|   Tv24
|
Arrow Up
200 kanalų

quote Visų mūsų drabužiai vienodi: mes apsirengę laiku. quote  J. Marcinkevičius
Serialai Serialų sąrašas bei papildoma informacija
2014.08.21 Ketvirtadienis
Sony Entertainment
18:05
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
Ren Lietuva
18:10
Не ври мне!   
Премьера.
LRT Kultūra
18:15
Prokurorai   
TV detektyvinis serialas. 2002 m. Rež. Raimundas Banionis.
Baltijos TV
18:25
Detektyvė Džonson   
Kyra Sedgwick, Corey Reynolds, J.K. Simmons, Robert Gossett.
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Десятилетний Мэтью решил создать необычный тостер. На нем можно будет жарить хлеб и одновременно рисовать на нем картинки.
Star!
18:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Lietuvos ryto televizija
18:45
Čiapajevas. Aistra gyventi   
Istorinis veiksmo serialas. Rež. S. Ščerbinas. Vaid. S. Strelnikovas, J. Galkina, J. Liutaja. Rusija. 2012 m. N-7
Viasat Explore
18:50
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvas ir komanda taisydami taksi įstrigo. Kainoms staigiai pakilus, Styvas patraukia į šaudymo poligoną ir bando laimėti lažybas, kurios galėtų išgelbėti dieną arba jo verslą įstumtų į pavojų.
TV6
19:00
CSI Majamis   
Vadovaujami leitenanto Horacijaus Keino (Davidas Caruso), Majamio-Deido kriminalistai dirba apsupti nuostabios atogrąžų gamtos ir Majamio kultūrinių skirtumų. Keinas, anksčiau Niujorke dirbęs išminuotojų būrio detektyvu, tirdamas bylas dažnai pasikliauja ir nuojauta, ir įkalčiais. Majamio-Deido kriminalistų komandai dar priklauso Kali Diukein (Emily Procter), dvikalbė pietietė gražuolė, kurios specializacija – balistika, Erikas Delkas (Adamas Rodriguezas), patyręs naras, puikiais pažįstantis visus Floridos vandens kelius, ir entuziastiškas buvęs patrulis Rajanas Vulfas, jaunesnysis komandos narys. Su jais kartu dirba Aleks Vuds (Khandi Alexander), atsidavusi teismo medicinos ekspertė, labai jautriai žiūrinti į savo mirusias aukas, Frenkas Tripas (Rexas Linnas), daug matęs seno kirpimo policininkas, neseniai paaukštintas į seržantus, ir Natalija Boa Vista, kurios neįprastas patekimas į laboratoriją komandoje sukėlė daug ginčų.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Balticum TV
19:00
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (34) (Rusija, 2011 m.).
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Чудовище, которое поможет убрать комнату, плетеные шарфы и полезные мини-омлеты.
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
19:00
CSI: kriminalistai   
Prekių vežimėlyje randamas į antklodę susuktas moters kūnas atidengtu subjaurotu veidu.
Baltijos TV
19:30
Policijos akademija   
Rod Crawford, Matthew Borlenghi, Jeremiah Birkett, Toby Proctor.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
РТР Планета Балтия
19:50
Плюс Любовь   
РУССКАЯ СЕРИЯ. ПРЕМЬЕРА. Евгения Осипова, Марина Могилевская, Илья Алексеев, Алиса Признякова, Александр Наумов и Олег Алмазов в телесериале
Lietuvos ryto televizija
19:50
Pragaras ant ratų   
Epinis veiksmo serialas. Vaid. A. Mount, C.Meaney. Kanada. 2011 m. N-7
Init TV
20:00
Fortjė faktorius   
Detektyvinis serialas (36) (N-7) 45‘
Da Vinci Learning
20:00
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
Star!
20:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
Sony Entertainment
20:00
CSI: kriminalistai   
Kai dykumoje, apleistame aerodrome, randamas negyvas vairuotojas, Ketrina ir Nikas pradeda tirti gatvės lenktynes.
TV1
20:05
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Star!
20:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
TV8
20:35
Moterys meluoja geriau   
Jau netrukus Robertėlis (akt. N. Gadliauskas) įsidarbins taksi vairuotoju pas Silvestrą (akt. Arūnas Storpirštis). Komiškai susiklosčius aplinkybėms Jūratė (akt. G. Latvėnaitė) ims įtarinėti vyrą darbe sukantį ne tik vairą, bet ir į kairę. Kostia (Dž. Siaurusaitis) ryšis svarbiems gyvenimo pokyčiams, net užsirašys į anoniminių alkoholikų draugiją. Už tai bus dosniai apdovanotas žmonos Galinos (akt. V. Mockevičiūtė), tik ar šįkart jos pamėgta taurelė neprives poros iki skyrybų? Medos (akt. I. Norkutė-Žvinienė) kelyje bus vyrų, nuotykių, vėl vyrų ir dar kartą nuotykių restoranuose, parkuose, ligoninėse ir net kapinėse... Vienas labai intriguojantis Medos meilės nuotykis atplauks tiesiai iš jūros. Meilės ieškos ir Donatas (akt. M. Jampolskis), o jo buvusi ir galbūt vėl – būsima – mylimoji Ugnė (akt. A. Šataitė) su tėvu Marijumi (akt. R. Rudoku) mėgins surasti pradangintą brangų paveikslą. Su šia brangenybe pasprukęs dailininkas Česlovas (akt. Sakalas Uždavinys) ims burti, pranašauti ateitį. Ar kortos jam parodys, kad su paveikslais vis dėlto teks išsiskirti? Septintąjį sezoną skaičiuosiančio žiūrimiausios televizijos TV3 serialo Moterys meluoja geriau žvaigždžių komandoje netrukus pasirodys ir daugiau žinomų aktorių. Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė vaidins Galinos draugę Oksaną. Rimantas Bagdzevičius – Edmundą, meno kolekcionuotoją. Medos bičiulio Vovkos vaidmeniu debiutuos Andrius Žiurauskas. Taip pat scenarijaus vingiai sugrąžins Jurijaus Smorigino personažą Feliksą − šis ir vėl taikysis užmesti meilės tinklus. Kuri serialo moteris į juos įsipainios? Ir kas vis dėlto meluoja geriau?
Viasat Explore
20:35
Gigantiškų objektų pervežimas   
Ancient mystery moves. Scientists and engineers search for clues and set out to solve the mysteries of how Mega Movers pushed the limits of ingenuity and pulled off the impossible.
Balticum TV
20:50
Trauma   
TV serialas (5) (Kanada, 2010 m.) (N-7).
LRT Televizija
21:00
Juodabarzdis   
Nuotykių mini serialas. JAV. 2006 m. N-7. Rež. Kevin Connor.
TV6
21:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
Sony Entertainment
21:00
Trapumas. 2 sezonas   
Garus fizioterapeutas Pablo Morijasas gydydamas savo pacientus naudoja netradicinius metodus. Jis tiki, kad bet koks fizinis skausmas atsiranda dėl emocinių priežasčių, todėl stengiasi užmegzti ypatingą ryšį su kiekvienu pacientu – bando juos suprasti ir atrasti tikrąją skausmo priežastį. Tačiau Pablo bandant susidoroti su jį palaužusio netikėto įvykio pasekmėmis, įveikti vidinius prieštaravimus pacientams padedančio gydytojo emocinis skausmas dažnai išsiveržia į paviršių.
Star!
21:00
Rich and Reckless   
Get to know the greediest modern criminals - the ones who stop at nothing to get their slice of the pie.
ПБК Литва
21:05
Личная жизнь следователя Савельева   
Многосерийный фильм. Заключительные серии
Viasat Explore
21:25
Šiaurės jūra   
Normand Master denyje esantys inkarų pakėlėjai pasiruošę vykti į savo kitą darbą, tačiau paskutinių patikrinimų metu didžiulis veržliaraktis sukelia problemų... ir tai jiems brangiai kainuoja.
РТР Планета Балтия
21:50
Крутые берега   
Ксения Алферова, Раиса Рязанова, Игорь Ливанов, Данила Белых, Александр Пороховщиков и Алексей Панин в телесериале
Star!
22:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
LRT Televizija
22:05
Nepaskelbtas karas. Dokumentalisto užrašai   
Dokumentinis filmas. Ukraina. 2014 m. Filmo autorė Snižana Potapčuk. Režisieriai: Snižana Potapčuk, Samvel Ačinian. (originalo kalba, subtitruota)
Balticum TV
22:05
Džentelmenas   
Kriminalinis serialas (3) (Kanada, 2009 m.) (N-14).
Viasat Explore
22:15
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvas dirba prie savo brolio Dastino mašinos. Vienintelis sunkumas iki šiol buvo tai, kad į ją Styvas sukišo nemažą savo pinigų dalį, ir dabar yra beprotiškai įsimylėjęs savo brolio mašiną.
Sony Entertainment
22:25
Ligoninės priimamasis. 11 sezonas   
Nyla (gyvena Čikagoje) ir Galantas (yra Irake) pasiilgo vienas kito ir rašo laiškus. Galantas taip pat bando išgelbėti mergaitės gyvybę.
Star!
22:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
TV8
22:40
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
TV1
23:00
Sekso magistrai   
Michael Sheen, Lizzy Caplan, Caitlin FitzGerald.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
Balticum TV
23:05
Objektas 11   
Fantastinis detektyvinis serialas (10) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
Viasat Explore
23:10
Ratai iš ano pasaulio   
Vaikinai imasi restauruoti seniai matytą bičiulį – 1971-ųjų žaliąjį Chargerį R/T , tačiau jų laukia ilgas ir sunkus darbas priešakyje.
Sony Entertainment
23:20
Vilkų žemė. 3 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
Star!
23:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Baltijos TV
23:35
Vampyro dienoraščiai   
Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder.
Lietuvos ryto televizija
23:45
Pragaras ant ratų   
Epinis veiksmo serialas. Vaid. A. Mount, C.Meaney. Kanada. 2011 m. N-7
РТР Планета Балтия
23:55
Записки экспедитора тайной канцелярии   
Илья Соколовский, Сергей Чонишвили, Михаил Полицеймако и Дарья Мельникова в телесериале
2014.08.22 Penktadienis
Balticum TV
00:05
Įkalčiai   
Detektyvinis serialas (15) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
LRT Kultūra
00:25
Viso gero, draugai partiniai!   
Dokumentinis serialas. Prancūzija, Vokietija. 2011 m. Rež. Andrej Nekrasov, Jens Becker
Baltijos TV
00:30
Detektyvė Džonson   
Kyra Sedgwick, Corey Reynolds, J.K. Simmons, Robert Gossett.
Da Vinci Learning
00:30
Из истории великих научных открытий   
В 1865 году Грегор Мендель открыл базовые законы наследственности. Применяя статистические методы, он доказал существование наследственных признаков.
Star!
00:30
Get Out   
Join gorgeous hosts of today’s best travel series, as they take viewers to exciting locations to experience all of the local color, fun, and nightlife from famous cities.
Da Vinci Learning
00:45
Из истории великих научных открытий   
Как связаны землетрясения и извержения вулканов с жизнью на Земле? На этот вопрос отвечает Альфред Вегенер и его теория дрейфа материков.
Sony Entertainment
00:45
CSI: kriminalistai   
Prekių vežimėlyje randamas į antklodę susuktas moters kūnas atidengtu subjaurotu veidu.
LNK
00:55
Deksteris   
Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, David Zayas, Lauren Velez.
Viasat Explore
00:55
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvas dirba prie savo brolio Dastino mašinos. Vienintelis sunkumas iki šiol buvo tai, kad į ją Styvas sukišo nemažą savo pinigų dalį, ir dabar yra beprotiškai įsimylėjęs savo brolio mašiną.
Baltijos TV
01:25
Laukinis   
Igor Lifanov, Marija Bajeva, Artem Mazunov.
Sony Entertainment
01:35
Ligoninės priimamasis. 11 sezonas   
Nyla (gyvena Čikagoje) ir Galantas (yra Irake) pasiilgo vienas kito ir rašo laiškus. Galantas taip pat bando išgelbėti mergaitės gyvybę.
Viasat Explore
01:45
Ratai iš ano pasaulio   
Vaikinai imasi restauruoti seniai matytą bičiulį – 1971-ųjų žaliąjį Chargerį R/T , tačiau jų laukia ilgas ir sunkus darbas priešakyje.
TV6
01:55
CSI Majamis   
Vadovaujami leitenanto Horacijaus Keino (Davidas Caruso), Majamio-Deido kriminalistai dirba apsupti nuostabios atogrąžų gamtos ir Majamio kultūrinių skirtumų. Keinas, anksčiau Niujorke dirbęs išminuotojų būrio detektyvu, tirdamas bylas dažnai pasikliauja ir nuojauta, ir įkalčiais. Majamio-Deido kriminalistų komandai dar priklauso Kali Diukein (Emily Procter), dvikalbė pietietė gražuolė, kurios specializacija – balistika, Erikas Delkas (Adamas Rodriguezas), patyręs naras, puikiais pažįstantis visus Floridos vandens kelius, ir entuziastiškas buvęs patrulis Rajanas Vulfas, jaunesnysis komandos narys. Su jais kartu dirba Aleks Vuds (Khandi Alexander), atsidavusi teismo medicinos ekspertė, labai jautriai žiūrinti į savo mirusias aukas, Frenkas Tripas (Rexas Linnas), daug matęs seno kirpimo policininkas, neseniai paaukštintas į seržantus, ir Natalija Boa Vista, kurios neįprastas patekimas į laboratoriją komandoje sukėlė daug ginčų.
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
02:25
Trapumas. 2 sezonas   
Garus fizioterapeutas Pablo Morijasas gydydamas savo pacientus naudoja netradicinius metodus. Jis tiki, kad bet koks fizinis skausmas atsiranda dėl emocinių priežasčių, todėl stengiasi užmegzti ypatingą ryšį su kiekvienu pacientu – bando juos suprasti ir atrasti tikrąją skausmo priežastį. Tačiau Pablo bandant susidoroti su jį palaužusio netikėto įvykio pasekmėmis, įveikti vidinius prieštaravimus pacientams padedančio gydytojo emocinis skausmas dažnai išsiveržia į paviršių.
Viasat Explore
02:30
FTB: kova su nusikalstamumu   
Paauglė motina į pasimatymą su nepažįstamuoju pasiima savo vienerių metų kūdikį. Kai randamas jos lavonas, FTB bando surasti žudiką ir išsiaiškinti, ar vaikas vis dar gyvas.
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
ПБК Литва
02:35
Личная жизнь следователя Савельева   
Многосерийный фильм
Star!
03:00
Las Vegas Confession   
Sometimes What happens in Vegas, stays in Vegas doesn´t apply. Join host Cindy Taylor as she hits Vegas hottest nightspots to find out what secrets people have to share.
Viasat Explore
03:30
Prieš gamtos stichiją   
Pasakojimas apie elitinę pilotų grupę, nedideliais lėktuvais skraidančius į pačius atokiausius pasaulio kampelius. Tiesa, šie lėktuvai nėra pritaikyti tokiems intensyviems skrydžiams, tad pilotų darbas išties ne iš lengvųjų. Kasdien jie susiduria su pavojingomis oro sąlygomis, apledėjimu ir deguonies trūkumu. Tik bebaimiai adrenalino fanatikai gali ryžtis tokiam iššūkiui.
Star!
03:30
Get Out   
Join gorgeous hosts of today’s best travel series, as they take viewers to exciting locations to experience all of the local color, fun, and nightlife from famous cities.
Sony Entertainment
03:45
Vilkų žemė. 3 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
Viasat Explore
03:55
Prieš gamtos stichiją   
Pasakojimas apie elitinę pilotų grupę, nedideliais lėktuvais skraidančius į pačius atokiausius pasaulio kampelius. Tiesa, šie lėktuvai nėra pritaikyti tokiems intensyviems skrydžiams, tad pilotų darbas išties ne iš lengvųjų. Kasdien jie susiduria su pavojingomis oro sąlygomis, apledėjimu ir deguonies trūkumu. Tik bebaimiai adrenalino fanatikai gali ryžtis tokiam iššūkiui.
Star!
04:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
РТР Планета Балтия
04:10
Пока станица спит   
Телесериал.
Viasat Explore
04:20
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvas ir komanda taisydami taksi įstrigo. Kainoms staigiai pakilus, Styvas patraukia į šaudymo poligoną ir bando laimėti lažybas, kurios galėtų išgelbėti dieną arba jo verslą įstumtų į pavojų.
Star!
04:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Sony Entertainment
05:10
CSI: kriminalistai   
Kai dykumoje, apleistame aerodrome, randamas negyvas vairuotojas, Ketrina ir Nikas pradeda tirti gatvės lenktynes.
Viasat Explore
05:15
Šiaurės jūra   
Normand Master denyje esantys inkarų pakėlėjai pasiruošę vykti į savo kitą darbą, tačiau paskutinių patikrinimų metu didžiulis veržliaraktis sukelia problemų... ir tai jiems brangiai kainuoja.
RenTV Baltic
06:00
СЛЕДАКИ   
Сериал
Sony Entertainment
06:00
Sužadėtuvių taisyklės   
Odrė ir Dženifer nusprendžia kartu nueiti į Bon Jovi koncertą.
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat Explore
06:10
Gigantiškų objektų pervežimas   
Ancient mystery moves. Scientists and engineers search for clues and set out to solve the mysteries of how Mega Movers pushed the limits of ingenuity and pulled off the impossible.
Sony Entertainment
06:25
Sužadėtuvių taisyklės   
Sulaužiusi kaimynų lėlę Odrė neša ją į lėlių ligoninę. Džefas lydi savo vaiko surogatinę motiną į pasimatymą.
Lietuvos ryto televizija
06:30
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
Da Vinci Learning
06:30
Из истории великих научных открытий   
В 1865 году Грегор Мендель открыл базовые законы наследственности. Применяя статистические методы, он доказал существование наследственных признаков.
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Da Vinci Learning
06:45
Из истории великих научных открытий   
Как связаны землетрясения и извержения вулканов с жизнью на Земле? На этот вопрос отвечает Альфред Вегенер и его теория дрейфа материков.
TV1
06:50
Mano tėtis kalba š...   
William Shatner, Jonathan Sadowski, Nicole Sullivan.
Sony Entertainment
06:50
Klaidusis Los Andželas   
Konoras padeda Rakelei, tačiau jos nesėkmės tęsiasi ir ji sulaukia žeminančio pasiūlymo. Po pašėlusios nakties su kartu vaidinančiais aktoriais Ebės meilės reikalai tampa dar komplikuotesni. Nikui galiausiai pradeda labiau sektis.
Baltijos TV
07:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
LNK
07:00
Viasat Explore
07:00
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvas dirba prie savo brolio Dastino mašinos. Vienintelis sunkumas iki šiol buvo tai, kad į ją Styvas sukišo nemažą savo pinigų dalį, ir dabar yra beprotiškai įsimylėjęs savo brolio mašiną.
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
Ren Lietuva
07:05
Бернард   
Мультсериал
TV1
07:15
Komisaras Aleksas   
Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Jakub Wesolowski, Janusz Chabior.
Star!
07:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Sony Entertainment
07:45
Vampyro dienoraščiai   
Stefanas prisipažįsta, kad kartais nori tapti žmogumi.
LNK
07:50
Volkeris, Teksaso reindžeris   
Sheree J. Wilson, Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr..
Viasat Explore
07:55
Ratai iš ano pasaulio   
Vaikinai imasi restauruoti seniai matytą bičiulį – 1971-ųjų žaliąjį Chargerį R/T , tačiau jų laukia ilgas ir sunkus darbas priešakyje.
Lietuvos ryto televizija
08:00
Apaštalas   
Veiksmo serialas. Rež. G. Sidorovas. Vaid. J. Mironovas, N.Fomenko, D. Moroz. Rusija. 2008 m. N-7
Baltijos TV
08:00
Star!
08:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
TV8
08:05
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Ren Lietuva
08:10
Star!
08:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Sony Entertainment
08:35
Sukeisti gyvenimai   
Džonas ir Ketrin bando padėti Dafnei, Tajus sulaukia perdislokavimo pranešimo.
Viasat Explore
08:45
Laukinė Kanada su Ray‘umi Mearsu   
The Company That Built A Country. Travelling across land and by canoe Ray tells the tells history from creation to the present day story of one of the greatest companies the world has ever known - the Hudson’s Bay Company.
LRT Televizija
09:00
TV8
09:00
Agata Kristi. Tomis ir Tapensė   
Pagal Agatos Kristi knygą sukurtas serialas pasakoja apie detektyvų Tomio ir Tapensės porą. Elegantiški britų jaunavedžiai entuziastingai gliaudo vietinius nusikaltimus. Pro jų akis nepraslysta nė viena svarbi smulkmena, jie suranda dingusias brangenybes, išaiškina poltergeisto reiškinius, ištiria, kas užnuodijo saldainius. Kiekviena serija – tai trumpa, tikra A. Kristi detektyvinė istorija.
TV1
09:00
Krepšininkai   
Atlikėjas: Tony Parker.
Star!
09:00
Rich and Reckless   
Get to know the greediest modern criminals - the ones who stop at nothing to get their slice of the pie.
РТР Планета Балтия
09:05
Хозяйка моей судьбы   
Галина Петрова, Эммануил Виторган, Ирина Бразговка и Анастасия Макеева в телесериале
Ren Lietuva
09:05
TV3
09:10
Vestuvių muzikantai   
After learning Courtney Love and Hole are recording in Stevie´s studio, Tommy convinces his band mate to take her instruments for a spin at their next event. But after a run-in with boy band-cover band Just´a Krush, Hole´s instruments are stolen, and Tommy vows to recover the instruments before Courtney finds out. The trail leads to a confrontation at a charity auction Roxie´s throwing for her personal cause: Keckinger´s.
TV1
09:25
Sony Entertainment
09:25
Klaidusis Los Andželas   
Naujų santykių, gašlių pagundų ir viskas arba nieko sprendimų kupiname seriale jaunuoliai grumiasi su gyvenimo sėkmę nulemiančiais iššūkiais šou pasaulio industrijos nerealybėje.
Balticum TV
09:45
Detektyvas Džo   
Kriminalinis serialas (4) (Prancūzija, D.Britanija, 2013 m.) (N-7).
Viasat Explore
09:45
Šiaurės jūra   
Škotijos jūrų pareigūnai surengia reidą į du tralerius: šukučių žvejybos laivą, žvejybai naudojantį per daug tinklų, ir krevečių gaudymo laivą.
TV6
10:00
Beverli Hilsas 90210   
Seriale nagrinėjamos šiuolaikinių paauglių problemos, rodomi stilingiausi vakarėliai, prabangus gyvenimas ir jaunatviškos viltys.
Baltijos TV
10:00
Policijos akademija   
Rod Crawford, Matthew Borlenghi, Jeremiah Birkett, Toby Proctor.
Star!
10:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Lietuvos ryto televizija
10:10
Komisaras Megrė   
Detektyvinis serialas. Rež.A. Ahandelle. aid. B. Cremeras, A. Brasseuras, M. Londsale. Prancūzija, Belgija, Šveicarija. 2001 m. N-7
Sony Entertainment
10:20
Sužadėtuvių taisyklės   
Odrė ir Dženifer nusprendžia kartu nueiti į Bon Jovi koncertą.
TV8
10:25
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
Зоуи десять, и она мечтает о машине, которая бы накапливала энергию, когда она катится вниз с холма, чтобы легче было забираться вверх.
Star!
10:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Viasat Explore
10:35
Prieš gamtos stichiją   
Kai gamtos stichija nutraukia elektros laidus, mums į pagalbą skuba elektrikai. Pūgos, tornadai, perkūnija – šios stichijos padarinius šalina kompanijos Entergy Arkansas elektrikų komandos. Jiems tenka dirbti itin pavojingomis sąlygomis, kad elektros tiekimas kuo greičiau būtų atnaujintas.
Balticum TV
10:45
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (34) (Rusija, 2011 m.).
TV1
10:45
Būrėja   
Sony Entertainment
10:45
Sužadėtuvių taisyklės   
Sulaužiusi kaimynų lėlę Odrė neša ją į lėlių ligoninę. Džefas lydi savo vaiko surogatinę motiną į pasimatymą.
TV6
11:00
Mastrichto policija   
Amsterdamo policijos detektyvas Floris Volfsas perkeliamas dirbti į pasienio miestuko Mastrichto policijos departamentą. Ne vieni metai, Volfo praleisti didmiestyje, daro įspūdį vietos policininkams, todėl atvykėlis nesunkiai įsilieja į naują kolektyvą. Vis geriau pažindamas vietinius, Floris ima aiškintis nesuskaičiuojamus Mastrichto nusikaltimus, o visada greta jo – žavi ir labai kieta detektyvė Eva Dongen...
Baltijos TV
11:00
Laukinis   
Igor Lifanov, Marija Bajeva, Artem Mazunov.
Da Vinci Learning
11:00
Умелые пальчики   
Делаем необычную сумку и мастерим игрушку для ванны из всякой мелочи.
Sony Entertainment
11:10
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
TV1
11:15
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Viasat Explore
11:50
Gigantiškų objektų pervežimas   
Lock, stock & barrel. What if in the future the Pentagon – the world’s largest office building – had to be moved. Mega Movers lay out their plan for this extraordinary move.
TV6
12:00
Elementaru   
Čarlio angelas – Emmy apdovanojimui nominuota egzotiškoji Holivudo aktorė Lucy Liu TV3 eteryje sužibės naujomis spalvomis. Elementaru, Vatsonai... – visiems puikiai pažįstama frazė. Ją nuo šiol tars kultinio serialo Elementaru premjeros herojai. Dviem Emi nominuota paslapčių apgaubta kriminalinė drama su veiksmo filmų žvaigžde L. Liu ir kultinio filmo Traukinių žymėjimas žvaigžde Jonny Lee Miller įrodys, kad Šerloko Holmso istorijos gali būti labai modernios. Šis mūsų dienų ponaitis Šerlokas – nuo priklausomybės Niujorko reabilitacijos centre po gydymo atsigaunantis detektyvas. Tėvo verčiamas Š. Holmsas apsigyvena su daktare Joan Watson (L. Liu), kuri turėtų herojų išlaikyti blaivybės kelyje... Tiesa, Šerlokas šioje damoje mato ne globėją, o puikią detektyvę.
Baltijos TV
12:00
Svotai   
Fiodor Dobronravov, Liudmila Artemjeva, Tatyana Kravchenko.
Da Vinci Learning
12:00
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
Sony Entertainment
12:00
Sukeisti gyvenimai   
Džonas ir Ketrin bando padėti Dafnei, Tajus sulaukia perdislokavimo pranešimo.
TV1
12:10
Arti namų   
John Carroll Lynch, David James Elliott, Jennifer Finnigan, Kimberly Elise.
RenTV Baltic
12:20
Документальный спецпроект   
”Мужчина против женщины”
TV8
12:40
Gydytojai   
1095 Award-winning actress Valerie Bertinelli joins The Doctors to show you the medical breakthroughs that can help you build your best body ever! Find out how she lost 40 pounds and kept it off for over a year.
Viasat Explore
12:40
Šiaurės jūra   
Škotijos jūrų pareigūnai surengia reidą į du tralerius: šukučių žvejybos laivą, žvejybai naudojantį per daug tinklų, ir krevečių gaudymo laivą.
Sony Entertainment
12:50
Vampyro dienoraščiai   
Stefanas prisipažįsta, kad kartais nori tapti žmogumi.
LNK
12:55
TV6
13:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
ПБК Литва
13:00
Ясмин   
Многосерийный фильм
Baltijos TV
13:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Star!
13:00
Videofashion News   
Videofashion News tracks designer collections, the designers themselves, the models, and the behind-the-scenes celebrities of the fashion universe.
TV1
13:05
Apgavystės   
Laura Carmine, Julian Gil, Lincoln Palomeque.
LNK
13:20
Viasat Explore
13:25
Laukinė Kanada su Ray‘umi Mearsu   
Samuelis Hearne´as yra žymus britų pionierius, kurio įkvepianti Kanados tyrinėjimų istorija pilna sunkių išmėginimų ir nuotykių. Ši kelionė tampa dar įdomesnė skaitant jo paliktą kelionių žurnalą.
Star!
13:30
Videofashion News   
Videofashion News tracks designer collections, the designers themselves, the models, and the behind-the-scenes celebrities of the fashion universe.
TV8
13:35
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Sony Entertainment
13:40
Klaidusis Los Andželas   
Naujų santykių, gašlių pagundų ir viskas arba nieko sprendimų kupiname seriale jaunuoliai grumiasi su gyvenimo sėkmę nulemiančiais iššūkiais šou pasaulio industrijos nerealybėje.
LNK
13:55
Pavogtas gyvenimas   
Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Luis Roberto Guzman.
Star!
14:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
ПБК Литва
14:25
Ясмин   
Продолжение
Viasat Explore
14:25
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvas ir komanda taisydami taksi įstrigo. Kainoms staigiai pakilus, Styvas patraukia į šaudymo poligoną ir bando laimėti lažybas, kurios galėtų išgelbėti dieną arba jo verslą įstumtų į pavojų.
TV8
14:30
Moterys meluoja geriau   
Jau netrukus Robertėlis (akt. N. Gadliauskas) įsidarbins taksi vairuotoju pas Silvestrą (akt. Arūnas Storpirštis). Komiškai susiklosčius aplinkybėms Jūratė (akt. G. Latvėnaitė) ims įtarinėti vyrą darbe sukantį ne tik vairą, bet ir į kairę. Kostia (Dž. Siaurusaitis) ryšis svarbiems gyvenimo pokyčiams, net užsirašys į anoniminių alkoholikų draugiją. Už tai bus dosniai apdovanotas žmonos Galinos (akt. V. Mockevičiūtė), tik ar šįkart jos pamėgta taurelė neprives poros iki skyrybų? Medos (akt. I. Norkutė-Žvinienė) kelyje bus vyrų, nuotykių, vėl vyrų ir dar kartą nuotykių restoranuose, parkuose, ligoninėse ir net kapinėse... Vienas labai intriguojantis Medos meilės nuotykis atplauks tiesiai iš jūros. Meilės ieškos ir Donatas (akt. M. Jampolskis), o jo buvusi ir galbūt vėl – būsima – mylimoji Ugnė (akt. A. Šataitė) su tėvu Marijumi (akt. R. Rudoku) mėgins surasti pradangintą brangų paveikslą. Su šia brangenybe pasprukęs dailininkas Česlovas (akt. Sakalas Uždavinys) ims burti, pranašauti ateitį. Ar kortos jam parodys, kad su paveikslais vis dėlto teks išsiskirti? Septintąjį sezoną skaičiuosiančio žiūrimiausios televizijos TV3 serialo Moterys meluoja geriau žvaigždžių komandoje netrukus pasirodys ir daugiau žinomų aktorių. Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė vaidins Galinos draugę Oksaną. Rimantas Bagdzevičius – Edmundą, meno kolekcionuotoją. Medos bičiulio Vovkos vaidmeniu debiutuos Andrius Žiurauskas. Taip pat scenarijaus vingiai sugrąžins Jurijaus Smorigino personažą Feliksą − šis ir vėl taikysis užmesti meilės tinklus. Kuri serialo moteris į juos įsipainios? Ir kas vis dėlto meluoja geriau?
Star!
14:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Sony Entertainment
14:35
Ligoninės priimamasis. 11 sezonas   
Nyla (gyvena Čikagoje) ir Galantas (yra Irake) pasiilgo vienas kito ir rašo laiškus. Galantas taip pat bando išgelbėti mergaitės gyvybę.
LNK
14:50
Be kaltės kalta   
Beren Saat, Engin Akyurek, Firat Celik.
Lietuvos ryto televizija
14:55
Komisaras Megrė   
Detektyvinis serialas. Rež. C.Goretta. Vaid. B. Cremeras, M. Lonsdale´as, R. Faure. Prancūzija, Belgija, Šveicarija. 1991 m. N-7
Balticum TV
14:55
Objektas 11   
Fantastinis detektyvinis serialas (10) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
TV6
15:00
Išlikimas   
Survivor kicks off in Nicaragua where the danger is high and the island rugged. With 20 people who are going to have to work together, it is going to be tough. Jeff Probst is the host for the season and with 39 days 20 people, there can only be one survivor.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Десятилетний Мэтью решил создать необычный тостер. На нем можно будет жарить хлеб и одновременно рисовать на нем картинки.
Star!
15:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
RenTV Baltic
15:20
Семейные драмы   
Премьера.
TV1
15:30
Mano tėtis kalba š...   
William Shatner, Jonathan Sadowski, Nicole Sullivan.
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Чудовище, которое поможет убрать комнату, плетеные шарфы и полезные мини-омлеты.
Sony Entertainment
15:30
Sužadėtuvių taisyklės   
Dženifer gali pasigailėti nusprendusi surengti Odrei dovanų vakarėlį, nes ji vakarėlio kvietimuose nurodo ne tą datą.
Star!
15:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
TV1
15:55
Komisaras Aleksas   
Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Jakub Wesolowski, Janusz Chabior.
Sony Entertainment
15:55
Sužadėtuvių taisyklės   
Liz savaitei apsistoja pas Džefą ir Odrę.
LRT Televizija
16:00
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Austrija. Pradėtas 1994 m. N-7.
TV6
16:00
Vampyrų žudikė   
Serialas pasakoja apie Bafi – antgamtine jėga apdovanotą merginą, gyvenančią Samerdeile. Čia ji kovojan su vampyrais ir kitais blogio padarais. Sulaukusi penkiolikos Bafi buvo pasirinkta būti vampyrų, demonų ir kitų tamsos jėgų žudike. Kartu su savo draugais ji ne tik įveikia koledžo iššūkius, bet ir gelbsti pasaulį nuo blogio. Pagrindinė serialo aktorė – Sarah Michelle Gellar – šio vaidmens dėka užsitarnavo vienos gražiausių ir geidžiamiausių aktorių vardą Amerikoje.
TV8
16:00
Gydytojai   
1100 The lab coats are off and the hospital gowns are on! The Doctors get a taste of their own medicine and undergo the exams we all need for a healthy life. And, are you at risk for heart disease? An ultrasound may save your life.
Baltijos TV
16:00
Striksės   
Aly Michalka, Ashley Tisdale, Robbie Jones.
Star!
16:00
Rich and Reckless   
Get to know the greediest modern criminals - the ones who stop at nothing to get their slice of the pie.
Viasat Explore
16:10
Gigantiškų objektų pervežimas   
Ancient mystery moves. Scientists and engineers search for clues and set out to solve the mysteries of how Mega Movers pushed the limits of ingenuity and pulled off the impossible.
Lietuvos ryto televizija
16:20
Laukinių kačių nuotykiai   
Dokumentinis serialas. Naujoji Zelandija
Sony Entertainment
16:20
Sukeisti gyvenimai   
Dafnė ir Bei pradeda paskutinius mokslo metus Karltone. Ketrin užsirašo į stepo klasę.
Ren Lietuva
16:25
Семейные драмы   
Премьера.
RenTV Baltic
16:25
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
TNT Film
16:45
LRT Televizija
17:00
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Austrija. Pradetas 1994 m. N-7
TV6
17:00
Hubertas ir Staleris   
Policijos patruliai Hubertas ir Staleris stengiasi dirbti pagal tarnybines taisykles. Tačiau bylos dažnai būna tokios sudėtingos, kad policininkai priversti nepaisyti kai kurių oficialių reikalavimų. Tai ypač erzina nuovados vadovą Reimundą Girvidzą, siekiantį mero posto. Policininkų kasdienybėje tikrai netrūksta komiškų situacijų, kurios bus atskleistos šiame veiksmo ir komedijos mišinyje – seriale Hubertas ir Staleris .
Baltijos TV
17:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Viasat Explore
17:00
Šiaurės jūra   
Normand Master denyje esantys inkarų pakėlėjai pasiruošę vykti į savo kitą darbą, tačiau paskutinių patikrinimų metu didžiulis veržliaraktis sukelia problemų... ir tai jiems brangiai kainuoja.
Star!
17:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Sony Entertainment
17:15
Vampyro dienoraščiai   
Boni atskleidžia likusią Šeino plano dalį.
Lietuvos ryto televizija
17:20
Pavojingiausi pasaulio gyvūnai   
Dokumentinis serialas. D. Britanija. 2009 m
Ren Lietuva
17:20
RenTV Baltic
17:25
Не ври мне!   
Премьера.
Star!
17:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Viasat Explore
17:50
Laukinė Kanada su Ray‘umi Mearsu   
Rėjus seka Johno Rae pėdomis ir pasakoja istoriją apie tai, kaip šis atrado šiaurės vakarų jūrų kelią, XIX a. tyrinėjimų šv. Gralį, turėjusį tapti visiškai nauju prekybos su Tolimaisiais Rytais keliu.
TV6
18:00
Elementaru   
Čarlio angelas – Emmy apdovanojimui nominuota egzotiškoji Holivudo aktorė Lucy Liu TV3 eteryje sužibės naujomis spalvomis. Elementaru, Vatsonai... – visiems puikiai pažįstama frazė. Ją nuo šiol tars kultinio serialo Elementaru premjeros herojai. Dviem Emi nominuota paslapčių apgaubta kriminalinė drama su veiksmo filmų žvaigžde L. Liu ir kultinio filmo Traukinių žymėjimas žvaigžde Jonny Lee Miller įrodys, kad Šerloko Holmso istorijos gali būti labai modernios. Šis mūsų dienų ponaitis Šerlokas – nuo priklausomybės Niujorko reabilitacijos centre po gydymo atsigaunantis detektyvas. Tėvo verčiamas Š. Holmsas apsigyvena su daktare Joan Watson (L. Liu), kuri turėtų herojų išlaikyti blaivybės kelyje... Tiesa, Šerlokas šioje damoje mato ne globėją, o puikią detektyvę.
TV8
18:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Balticum TV
18:00
Trauma   
TV serialas (5) (Kanada, 2010 m.) (N-7).
TV1
18:00
Didingasis amžius   
Halit Ergenc, Meryem Uzerli, Nebahat Cehre.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
Sony Entertainment
18:05
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
Ren Lietuva
18:20
Не ври мне!   
Премьера.
Baltijos TV
18:25
Šeimynėlė (25, 26)   
Šeimynėlė – serialas apie tai, kad kartais giminės būna per daug artimi. Maskvoje, Stalino laikų statybos trijų kambarių bute, gyvena jauna šeima: Kostia, jo žmona Vera ir jų vaikai – penkiametė dukra ir dvejų metukų dvyniai sūnūs. Jų gyvenimas puikiai klostytųsi, jei ne Kostios tėvai, kurie gyvena jų kaimynystėje – toje pačioje laiptinės aikštelėje.
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Восьмилетинй Дилан изобрел электропоезд на ножном приводе, на котором можно ездить в школу.
Star!
18:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Lietuvos ryto televizija
18:45
Čiapajevas. Aistra gyventi   
Istorinis veiksmo serialas. Rež. S.Ščerbinas. Vaid. S. Strelnikovas, J. Galkina, J. Liutaja. Rusija. 2012 m. N-7
Viasat Explore
18:50
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvą neramina du dalykai: jo komanda turi sumontuoti puošnius niekučius ant visų nekenčiamos mašinos; du jo sūnūs mieste siaučia po parduotuves ir nori iš senų dalių surinkti lenktyninį kartingą.
TV6
19:00
CSI Majamis   
Vadovaujami leitenanto Horacijaus Keino (Davidas Caruso), Majamio-Deido kriminalistai dirba apsupti nuostabios atogrąžų gamtos ir Majamio kultūrinių skirtumų. Keinas, anksčiau Niujorke dirbęs išminuotojų būrio detektyvu, tirdamas bylas dažnai pasikliauja ir nuojauta, ir įkalčiais. Majamio-Deido kriminalistų komandai dar priklauso Kali Diukein (Emily Procter), dvikalbė pietietė gražuolė, kurios specializacija – balistika, Erikas Delkas (Adamas Rodriguezas), patyręs naras, puikiais pažįstantis visus Floridos vandens kelius, ir entuziastiškas buvęs patrulis Rajanas Vulfas, jaunesnysis komandos narys. Su jais kartu dirba Aleks Vuds (Khandi Alexander), atsidavusi teismo medicinos ekspertė, labai jautriai žiūrinti į savo mirusias aukas, Frenkas Tripas (Rexas Linnas), daug matęs seno kirpimo policininkas, neseniai paaukštintas į seržantus, ir Natalija Boa Vista, kurios neįprastas patekimas į laboratoriją komandoje sukėlė daug ginčų.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Balticum TV
19:00
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (35) (Rusija, 2011 m.).
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Волшебные фокусы и органайзер из использованной упаковки.
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
19:00
Primadonos mirtis   
Džein grįžta iš Italijos ginti žmogžudyste apkaltinto teisės mokyklos bendramokslio.Greisonas pradeda abejoti Džein tapatybe.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Lietuvos ryto televizija
19:50
Moterų daktaras   
Draminis serialas. Rež. Aleksandras Parchomenka. Vaid. Ilja Noskovas, Aliona Jakovleva, Andrėjus Finiaginas. Rusija. 2012 m. N-7
Da Vinci Learning
20:00
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
Sony Entertainment
20:00
CSI: kriminalistai   
Grisomas su komanda tiria nusikaltimą, į kurį įsipainiojęs populiarus aktorius; viena moteris rasta negyva jo viešbučio apartamentuose, antroji – dingusi.
Star!
20:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
TV1
20:05
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Star!
20:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
TV8
20:35
Moterys meluoja geriau   
Jau netrukus Robertėlis (akt. N. Gadliauskas) įsidarbins taksi vairuotoju pas Silvestrą (akt. Arūnas Storpirštis). Komiškai susiklosčius aplinkybėms Jūratė (akt. G. Latvėnaitė) ims įtarinėti vyrą darbe sukantį ne tik vairą, bet ir į kairę. Kostia (Dž. Siaurusaitis) ryšis svarbiems gyvenimo pokyčiams, net užsirašys į anoniminių alkoholikų draugiją. Už tai bus dosniai apdovanotas žmonos Galinos (akt. V. Mockevičiūtė), tik ar šįkart jos pamėgta taurelė neprives poros iki skyrybų? Medos (akt. I. Norkutė-Žvinienė) kelyje bus vyrų, nuotykių, vėl vyrų ir dar kartą nuotykių restoranuose, parkuose, ligoninėse ir net kapinėse... Vienas labai intriguojantis Medos meilės nuotykis atplauks tiesiai iš jūros. Meilės ieškos ir Donatas (akt. M. Jampolskis), o jo buvusi ir galbūt vėl – būsima – mylimoji Ugnė (akt. A. Šataitė) su tėvu Marijumi (akt. R. Rudoku) mėgins surasti pradangintą brangų paveikslą. Su šia brangenybe pasprukęs dailininkas Česlovas (akt. Sakalas Uždavinys) ims burti, pranašauti ateitį. Ar kortos jam parodys, kad su paveikslais vis dėlto teks išsiskirti? Septintąjį sezoną skaičiuosiančio žiūrimiausios televizijos TV3 serialo Moterys meluoja geriau žvaigždžių komandoje netrukus pasirodys ir daugiau žinomų aktorių. Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė vaidins Galinos draugę Oksaną. Rimantas Bagdzevičius – Edmundą, meno kolekcionuotoją. Medos bičiulio Vovkos vaidmeniu debiutuos Andrius Žiurauskas. Taip pat scenarijaus vingiai sugrąžins Jurijaus Smorigino personažą Feliksą − šis ir vėl taikysis užmesti meilės tinklus. Kuri serialo moteris į juos įsipainios? Ir kas vis dėlto meluoja geriau?
Viasat Explore
20:35
Gigantiškų objektų pervežimas   
Ships moving ships. Mega Mover theorists design and build the largest heavy-lift submersible vessel ever to lift it out of the water and haul it halfway across the world.
TV6
21:00
6 kadrai   
Iki ašarų juokingas rusų humoro serialas populiarus ne tik gimtojoje Rusijoje. Serialo herojai jau ne vienerius metus cituojami iš lūpų į lūpas, o kai kurie jų dialogai yra tapę visiems pažįstamais anekdotais. Kurią savaitės dieną galime sau leisti neiti į darbą? Kada verslas turi rimtą užnugarį? Kodėl žvejyba vyrams tampa svarbesnės nei moterys? Iš pirmo žvilgsnio paprasti ar rimti dalykai herojų galvose virsta tikra komedija. Žodžio kišenėje neieškantys, visuomet linksmai nusiteikę ir nebijantys pasijuokti iš savęs aktoriai privers nusišypsoti net didžiausią paniurėlį.
TV8
21:00
Svajonių viešbutis. Keiptaunas   
Australijoje, Keiptauno viešbutyje meilės dramų netrūks. Į savo mirusio brolio vyndarystės ūkį grįš Marko Vinterio moksladraugis Džonatanas Beketas. Jis sužinos, kad brolio kurta gerovė nyksta, jo atšiaurus sūnėnas Lenardas nesusitvarko su darbais ir finansiniais sunkumais. Be to, ūkyje Džonatanas sutinks Lenardo mamą Haną, kurią kažkada buvo įsimylėjęs ir kurios lig šiol nepamiršo. Kodėl ji iškeitė Džonataną į jo brolį ir ką vis dar slepia? Marko Vinterio lankomame viešbutyje bus apsistojusi ir jauna vokietė architektė Natalija atvykusi Australijon projektuoti naujo stadiono. Kengūrų šalyje ji susipažįsta ir praleidžia nuostabią dieną su žaviu vyru Luku, tačiau tik grįžusi į viešbutį susivokia, kad neturi jo numerio. Ar jie dar susitiks? Susitiks ir labai greitai, nes paaiškės, kad įsimylėjėliai yra profesiniai oponentai – treneris Lukas protestuoja prieš Natalijos planuojamą stadioną. Ar jie suras kompromisą.
Da Vinci Learning
21:00
Что дала нам промышленная революция   
В этом выпуске передачи «Что нам дала промышленная революция» Да Винчи Лёнинг расскажет о современном военном устройстве, например, подводной лодке.
Star!
21:00
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
Init TV
21:20
Trauma   
Dramatinis serialas (24) (N-7) 45‘
Viasat Explore
21:20
Sunkvežimiai gigantai   
Kad išsaugotų vertingą klientą, Jonas turi būti geriausias iš geriausių, netgi jei tai reiškia, kad jam pačiam teks pasiraitoti rankoves, sėstis į vairuotojo vietą ir pristatyti krovinį.
TV6
21:30
6 kadrai   
Iki ašarų juokingas rusų humoro serialas populiarus ne tik gimtojoje Rusijoje. Serialo herojai jau ne vienerius metus cituojami iš lūpų į lūpas, o kai kurie jų dialogai yra tapę visiems pažįstamais anekdotais. Kurią savaitės dieną galime sau leisti neiti į darbą? Kada verslas turi rimtą užnugarį? Kodėl žvejyba vyrams tampa svarbesnės nei moterys? Iš pirmo žvilgsnio paprasti ar rimti dalykai herojų galvose virsta tikra komedija. Žodžio kišenėje neieškantys, visuomet linksmai nusiteikę ir nebijantys pasijuokti iš savęs aktoriai privers nusišypsoti net didžiausią paniurėlį.
Star!
21:30
Hollywood´s 10 Best   
From the top Demanding Divas to the best College Stories, Hollywood´s 1 best counts down the most memorable moments in movie history.
Viasat Explore
21:45
Sunkvežimiai gigantai   
Jonas ir komanda turi pristatyti 2000 tonų tunelių gręžimo įrenginio dalį – 181 t svorio pagrindinį guolį. Nukeliauti 68km nesunku, bet tik ne tada, kai krovinys didesnis už tarpą nuo žemės iki tilto.
Star!
22:00
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
Viasat Explore
22:20
FTB: kova su nusikalstamumu   
Kai Denverio rajone pagrobiamos ir seksualiai kankinamos kelios moterys, vietos policija ir FTB nuogąstauja, kad jų tarpe yra žiaurus serijinis prievartautojas.
Star!
22:30
The Role That Changed My Life   
Driven by star power and compelling human stories, this series dives into cinematic moments that became turning points for some of our most beloved modern movie icons.
TV8
22:40
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
TV6
23:00
Amerikietiška siaubo istorija   
Amerikietiška siaubo istorija buvo apdovanota Auksiniu gaubliu. Aktorių gretose – trims Emmy nominuota Connie Britton, dviejų Oskarų savininkė Jessica Lange ir Auksinio gaublio laimėtojas Dylanas McDermottas. Gyvenimo sukrėtimų paliesta serialo herojų Harmonų šeima persikelia gyventi į milžinišką senove dvelkiantį namą. Ir labai greit visi supranta, kad jame jie – ne vieni... Kad turistai ir vietiniai dvarą vadina Siaubo namu , herojai sužino gerokai per vėlai. Pasirodo, aštuonis dešimtmečius stovintis pastatas mena žiaurias ankstesnių gyventojų mirtis. Čia žmonėms tekdavo patirti protu sunkiai suvokiamų psichologinių išbandymų. Serialo kūrėjai pasistengė, kad kiekviena Amerikietiškos siaubo istorijos serija turėtų kabliuką” – intriguojančią detalę ar netikėtą buvusio namo gyventojo istoriją. Psichologinės įtampos, siaubo akimirkų, mistikos ir baugios atmosferos čia netrūks. Neįmanoma atitraukti akių , bene labiausiai gąsdinantis serialas televizijos istorijoje , pašėlusiai suregztas ir neįtikėtinai baugus siužetas – tai vos keli kritikų atsiliepimai apie serialą.
LRT Televizija
23:00
Šnipai   
Kriminalinis serialas. Didžioji Britanija. 2002–2011m. N-7. 60 s.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
Sony Entertainment
23:10
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
Star!
23:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Sony Entertainment
23:40
Vilkų žemė. 3 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
TV6
23:55
Mažylė Houp   
Dviem Emmy ir glėbiui kitų apdovanojimų nominuoto serialo herojai spręs kaip prižiūrėti ir auklėti neplanuotai jų namuose atsiradusį kūdikėlį. Tragikomiškų situacijų ir puikaus humoro čia netrūks.
2014.08.23 Šeštadienis
TV6
00:20
Mažylė Houp   
Dviem Emmy ir glėbiui kitų apdovanojimų nominuoto serialo herojai spręs kaip prižiūrėti ir auklėti neplanuotai jų namuose atsiradusį kūdikėlį. Tragikomiškų situacijų ir puikaus humoro čia netrūks.
Da Vinci Learning
00:30
Из истории великих научных открытий   
Этот эпизод показывает, как на молекулярном уровне передаются наследственные черты, и как современные методы генной инженерии влияют на наши жизни.
Star!
00:30
Get Out   
Join gorgeous hosts of today’s best travel series, as they take viewers to exciting locations to experience all of the local color, fun, and nightlife from famous cities.
Da Vinci Learning
00:45
Из истории великих научных открытий   
Мы расскажем, как воздушные шары сыграли существенную роль в исследованиях атмосферы и привели к важным открытиям о нашей планете.
LRT Kultūra
00:55
Prokurorai   
TV detektyvinis serialas. 2002 m. Rež. Raimundas Banionis
Viasat Explore
00:55
FTB: kova su nusikalstamumu   
Kai Denverio rajone pagrobiamos ir seksualiai kankinamos kelios moterys, vietos policija ir FTB nuogąstauja, kad jų tarpe yra žiaurus serijinis prievartautojas.
Sony Entertainment
01:10
CSI: kriminalistai   
Grisomas su komanda tiria nusikaltimą, į kurį įsipainiojęs populiarus aktorius; viena moteris rasta negyva jo viešbučio apartamentuose, antroji – dingusi.
Baltijos TV
01:35
Laukinis   
Igor Lifanov, Marija Bajeva, Artem Mazunov.
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat Explore
02:30
FTB: kova su nusikalstamumu   
FTB agentai tiria prieš penkiolika metų prie mažo miestelio prekybos centro nužudyto vyriškio bylą. Tai painus pasakojimas apie aistrą, godumą ir sudaužytus pažadus.
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Star!
03:00
Las Vegas Confession   
Sometimes What happens in Vegas, stays in Vegas doesn´t apply. Join host Cindy Taylor as she hits Vegas hottest nightspots to find out what secrets people have to share.
Viasat Explore
03:30
Prieš gamtos stichiją   
Kai gamtos stichija nutraukia elektros laidus, mums į pagalbą skuba elektrikai. Pūgos, tornadai, perkūnija – šios stichijos padarinius šalina kompanijos Entergy Arkansas elektrikų komandos. Jiems tenka dirbti itin pavojingomis sąlygomis, kad elektros tiekimas kuo greičiau būtų atnaujintas.
Star!
03:30
Get Out   
Join gorgeous hosts of today’s best travel series, as they take viewers to exciting locations to experience all of the local color, fun, and nightlife from famous cities.
Viasat Explore
03:55
Prieš gamtos stichiją   
Kai gamtos stichija nutraukia elektros laidus, mums į pagalbą skuba elektrikai. Pūgos, tornadai, perkūnija – šios stichijos padarinius šalina kompanijos Entergy Arkansas elektrikų komandos. Jiems tenka dirbti itin pavojingomis sąlygomis, kad elektros tiekimas kuo greičiau būtų atnaujintas.
Sony Entertainment
03:55
Vilkų žemė. 3 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
Star!
04:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
РТР Планета Балтия
04:10
Пока станица спит   
Телесериал.
Viasat Explore
04:20
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvą neramina du dalykai: jo komanda turi sumontuoti puošnius niekučius ant visų nekenčiamos mašinos; du jo sūnūs mieste siaučia po parduotuves ir nori iš senų dalių surinkti lenktyninį kartingą.
Star!
04:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Viasat Explore
05:15
Sunkvežimiai gigantai   
Kad išsaugotų vertingą klientą, Jonas turi būti geriausias iš geriausių, netgi jei tai reiškia, kad jam pačiam teks pasiraitoti rankoves, sėstis į vairuotojo vietą ir pristatyti krovinį.
Sony Entertainment
05:15
CSI: kriminalistai   
Grisomas su komanda tiria nusikaltimą, į kurį įsipainiojęs populiarus aktorius; viena moteris rasta negyva jo viešbučio apartamentuose, antroji – dingusi.
Viasat Explore
05:40
Sunkvežimiai gigantai   
Jonas ir komanda turi pristatyti 2000 tonų tunelių gręžimo įrenginio dalį – 181 t svorio pagrindinį guolį. Nukeliauti 68km nesunku, bet tik ne tada, kai krovinys didesnis už tarpą nuo žemės iki tilto.
Sony Entertainment
06:00
Klaidusis Los Andželas   
Po Tariko užpuolimo Keldrikas bando jį susirasti ir atsiprašyti, tačiau sužino, kad šis slepiasi.
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat Explore
06:10
Gigantiškų objektų pervežimas   
Ships moving ships. Mega Mover theorists design and build the largest heavy-lift submersible vessel ever to lift it out of the water and haul it halfway across the world.
Lietuvos ryto televizija
06:30
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
LNK
06:30
Da Vinci Learning
06:30
Из истории великих научных открытий   
Этот эпизод показывает, как на молекулярном уровне передаются наследственные черты, и как современные методы генной инженерии влияют на наши жизни.
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Da Vinci Learning
06:45
Из истории великих научных открытий   
Мы расскажем, как воздушные шары сыграли существенную роль в исследованиях атмосферы и привели к важным открытиям о нашей планете.
LNK
06:55
Sony Entertainment
06:55
Klaidusis Los Andželas   
Keldrikui sunku save suvaldyti, tačiau jis grįžta į darbą ir pradeda naujo albumo įrašus. Konoras galiausiai pasinaudoja turima įtaka ir padeda Rakelei gauti vaidmenį jo šou, net kai ji pradeda jam pavyduliauti.
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
Star!
07:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Sony Entertainment
07:50
Sužadėtuvių taisyklės   
Kai Odrė nepripažįsta, kad nekenčia fotelio, kurį Džefas apsimeta mylintis, prasideda kova, kurio valia stipresnė.
ПБК Литва
07:55
Друзья ангелов 2   
Детский клуб: Мультсериал
Viasat Explore
07:55
Kaip tapti išradėju milijonieriumi   
Jemas ieško sudedamos nešiojamosios valties išradėjo. Ar ji paskęs, ar pasieks finišą? Shini dirba su tylios automobilio signalizacijos išradėjais.
Baltijos TV
08:00
Galileo   
Dokumentika. Laidos vedėjas Raimondas Bingelis.
Star!
08:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
ПБК Литва
08:10
LNK
08:10
Sony Entertainment
08:15
Sužadėtuvių taisyklės   
Norėdamas parodyti Odrei, kad deda pastangas gerinti jų santykius, Džefas pasiunčia ją žaisti daiktų medžioklės nė nenumanydamas, kad rezultatai bus ne tokie, kokių tikėjosi.
RenTV Baltic
08:25
ТУРИСТЫ   
Россия отдыхает! Группа российских туристов отправляется на отдых в Турцию. Туда, где международным языком является русский, где курортные романы начинаются с каждым заходом солнца, где служащие отелей с улыбкой на устах делают на туристах свой бизнес, где базары кажутся бесконечными, а море такое голубое и время летит совсем незаметно. Все это и даже больше станет частью биографий персонажей лирической комедии «Туристы». А иначе и быть не может: русские уже давно превратили отдых в спорт и теперь ходят в победителях…
Star!
08:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Sony Entertainment
08:40
Sužadėtuvių taisyklės   
Odrė mano, kad jos tarnaitei reikia operacijos šlubumui pataisyti, kad ji galėtų geriau vaikščioti, ir tiki daranti gerą darbą.
Viasat Explore
08:45
Savamoksliai išradėjai   
Dougas Hallas, kuris per savo gyvenimą yra matęs įvairiausio plauko išradimų, šįkart susitiks su dviem neišskiriamais draugais, verslininku bei susipažins su apsaugos sistema, kuri loja, bet nesikandžioja.
LRT Televizija
09:00
Haudis Gaudis   
Animacinis serialas. Ispanija, Didžioji Britanija. 2002–2003 m.
LNK
09:00
Star!
09:00
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
Sony Entertainment
09:05
Sužadėtuvių taisyklės   
Odrė planuoja pasinaudoti seksu, kad lengviau gautų tai, ko nori; Timis ir Raselas bando reklamos pagalba į rinką įvesti naują šaukštą.
Viasat Explore
09:10
Savamoksliai išradėjai   
Išradėjų pasaulyje galybė neįprastų personažų. Dougas susitiks su gaisrininku-savanoriu, kurio išradimas gali išgelbėti gyvybes, šokių instruktore, sukūrusia revoliuciją sukėlusią indų plovimo pirštinę, bei inžinieriumi, kuris didžiuojasi išradęs hidraulinį dviratį.
Sony Entertainment
09:30
Draugai   
Rosas laimingas sužinojęs, kad besilaukianti Reičel ieško sau buto.
Star!
09:30
Hollywood´s 10 Best   
From the top Demanding Divas to the best College Stories, Hollywood´s 1 best counts down the most memorable moments in movie history.
LRT Televizija
09:50
Čaplinas   
Animacinis serialas. 2011 m. Prancūzija. HD
Lietuvos ryto televizija
09:55
Kremlius - 9. Mano draugas Leonidas Iljičius   
Dokumentinis serialas. Rusija. 2007 m. N-7
Sony Entertainment
09:55
Draugai   
Reičel jaudindamasi pasako savo ūmaus būdo tėvui,daktarui Leonardui Grynui, kad laukiasi Roso vaiko.
TV8
10:00
Menų sala   
Laidos Menų sala idėja gimė Panevėžio rajono Naujamiesčio seniūnijoje įsikūrusioje to paties pavadinimo asociacijoje ir persikėlė į televizijos ekranus. TV8 eteryje bus pristatyti Panevėžio krašto kūrėjai. Šis kraštas turtingas menininkais – Panevėžį ir jo rajoną savaisiais namais vadina ne tik liaudies meno meistrai, bet ir tituluoti profesionalai. Jų visų kūrybos erdvės – plačios bei gilios, nuo pievos su molbertu iki modernių kalvių. Panevėžio rajone – dvylika seniūnijų. TV8 laidoje Menų sala kaskart bus pristatomi vis kitos seniūnijos menininkai. Kiekvienoje laidoje bus apžvelgiama nauja tema, pateikiamos individualios menininkų įžvalgos.
Star!
10:00
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
Balticum TV
10:15
Įkalčiai   
Detektyvinis serialas (15) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
Sony Entertainment
10:20
Sukeisti gyvenimai   
Bei planuoja savo filmo peržiūrą, o Dafnė netikėtai susitinka su senu draugu.
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
Десятилетний Колум изобрел машину на воздушной подушке, которая работает на двух вентиляторах.
Star!
10:30
The Role That Changed My Life   
Driven by star power and compelling human stories, this series dives into cinematic moments that became turning points for some of our most beloved modern movie icons.
TV1
11:00
Gepardų dienoraščiai   
Vedėja: Annie Beckheling, Liesl Smith.
Sony Entertainment
11:10
Sukeisti gyvenimai   
Bei ir Tajus eina į žygį, Dafnė lieka namie.
РТР Планета Балтия
11:20
Море по колено   
Дарья Фекленко, Борис Шувалов, Сергей Колешня, Сергей Пиоро и Полина Ганшина в телесериале
Viasat Explore
11:25
Prieš gamtos stichiją   
Motina gamta yra pati galingiausia jėga, kurios pažaboti beveik neįmanoma. Su tuo kiekvieną mielą dieną susiduria vėjo jėgaines statantys, prižiūrintys ir taisantys darbininkai. Susipažinkite su dviejomis komandomis: būsimais vėjo jėgainių ekspertais ir šios srities veteranais, susiduriančiais su tomis pačiomis problemomis kaip ir naujokai: ekstremaliomis oro sąlygomis, darbu dideliame aukštyje ir elektros smūgio pavojumi. Pabandysime išsiaiškinti, kuo žmones traukia ši sudėtinga profesija ir parodysime jums, kaip šiose jėgainėse gaminama elektros energija.
Da Vinci Learning
11:30
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
Viasat Explore
11:50
Prieš gamtos stichiją   
Motina gamta yra pati galingiausia jėga, kurios pažaboti beveik neįmanoma. Su tuo kiekvieną mielą dieną susiduria vėjo jėgaines statantys, prižiūrintys ir taisantys darbininkai. Susipažinkite su dviejomis komandomis: būsimais vėjo jėgainių ekspertais ir šios srities veteranais, susiduriančiais su tomis pačiomis problemomis kaip ir naujokai: ekstremaliomis oro sąlygomis, darbu dideliame aukštyje ir elektros smūgio pavojumi. Pabandysime išsiaiškinti, kuo žmones traukia ši sudėtinga profesija ir parodysime jums, kaip šiose jėgainėse gaminama elektros energija.
Sony Entertainment
12:00
Vampyro dienoraščiai   
Džeremis įsiunta, kai Klausas pabando jį kontroliuoti keldamas pavojų Mato gyvybei.
Balticum TV
12:15
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (31) (Rusija, 2011 m.).
Viasat Explore
12:15
Prieš gamtos stichiją   
Motina gamta yra pati galingiausia jėga, kurios pažaboti beveik neįmanoma. Su tuo kiekvieną mielą dieną susiduria vėjo jėgaines statantys, prižiūrintys ir taisantys darbininkai. Susipažinkite su dviejomis komandomis: būsimais vėjo jėgainių ekspertais ir šios srities veteranais, susiduriančiais su tomis pačiomis problemomis kaip ir naujokai: ekstremaliomis oro sąlygomis, darbu dideliame aukštyje ir elektros smūgio pavojumi. Pabandysime išsiaiškinti, kuo žmones traukia ši sudėtinga profesija ir parodysime jums, kaip šiose jėgainėse gaminama elektros energija.
Lietuvos ryto televizija
12:40
Froido metodas   
Detektyvinis serialas. Rež. M. Vainbergas. Vaid. I. Ochlabystinas, N. Antonova, P. Prilučnyjus. Rusija. 2012 m. N-7
Viasat Explore
12:40
Ratai iš ano pasaulio   
Fish Outta Water. The Black ´Cuda is finished, and now it´s time to return to the infamous wrecked ´Cuda 440. Mark has a master plan to straighten the original panels and help uphold the car´s value.
Sony Entertainment
12:50
Vampyro dienoraščiai   
Stefanas randa žavingą būdą susitaikyti su nusivylusia Rebeka.
TV8
13:00
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Star!
13:00
Videofashion News   
Videofashion News tracks designer collections, the designers themselves, the models, and the behind-the-scenes celebrities of the fashion universe.
Balticum TV
13:15
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (32) (Rusija, 2011 m.).
TV6
13:30
Jokių kliūčių!   
Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
TV8
13:30
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Viasat Explore
13:30
Ratai iš ano pasaulio   
All American Racing. With so many cars in the queue, the crew is overwhelmed, unfocused, and a little bit scattered. In an effort to keep things moving, they work on disassembling the special edition AAR ´Cuda.
Sony Entertainment
13:40
Vampyro dienoraščiai   
Rebeka ir Elena nepaliauja nuožmiai konkuruoti.
ПБК Литва
13:55
Семь жен одного холостяка   
Многосерийный фильм
TV8
14:00
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Baltijos TV
14:00
Milijonieriai   
Vitalijus Cololo, Raimondas Šilanskas, Violeta Mičiulienė, Kęstutis Matelis.
Star!
14:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
Balticum TV
14:15
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (33) (Rusija, 2011 m.).
Viasat Explore
14:20
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvas dirba prie savo brolio Dastino mašinos. Vienintelis sunkumas iki šiol buvo tai, kad į ją Styvas sukišo nemažą savo pinigų dalį, ir dabar yra beprotiškai įsimylėjęs savo brolio mašiną.
TV8
14:30
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Sony Entertainment
14:30
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
Star!
14:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
TV8
15:00
Amazonės   
11 serija Rubinų vėrinio pagrobimas . Interpolas perspėja rusų kolegas apie rengiamą rubinų vėrinio pagrobimą. Amazonės nusprendžia suimti nusikaltelį su daiktiniu įkalčiu. Padaroma papuošalo kopija, tačiau išsaugoti originalo nepavyksta: nusikaltėlis gudresnis. Reikia bet kokia kaina grąžinti brangenybę.
Baltijos TV
15:00
Šeimynėlė (25, 26)   
Šeimynėlė – serialas apie tai, kad kartais giminės būna per daug artimi. Maskvoje, Stalino laikų statybos trijų kambarių bute, gyvena jauna šeima: Kostia, jo žmona Vera ir jų vaikai – penkiametė dukra ir dvejų metukų dvyniai sūnūs. Jų gyvenimas puikiai klostytųsi, jei ne Kostios tėvai, kurie gyvena jų kaimynystėje – toje pačioje laiptinės aikštelėje.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Восьмилетинй Дилан изобрел электропоезд на ножном приводе, на котором можно ездить в школу.
Star!
15:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
LNK
15:20
Mano puikioji auklė (97, 98)   
(Moya prekrasnaya nyanya (I-V))
Viasat Explore
15:20
Ratai iš ano pasaulio   
Vaikinai imasi restauruoti seniai matytą bičiulį – 1971-ųjų žaliąjį Chargerį R/T , tačiau jų laukia ilgas ir sunkus darbas priešakyje.
Sony Entertainment
15:20
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
TV1
15:30
Nerami tarnyba   
William Simons, Nick Berry, Derek Fowlds, Mark Jordon, Frank Middlemass.
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Волшебные фокусы и органайзер из использованной упаковки.
Star!
15:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
TV8
16:00
Frosto prisilietimas   
Pagyvenęs, seno sukirpimo ir pažiūrų detektyvas nekaip sutaria su policijos vadovybe, tačiau bylas išnarplioja pavydėtinai profesionaliai. Frostas vis gauna jaunų asistentų, kurie skirtingai prisideda nagrinėdami bylas. Beje, debiutiniais vaidmenimis šiame seriale savo karjerą pradėjo daug žymių britų aktorių, o serialas apie šiurkštaus būdo, tiesmuką, tradicinių darbo metodų paisantį detektyvą yra labai populiarus ne tik gimtojoje D. Britanijoje, bet ir už jos ribų.
Baltijos TV
16:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Star!
16:00
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
Viasat Explore
16:10
Floridos pakrančių apsauga   
Air Station Clearwater receives a report of a missing aircraft along the eastern shores of Florida, and later, the Coast Guard sectors in the Keys assists two distressed vessels during the pitch black night. Meanwhile, the Guards head west to Washington State on a special rescue training mission.
Sony Entertainment
16:10
Kastlas   
Plėšimų ir žmogžudysčių skyriai sutaria, kad Demingas padės Beket tirti bylą. Į šoną pastumtam Kastlui belieka žiūrėti, kaip tarp jų pradeda regztis romanas.
Lietuvos ryto televizija
16:20
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
LNK
16:30
Didingasis amžius   
Halit Ergenc, Meryem Uzerli, Nebahat Cehre.
Star!
16:30
Hollywood´s 10 Best   
From the top Demanding Divas to the best College Stories, Hollywood´s 1 best counts down the most memorable moments in movie history.
TV1
16:35
Dalasas   
Josh Henderson, Jordana Brewster, Julie Gonzalo, Brenda Strong.
TV6
17:00
Jokių kliūčių!   
Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
Baltijos TV
17:00
Brolis už brolį   
Jaroslav Boiko, Vladimir Steklov, Konstantin Strelnikov.
Sony Entertainment
17:00
Draugai   
Šioje Padėkos dienos serijoje kviestinė žvaigždė Bradas Pittas vaidina Vilą - Monikos mokyklos laikų draugą, kuris buvo vienintelis už ją storesnis mokinys.
Star!
17:00
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
Viasat Explore
17:05
Floridos pakrančių apsauga   
Patruliai plaukia sulaikyti narkotikų gabentojų, gelbsti nelaimės ištiktą laivo įgulą ir padeda susižeidusiam nardytojui.
Lietuvos ryto televizija
17:20
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. -7
RenTV Baltic
17:20
ТУЛЬСКИЙ - ТОКАРЕВ   
Сериал. 5-8 серии
ПБК Литва
17:25
Семь жен одного холостяка   
Многосерийный фильм
Sony Entertainment
17:25
Draugai   
Čandleris susierzina, kai Monika išleidžia krūvą pinigų prašmatniems juodiems batams.
TV1
17:30
ROMANTIKA Švarcvaldo viešbutis   
Saskia Vester, Michael Hanemann, Oliver Stokowski.
Star!
17:30
The Role That Changed My Life   
Driven by star power and compelling human stories, this series dives into cinematic moments that became turning points for some of our most beloved modern movie icons.
TV8
17:50
Agata Kristi. Tomis ir Tapensė   
Pagal Agatos Kristi knygą sukurtas serialas pasakoja apie detektyvų Tomio ir Tapensės porą. Elegantiški britų jaunavedžiai entuziastingai gliaudo vietinius nusikaltimus. Pro jų akis nepraslysta nė viena svarbi smulkmena, jie suranda dingusias brangenybes, išaiškina poltergeisto reiškinius, ištiria, kas užnuodijo saldainius. Kiekviena serija – tai trumpa, tikra A. Kristi detektyvinė istorija.
Sony Entertainment
17:50
Draugai   
Rosas susinervina, kai jo naujoji mergina Mona ketina išsiuntinėti mielus kalėdinius atvirukus su abiejų nuotrauka.
Viasat Explore
17:55
Nepalaužiamieji   
Svilinantis saulė, deginantis smėlis, nepaklusnūs kupranugariai ir sadistiškas karinis instruktorius. Nepalaužiamieji keliauja į karštąją Sacharos dykumą dalyvauti Prancūzijos užsieniečių legiono pratybose.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV6
18:20
6 kadrai   
Iki ašarų juokingas rusų humoro serialas populiarus ne tik gimtojoje Rusijoje. Serialo herojai jau ne vienerius metus cituojami iš lūpų į lūpas, o kai kurie jų dialogai yra tapę visiems pažįstamais anekdotais. Kurią savaitės dieną galime sau leisti neiti į darbą? Kada verslas turi rimtą užnugarį? Kodėl žvejyba vyrams tampa svarbesnės nei moterys? Iš pirmo žvilgsnio paprasti ar rimti dalykai herojų galvose virsta tikra komedija. Žodžio kišenėje neieškantys, visuomet linksmai nusiteikę ir nebijantys pasijuokti iš savęs aktoriai privers nusišypsoti net didžiausią paniurėlį.
Sony Entertainment
18:20
Trapumas. 1 sezonas   
Garus fizioterapeutas Pablo Morijasas gydydamas savo pacientus naudoja netradicinius metodus. Jis tiki, kad bet koks fizinis skausmas atsiranda dėl emocinių priežasčių, todėl stengiasi užmegzti ypatingą ryšį su kiekvienu pacientu – bando juos suprasti ir atrasti tikrąją skausmo priežastį. Tačiau Pablo bandant susidoroti su jį palaužusio netikėto įvykio pasekmėmis, įveikti vidinius prieštaravimus pacientams padedančio gydytojo emocinis skausmas dažnai išsiveržia į paviršių.
Lietuvos ryto televizija
18:25
Mirtis rojuje   
Detektyvinis serialas. Rež. D. O´Neillas. Vaid. B. Milleris, J. Cosmo, D. Ajala, E. Daniels, K. Cranhamas, G. Jones, R. King. D. Britanija. 2013 m. N-7
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Шестнадцатилетняя Мелисса придумала гидравлические костыли, на которых удобнее будет передвигаться людям с травмами.
Star!
18:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
Init TV
18:45
Trauma   
Dramatinis serialas (24) (N-7) 45‘
Viasat Explore
18:45
Savamoksliai išradėjai   
Šios savaitės išradimai: 360 laipsnių žibintas, šunų maitinimo įranga ir lapų surinkimo prietaisas.
Balticum TV
19:00
Detektyvas Džo   
Kriminalinis serialas (4) (Prancūzija, D.Britanija, 2013 m.) (N-7).
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat Explore
19:10
Savamoksliai išradėjai   
Šioje serijoje pamatysite: plaukiojančią priešgaisrinę įrangą, kitokį vandens atšaldymo būdą bei inovatyvią dujų pompos valymo priemonę.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat Explore
19:35
Gentis   
Pirmoji Bruce‘o aplankyta gentis – Nyangatomas, kurios itin baiminasi kaimyninės gentys. Parry nusprendžia išsiaiškinti, kuo jie nusipelno tokios reputacijos.
Sony Entertainment
19:40
Trapumas. 1 sezonas   
Garus fizioterapeutas Pablo Morijasas gydydamas savo pacientus naudoja netradicinius metodus. Jis tiki, kad bet koks fizinis skausmas atsiranda dėl emocinių priežasčių, todėl stengiasi užmegzti ypatingą ryšį su kiekvienu pacientu – bando juos suprasti ir atrasti tikrąją skausmo priežastį. Tačiau Pablo bandant susidoroti su jį palaužusio netikėto įvykio pasekmėmis, įveikti vidinius prieštaravimus pacientams padedančio gydytojo emocinis skausmas dažnai išsiveržia į paviršių.
Balticum TV
20:00
Titnagas   
Kriminalinis veiksmo serialas (4) (Rusija, 2012 m.) (N-7).
Star!
20:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
Star!
20:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Lietuvos ryto televizija
20:35
Laukinių kačių nuotykiai   
Dokumentinis serialas. Naujoji Zelandija
Balticum TV
21:00
Džentelmenas   
Kriminalinis serialas (4) (Kanada, 2009 m.) (N-14).
Star!
21:00
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
Sony Entertainment
21:00
Diagnozė   
Keti santykiai su trimis žmonėmis pablogėja. Nusprendęs išsiskirti su Keti Polas paguodos ieško pas kietoką pasileidėlę Tiną.
Lietuvos ryto televizija
21:30
Merdoko paslaptys   
Detektyvinis serialas. Rež. M. DeCarlo. Vaid. Y. Bissonas, H. Joy, Th. Craigas. Kanada, D. Britanija. 2012 m. N-7
Star!
21:30
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
Sony Entertainment
21:35
Diagnozė   
Sužinojęs apie Keti melanomą Polas nori kiek galėdamas padėti.
TV8
21:55
Svajonių viešbutis. Keiptaunas   
Australijoje, Keiptauno viešbutyje meilės dramų netrūks. Į savo mirusio brolio vyndarystės ūkį grįš Marko Vinterio moksladraugis Džonatanas Beketas. Jis sužinos, kad brolio kurta gerovė nyksta, jo atšiaurus sūnėnas Lenardas nesusitvarko su darbais ir finansiniais sunkumais. Be to, ūkyje Džonatanas sutinks Lenardo mamą Haną, kurią kažkada buvo įsimylėjęs ir kurios lig šiol nepamiršo. Kodėl ji iškeitė Džonataną į jo brolį ir ką vis dar slepia? Marko Vinterio lankomame viešbutyje bus apsistojusi ir jauna vokietė architektė Natalija atvykusi Australijon projektuoti naujo stadiono. Kengūrų šalyje ji susipažįsta ir praleidžia nuostabią dieną su žaviu vyru Luku, tačiau tik grįžusi į viešbutį susivokia, kad neturi jo numerio. Ar jie dar susitiks? Susitiks ir labai greitai, nes paaiškės, kad įsimylėjėliai yra profesiniai oponentai – treneris Lukas protestuoja prieš Natalijos planuojamą stadioną. Ar jie suras kompromisą.
TV6
22:00
Dingęs be žinios   
Tai pasakojimas apie buvusios CŽV agentės Bekos (A. Judd) bandymus surasti Europoje dingusį sūnų. Šis serialas – tai įrodymas, kad mama, praradusi tai, kas jos gyvenime brangiausia, gali nueiti be galo toli, įveikdama pačias žiauriausias kliūtis. Pagrindinė herojė Beka, kurios vyras kadaise nužudytas, dabar pagaliau išdrįsta sulaukusį pilnametystės sūnų Maiklą išleisti pradėti savarankišką gyvenimą. O šis po kelių savaičių dingsta. Viską metusi moteris atvyksta į Romą ir po trupinėlį rinkdama faktus aiškinasi visą siaubingą istoriją... Talentingo režisieriaus Gregory Poirier serialas ne veltui sulaukė pasaulinio žiūrovų ir kritikų pripažinimo. Čia vaidina net dviem Auksiniams gaubliams nominuota Holivudo gražuolė Ashley Judd.
Star!
22:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
Viasat Explore
22:15
Amazonijos žaidynės   
Kartą metuose Brazilijoje uždegama olimpinė ugnis, skelbianti Amazonijos žaidynių pradžią. 800 sportininkų iš 30 skirtingų genčių rungiasi tradicinėse sporto šakose. Šiame dokumentiniame filme papasakosime apie dvi indėnų gentis, keliaujančias į žaidynes, kurios taps įsimintiniausiu gyvenimo įvykiu.
Sony Entertainment
22:15
Diagnozė   
Gydytojas Todas lydi Keti į Kanadą bičių geluonių terapijai.
TV1
22:20
Dešimčia metų jaunesni   
(10 Years Younger IV, Bikini specials (UK)).
Sony Entertainment
22:50
Vilkų žemė. 3 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
TV6
23:00
Amerikietiška siaubo istorija   
Amerikietiška siaubo istorija buvo apdovanota Auksiniu gaubliu. Aktorių gretose – trims Emmy nominuota Connie Britton, dviejų Oskarų savininkė Jessica Lange ir Auksinio gaublio laimėtojas Dylanas McDermottas. Gyvenimo sukrėtimų paliesta serialo herojų Harmonų šeima persikelia gyventi į milžinišką senove dvelkiantį namą. Ir labai greit visi supranta, kad jame jie – ne vieni... Kad turistai ir vietiniai dvarą vadina Siaubo namu , herojai sužino gerokai per vėlai. Pasirodo, aštuonis dešimtmečius stovintis pastatas mena žiaurias ankstesnių gyventojų mirtis. Čia žmonėms tekdavo patirti protu sunkiai suvokiamų psichologinių išbandymų. Serialo kūrėjai pasistengė, kad kiekviena Amerikietiškos siaubo istorijos serija turėtų kabliuką” – intriguojančią detalę ar netikėtą buvusio namo gyventojo istoriją. Psichologinės įtampos, siaubo akimirkų, mistikos ir baugios atmosferos čia netrūks. Neįmanoma atitraukti akių , bene labiausiai gąsdinantis serialas televizijos istorijoje , pašėlusiai suregztas ir neįtikėtinai baugus siužetas – tai vos keli kritikų atsiliepimai apie serialą.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
Viasat Explore
23:10
FTB: kova su nusikalstamumu   
Kai Denverio rajone pagrobiamos ir seksualiai kankinamos kelios moterys, vietos policija ir FTB nuogąstauja, kad jų tarpe yra žiaurus serijinis prievartautojas.
Star!
23:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
TV6
23:55
Mažylė Houp   
Dviem Emmy ir glėbiui kitų apdovanojimų nominuoto serialo herojai spręs kaip prižiūrėti ir auklėti neplanuotai jų namuose atsiradusį kūdikėlį. Tragikomiškų situacijų ir puikaus humoro čia netrūks.
2014.08.24 Sekmadienis
Sony Entertainment
00:15
Vilkų žemė. 3 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
TV6
00:20
Mažylė Houp   
Dviem Emmy ir glėbiui kitų apdovanojimų nominuoto serialo herojai spręs kaip prižiūrėti ir auklėti neplanuotai jų namuose atsiradusį kūdikėlį. Tragikomiškų situacijų ir puikaus humoro čia netrūks.
TV1
00:20
Nerami tarnyba   
William Simons, Nick Berry, Derek Fowlds, Mark Jordon, Frank Middlemass.
Star!
00:30
Get Out   
Join gorgeous hosts of today’s best travel series, as they take viewers to exciting locations to experience all of the local color, fun, and nightlife from famous cities.
Viasat Explore
00:50
Ratai iš ano pasaulio   
Fish Outta Water. The Black ´Cuda is finished, and now it´s time to return to the infamous wrecked ´Cuda 440. Mark has a master plan to straighten the original panels and help uphold the car´s value.
Lietuvos ryto televizija
01:05
Mirtis rojuje   
Detektyvinis serialas. Rež. D. O´Neillas. Vaid. B. Milleris, J. Cosmo, D. Ajala, E. Daniels, K. Cranhamas, G. Jones, R. King. D. Britanija. 2013 m. N-7
Sony Entertainment
01:35
Diagnozė   
Keti santykiai su trimis žmonėmis pablogėja. Nusprendęs išsiskirti su Keti Polas paguodos ieško pas kietoką pasileidėlę Tiną.
Viasat Explore
01:40
Ratai iš ano pasaulio   
All American Racing. With so many cars in the queue, the crew is overwhelmed, unfocused, and a little bit scattered. In an effort to keep things moving, they work on disassembling the special edition AAR ´Cuda.
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
02:05
Diagnozė   
Sužinojęs apie Keti melanomą Polas nori kiek galėdamas padėti.
Viasat Explore
02:30
Ginklai, pakeitę pasaulį   
Šioje serijoje išgirsite įdomų pasakojimą apie revoliucinį ginklą, kuris padidino mobilumą kovoje, nes jame buvo suderinta didžiulė ugnies galia ir šautuvo taiklumas bei portatyvumas.
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Sony Entertainment
02:30
Diagnozė   
Gydytojas Todas lydi Keti į Kanadą bičių geluonių terapijai.
Sony Entertainment
03:00
CSI: kriminalistai   
Į Las Vegasą važiuojantis turistinis autobusas nuslysta nuo greitkelio. Daug žmonių žūsta, dar daugiau sužeista.
Star!
03:00
New York Confession   
Each episode features candid interviews and confessions of the wild and sexy impact New York has on its visitors.
Star!
03:30
Get Out   
Join gorgeous hosts of today’s best travel series, as they take viewers to exciting locations to experience all of the local color, fun, and nightlife from famous cities.
Sony Entertainment
03:45
CSI: kriminalistai   
Jauna moteris rasta negyva gerai apsaugotame name.
Star!
04:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
Viasat Explore
04:20
Prieš gamtos stichiją   
Motina gamta yra pati galingiausia jėga, kurios pažaboti beveik neįmanoma. Su tuo kiekvieną mielą dieną susiduria vėjo jėgaines statantys, prižiūrintys ir taisantys darbininkai. Susipažinkite su dviejomis komandomis: būsimais vėjo jėgainių ekspertais ir šios srities veteranais, susiduriančiais su tomis pačiomis problemomis kaip ir naujokai: ekstremaliomis oro sąlygomis, darbu dideliame aukštyje ir elektros smūgio pavojumi. Pabandysime išsiaiškinti, kuo žmones traukia ši sudėtinga profesija ir parodysime jums, kaip šiose jėgainėse gaminama elektros energija.
Star!
04:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Sony Entertainment
04:35
Vilkų žemė. 3 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
Viasat Explore
04:45
Prieš gamtos stichiją   
Motina gamta yra pati galingiausia jėga, kurios pažaboti beveik neįmanoma. Su tuo kiekvieną mielą dieną susiduria vėjo jėgaines statantys, prižiūrintys ir taisantys darbininkai. Susipažinkite su dviejomis komandomis: būsimais vėjo jėgainių ekspertais ir šios srities veteranais, susiduriančiais su tomis pačiomis problemomis kaip ir naujokai: ekstremaliomis oro sąlygomis, darbu dideliame aukštyje ir elektros smūgio pavojumi. Pabandysime išsiaiškinti, kuo žmones traukia ši sudėtinga profesija ir parodysime jums, kaip šiose jėgainėse gaminama elektros energija.
Viasat Explore
05:10
Kaip tapti išradėju milijonieriumi   
Jemas ieško sudedamos nešiojamosios valties išradėjo. Ar ji paskęs, ar pasieks finišą? Shini dirba su tylios automobilio signalizacijos išradėjais.
Viasat Explore
06:00
Savamoksliai išradėjai   
Dougas Hallas, kuris per savo gyvenimą yra matęs įvairiausio plauko išradimų, šįkart susitiks su dviem neišskiriamais draugais, verslininku bei susipažins su apsaugos sistema, kuri loja, bet nesikandžioja.
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
06:00
Klaidusis Los Andželas   
Konoro laukia sunkus sprendimas, o Keldrikas aplanko savo tėvą. Incidentas filmavimo aikštelėje pažeidžia Rakelės ego. Pavargęs nuo žiaurių Sabrinos pokštų Nikas nusprendžia pamokyti ją jos pačios būdu.
LNK
06:30
Viasat Explore
06:30
Savamoksliai išradėjai   
Išradėjų pasaulyje galybė neįprastų personažų. Dougas susitiks su gaisrininku-savanoriu, kurio išradimas gali išgelbėti gyvybes, šokių instruktore, sukūrusia revoliuciją sukėlusią indų plovimo pirštinę, bei inžinieriumi, kuris didžiuojasi išradęs hidraulinį dviratį.
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Lietuvos ryto televizija
06:35
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
RenTV Baltic
06:50
LNK
06:55
Sony Entertainment
06:55
Klaidusis Los Andželas   
Konoras padeda Rakelei, tačiau jos nesėkmės tęsiasi ir ji sulaukia žeminančio pasiūlymo. Po pašėlusios nakties su kartu vaidinančiais aktoriais Ebės meilės reikalai tampa dar komplikuotesni. Nikui galiausiai pradeda labiau sektis.
Viasat Explore
07:00
Akis į akį su gamta   
Jason Gardiner. Australian choreographer Jason Gardiner is dropped by boat on a desert island off the coast of Belize. Jason battles his Obsessive Compulsive Disorder as well as the island’s unforgiving environment.
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
Star!
07:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
ПБК Литва
07:35
Друзья ангелов 2   
Детский клуб: Мультсериал
ПБК Литва
07:50
Смешарики. Пин-код   
Детский клуб
Sony Entertainment
07:50
Sužadėtuvių taisyklės   
Timis stengiasi surasti moterį, su kuria užmezgė ryšį metro. Kai pažįstami sugriauna susibėgimą, Odrė ir Džefas kaltina vienas kitą.
Viasat Explore
07:55
Savamoksliai išradėjai   
Dougas keliauja po Kanadą, dalindamas patarimus, kaip laiku atsisveikinti su nepavykusiais išradimais ir imtis naujų projektų.
Baltijos TV
08:00
Galileo   
Dokumentika. Laidos vedėjas Raimondas Bingelis.
Star!
08:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
LRT Kultūra
08:05
Haudis Gaudis   
Animacinis serialas. Ispanija, Didžioji Britanija. 2002-2003 m.
LNK
08:10
Sony Entertainment
08:15
Sužadėtuvių taisyklės   
Džefas negali sugalvoti penkių dalykų, dėl kurių jam patinka Odrė. Bandydamas dar kartą pažeminti Timį, Raselas moko jį groti gitara.
Viasat Explore
08:20
Savamoksliai išradėjai   
Šioje serijoje išvysite išradimus, susijusius su batų valymu, drabužių lankstymu bei besisukančiomis lentynomis.
LRT Kultūra
08:30
Aivenhas   
Animacinis istorinis nuotykių serialas. Prancūzija, Kanada. 1996 m.
Star!
08:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Sony Entertainment
08:40
Sužadėtuvių taisyklės   
Odrė ir Dženifer nusprendžia kartu nueiti į Bon Jovi koncertą.
Viasat Explore
08:45
Savamoksliai išradėjai   
Šįkart Dougas susipažins su naujais išradimais: grėbliais, taupančiais jūsų laiką, dydį keičiančia pietų dėžute bei neįprasta riedlente.
LRT Televizija
09:00
Haudis Gaudis   
Animacinis serialas. Ispanija, Didžioji Britanija. 2002–2003 m.
Baltijos TV
09:00
Mitų griovėjai   
Jamie Hyneman, Adam Savage.
Da Vinci Learning
09:00
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
Star!
09:00
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
Sony Entertainment
09:05
Sužadėtuvių taisyklės   
Sulaužiusi kaimynų lėlę Odrė neša ją į lėlių ligoninę. Džefas lydi savo vaiko surogatinę motiną į pasimatymą.
Viasat Explore
09:10
Savamoksliai išradėjai   
Dougas susipažįsta su Lesu Bubiku – veteranu, tikinčiu, kad jis turi nepriekaištingą uoslę didiesiems išradimams, bei turi progą išklausyti Mary Pattison – garsios kanadiečių išradėjos dukters, kuri tikisi, kad Dougas taps jos mentoriumi. Tuo metu estetų sutuoktinių pora Pino ir Antonella parodo, jog bet kokia kaina siekia bendradarbiauti su Dougu.
Init TV
09:30
Sony Entertainment
09:30
Sužadėtuvių taisyklės   
Dženifer gali pasigailėti nusprendusi surengti Odrei dovanų vakarėlį, nes ji vakarėlio kvietimuose nurodo ne tą datą.
Star!
09:30
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
LRT Televizija
09:50
Čaplinas   
Animacinis serialas. 2011 m. Prancūzija. HD
Sony Entertainment
09:55
Draugai   
Paprašyta paruošti Džo didžiojo pasimatymo nakčiai Reičel entuziastingai sutinka su juo išeiti išvakarėse.
Balticum TV
10:00
Objektas 11   
Fantastinis detektyvinis serialas (10) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
Star!
10:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
TV8
10:10
Inspektorius Mažylis   
Populiarus aktorius M. Jampolskis premjeroje atlieka pagrindinį – nedidelio miestelio policijos inspektoriaus Andriaus Mažylio – vaidmenį. Filme policininką visur lydi jo tarnybinis vokiečių aviganis, vardu Mažylis. Su šunimi į gimtąjį miestelį grįžęs dirbti Andrius po keleto metų, praleistų policijos akademijoje, randa labai pasikeitusią aplinką: dabar čia viską valdo nusikaltėliai ir korumpuoti vietos valdininkai. A. Mažyliui su bendravardžiu šunimi teks gerokai paplušėti, kad gimtinėje vėl viešpatautų tvarka ir ramybė. Filmo kūrėjai sako, kad šiame detektyve netrūks ir meilės istorijų, o siužetas bus įdomus visai šeimai: Inspektoriaus Mažylio nuotykiai pasakojami su ironijos gaidele, humoristiniais pasisakymais, su šypsena žvelgiant į šviesiąsias gyvenimo puses.
Sony Entertainment
10:20
Draugai   
Monika įtikinėja prieštaraujantį Čandlerį pasidžiaugti kvapnios vonios malonumais, bet greitai nebegali jo ištraukti iš putų.
Sony Entertainment
10:45
Sukeisti gyvenimai   
Tobis sulaukia netikėtų žinių iš seno draugo.
TV8
11:00
Obelis nuo obels   
Pagal legendinį britų pirmtaką Birds of Feather statomas lietuviškas humoro serialas įtrauks į dviejų seserų šeimų dramą ir privers kvatoti iš gyvenimiškų situacijų absurdo. Šeimyninės tragedijos ir komedijos pažįstamos bene kiekvienam lietuviui. Tačiau sunku įsivaizduoti dvi daugiau skirtumų turinčias seseris nei serialo Obelis nuo obels herojės: pasiturinti svajoklė Milda ir visų galų meistrė Gariūnų prekeivė Vaiva. Jas suvienija bendra nelaimė – kriminalinių žygdarbių pridirbę jų vyrai Arūnas ir Žygimantas. Kartu su pagrindinėmis serialo herojėmis žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovai galės stebėti, kaip dvi priešingybės sprendžia problemas, ir kartu išgyventi keblias bei tragikomiškas situacijas.
TV1
11:00
Gepardų dienoraščiai   
Vedėja: Annie Beckheling, Liesl Smith.
Viasat Explore
11:25
Prieš gamtos stichiją   
Motina gamta yra pati galingiausia jėga, kurios pažaboti beveik neįmanoma. Su tuo kiekvieną mielą dieną susiduria vėjo jėgaines statantys, prižiūrintys ir taisantys darbininkai. Susipažinkite su dviejomis komandomis: būsimais vėjo jėgainių ekspertais ir šios srities veteranais, susiduriančiais su tomis pačiomis problemomis kaip ir naujokai: ekstremaliomis oro sąlygomis, darbu dideliame aukštyje ir elektros smūgio pavojumi. Pabandysime išsiaiškinti, kuo žmones traukia ši sudėtinga profesija ir parodysime jums, kaip šiose jėgainėse gaminama elektros energija.
Balticum TV
11:30
Trauma   
TV serialas (5) (Kanada, 2010 m.) (N-7).
Da Vinci Learning
11:30
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
Sony Entertainment
11:35
Sukeisti gyvenimai   
Džonas ir Ketrin bando padėti Dafnei, Tajus sulaukia perdislokavimo pranešimo.
Viasat Explore
11:50
Prieš gamtos stichiją   
Pasakojimas apie elitinę pilotų grupę, nedideliais lėktuvais skraidančius į pačius atokiausius pasaulio kampelius. Tiesa, šie lėktuvai nėra pritaikyti tokiems intensyviems skrydžiams, tad pilotų darbas išties ne iš lengvųjų. Kasdien jie susiduria su pavojingomis oro sąlygomis, apledėjimu ir deguonies trūkumu. Tik bebaimiai adrenalino fanatikai gali ryžtis tokiam iššūkiui.
Viasat Explore
12:15
Prieš gamtos stichiją   
Pasakojimas apie elitinę pilotų grupę, nedideliais lėktuvais skraidančius į pačius atokiausius pasaulio kampelius. Tiesa, šie lėktuvai nėra pritaikyti tokiems intensyviems skrydžiams, tad pilotų darbas išties ne iš lengvųjų. Kasdien jie susiduria su pavojingomis oro sąlygomis, apledėjimu ir deguonies trūkumu. Tik bebaimiai adrenalino fanatikai gali ryžtis tokiam iššūkiui.
Sony Entertainment
12:25
Sukeisti gyvenimai   
Dafnė ir Bei pradeda paskutinius mokslo metus Karltone. Ketrin užsirašo į stepo klasę.
TV6
12:30
Topmodeliai   
Highlights and Catfights. This week´s episode recaps cycle 16 so far, with all the fashion, fights and makeovers expected of ANTM.
Viasat Explore
12:40
Ratai iš ano pasaulio   
Chargeris jau rieda, ir komanda skuba užbaigti visus darbus bei nepasiduoti blaškymams iš šalies. Joshas stengiasi tapti labiau organizuotu.
Lietuvos ryto televizija
13:00
Apaštalas   
Veiksmo serialas. Rež. G. Sidorovas. Vaid. J. Mironovas, N.Fomenko, D. Moroz. Rusija. 2008 m. N-7
TV8
13:00
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Balticum TV
13:00
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (34) (Rusija, 2011 m.).
Star!
13:00
Videofashion News   
Videofashion News tracks designer collections, the designers themselves, the models, and the behind-the-scenes celebrities of the fashion universe.
Sony Entertainment
13:15
Vampyro dienoraščiai   
Stefanas prisipažįsta, kad kartais nori tapti žmogumi.
Ren Lietuva
13:25
RenTV Baltic
13:25
УМНОЖАЮЩИЙ ПЕЧАЛЬ   
Сериал. 1-4 серии
TV6
13:30
Jokių kliūčių!   
Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
TV8
13:30
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Viasat Explore
13:30
Ratai iš ano pasaulio   
Wings and Things. The incredibly rare Charger Daytona is way behind! Mark and crew are pulling suicide shifts to finish the bodywork on the car to get it ready for paint.
Star!
13:30
Videofashion News   
Videofashion News tracks designer collections, the designers themselves, the models, and the behind-the-scenes celebrities of the fashion universe.
TV8
14:00
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Balticum TV
14:00
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (35) (Rusija, 2011 m.).
Star!
14:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
Sony Entertainment
14:05
Vampyro dienoraščiai   
Boni atskleidžia likusią Šeino plano dalį.
Ren Lietuva
14:20
Viasat Explore
14:20
Gentis   
Pirmoji Bruce‘o aplankyta gentis – Nyangatomas, kurios itin baiminasi kaimyninės gentys. Parry nusprendžia išsiaiškinti, kuo jie nusipelno tokios reputacijos.
TV8
14:30
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Star!
14:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Sony Entertainment
14:55
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
TV8
15:00
Amazonės   
12 serija Pasmaugtosios byla . Amazonių tyrimo centre atsiduria įžymus televizijos vedėjas. Daugybė įkalčių byloja, kad jis susijęs su pasikėsinimu į jo merginos gyvybę. Tačiau atskiri nesutampantys faktai priverčia amazones detaliau susipažinti su įtariamojo biografija ir gauti netikėtą rezultatą.
Star!
15:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Ren Lietuva
15:10
LNK
15:30
Mano puikioji auklė (99, 100)   
(Moya prekrasnaya nyanya (I-V))
TV1
15:30
Nerami tarnyba   
William Simons, Nick Berry, Derek Fowlds, Mark Jordon, Frank Middlemass.
Da Vinci Learning
15:30
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
Star!
15:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Sony Entertainment
15:45
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
TV8
16:00
Frosto prisilietimas   
Pagyvenęs, seno sukirpimo ir pažiūrų detektyvas nekaip sutaria su policijos vadovybe, tačiau bylas išnarplioja pavydėtinai profesionaliai. Frostas vis gauna jaunų asistentų, kurie skirtingai prisideda nagrinėdami bylas. Beje, debiutiniais vaidmenimis šiame seriale savo karjerą pradėjo daug žymių britų aktorių, o serialas apie šiurkštaus būdo, tiesmuką, tradicinių darbo metodų paisantį detektyvą yra labai populiarus ne tik gimtojoje D. Britanijoje, bet ir už jos ribų.
Baltijos TV
16:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Star!
16:00
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
Ren Lietuva
16:05
Lietuvos ryto televizija
16:20
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
LNK
16:30
Didingasis amžius   
Halit Ergenc, Meryem Uzerli, Nebahat Cehre.
TV1
16:30
Star!
16:30
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
Sony Entertainment
16:35
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
Ren Lietuva
17:00
TV6
17:00
Jokių kliūčių!   
Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
Baltijos TV
17:00
Brolis už brolį   
Jaroslav Boiko, Vladimir Steklov, Konstantin Strelnikov.
Star!
17:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
Lietuvos ryto televizija
17:20
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
RenTV Baltic
17:25
УМНОЖАЮЩИЙ ПЕЧАЛЬ   
Сериал. 5-8 серии
Sony Entertainment
17:25
Būtinas Žiaurumas   
Deni gydo roko žvaigždes, T.K. Stengiasi susigrąžinti darbą, o komanda prisitaiko prie Žiuljetos vadovavimo. Deni stengiasi pasiekti savo pasąmonę ir susivokti jausmuose.
TV1
17:30
Viešbutis Grand Hotel   
Adriana Ozores, Amaia Salamanca, Yon Gonzalez.
Ren Lietuva
17:55
TV8
17:55
Agata Kristi. Tomis ir Tapensė   
Pagal Agatos Kristi knygą sukurtas serialas pasakoja apie detektyvų Tomio ir Tapensės porą. Elegantiški britų jaunavedžiai entuziastingai gliaudo vietinius nusikaltimus. Pro jų akis nepraslysta nė viena svarbi smulkmena, jie suranda dingusias brangenybes, išaiškina poltergeisto reiškinius, ištiria, kas užnuodijo saldainius. Kiekviena serija – tai trumpa, tikra A. Kristi detektyvinė istorija.
Viasat Explore
17:55
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvas dirba prie savo brolio Dastino mašinos. Vienintelis sunkumas iki šiol buvo tai, kad į ją Styvas sukišo nemažą savo pinigų dalį, ir dabar yra beprotiškai įsimylėjęs savo brolio mašiną.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
Sony Entertainment
18:15
Draugai   
Čandleris visomis išgalėmis bando sužinoti, kas yra už užrakintų slapto Monikos sandėliuko durų.
TV6
18:20
6 kadrai   
Iki ašarų juokingas rusų humoro serialas populiarus ne tik gimtojoje Rusijoje. Serialo herojai jau ne vienerius metus cituojami iš lūpų į lūpas, o kai kurie jų dialogai yra tapę visiems pažįstamais anekdotais. Kurią savaitės dieną galime sau leisti neiti į darbą? Kada verslas turi rimtą užnugarį? Kodėl žvejyba vyrams tampa svarbesnės nei moterys? Iš pirmo žvilgsnio paprasti ar rimti dalykai herojų galvose virsta tikra komedija. Žodžio kišenėje neieškantys, visuomet linksmai nusiteikę ir nebijantys pasijuokti iš savęs aktoriai privers nusišypsoti net didžiausią paniurėlį.
Star!
18:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
Sony Entertainment
18:40
Draugai   
Rosui sudėtinga pasakyti savo draugei Monai, kad Reičel kraustosi pas jį.
Viasat Explore
18:45
Ratai iš ano pasaulio   
Vaikinai imasi restauruoti seniai matytą bičiulį – 1971-ųjų žaliąjį Chargerį R/T , tačiau jų laukia ilgas ir sunkus darbas priešakyje.
Ren Lietuva
18:50
Balticum TV
19:00
Maiklas Džeksonas: Pop Karalius   
Dokumentinis filmas (JAV, D.Britanija, 2012 m.).
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
19:10
Draugai   
Kaltės jausmo vedamas Džo galiausiai prisipažįsta apie savo meilę Reičel priblokštam Rosui.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat Explore
19:35
Amazonijos žaidynės   
Kartą metuose Brazilijoje uždegama olimpinė ugnis, skelbianti Amazonijos žaidynių pradžią. 800 sportininkų iš 30 skirtingų genčių rungiasi tradicinėse sporto šakose. Šiame dokumentiniame filme papasakosime apie dvi indėnų gentis, keliaujančias į žaidynes, kurios taps įsimintiniausiu gyvenimo įvykiu.
Sony Entertainment
19:40
Trapumas. 2 sezonas   
Garus fizioterapeutas Pablo Morijasas gydydamas savo pacientus naudoja netradicinius metodus. Jis tiki, kad bet koks fizinis skausmas atsiranda dėl emocinių priežasčių, todėl stengiasi užmegzti ypatingą ryšį su kiekvienu pacientu – bando juos suprasti ir atrasti tikrąją skausmo priežastį. Tačiau Pablo bandant susidoroti su jį palaužusio netikėto įvykio pasekmėmis, įveikti vidinius prieštaravimus pacientams padedančio gydytojo emocinis skausmas dažnai išsiveržia į paviršių.
Ren Lietuva
19:45
Balticum TV
20:00
Įkalčiai   
Detektyvinis serialas (16) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
LNK
20:00
Velvet   
Paula Echevarria, Miguel Angel Silvestre, Aitana Sanchez Gijon.
Star!
20:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
Lietuvos ryto televizija
20:05
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
Star!
20:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Lietuvos ryto televizija
20:35
Laukinių kačių nuotykiai   
Dokumentinis serialas. Naujoji Zelandija
Viasat Explore
20:35
Floridos pakrančių apsauga   
Air Station Clearwater receives a report of a missing aircraft along the eastern shores of Florida, and later, the Coast Guard sectors in the Keys assists two distressed vessels during the pitch black night. Meanwhile, the Guards head west to Washington State on a special rescue training mission.
Ren Lietuva
20:40
Star!
21:00
Hollywood Girls Night   
Join The Alis as they get together with their girlfriends for an evening filled with surprises and uncensored girl talk. Nothing is off limits!
RenTV Baltic
21:20
УМНОЖАЮЩИЙ ПЕЧАЛЬ   
Сериал. 9-12 серии
Viasat Explore
21:25
Floridos pakrančių apsauga   
Patruliai plaukia sulaikyti narkotikų gabentojų, gelbsti nelaimės ištiktą laivo įgulą ir padeda susižeidusiam nardytojui.
TV6
21:30
Bobo užkandinė   
Mėsaininė Bobo užkandinė” priklauso ponams Belčeriams – Bobui, Lindai, Tinai, Džinai ir Luizai. Nors Bobo mėsainiai tokie skanūs, kad galima liežuvį praryti, džiaugsmas dingsta, kai juos reikia parduoti lankytojams: šeimos vaikučiai atrodo nekokie pagalbininkai! Dar vienas galvos skausmas – Džimio Pesto restoranas, su kuriuo reikia be paliovos kautis konkurencijos mūšyje. Kurioziškų situacijų ir sarkastiškų dialogų čia tikrai gausu!
Ren Lietuva
21:35
РТР Планета Балтия
21:55
Частный детектив Татьяна Иванова. Живем только раз   
Анна Тараторкина, Александр Пашков, Андрей Биланов, Виктория Полторак, Татьяна Лянник, Максим Емельянов и Марина Яковлева в фильме по мотивам романа Марины Серовой 2014 г.
TV6
22:00
Dingęs be žinios   
Tai pasakojimas apie buvusios CŽV agentės Bekos (A. Judd) bandymus surasti Europoje dingusį sūnų. Šis serialas – tai įrodymas, kad mama, praradusi tai, kas jos gyvenime brangiausia, gali nueiti be galo toli, įveikdama pačias žiauriausias kliūtis. Pagrindinė herojė Beka, kurios vyras kadaise nužudytas, dabar pagaliau išdrįsta sulaukusį pilnametystės sūnų Maiklą išleisti pradėti savarankišką gyvenimą. O šis po kelių savaičių dingsta. Viską metusi moteris atvyksta į Romą ir po trupinėlį rinkdama faktus aiškinasi visą siaubingą istoriją... Talentingo režisieriaus Gregory Poirier serialas ne veltui sulaukė pasaulinio žiūrovų ir kritikų pripažinimo. Čia vaidina net dviem Auksiniams gaubliams nominuota Holivudo gražuolė Ashley Judd.
Star!
22:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
Viasat Explore
22:15
Gentis   
Bruce‘as Parry tęsia trijų mėnesių ekspediciją atokiame Afrikos slėnyje. Šįkart jis lankosi gentyje, kurios jaunuoliai privalo šokinėti per galvijus įšventinimo į vyrus ceremonijoje. Bruce‘as nusprendžia prisidėti prie ritualo.
Ren Lietuva
22:35
Balticum TV
22:40
Titnagas   
Kriminalinis veiksmo serialas (4) (Rusija, 2012 m.) (N-7).
TV6
23:00
Amerikietiška siaubo istorija   
Amerikietiška siaubo istorija buvo apdovanota Auksiniu gaubliu. Aktorių gretose – trims Emmy nominuota Connie Britton, dviejų Oskarų savininkė Jessica Lange ir Auksinio gaublio laimėtojas Dylanas McDermottas. Gyvenimo sukrėtimų paliesta serialo herojų Harmonų šeima persikelia gyventi į milžinišką senove dvelkiantį namą. Ir labai greit visi supranta, kad jame jie – ne vieni... Kad turistai ir vietiniai dvarą vadina Siaubo namu , herojai sužino gerokai per vėlai. Pasirodo, aštuonis dešimtmečius stovintis pastatas mena žiaurias ankstesnių gyventojų mirtis. Čia žmonėms tekdavo patirti protu sunkiai suvokiamų psichologinių išbandymų. Serialo kūrėjai pasistengė, kad kiekviena Amerikietiškos siaubo istorijos serija turėtų kabliuką” – intriguojančią detalę ar netikėtą buvusio namo gyventojo istoriją. Psichologinės įtampos, siaubo akimirkų, mistikos ir baugios atmosferos čia netrūks. Neįmanoma atitraukti akių , bene labiausiai gąsdinantis serialas televizijos istorijoje , pašėlusiai suregztas ir neįtikėtinai baugus siužetas – tai vos keli kritikų atsiliepimai apie serialą.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
Sony Entertainment
23:10
Diagnozė   
Keti santykiai su trimis žmonėmis pablogėja. Nusprendęs išsiskirti su Keti Polas paguodos ieško pas kietoką pasileidėlę Tiną.
Lietuvos ryto televizija
23:30
Nebylus liudijimas   
Detektyvinis serialas. Rež. T O´Sullivanas. Vaid. W. Gaminara, T. Wardas, E. Fox. D. Britanija. 2010 m. N-14
Ren Lietuva
23:30
Star!
23:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
Balticum TV
23:40
Džentelmenas   
Kriminalinis serialas (4) (Kanada, 2009 m.) (N-14).
Sony Entertainment
23:40
Diagnozė   
Sužinojęs apie Keti melanomą Polas nori kiek galėdamas padėti.
LRT Televizija
23:50
Puaro   
TV6
23:55
Mažylė Houp   
Dviem Emmy ir glėbiui kitų apdovanojimų nominuoto serialo herojai spręs kaip prižiūrėti ir auklėti neplanuotai jų namuose atsiradusį kūdikėlį. Tragikomiškų situacijų ir puikaus humoro čia netrūks.
2014.08.25 Pirmadienis
Sony Entertainment
00:10
Diagnozė   
Gydytojas Todas lydi Keti į Kanadą bičių geluonių terapijai.
TV6
00:20
Mažylė Houp   
Dviem Emmy ir glėbiui kitų apdovanojimų nominuoto serialo herojai spręs kaip prižiūrėti ir auklėti neplanuotai jų namuose atsiradusį kūdikėlį. Tragikomiškų situacijų ir puikaus humoro čia netrūks.
TV1
00:20
Nerami tarnyba   
William Simons, Nick Berry, Derek Fowlds, Mark Jordon, Frank Middlemass.
Star!
00:30
Get Out   
Join gorgeous hosts of today’s best travel series, as they take viewers to exciting locations to experience all of the local color, fun, and nightlife from famous cities.
Sony Entertainment
00:40
Vilkų žemė. 3 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
Viasat Explore
00:50
Ratai iš ano pasaulio   
You´ve Got Red on You. Marc and Elana Dailey, the owners of the bright red car are anxious to see some work finished when they stop by the shop. The crew fights to get the body painted in time for their arrival.
Viasat Explore
01:40
Ratai iš ano pasaulio   
Wings and Things. The incredibly rare Charger Daytona is way behind! Mark and crew are pulling suicide shifts to finish the bodywork on the car to get it ready for paint.
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
02:00
Vilkų žemė. 3 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
Viasat Explore
02:30
Slaptosios operacijos   
Kartu su JAV taktinių užduočių grupėmis kviečiame keliauti į nusikalstamų gaujų likvidavimo reidus bei subtilumo reikalaujančias įkaitų išvadavimo operacijas, kurių metu išvysite, kaip silpniausieji apginami nuo pavojingiausių Amerikos nusikaltėlių. Iksmenų ir Transformerių prodiuseris pristato įtempto veiksmo dokumentinį serialą, kuris papasakos apie elitinius teroristų bei nusikaltėlių medžiotojus bei jų pavojingas misijas. Pamatysite, kaip specialiojo policijos padalinio darbuotojai skelbia karą ginkluotiems Detroito narkodileriams. Kompiuterinės animacijos ir šiurpą keliančių interviu su slaptaisiais agentais dėka jūs sužinosite, kaip šie bebaimiai žmonės kasdien saugo savo šalį nuo pavojų, apie kuriuos daugelis aplinkinių nė nenutuokia...
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat Explore
02:55
Slaptosios operacijos   
Kartu su JAV taktinių užduočių grupėmis kviečiame keliauti į nusikalstamų gaujų likvidavimo reidus bei subtilumo reikalaujančias įkaitų išvadavimo operacijas, kurių metu išvysite, kaip silpniausieji apginami nuo pavojingiausių Amerikos nusikaltėlių. Iksmenų ir Transformerių prodiuseris pristato įtempto veiksmo dokumentinį serialą, kuris papasakos apie elitinius teroristų bei nusikaltėlių medžiotojus bei jų pavojingas misijas. Pamatysite, kaip specialiojo policijos padalinio darbuotojai skelbia karą ginkluotiems Detroito narkodileriams. Kompiuterinės animacijos ir šiurpą keliančių interviu su slaptaisiais agentais dėka jūs sužinosite, kaip šie bebaimiai žmonės kasdien saugo savo šalį nuo pavojų, apie kuriuos daugelis aplinkinių nė nenutuokia...
Lietuvos ryto televizija
03:00
Nebylus liudijimas   
Detektyvinis serialas. Rež. T O´Sullivanas. Vaid. W. Gaminara, T. Wardas, E. Fox. D. Britanija. 2010 m. N-14
Star!
03:00
New York Confession   
Each episode features candid interviews and confessions of the wild and sexy impact New York has on its visitors.
Star!
03:30
Get Out   
Join gorgeous hosts of today’s best travel series, as they take viewers to exciting locations to experience all of the local color, fun, and nightlife from famous cities.
Star!
04:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
Viasat Explore
04:20
Prieš gamtos stichiją   
Motina gamta yra pati galingiausia jėga, kurios pažaboti beveik neįmanoma. Su tuo kiekvieną mielą dieną susiduria vėjo jėgaines statantys, prižiūrintys ir taisantys darbininkai. Susipažinkite su dviejomis komandomis: būsimais vėjo jėgainių ekspertais ir šios srities veteranais, susiduriančiais su tomis pačiomis problemomis kaip ir naujokai: ekstremaliomis oro sąlygomis, darbu dideliame aukštyje ir elektros smūgio pavojumi. Pabandysime išsiaiškinti, kuo žmones traukia ši sudėtinga profesija ir parodysime jums, kaip šiose jėgainėse gaminama elektros energija.
Star!
04:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Viasat Explore
04:45
Prieš gamtos stichiją   
Pasakojimas apie elitinę pilotų grupę, nedideliais lėktuvais skraidančius į pačius atokiausius pasaulio kampelius. Tiesa, šie lėktuvai nėra pritaikyti tokiems intensyviems skrydžiams, tad pilotų darbas išties ne iš lengvųjų. Kasdien jie susiduria su pavojingomis oro sąlygomis, apledėjimu ir deguonies trūkumu. Tik bebaimiai adrenalino fanatikai gali ryžtis tokiam iššūkiui.
VIASAT Nature
05:00
Vagilės   
Beždžionių būrys vėl pabunda be Zamiro ir Ranės. Prasideda sumaištis, griūva nusistovėjusi hierarchija.
Viasat Explore
05:10
Savamoksliai išradėjai   
Dougas keliauja po Kanadą, dalindamas patarimus, kaip laiku atsisveikinti su nepavykusiais išradimais ir imtis naujų projektų.
Sony Entertainment
05:15
CSI: kriminalistai   
Sena moteris randama negyva su durtine žaizda krūtinėje. Jos namuose – virš 20 kačių.
VIASAT Nature
05:30
Vagilės   
Bipinas, Jašas ir Titas mieste ieško ėdesio ir naujų namų.
Viasat Explore
05:35
Savamoksliai išradėjai   
Šioje serijoje išvysite išradimus, susijusius su batų valymu, drabužių lankstymu bei besisukančiomis lentynomis.
Viasat Explore
06:00
Savamoksliai išradėjai   
Šįkart Dougas susipažins su naujais išradimais: grėbliais, taupančiais jūsų laiką, dydį keičiančia pietų dėžute bei neįprasta riedlente.
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
06:00
Sužadėtuvių taisyklės   
Dženifer gali pasigailėti nusprendusi surengti Odrei dovanų vakarėlį, nes ji vakarėlio kvietimuose nurodo ne tą datą.
RenTV Baltic
06:05
СЛЕДАКИ   
Сериал
Sony Entertainment
06:25
Sužadėtuvių taisyklės   
Liz savaitei apsistoja pas Džefą ir Odrę.
TNT Film
06:30
Viasat Explore
06:30
Savamoksliai išradėjai   
Dougas susipažįsta su Lesu Bubiku – veteranu, tikinčiu, kad jis turi nepriekaištingą uoslę didiesiems išradimams, bei turi progą išklausyti Mary Pattison – garsios kanadiečių išradėjos dukters, kuri tikisi, kad Dougas taps jos mentoriumi. Tuo metu estetų sutuoktinių pora Pino ir Antonella parodo, jog bet kokia kaina siekia bendradarbiauti su Dougu.
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
TV1
06:50
Mano tėtis kalba š...   
William Shatner, Jonathan Sadowski, Nicole Sullivan.
Sony Entertainment
06:50
Klaidusis Los Andželas   
Naujų santykių, gašlių pagundų ir viskas arba nieko sprendimų kupiname seriale jaunuoliai grumiasi su gyvenimo sėkmę nulemiančiais iššūkiais šou pasaulio industrijos nerealybėje.
Ren Lietuva
07:00
Бернард   
Мультсериал
Viasat Explore
07:00
Gentis   
Bruce‘as Parry tęsia trijų mėnesių ekspediciją atokiame Afrikos slėnyje. Šįkart jis lankosi gentyje, kurios jaunuoliai privalo šokinėti per galvijus įšventinimo į vyrus ceremonijoje. Bruce‘as nusprendžia prisidėti prie ritualo.
Viasat History
07:00
Gyvenimas Jėzaus laikais   
Prieš du tūkstančius metų šventyklos sargyba ir kariai suėmė Jėzų, pradėdami patį gėdingiausią visų laikų teismą. Kas buvo šie žmonės ir kieno įsakymus jie vykdė?
VIASAT Nature
07:00
Gyvūnų parkas   
Lordas Bathas šoka iš lėktuvo. Visi liūdi nustipus mylimam gyvūnėliui.
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
RenTV Baltic
07:05
Чисто по жизни   
Сериал
TV1
07:15
Komisaras Aleksas   
Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Jakub Wesolowski, Janusz Chabior.
Star!
07:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
Sony Entertainment
07:45
Vampyro dienoraščiai   
Boni atskleidžia likusią Šeino plano dalį.
TV3
08:00
Brazilijos aveniu   
Tai istorija apie ilgai planuotą kerštą ir seną neužmirštą meilę. Mažajai Ritai gyvenimą sugriovė godi, jokių skrupulų neturinti moteris, vardu Karmina. Ji pražudė mergytės tėvą, o sutikusi turtingą futbolininką suviliojo jį dėl turtų ir mažąją Ritą išvežė į sąvartyną. Skurde, tarp šiukšlių, Rita sutiko berniuką Batatą, šis prižadėjo ją globoti ir mylėti amžinai. Tačiau netrukus Ritą priglaudė nauja šeima ir pavadino Nina, o Batata tapo Chorche, ir taip vaikų porelė išsiskyrė. Po daugelio metų jiedu vėl susitiks, kai Rita grįš keršyti jai gyvenimą sugriovusiai Karminai. Ar įsimylėjėliai užaugę pažins vienas kitą, ar jų prisiektai meilei bus lemta gyvuoti intrigų kupiname pasaulyje?
Viasat History
08:00
Laiko komanda   
Tony ir komanda lankosi Chenies dvare pietų Anglijoje, tikėdamiesi sužinoti, kaip atrodė dvaras karaliaus Henriko VIII valdymo metais.
Star!
08:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
Ren Lietuva
08:10
Star!
08:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Sony Entertainment
08:35
Sukeisti gyvenimai   
Dafnė ir Bei pradeda paskutinius mokslo metus Karltone. Ketrin užsirašo į stepo klasę.
Viasat Explore
08:45
Laukinė Kanada su Ray‘umi Mearsu   
Samuelis Hearne´as yra žymus britų pionierius, kurio įkvepianti Kanados tyrinėjimų istorija pilna sunkių išmėginimų ir nuotykių. Ši kelionė tampa dar įdomesnė skaitant jo paliktą kelionių žurnalą.
VIASAT Nature
08:55
Vagilės   
Bipinas, Jašas ir Titas mieste ieško ėdesio ir naujų namų.
LRT Televizija
09:00
Ren Lietuva
09:00
TV1
09:00
Krepšininkai   
Atlikėjas: Tony Parker.
Viasat History
09:00
Napoleonas   
Svaiginantis skrydis: nuo vaikystės Ajače iki vadovavimo Prancūzijos armijai.
Star!
09:00
Hollywood Girls Night   
Join The Alis as they get together with their girlfriends for an evening filled with surprises and uncensored girl talk. Nothing is off limits!
РТР Планета Балтия
09:05
Хозяйка моей судьбы   
Галина Петрова, Эммануил Виторган, Ирина Бразговка и Анастасия Макеева в телесериале
TV3
09:05
Meilės sūkuryje   
Daug meilės ir neapykantos, romantiškų akimirkų ir intrigų, draugystės, ištikimybės išbandymų patiria serialo herojai. Laukia ilgas, kartais skaudus tikrosios meilės paieškų kelias ”Meilės sūkuryje”.
TV1
09:25
Sony Entertainment
09:25
Klaidusis Los Andželas   
Naujų santykių, gašlių pagundų ir viskas arba nieko sprendimų kupiname seriale jaunuoliai grumiasi su gyvenimo sėkmę nulemiančiais iššūkiais šou pasaulio industrijos nerealybėje.
Balticum TV
09:30
Trauma   
TV serialas (5) (Kanada, 2010 m.) (N-7).
Viasat Explore
09:45
Šiaurės jūra   
Škotijos jūrų pareigūnai surengia reidą į du tralerius: šukučių žvejybos laivą, žvejybai naudojantį per daug tinklų, ir krevečių gaudymo laivą.
Viasat History
10:00
Karo laikų ūkininkai   
Komandos laukia 1940-ųjų išbandymai: valdžios įvestas racionavimas ir Blicas.
Star!
10:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
TV3
10:10
Visada sakyk visada   
Olga Gromova prisiima kaltę už savo vyrą, kuris teisiamas už finansinius nusikaltimus, ir gauna dvejus metus kalėti. Prabėgus nepelnytos bausmės laikui, moteris grįžta pas išsiilgtus vaikus. Jos vyras nejaučia jokio dėkingumo – jis jau susirado kitą moterį ir su Olga atsisveikina. Įskaudinta, apgauta beturtė moteris turi kurti naują gyvenimą sau ir savo vaikams. Atsitiesti nebus lengva, bet vieną gražią dieną ateis atpildas už visus vargus.
VIASAT Nature
10:20
Naujosios Zelandijos gamta   
Nuo Kuko kalno viršūnės iki Fiodlando šešėlių žemės ir įspūdingo Hauraki jūrų parko – ištyrinėkite Naujosios Zelandijos nacionalinių parkų magiją.
Sony Entertainment
10:20
Sužadėtuvių taisyklės   
Dženifer gali pasigailėti nusprendusi surengti Odrei dovanų vakarėlį, nes ji vakarėlio kvietimuose nurodo ne tą datą.
Viasat Explore
10:35
Prieš gamtos stichiją   
Kai gamtos stichija nutraukia elektros laidus, mums į pagalbą skuba elektrikai. Pūgos, tornadai, perkūnija – šios stichijos padarinius šalina kompanijos Entergy Arkansas elektrikų komandos. Jiems tenka dirbti itin pavojingomis sąlygomis, kad elektros tiekimas kuo greičiau būtų atnaujintas.
TV1
10:45
Sony Entertainment
10:45
Sužadėtuvių taisyklės   
Liz savaitei apsistoja pas Džefą ir Odrę.
РТР Планета Балтия
10:55
Договор с кровью   
Фильм 1-й.
Info TV
10:55
Balticum TV
11:00
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (35) (Rusija, 2011 m.).
Star!
11:00
Videofashion News   
Videofashion News tracks designer collections, the designers themselves, the models, and the behind-the-scenes celebrities of the fashion universe.
Viasat History
11:05
Mitų medžiotojai   
Ronaldas Wyattas ir Sandoros skrynia
Sony Entertainment
11:10
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
TV1
11:15
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Star!
11:30
Videofashion News   
Videofashion News tracks designer collections, the designers themselves, the models, and the behind-the-scenes celebrities of the fashion universe.
Ren Lietuva
11:50
Следаки   
Сериал
Viasat Explore
11:50
Gigantiškų objektų pervežimas   
Ancient mystery moves. Scientists and engineers search for clues and set out to solve the mysteries of how Mega Movers pushed the limits of ingenuity and pulled off the impossible.
Balticum TV
12:00
Detektyvas Džo   
Kriminalinis serialas (4) (Prancūzija, D.Britanija, 2013 m.) (N-7).
Sony Entertainment
12:00
Sukeisti gyvenimai   
Dafnė ir Bei pradeda paskutinius mokslo metus Karltone. Ketrin užsirašo į stepo klasę.
VIASAT Nature
12:05
Gyvūnų parkas   
Lordas Bathas šoka iš lėktuvo. Visi liūdi nustipus mylimam gyvūnėliui.
TV1
12:10
Arti namų   
John Carroll Lynch, David James Elliott, Jennifer Finnigan, Kimberly Elise.
Ren Lietuva
12:20
Следаки   
Сериал
Viasat Explore
12:40
Šiaurės jūra   
Normand Master denyje esantys inkarų pakėlėjai pasiruošę vykti į savo kitą darbą, tačiau paskutinių patikrinimų metu didžiulis veržliaraktis sukelia problemų... ir tai jiems brangiai kainuoja.
Ren Lietuva
12:50
Следаки   
Сериал
Info TV
12:50
Sony Entertainment
12:50
Vampyro dienoraščiai   
Boni atskleidžia likusią Šeino plano dalį.
ПБК Литва
13:00
Ясмин   
Многосерийный фильм
TV1
13:05
Apgavystės   
Laura Carmine, Julian Gil, Lincoln Palomeque.
Ren Lietuva
13:15
Следаки   
Сериал
Viasat Explore
13:25
Laukinė Kanada su Ray‘umi Mearsu   
Rėjus seka Johno Rae pėdomis ir pasakoja istoriją apie tai, kaip šis atrado šiaurės vakarų jūrų kelią, XIX a. tyrinėjimų šv. Gralį, turėjusį tapti visiškai nauju prekybos su Tolimaisiais Rytais keliu.
Ren Lietuva
13:40
Следаки   
Сериал
Sony Entertainment
13:40
Klaidusis Los Andželas   
Naujų santykių, gašlių pagundų ir viskas arba nieko sprendimų kupiname seriale jaunuoliai grumiasi su gyvenimo sėkmę nulemiančiais iššūkiais šou pasaulio industrijos nerealybėje.
Lietuvos ryto televizija
14:00
Pavojingiausi pasaulio gyvūnai   
Dokumentinis serialas. D. Britanija. 2009 m
VIASAT Nature
14:00
Gyvūnai visą parą   
Britai garsėja kaip gyvūnų mylėtojai, tačiau statistika rodo kitaip. Kiekvienais metais Jungtinėje Karalystėje tūkstančiai laukinių ir naminių gyvūnų tampa šiurkštaus elgesio, persekiojimo arba nepriežiūros aukomis. Šiose serijose įvykiai filmuojami drąsiai, tarsi paslėpta kamera, greitai bėgančia paskui nelaimėlius atsidavusiai gelbėjančius žmones ir su žiaurumu kovojančius RSPCA inspektorius. Ji seka prieglaudų, kuriose globojami sergantys ir sužeisti laukiniai gyvūnai, darbą bei surogatinėmis našlaičių motinomis tapusius žmones. Stebėkite, kaip specialistų komandos kovoja siekdamos likviduoti neteisėtą prekybą nykstančių rūšių gyvūnais ir gėrėkitės nuostabiais laukiniais gyvūnais, pradedant ruoniais, banginiais ir baigiant plėšriaisiais paukščiais bei įprastais sodo lankytojais, kaip antai barsukais ir ežiais. Matysite ne tik tai: serijos veda į dešimt milijonų augintinių savininkų namų, kuriuose jaukiai įsikūrę šunys, katės, triušiai, žiurkės ir net gyvatės!
Star!
14:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
Ren Lietuva
14:05
Следаки   
Сериал
ПБК Литва
14:20
Ясмин   
Продолжение
Viasat Explore
14:25
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvą neramina du dalykai: jo komanda turi sumontuoti puošnius niekučius ant visų nekenčiamos mašinos; du jo sūnūs mieste siaučia po parduotuves ir nori iš senų dalių surinkti lenktyninį kartingą.
Ren Lietuva
14:30
Следаки   
Сериал
Star!
14:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Sony Entertainment
14:35
Ligoninės priimamasis. 11 sezonas   
Po patirto priemiesčio mama supranta viską, kas vyksta aplink, tačiau negali pajudėti ar kalbėti.
Balticum TV
14:45
Maiklas Džeksonas: Pop Karalius   
Dokumentinis filmas (JAV, D.Britanija, 2012 m.).
Lietuvos ryto televizija
14:50
Komisaras Megrė   
Detektyvinis serialas. Rež. C.Goretta. Vaid. B. Cremeras, M. Lonsdale´as, R. Faure. Prancūzija, Belgija, Šveicarija. 1991 m. N-7
TV3
14:50
Nuostabi meilė   
Naujame seriale − jaudinanti meilės istorija. Čia netrūks autentiškų Meksikos papročių ir tradicinių mariači dainų. Pagrindinis veikėjas – jaunas, gražus ir nerūpestingas milijonierius Santosas Martinesas de la Garza, valdantis didelę automobilių prekybos kompaniją. Santosą apgauna artimiausias draugas ir partneris Bruno. Apkaltintas finansinėmis apgaulėmis ir pinigų plovimu milijonierius priverstas palikti visus turtus ir iš Los Andželo bėgti į Meksiką. Čia jis pradės kitą gyvenimą. Pasivadinęs Chorche Alfredu Vargasu, turtuolis pradės dirbti mariači ansamblyje. Viename iš barų jis sutiks gražuolę dainininkę Mariją Mendozą. Drąsi ir neišlepinta mergina po tėvo mirties turi išlaikyti sergančią mamą ir dvi sesutes. Vos ją išvydęs Santosas kaip mat įsimyli. Tačiau Marijos širdies siekia ir daugiau vyrų. Ar pavyks Santosui ją užkariauti ir kas bus, kai paaiškės kas jis?
VIASAT Nature
14:50
Naujosios Zelandijos gamta   
Nuo Kuko kalno viršūnės iki Fiodlando šešėlių žemės ir įspūdingo Hauraki jūrų parko – ištyrinėkite Naujosios Zelandijos nacionalinių parkų magiją.
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
Ren Lietuva
15:00
Следаки   
Сериал
Star!
15:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
RenTV Baltic
15:25
Семейные драмы   
Премьера.
TV1
15:30
Mano tėtis kalba š...   
William Shatner, Jonathan Sadowski, Nicole Sullivan.
Star!
15:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Sony Entertainment
15:30
Sužadėtuvių taisyklės   
Tai komedija apie įvairias vyrų ir moterų santykių fazes, į kurias žvelgiama per ką tik susižadėjusių Adamo ir Dženifer, seniai susituokusių Džefo ir Odrės bei antrosios pusės ieškančio vienišiaus Raselo akimis.
LRT Kultūra
15:45
Stebuklingi vaikai   
Animacinis serialas. Japonija. 2004-2005 m.
TV3
15:50
Nuostabi meilė   
Naujame seriale − jaudinanti meilės istorija. Čia netrūks autentiškų Meksikos papročių ir tradicinių mariači dainų. Pagrindinis veikėjas – jaunas, gražus ir nerūpestingas milijonierius Santosas Martinesas de la Garza, valdantis didelę automobilių prekybos kompaniją. Santosą apgauna artimiausias draugas ir partneris Bruno. Apkaltintas finansinėmis apgaulėmis ir pinigų plovimu milijonierius priverstas palikti visus turtus ir iš Los Andželo bėgti į Meksiką. Čia jis pradės kitą gyvenimą. Pasivadinęs Chorche Alfredu Vargasu, turtuolis pradės dirbti mariači ansamblyje. Viename iš barų jis sutiks gražuolę dainininkę Mariją Mendozą. Drąsi ir neišlepinta mergina po tėvo mirties turi išlaikyti sergančią mamą ir dvi sesutes. Vos ją išvydęs Santosas kaip mat įsimyli. Tačiau Marijos širdies siekia ir daugiau vyrų. Ar pavyks Santosui ją užkariauti ir kas bus, kai paaiškės kas jis?
TV1
15:55
Komisaras Aleksas   
Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Jakub Wesolowski, Janusz Chabior.
Sony Entertainment
15:55
Sužadėtuvių taisyklės   
Liz nusprendžia, kad nori kūdikio.
LRT Televizija
16:00
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Austrija. Pradėtas 1994 m. N-7.
Viasat History
16:00
Karo laikų ūkininkai   
Komandos laukia 1940-ųjų išbandymai: valdžios įvestas racionavimas ir Blicas.
Star!
16:00
Hollywood Girls Night   
Join The Alis as they get together with their girlfriends for an evening filled with surprises and uncensored girl talk. Nothing is off limits!
Ren Lietuva
16:10
Семейные драмы   
Премьера.
Viasat Explore
16:10
Gigantiškų objektų pervežimas   
Ships moving ships. Mega Mover theorists design and build the largest heavy-lift submersible vessel ever to lift it out of the water and haul it halfway across the world.
Sony Entertainment
16:20
Sukeisti gyvenimai   
Dafnei ir Bei reikia tinkamai susitvarkyti gyvenimus.
RenTV Baltic
16:25
TNT Film
16:30
Blackbeard   
TV3
16:45
Moterys meluoja geriau   
Pagal rašytojos Dalios Vaitkevičiūtės to paties pavadinimo knygą pastatytas serijinis filmas pasakoja keturių draugių – griežtos viršininkės Margaritos, jos kolegių ir draugių Medos ir Kristinos bei iš provincijos atvykusios gražuolės Jolantos istorijas. Šių keturių moterų personažus seriale kuria atitinkamai aktorės Jūratė Budriūnaitė, Inga Norkutė, Edita Užaitė ir šį rudenį aktorės specialybę Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pradėsianti studijuoti Jurga Jurkutė. Pirmajame sezone pabėgusi iš kalėjimo Jolanta grįžta pas ją mylintį Kovaldą, kurio vaidmenį seriale atlieka Giedrius Savickas. Tačiau skaudi praeitis jiems neduoda ramybės. Netrukus išteisinamas šarmingojo Ramūno Rudoko kuriamas personažas Marijus. Jis neketina išbraukti Jolantos iš savo gyvenimo. O pati Jolanta gauna laišką, kuriame glūdi paslaptis, pakeisianti daugelio personažų likimus. Nuo ko tas laiškas ir kas jame parašyta? Kam Jolanta jį turi perduoti ir nuo ko turi saugoti? Dėl vyrų ir meilužių nuolat prisiverdančią bėdų Medą ištinka tragedija. Vakarėlių siela, apsėsta pirkimo manijos, stipri ir šmaikšti moteris, tarsi vijurkas besisukusi visą pirmąjį sezoną, – palūžta. Kokių veiksmų gali griebtis silpnumo akimirką likimo parblokšti žmonės?
Viasat Explore
17:00
Sunkvežimiai gigantai   
Kad išsaugotų vertingą klientą, Jonas turi būti geriausias iš geriausių, netgi jei tai reiškia, kad jam pačiam teks pasiraitoti rankoves, sėstis į vairuotojo vietą ir pristatyti krovinį.
Star!
17:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
Viasat History
17:05
Laiko komanda   
Tony ir komanda lankosi Chenies dvare pietų Anglijoje, tikėdamiesi sužinoti, kaip atrodė dvaras karaliaus Henriko VIII valdymo metais.
Ren Lietuva
17:10
LRT Lituanica
17:10
Smegenų paslaptys   
Marselis Prustas.
TV3
17:15
Moterys meluoja geriau   
Pagal rašytojos Dalios Vaitkevičiūtės to paties pavadinimo knygą pastatytas serijinis filmas pasakoja keturių draugių – griežtos viršininkės Margaritos, jos kolegių ir draugių Medos ir Kristinos bei iš provincijos atvykusios gražuolės Jolantos istorijas. Šių keturių moterų personažus seriale kuria atitinkamai aktorės Jūratė Budriūnaitė, Inga Norkutė, Edita Užaitė ir šį rudenį aktorės specialybę Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pradėsianti studijuoti Jurga Jurkutė. Pirmajame sezone pabėgusi iš kalėjimo Jolanta grįžta pas ją mylintį Kovaldą, kurio vaidmenį seriale atlieka Giedrius Savickas. Tačiau skaudi praeitis jiems neduoda ramybės. Netrukus išteisinamas šarmingojo Ramūno Rudoko kuriamas personažas Marijus. Jis neketina išbraukti Jolantos iš savo gyvenimo. O pati Jolanta gauna laišką, kuriame glūdi paslaptis, pakeisianti daugelio personažų likimus. Nuo ko tas laiškas ir kas jame parašyta? Kam Jolanta jį turi perduoti ir nuo ko turi saugoti? Dėl vyrų ir meilužių nuolat prisiverdančią bėdų Medą ištinka tragedija. Vakarėlių siela, apsėsta pirkimo manijos, stipri ir šmaikšti moteris, tarsi vijurkas besisukusi visą pirmąjį sezoną, – palūžta. Kokių veiksmų gali griebtis silpnumo akimirką likimo parblokšti žmonės?
Sony Entertainment
17:15
Vampyro dienoraščiai   
Naujas Elenos požiūris priverčia visus sunerimti.
RenTV Baltic
17:25
Не ври мне!   
Премьера.
Viasat Explore
17:25
Sunkvežimiai gigantai   
Jonas ir komanda turi pristatyti 2000 tonų tunelių gręžimo įrenginio dalį – 181 t svorio pagrindinį guolį. Nukeliauti 68km nesunku, bet tik ne tada, kai krovinys didesnis už tarpą nuo žemės iki tilto.
VIASAT Nature
17:40
Gyvūnai visą parą   
Britai garsėja kaip gyvūnų mylėtojai, tačiau statistika rodo kitaip. Kiekvienais metais Jungtinėje Karalystėje tūkstančiai laukinių ir naminių gyvūnų tampa šiurkštaus elgesio, persekiojimo arba nepriežiūros aukomis. Šiose serijose įvykiai filmuojami drąsiai, tarsi paslėpta kamera, greitai bėgančia paskui nelaimėlius atsidavusiai gelbėjančius žmones ir su žiaurumu kovojančius RSPCA inspektorius. Ji seka prieglaudų, kuriose globojami sergantys ir sužeisti laukiniai gyvūnai, darbą bei surogatinėmis našlaičių motinomis tapusius žmones. Stebėkite, kaip specialistų komandos kovoja siekdamos likviduoti neteisėtą prekybą nykstančių rūšių gyvūnais ir gėrėkitės nuostabiais laukiniais gyvūnais, pradedant ruoniais, banginiais ir baigiant plėšriaisiais paukščiais bei įprastais sodo lankytojais, kaip antai barsukais ir ežiais. Matysite ne tik tai: serijos veda į dešimt milijonų augintinių savininkų namų, kuriuose jaukiai įsikūrę šunys, katės, triušiai, žiurkės ir net gyvatės!
TNT Film
17:55
Blackbeard   
Viasat Explore
17:55
Ekstremalioji Kanada   
Kelionė prasidės labiausiai į rytus nutolusiame Šiaurės Amerikos taške – Niufaundlande. Charley ieškos ledkalnio atšiauriuose Atlanto vandenyse ir susipažins su iš pirmo žvilgsnio keistais vietiniais ritualais. Sėdęs atgal ant motociklo jis keliaus vakarų kryptimi per Atlanto vandenyno skalaujamą pakrantę. Charley apsilankys Halifakse esančiose lainerio Titanikas aukų kapinėse, mes iššūkį priešpriešinei potvynio bangai ir mokysis gaudyti vėžius tralu Keip Bretono saloje.
Balticum TV
18:00
Įkalčiai   
Detektyvinis serialas (16) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
TV1
18:00
Didingasis amžius   
Halit Ergenc, Meryem Uzerli, Nebahat Cehre.
Viasat History
18:00
Didžiosios kelionės geležinkeliu po Europą   
Apsiginklavęs savo 1913 m. kelionių vadovu, Michaelas Portillo palieka Londoną ir keliauja populiariausiu karaliaus Eduardo epochos keliautojų maršrutu po Prancūziją.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
Sony Entertainment
18:05
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
Ren Lietuva
18:10
Не ври мне!   
Премьера.
VIASAT Nature
18:30
Nigelo Marveno nuotykiai Arktyje   
Pavasaris. Nigelas Marvenas leidžiasi į devynių mėnesių kelionę, kurioje stebės Kanados Arkties gyvūnus.
Star!
18:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
LRT Lituanica
18:30
Naisių vasara   
TV serialas. 2014 m. Rež. Raimundas Banionis, Violeta Banionienė.
Lietuvos ryto televizija
18:45
Čiapajevas. Aistra gyventi   
Istorinis veiksmo serialas. Rež. S. Ščerbinas. Vaid. S. Strelnikovas, J. Galkina, J. Liutaja. Rusija. 2012 m. N-7
Viasat Explore
18:50
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Styvas partraukia Ford F1 iš lauko ir stengiasi jį paversti į akį traukiantį reklaminį automobilį. Kadangi darbo baigimo diena artėja, o kainos kyla, Styvas bando išlikti ramus.
Balticum TV
19:00
Fortjė faktorius   
Detektyvinis serialas (1) (Kanada, 2001 m.) (N-7).
Sony Entertainment
19:00
Primadonos mirtis   
Stengdamasi padėti paaugliui kompiuterių genijui Džein išsiaiškina, kad būdamas vaikas jis buvo pagrobtas. Steisė ir Niki (vaidina kviestinė žvaighždė Kim Kardashian) nori atidaryti naują kepyklą.
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat History
19:05
Mitų medžiotojai   
Ronaldas Wyattas ir Sandoros skrynia
LRT Lituanica
19:05
Naisių vasara   
TV serialas. 2014 m. Rež. Raimundas Banionis, Violeta Banionienė.
VIASAT Nature
19:20
Cheetah Diaries   
Jaunikliai Brochas, Kolas ir Jelis atsisveikina ir grįžta ten, kur gimė, mat buvo įtraukti į gepardų ambasadorių programą. Nors ir liūdna, reikia atsisveikinti ir su gepardų ambasadore Zaza.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
VIASAT Nature
19:45
Cheetah Diaries   
Atėjo Ailsos ir Zingulos persikėlimo diena, jie išvyksta į naujus namus Pardevlėjuje, o jauniklių prižiūrėtoja Emilė taip pat atsisveikina prieš išvykdama namo į Škotiją.
РТР Планета Балтия
19:50
Плюс Любовь   
РУССКАЯ СЕРИЯ. ПРЕМЬЕРА. Евгения Осипова, Марина Могилевская, Илья Алексеев, Алиса Признякова, Александр Наумов и Олег Алмазов в телесериале
Lietuvos ryto televizija
19:55
Pragaras ant ratų   
Epinis veiksmo serialas. Vaid. A. Mount, C.Meaney. Kanada. 2012 m. N-7
Viasat History
20:00
Mitų medžiotojai   
Krištolinių kaukolių paieška
Star!
20:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
Sony Entertainment
20:00
CSI: kriminalistai   
Grisomas ir Ketrina tiria pasiturinčios poros nužudymą. Jie rasti šalia savo parduodamo namo.
TV1
20:05
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
VIASAT Nature
20:15
Planeta Europa   
Ausytoji pelėda yra naktinis gyvūnas, kurio juslės tokios aštrios, kad gali rasti grobį tamsoje. Sužinokite, kodėl jos gyvena taip arti kapinių, ir susipažinkite su miegapelėmis bei barsukais.
Star!
20:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Viasat Explore
20:35
Gigantiškų objektų pervežimas   
Sinking a ship. Mega Movers are challenged to lower a skyscraper onto a barge, float it out to sea and sink it as an artificial reef!
LRT Televizija
21:00
Frankenšteinas   
Fantastinis mini serialas. JAV, Slovakija, Vokietija. 2004 m. N-7. Rež. Kevin Connor.
Viasat History
21:00
Romanovai: carų šlovė ir žlugimas   
Žudynės užtruko 20 minučių. Caras Nikolajus II buvo nužudytas pirmas – pistoleto šūviu iš arti. Tuomet bolševikai nušovė jo žmoną Aleksandrą Fiodorovną, jo dukteris Olgą, Tatjaną, Mariją, Anastasiją, sosto įpėdinį Aleksejų ir keturis karališkosios šeimos tarnautojus. Romanovų mirtis reiškė dinastijos, kurios šaknys siekė 1613 m. liepos mėn., kai buvo karūnuotas Michailas Romanovas, pabaigą. Carai visuomet valdė savo didžiulę imperiją geležiniu kumščiu – kuris galiausiai tapo jų pražūtimi. Šioje dokumentinėje dramoje pristatoma niekuomet anksčiau nematyta archyvinė medžiaga, ji filmuota įspūdingose Maskvos ir Sankt Peterburgo vietovėse.
Star!
21:00
Ask Oprah´s All Stars   
Dr. Phil, Suze Orman and Dr. Oz - America´s and Oprah´s favorite experts - team up to answer the most pressing viewer questions about health, wealth and mental well-being.
Sony Entertainment
21:00
Kastlas   
Kai Kastlas su Beket pradeda tirti kaip vėliau paaiškėja pasikėsinimą į slaptųjų tarnybų agentą, niekas nėra taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.
LRT Lituanica
21:00
Tuk tuk Indija   
Dokumentinis realybės serialas. 1 d.
ПБК Литва
21:05
Нюхач   
Многосерийный фильм
Viasat Explore
21:20
Sunkvežimiai gigantai   
Kai Jonas nurodo jaunajam Ryanui ir vairuotojui veteranui Bradui pervežti du lokomotyvus 4500 km į Pertą, ši užduotis abiems vairuotojams virsta tikra pragaro kelione.
Viasat Explore
21:45
Sunkvežimiai gigantai   
Wayne´as paaukštinamas ir išsiunčiamas į 700 km kelionę pervežti gigantišką 300 t ekskavatorių į kasyklą šiaurės Kvinslende. Krovinys toks sunkus, kad jam pervežti prireikia 4 sunkvežimių konvojaus.
LRT Lituanica
21:45
Tuk tuk Indija   
Dokumentinis realybės serialas. 2 d.
РТР Планета Балтия
21:50
Крутые берега   
Ксения Алферова, Раиса Рязанова, Игорь Ливанов, Данила Белых, Александр Пороховщиков и Алексей Панин в телесериале
Sony Entertainment
21:55
Būtinas Žiaurumas   
Gydytoja Deni stengiasi padėti temperamentingajam treneriui Purneliui susivaldyti. Niko ir Metas tiria didelį skandalą. Siekdamas tapti pagrindiniu puolėju T.K. tampa įžaidėju. Andželos gimtadienio išvakarėse į miestą atvažiuoja Deni sesuo.
TV3
22:00
Privati praktika   
Populiariojo serialo Greis anatomija veikėja gydytoja Adison Montgomeri nuo šiol turi savo serialą, kuriame ji yra pagrindinė veikėja. Net bandydama susigrąžinti savo vyrą, įsimylėjusį rezidentę Greisę, ir ieškodama naujų ilgalaikių santykių, ji visad išliko profesionali, teisinga ir niekada nepasiduodanti. Pamynusi išdidumą ji nebijojo prašyti paskutinio šanso, tačiau viskam ateina pabaiga – galų gale Sietle išdirbusi ilgiau nei galėjo, ji pasiryžo pradėti naują gyvenimą naujame mieste. Šio serialo veiksmas prasideda tuomet, kai Adison palieka Sietlo ligoninę ir persikrausto į Los Andželą, ketindama imtis privačių konsultacijų. Gydytojai teks pratintis prie naujos darbo specifikos ir naujų kolegų, tarp kurių – Adison draugė Naomi Benet ir jos buvęs vyras Semas Benetas. Bet svarbiausia – ne profesiniai pasiekimai, svarbiausias klausimas – ar Los Andžele gydytoja Adison pagaliau ras jos vertą vyrą?
Star!
22:00
Let´s Shop   
This show is a whirlwind tour of the most exclusive, exciting and famous shopping destinations the world has to offer.
VIASAT Nature
22:10
Šaltakraujų istorija   
Seras Davidas Attenboroughas vyksta į Panamą. Jis domisi, kaip ropliai čia atsirado. Šią paslaptį atskleidžia australinė dvikvėpė ir vienas didžiausių roplių – gigantinė salamandra. Šios salamandros labai akylai saugo savo jauniklius.
Viasat Explore
22:20
Savamoksliai išradėjai   
Kokį išradimą Dougas pasirinks: vaikų skaitymo žaidimą, nešiojamą masažo prietaisą ar naująją užuolaidų tvirtinimo sistemą?
TV1
22:45
Viasat Explore
22:45
Savamoksliai išradėjai   
Paskutinėje serijoje Dougas rinksis tarp jaunuolio, patobulinusio dviratininkų apsaugas, dviejų vaikų tėvo, gaminančio pelėsius bei dievinančio alų, bei moters, paskelbusios karą smunkančioms liemenėlių petnešoms.
Sony Entertainment
22:50
Vilkų žemė. 3 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
Viasat History
23:00
Dingęs Aleksandro Makedoniečio pasaulis   
Davidas keliauja senovės prekybos keliu tyrinėti Badakšano civilizacijos, kurios turtai taip traukė graikus ir Aleksandrą. Nejau Jasonas ir argonautai galėjo nukeliauti taip toli nuo Graikijos?
VIASAT Nature
23:00
Nigelo Marveno nuotykiai Arktyje   
Pavasaris. Nigelas Marvenas leidžiasi į devynių mėnesių kelionę, kurioje stebės Kanados Arkties gyvūnus.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
Balticum TV
23:05
Detektyvas Džo   
Kriminalinis serialas (4) (Prancūzija, D.Britanija, 2013 m.) (N-7).
Viasat Explore
23:10
Gentis   
Bruce‘as Parry tęsia trijų mėnesių ekspediciją atokiame Afrikos slėnyje. Šįkart jis lankosi gentyje, kurios jaunuoliai privalo šokinėti per galvijus įšventinimo į vyrus ceremonijoje. Bruce‘as nusprendžia prisidėti prie ritualo.
Star!
23:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
РТР Планета Балтия
23:40
Записки экспедитора тайной канцелярии   
Илья Соколовский, Сергей Чонишвили, Михаил Полицеймако и Дарья Мельникова в телесериале
TV1
23:40
Dūmas   
Kaya Scodelario, Nicholas Hoult, Joe Dempsie.
Lietuvos ryto televizija
23:45
Pragaras ant ratų   
Epinis veiksmo serialas. Vaid. A. Mount, C.Meaney. Kanada. 2012 m. N-7
© 2009 TV24.LT    |    Apie projektą    |    Reklama    |    Atsiliepimai     |    D.U.K |    1.626   New

spacer
    
kanaly