|   Tv24
|
Arrow Up
200 kanalų

quote Melagis meluoja ir tada, kai neturi tam preteksto, vien iš įpročio. quote  L. A. Seneka
Serialai Serialų sąrašas bei papildoma informacija
2015.01.26 Pirmadienis
Balticum TV
23:25
Trauma   
TV serialas (36) (Kanada, 2013 m.) (N-7).
Star!
23:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
РТР Планета Балтия
23:35
Каменская   
Елена Яковлева в телесериале
Fox Life
23:35
Grey´s anatomy 5   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
LRT Televizija
23:40
Muškietininkai   
Nuotykių serialas. Didžioji Britanija. 2014 m. N-7. HD
Sony Entertainment
23:40
Visi myli Reimondą   
Rėjus postringauja apie skaudantį riešą, kurį susižalojo, kai besimylėdami su Debra iškrito iš lovos. Kai apie tai išgirsta Frenkas, Rėjus apsimeta, kad nukrito nuo laiptų.
Viasat History
23:45
Praeities paslaptys   
1923 m. Ernstas Herzfeldas buvo žymiausias Persijos imperijos tyrinėtojas. Tais metais jis išvyko į savo paskutinę ekspediciją, kurios metu padarė esminių atradimų, tačiau patyrė asmeninę tragediją.
Lietuvos ryto televizija
23:50
Netikęs auklėjimas   
Komedija. Vaid. Jack Whitehall, Sarah Solemani, Michelle Gomez. D.Britanija. 2012 m. N-14
VIASAT Nature
23:50
Nardymas su krokodilais   
Bernie de La Villardière´as yra televizijos apžvalgininkas, aprėpęs karus, skverbęsis į kalėjimus, bendravęs su vyrais ir moterimis, studijuojančiais mirtinus plėšrūnus. Jį kursto adrenalinas, bet jis niekad nesijautė toks pažeidžiamas, koks tapo išvydęs Nilo krokodilą. Šis grėsmingas ir negailestingas žmogžudys, kaltinamas kasmet nusinešantis 2 000 gyvybių, gyvena Botsvanoje. Vince Shack´as - mokslininkas, nedvejodamas rizikavo savo gyvybe, siekdamas iš arti stebėti šiuos pavojingus plėšrūnus plaukė paskui juos Okavango upe. Dabar Bernie taip pat rizikuoja savo gyvybe, nes nardo šalia Vince ir šių penkių metrų ilgio roplių siekdamas geriau suprasti jų elgesį. Tai gali padėti žmogui ir krokodilui ateityje harmoningai sugyventi.
Fox
23:55
The walking dead 5   
Daryl and Carol chase the white-crossed car to a desolated Atlanta with hopes of finding Beth and her kidnappers.
Star!
00:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Sony Entertainment
00:05
Angelas ar demonas   
Iš namų pabėgusi moksleivė sužino, kad yra gėrio ir blogio kovos centre atsidūręs angelas. Su angelo Nataelio ir tuščios knygos pagalba ji turi nepasiduoti blogio vilionėms ir netapti puolusiu angelu. Tačiau tai nėra lengva.
Fox Life
00:15
Devious Maids 1   
Latest Desperate Housewive’s creator Marc Cherry’s series is a drama that shows us the stories of four latina maids with ambition and dreams of their own, while they work for the rich and famous in Beverly Hills.
Lietuvos ryto televizija
00:20
Albanas   
Veiksmo serialas. Rež. A.Karelinas. Vaid. O.Štefanko, M.Drozdas, V.Kaščejevas. Rusija. 2010 m. N-7
Balticum TV
00:25
Detektyvas Džo   
Kriminalinis serialas (5) (Prancūzija, D.Britanija, 2013 m.) (N-7).
Star!
00:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
National Geographic Channel
00:32
Air Crash Investigation 13   
Airline owner and Formula One racer Niki Lauda joins forces with investigators to determine why Lauda Air Flight 004 fell crashed during a flight
LRT Televizija
00:35
Senis   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 1977–2009 m. N-7.
TV8
00:35
Gydytojai   
1033 An experimental cord blood procedure changes the life of a child with cerebral palsy. Find out how banking cord blood could save your child’s life. And, Dr. Ordon performs the latest in painless and permanent laser hair removal.
Viasat History
00:40
Ypatingosios operacijos   
2008 m. lapkričio 26-ąją didžiausią Indijos miestą Mumbajų sukrėtė brutalūs išpuoliai, iš pradžių laikyti gaujų karais. Chhatrapati Shivaji traukinių stoties keleiviai bei Leopoldo kavinės lankytojai buvo šaltakraujiškai nušauti, vienas po kito Mumbajuje nugriaudėjo bombų sprogimai. Žydų centre nužudytas jaunas rabinas ir jo nėščia žmona, įkaitais paimti garsiojo penkių žvaigždučių viešbučio Taj Mahal Palace svečiai, galiausiai viešbutis padegamas. Netrukus visiems tapo aišku, jog tai ne gaujų karas, o tikrų tikriausias teroristų išpuolis. Tik Indijos nacionalinio saugumo gvardija, dėl juodos uniformos ir balaklavų vadinama Juodosiomis katėmis , galėjo užkirsti kelią chaosui. GSG9 (Vokietijos policijos specialiųjų operacijų padalinio) mokymus praėjusios ir Delyje bazę turinčios Juodosios katės atskrido į Mumbajų pažaboti teroristų. Tačiau neturėdamas pakankamai vidinės informacijos apie teroristus, indų specialiosios paskirties būrys žinojo, kad jų laukia itin sudėtinga užduotis.
Fox
00:40
NCIS 8   
When the motives behind an attack on a female bomb tech link her to a murder, the NCIS team investigates her very guarded personal life.
Fox Life
01:00
Mistresses 1   
Harry goes to the clinic to find out the results of the paternity test.
Star!
01:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
Sony Entertainment
01:25
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
Fox
01:25
NCIS 1   
A body falls out of the ceiling during a rave party. The victim was dressed after he was killed.
TV3
01:35
Naujokė   
Keturiems Auksiniams gaubliams nominuota komedija Naujokė atskleidžia šiek tiek keistos merginos, kurią talentingai įkūnija filme 500 meilės dienų sužibėjusi Zooey Deschanel, nuotykius. Serialo herojė Džesė išsiskyrimą su vaikinu nusprendžia pamiršti persikraustydama pas tris vienišus vyrukus. Šie, išklausę visas istorijas apie skyrybas ir kitas Džesės keistenybes, nenori užsikrauti vieno didelio rūpesčio ant savo pečių, bet persigalvoja, kai sužino, kad naujokė turi draugių manekenių. Nuo tada prasideda linksmas ir neįprastas gyvenimas. Nors atsikrausčiusi į vyrišką butą, mergina per dienas žiūri vieną vienintelį romantinį filmą, nuolat verkia ir kartais uždainuoja neįprastu balsu, ilgainiui vaikinai Džesę priima į savo ratą ir ima nuoširdžiai ja rūpintis. Bet tai nereiškia, kad nesutarimai ir nesusipratimai aprimo – jie tik prasideda!
Viasat History
01:35
Slaptasis karas   
Lenkų kilmės agentė Christine Granville, padedama prancūzų rezistentų, surinko gyvybiškai svarbios informacijos ir stojo į neįtikėtiną dvikovą su Gestapu.
VIASAT Nature
01:45
Šunys patruliai   
Stu ir Linkas iš delta kinologų komandos sulaiko vairuotoją, pabėgusį per kriketo aikštelę, o muitinės šuniui Titanui Oklendo oro uoste įtartinas pasirodo medicininę marihuaną vartojantis asmuo.
Fox Life
01:45
Army wives 6   
Military dignitaries visit Fort Marshall to celebrate its centennial. Meanwhile, Hector and Gloria deal with the repercussions of Penny´s return; and Roxy and Trevor worry about the health of their babies.
Sony Entertainment
01:55
Ties riba   
Pagrindinė serialo veikėja - racionalių paaiškinimų į užgriuvusius paslaptingus reiškinius ieškanti FTB agentė, kuri priversta dirbti su psichiškai nestabiliu mokslininku.
TV3
02:00
Skandalas   
Pagrindinė herojė – Olivija Pope (K. Washington) – paskyrė savo gyvenimą elito įvaizdžio visuomenėje apsaugai. Ji įsitikinusi, kad tamsiausios paslaptys niekada neišaiškės. Su stipria ir ištikima komanda savo įkurtoje krizių valdymo kompanijoje sprendžia kebliausias klientų problemas.
VIASAT Nature
02:10
Šunys patruliai   
Stu ir Linkas iš Velingtono delta kinologų komandos susiduria su pažeidėjais, įsilaužusiais į kirpyklą ir pavogusiais pinigus.
Fox
02:10
The listener 5   
Toby is drugged and loses his memory, soon finding himself implicated in a armed kidnapping.
Lietuvos ryto televizija
02:20
Praeities šešėliai   
Detektyvinis serialas. Rež. S.J. Clarkson. Vaid. R. Penry-Jonesas, Ph. Davisas, J. Harrisas. D. Britanija. 2009 m. N-14
Fox Life
02:25
Army wives 6   
The tribe deals with consequences from the centennial celebration; Roxy and Trevor take Drew home from the hospital; Denise and Roland suspect that one of David´s friends is being abused; Gloria confides in Jackie about her impending divorce.
Viasat Explore
02:30
Gigantiškų objektų pervežimas   
Really big bridges. In Rhode Island Mega Movers are challenged when they take on the job to haul the world’s widest network - arched bridge 15 miles up the river and set in place.
Viasat History
02:30
Slaptasis karas   
Pasiturintis teisininkas, galantiškas moterų numylėtinis, tobulas aktorius ir bebaimis lošėjas Dusko Popovas atliko pleibojaus vaidmenį aukščiausiuose britų visuomenės ešalonuose ir tapo vienu gerbiamiausių Vokietijos šnipų. Iš tikrųjų jis buvo vienas sėkmingiausių britų dvigubų agentų, ir kai kurių šaltinių teigimu, įkvėpė Džeimso Bondo personažą. Gavę išskirtinį leidimą parodyti Popovų šeimos nuotraukas bei įrašus, taipogi pakalbinę jo sūnų Marco, papasakosime jums neįtikėtiną istoriją apie dvigubo agento nuotykius.
VIASAT Nature
02:40
Naujosios Zelandijos gamta   
Nuo Kuko kalno viršūnės iki Fiodlando šešėlių žemės ir įspūdingo Hauraki jūrų parko – ištyrinėkite Naujosios Zelandijos nacionalinių parkų magiją.
TV3
02:50
Vilfredas   
Sony Entertainment
02:55
Ties riba   
Pagrindinė serialo veikėja - racionalių paaiškinimų į užgriuvusius paslaptingus reiškinius ieškanti FTB agentė, kuri priversta dirbti su psichiškai nestabiliu mokslininku.
Fox
02:55
Numb3rs 1   
A new case with disturbing similarities to an old case leads Don to question whether he put the right man in jail. While Don tries to find the connection between the two cases, he asks Charlie to look for mistakes or flaws in the first case.
Fox Life
03:10
Army wives 6   
Kevin is forced to return home, and he takes his frustration out on Jackie. Meanwhile, Roland treats Marcus without telling Joan; and Trevor gets new orders.
Viasat History
03:25
Laiko komanda   
Laiko komanda keliauja į Somersetą tyrinėti Castle Hill, kad nustatytų, ar ten kada nors egzistavo tikra pilis.
VIASAT Nature
03:30
Gamtos mikropasaulis   
Vabzdžiai, kurių nustatyta esant 10 milijonų rūšių, ir jų giminaičiai – pati gausiausia ir įvairiausia gyvūnų grupė pasaulyje. Ir kodėl jiems taip sekasi?
National Geographic Channel
03:30
Air Crash Investigation 13   
Airline owner and Formula One racer Niki Lauda joins forces with investigators to determine why Lauda Air Flight 004 fell crashed during a flight
Fox
03:40
According to Jim 5   
Jim and Cheryl renew their wedding vows after Cheryl allowed the girls to get their ears pieced even though Jim had forbidden it.
Sony Entertainment
03:50
Peržengiant ribas   
Specialus nusikaltimų tyrimų skyrius tiria nusikaltimus, kurie vykdomi keliose Europos šalyse. Jie medžioja nusikaltėlius, siekdami atiduoti juos į teisingumo rankas. Sukurtas pasaulinis FTB.
Fox Life
03:50
Army wives 6   
Roxy and Trevor plan for the future; Roland´s treatment of Marcus causes problems; Sophie becomes the target of Kevin´s frustration; fertility issues leave Charlie and Nicole feeling discouraged; and Gloria returns to take on new duties at the bar.
Star!
04:00
Trace Evidence   
Using documentary footage, first-person accounts and reconstructions of crime scenes and investigations, Dr. Henry Lee shows us how he solved some of his most intriguing cases during his 40 years as a forensic scientist.
Fox
04:00
According to Jim 5   
It´s Jim´s birthday and he gets upset when Cheryl gives him gifts he does not want, but is really happy when Kyle give him a stick for his birthday.
Lietuvos ryto televizija
04:05
Laukinis pasaulis   
Dokumentinis serialas. Australija. 2011 m
VIASAT Nature
04:05
Gyvūnų viltis   
Hope vyksta į didžiausią Kanados miestą ir su nuolatine laukinių gyvūnų gelbėjimo komanda pakliūna į miesto gatves.
РТР Планета Балтия
04:10
Пока станица спит   
Телесериал.
Viasat Explore
04:15
Dekonstrukcija   
Ši serija apie tai, kaip technologijos padeda gaminti sudėtingesnius, efektyvesnius ir tvirtesnius langus nei anksčiau, ir kodėl dvigubo stiklo langai saulės šviesą praleidžia vidun, o šilumą sulaiko.
Viasat History
04:15
Muziejaus paslaptys   
Don Wildman apžiūri bagažinę, kurioje glūdi neįtikėtino žudiko paslaptys, paslaptingų nuolaužų krūvą, kuri gal būt gali įrodyti ateivių egzistavimą, ir keistą rutulį, pasakojantį kulto istoriją.
National Geographic Channel
04:15
100%: Planes   
100% Planes is the first global stock take of planes, featuring the most amazing stories of aviation
Lietuvos ryto televizija
04:25
Praeities šešėliai   
Detektyvinis serialas. Rež. S.J. Clarkson. Vaid. R. Penry-Jonesas, Ph. Davisas, J. Harrisas. D. Britanija. 2009 m. N-14
Fox
04:25
Scrubs 5   
The loss of three patients has sent Dr. Cox into a tailspin and his friends look for a way to console him. Turk´s new surgical attending is a touchy-feely guy that Turk has trouble relating to.
Viasat Explore
04:40
Dekonstrukcija   
Statybų specialistas Mattas Blashaw išmoksta kelių naujų namo apsaugos nuo gaisro būdų; ugnegiasys parodo Mattui, kaip saugiai užgesinti virtuvėje užsidegusius riebalus, ir ko daryti negalima.
Sony Entertainment
04:45
Detektyvė Rizoli. 1 sezonas   
Detektyvė Džein Rizoli ir teismo medicinos ekspertė Maura Ails tiria šiurpią turtingos poros žmogžudystę.
Fox
04:45
Scrubs 5   
J.D. notices things around the hospital repeating themselves. Dr. Cox is indecisive upon his return to the hospital. Carla is fed up with everything she can´t do while pregnant, so she forces Turk to follow her lead.
Viasat History
05:00
Gimimas, vedybos ir mirtis viduramžiais   
Istorikė Helena Castor atskleidžia, kodėl gimdymas buvo vienas pavojingiausių momentų viduramžių moters gyvenime – kai kurios aristokratų ir karališkosios giminės moterys gimdė būdamos vos 13 metų.
VIASAT Nature
05:00
Laukinis Chris´o Humfrey pasaulis   
Labai entuziastinga savanorė Danielle´ė žūt būt nori gauti visą programos apie gamtą etatą. Kad gautų šį vaidmenį, jai tereikia padaryti įspūdį jam ir keletui labai kaprizingų gyvūnų.
Star!
05:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
National Geographic Channel
05:00
Time Scanners 1   
The team travel to Egypt to scan the pyramids to find out how evolved from simple mud-brick to the most impressive buildings in the ancient world
Viasat Explore
05:05
Aliaskos pakrančių apsauga   
Kai didžiuliame naftos gręžinio bokšte įvyksta aštuonis žmones įkalinusi avarija, Aliaskos pakrančių apsaugos komanda leidžiasi į narsią gelbėjimo misiją.
Fox
05:05
Scott & Bailey 2   
Rachel is still upset about missing her sergeant’s exam and angry that Nick Savage is not being charged with her attempted murder. She ends up getting drunk with Janet. Sean calls Rachel to say he’s booked the registry office for their wedding.
Fox Life
05:25
Melissa & Joey 4   
In picking up where the summer cliff-hanger left off, Joe rushes home to tell Mel that he has feelings for her after their romantic night together in New Jersey.
VIASAT Nature
05:30
Laukinis Chris´o Humfrey pasaulis   
Vandenyną mylintis zoologijos sodo darbuotojas Xavier´as išsiruošia į naktinį nardymą norėdamas paieškoti naujų gyvūnų ir pamatyti retą reginį - tūkstančių vorinių krabų masinę migraciją.
Star!
05:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Sony Entertainment
05:35
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
Viasat Explore
05:50
Ratai iš ano pasaulio   
Chargeris jau rieda, ir komanda skuba užbaigti visus darbus bei nepasiduoti blaškymams iš šalies. Joshas stengiasi tapti labiau organizuotu.
Fox Life
05:50
Melissa & Joey 4   
Mel feels that it´s a good idea for her and Joe to take things slow. Taking her literally, Joe finds another job, working so hard that they never have time to see each other
Fox
05:50
The bridge 1   
Sonya and Marco suspect a cover-up. Charlotte goes to Marco for advice. A troubled girl seeks adventure in Juarez. A visitor stops by Linder´s apartment.
VIASAT Nature
06:00
Gyvūnai visą parą   
Laukinių gyvūnų apsaugos tarnyba surengia reidą į privačią valdą gelbėti pelėdų; aplankome kalaitę, kurios svoris ir pasyvus gyvenimo būdas sukėlė pavojų jos gyvybei. Ar ji bus tinkamai prižiūrima?
Sony Entertainment
06:00
Visi myli Reimondą   
Meri nulipdyta skulptūra primena kažką nepadoraus, bet Rėjui neužtenka drąsos jai apie tai pasakyti.
Star!
06:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Viasat History
06:05
Senovinės juodosios operacijos   
Havajų Koa kariai buvo specialiosios Ramiojo vandenyno pajėgos, kurios pačios išrado savo kovos meną Lua ir buvo išmokytos be gailesčio sulaužyti kiekvieną priešo kaulą.
Lietuvos ryto televizija
06:10
Laukinis pasaulis   
Dokumentinis serialas. Australija. 2011 m
RenTV Baltic
06:10
Следаки   
Сериал.
Fox Life
06:15
Private practice 6   
Addison made a decision between Jake & Sam; Violet fears the worst when Pete doesn´t show up; Charlotte swears Cooper to secrecy when she receives shocking news. Amelia celebrates one year of sobriety and Sheldon rekindles a romance with his ex-wife.
Sony Entertainment
06:25
Visi myli Reimondą   
Rėjus postringauja apie skaudantį riešą, kurį susižalojo, kai besimylėdami su Debra iškrito iš lovos. Kai apie tai išgirsta Frenkas, Rėjus apsimeta, kad nukrito nuo laiptų.
Lietuvos ryto televizija
06:30
Gamtos pasaulis   
Dokumentinis f
Star!
06:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
ПБК Литва
06:35
Легенды Чимы   
Детский клуб: Мультсериал
RenTV Baltic
06:35
Вовочка   
Сериал
Viasat Explore
06:35
Savamoksliai išradėjai   
Kokį išradimą Dougas pasirinks: vaikų skaitymo žaidimą, nešiojamą masažo prietaisą ar naująją užuolaidų tvirtinimo sistemą?
Fox
06:35
Scrubs 5   
The loss of three patients has sent Dr. Cox into a tailspin and his friends look for a way to console him. Turk´s new surgical attending is a touchy-feely guy that Turk has trouble relating to.
Sony Entertainment
06:50
Angelas ar demonas   
Iš namų pabėgusi moksleivė sužino, kad yra gėrio ir blogio kovos centre atsidūręs angelas. Su angelo Nataelio ir tuščios knygos pagalba ji turi nepasiduoti blogio vilionėms ir netapti puolusiu angelu. Tačiau tai nėra lengva.
VIASAT Nature
06:55
Gepardų dienoraščiai   
Šešioms gepardų jauniklėms prasideda naujas gyvenimas, nes jos išvyksta su prižiūrėtoju Timu. Daugelį mėnesių auginusios jauniklius, gepardų prieglaudos komandos laukia graudus atsisveikinimas.
Ren Lietuva
07:00
Бернард   
Мультсериал
Viasat Explore
07:00
Turto gelbėtojai   
Metams prabėgus po nugrimzdimo į dugną 2012-siais, laikas ištraukti metalinį tanklaivį, nuskendusį Syrakūzų pakrantėje Italijoje. Tai sunkus ir pavojingas darbas, atliekamas gražioje vietovėje.
Viasat History
07:00
Iš Rytų į Vakarus   
Pasakojimas apie civilizacijos gimimą ir suklestėjimą Artimuosiuose bei Vidurio Rytuose bei milžinišką jos įtaką Vakarams. Dauguma istorinių įvykių Vakarų pasaulyje buvo tik meninės, religinės ir socialinės evoliucijos Rytuose atspindžiai. Svarbiausiais pasaulio istorijai momentais milžinišką vaidmenį atliko Vidurio Rytai – ypatingas regionas, tūkstantį metų buvęs politiniu, ekonominiu ir kultūriniu pasaulio centras bei tiltu tarp Azijos, Afrikos bei Europos. Mokslo, teisės, monoteizmo, verslo, žmogaus teisių ir meninės išraiškos ištakos taip pat glūdi Rytuose. Ką jau kalbėti apie tūkstančius likusių rankraščių, Osmanų imperiją, Šilko kelią, konkistadorus ar renesansą, kurių be Rytų suklestėjimo net nebūtų buvę...
TNT Film
07:00
Fox
07:00
Numb3rs 1   
A new case with disturbing similarities to an old case leads Don to question whether he put the right man in jail. While Don tries to find the connection between the two cases, he asks Charlie to look for mistakes or flaws in the first case.
Fox Life
07:00
Army wives 6   
Troops are returning to war. News spreads that Fort Marshall will merge with an Air Force base. Kevin is helped by a medical breakthrough. Charlie gives up trying to conceive. Michael explains the woman he was spotted with. Joan comes to a crossroads regarding her career & family.
Star!
07:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
VIASAT Nature
07:20
Gepardų dienoraščiai   
Kartu su susijaudinusia Emili keliaujame pasiimti keturių naujų daug žadančių gepardų. Stebime vieno laikotarpio pabaigą, nes Angelas ir Melda pasitraukia iš Anatolijos šunų veisimo programos.
Ren Lietuva
07:40
Fox Life
07:40
Army wives 7   
The seventh season begins with Fort Marshall soldiers and workers mourning the loss of one of their own
Fox
07:45
NCIS 1   
A body falls out of the ceiling during a rave party. The victim was dressed after he was killed.
TV3
07:50
Gydytojos dienoraštis   
Likus savaitei iki vestuvių sudūžta visos jaunos gydytojos Gretčen svajonės. Sužinojusi apie būsimo jaunikio neištikimybę, ji siaubingai išgyvena ir grįžta lieti ašarų į tėvų namus. Merginos tėtis (taip pat gydytojas) Francas pasiūlo jai darbą vietinėje ligoninėje. Gretčen sutinka. Pasirodo, naujoje darbovietėje chirurgu dirba sena jos mokyklos laikų meilė. Markas, kaip ir anksčiau, erzina Gretčen, šaiposi iš jos kūno sudėjimo. Visas jos mintis dar labiau sumaišo kitas horizonte pasirodęs vyras…
Viasat Explore
07:50
Gentis   
Bruce´as plaukia į Anutos salą - nedidukę tolimą tropinę salelę Ramiojo vandenyno pietuose. Dėl išskirtinės šios salos izoliacijos, Anuta yra viena labiausiai nepaliestų išlikusių Polinezijos kultūrų.
VIASAT Nature
07:50
Gyvūnų viltis   
Hope keliauja į Čikagą spręsti problemos, dėl kurios kiekvienais metais žūsta milijonai paukščių.
LRT Kultūra
08:05
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974–1983 m.
Viasat History
08:05
Laiko komanda   
Laiko komanda keliauja į Šervudo mišką Notingamšyre, kur Clipstone kaimo gyventojai tiki, kad įspūdingi griuvėsiai vieno ūkininko laukuose suvaidinovaidmenį senoviniuose Robino Hudo pasakojimuose.
TV8
08:10
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Sony Entertainment
08:10
Painiava   
Norėdami daugiau sužinoti apie Redžinai grasinančius laiškus rašiusį asmenį Denis, Džo ir Leisi leidžiasi į kelionę automobiliu.
Fox Life
08:25
Melissa & Joey 4   
In picking up where the summer cliff-hanger left off, Joe rushes home to tell Mel that he has feelings for her after their romantic night together in New Jersey.
Fox
08:30
The listener 5   
Toby is drugged and loses his memory, soon finding himself implicated in a armed kidnapping.
TV8
08:35
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Viasat Explore
08:45
Statybų asai   
Alpinistai. Susipažinsime su miesto alpinistais, kurie prisirišę diržais įstato dangoraižio langus.
VIASAT Nature
08:45
Šunys patruliai   
Lajalas ir Brokas iš Kristčurčo delta kinologų komandos sulaiko pavojingą pažeidėją, įsiveržę į namus, o MPI dirbantis šuo Dyzelis siunčiamas medžioti gyvačių.
TV3
08:55
Meilės sūkuryje   
Daug meilės ir neapykantos, romantiškų akimirkų ir intrigų, draugystės, ištikimybės išbandymų patiria serialo herojai. Laukia ilgas, kartais skaudus tikrosios meilės paieškų kelias ”Meilės sūkuryje”.
Viasat History
08:55
Slaptasis karas   
Pasakojimas apie ispanų slaptąjį agentą Juaną Pujolį, dirbusį britams ir siuntusį klaidinančią informaciją vokiečiams apie sąjungininkų išsilaipinimą Normandijoje.
Sony Entertainment
08:55
Grynakraujai   
Serijoje pasakoja apie Grynakraujus vampyrus iš Vampyro dienoraščių”.
LRT Televizija
09:00
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Austrija. Pradėtas 1994 m. N-7.
Lietuvos ryto televizija
09:00
Albanas   
Veiksmo serialas. Rež. A.Karelinas. Vaid. O.Štefanko, M.Drozdas, V.Kaščejevas. Rusija. 2010 m. N-7
Viasat Explore
09:10
Gigantiškų objektų pervežimas   
Šeimos susiduria su problemomis, perkeliant šimtametę sodybą ir 1890-ųjų statybos gyvenamąjį namą.
VIASAT Nature
09:15
Laukinis Chris´o Humfrey pasaulis   
Labai entuziastinga savanorė Danielle´ė žūt būt nori gauti visą programos apie gamtą etatą. Kad gautų šį vaidmenį, jai tereikia padaryti įspūdį jam ir keletui labai kaprizingų gyvūnų.
Fox Life
09:15
Jamie´s 30 Minute Meals 1   
Jamie shows how to make spinach and feta filo pie, cucumber salad, tomato salad, and coated ice cream in just thirty minutes.
Fox
09:15
According to Jim 5   
Cheryl and Jim get into a disagreement about Erik Estrada, and Jim tries to prove that the incident that occurred ten years ago was not wrong.
National Geographic Channel
09:27
Air Crash Investigation 13   
Airline owner and Formula One racer Niki Lauda joins forces with investigators to determine why Lauda Air Flight 004 fell crashed during a flight
Fox Life
09:30
Scandal 2   
While working in the White House, Olivia helps Vice President Sally Langston; Cyrus stumbles across the truth about James´s secret investigation; and one of Olivia´s associates struggles to come to terms with a shocking betrayal.
Fox
09:35
According to Jim 5   
Cheryl believes she´s attending a tasteful lingerie party, but is shocked to learn the hostess is selling sex toys and Cheryl buys one, but won´t tell Jim.
Balticum TV
09:45
Niagaros magija   
Komiškas fantastinis serialas (8) (Kanada, JAV, 2004 m.) (N-7).
VIASAT Nature
09:45
Laukinis Chris´o Humfrey pasaulis   
Vandenyną mylintis zoologijos sodo darbuotojas Xavier´as išsiruošia į naktinį nardymą norėdamas paieškoti naujų gyvūnų ir pamatyti retą reginį - tūkstančių vorinių krabų masinę migraciją.
LRT Televizija
09:50
Miestelio ligoninė 3 Serialas   
Didžioji Britanija. 2004 m.
Viasat History
09:50
Karo laikų ūkininkai   
Komanda sulaukia Antrojo pasaulinio karo laikų inspektorių, grasinančių atimti iš jų ūkį.
TV3
10:00
Aistros spalvos   
Nauja šiuolaikiška meilės istorija iš Meksikos, perteiksianti dviejų kartų likimus, įtrauks visus neabejingus gyvenimiškoms dramoms. Tris seseris Adrianą, Magdeleną ir Rebeką sieja senos paslaptys, kurios persekios ir jų vaikus. Pradžioje pamatysime, kaip vyriausioji Adriana laimingai išteka už fabriko savininko Alonso Gasiolo, kurį vaidina lietuvių žiūrovams puikiai pažįstamas argentiniečių kilmės aktorius René Strickleris. Jų santuoka stipri, tačiau moteris net neįsivaizduoja, kad jos vyrą slapta yra įsimylėjusi sesuo Rebeka. Per autokatastrofą Adriana miršta, Alonsui lieka tik jų dukrelė Liusija. Susiklosčiusia situacija bando pasinaudoti Rebeka, siekianti ištekėti už sesers našlio. Savo tragediją išgyvena ir trečioji sesuo Magdelena, kurios vaikinas palieka ją vestuvių dieną. Vėliau atskleidžiami įvykiai po daugiau nei 20 metų – Liusija jau suaugusi graži moteris, kurios laukia savas meilės ir pavydo kupinas gyvenimo kelias. Seserims likimas taip pat paruošęs naujų staigmenų, kurių metu tiesai bus lemta išaiškėti. Seriale vaidina daugybė puikiai žinomų Meksikos melodramų aktorių, kurie atlieka jau ne pagrindinių, bet vyresniosios kartos veikėjų vaidmenis. Tai jau minėtas René Strickleris, taip pat Helena Rojo, Eugenia Cauduro, Angelina Peláez ir kiti. Liusiją vaidina pradedanti aktorė Esmeralda Pimentel, o jos mylimajį Marselą – meksikiečių aktorius, modelis ir daininkas Erickas Eliasas.
TV8
10:00
Šunyčiai patruliai   
Šeši nuostabūs, ypatingų galių turintys šunukai kartu su dešimtmečiu berniuku Raideriu atsakingai saugo vietos gyventojus. Kiekvienas iš šunukų turi ypatingų gebėjimų ir itin greitą transporto priemonę, kad galėtų ne tik gelbėti medyje įstringančius kačiukus, bet ir spręsti rimtesnes problemas, pavyzdžiui, užkirsti kelią traukinio katastrofai. Be to, visi šie mieli herojai visuomet atranda laiko ir įvairioms pramogoms, linksmiems žaidimams ir juokams. Su tokia kompanija nė vienam vaikui nebus nuobodu!
Star!
10:00
Trace Evidence   
Using documentary footage, first-person accounts and reconstructions of crime scenes and investigations, Dr. Henry Lee shows us how he solved some of his most intriguing cases during his 40 years as a forensic scientist.
Fox
10:00
Scrubs 5   
J.D. consults with Dr. Briggs, an attractive female urologist who he has never noticed because she is married. Elliot loses respect for her booty call Keith, who is constantly picked on by Dr. Cox.
Lietuvos ryto televizija
10:05
Magda M   
Melodrama. Rež. J.Borcuch, M.Dejczer. Vaid. J.Brodzik, P.Malaszynski. Lenkija. 2005 m. N-7
Ren Lietuva
10:10
Поцелуй   
Сериал
National Geographic Channel
10:11
Megafactories 1   
A rare look inside the Corvette Mega Factory which produces the ZR1-a genuine American supercar. It is the fastest, most powerful, and most expensive Corvette ever built and it can compete against the best that Europe has to offer.
TV6
10:15
Porininkai   
Sunku būtų surasti skirtingesnius Vokietijos policijos pareigūnus. Markas – ramus šeimos vyras, dirbantis griežtai pagal įstatymus ir nuo pavojaus laikantis kuo toliau, o Karlas – jo priešingybė – pašėlęs viengungis, bylas sprendžiantis kartais ir labai rizikingais metodais. Visgi darbe jie puikūs porininkai, pasitelkę vienas kito skirtumus, sėkmingai išsprendžiantys net sudėtingiausias bylas. Seriale netrūksta nei netikėtų siužeto vingių, nei įspūdingų kaskadinių triukų. Be to sunkaus policininkų darbo kasdienybę praskaidrina nuolatiniai juokeliai ir vyriškas humoras. Šis vokiečių serialas lyginamas su Kobros vienuolika ir vadinamas linksmąja šio detektyvo versija.
VIASAT Nature
10:20
Naujosios Zelandijos gamta   
Gusas Roxburghas tyrinėja savo namų teritoriją, kurią manė pažįstąs kaip savo penkis pirštus, bet Abelio Tasmano ir Nelsono ežerų nacionaliniuose parkuose jis susidurs su paslaptimis.
Fox Life
10:20
Scandal 2   
With Huck being held under the Patriot Act, Olivia and the team get unexpected assistance from an old friend. Olivia helps Mellie out of a very compromising situation, and her relationship with Edison reaches a boiling point.
Fox
10:20
Scrubs 5   
J.D. struggles to plan a perfect first date with Dr. Briggs. Elliot throws Carla a baby shower and Dr. Cox and Jordan take the opportunity to pass along all their baby stuff. Carla is not the only one who is pregnant.
TV8
10:25
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
Бен вечно забывает опустить сиденье унитаза, и мама не перестает об этом напоминать. Поэтому он изобрел суперунитаз и теперь пытается продать модель производителю.
Sony Entertainment
10:35
Visi myli Reimondą   
Meri nulipdyta skulptūra primena kažką nepadoraus, bet Rėjui neužtenka drąsos jai apie tai pasakyti.
Balticum TV
10:45
Komanda Č   
Detektyvinis serialas (16) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
Fox
10:45
Criminal minds 9   
A series of targeted kidnappings near Memphis have the BAU searching for a commonality between the missing persons and a motive to lead to the UnSub. Meanwhile, Savannah vents her frustration to Morgan about the traveling he does for his job.
Viasat History
10:55
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Miestiečiai žino, kas yra smogas, tačiau 1948 m. dėl unikalių oro sąlygų ir ore esančių teršalų susidarė tirštas aitrus rūko debesys, kuris sukėlė mirtiną sumaištį Pensilvanijos mieste.
Sony Entertainment
11:00
Visi myli Reimondą   
Rėjus postringauja apie skaudantį riešą, kurį susižalojo, kai besimylėdami su Debra iškrito iš lovos. Kai apie tai išgirsta Frenkas, Rėjus apsimeta, kad nukrito nuo laiptų.
Da Vinci Learning
11:00
Умелые пальчики   
Делаем фантастические футболки, мастерим игру из обрезков бумаги и домашние ужасы!
Star!
11:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Ren Lietuva
11:05
Поцелуй   
Сериал
Fox Life
11:05
Mistresses 1   
Karen´s case comes to a shocking conclusion.
TV6
11:10
Viskas teisėta   
Kitė Rid – gabi advokatė, dirbanti tėvo įsteigtoje kontoroje. Šiam mirus, kontoros reikalus perima jo jaunoji žmona, beveik Keitės bendraamžė. Keitė, vengdama bereikalingų ginčų su pamote, pereina į žemesnę poziciją, tačiau dviejų jaunų moterų susidūrimų vis tiek nestigs. Nuo šiol Keitė bandys sutaikyti besibylinėjančias puses prieš joms einant į teismą. Kurioziškų atvejų darbe su kaupu!
VIASAT Nature
11:10
Gyvūnų viltis   
Hope keliauja į Čikagą spręsti problemos, dėl kurios kiekvienais metais žūsta milijonai paukščių.
Viasat History
11:20
Didžiosios kelionės geležinkeliu po Europą   
Michael Portillo keliauja nuostabiu Atlantiniu šiaurinės Prancūzijos krantu ir kerta sieną į Šiaurinę Ispaniją, baigdamas kelionę Bilbao- baskų krašto sostinėje.
Sony Entertainment
11:25
Painiava   
Norėdami daugiau sužinoti apie Redžinai grasinančius laiškus rašiusį asmenį Denis, Džo ir Leisi leidžiasi į kelionę automobiliu.
Star!
11:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox
11:30
Criminal minds 9   
The team suspect someone has a bizarre attachment to Greek mythology when they investigate a spate of deaths caused by arsenic poisoning. Hotch is concerned about taking part in Jack´s career day.
Balticum TV
11:45
Tėvai už borto   
Humoro serialas (16) (D.Britanija, 2010 m.).
Viasat Explore
11:50
Dekonstrukcija   
Ar gerai jus saugo šalmai ir apsauginiai akiniai? Traiškome arbūzus ir šaudome oriniais šautuvais, kad juos išbandytume.
Fox Life
11:50
Devious Maids 1   
Latest Desperate Housewive’s creator Marc Cherry’s series is a drama that shows us the stories of four latina maids with ambition and dreams of their own, while they work for the rich and famous in Beverly Hills.
Ren Lietuva
11:55
Маша в законе   
Сериал
Da Vinci Learning
12:00
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Удивительные съемки природы, фантастические кадры - тут каждый найдет для себя что-то новое о Земле и ее обитателях.
Star!
12:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
TV6
12:05
Pelkė   
Kriminalinė veiksmo drama pateiks ne tik kvapą gniaužiančius detektyvų ir policijos vykdomų procedūrų vaizdus, įtrauks į paslaptingomis detalėmis apipintų bylų tyrimą saulėtosios Floridos pakrantėje, bet ir privers nusišypsoti – kandaus, ironiško, o kartais net juodojo humoro perliukų čia tikrai netruks! Pagrindinis Pelkės herojus – puikus, darbą išmanantis, bet savo charakteriu kartais užknisantis detektyvas Džimas Longvortas, įkūnijamas aktoriaus Matto Passmore‘o, išgarsėjusio vaidmeniu Lietuvos žiūrovams puikiai pažįstamame seriale Makleodo dukterys (McLeod´s Daughters). Džimas – vyriškas, seksualus, šarmingas, turintis puikų humoro jausmą ir nepelnytai apkaltintas neištikimybe, susidėjus su boso žmona! Detektyvui tenka persikraustyti dirbti į Floridą – valstiją, kurioje, rodos, laukia vien tik saulė, golfo laukai ir lengvas gyvenimas. Ką jis ten randa? Kalną neišaiškintų žmogžudysčių bylų ant savo naujojo darbo stalo! Iš nelengvos padėties padės išsisukti tik detektyvo patirtis ir puiki nuojauta.
VIASAT Nature
12:05
Gepardų dienoraščiai   
Šešioms gepardų jauniklėms prasideda naujas gyvenimas, nes jos išvyksta su prižiūrėtoju Timu. Daugelį mėnesių auginusios jauniklius, gepardų prieglaudos komandos laukia graudus atsisveikinimas.
Viasat Explore
12:15
Juodasis auksas   
Konkurencija dėl gręžėjo vietos vis įnirtingesnė. Kai Freddie suabejoja Chestono sugebėjimais, šis stengiasi įrodyti, kad yra vertesnis už Mitchelą, nepaisant to, kad grėsmingai artėja darbų terminas.
Sony Entertainment
12:15
Grynakraujai   
Serijoje pasakoja apie Grynakraujus vampyrus iš Vampyro dienoraščių”.
Fox
12:15
NCIS 1   
A body falls out of the ceiling during a rave party. The victim was dressed after he was killed.
Viasat History
12:25
Slaptasis karas   
Pasiturintis teisininkas, galantiškas moterų numylėtinis, tobulas aktorius ir bebaimis lošėjas Dusko Popovas atliko pleibojaus vaidmenį aukščiausiuose britų visuomenės ešalonuose ir tapo vienu gerbiamiausių Vokietijos šnipų. Iš tikrųjų jis buvo vienas sėkmingiausių britų dvigubų agentų, ir kai kurių šaltinių teigimu, įkvėpė Džeimso Bondo personažą. Gavę išskirtinį leidimą parodyti Popovų šeimos nuotraukas bei įrašus, taipogi pakalbinę jo sūnų Marco, papasakosime jums neįtikėtiną istoriją apie dvigubo agento nuotykius.
VIASAT Nature
12:30
Gepardų dienoraščiai   
Kartu su susijaudinusia Emili keliaujame pasiimti keturių naujų daug žadančių gepardų. Stebime vieno laikotarpio pabaigą, nes Angelas ir Melda pasitraukia iš Anatolijos šunų veisimo programos.
Star!
12:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
ПБК Литва
12:40
Поцелуй 2   
Многосерийный фильм
Ren Lietuva
12:50
Маша в законе   
Сериал
TV3
12:55
Ančiukas Donaldas ir draugai   
Antinas Donaldas jau kelis dešimtmečius sugeba nustebinti žiūrovus – pralinksminti ir priversti prapliupti juokais. Jo komiški nuotykiai ir netikėčiausios istorijos vis dar nepalieka abejingų nei vaikų, nei jų tėvelių! Plunksnuotam herojui nuolat trūksta pinigų, tad jis ieško vis naujų būdų kaip jį įgyti. Tiesa, gana dažnai, išsisukęs nuo vilko jis pataiko ant meškos!
TV6
13:00
Fizrukas   
Populiarusis aktorius Dmitrijus Nagijevas vaidina vieno įtakingo verslininko su kriminaline praeitimi Mamajos apsauginį Olegą Fominą, dažniau vadinamą Foma. Kai verslininkas atleidžia Fomą dėl pasenusių darbo metodų, apsauginis nusprendžia grįžti ten, kur pradėjo, ir įsidarbina kūno kultūros mokytoju. Šiurkštaus būdo randuotas vyras kelia daug klausimų kolegoms. Nereikia nė sakyti, kad jo mokymo metodai atrodo labai abejotini, tačiau kartais labai veiksmingi. Mokytojai ir mokiniai mokykloje pamatys tokių dalykų, apie kuriuos tik detektyvinėse knygose skaitė. Be to, Fominas svajoja sutikti savo nematytą sūnų Sanią, o paaiškėja, kad tai ne sūnus, o dukra. Ši paauglė jau pirmąją dieną sugeba įžeisti ir atstumti Fomą, tačiau jis neįpratęs trauktis ir padarys viską, kad Saniai taptų tikru draugu.
Star!
13:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
Fox
13:00
NCIS 8   
When the motives behind an attack on a female bomb tech link her to a murder, the NCIS team investigates her very guarded personal life.
RenTV Baltic
13:05
Следаки   
Сериал.
Viasat Explore
13:05
Gigantiškų objektų pervežimas   
Trys vasarnamiai turi būti perkelti iš Šiaurės Karolinos valstijos. Gigantiškas plytų pastatas atkeliauja į naujuosius namus - Masačusetsą.
Balticum TV
13:10
Detektyvas Džo   
Kriminalinis serialas (5) (Prancūzija, D.Britanija, 2013 m.) (N-7).
Viasat History
13:20
Tylusis karas: povandeniniai mūšiai   
Epizodas tyrinėja, kaip dešimtmečiais D. Britanijos bei Amerikos Šaltojo karo povandeniniai laivai slaptai šnipinėjo Sovietų karinį jūrų laivyną ir vykdė nuolatinį gaudynių žaidimą giliai vandenyne.
TV3
13:30
Legenda apie Korą   
Tai istorija apie maištingą ir bebaimę paauglę, vardu Kora. Ši jaunoji kovotoja jau yra sukaupusi tris iš keturių svarbiausių elementų: žemę, vandenį ir ugnį. Betrūksta tik vandens elemento. Jo ieškodama Kora atklysta į šiuolaikinį avatarų pasaulį. Šiame kunkuliojančiame mieste gyvena įvairiausi padarai, miestą kamuoja nusikaltimai, o artėjanti revoliucija grasina jį ir visiškai sunaikinti... Ar Korai pavyks visus išgelbėti?
TV6
13:30
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
TV8
13:35
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Fox
13:45
Two and a half men 3   
Jake´s teacher, Francine , has a meeting with Alan and Judith to discuss the lack of interest Jake has at school. They all suggest that Jake should audition for a part in the upcoming school musical.
VIASAT Nature
13:55
Šunys patruliai   
Kevinas ir Džontris iš Kristčurčo delta kinologų komandos suseka pažeidėjus, o Pareigūnas Tedas pristatomas naujausiam kalėjimo kinologų komandos nariui.
Sony Entertainment
13:55
Detektyvė Rizoli. 1 sezonas   
Detektyvė Džein Rizoli ir teismo medicinos ekspertė Maura Ails tiria šiurpią turtingos poros žmogžudystę.
National Geographic Channel
13:57
Air Crash Investigation 13   
Airline owner and Formula One racer Niki Lauda joins forces with investigators to determine why Lauda Air Flight 004 fell crashed during a flight
TV3
14:00
Kempiniukas Plačiakelnis   
Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena vienas populiariausių animacinių personažų, apdovanotas ”Vaikų pasirinkimo” prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias...
TV6
14:00
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
РТР Планета Балтия
14:05
Сердце звезды   
Телесериал.
Fox
14:05
Two and a half men 3   
A girl from Jake´s school named Wendy-Cho invites him to his first boy-girl party. Jake is nervous at first, but Alan and Charlie convince him to go. They also take him out to get a new change of clothes and a haircut.
Fox Life
14:05
Melissa & Joey 4   
Mel insists on Joe courting her, but soon becomes frustrated at their lack of time together
Balticum TV
14:10
Jausmų namai   
Romantinė drama (3) (D.Britanija, 2002 m.) (N-7).
Viasat History
14:15
Gimimas, vedybos ir mirtis viduramžiais   
Istorikė Helena Castor atskleidžia, kad vedybas viduramžiais žmonės nebūtinai pasirinkdavo patys, o jaunikis ir nuotaka dažnai būdavo tik paskutinė jų tėvų dėliojamos dėlionės dalis.
VIASAT Nature
14:20
Šunys patruliai   
Policijos delta kinologų komanda suseka įsibrovėlius Kristčurčo raudonojoje zonoje, o kalėjime dirbantis šuo Tedas užuodžia narkotiką P kalėjimo lankytojo automobilyje.
Fox Life
14:20
Melissa & Joey 4   
After winning an 8-course dining experience in a raffle, Mel decides to preemptively join an exercise boot camp to lose weight before she gorges on the gourmet meal.
TV8
14:30
Pamiršk mane   
Daugiaserijinis televizinis pasakojimas Pamiršk mane – apie didmiesčio herojų išorinį puošnumą ir dvasinį skurdą, smurtą prieš moteris ir vaikus, taip pat – apie pastarųjų sugebėjimą išsaugoti orumą ir svajones, kurioms anksčiau ar vėliau turi būti lemta išsipildyti. Pagrindinius vaidmenis seriale kuria talentingiausi ir mylimiausi Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktoriai: Aldona Bendoriūtė, Andrius Bialobžeskis, Dalia Morozovaitė, Vidas Petkevičius, Larisa Kalpokaitė, Algirdas Gradauskas ir kiti. Centrinė seriale – Rūta (akt. A .Bendoriūtė) – ketvirtos atžalos besilaukianti trijų vaikų mama. Jos šeima – ideali. Vyras Danielius (akt. A. Bialobžeskis) – puikiai uždirbantis ir visuomenės garbinamas televizijos laidų vedėjas. Visuose interviu Danielius pabrėžia ištikimybę žmonai ir beprotišką meilę vaikams. Jis – ir nuostabus žentas, kurį Rūtos tėvai, kartais net atrodo, myli labiau nei savo dukrą... Atrodytų, ideali idealaus gyvenimo melodija. Tačiau, kas – jei viskas tik gražus fasadas? Sužinojusi, kad ir vėl laukiasi, Rūta anaiptol nenudžiunga. Ji jau turi tris vaikus, niekada nedirbo jokio darbo, nes... vyras jai neleido. Stebuklas, kad išleido mokytis. Ko gero, tik dėl to, jog mano, kad Rūtos mokslai nieko verti. Savo laidose svetimų žmonių santuokas gelbėjantis ir nepažįstamas moteris dėl vyrų smurto guodžiantis Danielius pats namie nevengia mušti žmoną. Jis žino, kad ši niekam nepasiskųs. O jei pasiskųs, – jis bet kokius kaltinimus atrems tvirta savo idealaus įvaizdžio siena. Palaužta, sumušta ir apie vyro neištikimybę sužinojusi Rūta vis dėlto nusprendžia išsivaduoti iš smaugiančio auksinio narvelio. Ar jai pavyks įveikti šaltakraujiško sutuoktinio spąstus? Ar ištrūkusi iš auksinio narvelio ji mokės gyventi savarankiškai? Ir ar dar kas nors gyvenime suvirpins sustabarėjusias Rūtos jausmų stygas? Serialo Pamiršk mane režisierius yra Raimundas Banionis, jau kelių populiarų televizijos filmų statytojas, o scenarijaus autorius − Erikas Kundreckas. Naujasis jų darbas – jaudinanti šeimos drama Pamiršk mane su tikro gyvenimo prieskoniais, skausmingomis sielos žaizdomis, radikaliais sprendimais ir saldžios meilės iliuzijomis.
Fox
14:30
The listener 5   
Toby Logan is a young paramedic who can read people´s thoughts. The show, which contains humorous and tragic elements, follows Toby as he uses his power to solve crimes.
Lietuvos ryto televizija
14:50
Miestelio patruliai   
Policinis serialas. Vaid. M. Sacksas, J. Nihill, J. Wood. Australija N-7
VIASAT Nature
14:50
Naujosios Zelandijos gamta   
Gusas Roxburghas tyrinėja savo namų teritoriją, kurią manė pažįstąs kaip savo penkis pirštus, bet Abelio Tasmano ir Nelsono ežerų nacionaliniuose parkuose jis susidurs su paslaptimis.
Fox Life
14:50
Grey´s anatomy 5   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
Sony Entertainment
14:55
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
TV6
15:00
Išlikimas   
The series 19th edition finds a new batch of 20 castaways left stranded on the South Pacific island nation of Samoa.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Бен придумал, как можно спасать людей с помощью шара. Шарик на гелии поднимается в воздух, и его легко заметить команде спасателей. Задание Бена - потеряться в буше и найтись с помощью спасательного шара.
Balticum TV
15:15
Trauma   
TV serialas (36) (Kanada, 2013 m.) (N-7).
Fox
15:15
Criminal minds 9   
When the BAU is called to Texas to consult on the murders of prostitutes, evidence points to killings with religious overtones. But as they delve further into the investigation, the team could put their lives at risk.
Viasat History
15:20
Praeities paslaptys   
Šioje serijoje pasakojama apie du tyrinėtojus, vokietį Teobertą Malerį ir amerikietį Edwardą Thompsoną, ir jų naujai atrastą nuostabią dingusią Majų civilizaciją.
Sony Entertainment
15:25
Visi myli Reimondą   
Meri ir Debra suveda Eimę ir Džianį į porą, kad Robertas pradėtų pavydėti.
TV3
15:30
Nemylima   
Kai Akasijai Benaventei buvo dvylika, bejodinėdamas mirė jos tėvas. Paaiškėjo, kad jo valdyta ranča buvo įkeista. Siekdama padengti skolas, našle likusi Kristina (aktorė Viktorija Rufo) ketina parduoti rančą, tačiau Estebanas padeda prikelti ūkį naujam gyvenimui. Kristina greitai pajunta simpatiją jaunam ir darbščiam vyrui ir praėjus vos metams po sutuoktinio mirties, išteka dar kartą. Akasija negali su tuo susitaikyti, todėl persikrausto pas senelius. Praėjus dvylikai metų, ji vėl grįžta į Benavenčių rančą. Estebanas nematęs jos tiek metų, negali pažinti išgražėjusios merginos ir iškart pajunta jai simpatiją. Kai ši užmezga romaną su Ulisu, pavydo kamuojamas Estebanas daro viską, kad juos išskirtų. Galiausiai Ulisas netikėtai dingsta ir Estebanas gali guosti širdgėlos draskomą Akasiją. Netrukus ir pati Akasija pajunta savo įtėviui daugiau nei prielankumą. Labai sudėtingi santykiai ir jausmai bus sunkiai prognozuojami. Aistras seriale keis neapykanta, atsidavimą – pavydas, o ištikimybę – pagiežingas kerštas.
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Учимся делать кармашек для книг, мастерим очечник из обрезков и играем яблоками.
Fox Life
15:35
Grey´s anatomy 5   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
VIASAT Nature
15:40
Laukinė Australija   
Alpės. Visi yra girdėję apie Australijos dykumas ir lygumas, bet šioje šalyje yra ir savų įspūdingų snieguotų viršūnių. Šioje serijoje aplankysime nuostabiąsias Australijos Alpes.
Viasat Explore
15:50
Dekonstrukcija   
Kokios medžiagos geriausiai tinka namui statyti? Atsisakydami sienojams taikomų taisyklių, degindami neišmatuojamus sienojus ir daugiau, mes tai sužinosime!
Sony Entertainment
15:55
Visi myli Reimondą   
Dvyniai pateko į krepšinio komandą, bet Džefriui žaidimas neįdomus ir jis lengvai pameta dėmesį.
LRT Kultūra
16:00
Džeronimas   
Animacinis serialas. Italija, Prancūzija. 2009–2010 m.
TV6
16:00
Viskas teisėta   
Kitė Rid – gabi advokatė, dirbanti tėvo įsteigtoje kontoroje. Šiam mirus, kontoros reikalus perima jo jaunoji žmona, beveik Keitės bendraamžė. Keitė, vengdama bereikalingų ginčų su pamote, pereina į žemesnę poziciją, tačiau dviejų jaunų moterų susidūrimų vis tiek nestigs. Nuo šiol Keitė bandys sutaikyti besibylinėjančias puses prieš joms einant į teismą. Kurioziškų atvejų darbe su kaupu!
Fox
16:00
Criminal minds 9   
The BAU continues its murder investigation in Texas, and clues uncover a deep web of corruption that could be the motive for the killings.
Star!
16:00
Trace Evidence   
Using documentary footage, first-person accounts and reconstructions of crime scenes and investigations, Dr. Henry Lee shows us how he solved some of his most intriguing cases during his 40 years as a forensic scientist.
LRT Televizija
16:15
Hartlando užuovėja 6   
Serialas. Kanada. 2012–2013 m. HD.
Viasat Explore
16:15
Aliaskos pakrančių apsauga   
Malūnsparnio įgula turi priimti sunkų sprendimą, kai vienas iš jų pačių kviečiasi pagalbos, o Pakrančių apsauga pakliūva į sudėtingą situaciją, bandydami audringoje jūroje patekti į žvejybinį laivą.
Viasat History
16:15
Laiko komanda   
Laiko komanda keliauja į Šervudo mišką Notingamšyre, kur Clipstone kaimo gyventojai tiki, kad įspūdingi griuvėsiai vieno ūkininko laukuose suvaidinovaidmenį senoviniuose Robino Hudo pasakojimuose.
Fox Life
16:15
Scandal 2   
While working in the White House, Olivia helps Vice President Sally Langston; Cyrus stumbles across the truth about James´s secret investigation; and one of Olivia´s associates struggles to come to terms with a shocking betrayal.
LRT Kultūra
16:25
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974–1983 m.
Sony Entertainment
16:25
Painiava   
Džo ir Leisi pavargo nežinoti, kodėl Denis praeityje pasielgė taip, kaip pasielgė, todėl stengiasi jį iškvosti.
РТР Планета Балтия
16:30
Бедные родственники   
Анастасия Балякина, Василий Лановой, Ирина Купченко, Агриппина Стеклова и Борис Смолкин в телесериале
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Удивительные съемки природы, фантастические кадры - тут каждый найдет для себя что-то новое о Земле и ее обитателях.
RenTV Baltic
16:35
VIASAT Nature
16:35
Laukinis Chris´o Humfrey pasaulis   
Iš trumpos kelionės į Kengūrų salą ir jos zoologijos sodą, pilną gyvūnų jauniklių, įskaitant naktimis sklandančius oposumus ir du vertingus koalos jauniklius, Chris´as grįžta į zoologijos sodą.
Fox
16:40
NCIS 1   
An NCIS agent is murdered while tracking down a lead on a cold case. Now the team continues the investigation to find his murderer.
LRT Televizija
17:00
Akis už akį 3   
Veiksmo serialas. JAV. 2010 m. N-7. HD.
TV6
17:00
Porininkai   
Sunku būtų surasti skirtingesnius Vokietijos policijos pareigūnus. Markas – ramus šeimos vyras, dirbantis griežtai pagal įstatymus ir nuo pavojaus laikantis kuo toliau, o Karlas – jo priešingybė – pašėlęs viengungis, bylas sprendžiantis kartais ir labai rizikingais metodais. Visgi darbe jie puikūs porininkai, pasitelkę vienas kito skirtumus, sėkmingai išsprendžiantys net sudėtingiausias bylas. Seriale netrūksta nei netikėtų siužeto vingių, nei įspūdingų kaskadinių triukų. Be to sunkaus policininkų darbo kasdienybę praskaidrina nuolatiniai juokeliai ir vyriškas humoras. Šis vokiečių serialas lyginamas su Kobros vienuolika ir vadinamas linksmąja šio detektyvo versija.
Star!
17:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox Life
17:00
Scandal 2   
With Huck being held under the Patriot Act, Olivia and the team get unexpected assistance from an old friend. Olivia helps Mellie out of a very compromising situation, and her relationship with Edison reaches a boiling point.
Viasat Explore
17:05
Gigantiškų objektų pervežimas   
Papasakosime, kaip įmanoma perkelti 22 000 tonų sveriančia naftos platformą iš Singapūro į Meksikos įlanką.
VIASAT Nature
17:05
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
The staff at the dogs home battle to save the life of a tiny, three-month-old puppy, who was found dumped on a doorstep in the freezing cold, with an excruciating skin disorder.
Viasat History
17:05
Karo laikų ūkininkai   
Komanda sužino, su kokiais sunkumais susidūrė britų ūkininkai 1942-aisiais.
Lietuvos ryto televizija
17:20
Išgyventi Afrikoje   
Dokumentinis serialas. JAV
Sony Entertainment
17:20
Grynakraujai   
Serijoje pasakoja apie Grynakraujus vampyrus iš Vampyro dienoraščių”.
Fox
17:20
NCIS 8   
When the motives behind an attack on a female bomb tech link her to a murder, the NCIS team investigates her very guarded personal life.
Ren Lietuva
17:25
Поцелуй   
Сериал
VIASAT Nature
17:30
Šunys patruliai   
Kevinas ir Džontris iš Kristčurčo delta kinologų komandos suseka pažeidėjus, o Pareigūnas Tedas pristatomas naujausiam kalėjimo kinologų komandos nariui.
Star!
17:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
RenTV Baltic
17:35
LRT Televizija
17:45
Naisių vasara 6   
TV serialas. 2015 m. Rež. Raimundas Banionis, Violeta Banionienė. HD.
LRT Lituanica
17:45
Premjera. Naisių vasara 6   
TV serialas. 2015 m. Rež. Raimundas Banionis, Violeta Banionienė. HD.
VIASAT Nature
17:55
Šunys patruliai   
Policijos delta kinologų komanda suseka įsibrovėlius Kristčurčo raudonojoje zonoje, o kalėjime dirbantis šuo Tedas užuodžia narkotiką P kalėjimo lankytojo automobilyje.
TV6
18:00
Pelkė   
Kriminalinė veiksmo drama pateiks ne tik kvapą gniaužiančius detektyvų ir policijos vykdomų procedūrų vaizdus, įtrauks į paslaptingomis detalėmis apipintų bylų tyrimą saulėtosios Floridos pakrantėje, bet ir privers nusišypsoti – kandaus, ironiško, o kartais net juodojo humoro perliukų čia tikrai netruks! Pagrindinis Pelkės herojus – puikus, darbą išmanantis, bet savo charakteriu kartais užknisantis detektyvas Džimas Longvortas, įkūnijamas aktoriaus Matto Passmore‘o, išgarsėjusio vaidmeniu Lietuvos žiūrovams puikiai pažįstamame seriale Makleodo dukterys (McLeod´s Daughters). Džimas – vyriškas, seksualus, šarmingas, turintis puikų humoro jausmą ir nepelnytai apkaltintas neištikimybe, susidėjus su boso žmona! Detektyvui tenka persikraustyti dirbti į Floridą – valstiją, kurioje, rodos, laukia vien tik saulė, golfo laukai ir lengvas gyvenimas. Ką jis ten randa? Kalną neišaiškintų žmogžudysčių bylų ant savo naujojo darbo stalo! Iš nelengvos padėties padės išsisukti tik detektyvo patirtis ir puiki nuojauta.
TV8
18:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Balticum TV
18:00
Departamentas   
Kriminalinis serialas (16) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
Star!
18:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox
18:05
The walking dead 5   
Abraham, Glenn, Maggie, Rosita, Eugene and Tara are faced with problems on the road to Washington, D.C. Eugene´s secret comes to light.
Viasat History
18:10
Iš Rytų į Vakarus   
Pasakojimas apie civilizacijos gimimą ir suklestėjimą Artimuosiuose bei Vidurio Rytuose bei milžinišką jos įtaką Vakarams. Dauguma istorinių įvykių Vakarų pasaulyje buvo tik meninės, religinės ir socialinės evoliucijos Rytuose atspindžiai. Svarbiausiais pasaulio istorijai momentais milžinišką vaidmenį atliko Vidurio Rytai – ypatingas regionas, tūkstantį metų buvęs politiniu, ekonominiu ir kultūriniu pasaulio centras bei tiltu tarp Azijos, Afrikos bei Europos. Mokslo, teisės, monoteizmo, verslo, žmogaus teisių ir meninės išraiškos ištakos taip pat glūdi Rytuose. Ką jau kalbėti apie tūkstančius likusių rankraščių, Osmanų imperiją, Šilko kelią, konkistadorus ar renesansą, kurių be Rytų suklestėjimo net nebūtų buvę...
Fox Life
18:10
Jamie´s 30 Minute Meals 1   
Jamie Oliver prepares ´Pregnant Jools´s Pasta´ with crunchy chicory and watercress salad, and little frangipane tarts.
Ren Lietuva
18:20
Поцелуй   
Сериал
VIASAT Nature
18:20
Gamtos galiūnų anatomija   
Kengūra. Komanda vyksta į Australiją, kad ištirtų žymiausią šalies gyvūną - kengūrą, ir atskleistų stulbinamų faktų apie kengūrų reprodukcinius organus.
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Мэтью всегда нравились воздушные подушки. Его задача - построить простой аппарат на такой подушке из воздуходувки для листьев. Но кто будет его испытывать? Добровольцем оказывается Сэм.
Star!
18:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox Life
18:35
Revenge 4   
Emily´s life is on the line as Victoria orchestrates a family reunion with deadly potential, regardless of who gets caught in the crossfire.
LRT Televizija
18:45
Ten, kur namai 1   
Draminis serialas. Australija. 2013 m. N-7. Rež. Roger Hodgman, Lynn-Maree Danzey, Mark Joffe, Lynn Hegarty ir kt. HD.
Fox
18:50
The walking dead 5   
Daryl and Carol chase the white-crossed car to a desolated Atlanta with hopes of finding Beth and her kidnappers.
TV6
19:00
CSI kriminalistai   
Detektyvinis veiksmo serialas, sukėlęs perversmą televizijoje. Vos pasirodęs CSI buvo nominuotas net keturiems prestižiniams Emmy apdovanojimams.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Balticum TV
19:00
Komanda Č   
Detektyvinis serialas (17) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Ищем, где бы хранить попкорн, делаем стильные украшения из оберток и готовим десерты с сюрпризом.
Star!
19:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
Sony Entertainment
19:05
Detektyvė Rizoli. 1 sezonas   
Įtampa išaugusi, nes komanda gaudo galimą legendinio Bostono Smaugiko mėgdžiotoją... o gal tai pats Bostono Smaugikas?
VIASAT Nature
19:10
Nardymas su krokodilais   
Bernie de La Villardière´as yra televizijos apžvalgininkas, aprėpęs karus, skverbęsis į kalėjimus, bendravęs su vyrais ir moterimis, studijuojančiais mirtinus plėšrūnus. Jį kursto adrenalinas, bet jis niekad nesijautė toks pažeidžiamas, koks tapo išvydęs Nilo krokodilą. Šis grėsmingas ir negailestingas žmogžudys, kaltinamas kasmet nusinešantis 2 000 gyvybių, gyvena Botsvanoje. Vince Shack´as - mokslininkas, nedvejodamas rizikavo savo gyvybe, siekdamas iš arti stebėti šiuos pavojingus plėšrūnus plaukė paskui juos Okavango upe. Dabar Bernie taip pat rizikuoja savo gyvybe, nes nardo šalia Vince ir šių penkių metrų ilgio roplių siekdamas geriau suprasti jų elgesį. Tai gali padėti žmogui ir krokodilui ateityje harmoningai sugyventi.
Viasat History
19:15
Praeities paslaptys   
Šioje serijoje mūsų laikų archeologai padės išsiaiškinti, kaip buvo pastatyti gigantiški Ankor Vato rūmai, kaip sudėtinga Ankoro ekonomika galėjo išlaikyti milijoną žmonių ir kodėl jis žlugo.
National Geographic Channel
19:15
Air Crash Investigation 13   
Airline owner and Formula One racer Niki Lauda joins forces with investigators to determine why Lauda Air Flight 004 fell crashed during a flight
Fox Life
19:15
Castle 4   
With tensions rising between Castle and Beckett, Castle finds himself a new partner - Detective Ethan Slaughter, a tough and colorful cop from the city´s gang unit.
Lietuvos ryto televizija
19:20
Albanas   
Veiksmo serialas. Rež. A.Karelinas. Vaid. O.Štefanko, M.Drozdas, V.Kaščejevas. Rusija. 2010 m. N-7
Ren Lietuva
19:25
Маша в законе   
Сериал
Fox
19:30
Two and a half men 3   
Mia comes back to town with her dance troupe and invites Charlie to her performance. He decides not to go and tries to convince Alan that he no longer has feelings for her.
Fox
19:50
Two and a half men 3   
Charlie and Mia start making their wedding arrangements with the help of Alan. Things begin to fall apart when their two families meet each other at a meal and the meal becomes a disaster in a snap.
РТР Планета Балтия
19:55
Косатка   
РУССКАЯ СЕРИЯ. ПРЕМЬЕРА. Ольга Ломоносова, Сергей Астахов, Владимир Епифанцев и Сергей Марин в телесериале
Viasat Explore
19:55
Dekonstrukcija   
Kokios medžiagos geriausiai tinka namui statyti? Atsisakydami sienojams taikomų taisyklių, degindami neišmatuojamus sienojus ir daugiau, mes tai sužinosime!
TV6
20:00
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
Sony Entertainment
20:00
Ties riba   
Pagrindinė serialo veikėja - racionalių paaiškinimų į užgriuvusius paslaptingus reiškinius ieškanti FTB agentė, kuri priversta dirbti su psichiškai nestabiliu mokslininku.
Da Vinci Learning
20:00
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Удивительные съемки природы, фантастические кадры - тут каждый найдет для себя что-то новое о Земле и ее обитателях.
Fox Life
20:00
Castle 7   
While the team investigates the murder of a toy company CEO, Castle uncovers a lead to his mysterious disappearance, launching him into a dangerous investigation of his own.
VIASAT Nature
20:05
Povandeninis rojus   
Lankomės Australijos pietiniame krante, kuris 40 milijonų metų buvo izoliuotas nuo likusios planetos ir kurio vandenys slepia rečiausius bei egzotiškiausius žemės gyvūnus.
Viasat History
20:15
Muziejaus paslaptys   
Don Wildman tiria revoliucinį plūgą, kuris pasėjo baisios nelaimės sėklas, primityvų lėktuvą, kuris skelbia iššūkį skrydžio istorijai ir apgaulingą monetą, sukurtą žudyti.
Fox
20:15
NCIS 8   
When the body of an American officer is connected to a British Navy vessel, murder turns into an international incident.
Ren Lietuva
20:20
Маша в законе   
Сериал
Viasat Explore
20:20
Juodasis auksas   
Konkurencija dėl gręžėjo vietos vis įnirtingesnė. Kai Freddie suabejoja Chestono sugebėjimais, šis stengiasi įrodyti, kad yra vertesnis už Mitchelą, nepaisant to, kad grėsmingai artėja darbų terminas.
TV6
20:30
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
VIASAT Nature
20:30
Povandeninis rojus   
Keliaujame į Papua Naujosios Gvinėjos krantą, kur nuošalių salų sankaupa yra apie 1 500 žuvų rūšių - nuo barakudos iki nuodingos keturdantės pūsliažuvės - prieglobstis.
TV8
20:35
Pamiršk mane   
Daugiaserijinis televizinis pasakojimas Pamiršk mane – apie didmiesčio herojų išorinį puošnumą ir dvasinį skurdą, smurtą prieš moteris ir vaikus, taip pat – apie pastarųjų sugebėjimą išsaugoti orumą ir svajones, kurioms anksčiau ar vėliau turi būti lemta išsipildyti. Pagrindinius vaidmenis seriale kuria talentingiausi ir mylimiausi Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktoriai: Aldona Bendoriūtė, Andrius Bialobžeskis, Dalia Morozovaitė, Vidas Petkevičius, Larisa Kalpokaitė, Algirdas Gradauskas ir kiti. Centrinė seriale – Rūta (akt. A .Bendoriūtė) – ketvirtos atžalos besilaukianti trijų vaikų mama. Jos šeima – ideali. Vyras Danielius (akt. A. Bialobžeskis) – puikiai uždirbantis ir visuomenės garbinamas televizijos laidų vedėjas. Visuose interviu Danielius pabrėžia ištikimybę žmonai ir beprotišką meilę vaikams. Jis – ir nuostabus žentas, kurį Rūtos tėvai, kartais net atrodo, myli labiau nei savo dukrą... Atrodytų, ideali idealaus gyvenimo melodija. Tačiau, kas – jei viskas tik gražus fasadas? Sužinojusi, kad ir vėl laukiasi, Rūta anaiptol nenudžiunga. Ji jau turi tris vaikus, niekada nedirbo jokio darbo, nes... vyras jai neleido. Stebuklas, kad išleido mokytis. Ko gero, tik dėl to, jog mano, kad Rūtos mokslai nieko verti. Savo laidose svetimų žmonių santuokas gelbėjantis ir nepažįstamas moteris dėl vyrų smurto guodžiantis Danielius pats namie nevengia mušti žmoną. Jis žino, kad ši niekam nepasiskųs. O jei pasiskųs, – jis bet kokius kaltinimus atrems tvirta savo idealaus įvaizdžio siena. Palaužta, sumušta ir apie vyro neištikimybę sužinojusi Rūta vis dėlto nusprendžia išsivaduoti iš smaugiančio auksinio narvelio. Ar jai pavyks įveikti šaltakraujiško sutuoktinio spąstus? Ar ištrūkusi iš auksinio narvelio ji mokės gyventi savarankiškai? Ir ar dar kas nors gyvenime suvirpins sustabarėjusias Rūtos jausmų stygas? Serialo Pamiršk mane režisierius yra Raimundas Banionis, jau kelių populiarų televizijos filmų statytojas, o scenarijaus autorius − Erikas Kundreckas. Naujasis jų darbas – jaudinanti šeimos drama Pamiršk mane su tikro gyvenimo prieskoniais, skausmingomis sielos žaizdomis, radikaliais sprendimais ir saldžios meilės iliuzijomis.
Fox Life
20:40
Castle 4   
Castle and Beckett investigate the murder of a man covered in human bite marks apparently caused by a Zombie attack.
National Geographic Channel
20:45
Crowd Control 1   
Behavior change expert Daniel Pink is determined to put the fun back into travel by making the inflight
Balticum TV
20:50
Edeno muziejus   
Istorinis detektyvinis serialas (5) (Kanada, 2010 m.) (N-7).
TV3
21:00
Rezidentai   
Ligoninėje dirbti pradeda keturi ką tik studijas baigę medikai. Pirmasis visiškai nieko nenusimano apie mediciną, bet turi patirties – yra ilgus metus dirbęs greitojoje pagalboje. Antrasis savo žiniomis nedaug lenkia pirmąjį, tačiau jo motina – ligoninės vyriausioji gydytoja, mėginanti įvesti tvarką šioje įstaigoje. Trečiasis – puikiai baigęs medicinos mokslus, bet nesugebantis atsiskleisti žiniukas. Ketvirtoji – žavi, tačiau neatidi mergina, o naujokams vadovaujantis Terapijos skyriaus vedėjas mano, kad moteris apskritai negali būti gydytoja. Negana to, vedėjas be paliovos šaiposi iš savo globotinių. Juokingos situacijos nuolat kyla ne tik dėl jaunųjų medikų nepatyrimo, dėl jų per didelio noro, bet ir iš gyvenimiškų situacijų. Taip pat ligoninės koridoriuose su jaunuoliais savo patirtimi dalijasi alkoholikas Odos ir venerinių ligų skyriaus vedėjas, vieną iš trijų vaikinų suviliojusi vyriausioji sesuo, kiti personalo darbuotojai ir ligoniai. Žiūrovai prie ekranų lies juoko ašaras, nes pagrindinius vaidmenis seriale kuria garsiausi šalies aktoriai: Ramūnas Rudokas, Džiugas Siaurusaitis, Andrius Bialobžeskis, Aldona Vilutytė ir kt.
TV6
21:00
Fizrukas   
Populiarusis aktorius Dmitrijus Nagijevas vaidina vieno įtakingo verslininko su kriminaline praeitimi Mamajos apsauginį Olegą Fominą, dažniau vadinamą Foma. Kai verslininkas atleidžia Fomą dėl pasenusių darbo metodų, apsauginis nusprendžia grįžti ten, kur pradėjo, ir įsidarbina kūno kultūros mokytoju. Šiurkštaus būdo randuotas vyras kelia daug klausimų kolegoms. Nereikia nė sakyti, kad jo mokymo metodai atrodo labai abejotini, tačiau kartais labai veiksmingi. Mokytojai ir mokiniai mokykloje pamatys tokių dalykų, apie kuriuos tik detektyvinėse knygose skaitė. Be to, Fominas svajoja sutikti savo nematytą sūnų Sanią, o paaiškėja, kad tai ne sūnus, o dukra. Ši paauglė jau pirmąją dieną sugeba įžeisti ir atstumti Fomą, tačiau jis neįpratęs trauktis ir padarys viską, kad Saniai taptų tikru draugu.
VIASAT Nature
21:00
Laukinė Australija   
Alpės. Visi yra girdėję apie Australijos dykumas ir lygumas, bet šioje šalyje yra ir savų įspūdingų snieguotų viršūnių. Šioje serijoje aplankysime nuostabiąsias Australijos Alpes.
Sony Entertainment
21:00
Ties riba   
Pagrindinė serialo veikėja - racionalių paaiškinimų į užgriuvusius paslaptingus reiškinius ieškanti FTB agentė, kuri priversta dirbti su psichiškai nestabiliu mokslininku.
Star!
21:00
Elements of Style   
How do you define style?
Fox
21:00
Criminal minds 10   
After victims with massive social media followings are discovered dead in Maryland, the BAU looks for an UnSub taking on the persona of an Internet urban legend.
Viasat History
21:05
Mitų medžiotojai   
Šis epizodas pasakoja apie neturtingą berniuką iš Filipinų lūšnynų, įveikusį piktavalį diktatorių Ferdinandą ir radusį milijardus II Pasaulinio Karo metu japonų pavogto aukso.
Viasat Explore
21:10
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvas su komanda dirba prie 1954-ųjų GMC COE sunkvežimio – pačios blogiausios kada nors pagamintos mašinos. Tuo metu Twiggy ir Barber gaudo karves, laivai bėgiojančias po dirbtuvės kiemą.
ПБК Литва
21:15
Тест на беременность   
ПРЕМЬЕРА. Многосерийный фильм
National Geographic Channel
21:15
Crowd Control 1   
At some point in our lives, most of us will have to spend time waiting in line at the DMV, possibly one of the unhappiest places in America
Ren Lietuva
21:20
Fox Life
21:25
Body of proof 3   
A schizophrenic girl at a mental institution is murdered. Megan and Tommy interview a young patient who seems sane and lucid, she tells them she saw the killer climb down from a heating vent in the ceiling, but he meant to kill her, not the victim.
Star!
21:30
Elements of Style   
How do you define style?
National Geographic Channel
21:31
Crowd Control 1   
Other people can be so annoying but behavior change expert Daniel Pink has plans to turn us into model citizens without us even realizing it
Fox
21:45
Criminal minds 9   
When the BAU is called to Texas to consult on the murders of prostitutes, evidence points to killings with religious overtones. But as they delve further into the investigation, the team could put their lives at risk.
VIASAT Nature
21:55
Gamtos stebuklai   
Sardinių medžioklė – išties puikus reginys. Pamatysime delfinus, ryklius, banginius, ruonius ir padūkėlius.
Sony Entertainment
21:55
Peržengiant ribas   
Specialus nusikaltimų tyrimų skyrius tiria nusikaltimus, kurie vykdomi keliose Europos šalyse. Jie medžioja nusikaltėlius, siekdami atiduoti juos į teisingumo rankas. Sukurtas pasaulinis FTB.
Viasat Explore
22:00
Medienos karaliai   
Piteris vyksta į Škotiją ir sužino, kad čia atvyko ir bosas. Bytas ir Andrė turi reikalų su klientu, kuris gailisi nusprendęs pirkti, o Džoelis sutinka pastatyti įmantrų statinį – šuns būdą ir inkilą.
Star!
22:00
Dominick Dunne´s Power Privilege and Justice   
No one knows the dark side of the rich and famous better than Dominick Dunne.
National Geographic Channel
22:01
Crowd Control 1   
Over eighty percent of the 3 million truckers in the US are overweight so behavior change expert Daniel Pink experiments with a new kind of diet
Fox Life
22:05
Manhattan Love Story 1   
Dana and Peter have agreed to see other people but not talk about it. Things change when Amy hosts a party and Peter plans to bring someone else as his date. Dana invites her new boss, but the evening does not go as planned.
Ren Lietuva
22:10
TV3
22:10
Transporteris   
Su antruoju Transporterio sezonu sugrįžta Frenkas Martinas, galintis pervežti bet ką ir bet kur, tik, žinoma, už gerą užmokestį. Trys jo darbo taisyklės išliko tos pačios – jokių vardų, niekada nekeisti susitarimo ir neatidaryti vežamo paketo, tačiau moteris šalia Frenko – jau kita. Nuo šiol jo rizikos vertintoja ir strategė bus Prancūzijos slaptosiose tarnybose dirbusi Ketrina Boldju. Užsakymai bus dar pavojingesni, o laikas juos įvykdyti – dar trumpesnis, tad įtampos ir karšto veiksmo naujose dalyse tikrai nepristigs. Antrojo sezono serijos yra nufilmuotos Šiaurės Afrikoje, Europoje ir Kanadoje, prie serialo prodiusavimo prisidėjo režisierius Lucas Bessonas.
Balticum TV
22:20
Komisaras Manara 2   
Detektyvinis serialas (4) (Italija, 2011 m.) (N-7).
Fox Life
22:20
Manhattan Love Story 1   
Dana and Peter continue dating, but they realize they haven’t had sex and decide tonight’s the night. But when they find their dinner reservation is pushed, they head elsewhere and their romantic evening becomes a disaster.
Fox
22:30
Criminal minds 9   
The BAU continues its murder investigation in Texas, and clues uncover a deep web of corruption that could be the motive for the killings.
TV8
22:40
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Viasat Explore
22:50
Didieji pardavimai   
Tai trečioji ir paskutinė didžiausio metuose Ritchie Bros aukciono Edmontone, Albertos provincijoje, diena. Komanda įvykdė pardavimo internetu rekordą, bėga paskutinės baigiamosios dienos minutės. 
VIASAT Nature
22:50
Laukinis Chris´o Humfrey pasaulis   
Iš trumpos kelionės į Kengūrų salą ir jos zoologijos sodą, pilną gyvūnų jauniklių, įskaitant naktimis sklandančius oposumus ir du vertingus koalos jauniklius, Chris´as grįžta į zoologijos sodą.
Fox Life
22:50
Grey´s anatomy 5   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
Sony Entertainment
22:55
Visi myli Reimondą   
Meri ir Debra suveda Eimę ir Džianį į porą, kad Robertas pradėtų pavydėti.
Da Vinci Learning
23:00
Что дала нам промышленная революция   
В новой серии передачи «Что нам дала промышленная революция» Да Винчи Лёнинг расскажет об англичанах, придумавших машины, дороги и каналы, о прогрессе в области медицины, о великих изобретениях девятнадцатого века, а также о том, как индустриальная революция реформировала наш дом.
Star!
23:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox
23:10
Criminal minds 10   
After victims with massive social media followings are discovered dead in Maryland, the BAU looks for an UnSub taking on the persona of an Internet urban legend.
TV3
23:15
Krizė   
If You Are Watching This I Am Dead After a mysterious phone call, Meg Fitch must collect a large sum of cash in order to get her daughter Amber back safely. Meanwhile, the Pakistani Ambassador is tasked with doing the unthinkable to get his son back. Elsewhere, Dunn and Finley begin working together to track down the whereabouts of a missing secret service agent and uncover a surprising secret. At the mansion, the students of Ballard High School are tested by their captors.
Balticum TV
23:20
Niagaros magija   
Komiškas fantastinis serialas (8) (Kanada, JAV, 2004 m.) (N-7).
Viasat Explore
23:20
Didieji pardavimai   
Ritchie Bros komanda keliauja į Wembley, Albertos provinciją, kur vyks įspūdingos kolekcijos aukcionas. Vienintelis šio renginio sėkmei gręsiantis dalykas – audrų prognozė!
VIASAT Nature
23:20
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
The staff at the dogs home battle to save the life of a tiny, three-month-old puppy, who was found dumped on a doorstep in the freezing cold, with an excruciating skin disorder.
Sony Entertainment
23:25
Visi myli Reimondą   
Dvyniai pateko į krepšinio komandą, bet Džefriui žaidimas neįdomus ir jis lengvai pameta dėmesį.
Star!
23:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
РТР Планета Балтия
23:35
Каменская   
Елена Яковлева в телесериале
Fox Life
23:35
Grey´s anatomy 5   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
LRT Televizija
23:40
Ten, kur namai 1   
Draminis serialas. Australija. 2013 m. N-7. Rež. Roger Hodgman, Lynn-Maree Danzey, Mark Joffe, Lynn Hegarty ir kt. HD
Viasat History
23:45
Praeities paslaptys   
Šioje serijoje mūsų laikų archeologai padės išsiaiškinti, kaip buvo pastatyti gigantiški Ankor Vato rūmai, kaip sudėtinga Ankoro ekonomika galėjo išlaikyti milijoną žmonių ir kodėl jis žlugo.
VIASAT Nature
23:50
Šunys patruliai   
Kevinas ir Džontris iš Kristčurčo delta kinologų komandos suseka pažeidėjus, o Pareigūnas Tedas pristatomas naujausiam kalėjimo kinologų komandos nariui.
Sony Entertainment
23:50
Angelas ar demonas   
Iš namų pabėgusi moksleivė sužino, kad yra gėrio ir blogio kovos centre atsidūręs angelas. Su angelo Nataelio ir tuščios knygos pagalba ji turi nepasiduoti blogio vilionėms ir netapti puolusiu angelu. Tačiau tai nėra lengva.
Fox
23:55
NCIS 8   
When the body of an American officer is connected to a British Navy vessel, murder turns into an international incident.
2015.01.28 Trečiadienis
TV6
00:05
Pabėgimo karaliai   
Slapčiausia JAV maršalų komanda skiria užduotį grupelei kalinių – mainais į laisvę šie turi įsilieti į miesto gyvenimą ir painiuose gatvių labirintuose suieškoti niekaip nesugaunamus pabėgusius kalinius. Kiekvienas sučiuptas bėglys išperka jį susekusiam vieną mėnesį laisvės. Kas nesutiktų pasitrumpinti savo nuobodžių dienų kalėjimo kameroje? Ypač, kai avansu siūloma pasiimti ir kelialapį į ne tokią griežtą kalėjimo zoną! Žinoma, jei gaudytojai sugalvotų sprukti patys, – jiems bausmė padvigubėtų. Laimingajam ketvertui ištarti taip pakanka... penkių sekundžių! Veiksmas, aštrūs pojūčiai, prikaustantys sprogimai, įspūdingos pastatų griūtys, susišaudymo scenos, beprotiškos kautynės, sarkazmas, seksualumas ir užsibrėžto tikslo siekimas čia susijungia į vieną.
TV3
00:15
CSI kriminalistai   
Keturioliktame sezone grįšime į dramatišką pagrobimo sceną. Detektyvų Braso ir Eklio dukros vis dar laikomos nelaisvėje. Pareigūnai gaus žinutę iš pagrobėjų su grasinimais – jiems teks rinktis, kurią vieną dukrą išgelbėti. Arba paskubėti rasti jas abi. Andžela susisieks su Raselu žadėdama intriguojančios informacijos apie Teitą, bet šis bus pirmesnis – nužudys ją prieš susitikimą su CSI vadovu. Tuo tarpu merginų vadavimo operacija pasisuks netikėta linkme ir jų tėvai pasijus visai bejėgiai. Be to, grįš prisiminimai iš pirmųjų serijų ir nusikaltimų, susijusių su atsiskyrėliu lošimų magnatu, todėl bylos tirti grįš pareigūnė Caterina Vilous. Laukia ir nauji nusikaltimai – nužudymai dėl pinigų, dėl keršto ir senų asmeninių sąskaitų. Psichologinių detektyvų mėgėjams intrigų tikrai nepristigs!
Fox Life
00:15
Devious Maids 1   
Latest Desperate Housewive’s creator Marc Cherry’s series is a drama that shows us the stories of four latina maids with ambition and dreams of their own, while they work for the rich and famous in Beverly Hills.
Lietuvos ryto televizija
00:20
Albanas   
Veiksmo serialas. Rež. A.Karelinas. Vaid. O.Štefanko, M.Drozdas, V.Kaščejevas. Rusija. 2010 m. N-7
VIASAT Nature
00:20
Šunys patruliai   
Policijos delta kinologų komanda suseka įsibrovėlius Kristčurčo raudonojoje zonoje, o kalėjime dirbantis šuo Tedas užuodžia narkotiką P kalėjimo lankytojo automobilyje.
Star!
00:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
National Geographic Channel
00:32
Crowd Control 1   
Behavior change expert Daniel Pink is determined to put the fun back into travel by making the inflight
LRT Televizija
00:35
Senis   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 1977–2009 m. N-7.
TV8
00:35
Gydytojai   
1014 Measles are making a nationwide comeback. Are parents who refuse to vaccinate their children contributing to the problem? Or, are the vaccinations more dangerous than the disease? And, are we overmedicating children who have ADHD?
Viasat History
00:40
Ypatingosios operacijos   
Taking Down Bin Laden. After a decade long hunt, After a decade long hunt, Public Enemy Number 1, Osama Bin Laden, was located near a military base in Pakistan, a country with which the US has very poor diplomatic relations. Any hit on Bin Laden would cause outrage – and if an operation to kill him failed, the Obama administration would be humiliated beyond repair. However,, the US government knew they could not let Bin Laden get away. This is the story of the infamous raid on Bin Laden’s compound and his death at the hands of the United States Navy SEALs.
Fox
00:40
NCIS 1   
A seal convicted of murdering his wife escapes from prison. He claims to have discovered who really killed his wife, and wants revenge. To catch him, NCIS must reopen the case, to figure out who he´s after.
Viasat Explore
00:45
Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų pakrantės apsauga   
Oro bazės Astoria komanda vyksta į dvi viena paskui kitą misijas gelbėti sunkiai apdegusio boto komandos nario ir dviejų pavojingose olose įstrigusių vyrų.
Star!
01:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
Fox Life
01:00
Mistresses 1   
Karen´s case comes to a shocking conclusion.
National Geographic Channel
01:02
Crowd Control 1   
At some point in our lives, most of us will have to spend time waiting in line at the DMV, possibly one of the unhappiest places in America
Sony Entertainment
01:10
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
Fox
01:25
NCIS 1   
An NCIS agent is murdered while tracking down a lead on a cold case. Now the team continues the investigation to find his murderer.
TV3
01:35
Naujokė   
Keturiems Auksiniams gaubliams nominuota komedija Naujokė atskleidžia šiek tiek keistos merginos, kurią talentingai įkūnija filme 500 meilės dienų sužibėjusi Zooey Deschanel, nuotykius. Serialo herojė Džesė išsiskyrimą su vaikinu nusprendžia pamiršti persikraustydama pas tris vienišus vyrukus. Šie, išklausę visas istorijas apie skyrybas ir kitas Džesės keistenybes, nenori užsikrauti vieno didelio rūpesčio ant savo pečių, bet persigalvoja, kai sužino, kad naujokė turi draugių manekenių. Nuo tada prasideda linksmas ir neįprastas gyvenimas. Nors atsikrausčiusi į vyrišką butą, mergina per dienas žiūri vieną vienintelį romantinį filmą, nuolat verkia ir kartais uždainuoja neįprastu balsu, ilgainiui vaikinai Džesę priima į savo ratą ir ima nuoširdžiai ja rūpintis. Bet tai nereiškia, kad nesutarimai ir nesusipratimai aprimo – jie tik prasideda!
Viasat History
01:35
Slaptasis karas   
Pasakojimas apie ispanų slaptąjį agentą Juaną Pujolį, dirbusį britams ir siuntusį klaidinančią informaciją vokiečiams apie sąjungininkų išsilaipinimą Normandijoje.
Sony Entertainment
01:40
Ties riba   
Pagrindinė serialo veikėja - racionalių paaiškinimų į užgriuvusius paslaptingus reiškinius ieškanti FTB agentė, kuri priversta dirbti su psichiškai nestabiliu mokslininku.
VIASAT Nature
01:45
Šunys patruliai   
Kevinas ir Džontris iš Kristčurčo delta kinologų komandos suseka pažeidėjus, o Pareigūnas Tedas pristatomas naujausiam kalėjimo kinologų komandos nariui.
Fox Life
01:45
Private practice 6   
Addison made a decision between Jake & Sam; Violet fears the worst when Pete doesn´t show up; Charlotte swears Cooper to secrecy when she receives shocking news. Amelia celebrates one year of sobriety and Sheldon rekindles a romance with his ex-wife.
TNT Film
01:55
TV3
02:00
Skandalas   
Pagrindinė herojė – Olivija Pope (K. Washington) – paskyrė savo gyvenimą elito įvaizdžio visuomenėje apsaugai. Ji įsitikinusi, kad tamsiausios paslaptys niekada neišaiškės. Su stipria ir ištikima komanda savo įkurtoje krizių valdymo kompanijoje sprendžia kebliausias klientų problemas.
VIASAT Nature
02:10
Šunys patruliai   
Policijos delta kinologų komanda suseka įsibrovėlius Kristčurčo raudonojoje zonoje, o kalėjime dirbantis šuo Tedas užuodžia narkotiką P kalėjimo lankytojo automobilyje.
Fox
02:10
The listener 5   
Toby Logan is a young paramedic who can read people´s thoughts. The show, which contains humorous and tragic elements, follows Toby as he uses his power to solve crimes.
Lietuvos ryto televizija
02:20
Praeities šešėliai   
Detektyvinis serialas. Rež. D. Evansas. Vaid. R. Penry-Jonesas, Ph. Davisas, St. Pembertonas. D. Britanija. 2010 m. N-14
Fox Life
02:25
Private practice 6   
The doctors join together for a celebration at Addison´s house and to reminisce about the past. Meanwhile, Sheldon counsels a suicidal patient who comes forward with a shocking confession.
Viasat Explore
02:30
Gigantiškų objektų pervežimas   
Lock, stock & barrel. What if in the future the Pentagon – the world’s largest office building – had to be moved. Mega Movers lay out their plan for this extraordinary move.
Viasat History
02:30
Praeities paslaptys   
Šioje serijoje pasakojama apie du tyrinėtojus, vokietį Teobertą Malerį ir amerikietį Edwardą Thompsoną, ir jų naujai atrastą nuostabią dingusią Majų civilizaciją.
Sony Entertainment
02:30
Ties riba   
Pagrindinė serialo veikėja - racionalių paaiškinimų į užgriuvusius paslaptingus reiškinius ieškanti FTB agentė, kuri priversta dirbti su psichiškai nestabiliu mokslininku.
VIASAT Nature
02:40
Naujosios Zelandijos gamta   
Gusas Roxburghas tyrinėja savo namų teritoriją, kurią manė pažįstąs kaip savo penkis pirštus, bet Abelio Tasmano ir Nelsono ežerų nacionaliniuose parkuose jis susidurs su paslaptimis.
TV3
02:55
Nepasitikėk bjaurybe iš 23 buto   
Labai atsargiai rinkitės kambario draugus, nes gali būti, kad pakliūsite pas tokią kaip Kloja – darančią ir imančią ką nori, amžinai besilinksminančią plevėsą. Tačiau Džiunė neturi iš ko rinktis – per dieną praradusi svajonių darbą ir prie jo žadėtą butą, dėl kurio važiavo per visą šalį, atvykėlė apsigyvena su Kloja jos 23-iame bute. Merginos iš pradžių visiškai nesutaria ir kaip išmanydamos gadina viena kitai gyvenimą. Visgi jos sušvelnės ir Džiunė net ištars Kloja, tu išgelbėjai mano gyvenimą . Beje, merginų bute dažnai trinasi seriale Dosono įlanka Dosoną įkūnijęs James Van Der Beek, kuris šioje komedijoje vaidina pats save.
Fox
02:55
Numb3rs 1   
Sniper attacks are occurring across LA but are all the attacks the result of one inexperienced marksmen or is a fad of sniper killings infecting LA?
Star!
03:00
Elements of Style   
How do you define style?
Fox Life
03:10
Army wives 6   
Troops are returning to war. News spreads that Fort Marshall will merge with an Air Force base. Kevin is helped by a medical breakthrough. Charlie gives up trying to conceive. Michael explains the woman he was spotted with. Joan comes to a crossroads regarding her career & family.
Sony Entertainment
03:20
Peržengiant ribas   
Specialus nusikaltimų tyrimų skyrius tiria nusikaltimus, kurie vykdomi keliose Europos šalyse. Jie medžioja nusikaltėlius, siekdami atiduoti juos į teisingumo rankas. Sukurtas pasaulinis FTB.
Viasat History
03:25
Laiko komanda   
Laiko komanda keliauja į Šervudo mišką Notingamšyre, kur Clipstone kaimo gyventojai tiki, kad įspūdingi griuvėsiai vieno ūkininko laukuose suvaidinovaidmenį senoviniuose Robino Hudo pasakojimuose.
VIASAT Nature
03:30
Šunys patruliai   
Lajalas ir Brokas iš Kristčurčo delta kinologų komandos sulaiko pavojingą pažeidėją, įsiveržę į namus, o MPI dirbantis šuo Dyzelis siunčiamas medžioti gyvačių.
Star!
03:30
Elements of Style   
How do you define style?
National Geographic Channel
03:30
Crowd Control 1   
Behavior change expert Daniel Pink is determined to put the fun back into travel by making the inflight
Fox
03:40
According to Jim 5   
Cheryl and Jim get into a disagreement about Erik Estrada, and Jim tries to prove that the incident that occurred ten years ago was not wrong.
Fox Life
03:50
Army wives 7   
The seventh season begins with Fort Marshall soldiers and workers mourning the loss of one of their own
Star!
04:00
Dominick Dunne´s Power Privilege and Justice   
No one knows the dark side of the rich and famous better than Dominick Dunne.
National Geographic Channel
04:00
Crowd Control 1   
At some point in our lives, most of us will have to spend time waiting in line at the DMV, possibly one of the unhappiest places in America
Fox
04:00
According to Jim 5   
Cheryl believes she´s attending a tasteful lingerie party, but is shocked to learn the hostess is selling sex toys and Cheryl buys one, but won´t tell Jim.
Lietuvos ryto televizija
04:05
Laukinis pasaulis   
Dokumentinis serialas. Australija. 2011 m
VIASAT Nature
04:05
Gyvūnų viltis   
Hope keliauja į Čikagą spręsti problemos, dėl kurios kiekvienais metais žūsta milijonai paukščių.
РТР Планета Балтия
04:10
Пока станица спит   
Телесериал.
Viasat Explore
04:15
Dekonstrukcija   
Tyrinėdamas pneumatinių įrankių pasaulį, statybų specialistas Mattas Blashaw sužino, kaip gauti galios iš išretinto oro.
Viasat History
04:15
Muziejaus paslaptys   
Don Wildman tiria revoliucinį plūgą, kuris pasėjo baisios nelaimės sėklas, primityvų lėktuvą, kuris skelbia iššūkį skrydžio istorijai ir apgaulingą monetą, sukurtą žudyti.
Sony Entertainment
04:15
Angelas ar demonas   
Iš namų pabėgusi moksleivė sužino, kad yra gėrio ir blogio kovos centre atsidūręs angelas. Su angelo Nataelio ir tuščios knygos pagalba ji turi nepasiduoti blogio vilionėms ir netapti puolusiu angelu. Tačiau tai nėra lengva.
National Geographic Channel
04:15
Crowd Control 1   
Other people can be so annoying but behavior change expert Daniel Pink has plans to turn us into model citizens without us even realizing it
Lietuvos ryto televizija
04:25
Praeities šešėliai   
Detektyvinis serialas. Rež. D. Evansas. Vaid. R. Penry-Jonesas, Ph. Davisas, St. Pembertonas. D. Britanija. 2010 m. N-14
Fox
04:25
Scrubs 5   
J.D. consults with Dr. Briggs, an attractive female urologist who he has never noticed because she is married. Elliot loses respect for her booty call Keith, who is constantly picked on by Dr. Cox.
National Geographic Channel
04:37
Crowd Control 1   
Over eighty percent of the 3 million truckers in the US are overweight so behavior change expert Daniel Pink experiments with a new kind of diet
Viasat Explore
04:40
Dekonstrukcija   
Viskonsino valstijoje, Kohleryje, statybų specialistas Mattas Blashaw susipažįsta su namų vandentiekio sistema ir sužino, kaip įrengiamas tualetas, ir kad ne viskas čia gražu.
Fox
04:45
Scrubs 5   
J.D. struggles to plan a perfect first date with Dr. Briggs. Elliot throws Carla a baby shower and Dr. Cox and Jordan take the opportunity to pass along all their baby stuff. Carla is not the only one who is pregnant.
VIASAT Nature
05:00
Laukinis Chris´o Humfrey pasaulis   
Laukinių gyvūnų auginimas nelaisvėje - labai specializuotas darbas, ir kai mokomiesiems pasirodymams Chris´ui reikia kelių naujų dingo šuniukų, jis prašo Australijos dingų ekspertų pagalbos.
Viasat History
05:00
Gimimas, vedybos ir mirtis viduramžiais   
Istorikė Helena Castor atskleidžia, kad vedybas viduramžiais žmonės nebūtinai pasirinkdavo patys, o jaunikis ir nuotaka dažnai būdavo tik paskutinė jų tėvų dėliojamos dėlionės dalis.
Star!
05:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
National Geographic Channel
05:00
Megafactories 1   
A rare look inside the Corvette Mega Factory which produces the ZR1-a genuine American supercar. It is the fastest, most powerful, and most expensive Corvette ever built and it can compete against the best that Europe has to offer.
Viasat Explore
05:05
Aliaskos pakrančių apsauga   
Pakrantės gelbėtojų komanda vyksta į tris rizikingas misijas: jiems tenka gelbėti dėl širdies priepuolio ties mirties riba atsidūrusį žmogų, skęstantį žvejų laivą bei nakčia ieškoti dingusio žvejo.
Fox
05:05
Scott & Bailey 2   
The team investigate the murder of a sexily dressed woman with a green head. Gill suspects that the woman´s lover may be responsible. Janet confides in Gill about Andy´s behaviour and Rachel struggles with Sean´s latest surprise - he has a son.
Fox Life
05:25
Melissa & Joey 4   
Mel insists on Joe courting her, but soon becomes frustrated at their lack of time together
VIASAT Nature
05:30
Laukinis Chris´o Humfrey pasaulis   
Chris´as nori veisti nykstančias tigrines kiaunes ir padėti padidinti auginamų nelaisvėje gyvūnų skaičių. Pastangos jas auginti anksčiau buvo nesėkmingos, tačiau šiuo metu Chris´ui turi pasisekti.
Star!
05:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Sony Entertainment
05:35
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
Viasat Explore
05:50
Ratai iš ano pasaulio   
Before the Grave. After an argument, Mark determines that the crew is dropping the ball on the history portion of the restorations. Now, he´s on the hunt for a permanent assistant to help with research.
Fox
05:50
The bridge 1   
Sonya bonds with a key witness from the case. Marco uncovers Sonya and Hank´s past. Charlotte calls on an old friend for help.
Fox Life
05:50
Melissa & Joey 4   
After winning an 8-course dining experience in a raffle, Mel decides to preemptively join an exercise boot camp to lose weight before she gorges on the gourmet meal.
VIASAT Nature
06:00
Gyvūnai visą parą   
Visų mylimas šuo patenka į nerimą keliančią padėtį: jį reikia operuoti, nes suėdė kaulą ir susirgo. Tuo metu Tomas Heapas bando atspėti paslaptį, kodėl nyksta gražieji pufinai.
Sony Entertainment
06:00
Visi myli Reimondą   
Meri ir Debra suveda Eimę ir Džianį į porą, kad Robertas pradėtų pavydėti.
Da Vinci Learning
06:00
Что дала нам промышленная революция   
В новой серии передачи «Что нам дала промышленная революция» Да Винчи Лёнинг расскажет об англичанах, придумавших машины, дороги и каналы, о прогрессе в области медицины, о великих изобретениях девятнадцатого века, а также о том, как индустриальная революция реформировала наш дом.
Star!
06:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Lietuvos ryto televizija
06:10
Laukinis pasaulis   
Dokumentinis serialas. Australija. 2011 m
RenTV Baltic
06:10
Следаки   
Сериал.
Fox Life
06:15
Private practice 6   
The doctors join together for a celebration at Addison´s house and to reminisce about the past. Meanwhile, Sheldon counsels a suicidal patient who comes forward with a shocking confession.
Sony Entertainment
06:25
Visi myli Reimondą   
Dvyniai pateko į krepšinio komandą, bet Džefriui žaidimas neįdomus ir jis lengvai pameta dėmesį.
Lietuvos ryto televizija
06:30
Gamtos pasaulis   
Dokumentinis f
Star!
06:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
ПБК Литва
06:35
Легенды Чимы   
Детский клуб: Мультсериал
RenTV Baltic
06:35
Вовочка   
Сериал
Viasat Explore
06:35
Savamoksliai išradėjai   
Paskutinėje serijoje Dougas rinksis tarp jaunuolio, patobulinusio dviratininkų apsaugas, dviejų vaikų tėvo, gaminančio pelėsius bei dievinančio alų, bei moters, paskelbusios karą smunkančioms liemenėlių petnešoms.
Fox
06:35
Scrubs 5   
J.D. consults with Dr. Briggs, an attractive female urologist who he has never noticed because she is married. Elliot loses respect for her booty call Keith, who is constantly picked on by Dr. Cox.
Sony Entertainment
06:50
Angelas ar demonas   
Iš namų pabėgusi moksleivė sužino, kad yra gėrio ir blogio kovos centre atsidūręs angelas. Su angelo Nataelio ir tuščios knygos pagalba ji turi nepasiduoti blogio vilionėms ir netapti puolusiu angelu. Tačiau tai nėra lengva.
VIASAT Nature
06:55
Gepardų dienoraščiai   
Gepardų prieglaudai suteikiama galimybė persikelti į naują vietą. Indijos prezidentas surengia specialų vizitą ir gauna galimybę akis į akį susitikti su populiariausia didžiąja kate Džozefu.
Ren Lietuva
07:00
Бернард   
Мультсериал
Viasat Explore
07:00
Medienos karaliai   
Piteris vyksta į Škotiją ir sužino, kad čia atvyko ir bosas. Bytas ir Andrė turi reikalų su klientu, kuris gailisi nusprendęs pirkti, o Džoelis sutinka pastatyti įmantrų statinį – šuns būdą ir inkilą.
Viasat History
07:00
Iš Rytų į Vakarus   
Pasakojimas apie civilizacijos gimimą ir suklestėjimą Artimuosiuose bei Vidurio Rytuose bei milžinišką jos įtaką Vakarams. Dauguma istorinių įvykių Vakarų pasaulyje buvo tik meninės, religinės ir socialinės evoliucijos Rytuose atspindžiai. Svarbiausiais pasaulio istorijai momentais milžinišką vaidmenį atliko Vidurio Rytai – ypatingas regionas, tūkstantį metų buvęs politiniu, ekonominiu ir kultūriniu pasaulio centras bei tiltu tarp Azijos, Afrikos bei Europos. Mokslo, teisės, monoteizmo, verslo, žmogaus teisių ir meninės išraiškos ištakos taip pat glūdi Rytuose. Ką jau kalbėti apie tūkstančius likusių rankraščių, Osmanų imperiją, Šilko kelią, konkistadorus ar renesansą, kurių be Rytų suklestėjimo net nebūtų buvę...
Star!
07:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
Fox Life
07:00
Army wives 7   
The tribe tearfully comes together to say good-bye to a loved one. Roxy and Gloria befriend a young Army wife. Roland is offered an amazing opportunity to expand his research work, but he and Joan must make a difficult decision. A fight breaks out at the Hump
Fox
07:00
Numb3rs 1   
Sniper attacks are occurring across LA but are all the attacks the result of one inexperienced marksmen or is a fad of sniper killings infecting LA?
VIASAT Nature
07:20
Gepardų dienoraščiai, 2 sezonas   
Susipažinsime su ką tik į prieglaudą atvykusiais jaunikliais Feliksu, Garfildu ir Hytklifu. Juos prižiūri Beryl. Jie turi įprasti prie žmonių taip pat, kaip įprato jau suaugęs gepardas Šešėlis. Aplankysime ir pumą Brendę, stipriausią prieglaudos gyventoją. Bei našlaitį šakalą Džeksoną, kuris tik per plauką išvengė mirties ir ieško naujų namų.
Ren Lietuva
07:35
Fox Life
07:40
Army wives 7   
News of an explosion in Afghanistan rocks Fort Marshall. Joan is surprised by her new orders. Denise gets more than she bargained for when she agrees to watch David and Sara Elizabeth
Fox
07:45
NCIS 1   
A seal convicted of murdering his wife escapes from prison. He claims to have discovered who really killed his wife, and wants revenge. To catch him, NCIS must reopen the case, to figure out who he´s after.
TV3
07:50
Gydytojos dienoraštis   
Likus savaitei iki vestuvių sudūžta visos jaunos gydytojos Gretčen svajonės. Sužinojusi apie būsimo jaunikio neištikimybę, ji siaubingai išgyvena ir grįžta lieti ašarų į tėvų namus. Merginos tėtis (taip pat gydytojas) Francas pasiūlo jai darbą vietinėje ligoninėje. Gretčen sutinka. Pasirodo, naujoje darbovietėje chirurgu dirba sena jos mokyklos laikų meilė. Markas, kaip ir anksčiau, erzina Gretčen, šaiposi iš jos kūno sudėjimo. Visas jos mintis dar labiau sumaišo kitas horizonte pasirodęs vyras…
Viasat Explore
07:50
Didieji pardavimai   
Tai trečioji ir paskutinė didžiausio metuose Ritchie Bros aukciono Edmontone, Albertos provincijoje, diena. Komanda įvykdė pardavimo internetu rekordą, bėga paskutinės baigiamosios dienos minutės. 
VIASAT Nature
07:50
Gyvūnų viltis   
Paslaptingas plėšrūnas klaidžioja didelio miesto gatvėmis: tik Hope gali išsiaiškinti, ką šis sumanęs...
National Geographic Channel
07:57
Air Crash Investigation 13   
Airline owner and Formula One racer Niki Lauda joins forces with investigators to determine why Lauda Air Flight 004 fell crashed during a flight
LRT Kultūra
08:05
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974–1983 m.
Viasat History
08:05
Laiko komanda   
Laiko komandos ekspertai tyrinėja didžiulį miškingą pylimą golfo klube, kur prieš 90 metų buvo kulkosvaidžių šaudykla. Ten jie randa dešimtis tūkstančių panaudotų kulkų.
TV8
08:10
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Sony Entertainment
08:10
Painiava   
Džo ir Leisi pavargo nežinoti, kodėl Denis praeityje pasielgė taip, kaip pasielgė, todėl stengiasi jį iškvosti.
Viasat Explore
08:20
Didieji pardavimai   
Ritchie Bros komanda keliauja į Wembley, Albertos provinciją, kur vyks įspūdingos kolekcijos aukcionas. Vienintelis šio renginio sėkmei gręsiantis dalykas – audrų prognozė!
Fox Life
08:25
Melissa & Joey 4   
Mel insists on Joe courting her, but soon becomes frustrated at their lack of time together
Fox
08:30
NCIS 1   
An NCIS agent is murdered while tracking down a lead on a cold case. Now the team continues the investigation to find his murderer.
TV8
08:35
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Viasat Explore
08:45
Statybų asai   
Ak, Kanada. Metalininkai stato tiltus ir dangoraižius nuo XIX amžiaus. Christopheris Beauvaisas šią tradiciją tęsia.
VIASAT Nature
08:45
Šunys patruliai   
Denisas ir Maksas iš Vaikato delta kinologų komandos sulaiko blogiukus, kurių kuprinės pilnos grobio, o Džonas ir Aisa iš kalėjimo komandos susidomi kalėjimo lankytoju, nurodžiusiu svetimą pavardę.
TV3
08:55
Meilės sūkuryje   
Daug meilės ir neapykantos, romantiškų akimirkų ir intrigų, draugystės, ištikimybės išbandymų patiria serialo herojai. Laukia ilgas, kartais skaudus tikrosios meilės paieškų kelias ”Meilės sūkuryje”.
Viasat History
08:55
Slaptasis karas   
Paskutinėje serijoje sužinosite apie Fitzroy‘ų MacLeaną, kuris Winstono Churchillio nurodymu vyko į Jugoslaviją, kur padedamas Tito partizanų veikė prieš vokiečius.
LRT Televizija
09:00
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Austrija. Pradėtas 1994 m. N-7.
TV8
09:00
Lietuvos ryto televizija
09:00
Albanas   
Veiksmo serialas. Rež. A.Karelinas. Vaid. O.Štefanko, M.Drozdas, V.Kaščejevas. Rusija. 2010 m. N-7
Sony Entertainment
09:00
Grynakraujai   
Serijoje pasakoja apie Grynakraujus vampyrus iš Vampyro dienoraščių”.
Star!
09:00
Elements of Style   
How do you define style?
РТР Планета Балтия
09:05
Кузькина мать. Итоги   
Мертвая дорога.
Viasat Explore
09:10
Gigantiškų objektų pervežimas   
Trys vasarnamiai turi būti perkelti iš Šiaurės Karolinos valstijos. Gigantiškas plytų pastatas atkeliauja į naujuosius namus - Masačusetsą.
Ren Lietuva
09:15
Поцелуй   
Сериал
VIASAT Nature
09:15
Laukinis Chris´o Humfrey pasaulis   
Laukinių gyvūnų auginimas nelaisvėje - labai specializuotas darbas, ir kai mokomiesiems pasirodymams Chris´ui reikia kelių naujų dingo šuniukų, jis prašo Australijos dingų ekspertų pagalbos.
Fox Life
09:15
Jamie´s 30 Minute Meals 1   
Jamie Oliver prepares ´Pregnant Jools´s Pasta´ with crunchy chicory and watercress salad, and little frangipane tarts.
Fox
09:15
According to Jim 5   
Jim gets mad when he finds out that his neighbor Julie has been writing children books and basing them about him.
National Geographic Channel
09:27
Crowd Control 1   
Behavior change expert Daniel Pink is determined to put the fun back into travel by making the inflight
Star!
09:30
Elements of Style   
How do you define style?
Fox Life
09:30
Scandal 2   
Changes continue to rock the White House, as we also flashback to learn more about the rigged election. Meanwhile, things get heated between Olivia and Edison after he makes a shocking accusation.
Fox
09:35
According to Jim 5   
Jim makes his own neighbour cry with complaining about his backyard barbeque, so he ends up taking polite lessons from Andy, in order to become a better person.
Balticum TV
09:45
Departamentas   
Kriminalinis serialas (16) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
VIASAT Nature
09:45
Laukinis Chris´o Humfrey pasaulis   
Chris´as nori veisti nykstančias tigrines kiaunes ir padėti padidinti auginamų nelaisvėje gyvūnų skaičių. Pastangos jas auginti anksčiau buvo nesėkmingos, tačiau šiuo metu Chris´ui turi pasisekti.
LRT Televizija
09:50
Miestelio ligoninė 3 Serialas   
Didžioji Britanija. 2004 m.
Viasat History
09:50
Karo laikų ūkininkai   
Komanda sužino, su kokiais sunkumais susidūrė britų ūkininkai 1942-aisiais.
National Geographic Channel
09:57
Crowd Control 1   
At some point in our lives, most of us will have to spend time waiting in line at the DMV, possibly one of the unhappiest places in America
TV3
10:00
Aistros spalvos   
Nauja šiuolaikiška meilės istorija iš Meksikos, perteiksianti dviejų kartų likimus, įtrauks visus neabejingus gyvenimiškoms dramoms. Tris seseris Adrianą, Magdeleną ir Rebeką sieja senos paslaptys, kurios persekios ir jų vaikus. Pradžioje pamatysime, kaip vyriausioji Adriana laimingai išteka už fabriko savininko Alonso Gasiolo, kurį vaidina lietuvių žiūrovams puikiai pažįstamas argentiniečių kilmės aktorius René Strickleris. Jų santuoka stipri, tačiau moteris net neįsivaizduoja, kad jos vyrą slapta yra įsimylėjusi sesuo Rebeka. Per autokatastrofą Adriana miršta, Alonsui lieka tik jų dukrelė Liusija. Susiklosčiusia situacija bando pasinaudoti Rebeka, siekianti ištekėti už sesers našlio. Savo tragediją išgyvena ir trečioji sesuo Magdelena, kurios vaikinas palieka ją vestuvių dieną. Vėliau atskleidžiami įvykiai po daugiau nei 20 metų – Liusija jau suaugusi graži moteris, kurios laukia savas meilės ir pavydo kupinas gyvenimo kelias. Seserims likimas taip pat paruošęs naujų staigmenų, kurių metu tiesai bus lemta išaiškėti. Seriale vaidina daugybė puikiai žinomų Meksikos melodramų aktorių, kurie atlieka jau ne pagrindinių, bet vyresniosios kartos veikėjų vaidmenis. Tai jau minėtas René Strickleris, taip pat Helena Rojo, Eugenia Cauduro, Angelina Peláez ir kiti. Liusiją vaidina pradedanti aktorė Esmeralda Pimentel, o jos mylimajį Marselą – meksikiečių aktorius, modelis ir daininkas Erickas Eliasas.
TV8
10:00
Šunyčiai patruliai   
Šeši nuostabūs, ypatingų galių turintys šunukai kartu su dešimtmečiu berniuku Raideriu atsakingai saugo vietos gyventojus. Kiekvienas iš šunukų turi ypatingų gebėjimų ir itin greitą transporto priemonę, kad galėtų ne tik gelbėti medyje įstringančius kačiukus, bet ir spręsti rimtesnes problemas, pavyzdžiui, užkirsti kelią traukinio katastrofai. Be to, visi šie mieli herojai visuomet atranda laiko ir įvairioms pramogoms, linksmiems žaidimams ir juokams. Su tokia kompanija nė vienam vaikui nebus nuobodu!
Star!
10:00
Dominick Dunne´s Power Privilege and Justice   
No one knows the dark side of the rich and famous better than Dominick Dunne.
Fox
10:00
Scrubs 6   
J.D. attempts to avoid confronting Kim about her pregnancy. Dr. Cox attempts to deal with his anger issues. Elliot is having trouble being the only one in the group with no child on the way. The Janitor questions the purpose of his life.
Ren Lietuva
10:05
Поцелуй   
Сериал
Lietuvos ryto televizija
10:05
Magda M   
Melodrama. Rež. J.Borcuch, M.Dejczer. Vaid. J.Brodzik, P.Malaszynski. Lenkija. 2005 m. N-7
National Geographic Channel
10:11
Megafactories 1   
The rule-breaking and revolutionary Nissan GT-R. It competes with the big boys from the supercar world using a combination of cutting edge aerodynamics, hi-tech engineering and a handcrafted V6 engine. It´s one of the most affordable supercars on the road - mass produced on a production line in Nissan´s Tochigi mega factory.
TV6
10:15
Porininkai   
Sunku būtų surasti skirtingesnius Vokietijos policijos pareigūnus. Markas – ramus šeimos vyras, dirbantis griežtai pagal įstatymus ir nuo pavojaus laikantis kuo toliau, o Karlas – jo priešingybė – pašėlęs viengungis, bylas sprendžiantis kartais ir labai rizikingais metodais. Visgi darbe jie puikūs porininkai, pasitelkę vienas kito skirtumus, sėkmingai išsprendžiantys net sudėtingiausias bylas. Seriale netrūksta nei netikėtų siužeto vingių, nei įspūdingų kaskadinių triukų. Be to sunkaus policininkų darbo kasdienybę praskaidrina nuolatiniai juokeliai ir vyriškas humoras. Šis vokiečių serialas lyginamas su Kobros vienuolika ir vadinamas linksmąja šio detektyvo versija.
VIASAT Nature
10:20
Naujosios Zelandijos gamta   
Kelionė su Gusu Roxburghu į Pietų Alpių centrą ieškant kalnų rojaus. Jis tyrinėja kalnyną, kuriame yra aukščiausios Naujosios Zelandijos viršukalnės ir didžiausi ledynai.
Fox Life
10:20
Scandal 2   
After discovering the truth about the rigged White House election, the Gladiators in Suits realize that a quickly unraveling Olivia may not always wear the white hat. Meanwhile, Mellie is forced to take extreme measures to try and reel Fitz in.
Fox
10:20
Scrubs 6   
Carla begins labor and Turk´s attempts to be the perfect husband is overshadowed by a more prepared Elliot. The whole event brings the reality of their impending child to J.D. and Kim.
TV8
10:25
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
У Натали свой способ борьбы с раком кожи. Она придумала наклейку, которая реагирует, если вы слишком долго находитесь на солнце. Теперь нужно придумать такой дизайн, чтобы ее захотели носить дети.
Sony Entertainment
10:40
Visi myli Reimondą   
Meri ir Debra suveda Eimę ir Džianį į porą, kad Robertas pradėtų pavydėti.
Balticum TV
10:45
Komanda Č   
Detektyvinis serialas (17) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
Fox
10:45
Criminal minds 9   
When the BAU is called to Texas to consult on the murders of prostitutes, evidence points to killings with religious overtones. But as they delve further into the investigation, the team could put their lives at risk.
Viasat History
10:55
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Patyrinėsime du įdomius atvejus, kai Romos legionų neįveikiamumą sugriovė oro kaprizai.
Ren Lietuva
11:00
Маша в законе   
Сериал
Da Vinci Learning
11:00
Умелые пальчики   
Украшаем компьютер, мастерим сандалии из старой обуви и печем печенье.
Star!
11:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Sony Entertainment
11:05
Visi myli Reimondą   
Dvyniai pateko į krepšinio komandą, bet Džefriui žaidimas neįdomus ir jis lengvai pameta dėmesį.
Fox Life
11:05
Mistresses 1   
A birthday road trip takes an unexpected turn; April makes a decision.
TV6
11:10
Viskas teisėta   
Kitė Rid – gabi advokatė, dirbanti tėvo įsteigtoje kontoroje. Šiam mirus, kontoros reikalus perima jo jaunoji žmona, beveik Keitės bendraamžė. Keitė, vengdama bereikalingų ginčų su pamote, pereina į žemesnę poziciją, tačiau dviejų jaunų moterų susidūrimų vis tiek nestigs. Nuo šiol Keitė bandys sutaikyti besibylinėjančias puses prieš joms einant į teismą. Kurioziškų atvejų darbe su kaupu!
VIASAT Nature
11:10
Gyvūnų viltis   
Paslaptingas plėšrūnas klaidžioja didelio miesto gatvėmis: tik Hope gali išsiaiškinti, ką šis sumanęs...
Viasat History
11:20
Iš Rytų į Vakarus   
Pasakojimas apie civilizacijos gimimą ir suklestėjimą Artimuosiuose bei Vidurio Rytuose bei milžinišką jos įtaką Vakarams. Dauguma istorinių įvykių Vakarų pasaulyje buvo tik meninės, religinės ir socialinės evoliucijos Rytuose atspindžiai. Svarbiausiais pasaulio istorijai momentais milžinišką vaidmenį atliko Vidurio Rytai – ypatingas regionas, tūkstantį metų buvęs politiniu, ekonominiu ir kultūriniu pasaulio centras bei tiltu tarp Azijos, Afrikos bei Europos. Mokslo, teisės, monoteizmo, verslo, žmogaus teisių ir meninės išraiškos ištakos taip pat glūdi Rytuose. Ką jau kalbėti apie tūkstančius likusių rankraščių, Osmanų imperiją, Šilko kelią, konkistadorus ar renesansą, kurių be Rytų suklestėjimo net nebūtų buvę...
Sony Entertainment
11:30
Painiava   
Džo ir Leisi pavargo nežinoti, kodėl Denis praeityje pasielgė taip, kaip pasielgė, todėl stengiasi jį iškvosti.
Star!
11:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox
11:30
Criminal minds 9   
The BAU continues its murder investigation in Texas, and clues uncover a deep web of corruption that could be the motive for the killings.
Fox Life
11:40
Devious Maids 1   
Latest Desperate Housewive’s creator Marc Cherry’s series is a drama that shows us the stories of four latina maids with ambition and dreams of their own, while they work for the rich and famous in Beverly Hills.
Viasat Explore
11:50
Dekonstrukcija   
Kuris elektrinis įrankis geriausiai tinka namų remontui? Išbandome įvairius elektrinius įrankius ir jų akumuliatorius, kad sužinotume, kurie yra stipresni ir saugesni.
Ren Lietuva
11:55
Маша в законе   
Сериал
Da Vinci Learning
12:00
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Удивительные съемки природы, фантастические кадры - тут каждый найдет для себя что-то новое о Земле и ее обитателях.
Star!
12:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
TV6
12:05
Pelkė   
Kriminalinė veiksmo drama pateiks ne tik kvapą gniaužiančius detektyvų ir policijos vykdomų procedūrų vaizdus, įtrauks į paslaptingomis detalėmis apipintų bylų tyrimą saulėtosios Floridos pakrantėje, bet ir privers nusišypsoti – kandaus, ironiško, o kartais net juodojo humoro perliukų čia tikrai netruks! Pagrindinis Pelkės herojus – puikus, darbą išmanantis, bet savo charakteriu kartais užknisantis detektyvas Džimas Longvortas, įkūnijamas aktoriaus Matto Passmore‘o, išgarsėjusio vaidmeniu Lietuvos žiūrovams puikiai pažįstamame seriale Makleodo dukterys (McLeod´s Daughters). Džimas – vyriškas, seksualus, šarmingas, turintis puikų humoro jausmą ir nepelnytai apkaltintas neištikimybe, susidėjus su boso žmona! Detektyvui tenka persikraustyti dirbti į Floridą – valstiją, kurioje, rodos, laukia vien tik saulė, golfo laukai ir lengvas gyvenimas. Ką jis ten randa? Kalną neišaiškintų žmogžudysčių bylų ant savo naujojo darbo stalo! Iš nelengvos padėties padės išsisukti tik detektyvo patirtis ir puiki nuojauta.
VIASAT Nature
12:05
Gepardų dienoraščiai   
Gepardų prieglaudai suteikiama galimybė persikelti į naują vietą. Indijos prezidentas surengia specialų vizitą ir gauna galimybę akis į akį susitikti su populiariausia didžiąja kate Džozefu.
Balticum TV
12:15
Niagaros magija   
Komiškas fantastinis serialas (8) (Kanada, JAV, 2004 m.) (N-7).
Viasat Explore
12:15
Juodasis auksas   
28-ą gręžimo bokštą sudrebina pavojingas sprogimas. Darbininkai įnirtingai skuba baigti ketvirtą ir paskutinį gręžinį iki grėsmingai artėjančio termino.
Fox
12:15
NCIS 1   
A seal convicted of murdering his wife escapes from prison. He claims to have discovered who really killed his wife, and wants revenge. To catch him, NCIS must reopen the case, to figure out who he´s after.
Sony Entertainment
12:20
Grynakraujai   
Serijoje pasakoja apie Grynakraujus vampyrus iš Vampyro dienoraščių”.
VIASAT Nature
12:30
Gepardų dienoraščiai, 2 sezonas   
Susipažinsime su ką tik į prieglaudą atvykusiais jaunikliais Feliksu, Garfildu ir Hytklifu. Juos prižiūri Beryl. Jie turi įprasti prie žmonių taip pat, kaip įprato jau suaugęs gepardas Šešėlis. Aplankysime ir pumą Brendę, stipriausią prieglaudos gyventoją. Bei našlaitį šakalą Džeksoną, kuris tik per plauką išvengė mirties ir ieško naujų namų.
Star!
12:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
ПБК Литва
12:40
Поцелуй 2   
Многосерийный фильм
TV3
12:55
Ančiukas Donaldas ir draugai   
Antinas Donaldas jau kelis dešimtmečius sugeba nustebinti žiūrovus – pralinksminti ir priversti prapliupti juokais. Jo komiški nuotykiai ir netikėčiausios istorijos vis dar nepalieka abejingų nei vaikų, nei jų tėvelių! Plunksnuotam herojui nuolat trūksta pinigų, tad jis ieško vis naujų būdų kaip jį įgyti. Tiesa, gana dažnai, išsisukęs nuo vilko jis pataiko ant meškos!
RenTV Baltic
12:55
Следаки   
Сериал.
TV6
13:00
Fizrukas   
Populiarusis aktorius Dmitrijus Nagijevas vaidina vieno įtakingo verslininko su kriminaline praeitimi Mamajos apsauginį Olegą Fominą, dažniau vadinamą Foma. Kai verslininkas atleidžia Fomą dėl pasenusių darbo metodų, apsauginis nusprendžia grįžti ten, kur pradėjo, ir įsidarbina kūno kultūros mokytoju. Šiurkštaus būdo randuotas vyras kelia daug klausimų kolegoms. Nereikia nė sakyti, kad jo mokymo metodai atrodo labai abejotini, tačiau kartais labai veiksmingi. Mokytojai ir mokiniai mokykloje pamatys tokių dalykų, apie kuriuos tik detektyvinėse knygose skaitė. Be to, Fominas svajoja sutikti savo nematytą sūnų Sanią, o paaiškėja, kad tai ne sūnus, o dukra. Ši paauglė jau pirmąją dieną sugeba įžeisti ir atstumti Fomą, tačiau jis neįpratęs trauktis ir padarys viską, kad Saniai taptų tikru draugu.
Star!
13:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
Fox
13:00
NCIS 1   
An NCIS agent is murdered while tracking down a lead on a cold case. Now the team continues the investigation to find his murderer.
Viasat Explore
13:05
Gigantiškų objektų pervežimas   
Papasakosime, kaip įmanoma perkelti 22 000 tonų sveriančia naftos platformą iš Singapūro į Meksikos įlanką.
Balticum TV
13:15
Komisaras Manara 2   
Detektyvinis serialas (4) (Italija, 2011 m.) (N-7).
Viasat History
13:15
Mitų medžiotojai   
Šis epizodas pasakoja apie neturtingą berniuką iš Filipinų lūšnynų, įveikusį piktavalį diktatorių Ferdinandą ir radusį milijardus II Pasaulinio Karo metu japonų pavogto aukso.
TV3
13:30
Legenda apie Korą   
Tai istorija apie maištingą ir bebaimę paauglę, vardu Kora. Ši jaunoji kovotoja jau yra sukaupusi tris iš keturių svarbiausių elementų: žemę, vandenį ir ugnį. Betrūksta tik vandens elemento. Jo ieškodama Kora atklysta į šiuolaikinį avatarų pasaulį. Šiame kunkuliojančiame mieste gyvena įvairiausi padarai, miestą kamuoja nusikaltimai, o artėjanti revoliucija grasina jį ir visiškai sunaikinti... Ar Korai pavyks visus išgelbėti?
TV6
13:30
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
TV8
13:35
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Fox Life
13:40
Jamie´s 30 Minute Meals 1   
Jamie Oliver prepares ´Pregnant Jools´s Pasta´ with crunchy chicory and watercress salad, and little frangipane tarts.
Fox
13:45
Two and a half men 3   
Mia comes back to town with her dance troupe and invites Charlie to her performance. He decides not to go and tries to convince Alan that he no longer has feelings for her.
VIASAT Nature
13:55
Šunys patruliai   
Neįprasta naktinė policijos šuns Broko misija; lankytojas Springhilo kalėjime pažeidžia visas taisykles; muitinės šuo Anzakas apuosto keliautoją iš Tailando, vežantį pornografinius DVD diskus.
National Geographic Channel
13:57
Crowd Control 1   
Behavior change expert Daniel Pink is determined to put the fun back into travel by making the inflight
TV3
14:00
Kempiniukas Plačiakelnis   
Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena vienas populiariausių animacinių personažų, apdovanotas ”Vaikų pasirinkimo” prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias...
TV6
14:00
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
РТР Планета Балтия
14:05
Сердце звезды   
Телесериал.
Sony Entertainment
14:05
Detektyvė Rizoli. 1 sezonas   
Įtampa išaugusi, nes komanda gaudo galimą legendinio Bostono Smaugiko mėgdžiotoją... o gal tai pats Bostono Smaugikas?
Fox Life
14:05
Melissa & Joey 4   
Mel takes Joe to a work dinner. Upon meeting the press, Joe starts to spout his-and Mel´s-opinions on issues, which garners Mel bad press
Fox
14:05
Two and a half men 3   
Charlie and Mia start making their wedding arrangements with the help of Alan. Things begin to fall apart when their two families meet each other at a meal and the meal becomes a disaster in a snap.
Viasat History
14:15
Gimimas, vedybos ir mirtis viduramžiais   
Istorikė Helena Castor atskleidžia, kaip noras nebūti pamirštam ir prisiminimai apie savo artimuosius formavo ne tik tai, kaip viduramžių žmonės meldėsi , bet ir pačius viduramžių bažnyčios pastatus.
VIASAT Nature
14:20
Šunys patruliai   
Delta kinologų komanda seka karštais pabėgusių jaunuolių pėdsakais, muitinėje dirbantis šuo Indija ieško nelegalių narkotikų tarptautinio pašto skyriuje.
Fox Life
14:20
Melissa & Joey 4   
Mel tries to talk Joe into letting her get a dog, but he argues that he´ll be the one stuck taking care of it.
National Geographic Channel
14:27
Crowd Control 1   
At some point in our lives, most of us will have to spend time waiting in line at the DMV, possibly one of the unhappiest places in America
TV8
14:30
Pamiršk mane   
Daugiaserijinis televizinis pasakojimas Pamiršk mane – apie didmiesčio herojų išorinį puošnumą ir dvasinį skurdą, smurtą prieš moteris ir vaikus, taip pat – apie pastarųjų sugebėjimą išsaugoti orumą ir svajones, kurioms anksčiau ar vėliau turi būti lemta išsipildyti. Pagrindinius vaidmenis seriale kuria talentingiausi ir mylimiausi Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktoriai: Aldona Bendoriūtė, Andrius Bialobžeskis, Dalia Morozovaitė, Vidas Petkevičius, Larisa Kalpokaitė, Algirdas Gradauskas ir kiti. Centrinė seriale – Rūta (akt. A .Bendoriūtė) – ketvirtos atžalos besilaukianti trijų vaikų mama. Jos šeima – ideali. Vyras Danielius (akt. A. Bialobžeskis) – puikiai uždirbantis ir visuomenės garbinamas televizijos laidų vedėjas. Visuose interviu Danielius pabrėžia ištikimybę žmonai ir beprotišką meilę vaikams. Jis – ir nuostabus žentas, kurį Rūtos tėvai, kartais net atrodo, myli labiau nei savo dukrą... Atrodytų, ideali idealaus gyvenimo melodija. Tačiau, kas – jei viskas tik gražus fasadas? Sužinojusi, kad ir vėl laukiasi, Rūta anaiptol nenudžiunga. Ji jau turi tris vaikus, niekada nedirbo jokio darbo, nes... vyras jai neleido. Stebuklas, kad išleido mokytis. Ko gero, tik dėl to, jog mano, kad Rūtos mokslai nieko verti. Savo laidose svetimų žmonių santuokas gelbėjantis ir nepažįstamas moteris dėl vyrų smurto guodžiantis Danielius pats namie nevengia mušti žmoną. Jis žino, kad ši niekam nepasiskųs. O jei pasiskųs, – jis bet kokius kaltinimus atrems tvirta savo idealaus įvaizdžio siena. Palaužta, sumušta ir apie vyro neištikimybę sužinojusi Rūta vis dėlto nusprendžia išsivaduoti iš smaugiančio auksinio narvelio. Ar jai pavyks įveikti šaltakraujiško sutuoktinio spąstus? Ar ištrūkusi iš auksinio narvelio ji mokės gyventi savarankiškai? Ir ar dar kas nors gyvenime suvirpins sustabarėjusias Rūtos jausmų stygas? Serialo Pamiršk mane režisierius yra Raimundas Banionis, jau kelių populiarų televizijos filmų statytojas, o scenarijaus autorius − Erikas Kundreckas. Naujasis jų darbas – jaudinanti šeimos drama Pamiršk mane su tikro gyvenimo prieskoniais, skausmingomis sielos žaizdomis, radikaliais sprendimais ir saldžios meilės iliuzijomis.
Fox
14:30
The listener 5   
Toby Logan is a young paramedic who can read people´s thoughts. The show, which contains humorous and tragic elements, follows Toby as he uses his power to solve crimes.
Lietuvos ryto televizija
14:50
Miestelio patruliai   
Policinis serialas. Vaid. M. Sacksas, J. Nihill, J. Wood. Australija N-7
VIASAT Nature
14:50
Naujosios Zelandijos gamta   
Kelionė su Gusu Roxburghu į Pietų Alpių centrą ieškant kalnų rojaus. Jis tyrinėja kalnyną, kuriame yra aukščiausios Naujosios Zelandijos viršukalnės ir didžiausi ledynai.
Fox Life
14:50
Grey´s anatomy 5   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
Sony Entertainment
14:55
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
TV6
15:00
Išlikimas   
The series 19th edition finds a new batch of 20 castaways left stranded on the South Pacific island nation of Samoa.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Мэтью всегда нравились воздушные подушки. Его задача - построить простой аппарат на такой подушке из воздуходувки для листьев. Но кто будет его испытывать? Добровольцем оказывается Сэм.
Star!
15:00
Elements of Style   
How do you define style?
Fox
15:15
Criminal minds 7   
The BAU team is at crossroads when they are questioned by a Senate Committee for their retaliatory actions to revenge on Doyle with help from a familiar face. They find out that Morgan has been tracking Doyle and that Doyle´s son is in danger.
Viasat History
15:20
Tylusis karas: povandeniniai mūšiai   
Epizodas tyrinėja, kaip dešimtmečiais D. Britanijos bei Amerikos Šaltojo karo povandeniniai laivai slaptai šnipinėjo Sovietų karinį jūrų laivyną ir vykdė nuolatinį gaudynių žaidimą giliai vandenyne.
Sony Entertainment
15:25
Visi myli Reimondą   
Debros tėtis Padėkos vakarienės atsiveda vyresnę moterį.
TV3
15:30
Nemylima   
Kai Akasijai Benaventei buvo dvylika, bejodinėdamas mirė jos tėvas. Paaiškėjo, kad jo valdyta ranča buvo įkeista. Siekdama padengti skolas, našle likusi Kristina (aktorė Viktorija Rufo) ketina parduoti rančą, tačiau Estebanas padeda prikelti ūkį naujam gyvenimui. Kristina greitai pajunta simpatiją jaunam ir darbščiam vyrui ir praėjus vos metams po sutuoktinio mirties, išteka dar kartą. Akasija negali su tuo susitaikyti, todėl persikrausto pas senelius. Praėjus dvylikai metų, ji vėl grįžta į Benavenčių rančą. Estebanas nematęs jos tiek metų, negali pažinti išgražėjusios merginos ir iškart pajunta jai simpatiją. Kai ši užmezga romaną su Ulisu, pavydo kamuojamas Estebanas daro viską, kad juos išskirtų. Galiausiai Ulisas netikėtai dingsta ir Estebanas gali guosti širdgėlos draskomą Akasiją. Netrukus ir pati Akasija pajunta savo įtėviui daugiau nei prielankumą. Labai sudėtingi santykiai ir jausmai bus sunkiai prognozuojami. Aistras seriale keis neapykanta, atsidavimą – pavydas, o ištikimybę – pagiežingas kerštas.
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Ищем, где бы хранить попкорн, делаем стильные украшения из оберток и готовим десерты с сюрпризом.
Star!
15:30
Elements of Style   
How do you define style?
Fox Life
15:35
Grey´s anatomy 5   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
VIASAT Nature
15:40
Gyvūnai visą parą   
Veterinarijos gydytojai išgyvena jaudinančią dieną: atvežti du išbadėję akitos veislės šunys, iš kurių telikę kaulai ir oda, o vienas nualpsta vedamas į apžiūrą.
Viasat Explore
15:50
Dekonstrukcija   
Ar gerai jus saugo šalmai ir apsauginiai akiniai? Traiškome arbūzus ir šaudome oriniais šautuvais, kad juos išbandytume.
Sony Entertainment
15:55
Visi myli Reimondą   
Robertu mergina susidomi tik todėl, kad mano, jog jis - Rėjus.
LRT Kultūra
16:00
Mūsų kaimynai marsupilamiai   
Animacinis serialas. Prancūzija, Vokietija. 2012 m. HD
TV6
16:00
Viskas teisėta   
Kitė Rid – gabi advokatė, dirbanti tėvo įsteigtoje kontoroje. Šiam mirus, kontoros reikalus perima jo jaunoji žmona, beveik Keitės bendraamžė. Keitė, vengdama bereikalingų ginčų su pamote, pereina į žemesnę poziciją, tačiau dviejų jaunų moterų susidūrimų vis tiek nestigs. Nuo šiol Keitė bandys sutaikyti besibylinėjančias puses prieš joms einant į teismą. Kurioziškų atvejų darbe su kaupu!
Fox
16:00
Criminal minds 7   
The BAU team searches rural Oklahoma when women are being found murdered after being robbed of one of their five senses. JJ and Prentiss get the cold shoulder from Reid as he deals with their deception about Prentiss´ presumed death.
Star!
16:00
Dominick Dunne´s Power Privilege and Justice   
No one knows the dark side of the rich and famous better than Dominick Dunne.
National Geographic Channel
16:13
Megastructures: Megatanker Makeover   
The world is running out of oil. But new mega structures like this one could unlock the planet´s last reserves
LRT Televizija
16:15
Hartlando užuovėja 6   
Serialas. Kanada. 2012–2013 m. HD.
Balticum TV
16:15
Detektyvas Džo   
Kriminalinis serialas (5) (Prancūzija, D.Britanija, 2013 m.) (N-7).
Viasat Explore
16:15
Aliaskos pakrančių apsauga   
Žvejybos laive esančią sužeistą moterį reikia malūnsparniu nuskraidinti į saugią vietą. Kai pakrančių apsaugos komandos narys sužeidžiamas tarnyboje, Kodiako gelbėtojai imasi gelbėti vieną iš savų.
Viasat History
16:15
Laiko komanda   
Laiko komandos ekspertai tyrinėja didžiulį miškingą pylimą golfo klube, kur prieš 90 metų buvo kulkosvaidžių šaudykla. Ten jie randa dešimtis tūkstančių panaudotų kulkų.
Fox Life
16:15
Scandal 2   
Changes continue to rock the White House, as we also flashback to learn more about the rigged election. Meanwhile, things get heated between Olivia and Edison after he makes a shocking accusation.
LRT Kultūra
16:25
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974–1983 m.
Sony Entertainment
16:25
Painiava   
Norėdamas patikti žmonėms Denis savo namuose surengia vakarėlį.
Ren Lietuva
16:30
РТР Планета Балтия
16:30
Бедные родственники   
Анастасия Балякина, Василий Лановой, Ирина Купченко, Агриппина Стеклова и Борис Смолкин в телесериале
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Удивительные съемки природы, фантастические кадры - тут каждый найдет для себя что-то новое о Земле и ее обитателях.
RenTV Baltic
16:35
VIASAT Nature
16:35
Laukinis Chris´o Humfrey pasaulis   
Chris´o laukia galutinė misija: išlaikyti pavojuje atsidūrusios tigrinės kiaunės šeimos genetinę įvairovę. To siekdamas Chris´as išvyksta į Sidnėjų pasikeisti patirtimi su kitu laukinės gamtos parku.
Fox
16:40
NCIS 1   
A marine disappears, a further investigation shows that other members of his former unit have been reported missing, then found after they were tortured/killed. Can they find the marine before he becomes the latest victim?
LRT Televizija
17:00
Akis už akį 3   
Veiksmo serialas. JAV. 2010 m. N-7. HD.
TV6
17:00
Porininkai   
Sunku būtų surasti skirtingesnius Vokietijos policijos pareigūnus. Markas – ramus šeimos vyras, dirbantis griežtai pagal įstatymus ir nuo pavojaus laikantis kuo toliau, o Karlas – jo priešingybė – pašėlęs viengungis, bylas sprendžiantis kartais ir labai rizikingais metodais. Visgi darbe jie puikūs porininkai, pasitelkę vienas kito skirtumus, sėkmingai išsprendžiantys net sudėtingiausias bylas. Seriale netrūksta nei netikėtų siužeto vingių, nei įspūdingų kaskadinių triukų. Be to sunkaus policininkų darbo kasdienybę praskaidrina nuolatiniai juokeliai ir vyriškas humoras. Šis vokiečių serialas lyginamas su Kobros vienuolika ir vadinamas linksmąja šio detektyvo versija.
Fox Life
17:00
Scandal 2   
After discovering the truth about the rigged White House election, the Gladiators in Suits realize that a quickly unraveling Olivia may not always wear the white hat. Meanwhile, Mellie is forced to take extreme measures to try and reel Fitz in.
Star!
17:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Viasat Explore
17:05
Gigantiškų objektų pervežimas   
Specialioji komanda bando transportuoti penktojo dešimtmečio gamybos bombonešį B-25 iš jo sudužimo vietos Pietų Karolinoje į muziejų. Tačiau misija atsiduria pavojuje dėl artėjančio uragano bei ženklų, kad lėktuvas gali netrukus subyrėti.
VIASAT Nature
17:05
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šunų namų personalas kovoja dėl mažo, trijų mėnesio šunyčio gyvybės, rasto išmesto už durų stingdančiame šaltyje, kenčiančio nuo sunkios odos ligos.
Viasat History
17:05
Karo laikų ūkininkai   
Komanda susiduria su sunkumais, kurie sekė po 1943-aisiais ryškiai smukusio maisto produktų importo.
Balticum TV
17:15
Tėvai už borto   
Humoro serialas (16) (D.Britanija, 2010 m.).
Lietuvos ryto televizija
17:20
Išgyventi Afrikoje   
Dokumentinis serialas. JAV
Sony Entertainment
17:20
Grynakraujai   
Serijoje pasakoja apie Grynakraujus vampyrus iš Vampyro dienoraščių”.
Fox
17:20
NCIS 1   
A marine is killed with a rocket launcher. This leads to an investigation of Weapons trafficking. NCIS works with and ATF agent to get the Arms Dealers, and the Militia who was going to purchase them.
Ren Lietuva
17:25
Поцелуй   
Сериал
VIASAT Nature
17:30
Šunys patruliai   
Neįprasta naktinė policijos šuns Broko misija; lankytojas Springhilo kalėjime pažeidžia visas taisykles; muitinės šuo Anzakas apuosto keliautoją iš Tailando, vežantį pornografinius DVD diskus.
Star!
17:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
RenTV Baltic
17:40
LRT Televizija
17:45
Naisių vasara 6   
TV serialas. 2015 m. Rež. Raimundas Banionis, Violeta Banionienė. HD.
LRT Lituanica
17:45
Premjera. Naisių vasara 6   
TV serialas. 2015 m. Rež. Raimundas Banionis, Violeta Banionienė. HD.
Balticum TV
17:55
Jausmų namai   
Romantinė drama (3) (D.Britanija, 2002 m.) (N-7).
VIASAT Nature
17:55
Šunys patruliai   
Delta kinologų komanda seka karštais pabėgusių jaunuolių pėdsakais, muitinėje dirbantis šuo Indija ieško nelegalių narkotikų tarptautinio pašto skyriuje.
TNT Film
17:55
TV6
18:00
Pelkė   
Kriminalinė veiksmo drama pateiks ne tik kvapą gniaužiančius detektyvų ir policijos vykdomų procedūrų vaizdus, įtrauks į paslaptingomis detalėmis apipintų bylų tyrimą saulėtosios Floridos pakrantėje, bet ir privers nusišypsoti – kandaus, ironiško, o kartais net juodojo humoro perliukų čia tikrai netruks! Pagrindinis Pelkės herojus – puikus, darbą išmanantis, bet savo charakteriu kartais užknisantis detektyvas Džimas Longvortas, įkūnijamas aktoriaus Matto Passmore‘o, išgarsėjusio vaidmeniu Lietuvos žiūrovams puikiai pažįstamame seriale Makleodo dukterys (McLeod´s Daughters). Džimas – vyriškas, seksualus, šarmingas, turintis puikų humoro jausmą ir nepelnytai apkaltintas neištikimybe, susidėjus su boso žmona! Detektyvui tenka persikraustyti dirbti į Floridą – valstiją, kurioje, rodos, laukia vien tik saulė, golfo laukai ir lengvas gyvenimas. Ką jis ten randa? Kalną neišaiškintų žmogžudysčių bylų ant savo naujojo darbo stalo! Iš nelengvos padėties padės išsisukti tik detektyvo patirtis ir puiki nuojauta.
TV8
18:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Star!
18:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox
18:05
NCIS 8   
When the body of an American officer is connected to a British Navy vessel, murder turns into an international incident.
Viasat History
18:10
Iš Rytų į Vakarus   
Pasakojimas apie civilizacijos gimimą ir suklestėjimą Artimuosiuose bei Vidurio Rytuose bei milžinišką jos įtaką Vakarams. Dauguma istorinių įvykių Vakarų pasaulyje buvo tik meninės, religinės ir socialinės evoliucijos Rytuose atspindžiai. Svarbiausiais pasaulio istorijai momentais milžinišką vaidmenį atliko Vidurio Rytai – ypatingas regionas, tūkstantį metų buvęs politiniu, ekonominiu ir kultūriniu pasaulio centras bei tiltu tarp Azijos, Afrikos bei Europos. Mokslo, teisės, monoteizmo, verslo, žmogaus teisių ir meninės išraiškos ištakos taip pat glūdi Rytuose. Ką jau kalbėti apie tūkstančius likusių rankraščių, Osmanų imperiją, Šilko kelią, konkistadorus ar renesansą, kurių be Rytų suklestėjimo net nebūtų buvę...
Fox Life
18:10
Jamie´s 30 Minute Meals 1   
Jamie Oliver makes rogan josh curry with fluffy rice, carrot salad, poppadoms, and flatbread.
Ren Lietuva
18:20
Поцелуй   
Сериал
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Папе Кристал приходится рубить дрова на морозе. Поэтому она построила автоматическую дереворезку, которая не даст ему расслабиться, но зато работать можно будет в тепле.
Star!
18:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox Life
18:35
Castle 4   
Castle and Beckett investigate the murder of a man covered in human bite marks apparently caused by a Zombie attack.
LRT Televizija
18:45
Ten, kur namai 1   
Draminis serialas. Australija. 2013 m. N-7. HD.
Fox
18:50
Criminal minds 10   
After victims with massive social media followings are discovered dead in Maryland, the BAU looks for an UnSub taking on the persona of an Internet urban legend.
TV6
19:00
CSI kriminalistai   
Detektyvinis veiksmo serialas, sukėlęs perversmą televizijoje. Vos pasirodęs CSI buvo nominuotas net keturiems prestižiniams Emmy apdovanojimams.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Balticum TV
19:00
Komanda Č   
Detektyvinis serialas (18) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Научитесь делать прыгающую бумажную лягушку, фенечки, пиньяту для веселой вечеринки и кое-что еще!
Star!
19:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Sony Entertainment
19:05
Detektyvė Rizoli. 1 sezonas   
Džein ir Maura tiria paslaptingą iš Žaliojo Kyšulio kilusio berniuko mirtį.
VIASAT Nature
19:10
Žemė. Planetos galia   
Vandenynai. Keliaujant iš Havajų į Etiopiją ir Viduržemio jūros regionu, pasakojama vandenynų istorija: apie niršias bangas, milžiniškus potvynius, pasaulines sroves ir visuotinio atšilimo pavojų.
National Geographic Channel
19:15
Crowd Control 1   
Behavior change expert Daniel Pink is determined to put the fun back into travel by making the inflight
Fox Life
19:15
Manhattan Love Story 1   
Dana and Peter have agreed to see other people but not talk about it. Things change when Amy hosts a party and Peter plans to bring someone else as his date. Dana invites her new boss, but the evening does not go as planned.
Lietuvos ryto televizija
19:20
Albanas   
Veiksmo serialas. Rež. A.Karelinas. Vaid. O.Štefanko, M.Drozdas, V.Kaščejevas. Rusija. 2010 m. N-7
Ren Lietuva
19:25
Маша в законе   
Сериал
Fox
19:30
Two and a half men 4   
3 months after Alan and Kandi´s wedding, Charlie returns to his bachelor lifestyle after Alan moves out of the house. Alan suffers a breakdown after his divorce from Kandi, the occurrence of which surprised no one.
Star!
19:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
TNT Film
19:35
Fox Life
19:35
Manhattan Love Story 1   
Dana and Peter continue dating, but they realize they haven’t had sex and decide tonight’s the night. But when they find their dinner reservation is pushed, they head elsewhere and their romantic evening becomes a disaster.
National Geographic Channel
19:45
Crowd Control 1   
At some point in our lives, most of us will have to spend time waiting in line at the DMV, possibly one of the unhappiest places in America
Fox
19:50
Two and a half men 4   
Charlie finally tells Alan that he didn´t marry Mia because she wanted Alan and Jake to move out of the house, but Alan finds a hole in his logic. Charlie and Alan deal with a noisy neighbor who happens to be Steven Tyler.
РТР Планета Балтия
19:55
Косатка   
РУССКАЯ СЕРИЯ. ПРЕМЬЕРА. Ольга Ломоносова, Сергей Астахов, Владимир Епифанцев и Сергей Марин в телесериале
Viasat Explore
19:55
Dekonstrukcija   
Ar gerai jus saugo šalmai ir apsauginiai akiniai? Traiškome arbūzus ir šaudome oriniais šautuvais, kad juos išbandytume.
TV6
20:00
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
Sony Entertainment
20:00
Ties riba   
Pagrindinė serialo veikėja - racionalių paaiškinimų į užgriuvusius paslaptingus reiškinius ieškanti FTB agentė, kuri priversta dirbti su psichiškai nestabiliu mokslininku.
Da Vinci Learning
20:00
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Удивительные съемки природы, фантастические кадры - тут каждый найдет для себя что-то новое о Земле и ее обитателях.
National Geographic Channel
20:00
Strippers: cars for cash 1   
Two teams compete to see who can make the most money by buying, breaking and selling parts from scrap cars. The challenge this time is for the teams is to source a ´supermini´: a small, compact, lightweight car with exciting handling and good road manners.
Fox Life
20:00
Manhattan Love Story 1   
In Dana and Peter’s relationship, the road to love is paved with quite a few fights. David comes up with plans for a double date and a viewing of Love Actually, but will his good intentions lead to yet another quarrel?
VIASAT Nature
20:05
Gamtos galiūnų anatomija   
Kengūra. Komanda vyksta į Australiją, kad ištirtų žymiausią šalies gyvūną - kengūrą, ir atskleistų stulbinamų faktų apie kengūrų reprodukcinius organus.
Viasat History
20:10
Muziejaus paslaptys   
Don Wildman tiria su moters stulbinančia ir tragiška baigtimi susijusią lėlę; nepavykusį eksperimentą, įžiebusį madų pasaulį, ir įžūlų viešąjį pokštą, kuris baigėsi katastrofa.
Fox
20:15
NCIS 8   
When a controversial DJ and a Naval Officer are shot to death, the team uncovers a sinister plan.
Ren Lietuva
20:20
Маша в законе   
Сериал
Viasat Explore
20:20
Juodasis auksas   
28-ą gręžimo bokštą sudrebina pavojingas sprogimas. Darbininkai įnirtingai skuba baigti ketvirtą ir paskutinį gręžinį iki grėsmingai artėjančio termino.
Fox Life
20:20
Manhattan Love Story 1   
Dana gets her first book to edit but with a tight deadline, while a storm brings everyone to her office. Peter is worried that Dana is keeping her car to leave him someday. Amy and David fight over the value of things.
TV6
20:30
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
TV8
20:35
Pamiršk mane   
Daugiaserijinis televizinis pasakojimas Pamiršk mane – apie didmiesčio herojų išorinį puošnumą ir dvasinį skurdą, smurtą prieš moteris ir vaikus, taip pat – apie pastarųjų sugebėjimą išsaugoti orumą ir svajones, kurioms anksčiau ar vėliau turi būti lemta išsipildyti. Pagrindinius vaidmenis seriale kuria talentingiausi ir mylimiausi Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktoriai: Aldona Bendoriūtė, Andrius Bialobžeskis, Dalia Morozovaitė, Vidas Petkevičius, Larisa Kalpokaitė, Algirdas Gradauskas ir kiti. Centrinė seriale – Rūta (akt. A .Bendoriūtė) – ketvirtos atžalos besilaukianti trijų vaikų mama. Jos šeima – ideali. Vyras Danielius (akt. A. Bialobžeskis) – puikiai uždirbantis ir visuomenės garbinamas televizijos laidų vedėjas. Visuose interviu Danielius pabrėžia ištikimybę žmonai ir beprotišką meilę vaikams. Jis – ir nuostabus žentas, kurį Rūtos tėvai, kartais net atrodo, myli labiau nei savo dukrą... Atrodytų, ideali idealaus gyvenimo melodija. Tačiau, kas – jei viskas tik gražus fasadas? Sužinojusi, kad ir vėl laukiasi, Rūta anaiptol nenudžiunga. Ji jau turi tris vaikus, niekada nedirbo jokio darbo, nes... vyras jai neleido. Stebuklas, kad išleido mokytis. Ko gero, tik dėl to, jog mano, kad Rūtos mokslai nieko verti. Savo laidose svetimų žmonių santuokas gelbėjantis ir nepažįstamas moteris dėl vyrų smurto guodžiantis Danielius pats namie nevengia mušti žmoną. Jis žino, kad ši niekam nepasiskųs. O jei pasiskųs, – jis bet kokius kaltinimus atrems tvirta savo idealaus įvaizdžio siena. Palaužta, sumušta ir apie vyro neištikimybę sužinojusi Rūta vis dėlto nusprendžia išsivaduoti iš smaugiančio auksinio narvelio. Ar jai pavyks įveikti šaltakraujiško sutuoktinio spąstus? Ar ištrūkusi iš auksinio narvelio ji mokės gyventi savarankiškai? Ir ar dar kas nors gyvenime suvirpins sustabarėjusias Rūtos jausmų stygas? Serialo Pamiršk mane režisierius yra Raimundas Banionis, jau kelių populiarų televizijos filmų statytojas, o scenarijaus autorius − Erikas Kundreckas. Naujasis jų darbas – jaudinanti šeimos drama Pamiršk mane su tikro gyvenimo prieskoniais, skausmingomis sielos žaizdomis, radikaliais sprendimais ir saldžios meilės iliuzijomis.
Fox Life
20:40
Castle 4   
When the murder of an Army veteran puts Beckett on the trail of the man who shot her, Castle must decide how much he´s willing to sacrifice to keep her safe.
Balticum TV
20:50
Rosso San Valentino   
TV serialas (1) (Italija, 2013 m.) (N-7).
TV3
21:00
Rezidentai   
Ligoninėje dirbti pradeda keturi ką tik studijas baigę medikai. Pirmasis visiškai nieko nenusimano apie mediciną, bet turi patirties – yra ilgus metus dirbęs greitojoje pagalboje. Antrasis savo žiniomis nedaug lenkia pirmąjį, tačiau jo motina – ligoninės vyriausioji gydytoja, mėginanti įvesti tvarką šioje įstaigoje. Trečiasis – puikiai baigęs medicinos mokslus, bet nesugebantis atsiskleisti žiniukas. Ketvirtoji – žavi, tačiau neatidi mergina, o naujokams vadovaujantis Terapijos skyriaus vedėjas mano, kad moteris apskritai negali būti gydytoja. Negana to, vedėjas be paliovos šaiposi iš savo globotinių. Juokingos situacijos nuolat kyla ne tik dėl jaunųjų medikų nepatyrimo, dėl jų per didelio noro, bet ir iš gyvenimiškų situacijų. Taip pat ligoninės koridoriuose su jaunuoliais savo patirtimi dalijasi alkoholikas Odos ir venerinių ligų skyriaus vedėjas, vieną iš trijų vaikinų suviliojusi vyriausioji sesuo, kiti personalo darbuotojai ir ligoniai. Žiūrovai prie ekranų lies juoko ašaras, nes pagrindinius vaidmenis seriale kuria garsiausi šalies aktoriai: Ramūnas Rudokas, Džiugas Siaurusaitis, Andrius Bialobžeskis, Aldona Vilutytė ir kt.
TV6
21:00
Fizrukas   
Populiarusis aktorius Dmitrijus Nagijevas vaidina vieno įtakingo verslininko su kriminaline praeitimi Mamajos apsauginį Olegą Fominą, dažniau vadinamą Foma. Kai verslininkas atleidžia Fomą dėl pasenusių darbo metodų, apsauginis nusprendžia grįžti ten, kur pradėjo, ir įsidarbina kūno kultūros mokytoju. Šiurkštaus būdo randuotas vyras kelia daug klausimų kolegoms. Nereikia nė sakyti, kad jo mokymo metodai atrodo labai abejotini, tačiau kartais labai veiksmingi. Mokytojai ir mokiniai mokykloje pamatys tokių dalykų, apie kuriuos tik detektyvinėse knygose skaitė. Be to, Fominas svajoja sutikti savo nematytą sūnų Sanią, o paaiškėja, kad tai ne sūnus, o dukra. Ši paauglė jau pirmąją dieną sugeba įžeisti ir atstumti Fomą, tačiau jis neįpratęs trauktis ir padarys viską, kad Saniai taptų tikru draugu.
TV8
21:00
Skarlet   
Šis pagal JAV rašytojos Margaret Mitchell romaną Vėjo nublokšti sukurtas miniserialas laimėjo dvi Emmy premijas. Pagrindinę heroję Skarlet vaidina britų aktorė Joanne Whalley, o jos mylimąjį Retą įkūnija Džeimsą Bondą vaidinęs britų aktorius Timothy Daltonas. Istorija prasideda, kai Skarlet vyksta į savo buvusios svainės Melanės laidotuves ir jose tikisi sutikti savo buvusį vyrą Retą Batlerį, bet jo taip ir nepamato. Vis dėlto moteris nepraranda vilties susigrąžinti savo buvusį vyrą. Dar daug išbandymų ir netikėtų atsitikimų suves draugėn pagrindinius herojus, daug skirtingų žmonių pasitakys jų keliuose, o tikroji meilė kantriai lauks savo valandos.
VIASAT Nature
21:00
Gyvūnai visą parą   
Veterinarijos gydytojai išgyvena jaudinančią dieną: atvežti du išbadėję akitos veislės šunys, iš kurių telikę kaulai ir oda, o vienas nualpsta vedamas į apžiūrą.
Viasat History
21:00
Ramzis II - Didžioji kelionė   
Nepakartojamas pasakojimas apie Ramzį II-ąjį – vieną garsiausių Egipto faraonų, kuris buvo laikomas nemirtinguoju. Žinant kokią svarbą egiptiečiai teikė mirčiai ir amžinybei, galime drąsiai teigti, jog Ramzio II-ojo pomirtinis gyvenimas buvęs išties chaotiškas. Po jo mirties prieš daugiau nei tris tūkstantmečius, jo mumija nuolat buvo perlaidojama. 1872-aisiais kasinėjimų metu nustatyta, kad Ramzio II-ojo mumija dingo. Po tyrimo, kuris prasidėjo Kaire ir baigėsi Luksore, du broliai prisipažino slėpę faraono mumiją, tikėdamiesi pardavę ją pralobti. Keliausime į Karalių slėnį Egipte, kur naujausių mokslininkų pasiekimų ir kompiuterinių technologijų pagalba pristatysime jums neįtikėtiną Ramzio II-ojo gyvenimo ir mirties istoriją.
Sony Entertainment
21:00
Ties riba   
Pagrindinė serialo veikėja - racionalių paaiškinimų į užgriuvusius paslaptingus reiškinius ieškanti FTB agentė, kuri priversta dirbti su psichiškai nestabiliu mokslininku.
Fox
21:00
NCIS: LA 2   
Sam resumes a former alias and boards a one-way flight to Yemen in hopes of tracking down a terrorist group´s leader and rescuing the hostage son of a Saudi Prince.
Star!
21:00
Videofashion Designers   
Videofashion Designers showcases the prolific artistry, signature trademarks, and brilliant minds behind fashion´s most venerated designers.
Viasat Explore
21:10
Didieji pardavimai   
Tai trečioji ir paskutinė didžiausio metuose Ritchie Bros aukciono Edmontone, Albertos provincijoje, diena. Komanda įvykdė pardavimo internetu rekordą, bėga paskutinės baigiamosios dienos minutės. 
ПБК Литва
21:20
Тест на беременность   
ПРЕМЬЕРА. Многосерийный фильм
Fox Life
21:25
Body of proof 3   
A plane crashes in Philadelphia due to a gunman opening fire while aloft. The crash hits the city´s main power grid; Megan must conduct autopsies on the victims during frequent blackouts, but then one of the bodies goes missing.
Star!
21:30
Videofashion Style   
Videofashion Style examines every aspect of fashion to better define what constitutes style.
National Geographic Channel
21:31
Inside Combat Rescue   
Justin and Thomas, both know how important it is to keep their emotions in check when someone´s life is in their hands. It is a battle they fight on every mission. But not all assignments are created equal. The team scrambles to rescue a young boy caught in the crossfire, suffering a gunshot wound to the head. The pilots have to navigate through a dangerous storm that has reduced visibility to less than a mile to reach the pick up point for the boy. Nerves and emotions are tested as the unit does everything in their power to save the child´s life.
Viasat Explore
21:35
Didieji pardavimai   
Ritchie Bros komanda keliauja į Wembley, Albertos provinciją, kur vyks įspūdingos kolekcijos aukcionas. Vienintelis šio renginio sėkmei gręsiantis dalykas – audrų prognozė!
Fox
21:45
Criminal minds 7   
The BAU team is at crossroads when they are questioned by a Senate Committee for their retaliatory actions to revenge on Doyle with help from a familiar face. They find out that Morgan has been tracking Doyle and that Doyle´s son is in danger.
VIASAT Nature
21:55
Operacija Baltasis tigras   
Į snieguotus Rusijos miškus grįžusi grupė atskleidžia prastą padėtį: laisvėje liko tik keli šimtai snieginių tigrų, o veisimui tinkamų patelių itin mažai.
Sony Entertainment
21:55
Peržengiant ribas   
Kai Sebastianas susieja kūną ir apleistą automobilį, Tarptautinis kriminalinis teismas aptinka pogrindinį sunkvežimių vairuotojų kovos klubą.
Viasat Explore
22:00
Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų pakrantės apsauga   
Lūžtančios bangos ir besikeičiantys potvyniai gena laivus ant seklumų Kolumbijos upės seklumų ruože, sužalodami jūreivius ir smarkiai apgadindami laivus.
Star!
22:00
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat History
22:05
Biblijos medžiotojai   
Ištirsime žmonių, XIX ir XX a. keliavusių į Egiptą atskleisti pirmuosius krikščionybės tekstus. Jų prieštaringi atradimai priverčia pažvelgti į Bibliją nauju kampu.
Fox Life
22:05
Manhattan Love Story 1   
In Dana and Peter’s relationship, the road to love is paved with quite a few fights. David comes up with plans for a double date and a viewing of Love Actually, but will his good intentions lead to yet another quarrel?
Fox Life
22:30
Manhattan Love Story 1   
Dana gets her first book to edit but with a tight deadline, while a storm brings everyone to her office. Peter is worried that Dana is keeping her car to leave him someday. Amy and David fight over the value of things.
Fox
22:30
Criminal minds 7   
The BAU team searches rural Oklahoma when women are being found murdered after being robbed of one of their five senses. JJ and Prentiss get the cold shoulder from Reid as he deals with their deception about Prentiss´ presumed death.
Star!
22:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
TV8
22:40
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Viasat Explore
22:50
Medienos karaliai   
Piteris vyksta į Škotiją ir sužino, kad čia atvyko ir bosas. Bytas ir Andrė turi reikalų su klientu, kuris gailisi nusprendęs pirkti, o Džoelis sutinka pastatyti įmantrų statinį – šuns būdą ir inkilą.
VIASAT Nature
22:50
Laukinis Chris´o Humfrey pasaulis   
Chris´o laukia galutinė misija: išlaikyti pavojuje atsidūrusios tigrinės kiaunės šeimos genetinę įvairovę. To siekdamas Chris´as išvyksta į Sidnėjų pasikeisti patirtimi su kitu laukinės gamtos parku.
Fox Life
22:50
Grey´s anatomy 5   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
Sony Entertainment
22:55
Visi myli Reimondą   
Debros tėtis Padėkos vakarienės atsiveda vyresnę moterį.
Viasat History
23:00
Senovės pasauliai   
Richardas Milesas seks Aleksandro Makedoniečio keliais nuo Graikijos iki Egipto per Turkiją, Siriją, Libaną ir galiausiai apsilankys Pakistano mieste, kuriam įtaką darė tiek graikai iš vakarų, tiek budistai iš rytų. Neįkainojamą Makedonijos karaliaus palikimą vėliau perėmė Graikijos monarchai.
Star!
23:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Balticum TV
23:10
Edeno muziejus   
Istorinis detektyvinis serialas (5) (Kanada, 2010 m.) (N-7).
Fox
23:10
NCIS: LA 2   
Sam resumes a former alias and boards a one-way flight to Yemen in hopes of tracking down a terrorist group´s leader and rescuing the hostage son of a Saudi Prince.
VIASAT Nature
23:20
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šunų namų personalas kovoja dėl mažo, trijų mėnesio šunyčio gyvybės, rasto išmesto už durų stingdančiame šaltyje, kenčiančio nuo sunkios odos ligos.
Sony Entertainment
23:25
Visi myli Reimondą   
Robertu mergina susidomi tik todėl, kad mano, jog jis - Rėjus.
Star!
23:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
РТР Планета Балтия
23:35
Каменская   
Елена Яковлева в телесериале
TV6
23:35
Pabėgimo karaliai   
Slapčiausia JAV maršalų komanda skiria užduotį grupelei kalinių – mainais į laisvę šie turi įsilieti į miesto gyvenimą ir painiuose gatvių labirintuose suieškoti niekaip nesugaunamus pabėgusius kalinius. Kiekvienas sučiuptas bėglys išperka jį susekusiam vieną mėnesį laisvės. Kas nesutiktų pasitrumpinti savo nuobodžių dienų kalėjimo kameroje? Ypač, kai avansu siūloma pasiimti ir kelialapį į ne tokią griežtą kalėjimo zoną! Žinoma, jei gaudytojai sugalvotų sprukti patys, – jiems bausmė padvigubėtų. Laimingajam ketvertui ištarti taip pakanka... penkių sekundžių! Veiksmas, aštrūs pojūčiai, prikaustantys sprogimai, įspūdingos pastatų griūtys, susišaudymo scenos, beprotiškos kautynės, sarkazmas, seksualumas ir užsibrėžto tikslo siekimas čia susijungia į vieną.
Fox Life
23:35
Grey´s anatomy 5   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
LRT Televizija
23:40
Ten, kur namai 1   
Draminis serialas. Australija. 2013 m. N-7. HD
National Geographic Channel
23:47
Strippers: cars for cash 1   
Two teams compete to see who can make the most money by buying, breaking and selling parts from scrap cars. The challenge this time is for the teams is to source a ´supermini´: a small, compact, lightweight car with exciting handling and good road manners.
VIASAT Nature
23:50
Povandeninis rojus   
Lankomės Australijos pietiniame krante, kuris 40 milijonų metų buvo izoliuotas nuo likusios planetos ir kurio vandenys slepia rečiausius bei egzotiškiausius žemės gyvūnus.
Sony Entertainment
23:50
Angelas ar demonas   
Iš namų pabėgusi moksleivė sužino, kad yra gėrio ir blogio kovos centre atsidūręs angelas. Su angelo Nataelio ir tuščios knygos pagalba ji turi nepasiduoti blogio vilionėms ir netapti puolusiu angelu. Tačiau tai nėra lengva.
TV3
23:55
Elementaru   
Niujorke jau apsipratęs Šerlokas Holmsas priverstas grįžti į gimtąjį Londoną, kad padėtų savo senam kolegai ir buvusiam partneriui Lestradui. Po darbų Holmsas aprodys Vatsonui savo buvusį gyvenimą – nusiveš į savo buvusį butą. O čia sutiks savo brolį Maikroftą. Džoana labai nustebs išvydusi Šerloko giminaitį, apie kurį nebuvo nieko girdėjusi, ir tam, pasirodo, yra ne viena priežastis. Maikroftas pakvies Džoaną vakarienės, ir Holmsas tai supras vienaip – kaip būdą atkeršyti jam. Žiūrovai galės nerti dar giliau į Šerloko vidinį pasaulį ir praeities paslaptis, o bylos kaip visad stebins, bet labiausiai intriguos jų virtuoziškas išnarpliojimas, ką geba tik genialusis Šerlokas Holmsas!
Fox
23:55
NCIS 8   
When a controversial DJ and a Naval Officer are shot to death, the team uncovers a sinister plan.
2015.01.29 Ketvirtadienis
Balticum TV
00:10
Departamentas   
Kriminalinis serialas (16) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
Fox Life
00:15
Devious Maids 1   
Latest Desperate Housewive’s creator Marc Cherry’s series is a drama that shows us the stories of four latina maids with ambition and dreams of their own, while they work for the rich and famous in Beverly Hills.
Lietuvos ryto televizija
00:20
Albanas   
Veiksmo serialas. Rež. A.Karelinas. Vaid. O.Štefanko, M.Drozdas, V.Kaščejevas. Rusija. 2010 m. N-7
VIASAT Nature
00:20
Povandeninis rojus   
Keliaujame į Papua Naujosios Gvinėjos krantą, kur nuošalių salų sankaupa yra apie 1 500 žuvų rūšių - nuo barakudos iki nuodingos keturdantės pūsliažuvės - prieglobstis.
Star!
00:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
LRT Televizija
00:35
Senis   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 1977–2009 m. N-7.
TV8
00:35
Gydytojai   
1045 Do you know the top five warning signs that your health is at risk? And, accidental overdoses from prescription drugs are skyrocketing. And, do you lie to your doctor? What you don’t say makes the difference between life and death.
Fox
00:40
NCIS 1   
A marine disappears, a further investigation shows that other members of his former unit have been reported missing, then found after they were tortured/killed. Can they find the marine before he becomes the latest victim?
Viasat Explore
00:45
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvas su komanda dirba prie 1954-ųjų GMC COE sunkvežimio – pačios blogiausios kada nors pagamintos mašinos. Tuo metu Twiggy ir Barber gaudo karves, laivai bėgiojančias po dirbtuvės kiemą.
Viasat History
00:50
Ypatingosios operacijos   
Assault on Al Qaeda. A Jordanian by birth, Abu Musab al-Zarqawi was an utterly repellent human being, responsible for some of Al-Qaeda’s nastiest operations. In fact, even Al-Qaeda regarded him as rogue” – just too violent to be reliable...In 2003, shortly after the US/British invasion of Iraq,. Al-Zarqawi became notorious for conducting mock trials on kidnapped American’s – ultimately ending with the beheading of his victim. The whole thing would be filmed and then distributed all over the world. For the countries that had liberated Iraq, Al-Zarqawi was living proof that they were not in control of post-war Iraq. They had to send out a signal to all insurgents and terrorists that they would be found, caught and wiped out. Al- Zarqawi became the number one priority but he proved very difficult to capture and on numerous occasions it was claimed he had been caught, only for him to re-appear, leading to a media frenzy.
Star!
01:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Fox Life
01:00
Mistresses 1   
A birthday road trip takes an unexpected turn; April makes a decision.
Sony Entertainment
01:10
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
TV3
01:20
Naujokė   
Keturiems Auksiniams gaubliams nominuota komedija Naujokė atskleidžia šiek tiek keistos merginos, kurią talentingai įkūnija filme 500 meilės dienų sužibėjusi Zooey Deschanel, nuotykius. Serialo herojė Džesė išsiskyrimą su vaikinu nusprendžia pamiršti persikraustydama pas tris vienišus vyrukus. Šie, išklausę visas istorijas apie skyrybas ir kitas Džesės keistenybes, nenori užsikrauti vieno didelio rūpesčio ant savo pečių, bet persigalvoja, kai sužino, kad naujokė turi draugių manekenių. Nuo tada prasideda linksmas ir neįprastas gyvenimas. Nors atsikrausčiusi į vyrišką butą, mergina per dienas žiūri vieną vienintelį romantinį filmą, nuolat verkia ir kartais uždainuoja neįprastu balsu, ilgainiui vaikinai Džesę priima į savo ratą ir ima nuoširdžiai ja rūpintis. Bet tai nereiškia, kad nesutarimai ir nesusipratimai aprimo – jie tik prasideda!
Fox
01:25
NCIS 1   
A marine is killed with a rocket launcher. This leads to an investigation of Weapons trafficking. NCIS works with and ATF agent to get the Arms Dealers, and the Militia who was going to purchase them.
Star!
01:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Viasat History
01:40
Slaptasis karas   
Paskutinėje serijoje sužinosite apie Fitzroy‘ų MacLeaną, kuris Winstono Churchillio nurodymu vyko į Jugoslaviją, kur padedamas Tito partizanų veikė prieš vokiečius.
Sony Entertainment
01:40
Ties riba   
Pagrindinė serialo veikėja - racionalių paaiškinimų į užgriuvusius paslaptingus reiškinius ieškanti FTB agentė, kuri priversta dirbti su psichiškai nestabiliu mokslininku.
TV3
01:45
Skandalas   
Pagrindinė herojė – Olivija Pope (K. Washington) – paskyrė savo gyvenimą elito įvaizdžio visuomenėje apsaugai. Ji įsitikinusi, kad tamsiausios paslaptys niekada neišaiškės. Su stipria ir ištikima komanda savo įkurtoje krizių valdymo kompanijoje sprendžia kebliausias klientų problemas.
VIASAT Nature
01:45
Šunys patruliai   
Neįprasta naktinė policijos šuns Broko misija; lankytojas Springhilo kalėjime pažeidžia visas taisykles; muitinės šuo Anzakas apuosto keliautoją iš Tailando, vežantį pornografinius DVD diskus.
Fox Life
01:45
Private practice 6   
After hearing a patient´s chilling confession, Violet turns to Sheldon for advice. Meanwhile, Addison tries to keep her grief a secret, Cooper and Charlotte adapt to their new reality and Sam confronts Sheldon about his denial.
VIASAT Nature
02:10
Šunys patruliai   
Delta kinologų komanda seka karštais pabėgusių jaunuolių pėdsakais, muitinėje dirbantis šuo Indija ieško nelegalių narkotikų tarptautinio pašto skyriuje.
Fox
02:10
The listener 5   
Toby Logan is a young paramedic who can read people´s thoughts. The show, which contains humorous and tragic elements, follows Toby as he uses his power to solve crimes.
Lietuvos ryto televizija
02:20
Praeities šešėliai   
Detektyvinis serialas. Rež. D. Evansas. Vaid. R. Penry-Jonesas, Ph. Davisas, St. Pembertonas. D. Britanija. 2010 m. N-14
Fox Life
02:25
Private practice 6   
Sheldon fears the worst when a little girl goes missing from the ER; Addison and Jake have a disagreement about one of his patients; and a new doctor joins the team at Saint Ambrose. Meanwhile, Stephanie questions Sam about his past with Addison.
Viasat Explore
02:30
Gigantiškų objektų pervežimas   
Ancient mystery moves. Scientists and engineers search for clues and set out to solve the mysteries of how Mega Movers pushed the limits of ingenuity and pulled off the impossible.
Viasat History
02:30
Tylusis karas: povandeniniai mūšiai   
Epizodas tyrinėja, kaip dešimtmečiais D. Britanijos bei Amerikos Šaltojo karo povandeniniai laivai slaptai šnipinėjo Sovietų karinį jūrų laivyną ir vykdė nuolatinį gaudynių žaidimą giliai vandenyne.
Sony Entertainment
02:30
Ties riba   
Pagrindinė serialo veikėja - racionalių paaiškinimų į užgriuvusius paslaptingus reiškinius ieškanti FTB agentė, kuri priversta dirbti su psichiškai nestabiliu mokslininku.
Da Vinci Learning
02:30
Что дала нам промышленная революция   
В новой серии передачи «Что нам дала промышленная революция» Да Винчи Лёнинг расскажет об англичанах, придумавших машины, дороги и каналы, о прогрессе в области медицины, о великих изобретениях девятнадцатого века, а также о том, как индустриальная революция реформировала наш дом.
TV3
02:40
Nepasitikėk bjaurybe iš 23 buto   
Labai atsargiai rinkitės kambario draugus, nes gali būti, kad pakliūsite pas tokią kaip Kloja – darančią ir imančią ką nori, amžinai besilinksminančią plevėsą. Tačiau Džiunė neturi iš ko rinktis – per dieną praradusi svajonių darbą ir prie jo žadėtą butą, dėl kurio važiavo per visą šalį, atvykėlė apsigyvena su Kloja jos 23-iame bute. Merginos iš pradžių visiškai nesutaria ir kaip išmanydamos gadina viena kitai gyvenimą. Visgi jos sušvelnės ir Džiunė net ištars Kloja, tu išgelbėjai mano gyvenimą . Beje, merginų bute dažnai trinasi seriale Dosono įlanka Dosoną įkūnijęs James Van Der Beek, kuris šioje komedijoje vaidina pats save.
VIASAT Nature
02:40
Naujosios Zelandijos gamta   
Kelionė su Gusu Roxburghu į Pietų Alpių centrą ieškant kalnų rojaus. Jis tyrinėja kalnyną, kuriame yra aukščiausios Naujosios Zelandijos viršukalnės ir didžiausi ledynai.
National Geographic Channel
02:46
Strippers: cars for cash 1   
Two teams compete to see who can make the most money by buying, breaking and selling parts from scrap cars. The challenge this time is for the teams is to source a ´supermini´: a small, compact, lightweight car with exciting handling and good road manners.
Fox
02:55
Numb3rs 1   
A truck of nuclear materials is stolen by terrorists who intend to use the materials to make a bomb which would then be used on the city of LA. Only Charlie and Charlie´s father Alan can save the city from a small nuclear blast.
Star!
03:00
Videofashion Designers   
Videofashion Designers showcases the prolific artistry, signature trademarks, and brilliant minds behind fashion´s most venerated designers.
Fox Life
03:10
Army wives 7   
The tribe tearfully comes together to say good-bye to a loved one. Roxy and Gloria befriend a young Army wife. Roland is offered an amazing opportunity to expand his research work, but he and Joan must make a difficult decision. A fight breaks out at the Hump
Sony Entertainment
03:15
Peržengiant ribas   
Kai Sebastianas susieja kūną ir apleistą automobilį, Tarptautinis kriminalinis teismas aptinka pogrindinį sunkvežimių vairuotojų kovos klubą.
Viasat History
03:25
Laiko komanda   
Laiko komandos ekspertai tyrinėja didžiulį miškingą pylimą golfo klube, kur prieš 90 metų buvo kulkosvaidžių šaudykla. Ten jie randa dešimtis tūkstančių panaudotų kulkų.
VIASAT Nature
03:30
Šunys patruliai   
Denisas ir Maksas iš Vaikato delta kinologų komandos sulaiko blogiukus, kurių kuprinės pilnos grobio, o Džonas ir Aisa iš kalėjimo komandos susidomi kalėjimo lankytoju, nurodžiusiu svetimą pavardę.
Star!
03:30
Videofashion Style   
Videofashion Style examines every aspect of fashion to better define what constitutes style.
Fox
03:40
According to Jim 5   
Jim gets mad when he finds out that his neighbor Julie has been writing children books and basing them about him.
Fox Life
03:50
Army wives 7   
News of an explosion in Afghanistan rocks Fort Marshall. Joan is surprised by her new orders. Denise gets more than she bargained for when she agrees to watch David and Sara Elizabeth
Star!
04:00
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Fox
04:00
According to Jim 5   
Jim makes his own neighbour cry with complaining about his backyard barbeque, so he ends up taking polite lessons from Andy, in order to become a better person.
Lietuvos ryto televizija
04:05
Laukinis pasaulis   
Dokumentinis serialas. Australija. 2011 m
VIASAT Nature
04:05
Gyvūnų viltis   
Paslaptingas plėšrūnas klaidžioja didelio miesto gatvėmis: tik Hope gali išsiaiškinti, ką šis sumanęs...
РТР Планета Балтия
04:10
Пока станица спит   
Телесериал.
Sony Entertainment
04:10
Angelas ar demonas   
Iš namų pabėgusi moksleivė sužino, kad yra gėrio ir blogio kovos centre atsidūręs angelas. Su angelo Nataelio ir tuščios knygos pagalba ji turi nepasiduoti blogio vilionėms ir netapti puolusiu angelu. Tačiau tai nėra lengva.
Viasat Explore
04:15
Dekonstrukcija   
Slėgiu apdorojamos medienos tarnavimo laikas ilgesnis, ji atspari pelėsiui, puvimui ir vabzdžiams. Specialistas Mattas Blashaw sužino, kaip ji gaminama, ir kaip išsilaiko tikro pasaulio sąlygose.
Viasat History
04:15
Muziejaus paslaptys   
Don Wildman tiria su moters stulbinančia ir tragiška baigtimi susijusią lėlę; nepavykusį eksperimentą, įžiebusį madų pasaulį, ir įžūlų viešąjį pokštą, kuris baigėsi katastrofa.
National Geographic Channel
04:15
Inside Combat Rescue   
Justin and Thomas, both know how important it is to keep their emotions in check when someone´s life is in their hands. It is a battle they fight on every mission. But not all assignments are created equal. The team scrambles to rescue a young boy caught in the crossfire, suffering a gunshot wound to the head. The pilots have to navigate through a dangerous storm that has reduced visibility to less than a mile to reach the pick up point for the boy. Nerves and emotions are tested as the unit does everything in their power to save the child´s life.
Lietuvos ryto televizija
04:25
Praeities šešėliai   
Detektyvinis serialas. Rež. D. Evansas. Vaid. R. Penry-Jonesas, Ph. Davisas, St. Pembertonas. D. Britanija. 2010 m. N-14
Fox
04:25
Scrubs 6   
J.D. attempts to avoid confronting Kim about her pregnancy. Dr. Cox attempts to deal with his anger issues. Elliot is having trouble being the only one in the group with no child on the way. The Janitor questions the purpose of his life.
Star!
04:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat Explore
04:40
Dekonstrukcija   
Vedėjas Mattas Blashaw tyrinėja suvirinimo pasaulį. Jis įkaitina truputį padegamojo mišinio ir parodo, kaip suvirinimas buvo atliekamas iki elektros amžiaus, ir nagrinėja suvirinimo aparatų gamybą.
Fox
04:45
Scrubs 6   
Carla begins labor and Turk´s attempts to be the perfect husband is overshadowed by a more prepared Elliot. The whole event brings the reality of their impending child to J.D. and Kim.
Viasat History
05:00
Gimimas, vedybos ir mirtis viduramžiais   
Istorikė Helena Castor atskleidžia, kaip noras nebūti pamirštam ir prisiminimai apie savo artimuosius formavo ne tik tai, kaip viduramžių žmonės meldėsi , bet ir pačius viduramžių bažnyčios pastatus.
VIASAT Nature
05:00
Laukinis Chris´o Humfrey pasaulis   
Chris´as vyksta į Vakarų Makdonelo kalnagūbrį, kad atitruktų nuo šeimos. Ir jei Nicole´ė su vaikais tikėjosi atsipalaidavimą teiksiančių atostogų, jie visi nusivils!
National Geographic Channel
05:00
Megafactories 1   
A rare look inside Ford´s Mustang Factory where the latest versions of the original pony car are built. Amazingly, both the cars and the factory are designed to produce 4 different models, from the base V6 to a 650HP fire breathing V8. In terms of horsepower, the 650HP V8 is the most powerful V8 built anywhere in the world.
Star!
05:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Viasat Explore
05:05
Aliaskos pakrančių apsauga   
Pakrantės gelbėtojai vyksta gelbėti nuošaliame miestelyje laukiančio paciento, ant seklumos užplaukusio laivelio savininko ir kalnuose įstrigusio medžiotojo.
Fox
05:05
Scott & Bailey 2   
Sean surprises Rachel when he tells her that he has been in contact with her estranged mother, who would love to see her. Unable to accept that Janet has ended their affair, Andy punishes her by keeping her out of the heart of the investigation.
Fox Life
05:25
Melissa & Joey 4   
Mel takes Joe to a work dinner. Upon meeting the press, Joe starts to spout his-and Mel´s-opinions on issues, which garners Mel bad press
VIASAT Nature
05:30
Laukinis Chris´o Humfrey pasaulis   
Chris´o atostogos tęsiasi, nes jie vyksta šiaurėn į Darviną, nors Chris´as ir nepajėgia išsirinkti turistų lankomiausių vietų.
Sony Entertainment
05:30
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
Star!
05:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Viasat Explore
05:50
Ratai iš ano pasaulio   
Mopar or No Car! The black Phantasm homage ´Cuda has been sitting for too long. It´s time to get that bad boy on the road. Mark and crew fight to get the drive train built and installed.
Fox
05:50
The bridge 1   
The EPPD corners their prime suspect. Charlotte questions Ray´s true intentions. Linder crosses the border and takes on his most difficult case yet.
Fox Life
05:50
Melissa & Joey 4   
Mel tries to talk Joe into letting her get a dog, but he argues that he´ll be the one stuck taking care of it.
VIASAT Nature
06:00
Gyvūnai visą parą   
Pavojingų šunų skyriuje Tomas Heapas susiduria su policijos sugautu agresyviu pitbuliu. Labdaros ligoninėje gyvūnams katei atliekama gyvenimą keičianti operacija pašalinant sužeistą koją.
Sony Entertainment
06:00
Visi myli Reimondą   
Debros tėtis Padėkos vakarienės atsiveda vyresnę moterį.
Star!
06:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Lietuvos ryto televizija
06:10
Laukinis pasaulis   
Dokumentinis serialas. Australija. 2011 m
RenTV Baltic
06:10
Следаки   
Сериал.
Fox Life
06:15
Private practice 6   
After hearing a patient´s chilling confession, Violet turns to Sheldon for advice. Meanwhile, Addison tries to keep her grief a secret, Cooper and Charlotte adapt to their new reality and Sam confronts Sheldon about his denial.
Sony Entertainment
06:25
Visi myli Reimondą   
Robertu mergina susidomi tik todėl, kad mano, jog jis - Rėjus.
Lietuvos ryto televizija
06:30
Gamtos pasaulis   
Dokumentinis f
Star!
06:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
ПБК Литва
06:35
Легенды Чимы   
Детский клуб: Мультсериал
RenTV Baltic
06:35
Вовочка 2   
Сериал
Viasat Explore
06:35
Savamoksliai išradėjai   
Dougas Hallas, kuris per savo gyvenimą yra matęs įvairiausio plauko išradimų, šįkart susitiks su dviem neišskiriamais draugais, verslininku bei susipažins su apsaugos sistema, kuri loja, bet nesikandžioja.
Fox
06:35
Scrubs 6   
J.D. attempts to avoid confronting Kim about her pregnancy. Dr. Cox attempts to deal with his anger issues. Elliot is having trouble being the only one in the group with no child on the way. The Janitor questions the purpose of his life.
Sony Entertainment
06:50
Angelas ar demonas   
Iš namų pabėgusi moksleivė sužino, kad yra gėrio ir blogio kovos centre atsidūręs angelas. Su angelo Nataelio ir tuščios knygos pagalba ji turi nepasiduoti blogio vilionėms ir netapti puolusiu angelu. Tačiau tai nėra lengva.
VIASAT Nature
06:55
Gepardų dienoraščiai, 2 sezonas   
Jaunikliai Feliksas, Garfildas ir Hytklifas pirmą kartą ėda vištų kulšeles. Beryl verčia juos lakstyti naudodama tam pritaikytą žaislą. Surikata Sebastianas ieško antros pusės. Jis per daug įprato prie žmonių, todėl prižiūrėtoja Annie ieško jam patelės. Liesl randa našlaičiui šakalui Džeksonui naujus namus. Seną gepardą Šešėlį ištinka nelaimė ir jis skubiai gabenamas į ligoninę. Jam jau trylika metų, todėl visi baiminasi dėl jo likimo.
Ren Lietuva
07:00
Бернард   
Мультсериал
Viasat Explore
07:00
Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų pakrantės apsauga   
Lūžtančios bangos ir besikeičiantys potvyniai gena laivus ant seklumų Kolumbijos upės seklumų ruože, sužalodami jūreivius ir smarkiai apgadindami laivus.
Viasat History
07:00
Iš Rytų į Vakarus   
Pasakojimas apie civilizacijos gimimą ir suklestėjimą Artimuosiuose bei Vidurio Rytuose bei milžinišką jos įtaką Vakarams. Dauguma istorinių įvykių Vakarų pasaulyje buvo tik meninės, religinės ir socialinės evoliucijos Rytuose atspindžiai. Svarbiausiais pasaulio istorijai momentais milžinišką vaidmenį atliko Vidurio Rytai – ypatingas regionas, tūkstantį metų buvęs politiniu, ekonominiu ir kultūriniu pasaulio centras bei tiltu tarp Azijos, Afrikos bei Europos. Mokslo, teisės, monoteizmo, verslo, žmogaus teisių ir meninės išraiškos ištakos taip pat glūdi Rytuose. Ką jau kalbėti apie tūkstančius likusių rankraščių, Osmanų imperiją, Šilko kelią, konkistadorus ar renesansą, kurių be Rytų suklestėjimo net nebūtų buvę...
Fox
07:00
Numb3rs 1   
A truck of nuclear materials is stolen by terrorists who intend to use the materials to make a bomb which would then be used on the city of LA. Only Charlie and Charlie´s father Alan can save the city from a small nuclear blast.
Fox Life
07:00
Army wives 7   
Joan adjusts to life at home after being pulled from combat. Gloria receives her divorce papers. Denise cares for Latasha´s son when he is rushed to the emergency room. the soldiers in Afghanistan are moved to a remote and dangerous outpost
Star!
07:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Ren Lietuva
07:05
VIASAT Nature
07:20
Gepardų dienoraščiai, 2 sezonas   
Šioje serijoje Beryl važiuoja atsivežti trijų jauniklių, kurie gyvens su Feliksu, Hytklifu ir Garfildu. Tuo pačiu ji aplanko Viskį – vieną pirmųjų prieglaudoje augusių jauniklių, kuris prie Beryl labai prisirišo. Sužinosime kaip po operacijos atsigauna Šešėlis. Dawn jį prižiūrėjo visą parą, tačiau į prieglaudą jam grįžti dar per anksti. Vienišius Sebastianas pagaliau randa patelę.
Star!
07:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Fox Life
07:40
Army wives 7   
Gloria meets a new guy at the Hump bar. Jackie´s son comes home with some surprising news. Denise and Frank celebrate another anniversary apart. Joan has a disagreement with Latasha and Maggie after the boys get in trouble again
Fox
07:45
NCIS 1   
A marine disappears, a further investigation shows that other members of his former unit have been reported missing, then found after they were tortured/killed. Can they find the marine before he becomes the latest victim?
TV3
07:50
Gydytojos dienoraštis   
Likus savaitei iki vestuvių sudūžta visos jaunos gydytojos Gretčen svajonės. Sužinojusi apie būsimo jaunikio neištikimybę, ji siaubingai išgyvena ir grįžta lieti ašarų į tėvų namus. Merginos tėtis (taip pat gydytojas) Francas pasiūlo jai darbą vietinėje ligoninėje. Gretčen sutinka. Pasirodo, naujoje darbovietėje chirurgu dirba sena jos mokyklos laikų meilė. Markas, kaip ir anksčiau, erzina Gretčen, šaiposi iš jos kūno sudėjimo. Visas jos mintis dar labiau sumaišo kitas horizonte pasirodęs vyras…
Viasat Explore
07:50
Medienos karaliai   
Piteris vyksta į Škotiją ir sužino, kad čia atvyko ir bosas. Bytas ir Andrė turi reikalų su klientu, kuris gailisi nusprendęs pirkti, o Džoelis sutinka pastatyti įmantrų statinį – šuns būdą ir inkilą.
VIASAT Nature
07:50
Gyvūnų viltis   
Hope susižeidžia, tačiau gyvenimas reabilitacijos centre turi tęstis, nes, įkvėptas jų darbo, atvyksta menininkas. Tuo metu į laisvę išleistą pelėdą pasitinka nemalonumai.
Ren Lietuva
07:55
Поцелуй   
Сериал
National Geographic Channel
07:57
Crowd Control 1   
Behavior change expert Daniel Pink is determined to put the fun back into travel by making the inflight
LRT Kultūra
08:05
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974–1983 m.
Viasat History
08:05
Laiko komanda   
Tony´is ir komanda atranda dar niekad nematytą gausybę įvairiausių daiktų iš romėnų laikų Britanijos ir imasi savo iki šiol didžiausio geofizikos projekto.
TV8
08:10
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Sony Entertainment
08:10
Painiava   
Norėdamas patikti žmonėms Denis savo namuose surengia vakarėlį.
National Geographic Channel
08:19
Crowd Control 1   
At some point in our lives, most of us will have to spend time waiting in line at the DMV, possibly one of the unhappiest places in America
Fox Life
08:25
Melissa & Joey 4   
Mel takes Joe to a work dinner. Upon meeting the press, Joe starts to spout his-and Mel´s-opinions on issues, which garners Mel bad press
Fox
08:30
NCIS 1   
A marine is killed with a rocket launcher. This leads to an investigation of Weapons trafficking. NCIS works with and ATF agent to get the Arms Dealers, and the Militia who was going to purchase them.
TV8
08:35
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
National Geographic Channel
08:42
Strippers: cars for cash 1   
Two teams compete to see who can make the most money by buying, breaking and selling parts from scrap cars. The challenge this time is for the teams is to source a ´supermini´: a small, compact, lightweight car with exciting handling and good road manners.
Viasat Explore
08:45
Statybų asai   
Pabaiga. Po ketverių metų darbo Pasaulio prekybos centro metalinis karkasas baigtas. Susipažinsime su prie to prisidėjusiais vyrais ir moterimis.
VIASAT Nature
08:45
Šunys patruliai   
Džunioras ir Aikas iš policijos kinologų komandos suseka vario vagis, besislepiančius spintelėje, o muitinėje dirbantis šuo Titanas neleidžia Į Honkongą išskristi dviem europiečiams.
Ren Lietuva
08:50
Поцелуй   
Сериал
TV3
08:55
Meilės sūkuryje   
Daug meilės ir neapykantos, romantiškų akimirkų ir intrigų, draugystės, ištikimybės išbandymų patiria serialo herojai. Laukia ilgas, kartais skaudus tikrosios meilės paieškų kelias ”Meilės sūkuryje”.
LRT Televizija
09:00
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Austrija. Pradėtas 1994 m. N-7.
TV8
09:00
Mis Marpl   
Seriale seksime rašytojos Agathos Christie personažo − įžymiosios Mis Marpl gyvenimą. Šią personą, anot Christie, ji sudėliojo iš daugelio portretų, tarp kurių – rašytojos giminaitės, teta ir močiutė. Taigi senučiukė ponia Marpl, gyvenanti tykiame miestelyje, kasdien ne virbalus kilnoja, o narplioja labai sudėtingas kriminalines mįsles. Dažnai keliaudama pas giminaičius ir draugus ji pastebi nusikaltimus ir, nors vietiniai inspektoriai ne visada pageidauja jos pagalbos, senutės įžvalgumas ir nuojauta priverčia visad išklausyti jos nuomonę. Ir vis paaiškėja, kad senučiukė teisi.
Lietuvos ryto televizija
09:00
Albanas   
Veiksmo serialas. Rež. A.Karelinas. Vaid. O.Štefanko, M.Drozdas, V.Kaščejevas. Rusija. 2010 m. N-7
Sony Entertainment
09:00
Grynakraujai   
Serijoje pasakoja apie Grynakraujus vampyrus iš Vampyro dienoraščių”.
Star!
09:00
Videofashion Designers   
Videofashion Designers showcases the prolific artistry, signature trademarks, and brilliant minds behind fashion´s most venerated designers.
Viasat Explore
09:10
Gigantiškų objektų pervežimas   
Papasakosime, kaip įmanoma perkelti 22 000 tonų sveriančia naftos platformą iš Singapūro į Meksikos įlanką.
VIASAT Nature
09:15
Laukinis Chris´o Humfrey pasaulis   
Chris´as vyksta į Vakarų Makdonelo kalnagūbrį, kad atitruktų nuo šeimos. Ir jei Nicole´ė su vaikais tikėjosi atsipalaidavimą teiksiančių atostogų, jie visi nusivils!
Fox
09:15
According to Jim 5   
Jim believes that Bill (played by Joseph Bologna), the father of one of Rubys and Gracies classmates is actually his real father that abandoned Jim when he was a child.
Fox Life
09:15
Jamie´s 30 Minute Meals 1   
Jamie Oliver makes rogan josh curry with fluffy rice, carrot salad, poppadoms, and flatbread.
Fox Life
09:30
Scandal 2   
As David uncovers the truth about the Cytron case, things come to a head for Olivia, Cyrus, Mellie, Hollis and Verna. Backed into a corner, the five conspirators go to extremes.
Star!
09:30
Videofashion Style   
Videofashion Style examines every aspect of fashion to better define what constitutes style.
Fox
09:35
According to Jim 5   
Cheryl gives her best to assure herself a spot on the Church Committee, and in order to get that, she forbids Jim to do his annual Green Man routine on St. Patrick´s day. However, her plans are ruined when she gets arrested.
Ren Lietuva
09:40
Маша в законе   
Сериал
Balticum TV
09:45
Jausmų namai   
Romantinė drama (3) (D.Britanija, 2002 m.) (N-7).
VIASAT Nature
09:45
Laukinis Chris´o Humfrey pasaulis   
Chris´o atostogos tęsiasi, nes jie vyksta šiaurėn į Darviną, nors Chris´as ir nepajėgia išsirinkti turistų lankomiausių vietų.
LRT Televizija
09:50
Miestelio ligoninė 3 Serialas   
Didžioji Britanija. 2004 m.
Viasat History
09:50
Karo laikų ūkininkai   
Komanda susiduria su sunkumais, kurie sekė po 1943-aisiais ryškiai smukusio maisto produktų importo.
TV3
10:00
Aistros spalvos   
Nauja šiuolaikiška meilės istorija iš Meksikos, perteiksianti dviejų kartų likimus, įtrauks visus neabejingus gyvenimiškoms dramoms. Tris seseris Adrianą, Magdeleną ir Rebeką sieja senos paslaptys, kurios persekios ir jų vaikus. Pradžioje pamatysime, kaip vyriausioji Adriana laimingai išteka už fabriko savininko Alonso Gasiolo, kurį vaidina lietuvių žiūrovams puikiai pažįstamas argentiniečių kilmės aktorius René Strickleris. Jų santuoka stipri, tačiau moteris net neįsivaizduoja, kad jos vyrą slapta yra įsimylėjusi sesuo Rebeka. Per autokatastrofą Adriana miršta, Alonsui lieka tik jų dukrelė Liusija. Susiklosčiusia situacija bando pasinaudoti Rebeka, siekianti ištekėti už sesers našlio. Savo tragediją išgyvena ir trečioji sesuo Magdelena, kurios vaikinas palieka ją vestuvių dieną. Vėliau atskleidžiami įvykiai po daugiau nei 20 metų – Liusija jau suaugusi graži moteris, kurios laukia savas meilės ir pavydo kupinas gyvenimo kelias. Seserims likimas taip pat paruošęs naujų staigmenų, kurių metu tiesai bus lemta išaiškėti. Seriale vaidina daugybė puikiai žinomų Meksikos melodramų aktorių, kurie atlieka jau ne pagrindinių, bet vyresniosios kartos veikėjų vaidmenis. Tai jau minėtas René Strickleris, taip pat Helena Rojo, Eugenia Cauduro, Angelina Peláez ir kiti. Liusiją vaidina pradedanti aktorė Esmeralda Pimentel, o jos mylimajį Marselą – meksikiečių aktorius, modelis ir daininkas Erickas Eliasas.
TV8
10:00
Šunyčiai patruliai   
Šeši nuostabūs, ypatingų galių turintys šunukai kartu su dešimtmečiu berniuku Raideriu atsakingai saugo vietos gyventojus. Kiekvienas iš šunukų turi ypatingų gebėjimų ir itin greitą transporto priemonę, kad galėtų ne tik gelbėti medyje įstringančius kačiukus, bet ir spręsti rimtesnes problemas, pavyzdžiui, užkirsti kelią traukinio katastrofai. Be to, visi šie mieli herojai visuomet atranda laiko ir įvairioms pramogoms, linksmiems žaidimams ir juokams. Su tokia kompanija nė vienam vaikui nebus nuobodu!
Fox
10:00
Scrubs 6   
Elliot´s patient is a private practice doctor who wants to diagnose himself and goes against Elliot´s advice. Turk worries about supporting his new family and Janitor and his cronies want Dr. Kelso to provide a dental plan.
Star!
10:00
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Lietuvos ryto televizija
10:05
Magda M   
Melodrama. Rež. J.Borcuch, M.Dejczer. Vaid. J.Brodzik, P.Malaszynski. Lenkija. 2005 m. N-7
National Geographic Channel
10:11
Megafactories 1   
The challenge of redesigning the Porsche 911, an automotive icon. This is the 7th generation of the car and while it clearly looks like a 911 it is virtually brand new in terms of size, design, and performance.
TV6
10:15
Porininkai   
Sunku būtų surasti skirtingesnius Vokietijos policijos pareigūnus. Markas – ramus šeimos vyras, dirbantis griežtai pagal įstatymus ir nuo pavojaus laikantis kuo toliau, o Karlas – jo priešingybė – pašėlęs viengungis, bylas sprendžiantis kartais ir labai rizikingais metodais. Visgi darbe jie puikūs porininkai, pasitelkę vienas kito skirtumus, sėkmingai išsprendžiantys net sudėtingiausias bylas. Seriale netrūksta nei netikėtų siužeto vingių, nei įspūdingų kaskadinių triukų. Be to sunkaus policininkų darbo kasdienybę praskaidrina nuolatiniai juokeliai ir vyriškas humoras. Šis vokiečių serialas lyginamas su Kobros vienuolika ir vadinamas linksmąja šio detektyvo versija.
VIASAT Nature
10:20
Naujosios Zelandijos gamta   
Kitos Guso Roxburgho kelionės tikslas – Naujosios Zelandijos Centrinė šiaurinė sala, stebinanti stebuklingu, dykumą primenančiu kraštovaizdžiu, žinomu kaip centrinė vulkaninė plynaukštė.
Fox
10:20
Scrubs 6   
Dr. Cox has his medical expertise put to the test to solve three mysteries. However, even Dr. Cox misses Carla´s problem. J.D. tries to keep Kim from leaving for four months by being the best boyfriend ever.
Fox Life
10:20
Scandal 2   
Fitz is still trying to figure out whom he can actually trust. Olivia is trying to move on with her life, and she meets a handsome stranger. But when Fitz and Olivia are forced to be in the same room again, real sparks fly.
TV8
10:25
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
Джош обожает смотреть телевизор на диване, но ему нужно ходить в школу. Поэтому он придумал специальный стул для лентяев, со встроенным DVD-проигрывателем, приставкой и холодильником. Его задание - провести целый день, не вставая с этого стула.
Star!
10:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Ren Lietuva
10:35
Маша в законе   
Сериал
Sony Entertainment
10:40
Visi myli Reimondą   
Debros tėtis Padėkos vakarienės atsiveda vyresnę moterį.
Fox
10:45
Criminal minds 7   
The BAU team is at crossroads when they are questioned by a Senate Committee for their retaliatory actions to revenge on Doyle with help from a familiar face. They find out that Morgan has been tracking Doyle and that Doyle´s son is in danger.
Balticum TV
10:50
Komanda Č   
Detektyvinis serialas (18) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
Viasat History
10:55
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Daug kartų buvo bandoma paaiškinti Titaniko katastrofą, tačiau turbūt mažiausiai buvo tyrinėjamas galimas oro sąlygų poveikis. Ar oro sąlygos turėjo įtakos šiai mirtinai katastrofai?
TV8
11:00
Skarlet   
Šis pagal JAV rašytojos Margaret Mitchell romaną Vėjo nublokšti sukurtas miniserialas laimėjo dvi Emmy premijas. Pagrindinę heroję Skarlet vaidina britų aktorė Joanne Whalley, o jos mylimąjį Retą įkūnija Džeimsą Bondą vaidinęs britų aktorius Timothy Daltonas. Istorija prasideda, kai Skarlet vyksta į savo buvusios svainės Melanės laidotuves ir jose tikisi sutikti savo buvusį vyrą Retą Batlerį, bet jo taip ir nepamato. Vis dėlto moteris nepraranda vilties susigrąžinti savo buvusį vyrą. Dar daug išbandymų ir netikėtų atsitikimų suves draugėn pagrindinius herojus, daug skirtingų žmonių pasitakys jų keliuose, o tikroji meilė kantriai lauks savo valandos.
Da Vinci Learning
11:00
Умелые пальчики   
Новый способ не дать помяться фруктам, подставка для фотографий и игра на меткость.
Star!
11:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Sony Entertainment
11:05
Visi myli Reimondą   
Robertu mergina susidomi tik todėl, kad mano, jog jis - Rėjus.
Fox Life
11:05
Mistresses 2   
In the second season premiere, eight months later, Savi, having cheated death, makes the most of her second chance. Karen struggles to rebound from loss, both personal and professional.
TV6
11:10
Viskas teisėta   
Kitė Rid – gabi advokatė, dirbanti tėvo įsteigtoje kontoroje. Šiam mirus, kontoros reikalus perima jo jaunoji žmona, beveik Keitės bendraamžė. Keitė, vengdama bereikalingų ginčų su pamote, pereina į žemesnę poziciją, tačiau dviejų jaunų moterų susidūrimų vis tiek nestigs. Nuo šiol Keitė bandys sutaikyti besibylinėjančias puses prieš joms einant į teismą. Kurioziškų atvejų darbe su kaupu!
VIASAT Nature
11:10
Gyvūnų viltis   
Hope susižeidžia, tačiau gyvenimas reabilitacijos centre turi tęstis, nes, įkvėptas jų darbo, atvyksta menininkas. Tuo metu į laisvę išleistą pelėdą pasitinka nemalonumai.
Viasat History
11:20
Iš Rytų į Vakarus   
Pasakojimas apie civilizacijos gimimą ir suklestėjimą Artimuosiuose bei Vidurio Rytuose bei milžinišką jos įtaką Vakarams. Dauguma istorinių įvykių Vakarų pasaulyje buvo tik meninės, religinės ir socialinės evoliucijos Rytuose atspindžiai. Svarbiausiais pasaulio istorijai momentais milžinišką vaidmenį atliko Vidurio Rytai – ypatingas regionas, tūkstantį metų buvęs politiniu, ekonominiu ir kultūriniu pasaulio centras bei tiltu tarp Azijos, Afrikos bei Europos. Mokslo, teisės, monoteizmo, verslo, žmogaus teisių ir meninės išraiškos ištakos taip pat glūdi Rytuose. Ką jau kalbėti apie tūkstančius likusių rankraščių, Osmanų imperiją, Šilko kelią, konkistadorus ar renesansą, kurių be Rytų suklestėjimo net nebūtų buvę...
Sony Entertainment
11:30
Painiava   
Norėdamas patikti žmonėms Denis savo namuose surengia vakarėlį.
Fox
11:30
Criminal minds 7   
The BAU team searches rural Oklahoma when women are being found murdered after being robbed of one of their five senses. JJ and Prentiss get the cold shoulder from Reid as he deals with their deception about Prentiss´ presumed death.
Star!
11:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox Life
11:40
Devious Maids 2   
Latest Desperate Housewive’s creator Marc Cherry’s series is a drama that shows us the stories of four latina maids with ambition and dreams of their own, while they work for the rich and famous in Beverly Hills.
Balticum TV
11:50
Rosso San Valentino   
TV serialas (1) (Italija, 2013 m.) (N-7).
Viasat Explore
11:50
Dekonstrukcija   
Nuo bambuko grindų iki kiliminių dangų ir šleifų – ardome grindis, kad pamatytume, kaip įvairių rūšių grindų danga veikia rūsčiausiomis sąlygomis.
Da Vinci Learning
12:00
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Удивительные съемки природы, фантастические кадры - тут каждый найдет для себя что-то новое о Земле и ее обитателях.
Star!
12:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
TV6
12:05
Pelkė   
Kriminalinė veiksmo drama pateiks ne tik kvapą gniaužiančius detektyvų ir policijos vykdomų procedūrų vaizdus, įtrauks į paslaptingomis detalėmis apipintų bylų tyrimą saulėtosios Floridos pakrantėje, bet ir privers nusišypsoti – kandaus, ironiško, o kartais net juodojo humoro perliukų čia tikrai netruks! Pagrindinis Pelkės herojus – puikus, darbą išmanantis, bet savo charakteriu kartais užknisantis detektyvas Džimas Longvortas, įkūnijamas aktoriaus Matto Passmore‘o, išgarsėjusio vaidmeniu Lietuvos žiūrovams puikiai pažįstamame seriale Makleodo dukterys (McLeod´s Daughters). Džimas – vyriškas, seksualus, šarmingas, turintis puikų humoro jausmą ir nepelnytai apkaltintas neištikimybe, susidėjus su boso žmona! Detektyvui tenka persikraustyti dirbti į Floridą – valstiją, kurioje, rodos, laukia vien tik saulė, golfo laukai ir lengvas gyvenimas. Ką jis ten randa? Kalną neišaiškintų žmogžudysčių bylų ant savo naujojo darbo stalo! Iš nelengvos padėties padės išsisukti tik detektyvo patirtis ir puiki nuojauta.
VIASAT Nature
12:05
Gepardų dienoraščiai, 2 sezonas   
Jaunikliai Feliksas, Garfildas ir Hytklifas pirmą kartą ėda vištų kulšeles. Beryl verčia juos lakstyti naudodama tam pritaikytą žaislą. Surikata Sebastianas ieško antros pusės. Jis per daug įprato prie žmonių, todėl prižiūrėtoja Annie ieško jam patelės. Liesl randa našlaičiui šakalui Džeksonui naujus namus. Seną gepardą Šešėlį ištinka nelaimė ir jis skubiai gabenamas į ligoninę. Jam jau trylika metų, todėl visi baiminasi dėl jo likimo.
TNT Film
12:05
Viasat Explore
12:15
Juodasis auksas   
Kai staigiai padidėjus slėgiui įvyksta griūtis ir darbai gręžimo bokšte visiškai sustoja, į darbus įsitraukia Oscaras, kad gręžimo bokštas galėtų toliau veikti.
Fox
12:15
NCIS 1   
A marine disappears, a further investigation shows that other members of his former unit have been reported missing, then found after they were tortured/killed. Can they find the marine before he becomes the latest victim?
Viasat History
12:20
Ramzis II - Didžioji kelionė   
Nepakartojamas pasakojimas apie Ramzį II-ąjį – vieną garsiausių Egipto faraonų, kuris buvo laikomas nemirtinguoju. Žinant kokią svarbą egiptiečiai teikė mirčiai ir amžinybei, galime drąsiai teigti, jog Ramzio II-ojo pomirtinis gyvenimas buvęs išties chaotiškas. Po jo mirties prieš daugiau nei tris tūkstantmečius, jo mumija nuolat buvo perlaidojama. 1872-aisiais kasinėjimų metu nustatyta, kad Ramzio II-ojo mumija dingo. Po tyrimo, kuris prasidėjo Kaire ir baigėsi Luksore, du broliai prisipažino slėpę faraono mumiją, tikėdamiesi pardavę ją pralobti. Keliausime į Karalių slėnį Egipte, kur naujausių mokslininkų pasiekimų ir kompiuterinių technologijų pagalba pristatysime jums neįtikėtiną Ramzio II-ojo gyvenimo ir mirties istoriją.
Sony Entertainment
12:20
Grynakraujai   
Serijoje pasakoja apie Grynakraujus vampyrus iš Vampyro dienoraščių”.
VIASAT Nature
12:30
Gepardų dienoraščiai, 2 sezonas   
Šioje serijoje Beryl važiuoja atsivežti trijų jauniklių, kurie gyvens su Feliksu, Hytklifu ir Garfildu. Tuo pačiu ji aplanko Viskį – vieną pirmųjų prieglaudoje augusių jauniklių, kuris prie Beryl labai prisirišo. Sužinosime kaip po operacijos atsigauna Šešėlis. Dawn jį prižiūrėjo visą parą, tačiau į prieglaudą jam grįžti dar per anksti. Vienišius Sebastianas pagaliau randa patelę.
Star!
12:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
ПБК Литва
12:35
Поцелуй 2   
Многосерийный фильм
TV3
12:55
Ančiukas Donaldas ir draugai   
Antinas Donaldas jau kelis dešimtmečius sugeba nustebinti žiūrovus – pralinksminti ir priversti prapliupti juokais. Jo komiški nuotykiai ir netikėčiausios istorijos vis dar nepalieka abejingų nei vaikų, nei jų tėvelių! Plunksnuotam herojui nuolat trūksta pinigų, tad jis ieško vis naujų būdų kaip jį įgyti. Tiesa, gana dažnai, išsisukęs nuo vilko jis pataiko ant meškos!
Fox
12:55
NCIS 8   
When a controversial DJ and a Naval Officer are shot to death, the team uncovers a sinister plan.
TV6
13:00
Fizrukas   
Populiarusis aktorius Dmitrijus Nagijevas vaidina vieno įtakingo verslininko su kriminaline praeitimi Mamajos apsauginį Olegą Fominą, dažniau vadinamą Foma. Kai verslininkas atleidžia Fomą dėl pasenusių darbo metodų, apsauginis nusprendžia grįžti ten, kur pradėjo, ir įsidarbina kūno kultūros mokytoju. Šiurkštaus būdo randuotas vyras kelia daug klausimų kolegoms. Nereikia nė sakyti, kad jo mokymo metodai atrodo labai abejotini, tačiau kartais labai veiksmingi. Mokytojai ir mokiniai mokykloje pamatys tokių dalykų, apie kuriuos tik detektyvinėse knygose skaitė. Be to, Fominas svajoja sutikti savo nematytą sūnų Sanią, o paaiškėja, kad tai ne sūnus, o dukra. Ši paauglė jau pirmąją dieną sugeba įžeisti ir atstumti Fomą, tačiau jis neįpratęs trauktis ir padarys viską, kad Saniai taptų tikru draugu.
RenTV Baltic
13:00
Следаки   
Сериал.
Star!
13:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Viasat Explore
13:05
Gigantiškų objektų pervežimas   
Specialioji komanda bando transportuoti penktojo dešimtmečio gamybos bombonešį B-25 iš jo sudužimo vietos Pietų Karolinoje į muziejų. Tačiau misija atsiduria pavojuje dėl artėjančio uragano bei ženklų, kad lėktuvas gali netrukus subyrėti.
National Geographic Channel
13:12
Strippers: cars for cash 1   
Two teams compete to see who can make the most money by buying, breaking and selling parts from scrap cars. The challenge this time is for the teams is to source a ´supermini´: a small, compact, lightweight car with exciting handling and good road manners.
Viasat History
13:25
Senovės pasauliai   
Richardas Milesas seks Aleksandro Makedoniečio keliais nuo Graikijos iki Egipto per Turkiją, Siriją, Libaną ir galiausiai apsilankys Pakistano mieste, kuriam įtaką darė tiek graikai iš vakarų, tiek budistai iš rytų. Neįkainojamą Makedonijos karaliaus palikimą vėliau perėmė Graikijos monarchai.
TV3
13:30
Legenda apie Korą   
Tai istorija apie maištingą ir bebaimę paauglę, vardu Kora. Ši jaunoji kovotoja jau yra sukaupusi tris iš keturių svarbiausių elementų: žemę, vandenį ir ugnį. Betrūksta tik vandens elemento. Jo ieškodama Kora atklysta į šiuolaikinį avatarų pasaulį. Šiame kunkuliojančiame mieste gyvena įvairiausi padarai, miestą kamuoja nusikaltimai, o artėjanti revoliucija grasina jį ir visiškai sunaikinti... Ar Korai pavyks visus išgelbėti?
TV6
13:30
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
Star!
13:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
TV8
13:35
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
TNT Film
13:35
Fox Life
13:40
Jamie´s 30 Minute Meals 1   
Jamie Oliver makes rogan josh curry with fluffy rice, carrot salad, poppadoms, and flatbread.
Fox
13:45
Two and a half men 4   
3 months after Alan and Kandi´s wedding, Charlie returns to his bachelor lifestyle after Alan moves out of the house. Alan suffers a breakdown after his divorce from Kandi, the occurrence of which surprised no one.
VIASAT Nature
13:55
Šunys patruliai   
Kalėjime dirbantis šuo Barnis užuodžia tai, ko niekas nemato kosmetikos krepšelyje, o policijoje dirbantis šuo Dredas seka porelę blogiukų, mėginusių pabėgti per krūmynus.
TV3
14:00
Kempiniukas Plačiakelnis   
Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena vienas populiariausių animacinių personažų, apdovanotas ”Vaikų pasirinkimo” prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias...
TV6
14:00
Univeras. Naujas bendrikas   
Visi studentai anksčiau ar vėliau baigia universitetą, tik ne Antonas, Kuzia ir Maiklas. Jiems šmaikštūs pokštai ir juokeliai dar tęsiasi. Senieji draugai išsiskirstė kurtis savo gyvenimo, o šie trys – vis dar univere : Antonas ir Kuzia palikti kartoti kurso, o Maiklas įstojo į magistrantūrą, kad išvengtų armijos. Bendrabučio gyventojai turės kraustytis į naują bendrabutį, nes senąjį nuspręsta sulyginti su žeme. Čia gyvens ir Kristina, Maša ir Jana. Deja, ne tokios kvailos, kaip vyrukai tikėjosi. Norom nenorom jie jau surimtėję – dabar jiems rūpi ne tik seksas ir linksmybės, bet ir jausmai.
Sony Entertainment
14:00
Detektyvė Rizoli. 1 sezonas   
Džein ir Maura tiria paslaptingą iš Žaliojo Kyšulio kilusio berniuko mirtį.
РТР Планета Балтия
14:05
Сердце звезды   
Телесериал.
Fox Life
14:05
Melissa & Joey 4   
Mel gets a reluctant Joe to agree to couple´s therapy to work on their constant arguing. But she´s completely caught off guard when the therapist turns out to be Joe´s ex-girlfriend.
Fox
14:05
Two and a half men 4   
Charlie finally tells Alan that he didn´t marry Mia because she wanted Alan and Jake to move out of the house, but Alan finds a hole in his logic. Charlie and Alan deal with a noisy neighbor who happens to be Steven Tyler.
RenTV Baltic
14:15
Бернард   
Детский клуб. Мультсериал
Viasat History
14:20
Karalienės Viktorijos laikų slaptieji žudikai   
Karalienės Viktorijos laikų žmonės buvo tokie patys, kaip ir mes – pernelyg prisirišę prie technologijų ir apsėsti materializmo. Šiame dokumentiniame filme daktarė Suzannah Lipscomb tyrinės, kaip karalienės Viktorijos epochos žmonės pirmieji patyrė neišbandytus ir neištirtus kasdieninio gyvenimo aspektus, kuriuos mes šiais laikais laikome savaime suprantamu dalyku. Ji nagrinės, kaip pramoninė revoliucija pažangos vardan į mūsų namus netyčia atnešė slaptus žudikus, ir kaip mokslas pirmą kartą juos atskleidė ir ieškojo būdų jiems pašalinti. Pavertusi karalienės Viktorijos laikų namus savo baze ir laboratorija, Suzannah ištirs juose glūdinčius slaptuosius žudikus – eksperimentuos su arseniku sienų apmušaluose, augins bakterijas kūdikių buteliukuose ir išbandys luošinančius karalienės Viktorijos laikų korsetus – tam, kad atskleistų mirtinas kasdieninio gyvenimo karalienės Viktorijos laikais pasekmes.
VIASAT Nature
14:20
Šunys patruliai   
Policijoje dirbantis šuo Dredas turi kęsti sierą ir garus Rotorua, kur seka pabėgusį vairuotoją, o didžiulės Hokės įlankos lentpjūvės darbuotojai kviečiasi į pagalbą narkotikų ieškančius šunis.
Fox Life
14:20
Melissa & Joey 4   
Mel and Joe have a fun game night with married couple Nate and Gillian, whom they hope to remain good friends with.
TV8
14:30
Pamiršk mane   
Daugiaserijinis televizinis pasakojimas Pamiršk mane – apie didmiesčio herojų išorinį puošnumą ir dvasinį skurdą, smurtą prieš moteris ir vaikus, taip pat – apie pastarųjų sugebėjimą išsaugoti orumą ir svajones, kurioms anksčiau ar vėliau turi būti lemta išsipildyti. Pagrindinius vaidmenis seriale kuria talentingiausi ir mylimiausi Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktoriai: Aldona Bendoriūtė, Andrius Bialobžeskis, Dalia Morozovaitė, Vidas Petkevičius, Larisa Kalpokaitė, Algirdas Gradauskas ir kiti. Centrinė seriale – Rūta (akt. A .Bendoriūtė) – ketvirtos atžalos besilaukianti trijų vaikų mama. Jos šeima – ideali. Vyras Danielius (akt. A. Bialobžeskis) – puikiai uždirbantis ir visuomenės garbinamas televizijos laidų vedėjas. Visuose interviu Danielius pabrėžia ištikimybę žmonai ir beprotišką meilę vaikams. Jis – ir nuostabus žentas, kurį Rūtos tėvai, kartais net atrodo, myli labiau nei savo dukrą... Atrodytų, ideali idealaus gyvenimo melodija. Tačiau, kas – jei viskas tik gražus fasadas? Sužinojusi, kad ir vėl laukiasi, Rūta anaiptol nenudžiunga. Ji jau turi tris vaikus, niekada nedirbo jokio darbo, nes... vyras jai neleido. Stebuklas, kad išleido mokytis. Ko gero, tik dėl to, jog mano, kad Rūtos mokslai nieko verti. Savo laidose svetimų žmonių santuokas gelbėjantis ir nepažįstamas moteris dėl vyrų smurto guodžiantis Danielius pats namie nevengia mušti žmoną. Jis žino, kad ši niekam nepasiskųs. O jei pasiskųs, – jis bet kokius kaltinimus atrems tvirta savo idealaus įvaizdžio siena. Palaužta, sumušta ir apie vyro neištikimybę sužinojusi Rūta vis dėlto nusprendžia išsivaduoti iš smaugiančio auksinio narvelio. Ar jai pavyks įveikti šaltakraujiško sutuoktinio spąstus? Ar ištrūkusi iš auksinio narvelio ji mokės gyventi savarankiškai? Ir ar dar kas nors gyvenime suvirpins sustabarėjusias Rūtos jausmų stygas? Serialo Pamiršk mane režisierius yra Raimundas Banionis, jau kelių populiarų televizijos filmų statytojas, o scenarijaus autorius − Erikas Kundreckas. Naujasis jų darbas – jaudinanti šeimos drama Pamiršk mane su tikro gyvenimo prieskoniais, skausmingomis sielos žaizdomis, radikaliais sprendimais ir saldžios meilės iliuzijomis.
Fox
14:30
Cracked 1   
Detective Aidan Black, assigned to the SWAT team, may be suffering from some post traumatic syndrome. He is reassigned to the newly formed Psych Crimes & Crises unit, which deals with cases which involve emotional disturbance at its core.
National Geographic Channel
14:43
City Of Ants   
How do millions of simple creatures form a collective brain, make decisions and move like a single being? Enter the secret world of the most perfect society… the Superorganism. In this hour special, well use highly specialized cameras to go inside the Superorganism. Well become so a part of this miniature civilization that when a giant human stumbles onto a nest, well be irritated by the invasion. For the first time, well witness the ants point of view of an all out battle on the human body.
Lietuvos ryto televizija
14:50
Miestelio patruliai   
Policinis serialas. Vaid. M. Sacksas, J. Nihill, J. Wood. Australija. N-7
VIASAT Nature
14:50
Naujosios Zelandijos gamta   
Kitos Guso Roxburgho kelionės tikslas – Naujosios Zelandijos Centrinė šiaurinė sala, stebinanti stebuklingu, dykumą primenančiu kraštovaizdžiu, žinomu kaip centrinė vulkaninė plynaukštė.
Sony Entertainment
14:50
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
Fox Life
14:50
Grey´s anatomy 5   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
TV6
15:00
Išlikimas   
The series 19th edition finds a new batch of 20 castaways left stranded on the South Pacific island nation of Samoa.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Папе Кристал приходится рубить дрова на морозе. Поэтому она построила автоматическую дереворезку, которая не даст ему расслабиться, но зато работать можно будет в тепле.
Star!
15:00
Videofashion Designers   
Videofashion Designers showcases the prolific artistry, signature trademarks, and brilliant minds behind fashion´s most venerated designers.
Fox
15:15
Criminal minds 7   
The BAU team investigates a mass murder at an Internet security company in nearby Charlottesville but clues reveal it is not a typical serial killer at work. Meanwhile, Prentiss must complete recertification training under Morgan´s watchful eye.
Sony Entertainment
15:25
Visi myli Reimondą   
Per koledžo futbolo varžybas Frenkas pagauna kamuolį po istorinio įvarčio, tačiau vietoje to, kad grąžintų jį koledžui ar smūgiuotojui, reikalauja už jį 10 tūkstančių dolerių išpirkos.
TV3
15:30
Nemylima   
Kai Akasijai Benaventei buvo dvylika, bejodinėdamas mirė jos tėvas. Paaiškėjo, kad jo valdyta ranča buvo įkeista. Siekdama padengti skolas, našle likusi Kristina (aktorė Viktorija Rufo) ketina parduoti rančą, tačiau Estebanas padeda prikelti ūkį naujam gyvenimui. Kristina greitai pajunta simpatiją jaunam ir darbščiam vyrui ir praėjus vos metams po sutuoktinio mirties, išteka dar kartą. Akasija negali su tuo susitaikyti, todėl persikrausto pas senelius. Praėjus dvylikai metų, ji vėl grįžta į Benavenčių rančą. Estebanas nematęs jos tiek metų, negali pažinti išgražėjusios merginos ir iškart pajunta jai simpatiją. Kai ši užmezga romaną su Ulisu, pavydo kamuojamas Estebanas daro viską, kad juos išskirtų. Galiausiai Ulisas netikėtai dingsta ir Estebanas gali guosti širdgėlos draskomą Akasiją. Netrukus ir pati Akasija pajunta savo įtėviui daugiau nei prielankumą. Labai sudėtingi santykiai ir jausmai bus sunkiai prognozuojami. Aistras seriale keis neapykanta, atsidavimą – pavydas, o ištikimybę – pagiežingas kerštas.
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Научитесь делать прыгающую бумажную лягушку, фенечки, пиньяту для веселой вечеринки и кое-что еще!
Star!
15:30
Videofashion Style   
Videofashion Style examines every aspect of fashion to better define what constitutes style.
Fox Life
15:35
Grey´s anatomy 5   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
VIASAT Nature
15:40
Žemė. Planetos galia   
Vandenynai. Keliaujant iš Havajų į Etiopiją ir Viduržemio jūros regionu, pasakojama vandenynų istorija: apie niršias bangas, milžiniškus potvynius, pasaulines sroves ir visuotinio atšilimo pavojų.
Viasat Explore
15:50
Dekonstrukcija   
Kuris elektrinis įrankis geriausiai tinka namų remontui? Išbandome įvairius elektrinius įrankius ir jų akumuliatorius, kad sužinotume, kurie yra stipresni ir saugesni.
Sony Entertainment
15:55
Visi myli Reimondą   
Meri rašo laišką, kurį išsiųs su kalėdiniu atviruku. Jame įžeidžia Debrą ir garbina Meri.
LRT Kultūra
16:00
Mūsų kaimynai marsupilamiai   
Animacinis serialas. Prancūzija, Vokietija. 2012 m. HD
TV6
16:00
Viskas teisėta   
Kitė Rid – gabi advokatė, dirbanti tėvo įsteigtoje kontoroje. Šiam mirus, kontoros reikalus perima jo jaunoji žmona, beveik Keitės bendraamžė. Keitė, vengdama bereikalingų ginčų su pamote, pereina į žemesnę poziciją, tačiau dviejų jaunų moterų susidūrimų vis tiek nestigs. Nuo šiol Keitė bandys sutaikyti besibylinėjančias puses prieš joms einant į teismą. Kurioziškų atvejų darbe su kaupu!
Fox
16:00
Criminal minds 7   
Survivors of a high school massacre in Boise that occurred in October 2001 return to remember the event 10 years later, but the BAU team is called in when a new killer with a similar style targets the survivors.
Star!
16:00
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
LRT Televizija
16:15
Hartlando užuovėja 7   
Serialas. Kanada. 2013–2014 m. Serialo aut. Lauren Brooke. HD.
Viasat Explore
16:15
Aliaskos pakrančių apsauga   
Pakrančių apsauga skuba gelbėti priepuolį patyrusio žvejo, po to vyksta į avarijos vietą, kur žmogų prispaudė sunkvežimis. Kai miškuose dingsta paauglė, jie privalo pargabenti ją namo, kol dar nevėlu.
Viasat History
16:15
Laiko komanda   
Tony´is ir komanda atranda dar niekad nematytą gausybę įvairiausių daiktų iš romėnų laikų Britanijos ir imasi savo iki šiol didžiausio geofizikos projekto.
Fox Life
16:15
Scandal 2   
As David uncovers the truth about the Cytron case, things come to a head for Olivia, Cyrus, Mellie, Hollis and Verna. Backed into a corner, the five conspirators go to extremes.
LRT Kultūra
16:25
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974–1983 m.
RenTV Baltic
16:25
Sony Entertainment
16:25
Painiava   
Policijos viršininkas Mastersonas netiki, kad dėl žmogžudystės kalta Karen.
РТР Планета Балтия
16:30
Бедные родственники   
Анастасия Балякина, Василий Лановой, Ирина Купченко, Агриппина Стеклова и Борис Смолкин в телесериале
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Удивительные съемки природы, фантастические кадры - тут каждый найдет для себя что-то новое о Земле и ее обитателях.
Star!
16:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
VIASAT Nature
16:35
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Serijoje pasakojama sukrečianti istorija apie mažą kalytę Flipper, su kuria buvo taip prastai elgiamasi, jog ši negali vaikščioti ir turi būti tinkamai išmokyta, kol bus galima rasti jai naujus namus.
Fox
16:40
NCIS 1   
As Gibbs´s obsession with the unknown terrorist hits its boiling point, the terrorist returns. Taking Kate hostage, he´s on a mission to assassinate the Presidents of the U.S. and Israel. All is not as it seems though.
LRT Televizija
17:00
Akis už akį 3   
Veiksmo serialas. JAV. 2010 m. N-7. HD.
TV6
17:00
Porininkai   
Sunku būtų surasti skirtingesnius Vokietijos policijos pareigūnus. Markas – ramus šeimos vyras, dirbantis griežtai pagal įstatymus ir nuo pavojaus laikantis kuo toliau, o Karlas – jo priešingybė – pašėlęs viengungis, bylas sprendžiantis kartais ir labai rizikingais metodais. Visgi darbe jie puikūs porininkai, pasitelkę vienas kito skirtumus, sėkmingai išsprendžiantys net sudėtingiausias bylas. Seriale netrūksta nei netikėtų siužeto vingių, nei įspūdingų kaskadinių triukų. Be to sunkaus policininkų darbo kasdienybę praskaidrina nuolatiniai juokeliai ir vyriškas humoras. Šis vokiečių serialas lyginamas su Kobros vienuolika ir vadinamas linksmąja šio detektyvo versija.
Balticum TV
17:00
Laukinės gamtos ginklai   
Dokumentinis serialas (1).
Fox Life
17:00
Scandal 2   
Fitz is still trying to figure out whom he can actually trust. Olivia is trying to move on with her life, and she meets a handsome stranger. But when Fitz and Olivia are forced to be in the same room again, real sparks fly.
Star!
17:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Viasat Explore
17:05
Gigantiškų objektų pervežimas   
Šioje serijoje analizuosime, kaip 40 tonų sveriantys granito blokai buvo atgabenti į Stounhendžą.
Viasat History
17:05
Karo laikų ūkininkai   
Komanda nusikelia į 1944-uosius, kuomet Britanijos ūkininkų žemėse kareiviai ruošėsi sąjungininkų išsilaipinimui Normandijoje.
VIASAT Nature
17:05
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Kai grupė šuniukų pasveiksta nuo sunkios ligos, Paul´ui suteikiama maloni garbė išrinkti šiems vardus, todėl jam dabar tampa dar sunkiau prie jų neprisirišti.
Lietuvos ryto televizija
17:20
Išgyventi Afrikoje   
Dokumentinis serialas. JAV
Sony Entertainment
17:20
Grynakraujai   
Serijoje pasakojama apie Grynakraujus vampyrus iš Vampyro dienoraščių”.
Fox
17:20
NCIS 1   
A Seal is killed in an apparent accident while training for a highly classified mission. NCIS investigates is discovers that it wasn´t an accident. NCIS must quickly determine who killed him, or the mission will have to be aborted.
Ren Lietuva
17:25
Поцелуй   
Сериал
RenTV Baltic
17:30
VIASAT Nature
17:30
Šunys patruliai   
Kalėjime dirbantis šuo Barnis užuodžia tai, ko niekas nemato kosmetikos krepšelyje, o policijoje dirbantis šuo Dredas seka porelę blogiukų, mėginusių pabėgti per krūmynus.
Star!
17:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
LRT Televizija
17:45
Naisių vasara 6   
TV serialas. 2015 m. Rež. Raimundas Banionis, Violeta Banionienė. HD.
LRT Lituanica
17:45
Premjera. Naisių vasara 6   
TV serialas. 2015 m. Rež. Raimundas Banionis, Violeta Banionienė. HD.
VIASAT Nature
17:55
Šunys patruliai   
Policijoje dirbantis šuo Dredas turi kęsti sierą ir garus Rotorua, kur seka pabėgusį vairuotoją, o didžiulės Hokės įlankos lentpjūvės darbuotojai kviečiasi į pagalbą narkotikų ieškančius šunis.
TV6
18:00
Pelkė   
Kriminalinė veiksmo drama pateiks ne tik kvapą gniaužiančius detektyvų ir policijos vykdomų procedūrų vaizdus, įtrauks į paslaptingomis detalėmis apipintų bylų tyrimą saulėtosios Floridos pakrantėje, bet ir privers nusišypsoti – kandaus, ironiško, o kartais net juodojo humoro perliukų čia tikrai netruks! Pagrindinis Pelkės herojus – puikus, darbą išmanantis, bet savo charakteriu kartais užknisantis detektyvas Džimas Longvortas, įkūnijamas aktoriaus Matto Passmore‘o, išgarsėjusio vaidmeniu Lietuvos žiūrovams puikiai pažįstamame seriale Makleodo dukterys (McLeod´s Daughters). Džimas – vyriškas, seksualus, šarmingas, turintis puikų humoro jausmą ir nepelnytai apkaltintas neištikimybe, susidėjus su boso žmona! Detektyvui tenka persikraustyti dirbti į Floridą – valstiją, kurioje, rodos, laukia vien tik saulė, golfo laukai ir lengvas gyvenimas. Ką jis ten randa? Kalną neišaiškintų žmogžudysčių bylų ant savo naujojo darbo stalo! Iš nelengvos padėties padės išsisukti tik detektyvo patirtis ir puiki nuojauta.
TV8
18:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Balticum TV
18:00
Komisaras Manara 2   
Detektyvinis serialas (4) (Italija, 2011 m.) (N-7).
Star!
18:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox
18:05
NCIS 8   
When a controversial DJ and a Naval Officer are shot to death, the team uncovers a sinister plan.
Viasat History
18:10
Iš Rytų į Vakarus   
Pasakojimas apie civilizacijos gimimą ir suklestėjimą Artimuosiuose bei Vidurio Rytuose bei milžinišką jos įtaką Vakarams. Dauguma istorinių įvykių Vakarų pasaulyje buvo tik meninės, religinės ir socialinės evoliucijos Rytuose atspindžiai. Svarbiausiais pasaulio istorijai momentais milžinišką vaidmenį atliko Vidurio Rytai – ypatingas regionas, tūkstantį metų buvęs politiniu, ekonominiu ir kultūriniu pasaulio centras bei tiltu tarp Azijos, Afrikos bei Europos. Mokslo, teisės, monoteizmo, verslo, žmogaus teisių ir meninės išraiškos ištakos taip pat glūdi Rytuose. Ką jau kalbėti apie tūkstančius likusių rankraščių, Osmanų imperiją, Šilko kelią, konkistadorus ar renesansą, kurių be Rytų suklestėjimo net nebūtų buvę...
Fox Life
18:10
Jamie´s 30 Minute Meals 1   
Jamie makes duck salad with giant croutons and cheat´s rice pudding with stewed fruit.
Ren Lietuva
18:20
Поцелуй   
Сериал
National Geographic Channel
18:29
Strippers: cars for cash 1   
Two teams compete to see who can make the most money by buying, breaking and selling parts from scrap cars. The challenge this time is for the teams is to source a ´supermini´: a small, compact, lightweight car with exciting handling and good road manners.
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Кайлу было жалко, что его рыбке приходится весь день торчать в аквариуме и глядеть на обои, поэтому он придумал специальный пояс, чтобы носить своего питомца с собой.
Star!
18:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox Life
18:35
Manhattan Love Story 1   
In Dana and Peter’s relationship, the road to love is paved with quite a few fights. David comes up with plans for a double date and a viewing of Love Actually, but will his good intentions lead to yet another quarrel?
LRT Televizija
18:45
Ten, kur namai 1   
Draminis serialas. Australija. 2013 m. N-7. HD.
Fox
18:50
NCIS: LA 2   
Sam resumes a former alias and boards a one-way flight to Yemen in hopes of tracking down a terrorist group´s leader and rescuing the hostage son of a Saudi Prince.
TV6
19:00
CSI kriminalistai   
Detektyvinis veiksmo serialas, sukėlęs perversmą televizijoje. Vos pasirodęs CSI buvo nominuotas net keturiems prestižiniams Emmy apdovanojimams.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Balticum TV
19:00
Komanda Č   
Detektyvinis serialas (19) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Научитесь жонглировать меньше чем за минуту, приготовьте вкусное угощение и кое-что еще!
Fox Life
19:00
Manhattan Love Story 1   
Dana gets her first book to edit but with a tight deadline, while a storm brings everyone to her office. Peter is worried that Dana is keeping her car to leave him someday. Amy and David fight over the value of things.
Star!
19:00