|   Tv24
|
Arrow Up
200 kanalų

quote Aš nežinau ar buvau žmogus, sapnuojantis, kad esu drugelis, ar drugelis, sapnuojantis, kad esu žmogus. quote  Chuang Tse
Serialai Serialų sąrašas bei papildoma informacija
2014.12.22 Pirmadienis
Ren Lietuva
14:25
Солдаты   
Сериал
VIASAT Nature
14:25
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Michaela stengiasi sugriebusi išlaikyti mielus, bet smarkius pingvinus. Ne lengviau dirbti su ką tik atvykusia pingvinukų grupe, nes ji labai stengiasi, kad mažieji atvykėliai išgyventų.
TV1
14:30
Būrėja   
Star!
14:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Lietuvos ryto televizija
14:50
Miestelio patruliai   
Policinis serialas. Vaid. M. Sacksas, J. Nihill, J. Wood. Australija. N-7
Sony Entertainment
14:50
Draugai   
Kadangi Reičel neįvertino, Rosas turėjo nusamdyti gražuolę auklę Molę Emmai.
VIASAT Nature
14:55
Nepaprasti Afrikos laukiniai gyvūnai   
Kalėdų metas, ir savanoje gausybė naujagimių. Varlės, laukiniai šunys, hienos – visi susilaukia šeimos pagausėjimo šiuo šventiniu metų laikotarpiu.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Девятилетняя Иден придумала робота - мечту любого ребенка, которому приходится накрывать на стол.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
Balticum TV
15:10
Tėvai už borto   
Humoro serialas (11) (D.Britanija, 2008 m.).
Sony Entertainment
15:20
Draugai   
Monikos dainavimas Maiko bare visiems patinka.
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Viasat Explore
15:50
Dekonstrukcija   
Kokios medžiagos geriausiai tinka namui statyti? Atsisakydami sienojams taikomų taisyklių, degindami neišmatuojamus sienojus ir daugiau, mes tai sužinosime!
VIASAT Nature
15:50
Laukinė Australija   
Bangininių ryklių pakrantė. Australijos šiaurės vakaruose esančioje nuošalioje dykumos pakrantėje slypi didžiausi gamtos stebuklai. Šioje serijoje tyrinėsime neįprastą Australijos Bangininių ryklių rifą.
Sony Entertainment
15:55
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
TV6
16:00
Ieškotojas   
After recovering one of John Fogerty’s (guest-starring as himself) beloved guitars, Iraq veteran Walter Sherman (Geoff Stults) helps a teenage boy (guest star Brett Davern) locate his missing father, a military pilot and war hero whose plane vanished after embarking on an undisclosed mission. Walter turns to Deputy U.S. Marshal Isabel Zambada (Mercedes Masöhn) for insider information about the missing colonel. Meanwhile at the Ends of the Earth Bar, owner Leo (Michael Clarke Duncan) and Walter keep a watchful eye on Willa (Maddie Hasson), a teenager on parole from juvenile detention and employed at the bar as part of her probation, on the series premiere An Orphan Walks into a Bar” episode of THE FINDER.
Viasat History
16:00
Laiko komanda   
Laiko komanda tyrinėja Šornklifo fortą, kad nustatytų, kaip jo konstrukcija ir panaudojimas rengiant pėstininkus padėjo sukurti modernią armiją.
Star!
16:00
Hollywood Girls Night   
Join The Alis as they get together with their girlfriends for an evening filled with surprises and uncensored girl talk. Nothing is off limits!
LRT Televizija
16:05
Komisaras Reksas 13   
Detektyvinis serialas. Austrija, Vokietija, Italija. 2011–2012 m. N-7.
RenTV Baltic
16:20
Viasat Explore
16:20
Aliaskos pakrančių apsauga   
Sitkos oro pajėgų bazė skuba gelbėti kruiziniame laive sąmonę praradusios moters ir priepuolio ištikto mažo vaiko. Kai ima skęsti laivas, į pagalbą skuba pakrančių apsauga.
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
РТР Планета Балтия
16:30
По горячим следам   
Мария Порошина, Вячеслав Разбегаев и Владимир Епифанцев в телесериале
VIASAT Nature
16:40
Nigelas Marvenas ir jaguarai   
Nigelas Marvenas keliauja į didžiausią Brazilijos pelkyną ieškoti jaguarų. Pakeliui jis susiduria su kaimanu ir su Brazilijos vandens žalčiu.
Sony Entertainment
16:50
Sukeisti gyvenimai   
Padėdami Tobiui persikraustyti į naują butą Džonas ir Niki motina užmezga ryšius. Norėdama padaryti įspūdį meno mokyklos verbuotojui Bei vėl prisijungia prie žolės riedulio komandos.
TV6
17:00
Medikopteris   
Kasdien ši bebaimė medikų komanda gelbsti šimtus žmonių. Autoavarijos, siaubingi gaisrai, žemės drebėjimai ar uraganai - jiems nerūpi, kaip ir kodėl atsitiko nelaimė, nes už viską svarbiau - kiekviena gyvybė, kurią tik jie gali išsaugoti.
BTV
17:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Star!
17:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
LRT Televizija
17:10
Didysis Gregas 4   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 2012 m. N-7. HD.
Viasat Explore
17:15
Gigantiškų objektų pervežimas   
Lock, stock & barrel. What if in the future the Pentagon – the world’s largest office building – had to be moved. Mega Movers lay out their plan for this extraordinary move.
LRT Kultūra
17:20
Neskubėk gyventi   
TV serialas. Rež. Balys Latėnas, Alvydas Šlepikas. 2008 m.
Ren Lietuva
17:20
VIASAT Nature
17:30
Gyvūnijos pasaulio užkariautojai   
Didysis Kamčatkos krabas
TV6
18:00
Aferistas   
Ištirti sunkiausią FTB bylą gali tik vienas žmogus, tas, kuris pats yra nusikaltėlis. Talentingiausias vagišius ir seksualiausias merginų viliotojas Nilas sutinka padėti FTB spręsti bylas pasitelkdamas savąją vagišiaus praktiką.
TV8
18:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
TV1
18:00
Meilė ir bausmė   
Murat Yildirim, Nurgul Yesilcay , Tomris Incer.
Viasat History
18:00
Dingęs Aleksandro Makedoniečio pasaulis   
Ieškodamas senovėje klestėjusios civilizacijos šaknų, Davidas vyksta į vieną rečiausiai lankomų vietų pasaulyje, Vachano koridorių, ir pradeda paskutinį dingusio Aleksandro pasaulio paieškų etapą.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
Ren Lietuva
18:20
BTV
18:25
Vedęs ir turi vaikų   
Ed O´Neill , Katey Sagal, David Faustino, Christina Applegate .
VIASAT Nature
18:25
Delfinai. Ar jie tikrai tokie protingi?   
Žmonės apie delfinus pasakoja įvairiausias legendas. Šie nuostabūs gyvūnai mus įkvepia nuo senų laikų, mes juos laikome vienais protingiausių žinduolių. Jei protas apibrėžiamas mąstymu, planavimu, problemų sprendimu ir mokymusi iš patirties, tai kaip delfinai tą daro? Leisimės į kelionę po sudėtingą delfinų pasaulį ir aiškinsimės naują neurologijos profesoriaus Paulo Mangerio hipotezę, kad delfinai toli gražu ne tokie protingi, kaip manyta iki šiol.
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Пятнадцатилетний Шон хочет, чтобы пилить ветки на дереве стало полностью безопасно.
Star!
18:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Lietuvos ryto televizija
18:45
Mesingas. Aplenkiantis laiką   
Draminis serialas. Rež. V.Krasnopolskis. Vaid. J. Kniazevas, T.Amirchanova. Rusija. 2009 m. N-7
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Делаем светящийся знак на дверь, гламурные открытки из обрезков и не только!
TV6
19:00
CSI kriminalistai   
Detektyvinis veiksmo serialas, sukėlęs perversmą televizijoje. Vos pasirodęs CSI buvo nominuotas net keturiems prestižiniams Emmy apdovanojimams.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Balticum TV
19:00
Niagaros magija   
Komiškas fantastinis serialas (3) (Kanada, JAV, 2004 m.) (N-7).
BTV
19:00
Detektyvė Džonson   
Kyra Sedgwick, J.K. Simmons, Corey Reynolds.
Viasat History
19:00
Mitų medžiotojai   
Himmleris ir Šventasis Gralis
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
VIASAT Nature
19:15
Gamtos mikropasaulis   
Šiauriniame poliaratyje esantis Svalbardo salynas atrodo pernelyg šalta ir tamsi vieta gyventi, tačiau šį baltųjų lokių, ruonių ir paukščių maisto tinklą palaiko vienas organizmas – planktonas.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
VIASAT Nature
19:45
Gamtos mikropasaulis   
1995 m., praėjus 70 metų, Jeloustouno nacionaliniame parke vėl atsirado vilkų. Pamatykite, kaip šis sprendimas paleisti vilkus į laisvę pakeitė maisto grandinę.
Lietuvos ryto televizija
19:50
Aš - Wolfas Messingas   
Dokumentinis f. Rusija. 2007 m. N-7
Viasat Explore
19:55
Dekonstrukcija   
Nuo betonuotų vidaus kiemų iki akmeninių blokų pamatų ˜– ardysime betoną, kad pamatytume, iš ko jis pagamintas ir kaip veikia pačiomis atšiauriausiomis sąlygomis.
Da Vinci Learning
20:00
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет о виде летучих мышей, которые сосут кровь, как вампиры.
TV6
20:00
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
РТР Планета Балтия
20:00
Братья по обмену   
РУССКАЯ СЕРИЯ. Федор Добронравов, Борис Клюев, Мария Аронова, Юлия Зимина и Мария Горбань в телесериале
Viasat History
20:00
Muziejaus paslaptys   
Don Wildman ištiria šviestuvą, įkvėpusį paauglę merginą gelbėti gyvybes; namuose pagaminta bačką, panaudotą pasirodyme ir nedidelę metalinę nuolaužą, išsaugotą po beveik katastrofiškos nelaimės.
Sony Entertainment
20:00
Nešvilis   
Rajen nori gauti teises į savo muziką.
TV1
20:05
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
VIASAT Nature
20:15
Japoninės markatos. Tvirtos ir nelabai   
Japoninės markatos gyvena ekstremaliomis sąlygomis. Keičiantis metų laikams rasti ėdesio darosi sunkiau, tam reikia išmanumo. Pamatysime tris atskiras beždžionių grupes. Viena gyvena be vargo, kita – kalnuose kasdien kovoja dėl išlikimo, o trečia siaubia aplinkinius ūkius.
Viasat Explore
20:20
Aliaskos pakrančių apsauga   
Pakrančių apsauga grumiasi su audringais vėjais, negailestingomis bangomis ir kvapą gniaužiančiu aukščiu, kad išgelbėtų žvejų laivą. Vėliau gelbėjamas sužeistas keliautojas ir keli silpni ligoniai.
TV6
20:30
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
TV6
21:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
Viasat History
21:00
Medičių bylos   
Šioje serijoje ieškoma Izabelės de Mediči palaikų ir atkuriama jos dramatiško gyvenimo istorija. Ar po 400 metų pagaliau pavyks identifikuoti po mirties dingusį jos kūną?
Star!
21:00
Ask Oprah´s All Stars   
Dr. Phil, Suze Orman and Dr. Oz - America´s and Oprah´s favorite experts - team up to answer the most pressing viewer questions about health, wealth and mental well-being.
ПБК Литва
21:10
Мажор   
Многосерийный фильм
Viasat Explore
21:10
Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų pakrantės apsauga   
Visam turtui kyla didžiulis pavojus, kai jie gelbėja botą, imantį vandenį audringoje jūroje; išgelbėja nesaugiai ant olos užsiropštusią mergaitę ir nenuilstamai ieško vandenyne pasimetusio vyriškio.
VIASAT Nature
21:10
Geriausias šuns draugas   
Susipažinkite su Indžiu ir auksaplauke retrivere Mia – dviem keistas draugystes užmezgusiais šunimis: Indis yra aviganio šuns Titano protežė, o Mia su draugu delfinu plaukioja beveik kiekvieną dieną!
VIASAT Nature
21:35
Geriausias šuns draugas   
Šioje serijoje susižįstame su Tibru, kurio geriausias draugas yra tigras, ir Šansu bei Vezliu, pamynusių savo veislių reputaciją ir taip supanašėjusių, kad net jų šeiminkas to gerai nesupranta.
LRT Kultūra
22:00
Adlono viešbutis. Šeimos istorija   
Drama. Vokietija. 2013 m. N-7. HD (subtitruota, kart.).
Viasat History
22:00
Senovinės juodosios operacijos   
Sikarijai buvo specialiųjų pajėgų būrys, kovojęs prieš Romos įsibrovėlius Jeruzalėje. Šie kariai pabaigoje bus užguiti Masados tvirtovės kalvos viršūnėje.
VIASAT Nature
22:00
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Tai pirmoji Paul´o savaitė šunų prieglaudoje, ir jo pastangoms priglausti kiekvieną sutiktą šunį nepadeda atvykusi puiki jauniklių vada.
Star!
22:00
Let´s Shop   
This show is a whirlwind tour of the most exclusive, exciting and famous shopping destinations the world has to offer.
Da Vinci Learning
22:30
Мир чувств   
«Да Винчи Лёнинг» объясняет, как и почему глаза доставляют нам 80% информации об окружающем мире.
VIASAT Nature
22:30
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šioje serijoje atvyksta mažutė čichuachua, vardu Burbonė, kurios rentgenograma rodo, jog ši laukiasi penkių šunyčių.
Viasat Explore
22:50
Užpildyk mano baką   
Bebaimis gamtosaugininkas Sean Lee-Davies rengiasi į ekologišką kelionę, bandydamas iš Singapūro į Kambodžą nukeliauti automobilį varydamas iš naudoto maistinio aliejaus pagamintu biokuru.
TV8
23:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Viasat History
23:00
Inkvizicija   
Raganos krikščionių buvo laikomos eretikėmis, o raganystė - nusikaltimu. Tie, kurie buvo apkaltinami tokiu nusikaltimu, privalėjo išgyventi nežmogiškus išbandymus.
VIASAT Nature
23:00
Ekspedicija Birma   
Komanda apsilanko vakarinės Birmos kalnuose, kur susitinka su ikoniška šalies veisle - azijiniu drambliu. Mišku padengta beveik pusė šalies, todėl Birma gal būt padės šiai veislei išlikti.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
Balticum TV
23:20
Departamentas   
Kriminalinis serialas (11) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
TV1
23:20
Detektyvė Rizoli   
Angie Harmon, Sasha Alexander, Lee Thompson Young.
Viasat Explore
23:20
Užpildyk mano baką   
Šioje biokuro misijoje iš Singapūro į Kambodžą Sean Lee-Davies pirmą kartą sustoja Kvala Lampūre.
Sony Entertainment
23:30
Draugai   
Kadangi Reičel neįvertino, Rosas turėjo nusamdyti gražuolę auklę Molę Emmai.
Star!
23:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
РТР Планета Балтия
23:50
Каменская   
Елена Яковлева в телесериале
Lietuvos ryto televizija
23:55
Kulinaras   
Kriminalinis serialas. Rež.: A.Ivanovas. Vaid.: I.Botvinas, S.Gamovas, A.Žukova. Rusija. 2012 m. N-7
Ren Lietuva
23:55
Солдаты   
Сериал
Sony Entertainment
23:55
Draugai   
Monikos dainavimas Maiko bare visiems patinka.
2014.12.23 Antradienis
LNK
00:15
Judantis objektas   
Jim Caviezel, Kevin Chapman, Michael Emerson, Taraji P. Henson.
TV1
00:15
Begėdis   
William H. Macy, Emmy Rossum, Cameron Monaghan.
Balticum TV
00:20
U2: Roko žygis   
Dokumentinis filmas (JAV, D.Britanija, 2012 m.).
Sony Entertainment
00:30
Bordžijos   
Prancūzijos karalius - Neapolyje, o Romoje - šiokia tokia taika, Roderikas prisiekia atkeršyti sąmokslininkams. Kardinolą dela Roverę bandoma nunuodyti, tačiau jis išgyvena pasikėsinimą. Čezarė ir Chuanas tęsia kovą nekreipdami dėmesio į Roderiko maldavimus susivienyti prieš bendrus priešus. Taipogi Roderikas nusprendžia per pagonišką šventę Romos gyventojams surengti žirgų lenktynes ir pastatyti didelę buliaus skulptūrą.
РТР Планета Балтия
00:45
Люди и манекены   
Аркадий Райкин в комедии 1974 г. 1-я серия.
LRT Televizija
00:45
Senis   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 2004 m. N-7. 297s.
Ren Lietuva
00:45
Солдаты   
Сериал
RenTV Baltic
00:50
Криминальные игры   
Документальный сериал.
TV8
00:55
Gydytojai   
1017 The parents of four-year-old twin girls are fighting for their daughters’ lives as they slide into childhood Alzheimer’s. Also, postpartum depression affects one in eight women. Are you at risk?
BTV
01:00
Detektyvė Džonson   
Kyra Sedgwick, J.K. Simmons, Corey Reynolds.
Viasat History
01:00
Ginklai, pakeitę pasaulį   
Šioje serijoje pasakojama tanko istorija, tyrinėjant tokius pirmtakus, kaip antrojo pasaulinio karo laikų tankas M18 Hellcat ir Šaltojo karo laikų sovietinis tankas T-55 .
LNK
01:05
Nikita   
Lyndsy Fonseca, Shane West, Maggie Q, Aaron Stanford.
Da Vinci Learning
01:25
Что дала нам промышленная революция   
В этом выпуске передачи «Достижения индустриальной революции» Да Винчи Лёнинг расскажет о прогрессе в области медицины.
Sony Entertainment
01:30
Nešvilis   
Rajen nori gauti teises į savo muziką.
VIASAT Nature
01:50
Geriausias šuns draugas   
Susipažinkite su Indžiu ir auksaplauke retrivere Mia – dviem keistas draugystes užmezgusiais šunimis: Indis yra aviganio šuns Titano protežė, o Mia su draugu delfinu plaukioja beveik kiekvieną dieną!
Lietuvos ryto televizija
01:55
Praeities šešėliai   
Detektyvinis serialas. Rež. R. Clarkas. Vaid. R. Penry-Jonesas, Ph. Davisas, St. Pembertonas. D. Britanija. 2012 m. N-14
LNK
02:00
Detektyvė Džonson   
Kyra Sedgwick, Corey Reynolds, J.K. Simmons, Robert Gossett.
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
VIASAT Nature
02:15
Geriausias šuns draugas   
Šioje serijoje susižįstame su Tibru, kurio geriausias draugas yra tigras, ir Šansu bei Vezliu, pamynusių savo veislių reputaciją ir taip supanašėjusių, kad net jų šeiminkas to gerai nesupranta.
Viasat Explore
02:25
Gigantiškų objektų pervežimas   
Lock, stock & barrel. What if in the future the Pentagon – the world’s largest office building – had to be moved. Mega Movers lay out their plan for this extraordinary move.
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
VIASAT Nature
02:40
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Michaela įstringa atlikdama keblų darbą: ji padeda valyti nešvarius paukščius, – ir mėgaujasi retu malonumu reabilitaciją baigusius pingvinus išleisti atgal į ledinį Atlanto vandenyną.
VIASAT Nature
03:10
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Michaela stengiasi sugriebusi išlaikyti mielus, bet smarkius pingvinus. Ne lengviau dirbti su ką tik atvykusia pingvinukų grupe, nes ji labai stengiasi, kad mažieji atvykėliai išgyventų.
Lietuvos ryto televizija
03:40
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
VIASAT Nature
03:40
Šunys patruliai   
Policijos delta kinologų komanda suseka įsibrovėlius Kristčurčo raudonojoje zonoje, o kalėjime dirbantis šuo Tedas užuodžia narkotiką P kalėjimo lankytojo automobilyje.
VIASAT Nature
04:05
Gyvūnų viltis   
Artinasi pavasaris. Hope darbymetis ateina greičiau nei bet kada, kai galiausiai paleidžiami du pernykščiai pacientai.
РТР Планета Балтия
04:10
Пока станица спит   
Телесериал.
Lietuvos ryto televizija
04:10
Praeities šešėliai   
Detektyvinis serialas. Rež. R. Clarkas. Vaid. R. Penry-Jonesas, Ph. Davisas, St. Pembertonas. D. Britanija. 2012 m. N-14
Viasat History
04:10
Muziejaus paslaptys   
Don Wildman ištiria šviestuvą, įkvėpusį paauglę merginą gelbėti gyvybes; namuose pagaminta bačką, panaudotą pasirodyme ir nedidelę metalinę nuolaužą, išsaugotą po beveik katastrofiškos nelaimės.
Viasat Explore
04:15
Dekonstrukcija   
Tyrinėdamas pneumatinių įrankių pasaulį, statybų specialistas Mattas Blashaw sužino, kaip gauti galios iš išretinto oro.
Viasat Explore
04:40
Dekonstrukcija   
Viskonsino valstijoje, Kohleryje, statybų specialistas Mattas Blashaw susipažįsta su namų vandentiekio sistema ir sužino, kaip įrengiamas tualetas, ir kad ne viskas čia gražu.
Viasat History
05:00
Ozo šalies burtininkas: tikroji istorija   
Pasaką Ozo šalies burtininkas 1900-aisiais parašė Čikagos verslininkas, žurnalistas, aktorius, Holivudo filmų režisierius Lymanas Frankas Baumas, garsėjęs meile technologijos naujovėms. Jis gyveno ypatingu laikotarpiu – sparčiai modernėjančioje Amerikoje, ir tai itin jaučiama jo kūryboje. Baumas neslėpė ambicijų sukurti pirmąją amerikietišką pasaką, ir jam tai pavyko su kaupu. Net ir šiandien Ozo šalies burtininkas džiugina, įkvepia ir pritraukia milijonus įvairaus amžiaus skaitytojų visame pasaulyje. Šis dokumentinis filmas papasakos, kaip Ozo šalies burtininkas tapo amerikietiškosios svajonės simboliu. Parodysime anksčiau neskelbtų kadrų iš asmeninio Baumų šeimo archyvo, nuotraukų ir ištraukų iš ankstyvųjų pasakos ekranizacijų. Taip pat išvysite interviu su Baumų šeimos nariais, literatūrologais ir Amerikos istorikais. Tai pasakojimas apie ypatingo žmogaus gyvenimą modernėjančios Amerikos kontekste.
VIASAT Nature
05:00
Zoologijos sodo jaunikliai   
Mieli gyvūnų jaunikliai sušildo mūsų širdis ir sukelia norą juos apsaugoti. Šiame seriale matysime, kaip į pasaulį atkeliauja 14 įvairių gyvūnų jauniklių. Kalbinsime Berlyno zoologijos sodo prižiūrėtojus, sargus ir vadovus. Pamatysime, kaip jaunikliai prižiūrimi, ir kaip jie žengia pirmuosius žingsnelius.
Viasat Explore
05:05
Aliaskos pakrančių apsauga   
Pakrančių apsauga grumiasi su audringais vėjais, negailestingomis bangomis ir kvapą gniaužiančiu aukščiu, kad išgelbėtų žvejų laivą. Vėliau gelbėjamas sužeistas keliautojas ir keli silpni ligoniai.
VIASAT Nature
05:30
Gyvūnų viltis   
Tik kita diena. Hope ir komanda padeda parengti retos rūšies pelėdą išleisti į laisvę, tačiau ar ši galės skristi?
Viasat Explore
05:50
Ratai iš ano pasaulio   
Wings and Things. The incredibly rare Charger Daytona is way behind! Mark and crew are pulling suicide shifts to finish the bodywork on the car to get it ready for paint.
Lietuvos ryto televizija
05:55
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
Viasat History
06:00
Inkvizicija   
Raganos krikščionių buvo laikomos eretikėmis, o raganystė - nusikaltimu. Tie, kurie buvo apkaltinami tokiu nusikaltimu, privalėjo išgyventi nežmogiškus išbandymus.
Sony Entertainment
06:00
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
RenTV Baltic
06:10
Следаки   
Сериал.
VIASAT Nature
06:30
Geriausias šuns draugas   
Labradorės Belos ypatingas draugas Burbulas apipurškia ją vandeniu, kai šie eina maudytis, nes Burbulas yra dramblys! O kiaulaitė Bonė visą laiką leidžia su geriausia drauge basete Moli.
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat Explore
06:35
Savamoksliai išradėjai   
Išradėjų pasaulyje galybė neįprastų personažų. Dougas susitiks su gaisrininku-savanoriu, kurio išradimas gali išgelbėti gyvybes, šokių instruktore, sukūrusia revoliuciją sukėlusią indų plovimo pirštinę, bei inžinieriumi, kuris didžiuojasi išradęs hidraulinį dviratį.
Sony Entertainment
06:45
Sukeisti gyvenimai   
Padėdami Tobiui persikraustyti į naują butą Džonas ir Niki motina užmezga ryšius. Norėdama padaryti įspūdį meno mokyklos verbuotojui Bei vėl prisijungia prie žolės riedulio komandos.
BTV
07:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Viasat History
07:00
Vikingų istorijos   
Prieš šimtus metų tolimoje Islandijoje vikingai ėmė rašyti pasakojimus, vadinamus sagomis. Jos tapo unikaliu literatūriniu reiškiniu, kuriam sunku rasti analogų istorijoje. Šie pasakojimai – išskirtinė meno forma, atspindinti realiai egzistavusius žmones ir jų gyvenimus. Sagos kažkiek primena romanus, skirtumas tik tas, kad pastaruosius imta rašyti keliais šimtmečiais vėliau. Islandų sagos – ne tik meno kūriniai. Tai neįkainojami istoriniai dokumentai, kurie leidžia susipažinti su vikingų pasauliu. Šiandien Islandija – viena iš raštingiausių ir labiausiai literatūrą puoselėjančių šalių pasaulyje. Padedami istorikų, mokslininkų, burtininkų ir pasakotojų mes sužinosime apie unikalų santykį tarp islandų ir jų sagų – pasakojimų, kurie jiems padėjo ištverti ne vieną negandų ir kančių šimtmetį. Pasiruoškite odisėjai, padėsiančiai mums geriau suvokti, kodėl žmonės negali gyventi be pasakojimų.
VIASAT Nature
07:00
Geriausias šuns draugas   
Labradoras Karlislis po savo sparnu priglaudė keturis gepardų jauniklius ir išmokė juos visko, ką pats moka, įskaitant pokštus! Triušį Purpurą iš terjero nasrų ištraukė sarginis šuo Rudis.
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
Ren Lietuva
07:05
Вовочка   
Сериал
LNK
07:25
VIASAT Nature
07:25
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šunų elgesio psichologas Brianas paprašė Paul´o padėti dirbti su šunimi, kuris galėjo būti skriaudžiamas prieš atvykstant į prieglaudą, nes šis nepaprastai bijo žmonių.
Star!
07:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
TV8
07:40
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
LNK
07:50
Volkeris, Teksaso reindžeris   
Sheree J. Wilson, Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr..
Lietuvos ryto televizija
07:55
Kulinaras   
Kriminalinis serialas. Rež.: A.Ivanovas. Vaid.: I.Botvinas, S.Gamovas, A.Žukova. Rusija. 2012 m. N-7
Viasat Explore
07:55
Užpildyk mano baką   
Bebaimis gamtosaugininkas Sean Lee-Davies rengiasi į ekologišką kelionę, bandydamas iš Singapūro į Kambodžą nukeliauti automobilį varydamas iš naudoto maistinio aliejaus pagamintu biokuru.
VIASAT Nature
07:55
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šią savaitę darbuotojai veda šunis į ekskursiją, todėl Paul´ui teko pareiga prižiūrėti Marcelį – mėgstamiausią ir labiausiai užsispyrusį prieglaudos šunį.
TV8
08:05
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Viasat History
08:05
Laiko komanda   
Laiko komanda keliauja į Stiltoną Kembridžšyre, kur Richardas Landy´is 2006 m. atrado puikiai išsilaikiusį keraminį romėnišką sūrio spaudimo presą.
TV1
08:10
Sony Entertainment
08:15
Draugai   
Kadangi Reičel neįvertino, Rosas turėjo nusamdyti gražuolę auklę Molę Emmai.
Viasat Explore
08:20
Užpildyk mano baką   
Šioje biokuro misijoje iš Singapūro į Kambodžą Sean Lee-Davies pirmą kartą sustoja Kvala Lampūre.
VIASAT Nature
08:20
Paseka – Velykų drambliukė   
Velykų rytą prie Okavango deltos dramblių banda palieka jauniklę. Išsigelbėjusi nuo pavojų ji randa kitą dramblių bandą. Mes seksime jos pėdomis ir sužinosime apie kasdienį dramblių gyvenimą laukinėje gamtoje. Pamatysime, kaip ji vadovaujasi instinktais, mokosi iš kitų dramblių ir iš žmonių.
TV1
08:26
LRT Kultūra
08:35
Mažasis princas   
Animacinis nuotykių serialas. Prancūzija. 2010 - 2013 m. HD
Sony Entertainment
08:40
Draugai   
Monikos dainavimas Maiko bare visiems patinka.
Viasat Explore
08:45
Statybų asai   
Svarbi diena. Jesse Rice‘as ir jo mokinys Mattas Gelbke darbuojasi su 408 tonas sveriančia metalo konstrukcija. Jų matomumą riboja rūkas.
Lietuvos ryto televizija
09:00
Albanas   
Veiksmo serialas. Rež. J. Pavlovas. Vaid. A. Dediuško, A. Peskovas, G. Mariani. Rusija. 2008 m. N-7
LRT Televizija
09:00
Komisaras Reksas 13   
Detektyvinis serialas. Austrija, Vokietija, Italija. 2011–2012 m. N-7.
TV1
09:00
Star!
09:00
Ask Oprah´s All Stars   
Dr. Phil, Suze Orman and Dr. Oz - America´s and Oprah´s favorite experts - team up to answer the most pressing viewer questions about health, wealth and mental well-being.
Viasat Explore
09:10
Gigantiškų objektų pervežimas   
Really big bridges. In Rhode Island Mega Movers are challenged when they take on the job to haul the world’s widest network - arched bridge 15 miles up the river and set in place.
Sony Entertainment
09:15
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
VIASAT Nature
09:20
Planeta Europa   
Žiema – sunkus metas žiemos miegu nemiegantiems padarams. Šiems tenka naudoti išlikimo strategijas: kai kurie turi įgimtų nuo sušalimo saugančių savybių, o kitiems tenka ištirpti baltoje aplinkoje.
TV1
09:25
Striksės   
Aly Michalka, Ashley Tisdale, Robbie Jones.
TV8
09:30
Mažųjų gyvūnėlių krautuvė   
Linksma mergaitė Blait Bakster kartu su tėčiu atsikrausto į didelį miestą ir įsikuria virš gyvūnėlių parduotuvės, kurioje gyvena įvairiausi padarėliai, net pandos ir driežiukai. Besirūpindama jais, Blait suvokia, kad ji vienintelė gali suprasti gyvūnėlių kalbą ir pasišnekučiuoti su jais. Kartu su augintiniais mažoji jų prižiūrėtoja patirs ne vieną nuotykį ir daug smagių akimirkų. Mergaitė bus didžiausia žmonių pasaulyje gyvūnėlių pagalbininkė ir vertėja.
Balticum TV
09:45
Niagaros magija   
Komiškas fantastinis serialas (3) (Kanada, JAV, 2004 m.) (N-7).
TV6
10:00
Medikopteris   
Kasdien ši bebaimė medikų komanda gelbsti šimtus žmonių. Autoavarijos, siaubingi gaisrai, žemės drebėjimai ar uraganai - jiems nerūpi, kaip ir kodėl atsitiko nelaimė, nes už viską svarbiau - kiekviena gyvybė, kurią tik jie gali išsaugoti.
TV8
10:00
LRT Televizija
10:00
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974–1983 m.
Sony Entertainment
10:00
Sukeisti gyvenimai   
Padėdami Tobiui persikraustyti į naują butą Džonas ir Niki motina užmezga ryšius. Norėdama padaryti įspūdį meno mokyklos verbuotojui Bei vėl prisijungia prie žolės riedulio komandos.
Star!
10:00
Let´s Shop   
This show is a whirlwind tour of the most exclusive, exciting and famous shopping destinations the world has to offer.
Lietuvos ryto televizija
10:05
Komisaras Megrė   
Detektyvinis serialas. Rež. C.Goretta. Vaid. B. Cremeras, M. Lonsdale´as, R. Faure. Prancūzija, Belgija, Šveicarija. 1991 m. N-7
VIASAT Nature
10:10
Japoninės markatos. Tvirtos ir nelabai   
Japoninės markatos gyvena ekstremaliomis sąlygomis. Keičiantis metų laikams rasti ėdesio darosi sunkiau, tam reikia išmanumo. Pamatysime tris atskiras beždžionių grupes. Viena gyvena be vargo, kita – kalnuose kasdien kovoja dėl išlikimo, o trečia siaubia aplinkinius ūkius.
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
Десятилетний Эдмонд оснащает свой рипстик электромоторами, чтобы гонка получилась еще более захватывающей.
Balticum TV
10:45
Rani: maištingoji princesė   
Romantinis nuotykių serialas (8) (Prancūzija, 2011 m.) (N-7).
TV1
10:45
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Da Vinci Learning
11:00
Умелые пальчики   
Делаем колокольчики из всякого мусора и органайзер из старых джинсов.
TV6
11:00
Ieškotojas   
After recovering one of John Fogerty’s (guest-starring as himself) beloved guitars, Iraq veteran Walter Sherman (Geoff Stults) helps a teenage boy (guest star Brett Davern) locate his missing father, a military pilot and war hero whose plane vanished after embarking on an undisclosed mission. Walter turns to Deputy U.S. Marshal Isabel Zambada (Mercedes Masöhn) for insider information about the missing colonel. Meanwhile at the Ends of the Earth Bar, owner Leo (Michael Clarke Duncan) and Walter keep a watchful eye on Willa (Maddie Hasson), a teenager on parole from juvenile detention and employed at the bar as part of her probation, on the series premiere An Orphan Walks into a Bar” episode of THE FINDER.
VIASAT Nature
11:00
Geriausias šuns draugas   
Labradorės Belos ypatingas draugas Burbulas apipurškia ją vandeniu, kai šie eina maudytis, nes Burbulas yra dramblys! O kiaulaitė Bonė visą laiką leidžia su geriausia drauge basete Moli.
Star!
11:00
Elements of Style   
How do you define style?
VIASAT Nature
11:25
Geriausias šuns draugas   
Labradoras Karlislis po savo sparnu priglaudė keturis gepardų jauniklius ir išmokė juos visko, ką pats moka, įskaitant pokštus! Triušį Purpurą iš terjero nasrų ištraukė sarginis šuo Rudis.
Star!
11:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Balticum TV
11:45
Tėvai už borto   
Humoro serialas (11) (D.Britanija, 2008 m.).
Viasat Explore
11:50
Dekonstrukcija   
Kuris elektrinis įrankis geriausiai tinka namų remontui? Išbandome įvairius elektrinius įrankius ir jų akumuliatorius, kad sužinotume, kurie yra stipresni ir saugesni.
VIASAT Nature
11:50
Geriausias šuns draugas   
Susipažinkite su liūtu Kaulakasiu, kurio mėgstamiausias gaujos narys yra Abis – mažas taksiukas. O kalytė Anabelė mėgsta snausti, kol jos geriausia draugė pelėda Luizė prižiūri šios kailį.
Da Vinci Learning
12:00
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет о величественных орланах-белохвостах.
TV6
12:00
Aferistas   
Ištirti sunkiausią FTB bylą gali tik vienas žmogus, tas, kuris pats yra nusikaltėlis. Talentingiausias vagišius ir seksualiausias merginų viliotojas Nilas sutinka padėti FTB spręsti bylas pasitelkdamas savąją vagišiaus praktiką.
Viasat History
12:00
778-ieji: Rolando giesmė   
Milijonai europiečių, mokydamiesi mokykloje, skaitė ir nagrinėjo Rolando giesmę , kuri laikoma vienu svarbiausių literatūros paveldo veikalų mūsų žemyno istorijoje. Visgi, praėjus 1200 metų nuo įvykių, aprašytų knygoje, leiskite paklausti: kurie poemoje aprašomi įvykiai tikri, o kurie išgalvoti? Keliaukime į praeitį ir sužinokime viską apie šį svarbų Europos kultūrai kūrinį.
Viasat Explore
12:15
Aliaskos pakrančių apsauga   
Sitkos pakrančių apsauga iš kruizinio laivo evakuoja sunkiai sergantį ligonį, o gelbėtojai išbando savo galimybių ribas, vykdydami dvi kritines gelbėjimo misijas per vieną darbo dieną.
VIASAT Nature
12:15
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šunų elgesio psichologas Brianas paprašė Paul´o padėti dirbti su šunimi, kuris galėjo būti skriaudžiamas prieš atvykstant į prieglaudą, nes šis nepaprastai bijo žmonių.
Ren Lietuva
12:20
Следаки   
Сериал
ПБК Литва
12:35
Поцелуй 2   
Многосерийный фильм
TV1
12:40
Audra   
Ximena Navarette, Ivan Sanchez, William Levy.
VIASAT Nature
12:40
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šią savaitę darbuotojai veda šunis į ekskursiją, todėl Paul´ui teko pareiga prižiūrėti Marcelį – mėgstamiausią ir labiausiai užsispyrusį prieglaudos šunį.
Ren Lietuva
12:45
Следаки   
Сериал
TV6
13:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
LRT Televizija
13:00
Džeronimas   
Animacinis serialas. Italija, Prancūzija. 2009–2010 m.
RenTV Baltic
13:05
Следаки   
Сериал.
Viasat Explore
13:05
Gigantiškų objektų pervežimas   
Lock, stock & barrel. What if in the future the Pentagon – the world’s largest office building – had to be moved. Mega Movers lay out their plan for this extraordinary move.
VIASAT Nature
13:05
Nigelas Marvenas ir jaguarai   
Nigelas Marvenas keliauja į didžiausią Brazilijos pelkyną ieškoti jaguarų. Pakeliui jis susiduria su kaimanu ir su Brazilijos vandens žalčiu.
BTV
13:10
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Ren Lietuva
13:15
Солдаты   
Сериал
Balticum TV
13:15
Aristokratai   
Istorinė drama (4) (D.Britanija, Airija, JAV, 1999 m.) (N-7).
LNK
13:25
TV6
13:30
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
TV1
13:35
Pavogtas gyvenimas   
Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Luis Roberto Guzman.
LRT Televizija
13:45
Džiunglių knyga 1   
Animacinis serialas. Prancūzija, Vokietija. 2009 m. HD.
VIASAT Nature
13:55
Didysis pingvinų gelbėjimas   
SANCCOB pingvinukų gelbėjimo projekte – daug naujų atvykėlių, tačiau kai kurių būklė itin prasta. Michaela taip pat vyksta į Paukščių salą išsiaiškinti, kodėl sala prarado paskutinį pingviną.
TV6
14:00
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
TV8
14:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Viasat History
14:00
XX amžius pagal Jamesą May´ų   
Kelionių ir komunikacijos naujovės sukūrė įspūdį, kad pasaulis tapo mažesnis. Jamesas iš naujo įvertina prabangiais laikytus lėktuvus ir automobilius, kad nustatytų, kaip jie pakeitė pasaulį.
Star!
14:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
РТР Планета Балтия
14:05
Сердце звезды   
Телесериал.
Ren Lietuva
14:05
Солдаты   
Сериал
BTV
14:10
Vedęs ir turi vaikų   
Ed O´Neill , Katey Sagal, David Faustino, Christina Applegate .
LNK
14:10
Ugnis ir Ledas   
Kivanc Tatlitug, Bugra Gulsoy, Oyku Karayel.
Balticum TV
14:15
Komisaras Manara   
Detektyvinis serialas (11) (Italija, 2009 m.) (N-7).
VIASAT Nature
14:25
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Pingvinukų antplūdis ypač gausus, bet Michaelai liūdna pamačius, kad kai kurie ilgai negyvens. Tačiau likusieji tarpsta net per gerai ir išsiunčiami į storulių stovyklą , kad numestų antsvorio.
TV1
14:30
Būrėja   
Viasat History
14:30
XX amžius pagal Jamesą May´ų   
Jamesas tiria, kaip įspūdinga medicinos pažanga per paskutinį šimtmetį leido praplėsti mūsų kūnų galimybių ribas, spręsti medicinines problemas ir suprasti, kas padaro mus žmonėmis.
Star!
14:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Lietuvos ryto televizija
14:50
Miestelio patruliai   
Policinis serialas. Vaid. M. Sacksas, J. Nihill, J. Wood. Australija. N-7
VIASAT Nature
14:55
Delfinai. Ar jie tikrai tokie protingi?   
Žmonės apie delfinus pasakoja įvairiausias legendas. Šie nuostabūs gyvūnai mus įkvepia nuo senų laikų, mes juos laikome vienais protingiausių žinduolių. Jei protas apibrėžiamas mąstymu, planavimu, problemų sprendimu ir mokymusi iš patirties, tai kaip delfinai tą daro? Leisimės į kelionę po sudėtingą delfinų pasaulį ir aiškinsimės naują neurologijos profesoriaus Paulo Mangerio hipotezę, kad delfinai toli gražu ne tokie protingi, kaip manyta iki šiol.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Пятнадцатилетний Шон хочет, чтобы пилить ветки на дереве стало полностью безопасно.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
Sony Entertainment
15:10
Draugai   
Manydami, kad Reičel, Rosas ir Ema turi būti viena šeima, Džo ir Fibi organizuoja jiems tokius baisius aklus pasimatymus, kad jie parbėgtų vienas į kito glėbį.
Balticum TV
15:15
Laukinė Afrika   
Dokumentinis serialas (4).
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Делаем светящийся знак на дверь, гламурные открытки из обрезков и не только!
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Sony Entertainment
15:40
Draugai   
Vaidmenį spektaklyje Džo gauna skausmingu būdu. Rosas ir Fibi apiplėčiami greta Central Perk kavinės. Fibi suvokia, kad prieš 18 metų ji apiplėšė Rosą. Čandleris pradeda reklamų kūrėjo karjerą.
Viasat Explore
15:50
Dekonstrukcija   
Ar gerai jus saugo šalmai ir apsauginiai akiniai? Traiškome arbūzus ir šaudome oriniais šautuvais, kad juos išbandytume.
VIASAT Nature
15:50
Antarktidos iššūkis. Visuotinis atšilimas   
Dabartiniai Antarktidos pokyčiai netrukus paveiks visą pasaulį. Ašigalyje keičiasi oro sąlygos ir nyksta gyvybė po vandeniu. Marko Terry vadovaujama ekspedicija nustebins moksliniais atradimais. Septintojo žemyno gyvūnija ir reljefas nuolat kinta. Pamatysime įvairiausias gamtos bėdas. Tokias, kaip atsiskyrėliai savižudžiai pingvinai ir ultravioletinių spindulių akinami jūrų liūtai. Ekspedicijos tikslas – atskleisti pasauliui pribloškiamą tiesą.
TV6
16:00
Ieškotojas   
A former prison warden enlists the help of Walter to find a bullet that could prove the innocence of a death row inmate (guest star Pileggi) just days before his execution. Meanwhile, FBI psychologist – and Jeffersonian team member – Dr. Lance Sweets (guest star Daley) evaluates Walter’s competency to consult on federal cases. In the process, Sweets begins to understand Walter’s intangible gift and motivation to find the unfindable. Also, Willa attends a beach party and gets herself into trouble in the all-new Bullets” episode of THE FINDER.
Viasat History
16:00
Laiko komanda   
Laiko komanda keliauja į Stiltoną Kembridžšyre, kur Richardas Landy´is 2006 m. atrado puikiai išsilaikiusį keraminį romėnišką sūrio spaudimo presą.
Star!
16:00
Ask Oprah´s All Stars   
Dr. Phil, Suze Orman and Dr. Oz - America´s and Oprah´s favorite experts - team up to answer the most pressing viewer questions about health, wealth and mental well-being.
LRT Televizija
16:05
Komisaras Reksas 13   
Detektyvinis serialas. Austrija, Vokietija, Italija. 2011–2012 m. N-7.
Sony Entertainment
16:05
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
Balticum TV
16:15
U2: Roko žygis   
Dokumentinis filmas (JAV, D.Britanija, 2012 m.).
RenTV Baltic
16:20
Viasat Explore
16:20
Aliaskos pakrančių apsauga   
Sitkos oro bazės lėktuvai skraido virš jūros ir ieško dingusių žvejų, naujokas vyksta į pirmą misiją, o Kodiako gelbėtojai skrenda akliname rūke, kad iš krovininio laivo evakuotų sergantį vyrą.
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет о виде летучих мышей, которые сосут кровь, как вампиры.
LRT Kultūra
16:30
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974-1983 m.
РТР Планета Балтия
16:30
По горячим следам   
Мария Порошина, Вячеслав Разбегаев и Владимир Епифанцев в телесериале
VIASAT Nature
16:45
Nigelas Marvenas ir jaguarai   
Keliaudamas Kubajos upe netikėtai Nigelas aptinka būrį krokodilų, plaukioja su milžiniškomis ūdromis ir stebi kiškialūpinius šikšnosparnius.
TV6
17:00
Medikopteris   
Kasdien ši bebaimė medikų komanda gelbsti šimtus žmonių. Autoavarijos, siaubingi gaisrai, žemės drebėjimai ar uraganai - jiems nerūpi, kaip ir kodėl atsitiko nelaimė, nes už viską svarbiau - kiekviena gyvybė, kurią tik jie gali išsaugoti.
BTV
17:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Sony Entertainment
17:00
Sukeisti gyvenimai   
Kurčiųjų studijų pamokoje Melodi agituoja už kurčiųjų pasididžiavimo idėją, o Dafnė mano, kad dėl kurtumo ją nusižiūrėjo plėšikai.
Star!
17:00
Let´s Shop   
This show is a whirlwind tour of the most exclusive, exciting and famous shopping destinations the world has to offer.
LRT Televizija
17:10
Didysis Gregas 4   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 2012 m. N-7. HD.
Viasat Explore
17:15
Gigantiškų objektų pervežimas   
Ancient mystery moves. Scientists and engineers search for clues and set out to solve the mysteries of how Mega Movers pushed the limits of ingenuity and pulled off the impossible.
LRT Kultūra
17:20
Neskubėk gyventi   
TV serialas. Rež. Balys Latėnas, Alvydas Šlepikas. 2008 m.
Ren Lietuva
17:20
VIASAT Nature
17:35
Gyvūnijos pasaulio užkariautojai   
Pušinio keliaujančio koduočio vikšras
TV6
18:00
Aferistas   
Ištirti sunkiausią FTB bylą gali tik vienas žmogus, tas, kuris pats yra nusikaltėlis. Talentingiausias vagišius ir seksualiausias merginų viliotojas Nilas sutinka padėti FTB spręsti bylas pasitelkdamas savąją vagišiaus praktiką.
TV8
18:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Balticum TV
18:00
Įspūdingiausios kelionės oro balionu   
Kelionių žurnalas (1).
TV1
18:00
Meilė ir bausmė   
Murat Yildirim, Nurgul Yesilcay , Tomris Incer.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
Ren Lietuva
18:15
BTV
18:25
Vedęs ir turi vaikų   
Ed O´Neill , Katey Sagal, David Faustino, Christina Applegate .
VIASAT Nature
18:25
Japoninės markatos. Tvirtos ir nelabai   
Japoninės markatos gyvena ekstremaliomis sąlygomis. Keičiantis metų laikams rasti ėdesio darosi sunkiau, tam reikia išmanumo. Pamatysime tris atskiras beždžionių grupes. Viena gyvena be vargo, kita – kalnuose kasdien kovoja dėl išlikimo, o trečia siaubia aplinkinius ūkius.
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Мэдисон хочет сделать съедобные баночки для йогурта.
Star!
18:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
LRT Televizija
18:50
Meilė kaip mėnulis   
TV serialas. Rež. Kęstutis Jakštas. 2014 m. 60, 61, HD.
Viasat History
18:50
Mitų medžiotojai   
Prakeikimų knygos beieškant
LRT Lituanica
18:50
Premjera. Meilė kaip mėnulis   
TV serialas. Rež. Kęstutis Jakštas. 2014 m. 60, 61, HD.
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Мастерим часы из старого футбольного мяча, настольного помощника и не только!
TV6
19:00
CSI kriminalistai   
Detektyvinis veiksmo serialas, sukėlęs perversmą televizijoje. Vos pasirodęs CSI buvo nominuotas net keturiems prestižiniams Emmy apdovanojimams.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Balticum TV
19:00
Departamentas   
Kriminalinis serialas (11) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
BTV
19:00
Detektyvė Džonson   
Kyra Sedgwick, J.K. Simmons, Corey Reynolds.
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
VIASAT Nature
19:20
Kalėdinė žiema stebuklų šalyje   
Žiema atneša ypatingų, stebuklingų kerų. Tai jaukių tradicijų ir papročių metas. Tačiau tenykščių gyvūnų gyvenime ši žmonių idilė neturi jokios prasmės. Jiems žiema – sunkumų laikotarpis. Voverės, šernai ir lūšys – visi turi savo išgyvenimo žiemą strategiją. Tačiau nepaisant nepaprastų gebėjimų prisitaikyti, kova dėl išlikimo sunki, ir dažnai gali būti laimėta tik žmonėms padedant. Šioje laidoje keliausime per žiemišką Vokietiją, paryškintą šaltajam laikotarpiui būdingu vaikišku entuziazmu. Sniegu užkloti pasakiški kraštovaizdžiai, neįprasti pasakojimai apie gamtą ir jaudinančios gyvūnų istorijos sukuria ypatingą, širdį šildančią žiemos atmosferą.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat History
19:50
Muziejaus paslaptys   
Don tiria pokerio žetoną, buvusį nelaimingo atsitikimo Las Vegase liudininku, keistą 1970 policijos kreiserio praeitį ir aplamdytą Civilinio Karo durklą, apie kurio užslėptas galias sklinda kalbos.
Viasat Explore
19:55
Dekonstrukcija   
Kokios medžiagos geriausiai tinka namui statyti? Atsisakydami sienojams taikomų taisyklių, degindami neišmatuojamus sienojus ir daugiau, mes tai sužinosime!
Da Vinci Learning
20:00
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет о том, как приручают диких мустангов.
TV6
20:00
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
РТР Планета Балтия
20:00
Братья по обмену   
РУССКАЯ СЕРИЯ. Федор Добронравов, Борис Клюев, Мария Аронова, Юлия Зимина и Мария Горбань в телесериале
Sony Entertainment
20:00
Nešvilis   
Per interviu su Robin Roberts Rajen pasiekia rekordą; Džuljeta susitinka su Čarliu Ventvortu; Skarlet kreipiasi į Eiverę patarimo dėl besikeičiančio savo gyvenimo.
TV1
20:05
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
VIASAT Nature
20:15
Žemės planeta   
Lygumos aprėpia ketvirtį Žemės sausumos. Tai didžiuliai, atviri plotai. Gali pasirodyti, kad jie tušti, tačiau tai tik iliuzija. Čia gausu įvairiausių gyvūnų. Mongolijos stepėse gyvena apie du milijonus gazelių. Šiaurės Amerikos lygumose gausu šiaurinių elnių. O Rytų Afrikoje – pusė milijono antilopių. Šiuos taikius gyvūnus persekioja ereliai, vilkai ir liūtai. Vienintelis lygumų augalas – žolė. Ji kenčia šaltį ir šaltį, tačiau atlaiko viską.
Viasat Explore
20:20
Aliaskos pakrančių apsauga   
Pakrančių apsauga skuba evakuoti sužeistųjų Beringo jūros toliuose, išgelbėja pradėjusį skęsti laivą ir kelis sunkias nelaimes patyrusius žvejus.
TV6
20:30
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
Balticum TV
20:50
Transporteris   
Kriminalinis veiksmo serialas (12) (Kanada, Prancūzija, JAV, 2012 m.) (N-7).
Viasat History
20:50
Senovės Egiptas: gyvenimas ir mirtis Karalių slėnyje   
Atraskite paslaptingą egiptiečių pomirtinio gyvenimo pasaulį. Dr. Joanna Fletcher tyrinėja mumijas, norėdama sužinoti kodėl egiptiečiai išleisdavo milžiniškas sumas ruošdamiesi mirčiai.
TV6
21:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
TV1
21:00
Laiko gijos   
(El Tiempo Entre Costuras (The Time In Between)) Adriana Ugarte, Hannah New, Mari Carmen Sanchez.
Star!
21:00
Videofashion Designers   
Videofashion Designers showcases the prolific artistry, signature trademarks, and brilliant minds behind fashion´s most venerated designers.
Viasat Explore
21:10
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvas dirba du darbus iš karto, todėl yra įsitempęs. Jo komanda imasi slaptų operacijų misijos, galinčios išspręsti abi problemas arba juos sužlugdyti.
VIASAT Nature
21:10
Geriausias šuns draugas   
Labradorės Belos ypatingas draugas Burbulas apipurškia ją vandeniu, kai šie eina maudytis, nes Burbulas yra dramblys! O kiaulaitė Bonė visą laiką leidžia su geriausia drauge basete Moli.
ПБК Литва
21:15
Мажор   
Многосерийный фильм
Ren Lietuva
21:20
Моя правда   
Премьера.
VIASAT Nature
21:35
Geriausias šuns draugas   
Labradoras Karlislis po savo sparnu priglaudė keturis gepardų jauniklius ir išmokė juos visko, ką pats moka, įskaitant pokštus! Triušį Purpurą iš terjero nasrų ištraukė sarginis šuo Rudis.
LRT Kultūra
22:00
Lilehameris 2   
Serialas. Norvegija, JAV. 2011–2013 m. N-7. 2/3, 4, HD
Viasat Explore
22:00
Medienos karaliai   
Bytas pristato namą taupiam klientui iš Jutos, kuris viską nori daryti pats; Andrė ir Džoelis varžydamiesi stato prabangias vištides, o Andrė siekia atsidurti žurnalo viršelyje.
VIASAT Nature
22:00
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šunų elgesio psichologas Brianas paprašė Paul´o padėti dirbti su šunimi, kuris galėjo būti skriaudžiamas prieš atvykstant į prieglaudą, nes šis nepaprastai bijo žmonių.
Star!
22:00
Models, Misfits and Mayhem   
This show follows all the drama at Britain´s busiest modelling school, The London School of Modelling.
Ren Lietuva
22:15
Моя правда   
Премьера.
Balticum TV
22:20
Komisaras Manara   
Detektyvinis serialas (11) (Italija, 2009 m.) (N-7).
TV1
22:30
Detektyvė Rizoli   
Angie Harmon, Sasha Alexander, Lee Thompson Young.
VIASAT Nature
22:30
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šią savaitę darbuotojai veda šunis į ekskursiją, todėl Paul´ui teko pareiga prižiūrėti Marcelį – mėgstamiausią ir labiausiai užsispyrusį prieglaudos šunį.
TV8
22:45
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Viasat Explore
22:50
Metaliniai milžinai   
Amphibex AE400 yra neįtikėtina mašina: tai ledą laužanti amfibija su oro pagalve ir ekskavatorius. Jos darbas taip pat neįtikėtinas – visą miestą ji saugo nuo didžiulių potvynių.
Viasat History
23:00
Istoriją nulėmusios moterys   
Jekaterina II daugiau nei 30 metų buvo Rusijos Imperatore. Pagrindinė jos įtaka Rusijai buvo pratęsti sienas ir suvakarietinti šalį, ką pradėjo Petras Didysis.
VIASAT Nature
23:00
Ekspedicija Birma   
Naujausia komandos misija yra suprasti, kokios rūšys gyvena kalnuose, strategiškai juose padedant nuotolines kameras ir bandant nufilmuoti nepagaunamus miško gyvūnus.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
Ren Lietuva
23:05
Солдаты   
Сериал
Sony Entertainment
23:05
Draugai   
Manydami, kad Reičel, Rosas ir Ema turi būti viena šeima, Džo ir Fibi organizuoja jiems tokius baisius aklus pasimatymus, kad jie parbėgtų vienas į kito glėbį.
Balticum TV
23:20
Niagaros magija   
Komiškas fantastinis serialas (3) (Kanada, JAV, 2004 m.) (N-7).
Viasat Explore
23:20
Metaliniai milžinai   
Ekskavatorius Hitachi 200 yra didžiulė mašina, bet kai jis naudojamas su 5 ašmenų pjaunamąja galvute Waratah 622 , – tai tiesiog nesustabdomas medienos pjaustymo milžinas.
TV1
23:25
Begėdis   
William H. Macy, Emmy Rossum, Cameron Monaghan.
Star!
23:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Sony Entertainment
23:35
Draugai   
Vaidmenį spektaklyje Džo gauna skausmingu būdu. Rosas ir Fibi apiplėčiami greta Central Perk kavinės. Fibi suvokia, kad prieš 18 metų ji apiplėšė Rosą. Čandleris pradeda reklamų kūrėjo karjerą.
BTV
23:45
Gyvi numirėliai   
Andrew Lincoln, Steven Yeun, Norman Reedus.
Lietuvos ryto televizija
23:55
Kulinaras   
Kriminalinis serialas. Rež.: A.Ivanovas. Vaid.: I.Botvinas, S.Gamovas, A.Žukova. Rusija. 2012 m. N-7
Ren Lietuva
23:55
Солдаты   
Сериал
2014.12.24 Trečiadienis
Sony Entertainment
00:05
Bordžijos   
Popiežius nusprendžia pasivaikščioti Romos gatvėmis ir pasižiūrėti kaip žmonės gyvena. Apsirengęs paprastais drabužiais jis klajoja po miestą lydimas meilužės Džulijos Farneze.
Balticum TV
00:20
Rani: maištingoji princesė   
Romantinis nuotykių serialas (8) (Prancūzija, 2011 m.) (N-7).
TV1
00:25
Arti namų   
John Carroll Lynch, David James Elliott, Jennifer Finnigan, Kimberly Elise.
RenTV Baltic
00:35
Криминальные игры   
Документальный сериал.
BTV
00:40
Detektyvė Džonson   
Kyra Sedgwick, J.K. Simmons, Corey Reynolds.
Viasat Explore
00:40
Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų pakrantės apsauga   
Visam turtui kyla didžiulis pavojus, kai jie gelbėja botą, imantį vandenį audringoje jūroje; išgelbėja nesaugiai ant olos užsiropštusią mergaitę ir nenuilstamai ieško vandenyne pasimetusio vyriškio.
TV8
00:45
Gydytojai   
1009 Precocious puberty affects girls as young as five years of age. Find out what changes to watch for in your daughters. And, always wanted to have a nose job, but afraid to go under the knife? See Dr. Ordon’s no-surgery nose job!
LRT Televizija
00:45
Senis   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 2004 m. N-7.
РТР Планета Балтия
00:55
Люди и манекены   
Аркадий Райкин в комедии 1974 г. 2-я серия.
Viasat History
01:00
Ginklai, pakeitę pasaulį   
Šioje serijoje išgirsite įdomų pasakojimą apie revoliucinį ginklą, kuris padidino mobilumą kovoje, nes jame buvo suderinta didžiulė ugnies galia ir šautuvo taiklumas bei portatyvumas.
Sony Entertainment
01:00
Bordžijos   
Lukrecija sukrėsta: Paolo randamas kabantis kilpoje, o jo žūtis įvardinama kaip savižudybė. Popiežius atsisako laidoti jį kaip krikščionį, tad bandydama pakeisti sprendimą Lukrecija pradeda bado streiką.
LNK
01:10
Nikita   
Lyndsy Fonseca, Shane West, Maggie Q, Aaron Stanford.
VIASAT Nature
01:50
Geriausias šuns draugas   
Labradorės Belos ypatingas draugas Burbulas apipurškia ją vandeniu, kai šie eina maudytis, nes Burbulas yra dramblys! O kiaulaitė Bonė visą laiką leidžia su geriausia drauge basete Moli.
Lietuvos ryto televizija
01:55
Praeities šešėliai   
Detektyvinis serialas. Rež. R. Clarkas. Vaid. R. Penry-Jonesas, Ph. Davisas, St. Pembertonas. D. Britanija. 2012 m. N-14
Da Vinci Learning
02:00
Мир чувств   
«Да Винчи Лёнинг» объясняет, как и почему глаза доставляют нам 80% информации об окружающем мире.
Sony Entertainment
02:00
Nešvilis   
Per interviu su Robin Roberts Rajen pasiekia rekordą; Džuljeta susitinka su Čarliu Ventvortu; Skarlet kreipiasi į Eiverę patarimo dėl besikeičiančio savo gyvenimo.
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
VIASAT Nature
02:15
Geriausias šuns draugas   
Labradoras Karlislis po savo sparnu priglaudė keturis gepardų jauniklius ir išmokė juos visko, ką pats moka, įskaitant pokštus! Triušį Purpurą iš terjero nasrų ištraukė sarginis šuo Rudis.
LRT Lituanica
02:15
Meilė kaip mėnulis   
TV serialas. Rež. Kęstutis Jakštas. 2014 m. 60, 61, HD.
Viasat Explore
02:25
Gigantiškų objektų pervežimas   
Ancient mystery moves. Scientists and engineers search for clues and set out to solve the mysteries of how Mega Movers pushed the limits of ingenuity and pulled off the impossible.
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
VIASAT Nature
02:40
Didysis pingvinų gelbėjimas   
SANCCOB pingvinukų gelbėjimo projekte – daug naujų atvykėlių, tačiau kai kurių būklė itin prasta. Michaela taip pat vyksta į Paukščių salą išsiaiškinti, kodėl sala prarado paskutinį pingviną.
VIASAT Nature
03:10
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Pingvinukų antplūdis ypač gausus, bet Michaelai liūdna pamačius, kad kai kurie ilgai negyvens. Tačiau likusieji tarpsta net per gerai ir išsiunčiami į storulių stovyklą , kad numestų antsvorio.
TV6
03:30
24 valandos   
Day 2: 4:00 A.M.-5:00 A.M. gs: Reiko Aylesworth (Michelle Dessler) Lourdes Benedicto (Carrie Turner) Jude Ciccolella (Mike Novick) Alan Dale (Vice President Jim Prescott) Nick Offerman (Marcus) Maurice Compte (Cole) Paul Schulze (Ryan Chappelle) Glenn Morshower (Agent Aaron Pierce) Michael Holden (Ron Wieland) John Rubinstein (Secretary of State) Robert Pine (Secretary of Agriculture) Austin Tichenor (Secretary of Treasury) Harris Yulin (Roger Stanton [uncredited]) Palmer´s cabinet invokes the 25th Amendment in an attempt to remove him from power. They place him on trial for his extreme actions during the nuclear bomb threat. Jack and Michelle work against the clock to prove that the evidence against the Middle East is false.
Lietuvos ryto televizija
03:40
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
VIASAT Nature
03:40
Šunys patruliai   
Neįprasta naktinė policijos šuns Broko misija; lankytojas Springhilo kalėjime pažeidžia visas taisykles; muitinės šuo Anzakas apuosto keliautoją iš Tailando, vežantį pornografinius DVD diskus.
Viasat History
04:05
Muziejaus paslaptys   
Don tiria pokerio žetoną, buvusį nelaimingo atsitikimo Las Vegase liudininku, keistą 1970 policijos kreiserio praeitį ir aplamdytą Civilinio Karo durklą, apie kurio užslėptas galias sklinda kalbos.
VIASAT Nature
04:05
Gyvūnų viltis   
Tik kita diena. Hope ir komanda padeda parengti retos rūšies pelėdą išleisti į laisvę, tačiau ar ši galės skristi?
РТР Планета Балтия
04:10
Пока станица спит   
Телесериал.
Lietuvos ryto televizija
04:10
Praeities šešėliai   
Detektyvinis serialas. Rež. R. Clarkas. Vaid. R. Penry-Jonesas, Ph. Davisas, St. Pembertonas. D. Britanija. 2012 m. N-14
Viasat Explore
04:15
Dekonstrukcija   
Slėgiu apdorojamos medienos tarnavimo laikas ilgesnis, ji atspari pelėsiui, puvimui ir vabzdžiams. Specialistas Mattas Blashaw sužino, kaip ji gaminama, ir kaip išsilaiko tikro pasaulio sąlygose.
Viasat Explore
04:40
Dekonstrukcija   
Vedėjas Mattas Blashaw tyrinėja suvirinimo pasaulį. Jis įkaitina truputį padegamojo mišinio ir parodo, kaip suvirinimas buvo atliekamas iki elektros amžiaus, ir nagrinėja suvirinimo aparatų gamybą.
Viasat History
05:00
Įsimylėję J.Austen   
Jane Austen (1775 – 1817) vardas ne iš karto tapo universaliai pripažintu literatūriniu prekiniu ženklu, galinčiu lygiuotis į Šekspyrą ar Dickensą. Tam prireikė beveik dviejų šimtų metų. Šiandien Puikybė ir prietarai – vienas sėkmingiausių visų laikų TV serialų. Per pastarąjį dešimtmetį pagal Austen kūrybą pastatyta net 12 filmų, o jos romanai nuolat patenka į mylimiausių knygų sąrašus. Austen draugija kiekvieną mėnesį publikuoja skaitomiausių rašytojos knygų sąrašus ir rengia teminius šokių vakarėlius Jungtinėje Karalystėje bei kitose pasaulio šalyse. Pamiršome paminėti, kad J.Austen yra ir viena dažniausiai minimų rašytojų internete. Visai neprasti pasiekimai, ar ne? Turint omenyje, kad ji net nebuvo laikoma gera rašytoja savo šeimoje. Britų istorijos profesorė Amanda Vickery domėsis Austen kulto fenomenu. Ji bandys išsiaiškinti, kaip ir kodėl po mirties nė kiek nevertinta rašytoja šiandien minima tarp svarbiausių literatūros klasikų.
VIASAT Nature
05:00
Zoologijos sodo jaunikliai   
Mieli gyvūnų jaunikliai sušildo mūsų širdis ir sukelia norą juos apsaugoti. Šiame seriale matysime, kaip į pasaulį atkeliauja 14 įvairių gyvūnų jauniklių. Kalbinsime Berlyno zoologijos sodo prižiūrėtojus, sargus ir vadovus. Pamatysime, kaip jaunikliai prižiūrimi, ir kaip jie žengia pirmuosius žingsnelius.
Viasat Explore
05:05
Aliaskos pakrančių apsauga   
Pakrančių apsauga skuba evakuoti sužeistųjų Beringo jūros toliuose, išgelbėja pradėjusį skęsti laivą ir kelis sunkias nelaimes patyrusius žvejus.
VIASAT Nature
05:30
Gyvūnų viltis   
Labai brangus daiktas. Du maži našlaičiai stengiasi išgyventi. Kai vieno iš jų paleidimas baigiasi nesėkme, Hope bando vėl. Ar jai pasiseks?
Viasat Explore
05:50
Ratai iš ano pasaulio   
Mark´s Birthday Bash. Josh, Royal, and Daren plan a surprise for Mark´s 50th birthday. Can they pull it off without Mark finding out?
Lietuvos ryto televizija
05:55
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
Viasat History
06:00
Vikingų istorijos   
Prieš šimtus metų tolimoje Islandijoje vikingai ėmė rašyti pasakojimus, vadinamus sagomis. Jos tapo unikaliu literatūriniu reiškiniu, kuriam sunku rasti analogų istorijoje. Šie pasakojimai – išskirtinė meno forma, atspindinti realiai egzistavusius žmones ir jų gyvenimus. Sagos kažkiek primena romanus, skirtumas tik tas, kad pastaruosius imta rašyti keliais šimtmečiais vėliau. Islandų sagos – ne tik meno kūriniai. Tai neįkainojami istoriniai dokumentai, kurie leidžia susipažinti su vikingų pasauliu. Šiandien Islandija – viena iš raštingiausių ir labiausiai literatūrą puoselėjančių šalių pasaulyje. Padedami istorikų, mokslininkų, burtininkų ir pasakotojų mes sužinosime apie unikalų santykį tarp islandų ir jų sagų – pasakojimų, kurie jiems padėjo ištverti ne vieną negandų ir kančių šimtmetį. Pasiruoškite odisėjai, padėsiančiai mums geriau suvokti, kodėl žmonės negali gyventi be pasakojimų.
Sony Entertainment
06:00
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
RenTV Baltic
06:05
Следаки   
Сериал.
VIASAT Nature
06:30
Geriausias šuns draugas   
Susipažinkite su liūtu Kaulakasiu, kurio mėgstamiausias gaujos narys yra Abis – mažas taksiukas. O kalytė Anabelė mėgsta snausti, kol jos geriausia draugė pelėda Luizė prižiūri šios kailį.
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat Explore
06:35
Savamoksliai išradėjai   
Dougas keliauja po Kanadą, dalindamas patarimus, kaip laiku atsisveikinti su nepavykusiais išradimais ir imtis naujų projektų.
Sony Entertainment
06:50
Sukeisti gyvenimai   
Kurčiųjų studijų pamokoje Melodi agituoja už kurčiųjų pasididžiavimo idėją, o Dafnė mano, kad dėl kurtumo ją nusižiūrėjo plėšikai.
Viasat Explore
07:00
Medienos karaliai   
Bytas pristato namą taupiam klientui iš Jutos, kuris viską nori daryti pats; Andrė ir Džoelis varžydamiesi stato prabangias vištides, o Andrė siekia atsidurti žurnalo viršelyje.
Viasat History
07:00
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Patyrinėsime du įdomius atvejus, kai Romos legionų neįveikiamumą sugriovė oro kaprizai.
VIASAT Nature
07:00
Geriausias šuns draugas   
Aviganio Hotšoto tėvystės instinktą pažadino našlaitis elniukas Niutas. Tinkis ir Henris nepaiso savo rūšių reputacijos ir gražiai draugauja, nors yra katė ir šuo.
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
Ren Lietuva
07:10
Вовочка   
Сериал
VIASAT Nature
07:25
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Prieglaudos darbuotojai turi dirbti su čichuachua Bobiu, kuris yra labai agresyvus. Jie bando padėti jam susidoroti su šia elgesio problema, tačiau suvokia, jog perauklėti bus nelengva.
Viasat History
07:30
Motinos, žudikės ir meilužės: Senovės Romos imperatorės   
Profesorė Catharine Edwards tyrinėja nepaprastosios Livijos, imperatoriaus Augusto žmonos, istoriją. Šios moters įtaka daugiau nei 60 metų buvo jaučiama visame romėnų pasaulyje.
Star!
07:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
BTV
07:40
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Viasat Explore
07:50
Metaliniai milžinai   
Amphibex AE400 yra neįtikėtina mašina: tai ledą laužanti amfibija su oro pagalve ir ekskavatorius. Jos darbas taip pat neįtikėtinas – visą miestą ji saugo nuo didžiulių potvynių.
VIASAT Nature
07:50
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Paul´ui ši savaitė labai sunki: jis bejėgiškai stebi, kaip klinikos darbuotojai stengiasi išgelbėti į prieglaudą užtaisytoje dėžėje atvežtą leisgyvių šuniukų vadą.
Lietuvos ryto televizija
07:55
Kulinaras   
Kriminalinis serialas. Rež.: A.Ivanovas. Vaid.: I.Botvinas, S.Gamovas, A.Žukova. Rusija 2012 m. N-7
TV8
08:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
TV1
08:10
VIASAT Nature
08:15
Geriausias šuns draugas   
Susipažinkite su Indžiu ir auksaplauke retrivere Mia – dviem keistas draugystes užmezgusiais šunimis: Indis yra aviganio šuns Titano protežė, o Mia su draugu delfinu plaukioja beveik kiekvieną dieną!
Viasat Explore
08:20
Metaliniai milžinai   
Ekskavatorius Hitachi 200 yra didžiulė mašina, bet kai jis naudojamas su 5 ašmenų pjaunamąja galvute Waratah 622 , – tai tiesiog nesustabdomas medienos pjaustymo milžinas.
TV8
08:25
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Sony Entertainment
08:30
Draugai   
Manydami, kad Reičel, Rosas ir Ema turi būti viena šeima, Džo ir Fibi organizuoja jiems tokius baisius aklus pasimatymus, kad jie parbėgtų vienas į kito glėbį.
Viasat History
08:35
Gimimas, vedybos ir mirtis viduramžiais   
Istorikė Helena Castor atskleidžia, kodėl gimdymas buvo vienas pavojingiausių momentų viduramžių moters gyvenime – kai kurios aristokratų ir karališkosios giminės moterys gimdė būdamos vos 13 metų.
VIASAT Nature
08:40
Geriausias šuns draugas   
Šioje serijoje susižįstame su Tibru, kurio geriausias draugas yra tigras, ir Šansu bei Vezliu, pamynusių savo veislių reputaciją ir taip supanašėjusių, kad net jų šeiminkas to gerai nesupranta.
Viasat Explore
08:45
Statybų asai   
Katinas ant įkaitusio skardinio stogo. Metalininkams sunku užbaigti paskutinių keturių Paulio prekybos centro dangoraižio aukštų statybą dėl vėjo ir didžiulio karščio.
TV8
08:50
LRT Kultūra
08:50
Džiunglių knyga 1   
Animacinis serialas. Prancūzija, Vokietija. 2009 m. HD
Lietuvos ryto televizija
09:00
Albanas   
Veiksmo serialas. Rež. J. Pavlovas. Vaid. A. Dediuško, A. Peskovas, G. Mariani. Rusija. 2008 m. N-7
TV1
09:00
Sony Entertainment
09:00
Draugai   
Vaidmenį spektaklyje Džo gauna skausmingu būdu. Rosas ir Fibi apiplėčiami greta Central Perk kavinės. Fibi suvokia, kad prieš 18 metų ji apiplėšė Rosą. Čandleris pradeda reklamų kūrėjo karjerą.
Star!
09:00
Videofashion Designers   
Videofashion Designers showcases the prolific artistry, signature trademarks, and brilliant minds behind fashion´s most venerated designers.
VIASAT Nature
09:05
Geriausias šuns draugas   
Labradorės Belos ypatingas draugas Burbulas apipurškia ją vandeniu, kai šie eina maudytis, nes Burbulas yra dramblys! O kiaulaitė Bonė visą laiką leidžia su geriausia drauge basete Moli.
Viasat Explore
09:10
Gigantiškų objektų pervežimas   
Lock, stock & barrel. What if in the future the Pentagon – the world’s largest office building – had to be moved. Mega Movers lay out their plan for this extraordinary move.
TV1
09:25
Striksės   
Aly Michalka, Ashley Tisdale, Robbie Jones.
Sony Entertainment
09:25
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
LRT Kultūra
09:30
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974-1983 m.
VIASAT Nature
09:30
Geriausias šuns draugas   
Labradoras Karlislis po savo sparnu priglaudė keturis gepardų jauniklius ir išmokė juos visko, ką pats moka, įskaitant pokštus! Triušį Purpurą iš terjero nasrų ištraukė sarginis šuo Rudis.
Viasat History
09:40
Gyvenimas Jėzaus laikais   
Sakoma, kad Jėzus išvartė šventykloje įsikūrusių pinigų keitėjų stalus. Arne´as Kislenko nori sužinoti, kas buvo šie žmonės ir kieno pinigus jie keitė.
Balticum TV
09:45
Laukinė Afrika   
Dokumentinis serialas (4).
LRT Televizija
09:50
Pinokis   
Pasaka. Vokietija. 2013 m. Rež. Anna Justice. HD.
VIASAT Nature
09:55
Geriausias šuns draugas   
Susipažinkite su liūtu Kaulakasiu, kurio mėgstamiausias gaujos narys yra Abis – mažas taksiukas. O kalytė Anabelė mėgsta snausti, kol jos geriausia draugė pelėda Luizė prižiūri šios kailį.
TV6
10:00
Medikopteris   
Kasdien ši bebaimė medikų komanda gelbsti šimtus žmonių. Autoavarijos, siaubingi gaisrai, žemės drebėjimai ar uraganai - jiems nerūpi, kaip ir kodėl atsitiko nelaimė, nes už viską svarbiau - kiekviena gyvybė, kurią tik jie gali išsaugoti.
TV8
10:00
Mažųjų gyvūnėlių krautuvė   
Linksma mergaitė Blait Bakster kartu su tėčiu atsikrausto į didelį miestą ir įsikuria virš gyvūnėlių parduotuvės, kurioje gyvena įvairiausi padarėliai, net pandos ir driežiukai. Besirūpindama jais, Blait suvokia, kad ji vienintelė gali suprasti gyvūnėlių kalbą ir pasišnekučiuoti su jais. Kartu su augintiniais mažoji jų prižiūrėtoja patirs ne vieną nuotykį ir daug smagių akimirkų. Mergaitė bus didžiausia žmonių pasaulyje gyvūnėlių pagalbininkė ir vertėja.
Star!
10:00
Models, Misfits and Mayhem   
This show follows all the drama at Britain´s busiest modelling school, The London School of Modelling.
Lietuvos ryto televizija
10:05
Laukinis pasaulis   
Dokumentinis serialas. Australija. 2011 m
Sony Entertainment
10:15
Sukeisti gyvenimai   
Kurčiųjų studijų pamokoje Melodi agituoja už kurčiųjų pasididžiavimo idėją, o Dafnė mano, kad dėl kurtumo ją nusižiūrėjo plėšikai.
VIASAT Nature
10:20
Geriausias šuns draugas   
Aviganio Hotšoto tėvystės instinktą pažadino našlaitis elniukas Niutas. Tinkis ir Henris nepaiso savo rūšių reputacijos ir gražiai draugauja, nors yra katė ir šuo.
TV8
10:25
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
Двенадцатилетний Рори пускает в ход энергию моря с помощью приливного генератора.
Viasat History
10:35
Delfai - kodėl jie svarbūs?   
Delfai buvo senovės pasaulio centras. Tai buvo įžymiojo Orakulo būstinė, šis miestas apėmė dvi didžiules klasikines graikų ir romėnų civilizacijas bei pritraukdavo keliautojus iš viso senovės pasaulio. Piliečiai iš visos Graikijos plūdo pasiklausyti Orakulo išminties, parodyti savo turtus, pasigirti pergalėmis mūšiuose. Delfų šventovės sienose galima įskaityti viltis ir svajones, pergales ir nesėkmes, susidūrimus ir smurtą, kurie nulėmė visos civilizacijos istoriją. Šioje programoje Dr Michael Scott vaikšto Delfų takais, atskleisdamas balsus, kurie iki šiol garsiai skamba su kiekvienu žingsniu.
Ren Lietuva
10:40
TV1
10:45
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
VIASAT Nature
10:45
Geriausias šuns draugas   
Kalaitė Kotė užaugino arktinę vilkę Vandą, kuri niekada nesuprato, kad savo pamotę galėtų sudraskyti per kelias sekundes, jei tik panorėtų. Kotė išlieka populiariausiu šunimi.
TV6
11:00
Ieškotojas   
A former prison warden enlists the help of Walter to find a bullet that could prove the innocence of a death row inmate (guest star Pileggi) just days before his execution. Meanwhile, FBI psychologist – and Jeffersonian team member – Dr. Lance Sweets (guest star Daley) evaluates Walter’s competency to consult on federal cases. In the process, Sweets begins to understand Walter’s intangible gift and motivation to find the unfindable. Also, Willa attends a beach party and gets herself into trouble in the all-new Bullets” episode of THE FINDER.
LRT Televizija
11:00
Šunų ABC   
Dokumentinis serialas. JAV. 2008 m. HD.
Star!
11:00
Elements of Style   
How do you define style?
VIASAT Nature
11:10
Kalėdinė žiema stebuklų šalyje   
Žiema atneša ypatingų, stebuklingų kerų. Tai jaukių tradicijų ir papročių metas. Tačiau tenykščių gyvūnų gyvenime ši žmonių idilė neturi jokios prasmės. Jiems žiema – sunkumų laikotarpis. Voverės, šernai ir lūšys – visi turi savo išgyvenimo žiemą strategiją. Tačiau nepaisant nepaprastų gebėjimų prisitaikyti, kova dėl išlikimo sunki, ir dažnai gali būti laimėta tik žmonėms padedant. Šioje laidoje keliausime per žiemišką Vokietiją, paryškintą šaltajam laikotarpiui būdingu vaikišku entuziazmu. Sniegu užkloti pasakiški kraštovaizdžiai, neįprasti pasakojimai apie gamtą ir jaudinančios gyvūnų istorijos sukuria ypatingą, širdį šildančią žiemos atmosferą.
Star!
11:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Ren Lietuva
11:35
TV1
11:40
Laiko gijos   
(El Tiempo Entre Costuras (The Time In Between)) Adriana Ugarte, Hannah New, Mari Carmen Sanchez.
Viasat History
11:40
Senovės Egiptas: gyvenimas ir mirtis Karalių slėnyje   
Atraskite paslaptingą egiptiečių pomirtinio gyvenimo pasaulį. Dr. Joanna Fletcher tyrinėja mumijas, norėdama sužinoti kodėl egiptiečiai išleisdavo milžiniškas sumas ruošdamiesi mirčiai.
Viasat Explore
11:50
Dekonstrukcija   
Nuo bambuko grindų iki kiliminių dangų ir šleifų – ardome grindis, kad pamatytume, kaip įvairių rūšių grindų danga veikia rūsčiausiomis sąlygomis.
Da Vinci Learning
12:00
Марви Хаммер   
Этот выпуск передачи Да Винчи Лёнинг «Марви Хаммер» полностью посвящен таинственному миру вулканов.
TV6
12:00
Aferistas   
Ištirti sunkiausią FTB bylą gali tik vienas žmogus, tas, kuris pats yra nusikaltėlis. Talentingiausias vagišius ir seksualiausias merginų viliotojas Nilas sutinka padėti FTB spręsti bylas pasitelkdamas savąją vagišiaus praktiką.
VIASAT Nature
12:05
Gamtos mikropasaulis   
Šiauriniame poliaratyje esantis Svalbardo salynas atrodo pernelyg šalta ir tamsi vieta gyventi, tačiau šį baltųjų lokių, ruonių ir paukščių maisto tinklą palaiko vienas organizmas – planktonas.
Viasat Explore
12:15
Aliaskos pakrančių apsauga   
Kai didžiuliame naftos gręžinio bokšte įvyksta aštuonis žmones įkalinusi avarija, Aliaskos pakrančių apsaugos komanda leidžiasi į narsią gelbėjimo misiją.
Ren Lietuva
12:25
Следаки   
Сериал
ПБК Литва
12:35
Поцелуй 2   
. Многосерийный фильм
VIASAT Nature
12:35
Gamtos mikropasaulis   
1995 m., praėjus 70 metų, Jeloustouno nacionaliniame parke vėl atsirado vilkų. Pamatykite, kaip šis sprendimas paleisti vilkus į laisvę pakeitė maisto grandinę.
Viasat History
12:45
Istoriją nulėmusios moterys   
Jekaterina II daugiau nei 30 metų buvo Rusijos Imperatore. Pagrindinė jos įtaka Rusijai buvo pratęsti sienas ir suvakarietinti šalį, ką pradėjo Petras Didysis.
Ren Lietuva
12:55
Следаки   
Сериал
Balticum TV
12:55
Niagaros magija   
Komiškas fantastinis serialas (3) (Kanada, JAV, 2004 m.) (N-7).
TV6
13:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
Viasat Explore
13:05
Gigantiškų objektų pervežimas   
Ancient mystery moves. Scientists and engineers search for clues and set out to solve the mysteries of how Mega Movers pushed the limits of ingenuity and pulled off the impossible.
VIASAT Nature
13:05
Nigelas Marvenas ir jaguarai   
Keliaudamas Kubajos upe netikėtai Nigelas aptinka būrį krokodilų, plaukioja su milžiniškomis ūdromis ir stebi kiškialūpinius šikšnosparnius.
Ren Lietuva
13:20
Солдаты   
Сериал
TV6
13:30
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
TV1
13:35
Pavogtas gyvenimas   
Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Luis Roberto Guzman.
Viasat History
13:40
Gimimas, vedybos ir mirtis viduramžiais   
Istorikė Helena Castor atskleidžia, kodėl gimdymas buvo vienas pavojingiausių momentų viduramžių moters gyvenime – kai kurios aristokratų ir karališkosios giminės moterys gimdė būdamos vos 13 metų.
Balticum TV
13:55
Rani: maištingoji princesė   
Romantinis nuotykių serialas (8) (Prancūzija, 2011 m.) (N-7).
VIASAT Nature
13:55
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Laikas Michaelai pripažinti savo Achilo kulną: pingvinų maitinimą per vamzdelį. Šis darbas sunkus, nes paukštis gali patirti stresą arba, dar blogiau, žūti, jei maitinama netinkamai. Ar jai pavyks?
TV6
14:00
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
TV8
14:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Star!
14:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
РТР Планета Балтия
14:05
Сердце звезды   
Телесериал.
Ren Lietuva
14:10
Солдаты   
Сериал
VIASAT Nature
14:25
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Michaelos viešnagė SANCCOB baigiasi, ir ji su visais atsisveikina. Liūdna, kai vienas iš jos mylimiausių pingvinukų miršta, tačiau kitas jauniklis jaučiasi gana gerai, kad būtų išleistas į laisvę...
TV1
14:30
Būrėja   
Star!
14:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat History
14:50
Motinos, žudikės ir meilužės: Senovės Romos imperatorės   
Profesorė Catharine Edwards tyrinėja nepaprastosios Livijos, imperatoriaus Augusto žmonos, istoriją. Šios moters įtaka daugiau nei 60 metų buvo jaučiama visame romėnų pasaulyje.
VIASAT Nature
14:55
Laukinė Australija   
Alpės. Visi yra girdėję apie Australijos dykumas ir lygumas, bet šioje šalyje yra ir savų įspūdingų snieguotų viršūnių. Šioje serijoje aplankysime nuostabiąsias Australijos Alpes.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Мэдисон хочет сделать съедобные баночки для йогурта.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
Sony Entertainment
15:05
Draugai   
Monika ir Čandleris atskirai prašo Džo paskolinti pinigų ir nenori, kad kitas apie tai sužinotų. Čandleris pamato, kad Džo duoda Monikai pinigų. Džo pasako, kad pinigus davė krūtinei pasididinti.
RenTV Baltic
15:20
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Мастерим часы из старого футбольного мяча, настольного помощника и не только!
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Sony Entertainment
15:35
Draugai   
Rosui ir Čandleriui juokai koledžo internetiniame puslapyje baigiasi tuo, kad Rosas paskelbiamas mirusiu. Paaiškėja, kad jis nebuvo populiarus studentas. Džo nenori atiduoti mėgstamiausio pliušinio žaisliuko Hagsio Emai. Monika padeda Fibi neskambinti Maikui.
Viasat Explore
15:50
Dekonstrukcija   
Kuris elektrinis įrankis geriausiai tinka namų remontui? Išbandome įvairius elektrinius įrankius ir jų akumuliatorius, kad sužinotume, kurie yra stipresni ir saugesni.
VIASAT Nature
15:50
Planeta Europa   
Žiema – sunkus metas žiemos miegu nemiegantiems padarams. Šiems tenka naudoti išlikimo strategijas: kai kurie turi įgimtų nuo sušalimo saugančių savybių, o kitiems tenka ištirpti baltoje aplinkoje.
TV6
16:00
Ieškotojas   
A NASA scientist seeks Walter´s help to find the matching pair of a red stiletto left behind by a woman he met at a bar. Walter uses the stiletto as the first clue to finding the missing woman but in the process he uncovers her shocking secret that winds up putting his own life in danger. Meanwhile, Willa exposes Leo´s dark family secret, but when she tries to make amends with him, she gets herself into even more legal trouble in the all-new ”A Cinderella Story” episode of THE FINDER.
Viasat History
16:00
Gyvenimas Jėzaus laikais   
Sakoma, kad Jėzus išvartė šventykloje įsikūrusių pinigų keitėjų stalus. Arne´as Kislenko nori sužinoti, kas buvo šie žmonės ir kieno pinigus jie keitė.
Star!
16:00
Videofashion Designers   
Videofashion Designers showcases the prolific artistry, signature trademarks, and brilliant minds behind fashion´s most venerated designers.
Sony Entertainment
16:05
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
Viasat Explore
16:20
Aliaskos pakrančių apsauga   
Sitkos pakrančių apsauga iš kruizinio laivo evakuoja sunkiai sergantį ligonį, o gelbėtojai išbando savo galimybių ribas, vykdydami dvi kritines gelbėjimo misijas per vieną darbo dieną.
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет о том, как приручают диких мустангов.
РТР Планета Балтия
16:30
По горячим следам   
Мария Порошина, Вячеслав Разбегаев и Владимир Епифанцев в телесериале
VIASAT Nature
16:40
Nigelas Marvenas ir jaguarai   
Nigelas ir jo komanda pagaliau aptinka jaguarus.
TV6
17:00
Medikopteris   
Kasdien ši bebaimė medikų komanda gelbsti šimtus žmonių. Autoavarijos, siaubingi gaisrai, žemės drebėjimai ar uraganai - jiems nerūpi, kaip ir kodėl atsitiko nelaimė, nes už viską svarbiau - kiekviena gyvybė, kurią tik jie gali išsaugoti.
Viasat History
17:00
Krikščionybės istorija   
Ši dalis pasakoja apie tikrąsias Krikščionybės šaknis, slypinčias rytuose, ir tai, kad Krikščionybė gal būt prasidėjo ne Romoje, bet Bagdade.
Sony Entertainment
17:00
Sukeisti gyvenimai   
Policija nustato vieną iš Dafnę apiplėšusių vaikinų, tačiau Travisas nori konkretaus keršto, o ne padėti jį atpažinti.
Star!
17:00
Models, Misfits and Mayhem   
This show follows all the drama at Britain´s busiest modelling school, The London School of Modelling.
Viasat Explore
17:15
Gigantiškų objektų pervežimas   
Ships moving ships. Mega Mover theorists design and build the largest heavy-lift submersible vessel ever to lift it out of the water and haul it halfway across the world.
Ren Lietuva
17:20
VIASAT Nature
17:30
Gyvūnijos pasaulio užkariautojai   
Sparnuotoji dryžė
TV6
18:00
Aferistas   
Ištirti sunkiausią FTB bylą gali tik vienas žmogus, tas, kuris pats yra nusikaltėlis. Talentingiausias vagišius ir seksualiausias merginų viliotojas Nilas sutinka padėti FTB spręsti bylas pasitelkdamas savąją vagišiaus praktiką.
TV8
18:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
TV1
18:00
Meilė ir bausmė   
Murat Yildirim, Nurgul Yesilcay , Tomris Incer.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
Ren Lietuva
18:15
Balticum TV
18:20
Tėvai už borto   
Humoro serialas (11) (D.Britanija, 2008 m.).
VIASAT Nature
18:25
Nepaprasti Afrikos laukiniai gyvūnai   
Kalėdų metas, ir savanoje gausybė naujagimių. Varlės, laukiniai šunys, hienos – visi susilaukia šeimos pagausėjimo šiuo šventiniu metų laikotarpiu.
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Кто из юных изобретателей получит главный приз? Судьям предстоит выбрать одно изобретение из восьми.
Star!
18:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Делаем сундук с тайником, украшаем эко-сумку и готовим угощение для пикника.
TV6
19:00
CSI kriminalistai   
Detektyvinis veiksmo serialas, sukėlęs perversmą televizijoje. Vos pasirodęs CSI buvo nominuotas net keturiems prestižiniams Emmy apdovanojimams.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Balticum TV
19:00
Aristokratai   
Istorinė drama (4) (D.Britanija, Airija, JAV, 1999 m.) (N-7).
Viasat History
19:00
Biblijos medžiotojai   
Ištirsime žmonių, XIX ir XX a. keliavusių į Egiptą atskleisti pirmuosius krikščionybės tekstus. Jų prieštaringi atradimai priverčia pažvelgti į Bibliją nauju kampu.
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
VIASAT Nature
19:20
Laukinis instinktas   
Zambija. Dešimties milijonų šikšnosparnių paslaptis. Šiaurės rytų Zambijoje nuo spalio iki gruodžio ryškus rudens dangus tampa unikalaus įvykio – didžiausio žinduolio susirinkimo pasaulyje – fonu.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat Explore
19:55
Dekonstrukcija   
Ar gerai jus saugo šalmai ir apsauginiai akiniai? Traiškome arbūzus ir šaudome oriniais šautuvais, kad juos išbandytume.
Da Vinci Learning
20:00
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет, как люди учат детенышей белого медведя, как выжить в диких условиях.
TV6
20:00
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
РТР Планета Балтия
20:00
Братья по обмену   
РУССКАЯ СЕРИЯ. Федор Добронравов, Борис Клюев, Мария Аронова, Юлия Зимина и Мария Горбань в телесериале
Viasat History
20:00
Muziejaus paslaptys   
Don tiria bagažinę, kurioje gali būti istorinės kelionės Mirties slėniu įrodymai, Civilinio karo kalėjimo plytas ir žmogaus skalpą, pasakojantį apie stulbinančią drąsą.
Sony Entertainment
20:00
Nešvilis   
Artėjant Tedžio ir Pegės vestuvėms Medi jaučiasi pasimetusi; Džuljeta supykdo ištvirkusį, bet įtakingą didžėjų.
TV1
20:05
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
VIASAT Nature
20:15
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Michaela įstringa atlikdama keblų darbą: ji padeda valyti nešvarius paukščius, – ir mėgaujasi retu malonumu reabilitaciją baigusius pingvinus išleisti atgal į ledinį Atlanto vandenyną.
Viasat Explore
20:20
Aliaskos pakrančių apsauga   
Sitkos oro pajėgų bazė skuba gelbėti kruiziniame laive sąmonę praradusios moters ir priepuolio ištikto mažo vaiko. Kai ima skęsti laivas, į pagalbą skuba pakrančių apsauga.
TV6
20:30
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
ПБК Литва
20:45
ПОД КАБЛУКОМ   
ПРЕМЬЕРА. Многосерийный фильм
VIASAT Nature
20:45
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Michaela stengiasi sugriebusi išlaikyti mielus, bet smarkius pingvinus. Ne lengviau dirbti su ką tik atvykusia pingvinukų grupe, nes ji labai stengiasi, kad mažieji atvykėliai išgyventų.
TV6
21:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
Viasat History
21:00
Tikroji baltoji karalienė ir jos konkurentai   
Philippa Gregory pasakoja kaip Baltoji karalienė Elizabeth Woodville, mačiusi išžudomą savo šeimą ir savo vaikus pavojuje, buvo paženklinta ragana, bet išgyveno ir suklestėjo karo bei sąmokslo metu.
Viasat Explore
21:10
Metaliniai milžinai   
Amphibex AE400 yra neįtikėtina mašina: tai ledą laužanti amfibija su oro pagalve ir ekskavatorius. Jos darbas taip pat neįtikėtinas – visą miestą ji saugo nuo didžiulių potvynių.
VIASAT Nature
21:15
Kalėdinė žiema stebuklų šalyje   
Žiema atneša ypatingų, stebuklingų kerų. Tai jaukių tradicijų ir papročių metas. Tačiau tenykščių gyvūnų gyvenime ši žmonių idilė neturi jokios prasmės. Jiems žiema – sunkumų laikotarpis. Voverės, šernai ir lūšys – visi turi savo išgyvenimo žiemą strategiją. Tačiau nepaisant nepaprastų gebėjimų prisitaikyti, kova dėl išlikimo sunki, ir dažnai gali būti laimėta tik žmonėms padedant. Šioje laidoje keliausime per žiemišką Vokietiją, paryškintą šaltajam laikotarpiui būdingu vaikišku entuziazmu. Sniegu užkloti pasakiški kraštovaizdžiai, neįprasti pasakojimai apie gamtą ir jaudinančios gyvūnų istorijos sukuria ypatingą, širdį šildančią žiemos atmosferą.
Viasat Explore
21:35
Metaliniai milžinai   
Ekskavatorius Hitachi 200 yra didžiulė mašina, bet kai jis naudojamas su 5 ašmenų pjaunamąja galvute Waratah 622 , – tai tiesiog nesustabdomas medienos pjaustymo milžinas.
Viasat History
22:00
Tikroji baltoji karalienė ir jos konkurentai   
Philippa Gregory pasakoja susipynusias moterų, kurios Rožių karų metu priėmė svarbius sprendimus, istorijas. Ji į gyvenimą prikelia ryškias išdavysčių, meilės ir kraujo praliejimo istorijas.
Viasat Explore
22:00
Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų pakrantės apsauga   
Bazėje Cape Disappointment laikas gyvybiškai svarbus, nes jūreiviai priversti palikti laivą, kuriam gresia pavojus apvirsti.
Star!
22:00
Dominick Dunne´s Power Privilege and Justice   
No one knows the dark side of the rich and famous better than Dominick Dunne.
VIASAT Nature
22:10
Japoninės markatos. Tvirtos ir nelabai   
Japoninės markatos gyvena ekstremaliomis sąlygomis. Keičiantis metų laikams rasti ėdesio darosi sunkiau, tam reikia išmanumo. Pamatysime tris atskiras beždžionių grupes. Viena gyvena be vargo, kita – kalnuose kasdien kovoja dėl išlikimo, o trečia siaubia aplinkinius ūkius.
Da Vinci Learning
22:30
Что дала нам промышленная революция   
Как индустриальная революция реформировала наш дом? Об этом в новой серии передачи Да Винчи Лёнинг «Что нам дала промышленная революция».
VIASAT Nature
22:30
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šią savaitę darbuotojai veda šunis į ekskursiją, todėl Paul´ui teko pareiga prižiūrėti Marcelį – mėgstamiausią ir labiausiai užsispyrusį prieglaudos šunį.
TV8
22:40
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Viasat Explore
22:50
Medienos karaliai   
Bytas pristato namą taupiam klientui iš Jutos, kuris viską nori daryti pats; Andrė ir Džoelis varžydamiesi stato prabangias vištides, o Andrė siekia atsidurti žurnalo viršelyje.
Viasat History
23:00
Delfai - kodėl jie svarbūs?   
Delfai buvo senovės pasaulio centras. Tai buvo įžymiojo Orakulo būstinė, šis miestas apėmė dvi didžiules klasikines graikų ir romėnų civilizacijas bei pritraukdavo keliautojus iš viso senovės pasaulio. Piliečiai iš visos Graikijos plūdo pasiklausyti Orakulo išminties, parodyti savo turtus, pasigirti pergalėmis mūšiuose. Delfų šventovės sienose galima įskaityti viltis ir svajones, pergales ir nesėkmes, susidūrimus ir smurtą, kurie nulėmė visos civilizacijos istoriją. Šioje programoje Dr Michael Scott vaikšto Delfų takais, atskleisdamas balsus, kurie iki šiol garsiai skamba su kiekvienu žingsniu.
VIASAT Nature
23:00
Ekspedicija Birma   
Ekspedicija įžengia į pinklias šiaurines Birmos džiungles, kuriose tikisi surasti vieną iš labiausiai nykstančių rūšių - tigrą.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
Sony Entertainment
23:10
Draugai   
Monika ir Čandleris atskirai prašo Džo paskolinti pinigų ir nenori, kad kitas apie tai sužinotų. Čandleris pamato, kad Džo duoda Monikai pinigų. Džo pasako, kad pinigus davė krūtinei pasididinti.
Ren Lietuva
23:30
Солдаты   
Сериал
Star!
23:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Sony Entertainment
23:40
Draugai   
Rosui ir Čandleriui juokai koledžo internetiniame puslapyje baigiasi tuo, kad Rosas paskelbiamas mirusiu. Paaiškėja, kad jis nebuvo populiarus studentas. Džo nenori atiduoti mėgstamiausio pliušinio žaisliuko Hagsio Emai. Monika padeda Fibi neskambinti Maikui.
2014.12.25 Ketvirtadienis
Viasat History
00:05
Gyvenimas Jėzaus laikais   
Sakoma, kad Jėzus išvartė šventykloje įsikūrusių pinigų keitėjų stalus. Arne´as Kislenko nori sužinoti, kas buvo šie žmonės ir kieno pinigus jie keitė.
Sony Entertainment
00:10
Bordžijos   
Lukrecija sukrėsta: Paolo randamas kabantis kilpoje, o jo žūtis įvardinama kaip savižudybė. Popiežius atsisako laidoti jį kaip krikščionį, tad bandydama pakeisti sprendimą Lukrecija pradeda bado streiką.
Ren Lietuva
00:20
Солдаты   
Сериал
TV8
00:35
Gydytojai   
1021 An incredible robotic technology transforms surgery as we know it. See a live demonstration onstage! And, do you know what’s really in school lunches? We do, and it will shock you.
Viasat Explore
00:40
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvas dirba du darbus iš karto, todėl yra įsitempęs. Jo komanda imasi slaptų operacijų misijos, galinčios išspręsti abi problemas arba juos sužlugdyti.
TV1
00:45
Arti namų   
John Carroll Lynch, David James Elliott, Jennifer Finnigan, Kimberly Elise.
РТР Планета Балтия
00:55
Люди и манекены   
Аркадий Райкин в комедии 1974 г. 3-я серия.
TV6
01:00
Anarchijos vaikai   
”Anarchijos vaikai” yra mažame Amerikos miestelyje įsikūrusi motociklininkų grupuotė, kurios nariai didžiąją dalį pajamų gauna iš neteisėtos prekybos ginklais. Grupuotės vadovas tvarką palaiko remdamasis žiaurumu, o jo sūnėnas ir antras pagal svarbą grupuotės narys bando šią tvarką pakeisti. Neišvengiamai kyla konfliktas, galintis pakeisti ne tik jų santykius, bet ir visą grupuotę.
Viasat History
01:00
Krikščionybės istorija   
Ši dalis pasakoja apie tikrąsias Krikščionybės šaknis, slypinčias rytuose, ir tai, kad Krikščionybė gal būt prasidėjo ne Romoje, bet Bagdade.
Sony Entertainment
01:10
Bordžijos   
Popiežius sveikina gudriai prancūzus apgavusią Vitoriją, o Čezarė ragina kitam kartui išsilieti tikrų patrankų. Sužinojęs, kad po prancūzų atakos mirė Uršula Bonadeo, Čezarė išskuba į vienuolyną.
TV6
01:50
24 valandos   
Day 2: 5:00 A.M.-6:00 A.M. gs: Reiko Aylesworth (Michelle Dessler) Lourdes Benedicto (Carrie Turner) Billy Burke (Gary Matheson) Jude Ciccolella (Mike Novick) Alan Dale (Vice President Jim Prescott) Paul Schulze (Ryan Chappelle) Glenn Morshower (Agent Aaron Pierce) Rick D. Wasserman (Alex Hewitt) Jack locates the man who forged the audio evidence, but his efforts to break him down are sabotaged by Sherry Palmer, who has a hand in the conspiracy. Kim returns to the Matheson home, where she discovers that her problems are far from over. Palmer searches for an ally who will help him get a message out to CTU. Tony and Michelle take Chappelle out of action when he hinders their efforts to help Jack.
VIASAT Nature
01:50
Geriausias šuns draugas   
Susipažinkite su liūtu Kaulakasiu, kurio mėgstamiausias gaujos narys yra Abis – mažas taksiukas. O kalytė Anabelė mėgsta snausti, kol jos geriausia draugė pelėda Luizė prižiūri šios kailį.
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
02:10
Nešvilis   
Artėjant Tedžio ir Pegės vestuvėms Medi jaučiasi pasimetusi; Džuljeta supykdo ištvirkusį, bet įtakingą didžėjų.
VIASAT Nature
02:15
Geriausias šuns draugas   
Aviganio Hotšoto tėvystės instinktą pažadino našlaitis elniukas Niutas. Tinkis ir Henris nepaiso savo rūšių reputacijos ir gražiai draugauja, nors yra katė ir šuo.
Viasat Explore
02:25
Gigantiškų objektų pervežimas   
Ships moving ships. Mega Mover theorists design and build the largest heavy-lift submersible vessel ever to lift it out of the water and haul it halfway across the world.
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
VIASAT Nature
02:40
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Laikas Michaelai pripažinti savo Achilo kulną: pingvinų maitinimą per vamzdelį. Šis darbas sunkus, nes paukštis gali patirti stresą arba, dar blogiau, žūti, jei maitinama netinkamai. Ar jai pavyks?
Viasat History
03:00
Biblijos medžiotojai   
Ištirsime žmonių, XIX ir XX a. keliavusių į Egiptą atskleisti pirmuosius krikščionybės tekstus. Jų prieštaringi atradimai priverčia pažvelgti į Bibliją nauju kampu.
VIASAT Nature
03:10
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Michaelos viešnagė SANCCOB baigiasi, ir ji su visais atsisveikina. Liūdna, kai vienas iš jos mylimiausių pingvinukų miršta, tačiau kitas jauniklis jaučiasi gana gerai, kad būtų išleistas į laisvę...
VIASAT Nature
03:40
Šunys patruliai   
Delta kinologų komanda seka karštais pabėgusių jaunuolių pėdsakais, muitinėje dirbantis šuo Indija ieško nelegalių narkotikų tarptautinio pašto skyriuje.
Viasat History
04:00
Gimimas, vedybos ir mirtis viduramžiais   
Istorikė Helena Castor atskleidžia, kodėl gimdymas buvo vienas pavojingiausių momentų viduramžių moters gyvenime – kai kurios aristokratų ir karališkosios giminės moterys gimdė būdamos vos 13 metų.
VIASAT Nature
04:05
Gyvūnų viltis   
Labai brangus daiktas. Du maži našlaičiai stengiasi išgyventi. Kai vieno iš jų paleidimas baigiasi nesėkme, Hope bando vėl. Ar jai pasiseks?
РТР Планета Балтия
04:10
Пока станица спит   
Телесериал.
Viasat Explore
04:15
Dekonstrukcija   
Statybų specialistas Mattas Blashaw nugriauna kelias sienas, kad sužinotų, kodėl jos stovi. Jis išsiaiškina, kodėl gipso-kartono siena išlieka sausa, ir kaip ji padeda saugoti aplinką.
Viasat Explore
04:40
Dekonstrukcija   
Stogo reikia nuo lietaus apsisaugoti, tačiau kai kurie stogai saugo geriau nei kiti. Vedėjas Mattas Blashaw keliauja po šalį, norėdamas sužinoti, kaip technologijos padeda apsaugoti namus nuo audrų.
Viasat History
05:00
Motinos, žudikės ir meilužės: Senovės Romos imperatorės   
Profesorė Catharine Edwards tyrinėja nepaprastosios Livijos, imperatoriaus Augusto žmonos, istoriją. Šios moters įtaka daugiau nei 60 metų buvo jaučiama visame romėnų pasaulyje.
VIASAT Nature
05:00
Zoologijos sodo jaunikliai   
Mieli gyvūnų jaunikliai sušildo mūsų širdis ir sukelia norą juos apsaugoti. Šiame seriale matysime, kaip į pasaulį atkeliauja 14 įvairių gyvūnų jauniklių. Kalbinsime Berlyno zoologijos sodo prižiūrėtojus, sargus ir vadovus. Pamatysime, kaip jaunikliai prižiūrimi, ir kaip jie žengia pirmuosius žingsnelius.
Viasat Explore
05:05
Aliaskos pakrančių apsauga   
Sitkos oro pajėgų bazė skuba gelbėti kruiziniame laive sąmonę praradusios moters ir priepuolio ištikto mažo vaiko. Kai ima skęsti laivas, į pagalbą skuba pakrančių apsauga.
Da Vinci Learning
05:30
Что дала нам промышленная революция   
В этом выпуске передачи «Что нам дала промышленная революция» Да Винчи Лёнинг расскажет о современном военном устройстве, например, подводной лодке.
VIASAT Nature
05:30
Gyvūnų viltis   
Šūvis tamsoje. Prie Hope slenksčio atvyksta pats neįprasčiausias elniukas. Kitur, kapinės yra baisi vieta neįtikėtinam susitikimui.
Viasat Explore
05:50
Ratai iš ano pasaulio   
1 of 1. Mark and crew are faced with only a few short days to get the Sunroof Challenger running and driving. Will they make it in time?
Sony Entertainment
06:00
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
RenTV Baltic
06:05
Следаки   
Сериал.
Lietuvos ryto televizija
06:15
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
VIASAT Nature
06:30
Geriausias šuns draugas   
Kalaitė Kotė užaugino arktinę vilkę Vandą, kuri niekada nesuprato, kad savo pamotę galėtų sudraskyti per kelias sekundes, jei tik panorėtų. Kotė išlieka populiariausiu šunimi.
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat Explore
06:35
Savamoksliai išradėjai   
Šioje serijoje išvysite išradimus, susijusius su batų valymu, drabužių lankstymu bei besisukančiomis lentynomis.
Sony Entertainment
06:45
Sukeisti gyvenimai   
Policija nustato vieną iš Dafnę apiplėšusių vaikinų, tačiau Travisas nori konkretaus keršto, o ne padėti jį atpažinti.
Viasat Explore
07:00
Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų pakrantės apsauga   
Bazėje Cape Disappointment laikas gyvybiškai svarbus, nes jūreiviai priversti palikti laivą, kuriam gresia pavojus apvirsti.
Viasat History
07:00
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
541 mūsų eros metais Europą pirmą kartą užplūdo maras. Tačiau kokiu būdu jis taip staigiai plito? Ar to priežastis buvo dingusi saulė? Jei taip, tai kodėl ji dingo ?
VIASAT Nature
07:00
Geriausias šuns draugas   
Šioje serijoje išgirsime pasakojimą apie tai, kaip mažam baikščiam kojotui atsitiesti padėjo lūšis.
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
Ren Lietuva
07:10
Вовочка   
Сериал
VIASAT Nature
07:25
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Tai paskutinė Paul´o savaitė šunų prieglaudoje; jis labai džiaugiasi matydamas, kaip du šuniukai atrado savo motinas po to, kai buvo dirbtinai maitinami nuo pat gimimo.
Viasat History
07:30
Motinos, žudikės ir meilužės: Senovės Romos imperatorės   
Profesorė Catharine Edwards tyrinėja dramatiškus dviejų I a. Romos imperijos aukštuomenės moterų – Mesalinos ir Agripinos – gyvenimus.
Star!
07:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
TV8
07:50
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Viasat Explore
07:50
Medienos karaliai   
Bytas pristato namą taupiam klientui iš Jutos, kuris viską nori daryti pats; Andrė ir Džoelis varžydamiesi stato prabangias vištides, o Andrė siekia atsidurti žurnalo viršelyje.
VIASAT Nature
07:50
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Paulas susiduria su nepaprasto charakterio britų buldogu nesveikomis kojomis. Veterinaras Philas negali nustatyti negalavimo priežasties ir mano, kad tai gali būti susiję su nervais.
TV1
08:10
TV8
08:15
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
VIASAT Nature
08:15
Nepaprasti Afrikos laukiniai gyvūnai   
Kalėdų metas, ir savanoje gausybė naujagimių. Varlės, laukiniai šunys, hienos – visi susilaukia šeimos pagausėjimo šiuo šventiniu metų laikotarpiu.
TV1
08:20
Sony Entertainment
08:25
Draugai   
Monika ir Čandleris atskirai prašo Džo paskolinti pinigų ir nenori, kad kitas apie tai sužinotų. Čandleris pamato, kad Džo duoda Monikai pinigų. Džo pasako, kad pinigus davė krūtinei pasididinti.
TV1
08:30
Viasat History
08:35
Gimimas, vedybos ir mirtis viduramžiais   
Istorikė Helena Castor atskleidžia, kad vedybas viduramžiais žmonės nebūtinai pasirinkdavo patys, o jaunikis ir nuotaka dažnai būdavo tik paskutinė jų tėvų dėliojamos dėlionės dalis.
TV8
08:40
Rutos Rendel detektyvai. Įvykis kelyje   
Detektyvai turi tirti už ekologiją kovojančių protestantų veiksmus. Šie, siekdami sustabdyti reikšmingo kelio tiesimą per saugotinus miškus, jų glūdumoje yra įsirengę stovyklą ir pasirengę bet kam, kad tik sustabdytų darbus. Įtampa tarp aktyvistų ir darbininkų auga ir, jei niekas neįsikiš, gali baigtis tragiškai. Be šios bylos, Burdenas ieškos dingusios vokietaitės, kurią žmonės paskutinį kartą matė aludėje, kai ši išsikvietė taksi... Kaip ji galėjo taip paslaptingai išnykti?
LRT Televizija
08:40
Džeronimas   
Animacinis serialas. Italija, Prancūzija. 2009–2010 m.
Viasat Explore
08:45
Statybų asai   
Alpinistai. Susipažinsime su miesto alpinistais, kurie prisirišę diržais įstato dangoraižio langus.
Sony Entertainment
08:55
Draugai   
Rosui ir Čandleriui juokai koledžo internetiniame puslapyje baigiasi tuo, kad Rosas paskelbiamas mirusiu. Paaiškėja, kad jis nebuvo populiarus studentas. Džo nenori atiduoti mėgstamiausio pliušinio žaisliuko Hagsio Emai. Monika padeda Fibi neskambinti Maikui.
TV1
09:00
Star!
09:00
Dominick Dunne´s Power Privilege and Justice   
No one knows the dark side of the rich and famous better than Dominick Dunne.
Viasat Explore
09:10
Gigantiškų objektų pervežimas   
Ancient mystery moves. Scientists and engineers search for clues and set out to solve the mysteries of how Mega Movers pushed the limits of ingenuity and pulled off the impossible.
VIASAT Nature
09:10
Laukiniai Andai   
Andai – ilgiausia pasaulyje kalnų grandinė, besidriekianti palei visą Pietų Amerikos pakrantę. Kalnų sistemos ilgis – per 7500 kilometrų. Kai kurios viršukalnės – iki 7000 metrų aukščio. Vėtringuose Patagonijos pietuose driekiasi rantyti ledynai. O sausose plokštumose gausu ugnikalnių ir druskos ežerų. Vakarinėje kalnyno dalyje žaliuoja augmenija, vešlūs miškai. O Pantanalio rytuose telkšo didžiausias pasaulyje pelkynas. Stulbinamoje laidoje pamatysite neįprastą gamtą ir įdomius pasakojimus apie čia įsikūrusius gyvūnus.
Sony Entertainment
09:20
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
TV1
09:25
Striksės   
Aly Michalka, Ashley Tisdale, Robbie Jones.
Viasat History
09:40
Gyvenimas Jėzaus laikais   
Ką žmonės darydavo susirgę pirmajame mūsų eros amžiuje? Tai buvo Jėzaus ir jo gydymo stebuklų laikai, bet kaip iš tikrųjų atrodė sveikatos priežiūra tais laikais?
TV8
09:45
Mažųjų gyvūnėlių krautuvė   
Linksma mergaitė Blait Bakster kartu su tėčiu atsikrausto į didelį miestą ir įsikuria virš gyvūnėlių parduotuvės, kurioje gyvena įvairiausi padarėliai, net pandos ir driežiukai. Besirūpindama jais, Blait suvokia, kad ji vienintelė gali suprasti gyvūnėlių kalbą ir pasišnekučiuoti su jais. Kartu su augintiniais mažoji jų prižiūrėtoja patirs ne vieną nuotykį ir daug smagių akimirkų. Mergaitė bus didžiausia žmonių pasaulyje gyvūnėlių pagalbininkė ir vertėja.
Balticum TV
09:45
Aristokratai   
Istorinė drama (4) (D.Britanija, Airija, JAV, 1999 m.) (N-7).
LRT Televizija
09:50
Pinokis   
Pasaka. Vokietija. 2013 m. Rež. Anna Justice. HD.
TV6
10:00
Medikopteris   
Kasdien ši bebaimė medikų komanda gelbsti šimtus žmonių. Autoavarijos, siaubingi gaisrai, žemės drebėjimai ar uraganai - jiems nerūpi, kaip ir kodėl atsitiko nelaimė, nes už viską svarbiau - kiekviena gyvybė, kurią tik jie gali išsaugoti.
Star!
10:00
Dominick Dunne´s Power Privilege and Justice   
No one knows the dark side of the rich and famous better than Dominick Dunne.
VIASAT Nature
10:05
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Michaela įstringa atlikdama keblų darbą: ji padeda valyti nešvarius paukščius, – ir mėgaujasi retu malonumu reabilitaciją baigusius pingvinus išleisti atgal į ledinį Atlanto vandenyną.
TV8
10:10
Sony Entertainment
10:10
Sukeisti gyvenimai   
Policija nustato vieną iš Dafnę apiplėšusių vaikinų, tačiau Travisas nori konkretaus keršto, o ne padėti jį atpažinti.
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
Тринадцатилетняя чемпионка по плаванию Кирстен пытается первой в мире пересечь Оклендскую гавань… пешком.
VIASAT Nature
10:35
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Michaela stengiasi sugriebusi išlaikyti mielus, bet smarkius pingvinus. Ne lengviau dirbti su ką tik atvykusia pingvinukų grupe, nes ji labai stengiasi, kad mažieji atvykėliai išgyventų.
TV1
10:45
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
TV6
11:00
Ieškotojas   
A NASA scientist seeks Walter´s help to find the matching pair of a red stiletto left behind by a woman he met at a bar. Walter uses the stiletto as the first clue to finding the missing woman but in the process he uncovers her shocking secret that winds up putting his own life in danger. Meanwhile, Willa exposes Leo´s dark family secret, but when she tries to make amends with him, she gets herself into even more legal trouble in the all-new ”A Cinderella Story” episode of THE FINDER.
LRT Televizija
11:00
Šunų ABC   
Dokumentinis serialas. JAV. 2008 m. HD.
Star!
11:00
Elements of Style   
How do you define style?
VIASAT Nature
11:05
Didysis pingvinų gelbėjimas   
SANCCOB pingvinukų gelbėjimo projekte – daug naujų atvykėlių, tačiau kai kurių būklė itin prasta. Michaela taip pat vyksta į Paukščių salą išsiaiškinti, kodėl sala prarado paskutinį pingviną.
Star!
11:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
VIASAT Nature
11:35
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Pingvinukų antplūdis ypač gausus, bet Michaelai liūdna pamačius, kad kai kurie ilgai negyvens. Tačiau likusieji tarpsta net per gerai ir išsiunčiami į storulių stovyklą , kad numestų antsvorio.
Viasat History
11:40
Tikroji baltoji karalienė ir jos konkurentai   
Philippa Gregory pasakoja kaip Baltoji karalienė Elizabeth Woodville, mačiusi išžudomą savo šeimą ir savo vaikus pavojuje, buvo paženklinta ragana, bet išgyveno ir suklestėjo karo bei sąmokslo metu.
Viasat Explore
11:50
Dekonstrukcija   
Ar apsaugotas jūsų namas nuo plėšikų? Ardome namų aspaugos sistemas, įleistines spynas, langus ir duris, norėdami išsiaiškinti, kaip galėtumėte apsaugoti savo namus nuo įsibrovėlių.
Da Vinci Learning
12:00
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг посетит святых крыс и пойдет по следам сибирского тигра.
TV6
12:00
Aferistas   
Ištirti sunkiausią FTB bylą gali tik vienas žmogus, tas, kuris pats yra nusikaltėlis. Talentingiausias vagišius ir seksualiausias merginų viliotojas Nilas sutinka padėti FTB spręsti bylas pasitelkdamas savąją vagišiaus praktiką.
VIASAT Nature
12:05
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Laikas Michaelai pripažinti savo Achilo kulną: pingvinų maitinimą per vamzdelį. Šis darbas sunkus, nes paukštis gali patirti stresą arba, dar blogiau, žūti, jei maitinama netinkamai. Ar jai pavyks?
Viasat Explore
12:15
Aliaskos pakrančių apsauga   
Pakrantės gelbėtojų komanda vyksta į tris rizikingas misijas: jiems tenka gelbėti dėl širdies priepuolio ties mirties riba atsidūrusį žmogų, skęstantį žvejų laivą bei nakčia ieškoti dingusio žvejo.
Ren Lietuva
12:20
Следаки   
Сериал
VIASAT Nature
12:35
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Michaelos viešnagė SANCCOB baigiasi, ir ji su visais atsisveikina. Liūdna, kai vienas iš jos mylimiausių pingvinukų miršta, tačiau kitas jauniklis jaučiasi gana gerai, kad būtų išleistas į laisvę...
ПБК Литва
12:40
Поцелуй 2   
Многосерийный фильм
Balticum TV
12:40
U2: Roko žygis   
Dokumentinis filmas (JAV, D.Britanija, 2012 m.).
TV1
12:40
Audra   
Ximena Navarette, Ivan Sanchez, William Levy.
Viasat History
12:40
Biblijos medžiotojai   
Ištirsime žmonių, XIX ir XX a. keliavusių į Egiptą atskleisti pirmuosius krikščionybės tekstus. Jų prieštaringi atradimai priverčia pažvelgti į Bibliją nauju kampu.
Ren Lietuva
12:45
Следаки   
Сериал
TV6
13:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
Viasat Explore
13:05
Gigantiškų objektų pervežimas   
Ships moving ships. Mega Mover theorists design and build the largest heavy-lift submersible vessel ever to lift it out of the water and haul it halfway across the world.
VIASAT Nature
13:05
Nigelas Marvenas ir jaguarai   
Nigelas ir jo komanda pagaliau aptinka jaguarus.
Ren Lietuva
13:15
Солдаты   
Сериал
Lietuvos ryto televizija
13:20
Niekam tavęs neatiduosiu   
Premjera. Drama. Rež.: V.Janoščiukas. Vaid.: M.Aleksandrova, J.Proninas, A.Pašininas. Rusija. 2010 m. N-7
TV6
13:30
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
TV1
13:35
Pavogtas gyvenimas   
Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Luis Roberto Guzman.
Viasat History
13:40
Gimimas, vedybos ir mirtis viduramžiais   
Istorikė Helena Castor atskleidžia, kad vedybas viduramžiais žmonės nebūtinai pasirinkdavo patys, o jaunikis ir nuotaka dažnai būdavo tik paskutinė jų tėvų dėliojamos dėlionės dalis.
LRT Kultūra
13:45
Pinokis   
Pasaka. Vokietija. 2013 m. Rež. Anna Justice. HD
VIASAT Nature
13:55
Japoninės markatos. Tvirtos ir nelabai   
Japoninės markatos gyvena ekstremaliomis sąlygomis. Keičiantis metų laikams rasti ėdesio darosi sunkiau, tam reikia išmanumo. Pamatysime tris atskiras beždžionių grupes. Viena gyvena be vargo, kita – kalnuose kasdien kovoja dėl išlikimo, o trečia siaubia aplinkinius ūkius.
TV6
14:00
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
TV8
14:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Star!
14:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
РТР Планета Балтия
14:05
Сердце звезды   
Телесериал.
Ren Lietuva
14:05
Солдаты   
Сериал
TV1
14:30
Būrėja   
Star!
14:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat History
14:50
Motinos, žudikės ir meilužės: Senovės Romos imperatorės   
Profesorė Catharine Edwards tyrinėja dramatiškus dviejų I a. Romos imperijos aukštuomenės moterų – Mesalinos ir Agripinos – gyvenimus.
VIASAT Nature
14:50
Planeta Europa   
Žiema – sunkus metas žiemos miegu nemiegantiems padarams. Šiems tenka naudoti išlikimo strategijas: kai kurie turi įgimtų nuo sušalimo saugančių savybių, o kitiems tenka ištirpti baltoje aplinkoje.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Кто из юных изобретателей получит главный приз? Судьям предстоит выбрать одно изобретение из восьми.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
Sony Entertainment
15:00
Draugai   
Visi, išskyrus Rosą, susimeta loterijos bilietui.
RenTV Baltic
15:15
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Делаем сундук с тайником, украшаем эко-сумку и готовим угощение для пикника.
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Sony Entertainment
15:30
Draugai   
Džo jaučiasi nejaukiai, nes jo personažas Mūsų gyvenimo dienose daktaras Dreikas Ramoras gauna tikrą dialogą, tad pasikviečia Reičel į filmavimo aikštelę. Čia jai taip patinka, kad ji pradeda svajoti apie meilę. Tačiau kam: Džo, Dreikui ar abiems?
VIASAT Nature
15:45
Kalėdinė žiema stebuklų šalyje   
Žiema atneša ypatingų, stebuklingų kerų. Tai jaukių tradicijų ir papročių metas. Tačiau tenykščių gyvūnų gyvenime ši žmonių idilė neturi jokios prasmės. Jiems žiema – sunkumų laikotarpis. Voverės, šernai ir lūšys – visi turi savo išgyvenimo žiemą strategiją. Tačiau nepaisant nepaprastų gebėjimų prisitaikyti, kova dėl išlikimo sunki, ir dažnai gali būti laimėta tik žmonėms padedant. Šioje laidoje keliausime per žiemišką Vokietiją, paryškintą šaltajam laikotarpiui būdingu vaikišku entuziazmu. Sniegu užkloti pasakiški kraštovaizdžiai, neįprasti pasakojimai apie gamtą ir jaudinančios gyvūnų istorijos sukuria ypatingą, širdį šildančią žiemos atmosferą.
Viasat Explore
15:50
Dekonstrukcija   
Nuo bambuko grindų iki kiliminių dangų ir šleifų – ardome grindis, kad pamatytume, kaip įvairių rūšių grindų danga veikia rūsčiausiomis sąlygomis.
TV6
16:00
Ieškotojas   
Swing and a Miss. Isabel´s new boyfriend Frank, an all-star baseball athlete, gets robbed, and Walter steps in to help find his stolen collectibles. But in the process, Walter learns Frank has lost something more meaningful than memorabilia. Then, to earn Willa´s trust, Leo and Walter bring her in on the case.
Viasat History
16:00
Gyvenimas Jėzaus laikais   
Ką žmonės darydavo susirgę pirmajame mūsų eros amžiuje? Tai buvo Jėzaus ir jo gydymo stebuklų laikai, bet kaip iš tikrųjų atrodė sveikatos priežiūra tais laikais?
Sony Entertainment
16:00
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
Star!
16:00
Dominick Dunne´s Power Privilege and Justice   
No one knows the dark side of the rich and famous better than Dominick Dunne.
Lietuvos ryto televizija
16:20
Niekam tavęs neatiduosiu   
Premjera. Drama. Rež.: V.Janoščiukas. Vaid.: M.Aleksandrova, J.Proninas, A.Pašininas. Rusija. 2010 m. N-7
Viasat Explore
16:20
Aliaskos pakrančių apsauga   
Kai didžiuliame naftos gręžinio bokšte įvyksta aštuonis žmones įkalinusi avarija, Aliaskos pakrančių apsaugos komanda leidžiasi į narsią gelbėjimo misiją.
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет, как люди учат детенышей белого медведя, как выжить в диких условиях.
РТР Планета Балтия
16:30
По горячим следам   
Мария Порошина, Вячеслав Разбегаев и Владимир Епифанцев в телесериале
VIASAT Nature
16:40
Nigelas Marvenas ir jaguarai   
Nigelas keliauja giliau į pelkynus, kur tikisi pamatyti daugiau jaguarų.
Sony Entertainment
16:55
Sukeisti gyvenimai   
Bei nerimauja, kad Redžina vėl geria ir suorganizuoja vakarienę su Zeinu, Redžina, Dafne ir Nojumi.
TV6
17:00
Medikopteris   
Kasdien ši bebaimė medikų komanda gelbsti šimtus žmonių. Autoavarijos, siaubingi gaisrai, žemės drebėjimai ar uraganai - jiems nerūpi, kaip ir kodėl atsitiko nelaimė, nes už viską svarbiau - kiekviena gyvybė, kurią tik jie gali išsaugoti.
Viasat History
17:00
Krikščionybės istorija   
Šis epizodas tyrinėja, apie nedidelę žydų sektą iš I a. Palestinos užkampių, kuri skleidė nuolankumą ir neturtą, bei tapo turtinga bei galinga pasauline religija.
Star!
17:00
Dominick Dunne´s Power Privilege and Justice   
No one knows the dark side of the rich and famous better than Dominick Dunne.
Viasat Explore
17:15
Gigantiškų objektų pervežimas   
Sinking a ship. Mega Movers are challenged to lower a skyscraper onto a barge, float it out to sea and sink it as an artificial reef!
Lietuvos ryto televizija
17:20
Niekam tavęs neatiduosiu   
Premjera. Drama. Rež.: V.Janoščiukas. Vaid.: M.Aleksandrova, J.Proninas, A.Pašininas. Rusija 2010 m. N-7
Ren Lietuva
17:20
VIASAT Nature
17:30
Gyvūnijos pasaulio užkariautojai   
Ugninė skruzdėlė
TV6
18:00
Aferistas   
Ištirti sunkiausią FTB bylą gali tik vienas žmogus, tas, kuris pats yra nusikaltėlis. Talentingiausias vagišius ir seksualiausias merginų viliotojas Nilas sutinka padėti FTB spręsti bylas pasitelkdamas savąją vagišiaus praktiką.
TV8
18:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Balticum TV
18:00
Laukinė Afrika   
Dokumentinis serialas (4).
TV1
18:00
Meilė ir bausmė   
Murat Yildirim, Nurgul Yesilcay , Tomris Incer.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
Ren Lietuva
18:15
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Одиннадцатилетний Кэм хочет, чтобы его скимборд дольше катился по волне, поэтому он приспосабливает к доске маленькие моторы.
VIASAT Nature
18:30
Mano šeima ir kiti kalakutai   
Pakviesdamas į savo nuosavos kalakutų jauniklių vados ūkį Jungtinėje Karalystėje, Nigelas Marvenas parodo nepaprastą šių paukščių elgesį. Jis narplioja painią laukinių kalakutų prijaukinimo istoriją ir išsiaiškina, kodėl šie paukščiai daugelį amžių buvo svarbūs žmonėms. Sužinosime apie sėkmingą laukinių kalakutų išsaugojimo programą JAV, susitiksime su kalakutais besižavinčiais žmonėmis ir pamatysime, kaip kalakutų pulkai įsikūrė buveines priemiesčiuose ir netgi golfo laukuose!
Star!
18:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Учимся делать гипсовую Руку помощи, мастерим из старых конвертов и играем в игру Ломай, круши
TV6
19:00
CSI kriminalistai   
Detektyvinis veiksmo serialas, sukėlęs perversmą televizijoje. Vos pasirodęs CSI buvo nominuotas net keturiems prestižiniams Emmy apdovanojimams.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Balticum TV
19:00
Komisaras Manara   
Detektyvinis serialas (11) (Italija, 2009 m.) (N-7).
Viasat History
19:00
Biblijos medžiotojai   
Tarp XIX -XX a. atradimų Egipte buvo keisti zodiakai, Egipto saulės dievui skirti himnai ir eretiški Krikščionių tekstai. Šie atradimai kelia didelę grėsmę krikščionybės pagrindams.
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat Explore
19:55
Dekonstrukcija   
Kuris elektrinis įrankis geriausiai tinka namų remontui? Išbandome įvairius elektrinius įrankius ir jų akumuliatorius, kad sužinotume, kurie yra stipresni ir saugesni.
Da Vinci Learning
20:00
Марви Хаммер   
В этом выпуске «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет об осьминогах, которые обладают способностью изменять свой цвет, подстраиваясь под окружение.
TV6
20:00
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
РТР Планета Балтия
20:00
Братья по обмену   
РУССКАЯ СЕРИЯ. Федор Добронравов, Борис Клюев, Мария Аронова, Юлия Зимина и Мария Горбань в телесериале
Viasat History
20:00
Muziejaus paslaptys   
Don Wildman apžiūri bagažinę, kurioje glūdi neįtikėtino žudiko paslaptys, paslaptingų nuolaužų krūvą, kuri gal būt gali įrodyti ateivių egzistavimą, ir keistą rutulį, pasakojantį kulto istoriją.
Sony Entertainment
20:00
Nešvilis   
Dykonas pareiškia Rajen, kad ji pernelyg stipriai spaudžia Skarlet.
TV1
20:05
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
VIASAT Nature
20:15
Didysis pingvinų gelbėjimas   
SANCCOB pingvinukų gelbėjimo projekte – daug naujų atvykėlių, tačiau kai kurių būklė itin prasta. Michaela taip pat vyksta į Paukščių salą išsiaiškinti, kodėl sala prarado paskutinį pingviną.
Viasat Explore
20:20
Aliaskos pakrančių apsauga   
Sitkos oro bazės lėktuvai skraido virš jūros ir ieško dingusių žvejų, naujokas vyksta į pirmą misiją, o Kodiako gelbėtojai skrenda akliname rūke, kad iš krovininio laivo evakuotų sergantį vyrą.
TV6
20:30
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
ПБК Литва
20:45
ПОД КАБЛУКОМ   
ПРЕМЬЕРА. Многосерийный фильм
VIASAT Nature
20:45
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Pingvinukų antplūdis ypač gausus, bet Michaelai liūdna pamačius, kad kai kurie ilgai negyvens. Tačiau likusieji tarpsta net per gerai ir išsiunčiami į storulių stovyklą , kad numestų antsvorio.
TV6
21:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
Viasat History
21:00
Didžiosios kelionės geležinkeliu po Europą   
Michael Portillo keliauja iš Danijos į Švediją ir galiausiai Norvegiją. Būdamas ten, jis tiria ypatingą ir mažai žinomą šių trijų šalių istoriją.
Star!
21:00
Rich and Reckless   
Get to know the greediest modern criminals - the ones who stop at nothing to get their slice of the pie.
Viasat Explore
21:10
Medienos karaliai   
Bytas pristato namą taupiam klientui iš Jutos, kuris viską nori daryti pats; Andrė ir Džoelis varžydamiesi stato prabangias vištides, o Andrė siekia atsidurti žurnalo viršelyje.
VIASAT Nature
21:15
Geriausias šuns draugas   
Kalaitė Kotė užaugino arktinę vilkę Vandą, kuri niekada nesuprato, kad savo pamotę galėtų sudraskyti per kelias sekundes, jei tik panorėtų. Kotė išlieka populiariausiu šunimi.
Da Vinci Learning
21:30
Как это построено   
Инженеры, дизайнеры и все, кто строит огромные крылья A380 - самого большого лайнера в мире.
VIASAT Nature
21:40
Geriausias šuns draugas   
Šioje serijoje išgirsime pasakojimą apie tai, kaip mažam baikščiam kojotui atsitiesti padėjo lūšis.
Viasat History
22:00
Didysis požeminis karas   
Col di Lana yra nedidelis kalnas, dabar vadinamas kraujo kalnu. Italai jame po austrų gynyba iškasė tunelį ir išsprogdino visą kalno viršūnę, nužudydami 200 kareivių.
Viasat Explore
22:00
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvas entuziastingai iš dalių surinkinėja originalų gangsterių automobilį, kuomet naujas klientas atvaro jam 1928-ųjų Buick , pilną sutrūnijusios medienos, tačiau klientas turi kitų minčių.
Star!
22:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
VIASAT Nature
22:05
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Tai paskutinė Paul´o savaitė šunų prieglaudoje; jis labai džiaugiasi matydamas, kaip du šuniukai atrado savo motinas po to, kai buvo dirbtinai maitinami nuo pat gimimo.
VIASAT Nature
22:30
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Paulas susiduria su nepaprasto charakterio britų buldogu nesveikomis kojomis. Veterinaras Philas negali nustatyti negalavimo priežasties ir mano, kad tai gali būti susiję su nervais.
Star!
22:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Sony Entertainment
22:50
Draugai   
Visi, išskyrus Rosą, susimeta loterijos bilietui.
TV8
22:55
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Viasat History
23:00
Muziejaus paslaptys   
Don tiria išlaikytą žmogaus audinių masę, esančią JAV politinio skandalo centre, didžiulę žmones ryjančios pabaisos kaukolę ir meteoritą, kuris kadaise buvo neįtikėtinos vagystės dalimi.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
Sony Entertainment
23:20
Draugai   
Džo jaučiasi nejaukiai, nes jo personažas Mūsų gyvenimo dienose daktaras Dreikas Ramoras gauna tikrą dialogą, tad pasikviečia Reičel į filmavimo aikštelę. Čia jai taip patinka, kad ji pradeda svajoti apie meilę. Tačiau kam: Džo, Dreikui ar abiems?
Ren Lietuva
23:25
Солдаты   
Сериал
TV1
23:30
Deksteris   
Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, David Zayas, Lauren Velez.
Star!
23:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
РТР Планета Балтия
23:40
Каменская   
Елена Яковлева в телесериале
Sony Entertainment
23:50
Bordžijos   
Popiežius sveikina gudriai prancūzus apgavusią Vitoriją, o Čezarė ragina kitam kartui išsilieti tikrų patrankų. Sužinojęs, kad po prancūzų atakos mirė Uršula Bonadeo, Čezarė išskuba į vienuolyną.
2014.12.26 Penktadienis
Viasat History
00:05
Gyvenimas Jėzaus laikais   
Ką žmonės darydavo susirgę pirmajame mūsų eros amžiuje? Tai buvo Jėzaus ir jo gydymo stebuklų laikai, bet kaip iš tikrųjų atrodė sveikatos priežiūra tais laikais?
Ren Lietuva
00:15
Солдаты   
Сериал
РТР Планета Балтия
00:30
Люди и манекены   
Аркадий Райкин в комедии 1974 г. 4-я серия.
TV1
00:30
Arti namų   
John Carroll Lynch, David James Elliott, Jennifer Finnigan, Kimberly Elise.
Viasat Explore
00:40
Metaliniai milžinai   
Amphibex AE400 yra neįtikėtina mašina: tai ledą laužanti amfibija su oro pagalve ir ekskavatorius. Jos darbas taip pat neįtikėtinas – visą miestą ji saugo nuo didžiulių potvynių.
TV8
00:45
Gydytojai   
1023 In an epic battle of life and death, Casey survives an alligator attack but loses his arm. You won’t believe how he did it! And, did you know most PMS symptoms can be prevented? Find out how.
Sony Entertainment
00:50
Bordžijos   
Sumušta Prancūzijos armija grįžta į Prancūziją, o popiežius siunčia Čezarę į Forli rūmus tartis su prancūzus palaikiusiais Katerina Sforca ir Lukrecijos vyru Džiovaniu Sforca. Pakeliui jie stabteli Mikeleto namuose, kur Čezarė susitinka su motina.
Viasat History
01:00
Krikščionybės istorija   
Šis epizodas tyrinėja, apie nedidelę žydų sektą iš I a. Palestinos užkampių, kuri skleidė nuolankumą ir neturtą, bei tapo turtinga bei galinga pasauline religija.
Viasat Explore
01:05
Metaliniai milžinai   
Ekskavatorius Hitachi 200 yra didžiulė mašina, bet kai jis naudojamas su 5 ašmenų pjaunamąja galvute Waratah 622 , – tai tiesiog nesustabdomas medienos pjaustymo milžinas.
TV6
01:25
Anarchijos vaikai   
”Anarchijos vaikai” yra mažame Amerikos miestelyje įsikūrusi motociklininkų grupuotė, kurios nariai didžiąją dalį pajamų gauna iš neteisėtos prekybos ginklais. Grupuotės vadovas tvarką palaiko remdamasis žiaurumu, o jo sūnėnas ir antras pagal svarbą grupuotės narys bando šią tvarką pakeisti. Neišvengiamai kyla konfliktas, galintis pakeisti ne tik jų santykius, bet ir visą grupuotę.
VIASAT Nature
01:50
Geriausias šuns draugas   
Kalaitė Kotė užaugino arktinę vilkę Vandą, kuri niekada nesuprato, kad savo pamotę galėtų sudraskyti per kelias sekundes, jei tik panorėtų. Kotė išlieka populiariausiu šunimi.
Sony Entertainment
01:50
Nešvilis   
Dykonas pareiškia Rajen, kad ji pernelyg stipriai spaudžia Skarlet.
Da Vinci Learning
02:00
Что дала нам промышленная революция   
Как индустриальная революция реформировала наш дом? Об этом в новой серии передачи Да Винчи Лёнинг «Что нам дала промышленная революция».
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
VIASAT Nature
02:15
Geriausias šuns draugas   
Šioje serijoje išgirsime pasakojimą apie tai, kaip mažam baikščiam kojotui atsitiesti padėjo lūšis.
TV6
02:25
24 valandos   
Day 2: 6:00 A.M.-7:00 A.M. gs: Reiko Aylesworth (Michelle Dessler) Tobin Bell (Peter Kingsley) Lourdes Benedicto (Carrie Turner) Jude Ciccolella (Mike Novick) Thomas Kretschmann (Max) Alan Dale (Vice President Jim Prescott) Paul Schulze (Ryan Chappelle) Rick D. Wasserman (Alex Hewitt) Scott Paulin (Brian Jacobs) Randle Mell (Brad Hammond) Bruce Nozick (Division Agent) Nina Landey (Eve) When Jack hits a dead end with his lead, he realizes he must persuade Sherry to help him get evidence against Kingsley. Things go awry at CTU when Division becomes suspicious of Chappelle´s absence. Michelle goes off-site to work with Jack. Mike and Prescott ask Palmer to aid them as the bombers get closer to their targets.
Viasat Explore
02:25
Gigantiškų objektų pervežimas   
Sinking a ship. Mega Movers are challenged to lower a skyscraper onto a barge, float it out to sea and sink it as an artificial reef!
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
VIASAT Nature
02:40
Gyvūnijos pasaulio užkariautojai   
Didysis Kamčatkos krabas
Viasat History
03:00
Biblijos medžiotojai   
Tarp XIX -XX a. atradimų Egipte buvo keisti zodiakai, Egipto saulės dievui skirti himnai ir eretiški Krikščionių tekstai. Šie atradimai kelia didelę grėsmę krikščionybės pagrindams.
VIASAT Nature
03:40
Šunys patruliai   
Kalėjime dirbantis šuo Barnis užuodžia tai, ko niekas nemato kosmetikos krepšelyje, o policijoje dirbantis šuo Dredas seka porelę blogiukų, mėginusių pabėgti per krūmynus.
Viasat History
04:00
Gimimas, vedybos ir mirtis viduramžiais   
Istorikė Helena Castor atskleidžia, kad vedybas viduramžiais žmonės nebūtinai pasirinkdavo patys, o jaunikis ir nuotaka dažnai būdavo tik paskutinė jų tėvų dėliojamos dėlionės dalis.
VIASAT Nature
04:05
Gyvūnų viltis   
Šūvis tamsoje. Prie Hope slenksčio atvyksta pats neįprasčiausias elniukas. Kitur, kapinės yra baisi vieta neįtikėtinam susitikimui.
РТР Планета Балтия
04:10
Пока станица спит   
Телесериал.
Viasat Explore
04:15
Dekonstrukcija   
Vedėjas Mattas Blashaw, tyrinėdamas dažų pasaulį, tepa juos gausiai. Šioje serijoje sužinome, kokia dažų sudėtis skardinėje, ir kaip kuriami dažai, kad būtų patvaresni ir kuo ilgiau išliktų ryškūs.
Viasat Explore
04:40
Dekonstrukcija   
Kaip name taupome energiją ir pinigus? Šioje serijoje sužinosime, kaip veikia izoliacija, o energijos kontrolierius Dougas Parkeris parodys, kaip namuose energiją naudoti efektyviau.
Viasat History
05:00
Motinos, žudikės ir meilužės: Senovės Romos imperatorės   
Profesorė Catharine Edwards tyrinėja dramatiškus dviejų I a. Romos imperijos aukštuomenės moterų – Mesalinos ir Agripinos – gyvenimus.
VIASAT Nature
05:00
Viasat Explore
05:05
Aliaskos pakrančių apsauga   
Sitkos oro bazės lėktuvai skraido virš jūros ir ieško dingusių žvejų, naujokas vyksta į pirmą misiją, o Kodiako gelbėtojai skrenda akliname rūke, kad iš krovininio laivo evakuotų sergantį vyrą.
VIASAT Nature
05:30
Gyvūnų viltis   
Lapė ir ežys. Du Hope komandos nariai keliauja į Angliją, mokosi naujų metodų ir įsilieja į pirmąsias gyvūnų gelbėjimo fronto linijas.
Sony Entertainment
05:35
Draugai   
Visi, išskyrus Rosą, susimeta loterijos bilietui.
Viasat Explore
05:50
Ratai iš ano pasaulio   
A New Hope. The wrecked ´71 Cuda 440-6 is still in pieces, and the client is becoming unsure about the restoration. Is there really hope for the poor, forgotten ´Cuda?
Sony Entertainment
06:00
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat History
06:05
Muziejaus paslaptys   
Don tiria išlaikytą žmogaus audinių masę, esančią JAV politinio skandalo centre, didžiulę žmones ryjančios pabaisos kaukolę ir meteoritą, kuris kadaise buvo neįtikėtinos vagystės dalimi.
RenTV Baltic
06:10
Следаки   
Сериал.
VIASAT Nature
06:30
Geriausias šuns draugas   
Asilas Tomas kupranugarį Hampfrį pradėjo sekioti nuo pat pirmos dienos, ir jo atkaklumas atsipirko: dabar jie – neišskiriami.
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat Explore
06:35
Savamoksliai išradėjai   
Šįkart Dougas susipažins su naujais išradimais: grėbliais, taupančiais jūsų laiką, dydį keičiančia pietų dėžute bei neįprasta riedlente.
Sony Entertainment
06:50
Sukeisti gyvenimai   
Bei nerimauja, kad Redžina vėl geria ir suorganizuoja vakarienę su Zeinu, Redžina, Dafne ir Nojumi.
Viasat Explore
07:00
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvas entuziastingai iš dalių surinkinėja originalų gangsterių automobilį, kuomet naujas klientas atvaro jam 1928-ųjų Buick , pilną sutrūnijusios medienos, tačiau klientas turi kitų minčių.
Viasat History
07:00
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Daug teorijų sukurta, bandant paaiškinti, kodėl žlugo majų civilizacija. Tačiau moksliniai įrodymai rodo, kad šią civilizaciją pasmerkė 200 metų trūkusi sausra.
VIASAT Nature
07:00
Geriausias šuns draugas   
Kai meškėnas Mateo atvyko į savo naujuosius namus – įvairių rūšių gyvūnų pilną ūkį, – niekas su juo nežaidė. Šuniui Hondai prireikė drąsos, ir galiausiai šie ėmė ristis ir žaisti šiurkščius žaidimus.
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
Ren Lietuva
07:10
Вовочка   
Сериал
VIASAT Nature
07:25
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Trys mastifo jaunikliai atvežami į šunų prieglaudą. Mažylius garaže augino benamis, nebegalintis daugiau jais pasirūpinti.
Viasat History
07:30
Motinos, žudikės ir meilužės: Senovės Romos imperatorės   
Profesorė Catharine Edwards pasakoja apie keturias labai skirtingas moteris, kurios matė, kaip kardinaliai transformavosi Romos imperija.
Star!
07:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
VIASAT Nature
07:55
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šioje serijoje Paulas susitinka su keturių mėnesiu paklydusiu šuneliu Patriku, kuris buvo rastas vienas klaidžiojantis Londono gatvėmis.
TV8
08:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
TV1
08:10
TV1
08:20
VIASAT Nature
08:20
Japoninės markatos. Tvirtos ir nelabai   
Japoninės markatos gyvena ekstremaliomis sąlygomis. Keičiantis metų laikams rasti ėdesio darosi sunkiau, tam reikia išmanumo. Pamatysime tris atskiras beždžionių grupes. Viena gyvena be vargo, kita – kalnuose kasdien kovoja dėl išlikimo, o trečia siaubia aplinkinius ūkius.
TV8
08:25
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
TV1
08:30
Sony Entertainment
08:30
Draugai   
Visi, išskyrus Rosą, susimeta loterijos bilietui.
LRT Kultūra
08:35
Džeronimas   
Animacinis serialas. Italija, Prancūzija. 2009–2010 m.
Viasat History
08:35
Gimimas, vedybos ir mirtis viduramžiais   
Istorikė Helena Castor atskleidžia, kaip noras nebūti pamirštam ir prisiminimai apie savo artimuosius formavo ne tik tai, kaip viduramžių žmonės meldėsi , bet ir pačius viduramžių bažnyčios pastatus.
LRT Televizija
08:40
Džeronimas   
Animacinis serialas. Italija, Prancūzija. 2009–2010 m.
Lietuvos ryto televizija
08:45
Kaip užauginti planetą. Gyvybė iš šviesos   
Dokumentinis serialas. N-7
Viasat Explore
08:45
Statybų asai   
Ak, Kanada. Metalininkai stato tiltus ir dangoraižius nuo XIX amžiaus. Christopheris Beauvaisas šią tradiciją tęsia.
TV8
08:50
Rutos Rendel detektyvai. Įvykis kelyje   
Detektyvai turi tirti už ekologiją kovojančių protestantų veiksmus. Šie, siekdami sustabdyti reikšmingo kelio tiesimą per saugotinus miškus, jų glūdumoje yra įsirengę stovyklą ir pasirengę bet kam, kad tik sustabdytų darbus. Įtampa tarp aktyvistų ir darbininkų auga ir, jei niekas neįsikiš, gali baigtis tragiškai. Be šios bylos, Burdenas ieškos dingusios vokietaitės, kurią žmonės paskutinį kartą matė aludėje, kai ši išsikvietė taksi... Kaip ji galėjo taip paslaptingai išnykti?
Sony Entertainment
08:55
Draugai   
Džo jaučiasi nejaukiai, nes jo personažas Mūsų gyvenimo dienose daktaras Dreikas Ramoras gauna tikrą dialogą, tad pasikviečia Reičel į filmavimo aikštelę. Čia jai taip patinka, kad ji pradeda svajoti apie meilę. Tačiau kam: Džo, Dreikui ar abiems?
TV1
09:00
Star!
09:00
Rich and Reckless   
Get to know the greediest modern criminals - the ones who stop at nothing to get their slice of the pie.
Viasat Explore
09:10
Gigantiškų objektų pervežimas   
Ships moving ships. Mega Mover theorists design and build the largest heavy-lift submersible vessel ever to lift it out of the water and haul it halfway across the world.
VIASAT Nature
09:20
Kalėdinė žiema stebuklų šalyje   
Žiema atneša ypatingų, stebuklingų kerų. Tai jaukių tradicijų ir papročių metas. Tačiau tenykščių gyvūnų gyvenime ši žmonių idilė neturi jokios prasmės. Jiems žiema – sunkumų laikotarpis. Voverės, šernai ir lūšys – visi turi savo išgyvenimo žiemą strategiją. Tačiau nepaisant nepaprastų gebėjimų prisitaikyti, kova dėl išlikimo sunki, ir dažnai gali būti laimėta tik žmonėms padedant. Šioje laidoje keliausime per žiemišką Vokietiją, paryškintą šaltajam laikotarpiui būdingu vaikišku entuziazmu. Sniegu užkloti pasakiški kraštovaizdžiai, neįprasti pasakojimai apie gamtą ir jaudinančios gyvūnų istorijos sukuria ypatingą, širdį šildančią žiemos atmosferą.
TV1
09:25
Striksės   
Aly Michalka, Ashley Tisdale, Robbie Jones.
Sony Entertainment
09:25
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
Viasat History
09:40
Gyvenimas Jėzaus laikais   
Prieš du tūkstančius metų šventyklos sargyba ir kariai suėmė Jėzų, pradėdami patį gėdingiausią visų laikų teismą. Kas buvo šie žmonės ir kieno įsakymus jie vykdė?
Balticum TV
09:45
Komisaras Manara   
Detektyvinis serialas (11) (Italija, 2009 m.) (N-7).
LRT Televizija
09:50
Pinokis   
Pasaka. Vokietija. 2013 m. Rež. Anna Justice. HD.
TV8
09:55
Mažųjų gyvūnėlių krautuvė   
Linksma mergaitė Blait Bakster kartu su tėčiu atsikrausto į didelį miestą ir įsikuria virš gyvūnėlių parduotuvės, kurioje gyvena įvairiausi padarėliai, net pandos ir driežiukai. Besirūpindama jais, Blait suvokia, kad ji vienintelė gali suprasti gyvūnėlių kalbą ir pasišnekučiuoti su jais. Kartu su augintiniais mažoji jų prižiūrėtoja patirs ne vieną nuotykį ir daug smagių akimirkų. Mergaitė bus didžiausia žmonių pasaulyje gyvūnėlių pagalbininkė ir vertėja.
TV6
10:00
Medikopteris   
Kasdien ši bebaimė medikų komanda gelbsti šimtus žmonių. Autoavarijos, siaubingi gaisrai, žemės drebėjimai ar uraganai - jiems nerūpi, kaip ir kodėl atsitiko nelaimė, nes už viską svarbiau - kiekviena gyvybė, kurią tik jie gali išsaugoti.
Star!
10:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
VIASAT Nature
10:15
Planeta Europa   
Žiema – sunkus metas žiemos miegu nemiegantiems padarams. Šiems tenka naudoti išlikimo strategijas: kai kurie turi įgimtų nuo sušalimo saugančių savybių, o kitiems tenka ištirpti baltoje aplinkoje.
Sony Entertainment
10:15
Sukeisti gyvenimai   
Bei nerimauja, kad Redžina vėl geria ir suorganizuoja vakarienę su Zeinu, Redžina, Dafne ir Nojumi.
TV8
10:20
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
Двенадцатилетний Карлос пытается поставить мировой рекорд по высоте броска мяча для регби с помощью специального приспособления.
Star!
10:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
TV1
10:45
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Lietuvos ryto televizija
10:55
Kaip užauginti planetą. Varžovas   
Dokumentinis serialas. N-7
Da Vinci Learning
11:00
Умелые пальчики   
Мастерим необычную корзину для мусора, делаем печенье для купания и кое-что еще!
TV6
11:00
Ieškotojas   
Swing and a Miss. Isabel´s new boyfriend Frank, an all-star baseball athlete, gets robbed, and Walter steps in to help find his stolen collectibles. But in the process, Walter learns Frank has lost something more meaningful than memorabilia. Then, to earn Willa´s trust, Leo and Walter bring her in on the case.
LRT Televizija
11:00
Šunų ABC   
Dokumentinis serialas. JAV. 2008 m. HD.
Star!
11:00
Elements of Style   
How do you define style?
VIASAT Nature
11:05
Laukiniai Andai   
Andai – ilgiausia pasaulyje kalnų grandinė, besidriekianti palei visą Pietų Amerikos pakrantę. Kalnų sistemos ilgis – per 7500 kilometrų. Kai kurios viršukalnės – iki 7000 metrų aukščio. Vėtringuose Patagonijos pietuose driekiasi rantyti ledynai. O sausose plokštumose gausu ugnikalnių ir druskos ežerų. Vakarinėje kalnyno dalyje žaliuoja augmenija, vešlūs miškai. O Pantanalio rytuose telkšo didžiausias pasaulyje pelkynas. Stulbinamoje laidoje pamatysite neįprastą gamtą ir įdomius pasakojimus apie čia įsikūrusius gyvūnus.
Star!
11:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Viasat History
11:40
Tikroji baltoji karalienė ir jos konkurentai   
Philippa Gregory pasakoja susipynusias moterų, kurios Rožių karų metu priėmė svarbius sprendimus, istorijas. Ji į gyvenimą prikelia ryškias išdavysčių, meilės ir kraujo praliejimo istorijas.
Viasat Explore
11:50
Dekonstrukcija   
Iš kur atiteka vandentiekio vanduo? Ir kaip jis tampa pakankamai švarus, kad būtų galima jį gerti? Šioje serijoje tai sužinosime, apsilankę vandens valymo stotyje.
Da Vinci Learning
12:00
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет, как люди учат детенышей орангутанга, оставшихся сиротами, как выжить в джунглях.
TV6
12:00
Aferistas   
Ištirti sunkiausią FTB bylą gali tik vienas žmogus, tas, kuris pats yra nusikaltėlis. Talentingiausias vagišius ir seksualiausias merginų viliotojas Nilas sutinka padėti FTB spręsti bylas pasitelkdamas savąją vagišiaus praktiką.
Lietuvos ryto televizija
12:00
Spąstai   
Detektyvinis serialas Rež.: S.Lysenko. Vaid.: D.Strachovas, D.Moroz, L.Čiursina. Rusija, Ukraina. 2009 m. N-7
Viasat Explore
12:15
Aliaskos pakrančių apsauga   
Pakrantės gelbėtojai vyksta gelbėti nuošaliame miestelyje laukiančio paciento, ant seklumos užplaukusio laivelio savininko ir kalnuose įstrigusio medžiotojo.
Ren Lietuva
12:30
Следаки   
Сериал
ПБК Литва
12:40
Поцелуй 2   
Многосерийный фильм
TV1
12:40
Audra   
Ximena Navarette, Ivan Sanchez, William Levy.
Viasat History
12:40
Biblijos medžiotojai   
Tarp XIX -XX a. atradimų Egipte buvo keisti zodiakai, Egipto saulės dievui skirti himnai ir eretiški Krikščionių tekstai. Šie atradimai kelia didelę grėsmę krikščionybės pagrindams.
Ren Lietuva
12:55
Следаки   
Сериал
TV6
13:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
Viasat Explore
13:05
Gigantiškų objektų pervežimas   
Sinking a ship. Mega Movers are challenged to lower a skyscraper onto a barge, float it out to sea and sink it as an artificial reef!
VIASAT Nature
13:05
Nigelas Marvenas ir jaguarai   
Nigelas keliauja giliau į pelkynus, kur tikisi pamatyti daugiau jaguarų.
Ren Lietuva
13:25
Солдаты   
Сериал
TV6
13:30
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
TV1
13:35
Pavogtas gyvenimas   
Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Luis Roberto Guzman.
Viasat History
13:40
Gimimas, vedybos ir mirtis viduramžiais   
Istorikė Helena Castor atskleidžia, kaip noras nebūti pamirštam ir prisiminimai apie savo artimuosius formavo ne tik tai, kaip viduramžių žmonės meldėsi , bet ir pačius viduramžių bažnyčios pastatus.
LRT Kultūra
13:45
Pinokis   
Pasaka. Vokietija. 2013 m. Rež. Anna Justice. HD
VIASAT Nature
13:55
Laukinė Australija   
Bangininių ryklių pakrantė. Australijos šiaurės vakaruose esančioje nuošalioje dykumos pakrantėje slypi didžiausi gamtos stebuklai. Šioje serijoje tyrinėsime neįprastą Australijos Bangininių ryklių rifą.
TV6
14:00
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
TV8
14:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
BTV
14:00
Baisiausia mano gyvenimo savaitė. Kalėdos   
Leonardas Pobedonoscevas, Arūnas Storpirštis, Larisa Kalpokaitė, Eglė Driukaitė, Asta Baukutė, Lina Rastokaitė.
Star!
14:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
РТР Планета Балтия
14:05
Сердце звезды   
Телесериал.
Ren Lietuva
14:15
Солдаты   
Сериал
TV1
14:30
Būrėja   
Star!
14:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat History
14:50
Motinos, žudikės ir meilužės: Senovės Romos imperatorės   
Profesorė Catharine Edwards pasakoja apie keturias labai skirtingas moteris, kurios matė, kaip kardinaliai transformavosi Romos imperija.
VIASAT Nature
14:50
Mano šeima ir kiti kalakutai   
Pakviesdamas į savo nuosavos kalakutų jauniklių vados ūkį Jungtinėje Karalystėje, Nigelas Marvenas parodo nepaprastą šių paukščių elgesį. Jis narplioja painią laukinių kalakutų prijaukinimo istoriją ir išsiaiškina, kodėl šie paukščiai daugelį amžių buvo svarbūs žmonėms. Sužinosime apie sėkmingą laukinių kalakutų išsaugojimo programą JAV, susitiksime su kalakutais besižavinčiais žmonėmis ir pamatysime, kaip kalakutų pulkai įsikūrė buveines priemiesčiuose ir netgi golfo laukuose!
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Одиннадцатилетний Кэм хочет, чтобы его скимборд дольше катился по волне, поэтому он приспосабливает к доске маленькие моторы.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
Sony Entertainment
15:05
Draugai   
Džo slapta planuoja surengti vakarėlį muilo operų žvaigždėms, nes kiekvieną sykį sutikusios žvaigždę Monika, Fibi ir Reičel visą laiką priverčia jaustis jį nepatogiai.
RenTV Baltic
15:20
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Учимся делать гипсовую Руку помощи, мастерим из старых конвертов и играем в игру Ломай, круши
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Sony Entertainment
15:35
Draugai   
Po nesėkmingų bandymų susilaukti vaikų Monika ir Čandleris nusprendžia pasidaryti tyrimus vaisingumo klinikoje, kur susitinka buvusią Čandlerio draugę Dženis.
VIASAT Nature
15:45
Japoninės markatos. Tvirtos ir nelabai   
Japoninės markatos gyvena ekstremaliomis sąlygomis. Keičiantis metų laikams rasti ėdesio darosi sunkiau, tam reikia išmanumo. Pamatysime tris atskiras beždžionių grupes. Viena gyvena be vargo, kita – kalnuose kasdien kovoja dėl išlikimo, o trečia siaubia aplinkinius ūkius.
Viasat Explore
15:50
Dekonstrukcija   
Ar apsaugotas jūsų namas nuo plėšikų? Ardome namų aspaugos sistemas, įleistines spynas, langus ir duris, norėdami išsiaiškinti, kaip galėtumėte apsaugoti savo namus nuo įsibrovėlių.
TV6
16:00
Ieškotojas   
The Great Escape. Walter is asked to help an amateur magician find his assistant who vanished during a disappearing act. Walter and Leo, aided by Special Agent Green, find clues to a counterfeit money ring. Leo asks Isabel to help look after Willa.
Viasat History
16:00
Gyvenimas Jėzaus laikais   
Prieš du tūkstančius metų šventyklos sargyba ir kariai suėmė Jėzų, pradėdami patį gėdingiausią visų laikų teismą. Kas buvo šie žmonės ir kieno įsakymus jie vykdė?
Star!
16:00
Rich and Reckless   
Get to know the greediest modern criminals - the ones who stop at nothing to get their slice of the pie.
Sony Entertainment
16:05
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
Viasat Explore
16:20
Aliaskos pakrančių apsauga   
Pakrantės gelbėtojų komanda vyksta į tris rizikingas misijas: jiems tenka gelbėti dėl širdies priepuolio ties mirties riba atsidūrusį žmogų, skęstantį žvejų laivą bei nakčia ieškoti dingusio žvejo.
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
В этом выпуске «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет об осьминогах, которые обладают способностью изменять свой цвет, подстраиваясь под окружение.
РТР Планета Балтия
16:30
По горячим следам   
Мария Порошина, Вячеслав Разбегаев и Владимир Епифанцев в телесериале
VIASAT Nature
16:40
Nigelas Marvenas ir jaguarai   
Nigelas keliauja į Pietus apžiūrėti pelkyno pakraščių. Jis aptinka didžiulę skruzdėdą ir stebi jaguarų medžioklę.
TV6
17:00
Medikopteris   
Kasdien ši bebaimė medikų komanda gelbsti šimtus žmonių. Autoavarijos, siaubingi gaisrai, žemės drebėjimai ar uraganai - jiems nerūpi, kaip ir kodėl atsitiko nelaimė, nes už viską svarbiau - kiekviena gyvybė, kurią tik jie gali išsaugoti.
Viasat History
17:00
Krikščionybės istorija   
Ši dalis tiria Rytų Ortodoksų Krikščionybę, kuri ir dabar vyrauja Rusijoje bei Balkanuose ir turi daugiau nei 150 mln. narių visame pasaulyje.
Sony Entertainment
17:00
Sukeisti gyvenimai   
Nepatenkinti, nes mokyklos taryba nusprendė uždaryti Karltoną ir paversti juos įprasta mokykla, kurti mokiniai užima vieną iš mokyklos pastatų ir per Romeo ir Džuljetos” pastatymą įjungia gaisro perspėjimo sistemą.
Star!
17:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Viasat Explore
17:15
Gigantiškų objektų pervežimas   
Extreme aircraft recovery. Driven by a desire to preserve World War II aircrafts lost for more than 50 years, Mega Movers risk their lives and go to extremes to salvage these relics.
Ren Lietuva
17:25
VIASAT Nature
17:30
Paseka – Velykų drambliukė   
Velykų rytą prie Okavango deltos dramblių banda palieka jauniklę. Išsigelbėjusi nuo pavojų ji randa kitą dramblių bandą. Mes seksime jos pėdomis ir sužinosime apie kasdienį dramblių gyvenimą laukinėje gamtoje. Pamatysime, kaip ji vadovaujasi instinktais, mokosi iš kitų dramblių ir iš žmonių.
Star!
17:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
TV6
18:00
Aferistas   
Ištirti sunkiausią FTB bylą gali tik vienas žmogus, tas, kuris pats yra nusikaltėlis. Talentingiausias vagišius ir seksualiausias merginų viliotojas Nilas sutinka padėti FTB spręsti bylas pasitelkdamas savąją vagišiaus praktiką.
TV8
18:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
TV1
18:00
Meilė ir bausmė   
Murat Yildirim, Nurgul Yesilcay , Tomris Incer.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
Ren Lietuva
18:25
VIASAT Nature
18:25
Laukinė Australija   
Alpės. Visi yra girdėję apie Australijos dykumas ir lygumas, bet šioje šalyje yra ir savų įspūdingų snieguotų viršūnių. Šioje serijoje aplankysime nuostabiąsias Australijos Alpes.
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Десятилетняя Шания любит велосипеды… и футбол. Поэтому она придумала велосипед, который может пинать мяч специальным манипулятором.
Star!
18:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Делаем кактус с секретом, перекрашиваем футболки овощной краской и готовим десерт - гигантское пирожное.
TV6
19:00
CSI kriminalistai   
Detektyvinis veiksmo serialas, sukėlęs perversmą televizijoje. Vos pasirodęs CSI buvo nominuotas net keturiems prestižiniams Emmy apdovanojimams.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Balticum TV
19:00
Madonna: ant bangos   
Dokumentinis filmas (JAV, D.Britanija, 2012 m.).
Viasat History
19:00
Mitų medžiotojai   
Nojaus arkos paieškos
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat Explore
19:55
Dekonstrukcija   
Nuo bambuko grindų iki kiliminių dangų ir šleifų – ardome grindis, kad pamatytume, kaip įvairių rūšių grindų danga veikia rūsčiausiomis sąlygomis.
Da Vinci Learning
20:00
Марви Хаммер   
В этом выпуске «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет, как фотографы делают редкие снимки гепардов, львов и других зверей из семейства кошачьих.
TV6
20:00
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
Viasat History
20:00
Muziejaus paslaptys   
Don Wildman tiria revoliucinį plūgą, kuris pasėjo baisios nelaimės sėklas, primityvų lėktuvą, kuris skelbia iššūkį skrydžio istorijai ir apgaulingą monetą, sukurtą žudyti.
Sony Entertainment
20:00
Nešvilis   
Medei panorus būti su Dykonu Tedis pasijaučia, kad jį iškeičia.
TV1
20:05
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
VIASAT Nature
20:15
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Laikas Michaelai pripažinti savo Achilo kulną: pingvinų maitinimą per vamzdelį. Šis darbas sunkus, nes paukštis gali patirti stresą arba, dar blogiau, žūti, jei maitinama netinkamai. Ar jai pavyks?
Balticum TV
20:20
Tėvai už borto   
Humoro serialas (12) (D.Britanija, 2008 m.).
Viasat Explore
20:20
Aliaskos pakrančių apsauga   
Sitkos pakrančių apsauga iš kruizinio laivo evakuoja sunkiai sergantį ligonį, o gelbėtojai išbando savo galimybių ribas, vykdydami dvi kritines gelbėjimo misijas per vieną darbo dieną.
TV6
20:30
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
VIASAT Nature
20:45
Didysis pingvinų gelbėjimas   
Michaelos viešnagė SANCCOB baigiasi, ir ji su visais atsisveikina. Liūdna, kai vienas iš jos mylimiausių pingvinukų miršta, tačiau kitas jauniklis jaučiasi gana gerai, kad būtų išleistas į laisvę...
TV1
21:00
DETEKTYVO Tiltas   
Sofia Helin, Kim Bodnia, Dag Malmberg.
Star!
21:00
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
VIASAT Nature
21:15
Geriausias šuns draugas   
Asilas Tomas kupranugarį Hampfrį pradėjo sekioti nuo pat pirmos dienos, ir jo atkaklumas atsipirko: dabar jie – neišskiriami.
Star!
21:30
Movie Talk   
A weekly movie interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars in the world as they discuss their movies, their work and career highlights.
VIASAT Nature
21:40
Geriausias šuns draugas   
Kai meškėnas Mateo atvyko į savo naujuosius namus – įvairių rūšių gyvūnų pilną ūkį, – niekas su juo nežaidė. Šuniui Hondai prireikė drąsos, ir galiausiai šie ėmė ristis ir žaisti šiurkščius žaidimus.
Da Vinci Learning
21:55
Что дала нам промышленная революция   
В этом выпуске передачи «Что нам дала промышленная революция» Да Винчи Лёнинг расскажет о великих изобретениях девятнадцатого века.
Star!
22:00
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
VIASAT Nature
22:05
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Trys mastifo jaunikliai atvežami į šunų prieglaudą. Mažylius garaže augino benamis, nebegalintis daugiau jais pasirūpinti.
VIASAT Nature
22:30
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šioje serijoje Paulas susitinka su keturių mėnesiu paklydusiu šuneliu Patriku, kuris buvo rastas vienas klaidžiojantis Londono gatvėmis.
Star!
22:30
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
Viasat Explore
22:50
FTB: kova su nusikalstamumu   
Robertas O´Dubaine´as randamas nušautas. Su nusikaltėlių pasauliu susijusi žmogžudystė virsta tragiška išdavystės byla – FTB ir Čikagos policija leidžiasi į mirtinai pavojingos viliotojos paieškas.
TV8
22:55
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Viasat History
23:00
Senovės Egiptas: gyvenimas ir mirtis Karalių slėnyje   
Atraskite paslaptingą egiptiečių pomirtinio gyvenimo pasaulį. Dr. Joanna Fletcher tyrinėja mumijas, norėdama sužinoti kodėl egiptiečiai išleisdavo milžiniškas sumas ruošdamiesi mirčiai.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
Sony Entertainment
23:10
Draugai   
Džo slapta planuoja surengti vakarėlį muilo operų žvaigždėms, nes kiekvieną sykį sutikusios žvaigždę Monika, Fibi ir Reičel visą laiką priverčia jaustis jį nepatogiai.
Star!
23:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Viasat Explore
23:40
Nusikalstamas Azijos pasaulis   
Jie siūlo greitas, stambias, lengvai prieinamas paskolas ir nieko neklausinėja. Bet kai skolininkas neįstengia laikytis sąlygų, nusikaltėliai imasi negailestingų priemonių. Šantažas, pagrobimai, plėšimai ir smurtas. Neteisėtai suteikti paskolas draudžiama, tačiau skolintojai įstatymų nebijo. Malaizijoje, Kvala Lumpūre itin garsi vienos tokios gaujos byla. Ji negailestingai ir ilgai kankino savo skolininkus. Sužinosime apie tokių organizacijų poveikį visuomenei, išgirsime aukų, politikų, policininkų ir nusikaltėlių pasakojimus.
Sony Entertainment
23:40
Draugai   
Po nesėkmingų bandymų susilaukti vaikų Monika ir Čandleris nusprendžia pasidaryti tyrimus vaisingumo klinikoje, kur susitinka buvusią Čandlerio draugę Dženis.
© 2009 TV24.LT    |    Apie projektą    |    Reklama    |    Atsiliepimai     |    D.U.K |    2.832   New

spacer
    
kanaly