|   Tv24
|
Arrow Up
200 kanalų

quote Neretai optimizmas tėra dar viena minties tingumo apraiška. quote  E. Erio
Serialai Serialų sąrašas bei papildoma informacija
2014.11.26 Trečiadienis
TV8
08:40
Viasat Explore
08:45
Arktis su Bruce´u Parry´u   
Bruce´as keliauja į nuošalų Rusijos kaimą, įsikūrusį neaprėpiamo šiaurės miško tankmėje. Per kelis šimtmečius gyvenimas čia ne ką tepasikeitė, ir žmonės vis dar priklauso nuo miške surenkamo maisto.
LRT Kultūra
08:50
Džiunglių knyga 1   
Animacinis serialas. Prancūzija, Vokietija. 2009 m. HD
TV3
08:55
Meilės sūkuryje   
Daug meilės ir neapykantos, romantiškų akimirkų ir intrigų, draugystės, ištikimybės išbandymų patiria serialo herojai. Laukia ilgas, kartais skaudus tikrosios meilės paieškų kelias ”Meilės sūkuryje”.
Viasat History
09:00
II-asis Pasaulinis karas – spalvotai   
Sovietų armija įgyja persvarą. 1943-ųjų liepą paaiškėjo, jog Hitlerio planas įsitvirtinti rytuose žlugo. Po nepavykusių Stalingrado ir Maskvos puolimų naciai, spaudžiami galingos Raudonosios armijos, traukėsi iš Rusijos teritorijos per Ukrainą, Lenkiją, Balkanų šalis ir Vengriją. Šioje serijoje kalbėsime ne tik apie milžinišką Raudonąją Armiją, triuškinusią nacius, bet ir apie nedideles rezistencines grupuotes, padėjusias išvyti Hitlerio kariuomenę iš rytų Europos.
Star!
09:00
Videofashion Designers   
Videofashion Designers showcases the prolific artistry, signature trademarks, and brilliant minds behind fashion´s most venerated designers.
LRT Televizija
09:00
Komisaras Reksas 14   
Detektyvinis serialas. Austrija, Vokietija, Italija. 2012–2013 m. N-7. HD
Lietuvos ryto televizija
09:00
Albanas   
Veiksmo serialas. Rež. J. Pavlovas. Vaid. A. Dediuško, A. Peskovas, G. Mariani. Rusija. 2008 m. N-7
Sony Entertainment
09:10
Visi myli Reimondą   
Padėkos dienos proga pasisvečiuoti atvykę Debros tėvai prisipažįsta, kad lankosi pas porų konsultantą.
VIASAT Nature
09:25
Zoologijos sodo jaunikliai   
Berlyno zoologijos sode visų rūšių jaunikliams sudarytos puikios gyvenimo sąlygos. Tai akivaizdu malajinių lokių aptvare. Zoologijos sodo patogumus pirmą kartą išbando ir Pietų Amerikos guanakai.
Sony Entertainment
09:35
Visi myli Reimondą   
Žmogus netyčia nusičiaudo ant Rėjaus ir šis mano, kad pasigavo jo bakterijų.
Viasat Explore
09:40
Išgelbėkite mūsų verslą   
Peteris vyksta į Niu Milfordą Naujajame Džersyje padėti dviem broliams, kuriems priklauso nepakeliamos skolų naštos slegiama vyno ir gėlių parduotuvė.
TV8
09:45
Mažųjų gyvūnėlių krautuvė   
Linksma mergaitė Blait Bakster kartu su tėčiu atsikrausto į didelį miestą ir įsikuria virš gyvūnėlių parduotuvės, kurioje gyvena įvairiausi padarėliai, net pandos ir driežiukai. Besirūpindama jais, Blait suvokia, kad ji vienintelė gali suprasti gyvūnėlių kalbą ir pasišnekučiuoti su jais. Kartu su augintiniais mažoji jų prižiūrėtoja patirs ne vieną nuotykį ir daug smagių akimirkų. Mergaitė bus didžiausia žmonių pasaulyje gyvūnėlių pagalbininkė ir vertėja.
Balticum TV
09:45
Departamentas   
Kriminalinis serialas (7) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
VIASAT Nature
09:55
Zoologijos sodo jaunikliai   
Motinos meilės trokšta kiekvienas jauniklis. Lemūrų patelė meilę jaunikliui išreiškia nuvydama patinus ir likdama su juo viena. Raganosiukams meilė – tai dveji metai mamos priežiūros. Sunkiausia dėl mamos dėmesio kovoti yra vienam iš dviejų ožiukų, nes mama išsirinko vieną numylėtinį.
Viasat History
10:00
Karo laikų ūkininkai   
Komanda nusikelia į 1944-uosius, kuomet Britanijos ūkininkų žemėse kareiviai ruošėsi sąjungininkų išsilaipinimui Normandijoje.
Sony Entertainment
10:00
Kol mirtis mus išskirs   
Draugės 25-osios vestuvių metinės kelia Džoi minčių, kodėl Edis ja geriau nepasirūpina, o Džefas yra priverstas prisipažinti, kad jį glumina Stefos seksualūs šokio judesiai.
Star!
10:00
Models, Misfits and Mayhem   
This show follows all the drama at Britain´s busiest modelling school, The London School of Modelling.
LRT Televizija
10:00
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974–1983 m.
TV6
10:00
Kobra 11   
Daug veiksmo, dar daugiau automobilių, gaudynių ir susišaudymų, pavojų ir teroristų, sprogimų ir milžiniškų autokatasrofų, ir, žinoma, gražių aktorių. Serialą ”Kobra 11” vienu metu filmuoja net 16 vaizdo kamerų, o pagrindiniams veikėjams padeda beveik šimtas pagalbinio personalo darbuotojų. Bendras jų darbas ir nepriekaištinga aktorių vaidyba sukuria sunkiai nuo realybės atskiriamą vaizdą, įtraukiantį žiūrovus nuo pirmos iki paskutinės serijos minutės.
Lietuvos ryto televizija
10:05
Komisaras Megrė   
Detektyvinis serialas. Rež. C.Goretta. Vaid. B. Cremeras, M. Lonsdale´as, R. Faure. Prancūzija, Belgija, Šveicarija. 1991 m. N-7
Viasat Explore
10:20
Lenktynės plonu ledu   
Likus vos keliems mėnesiams iki lenktynių pradžios, iš projekto pasitraukia Jonny´is Lee. Benas ir Jamesas surengia atranką norintiems jį pakeisti.
TV8
10:20
VIASAT Nature
10:25
Laukinis pasaulis   
Žūklė šiame epizode yra susijusi ne tik su maistu, bet ir su meile. Mes susitinkame su vedusia pora, kuri susipažino žvejodama. Taip pat trauksime į pakrantę pasižiūrėti jūrinės žūklės stebuklų.
Sony Entertainment
10:25
Kol mirtis mus išskirs   
Kai Džefas sužino, kas Stefa iš tiesų nepatinka ritulys, Edis paskatina jį pradėti domėtis kažkuo atskirai nuo žmonos.
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
Девятилетний Элдон изобрел умную копилку, которая сама считает накопленные деньги.
Ren Lietuva
10:35
TV1
10:45
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Balticum TV
10:45
Karamelė   
Komiškas romantinis serialas (22) (Rusija, 2011 m.).
VIASAT Nature
10:50
Laukinis pasaulis   
Pamatykite Sapelo Salos grožį bei istoriją, joje laisvę atgavusių vergų palikuonys demonstruoja savo kultūrą, o mokslininkai tiria užterštumą šioje, rodos nesugadintoje aplinkoje.
Sony Entertainment
10:50
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
Da Vinci Learning
11:00
Умелые пальчики   
Делаем фруктовые шашлычки, украшения для кепки и не только!
Star!
11:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV6
11:00
Dingusiųjų paieškos grupė   
Belgijos federalinės policijos dingusių žmonių skyrius imasi visų priemonių, kad reikiamu metu vaikui ar suaugusiam galėtų skubiai suteikti reikalingą pagalbą. Vienos komandos bylos – tiesiog šeimyniniai konfliktai ar klaidingi pavojaus signalai, o kitos – įvairūs nusikaltimai, pradedant šantažavimu ir terorizmo. Komandos nariams vos belieka laiko asmeniniam gyvenimui, todėl jų antrosios pusės turi išlikti labai kantrios...
Viasat History
11:10
Nuslėptos istorijos   
Išgirsite penkis nepaprastus pasakojimus apie tai, kaip gangsteriai kūrė istoriją: nuo Bonę ir Klaidą išgarsinusio susišaudymo iki pasikėsinimo nužudyti Alą Kaponę, kuris šį labai išgąsdino.
Viasat Explore
11:15
Aliaskos pakrančių apsauga   
Pakrančių apsauga grumiasi su audringais vėjais, negailestingomis bangomis ir kvapą gniaužiančiu aukščiu, kad išgelbėtų žvejų laivą. Vėliau gelbėjamas sužeistas keliautojas ir keli silpni ligoniai.
VIASAT Nature
11:20
Gyvūnų viltis   
Viltis visais metų laikais. Oras keičiasi, atšąla, tačiau Hope ir jos pacientams įvykiai neleidžia sušalti, įskaitant dramatišką perdurto kiro gelbėjimą.
TV1000 Russkoje Kino
11:20
Узник замка Иф   
Юноша по имени Эдмон Дантес в один день должен был стать счастливейшим человеком на свете: его назначили капитаном корабля, и он собирался жениться на своей любимой Мерседес. Но предательство друзей привело его в тюрьму, в которой он провел четырнадцать лет. Остаток своей жизни Дантес решил посвятить мести. Во время заключения он познакомился с осужденным аббатом Фариа, который стал его учителем и духовным отцом. Перед смертью аббат открыл Дантесу тайну бесценных сокровищ на острове Монте-Кристо...
Ren Lietuva
11:25
Star!
11:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Sony Entertainment
11:35
Sukeisti gyvenimai   
Policija nustato vieną iš Dafnę apiplėšusių vaikinų, tačiau Travisas nori konkretaus keršto, o ne padėti jį atpažinti.
TV1
11:40
Toks gyvenimas   
Galina Petrova, Irina Sidorova, Ramilya Iskander.
Da Vinci Learning
12:00
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
TV6
12:00
Aferistas   
Ištirti sunkiausią FTB bylą gali tik vienas žmogus, tas, kuris pats yra nusikaltėlis. Talentingiausias vagišius ir seksualiausias merginų viliotojas Nilas sutinka padėti FTB spręsti bylas pasitelkdamas savąją vagišiaus praktiką.
Viasat History
12:10
Medičių bylos   
Didysis kunigaikštis Frančeskas buvo įsimylėjęs savo meilužę Bjanką, tačiau iki šiol nerasta jokių jos kūno pėdsakų. Mokslininkai bando rasti jos palaikus ir sužinoti tikrąją jos mirties priežastį.
VIASAT Nature
12:15
Gepardų dienoraščiai   
Čiobė, kuriam, atrodo, pasitaikė proga tapti kita žymiausia kate, suserga paslaptinga liga. Tuo metu gepardo jaunikliai turi būti laikomi izoliatoriuje, todėl praleidžia kelias svarbias pamokas.
Balticum TV
12:15
Aivenhas   
Romantinis nuotykių serialas (5) (D.Britanija, JAV, 1997 m.) (N-7).
Sony Entertainment
12:20
Projektas Podiumas: visos žvaigždės   
Trylika talentingų dizainerių, kurie dalyvavo ankstesniuose Emmy nominuotos laidos Projektas Podiumas sezonuose, grįžta į dirbtuves dar kartą pabandyti likti vieninteliu, kuris liks stovėti ant Projekto Podiumas: visos žvaigždės podiumo.
Ren Lietuva
12:20
Следаки   
Сериал
Viasat Explore
12:25
Dekonstrukcija   
Stogo reikia nuo lietaus apsisaugoti, tačiau kai kurie stogai saugo geriau nei kiti. Vedėjas Mattas Blashaw keliauja po šalį, norėdamas sužinoti, kaip technologijos padeda apsaugoti namus nuo audrų.
VIASAT Nature
12:40
Gepardų dienoraščiai   
Prižiūrėtojai Emili rūpesčių kelia išrankūs valgytojai. O gepardas Džozefas ketina fotografuotis žurnalo viršeliui, tačiau ar jo partnerė balerina sugebės pasirodyti šalia didžiulės katės?
ПБК Литва
12:40
Поцелуй 2   
Многосерийный фильм
TV1
12:40
Audra   
Ximena Navarette, Ivan Sanchez, William Levy.
Viasat Explore
12:45
Arktis su Bruce´u Parry´u   
Bruce´as keliauja į nuošalų Rusijos kaimą, įsikūrusį neaprėpiamo šiaurės miško tankmėje. Per kelis šimtmečius gyvenimas čia ne ką tepasikeitė, ir žmonės vis dar priklauso nuo miške surenkamo maisto.
Ren Lietuva
12:50
Следаки   
Сериал
LRT Televizija
13:00
Mažasis princas   
Animacinis nuotykių serialas. Prancūzija. 2010–2013 m. HD.
TV6
13:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
VIASAT Nature
13:05
Liūtų šalis   
Deivido geriausias draugas parke – ketverių metų Fairas, pirmasis jo išaugintas liūtas. O Zambijoje Lėja mėgaujasi puikia medžiokle, tačiau jos broliui labiau patinka ilsėtis nei tykoti grobio.
RenTV Baltic
13:05
Следаки   
Сериал.
BTV
13:10
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Ren Lietuva
13:20
Солдаты   
Сериал
LNK
13:25
VIASAT Nature
13:30
Liūtų šalis   
Kvapą gniaužiančių gaudynių metu gyvybei kyla pavojus, kai svarbiausioji Zambijos liūtų gaujos patelė Kela, Kvandi ir Loma akis į akį susiduria su dviem buivolais.
LRT Televizija
13:30
Magiški fėjų Vinksių nuotykiai 6   
Animacinis nuotykių serialas. Italija. 2013 m. HD.
TV6
13:30
Naujokė   
Serialo herojė Džesė išsiskyrimą su vaikinu nusprendžia pamiršti persikraustydama pas tris vienišus vyrukus. Šie, išklausę visas istorijas apie skyrybas ir kitas Džesės keistenybes, nenori užsikrauti vieno didelio rūpesčio ant savo pečių, bet persigalvoja, kai sužino, kad naujokė turi draugių manekenių. Nuo tada prasideda linksmas ir neįprastas gyvenimas. Nors atsikrausčiusi į vyrišką butą, mergina per dienas žiūri vieną vienintelį romantinį filmą, nuolat verkia ir kartais uždainuoja neįprastu balsu, ilgainiui vaikinai Džesę priima į savo ratą ir ima nuoširdžiai ja rūpintis. Bet tai nereiškia, kad nesutarimai ir nesusipratimai aprimo – jie tik prasideda!
Viasat Explore
13:35
Techninio aptarnavimo komandos   
AMA”. Amerikos motociklininkų asociacija rengia vienas prestižiškiausių lenktynių Šiaurės Amerikoje. Hondos” komandai priklausantis motociklas, vairuojamas kanadiečio Migelio Duhamelio, gyvenančio Las Vegase, šįkart žiba išties puikiais rezultatais. Techninio aptarnavimo komanda tikisi, jog pirma vieta garantuota, tačiau be kovos jos tikrai nepasieksi.
TV8
13:35
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
TV1
13:35
Pavogtas gyvenimas   
Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Luis Roberto Guzman.
VIASAT Nature
13:55
Gyvūnų parkas   
Kabir, vienas vyriausių liūtų, įsivelia į pavojingą šeimyninį vaidą.
Star!
14:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
TV3
14:00
Kempiniukas Plačiakelnis   
Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena vienas populiariausių animacinių personažų, apdovanotas ”Vaikų pasirinkimo” prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias...
TV6
14:00
Naujokė   
Serialo herojė Džesė išsiskyrimą su vaikinu nusprendžia pamiršti persikraustydama pas tris vienišus vyrukus. Šie, išklausę visas istorijas apie skyrybas ir kitas Džesės keistenybes, nenori užsikrauti vieno didelio rūpesčio ant savo pečių, bet persigalvoja, kai sužino, kad naujokė turi draugių manekenių. Nuo tada prasideda linksmas ir neįprastas gyvenimas. Nors atsikrausčiusi į vyrišką butą, mergina per dienas žiūri vieną vienintelį romantinį filmą, nuolat verkia ir kartais uždainuoja neįprastu balsu, ilgainiui vaikinai Džesę priima į savo ratą ir ima nuoširdžiai ja rūpintis. Bet tai nereiškia, kad nesutarimai ir nesusipratimai aprimo – jie tik prasideda!
РТР Планета Балтия
14:05
Сердце звезды   
Телесериал.
Viasat History
14:10
Mokslo istorija   
Michaelas Mosley papasakos, kaip mokslininkams sekėsi aiškintis gyvybės Žemėje kilmę. Taip pat sužinosite, kuo evoliucija susijusi su ilga ir agresyvia mūsų planetos istorija.
Ren Lietuva
14:10
Солдаты   
Сериал
LNK
14:10
Ugnis ir Ledas   
Kivanc Tatlitug, Bugra Gulsoy, Oyku Karayel.
BTV
14:10
Vedęs ir turi vaikų   
Ed O´Neill , Katey Sagal, David Faustino, Christina Applegate .
Sony Entertainment
14:20
Kastlas   
Kastlas ir Beket vyksta į vestuves tirti pamergės mirties aplinkybių. Kastlas priblokštas, nes nuotaka - buvusi jo meilė Kyra.
Star!
14:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
TV8
14:30
Moterys meluoja geriau   
Jau netrukus Robertėlis (akt. N. Gadliauskas) įsidarbins taksi vairuotoju pas Silvestrą (akt. Arūnas Storpirštis). Komiškai susiklosčius aplinkybėms Jūratė (akt. G. Latvėnaitė) ims įtarinėti vyrą darbe sukantį ne tik vairą, bet ir į kairę. Kostia (Dž. Siaurusaitis) ryšis svarbiems gyvenimo pokyčiams, net užsirašys į anoniminių alkoholikų draugiją. Už tai bus dosniai apdovanotas žmonos Galinos (akt. V. Mockevičiūtė), tik ar šįkart jos pamėgta taurelė neprives poros iki skyrybų? Medos (akt. I. Norkutė-Žvinienė) kelyje bus vyrų, nuotykių, vėl vyrų ir dar kartą nuotykių restoranuose, parkuose, ligoninėse ir net kapinėse... Vienas labai intriguojantis Medos meilės nuotykis atplauks tiesiai iš jūros. Meilės ieškos ir Donatas (akt. M. Jampolskis), o jo buvusi ir galbūt vėl – būsima – mylimoji Ugnė (akt. A. Šataitė) su tėvu Marijumi (akt. R. Rudoku) mėgins surasti pradangintą brangų paveikslą. Su šia brangenybe pasprukęs dailininkas Česlovas (akt. Sakalas Uždavinys) ims burti, pranašauti ateitį. Ar kortos jam parodys, kad su paveikslais vis dėlto teks išsiskirti? Septintąjį sezoną skaičiuosiančio žiūrimiausios televizijos TV3 serialo Moterys meluoja geriau žvaigždžių komandoje netrukus pasirodys ir daugiau žinomų aktorių. Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė vaidins Galinos draugę Oksaną. Rimantas Bagdzevičius – Edmundą, meno kolekcionuotoją. Medos bičiulio Vovkos vaidmeniu debiutuos Andrius Žiurauskas. Taip pat scenarijaus vingiai sugrąžins Jurijaus Smorigino personažą Feliksą − šis ir vėl taikysis užmesti meilės tinklus. Kuri serialo moteris į juos įsipainios? Ir kas vis dėlto meluoja geriau?
TV1
14:30
Būrėja   
Viasat Explore
14:35
Lenktynės plonu ledu   
Likus vos keliems mėnesiams iki lenktynių pradžios, iš projekto pasitraukia Jonny´is Lee. Benas ir Jamesas surengia atranką norintiems jį pakeisti.
Lietuvos ryto televizija
14:50
Miestelio patruliai   
Policinis serialas. Vaid. M. Sacksas, J. Nihill, J. Wood. Australija. N-7
VIASAT Nature
14:55
Laukinis pasaulis   
Žūklė šiame epizode yra susijusi ne tik su maistu, bet ir su meile. Mes susitinkame su vedusia pora, kuri susipažino žvejodama. Taip pat trauksime į pakrantę pasižiūrėti jūrinės žūklės stebuklų.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Шестнадцатилетняя Мелисса придумала гидравлические костыли, на которых удобнее будет передвигаться людям с травмами.
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Viasat History
15:10
Karolio Didžiojo mitas   
Šioje serijoje pasakojama apie dviejų brolių konkurenciją dėl sosto ir atkuriami įvykiai, kurie padėjo Karoliui Didžiajam tapti galingiausiu Europos imperatoriumi.
Sony Entertainment
15:10
Kol mirtis mus išskirs   
Edis turi pasipriešinti Džoi ir jos draugei, kad išvengtų dalyvavimo vedybų seminare.
VIASAT Nature
15:25
Laukinis pasaulis   
Pamatykite Sapelo Salos grožį bei istoriją, joje laisvę atgavusių vergų palikuonys demonstruoja savo kultūrą, o mokslininkai tiria užterštumą šioje, rodos nesugadintoje aplinkoje.
Viasat Explore
15:30
Aliaskos pakrančių apsauga   
Pakrančių apsauga skuba evakuoti sužeistųjų Beringo jūros toliuose, išgelbėja pradėjusį skęsti laivą ir kelis sunkias nelaimes patyrusius žvejus.
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Мастерим ловец снов, устраиваем внеземную вечеринку и не только!
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Sony Entertainment
15:35
Kol mirtis mus išskirs   
Edis priima Džoi pasiūlymą ir susitinka su patrauklia nauja mokytoja mokykloje, ir sužino, jog ji pavydi laiko, kurį jie leidžia kartu.
VIASAT Nature
15:55
Gyvūnai visą parą   
Laukinių gyvūnų apsaugos tarnyba surengia reidą į privačią valdą gelbėti pelėdų; aplankome kalaitę, kurios svoris ir pasyvus gyvenimo būdas sukėlė pavojų jos gyvybei. Ar ji bus tinkamai prižiūrima?
Sony Entertainment
16:00
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
Star!
16:00
Videofashion Designers   
Videofashion Designers showcases the prolific artistry, signature trademarks, and brilliant minds behind fashion´s most venerated designers.
LRT Kultūra
16:00
Magiški fėjų Vinksių nuotykiai 6   
Italija. 2013 m. HD
TV6
16:00
Agentūra S.K.Y.D.A.S.   
The team travels to Asia to track down a girl in a flowered dress who holds the key to locating a young man with a dangerous power. Meanwhile, Skye´s loyalties are divided between the team and Rising Tide.
LRT Televizija
16:05
Komisaras Reksas 14   
Detektyvinis serialas. Austrija, Vokietija, Italija. 2012–2013 m. N-7. HD.
Viasat History
16:10
Laiko komanda   
Archeologai mano, jog netoli Piterboro esantys milžiniški ratai javų laukuose gali būti Neolito laikų palikimas. Laiko komanda pradeda tyrimą.
RenTV Baltic
16:20
Balticum TV
16:20
Rani: maištingoji princesė   
Romantinis nuotykių serialas (4) (Prancūzija, 2011 m.) (N-7).
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер»Да Винчи Лёнинг исследует, до каких размеров может дорасти оса в Азии и как опасны торнадо.
РТР Планета Балтия
16:30
Каменская   
Елена Яковлева в телесериале
Sony Entertainment
16:55
Sukeisti gyvenimai   
Bei nerimauja, kad Redžina vėl geria ir suorganizuoja vakarienę su Zeinu, Redžina, Dafne ir Nojumi.
Viasat History
17:00
Karo laikų ūkininkai   
Komanda susiduria su sunkumais, kuriuos 1945-aisiais patyrė Britanija, siekdama išmaitinti karo nualintą Europą.
Star!
17:00
Models, Misfits and Mayhem   
This show follows all the drama at Britain´s busiest modelling school, The London School of Modelling.
TV6
17:00
Kobra 11   
Daug veiksmo, dar daugiau automobilių, gaudynių ir susišaudymų, pavojų ir teroristų, sprogimų ir milžiniškų autokatasrofų, ir, žinoma, gražių aktorių. Serialą ”Kobra 11” vienu metu filmuoja net 16 vaizdo kamerų, o pagrindiniams veikėjams padeda beveik šimtas pagalbinio personalo darbuotojų. Bendras jų darbas ir nepriekaištinga aktorių vaidyba sukuria sunkiai nuo realybės atskiriamą vaizdą, įtraukiantį žiūrovus nuo pirmos iki paskutinės serijos minutės.
BTV
17:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Viasat Explore
17:05
Dekonstrukcija   
Vedėjas Mattas Blashaw, tyrinėdamas dažų pasaulį, tepa juos gausiai. Šioje serijoje sužinome, kokia dažų sudėtis skardinėje, ir kaip kuriami dažai, kad būtų patvaresni ir kuo ilgiau išliktų ryškūs.
LRT Televizija
17:10
Didysis Gregas 3   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 2009 m. N-7.
Ren Lietuva
17:15
LRT Kultūra
17:20
Neskubėk gyventi   
TV serialas. Rež. Balys Latėnas, Alvydas Šlepikas. 2008 m.
Balticum TV
17:20
Tėvai už borto   
Humoro serialas (7) (D.Britanija, 2008 m.).
Viasat Explore
17:25
Užpildyk mano baką   
Švilpiančios smiginio strėlės, kiaulių mėšlas ir nuostabus Penango saulėlydis – viskas įtraukta į Sean Lee-Davies darbotvarkę šiam bekeliaujant iš Singapūro į Kambodžą.
RenTV Baltic
17:25
TV1
17:30
Meilė ir bausmė   
Murat Yildirim, Nurgul Yesilcay , Tomris Incer.
VIASAT Nature
17:35
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Michaela vyksta į Monterėjaus įlankos akvariumą Kalifornijoje apsaugoti jūrinės ūdros nuo mirtino parazito. Ji plaukia į vandenyną stebėti, kaip šie nuostabūs gyvūnai elgiasi laisvėje. Gyvūnų apsaugos tarnybos inspektorius Robertas Kenny randa sužeisto šuns šeimininkus.
Viasat Explore
17:50
Užpildyk mano baką   
Tailande Sean Lee-Davies ekologišku mopedu bando įveikti Bankoko eismą ir ieško panaudoto maistinio aliejaus, kad galėtų pripildyti savo automobilio baką likusiai ekokelionės daliai į Kambodžą.
Sony Entertainment
17:50
Projektas Podiumas: visos žvaigždės   
Trylika talentingų dizainerių, kurie dalyvavo ankstesniuose Emmy nominuotos laidos Projektas Podiumas sezonuose, grįžta į dirbtuves dar kartą pabandyti likti vieninteliu, kuris liks stovėti ant Projekto Podiumas: visos žvaigždės podiumo.
VIASAT Nature
18:00
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Vankuveryje į priemiesčio namo kiemą atklydo lokė su dviem lokiukais. Gamtosaugininkai surengia gelbėjimo operaciją ir perkelia šeimyną į jos gyvenamąją aplinką. Tą padaryti jiems padeda Mattas Bakeris. Niukaslyje veterinaras Jasonas Athertonas gydo triušiukę Gabrielę, susižeidusią ant batuto.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV6
18:00
Aferistas   
Ištirti sunkiausią FTB bylą gali tik vienas žmogus, tas, kuris pats yra nusikaltėlis. Talentingiausias vagišius ir seksualiausias merginų viliotojas Nilas sutinka padėti FTB spręsti bylas pasitelkdamas savąją vagišiaus praktiką.
TV8
18:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Balticum TV
18:00
Įsimylėti šokėją   
Romantinė drama (4) (D.Britanija, 1998 m.) (N-7).
Viasat History
18:10
Delfai - kodėl jie svarbūs?   
Delfai buvo senovės pasaulio centras. Tai buvo įžymiojo Orakulo būstinė, šis miestas apėmė dvi didžiules klasikines graikų ir romėnų civilizacijas bei pritraukdavo keliautojus iš viso senovės pasaulio. Piliečiai iš visos Graikijos plūdo pasiklausyti Orakulo išminties, parodyti savo turtus, pasigirti pergalėmis mūšiuose. Delfų šventovės sienose galima įskaityti viltis ir svajones, pergales ir nesėkmes, susidūrimus ir smurtą, kurie nulėmė visos civilizacijos istoriją. Šioje programoje Dr Michael Scott vaikšto Delfų takais, atskleisdamas balsus, kurie iki šiol garsiai skamba su kiekvienu žingsniu.
Ren Lietuva
18:10
Viasat Explore
18:15
Techninio aptarnavimo komandos   
OSS”. Tai pačios pavojingiausios lenktynės pasaulyje, kurių metu motorinės valtys išvysto net iki 420 km/h greitį. Jos rengiamos tokiuose Šiaurės Amerikos kurortuose kaip Majamis ir Puerto Rikas. Techninio aptarnavimo komandos dirba ypač sudėtingomis sąlygomis. Didžiausią dalį darbo jiems tenka atlikti ant sauso doko, dar prieš nuleidžiant valtį į vandenį. Net ir menkiausia klaida gali kainuoti lenktynininko gyvybę.
BTV
18:25
Vedęs ir turi vaikų   
Ed O´Neill , Katey Sagal, David Faustino, Christina Applegate .
VIASAT Nature
18:30
Liūtų šalis   
Deivido geriausias draugas parke – ketverių metų Fairas, pirmasis jo išaugintas liūtas. O Zambijoje Lėja mėgaujasi puikia medžiokle, tačiau jos broliui labiau patinka ilsėtis nei tykoti grobio.
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Учась кататься на серфе, четырнадцатилетняя Дженнифер придумала доску с маленькими двигателями, на которой будет проще поймать волну.
Star!
18:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
VIASAT Nature
18:55
Liūtų šalis   
Kvapą gniaužiančių gaudynių metu gyvybei kyla pavojus, kai svarbiausioji Zambijos liūtų gaujos patelė Kela, Kvandi ir Loma akis į akį susiduria su dviem buivolais.
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Делаем коробку конфет и украшаем старые изжеванные ручки.
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
TV6
19:00
CSI kriminalistai   
Detektyvinis veiksmo serialas, sukėlęs perversmą televizijoje. Vos pasirodęs CSI buvo nominuotas net keturiems prestižiniams Emmy apdovanojimams.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
BTV
19:00
Balticum TV
19:00
Karamelė   
Komiškas romantinis serialas (23) (Rusija, 2011 m.).
Viasat Explore
19:05
Dekonstrukcija   
Vedėjas Mattas Blashaw tyrinėja suvirinimo pasaulį. Jis įkaitina truputį padegamojo mišinio ir parodo, kaip suvirinimas buvo atliekamas iki elektros amžiaus, ir nagrinėja suvirinimo aparatų gamybą.
Viasat History
19:15
Praeities paslaptys   
Šioje serijoje keliausime po dingusius Pompėjos miestus ir išgirsime išsamų pasakojimą apie jos sunaikinimo dieną.
VIASAT Nature
19:20
Stambiu planu   
Stambiu planu. Vorai. Pamatykite įspūdingą vorų pasaulį: kaip jie sugeba pagauti savo grobį į sumaniai suregztus tinklus ar kaip saugo savo jauniklius.
Viasat Explore
19:30
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvas entuziastingai iš dalių surinkinėja originalų gangsterių automobilį, kuomet naujas klientas atvaro jam 1928-ųjų Buick , pilną sutrūnijusios medienos, tačiau klientas turi kitų minčių.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
LRT Televizija
19:50
Meilė kaip mėnulis   
TV serialas. Rež. Kęstutis Jakštas. 2014 m. HD.
LRT Lituanica
19:50
Premjera. Meilė kaip mėnulis   
TV serialas. Rež. Kęstutis Jakštas. 2014 m. HD.
Sony Entertainment
20:00
Nešvilis, 1 sezonas   
Muzikos legenda ir šou pasaulio ikona Reina Džeims du dešimtmečius buvo garsiausia atlikėja šiame versle. Be poilsio dirbusi, kad kiltų dar aukščiau, Reina staiga pamato, kad jos aistros muzikai nebeužtenka norint spėti paskui topuose pasirodančias naujos kartos žvaigždes. Sulaukusi pasiūlymo, kurio negali atsisakyti, Reina priversta susitaikyti su žiauria realybe, kad viską reikia pradėti iš naujo.
Da Vinci Learning
20:00
Марви Хаммер   
В этом выпуске детской образовательной передачи «Марви Хаммер»Да Винчи Лёнинг расскажет, как люди помогают раненым слонам в Азии.
РТР Планета Балтия
20:00
Екатерина   
РУССКАЯ СЕРИЯ. ПРЕМЬЕРА. Марина Александрова, Юлия Ауг, Владимир Меньшов, Константин Лавроненко, Александр Лазарев-мл., Алексей Воробьев, Валентина Талызина, Александр Яценко, Иван Добронравов и Анна Носатова в телесериале
TV6
20:00
Naujokė   
Serialo herojė Džesė išsiskyrimą su vaikinu nusprendžia pamiršti persikraustydama pas tris vienišus vyrukus. Šie, išklausę visas istorijas apie skyrybas ir kitas Džesės keistenybes, nenori užsikrauti vieno didelio rūpesčio ant savo pečių, bet persigalvoja, kai sužino, kad naujokė turi draugių manekenių. Nuo tada prasideda linksmas ir neįprastas gyvenimas. Nors atsikrausčiusi į vyrišką butą, mergina per dienas žiūri vieną vienintelį romantinį filmą, nuolat verkia ir kartais uždainuoja neįprastu balsu, ilgainiui vaikinai Džesę priima į savo ratą ir ima nuoširdžiai ja rūpintis. Bet tai nereiškia, kad nesutarimai ir nesusipratimai aprimo – jie tik prasideda!
TV1
20:05
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Viasat History
20:15
Muziejaus paslaptys   
Donas Wildmanas tyrinėja Bonės ir Klaido šautuvą ir keistas giliavandenes žuvis.
VIASAT Nature
20:15
Gamtos galiūnų anatomija   
Lenktyninis žirgas. Lenktyninis žirgas gali išvystyti neįtikėtiną greitį ir pasižymi nepaprasta ištverme. Šioje serijoje išsiaiškinsime, kas šių žirgų anatomijoje daro juos būtent tokius.
LNK
20:25
Gyvenimo receptai   
Donata Rinkevičienė, Inga Norkutė, Kristina Kazlauskaitė, Giedrius Arbačiauskas, Ridas Žirgulis, Lina Rastokaitė, Paulius Ignatavičius, Eglė Špokaitė.
TV6
20:30
Naujokė   
Serialo herojė Džesė išsiskyrimą su vaikinu nusprendžia pamiršti persikraustydama pas tris vienišus vyrukus. Šie, išklausę visas istorijas apie skyrybas ir kitas Džesės keistenybes, nenori užsikrauti vieno didelio rūpesčio ant savo pečių, bet persigalvoja, kai sužino, kad naujokė turi draugių manekenių. Nuo tada prasideda linksmas ir neįprastas gyvenimas. Nors atsikrausčiusi į vyrišką butą, mergina per dienas žiūri vieną vienintelį romantinį filmą, nuolat verkia ir kartais uždainuoja neįprastu balsu, ilgainiui vaikinai Džesę priima į savo ratą ir ima nuoširdžiai ja rūpintis. Bet tai nereiškia, kad nesutarimai ir nesusipratimai aprimo – jie tik prasideda!
TV8
20:35
Moterys meluoja geriau   
Jau netrukus Robertėlis (akt. N. Gadliauskas) įsidarbins taksi vairuotoju pas Silvestrą (akt. Arūnas Storpirštis). Komiškai susiklosčius aplinkybėms Jūratė (akt. G. Latvėnaitė) ims įtarinėti vyrą darbe sukantį ne tik vairą, bet ir į kairę. Kostia (Dž. Siaurusaitis) ryšis svarbiems gyvenimo pokyčiams, net užsirašys į anoniminių alkoholikų draugiją. Už tai bus dosniai apdovanotas žmonos Galinos (akt. V. Mockevičiūtė), tik ar šįkart jos pamėgta taurelė neprives poros iki skyrybų? Medos (akt. I. Norkutė-Žvinienė) kelyje bus vyrų, nuotykių, vėl vyrų ir dar kartą nuotykių restoranuose, parkuose, ligoninėse ir net kapinėse... Vienas labai intriguojantis Medos meilės nuotykis atplauks tiesiai iš jūros. Meilės ieškos ir Donatas (akt. M. Jampolskis), o jo buvusi ir galbūt vėl – būsima – mylimoji Ugnė (akt. A. Šataitė) su tėvu Marijumi (akt. R. Rudoku) mėgins surasti pradangintą brangų paveikslą. Su šia brangenybe pasprukęs dailininkas Česlovas (akt. Sakalas Uždavinys) ims burti, pranašauti ateitį. Ar kortos jam parodys, kad su paveikslais vis dėlto teks išsiskirti? Septintąjį sezoną skaičiuosiančio žiūrimiausios televizijos TV3 serialo Moterys meluoja geriau žvaigždžių komandoje netrukus pasirodys ir daugiau žinomų aktorių. Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė vaidins Galinos draugę Oksaną. Rimantas Bagdzevičius – Edmundą, meno kolekcionuotoją. Medos bičiulio Vovkos vaidmeniu debiutuos Andrius Žiurauskas. Taip pat scenarijaus vingiai sugrąžins Jurijaus Smorigino personažą Feliksą − šis ir vėl taikysis užmesti meilės tinklus. Kuri serialo moteris į juos įsipainios? Ir kas vis dėlto meluoja geriau?
Viasat Explore
20:45
Dekonstrukcija   
Kaip name taupome energiją ir pinigus? Šioje serijoje sužinosime, kaip veikia izoliacija, o energijos kontrolierius Dougas Parkeris parodys, kaip namuose energiją naudoti efektyviau.
Balticum TV
20:50
Baimė mylėti   
Romantinis serialas (6) (Italija, 2010 m.) (N-7).
Sony Entertainment
20:55
Viešbutis Grand Hotel, II sezonas   
Ispanija, 1905 metai. Norėdamas išsiaiškinti sesers dingimo priežastį jaunas vaikinas atvažiuoja į idilišką viešbutį. Čia jis įsimylį vieną iš viešbučio savininkės dukterų. Serialas pasakoja apie aristokratiško viešbučio, tarnų ir detektyvo gyvenimą Alfonso XIII karalystėje. Viešbutis Grand Hotel” sulaukė televizijos kritikų pripažinimo ir laimėjo keletą apdovanojimų.
Viasat History
21:00
Karalienės Viktorijos laikų slaptieji žudikai   
Karalienės Viktorijos laikų žmonės buvo tokie patys, kaip ir mes – pernelyg prisirišę prie technologijų ir apsėsti materializmo. Šiame dokumentiniame filme daktarė Suzannah Lipscomb tyrinės, kaip karalienės Viktorijos epochos žmonės pirmieji patyrė neišbandytus ir neištirtus kasdieninio gyvenimo aspektus, kuriuos mes šiais laikais laikome savaime suprantamu dalyku. Ji nagrinės, kaip pramoninė revoliucija pažangos vardan į mūsų namus netyčia atnešė slaptus žudikus, ir kaip mokslas pirmą kartą juos atskleidė ir ieškojo būdų jiems pašalinti. Pavertusi karalienės Viktorijos laikų namus savo baze ir laboratorija, Suzannah ištirs juose glūdinčius slaptuosius žudikus – eksperimentuos su arseniku sienų apmušaluose, augins bakterijas kūdikių buteliukuose ir išbandys luošinančius karalienės Viktorijos laikų korsetus – tam, kad atskleistų mirtinas kasdieninio gyvenimo karalienės Viktorijos laikais pasekmes.
TV6
21:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
Viasat Explore
21:10
Didieji pardavimai   
Birželis Albertoje Ritchie Bros komandai reiškia miškininkystės sezoną. Aukcione – įspūdingiausios kada nors šioje vietoje matytos perdirbančių įrenginių, rąstų griebtuvų ir krovinių krautuvų eilės.
VIASAT Nature
21:10
Gyvūnai visą parą   
Laukinių gyvūnų apsaugos tarnyba surengia reidą į privačią valdą gelbėti pelėdų; aplankome kalaitę, kurios svoris ir pasyvus gyvenimo būdas sukėlė pavojų jos gyvybei. Ar ji bus tinkamai prižiūrima?
ПБК Литва
21:20
Соблазн   
ПРЕМЬЕРА. Многосерийный фильм
Viasat Explore
21:35
Didieji pardavimai   
Tai antroji aukciono Grande Prairie, Albertos provincijoje, diena. Ritchie Bros. Auctioneers komandai įtampą kelia siekis padidinti dolerių skaičių ir pasiekti aukciono milijono dolerių tikslą.
Viasat Explore
22:00
Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų pakrantės apsauga   
Oro bazė Astoria kalnuose gelbėja sunkiai sužeistą ledo alpinistą ir imasi pavojingos operacijos, gelbėdama ant pavojingo skardžio krašto svyruojantį jaunuolį.
VIASAT Nature
22:00
Nusipirkau atogrąžų mišką   
Praėjo devyni mėnesiai. Charlie Hamilton James´o projektas išsaugoti atogrąžų mišką patyrė nesėkmę. Jis suprato, jog norint įgyvendinti šią svajonę, reikia dirbti kartu su vietiniais, ne prieš juos.
Star!
22:00
Dominick Dunne´s Power Privilege and Justice   
No one knows the dark side of the rich and famous better than Dominick Dunne.
Viasat History
22:10
Gimimas, vedybos ir mirtis viduramžiais   
Istorikė Helena Castor atskleidžia, kaip noras nebūti pamirštam ir prisiminimai apie savo artimuosius formavo ne tik tai, kaip viduramžių žmonės meldėsi , bet ir pačius viduramžių bažnyčios pastatus.
Da Vinci Learning
22:30
Что дала нам промышленная революция   
В этом выпуске передачи «Достижения индустриальной революции» Да Винчи Лёнинг расскажет о прогрессе в области медицины.
Sony Entertainment
22:35
Kastlas   
Tirdami airio mafiozo žmogžudystę Beket su Kastlu atskleidžia vietinį nusikaltėlių karą.
TV8
22:45
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV1
23:00
Slapti reikalai   
Piper Perabo, Kari Matchett, Christopher Gorham, Peter Gallagher.
Balticum TV
23:00
Transporteris   
Kriminalinis veiksmo serialas (8) (Kanada, Prancūzija, JAV, 2012 m.) (N-7).
Viasat History
23:20
Delfai - kodėl jie svarbūs?   
Delfai buvo senovės pasaulio centras. Tai buvo įžymiojo Orakulo būstinė, šis miestas apėmė dvi didžiules klasikines graikų ir romėnų civilizacijas bei pritraukdavo keliautojus iš viso senovės pasaulio. Piliečiai iš visos Graikijos plūdo pasiklausyti Orakulo išminties, parodyti savo turtus, pasigirti pergalėmis mūšiuose. Delfų šventovės sienose galima įskaityti viltis ir svajones, pergales ir nesėkmes, susidūrimus ir smurtą, kurie nulėmė visos civilizacijos istoriją. Šioje programoje Dr Michael Scott vaikšto Delfų takais, atskleisdamas balsus, kurie iki šiol garsiai skamba su kiekvienu žingsniu.
Sony Entertainment
23:30
Diagnozė   
Star!
23:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Ren Lietuva
23:35
Солдаты   
Сериал
РТР Планета Балтия
23:40
Лжесвидетельница   
Евгения Лоза, Александр Ратников, Андрей Биланов и Ольга Лапшина в телесериале
Viasat Explore
23:50
FTB: kova su nusikalstamumu   
Po pasimatymo su paslaptinguoju draugu dingsta moteris. FTB agentų nuostabai paaiškės, jog pagrindinis įtariamasis – buvęs kariškis.
BTV
23:50
Sostų karai   
Peter Dinklage, Lena Headey, Maisie Williams.
Lietuvos ryto televizija
23:50
Dingęs pasaulis   
Nuotykių serialas. Vaid.: P. McCauley, R.Blakely, J. O´Dell. JAV. 2000 m. N-7
TV1
23:55
Begėdis   
2014.11.27 Ketvirtadienis
Sony Entertainment
00:05
Nešvilis, 1 sezonas   
Muzikos legenda ir šou pasaulio ikona Reina Džeims du dešimtmečius buvo garsiausia atlikėja šiame versle. Be poilsio dirbusi, kad kiltų dar aukščiau, Reina staiga pamato, kad jos aistros muzikai nebeužtenka norint spėti paskui topuose pasirodančias naujos kartos žvaigždes. Sulaukusi pasiūlymo, kurio negali atsisakyti, Reina priversta susitaikyti su žiauria realybe, kad viską reikia pradėti iš naujo.
Ren Lietuva
00:25
Солдаты   
Сериал
Viasat History
00:30
Praeities paslaptys   
Šioje serijoje keliausime po dingusius Pompėjos miestus ir išgirsime išsamų pasakojimą apie jos sunaikinimo dieną.
LNK
00:35
Viasat Explore
00:40
Pametę galvas dėl mašinų   
Fastalne dabar kiekvienas montuoja mašinas sau. Šį kartą aistruoliai imasi 2014 m. C7 Corvette , siekdami laimėti lenktynes su tos pačios markės mašina tokiomis pat techninėmis charakteristikomis.
TV6
00:40
CSI kriminalistai   
Detektyvinis veiksmo serialas, sukėlęs perversmą televizijoje. Vos pasirodęs CSI buvo nominuotas net keturiems prestižiniams Emmy apdovanojimams.
RenTV Baltic
00:50
Криминальные игры   
Документальный сериал
TV1
00:55
Paskutinė tvirtovė   
Andre Braugher, Scott Speedman, Daisy Betts, Camille De Pazzis.
BTV
00:55
VIASAT Nature
01:00
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Veterinaras Jasonas Athertonas padeda šuneliui, turinčiam skrandžio bėdų. Jo gyvybei kilo pavojus, vienintelė išeitis – operacija. Michaela susitinka su Afrikos dramble Mege, kuri buvo išgelbėta iš baisių gyvenimo sąlygų Aliaskos zoologijos sode.
Viasat Explore
01:05
Pametę galvas dėl mašinų   
Pirmoje serijoje Nickas ir Rickas vargsta su nepaklusniu darbuotoju, vyksta į automobilių muziejų ir surengia padėkos vakarą savo geriausiems klientams.
Viasat Explore
01:30
FTB: kova su nusikalstamumu   
Robertas O´Dubaine´as randamas nušautas. Su nusikaltėlių pasauliu susijusi žmogžudystė virsta tragiška išdavystės byla – FTB ir Čikagos policija leidžiasi į mirtinai pavojingos viliotojos paieškas.
Viasat History
01:30
Mirties įrankiai   
Dokumentinis serialas jūsų teismui pristato pavojingiausius ginklus pasaulio istorijoje: nuo romėnų kalavijų ir iečių iki Pirmojo pasaulinio karo kulkosvaidžių bei sprogmenų. Pasinerkite į negailestingą mūšių realybę bei sužinokite, kaip buvo tobulinami ginklai. Atskleisime, kokių gudrybių imdavosi mūsų protėviai, kad ašmenys ir kulkos sukeltų nepagydomas žaizdas, bei pademonstruosime, kokiais barbariškais metodais praeityje būdavo gydomi sužeistieji.
VIASAT Nature
01:30
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Gulbių būriui kelia pavojų į Temzę išsiliejęs dyzelinas. Joms padeda gelbėtojai, tačiau jų likimas neaiškus. Nežinia, ar jos vėl grįš į laisvę. Mattas su komanda gelbsti labiausiai saugomą Kanados gyvūną - Vankuverio salyno švilpiką.
TV6
01:30
Dingusiųjų paieškos grupė   
Belgijos federalinės policijos dingusių žmonių skyrius imasi visų priemonių, kad reikiamu metu vaikui ar suaugusiam galėtų skubiai suteikti reikalingą pagalbą. Vienos komandos bylos – tiesiog šeimyniniai konfliktai ar klaidingi pavojaus signalai, o kitos – įvairūs nusikaltimai, pradedant šantažavimu ir terorizmo. Komandos nariams vos belieka laiko asmeniniam gyvenimui, todėl jų antrosios pusės turi išlikti labai kantrios...
LNK
01:30
Nikita   
Lyndsy Fonseca, Shane West, Maggie Q, Aaron Stanford.
VIASAT Nature
02:00
Zoologijos sodo jaunikliai   
Berlyno zoologijos sode visų rūšių jaunikliams sudarytos puikios gyvenimo sąlygos. Tai akivaizdu malajinių lokių aptvare. Zoologijos sodo patogumus pirmą kartą išbando ir Pietų Amerikos guanakai.
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
02:05
Visi myli Reimondą   
Žmogus netyčia nusičiaudo ant Rėjaus ir šis mano, kad pasigavo jo bakterijų.
Lietuvos ryto televizija
02:10
Pragaras ant ratų   
Epinis veiksmo serialas. Vaid. A. Mount, C.Meaney. Kanada. 2012 m. N-7
Viasat Explore
02:25
Aliaskos pakrančių apsauga   
Sitkos oro pajėgų bazė skuba gelbėti kruiziniame laive sąmonę praradusios moters ir priepuolio ištikto mažo vaiko. Kai ima skęsti laivas, į pagalbą skuba pakrančių apsauga.
Sony Entertainment
02:25
Diagnozė   
LNK
02:25
Agentai   
Ben Schwartz, Gugu Mbatha-Raw, Boris Kodjoe.
Viasat History
02:30
II-asis Pasaulinis karas – spalvotai   
Sovietų armija įgyja persvarą. 1943-ųjų liepą paaiškėjo, jog Hitlerio planas įsitvirtinti rytuose žlugo. Po nepavykusių Stalingrado ir Maskvos puolimų naciai, spaudžiami galingos Raudonosios armijos, traukėsi iš Rusijos teritorijos per Ukrainą, Lenkiją, Balkanų šalis ir Vengriją. Šioje serijoje kalbėsime ne tik apie milžinišką Raudonąją Armiją, triuškinusią nacius, bet ir apie nedideles rezistencines grupuotes, padėjusias išvyti Hitlerio kariuomenę iš rytų Europos.
VIASAT Nature
02:30
Zoologijos sodo jaunikliai   
Motinos meilės trokšta kiekvienas jauniklis. Lemūrų patelė meilę jaunikliui išreiškia nuvydama patinus ir likdama su juo viena. Raganosiukams meilė – tai dveji metai mamos priežiūros. Sunkiausia dėl mamos dėmesio kovoti yra vienam iš dviejų ožiukų, nes mama išsirinko vieną numylėtinį.
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Sony Entertainment
02:55
Viešbutis Grand Hotel, II sezonas   
Ispanija, 1905 metai. Norėdamas išsiaiškinti sesers dingimo priežastį jaunas vaikinas atvažiuoja į idilišką viešbutį. Čia jis įsimylį vieną iš viešbučio savininkės dukterų. Serialas pasakoja apie aristokratiško viešbučio, tarnų ir detektyvo gyvenimą Alfonso XIII karalystėje. Viešbutis Grand Hotel” sulaukė televizijos kritikų pripažinimo ir laimėjo keletą apdovanojimų.
VIASAT Nature
03:00
Laukinis pasaulis   
Žūklė šiame epizode yra susijusi ne tik su maistu, bet ir su meile. Mes susitinkame su vedusia pora, kuri susipažino žvejodama. Taip pat trauksime į pakrantę pasižiūrėti jūrinės žūklės stebuklų.
Viasat Explore
03:10
Lenktynės plonu ledu   
Likus vos keliems mėnesiams iki lenktynių pradžios, iš projekto pasitraukia Jonny´is Lee. Benas ir Jamesas surengia atranką norintiems jį pakeisti.
Viasat History
03:30
Karolio Didžiojo mitas   
Šioje serijoje pasakojama apie dviejų brolių konkurenciją dėl sosto ir atkuriami įvykiai, kurie padėjo Karoliui Didžiajam tapti galingiausiu Europos imperatoriumi.
VIASAT Nature
03:30
Laukinis pasaulis   
Pamatykite Sapelo Salos grožį bei istoriją, joje laisvę atgavusių vergų palikuonys demonstruoja savo kultūrą, o mokslininkai tiria užterštumą šioje, rodos nesugadintoje aplinkoje.
Viasat Explore
04:00
Techninio aptarnavimo komandos   
OSS”. Tai pačios pavojingiausios lenktynės pasaulyje, kurių metu motorinės valtys išvysto net iki 420 km/h greitį. Jos rengiamos tokiuose Šiaurės Amerikos kurortuose kaip Majamis ir Puerto Rikas. Techninio aptarnavimo komandos dirba ypač sudėtingomis sąlygomis. Didžiausią dalį darbo jiems tenka atlikti ant sauso doko, dar prieš nuleidžiant valtį į vandenį. Net ir menkiausia klaida gali kainuoti lenktynininko gyvybę.
VIASAT Nature
04:00
Gyvūnų viltis   
Viltis visais metų laikais. Oras keičiasi, atšąla, tačiau Hope ir jos pacientams įvykiai neleidžia sušalti, įskaitant dramatišką perdurto kiro gelbėjimą.
Lietuvos ryto televizija
04:00
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
РТР Планета Балтия
04:10
Пока станица спит   
Телесериал.
Sony Entertainment
04:25
Projektas Podiumas: visos žvaigždės   
Trylika talentingų dizainerių, kurie dalyvavo ankstesniuose Emmy nominuotos laidos Projektas Podiumas sezonuose, grįžta į dirbtuves dar kartą pabandyti likti vieninteliu, kuris liks stovėti ant Projekto Podiumas: visos žvaigždės podiumo.
Viasat History
04:30
Muziejaus paslaptys   
Donas Wildmanas atskleidžia, kokie dramatiški įvykiai susiję su senovine gaisrine mašina ir Patty Hearst naudotu šautuvu.
Lietuvos ryto televizija
04:30
Pragaras ant ratų   
Epinis veiksmo serialas. Vaid. A. Mount, C.Meaney. Kanada. 2012 m. N-7
VIASAT Nature
05:00
Gepardų dienoraščiai   
Gepardų prieglaudoje – įdomus laikotarpis, nes atvyko dvi labai mielos didžiaausės laputės. Tuo metu mokytojai vargsta su gepardų atstovais.
Sony Entertainment
05:15
Kastlas   
Tirdami airio mafiozo žmogžudystę Beket su Kastlu atskleidžia vietinį nusikaltėlių karą.
Viasat History
05:20
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Hindenburgo dirižablio sudužimas tebėra viena iš labiausiai šokiruojančių katastrofų aviacijos istorijoje. Tačiau kodėl per kelias sekundes visą dirižablį apėmė liepsnos?
VIASAT Nature
05:30
Gepardų dienoraščiai   
Emili plūkiasi su devyniais jaunikliais, kurie pešasi tarpusavyje ir laužo savo žaislus. Tuo metu Mersedesa atsiveda 14 mažylių! Ar visiems pavyks?
Da Vinci Learning
05:30
Что дала нам промышленная революция   
В этом выпуске передачи «Достижения индустриальной революции» Да Винчи Лёнинг расскажет об англичанах, придумавших машины, дороги и каналы.
Viasat Explore
05:40
Savamoksliai išradėjai   
Inovacijų asas Dougas Hallas vadovaujasi šiuo moto: kuo greičiau išradimas žlugs, tuo mažesni bus nuostoliai. Šįkart jo laukia susitikimas su sutuoktinių pora bei dviem broliais iš Monrealio. Kas šįkart pelnys Dougo simpatijas?
Viasat History
05:50
Karalienės Viktorijos laikų slaptieji žudikai   
Karalienės Viktorijos laikų žmonės buvo tokie patys, kaip ir mes – pernelyg prisirišę prie technologijų ir apsėsti materializmo. Šiame dokumentiniame filme daktarė Suzannah Lipscomb tyrinės, kaip karalienės Viktorijos epochos žmonės pirmieji patyrė neišbandytus ir neištirtus kasdieninio gyvenimo aspektus, kuriuos mes šiais laikais laikome savaime suprantamu dalyku. Ji nagrinės, kaip pramoninė revoliucija pažangos vardan į mūsų namus netyčia atnešė slaptus žudikus, ir kaip mokslas pirmą kartą juos atskleidė ir ieškojo būdų jiems pašalinti. Pavertusi karalienės Viktorijos laikų namus savo baze ir laboratorija, Suzannah ištirs juose glūdinčius slaptuosius žudikus – eksperimentuos su arseniku sienų apmušaluose, augins bakterijas kūdikių buteliukuose ir išbandys luošinančius karalienės Viktorijos laikų korsetus – tam, kad atskleistų mirtinas kasdieninio gyvenimo karalienės Viktorijos laikais pasekmes.
VIASAT Nature
06:00
Gyvūnai visą parą   
Britai garsėja kaip gyvūnų mylėtojai, tačiau statistika rodo kitaip. Kiekvienais metais Jungtinėje Karalystėje tūkstančiai laukinių ir naminių gyvūnų tampa šiurkštaus elgesio, persekiojimo arba nepriežiūros aukomis. Šiose serijose įvykiai filmuojami drąsiai, tarsi paslėpta kamera, greitai bėgančia paskui nelaimėlius atsidavusiai gelbėjančius žmones ir su žiaurumu kovojančius RSPCA inspektorius. Ji seka prieglaudų, kuriose globojami sergantys ir sužeisti laukiniai gyvūnai, darbą bei surogatinėmis našlaičių motinomis tapusius žmones. Stebėkite, kaip specialistų komandos kovoja siekdamos likviduoti neteisėtą prekybą nykstančių rūšių gyvūnais ir gėrėkitės nuostabiais laukiniais gyvūnais, pradedant ruoniais, banginiais ir baigiant plėšriaisiais paukščiais bei įprastais sodo lankytojais, kaip antai barsukais ir ežiais. Matysite ne tik tai: serijos veda į dešimt milijonų augintinių savininkų namų, kuriuose jaukiai įsikūrę šunys, katės, triušiai, žiurkės ir net gyvatės!
RenTV Baltic
06:00
Следаки   
Сериал.
Sony Entertainment
06:00
Kol mirtis mus išskirs   
Edis turi pasipriešinti Džoi ir jos draugei, kad išvengtų dalyvavimo vedybų seminare.
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat Explore
06:10
Aliaskos pakrančių apsauga   
Malūnsparnio įgula turi priimti sunkų sprendimą, kai vienas iš jų pačių kviečiasi pagalbos, o Pakrančių apsauga pakliūva į sudėtingą situaciją, bandydami audringoje jūroje patekti į žvejybinį laivą.
Lietuvos ryto televizija
06:15
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
Sony Entertainment
06:25
Kol mirtis mus išskirs   
Edis priima Džoi pasiūlymą ir susitinka su patrauklia nauja mokytoja mokykloje, ir sužino, jog ji pavydi laiko, kurį jie leidžia kartu.
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Sony Entertainment
06:50
Visi myli Reimondą   
Padėkos dienos proga pasisvečiuoti atvykę Debros tėvai prisipažįsta, kad lankosi pas porų konsultantą.
Viasat Explore
07:00
Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų pakrantės apsauga   
Oro bazė Astoria kalnuose gelbėja sunkiai sužeistą ledo alpinistą ir imasi pavojingos operacijos, gelbėdama ant pavojingo skardžio krašto svyruojantį jaunuolį.
Viasat History
07:00
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Daug teorijų sukurta, bandant paaiškinti, kodėl žlugo majų civilizacija. Tačiau moksliniai įrodymai rodo, kad šią civilizaciją pasmerkė 200 metų trūkusi sausra.
VIASAT Nature
07:00
Gepardų dienoraščiai   
Gepardų prieglaudoje – įdomus laikotarpis, nes atvyko dvi labai mielos didžiaausės laputės. Tuo metu mokytojai vargsta su gepardų atstovais.
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
Ren Lietuva
07:00
Вовочка   
Сериал
BTV
07:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Sony Entertainment
07:15
Visi myli Reimondą   
Žmogus netyčia nusičiaudo ant Rėjaus ir šis mano, kad pasigavo jo bakterijų.
Viasat History
07:30
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Du kartus, 1812 m. ir 1941 m., atrodė, kad Rusija pralaimės savo priešams kare, tačiau abejais atvejais padėjo netikėtas sąjungininkas – atšiaurios žiemos sąlygos.
VIASAT Nature
07:30
Gepardų dienoraščiai   
Emili plūkiasi su devyniais jaunikliais, kurie pešasi tarpusavyje ir laužo savo žaislus. Tuo metu Mersedesa atsiveda 14 mažylių! Ar visiems pavyks?
Star!
07:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Sony Entertainment
07:40
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
TV3
07:50
Virtuvė   
37 serija. Maksas nori atsiprašyti Iljos ir organizuoja namie vakarėlį. Bandydamas papasakoti draugui tiesą apie Sašos neištikimybę, Kostia pats įsipainioja į melo raizginį. Susilažinęs Lui flirtuoja su mergina ir dabar nežino, kaip jos atsikratyti. Raginamas Jelenos šefas mokosi tramdyti pykčio priepuolius.
TV8
07:50
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
LNK
07:50
Volkeris, Teksaso reindžeris   
Sheree J. Wilson, Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr..
Lietuvos ryto televizija
07:55
Kulinaras   
Kriminalinis serialas. Rež.: A.Ivanovas. Vaid.: I.Botvinas, S.Gamovas, A.Žukova. Rusija. 2012 m. N-7
Viasat History
08:00
Laiko komanda   
Netoli Sautamptono prie Hamblo upės guli viduramžių karo laivo griaučiai. Ar gali būti, jog tai Grace Dieu – karaliaus Henriko V laivas?
VIASAT Nature
08:00
Gyvūnų viltis   
Viltis visais metų laikais. Oras keičiasi, atšąla, tačiau Hope ir jos pacientams įvykiai neleidžia sušalti, įskaitant dramatišką perdurto kiro gelbėjimą.
TV8
08:15
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Sony Entertainment
08:25
Sukeisti gyvenimai   
Bei nerimauja, kad Redžina vėl geria ir suorganizuoja vakarienę su Zeinu, Redžina, Dafne ir Nojumi.
TV3
08:25
Virtuvė   
38 serija. Maksas pasisiūlo pavaduoti šefo padėjėją atostogų metu. Be nešviežių produktų, nelauktų svečių ir neblaivių virėjų, jo laukia netikėtas šefo pasiūlymas. Kostia su Nastios tėvais ne juokais susirūpinę dėl keisto skambučio: paslaptingas nepažįstamasis reikalauja pinigų mainais… į Nastią.
LRT Kultūra
08:35
Mažasis princas   
Animacinis nuotykių serialas. Prancūzija. 2010 - 2013 m. HD
Viasat Explore
08:45
Užpildyk mano baką   
Bebaimis gamtosaugininkas Sean Lee-Davies rengiasi į ekologišką kelionę, bandydamas iš Singapūro į Kambodžą nukeliauti automobilį varydamas iš naudoto maistinio aliejaus pagamintu biokuru.
TV8
08:45
Rutos Rendel detektyvai   
Didžiosios Britanijos rašytojos Ruth Rendell novelių pagrindu sukurtas detektyvinis serialas narplioja knygose aprašytas mistines istorijas. Tarp jų – paslaptingas paauglės dingimas, mirtinos meilės dramos, dviejų nuomininkių nuodėmės, šaltakraujiškos žmogžudystės ir kiti nusikaltimai. Kriminalus tiria inspektorius Regas Veksfordas ir detektyvas Maikas Burdenas.
TV3
08:55
Meilės sūkuryje   
Daug meilės ir neapykantos, romantiškų akimirkų ir intrigų, draugystės, ištikimybės išbandymų patiria serialo herojai. Laukia ilgas, kartais skaudus tikrosios meilės paieškų kelias ”Meilės sūkuryje”.
Viasat History
09:00
II-asis Pasaulinis karas – spalvotai   
Sąjungininkų išsilaipinimas Normandijoje. Šiandien atrodo, kad D-diena buvusi iš anksto pergalei prieš nacius pasmerkta II-ojo Pasaulinio karo operacija. Tačiau tai netiesa. Šioje serijoje papasakosime apie kruopštų ruošimąsi D-dienai, sąjungininkų išsilaipinimą Normandijoje bei sunkiai JAV kariuomenės iškovotą pergalę Omahos paplūdimyje ir apie jos reikšmę II-ojo Pasaulinio karo eigai. Serijos pabaigoje – Paryžiaus išlaisvinimas, kuriam vadovavo prancūzų generolas Šarlis de Golis.
LRT Televizija
09:00
Komisaras Reksas 14   
Detektyvinis serialas. Austrija, Vokietija, Italija. 2012–2013 m. N-7. HD
Lietuvos ryto televizija
09:00
Albanas   
Veiksmo serialas. Rež. J. Pavlovas. Vaid. A. Dediuško, A. Peskovas, G. Mariani. Rusija. 2008 m. N-7
Viasat Explore
09:10
Užpildyk mano baką   
Šioje biokuro misijoje iš Singapūro į Kambodžą Sean Lee-Davies pirmą kartą sustoja Kvala Lampūre.
Sony Entertainment
09:10
Visi myli Reimondą   
Kalėdų proga Rėjus Debrai nuperka pukia dovaną, kad ši išleistų jį pažaisti golfo.
VIASAT Nature
09:25
Zoologijos sodo jaunikliai   
Pamatysime naują jūrų liūtų jauniklę, kuri dėl savo triukų taps lankytojų numylėtine. Binturongai užsitarnavo skanėstų – jie ėmė tinkamai maitintis ir stambėti. Našlaitis vamzdžiadantis sulaukia tiek dėmesio, kiek gauna retas jauniklis.
Sony Entertainment
09:35
Visi myli Reimondą   
Nepadėjęs maistą gaminančiai Debrai Rėjus pradeda keisti nuomonę apie save.
Viasat Explore
09:40
Išgelbėkite mūsų verslą   
Peteris lankosi Stateno saloje Niujorko valstijoje padėti kavinei, kurios niekaip nepavyksta paversti pelninga po to, kai ją sugriovė uraganas Sandy .
Balticum TV
09:45
Įsimylėti šokėją   
Romantinė drama (4) (D.Britanija, 1998 m.) (N-7).
TV8
09:50
Mažųjų gyvūnėlių krautuvė   
Linksma mergaitė Blait Bakster kartu su tėčiu atsikrausto į didelį miestą ir įsikuria virš gyvūnėlių parduotuvės, kurioje gyvena įvairiausi padarėliai, net pandos ir driežiukai. Besirūpindama jais, Blait suvokia, kad ji vienintelė gali suprasti gyvūnėlių kalbą ir pasišnekučiuoti su jais. Kartu su augintiniais mažoji jų prižiūrėtoja patirs ne vieną nuotykį ir daug smagių akimirkų. Mergaitė bus didžiausia žmonių pasaulyje gyvūnėlių pagalbininkė ir vertėja.
VIASAT Nature
09:55
Zoologijos sodo jaunikliai   
Jaunikliams smagi kiekviena diena. Viverinės katės pirmą kartą paragauja raudonos mėsos. Žirafų jaunikliai pirmą kartą išeina iš savo aptvaro. O paršiukai taip išvargino savo mamą, kad prižiūrėtojai jauniklius maitins ne jos pienu, o šiltu mišiniu.
Viasat History
10:00
Karo laikų ūkininkai   
Komanda susiduria su sunkumais, kuriuos 1945-aisiais patyrė Britanija, siekdama išmaitinti karo nualintą Europą.
Sony Entertainment
10:00
Kol mirtis mus išskirs   
Edis turi pasipriešinti Džoi ir jos draugei, kad išvengtų dalyvavimo vedybų seminare.
Star!
10:00
Dominick Dunne´s Power Privilege and Justice   
No one knows the dark side of the rich and famous better than Dominick Dunne.
TV6
10:00
Kobra 11   
Daug veiksmo, dar daugiau automobilių, gaudynių ir susišaudymų, pavojų ir teroristų, sprogimų ir milžiniškų autokatasrofų, ir, žinoma, gražių aktorių. Serialą ”Kobra 11” vienu metu filmuoja net 16 vaizdo kamerų, o pagrindiniams veikėjams padeda beveik šimtas pagalbinio personalo darbuotojų. Bendras jų darbas ir nepriekaištinga aktorių vaidyba sukuria sunkiai nuo realybės atskiriamą vaizdą, įtraukiantį žiūrovus nuo pirmos iki paskutinės serijos minutės.
Lietuvos ryto televizija
10:05
Komisaras Megrė   
Detektyvinis serialas. Rež. C.Goretta. Vaid. B. Cremeras, M. Lonsdale´as, R. Faure. Prancūzija, Belgija, Šveicarija. 1991 m. N-7
TV8
10:15
Viasat Explore
10:20
Lenktynės plonu ledu   
Benas intensyviai gydomas nuo mirtinos tropinės ligos, o Jamesas ir naujasis komandos narys daktaras Edas Coatsas toliau ruošiasi lenktynėms iki Pietų ašigalio.
VIASAT Nature
10:25
Laukinis pasaulis   
Daugybė nežinomų istorinių praktikų yra atskleidžiamos archeologijos dėka. Būtent šis epizodas pavaizduoja, kaip archeologija atveria plantacijų savininkų elgesį su savo vergais.
Sony Entertainment
10:25
Kol mirtis mus išskirs   
Edis priima Džoi pasiūlymą ir susitinka su patrauklia nauja mokytoja mokykloje, ir sužino, jog ji pavydi laiko, kurį jie leidžia kartu.
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
Мы узнаем имена пятерых финалистов, которые будут бороться за право получить патент на свое изобретение.
TV1
10:45
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Balticum TV
10:45
Karamelė   
Komiškas romantinis serialas (23) (Rusija, 2011 m.).
VIASAT Nature
10:50
Laukinis pasaulis   
Artimiau susipažinkite su šikšnosparniais! ištirsime jų svarbą ir anatomiją, taip pat sužinosime apie paslaptingą ligą, sunaikinančią daug šios rūšies atstovų.
Sony Entertainment
10:50
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
Da Vinci Learning
11:00
Умелые пальчики   
Делаем бабочку из картонки от картошки фри, устраиваем вечеринку в джунглях и не только!
Star!
11:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV6
11:00
Dingusiųjų paieškos grupė   
Belgijos federalinės policijos dingusių žmonių skyrius imasi visų priemonių, kad reikiamu metu vaikui ar suaugusiam galėtų skubiai suteikti reikalingą pagalbą. Vienos komandos bylos – tiesiog šeimyniniai konfliktai ar klaidingi pavojaus signalai, o kitos – įvairūs nusikaltimai, pradedant šantažavimu ir terorizmo. Komandos nariams vos belieka laiko asmeniniam gyvenimui, todėl jų antrosios pusės turi išlikti labai kantrios...
Viasat History
11:10
Delfai - kodėl jie svarbūs?   
Delfai buvo senovės pasaulio centras. Tai buvo įžymiojo Orakulo būstinė, šis miestas apėmė dvi didžiules klasikines graikų ir romėnų civilizacijas bei pritraukdavo keliautojus iš viso senovės pasaulio. Piliečiai iš visos Graikijos plūdo pasiklausyti Orakulo išminties, parodyti savo turtus, pasigirti pergalėmis mūšiuose. Delfų šventovės sienose galima įskaityti viltis ir svajones, pergales ir nesėkmes, susidūrimus ir smurtą, kurie nulėmė visos civilizacijos istoriją. Šioje programoje Dr Michael Scott vaikšto Delfų takais, atskleisdamas balsus, kurie iki šiol garsiai skamba su kiekvienu žingsniu.
Viasat Explore
11:15
Aliaskos pakrančių apsauga   
Pakrančių apsauga skuba evakuoti sužeistųjų Beringo jūros toliuose, išgelbėja pradėjusį skęsti laivą ir kelis sunkias nelaimes patyrusius žvejus.
VIASAT Nature
11:20
Gyvūnų viltis   
Žmonijos viltis. Hope ir Barry´s suvokia problemą, varginančią daugybę jūros žinduolių šiltuose Pietų Floridos vandenyse.
Star!
11:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Sony Entertainment
11:35
Sukeisti gyvenimai   
Bei nerimauja, kad Redžina vėl geria ir suorganizuoja vakarienę su Zeinu, Redžina, Dafne ir Nojumi.
TV1
11:40
Toks gyvenimas   
Galina Petrova, Irina Sidorova, Ramilya Iskander.
Balticum TV
11:45
Baimė mylėti   
Romantinis serialas (6) (Italija, 2010 m.) (N-7).
LNK
11:55
Gyvenimo receptai   
Donata Rinkevičienė, Inga Norkutė, Kristina Kazlauskaitė, Giedrius Arbačiauskas, Ridas Žirgulis, Lina Rastokaitė, Paulius Ignatavičius, Eglė Špokaitė.
Da Vinci Learning
12:00
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
TV6
12:00
Aferistas   
Ištirti sunkiausią FTB bylą gali tik vienas žmogus, tas, kuris pats yra nusikaltėlis. Talentingiausias vagišius ir seksualiausias merginų viliotojas Nilas sutinka padėti FTB spręsti bylas pasitelkdamas savąją vagišiaus praktiką.
VIASAT Nature
12:15
Gepardų dienoraščiai   
Gepardų prieglaudoje – įdomus laikotarpis, nes atvyko dvi labai mielos didžiaausės laputės. Tuo metu mokytojai vargsta su gepardų atstovais.
Viasat History
12:20
Gimimas, vedybos ir mirtis viduramžiais   
Istorikė Helena Castor atskleidžia, kaip noras nebūti pamirštam ir prisiminimai apie savo artimuosius formavo ne tik tai, kaip viduramžių žmonės meldėsi , bet ir pačius viduramžių bažnyčios pastatus.
Sony Entertainment
12:20
Projektas Podiumas: visos žvaigždės   
Trylika talentingų dizainerių, kurie dalyvavo ankstesniuose Emmy nominuotos laidos Projektas Podiumas sezonuose, grįžta į dirbtuves dar kartą pabandyti likti vieninteliu, kuris liks stovėti ant Projekto Podiumas: visos žvaigždės podiumo.
Viasat Explore
12:25
Dekonstrukcija   
Vedėjas Mattas Blashaw, tyrinėdamas dažų pasaulį, tepa juos gausiai. Šioje serijoje sužinome, kokia dažų sudėtis skardinėje, ir kaip kuriami dažai, kad būtų patvaresni ir kuo ilgiau išliktų ryškūs.
Ren Lietuva
12:25
Следаки   
Сериал
VIASAT Nature
12:40
Gepardų dienoraščiai   
Emili plūkiasi su devyniais jaunikliais, kurie pešasi tarpusavyje ir laužo savo žaislus. Tuo metu Mersedesa atsiveda 14 mažylių! Ar visiems pavyks?
ПБК Литва
12:40
Поцелуй 2   
Многосерийный фильм
TV1
12:40
Audra   
Ximena Navarette, Ivan Sanchez, William Levy.
Viasat Explore
12:45
Užpildyk mano baką   
Bebaimis gamtosaugininkas Sean Lee-Davies rengiasi į ekologišką kelionę, bandydamas iš Singapūro į Kambodžą nukeliauti automobilį varydamas iš naudoto maistinio aliejaus pagamintu biokuru.
Ren Lietuva
12:50
Следаки   
Сериал
TV6
13:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
Viasat Explore
13:05
Užpildyk mano baką   
Šioje biokuro misijoje iš Singapūro į Kambodžą Sean Lee-Davies pirmą kartą sustoja Kvala Lampūre.
VIASAT Nature
13:05
Liūtų šalis   
Zulu ir jo būrys vienu žingsniu priartėja prie išleidimo, kai šeši liūtai sužeidžiami ietimis ir perkeliami į jų naują namą. Tačiau tai pavojinga operacija, nes liūtai pakeliui pradeda atsibusti.
BTV
13:10
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Ren Lietuva
13:20
Супертеща для неудачника   
Леонид (Дмитрий Харатьян)- злоумышленник средней руки. Он ищет потерянный шифр от банковского сейфа. Если он не вызволит запертые бриллианты, то его, скорее всего, убьют бандиты посерьезнее. Спортивный репортер Сергей (Михаил Ефремов), случайно похитивший этот шифр, тоже очень хочет выбраться невредимым из чужой гангстерской истории. Но шансов мало... Незнакомых мужчин объединяет не только желание еще пожить но и общая знакомая. С девушкой Леной (Юлия Долгашева) Сергей встречался раньше, сейчас она невеста Леонида. О темных делах жениха Лена не догадывается, ей нравится только, что через полгода после расставания с неудачником Сергеем, у нее появился серьезный и успешный поклонник. В течении фильма Сергей пытается раскрыть Лене глаза на ее нового ухажера. Лена будет разбираться кого же из двух странноватых кавалеров она все-таки любит.
LNK
13:25
Viasat Explore
13:30
Techninio aptarnavimo komandos   
OSS”. Tai pačios pavojingiausios lenktynės pasaulyje, kurių metu motorinės valtys išvysto net iki 420 km/h greitį. Jos rengiamos tokiuose Šiaurės Amerikos kurortuose kaip Majamis ir Puerto Rikas. Techninio aptarnavimo komandos dirba ypač sudėtingomis sąlygomis. Didžiausią dalį darbo jiems tenka atlikti ant sauso doko, dar prieš nuleidžiant valtį į vandenį. Net ir menkiausia klaida gali kainuoti lenktynininko gyvybę.
Viasat History
13:30
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
541 mūsų eros metais Europą pirmą kartą užplūdo maras. Tačiau kokiu būdu jis taip staigiai plito? Ar to priežastis buvo dingusi saulė? Jei taip, tai kodėl ji dingo ?
VIASAT Nature
13:30
Liūtų šalis   
Po parengiamųjų mėnesių septyni nauji liūtai atvyksta į parką. Dvi patelės atvežtos pradėti pirmai veisimo programai Zambijoje, o penki jaunikliai pradeda savo kelionę galutinio paleidimo link.
LRT Televizija
13:30
Magiški fėjų Vinksių nuotykiai 6   
Animacinis nuotykių serialas. Italija. 2013 m. HD.
TV6
13:30
Naujokė   
Serialo herojė Džesė išsiskyrimą su vaikinu nusprendžia pamiršti persikraustydama pas tris vienišus vyrukus. Šie, išklausę visas istorijas apie skyrybas ir kitas Džesės keistenybes, nenori užsikrauti vieno didelio rūpesčio ant savo pečių, bet persigalvoja, kai sužino, kad naujokė turi draugių manekenių. Nuo tada prasideda linksmas ir neįprastas gyvenimas. Nors atsikrausčiusi į vyrišką butą, mergina per dienas žiūri vieną vienintelį romantinį filmą, nuolat verkia ir kartais uždainuoja neįprastu balsu, ilgainiui vaikinai Džesę priima į savo ratą ir ima nuoširdžiai ja rūpintis. Bet tai nereiškia, kad nesutarimai ir nesusipratimai aprimo – jie tik prasideda!
TV8
13:35
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
TV1
13:35
Pavogtas gyvenimas   
Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Luis Roberto Guzman.
VIASAT Nature
13:55
Gyvūnų parkas   
Beždžionės nori riešutų, o tigrai – mėsos.
Star!
14:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
TV3
14:00
Kempiniukas Plačiakelnis   
Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena vienas populiariausių animacinių personažų, apdovanotas ”Vaikų pasirinkimo” prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias...
TV6
14:00
Naujokė   
Serialo herojė Džesė išsiskyrimą su vaikinu nusprendžia pamiršti persikraustydama pas tris vienišus vyrukus. Šie, išklausę visas istorijas apie skyrybas ir kitas Džesės keistenybes, nenori užsikrauti vieno didelio rūpesčio ant savo pečių, bet persigalvoja, kai sužino, kad naujokė turi draugių manekenių. Nuo tada prasideda linksmas ir neįprastas gyvenimas. Nors atsikrausčiusi į vyrišką butą, mergina per dienas žiūri vieną vienintelį romantinį filmą, nuolat verkia ir kartais uždainuoja neįprastu balsu, ilgainiui vaikinai Džesę priima į savo ratą ir ima nuoširdžiai ja rūpintis. Bet tai nereiškia, kad nesutarimai ir nesusipratimai aprimo – jie tik prasideda!
РТР Планета Балтия
14:05
Сердце звезды   
Телесериал.
Viasat History
14:10
Mokslo istorija   
Mes esame labiausiai nuo energijos šaltinių priklausanti karta planetos istorijoje. Michaelas Mosley papasakos, kaip žmonės išmoko panaudoti vėjo, garų ir atominę energiją.
Ren Lietuva
14:10
Супертеща для неудачника   
Леонид (Дмитрий Харатьян)- злоумышленник средней руки. Он ищет потерянный шифр от банковского сейфа. Если он не вызволит запертые бриллианты, то его, скорее всего, убьют бандиты посерьезнее. Спортивный репортер Сергей (Михаил Ефремов), случайно похитивший этот шифр, тоже очень хочет выбраться невредимым из чужой гангстерской истории. Но шансов мало... Незнакомых мужчин объединяет не только желание еще пожить но и общая знакомая. С девушкой Леной (Юлия Долгашева) Сергей встречался раньше, сейчас она невеста Леонида. О темных делах жениха Лена не догадывается, ей нравится только, что через полгода после расставания с неудачником Сергеем, у нее появился серьезный и успешный поклонник. В течении фильма Сергей пытается раскрыть Лене глаза на ее нового ухажера. Лена будет разбираться кого же из двух странноватых кавалеров она все-таки любит.
LNK
14:10
Ugnis ir Ledas   
Kivanc Tatlitug, Bugra Gulsoy, Oyku Karayel.
BTV
14:10
Vedęs ir turi vaikų   
Ed O´Neill , Katey Sagal, David Faustino, Christina Applegate .
Viasat Explore
14:20
Lenktynės plonu ledu   
Benas intensyviai gydomas nuo mirtinos tropinės ligos, o Jamesas ir naujasis komandos narys daktaras Edas Coatsas toliau ruošiasi lenktynėms iki Pietų ašigalio.
Sony Entertainment
14:25
Kastlas   
Tirdami airio mafiozo žmogžudystę Beket su Kastlu atskleidžia vietinį nusikaltėlių karą.
Star!
14:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
TV8
14:30
Moterys meluoja geriau   
Jau netrukus Robertėlis (akt. N. Gadliauskas) įsidarbins taksi vairuotoju pas Silvestrą (akt. Arūnas Storpirštis). Komiškai susiklosčius aplinkybėms Jūratė (akt. G. Latvėnaitė) ims įtarinėti vyrą darbe sukantį ne tik vairą, bet ir į kairę. Kostia (Dž. Siaurusaitis) ryšis svarbiems gyvenimo pokyčiams, net užsirašys į anoniminių alkoholikų draugiją. Už tai bus dosniai apdovanotas žmonos Galinos (akt. V. Mockevičiūtė), tik ar šįkart jos pamėgta taurelė neprives poros iki skyrybų? Medos (akt. I. Norkutė-Žvinienė) kelyje bus vyrų, nuotykių, vėl vyrų ir dar kartą nuotykių restoranuose, parkuose, ligoninėse ir net kapinėse... Vienas labai intriguojantis Medos meilės nuotykis atplauks tiesiai iš jūros. Meilės ieškos ir Donatas (akt. M. Jampolskis), o jo buvusi ir galbūt vėl – būsima – mylimoji Ugnė (akt. A. Šataitė) su tėvu Marijumi (akt. R. Rudoku) mėgins surasti pradangintą brangų paveikslą. Su šia brangenybe pasprukęs dailininkas Česlovas (akt. Sakalas Uždavinys) ims burti, pranašauti ateitį. Ar kortos jam parodys, kad su paveikslais vis dėlto teks išsiskirti? Septintąjį sezoną skaičiuosiančio žiūrimiausios televizijos TV3 serialo Moterys meluoja geriau žvaigždžių komandoje netrukus pasirodys ir daugiau žinomų aktorių. Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė vaidins Galinos draugę Oksaną. Rimantas Bagdzevičius – Edmundą, meno kolekcionuotoją. Medos bičiulio Vovkos vaidmeniu debiutuos Andrius Žiurauskas. Taip pat scenarijaus vingiai sugrąžins Jurijaus Smorigino personažą Feliksą − šis ir vėl taikysis užmesti meilės tinklus. Kuri serialo moteris į juos įsipainios? Ir kas vis dėlto meluoja geriau?
TV1
14:30
Būrėja   
Lietuvos ryto televizija
14:50
Miestelio patruliai   
Policinis serialas. Vaid. M. Sacksas, J. Nihill, J. Wood. Australija. N-7
VIASAT Nature
14:55
Laukinis pasaulis   
Daugybė nežinomų istorinių praktikų yra atskleidžiamos archeologijos dėka. Būtent šis epizodas pavaizduoja, kaip archeologija atveria plantacijų savininkų elgesį su savo vergais.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Учась кататься на серфе, четырнадцатилетняя Дженнифер придумала доску с маленькими двигателями, на которой будет проще поймать волну.
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Viasat History
15:10
Hanibalo pėdomis   
Broliai dviračiais keliauja per šiaurės Italiją, kur Hanibalas pirmą kartą nugalėjo romėnus jų pačių žemėse, per banguotas Toskanijos kalvas, per tankius pelkynus, kol atvyksta į Kanų mūšio vietą.
Viasat Explore
15:15
Aliaskos pakrančių apsauga   
Sitkos oro pajėgų bazė skuba gelbėti kruiziniame laive sąmonę praradusios moters ir priepuolio ištikto mažo vaiko. Kai ima skęsti laivas, į pagalbą skuba pakrančių apsauga.
Sony Entertainment
15:15
Kol mirtis mus išskirs   
Edis su draugais nusprendžia surengti pavėluotą bernvakarį Džefui.
VIASAT Nature
15:25
Laukinis pasaulis   
Artimiau susipažinkite su šikšnosparniais! ištirsime jų svarbą ir anatomiją, taip pat sužinosime apie paslaptingą ligą, sunaikinančią daug šios rūšies atstovų.
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Делаем коробку конфет и украшаем старые изжеванные ручки.
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Viasat History
15:40
Hanibalo pėdomis   
Broliai paaukoja auką dievams prie Averno ežero, susitinka akis į akį su Hanibalu Romoje ir, persikėlę per Viduržemio jūrą, atvyksta į Tunisą, kuris kadaise buvo Kartaginos imperijos centru.
Sony Entertainment
15:40
Kol mirtis mus išskirs   
Starkai pavasarinio tvarkymosi metu suranda seną filmo juostą, kurioje nufilmuotos itališkos atostogos prieš dvidešimt metų, kas kone sukėlė jųdviejų skyrybas.
VIASAT Nature
15:55
Ekspedicija Birma   
Ekspedicija įžengia į pinklias šiaurines Birmos džiungles, kuriose tikisi surasti vieną iš labiausiai nykstančių rūšių - tigrą.
LRT Kultūra
16:00
Magiški fėjų Vinksių nuotykiai 6   
Animacinis nuotykių serialas. Italija. 2013 m. HD
TV6
16:00
Agentūra S.K.Y.D.A.S.   
The team goes up against a killer who leaves their victims´ bodies floating in mid-air.
Sony Entertainment
16:05
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
LRT Televizija
16:05
Komisaras Reksas 14   
Detektyvinis serialas. Austrija, Vokietija, Italija. 2012–2013 m. N-7. HD.
Viasat History
16:10
Laiko komanda   
Netoli Sautamptono prie Hamblo upės guli viduramžių karo laivo griaučiai. Ar gali būti, jog tai Grace Dieu – karaliaus Henriko V laivas?
RenTV Baltic
16:20
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
В этом выпуске детской образовательной передачи «Марви Хаммер»Да Винчи Лёнинг расскажет, как люди помогают раненым слонам в Азии.
РТР Планета Балтия
16:30
Каменская   
Елена Яковлева в телесериале
LRT Kultūra
16:30
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974-1983 m.
Viasat Explore
17:00
Dekonstrukcija   
Kaip name taupome energiją ir pinigus? Šioje serijoje sužinosime, kaip veikia izoliacija, o energijos kontrolierius Dougas Parkeris parodys, kaip namuose energiją naudoti efektyviau.
Viasat History
17:00
Karalių Jurgių epochos namai   
Amanda Vickery atskleidžia kelis stebinančius faktus: namai buvo esminis dalykas išsaugant santuoką, o XVIII a. namų kūrimas buvo ne moterų, o vyrų rankose.
Sony Entertainment
17:00
Sukeisti gyvenimai   
Nepatenkinti, nes mokyklos taryba nusprendė uždaryti Karltoną ir paversti juos įprasta mokykla, kurti mokiniai užima vieną iš mokyklos pastatų ir per Romeo ir Džuljetos” pastatymą įjungia gaisro perspėjimo sistemą.
Star!
17:00
Dominick Dunne´s Power Privilege and Justice   
No one knows the dark side of the rich and famous better than Dominick Dunne.
TV6
17:00
Kobra 11   
Daug veiksmo, dar daugiau automobilių, gaudynių ir susišaudymų, pavojų ir teroristų, sprogimų ir milžiniškų autokatasrofų, ir, žinoma, gražių aktorių. Serialą ”Kobra 11” vienu metu filmuoja net 16 vaizdo kamerų, o pagrindiniams veikėjams padeda beveik šimtas pagalbinio personalo darbuotojų. Bendras jų darbas ir nepriekaištinga aktorių vaidyba sukuria sunkiai nuo realybės atskiriamą vaizdą, įtraukiantį žiūrovus nuo pirmos iki paskutinės serijos minutės.
BTV
17:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
LRT Televizija
17:10
Didysis Gregas 3   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 2009 m. N-7.
Ren Lietuva
17:15
Viasat Explore
17:20
Užpildyk mano baką   
Kelionė baigiasi, Sean Lee-Davies galiausiai kerta Kambodžos sieną. Ekologiškame prancūzų kurorte, ryžių ūkyje ir plaukiojančiame kaime dar galima daug ko sužinoti apie ekologišką energiją.
LRT Kultūra
17:20
Neskubėk gyventi   
TV serialas. Rež. Balys Latėnas, Alvydas Šlepikas. 2008 m.
RenTV Baltic
17:25
VIASAT Nature
17:35
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Saut Leiko zoologijos sode didi diena. Į bandą atvedama raganosiukė Nijala. Darbuotojai tikisi, kad vyresni raganosiai ją sutiks draugiškai. Kalifornijoje Michaela ir roplių gelbėtojas Alas Woolfas iškviečiami dėl nuodingos gyvatės, patekusios į gyvenamąjį namą.
Viasat Explore
17:45
Užpildyk mano baką   
Kokia įsimintina šios įspūdingos kelionės pabaiga! Po daugelio savaičių kelyje Sean Lee-Davies´ui atėjo laikas savo mėgstamą biokuro konverterį perduoti Siem Reap´o našlaičiams.
Sony Entertainment
17:55
Projektas Podiumas: visos žvaigždės   
Trylika talentingų dizainerių, kurie dalyvavo ankstesniuose Emmy nominuotos laidos Projektas Podiumas sezonuose, grįžta į dirbtuves dar kartą pabandyti likti vieninteliu, kuris liks stovėti ant Projekto Podiumas: visos žvaigždės podiumo.
VIASAT Nature
18:00
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Mattas prisijungia prie Vankuverio rausiančiųjų pelėdų gelbėjimo projekto. Šių paukščių šeima paleidžiama į laisvę. Veterinaras Jasonas Athertonas atlieka gyvybiškai svarbią operaciją Vakarų Škotijos baltajam terjerui Džekui. Serijos pabaigoje bus gelbėjama automobilio partrenktos lapės gyvybė.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV6
18:00
Aferistas   
Ištirti sunkiausią FTB bylą gali tik vienas žmogus, tas, kuris pats yra nusikaltėlis. Talentingiausias vagišius ir seksualiausias merginų viliotojas Nilas sutinka padėti FTB spręsti bylas pasitelkdamas savąją vagišiaus praktiką.
TV8
18:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
TV1
18:00
Meilė ir bausmė   
Murat Yildirim, Nurgul Yesilcay , Tomris Incer.
Balticum TV
18:00
Komisaras Manara   
Detektyvinis serialas (7) (Italija, 2009 m.) (N-7).
Viasat Explore
18:10
Techninio aptarnavimo komandos   
Superkrosas”. Ar jums kada nors teko girdėti stadione 60 tūkstančių klykiančių fanų? Tai įprasta Monrealio Superkroso lenktynėse, kurioms šioje serijoje skirsime ypatingą dėmesį. Blackfoot Suzuki” motociklininkų komanda žino, kad šansai laimėti dideli, todėl daro viską, kad pateisintų savo gerbėjų lūkesčius.
Viasat History
18:10
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Daug teorijų sukurta, bandant paaiškinti, kodėl žlugo majų civilizacija. Tačiau moksliniai įrodymai rodo, kad šią civilizaciją pasmerkė 200 metų trūkusi sausra.
Ren Lietuva
18:10
BTV
18:25
Vedęs ir turi vaikų   
Ed O´Neill , Katey Sagal, David Faustino, Christina Applegate .
VIASAT Nature
18:30
Liūtų šalis   
Zulu ir jo būrys vienu žingsniu priartėja prie išleidimo, kai šeši liūtai sužeidžiami ietimis ir perkeliami į jų naują namą. Tačiau tai pavojinga operacija, nes liūtai pakeliui pradeda atsibusti.
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Восьмилетка Райан нашел способ утилизировать пищевые отходы, перерабатывая их в компост.
Star!
18:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Viasat History
18:40
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Du kartus, 1812 m. ir 1941 m., atrodė, kad Rusija pralaimės savo priešams kare, tačiau abejais atvejais padėjo netikėtas sąjungininkas – atšiaurios žiemos sąlygos.
Lietuvos ryto televizija
18:40
Mesingas. Aplenkiantis laiką   
Premjera. Draminis serialas. Rež. V.Krasnopolskis. Vaid. J. Kniazevas, T.Amirchanova. Rusija. 2009 m. N-7
VIASAT Nature
18:55
Liūtų šalis   
Po parengiamųjų mėnesių septyni nauji liūtai atvyksta į parką. Dvi patelės atvežtos pradėti pirmai veisimo programai Zambijoje, o penki jaunikliai pradeda savo kelionę galutinio paleidimo link.
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Делаем фотообманки, оригинальную папку и игру из пиццы!
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
TV6
19:00
CSI kriminalistai   
Detektyvinis veiksmo serialas, sukėlęs perversmą televizijoje. Vos pasirodęs CSI buvo nominuotas net keturiems prestižiniams Emmy apdovanojimams.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
BTV
19:00
Balticum TV
19:00
Karamelė   
Komiškas romantinis serialas (24) (Rusija, 2011 m.).
Viasat Explore
19:10
Dekonstrukcija   
Statybų specialistas Mattas Blashaw nugriauna kelias sienas, kad sužinotų, kodėl jos stovi. Jis išsiaiškina, kodėl gipso-kartono siena išlieka sausa, ir kaip ji padeda saugoti aplinką.
Viasat History
19:10
Praeities paslaptys   
Stulbinantis tikslumas, 4 km aukštyje kalnuose, sudėtinga kanalų sistema – tai viena labiausiai turistus traukiančių vietovių pasaulyje – Maču Pikču.
VIASAT Nature
19:20
Gyvūnai visą parą   
Visų mylimas šuo patenka į nerimą keliančią padėtį: jį reikia operuoti, nes suėdė kaulą ir susirgo. Tuo metu Tomas Heapas bando atspėti paslaptį, kodėl nyksta gražieji pufinai.
Viasat Explore
19:30
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvas ir komanda taisydami taksi įstrigo. Kainoms staigiai pakilus, Styvas patraukia į šaudymo poligoną ir bando laimėti lažybas, kurios galėtų išgelbėti dieną arba jo verslą įstumtų į pavojų.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
LRT Televizija
19:50
Meilė kaip mėnulis   
TV serialas. Rež. Kęstutis Jakštas. 2014 m. HD.
Lietuvos ryto televizija
19:50
Kulinaras   
Kriminalinis serialas. Rež.: A.Ivanovas. Vaid.: I.Botvinas, S.Gamovas, A.Žukova. Rusija. 2012 m. N-7
LRT Lituanica
19:50
Premjera. Meilė kaip mėnulis   
TV serialas. Rež. Kęstutis Jakštas. 2014 m. HD.
Sony Entertainment
20:00
Nešvilis, 1 sezonas   
Muzikos legenda ir šou pasaulio ikona Reina Džeims du dešimtmečius buvo garsiausia atlikėja šiame versle. Be poilsio dirbusi, kad kiltų dar aukščiau, Reina staiga pamato, kad jos aistros muzikai nebeužtenka norint spėti paskui topuose pasirodančias naujos kartos žvaigždes. Sulaukusi pasiūlymo, kurio negali atsisakyti, Reina priversta susitaikyti su žiauria realybe, kad viską reikia pradėti iš naujo.
Da Vinci Learning
20:00
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг исследует, где живет черная пантера, и чем она питается.
РТР Планета Балтия
20:00
Екатерина   
РУССКАЯ СЕРИЯ. ПРЕМЬЕРА. Марина Александрова, Юлия Ауг, Владимир Меньшов, Константин Лавроненко, Александр Лазарев-мл., Алексей Воробьев, Валентина Талызина, Александр Яценко, Иван Добронравов и Анна Носатова в телесериале
TV6
20:00
Naujokė   
Serialo herojė Džesė išsiskyrimą su vaikinu nusprendžia pamiršti persikraustydama pas tris vienišus vyrukus. Šie, išklausę visas istorijas apie skyrybas ir kitas Džesės keistenybes, nenori užsikrauti vieno didelio rūpesčio ant savo pečių, bet persigalvoja, kai sužino, kad naujokė turi draugių manekenių. Nuo tada prasideda linksmas ir neįprastas gyvenimas. Nors atsikrausčiusi į vyrišką butą, mergina per dienas žiūri vieną vienintelį romantinį filmą, nuolat verkia ir kartais uždainuoja neįprastu balsu, ilgainiui vaikinai Džesę priima į savo ratą ir ima nuoširdžiai ja rūpintis. Bet tai nereiškia, kad nesutarimai ir nesusipratimai aprimo – jie tik prasideda!
TV1
20:05
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Viasat History
20:10
Muziejaus paslaptys   
Čikagos muziejuje demonstruojamos Sju , didžiausio kada nors atrasto tiranozauro, liekanos padės mums atsakyti į klausimą – koks buvo priešistorinės maisto grandinės karaliaus gyvenimas?
VIASAT Nature
20:10
Mažieji pabaisos   
Mažųjų pabaisų užkulisiai. Pasižvalgykite po šių nuostabių serijų filmavimo užkulisius.
Balticum TV
20:20
Šalčio gniaužtuose   
Dokumentinis serialas (8).
TV6
20:30
Naujokė   
Serialo herojė Džesė išsiskyrimą su vaikinu nusprendžia pamiršti persikraustydama pas tris vienišus vyrukus. Šie, išklausę visas istorijas apie skyrybas ir kitas Džesės keistenybes, nenori užsikrauti vieno didelio rūpesčio ant savo pečių, bet persigalvoja, kai sužino, kad naujokė turi draugių manekenių. Nuo tada prasideda linksmas ir neįprastas gyvenimas. Nors atsikrausčiusi į vyrišką butą, mergina per dienas žiūri vieną vienintelį romantinį filmą, nuolat verkia ir kartais uždainuoja neįprastu balsu, ilgainiui vaikinai Džesę priima į savo ratą ir ima nuoširdžiai ja rūpintis. Bet tai nereiškia, kad nesutarimai ir nesusipratimai aprimo – jie tik prasideda!
TV8
20:35
Moterys meluoja geriau   
Jau netrukus Robertėlis (akt. N. Gadliauskas) įsidarbins taksi vairuotoju pas Silvestrą (akt. Arūnas Storpirštis). Komiškai susiklosčius aplinkybėms Jūratė (akt. G. Latvėnaitė) ims įtarinėti vyrą darbe sukantį ne tik vairą, bet ir į kairę. Kostia (Dž. Siaurusaitis) ryšis svarbiems gyvenimo pokyčiams, net užsirašys į anoniminių alkoholikų draugiją. Už tai bus dosniai apdovanotas žmonos Galinos (akt. V. Mockevičiūtė), tik ar šįkart jos pamėgta taurelė neprives poros iki skyrybų? Medos (akt. I. Norkutė-Žvinienė) kelyje bus vyrų, nuotykių, vėl vyrų ir dar kartą nuotykių restoranuose, parkuose, ligoninėse ir net kapinėse... Vienas labai intriguojantis Medos meilės nuotykis atplauks tiesiai iš jūros. Meilės ieškos ir Donatas (akt. M. Jampolskis), o jo buvusi ir galbūt vėl – būsima – mylimoji Ugnė (akt. A. Šataitė) su tėvu Marijumi (akt. R. Rudoku) mėgins surasti pradangintą brangų paveikslą. Su šia brangenybe pasprukęs dailininkas Česlovas (akt. Sakalas Uždavinys) ims burti, pranašauti ateitį. Ar kortos jam parodys, kad su paveikslais vis dėlto teks išsiskirti? Septintąjį sezoną skaičiuosiančio žiūrimiausios televizijos TV3 serialo Moterys meluoja geriau žvaigždžių komandoje netrukus pasirodys ir daugiau žinomų aktorių. Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė vaidins Galinos draugę Oksaną. Rimantas Bagdzevičius – Edmundą, meno kolekcionuotoją. Medos bičiulio Vovkos vaidmeniu debiutuos Andrius Žiurauskas. Taip pat scenarijaus vingiai sugrąžins Jurijaus Smorigino personažą Feliksą − šis ir vėl taikysis užmesti meilės tinklus. Kuri serialo moteris į juos įsipainios? Ir kas vis dėlto meluoja geriau?
Viasat Explore
20:45
Dekonstrukcija   
Statybų specialistas Mattas Blashaw sužino, kaip namuose tiekiama elektros energija, ir kaip elektros įrenginių pramonė nuolat dirba kurdama kuo saugesnius elektros įrenginius.
Balticum TV
20:50
Trauma   
TV serialas (27) (Kanada, 2012 m.) (N-7).
Sony Entertainment
20:55
Viešbutis Grand Hotel, II sezonas   
Ispanija, 1905 metai. Norėdamas išsiaiškinti sesers dingimo priežastį jaunas vaikinas atvažiuoja į idilišką viešbutį. Čia jis įsimylį vieną iš viešbučio savininkės dukterų. Serialas pasakoja apie aristokratiško viešbučio, tarnų ir detektyvo gyvenimą Alfonso XIII karalystėje. Viešbutis Grand Hotel” sulaukė televizijos kritikų pripažinimo ir laimėjo keletą apdovanojimų.
Viasat History
21:00
Biblijos medžiotojai   
Tarp XIX -XX a. atradimų Egipte buvo keisti zodiakai, Egipto saulės dievui skirti himnai ir eretiški Krikščionių tekstai. Šie atradimai kelia didelę grėsmę krikščionybės pagrindams.
Star!
21:00
Rich and Reckless   
Get to know the greediest modern criminals - the ones who stop at nothing to get their slice of the pie.
TV6
21:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
VIASAT Nature
21:10
Stambiu planu   
Stambiu planu. Vorai. Pamatykite įspūdingą vorų pasaulį: kaip jie sugeba pagauti savo grobį į sumaniai suregztus tinklus ar kaip saugo savo jauniklius.
ПБК Литва
21:20
Соблазн   
ПРЕМЬЕРА. Многосерийный фильм
Balticum TV
21:50
Trauma   
TV serialas (28) (Kanada, 2012 m.) (N-7).
Viasat Explore
22:00
GT akademija   
Žaidėjai atvyksta į Silverstouną ir tuoj pat pasitinka savo pirmą iššūkį – tikrą karinį puolimą Pragaras žemėje .
Star!
22:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
VIASAT Nature
22:10
Ekspedicija Birma   
Ekspedicija įžengia į pinklias šiaurines Birmos džiungles, kuriose tikisi surasti vieną iš labiausiai nykstančių rūšių - tigrą.
Viasat Explore
22:25
GT akademija   
Komandos ginčijasi susidūrusios su paprastais, tačiau pribloškiančiais padariniais: lėčiausias žaidėjas turi palikti lenktynių stovyklą.
Sony Entertainment
22:30
Kastlas   
Kai namo po atostogų grįžusi šeima dukros lovoje randa negyvą vyrą, kyla daugybė klausimų.
Star!
22:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
TV1
22:40
Sekso magistrai   
Michael Sheen, Lizzy Caplan, Caitlin FitzGerald.
Viasat Explore
22:50
Turto gelbėtojai   
Liūdnai pagarsėjęs Costa Concordia apsivertė visai netoli Italijos pakrantės. Stebėkite, kaip narai ir inžinieriai be atvangos dirba, kad išgelbėtų laivą, budriai prižiūrimi meistro Nicko Sloano.
TV8
22:50
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Viasat History
23:00
Muziejaus paslaptys   
Don Wildman tiria revoliucinį plūgą, kuris pasėjo baisios nelaimės sėklas, primityvų lėktuvą, kuris skelbia iššūkį skrydžio istorijai ir apgaulingą monetą, sukurtą žudyti.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
Balticum TV
23:05
Baimė mylėti   
Romantinis serialas (6) (Italija, 2010 m.) (N-7).
Sony Entertainment
23:20
Diagnozė   
Polas vis dar neturi darbo ir tai bei vis augančios gydymo sąskaitos kelia įtampa jo ir Ketės finansiniuose reikaluose. Polas turi nuspręsti: laukti idealaus darbo, imtis laisvai samdomo darbo be medicininio draudimo ar imti bet kokį darbą su draudimu.
Star!
23:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
РТР Планета Балтия
23:30
Лжесвидетельница   
Евгения Лоза, Александр Ратников, Андрей Биланов и Ольга Лапшина в телесериале
BTV
23:30
Gyvi numirėliai   
Andrew Lincoln, Steven Yeun, Norman Reedus.
TV1
23:40
Užribis   
Michael Cudlitz, Shawn Hatosy, Regina King.
Viasat Explore
23:50
FTB: kova su nusikalstamumu   
Nužudoma nėščia moteris, kuriai iš įsčių išpjaunamas negimęs kūdikis. FTB skelbia skubią kūdikio paiešką.
Lietuvos ryto televizija
23:50
Dingęs pasaulis   
Nuotykių serialas. Vaid.: P. McCauley, R.Blakely, J. O´Dell. JAV. 2000 m. N-7
Sony Entertainment
23:55
Nešvilis, 1 sezonas   
Muzikos legenda ir šou pasaulio ikona Reina Džeims du dešimtmečius buvo garsiausia atlikėja šiame versle. Be poilsio dirbusi, kad kiltų dar aukščiau, Reina staiga pamato, kad jos aistros muzikai nebeužtenka norint spėti paskui topuose pasirodančias naujos kartos žvaigždes. Sulaukusi pasiūlymo, kurio negali atsisakyti, Reina priversta susitaikyti su žiauria realybe, kad viską reikia pradėti iš naujo.
2014.11.28 Penktadienis
TV6
00:05
CSI kriminalistai   
Detektyvinis veiksmo serialas, sukėlęs perversmą televizijoje. Vos pasirodęs CSI buvo nominuotas net keturiems prestižiniams Emmy apdovanojimams.
Ren Lietuva
00:10
Супертеща для неудачника   
Леонид (Дмитрий Харатьян)- злоумышленник средней руки. Он ищет потерянный шифр от банковского сейфа. Если он не вызволит запертые бриллианты, то его, скорее всего, убьют бандиты посерьезнее. Спортивный репортер Сергей (Михаил Ефремов), случайно похитивший этот шифр, тоже очень хочет выбраться невредимым из чужой гангстерской истории. Но шансов мало... Незнакомых мужчин объединяет не только желание еще пожить но и общая знакомая. С девушкой Леной (Юлия Долгашева) Сергей встречался раньше, сейчас она невеста Леонида. О темных делах жениха Лена не догадывается, ей нравится только, что через полгода после расставания с неудачником Сергеем, у нее появился серьезный и успешный поклонник. В течении фильма Сергей пытается раскрыть Лене глаза на ее нового ухажера. Лена будет разбираться кого же из двух странноватых кавалеров она все-таки любит.
BTV
00:25
Viasat Explore
00:40
Didieji pardavimai   
Birželis Albertoje Ritchie Bros komandai reiškia miškininkystės sezoną. Aukcione – įspūdingiausios kada nors šioje vietoje matytos perdirbančių įrenginių, rąstų griebtuvų ir krovinių krautuvų eilės.
TV1
00:40
Paskutinė tvirtovė   
Andre Braugher, Scott Speedman, Daisy Betts, Camille De Pazzis.
LNK
00:55
Nikita   
Lyndsy Fonseca, Shane West, Maggie Q, Aaron Stanford.
Viasat History
01:00
Mirties įrankiai   
Dokumentinis serialas jūsų teismui pristato pavojingiausius ginklus pasaulio istorijoje: nuo romėnų kalavijų ir iečių iki Pirmojo pasaulinio karo kulkosvaidžių bei sprogmenų. Pasinerkite į negailestingą mūšių realybę bei sužinokite, kaip buvo tobulinami ginklai. Atskleisime, kokių gudrybių imdavosi mūsų protėviai, kad ašmenys ir kulkos sukeltų nepagydomas žaizdas, bei pademonstruosime, kokiais barbariškais metodais praeityje būdavo gydomi sužeistieji.
VIASAT Nature
01:00
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Michaela vyksta į Monterėjaus įlankos akvariumą Kalifornijoje apsaugoti jūrinės ūdros nuo mirtino parazito. Ji plaukia į vandenyną stebėti, kaip šie nuostabūs gyvūnai elgiasi laisvėje. Gyvūnų apsaugos tarnybos inspektorius Robertas Kenny randa sužeisto šuns šeimininkus.
Ren Lietuva
01:00
Супертеща для неудачника   
Леонид (Дмитрий Харатьян)- злоумышленник средней руки. Он ищет потерянный шифр от банковского сейфа. Если он не вызволит запертые бриллианты, то его, скорее всего, убьют бандиты посерьезнее. Спортивный репортер Сергей (Михаил Ефремов), случайно похитивший этот шифр, тоже очень хочет выбраться невредимым из чужой гангстерской истории. Но шансов мало... Незнакомых мужчин объединяет не только желание еще пожить но и общая знакомая. С девушкой Леной (Юлия Долгашева) Сергей встречался раньше, сейчас она невеста Леонида. О темных делах жениха Лена не догадывается, ей нравится только, что через полгода после расставания с неудачником Сергеем, у нее появился серьезный и успешный поклонник. В течении фильма Сергей пытается раскрыть Лене глаза на ее нового ухажера. Лена будет разбираться кого же из двух странноватых кавалеров она все-таки любит.
TV6
01:00
Dingusiųjų paieškos grupė   
Belgijos federalinės policijos dingusių žmonių skyrius imasi visų priemonių, kad reikiamu metu vaikui ar suaugusiam galėtų skubiai suteikti reikalingą pagalbą. Vienos komandos bylos – tiesiog šeimyniniai konfliktai ar klaidingi pavojaus signalai, o kitos – įvairūs nusikaltimai, pradedant šantažavimu ir terorizmo. Komandos nariams vos belieka laiko asmeniniam gyvenimui, todėl jų antrosios pusės turi išlikti labai kantrios...
Viasat Explore
01:05
Didieji pardavimai   
Tai antroji aukciono Grande Prairie, Albertos provincijoje, diena. Ritchie Bros. Auctioneers komandai įtampą kelia siekis padidinti dolerių skaičių ir pasiekti aukciono milijono dolerių tikslą.
RenTV Baltic
01:05
Криминальные игры   
Документальный сериал
Viasat Explore
01:30
FTB: kova su nusikalstamumu   
Dvi jaunos mergaitės dingsta iš nedidelio šiaurės Kalifornijos miestelio. FTB ir vietinė policija intensyviai ieško mergaičių ir seksualinio maniako, kol jis dar neįvykdė naujo nusikaltimo.
VIASAT Nature
01:30
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Vankuveryje į priemiesčio namo kiemą atklydo lokė su dviem lokiukais. Gamtosaugininkai surengia gelbėjimo operaciją ir perkelia šeimyną į jos gyvenamąją aplinką. Tą padaryti jiems padeda Mattas Bakeris. Niukaslyje veterinaras Jasonas Athertonas gydo triušiukę Gabrielę, susižeidusią ant batuto.
Sony Entertainment
01:45
Visi myli Reimondą   
Kalėdų proga Rėjus Debrai nuperka pukia dovaną, kad ši išleistų jį pažaisti golfo.
Viasat History
02:00
II-asis Pasaulinis karas – spalvotai   
Sąjungininkų išsilaipinimas Normandijoje. Šiandien atrodo, kad D-diena buvusi iš anksto pergalei prieš nacius pasmerkta II-ojo Pasaulinio karo operacija. Tačiau tai netiesa. Šioje serijoje papasakosime apie kruopštų ruošimąsi D-dienai, sąjungininkų išsilaipinimą Normandijoje bei sunkiai JAV kariuomenės iškovotą pergalę Omahos paplūdimyje ir apie jos reikšmę II-ojo Pasaulinio karo eigai. Serijos pabaigoje – Paryžiaus išlaisvinimas, kuriam vadovavo prancūzų generolas Šarlis de Golis.
VIASAT Nature
02:00
Zoologijos sodo jaunikliai   
Pamatysime naują jūrų liūtų jauniklę, kuri dėl savo triukų taps lankytojų numylėtine. Binturongai užsitarnavo skanėstų – jie ėmė tinkamai maitintis ir stambėti. Našlaitis vamzdžiadantis sulaukia tiek dėmesio, kiek gauna retas jauniklis.
Da Vinci Learning
02:00
Что дала нам промышленная революция   
В этом выпуске передачи «Достижения индустриальной революции» Да Винчи Лёнинг расскажет о прогрессе в области медицины.
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
02:10
Visi myli Reimondą   
Nepadėjęs maistą gaminančiai Debrai Rėjus pradeda keisti nuomonę apie save.
Lietuvos ryto televizija
02:10
Pragaras ant ratų   
Epinis veiksmo serialas. Vaid. A. Mount, C.Meaney. Kanada. 2012 m. N-7
Viasat Explore
02:25
Aliaskos pakrančių apsauga   
Sitkos oro bazės lėktuvai skraido virš jūros ir ieško dingusių žvejų, naujokas vyksta į pirmą misiją, o Kodiako gelbėtojai skrenda akliname rūke, kad iš krovininio laivo evakuotų sergantį vyrą.
VIASAT Nature
02:30
Zoologijos sodo jaunikliai   
Jaunikliams smagi kiekviena diena. Viverinės katės pirmą kartą paragauja raudonos mėsos. Žirafų jaunikliai pirmą kartą išeina iš savo aptvaro. O paršiukai taip išvargino savo mamą, kad prižiūrėtojai jauniklius maitins ne jos pienu, o šiltu mišiniu.
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Sony Entertainment
02:35
Diagnozė   
Polas vis dar neturi darbo ir tai bei vis augančios gydymo sąskaitos kelia įtampa jo ir Ketės finansiniuose reikaluose. Polas turi nuspręsti: laukti idealaus darbo, imtis laisvai samdomo darbo be medicininio draudimo ar imti bet kokį darbą su draudimu.
Viasat History
03:00
Hanibalo pėdomis   
Broliai dviračiais keliauja per šiaurės Italiją, kur Hanibalas pirmą kartą nugalėjo romėnus jų pačių žemėse, per banguotas Toskanijos kalvas, per tankius pelkynus, kol atvyksta į Kanų mūšio vietą.
VIASAT Nature
03:00
Laukinis pasaulis   
Daugybė nežinomų istorinių praktikų yra atskleidžiamos archeologijos dėka. Būtent šis epizodas pavaizduoja, kaip archeologija atveria plantacijų savininkų elgesį su savo vergais.
Sony Entertainment
03:05
Viešbutis Grand Hotel, II sezonas   
Ispanija, 1905 metai. Norėdamas išsiaiškinti sesers dingimo priežastį jaunas vaikinas atvažiuoja į idilišką viešbutį. Čia jis įsimylį vieną iš viešbučio savininkės dukterų. Serialas pasakoja apie aristokratiško viešbučio, tarnų ir detektyvo gyvenimą Alfonso XIII karalystėje. Viešbutis Grand Hotel” sulaukė televizijos kritikų pripažinimo ir laimėjo keletą apdovanojimų.
Viasat Explore
03:10
Lenktynės plonu ledu   
Benas intensyviai gydomas nuo mirtinos tropinės ligos, o Jamesas ir naujasis komandos narys daktaras Edas Coatsas toliau ruošiasi lenktynėms iki Pietų ašigalio.
Viasat History
03:30
Hanibalo pėdomis   
Broliai paaukoja auką dievams prie Averno ežero, susitinka akis į akį su Hanibalu Romoje ir, persikėlę per Viduržemio jūrą, atvyksta į Tunisą, kuris kadaise buvo Kartaginos imperijos centru.
VIASAT Nature
03:30
Laukinis pasaulis   
Artimiau susipažinkite su šikšnosparniais! ištirsime jų svarbą ir anatomiją, taip pat sužinosime apie paslaptingą ligą, sunaikinančią daug šios rūšies atstovų.
Viasat Explore
04:00
Techninio aptarnavimo komandos   
Superkrosas”. Ar jums kada nors teko girdėti stadione 60 tūkstančių klykiančių fanų? Tai įprasta Monrealio Superkroso lenktynėse, kurioms šioje serijoje skirsime ypatingą dėmesį. Blackfoot Suzuki” motociklininkų komanda žino, kad šansai laimėti dideli, todėl daro viską, kad pateisintų savo gerbėjų lūkesčius.
Viasat History
04:00
Muziejaus paslaptys   
Donas Wildmanas pasakoja apie 2-ojo pasaulinio karo metu Japonijos išrastą masinio naikinimo ginklą ir žymiausio pasaulyje iliuzionisto Harry´io Houdinio demaskavimą.
VIASAT Nature
04:00
Gyvūnų viltis   
Žmonijos viltis. Hope ir Barry´s suvokia problemą, varginančią daugybę jūros žinduolių šiltuose Pietų Floridos vandenyse.
Lietuvos ryto televizija
04:00
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
РТР Планета Балтия
04:10
Пока станица спит   
Телесериал.
Sony Entertainment
04:25
Projektas Podiumas: visos žvaigždės   
Trylika talentingų dizainerių, kurie dalyvavo ankstesniuose Emmy nominuotos laidos Projektas Podiumas sezonuose, grįžta į dirbtuves dar kartą pabandyti likti vieninteliu, kuris liks stovėti ant Projekto Podiumas: visos žvaigždės podiumo.
Lietuvos ryto televizija
04:30
Pragaras ant ratų   
Epinis veiksmo serialas. Vaid. A. Mount, C.Meaney. Kanada. 2012 m. N-7
Viasat History
05:00
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Daug kartų buvo bandoma paaiškinti Titaniko katastrofą, tačiau turbūt mažiausiai buvo tyrinėjamas galimas oro sąlygų poveikis. Ar oro sąlygos turėjo įtakos šiai mirtinai katastrofai?
VIASAT Nature
05:00
Gepardų dienoraščiai   
Beginsui sunku atsispirti Legesei, kuriai, atrodo, prasidėjo ruja. Tuo metu Čiobės sveikatos problemos baigiasi, tačiau dabar Emilei tenka slaugyti du sergančius gepardo jauniklius.
Sony Entertainment
05:15
Kastlas   
Kai namo po atostogų grįžusi šeima dukros lovoje randa negyvą vyrą, kyla daugybė klausimų.
Viasat History
05:30
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Miestiečiai žino, kas yra smogas, tačiau 1948 m. dėl unikalių oro sąlygų ir ore esančių teršalų susidarė tirštas aitrus rūko debesys, kuris sukėlė mirtiną sumaištį Pensilvanijos mieste.
VIASAT Nature
05:30
Gepardų dienoraščiai   
Iš jauniklių gardo Emilė išveda jauniklius į pirmą jų pasivaikščiojimą. Didžiaausės lapės Bredas ir Džanetė pirmą kartą tampa tėvais, tačiau džiaugsmingą įvykį užtemdo tragedija.
Viasat Explore
05:45
Savamoksliai išradėjai   
Šioje serijoje Dougas Hallas išbandys geriausią pasaulyje hamaką bei jauninančią pagalvę.
Viasat History
06:00
Muziejaus paslaptys   
Don Wildman tiria revoliucinį plūgą, kuris pasėjo baisios nelaimės sėklas, primityvų lėktuvą, kuris skelbia iššūkį skrydžio istorijai ir apgaulingą monetą, sukurtą žudyti.
VIASAT Nature
06:00
Gyvūnai visą parą   
Britai garsėja kaip gyvūnų mylėtojai, tačiau statistika rodo kitaip. Kiekvienais metais Jungtinėje Karalystėje tūkstančiai laukinių ir naminių gyvūnų tampa šiurkštaus elgesio, persekiojimo arba nepriežiūros aukomis. Šiose serijose įvykiai filmuojami drąsiai, tarsi paslėpta kamera, greitai bėgančia paskui nelaimėlius atsidavusiai gelbėjančius žmones ir su žiaurumu kovojančius RSPCA inspektorius. Ji seka prieglaudų, kuriose globojami sergantys ir sužeisti laukiniai gyvūnai, darbą bei surogatinėmis našlaičių motinomis tapusius žmones. Stebėkite, kaip specialistų komandos kovoja siekdamos likviduoti neteisėtą prekybą nykstančių rūšių gyvūnais ir gėrėkitės nuostabiais laukiniais gyvūnais, pradedant ruoniais, banginiais ir baigiant plėšriaisiais paukščiais bei įprastais sodo lankytojais, kaip antai barsukais ir ežiais. Matysite ne tik tai: serijos veda į dešimt milijonų augintinių savininkų namų, kuriuose jaukiai įsikūrę šunys, katės, triušiai, žiurkės ir net gyvatės!
Sony Entertainment
06:00
Kol mirtis mus išskirs   
Edis su draugais nusprendžia surengti pavėluotą bernvakarį Džefui.
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat Explore
06:10
Aliaskos pakrančių apsauga   
Žvejybos laive esančią sužeistą moterį reikia malūnsparniu nuskraidinti į saugią vietą. Kai pakrančių apsaugos komandos narys sužeidžiamas tarnyboje, Kodiako gelbėtojai imasi gelbėti vieną iš savų.
Lietuvos ryto televizija
06:15
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
Sony Entertainment
06:25
Kol mirtis mus išskirs   
Starkai pavasarinio tvarkymosi metu suranda seną filmo juostą, kurioje nufilmuotos itališkos atostogos prieš dvidešimt metų, kas kone sukėlė jųdviejų skyrybas.
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Sony Entertainment
06:50
Visi myli Reimondą   
Kalėdų proga Rėjus Debrai nuperka pukia dovaną, kad ši išleistų jį pažaisti golfo.
Viasat Explore
07:00
GT akademija   
Žaidėjai atvyksta į Silverstouną ir tuoj pat pasitinka savo pirmą iššūkį – tikrą karinį puolimą Pragaras žemėje .
Viasat History
07:00
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
541 mūsų eros metais Europą pirmą kartą užplūdo maras. Tačiau kokiu būdu jis taip staigiai plito? Ar to priežastis buvo dingusi saulė? Jei taip, tai kodėl ji dingo ?
VIASAT Nature
07:00
Gepardų dienoraščiai   
Beginsui sunku atsispirti Legesei, kuriai, atrodo, prasidėjo ruja. Tuo metu Čiobės sveikatos problemos baigiasi, tačiau dabar Emilei tenka slaugyti du sergančius gepardo jauniklius.
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
Ren Lietuva
07:00
Вовочка   
Сериал
BTV
07:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Sony Entertainment
07:15
Visi myli Reimondą   
Nepadėjęs maistą gaminančiai Debrai Rėjus pradeda keisti nuomonę apie save.
Viasat Explore
07:25
GT akademija   
Komandos ginčijasi susidūrusios su paprastais, tačiau pribloškiančiais padariniais: lėčiausias žaidėjas turi palikti lenktynių stovyklą.
Viasat History
07:30
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Patyrinėsime oro sąlygas ir įvykius, nulėmusius kosminio laivo Challenger katastrofą, kai raketa susprogo vos už minutės po pakilimo.
VIASAT Nature
07:30
Gepardų dienoraščiai   
Iš jauniklių gardo Emilė išveda jauniklius į pirmą jų pasivaikščiojimą. Didžiaausės lapės Bredas ir Džanetė pirmą kartą tampa tėvais, tačiau džiaugsmingą įvykį užtemdo tragedija.
Star!
07:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Sony Entertainment
07:40
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
Viasat Explore
07:50
Turto gelbėtojai   
Liūdnai pagarsėjęs Costa Concordia apsivertė visai netoli Italijos pakrantės. Stebėkite, kaip narai ir inžinieriai be atvangos dirba, kad išgelbėtų laivą, budriai prižiūrimi meistro Nicko Sloano.
TV3
07:50
Virtuvė   
39 serija. Dėl šefo susidūrimo su Vika prasideda tikras karas tarp virtuvės ir salės darbuotojų. Maksas buvo priverstas pasirinkti vieną iš šalių. Restorane pasirodo nuolatinė pensinio amžiaus lankytoja, kurią domina ne tik prancūziška virtuvė. Šeimininkas ruošiasi susitikimui su įžymiu Rumunijos režisieriumi.
TV8
07:50
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
LNK
07:50
Volkeris, Teksaso reindžeris   
Sheree J. Wilson, Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr..
Lietuvos ryto televizija
07:55
Kulinaras   
Kriminalinis serialas. Rež.: A.Ivanovas. Vaid.: I.Botvinas, S.Gamovas, A.Žukova. Rusija. 2012 m. N-7
Viasat History
08:00
Laiko komanda   
Tony Robinsonas ir komanda ieško romėnų vilos liekanų Glosteršyro grafystėje.
VIASAT Nature
08:00
Gyvūnų viltis   
Žmonijos viltis. Hope ir Barry´s suvokia problemą, varginančią daugybę jūros žinduolių šiltuose Pietų Floridos vandenyse.
TV8
08:15
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Sony Entertainment
08:25
Sukeisti gyvenimai   
Nepatenkinti, nes mokyklos taryba nusprendė uždaryti Karltoną ir paversti juos įprasta mokykla, kurti mokiniai užima vieną iš mokyklos pastatų ir per Romeo ir Džuljetos” pastatymą įjungia gaisro perspėjimo sistemą.
TV3
08:25
Virtuvė   
40 serija. Šefas atsisako persikraustyti pas Jeleną, bijodamas prarasti savo nepriklausomybę. Susitikimas su buvusia klasioke priverčia Nastią susimąstyti apie vestuves. Maksas nesėkmingai bando pasiaiškinti su šefu. Galiausiai jam išpuola galimybė pasirodyti ir likti kolektyve, nors ir nauju statusu.
TV8
08:40
Rutos Rendel detektyvai   
Didžiosios Britanijos rašytojos Ruth Rendell novelių pagrindu sukurtas detektyvinis serialas narplioja knygose aprašytas mistines istorijas. Tarp jų – paslaptingas paauglės dingimas, mirtinos meilės dramos, dviejų nuomininkių nuodėmės, šaltakraujiškos žmogžudystės ir kiti nusikaltimai. Kriminalus tiria inspektorius Regas Veksfordas ir detektyvas Maikas Burdenas.
Viasat Explore
08:45
Užpildyk mano baką   
Švilpiančios smiginio strėlės, kiaulių mėšlas ir nuostabus Penango saulėlydis – viskas įtraukta į Sean Lee-Davies darbotvarkę šiam bekeliaujant iš Singapūro į Kambodžą.
LRT Kultūra
08:50
Džiunglių knyga 1   
Animacinis serialas. Prancūzija, Vokietija. 2009 m. HD
Viasat History
09:00
II-asis Pasaulinis karas – spalvotai   
Apsuptis. 1944 m. JAV ir D.Britanija iš vakarų bei Rusija iš rytų pradėjo spausti nacių kariuomenę. Šioje serijoje papasakosime apie nenusisekusią sąjungininkų operaciją Arnheme, nevienareikšmiškai vertinamą Varšuvos sukilimą prieš vokiečių okupacinę valdžią bei mirtininkų stovyklų išvadavimą, kuris pirmąkart leido pasauliui suvokti holokausto mastus.
Star!
09:00
Rich and Reckless   
Get to know the greediest modern criminals - the ones who stop at nothing to get their slice of the pie.
LRT Televizija
09:00
Komisaras Reksas 14   
Detektyvinis serialas. Austrija, Vokietija, Italija. 2012–2013 m. N-7. HD
Lietuvos ryto televizija
09:00
Albanas   
Veiksmo serialas. Rež. J. Pavlovas. Vaid. A. Dediuško, A. Peskovas, G. Mariani. Rusija. 2008 m. N-7
Viasat Explore
09:10
Užpildyk mano baką   
Tailande Sean Lee-Davies ekologišku mopedu bando įveikti Bankoko eismą ir ieško panaudoto maistinio aliejaus, kad galėtų pripildyti savo automobilio baką likusiai ekokelionės daliai į Kambodžą.
Sony Entertainment
09:10
Visi myli Reimondą   
Rėjus nusprendžia į amerikietiško futbolo finalą nusivesti Džiani, tačiau eiti nori visi šeimos nariai.
Balticum TV
09:15
Šalčio gniaužtuose   
Dokumentinis serialas (8).
VIASAT Nature
09:25
Zoologijos sodo jaunikliai   
Zoologijos sode nutinka įvairiausių nuotykių. Jaunikliai čia susiranda draugų, su kuriais žaisdami kartais supykdo savo mamą. Mažyliai pamažu tyrinėja pasaulį laipiodami medžiais ir ėsdami dar neragautus skanėstus. Dažnai jie ima pavyzdį iš vyresnių, patyrusių gyvūnų.
Viasat Explore
09:35
Kaip tapti išradėju milijonieriumi   
Shini suranda tai, kas, jos nuomone, galėtų būti tikras išsigelbėjimas šalies barams, o Jemas suranda ir savo apsilankymu nustebina išradėją, kuris išrado jus apsikabinantį pliušinį meškiuką.
Sony Entertainment
09:35
Visi myli Reimondą   
Kai Mari randa vaikystėje Rėjaus rašytą dienoraštį, šiam nesmagu dėl gausybės seksualinio turinio, o ji nusimena dėl vienintelio blogo komentaro apie ją.
Balticum TV
09:45
Komisaras Manara   
Detektyvinis serialas (7) (Italija, 2009 m.) (N-7).
TV8
09:50
Mažųjų gyvūnėlių krautuvė   
Linksma mergaitė Blait Bakster kartu su tėčiu atsikrausto į didelį miestą ir įsikuria virš gyvūnėlių parduotuvės, kurioje gyvena įvairiausi padarėliai, net pandos ir driežiukai. Besirūpindama jais, Blait suvokia, kad ji vienintelė gali suprasti gyvūnėlių kalbą ir pasišnekučiuoti su jais. Kartu su augintiniais mažoji jų prižiūrėtoja patirs ne vieną nuotykį ir daug smagių akimirkų. Mergaitė bus didžiausia žmonių pasaulyje gyvūnėlių pagalbininkė ir vertėja.
VIASAT Nature
09:55
Zoologijos sodo jaunikliai   
Zoologijos sodo prižiūrėtojams kiekvienas gyvūnas yra labai brangus. Vienam Šetlando poniui jie suteikė ypatingą statusą. Labiausiai prižiūrėtojams patinkantys jaunikliai dažnai mėgaujasi dieviškais skanėstais. Nors kai kurie gyvūnai sulaukia ypatingo dėmesio, tačiau kiti tikrai nelieka be priežiūros.
Viasat History
10:00
Karalių Jurgių epochos namai   
Amanda Vickery atskleidžia kelis stebinančius faktus: namai buvo esminis dalykas išsaugant santuoką, o XVIII a. namų kūrimas buvo ne moterų, o vyrų rankose.
Sony Entertainment
10:00
Kol mirtis mus išskirs   
Edis su draugais nusprendžia surengti pavėluotą bernvakarį Džefui.
Star!
10:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
LRT Televizija
10:00
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974–1983 m.
TV6
10:00
Kobra 11   
Daug veiksmo, dar daugiau automobilių, gaudynių ir susišaudymų, pavojų ir teroristų, sprogimų ir milžiniškų autokatasrofų, ir, žinoma, gražių aktorių. Serialą ”Kobra 11” vienu metu filmuoja net 16 vaizdo kamerų, o pagrindiniams veikėjams padeda beveik šimtas pagalbinio personalo darbuotojų. Bendras jų darbas ir nepriekaištinga aktorių vaidyba sukuria sunkiai nuo realybės atskiriamą vaizdą, įtraukiantį žiūrovus nuo pirmos iki paskutinės serijos minutės.
Lietuvos ryto televizija
10:05
Komisaras Megrė   
Detektyvinis serialas. Rež. C.Goretta. Vaid. B. Cremeras, M. Lonsdale´as, R. Faure. Prancūzija, Belgija, Šveicarija. 1991 m. N-7
Viasat Explore
10:20
Lenktynės plonu ledu   
Lenktynės prasideda – 6 komandų laukia 750 km kelias per Antarktiką. Jį teks įveikti slidėmis ir lenktyniauti net iki 16 valandų per dieną pačiomis atšiauriausiomis žemėje sąlygomis.
VIASAT Nature
10:25
Laukinis pasaulis   
Leiskitės į nuotykius Altamaros upe ir sužinokite apie šios svarbą gamtai. Pakeliui atrasime slaptas vietas ir pamatysime, kaip žmonės ir gamta čia gyvena kartu.
Sony Entertainment
10:25
Kol mirtis mus išskirs   
Starkai pavasarinio tvarkymosi metu suranda seną filmo juostą, kurioje nufilmuotos itališkos atostogos prieš dvidešimt metų, kas kone sukėlė jųdviejų skyrybas.
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
Двенадцатилетняя Стефани изобрела необыкновенную переносную водяную горку на солнечных батареях.
Star!
10:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
TV8
10:40
TV1
10:45
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Balticum TV
10:45
Karamelė   
Komiškas romantinis serialas (24) (Rusija, 2011 m.).
VIASAT Nature
10:50
Laukinis pasaulis   
Šioje serijoje ieškoma Arabijos paveldo: jos žmonių istorijos, jos žemių dirbimo, įskaitant vienuolynus ir vergų kapines, bei kai kurių vietos laukinės gamtos ypatumų.
Sony Entertainment
10:50
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
Da Vinci Learning
11:00
Умелые пальчики   
Делаем молоточек-крокодил, мелки, настольное торнадо и не только!
Star!
11:00
Elements of Style   
How do you define style?
LRT Televizija
11:00
Meilė kaip mėnulis   
TV serialas. Rež. Kęstutis Jakštas. 2014 m. 44, 45, 46, HD
TV6
11:00
Dingusiųjų paieškos grupė   
Belgijos federalinės policijos dingusių žmonių skyrius imasi visų priemonių, kad reikiamu metu vaikui ar suaugusiam galėtų skubiai suteikti reikalingą pagalbą. Vienos komandos bylos – tiesiog šeimyniniai konfliktai ar klaidingi pavojaus signalai, o kitos – įvairūs nusikaltimai, pradedant šantažavimu ir terorizmo. Komandos nariams vos belieka laiko asmeniniam gyvenimui, todėl jų antrosios pusės turi išlikti labai kantrios...
Viasat History
11:10
Biblijos medžiotojai   
Tarp XIX -XX a. atradimų Egipte buvo keisti zodiakai, Egipto saulės dievui skirti himnai ir eretiški Krikščionių tekstai. Šie atradimai kelia didelę grėsmę krikščionybės pagrindams.
Viasat Explore
11:15
Aliaskos pakrančių apsauga   
Sitkos oro pajėgų bazė skuba gelbėti kruiziniame laive sąmonę praradusios moters ir priepuolio ištikto mažo vaiko. Kai ima skęsti laivas, į pagalbą skuba pakrančių apsauga.
VIASAT Nature
11:20
Gyvūnų viltis   
Vaiduoklis ant sparno. Hope suburia komandą, turėsiančią išleisti baltauodegių elnių bandą; žiemą į reabilitacijos centrą ima paslaptingai plūsti baltosios pelėdos.
Star!
11:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Sony Entertainment
11:35
Sukeisti gyvenimai   
Nepatenkinti, nes mokyklos taryba nusprendė uždaryti Karltoną ir paversti juos įprasta mokykla, kurti mokiniai užima vieną iš mokyklos pastatų ir per Romeo ir Džuljetos” pastatymą įjungia gaisro perspėjimo sistemą.
TV1
11:40
Toks gyvenimas   
Galina Petrova, Irina Sidorova, Ramilya Iskander.
LNK
11:50
K11: Komisarai tiria. Kruvina ginklų vagystė   
Kriminalinės istorijos.. Edmantas Svirinavičius, Jonas Kalėda, Lina Lukoševičiūtė, Šarūnas Datenis, Arūnas Smailys.
Da Vinci Learning
12:00
Марви Хаммер   
Смелый фотограф спустится в действующий вулкан, чтобы запечатлеть извержение лавы. А также знакомьтесь с умнейшими животными океана – с дельфинами.
TV6
12:00
Aferistas   
Ištirti sunkiausią FTB bylą gali tik vienas žmogus, tas, kuris pats yra nusikaltėlis. Talentingiausias vagišius ir seksualiausias merginų viliotojas Nilas sutinka padėti FTB spręsti bylas pasitelkdamas savąją vagišiaus praktiką.
VIASAT Nature
12:15
Gepardų dienoraščiai   
Beginsui sunku atsispirti Legesei, kuriai, atrodo, prasidėjo ruja. Tuo metu Čiobės sveikatos problemos baigiasi, tačiau dabar Emilei tenka slaugyti du sergančius gepardo jauniklius.
Ren Lietuva
12:20
Следаки   
Сериал
Viasat Explore
12:25
Dekonstrukcija   
Kaip name taupome energiją ir pinigus? Šioje serijoje sužinosime, kaip veikia izoliacija, o energijos kontrolierius Dougas Parkeris parodys, kaip namuose energiją naudoti efektyviau.
Sony Entertainment
12:25
Projektas Podiumas: visos žvaigždės   
Trylika talentingų dizainerių, kurie dalyvavo ankstesniuose Emmy nominuotos laidos Projektas Podiumas sezonuose, grįžta į dirbtuves dar kartą pabandyti likti vieninteliu, kuris liks stovėti ant Projekto Podiumas: visos žvaigždės podiumo.
LNK
12:25
K11: Komisarai tiria. Sukeistos dukterys   
Kriminalinės istorijos.. Edmantas Svirinavičius, Jonas Kalėda, Lina Lukoševičiūtė, Šarūnas Datenis, Arūnas Smailys.
VIASAT Nature
12:40
Gepardų dienoraščiai   
Iš jauniklių gardo Emilė išveda jauniklius į pirmą jų pasivaikščiojimą. Didžiaausės lapės Bredas ir Džanetė pirmą kartą tampa tėvais, tačiau džiaugsmingą įvykį užtemdo tragedija.
ПБК Литва
12:40
Поцелуй 2   
Многосерийный фильм
TV1
12:40
Audra   
Ximena Navarette, Ivan Sanchez, William Levy.
Viasat Explore
12:45
Užpildyk mano baką   
Švilpiančios smiginio strėlės, kiaulių mėšlas ir nuostabus Penango saulėlydis – viskas įtraukta į Sean Lee-Davies darbotvarkę šiam bekeliaujant iš Singapūro į Kambodžą.
Ren Lietuva
12:45
Следаки   
Сериал
LRT Televizija
13:00
Mažasis princas   
Animacinis nuotykių serialas. Prancūzija. 2010–2013 m. HD.
TV6
13:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
Viasat Explore
13:05
Užpildyk mano baką   
Tailande Sean Lee-Davies ekologišku mopedu bando įveikti Bankoko eismą ir ieško panaudoto maistinio aliejaus, kad galėtų pripildyti savo automobilio baką likusiai ekokelionės daliai į Kambodžą.
VIASAT Nature
13:05
Liūtų šalis   
Deividas numato keblų susipažinimą, kai 17 mėnesių seserys Temi ir Tsvana apgyvendinamos su dviem vyresnėmis patelėmis. Joms nebus lengva įsikurti, nes šios nepasiduos be kovos.
Viasat History
13:10
Muziejaus paslaptys   
Don Wildman tiria revoliucinį plūgą, kuris pasėjo baisios nelaimės sėklas, primityvų lėktuvą, kuris skelbia iššūkį skrydžio istorijai ir apgaulingą monetą, sukurtą žudyti.
BTV
13:10
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
LNK
13:25
Viasat Explore
13:30
Techninio aptarnavimo komandos   
Superkrosas”. Ar jums kada nors teko girdėti stadione 60 tūkstančių klykiančių fanų? Tai įprasta Monrealio Superkroso lenktynėse, kurioms šioje serijoje skirsime ypatingą dėmesį. Blackfoot Suzuki” motociklininkų komanda žino, kad šansai laimėti dideli, todėl daro viską, kad pateisintų savo gerbėjų lūkesčius.
VIASAT Nature
13:30
Liūtų šalis   
Trys vyriausi Zambijos programos liūtai pirmą kartą iškelia koją į paleidimo teritoriją. Kai atveriami aptvaro vartai, kelią parodo kuklią padėtį būryje užimanti patelė.
LRT Televizija
13:30
Magiški fėjų Vinksių nuotykiai 6   
Animacinis nuotykių serialas. Italija. 2013 m. HD.
TV6
13:30
Naujokė   
Serialo herojė Džesė išsiskyrimą su vaikinu nusprendžia pamiršti persikraustydama pas tris vienišus vyrukus. Šie, išklausę visas istorijas apie skyrybas ir kitas Džesės keistenybes, nenori užsikrauti vieno didelio rūpesčio ant savo pečių, bet persigalvoja, kai sužino, kad naujokė turi draugių manekenių. Nuo tada prasideda linksmas ir neįprastas gyvenimas. Nors atsikrausčiusi į vyrišką butą, mergina per dienas žiūri vieną vienintelį romantinį filmą, nuolat verkia ir kartais uždainuoja neįprastu balsu, ilgainiui vaikinai Džesę priima į savo ratą ir ima nuoširdžiai ja rūpintis. Bet tai nereiškia, kad nesutarimai ir nesusipratimai aprimo – jie tik prasideda!
TV8
13:35
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
TV1
13:35
Pavogtas gyvenimas   
Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Luis Roberto Guzman.
Balticum TV
13:45
Departamentas   
Kriminalinis serialas (7) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
VIASAT Nature
13:55
Gyvūnų parkas   
Kate ruošia skanėstą žirafoms, o Benas laksto su ožkom.
Viasat History
14:00
Mokslo istorija   
Michaelas Mosley papasakos, kaip mokslininkams, tyrinėjusiems žmogaus organizmą, sekėsi įminti gyvybės atsiradimo paslaptis.
Star!
14:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
TV3
14:00
Kempiniukas Plačiakelnis   
Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena vienas populiariausių animacinių personažų, apdovanotas ”Vaikų pasirinkimo” prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias...
TV6
14:00
Naujokė   
Serialo herojė Džesė išsiskyrimą su vaikinu nusprendžia pamiršti persikraustydama pas tris vienišus vyrukus. Šie, išklausę visas istorijas apie skyrybas ir kitas Džesės keistenybes, nenori užsikrauti vieno didelio rūpesčio ant savo pečių, bet persigalvoja, kai sužino, kad naujokė turi draugių manekenių. Nuo tada prasideda linksmas ir neįprastas gyvenimas. Nors atsikrausčiusi į vyrišką butą, mergina per dienas žiūri vieną vienintelį romantinį filmą, nuolat verkia ir kartais uždainuoja neįprastu balsu, ilgainiui vaikinai Džesę priima į savo ratą ir ima nuoširdžiai ja rūpintis. Bet tai nereiškia, kad nesutarimai ir nesusipratimai aprimo – jie tik prasideda!
РТР Планета Балтия
14:05
Сердце звезды   
Телесериал.
LNK
14:10
Ugnis ir Ledas   
Kivanc Tatlitug, Bugra Gulsoy, Oyku Karayel.
BTV
14:10
Vedęs ir turi vaikų   
Ed O´Neill , Katey Sagal, David Faustino, Christina Applegate .
Sony Entertainment
14:20
Kastlas   
Kai namo po atostogų grįžusi šeima dukros lovoje randa negyvą vyrą, kyla daugybė klausimų.
Viasat Explore
14:25
Lenktynės plonu ledu   
Lenktynės prasideda – 6 komandų laukia 750 km kelias per Antarktiką. Jį teks įveikti slidėmis ir lenktyniauti net iki 16 valandų per dieną pačiomis atšiauriausiomis žemėje sąlygomis.
Star!
14:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
TV8
14:30
Moterys meluoja geriau   
Jau netrukus Robertėlis (akt. N. Gadliauskas) įsidarbins taksi vairuotoju pas Silvestrą (akt. Arūnas Storpirštis). Komiškai susiklosčius aplinkybėms Jūratė (akt. G. Latvėnaitė) ims įtarinėti vyrą darbe sukantį ne tik vairą, bet ir į kairę. Kostia (Dž. Siaurusaitis) ryšis svarbiems gyvenimo pokyčiams, net užsirašys į anoniminių alkoholikų draugiją. Už tai bus dosniai apdovanotas žmonos Galinos (akt. V. Mockevičiūtė), tik ar šįkart jos pamėgta taurelė neprives poros iki skyrybų? Medos (akt. I. Norkutė-Žvinienė) kelyje bus vyrų, nuotykių, vėl vyrų ir dar kartą nuotykių restoranuose, parkuose, ligoninėse ir net kapinėse... Vienas labai intriguojantis Medos meilės nuotykis atplauks tiesiai iš jūros. Meilės ieškos ir Donatas (akt. M. Jampolskis), o jo buvusi ir galbūt vėl – būsima – mylimoji Ugnė (akt. A. Šataitė) su tėvu Marijumi (akt. R. Rudoku) mėgins surasti pradangintą brangų paveikslą. Su šia brangenybe pasprukęs dailininkas Česlovas (akt. Sakalas Uždavinys) ims burti, pranašauti ateitį. Ar kortos jam parodys, kad su paveikslais vis dėlto teks išsiskirti? Septintąjį sezoną skaičiuosiančio žiūrimiausios televizijos TV3 serialo Moterys meluoja geriau žvaigždžių komandoje netrukus pasirodys ir daugiau žinomų aktorių. Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė vaidins Galinos draugę Oksaną. Rimantas Bagdzevičius – Edmundą, meno kolekcionuotoją. Medos bičiulio Vovkos vaidmeniu debiutuos Andrius Žiurauskas. Taip pat scenarijaus vingiai sugrąžins Jurijaus Smorigino personažą Feliksą − šis ir vėl taikysis užmesti meilės tinklus. Kuri serialo moteris į juos įsipainios? Ir kas vis dėlto meluoja geriau?
TV1
14:30
Būrėja   
Lietuvos ryto televizija
14:50
Miestelio patruliai   
Policinis serialas. Vaid. M. Sacksas, J. Nihill, J. Wood. Australija. N-7
VIASAT Nature
14:55
Laukinis pasaulis   
Leiskitės į nuotykius Altamaros upe ir sužinokite apie šios svarbą gamtai. Pakeliui atrasime slaptas vietas ir pamatysime, kaip žmonės ir gamta čia gyvena kartu.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Восьмилетка Райан нашел способ утилизировать пищевые отходы, перерабатывая их в компост.
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Viasat History
15:10
Istoriją nulėmusios moterys   
Karalienė Elžbieta I, tiesdama Britų Imperijos pamatus vadovavo Anglijai 45 metus, o kai 1603 m. ji mirė, jie davė visai jos epochai Elžbietos amžiaus vardą.
Sony Entertainment
15:10
Kol mirtis mus išskirs   
Per Tėvų Savaitgalį mokykloje, Edis ir Džoi sužino, kad Elison pasirinko keramikos pamokas ir planuoja semestrui palikti mokyklą ir nuvažiuoti į Vermontą su savo mokymosi asistente.
Viasat Explore
15:20
Aliaskos pakrančių apsauga   
Sitkos oro bazės lėktuvai skraido virš jūros ir ieško dingusių žvejų, naujokas vyksta į pirmą misiją, o Kodiako gelbėtojai skrenda akliname rūke, kad iš krovininio laivo evakuotų sergantį vyrą.
VIASAT Nature
15:25
Laukinis pasaulis   
Šioje serijoje ieškoma Arabijos paveldo: jos žmonių istorijos, jos žemių dirbimo, įskaitant vienuolynus ir vergų kapines, bei kai kurių vietos laukinės gamtos ypatumų.
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Делаем фотообманки, оригинальную папку и игру из пиццы!
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Sony Entertainment
15:35
Kol mirtis mus išskirs   
Starkams palengvėja, kai Vudkokai pradeda leisti laiką su Kofildais - kol supranta, joj jie jų pasiilgo
VIASAT Nature
15:55
Banginių nuotykiai su Naidželu Marvenu   
Banginiai plaukia tiesiai namo, o Naidželas keliauja link Šiaurės poliarinio rato, sutikdamas pufinus, pūkuotas lapes ir poliarinius lokius. Jis atsisveikina su banginiais: nepaprasta kelionė baigėsi.
Sony Entertainment
16:00
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
Star!
16:00
Rich and Reckless   
Get to know the greediest modern criminals - the ones who stop at nothing to get their slice of the pie.
LRT Kultūra
16:00
Magiški fėjų Vinksių nuotykiai 6   
Animacinis nuotykių serialas. Italija. 2013 m. HD
TV6
16:00
Agentūra S.K.Y.D.A.S.   
Grant and Fitz are sent on a suicide mission, and Coulson desperately works to save their lives from within S.H.I.E.L.D.
Viasat History
16:10
Laiko komanda   
Tony Robinsonas ir komanda ieško romėnų vilos liekanų Glosteršyro grafystėje.
RenTV Baltic
16:25
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг исследует, где живет черная пантера, и чем она питается.
РТР Планета Балтия
16:30
Каменская   
Елена Яковлева в телесериале
LRT Kultūra
16:30
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974-1983 m.
Sony Entertainment
16:55
Sukeisti gyvenimai   
Redžina sutinka priimti pagalbą.
Viasat Explore
17:00
Dekonstrukcija   
Statybų specialistas Mattas Blashaw sužino, kaip namuose tiekiama elektros energija, ir kaip elektros įrenginių pramonė nuolat dirba kurdama kuo saugesnius elektros įrenginius.
Viasat History
17:00
Karalių Jurgių epochos namai   
Amanda Vickery atskleidžia, kaip prieš 300 metų skonis tapo ypač svarbiu dalyku, o moterys įgijo naują galimybę atskleisti savo kūrybingumą ir pakelti savo statusą namuose.
Star!
17:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
TV6
17:00
Kobra 11   
Daug veiksmo, dar daugiau automobilių, gaudynių ir susišaudymų, pavojų ir teroristų, sprogimų ir milžiniškų autokatasrofų, ir, žinoma, gražių aktorių. Serialą ”Kobra 11” vienu metu filmuoja net 16 vaizdo kamerų, o pagrindiniams veikėjams padeda beveik šimtas pagalbinio personalo darbuotojų. Bendras jų darbas ir nepriekaištinga aktorių vaidyba sukuria sunkiai nuo realybės atskiriamą vaizdą, įtraukiantį žiūrovus nuo pirmos iki paskutinės serijos minutės.
BTV
17:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Balticum TV
17:00
Trauma   
TV serialas (27) (Kanada, 2012 m.) (N-7).
LRT Televizija
17:10
Didysis Gregas 3   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 2009 m. N-7.
Viasat Explore
17:20
Gentis   
Pirmoji Bruce‘o aplankyta gentis – Nyangatomas, kurios itin baiminasi kaimyninės gentys. Parry nusprendžia išsiaiškinti, kuo jie nusipelno tokios reputacijos.
LRT Kultūra
17:20
Neskubėk gyventi   
TV serialas. Rež. Balys Latėnas, Alvydas Šlepikas. 2008 m.
RenTV Baltic
17:25
Ren Lietuva
17:25
Star!
17:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
VIASAT Nature
17:35
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Kalifornijoje Michaela gelbsti dvokiančius skunkus. Tuo tarpu ugniagesiai bando ištraukti kačiuką iš nuotėkų vamzdžio. O pasveikusi ruonė Džilė paleidžiama į laisvę Linkolnšyro pakrantėje.
Sony Entertainment
17:50
Projektas Podiumas: visos žvaigždės   
Trylika talentingų dizainerių, kurie dalyvavo ankstesniuose Emmy nominuotos laidos Projektas Podiumas sezonuose, grįžta į dirbtuves dar kartą pabandyti likti vieninteliu, kuris liks stovėti ant Projekto Podiumas: visos žvaigždės podiumo.
VIASAT Nature
18:00
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Vankuveryje Mattas padeda elektros nukrėstam ir medyje įstrigusiam baltagalviui ereliui. Gelbėtojai iškelia jį iš medžio, tačiau nežinia, ar jis dar kada nors skraidys. Pietų Esekso gyvūnų ligoninė priima ežiuką su sužalota koja. Nežinia, ar pavyks jį išgelbėti.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV6
18:00
Aferistas   
Ištirti sunkiausią FTB bylą gali tik vienas žmogus, tas, kuris pats yra nusikaltėlis. Talentingiausias vagišius ir seksualiausias merginų viliotojas Nilas sutinka padėti FTB spręsti bylas pasitelkdamas savąją vagišiaus praktiką.
TV8
18:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
TV1
18:00
Meilė ir bausmė   
Murat Yildirim, Nurgul Yesilcay , Tomris Incer.
Balticum TV
18:00
Trauma   
TV serialas (28) (Kanada, 2012 m.) (N-7).
Viasat History
18:10
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
541 mūsų eros metais Europą pirmą kartą užplūdo maras. Tačiau kokiu būdu jis taip staigiai plito? Ar to priežastis buvo dingusi saulė? Jei taip, tai kodėl ji dingo ?
Viasat Explore
18:15
Techninio aptarnavimo komandos   
Champ Car”. Puikius Champ Car” lenktynių dalyvių rezultatus lemia nepriekaištingas techninio aptarnavimo komandų darbas. Tuo galėsime įsitikinti Molson Indyje, Toronte, Forsaito lenktynėse, kur mechanikai ir lenktynininkai dirba kaip puikiai sustyguotas mechanizmas
LRT Kultūra
18:15
Gintaro kelias   
Dokumentinis serialas. Latvija. 2014 m. 8 d. Rež. Ugis Oltė. HD.
VIASAT Nature
18:25
Žuvis tavyje   
Your Inner Fish. Our arms, legs, necks and lungs were bequeathed to us by a fish that lumbered onto land some 375 million years ago. See how the genetic legacy of a fish can be seen today in our own DNA.
Ren Lietuva
18:25
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Десятилетний Кришант хочет построить карт-амфибию, который смогли бы собрать любой ребенок - конечно, с помощью папы.
Star!
18:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
BTV
18:30
Mitiajaus pasakėlės   
Nikolaj Dobrynin, Viktor Saraikin, Aleksandr Danilchenko.
Viasat History
18:40
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Patyrinėsime oro sąlygas ir įvykius, nulėmusius kosminio laivo Challenger katastrofą, kai raketa susprogo vos už minutės po pakilimo.
Lietuvos ryto televizija
18:40
Mesingas. Aplenkiantis laiką   
Premjera. Draminis serialas. Rež. V.Krasnopolskis. Vaid. J. Kniazevas, T.Amirchanova. Rusija. 2009 m. N-7
LRT Televizija
18:50
Kelias į laimę 2   
Draminis serialas. Didžioji Britanija. 2013 m. N-7.
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Делаем угощение для собаки и смешную птицу, не даем никому занять свое место.
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
TV6
19:00
CSI kriminalistai   
Detektyvinis veiksmo serialas, sukėlęs perversmą televizijoje. Vos pasirodęs CSI buvo nominuotas net keturiems prestižiniams Emmy apdovanojimams.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
BTV
19:00
Mitiajaus pasakėlės   
Nikolaj Dobrynin, Viktor Saraikin, Aleksandr Danilchenko.
Balticum TV
19:00
Karamelė   
Komiškas romantinis serialas (25) (Rusija, 2011 m.).
Viasat Explore
19:10
Dekonstrukcija   
Stogo reikia nuo lietaus apsisaugoti, tačiau kai kurie stogai saugo geriau nei kiti. Vedėjas Mattas Blashaw keliauja po šalį, norėdamas sužinoti, kaip technologijos padeda apsaugoti namus nuo audrų.
Viasat History
19:10
Praeities paslaptys   
Šioje serijoje pasakojama, kaip archeologai atrado faraonų kapus ir kaip Kaire buvo įkurtas legendinis Egipto muziejus.
VIASAT Nature
19:20
Gamtos galiūnų anatomija   
Kašalotas. Komanda pasitelkia ekskavatorius, sunkvežimius ir sunkiai išjudinamą vietinį medkirtį, kad galėtų ištirti kašaloto - vienos paslaptingiausių mūsų planetos būtybių, anatomiją.
Viasat Explore
19:30
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvą neramina du dalykai: jo komanda turi sumontuoti puošnius niekučius ant visų nekenčiamos mašinos; du jo sūnūs mieste siaučia po parduotuves ir nori iš senų dalių surinkti lenktyninį kartingą.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Sony Entertainment
20:00
Nešvilis, 1 sezonas   
Muzikos legenda ir šou pasaulio ikona Reina Džeims du dešimtmečius buvo garsiausia atlikėja šiame versle. Be poilsio dirbusi, kad kiltų dar aukščiau, Reina staiga pamato, kad jos aistros muzikai nebeužtenka norint spėti paskui topuose pasirodančias naujos kartos žvaigždes. Sulaukusi pasiūlymo, kurio negali atsisakyti, Reina priversta susitaikyti su žiauria realybe, kad viską reikia pradėti iš naujo.
Da Vinci Learning
20:00
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг познакомит с королем африканской саванны – львом, а также с гигантским голубым китом.
TV6
20:00
Naujokė   
Serialo herojė Džesė išsiskyrimą su vaikinu nusprendžia pamiršti persikraustydama pas tris vienišus vyrukus. Šie, išklausę visas istorijas apie skyrybas ir kitas Džesės keistenybes, nenori užsikrauti vieno didelio rūpesčio ant savo pečių, bet persigalvoja, kai sužino, kad naujokė turi draugių manekenių. Nuo tada prasideda linksmas ir neįprastas gyvenimas. Nors atsikrausčiusi į vyrišką butą, mergina per dienas žiūri vieną vienintelį romantinį filmą, nuolat verkia ir kartais uždainuoja neįprastu balsu, ilgainiui vaikinai Džesę priima į savo ratą ir ima nuoširdžiai ja rūpintis. Bet tai nereiškia, kad nesutarimai ir nesusipratimai aprimo – jie tik prasideda!
TV1
20:05
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Viasat History
20:10
Muziejaus paslaptys   
Donas Wildmanas tyrinėja, kaip kažkada populiarus ir gydantis nuo visų ligų vaistas Radithor nužudė begalę žmonių, taip pat pasakoja apie Grynsboro užkandinę ir povandeninį laivą U-505.
Balticum TV
20:20
Tėvai už borto   
Humoro serialas (8) (D.Britanija, 2008 m.).
TV6
20:30
Naujokė   
Serialo herojė Džesė išsiskyrimą su vaikinu nusprendžia pamiršti persikraustydama pas tris vienišus vyrukus. Šie, išklausę visas istorijas apie skyrybas ir kitas Džesės keistenybes, nenori užsikrauti vieno didelio rūpesčio ant savo pečių, bet persigalvoja, kai sužino, kad naujokė turi draugių manekenių. Nuo tada prasideda linksmas ir neįprastas gyvenimas. Nors atsikrausčiusi į vyrišką butą, mergina per dienas žiūri vieną vienintelį romantinį filmą, nuolat verkia ir kartais uždainuoja neįprastu balsu, ilgainiui vaikinai Džesę priima į savo ratą ir ima nuoširdžiai ja rūpintis. Bet tai nereiškia, kad nesutarimai ir nesusipratimai aprimo – jie tik prasideda!
VIASAT Nature
20:35
Stambiu planu   
Stambiu planu. Vorai. Pamatykite įspūdingą vorų pasaulį: kaip jie sugeba pagauti savo grobį į sumaniai suregztus tinklus ar kaip saugo savo jauniklius.
Viasat Explore
20:45
Dekonstrukcija   
Šioje serijoje sužinosime, iš ko pagaminti atliekų smulkintuvai ir kaip jie tikrinami, taip pat apsilankysime vandens valymo įmonėje ir sužinosime, kaip mikrobai valo vandenį.
Viasat History
21:00
Istoriją nulėmusios moterys   
Sofi Šol neturėjo nei jėgos, nei įtakos, tačiau II Pasaulinio karo metu paliko žymę kaip viena iš populiariausių Vokietijos pasipriešinimo Hitleriui figūrų.
Star!
21:00
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
TV6
21:00
Naujokė   
Serialo herojė Džesė išsiskyrimą su vaikinu nusprendžia pamiršti persikraustydama pas tris vienišus vyrukus. Šie, išklausę visas istorijas apie skyrybas ir kitas Džesės keistenybes, nenori užsikrauti vieno didelio rūpesčio ant savo pečių, bet persigalvoja, kai sužino, kad naujokė turi draugių manekenių. Nuo tada prasideda linksmas ir neįprastas gyvenimas. Nors atsikrausčiusi į vyrišką butą, mergina per dienas žiūri vieną vienintelį romantinį filmą, nuolat verkia ir kartais uždainuoja neįprastu balsu, ilgainiui vaikinai Džesę priima į savo ratą ir ima nuoširdžiai ja rūpintis. Bet tai nereiškia, kad nesutarimai ir nesusipratimai aprimo – jie tik prasideda!
TV1
21:00
DETEKTYVO Tiltas   
Sofia Helin, Kim Bodnia, Dag Malmberg.
Viasat Explore
21:10
Turto gelbėtojai   
Liūdnai pagarsėjęs Costa Concordia apsivertė visai netoli Italijos pakrantės. Stebėkite, kaip narai ir inžinieriai be atvangos dirba, kad išgelbėtų laivą, budriai prižiūrimi meistro Nicko Sloano.
Init TV
21:20
Romos paslaptys   
Serialas (4) (N-7) 55‘
VIASAT Nature
21:30
Nusipirkau atogrąžų mišką   
Praėjo devyni mėnesiai. Charlie Hamilton James´o projektas išsaugoti atogrąžų mišką patyrė nesėkmę. Jis suprato, jog norint įgyvendinti šią svajonę, reikia dirbti kartu su vietiniais, ne prieš juos.
Star!
21:30
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
LRT Kultūra
21:30
Didžioji Lietuva   
Lietuvių kalbos istorija. Scen. aut. Mindaugas Sėjūnas, ved. Rimantas Bagdzevičius.
Viasat Explore
22:00
Kovinis šaudymas   
Šioje serijoje pasakojama apie JAV jūrų pėstininkų treniravimo metodus, atskleidžiama kulkosvaidžių, rankinių granatsvaidžių ir raketų oras – žemė atakų galia bei padariniai.
Star!
22:00
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
VIASAT Nature
22:30
Viorterzė ežeras. Žmogaus ir gamtos sąjunga   
Viorterzės ežeras Karintijoje yra vienas gražiausių Austrijoje ir garsiausių pasaulyje. Jau visą šimtmetį čia atvyksta garsūs kompozitoriai, architektai, Holivudo žvaigždės. Čia buvo įsteigtos pirmosios Austrijos oro linijos ir legendinis laivynas. Nuostabus ežeras, pilnas salų ir pusiasalių, yra natūralus Austrijos lobis.
Da Vinci Learning
22:30
Мир чувств   
Да Винчи Лёнинг рассказывает, как и почему наш слух воспринимает акустические ощущения круглые сутки, даже когда мы спим.
Star!
22:30
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
Viasat Explore
22:50
FTB: kova su nusikalstamumu   
Banko vadybininkė priverčiama apvogti savo banką mainais į dukters gyvybę. Tačiau nusikaltėliai tvirtina, kad moteris – jų bendrininkė. Kas ji: auka ar nusikaltėlė?
Sony Entertainment
22:50
Diagnozė   
Keti nori imtis papildomų geriau mokamų pareigų mokykloje - tapti mergaičių plaukimo mokytoja. Jai pavyksta įtikinti direktorių duoti darbą nors laikinai, kol pavyks rasti ar užsinorės rasti nuolatinę trenerę.
Viasat History
23:00
Senovinės juodosios operacijos   
Sužinokite, kaip japonų nindzės tapo mirtinu slaptuoju didžiausio Japonijos Šogūno būriu ir po genialios pasalos nušlavė visą armiją.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV8
23:05
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Sony Entertainment
23:25
Nešvilis, 1 sezonas   
Muzikos legenda ir šou pasaulio ikona Reina Džeims du dešimtmečius buvo garsiausia atlikėja šiame versle. Be poilsio dirbusi, kad kiltų dar aukščiau, Reina staiga pamato, kad jos aistros muzikai nebeužtenka norint spėti paskui topuose pasirodančias naujos kartos žvaigždes. Sulaukusi pasiūlymo, kurio negali atsisakyti, Reina priversta susitaikyti su žiauria realybe, kad viską reikia pradėti iš naujo.
Star!
23:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Viasat Explore
23:40
Nusikalstamas Azijos pasaulis   
Sekso pramonė – tai senas pajamų šaltinis. Iš šio verslo pelnosi sąvadautojai, įtraukdami moteris į neteisėtus prostitucijos tinklus. Nustatyta, kad Mongolijoje yra išnaudojamas 1 iš 140 žmonių. Sužinosime įvairiausių smulkmenų apie pogrindinį sąvadautojų pasaulį ir išklausysime jų pasakojimus. O Mongolijos organizuoto nusikalstamumo tyrimų tarnybos darbuotojai papasakos apie slaptas operacijas ir pateiks įdomių faktų.
2014.11.29 Šeštadienis
Viasat Explore
00:05
Ypatingosios operacijos   
SAS atgimimo kaip džiunglių kovotojų istorija sėkmingiausioje D. Britanijos maišto slopinimo kampanijoje – Malajos kare.
VIASAT Nature
00:20
Gamtos galiūnų anatomija   
Kašalotas. Komanda pasitelkia ekskavatorius, sunkvežimius ir sunkiai išjudinamą vietinį medkirtį, kad galėtų ištirti kašaloto - vienos paslaptingiausių mūsų planetos būtybių, anatomiją.
Lietuvos ryto televizija
00:40
Mančesterio detektyvės   
Detektyvinis serialas. Rež. China Moo-Young. Vaid. A. Bullmore, L. Sharp, S. Jones. D. Britanija. 2012 m. N-7
Viasat History
01:00
Mirties įrankiai   
Dokumentinis serialas jūsų teismui pristato pavojingiausius ginklus pasaulio istorijoje: nuo romėnų kalavijų ir iečių iki Pirmojo pasaulinio karo kulkosvaidžių bei sprogmenų. Pasinerkite į negailestingą mūšių realybę bei sužinokite, kaip buvo tobulinami ginklai. Atskleisime, kokių gudrybių imdavosi mūsų protėviai, kad ašmenys ir kulkos sukeltų nepagydomas žaizdas, bei pademonstruosime, kokiais barbariškais metodais praeityje būdavo gydomi sužeistieji.
VIASAT Nature
01:35
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Saut Leiko zoologijos sode didi diena. Į bandą atvedama raganosiukė Nijala. Darbuotojai tikisi, kad vyresni raganosiai ją sutiks draugiškai. Kalifornijoje Michaela ir roplių gelbėtojas Alas Woolfas iškviečiami dėl nuodingos gyvatės, patekusios į gyvenamąjį namą.
Viasat Explore
01:40
FTB: kova su nusikalstamumu   
FTB specialusis agentas Mike´as Clarke´as imasi Albanijoje įvykdytos žmogžudystės tyrimo. Jo pastangos išnarplioti bylą atveda jį į Bronksą, kur vis dar neatskleista Mary Beal nužudymo paslaptis.
TV1
01:40
Sekso magistrai   
Michael Sheen, Lizzy Caplan, Caitlin FitzGerald.
Viasat History
02:00
II-asis Pasaulinis karas – spalvotai   
Apsuptis. 1944 m. JAV ir D.Britanija iš vakarų bei Rusija iš rytų pradėjo spausti nacių kariuomenę. Šioje serijoje papasakosime apie nenusisekusią sąjungininkų operaciją Arnheme, nevienareikšmiškai vertinamą Varšuvos sukilimą prieš vokiečių okupacinę valdžią bei mirtininkų stovyklų išvadavimą, kuris pirmąkart leido pasauliui suvokti holokausto mastus.
VIASAT Nature
02:00
Zoologijos sodo jaunikliai   
Zoologijos sode nutinka įvairiausių nuotykių. Jaunikliai čia susiranda draugų, su kuriais žaisdami kartais supykdo savo mamą. Mažyliai pamažu tyrinėja pasaulį laipiodami medžiais ir ėsdami dar neragautus skanėstus. Dažnai jie ima pavyzdį iš vyresnių, patyrusių gyvūnų.
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat Explore
02:30
Aliaskos pakrančių apsauga   
Sitkos pakrančių apsauga iš kruizinio laivo evakuoja sunkiai sergantį ligonį, o gelbėtojai išbando savo galimybių ribas, vykdydami dvi kritines gelbėjimo misijas per vieną darbo dieną.
VIASAT Nature
02:30
Zoologijos sodo jaunikliai   
Zoologijos sodo prižiūrėtojams kiekvienas gyvūnas yra labai brangus. Vienam Šetlando poniui jie suteikė ypatingą statusą. Labiausiai prižiūrėtojams patinkantys jaunikliai dažnai mėgaujasi dieviškais skanėstais. Nors kai kurie gyvūnai sulaukia ypatingo dėmesio, tačiau kiti tikrai nelieka be priežiūros.
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat History
03:00
Istoriją nulėmusios moterys   
Karalienė Elžbieta I, tiesdama Britų Imperijos pamatus vadovavo Anglijai 45 metus, o kai 1603 m. ji mirė, jie davė visai jos epochai Elžbietos amžiaus vardą.
VIASAT Nature
03:00
Laukinis pasaulis   
Leiskitės į nuotykius Altamaros upe ir sužinokite apie šios svarbą gamtai. Pakeliui atrasime slaptas vietas ir pamatysime, kaip žmonės ir gamta čia gyvena kartu.
Sony Entertainment
03:05
Visi myli Reimondą   
Rėjus nusprendžia į amerikietiško futbolo finalą nusivesti Džiani, tačiau eiti nori visi šeimos nariai.
Viasat Explore
03:15
Lenktynės plonu ledu   
Lenktynės prasideda – 6 komandų laukia 750 km kelias per Antarktiką. Jį teks įveikti slidėmis ir lenktyniauti net iki 16 valandų per dieną pačiomis atšiauriausiomis žemėje sąlygomis.
VIASAT Nature
03:30
Laukinis pasaulis   
Šioje serijoje ieškoma Arabijos paveldo: jos žmonių istorijos, jos žemių dirbimo, įskaitant vienuolynus ir vergų kapines, bei kai kurių vietos laukinės gamtos ypatumų.
Sony Entertainment
03:30
Visi myli Reimondą   
Kai Mari randa vaikystėje Rėjaus rašytą dienoraštį, šiam nesmagu dėl gausybės seksualinio turinio, o ji nusimena dėl vienintelio blogo komentaro apie ją.
Sony Entertainment
03:55
Projektas Podiumas: visos žvaigždės   
Trylika talentingų dizainerių, kurie dalyvavo ankstesniuose Emmy nominuotos laidos Projektas Podiumas sezonuose, grįžta į dirbtuves dar kartą pabandyti likti vieninteliu, kuris liks stovėti ant Projekto Podiumas: visos žvaigždės podiumo.
Viasat History
04:00
Muziejaus paslaptys   
Donas Wildmanas tyrinėja Bonės ir Klaido šautuvą ir keistas giliavandenes žuvis.
VIASAT Nature
04:00
Gyvūnų viltis   
Vaiduoklis ant sparno. Hope suburia komandą, turėsiančią išleisti baltauodegių elnių bandą; žiemą į reabilitacijos centrą ima paslaptingai plūsti baltosios pelėdos.
Lietuvos ryto televizija
04:00
Mančesterio detektyvės   
Detektyvinis serialas. Rež. China Moo-Young. Vaid. A. Bullmore, L. Sharp, S. Jones. D. Britanija. 2012 m. N-7
Viasat Explore
04:05
Techninio aptarnavimo komandos   
Champ Car”. Puikius Champ Car” lenktynių dalyvių rezultatus lemia nepriekaištingas techninio aptarnavimo komandų darbas. Tuo galėsime įsitikinti Molson Indyje, Toronte, Forsaito lenktynėse, kur mechanikai ir lenktynininkai dirba kaip puikiai sustyguotas mechanizmas
РТР Планета Балтия
04:10
Пока станица спит   
Телесериал.
Sony Entertainment
04:45
Diagnozė   
Keti nori imtis papildomų geriau mokamų pareigų mokykloje - tapti mergaičių plaukimo mokytoja. Jai pavyksta įtikinti direktorių duoti darbą nors laikinai, kol pavyks rasti ar užsinorės rasti nuolatinę trenerę.
Viasat History
05:00
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Atkursime britų karių pastangas išlaikyti Vašingtono kontrolę lemtingos 1814 m. audros metu ir parodysime, kaip šios atšiaurios oro sąlygos suvaidino esminį vaidmenį sostinės istorijoje
VIASAT Nature
05:00
Banginių nuotykiai su Naidželu Marvenu   
Banginiai plaukia tiesiai namo, o Naidželas keliauja link Šiaurės poliarinio rato, sutikdamas pufinus, pūkuotas lapes ir poliarinius lokius. Jis atsisveikina su banginiais: nepaprasta kelionė baigėsi.
Sony Entertainment
05:15
Nešvilis, 1 sezonas   
Muzikos legenda ir šou pasaulio ikona Reina Džeims du dešimtmečius buvo garsiausia atlikėja šiame versle. Be poilsio dirbusi, kad kiltų dar aukščiau, Reina staiga pamato, kad jos aistros muzikai nebeužtenka norint spėti paskui topuose pasirodančias naujos kartos žvaigždes. Sulaukusi pasiūlymo, kurio negali atsisakyti, Reina priversta susitaikyti su žiauria realybe, kad viską reikia pradėti iš naujo.
Viasat History
05:30
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Patyrinėsime du įdomius atvejus, kai Romos legionų neįveikiamumą sugriovė oro kaprizai.
Da Vinci Learning
05:30
Мир чувств   
«Да Винчи Лёнинг» объясняет, как и почему глаза доставляют нам 80% информации об окружающем мире.
Viasat Explore
05:45
Savamoksliai išradėjai   
Šioje serijoje Dougas susitinka su išradėjais, siūlančiais saldžias idėjas.
VIASAT Nature
05:50
Gyvūnų viltis   
Atviros širdys. Pasirengimas Hope namų atvirų durų dienai nutrūksta, kai dingsta vienas pacientas. Ar renginys įvyks?
Viasat History
06:00
Biblijos medžiotojai   
Tarp XIX -XX a. atradimų Egipte buvo keisti zodiakai, Egipto saulės dievui skirti himnai ir eretiški Krikščionių tekstai. Šie atradimai kelia didelę grėsmę krikščionybės pagrindams.
Sony Entertainment
06:00
Visi myli Reimondą   
Nusibaigia Elės žiurkėnas ir ji nori prideramų laidotuvių.
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat Explore
06:10
Aliaskos pakrančių apsauga   
Pakrančių apsauga skuba gelbėti priepuolį patyrusio žvejo, po to vyksta į avarijos vietą, kur žmogų prispaudė sunkvežimis. Kai miškuose dingsta paauglė, jie privalo pargabenti ją namo, kol dar nevėlu.
Sony Entertainment
06:25
Visi myli Reimondą   
Rėjus bando parašyti knygą, tačiau ji nieko nesudomina. Robertas tampa leitenantu.
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Lietuvos ryto televizija
06:40
Dingęs pasaulis   
Nuotykių serialas. Vaid.: P. McCauley, R.Blakely, J. O´Dell. JAV. 2000 m. N-7
VIASAT Nature
06:50
Gyvūnų viltis   
Labas, gražuole. Ištrūkęs briedis sukelia sambrūzdį; keli ypatingi svečiai turi vaišių Hope savanoriams.
RenTV Baltic
06:50
Туристы   
Россия отдыхает! Группа российских туристов отправляется на отдых в Турцию. Туда, где международным языком является русский, где курортные романы начинаются с каждым заходом солнца, где служащие отелей с улыбкой на устах делают на туристах свой бизнес, где базары кажутся бесконечными, а море такое голубое и время летит совсем незаметно. Все это и даже больше станет частью биографий персонажей лирической комедии «Туристы». А иначе и быть не может: русские уже давно превратили отдых в спорт и теперь ходят в победителях…
Sony Entertainment
06:50
Visi myli Reimondą   
Vestuvėse Rėjus susitinka su pirmąją moterimi, kurią vedėsi į pasimatymą. Jis papasakoja šeimos nariams, kaip sykį nepalydėjo jos iki durų.
LNK
06:55
Viasat History
07:00
Vikingų istorijos   
Prieš šimtus metų tolimoje Islandijoje vikingai ėmė rašyti pasakojimus, vadinamus sagomis. Jos tapo unikaliu literatūriniu reiškiniu, kuriam sunku rasti analogų istorijoje. Šie pasakojimai – išskirtinė meno forma, atspindinti realiai egzistavusius žmones ir jų gyvenimus. Sagos kažkiek primena romanus, skirtumas tik tas, kad pastaruosius imta rašyti keliais šimtmečiais vėliau. Islandų sagos – ne tik meno kūriniai. Tai neįkainojami istoriniai dokumentai, kurie leidžia susipažinti su vikingų pasauliu. Šiandien Islandija – viena iš raštingiausių ir labiausiai literatūrą puoselėjančių šalių pasaulyje. Padedami istorikų, mokslininkų, burtininkų ir pasakotojų mes sužinosime apie unikalų santykį tarp islandų ir jų sagų – pasakojimų, kurie jiems padėjo ištverti ne vieną negandų ir kančių šimtmetį. Pasiruoškite odisėjai, padėsiančiai mums geriau suvokti, kodėl žmonės negali gyventi be pasakojimų.
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV1
07:10
Sony Entertainment
07:15
Visi myli Reimondą   
Nauja Roberto mergina - pernelyg jauna.
LNK
07:20
Lietuvos ryto televizija
07:25
Gamtos pasaulis   
Dokumentinis f
Star!
07:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
RenTV Baltic
07:40
Туристы   
Россия отдыхает! Группа российских туристов отправляется на отдых в Турцию. Туда, где международным языком является русский, где курортные романы начинаются с каждым заходом солнца, где служащие отелей с улыбкой на устах делают на туристах свой бизнес, где базары кажутся бесконечными, а море такое голубое и время летит совсем незаметно. Все это и даже больше станет частью биографий персонажей лирической комедии «Туристы». А иначе и быть не может: русские уже давно превратили отдых в спорт и теперь ходят в победителях…
Sony Entertainment
07:40
Kol mirtis mus išskirs   
Kai Edis ir Džoi susiginčija, ar ištraukus iš rozetės skrudintuvą, jie sutaupytų elektros, o Džefas planuoja surengti vakarėlį-staigmeną Stefai.
VIASAT Nature
07:45
Gyvūnų viltis   
Viltis visais metų laikais. Oras keičiasi, atšąla, tačiau Hope ir jos pacientams įvykiai neleidžia sušalti, įskaitant dramatišką perdurto kiro gelbėjimą.
Viasat Explore
07:55
Techninio aptarnavimo komandos   
Billo Daviso techninio aptarnavimo komanda ką tik sužinojo, kad jų naujasis lenktynininkas bus pasaulyje puikiai žinomas Jacques´as Villeneuve´as. Atidžiai visų stebimi, jie privalo dirbti tobulai.
Viasat History
08:00
Laiko komanda   
Laiko komanda atskleis neįtikėtinų faktų apie dabartiniame Škotijos Faifo regione gyvenusius urvinius žmones.
Sony Entertainment
08:05
Kol mirtis mus išskirs   
Netikėtas išsiskyrimas su vaikinu per pirmąsias jų atostogas parodo Edžiui ir Džoi, kad jų dukra Alison nebėra ta mergaitė, kokią jie prisimena.
LRT Kultūra
08:05
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974-1983 m.
ПБК Литва
08:05
Sony Entertainment
08:30
Kol mirtis mus išskirs   
Draugės 25-osios vestuvių metinės kelia Džoi minčių, kodėl Edis ja geriau nepasirūpina, o Džefas yra priverstas prisipažinti, kad jį glumina Stefos seksualūs šokio judesiai.
VIASAT Nature
08:40
Liūtų šalis   
Kažkur ten – pavojingas pasaulis penkių mėnesių Džebariui ir Dželaniui, dviem žavingiems liūtukams, kurie pradeda išėjimo už teritorijos pamokas, skirtas jų medžiojimo įgūdžiams tobulinti.
Viasat Explore
08:50
Ratai iš ano pasaulio   
Chargeris jau rieda, ir komanda skuba užbaigti visus darbus bei nepasiduoti blaškymams iš šalies. Joshas stengiasi tapti labiau organizuotu.
Sony Entertainment
08:55
Kol mirtis mus išskirs   
Kai Džefas sužino, kas Stefa iš tiesų nepatinka ritulys, Edis paskatina jį pradėti domėtis kažkuo atskirai nuo žmonos.
Viasat History
09:00
II-asis Pasaulinis karas – spalvotai   
Pergalė Ramiajame vandenyne. Antrojo pasaulinio karo Ramiajame vandenyne pabaiga – vienas iš kraupiausių šiuolaikinės istorijos puslapių. Norėdami palaužti niekaip nepasiduodančią japonų kariuomenę, amerikiečiai bombardavo Tokiją. Šios atakos metu žuvo keli šimtai tūkstančiai žmonių. Galiausiai JAV prezidentas Haris Trumanas įsakė numesti atomines bombas ant Hirosimos ir Nagasakio miestų. Serialą baigsime Japonijos kapituliacija bei jos karo nusikaltimų analize.
Star!
09:00
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
LNK
09:00
VIASAT Nature
09:05
Liūtų šalis   
Deividas ir komanda stebi susidariusią pavojingą padėtį, kai dvejų metų Sango supažindinamas su broliais Echo ir Etoša. Šie didesni ir stipresni nei Sango: niekas nežino, kokia bus brolių reakcija.
Sony Entertainment
09:20
Kol mirtis mus išskirs   
Edis turi pasipriešinti Džoi ir jos draugei, kad išvengtų dalyvavimo vedybų seminare.
LRT Televizija
09:25
Vakavilis   
Animacinis nuotykių serialas. Australija. 2009 m.
VIASAT Nature
09:30
Liūtų šalis   
Trys liūtės – Sara, Soria ir Svahili – turi išmokti dirbti kartu, kol imsis savo pirmosios naktinės medžioklės, o Batokai reikia perprasti naujas liūtų būrio vado pareigas.
Star!
09:30
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
Sony Entertainment
09:45
Kol mirtis mus išskirs   
Edis priima Džoi pasiūlymą ir susitinka su patrauklia nauja mokytoja mokykloje, ir sužino, jog ji pavydi laiko, kurį jie leidžia kartu.
VIASAT Nature
09:55
Liūtų šalis   
Deividui – liūdnas metas: jis atsisveikina su dviem šešių mėnesių liūtukais, išvykstančiais į kitą vietą. Tuo metu kitur įtampa auga, kai suaugęs patinas Lukas supažindinamas su trimis patelėmis.
Viasat History
10:00
Biblijos medžiotojai   
Tarp XIX -XX a. atradimų Egipte buvo keisti zodiakai, Egipto saulės dievui skirti himnai ir eretiški Krikščionių tekstai. Šie atradimai kelia didelę grėsmę krikščionybės pagrindams.
Star!
10:00
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
TV6
10:00
Iš peties   
Papac mounts a brute-force push to haul in massive logs; DJ has an accident on the Rygaard yarder, then walks off the site after an angry face-off with Craig; after making a big sale, Shelby heads out to salvage the overturned Swamp Man barge; Jay learns that he will soon need hip replacement surgery that may end his career in the field with Browning; Joe takes back the two disputed logs as Jimmy and James mark the ones they have pulled in for S&S.
Viasat Explore
10:05
Dekonstrukcija   
Stogo reikia nuo lietaus apsisaugoti, tačiau kai kurie stogai saugo geriau nei kiti. Vedėjas Mattas Blashaw keliauja po šalį, norėdamas sužinoti, kaip technologijos padeda apsaugoti namus nuo audrų.
Sony Entertainment
10:10
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
Balticum TV
10:15
Komisaras Manara   
Detektyvinis serialas (7) (Italija, 2009 m.) (N-7).
VIASAT Nature
10:20
Liūtų šalis   
Deivido geriausias draugas parke – ketverių metų Fairas, pirmasis jo išaugintas liūtas. O Zambijoje Lėja mėgaujasi puikia medžiokle, tačiau jos broliui labiau patinka ilsėtis nei tykoti grobio.
ПБК Литва
10:20
И все-таки я люблю...   
Многосерийный фильм
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
Десятилетний Мэтью решил создать необычный тостер. На нем можно будет жарить хлеб и одновременно рисовать на нем картинки.
Star!
10:30
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
VIASAT Nature
10:45
Liūtų šalis   
Kvapą gniaužiančių gaudynių metu gyvybei kyla pavojus, kai svarbiausioji Zambijos liūtų gaujos patelė Kela, Kvandi ir Loma akis į akį susiduria su dviem buivolais.
Viasat Explore
10:55
Dekonstrukcija   
Vedėjas Mattas Blashaw, tyrinėdamas dažų pasaulį, tepa juos gausiai. Šioje serijoje sužinome, kokia dažų sudėtis skardinėje, ir kaip kuriami dažai, kad būtų patvaresni ir kuo ilgiau išliktų ryškūs.
Sony Entertainment
11:00
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
Star!
11:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV6
11:00
Kovotojas nindzė   
Tai šou, kuriame vyksta atviros varžybos, siekiant rasti dešimt drąsiausių ir fiziškai stipriausių amerikiečių. Laimingieji keliauja į Japoniją, kad įveiktų Sasuke – pasaulyje sudėtingiausią ir žiauriausią kliučių kelią. Tas, kuris greičiausiai sėkmingai pereis visus keturis Sasuke etapus, laimės pagrindinį – Kovotojo nindzės vardą.
TV1
11:00
Gepardų dienoraščiai   
Vedėja: Annie Beckheling, Liesl Smith.
РТР Планета Балтия
11:05
Море по колено   
Дарья Фекленко, Борис Шувалов, Сергей Колешня, Сергей Пиоро и Полина Ганшина в телесериале
VIASAT Nature
11:10
Ekspedicija Birma   
Ekspedicija įžengia į pinklias šiaurines Birmos džiungles, kuriose tikisi surasti vieną iš labiausiai nykstančių rūšių - tigrą.
Viasat Explore
11:20
Didieji pardavimai   
Norėdama padidinti pardavimus, Ritchie Bros komanda žvalgo naują teritoriją Winipeg´e, Manotobos provincijoje, kurioje yra mažiau žinoma.
ПБК Литва
11:20
И все-таки я люблю...   
Многосерийный фильм
Da Vinci Learning
11:30
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет о зверьке панде, этому виду грозит вымирание.
Star!
11:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
TV1000 Russkoje Kino
11:40
Узник замка Иф   
Юноша по имени Эдмон Дантес в один день должен был стать счастливейшим человеком на свете: его назначили капитаном корабля, и он собирался жениться на своей любимой Мерседес. Но предательство друзей привело его в тюрьму, в которой он провел четырнадцать лет. Остаток своей жизни Дантес решил посвятить мести. Во время заключения он познакомился с осужденным аббатом Фариа, который стал его учителем и духовным отцом. Перед смертью аббат открыл Дантесу тайну бесценных сокровищ на острове Монте-Кристо...
Viasat Explore
11:45
Didieji pardavimai   
Ūkininkas Kenas Palsonas nusprendė išeiti į pensiją ir parduoti savo geležinių mašinų parką. Teritorijos vadybininkas Sam Webber veda aukciono armiją į Keno kiemą, kur vyks tiesioginis pardavimas.
Balticum TV
11:45
Įspūdingiausios kelionės oro balionu   
Kelionių žurnalas (3).
Sony Entertainment
11:50
Sukeisti gyvenimai   
Kurčiųjų studijų pamokoje Melodi agituoja už kurčiųjų pasididžiavimo idėją, o Dafnė mano, kad dėl kurtumo ją nusižiūrėjo plėšikai.
TV8
12:00
Mažųjų gyvūnėlių krautuvė   
Linksma mergaitė Blait Bakster kartu su tėčiu atsikrausto į didelį miestą ir įsikuria virš gyvūnėlių parduotuvės, kurioje gyvena įvairiausi padarėliai, net pandos ir driežiukai. Besirūpindama jais, Blait suvokia, kad ji vienintelė gali suprasti gyvūnėlių kalbą ir pasišnekučiuoti su jais. Kartu su augintiniais mažoji jų prižiūrėtoja patirs ne vieną nuotykį ir daug smagių akimirkų. Mergaitė bus didžiausia žmonių pasaulyje gyvūnėlių pagalbininkė ir vertėja.
VIASAT Nature
12:05
Gamtos galiūnų anatomija   
Pabaisa pitonas. Kokiu būdu Pietryčių Azijos gyvatės atsirado ir puikiai gyvuoja Amerikos Evergleidse? Komanda nusprendžia atlikti dviejų pitonų skrodimą, kad surastų atsakymą.
Viasat Explore
12:10
Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų pakrantės apsauga   
Bazėje Cape Disappointment laikas gyvybiškai svarbus, nes jūreiviai priversti palikti laivą, kuriam gresia pavojus apvirsti.
TV8
12:30
Mažųjų gyvūnėlių krautuvė   
Linksma mergaitė Blait Bakster kartu su tėčiu atsikrausto į didelį miestą ir įsikuria virš gyvūnėlių parduotuvės, kurioje gyvena įvairiausi padarėliai, net pandos ir driežiukai. Besirūpindama jais, Blait suvokia, kad ji vienintelė gali suprasti gyvūnėlių kalbą ir pasišnekučiuoti su jais. Kartu su augintiniais mažoji jų prižiūrėtoja patirs ne vieną nuotykį ir daug smagių akimirkų. Mergaitė bus didžiausia žmonių pasaulyje gyvūnėlių pagalbininkė ir vertėja.
BTV
12:30
Mitiajaus pasakėlės   
Nikolaj Dobrynin, Viktor Saraikin, Aleksandr Danilchenko.
Sony Entertainment
12:40
Sukeisti gyvenimai   
Policija nustato vieną iš Dafnę apiplėšusių vaikinų, tačiau Travisas nori konkretaus keršto, o ne padėti jį atpažinti.
Lietuvos ryto televizija
12:50
Šviesos lašas   
Melodrama. Rež.: N.Michailovas. Vaid.: G.Taratorkinas, J.Simonova, P.Baršakas, A.Panina. Ukraina. 2009 m. N-7
VIASAT Nature
12:55
Gyvūnijos pasaulio užkariautojai   
Ugninė skruzdėlė
Viasat Explore
13:00
Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų pakrantės apsauga   
Keturi asmenys kabinasi į gyvenimą, kai Kolumbijos upės bazė pradeda gelbėjimo operaciją: sąmonę praradusio žvejo ir Kolumbijos upėje dingusio banglentininko.
TV8
13:00
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Balticum TV
13:15
Aivenhas   
Romantinis nuotykių serialas (5) (D.Britanija, JAV, 1997 m.) (N-7).
Sony Entertainment
13:30
Sukeisti gyvenimai   
Bei nerimauja, kad Redžina vėl geria ir suorganizuoja vakarienę su Zeinu, Redžina, Dafne ir Nojumi.
TV8
13:30
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Viasat Explore
13:45
Gigantiškų objektų pervežimas   
Mega army moves. This episode explores how throughout centuries mega movers” used various tools to transport people and structures.
VIASAT Nature
13:50
Žemės planeta   
Kregždžių urvas Meksikoje – keturių šimtų metrų gylio, bet apie šį gamtos stebuklą žino nedaugelis. Elnių urve Borneo saloje gyvena milijonai šikšnosparnių. Jų išmatos padeda išlikti vietiniams gyvūnams. Viskas prasideda nuo to, kad jas ėda vabzdžiai. Urvuose gyvena vieni keisčiausių ir gražiausių gyvūnų. Čia gyvena ir paukščiai, lipdantys lizdus iš savo seilių ir tokie gyvūnai, kurie niekuomet neišvysta Saulės šviesos. Kai kurie, giliai žemėje gyvenantys gyvūnai neturi akių. Jų populiacijos aptinkamos vos keliuose pasaulio urvuose.
Viasat History
14:00
Praeities paslaptys   
Šioje serijoje keliausime po dingusius Pompėjos miestus ir išgirsime išsamų pasakojimą apie jos sunaikinimo dieną.
Star!
14:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
TV6
14:00
Jokių kliūčių!   
Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
TV8
14:00
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
BTV
14:00
Šeimynėlė   
Šeimynėlė – serialas apie tai, kad kartais giminės būna per daug artimi. Maskvoje, Stalino laikų statybos trijų kambarių bute, gyvena jauna šeima: Kostia, jo žmona Vera ir jų vaikai – penkiametė dukra ir dvejų metukų dvyniai sūnūs. Jų gyvenimas puikiai klostytųsi, jei ne Kostios tėvai, kurie gyvena jų kaimynystėje – toje pačioje laiptinės aikštelėje.
Balticum TV
14:15
Rani: maištingoji princesė   
Romantinis nuotykių serialas (4) (Prancūzija, 2011 m.) (N-7).
Sony Entertainment
14:20
Projektas Podiumas: visos žvaigždės   
Trylika talentingų dizainerių, kurie dalyvavo ankstesniuose Emmy nominuotos laidos Projektas Podiumas sezonuose, grįžta į dirbtuves dar kartą pabandyti likti vieninteliu, kuris liks stovėti ant Projekto Podiumas: visos žvaigždės podiumo.
ПБК Литва
14:20
И все-таки я люблю...   
Продолжение
Viasat Explore
14:30
Lenktynės plonu ledu   
Trys poliarinių kelionių naujokai vyksta į pirmuosius mokymus Norvegijoje. Čia jie pradeda mokytis esminių išlikimo šaltu oru įgūdžių, reikalingų norint išgyventi atšiauriomis Antarktikos sąlygomis.
Star!
14:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
TV8
14:30
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
LNK
14:30
Didingasis amžius   
Halit Ergenc, Meryem Uzerli, Nebahat Cehre.
BTV
14:30
Šeimynėlė   
Šeimynėlė – serialas apie tai, kad kartais giminės būna per daug artimi. Maskvoje, Stalino laikų statybos trijų kambarių bute, gyvena jauna šeima: Kostia, jo žmona Vera ir jų vaikai – penkiametė dukra ir dvejų metukų dvyniai sūnūs. Jų gyvenimas puikiai klostytųsi, jei ne Kostios tėvai, kurie gyvena jų kaimynystėje – toje pačioje laiptinės aikštelėje.
VIASAT Nature
14:40
Kroatijos vandens lobiai   
Pažiūrėkite, kaip įvairių rūšių gyvūnai ir augalai visus metus išgyvena Plitvicos girioje – saugomoje, ežerus supančioje miškingoje vietovėje, reguliuojančioje klimatines teritorijos sąlygas.
LRT Lituanica
14:55
Meilė kaip mėnulis   
TV serialas. Rež. Kęstutis Jakštas. 2014 m. 44, HD.
Viasat History
15:00
Praeities paslaptys   
Stulbinantis tikslumas, 4 km aukštyje kalnuose, sudėtinga kanalų sistema – tai viena labiausiai turistus traukiančių vietovių pasaulyje – Maču Pikču.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Десятилетний Кришант хочет построить карт-амфибию, который смогли бы собрать любой ребенок - конечно, с помощью папы.
TV8
15:00
Agatos teisė   
Seriale pasakojama draudimo kompanijos teisės skyriaus vadovės trisdešimtmetį perkopusios Agatos Pšybyš istorija. Nepalankiai susiklosčius aplinkybėms moteris praranda prestižinį darbą ir turi vėl nuo nulio susikurti gyvenimą. Draugė Dorota pataria jai išsinuomoti patalpas ir jose įkurti savo teisės kontorą. Šis darbas bus didelis iššūkis, Agata supras kaip daug ko jinai nemoka ir kaip darbas kontoroje su įvairiomis bylomis ir įvairiais klientais skiriasi nuo darbo šiltoje juristės vietoje draudimo kompanijoje. Vis dėlto ši moteris pasiryžusi visko išmokti, susidoroti su naujovėmis, o gal net ir surasti tikrąją meilę...
BTV
15:00
Šeimynėlė   
Šeimynėlė – serialas apie tai, kad kartais giminės būna per daug artimi. Maskvoje, Stalino laikų statybos trijų kambarių bute, gyvena jauna šeima: Kostia, jo žmona Vera ir jų vaikai – penkiametė dukra ir dvejų metukų dvyniai sūnūs. Jų gyvenimas puikiai klostytųsi, jei ne Kostios tėvai, kurie gyvena jų kaimynystėje – toje pačioje laiptinės aikštelėje.
Sony Entertainment
15:10
Projektas Podiumas: visos žvaigždės   
Trylika talentingų dizainerių, kurie dalyvavo ankstesniuose Emmy nominuotos laidos Projektas Podiumas sezonuose, grįžta į dirbtuves dar kartą pabandyti likti vieninteliu, kuris liks stovėti ant Projekto Podiumas: visos žvaigždės podiumo.
Viasat Explore
15:25
Techninio aptarnavimo komandos   
Billo Daviso techninio aptarnavimo komanda ką tik sužinojo, kad jų naujasis lenktynininkas bus pasaulyje puikiai žinomas Jacques´as Villeneuve´as. Atidžiai visų stebimi, jie privalo dirbti tobulai.
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Делаем угощение для собаки и смешную птицу, не даем никому занять свое место.
TV1
15:30
Goko drabužių kelionė   
Gok Wan.
BTV
15:30
Šeimynėlė   
Šeimynėlė – serialas apie tai, kad kartais giminės būna per daug artimi. Maskvoje, Stalino laikų statybos trijų kambarių bute, gyvena jauna šeima: Kostia, jo žmona Vera ir jų vaikai – penkiametė dukra ir dvejų metukų dvyniai sūnūs. Jų gyvenimas puikiai klostytųsi, jei ne Kostios tėvai, kurie gyvena jų kaimynystėje – toje pačioje laiptinės aikštelėje.
Star!
16:00
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
TV8
16:00
Inspektorius Morsas   
Serialas sukurtas pagal Coli‘o Dexter‘io detektyvines noveles. Irzlus, bet kultūringas inspektorius Morsas nagrinėja įvairiausias žmogžudystes, nutikusias Oksfordo apylinkėse. Po darbo jis mėgsta klausytis klasikinės muzikos, ypač – Vagnerio ir Mocarto, taip pat skaityti poeziją, spręsti kryžiažodžius ir gerti tikrą anglišką elį. Darbe jis skrupulingas ir itin atidus. Tiriant nusikaltimus inspektoriui Morsuei talkina šnekus ir labiau atsipalaidavęs seržantas Liuisas.
BTV
16:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
TV3
16:15
Kurt Sejitas ir Šura   
Tai istorinis filmas apie paskutines Osmanų imperijos dienas, perversmų draskomą Rusiją ir kitus dvidešimto amžiaus įvykius. Žinoma, greta istorinių nutikimų, žiūrovams bus atskleista ir jaudinanti meilės istorija, kurios centre – Kurt Sejitas – vyriausias Krymo turkų šeimos sūnus, išaugintas pritekliuje ir išmokytas ištikimai tarnauti tėvynei. Jis jaunas, ambicingas ir drąsus leitenantas, kuris pagal tėvo valią, sulaukęs tam tikro amžiaus, turi vesti turkę, tačiau įsimyli kitatautę. Šura – jauniausia Rusijos bajoro dukra, užgausi tarp Čaikovskio melodijų ir Maskvos pūgų. Vos ją išvydęs Kurt Sejitas iškart įsimylės. Bet ar santykiams netrukdys tautiniai skirtumai, skirtingas auklėjimas ir skirtingi tėvų lūkesčiai? Įsimylėjėlius išskirs Kurt Sejito karinė tarnyba, tačiau netrukus sužeistas jis grįš į Sankt Peterburgą, nors, kaip caro karininkas, ramybės negalės rasti ir ten. Pora ryšis bėgti iš bolševikų valdomos Rusijos Juodosios jūros link. Ar jų meilei bus lemta pergyventi visus karo sunkumus, nepriteklių ir kitus išbandymus, – sužinosime žiūrėdami istorinę romantinę dramą Kurt Sejitas ir Šura . Filmas sukurtas pagal Nerminos Bezmen knygą ir filmuotas Turkijoje, Rusijoje bei Ukrainoje.
Viasat Explore
16:20
Ratai iš ano pasaulio   
Chargeris jau rieda, ir komanda skuba užbaigti visus darbus bei nepasiduoti blaškymams iš šalies. Joshas stengiasi tapti labiau organizuotu.
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг познакомит с королем африканской саванны – львом, а также с гигантским голубым китом.
Star!
16:30
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
LNK
16:30
Dvidešimt minučių   
Tuba Buyukustun, Ilker Aksum, Firat Celik.
TV1
16:35
Būrėja   
Star!
17:00
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
TV6
17:00
Jokių kliūčių!   
Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
BTV
17:00
Brolis už brolį   
Vladimir Steklov, Konstantin Strelnikov, Jaroslav Boiko.
LNK
17:25
Dvidešimt minučių   
Tuba Buyukustun, Ilker Aksum, Firat Celik.
Viasat Explore
17:30
Dekonstrukcija   
Stogo reikia nuo lietaus apsisaugoti, tačiau kai kurie stogai saugo geriau nei kiti. Vedėjas Mattas Blashaw keliauja po šalį, norėdamas sužinoti, kaip technologijos padeda apsaugoti namus nuo audrų.
Star!
17:30
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
Viasat History
18:00
Istoriją nulėmusios moterys   
Sofi Šol neturėjo nei jėgos, nei įtakos, tačiau II Pasaulinio karo metu paliko žymę kaip viena iš populiariausių Vokietijos pasipriešinimo Hitleriui figūrų.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV6
18:00
6 kadrai   
TV8
18:10
Rutos Rendel detektyvai   
Didžiosios Britanijos rašytojos Ruth Rendell novelių pagrindu sukurtas detektyvinis serialas narplioja knygose aprašytas mistines istorijas. Tarp jų – paslaptingas paauglės dingimas, mirtinos meilės dramos, dviejų nuomininkių nuodėmės, šaltakraujiškos žmogžudystės ir kiti nusikaltimai. Kriminalus tiria inspektorius Regas Veksfordas ir detektyvas Maikas Burdenas.
Viasat Explore
18:20
Dekonstrukcija   
Vedėjas Mattas Blashaw, tyrinėdamas dažų pasaulį, tepa juos gausiai. Šioje serijoje sužinome, kokia dažų sudėtis skardinėje, ir kaip kuriami dažai, kad būtų patvaresni ir kuo ilgiau išliktų ryškūs.
Sony Entertainment
18:25
Nešvilis, 1 sezonas   
Muzikos legenda ir šou pasaulio ikona Reina Džeims du dešimtmečius buvo garsiausia atlikėja šiame versle. Be poilsio dirbusi, kad kiltų dar aukščiau, Reina staiga pamato, kad jos aistros muzikai nebeužtenka norint spėti paskui topuose pasirodančias naujos kartos žvaigždes. Sulaukusi pasiūlymo, kurio negali atsisakyti, Reina priversta susitaikyti su žiauria realybe, kad viską reikia pradėti iš naujo.
VIASAT Nature
18:30
Stambiu planu   
Stambiu planu. Vorai. Pamatykite įspūdingą vorų pasaulį: kaip jie sugeba pagauti savo grobį į sumaniai suregztus tinklus ar kaip saugo savo jauniklius.
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Десятилетняя Эмма изобрела камеру, с которой рыбаки смогут точно видеть крючки, наживку и рыбу, которая ее проглотила.
Star!
18:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
TV6
18:30
6 kadrai   
Lietuvos ryto televizija
18:35
Laukinis pasaulis   
Dokumentinis serialas. Australija. 2011 m
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Balticum TV
19:00
Departamentas   
Kriminalinis serialas (8) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
Viasat Explore
19:10
Dekonstrukcija   
Kaip name taupome energiją ir pinigus? Šioje serijoje sužinosime, kaip veikia izoliacija, o energijos kontrolierius Dougas Parkeris parodys, kaip namuose energiją naudoti efektyviau.
Sony Entertainment
19:15
Nešvilis, 1 sezonas   
Muzikos legenda ir šou pasaulio ikona Reina Džeims du dešimtmečius buvo garsiausia atlikėja šiame versle. Be poilsio dirbusi, kad kiltų dar aukščiau, Reina staiga pamato, kad jos aistros muzikai nebeužtenka norint spėti paskui topuose pasirodančias naujos kartos žvaigždes. Sulaukusi pasiūlymo, kurio negali atsisakyti, Reina priversta susitaikyti su žiauria realybe, kad viską reikia pradėti iš naujo.
VIASAT Nature
19:20
Mažieji pabaisos   
Mažųjų pabaisų užkulisiai. Pasižvalgykite po šių nuostabių serijų filmavimo užkulisius.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Init TV
19:30
Romos paslaptys   
Serialas (4) (N-7) 55‘
Lietuvos ryto televizija
19:30
Išgyventi Afrikoje   
Premjera. Dokumentinis serialas. JAV
Viasat Explore
20:00
Laukinė Kanada su Ray‘umi Mearsu   
Savo paskutinėje kelionėje po Kanadą Rėjus Mirsas tyrinėja jos gyventojų išgyvenimo meną, gamtą ir tradicijas bei sužino, kokią įtaką Pirmųjų tautų palikuonys turėjo šiuolaikinei Kanadai.
Viasat History
20:00
Iš Rytų į Vakarus   
Pasakojimas apie civilizacijos gimimą ir suklestėjimą Artimuosiuose bei Vidurio Rytuose bei milžinišką jos įtaką Vakarams. Dauguma istorinių įvykių Vakarų pasaulyje buvo tik meninės, religinės ir socialinės evoliucijos Rytuose atspindžiai. Svarbiausiais pasaulio istorijai momentais milžinišką vaidmenį atliko Vidurio Rytai – ypatingas regionas, tūkstantį metų buvęs politiniu, ekonominiu ir kultūriniu pasaulio centras bei tiltu tarp Azijos, Afrikos bei Europos. Mokslo, teisės, monoteizmo, verslo, žmogaus teisių ir meninės išraiškos ištakos taip pat glūdi Rytuose. Ką jau kalbėti apie tūkstančius likusių rankraščių, Osmanų imperiją, Šilko kelią, konkistadorus ar renesansą, kurių be Rytų suklestėjimo net nebūtų buvę...
Lietuvos ryto televizija
20:00
Iššūkis   
Detektyvinis serialas. Rež. A.Artamonovas. Vaid. D.Nazarovas, A.Šutovas, A.Zadorožnaja. Rusija. 2006 m. N-7
Sony Entertainment
20:05
Nešvilis, 1 sezonas   
Muzikos legenda ir šou pasaulio ikona Reina Džeims du dešimtmečius buvo garsiausia atlikėja šiame versle. Be poilsio dirbusi, kad kiltų dar aukščiau, Reina staiga pamato, kad jos aistros muzikai nebeužtenka norint spėti paskui topuose pasirodančias naujos kartos žvaigždes. Sulaukusi pasiūlymo, kurio negali atsisakyti, Reina priversta susitaikyti su žiauria realybe, kad viską reikia pradėti iš naujo.
VIASAT Nature
20:15
Gamtos galiūnų anatomija   
Pabaisa pitonas. Kokiu būdu Pietryčių Azijos gyvatės atsirado ir puikiai gyvuoja Amerikos Evergleidse? Komanda nusprendžia atlikti dviejų pitonų skrodimą, kad surastų atsakymą.
Viasat Explore
21:00
Gentis   
Bruce´as Parry keliauja į Himalajų kalnus Butane pagyventi su izoliuota lajapų gentimi. Jie - atsidavę budistai ir jakų augintojai, kurie pusę metų būna gilaus sniego atskirti nuo išorės pasaulio.
Viasat History
21:00
Medičių bylos   
Didysis kunigaikštis Frančeskas buvo įsimylėjęs savo meilužę Bjanką, tačiau iki šiol nerasta jokių jos kūno pėdsakų. Mokslininkai bando rasti jos palaikus ir sužinoti tikrąją jos mirties priežastį.
Sony Entertainment
21:00
Peržengiant ribas. 2 sezonas   
Įvyksta dvigubas pabėgimas iš kalėjimo, serija juvelyrinių dirbinių plėšimų su žuvusiais, kalėjimo psichiatras paimamas įkaitu - reikia mūsų komandos pagalbos.
Star!
21:00
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
VIASAT Nature
21:10
Japoninės markatos. Tvirtos ir nelabai   
Japoninės markatos gyvena ekstremaliomis sąlygomis. Keičiantis metų laikams rasti ėdesio darosi sunkiau, tam reikia išmanumo. Pamatysime tris atskiras beždžionių grupes. Viena gyvena be vargo, kita – kalnuose kasdien kovoja dėl išlikimo, o trečia siaubia aplinkinius ūkius.
Star!
21:30
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
Lietuvos ryto televizija
21:30
Netikęs auklėjimas   
Komedija. Vaid. Jack Whitehall, Sarah Solemani, Michelle Gomez. D.Britanija. 2012 m. N-14
Viasat Explore
22:00
Louisas Therouxas: Tvarka ir chaosas Johanesburge   
Louisas Therouxas atvyksta į Johanesburgą. Šio miesto gyventojus vis labiau slegia didėjantis nusikalstamumas. Louisas aiškinasi šios bėdos priežastį. Nors policija turi galimybę apsaugoti miesto gyventojus, dauguma jų moka už apsaugą privačioms firmoms. Nežinia, ar žiaurūs privačių apsaugininkų veiksmai bėdą išsprendžia, ar ją tik padidina
Viasat History
22:00
Biblijos medžiotojai   
Tarp XIX -XX a. atradimų Egipte buvo keisti zodiakai, Egipto saulės dievui skirti himnai ir eretiški Krikščionių tekstai. Šie atradimai kelia didelę grėsmę krikščionybės pagrindams.
Sony Entertainment
22:00
Peržengiant ribas. 2 sezonas   
Kruvinas gaujos siautėjimas sukelia nežmonišką įtampą. Komanda iš visų jėgų stengiasi prasikasti pro kelis apgaulių sluoksnius ir galiausiai turi susidoroti su netikėta tragedija.
Star!
22:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
TV6
22:00
Raudonoji našlė   
The Contact In exchange for his stolen drugs, crime boss Schiller tells a still grieving Marta he wants her to import a shipment for him. But she doesn´t know when or how he will contact her. She believes if she is successful, she will be free from Schiller´s control. While waiting, she enlists Mike and her father, Andrei, to teach her the criminal business. Their first step is to find a customs official to pay off - requiring an uncomfortable Marta to use her feminine wiles and rethink how far she is willing to go to protect her children. Meanwhile, her young son, Boris, is still reeling after having witnessed his dad´s death; Andrei has his bodyguard, Luther, keep watch over Marta´s family; Marta´s sister, Kat, steps in to help out at the house, causing conflict with her new husband; Marta´s brother, Irwin, fights for his life while in jail for gun possession; and a suspicious Natalie asks FBI Agent James Ramos if her father was involved in illegal activities.
VIASAT Nature
22:05
Dėl dramblių meilės   
Persikelsime į Afriką ir pamatysime, kaip prižiūrimi našlaičiai drambliukai. Reabilitacijos centrą įsteigė ir jame darbuojasi Daphne Sheldrick su savo dukra Angela. Jos atsidavusios savo darbui ir su drambliukais dažnai užmezga ypatingą ryšį. Vieną gražią dieną į centrą atvežama drambliukė Sitė, kurios mamą nušovė brakonieriai. Tokiems jaunikliams pavojų kelia dehidratacija ir ligos. Prižiūrėti drambliukus ir paleisti juos į laisvę yra labai sunku, tačiau rezultatas visuomet paglosto širdį.
Lietuvos ryto televizija
22:10
Kruvina žinutė   
Detektyvas. Rež. Nick Laughland. Vaid. Robson Green, Hermione Norris. D. Britanija. 2004 m. N-14
TV1
22:30
Atpildas   
Kenan Imirzalioglu, Nurhan Ozenen.
Viasat History
23:00
II-asis Pasaulinis karas – spalvotai   
Pergalė Ramiajame vandenyne. Antrojo pasaulinio karo Ramiajame vandenyne pabaiga – vienas iš kraupiausių šiuolaikinės istorijos puslapių. Norėdami palaužti niekaip nepasiduodančią japonų kariuomenę, amerikiečiai bombardavo Tokiją. Šios atakos metu žuvo keli šimtai tūkstančiai žmonių. Galiausiai JAV prezidentas Haris Trumanas įsakė numesti atomines bombas ant Hirosimos ir Nagasakio miestų. Serialą baigsime Japonijos kapituliacija bei jos karo nusikaltimų analize.
VIASAT Nature
23:00
Gamtos galiūnų anatomija   
Kašalotas. Komanda pasitelkia ekskavatorius, sunkvežimius ir sunkiai išjudinamą vietinį medkirtį, kad galėtų ištirti kašaloto - vienos paslaptingiausių mūsų planetos būtybių, anatomiją.
Sony Entertainment
23:00
Diagnozė   
Nusivylusi, nes nepavyko gauti vietos garsaus onkologo eksperimentinio gydymo grupėje, Keti imasi antgamtinių gydymosi metodų.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV6
23:00
24 valandos   
10:00 P.M.-11:00 P.M.
Star!
23:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
Sony Entertainment
23:35
Diagnozė   
Keti ir Polas miegamajame patiria nusivylimų. Keti ir Polas turi nusistatyti ligonės ir slaugytojo santykių ribas, o Šonas meta Rebeką.
TV8
23:55
Inspektorius Morsas   
Serialas sukurtas pagal Coli‘o Dexter‘io detektyvines noveles. Irzlus, bet kultūringas inspektorius Morsas nagrinėja įvairiausias žmogžudystes, nutikusias Oksfordo apylinkėse. Po darbo jis mėgsta klausytis klasikinės muzikos, ypač – Vagnerio ir Mocarto, taip pat skaityti poeziją, spręsti kryžiažodžius ir gerti tikrą anglišką elį. Darbe jis skrupulingas ir itin atidus. Tiriant nusikaltimus inspektoriui Morsuei talkina šnekus ir labiau atsipalaidavęs seržantas Liuisas.
2014.11.30 Sekmadienis
Sony Entertainment
00:10
Diagnozė   
VIASAT Nature
00:15
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Michaela vyksta į Kaliforniją gelbėti sunkiai sužaloto jūrų liūto. O Bristolyje slaugomi trys poniai, išgelbėti iš siaubingų gyvenimo sąlygų.
Viasat Explore
00:40
Iš vidaus   
Šiame filme matysite pavojingiausius Amerikos kalėjimus, elitinius diplomatų apsaugininkus ir pavojingas situacijas bei nusikaltimų tyrimus.
VIASAT Nature
00:40
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Mattas stebi, kaip Kanadoje į laisvę paleidžiamas nepaprastas lokys. Anglijoje gelbėjami nykstantis plėšrūs paukščiai – javinės lingės. O veterinaras Jasonas padeda katinui Benui, kenčiančiam baisų skausmą.
Sony Entertainment
00:45
Viešbutis Grand Hotel, II sezonas   
Ispanija, 1905 metai. Norėdamas išsiaiškinti sesers dingimo priežastį jaunas vaikinas atvažiuoja į idilišką viešbutį. Čia jis įsimylį vieną iš viešbučio savininkės dukterų. Serialas pasakoja apie aristokratiško viešbučio, tarnų ir detektyvo gyvenimą Alfonso XIII karalystėje. Viešbutis Grand Hotel” sulaukė televizijos kritikų pripažinimo ir laimėjo keletą apdovanojimų.
Viasat History
01:00
Nuslėptos istorijos   
Išgirsite penkis nepaprastus pasakojimus apie tai, kaip gangsteriai kūrė istoriją: nuo Bonę ir Klaidą išgarsinusio susišaudymo iki pasikėsinimo nužudyti Alą Kaponę, kuris šį labai išgąsdino.
VIASAT Nature
01:10
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Veterinaras Jasonas Athertonas padeda šuneliui, turinčiam skrandžio bėdų. Jo gyvybei kilo pavojus, vienintelė išeitis – operacija. Michaela susitinka su Afrikos dramble Mege, kuri buvo išgelbėta iš baisių gyvenimo sąlygų Aliaskos zoologijos sode.
Viasat Explore
01:30
Iš vidaus   
Šiame filme matysite pavojingiausius Amerikos kalėjimus, elitinius diplomatų apsaugininkus ir pavojingas situacijas bei nusikaltimų tyrimus.
Da Vinci Learning
01:30
Полет аиста   
Отправляйтесь вместе с белыми аистами в их ежегодное путешествие из Центральной Европы на зимовку в Африку.
VIASAT Nature
01:35
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Gulbių būriui kelia pavojų į Temzę išsiliejęs dyzelinas. Joms padeda gelbėtojai, tačiau jų likimas neaiškus. Nežinia, ar jos vėl grįš į laisvę. Mattas su komanda gelbsti labiausiai saugomą Kanados gyvūną - Vankuverio salyno švilpiką.
VIASAT Nature
02:00
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Michaela vyksta į Monterėjaus įlankos akvariumą Kalifornijoje apsaugoti jūrinės ūdros nuo mirtino parazito. Ji plaukia į vandenyną stebėti, kaip šie nuostabūs gyvūnai elgiasi laisvėje. Gyvūnų apsaugos tarnybos inspektorius Robertas Kenny randa sužeisto šuns šeimininkus.
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat Explore
02:20
Iš vidaus   
Šiame filme matysite pavojingiausius Amerikos kalėjimus, elitinius diplomatų apsaugininkus ir pavojingas situacijas bei nusikaltimų tyrimus.
Sony Entertainment
02:20
Viešbutis Grand Hotel, II sezonas   
Ispanija, 1905 metai. Norėdamas išsiaiškinti sesers dingimo priežastį jaunas vaikinas atvažiuoja į idilišką viešbutį. Čia jis įsimylį vieną iš viešbučio savininkės dukterų. Serialas pasakoja apie aristokratiško viešbučio, tarnų ir detektyvo gyvenimą Alfonso XIII karalystėje. Viešbutis Grand Hotel” sulaukė televizijos kritikų pripažinimo ir laimėjo keletą apdovanojimų.
VIASAT Nature
02:30
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Vankuveryje į priemiesčio namo kiemą atklydo lokė su dviem lokiukais. Gamtosaugininkai surengia gelbėjimo operaciją ir perkelia šeimyną į jos gyvenamąją aplinką. Tą padaryti jiems padeda Mattas Bakeris. Niukaslyje veterinaras Jasonas Athertonas gydo triušiukę Gabrielę, susižeidusią ant batuto.
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat History
03:00
Vikingų istorijos   
Prieš šimtus metų tolimoje Islandijoje vikingai ėmė rašyti pasakojimus, vadinamus sagomis. Jos tapo unikaliu literatūriniu reiškiniu, kuriam sunku rasti analogų istorijoje. Šie pasakojimai – išskirtinė meno forma, atspindinti realiai egzistavusius žmones ir jų gyvenimus. Sagos kažkiek primena romanus, skirtumas tik tas, kad pastaruosius imta rašyti keliais šimtmečiais vėliau. Islandų sagos – ne tik meno kūriniai. Tai neįkainojami istoriniai dokumentai, kurie leidžia susipažinti su vikingų pasauliu. Šiandien Islandija – viena iš raštingiausių ir labiausiai literatūrą puoselėjančių šalių pasaulyje. Padedami istorikų, mokslininkų, burtininkų ir pasakotojų mes sužinosime apie unikalų santykį tarp islandų ir jų sagų – pasakojimų, kurie jiems padėjo ištverti ne vieną negandų ir kančių šimtmetį. Pasiruoškite odisėjai, padėsiančiai mums geriau suvokti, kodėl žmonės negali gyventi be pasakojimų.
Lietuvos ryto televizija
03:15
Kruvina žinutė   
Detektyvas. Rež. Nick Laughland. Vaid. Robson Green, Hermione Norris. D. Britanija. 2004 m. N-14
Sony Entertainment
03:50
Viešbutis Grand Hotel, II sezonas   
Ispanija, 1905 metai. Norėdamas išsiaiškinti sesers dingimo priežastį jaunas vaikinas atvažiuoja į idilišką viešbutį. Čia jis įsimylį vieną iš viešbučio savininkės dukterų. Serialas pasakoja apie aristokratiško viešbučio, tarnų ir detektyvo gyvenimą Alfonso XIII karalystėje. Viešbutis Grand Hotel” sulaukė televizijos kritikų pripažinimo ir laimėjo keletą apdovanojimų.
Viasat Explore
03:55
Techninio aptarnavimo komandos   
Billo Daviso techninio aptarnavimo komanda ką tik sužinojo, kad jų naujasis lenktynininkas bus pasaulyje puikiai žinomas Jacques´as Villeneuve´as. Atidžiai visų stebimi, jie privalo dirbti tobulai.
Viasat Explore
04:50
Ratai iš ano pasaulio   
Chargeris jau rieda, ir komanda skuba užbaigti visus darbus bei nepasiduoti blaškymams iš šalies. Joshas stengiasi tapti labiau organizuotu.
Viasat History
05:00
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Patyrinėsime oro sąlygas ir įvykius, nulėmusius kosminio laivo Challenger katastrofą, kai raketa susprogo vos už minutės po pakilimo.
Sony Entertainment
05:10
Nešvilis, 1 sezonas   
Muzikos legenda ir šou pasaulio ikona Reina Džeims du dešimtmečius buvo garsiausia atlikėja šiame versle. Be poilsio dirbusi, kad kiltų dar aukščiau, Reina staiga pamato, kad jos aistros muzikai nebeužtenka norint spėti paskui topuose pasirodančias naujos kartos žvaigždes. Sulaukusi pasiūlymo, kurio negali atsisakyti, Reina priversta susitaikyti su žiauria realybe, kad viską reikia pradėti iš naujo.
Viasat History
05:30
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Daug kartų buvo bandoma paaiškinti Titaniko katastrofą, tačiau turbūt mažiausiai buvo tyrinėjamas galimas oro sąlygų poveikis. Ar oro sąlygos turėjo įtakos šiai mirtinai katastrofai?
VIASAT Nature
06:00
Gyvūnų viltis   
Žmonijos viltis. Hope ir Barry´s suvokia problemą, varginančią daugybę jūros žinduolių šiltuose Pietų Floridos vandenyse.
Sony Entertainment
06:00
Visi myli Reimondą   
Padėkos dienos proga pasisvečiuoti atvykę Debros tėvai prisipažįsta, kad lankosi pas porų konsultantą.
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat Explore
06:10
Gigantiškų objektų pervežimas   
Specialioji komanda bando transportuoti penktojo dešimtmečio gamybos bombonešį B-25 iš jo sudužimo vietos Pietų Karolinoje į muziejų. Tačiau misija atsiduria pavojuje dėl artėjančio uragano bei ženklų, kad lėktuvas gali netrukus subyrėti.
Sony Entertainment
06:25
Visi myli Reimondą   
Žmogus netyčia nusičiaudo ant Rėjaus ir šis mano, kad pasigavo jo bakterijų.
Lietuvos ryto televizija
06:25
Dingęs pasaulis   
Nuotykių serialas. Vaid.: P. McCauley, R.Blakely, J. O´Dell. JAV. 2000 m. N-7
RenTV Baltic
06:30
Афромосквич   
Сериал
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Sony Entertainment
06:50
Visi myli Reimondą   
Kalėdų proga Rėjus Debrai nuperka pukia dovaną, kad ši išleistų jį pažaisti golfo.
RenTV Baltic
06:55
Афромосквич   
Сериал
LNK
06:55
Viasat History
07:00
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Atkursime britų karių pastangas išlaikyti Vašingtono kontrolę lemtingos 1814 m. audros metu ir parodysime, kaip šios atšiaurios oro sąlygos suvaidino esminį vaidmenį sostinės istorijoje
VIASAT Nature
07:00
Liūtų šalis   
Zulu ir jo būrys vienu žingsniu priartėja prie išleidimo, kai šeši liūtai sužeidžiami ietimis ir perkeliami į jų naują namą. Tačiau tai pavojinga operacija, nes liūtai pakeliui pradeda atsibusti.
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
Lietuvos ryto televizija
07:10
Gamtos pasaulis   
Dokumentinis f
Sony Entertainment
07:15
Visi myli Reimondą   
Nepadėjęs maistą gaminančiai Debrai Rėjus pradeda keisti nuomonę apie save.
LNK
07:20
RenTV Baltic
07:25
Афромосквич   
Сериал
Viasat History
07:30
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Daug kartų buvo bandoma paaiškinti Titaniko katastrofą, tačiau turbūt mažiausiai buvo tyrinėjamas galimas oro sąlygų poveikis. Ar oro sąlygos turėjo įtakos šiai mirtinai katastrofai?
VIASAT Nature
07:30
Liūtų šalis   
Po parengiamųjų mėnesių septyni nauji liūtai atvyksta į parką. Dvi patelės atvežtos pradėti pirmai veisimo programai Zambijoje, o penki jaunikliai pradeda savo kelionę galutinio paleidimo link.
Star!
07:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
Sony Entertainment
07:40
Visi myli Reimondą   
Rėjus nusprendžia į amerikietiško futbolo finalą nusivesti Džiani, tačiau eiti nori visi šeimos nariai.
ПБК Литва
07:50
Смешарики. Пин-код   
Детский клуб:
Viasat Explore
07:55
Techninio aptarnavimo komandos   
Toronto Grand Prix etape Forsythe Racing turės naują lenktynininką ir naujai suformuotą techninio aptarnavimo komandą. Įtemptomis sąlygomis jie atsargiai derina sudėtingą komandos darbą.
Viasat History
08:00
Laiko komanda   
Komanda turi per tris dienas iš naujo nubraižyti vaizdingo Esekso grafystės miestelio žemėlapį bei išsiaiškinti, ar įlankoje aptikti rąstų likučiai yra viduramžių prieplaukos liekanos.
VIASAT Nature
08:00
Liūtų šalis   
Deividas numato keblų susipažinimą, kai 17 mėnesių seserys Temi ir Tsvana apgyvendinamos su dviem vyresnėmis patelėmis. Joms nebus lengva įsikurti, nes šios nepasiduos be kovos.
Sony Entertainment
08:05
Kol mirtis mus išskirs   
Edis su draugais nusprendžia surengti pavėluotą bernvakarį Džefui.
VIASAT Nature
08:30
Liūtų šalis   
Trys vyriausi Zambijos programos liūtai pirmą kartą iškelia koją į paleidimo teritoriją. Kai atveriami aptvaro vartai, kelią parodo kuklią padėtį būryje užimanti patelė.
Sony Entertainment
08:30
Kol mirtis mus išskirs   
Starkai pavasarinio tvarkymosi metu suranda seną filmo juostą, kurioje nufilmuotos itališkos atostogos prieš dvidešimt metų, kas kone sukėlė jųdviejų skyrybas.
Viasat Explore
08:50
Ratai iš ano pasaulio   
Before the Grave. After an argument, Mark determines that the crew is dropping the ball on the history portion of the restorations. Now, he´s on the hunt for a permanent assistant to help with research.
Sony Entertainment
08:55
Kol mirtis mus išskirs   
Per Tėvų Savaitgalį mokykloje, Edis ir Džoi sužino, kad Elison pasirinko keramikos pamokas ir planuoja semestrui palikti mokyklą ir nuvažiuoti į Vermontą su savo mokymosi asistente.
Viasat History
09:00
Kinijos kilmė   
Ypatingai galinga Čin dinastija vieną paskui kitą nugalėjo visus savo priešus. 221 m. pr. Kr. buvo sukurta sąjunga ir Čin Shi Huang paskelbė save ”Pirmuoju Imperatoriumi”.
VIASAT Nature
09:00
Zoologijos sodo jaunikliai   
Nors zoologijos sode jauniklių atsivedama dažnai, motinos meilę kiekvienas iš jų patiria skirtingai. Kai kurie jaunikliai labai mylimi ir saugomi. O kai kuriems tenka kentėti ir badauti dėl kitų šeimos narių ėdrumo.
RenTV Baltic
09:00
Инструктор   
Сериал
Star!
09:00
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
Sony Entertainment
09:20
Kol mirtis mus išskirs   
Starkams palengvėja, kai Vudkokai pradeda leisti laiką su Kofildais - kol supranta, joj jie jų pasiilgo
LRT Televizija
09:25
Vakavilis