|   Tv24
|
Arrow Up
200 kanalų

quote Girtavimas - savotiška beprotybė. quote  L. A. Seneka
Serialai Serialų sąrašas bei papildoma informacija
2015.05.29 Penktadienis
Ren Lietuva
12:05
Солдаты   
Сериал
Viasat History
12:15
Motinos, žudikės ir meilužės: Senovės Romos imperatorės   
Profesorė Catharine Edwards pasakoja apie keturias labai skirtingas moteris, kurios matė, kaip kardinaliai transformavosi Romos imperija.
ПБК Литва
12:25
Взрослые дочери   
Многосерийный фильм. Продолжение
Viasat Explore
12:30
Techninio aptarnavimo komandos   
Superkrosas”. Ar jums kada nors teko girdėti stadione 60 tūkstančių klykiančių fanų? Tai įprasta Monrealio Superkroso lenktynėse, kurioms šioje serijoje skirsime ypatingą dėmesį. Blackfoot Suzuki” motociklininkų komanda žino, kad šansai laimėti dideli, todėl daro viską, kad pateisintų savo gerbėjų lūkesčius.
Star!
12:30
Elements of Style   
How do you define style?
Fox
12:35
Criminal minds   
The BAU team heads to Oregon to investigate a series of gothic, ritualistic murders.
RenTV Baltic
12:50
Бернард   
Детский клуб. Мультсериал
TV1
12:55
Melo pinklės   
David Zepeda, Mayrin Villanueva, Adriana Roel.
TV6
13:00
6 kadrai   
Iki ašarų juokingas rusų humoro serialas populiarus ne tik gimtojoje Rusijoje. Serialo herojai jau ne vienerius metus cituojami iš lūpų į lūpas, o kai kurie jų dialogai yra tapę visiems pažįstamais anekdotais. Kurią savaitės dieną galime sau leisti neiti į darbą? Kada verslas turi rimtą užnugarį? Kodėl žvejyba vyrams tampa svarbesnės nei moterys? Iš pirmo žvilgsnio paprasti ar rimti dalykai herojų galvose virsta tikra komedija. Žodžio kišenėje neieškantys, visuomet linksmai nusiteikę ir nebijantys pasijuokti iš savęs aktoriai privers nusišypsoti net didžiausią paniurėlį.k.
Fox Life
13:00
Jamie´s 15 Minutes Meals   
Today Jamie’s cooking Grilled tuna, kinda Nicoise salad, plus Thai chicken laksa, mildly-spiced noodle squash broth.
RenTV Baltic
13:05
Поцелуй   
ПРЕМЬЕРА. Сериал
BTV
13:10
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Sony Entertainment
13:10
Vilas ir Greisė   
Karen pakviečia Greis į užmiesčio klubą pažaisti teniso. Vilas važiuoja į Konektikutą pasimatyti su mama ir dėl kompanijos pasiima Džeką.
Viasat History
13:20
Muzejaus paslaptys   
Šiame epizode pamatysite išlaikytą plaukų sruogą, kuri priklauso vienam žinomiausių Amerikoje rašytojų - Edgar Alla Poe.
Fox
13:20
NCIS   
As DiNozzo, McGee, Abby, Ducky and Gibbs each mourn the loss of Kate in their own way, Gibbs goes after Ari - the man he believes shot Cate--and we´re introduced to new NCIS Director Shepard.
TV3
13:30
Madagaskaro pingvinai   
Daugelio pamėgtų filmų apie linksmuosius pingvinus herojų laukia nauji nuotykiai. Jie vykdo įvairias užduotis, kad apsaugotų savo namus Niujorko Centrinio parko zoologijos sode.
TV6
13:30
Tėtušiai   
Two successful guys in their 30´s have their lives turned upside down when their nightmare dads unexpectedly move in.k.
Viasat Explore
13:30
Gigantiškų objektų pervežimas   
Extreme aircraft recovery. Driven by a desire to preserve World War II aircrafts lost for more than 50 years, Mega Movers risk their lives and go to extremes to salvage these relics.
TV8
13:35
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.k.
Sony Entertainment
13:35
Vilas ir Greisė   
Džekas ateina į Vilo ir Greisės butą netverdamas savo kailyje ir praneša, kad gavo vaidmenį ne Brodvėjaus teatro pastatyme ir vaidins kartu su Džeimsu Erlu Džounsu.
LNK
13:45
Bėgantis laikas   
Wilma Elles, Mine Tugay, Erkan Petekkaya.
VIASAT Nature
13:45
Gyvūnų viltis   
Tik kita diena. Hope ir komanda padeda parengti retos rūšies pelėdą išleisti į laisvę, tačiau ar ši galės skristi?
Fox Life
13:54
Jamie´s 15 Minutes Meals   
On today’s menu are Quick lamb tagine, pan-fried aubergine and cumin crunch, plus Crispy polenta chicken caesar salad.
Balticum TV
13:55
Departamentas   
Kriminalinis veiksmo serialas (5) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
TV1
13:55
Būrėja   
TV3
14:00
Kempiniukas   
The Algae´s Always Greener / Sponge Guard On Duty
TV6
14:00
Tėtušiai   
Heckuva Job, Brownie. When Ghost Child Games needs a new idea for a video game, Warner and Veronica encourage Eli to get stoned on pot brownies. The guys end up using the treats to get along better with their dads.k.
Sony Entertainment
14:00
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
Fox
14:00
NCIS   
Gibbs´s hunt for Ari continues. Mossad believes Ari still works with them, and send Ziva David to try and convince Gibbs he´s after the wrong person. The Director asks Gibbs to prove Ari is the shooter.
Star!
14:00
Videofashion Models   
In Videofashion Models, we get an inside view from models´ backstage preparations, photo shoots, fittings, special appearances and much more.
BTV
14:10
Vedęs ir turi vaikų   
Ed O´Neill , Katey Sagal, David Faustino, Christina Applegate .
Viasat History
14:15
Mokslo istorija   
Michaelas Mosley papasakos, kaip mokslininkams, tyrinėjusiems žmogaus organizmą, sekėsi įminti gyvybės atsiradimo paslaptis.
Fox Life
14:15
Covert affairs   
Annie and Auggie continue their relationship. They travel to Columbia to find evidence against Henry Wilcox and clear Auggie´s name.
TV8
14:30
Pamiršk mane   
Opias socialines problemas atskleidžiančiame seriale šį sezoną bus paliesta patyčių mokykloje tema. Ji egzistuoja ne tik tarp mokinių, bet ir jų bendravime su mokytojais ar socialiniais darbuotojais. Nuo pat pirmosios serijos visu gražumu sužydės praėjusiame Pamiršk mane sezone engta populiaraus laidų vedėjo Danieliaus (akt. Andrius Bialobžeskis) žmona Rūta (akt. Aldona Bendoriūtė). Įgavusi stiprybės moteris galiausiai pati taps savo gyvenimo ir likimo šeimininke.
Fox
14:45
Two and a half men   
Charlie invites Chelsea´s sexy friend to stay at his place while she gets over a breakup, secretly hoping that he will get a chance to have kinky three-way sex.
Lietuvos ryto televizija
14:55
Vandens žiurkės   
Veiksmo serialas. Vaid. C. Friels, C. McClemens. Australija. N-7
TV6
15:00
Kovotojas nindzė   
Tai šou, kuriame vyksta atviros varžybos, siekiant rasti dešimt drąsiausių ir fiziškai stipriausių amerikiečių. Laimingieji keliauja į Japoniją, kad įveiktų Sasuke – pasaulyje sudėtingiausią ir žiauriausią kliučių kelią. Tas, kuris greičiausiai sėkmingai pereis visus keturis Sasuke etapus, laimės pagrindinį – Kovotojo nindzės vardą.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Восьмилетинй Дилан изобрел электропоезд на ножном приводе, на котором можно ездить в школу.
Fox Life
15:00
Covert affairs   
Arthur resigns, saying he had an extramarital affair. He asks Annie to find out if Henry knows Teo is his son. Annie and Auggie continue their investigation and find a mole in the CIA
РТР Планета Балтия
15:05
Последний янычар   
Телесериал.
Fox
15:05
Two and a half men   
Charlie is crushed when he discovers he hasn´t been satisfying Chelsea and Alan attempts to cure his thinning hair on the cheap.
Viasat Explore
15:10
Dekonstrukcija   
Statybų specialistas Mattas Blashaw nugriauna kelias sienas, kad sužinotų, kodėl jos stovi. Jis išsiaiškina, kodėl gipso-kartono siena išlieka sausa, ir kaip ji padeda saugoti aplinką.
Balticum TV
15:25
Senovės civilizacijų paslaptys   
Dokumentinis serialas (4).
TV1
15:25
Mentalistas   
Robin Tunney, Owain Yeoman, Simon Baker, Amanda Righetti.
TV3
15:30
Laukinė Esmeralda   
Esmeralda – laukinė dvylikametė mergaitė, besibastanti Meksikos gatvėmis, neturi nei mamos, nei tėčio, nemoka nei rašyti, nei skaityti. Ją prižiūri, o tiksliau – išnaudoja, – Dona Rita. Ji verčia mergaitę gatvėje prašyti išmaldos ir pardavinėti smulkmenas. Esmeralda turi tik vieną tikrą draugą – bendraamžį Pablą, kuris vienintelis jos nepravardžiuoja ir nuoširdžiai ja rūpinasi. Deja, aukštesniam socialiniam sluoksniui priklausantys Pablo tėvai prieštarauja tokiai berniuko draugystei. Jis tėvų norams nepaklūsta ir vaikiška draugystė metams bėgant išauga į suaugusiųjų meilę. Tačiau likimas juos išskiria – Pablas išvyksta mokytis į Niujorką, o Esmeralda lieka Meksike. Tiesa, prieš Pablui išvykstant, prieš jo tėvų valią jaunuoliai susituokia. Tėvai, to nežinodami, verčia jį vesti savo socialinės klasės ir tokio pat išsilavinimo Moniką. Tėvas net bando suorganizuoti Esmeraldos pagrobimą. Likusi viena laukinukė susilaukia dvynukų – berniuko ir mergaitės, o neturėdama kaip gauti sergantiems mažyliams reikalingų vaistų sutinka tekėti už kito vyro. Pablas, manydamas, kad vaikai ne jo, rengiasi vesti Moniką. Tačiau stipri laukinės moters dvasia neleis Esmeraldai pasiduoti. Ji įrodys, kad gali būti išsilavinusi ir įdomi moteris, verta Pablo dėmesio! Vos pasirodęs šis filmas šovė į žiūrimiausių filmų trejetuką Meksikoje. Pagrindinį – Esmeraldos – vaidmenį atlieka Meksikos modelis, aktorė ir dainininkė, apdovanota Lotynų Amerikos Grammy statulėle. Lietuvos žiūrovams ji pažįstama iš serialų Maištingas angelas , Mano nuodėmė ir Meilės triumfas .
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
VIASAT Nature
15:30
Tolimi rifai   
Koraliniai rifai – vienos iš turtingiausių biologinės įvairovės vietų planetoje. Gerai žinomi šiltų Ramiojo vandenyno ir Karibų jūros vandenų rifai, tačiau rifai susidaro ne tik šiltuose vandenyse. Jie veši ir kai kuriose vandenyno šalčiausiose, tamsiausiose gelmėse. Suformuoti jūros dugnu slystančių ledkalnių, šie giliųjų vandenų rifai yra puikus pagrindas koralams augti. Pasislėpę gilumoje, jie skersai ir išilgai apraizgę planetą nuo tropikų gelmių iki šaltosios Arktikos. Kai kurių niekada netyrinėjo žmogus, tačiau dabar povandeninis operatorius pasinėrė į juodą tamsą, ieškodamas klestinčios gyvybės. Kas galėjo pagalvoti, kad šios ryškios spalvos ir padarai tarpsta tokiuose tamsiuose, šaltuose vandenyse?
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Делаем цветы и подставку для мобильника из старого носка!
Fox
15:30
The listener   
When a psychiatrist is murdered, Toby finds it hard to deal with a mentally compromised suspect.
Sony Entertainment
15:40
Vilas ir Greisė   
Išėjęs iš Gydytojai be sienų Leo depresuoja, tad Vilas bando jį pralinksminti, tačiau tik dar labiau priverčia ilgėtis to darbo.
Fox Life
15:40
Covert affairs   
Annie returns to Colombia and must determine Teo Braga’s true allegiances in order to thwart a potential act of terrorism. Joan begins a round of interviews that could significantly alter her career trajectory within the CIA
Star!
16:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Sony Entertainment
16:05
Vilas ir Greisė   
Greisė su Leo išvyko į užsienį. Vilas prižiūri susižalojusią motiną ir vaikščiodamas su ja parke susitinka vyrą vardu Tomas, kuris taip pat prižiūri motiną.
Fox
16:15
Criminal minds   
Morgan´s sister sees a girl who looks like their presumed dead cousin. Morgan has to confess to his family about the lie he told, and the BAU re-opens her case.
Lietuvos ryto televizija
16:20
Tigrų sala   
Dokumentinis serialas. D. Britanija. 2009 m
TV1
16:20
Du su puse vyro   
Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones.
VIASAT Nature
16:20
Planeta Europa   
Paminėkite Neusiedlo ežerą, ir daugelis žmonių įsivaizduos neaprėpiamus nendrynus bei druskos stepes, tačiau tai – žemė, teikianti prieglobstį netgi didžiuliams, nuodingiesiems tarantulams...
LRT Televizija
16:25
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Austrija. Pradėtas 1994 m. N-7.
Viasat Explore
16:25
Medienos karaliai   
Piteris vyksta į Škotiją ir sužino, kad čia atvyko ir bosas. Bytas ir Andrė turi reikalų su klientu, kuris gailisi nusprendęs pirkti, o Džoelis sutinka pastatyti įmantrų statinį – šuns būdą ir inkilą.
Fox Life
16:25
Covert affairs   
As Annie and Auggie’s romance heats up, both begin to notice how it strains their working relationship within the CIA. Arthur and Henry almost come to blows
Sony Entertainment
16:30
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
Star!
16:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
LRT Kultūra
16:45
Nuodėminga meilė   
Serialas. Vokietija. 2012–2013 m. N-7. HD.
TV1
16:50
Mano puikioji auklė   
(Moya prekrasnaya nyanya (I-V))
Fox
16:55
Criminal minds   
After a serial killer is executed in Oklahoma, a copycat shows up and the FBI agents are called in to find him. Meanwhile, Prentiss gets nervous about a real estate purchase.
TV6
17:00
Porininkai   
Sunku būtų surasti skirtingesnius Vokietijos policijos pareigūnus. Markas – ramus šeimos vyras, dirbantis griežtai pagal įstatymus ir nuo pavojaus laikantis kuo toliau, o Karlas – jo priešingybė – pašėlęs viengungis, bylas sprendžiantis kartais ir labai rizikingais metodais. Visgi darbe jie puikūs porininkai, pasitelkę vienas kito skirtumus, sėkmingai išsprendžiantys net sudėtingiausias bylas. Seriale netrūksta nei netikėtų siužeto vingių, nei įspūdingų kaskadinių triukų. Be to sunkaus policininkų darbo kasdienybę praskaidrina nuolatiniai juokeliai ir vyriškas humoras. Šis vokiečių serialas lyginamas su Kobros vienuolika ir vadinamas linksmąja šio detektyvo versija.
BTV
17:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Star!
17:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox Life
17:04
Baby daddy   
Danny manages to secure a cameo role on General Hospital; Tucker and Ben hold a funeral for Bonnie.
Viasat Explore
17:10
Techninio aptarnavimo komandos   
Champ Car”. Puikius Champ Car” lenktynių dalyvių rezultatus lemia nepriekaištingas techninio aptarnavimo komandų darbas. Tuo galėsime įsitikinti Molson Indyje, Toronte, Forsaito lenktynėse, kur mechanikai ir lenktynininkai dirba kaip puikiai sustyguotas mechanizmas
VIASAT Nature
17:10
Liūtų šalis   
Deividas ir komanda stebi susidariusią pavojingą padėtį, kai dvejų metų Sango supažindinamas su broliais Echo ir Etoša. Šie didesni ir stipresni nei Sango: niekas nežino, kokia bus brolių reakcija.
National Geographic Channel
17:10
Nazi Megastructures   
As America forces close in on Japan the Japanese turn to desperate new tactics: killer planes, rocket bombs, and torpedoes guided by human pilots.
LRT Televizija
17:15
Didysis Gregas   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 2009 m. N-7.
Viasat History
17:15
Muziejaus paslaptys   
Don Wildman tiria antrankius, kažkada apjuosusius banko plėšiko riešus, suknelę, kurią šokiruojančio nusikaltimo metu dėvėjo aukštuomenės dama ir odinį legendiniame kalėjimo pabėgime panaudotą maišą.
Sony Entertainment
17:20
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
TV1
17:25
Mano puikioji auklė   
(Moya prekrasnaya nyanya (I-V))
Fox Life
17:25
Melissa & Joey   
Mel hires an expert to repair the family´s computer, despite Joe´s claims he can fix the machine.
Star!
17:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox
17:40
NCIS   
As DiNozzo, McGee, Abby, Ducky and Gibbs each mourn the loss of Kate in their own way, Gibbs goes after Ari - the man he believes shot Cate--and we´re introduced to new NCIS Director Shepard.
Fox Life
17:45
Cougar Town   
Jules agrees to coach Andy through his interviews; Ellie goes to Bobby´s boat to escape Andy.
TV6
18:00
Kaulai   
Nors serialas Kaulai yra apie sudėtingas procedūras tiriant šiurpius nusikaltimus ir nelaimes, jo autoriai jį sugeba pateikti su saikinga humoro doze, įtaigiai ir įdomiai, iškart pagaudami žiūrovo dėmesį. Filme pasakojama apie daktarę Temperancę Brenan – nepaprastai gabią antropologijos specialistę – kuri kartu su specialiuoju ypatinguoju FTB agentu Syliu Būtu imasi tirti sunkiai išaiškinamų žmogžudysčių, kai policija įprastais metodais neįstengia net aukos tapatybės nustatyti.
TV8
18:00
Kerštas   
Duplicity. Emily´s next victim is a renowned therapist in this tight-knit community and her very public takedown will also expose some of these women´s darkest secrets.
TV1
18:00
Didingasis amžius   
Halit Ergenc, Meryem Uzerli, Nebahat Cehre.
Viasat History
18:00
Motinos, žudikės ir meilužės: Senovės Romos imperatorės   
Profesorė Catharine Edwards pasakoja apie keturias labai skirtingas moteris, kurios matė, kaip kardinaliai transformavosi Romos imperija.
Fox Life
18:00
Revenge   
Centers on a young woman who is welcomed into a community filled with people who don´t know she´s only there to exact revenge on those who had destroyed her family
Star!
18:00
Restaurant Stakeout   
Willie Degel takes his practices to troubled restaurateurs to find the hidden problems that lie within their establishments.
Viasat Explore
18:10
Gigantiškų objektų pervežimas   
Sub salvage. Mega Movers dive into the abyss to raise sunken submarines, braving deadly radiation and nuclear warheads.
Fox
18:20
NCIS   
Gibbs´s hunt for Ari continues. Mossad believes Ari still works with them, and send Ziva David to try and convince Gibbs he´s after the wrong person. The Director asks Gibbs to prove Ari is the shooter.
VIASAT Nature
18:30
Stebinantis šunų pasaulis   
Grupė stebi ypatingus žmonių ir šunų santykius. Kiek mūsų augintinių elgesys ir asmeninės savybės priklauso nuo jų prigimties ir kiek tai lemiame mes?
Lietuvos ryto televizija
18:45
Kobra 12   
Veiksmo serialas. Rež. M. Kreindlas. Vaid. J. Stinshoff, H. Durynas. Vokietijos N-7
Fox Life
18:49
Scandal   
Olivia springs into action when she hears of a woman intending to expose sex secrets of some of DC’s most elite. Meanwhile, Elizabeth fears that Mellie’s sister could be detrimental to their political aspirations
TV6
19:00
CSI Majamis   
Vadovaujami leitenanto Horacijaus Keino (Davidas Caruso), Majamio-Deido kriminalistai dirba apsupti nuostabios atogrąžų gamtos ir Majamio kultūrinių skirtumų. Keinas, anksčiau Niujorke dirbęs išminuotojų būrio detektyvu, tirdamas bylas dažnai pasikliauja ir nuojauta, ir įkalčiais. Majamio-Deido kriminalistų komandai dar priklauso Kali Diukein (Emily Procter), dvikalbė pietietė gražuolė, kurios specializacija – balistika, Erikas Delkas (Adamas Rodriguezas), patyręs naras, puikiais pažįstantis visus Floridos vandens kelius, ir entuziastiškas buvęs patrulis Rajanas Vulfas, jaunesnysis komandos narys. Su jais kartu dirba Aleks Vuds (Khandi Alexander), atsidavusi teismo medicinos ekspertė, labai jautriai žiūrinti į savo mirusias aukas, Frenkas Tripas (Rexas Linnas), daug matęs seno kirpimo policininkas, neseniai paaukštintas į seržantus, ir Natalija Boa Vista, kurios neįprastas patekimas į laboratoriją komandoje sukėlė daug ginčų.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Balticum TV
19:00
Trauma   
TV serialas (54) (Kanada, 2014 m.) (N-7).
Viasat History
19:00
Pilies paslaptys   
Ruth, Peter ir Tom supranta, kaip kiekvienas konstrukcijos atžvilgis reikalauja bendrų mūrininkų, kalvių ir dailidžių pajėgų koordinacijos.
Fox
19:05
NCIS   
A revolver is found in the affairs of a son of a lieutenant commander in the Navy. Things get complicated when Abby finds brain matter on the weapon, revealing that it has been used in multiple murders, and the gun links itself back to the family.
VIASAT Nature
19:20
Dėl dramblių meilės   
Persikelsime į Afriką ir pamatysime, kaip prižiūrimi našlaičiai drambliukai. Reabilitacijos centrą įsteigė ir jame darbuojasi Daphne Sheldrick su savo dukra Angela. Jos atsidavusios savo darbui ir su drambliukais dažnai užmezga ypatingą ryšį. Vieną gražią dieną į centrą atvežama drambliukė Sitė, kurios mamą nušovė brakonieriai. Tokiems jaunikliams pavojų kelia dehidratacija ir ligos. Prižiūrėti drambliukus ir paleisti juos į laisvę yra labai sunku, tačiau rezultatas visuomet paglosto širdį.
Fox Life
19:34
Castle   
´´Castle´´ based on a famous crime and horror novelist, Rick Castle, who helps the NYPD homicide department solve crimes
Fox
19:50
Wayward Pines   
The show tells the story of Secret Service Agent Ethan Burke, who wakes up injured and confused in the woods outside Wayward Pines, Idaho. At first he´s just annoyed by the odd behavior and cheerful stonewalling he encounters in the strange little town, but soon he realizes he may have fallen down the rabbit hole.
TV6
20:00
Tėtušiai   
Clean on Me. Eli realizes he should treat Edna better when he lends her to Warner. In the meantime, Crawford is hired as an intern at the office.
TV1
20:00
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Sony Entertainment
20:00
Nešvilis   
Kylant paslaptims mirtis visiems laikams pakeičia gyvenimus; Skarlet ir Gunaras sulaukia Kelės Klarkson pasiūlymo.
Da Vinci Learning
20:00
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
Star!
20:00
Let´s Shop   
This show is a whirlwind tour of the most exclusive, exciting and famous shopping destinations the world has to offer.
Viasat History
20:05
Noslēpumu mednieki   
Mėgėjui aukso ieškotojui beieškant dingusio actekų lobio, ima paslaptingai ir keistai žūti žmonės. Ar dėl to kaltas Montesumos lobio prakeiksmas?
VIASAT Nature
20:15
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
The staff at the dogs home battle to save the life of a tiny, three-month-old puppy, who was found dumped on a doorstep in the freezing cold, with an excruciating skin disorder.
Fox Life
20:15
Grey´s anatomy   
Grace Hospital - the toughest surgical residency program west of Harvard was a brutal training ground but now Meredith, Cristina & Alex have interns of their own. Doctors deal with life-or-death consequences on a daily basis.
TV6
20:30
Tėtušiai   
Funny Girl. Eli dates Veronica´s friend Anne (Allison Munn), an attractive but annoying comedian, with Eli having her move in to spite David. Meanwhile, a recording session for the company´s new video game ”Occue-Die Wall Street” gets out of hand.
TV8
20:35
Pamiršk mane   
Opias socialines problemas atskleidžiančiame seriale šį sezoną bus paliesta patyčių mokykloje tema. Ji egzistuoja ne tik tarp mokinių, bet ir jų bendravime su mokytojais ar socialiniais darbuotojais. Nuo pat pirmosios serijos visu gražumu sužydės praėjusiame Pamiršk mane sezone engta populiaraus laidų vedėjo Danieliaus (akt. Andrius Bialobžeskis) žmona Rūta (akt. Aldona Bendoriūtė). Įgavusi stiprybės moteris galiausiai pati taps savo gyvenimo ir likimo šeimininke.
Fox
20:35
Two and a half men   
Charlie discovers that Chelsea hasn´t been completely honest about her finances.
Viasat Explore
20:40
Dekonstrukcija   
Vidutiniame name yra daugiau kaip 180 kg vario, tačiau iš kur jis? Keliaujame į pasaulyje didžiausią vario kasyklos karjerą pažiūrėti, kaip iš uolienų gaunamas metalas.
VIASAT Nature
20:40
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šunų namų personalas kovoja dėl mažo, trijų mėnesio šunyčio gyvybės, rasto išmesto už durų stingdančiame šaltyje, kenčiančio nuo sunkios odos ligos.
Fox
20:55
Two and a half men   
Against Alan´s wishes, Charlie encourages Jake to hook up with a pretty girl he met on the beach since Jake´s girlfriend is out of town for Christmas.
TV1
21:00
Vyriausiasis inspektorius Benksas. Kas pergyvens mus?   
Stephen Tompkinson, Jack Deam, Andrea Lowe.
Fox Life
21:00
Mad men   
A drama about one of New York´s most prestigious ad agencies at the beginning of the 1960s, focusing on one of the firm´s most mysterious but extremely talented ad executives, Donald Draper.
Star!
21:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Fox
21:15
NCIS   
When shady CIA agent Trent Kort calls in his favor (from Broken Bird), Gibbs agrees to meet him at an abandoned warehouse. Upon Gibbs´ arrival, he finds the agent with two dead men who claims the men shot each other before his arrival.
Star!
21:30
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Fox Life
21:45
Body of proof   
A rich investment fund manager, Gerry Roberts, stands trial for defrauding a billion dollars, but he´s kidnapped out of the court. A protestor outside the courthouse is run over and killed, and a video surfaces of Gerry being killed but, is it real?
Viasat Explore
22:00
Inžinerijos gigantai   
Milijonai žmonių yra keliavę reaktyviniais lėktuvais, bet tik nedaugelis supranta techninius pasiekimus, leidžiančius jiems pakilti į orą. Inžinieriai lipa į Boeing 747 atskleisti jo paslapčių.
VIASAT Nature
22:00
Laukinė Australija   
Atogrąžos. Šioje serijoje tyrinėsime Daintree atogrąžų miško - vienos paskutiniųjų planetoje likusių stebuklingų vietų, kurioje susigyvena atogrąžos ir povandeninės uolos - laukinę ir draugiškąją puses.
Fox
22:00
Once upon a time   
The destiny of a woman (Jennifer Morrison) unfolds as the only hope for a Maine town where fairytale characters live under a spell, not knowing their true identities. In the opener, she´s brought to Storybrooke by a child she gave up for adoption years ago and who believes she can save the town.
Star!
22:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Da Vinci Learning
22:30
Что дала нам промышленная революция   
В этом выпуске передачи «Достижения индустриальной революции» Да Винчи Лёнинг расскажет о прогрессе в области медицины.
Fox Life
22:30
Body of proof   
A schizophrenic girl at a mental institution is murdered. Megan and Tommy interview a young patient who seems sane and lucid, she tells them she saw the killer climb down from a heating vent in the ceiling, but he meant to kill her, not the victim.
Star!
22:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox
22:45
Criminal minds   
Morgan´s sister sees a girl who looks like their presumed dead cousin. Morgan has to confess to his family about the lie he told, and the BAU re-opens her case.
VIASAT Nature
22:55
Planeta Europa   
Paminėkite Neusiedlo ežerą, ir daugelis žmonių įsivaizduos neaprėpiamus nendrynus bei druskos stepes, tačiau tai – žemė, teikianti prieglobstį netgi didžiuliams, nuodingiesiems tarantulams...
TV8
23:00
Kerštas   
Duplicity. Emily´s next victim is a renowned therapist in this tight-knit community and her very public takedown will also expose some of these women´s darkest secrets.k.
Viasat History
23:00
Jeruzalė: Šventojo miesto iškilimas   
Simon pasineria į praeitį ir tyrinėja, kaip iškilo šis unikalus miestas. Simon aiškina, kaip jis tapo toks svarbus trims Abraomo tikėjimams.
Sony Entertainment
23:00
Aksomas. 2 sezonas   
1958 metais Ispanijoje yra vieta, kur visi norėtų apsipirkti nors kartą gyvenime - Aksominis mados centras. Jame galima rasti pačius elegantiškiausius, įmantriausius ir prabangiausius to laikmečio drabužius, tačiau po jais slepiasi nuostabi Anos ir Alberto meilės istorija.
Star!
23:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox Life
23:10
Body of proof   
A plane crashes in Philadelphia due to a gunman opening fire while aloft. The crash hits the city´s main power grid; Megan must conduct autopsies on the victims during frequent blackouts, but then one of the bodies goes missing.
National Geographic Channel
23:15
Air Crash Investigation   
When FedEx Flight 80 bounces off the runway and bursts into flames at Tokyos Narita Airport, the catastrophe recalls an identical crash that happened more than a decade earlier.
Fox
23:25
The walking dead   
Trapped, Rick, Hershel and Glenn fight to survive against new foes, both dead and alive. Shane finds Lori in danger on the road and makes it his mission to bring her back to the farm.
Star!
23:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox Life
23:49
Body of proof   
Megan probes more deeply into her father´s suicide so much that she finally gets some closure.
BTV
23:50
Gyvi numirėliai   
Andrew Lincoln, Steven Yeun, Norman Reedus.
VIASAT Nature
23:50
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
The staff at the dogs home battle to save the life of a tiny, three-month-old puppy, who was found dumped on a doorstep in the freezing cold, with an excruciating skin disorder.
Viasat History
23:55
Noslēpumu mednieki   
Teismo medicinos ekspertui, daktarui Philippe´ui Charlier, tenka pats didžiausias jo karjeroje iššūkis: atskleisti tiesą apie žymiausios Prancūzijos dukters – Žanos d´Ark – palaikus.
2015.05.30 Šeštadienis
Fox
00:10
Once upon a time   
The destiny of a woman (Jennifer Morrison) unfolds as the only hope for a Maine town where fairytale characters live under a spell, not knowing their true identities. In the opener, she´s brought to Storybrooke by a child she gave up for adoption years ago and who believes she can save the town.
LRT Televizija
00:15
Didysis Gregas   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 2009 m. N-7.
VIASAT Nature
00:15
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šunų namų personalas kovoja dėl mažo, trijų mėnesio šunyčio gyvybės, rasto išmesto už durų stingdančiame šaltyje, kenčiančio nuo sunkios odos ligos.
Sony Entertainment
00:20
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
Fox Life
00:35
Mad men   
A drama about one of New York´s most prestigious ad agencies at the beginning of the 1960s, focusing on one of the firm´s most mysterious but extremely talented ad executives, Donald Draper.
BTV
00:45
Gyvi numirėliai   
Andrew Lincoln, Steven Yeun, Norman Reedus.
Viasat Explore
00:45
Louisas Theroux: teisė ir netvarka Filadelfijoje   
Louisas Theroux prisijungia prie Filadelfijos policijos ir vyksta patruliuoti į vieno pavojingiausių JAV miestų patį pavojingiausią rajoną. Filadelfijos centre, kur kiekviename kampe knibžda gausybė ginkluotų narkotikų prekeivių, kas mėnesį įvykdoma 30-40 žmogžudysčių. Louisas jaučia tikrą adrenalino antplūdį, stebėdamas kiekvieną naktį vykstančius policijos ir narkotikų prekeivių susirėmimus.
Fox
00:50
NCIS   
When shady CIA agent Trent Kort calls in his favor (from Broken Bird), Gibbs agrees to meet him at an abandoned warehouse. Upon Gibbs´ arrival, he finds the agent with two dead men who claims the men shot each other before his arrival.
Fox Life
01:20
Red Band Society   
Kara, Hunter, Jordi and Dash support Nurse Jackson, whose actions have caught up with her. Emma meets Leo´s friends and one Red Bander´s circumstances change dramatically.
TV1
01:25
Viešbutis Grand Hotel   
Adriana Ozores, Amaia Salamanca, Yon Gonzalez.
ПБК Литва
01:35
1inCity   
Fox
01:35
NCIS   
As DiNozzo, McGee, Abby, Ducky and Gibbs each mourn the loss of Kate in their own way, Gibbs goes after Ari - the man he believes shot Cate--and we´re introduced to new NCIS Director Shepard.
VIASAT Nature
01:40
Gyvūnų viltis   
Tik kita diena. Hope ir komanda padeda parengti retos rūšies pelėdą išleisti į laisvę, tačiau ar ši galės skristi?
Star!
02:00
Let´s Shop   
This show is a whirlwind tour of the most exclusive, exciting and famous shopping destinations the world has to offer.
Sony Entertainment
02:05
Nešvilis   
Kylant paslaptims mirtis visiems laikams pakeičia gyvenimus; Skarlet ir Gunaras sulaukia Kelės Klarkson pasiūlymo.
Fox Life
02:05
Red Band Society   
A coming-of-age dramedy that explores, with dark humor, the daily lives of a group of teenagers living in a hospital who become unlikely friends. Set in the children’s wing of a hospital, the series chronicles the daily adventures of 6 teenagers, all long term patients who start the red band society” to fend off boredom.
Fox
02:20
NCIS   
Gibbs´s hunt for Ari continues. Mossad believes Ari still works with them, and send Ziva David to try and convince Gibbs he´s after the wrong person. The Director asks Gibbs to prove Ari is the shooter.
Viasat Explore
02:35
Gigantiškų objektų pervežimas   
Extreme ocean salvage. The world’s oceans are graveyards for some of the greatest ships ever built. But thanks to Mega Movers English warship Mary Rose” which sunk during 1500-s will be risen from the dead.
VIASAT Nature
02:35
Laukinių gyvūnų priimamasis   
Šįkart Lesas skuba į pagalbą plėšriam paukščiui, patyrusiam sparno lūžį. Naudodamas kartoną, šiaudelius ir klijus, Lesas išgelbėja paukščiui gyvybę. Ligoninė siunčia gelbėtojus sugauti devynių gulbių, įsibrovusių į vietinį aerodromą. Tačiau tai daug sudėtingesnė užduotis, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Į ligoninę atvyksta purvinas lapiukas. Slaugės nusprendžia jį išmaudyti.
Fox Life
02:45
Red Band Society   
Romance is in bloom, as things heat up between Kara and Hunter. Also, Leo and Emma get romantic, Dr. McAndrew tries to win back Dr. Grace, and a star checks in to the hospital.
Viasat History
02:50
Karolio Didžiojo mitas   
Šioje serijoje pasakojama apie Karolio Didžiojo sąjungą su Romos popiežiumi, padėjusią nugalėti Lombardijos karalystę. Vėliau jis įsiveržė į Ispaniją, bet pasiekęs Saragosą, patyrė pirmą pralaimėjimą.
VIASAT Nature
03:00
Laukinių gyvūnų priimamasis   
Komanda leidžiasi į naktinę operaciją gelbėti smarkiai sužeisto elnio. Pavasarį valyti ligoninės atvyksta savanoriai kariai. Slaugės padeda po mūšio sunkiai sužeistam barsukui.
National Geographic Channel
03:00
Nazi Megastructures   
Germany is on the rise and Hitler has plans for world domination. But the British will stop at nothing until Hitlers new megaweapons are destroyed.
Fox
03:00
The walking dead   
Trapped, Rick, Hershel and Glenn fight to survive against new foes, both dead and alive. Shane finds Lori in danger on the road and makes it his mission to bring her back to the farm.
Star!
03:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat Explore
03:20
Techninio aptarnavimo komandos   
Kanados supermoto čempionatas. Tai pačios paskutinės šios sporto šakos lenktynės Kanadoje. Nors Suzuki” komanda gali pasigirti viena profesionaliausių techninio aptarnavimo komandų šalyje, tačiau jos mechanikai tikrai nepajėgūs įveikti blogo oro.
VIASAT Nature
03:25
Stebinantis šunų pasaulis   
Grupė stebi ypatingus žmonių ir šunų santykius. Kiek mūsų augintinių elgesys ir asmeninės savybės priklauso nuo jų prigimties ir kiek tai lemiame mes?
Fox Life
03:30
Red Band Society   
A coming-of-age dramedy that explores, with dark humor, the daily lives of a group of teenagers living in a hospital who become unlikely friends. Set in the children’s wing of a hospital, the series chronicles the daily adventures of 6 teenagers, all long term patients who start the red band society” to fend off boredom.
Star!
03:30
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Fox
03:40
Criminal minds   
After a serial killer is executed in Oklahoma, a copycat shows up and the FBI agents are called in to find him. Meanwhile, Prentiss gets nervous about a real estate purchase.
Viasat History
03:45
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Patyrinėsime oro sąlygas ir įvykius, nulėmusius kosminio laivo Challenger katastrofą, kai raketa susprogo vos už minutės po pakilimo.
Star!
04:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Viasat Explore
04:10
Medienos karaliai   
Džoelis užsiima namo surinkimu privačioje milijonieriaus saloje Anglijoje. Bytas gauna sentimentalią užduotį, o Piterio atostogos neprasidės, kol jis nebaigs biuro rekonstrukcijos iki šefo sugrįžimo.
VIASAT Nature
04:15
Gyvūnų viltis   
Hope keliauja į Čikagą spręsti problemos, dėl kurios kiekvienais metais žūsta milijonai paukščių.
Viasat History
04:15
Muzejaus paslaptys   
Don Wildman tiria automobilį, sukurtą skristi. Jis taip pat tiria apvalų pjūklą, kuris yra suvirintas į mirtiną ginklą ir pradeda siaubingas kalėjimo riaušes.
Fox Life
04:15
Castle   
A repossessed storage unit, treasure seekers and Manhattan socialites all come together in the case of a woman inexplicably murdered. Castle decides to enter the storage unit auction to see if anything inside might have led to her killing.
Fox
04:25
The listener   
When a psychiatrist is murdered, Toby finds it hard to deal with a mentally compromised suspect.
Star!
04:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Sony Entertainment
04:40
Aksomas. 2 sezonas   
1958 metais Ispanijoje yra vieta, kur visi norėtų apsipirkti nors kartą gyvenime - Aksominis mados centras. Jame galima rasti pačius elegantiškiausius, įmantriausius ir prabangiausius to laikmečio drabužius, tačiau po jais slepiasi nuostabi Anos ir Alberto meilės istorija.
Viasat Explore
04:55
Išgelbėkite mūsų verslą   
Peteris lankosi baldų su nuolaida parduotuvėje Santa Anoje Kalifornijoje, kur broliai Neitas ir Braisas nesutaria, kuris turėtų vadovauti verslui ir kaip reikėtų pasidalinti pelną.
Fox Life
04:55
Castle   
Escaping to the Hampton´s for a romantic weekend, Castle and Beckett end up in the middle of a murder investigation when a dying man falls into Castle´s pool.
Viasat History
05:00
Barokas!   
Waldemaras Januszczakas pasakoja apie piligrimų kelią į Ispanijos miestą Santjago de Kompostela.
Star!
05:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
РТР Планета Балтия
05:05
Последний янычар   
Телесериал.
VIASAT Nature
05:05
Gepardų dienoraščiai   
Pamatysite, kaip gamtosaugininkų komanda stengiasi užtikrinti gepardų išlikimą Pietų Afrikoje. Šie nuostabūs gyvūnai ant išnykimo ribos. Annie, Dawn, Kat, Liesl ir kiti komandos nariai stengiasi jiems padėti. Pamatysime, kokie gelbėtojų ir gepardų santykiai ir kaip šios laukinės katės sutaria su žmonėmis.
Fox
05:05
Numb3rs   
Five young Chinese girls wash up on the shore; while Charlie works out where they came from, it emerges that one of the girls is carrying Avian Flu.
VIASAT Nature
05:30
Gepardų dienoraščiai   
Pamatysite, kaip gamtosaugininkų komanda stengiasi užtikrinti gepardų išlikimą Pietų Afrikoje. Šie nuostabūs gyvūnai ant išnykimo ribos. Annie, Dawn, Kat, Liesl ir kiti komandos nariai stengiasi jiems padėti. Pamatysime, kokie gelbėtojų ir gepardų santykiai ir kaip šios laukinės katės sutaria su žmonėmis.
Da Vinci Learning
05:30
Что дала нам промышленная революция   
В этом выпуске передачи «Достижения индустриальной революции» Да Винчи Лёнинг расскажет об англичанах, придумавших машины, дороги и каналы.
Fox Life
05:30
Hot in Cleveland   
Elka and Mamie´s bowling team gets back together. Meanwhile, Joy dates a professor; Victoria goes out with a director; and Melanie has a fling with a surgeon
Star!
05:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox
05:50
According to Jim   
When Cheryl gets sick on the day of Ruby´s birthday party, Jim is stuck trying to entertain a house full of little girls.
VIASAT Nature
06:00
Geriausias šuns draugas   
Susipažinkite su liūtu Kaulakasiu, kurio mėgstamiausias gaujos narys yra Abis – mažas taksiukas. O kalytė Anabelė mėgsta snausti, kol jos geriausia draugė pelėda Luizė prižiūri šios kailį.
Sony Entertainment
06:00
Klaidusis Los Andželas   
Su Grėjumi priėmusi labai impulsyvų sprendimą Ebi supanikuoja. Kelui sunkiai sekasi būti atviru su savo tėvu, o Bet bijo, kad gali netekti Saimono.
Fox Life
06:00
Hot in Cleveland   
The wedding day for Victoria and an imprisoned Emmet finally arrives, an occasion that brings Joy face-to-face with her son´s father for the first time in more than three decades
National Geographic Channel
06:00
Megafactories   
A rare behind-the-scenes look at how Porsche builds the ´Panamera´, the company´s first four door high performance sports sedan. The Porsche Panamera is pushing the company into uncharted territory. It is the first 4 door, 4 passenger sports sedan Porsche
Star!
06:00
Restaurant Stakeout   
Willie Degel takes his practices to troubled restaurateurs to find the hidden problems that lie within their establishments.
Fox
06:10
According to Jim   
When Jim and Cheryl run into his old girlfriend, Jim worries that Cheryl may find out the truth about his past when she invites the woman to dinner.
Fox Life
06:19
Hot in Cleveland   
Three women from L.A. on their way to Paris make an emergency landing in Cleveland. They decide to stick around and rent a house with an elderly caretaker.
VIASAT Nature
06:25
Geriausias šuns draugas   
Kalaitė Kotė užaugino arktinę vilkę Vandą, kuri niekada nesuprato, kad savo pamotę galėtų sudraskyti per kelias sekundes, jei tik panorėtų. Kotė išlieka populiariausiu šunimi.
Fox
06:30
Scrubs   
Perry is jealous from the baby taking the attention of Jordan, Elliot tries to sabotage her relation with Paul, Turk and Carla are arguing more after they got engaged.
Fox Life
06:40
Mad men   
A drama about one of New York´s most prestigious ad agencies at the beginning of the 1960s, focusing on one of the firm´s most mysterious but extremely talented ad executives, Donald Draper.
TV1
06:45
TV3
06:50
Monsunas   
Monstras Monsunas pasineria į nuotykius su trimis paaugliais – Chase, Jinja ir Brenu. Ketveriukė kovoja su blogio jėgomis, stengdamiesi ne tik surasti Monsuno kūrėją, bet ir išgelbėti pasaulį.
VIASAT Nature
06:50
Gyvūnų viltis   
Hope ir dr. Barry nuotykiai Kosta Rikoje tęsiasi. Jie susiduria su siaubinga problema, kai susikerta žmogaus ir beždžionės keliai.
Sony Entertainment
06:50
Klaidusis Los Andželas   
Nikui sunkiai sekasi suderinti savo menines vizijas su realybe, į kurią pateko koncerte. Tai itin sunku, nes Sabrinai pasitaiko šansas pagauti didelę sėkmę.
Fox
06:50
Scrubs   
JD is to start his surgical practice and he would do anything to be in the group, and anything DOES include selling his best friend. Perry -frustrated by the crappy computers Kelso gives them in order to buy fancy stuff for himself.
Viasat Explore
07:00
Gigantiškų objektų pervežimas   
Sub salvage. Mega Movers dive into the abyss to raise sunken submarines, braving deadly radiation and nuclear warheads.
Viasat History
07:00
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Miestiečiai žino, kas yra smogas, tačiau 1948 m. dėl unikalių oro sąlygų ir ore esančių teršalų susidarė tirštas aitrus rūko debesys, kuris sukėlė mirtiną sumaištį Pensilvanijos mieste.
Fox
07:15
The walking dead   
Trapped, Rick, Hershel and Glenn fight to survive against new foes, both dead and alive. Shane finds Lori in danger on the road and makes it his mission to bring her back to the farm.
TV3
07:20
Mažieji išdykėliai   
Rietenos, kova, išdavystės, pokštai, spąstai – tai šešiamečio Tomo ir jo aštuonmetės sesers Ninos kasdienybė. Šie vaikai – tarsi šuo su kate – tikras košmaras tėvams. Jiedu gali ir perdažyti kambario sienas flomasteriais ir į lovą prinešti kalną sniego! Tai puiki animacinė komedija, skirta 6 – 10 metų vaikams.
RenTV Baltic
07:25
Next 2   
Лавр — вор в законе, авторитет «старых понятий», король преступного мира. Он не может иметь семью и детей. Лавр так бы и не узнал ничего о своем сыне, если бы не экзамены, на которых Федечку «завалили». Федору светит армия. И чтобы спасти племянника, его боевая тетя решает напомнить Лавру о его отцовском долге. Режиссёр: Олег Фомин В ролях: Александр Абдулов, Сергей Степанченко, Нина Усатова, Галина Петрова, Сергей Газаров, Елена Сафонова, Александр Лойе, Алексей Лобов, Виктор Раков, Екатерина Волкова Год: 2002 Страна: Россия
Viasat History
07:25
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Daug kartų buvo bandoma paaiškinti Titaniko katastrofą, tačiau turbūt mažiausiai buvo tyrinėjamas galimas oro sąlygų poveikis. Ar oro sąlygos turėjo įtakos šiai mirtinai katastrofai?
Fox Life
07:30
Hot in Cleveland   
Three women from L.A. on their way to Paris make an emergency landing in Cleveland. They decide to stick around and rent a house with an elderly caretaker.
TV3
07:35
Mažieji išdykėliai   
Rietenos, kova, išdavystės, pokštai, spąstai – tai šešiamečio Tomo ir jo aštuonmetės sesers Ninos kasdienybė. Šie vaikai – tarsi šuo su kate – tikras košmaras tėvams. Jiedu gali ir perdažyti kambario sienas flomasteriais ir į lovą prinešti kalną sniego! Tai puiki animacinė komedija, skirta 6 – 10 metų vaikams.
Sony Entertainment
07:40
Klaidusis Los Andželas   
Sabrinai ir Nikui santykiai nesimezga, o Bet bando išlikti arti Saimono.
LNK
07:45
TV3
07:50
S dalelių paslaptys   
Vykdant paslaptingą mokslinį projektą dingsta dešimt paauglių. Magišku laiku – 11 valandą 11 minučių visi jie atsiranda paralelinėje visatoje. Vadovaudamiesi naujomis, suaugusiųjų taisyklėmis paaugliai pildo neįtikėtinas savo fantazijas – stato saldumynų krautuves ir linksmai leidžia laisvalaikį, tačiau herojų laukia ne vienas sumanumo ir intuicijos pareikalausiantis išbandymas.
ПБК Литва
07:50
Viasat Explore
07:50
Gigantiškų objektų pervežimas   
Moving an airport. Using the most heavy-lift equipment combined with an array of new technology part of the famed TWA terminal at JFK International Airport in New York has to be moved nearly a quarter-mile.
Viasat History
07:50
Laiko komanda   
Laiko komanda tyrinėja Šornklifo fortą, kad nustatytų, kaip jo konstrukcija ir panaudojimas rengiant pėstininkus padėjo sukurti modernią armiją.
Fox Life
08:00
Hot in Cleveland   
At a rustic spa retreat, Joy tests her newfound sleuthing skills on a suspicious Yogi. Victoria learns what it means to be a responsible friend. Mamie confronts Elka about her bossiness. Melanie’s fasting causes hallucinations.
Fox
08:00
Numb3rs   
As Don and his team investigate the motive behind two students´ deadly school shooting, Charlie uses the school´s radio frequency identification system to track the shooters´ movements through the school´s hallways.
Star!
08:00
Let´s Shop   
This show is a whirlwind tour of the most exclusive, exciting and famous shopping destinations the world has to offer.
RenTV Baltic
08:15
Next 2   
Лавр — вор в законе, авторитет «старых понятий», король преступного мира. Он не может иметь семью и детей. Лавр так бы и не узнал ничего о своем сыне, если бы не экзамены, на которых Федечку «завалили». Федору светит армия. И чтобы спасти племянника, его боевая тетя решает напомнить Лавру о его отцовском долге. Режиссёр: Олег Фомин В ролях: Александр Абдулов, Сергей Степанченко, Нина Усатова, Галина Петрова, Сергей Газаров, Елена Сафонова, Александр Лойе, Алексей Лобов, Виктор Раков, Екатерина Волкова Год: 2002 Страна: Россия
Fox Life
08:20
Hot in Cleveland   
Victoria´s movie is ending and she´s unsure where that leaves her relationship with Emmet. Melanie wonders where her relationship with Alec is going. Joy uncovers something mysterious about Elka during her new internship.
Sony Entertainment
08:30
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
Viasat Explore
08:35
Gigantiškų objektų pervežimas   
Ships on land. Mega Movers face another big challenge: the mighty ship Queen Mary” - 1,018 feet long and weighing more than 77,500 tons – must be hauled across land.
Fox Life
08:39
Hot in Cleveland   
In ´Hot in Cleveland´s first live episode, the ladies find themselves in hot water after uncovering Elka and Mamie´s illegal prescription smuggling business
Fox
08:40
Numb3rs   
When an ATF agent is found dead amid questionable circumstances, Don demands to take on the case, which revolves around an elaborate bank heist, after he learns the victim is his ex-girlfriend.
Lietuvos ryto televizija
09:00
Laukinių kačių nuotykiai   
Dokumentinis serialas. Naujoji Zelandija
Sony Entertainment
09:00
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
Star!
09:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
RenTV Baltic
09:05
NEXT 3   
Многосерийный фильм.
LRT Televizija
09:25
Animalija   
Animacinis serialas. Australija, Didžioji Britanija. 2007–2008 m.
Viasat Explore
09:25
Gigantiškų objektų pervežimas   
Extreme ocean salvage. The world’s oceans are graveyards for some of the greatest ships ever built. But thanks to Mega Movers English warship Mary Rose” which sunk during 1500-s will be risen from the dead.
Fox
09:25
According to Jim   
Cheryl drags Jim down to the church for the new reverend´s mass, which is supposed to be the next best thing. Jim sees some familiarity on him, and remembers he was the kid he played dodge-ball with back when they were kids.
Sony Entertainment
09:30
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
Star!
09:30
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat History
09:35
Noslēpumu mednieki   
Pasakojimas apie Rojaus sodą yra viena įspūdingiausių ir ilgiausiai išlikusių kada nors žmonijos sukurtų istorijų. Mokslininkas Juris Zarinsas bandys įrodyti, kad sodas iš tiesų egzistavo.
Fox
09:45
According to Jim   
Cheryl is thrilled when she is offered to be in charge of the set of the girls´ Thanksgiving school play. She asks Jim to help her, and he´s complaining they don´t spend any time together because there´s always someone around them.
LRT Televizija
09:50
Džeronimas   
Animacinis serialas. Italija, Prancūzija. 2009–2010 m.
TV6
10:00
Iš peties   
King of the Mountain It´s an all-out fight to the finish for Browning and Rygaard, as Gabe mounts a last minute surprise comeback. Shelby vows revenge on the lake log, and at Conner, it´s up to the junior pilot to save the season. In Florida, it´s the end of the road for Jimmy, but Joe Collins makes James an offer he may not be able to refuse.
TV8
10:00
Menų sala   
Laidos Menų sala idėja gimė Panevėžio rajono Naujamiesčio seniūnijoje įsikūrusioje to paties pavadinimo asociacijoje ir persikėlė į televizijos ekranus. TV8 eteryje bus pristatyti Panevėžio krašto kūrėjai. Šis kraštas turtingas menininkais – Panevėžį ir jo rajoną savaisiais namais vadina ne tik liaudies meno meistrai, bet ir tituluoti profesionalai. Jų visų kūrybos erdvės – plačios bei gilios, nuo pievos su molbertu iki modernių kalvių. Panevėžio rajone – dvylika seniūnijų. TV8 laidoje Menų sala kaskart bus pristatomi vis kitos seniūnijos menininkai. Kiekvienoje laidoje bus apžvelgiama nauja tema, pateikiamos individualios menininkų įžvalgos.
Fox
10:00
According to Jim   
Jim´s feud with a neighbor may also prompt one with Cheryl, who preaches peace so they´ll be invited to the neighbors´ Christmas party.
Star!
10:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Viasat Explore
10:10
Gigantiškų objektų pervežimas   
Giant oil equipment. Mega Movers will transport a 475,000 pound structure from Texas to Minnesota. They will lift it by crane, load it onto a barge and float it up the mighty Mississippi River…
ПБК Литва
10:20
Газун   
Детский клуб: Мультсериал
Sony Entertainment
10:20
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
TV8
10:30
Tobula kopija   
Tobulos kopijos herojės – kone visą amžinybę nebendravusios sesės dvynės. Jos gyvena visiškai skirtingus gyvenimus. Brigita – buvusi narkomanė striptizo šokėja, kurios kasdienybės nepavydėtų niekas. Džaneta – elegantiška aukštuomenės dama, iš pažiūros gyvenanti idealų gyvenimą. Kai Brigita papuola į didžiulę bėdą, neturėdama kur prisiglausti atvyksta pas savo dvynę seserį, su kuria buvo siaubingai susipykus ir nebendravo metų metus. Priešingai, nei iki šiol balansavusi ties socialinio gyvenimo paraštėmis Brigita, Džaneta mėgaujasi daugelio svajones primenančia kasdienybe. Paaiškėja, jog Džanetos gyvenimas gal net baugesnis nei visko mačiusios Brigitos... Vaidmenis seriale kuria aktoriai Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Tomas Erbrėderis, Evita Malaškevičiūtė, Adrija Čepaitė, Vytautas Rašimas ir kiti.
Balticum TV
10:30
Komisaras Manara   
Komiškas detektyvinis serialas (6) (Italija, 2009 m.) (N-7).
Viasat History
10:30
Noslēpumu mednieki   
Jaunas archeologas rizikuoja viskuo, bandydamas rasti vieną didžiausių pasaulyje lobių – legendinę dingusią Ivano Rūsčiojo biblioteką.
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
Девятилетний Элдон изобрел умную копилку, которая сама считает накопленные деньги.
Fox
10:30
Scrubs   
J.D.s mojo goes astray at the very worst time when he gets Gift Shop Girl to date him. Elliot is homeless and apparently friendless. And a pregnant Jordon takes more from Cox´s offer to stay at his place then he intended.
Star!
10:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox
10:50
Scrubs   
J.D and Elliot agree to be ´Sex Buddies´ - but J.D. may be falling into his own trap. Elliot becomes more and more frazzled and Turk has to bail her out.
TV3
11:00
Diagnozė: viltis   
Televizijos laida apie ypatingus medicininius atvejus, keistas, retas ir sunkias ligas. Tai tikros istorijos, kurių herojai – realūs žmonės. Daugelis jų kenčia nuo ligų, kurios griauna jų ir jų artimųjų gyvenimą. Daugelis tų ligų – retos, sunkios ar net nepagydomos. Laidos kūrybinė grupė ieškos būdų, kaip galima padėti laidos herojams, suteikti kuo daugiau vilties ir gyvenimo džiaugsmo.
TV6
11:00
Krokodilų gaudytojo dienoraštis   
Merginos, baigusios Krokodilų mokyklą , gaudo laukinius krokodilus Leikfyldo nacionaliniame parke. Vėliau jos padeda krokodilams užsegti antkaklius.
TV8
11:00
Tobula kopija   
Tobulos kopijos herojės – kone visą amžinybę nebendravusios sesės dvynės. Jos gyvena visiškai skirtingus gyvenimus. Brigita – buvusi narkomanė striptizo šokėja, kurios kasdienybės nepavydėtų niekas. Džaneta – elegantiška aukštuomenės dama, iš pažiūros gyvenanti idealų gyvenimą. Kai Brigita papuola į didžiulę bėdą, neturėdama kur prisiglausti atvyksta pas savo dvynę seserį, su kuria buvo siaubingai susipykus ir nebendravo metų metus. Priešingai, nei iki šiol balansavusi ties socialinio gyvenimo paraštėmis Brigita, Džaneta mėgaujasi daugelio svajones primenančia kasdienybe. Paaiškėja, jog Džanetos gyvenimas gal net baugesnis nei visko mačiusios Brigitos... Vaidmenis seriale kuria aktoriai Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Tomas Erbrėderis, Evita Malaškevičiūtė, Adrija Čepaitė, Vytautas Rašimas ir kiti.
Viasat Explore
11:00
Dekonstrukcija   
Kokios medžiagos geriausiai tinka namui statyti? Atsisakydami sienojams taikomų taisyklių, degindami neišmatuojamus sienojus ir daugiau, mes tai sužinosime!
VIASAT Nature
11:00
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Paulas uoliai stengiasi dresuoti kernterjerą Tedį, bet teks sunkiai dirbti, nes Tedis aklas.
Star!
11:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Sony Entertainment
11:10
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
Fox
11:10
Scrubs   
J.D. wants to tell Elliot about his feelings, but just can´t seem to find a way. Cox has to deal with a man who comes to the hospital regularly, always thinking he has something new wrong with his health.
Viasat History
11:20
Romanovai: carų šlovė ir žlugimas   
Žudynės užtruko 20 minučių. Caras Nikolajus II buvo nužudytas pirmas – pistoleto šūviu iš arti. Tuomet bolševikai nušovė jo žmoną Aleksandrą Fiodorovną, jo dukteris Olgą, Tatjaną, Mariją, Anastasiją, sosto įpėdinį Aleksejų ir keturis karališkosios šeimos tarnautojus. Romanovų mirtis reiškė dinastijos, kurios šaknys siekė 1613 m. liepos mėn., kai buvo karūnuotas Michailas Romanovas, pabaigą. Carai visuomet valdė savo didžiulę imperiją geležiniu kumščiu – kuris galiausiai tapo jų pražūtimi. Šioje dokumentinėje dramoje pristatoma niekuomet anksčiau nematyta archyvinė medžiaga, ji filmuota įspūdingose Maskvos ir Sankt Peterburgo vietovėse.
Viasat Explore
11:25
Dekonstrukcija   
Ar gerai jus saugo šalmai ir apsauginiai akiniai? Traiškome arbūzus ir šaudome oriniais šautuvais, kad juos išbandytume.
VIASAT Nature
11:25
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Padedama Paulo amerikiečių buldogė Kristal sužinos, kas yra blizgesys ir prabanga, – ji vaidins didžiausioje Britanijoje televizijos muilo operoje.
Balticum TV
11:30
Piktoji planeta   
Dokumentinis serialas (11).
Da Vinci Learning
11:30
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
Star!
11:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox
11:35
Scrubs   
J.D. discusses the philosophy of death with a transplant patient. Elliot feels that having a unisex locker room at the hospital is unfair.
Viasat Explore
11:50
Dekonstrukcija   
Kuris elektrinis įrankis geriausiai tinka namų remontui? Išbandome įvairius elektrinius įrankius ir jų akumuliatorius, kad sužinotume, kurie yra stipresni ir saugesni.
VIASAT Nature
11:50
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
The staff at the dogs home battle to save the life of a tiny, three-month-old puppy, who was found dumped on a doorstep in the freezing cold, with an excruciating skin disorder.
Fox
11:55
Scrubs   
Janitor and his colleagues are assigned the task of taking care of J.D. but not for long. Jordan comes in to the hospital for her Ultrasound to reveal the sex of the baby.
TV6
12:00
Su Anthony Bourdainu be rezervacijos   
Šįkart keliautojas ir degustuotojas Anthony užsimoja aplankyti dar nematytas pasaulio įdomybes nuo Sidnėjaus iki Japonijos, nuo Izraelio iki Kinijos... Jis stačia galva neria į vietos kultūrą, nesvarbu ar tai būtų nuostabios Kroatijos pakrantės ar tai būtų paslaptingoji postkolonijinė Mozambiko respublika. Kiekvienoje savo kelionėje jis susitinka su nepaprastomis asmenybėmis, kartu su naujais draugais stengiasi aplankyti vietines užeigas bei paskanauti tradicinių valgių.
TV8
12:00
Linksmieji draugai   
Muzikos ir nuotykių pripildytos animacinės serijos pasakoja apie penkis ikimokyklinio amžiaus draugus, kurių fantazija jiems dovanoja nepaprastus nuotykius kiekvieną dieną. Jie mažuosius žiūrovus įkvepia kurti, šokti ir dainuoti. Tai puiki mokomoji animacija patiems mažiausiems.
Balticum TV
12:00
Senovės civilizacijų paslaptys   
Dokumentinis serialas (5).
Sony Entertainment
12:00
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
LRT Lituanica
12:00
Meilė kaip mėnulis   
TV serialas. Rež. Kęstutis Jakštas. 2014 m. 19, HD.
Star!
12:00
Restaurant Stakeout   
Willie Degel takes his practices to troubled restaurateurs to find the hidden problems that lie within their establishments.
Viasat Explore
12:15
Dekonstrukcija   
Nuo bambuko grindų iki kiliminių dangų ir šleifų – ardome grindis, kad pamatytume, kaip įvairių rūšių grindų danga veikia rūsčiausiomis sąlygomis.
VIASAT Nature
12:15
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šunų namų personalas kovoja dėl mažo, trijų mėnesio šunyčio gyvybės, rasto išmesto už durų stingdančiame šaltyje, kenčiančio nuo sunkios odos ligos.
Fox
12:15
NCIS   
Dogtags discovered in the Shenandoahs send the team on a search for a missing Marine and his girlfriend.
Fox Life
12:20
Jamie´s 15 Minutes Meals   
Today Jamie’s cooking Grilled tuna, kinda Nicoise salad, plus Thai chicken laksa, mildly-spiced noodle squash broth.
TV8
12:30
Linksmieji draugai   
Muzikos ir nuotykių pripildytos animacinės serijos pasakoja apie penkis ikimokyklinio amžiaus draugus, kurių fantazija jiems dovanoja nepaprastus nuotykius kiekvieną dieną. Jie mažuosius žiūrovus įkvepia kurti, šokti ir dainuoti. Tai puiki mokomoji animacija patiems mažiausiems.
Viasat Explore
12:40
Dekonstrukcija   
Ar apsaugotas jūsų namas nuo plėšikų? Ardome namų aspaugos sistemas, įleistines spynas, langus ir duris, norėdami išsiaiškinti, kaip galėtumėte apsaugoti savo namus nuo įsibrovėlių.
Fox Life
12:45
Jamie´s 15 Minutes Meals   
On today’s menu are Quick lamb tagine, pan-fried aubergine and cumin crunch, plus Crispy polenta chicken caesar salad.
LRT Televizija
12:50
Šerloko Holmso nuotykiai   
Šantažo karalius (The Master Blackmailer). Detektyvinis filmas. Didžioji Britanija. 1992 m. N-7. Rež. Peter Hammond.
Sony Entertainment
12:50
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
Fox
12:50
NCIS   
The teenage son of a Marine Major holds his classmates hostage inside a classroom by threatening them with a bomb strapped to his chest. Gibbs and his team arrive on scene but are unable to get audio and video of the situation inside the classroom.
TV8
13:00
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
TV1
13:00
Viasat Explore
13:05
Dekonstrukcija   
Iš kur atiteka vandentiekio vanduo? Ir kaip jis tampa pakankamai švarus, kad būtų galima jį gerti? Šioje serijoje tai sužinosime, apsilankę vandens valymo stotyje.
Viasat History
13:05
Biblijos medžiotojai   
Tarp XIX -XX a. atradimų Egipte buvo keisti zodiakai, Egipto saulės dievui skirti himnai ir eretiški Krikščionių tekstai. Šie atradimai kelia didelę grėsmę krikščionybės pagrindams.
Fox Life
13:09
Jamie´s 15 Minutes Meals   
Today’s recipes are Fettuccine, smoked trout, asparagus and peas, Black bean beef burgers, noodles and pickle salad.
TV3
13:20
Gyvenimo bangos   
Jamanas visais būdais bando susikurti garbingą gyvenimą.
TV8
13:30
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Balticum TV
13:30
Niagaros magija   
Komiškas fantastinis serialas (6) (Kanada, JAV, 2004 m.) (N-7).
TV1
13:30
VIASAT Nature
13:30
Žuvis tavyje   
Your Inner Monkey. Our primate progenitors had bodies a lot like those of modern monkeys and spent tens of millions of years living in trees. Find out which traits they bequeathed us.
Fox Life
13:34
Jamie´s 15 Minutes Meals   
Today Jamie’s rustling up Pork Marsala, porcini rice and spring greens, plus Koh Samui salad, chilli tofu & Thai noodles.
Fox
13:40
NCIS   
When a Marine Sergeant´s body is discovered beneath the ice of a frozen pond, the N.C.I.S. team must dig deep for answers, uncovering disturbing truths about the local gang scene in the process.
Sony Entertainment
13:45
Grynakraujai   
Serijoje pasakojama apie Grynakraujus vampyrus iš Vampyro dienoraščių”.
Lietuvos ryto televizija
13:50
Kai jos nelauki...   
Melodrama. Rež.: T. Magar. Vaid.: I.Petrenko, A.Lazerevas, S.Nemoliajeva. Ukraina. 2007 m. N-7
TV6
14:00
Jokių kliūčių!   
Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
TV8
14:00
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
BTV
14:00
Jaunavedžiai   
Oskar Kuchera, Liubov Tihomirova, Ilja Oleinikov.
National Geographic Channel
14:00
Nazi Megastructures   
Hitler is in the center of Berlin, 10 meters underground safe from any attack the Allies can throw at him from the air
Fox Life
14:00
Baby daddy   
Danny manages to secure a cameo role on General Hospital; Tucker and Ben hold a funeral for Bonnie.
Star!
14:00
Let´s Shop   
This show is a whirlwind tour of the most exclusive, exciting and famous shopping destinations the world has to offer.
Fox Life
14:19
Melissa & Joey   
Mel hires an expert to repair the family´s computer, despite Joe´s claims he can fix the machine.
VIASAT Nature
14:25
Laukinės gamtos apsėsti   
Aligatoriai. Floridą Amerikoje žino visi, kam patinka aligatoriai. Sužinosite, kuo šios garsios reptilijos svarbios, kokių rūpesčių kelia ir kuo naudingos.
Fox
14:25
NCIS   
A Pentagon cryptologist is found dead from an apparent suicide while the team is in the middle of a search for a mole there. Abby finds evidence to suggest that someone was with the victim at the time of her death.
TV8
14:30
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Balticum TV
14:30
Trauma   
TV serialas (54) (Kanada, 2014 m.) (N-7).
РТР Планета Балтия
14:30
Освободители   
Пехота.
BTV
14:30
Jaunavedžiai   
Oskar Kuchera, Liubov Tihomirova, Ilja Oleinikov.
Fox Life
14:39
Cougar Town   
Jules agrees to coach Andy through his interviews; Ellie goes to Bobby´s boat to escape Andy.
Sony Entertainment
14:40
Grynakraujai   
Serijoje pasakojama apie Grynakraujus vampyrus iš Vampyro dienoraščių”.
National Geographic Channel
14:45
Nazi Megastructures   
The first ever long-range rockets were designed and built by the Nazis in a network of top secret research labs
ПБК Литва
14:50
ВРЕМЯ ДЛЯ ДВОИХ   
Многосерийный фильм
TV8
15:00
Agatos teisė   
Seriale pasakojama draudimo kompanijos teisės skyriaus vadovės trisdešimtmetį perkopusios Agatos Pšybyš istorija. Nepalankiai susiklosčius aplinkybėms moteris praranda prestižinį darbą ir turi vėl nuo nulio susikurti gyvenimą. Draugė Dorota pataria jai išsinuomoti patalpas ir jose įkurti savo teisės kontorą. Šis darbas bus didelis iššūkis, Agata supras kaip daug ko jinai nemoka ir kaip darbas kontoroje su įvairiomis bylomis ir įvairiais klientais skiriasi nuo darbo šiltoje juristės vietoje draudimo kompanijoje. Vis dėlto ši moteris pasiryžusi visko išmokti, susidoroti su naujovėmis, o gal net ir surasti tikrąją meilę...
BTV
15:00
Jaunavedžiai   
Oskar Kuchera, Liubov Tihomirova, Ilja Oleinikov.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Шестнадцатилетняя Мелисса придумала гидравлические костыли, на которых удобнее будет передвигаться людям с травмами.
Fox Life
15:00
Body of proof   
Dr. Megan Hunt was in a class of her own, a brilliant neurosurgeon at the top of her game. Her world is turned upside down when a devastating car accident puts an end to her time in the operating room. Megan resumes her career as a medical examiner determined to solve the puzzle of who or what killed the victims.
Star!
15:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Fox
15:10
Two and a half men   
When Charlie´s fiancée, Chelsea, convinces him to let Melissa, Alan´s girlfriend, move in, the girls take over the house.
VIASAT Nature
15:15
Laukinė Australija   
Atogrąžos. Šioje serijoje tyrinėsime Daintree atogrąžų miško - vienos paskutiniųjų planetoje likusių stebuklingų vietų, kurioje susigyvena atogrąžos ir povandeninės uolos - laukinę ir draugiškąją puses.
BTV
15:30
Jaunavedžiai   
Oskar Kuchera, Liubov Tihomirova, Ilja Oleinikov.
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Обновляем доску для заметок и делаем тропическую коробочку для денег!
Fox
15:30
Two and a half men   
Alan is forced to take care of Judith´s baby when Judith´s mom falls off the wagon, and Jake tries to blackmail Charlie when he runs over Chelsea´s cat.
Star!
15:30
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
LNK
15:45
Ponas Bynas   
Rowan Atkinson.
Fox Life
15:45
Body of proof   
Dr. Megan Hunt was in a class of her own, a brilliant neurosurgeon at the top of her game. Her world is turned upside down when a devastating car accident puts an end to her time in the operating room. Megan resumes her career as a medical examiner determined to solve the puzzle of who or what killed the victims.
Fox
15:50
Two and a half men   
Alan takes a job with his mom so that he can move out and have alone time with Melissa, and Chelsea is upset about the way that Jake is treating her.
ПБК Литва
15:55
ВРЕМЯ ДЛЯ ДВОИХ   
Многосерийный фильм. Продолжение
TV8
16:00
Inspektorius Morsas   
Serialas sukurtas pagal Coli‘o Dexter‘io detektyvines noveles. Irzlus, bet kultūringas inspektorius Morsas nagrinėja įvairiausias žmogžudystes, nutikusias Oksfordo apylinkėse. Po darbo jis mėgsta klausytis klasikinės muzikos, ypač – Vagnerio ir Mocarto, taip pat skaityti poeziją, spręsti kryžiažodžius ir gerti tikrą anglišką elį. Darbe jis skrupulingas ir itin atidus. Tiriant nusikaltimus inspektoriui Morsuei talkina šnekus ir labiau atsipalaidavęs seržantas Liuisas.
BTV
16:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Star!
16:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
VIASAT Nature
16:10
Koralų trikampis   
Kilnojamoji puota. Ištyrinėkite Koralinį trikampį – didžiųjų vandenyno klajūnų, tokių kaip kašalotai ir mėlynieji banginiai, susitikimo ir poravimosi vietą, traukiančią juos maistingųjų medžiagų turtingais vandenimis.
Fox
16:10
Two and a half men   
Jake refuses to stay with Charlie and Alan after they embarrass him in public, so Alan tries to convince Charlie to work together to settle their differences and stop fighting with each other.
TV6
16:15
Gyvenimas iš naujo   
WOOTEN´S AIRBOAT TOURS: SINKING BUSINESS. Dwayne ”The Rock” og millionæren Jonah White oplever et stort kultursammenstød, da de forsøger at redde en konkurstruet forretning, dybt inde i Everglades.
TV1
16:15
Būrėja   
Lietuvos ryto televizija
16:20
Tigrų sala   
Dokumentinis serialas. D. Britanija. 2009 m
LNK
16:20
Čiauškutė   
Burak Ozcivit, Fahriye Evcen, Mehmet Ozgur, Elif Iskender.
Fox Life
16:25
Body of proof   
Dr. Megan Hunt was in a class of her own, a brilliant neurosurgeon at the top of her game. Her world is turned upside down when a devastating car accident puts an end to her time in the operating room. Megan resumes her career as a medical examiner determined to solve the puzzle of who or what killed the victims.
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
Star!
16:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox
16:35
Two and a half men   
Alan suggests that Chelsea get breast reduction surgery and Charlie kicks him out.
TV1
16:50
Akloji   
BTV
17:00
Laukinis   
Igor Lifanov, Artem Mazunov, Marija Bajeva.
Fox
17:00
Criminal minds   
The BAU team investigate a list of murders in Bakersfield, California. The victims have been left unidentifiable by their murderer(s). Elsewhere the team welcome new agent Kate Callahan into the BAU family.
Star!
17:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox Life
17:10
Body of proof   
Dr. Megan Hunt was in a class of her own, a brilliant neurosurgeon at the top of her game. Her world is turned upside down when a devastating car accident puts an end to her time in the operating room. Megan resumes her career as a medical examiner determined to solve the puzzle of who or what killed the victims.
TV6
17:15
Jokių kliūčių!   
Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
TV1
17:25
Akloji   
VIASAT Nature
17:30
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Paulas uoliai stengiasi dresuoti kernterjerą Tedį, bet teks sunkiai dirbti, nes Tedis aklas.
Star!
17:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox
17:45
NCIS: LA   
The NCIS team must locate a classified device with the power to destroy Los Angeles that was stolen from a college research facility. Meanwhile, Sam tracks down a highly sought-after Christmas present for his daughter, and Eric meets Nell´s parents.
VIASAT Nature
17:55
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Padedama Paulo amerikiečių buldogė Kristal sužinos, kas yra blizgesys ir prabanga, – ji vaidins didžiausioje Britanijoje televizijos muilo operoje.
Fox Life
17:55
Grey´s anatomy   
Grace Hospital - the toughest surgical residency program west of Harvard was a brutal training ground but now Meredith, Cristina & Alex have interns of their own. Doctors deal with life-or-death consequences on a daily basis.
TV8
18:00
Rutos Rendel detektyvai   
Didžiosios Britanijos rašytojos Ruth Rendell novelių pagrindu sukurtas detektyvinis serialas narplioja knygose aprašytas mistines istorijas. Tarp jų – paslaptingas paauglės dingimas, mirtinos meilės dramos, dviejų nuomininkių nuodėmės, šaltakraujiškos žmogžudystės ir kiti nusikaltimai. Kriminalus tiria inspektorius Regas Veksfordas ir detektyvas Maikas Burdenas.
BTV
18:00
TV1
18:00
Goko stiliaus paslaptys   
Vedėjas: Gok Wan.
Star!
18:00
Trace Evidence   
Using documentary footage, first-person accounts and reconstructions of crime scenes and investigations, Dr. Henry Lee shows us how he solved some of his most intriguing cases during his 40 years as a forensic scientist.
ПБК Литва
18:20
Шаманка   
Многосерийный фильм
Viasat History
18:25
Jeruzalė: Šventojo miesto iškilimas   
Simon pasineria į praeitį ir tyrinėja, kaip iškilo šis unikalus miestas. Simon aiškina, kaip jis tapo toks svarbus trims Abraomo tikėjimams.
TV6
18:30
6 kadrai   
Lietuvos ryto televizija
18:30
Laukinis pasaulis   
Dokumentinis serialas. Australija. 2011 m
Viasat Explore
18:30
Novatoriška tauta   
Sužinokite apie Noah Webster namą, kuriame buvo sudarytas pirmasis žodynas Amerikoje. Ir koks išradimas neršiančias lašišas iššauna per dirbtines užtvaras, kai šio žuvys plaukia prieš srovę.
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Учась кататься на серфе, четырнадцатилетняя Дженнифер придумала доску с маленькими двигателями, на которой будет проще поймать волну.
Fox
18:30
NCIS   
A Navy Lieutenant is found dead in a large suitcase in a luxury hotel. But the lieutenant had been the witness in a NCIS investigation when Tony was the leader of the team some years ago. Gibbs gives the direction of the investigation to Tony…
Fox Life
18:34
Castle   
´´Castle´´ based on a famous crime and horror novelist, Rick Castle, who helps the NYPD homicide department solve crimes
Viasat Explore
18:55
Novatoriška tauta   
Šioje serijoje rodomi geriausi Novatoriškos tautos pasakojimai! Dar kartą lankomės pas dumblių merginą, sužinome, kaip dėl Tomo Edisono išradimų vis dar atrodome kaip tinginiai ir daugiau įdomybių.
Balticum TV
19:00
Departamentas   
Kriminalinis veiksmo serialas (6) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
Sony Entertainment
19:00
Ligoninės priimamasis. 12 sezonas   
Prie komandos prisijungęs vizituojantis gydytojas Viktoras Klemente sujudina vandenis priimamajame.
Fox Life
19:10
Revenge   
Centers on a young woman who is welcomed into a community filled with people who don´t know she´s only there to exact revenge on those who had destroyed her family
Fox
19:15
Wayward Pines   
The show tells the story of Secret Service Agent Ethan Burke, who wakes up injured and confused in the woods outside Wayward Pines, Idaho. At first he´s just annoyed by the odd behavior and cheerful stonewalling he encounters in the strange little town, but soon he realizes he may have fallen down the rabbit hole.
Viasat Explore
19:20
Ratai iš ano pasaulio   
Baigus restauruoti 1970-ųjų Plymouth Superbird ir pristačius jį namo, Markas prašomas atkurti 1969-ųjų Daytona Charger . Šio būklė Markui kelia klausimą, ar tai praktiška ir, netgi, ar tai legalu.
Lietuvos ryto televizija
19:30
Išgyventi Afrikoje   
Dokumentinis serialas. JAV
Lietuvos ryto televizija
20:00
Iššūkis   
Detektyvinis serialas. Rež. A.Artamonovas. Vaid. D.Nazarovas, A.Šutovas, A.Zadorožnaja. Rusija. 2006 m. N-7
Sony Entertainment
20:00
Ligoninės priimamasis. 12 sezonas   
Prato netikras brolis bando įtikinti jį suvesti sąskaitas su nutolusiu tėvu.
Fox
20:00
Once upon a time   
The destiny of a woman (Jennifer Morrison) unfolds as the only hope for a Maine town where fairytale characters live under a spell, not knowing their true identities. In the opener, she´s brought to Storybrooke by a child she gave up for adoption years ago and who believes she can save the town.
Fox Life
20:00
Scandal   
Olivia springs into action when she hears of a woman intending to expose sex secrets of some of DC’s most elite. Meanwhile, Elizabeth fears that Mellie’s sister could be detrimental to their political aspirations
Viasat Explore
20:10
Pakeltas!   
Namų pakėlėjai atvyksta į Džersio pakrantę ir pakelia medinį namą – tokio sunkaus jiems dar neteko kelti.
Viasat History
20:10
Biblijos medžiotojai   
Tarp XIX -XX a. atradimų Egipte buvo keisti zodiakai, Egipto saulės dievui skirti himnai ir eretiški Krikščionių tekstai. Šie atradimai kelia didelę grėsmę krikščionybės pagrindams.
Balticum TV
20:30
Įsimylėti šokėją   
Romantinė drama (4) (D.Britanija, 1998 m.) (N-7).
Fox
20:40
Game of Thrones   
An original series based on George R.R. Martin´s best-selling ´A Song of Ice and Fire´ series. The struggle for the Iron Throne continues. It stretches from the south, where heat breeds plots, lusts and intrigues, to the vast and savage eastern lands, where a young queen raises an army. Kings and queens, knights and renegades, liars, lords and honest men...all play the ´Game of Thrones.´
Fox Life
20:45
Castle   
´´Castle´´ based on a famous crime and horror novelist, Rick Castle, who helps the NYPD homicide department solve crimes
Viasat Explore
21:00
Didieji pardavimai   
Norėdama padidinti pardavimus, Ritchie Bros komanda žvalgo naują teritoriją Winipeg´e, Manotobos provincijoje, kurioje yra mažiau žinoma.
Sony Entertainment
21:00
Nešvilis   
Artėjant Tedžio ir Pegės vestuvėms Medi jaučiasi pasimetusi; Džuljeta supykdo ištvirkusį, bet įtakingą didžėjų.
Star!
21:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
VIASAT Nature
21:05
Gamtos galiūnų anatomija   
Pabaisa pitonas. Kokiu būdu Pietryčių Azijos gyvatės atsirado ir puikiai gyvuoja Amerikos Evergleidse? Komanda nusprendžia atlikti dviejų pitonų skrodimą, kad surastų atsakymą.
Viasat History
21:05
Karolio Didžiojo mitas   
Šioje serijoje pasakojama apie Karolio Didžiojo sąjungą su Romos popiežiumi, padėjusią nugalėti Lombardijos karalystę. Vėliau jis įsiveržė į Ispaniją, bet pasiekęs Saragosą, patyrė pirmą pralaimėjimą.
Ren Lietuva
21:25
ЭХО ИЗ ПРОШЛОГО   
Сериал
Fox Life
21:25
Grey´s anatomy   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
Lietuvos ryto televizija
21:30
Kruvina žinutė   
Detektyvas. Rež. Peter Hoar. Vaid. Robson Green, Simone Lahbib. D.Britanija. 2009 m. N-14
Viasat Explore
21:30
Didieji pardavimai   
Ūkininkas Kenas Palsonas nusprendė išeiti į pensiją ir parduoti savo geležinių mašinų parką. Teritorijos vadybininkas Sam Webber veda aukciono armiją į Keno kiemą, kur vyks tiesioginis pardavimas.
Star!
21:30
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Fox
21:40
Wayward Pines   
The show tells the story of Secret Service Agent Ethan Burke, who wakes up injured and confused in the woods outside Wayward Pines, Idaho. At first he´s just annoyed by the odd behavior and cheerful stonewalling he encounters in the strange little town, but soon he realizes he may have fallen down the rabbit hole.
Sony Entertainment
21:50
Nešvilis   
Dykonas pareiškia Rajen, kad ji pernelyg stipriai spaudžia Skarlet.
TV6
22:00
24 valandos   
Jack and Chloe follow the trail of the assassination plot, while Kate takes a major risk in order to stay on Jack´s trail. As Boudreau schemes and deals with cracks in his marriage to Audrey, we meet a twisted family of terrorists controlled by their forceful matriarch.
Viasat Explore
22:00
Louisas Theroux: teisė ir netvarka Filadelfijoje   
Louisas Theroux prisijungia prie Filadelfijos policijos ir vyksta patruliuoti į vieno pavojingiausių JAV miestų patį pavojingiausią rajoną. Filadelfijos centre, kur kiekviename kampe knibžda gausybė ginkluotų narkotikų prekeivių, kas mėnesį įvykdoma 30-40 žmogžudysčių. Louisas jaučia tikrą adrenalino antplūdį, stebėdamas kiekvieną naktį vykstančius policijos ir narkotikų prekeivių susirėmimus.
Viasat History
22:00
Viduramžių numirėliai   
Ypatingas Anglijos riterių, sugrįžusių iš Aginkorto mūšio kapų, tyrimas, pasakojantis apie tai, kaip jie nulėmė Plantageneto laikų pradžią.
Star!
22:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox Life
22:10
Grey´s anatomy   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
Ren Lietuva
22:20
ЭХО ИЗ ПРОШЛОГО   
Сериал
Fox
22:25
Criminal minds   
The BAU team investigate a list of murders in Bakersfield, California. The victims have been left unidentifiable by their murderer(s). Elsewhere the team welcome new agent Kate Callahan into the BAU family.
National Geographic Channel
22:30
Perfect Storms   
1941. Two gargantuan armies collide on battlefields west of Moscow. Calling the shots are two dictators. For the Nazis: Adolf Hitler
Star!
22:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Sony Entertainment
22:40
Šerlokas, 1 sezonas   
Modernioje interpretacijoje žymus seklys ir jo partneris daktaras narplioja nusikaltimus XXI a. Londone.
Fox Life
22:49
Grey´s anatomy   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
VIASAT Nature
22:50
Žemės planeta   
Davidas Attenboroughas tiria dykumas. Iš kosmoso jos atrodo mirusios, tačiau iš tiesų yra kitaip. Kiekviena dykuma yra skirtinga. Pavyzdžiui, Gobio dykumoje kupranugariai atsigeria ėsdami sniegą. O Atakamos dykumoje guanakai išlieka laižydami rasos lašus nuo kaktusų. Pokyčiai dykumoje – retas, bet labai svarbus dalykas. Tai gali būti smėlio pūga arba upė, tekanti vos vieną dieną. Tokie reiškiniai gali pasitaikyti tik kartą per trisdešimt metų. Pamatysime Namibo dykumą iš paukščio skrydžio. Čia drambliai beviltiškai ieško augalinės kilmės ėdesio, o liūtai – klajojančių antilopių bandų. Sužinosime, kaip gyvūnai išlieka tokioje aplinkoje.
Star!
23:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox
23:05
Once upon a time   
The destiny of a woman (Jennifer Morrison) unfolds as the only hope for a Maine town where fairytale characters live under a spell, not knowing their true identities. In the opener, she´s brought to Storybrooke by a child she gave up for adoption years ago and who believes she can save the town.
Ren Lietuva
23:15
ЭХО ИЗ ПРОШЛОГО   
Сериал
National Geographic Channel
23:15
Perfect Storms   
9 A.D. Three Roman Legions are ambushed and wiped out in a remote German forest during a thunderstorm
Star!
23:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox Life
23:34
Grey´s anatomy   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
Viasat Explore
23:45
Kovinis šaudymas   
JAV Armijos nacionalinio mokymo centro 1-osios tankų divizijos kariai rengiasi karui: jie dalyvauja įtemptame mokomajame mūšyje ir kovinio šaudymo treniruotėje su M4 Carbine ir Abrams tankais.
Fox
23:50
NCIS   
A Navy Lieutenant is found dead in a large suitcase in a luxury hotel. But the lieutenant had been the witness in a NCIS investigation when Tony was the leader of the team some years ago. Gibbs gives the direction of the investigation to Tony…
2015.05.31 Sekmadienis
Ren Lietuva
00:05
ЭХО ИЗ ПРОШЛОГО   
Сериал
Fox Life
00:15
Castle   
In the show´s 100th episode, Castle has a broken leg. While he´s holed up in the loft with a broken leg, Beckett goes off to investigate the death of an IRS agent without him, leaving Castle miserable and bored.
Sony Entertainment
00:20
Aksomas. 2 sezonas   
1958 metais Ispanijoje yra vieta, kur visi norėtų apsipirkti nors kartą gyvenime - Aksominis mados centras. Jame galima rasti pačius elegantiškiausius, įmantriausius ir prabangiausius to laikmečio drabužius, tačiau po jais slepiasi nuostabi Anos ir Alberto meilės istorija.
VIASAT Nature
00:30
Gyvūnijos pasaulio užkariautojai   
Didysis Kamčatkos krabas
Fox
00:30
NCIS   
When NCIS agent Jack Patterson is killed, Abby feels responsible because she was supposed to meet with him. Using a painting he sent her and a business card of an NSA operative, the team discovers a woman in the desert who may have answers.
Viasat Explore
00:35
Kovinis šaudymas   
Susipažinkite su JAV Atsargos armijos pajėgomis, kai šios išvalo patalpas ir atremia maištininkų atakas. Šie mokymai gali padėti išgelbėti gyvybes, nes kariai ruošiasi dislokavimui Afganistane.
Viasat History
00:55
Stalino mirtis - eros pabaiga   
1953 m. Kovo 5 d. mirė Josifas Stalinas. Laikraščiams paskelbus šią žinią, Maskvos gatves užplūdo daugiau nei 1.5 mln. gedinčiųjų iš visos šalies. Stalino mirtis buvo įsimintinas įvykis ir tuoj pat sukėlė pavojingą mūšį Kremliuje dėl valdžios. Daugumos nuostabai, Stalino pasekėju tapo Nikita Chruščiovas, laimėjęs tą sudėtingą kovą. Šiame filme nepakartojamą paskutinių Stalino dienų istoriją pirmąjį kartą pasakoja Stalino antrininkas, slaptųjų tarnybų darbuotojai, Chruščiovo sūnus ir kiti.
TV8
01:00
Inspektorius Morsas   
Serialas sukurtas pagal Coli‘o Dexter‘io detektyvines noveles. Irzlus, bet kultūringas inspektorius Morsas nagrinėja įvairiausias žmogžudystes, nutikusias Oksfordo apylinkėse. Po darbo jis mėgsta klausytis klasikinės muzikos, ypač – Vagnerio ir Mocarto, taip pat skaityti poeziją, spręsti kryžiažodžius ir gerti tikrą anglišką elį. Darbe jis skrupulingas ir itin atidus. Tiriant nusikaltimus inspektoriui Morsuei talkina šnekus ir labiau atsipalaidavęs seržantas Liuisas.k.
Fox Life
01:00
Castle   
When giant footprints are found at the site of a vicious murder, the team is forced to confront the unlikely theory that Bigfoot is the killer. But soon they realize that finding the responsible may put them on the endangered species list.
BTV
01:15
Jaunavedžiai   
Oskar Kuchera, Liubov Tihomirova, Ilja Oleinikov.
TV1
01:15
Atpildas   
Kenan Imirzalioglu, Nurhan Ozenen.
Fox
01:15
NCIS   
Gibbs digs into Vance´s past after the Director borrows Gibbs´ team for an Investigation into a friend´s murder. It is revealed that Tony has been in a slump with women since his break-up with Jeanne Benoit.
VIASAT Nature
01:20
Gyvūnijos pasaulio užkariautojai   
Pušinio keliaujančio koduočio vikšras
Da Vinci Learning
01:30
Полет аиста   
Отправляйтесь вместе с белыми аистами в их ежегодное путешествие из Центральной Европы на зимовку в Африку.
Fox Life
01:39
Castle   
When Beckett is assigned to protect a charming billionaire whose life is in danger, she´s forced to reflect on her relationship with Castle which has begun to plateau.Castle goes to extraordinary lengths to solve the case and separate the them.
LRT Televizija
01:45
Šerloko Holmso nuotykiai   
Šantažo karalius (The Master Blackmailer). Detektyvinis filmas. Didžioji Britanija. 1992 m. N-7. Rež. Peter Hammond.
BTV
01:45
Jaunavedžiai   
Oskar Kuchera, Liubov Tihomirova, Ilja Oleinikov.
Sony Entertainment
01:45
Aksomas. 2 sezonas   
1958 metais Ispanijoje yra vieta, kur visi norėtų apsipirkti nors kartą gyvenime - Aksominis mados centras. Jame galima rasti pačius elegantiškiausius, įmantriausius ir prabangiausius to laikmečio drabužius, tačiau po jais slepiasi nuostabi Anos ir Alberto meilės istorija.
Fox
01:55
NCIS   
A revolver is found in the affairs of a son of a lieutenant commander in the Navy. Things get complicated when Abby finds brain matter on the weapon, revealing that it has been used in multiple murders, and the gun links itself back to the family.
Lietuvos ryto televizija
02:00
Kruvina žinutė   
Detektyvas. Rež. Peter Hoar. Vaid. Robson Green, Simone Lahbib D.Britanija. 2009 m. N-14
Viasat Explore
02:10
Medienos karaliai   
Bytas ir Andrė tūkstančio metų senumo medį parduos ekscentriškam Arkanzaso milijonieriui, o Piteris tiek suerzins Brajaną jaunesnįjį, kad užvirs kova dėl naujos įrangos.
VIASAT Nature
02:10
Gyvūnijos pasaulio užkariautojai   
Sparnuotoji dryžė
Fox Life
02:24
Castle   
Beckett´s life is on the line when she steps on a pressure sensitive bomb. While the team searches for a way to disarm the explosive, Castle distracts Beckett by arguing with her about who fell for whom first.
Da Vinci Learning
02:30
В погоне за счастьем   
Эдриан узнает, как наука объясняет связь тренировок и счастья. Что происходит в организме во время тренировки? Что такое «кайф бегуна»?
Fox
02:40
NCIS   
When shady CIA agent Trent Kort calls in his favor (from Broken Bird), Gibbs agrees to meet him at an abandoned warehouse. Upon Gibbs´ arrival, he finds the agent with two dead men who claims the men shot each other before his arrival.
Viasat Explore
02:55
Medienos karaliai   
Piteris vyksta į Škotiją ir sužino, kad čia atvyko ir bosas. Bytas ir Andrė turi reikalų su klientu, kuris gailisi nusprendęs pirkti, o Džoelis sutinka pastatyti įmantrų statinį – šuns būdą ir inkilą.
VIASAT Nature
03:00
Gyvūnijos pasaulio užkariautojai   
Ugninė skruzdėlė
Star!
03:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Fox Life
03:04
Castle   
When Homeland Security inexplicably seals the crime scene of a car bombing, Castle and Beckett find themselves with two mysteries on their hands: who murdered the victim, a government whistleblower, and why are feds trying to take over the case?
Sony Entertainment
03:05
Aksomas. 2 sezonas   
1958 metais Ispanijoje yra vieta, kur visi norėtų apsipirkti nors kartą gyvenime - Aksominis mados centras. Jame galima rasti pačius elegantiškiausius, įmantriausius ir prabangiausius to laikmečio drabužius, tačiau po jais slepiasi nuostabi Anos ir Alberto meilės istorija.
Fox
03:20
The listener   
A former colleague returns to the team and jeopardizes the success they have just achieved.
Viasat History
03:30
Paryžius: sostinės istorija   
Dar kartą pergyvenkite patį neramiausią Paryžiaus laikotarpį, kai 1789 m. paryžiečiai pakeitė istorijos eigą, šturmuodami Bastilijos kalėjimą ir sudegindami rotušę.
Star!
03:30
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat Explore
03:40
Novatoriška tauta   
Sužinokite apie Noah Webster namą, kuriame buvo sudarytas pirmasis žodynas Amerikoje. Ir koks išradimas neršiančias lašišas iššauna per dirbtines užtvaras, kai šio žuvys plaukia prieš srovę.
Fox Life
03:49
Hot in Cleveland   
Victoria and Joy strive to make Wilbur´s first birthday a memorable one, but run into a series of obstacles along the way
VIASAT Nature
03:55
Laukinių gyvūnų priimamasis   
Slaugės Vicki ir Sharon bandys gelbėti elnią, vaikštinėjantį prie judraus kelio. Našlaičiai ančiukai mokysis plaukti, o pasveikęs suopis kils į padangę. Sužinosime, kaip sveiksta elnias Entis.
Da Vinci Learning
04:00
Мир чувств   
Да Винчи Лёнинг объясняет, как и почему кожа позволяет нам ощущать прикосновения, давление, натяжение и разницу в температуре.
Star!
04:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Viasat Explore
04:05
Novatoriška tauta   
Šioje serijoje rodomi geriausi Novatoriškos tautos pasakojimai! Dar kartą lankomės pas dumblių merginą, sužinome, kaip dėl Tomo Edisono išradimų vis dar atrodome kaip tinginiai ir daugiau įdomybių.
Fox
04:05
The listener   
After a tip about a dance company, the team investigates the abduction of a ballerina.
Fox Life
04:10
Hot in Cleveland   
Distraught over her break-up with Alec, Melanie gets drunk and wakes up in bed with sleazy attorney Danny Doyle
VIASAT Nature
04:20
Laukinių gyvūnų priimamasis   
Gulbinas Vebsteris sprunka nuo slaugių Clare ir Nicola. Lesas padeda rudajam pesliui, patyrusiam sparno lūžį. Laidos vedėja Kate Gerbeau bandys suvaldyti žąsiukus, o Lesas su Timu padės tvoroje įstrigusiam elniui.
Viasat History
04:25
Muzejaus paslaptys   
Užrakinta stiklinėje dėžėje, FTB būstinėje Vašingtone, yra ruda, nudėvėta vairuotojo kepurė. Ji buvo rasta vieno baisiausių JAV istorijoje nusikaltimų vietoje.
Sony Entertainment
04:25
Šerlokas, 1 sezonas   
Modernioje interpretacijoje žymus seklys ir jo partneris daktaras narplioja nusikaltimus XXI a. Londone.
Viasat Explore
04:30
Hario Arkties herojai   
Princas Haris prisijungia prie keturių kare sužalotų britų karių, kurie vyks į pirmą ekspediciją į Šiaurės ašigalį be pagalbos – tai tikras iššūkis net ir pačiam ištvermingiausiam keliautojui.
National Geographic Channel
04:30
Perfect Storms   
1941. Two gargantuan armies collide on battlefields west of Moscow. Calling the shots are two dictators. For the Nazis: Adolf Hitler
Fox Life
04:30
Hot in Cleveland   
The cast reflects on the events of the fourth season so far, and preview what´s to come in the final five episodes
Star!
04:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
VIASAT Nature
04:45
Laukinių gyvūnų priimamasis   
Lesas išgelbėja barsuką, o šis atsidėkodamas jam įkanda. Po elnio Vilou apžiūros, slaugė Klara nerimauja dėl jo sveikatos. Infekciją pasigavęs ežiukas operuojamas, o vėžlys keliauja maudytis.
Fox
04:45
The listener   
A magic act goes horribly wrong when an investment guru is killed, Becker scrutinizes Toby.
Fox Life
04:49
Hot in Cleveland   
A series of lies to a top pediatrician lands Joy in the odd position of hosting a traditional Indian dinner party for the man´s son
Star!
05:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
VIASAT Nature
05:10
Laukinių gyvūnų priimamasis   
Pamatysime, kaip gydoma gulbino Parkerio sužeista koja. Sužinosime, kaip sveiksta Lesui įkandęs barsukas Frenkis. Ligoninę netikėtai aplankys plunksnuočių šeimyna.
Viasat History
05:10
Barokas!   
Aplankęs žemyninę Europą Waldemaras Januszczakas grįžta į gimtąją Angliją, kur pristatys garsiausius baroko epochos pavyzdžius.
Viasat Explore
05:25
Maisto varžybos   
Savana. Adamas atvyksta į Savaną ragauti keptos vištienos, krevečių ir krabų kojelių. Jis padeda dviems broliams dalyvauti aštraus sumuštinio valgymo rungtyje.
Fox
05:30
The listener   
The IIB are called in after a successful video game developer and former friend of Dev´s is found dead just before the release of a new video game he has been working on.
Star!
05:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
VIASAT Nature
05:35
Laukinių gyvūnų priimamasis   
Sužinosime, kaip laikosi gulbinas Parkeris, kuriam buvo sužeista koja. Barsukas Kingas ruošiasi grįžti į laisvę. Kieme randamas sulysęs ežiukas.
Viasat Explore
05:50
Maisto varžybos   
Providensas. Adamas aplanko Providensą, kur paragauja ypatingos picos ir mėsainių. Adamas moko regbio žaidėją per 45 minutes suvalgyti penkiolika aštrių dešrainių.
VIASAT Nature
06:00
Geriausias šuns draugas   
Aviganio Hotšoto tėvystės instinktą pažadino našlaitis elniukas Niutas. Tinkis ir Henris nepaiso savo rūšių reputacijos ir gražiai draugauja, nors yra katė ir šuo.
Sony Entertainment
06:00
Vilas ir Greisė   
Vilas ir Džekas nubunda vienoje lovoje jachtoje... ir supanikuoja. Greis taip pat panikuoja, nes Leo laive paliko savo krepšį ir ji rado gydytojos Morty jam rašytą meilės laišką.
National Geographic Channel
06:00
Megafactories   
The Ford F150 is built inside one of the company´s most modern production facilities-the Dearborn Truck Plant in Michigan. The facility has three main buildings: the body shop, the paint shop, and the final assembly line. The plant is built from the groun
Star!
06:00
Trace Evidence   
Using documentary footage, first-person accounts and reconstructions of crime scenes and investigations, Dr. Henry Lee shows us how he solved some of his most intriguing cases during his 40 years as a forensic scientist.
Viasat History
06:10
Inkvizicija   
Tyrinėsime didžiojo inkvizitoriaus Torkemado interesus žydų ir musulmonų atžvilgiu, jiems įgyjant didėjančią religinę įtaką, kurios pasekmės truko daugiau nei 400 metų.
Fox
06:10
The listener   
When a psychiatrist is murdered, Toby finds it hard to deal with a mentally compromised suspect.
VIASAT Nature
06:25
Geriausias šuns draugas   
Šioje serijoje išgirsime pasakojimą apie tai, kaip mažam baikščiam kojotui atsitiesti padėjo lūšis.
Sony Entertainment
06:25
Vilas ir Greisė   
Greis ir Leo ruošia vakarienę. Greis pakviečia Vilą, Džeką ir Kaen. Leo netyčia susitinka su buvusia mergina Diana ir pakviečia ją.
TV1
06:45
Fox Life
06:49
Hot in Cleveland   
Melanie´s final attempt to break up with her new boyfriend leads to one really dead lover, and an amazing looking engagement ring
TV3
06:50
Monsunas   
Monstras Monsunas pasineria į nuotykius su trimis paaugliais – Chase, Jinja ir Brenu. Ketveriukė kovoja su blogio jėgomis, stengdamiesi ne tik surasti Monsuno kūrėją, bet ir išgelbėti pasaulį.
VIASAT Nature
06:50
Gyvūnų viltis   
Gražus paukštis bėdoje, tačiau ar jis laukinis? Pavasariniai pacientai pasirengę grįžti į laisvę.
Sony Entertainment
06:50
Vilas ir Greisė   
Karen pakviečia Greis į užmiesčio klubą pažaisti teniso. Vilas važiuoja į Konektikutą pasimatyti su mama ir dėl kompanijos pasiima Džeką.
Fox
06:55
According to Jim   
Cheryl drags Jim down to the church for the new reverend´s mass, which is supposed to be the next best thing. Jim sees some familiarity on him, and remembers he was the kid he played dodge-ball with back when they were kids.
BTV
07:00
Viasat Explore
07:00
Dekonstrukcija   
Kokios medžiagos geriausiai tinka namui statyti? Atsisakydami sienojams taikomų taisyklių, degindami neišmatuojamus sienojus ir daugiau, mes tai sužinosime!
Viasat History
07:00
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Hindenburgo dirižablio sudužimas tebėra viena iš labiausiai šokiruojančių katastrofų aviacijos istorijoje. Tačiau kodėl per kelias sekundes visą dirižablį apėmė liepsnos?
Fox Life
07:10
Hot in Cleveland   
Victoria contacts her ex-husbands to assess their relationships when she´s stuck in the hospital on the day of her bachelorette party
TV1
07:15
Goko stiliaus paslaptys   
Vedėjas: Gok Wan.
RenTV Baltic
07:15
Солдаты 2   
Сериал
Sony Entertainment
07:15
Vilas ir Greisė   
Džekas ateina į Vilo ir Greisės butą netverdamas savo kailyje ir praneša, kad gavo vaidmenį ne Brodvėjaus teatro pastatyme ir vaidins kartu su Džeimsu Erlu Džounsu.
Fox
07:15
According to Jim   
Cheryl is thrilled when she is offered to be in charge of the set of the girls´ Thanksgiving school play. She asks Jim to help her, and he´s complaining they don´t spend any time together because there´s always someone around them.
TV3
07:20
Mažieji išdykėliai   
Rietenos, kova, išdavystės, pokštai, spąstai – tai šešiamečio Tomo ir jo aštuonmetės sesers Ninos kasdienybė. Šie vaikai – tarsi šuo su kate – tikras košmaras tėvams. Jiedu gali ir perdažyti kambario sienas flomasteriais ir į lovą prinešti kalną sniego! Tai puiki animacinė komedija, skirta 6 – 10 metų vaikams.
Viasat Explore
07:25
Dekonstrukcija   
Ar gerai jus saugo šalmai ir apsauginiai akiniai? Traiškome arbūzus ir šaudome oriniais šautuvais, kad juos išbandytume.
Viasat History
07:30
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Patyrinėsime oro sąlygas ir įvykius, nulėmusius kosminio laivo Challenger katastrofą, kai raketa susprogo vos už minutės po pakilimo.
Fox Life
07:30
Hot in Cleveland   
Elka and Mamie´s bowling team gets back together. Meanwhile, Joy dates a professor; Victoria goes out with a director; and Melanie has a fling with a surgeon
TV3
07:35
Mažieji išdykėliai   
Rietenos, kova, išdavystės, pokštai, spąstai – tai šešiamečio Tomo ir jo aštuonmetės sesers Ninos kasdienybė. Šie vaikai – tarsi šuo su kate – tikras košmaras tėvams. Jiedu gali ir perdažyti kambario sienas flomasteriais ir į lovą prinešti kalną sniego! Tai puiki animacinė komedija, skirta 6 – 10 metų vaikams.
Fox
07:35
According to Jim   
Jim´s feud with a neighbor may also prompt one with Cheryl, who preaches peace so they´ll be invited to the neighbors´ Christmas party.
Sony Entertainment
07:40
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
LNK
07:45
TV3
07:50
S dalelių paslaptys   
Vykdant paslaptingą mokslinį projektą dingsta dešimt paauglių. Magišku laiku – 11 valandą 11 minučių visi jie atsiranda paralelinėje visatoje. Vadovaudamiesi naujomis, suaugusiųjų taisyklėmis paaugliai pildo neįtikėtinas savo fantazijas – stato saldumynų krautuves ir linksmai leidžia laisvalaikį, tačiau herojų laukia ne vienas sumanumo ir intuicijos pareikalausiantis išbandymas.
Viasat Explore
07:50
Dekonstrukcija   
Kuris elektrinis įrankis geriausiai tinka namų remontui? Išbandome įvairius elektrinius įrankius ir jų akumuliatorius, kad sužinotume, kurie yra stipresni ir saugesni.
ПБК Литва
07:55
Смешарики. Пин-код   
Детский клуб:
Viasat History
08:00
Laiko komanda   
Laiko komanda keliauja į Stiltoną Kembridžšyre, kur Richardas Landy´is 2006 m. atrado puikiai išsilaikiusį keraminį romėnišką sūrio spaudimo presą.
Fox
08:00
Numb3rs   
After an unknown man opens fire in the FBI offices, Don and his team must investigate his motive and his connection to a dangerous arms dealer who is on trial.
Fox Life
08:00
Hot in Cleveland   
Victoria´s sister Bess places a distressing call to the ladies, causing the group to travel to Canoga Falls to visit
RenTV Baltic
08:05
Солдаты 2   
Сериал
Sony Entertainment
08:10
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
Viasat Explore
08:15
Dekonstrukcija   
Nuo bambuko grindų iki kiliminių dangų ir šleifų – ardome grindis, kad pamatytume, kaip įvairių rūšių grindų danga veikia rūsčiausiomis sąlygomis.
Fox Life
08:20
Hot in Cleveland   
Emmet plans to propose to Victoria, and enlists the rest of the ladies for help in planning the big event
TV3
08:30
Juokingiausi Amerikos namų vaizdeliai   
Kartais sunku net patikėti, ką gali užfiksuoti buitinė vaizdo kamera. Neįtikėčiausi vaizdeliai, keliantys juoką. O kartasi net juoką pro ašaras.
Fox Life
08:39
Hot in Cleveland   
Victoria accepts a job as a spokeswoman for a good cause, only to accidentally agree to give her kidney to a dying child
Viasat Explore
08:40
Dekonstrukcija   
Ar apsaugotas jūsų namas nuo plėšikų? Ardome namų aspaugos sistemas, įleistines spynas, langus ir duris, norėdami išsiaiškinti, kaip galėtumėte apsaugoti savo namus nuo įsibrovėlių.
Sony Entertainment
08:40
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
Fox
08:40
Numb3rs   
An FBI investigation into a computer hacking scam which taps into a bank´s system to gain access to customer´s identities and financial assets, becomes personal for Don when the Russian mob threatens Don and his family.
RenTV Baltic
09:00
Солдаты 2   
Сериал
Fox Life
09:00
Jamie´s 15 Minutes Meals   
Today Jamie’s cooking Grilled tuna, kinda Nicoise salad, plus Thai chicken laksa, mildly-spiced noodle squash broth.
Star!
09:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat Explore
09:05
Dekonstrukcija   
Iš kur atiteka vandentiekio vanduo? Ir kaip jis tampa pakankamai švarus, kad būtų galima jį gerti? Šioje serijoje tai sužinosime, apsilankę vandens valymo stotyje.
Fox
09:20
According to Jim   
Eddie, a country musician who´s dating Dana, comes between Jim and his brother-in-law Andy. After hearing Jim and Andy´s band practice, Eddie invites them to perform with him at the House of Blues.
Fox Life
09:24
Jamie´s 15 Minutes Meals   
On today’s menu are Quick lamb tagine, pan-fried aubergine and cumin crunch, plus Crispy polenta chicken caesar salad.
LRT Televizija
09:25
Džiunglių būrys skuba į pagalbą   
Animacinis serialas. Prancūzija. 2013 m. HD.
Balticum TV
09:30
Senovės civilizacijų paslaptys   
Dokumentinis serialas (5).
Sony Entertainment
09:30
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
Star!
09:30
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
LRT Televizija
09:40
Šervudo padauža Robinas Hudas   
Animacinis nuotykių serialas. Prancūzija. 2014 m. HD.
Fox
09:45
According to Jim   
Jim takes advantage of a billing error on his credit card by using the windfall to treat Cheryl to an expensive romantic weekend.
LRT Televizija
09:50
Džeronimas   
Animacinis serialas. Italija, Prancūzija. 2009–2010 m.
Fox Life
09:50
Jamie´s 15 Minutes Meals   
Today’s recipes are Fettuccine, smoked trout, asparagus and peas, Black bean beef burgers, noodles and pickle salad.
TV3
10:00
Virtuvės istorijos   
Laida kvies apsilankyti Lietuvos pramogų pasaulio atstovų namuose. Žiūrovai turės unikalią galimybę pamatyti, kaip gyvena ir kokius valgius savo šeimai gamina Lietuvos įžymybės. Čia netrūks geros nuotaikos, atvirų pokalbių su herojais ir jų artimaisiais bei ypatingų receptų, praversiančių virtuvėje.
Viasat History
10:00
Biblijos medžiotojai   
Tarp XIX -XX a. atradimų Egipte buvo keisti zodiakai, Egipto saulės dievui skirti himnai ir eretiški Krikščionių tekstai. Šie atradimai kelia didelę grėsmę krikščionybės pagrindams.
Star!
10:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox
10:05
According to Jim   
Jim´s old friend Danny visits him and brings his partner in crime, Laraine, with him. Cheryl and Dana, after realizing she has feelings for Danny, Cheryl convinces Jim to talk to Danny about asking her to the ball.
VIASAT Nature
10:10
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Tai paskutinė Paul´o savaitė šunų prieglaudoje; jis labai džiaugiasi matydamas, kaip du šuniukai atrado savo motinas po to, kai buvo dirbtinai maitinami nuo pat gimimo.
LRT Televizija
10:15
Aviukas Šonas   
Animacinis serialas. Didžioji Britanija. 2013 m. HD.
Fox Life
10:15
Jamie´s 15 Minutes Meals   
Today Jamie’s rustling up Pork Marsala, porcini rice and spring greens, plus Koh Samui salad, chilli tofu & Thai noodles.
ПБК Литва
10:20
Газун   
Детский клуб: Мультсериал
Sony Entertainment
10:20
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
Fox
10:25
Scrubs   
Where Perry talks to his psychiatrist about how Jordan wanted him to bond with her family but instead he preferred to stay home and invite some of the guys at the hospital to his place to watch a game.
TV8
10:30
Tobula kopija   
Tobulos kopijos herojės – kone visą amžinybę nebendravusios sesės dvynės. Jos gyvena visiškai skirtingus gyvenimus. Brigita – buvusi narkomanė striptizo šokėja, kurios kasdienybės nepavydėtų niekas. Džaneta – elegantiška aukštuomenės dama, iš pažiūros gyvenanti idealų gyvenimą. Kai Brigita papuola į didžiulę bėdą, neturėdama kur prisiglausti atvyksta pas savo dvynę seserį, su kuria buvo siaubingai susipykus ir nebendravo metų metus. Priešingai, nei iki šiol balansavusi ties socialinio gyvenimo paraštėmis Brigita, Džaneta mėgaujasi daugelio svajones primenančia kasdienybe. Paaiškėja, jog Džanetos gyvenimas gal net baugesnis nei visko mačiusios Brigitos... Vaidmenis seriale kuria aktoriai Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Tomas Erbrėderis, Evita Malaškevičiūtė, Adrija Čepaitė, Vytautas Rašimas ir kiti.
Star!
10:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
VIASAT Nature
10:35
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Padedama Paulo amerikiečių buldogė Kristal sužinos, kas yra blizgesys ir prabanga, – ji vaidins didžiausioje Britanijoje televizijos muilo operoje.
Ren Lietuva
10:55
КГБ в смокинге   
Сериал
Fox
10:55
Scrubs   
J.D. and Turk play golf on the roof and apparently cause a car accident - could karma be to blame? Jordan reveals a life altering secret to J.D. on the day of the birth of her baby. Carla goes a little more crazy.
TV6
11:00
Krokodilų gaudytojo dienoraštis   
Steve‘as su šeima vyksta į Kvynslande esantį Leikfildo nacionalinį parką. Čia jis dukrai Bindi pademonstruoja krokodilų gaudymo įgūdžius.
TV8
11:00
Tobula kopija   
Tobulos kopijos herojės – kone visą amžinybę nebendravusios sesės dvynės. Jos gyvena visiškai skirtingus gyvenimus. Brigita – buvusi narkomanė striptizo šokėja, kurios kasdienybės nepavydėtų niekas. Džaneta – elegantiška aukštuomenės dama, iš pažiūros gyvenanti idealų gyvenimą. Kai Brigita papuola į didžiulę bėdą, neturėdama kur prisiglausti atvyksta pas savo dvynę seserį, su kuria buvo siaubingai susipykus ir nebendravo metų metus. Priešingai, nei iki šiol balansavusi ties socialinio gyvenimo paraštėmis Brigita, Džaneta mėgaujasi daugelio svajones primenančia kasdienybe. Paaiškėja, jog Džanetos gyvenimas gal net baugesnis nei visko mačiusios Brigitos... Vaidmenis seriale kuria aktoriai Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Tomas Erbrėderis, Evita Malaškevičiūtė, Adrija Čepaitė, Vytautas Rašimas ir kiti.
Viasat History
11:00
Senovės pasauliai   
Richardas Milesas apžvelgs bronzos amžiaus žlugimą – katastrofą, prieš tris tūkstančius metų sunaikinusią civilizacijos pasiekimus Viduržemio jūros regione. Naujajame geležies amžiuje civilizacija vėl atgims, užgrūdinta ankstesnių konfliktų ir atsparesnė bet kokiems vidaus ar išorės veiksniams.
Star!
11:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
VIASAT Nature
11:05
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Serijoje pasakojama sukrečianti istorija apie mažą kalytę Flipper, su kuria buvo taip prastai elgiamasi, jog ši negali vaikščioti ir turi būti tinkamai išmokyta, kol bus galima rasti jai naujus namus.
Sony Entertainment
11:10
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
Fox
11:15
Scrubs   
JD meets a Dr. that used to be a residence under Cox and he takes his advice on how to deal with Dr. Cox and eventually finds out that the reason Cox hates that Dr. is because he slept with Jordan and that´s why they got divorced.
VIASAT Nature
11:30
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Kai grupė šuniukų pasveiksta nuo sunkios ligos, Paul´ui suteikiama maloni garbė išrinkti šiems vardus, todėl jam dabar tampa dar sunkiau prie jų neprisirišti.
Da Vinci Learning
11:30
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
Star!
11:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox
11:35
Scrubs   
Perry is jealous from the baby taking the attention of Jordan, Elliot tries to sabotage her relation with Paul, Turk and Carla are arguing more after they got engaged.
Ren Lietuva
11:55
КГБ в смокинге   
Сериал
VIASAT Nature
11:55
Planeta Europa   
Vandeninis kirstukas – vienintelis nuodingas žinduolis Europoje. Šioje serijoje vienas mitrus kirstukas atsiduria damboje: ar tai bus maloni staigmena, o gal nepageidaujamas šeimos vizitas?
Fox
11:55
Scrubs   
JD is to start his surgical practice and he would do anything to be in the group, and anything DOES include selling his best friend. Perry -frustrated by the crappy computers Kelso gives them in order to buy fancy stuff for himself.
TV8
12:00
Linksmieji draugai   
Muzikos ir nuotykių pripildytos animacinės serijos pasakoja apie penkis ikimokyklinio amžiaus draugus, kurių fantazija jiems dovanoja nepaprastus nuotykius kiekvieną dieną. Jie mažuosius žiūrovus įkvepia kurti, šokti ir dainuoti. Tai puiki mokomoji animacija patiems mažiausiems.
Viasat History
12:00
Iš Rytų į Vakarus   
Pasakojimas apie civilizacijos gimimą ir suklestėjimą Artimuosiuose bei Vidurio Rytuose bei milžinišką jos įtaką Vakarams. Dauguma istorinių įvykių Vakarų pasaulyje buvo tik meninės, religinės ir socialinės evoliucijos Rytuose atspindžiai. Svarbiausiais pasaulio istorijai momentais milžinišką vaidmenį atliko Vidurio Rytai – ypatingas regionas, tūkstantį metų buvęs politiniu, ekonominiu ir kultūriniu pasaulio centras bei tiltu tarp Azijos, Afrikos bei Europos. Mokslo, teisės, monoteizmo, verslo, žmogaus teisių ir meninės išraiškos ištakos taip pat glūdi Rytuose. Ką jau kalbėti apie tūkstančius likusių rankraščių, Osmanų imperiją, Šilko kelią, konkistadorus ar renesansą, kurių be Rytų suklestėjimo net nebūtų buvę...
Sony Entertainment
12:00
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
LRT Lituanica
12:00
Meilė kaip mėnulis   
TV serialas. Rež. Kęstutis Jakštas. 2014 m. 21, 22, 23, HD.
Star!
12:00
Trace Evidence   
Using documentary footage, first-person accounts and reconstructions of crime scenes and investigations, Dr. Henry Lee shows us how he solved some of his most intriguing cases during his 40 years as a forensic scientist.
Fox
12:10
NCIS   
Abby becomes the target of a stalker, sending the team into protective overdrive as they search for the person who is out to get her.
TV8
12:30
Linksmieji draugai   
Muzikos ir nuotykių pripildytos animacinės serijos pasakoja apie penkis ikimokyklinio amžiaus draugus, kurių fantazija jiems dovanoja nepaprastus nuotykius kiekvieną dieną. Jie mažuosius žiūrovus įkvepia kurti, šokti ir dainuoti. Tai puiki mokomoji animacija patiems mažiausiems.
Balticum TV
12:30
Įsimylėti šokėją   
Romantinė drama (4) (D.Britanija, 1998 m.) (N-7).
РТР Планета Балтия
12:30
Маша и медведь   
Мультфильмы.
National Geographic Channel
12:30
Danger Decoded   
A group of skydivers whose parachute jump doesn´t go according to plan, a hazardous storm in Taiwan where motorists find themselves dicing with death.
Lietuvos ryto televizija
12:45
Klounas   
Kriminalinis veiksmo serialas. Rež. R. Heimrichas. Vaid. S. Martinekas, D. Frank, Th. Anzenhoferis. Vokietija. 1998 - 2001 m. N-7
VIASAT Nature
12:45
Gamtos galiūnų anatomija   
Šioje serijoje komanda atliekama didžiulio patino babuino skrodimą Pietų Afrikoje ir, savo nuostabai, atranda, kad žmogaus ir babuino anatomija yra stulbinamai panaši.
Ren Lietuva
12:50
КГБ в смокинге   
Сериал
Sony Entertainment
12:50
Grynakraujai   
Serijoje pasakojama apie Grynakraujus vampyrus iš Vampyro dienoraščių”.
National Geographic Channel
12:55
TV8
13:00
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Viasat History
13:00
Jeruzalė: Šventojo miesto iškilimas   
Simon pasineria į praeitį ir tyrinėja, kaip iškilo šis unikalus miestas. Simon aiškina, kaip jis tapo toks svarbus trims Abraomo tikėjimams.
Fox
13:00
NCIS   
The NCIS team must protect Ziva when a suspect dies while being in custody, and her tactic might be the reason why the person died. The things become much more dangerous when the suspect´s brother kidnaps Jenny.
TV3
13:20
Gyvenimo bangos   
Jamanas visais būdais bando susikurti garbingą gyvenimą.
TV8
13:30
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Fox
13:40
NCIS   
Gibbs is injured in a bomb blast on a Turkish merchant ship, which puts him in a coma. He wakes, suffering from an unusual amnesia, where he thinks it´s 1991, when he had been in a coma from another trauma, having no memory of the last fifteen years.
Ren Lietuva
13:45
КГБ в смокинге   
Сериал
Viasat History
13:55
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
541 mūsų eros metais Europą pirmą kartą užplūdo maras. Tačiau kokiu būdu jis taip staigiai plito? Ar to priežastis buvo dingusi saulė? Jei taip, tai kodėl ji dingo ?
TV6
14:00
Jokių kliūčių!   
Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
TV8
14:00
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Fox Life
14:00
Baby daddy   
Ben and Danny bet on who will be the first one to find Bonnie a decent guy to date.
National Geographic Channel
14:00
Nazi Megastructures   
To protect occupied Europe from an Allied invasion Hitler demanded the construction of a defensive wall stretching thousands of kilometers
Fox Life
14:19
Melissa & Joey   
Mel and Joe unexpectedly find themselves on opposite sides of when to start trying to have a baby.
RenTV Baltic
14:20
Инструктор   
Сериал
Viasat History
14:20
Biblijos medžiotojai   
Tarp XIX -XX a. atradimų Egipte buvo keisti zodiakai, Egipto saulės dievui skirti himnai ir eretiški Krikščionių tekstai. Šie atradimai kelia didelę grėsmę krikščionybės pagrindams.
Fox
14:25
NCIS   
Gibbs suffers temporary memory loss, and as he tries to remember details of the accident the team tries to prevent a terrorist attack.
TV8
14:30
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Ren Lietuva
14:35
КГБ в смокинге   
Сериал
Fox Life
14:39
Cougar Town   
A hurricane floods a local high school gym; Jules volunteers Gray´s Pub as a venue for their prom.
National Geographic Channel
14:45
Nazi Megastructures   
In this episode, we explore one of the most technological advanced aeroplanes of World War II, the Messerschmitt Me 262
TV8
15:00
Agatos teisė   
Seriale pasakojama draudimo kompanijos teisės skyriaus vadovės trisdešimtmetį perkopusios Agatos Pšybyš istorija. Nepalankiai susiklosčius aplinkybėms moteris praranda prestižinį darbą ir turi vėl nuo nulio susikurti gyvenimą. Draugė Dorota pataria jai išsinuomoti patalpas ir jose įkurti savo teisės kontorą. Šis darbas bus didelis iššūkis, Agata supras kaip daug ko jinai nemoka ir kaip darbas kontoroje su įvairiomis bylomis ir įvairiais klientais skiriasi nuo darbo šiltoje juristės vietoje draudimo kompanijoje. Vis dėlto ši moteris pasiryžusi visko išmokti, susidoroti su naujovėmis, o gal net ir surasti tikrąją meilę...
Fox Life
15:00
Grey´s anatomy   
Grace Hospital - the toughest surgical residency program west of Harvard was a brutal training ground but now Meredith, Cristina & Alex have interns of their own. Doctors deal with life-or-death consequences on a daily basis.
Star!
15:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Fox
15:10
Two and a half men   
After Charlie and Chelsea set their wedding date, Charlie and Alan go out and get drunk and wake up in bed together with a strange woman.
TV6
15:15
Iš peties   
The fourth season of Ax Men returns and this year, the stakes are higher than ever. Father-and-son team Craig and Gabe Rygaard are back to take down reigning top dog J.M. Browning, but newcomer Papac Alaska Logging is gunning for both of them. Braving a remote island off the coast of Alaska, these guys play by their own rules and will stop at nothing to conquer one of America´s final frontiers.
RenTV Baltic
15:20
Инструктор   
Сериал
Viasat History
15:20
Pilies paslaptys   
Ruth, Peter ir Tom supranta, kaip kiekvienas konstrukcijos atžvilgis reikalauja bendrų mūrininkų, kalvių ir dailidžių pajėgų koordinacijos.
Ren Lietuva
15:30
КГБ в смокинге   
Сериал
Da Vinci Learning
15:30
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
Fox
15:30
Two and a half men   
Charlie invites Chelsea´s sexy friend to stay at his place while she gets over a breakup, secretly hoping that he will get a chance to have kinky three-way sex.
Star!
15:30
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
LNK
15:45
Vedęs ir turi vaikų   
Ed O´Neill , Katey Sagal, David Faustino, Christina Applegate .
Viasat Explore
15:45
Novatoriška tauta   
Sužinokite apie Noah Webster namą, kuriame buvo sudarytas pirmasis žodynas Amerikoje. Ir koks išradimas neršiančias lašišas iššauna per dirbtines užtvaras, kai šio žuvys plaukia prieš srovę.
Fox Life
15:45
Castle   
´´Castle´´ based on a famous crime and horror novelist, Rick Castle, who helps the NYPD homicide department solve crimes
РТР Планета Балтия
15:55
Берег надежды   
Олеся Фаттахова, Сергей Мухин, Петр Кислов и Александр Цуркан в фильме 2013 г.
Fox
15:55
Two and a half men   
Charlie is crushed when he discovers he hasn´t been satisfying Chelsea and Alan attempts to cure his thinning hair on the cheap.
TV8
16:00
Inspektorius Morsas   
Serialas sukurtas pagal Coli‘o Dexter‘io detektyvines noveles. Irzlus, bet kultūringas inspektorius Morsas nagrinėja įvairiausias žmogžudystes, nutikusias Oksfordo apylinkėse. Po darbo jis mėgsta klausytis klasikinės muzikos, ypač – Vagnerio ir Mocarto, taip pat skaityti poeziją, spręsti kryžiažodžius ir gerti tikrą anglišką elį. Darbe jis skrupulingas ir itin atidus. Tiriant nusikaltimus inspektoriui Morsuei talkina šnekus ir labiau atsipalaidavęs seržantas Liuisas.
BTV
16:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Star!
16:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
VIASAT Nature
16:10
Laukinės gamtos apsėsti   
Aligatoriai. Floridą Amerikoje žino visi, kam patinka aligatoriai. Sužinosite, kuo šios garsios reptilijos svarbios, kokių rūpesčių kelia ir kuo naudingos.
TV6
16:15
Gyvenimas iš naujo   
Kenny Anderson: Former NBA Star at Crossroads Dwayne ”The Rock” Johnson recruits the help of a basketball team to re-ignite the flame of NBA´s extinguished star Kenny Anderson.
TV1
16:15
Būrėja   
Viasat Explore
16:15
Novatoriška tauta   
Šioje serijoje rodomi geriausi Novatoriškos tautos pasakojimai! Dar kartą lankomės pas dumblių merginą, sužinome, kaip dėl Tomo Edisono išradimų vis dar atrodome kaip tinginiai ir daugiau įdomybių.
Fox
16:15
Two and a half men   
Charlie discovers that Chelsea hasn´t been completely honest about her finances.
Lietuvos ryto televizija
16:20
Tigrų sala   
Dokumentinis serialas. D. Britanija. 2009 m
ПБК Литва
16:20
ВРЕМЯ ДЛЯ ДВОИХ   
Многосерийный фильм. Заключительные серии
LNK
16:20
Čiauškutė   
Burak Ozcivit, Fahriye Evcen, Mehmet Ozgur, Elif Iskender.
RenTV Baltic
16:20
Инструктор   
Сериал
Viasat History
16:20
Senovės pasauliai   
Richardas Milesas apžvelgs bronzos amžiaus žlugimą – katastrofą, prieš tris tūkstančius metų sunaikinusią civilizacijos pasiekimus Viduržemio jūros regione. Naujajame geležies amžiuje civilizacija vėl atgims, užgrūdinta ankstesnių konfliktų ir atsparesnė bet kokiems vidaus ar išorės veiksniams.
Fox Life
16:25
Revenge   
Centers on a young woman who is welcomed into a community filled with people who don´t know she´s only there to exact revenge on those who had destroyed her family
Ren Lietuva
16:30
КГБ в смокинге   
Сериал
Star!
16:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox
16:35
Two and a half men   
Against Alan´s wishes, Charlie encourages Jake to hook up with a pretty girl he met on the beach since Jake´s girlfriend is out of town for Christmas.
TV1
16:50
Būrėja   
BTV
17:00
Laukinis   
Igor Lifanov, Artem Mazunov, Marija Bajeva.
Fox
17:00
Once upon a time   
The destiny of a woman (Jennifer Morrison) unfolds as the only hope for a Maine town where fairytale characters live under a spell, not knowing their true identities. In the opener, she´s brought to Storybrooke by a child she gave up for adoption years ago and who believes she can save the town.
Star!
17:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox Life
17:10
Scandal   
Olivia springs into action when she hears of a woman intending to expose sex secrets of some of DC’s most elite. Meanwhile, Elizabeth fears that Mellie’s sister could be detrimental to their political aspirations
TV6
17:15
Jokių kliūčių!   
Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
Viasat History
17:15
Iš Rytų į Vakarus   
Pasakojimas apie civilizacijos gimimą ir suklestėjimą Artimuosiuose bei Vidurio Rytuose bei milžinišką jos įtaką Vakarams. Dauguma istorinių įvykių Vakarų pasaulyje buvo tik meninės, religinės ir socialinės evoliucijos Rytuose atspindžiai. Svarbiausiais pasaulio istorijai momentais milžinišką vaidmenį atliko Vidurio Rytai – ypatingas regionas, tūkstantį metų buvęs politiniu, ekonominiu ir kultūriniu pasaulio centras bei tiltu tarp Azijos, Afrikos bei Europos. Mokslo, teisės, monoteizmo, verslo, žmogaus teisių ir meninės išraiškos ištakos taip pat glūdi Rytuose. Ką jau kalbėti apie tūkstančius likusių rankraščių, Osmanų imperiją, Šilko kelią, konkistadorus ar renesansą, kurių be Rytų suklestėjimo net nebūtų buvę...
RenTV Baltic
17:20
Инструктор   
Сериал
Ren Lietuva
17:25
КГБ в смокинге   
Сериал
Star!
17:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Viasat Explore
17:40
Pakeltas!   
Namų pakėlėjai atvyksta į Džersio pakrantę ir pakelia medinį namą – tokio sunkaus jiems dar neteko kelti.
Sony Entertainment
17:40
Vilkų žemė. 3 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
Fox
17:45
Wayward Pines   
The show tells the story of Secret Service Agent Ethan Burke, who wakes up injured and confused in the woods outside Wayward Pines, Idaho. At first he´s just annoyed by the odd behavior and cheerful stonewalling he encounters in the strange little town, but soon he realizes he may have fallen down the rabbit hole.
Fox Life
17:55
Castle   
Castle and Beckett investigate the apparent robbery-homicide of a New York cab driver, only to discover that the victim was involved in a mysterious conspiracy with unimaginable consequences.
TV8
18:00
Rutos Rendel detektyvai   
Didžiosios Britanijos rašytojos Ruth Rendell novelių pagrindu sukurtas detektyvinis serialas narplioja knygose aprašytas mistines istorijas. Tarp jų – paslaptingas paauglės dingimas, mirtinos meilės dramos, dviejų nuomininkių nuodėmės, šaltakraujiškos žmogžudystės ir kiti nusikaltimai. Kriminalus tiria inspektorius Regas Veksfordas ir detektyvas Maikas Burdenas.
BTV
18:00
Star!
18:00
Trace Evidence   
Using documentary footage, first-person accounts and reconstructions of crime scenes and investigations, Dr. Henry Lee shows us how he solved some of his most intriguing cases during his 40 years as a forensic scientist.
RenTV Baltic
18:20
Инструктор   
Сериал
VIASAT Nature
18:20
Gyvūnų viltis   
Duok ir imk. Vienas mažas našlaitis sukelia didelį sambrūzdį: rusvosios lūšies jaunikliui reikia Hope pagalbos.
Ren Lietuva
18:25
КГБ в смокинге   
Сериал
TV6
18:30
6 kadrai   
Fox
18:30
NCIS: LA   
The NCIS team must locate a classified device with the power to destroy Los Angeles that was stolen from a college research facility. Meanwhile, Sam tracks down a highly sought-after Christmas present for his daughter, and Eric meets Nell´s parents.
Fox Life
18:34
Castle   
With time running out, Castle and Beckett must put aside their differences with Agent Fallon (guest star Adrian Pasdar) to avert a city-wide catastrophe.
TV6
19:00
Gražuolė ir pabaisa   
Amerikoje apsilankęs vienos Europos šalies diktatorius vieną gražuolę palaiko mokytoja ir iškart pasiūlo jai tapti jo vaikų aukle. Mergina sutinka ir atvyksta į Europą. Čia belieka tik viena – Rytų Europos šalyje skleisti tikras arba beveik tikras vakarietiškas tradicijas ir gyvenimo būdą...
Balticum TV
19:00
Komisaras Manara   
Komiškas detektyvinis serialas (7) (Italija, 2009 m.) (N-7).
BTV
19:00
Sony Entertainment
19:00
Ligoninės priimamasis. 12 sezonas   
Ligoninės priimamasis ruošiasi priimti lėktuvų susidūrimo aukas, o Nyla ir Pratas vyksta į katastrofos vietą. Nyla ten demonstruoja herojiškas pastangas.
Fox
19:10
Criminal minds   
The BAU team investigate a list of murders in Bakersfield, California. The victims have been left unidentifiable by their murderer(s). Elsewhere the team welcome new agent Kate Callahan into the BAU family.
Fox Life
19:10
Castle   
When the head writer on one of New York´s longest running soap operas is killed with a fire axe, Castle and Beckett quickly discover behind the scenes drama just as scandalous as the fictitious storylines, and most would kill to get ahead.
Ren Lietuva
19:20
КГБ в смокинге   
Сериал
RenTV Baltic
19:20
Инструктор   
Сериал
Viasat Explore
19:20
Didieji pardavimai   
Norėdama padidinti pardavimus, Ritchie Bros komanda žvalgo naują teritoriją Winipeg´e, Manotobos provincijoje, kurioje yra mažiau žinoma.
Viasat History
19:25
Jeruzalė: Šventojo miesto iškilimas   
Simon pasineria į praeitį ir tyrinėja, kaip iškilo šis unikalus miestas. Simon aiškina, kaip jis tapo toks svarbus trims Abraomo tikėjimams.
TV1
19:45
Magai   
Viasat Explore
19:45
Didieji pardavimai   
Ūkininkas Kenas Palsonas nusprendė išeiti į pensiją ir parduoti savo geležinių mašinų parką. Teritorijos vadybininkas Sam Webber veda aukciono armiją į Keno kiemą, kur vyks tiesioginis pardavimas.
Fox
19:55
Game of Thrones   
An original series based on George R.R. Martin´s best-selling ´A Song of Ice and Fire´ series. The struggle for the Iron Throne continues. It stretches from the south, where heat breeds plots, lusts and intrigues, to the vast and savage eastern lands, where a young queen raises an army. Kings and queens, knights and renegades, liars, lords and honest men...all play the ´Game of Thrones.´
Balticum TV
20:00
Niagaros magija   
Komiškas fantastinis serialas (7) (Kanada, JAV, 2004 m.) (N-7).
VIASAT Nature
20:00
Laukinė Australija   
Atogrąžos. Šioje serijoje tyrinėsime Daintree atogrąžų miško - vienos paskutiniųjų planetoje likusių stebuklingų vietų, kurioje susigyvena atogrąžos ir povandeninės uolos - laukinę ir draugiškąją puses.
Sony Entertainment
20:00
Ligoninės priimamasis. 12 sezonas   
Galantas pagautas impulso pasiūlo Nylai susituokti tą pačią dieną. Ji sutinka, tačiau netrukus pradeda abejoti.
Fox Life
20:00
Castle   
During the trial of a murdered socialite, a juror falls dead from cyanide poisoning. Suspect number one is the defendant of the trial, having an accomplice poison the juror´s coffee within the courthouse.
Star!
20:00
Hollywood Girls Night   
Join The Alis as they get together with their girlfriends for an evening filled with surprises and uncensored girl talk. Nothing is off limits!
Viasat Explore
20:10
Medienos karaliai   
Vos už keturių valandų kelio nuo Manheteno Bytas kuria prieglobstį kaime reikliam prancūzui finansininkui. Džoelio klientas iš Australijos pateikia skubų užsakymą pastatyti garažą trims automobiliams.
Ren Lietuva
20:15
КГБ в смокинге   
Сериал
National Geographic Channel
20:15
Danger Decoded   
A group of skydivers whose parachute jump doesn´t go according to plan, a hazardous storm in Taiwan where motorists find themselves dicing with death.
RenTV Baltic
20:20
Инструктор   
Сериал
Fox Life
20:40
Mad men   
A drama about one of New York´s most prestigious ad agencies at the beginning of the 1960s, focusing on one of the firm´s most mysterious but extremely talented ad executives, Donald Draper.
National Geographic Channel
20:40
Fox
20:55
Wayward Pines   
The show tells the story of Secret Service Agent Ethan Burke, who wakes up injured and confused in the woods outside Wayward Pines, Idaho. At first he´s just annoyed by the odd behavior and cheerful stonewalling he encounters in the strange little town, but soon he realizes he may have fallen down the rabbit hole.
TV6
21:00
Klyvlendo šou   
Kultinio animacinio serialo Šeimos bičas” įkvėpta komedija, pasakojanti apie pagrindinio Šeimos bičo” personažo Piterio Grifino kaimyno Klyvlendo gyvenimą. Klyvlendas su savo jaunėliu sūnumi persikelia pas pažįstamą nuo mokyklos laikų mylimąją Doną ir du jos vaikus pradėti naujo gyvenimo.
LRT Televizija
21:00
Giminės. Gyvenimas tęsiasi   
Daugiaserijinis vaidybinis filmas. Scen. aut. Bronius Bušma, rež. Saulius Vosylius. 2011 m.
TV1
21:00
SEKMADIENIO DETEKTYVAS Nusikaltimo vieta. Komisarė Lindholm. Raganų šokis   
Maria Furtwangler, Ingo Naujoks, Manfred Mock.
Viasat Explore
21:00
Hario Arkties herojai   
Vėluojančius dėl blogų oro sąlygų keliautojus malūnsparnis išlaipina už 257 km nuo Šiaurės ašigalio. Ekstremalios Arkties sąlygos – tikras iššūkis jų sveikatai.
Da Vinci Learning
21:00
Как это построено   
В этой программе вы узнаете, как собирают самые сложные машины в мире.
LRT Lituanica
21:00
Giminės. Gyvenimas tęsiasi   
Daugiaserijinis vaidybinis filmas. Scen. aut. Bronius Bušma, rež. Saulius Vosylius. 2011 m.
Star!
21:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Ren Lietuva
21:05
КГБ в смокинге   
Сериал
Viasat History
21:05
Noslēpumu mednieki   
Pasakojimas apie Rojaus sodą yra viena įspūdingiausių ir ilgiausiai išlikusių kada nors žmonijos sukurtų istorijų. Mokslininkas Juris Zarinsas bandys įrodyti, kad sodas iš tiesų egzistavo.
RenTV Baltic
21:20
Инструктор   
Сериал
TV6
21:30
Klyvlendo šou   
Kultinio animacinio serialo Šeimos bičas” įkvėpta komedija, pasakojanti apie pagrindinio Šeimos bičo” personažo Piterio Grifino kaimyno Klyvlendo gyvenimą. Klyvlendas su savo jaunėliu sūnumi persikelia pas pažįstamą nuo mokyklos laikų mylimąją Doną ir du jos vaikus pradėti naujo gyvenimo.
Fox Life
21:30
Grey´s anatomy   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
Star!
21:30
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Fox
21:35
The walking dead   
Rick and Shane come into conflict over the fate of an outsider. Andrea helps Hershel’s youngest daughter face a crucial decision.
VIASAT Nature
21:55
Koralų trikampis   
Kilnojamoji puota. Ištyrinėkite Koralinį trikampį – didžiųjų vandenyno klajūnų, tokių kaip kašalotai ir mėlynieji banginiai, susitikimo ir poravimosi vietą, traukiančią juos maistingųjų medžiagų turtingais vandenimis.
TV6
22:00
24 valandos   
With the threat escalating, Jack Bauer heads to the U.S. Embassy as the CIA closes in on him. Elsewhere, Margot asserts her authority with unthinkable force, President Heller faces members of Parliament and Kate Morgan takes matters into her own hands.
Viasat Explore
22:00
Louisas Therouxas: Majamio kalėjimai   
Louisas patenka į vieną pavojingiausių Majamio apygardos kalėjimo skyrių. Čia žiaurūs kaliniai gyvena pagal keistą kalėjimo kultūrą.
Viasat History
22:00
Inkvizicija   
Tyrinėsime didžiojo inkvizitoriaus Torkemado interesus žydų ir musulmonų atžvilgiu, jiems įgyjant didėjančią religinę įtaką, kurios pasekmės truko daugiau nei 400 metų.
Da Vinci Learning
22:00
Это - цивилизация   
Мэттью Коллинз исследует время, когда центром искусства стал человек – от итальянского Возрождения до французской революции.
Star!
22:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Ren Lietuva
22:05
КГБ в смокинге   
Сериал
Fox Life
22:15
Grey´s anatomy   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
RenTV Baltic
22:20
Инструктор   
Сериал
Fox
22:20
The walking dead   
Rick sides with Shane on an important decision, causing Dale to worry that the group is losing its humanity. Carl’s actions have unintended consequences on the group.
Lietuvos ryto televizija
22:30
Daktaras Monro   
Draminis serialas. Vaid. James Nesbitt, Sarah Parish, Tom Riley. D. Britanija. 2012 m. N-14
National Geographic Channel
22:30
Megafactories   
The Ferrari FF is the most powerful road car the company has ever built. Its also the first car with four full seats. And it is absolutely beautiful! The FF is the first Ferrari ever built with four-wheel drive. The system is called 4FM, or 4 Ruote Motric
Star!
22:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
TV8
22:50
Menų sala   
Laidos Menų sala idėja gimė Panevėžio rajono Naujamiesčio seniūnijoje įsikūrusioje to paties pavadinimo asociacijoje ir persikėlė į televizijos ekranus. TV8 eteryje bus pristatyti Panevėžio krašto kūrėjai. Šis kraštas turtingas menininkais – Panevėžį ir jo rajoną savaisiais namais vadina ne tik liaudies meno meistrai, bet ir tituluoti profesionalai. Jų visų kūrybos erdvės – plačios bei gilios, nuo pievos su molbertu iki modernių kalvių. Panevėžio rajone – dvylika seniūnijų. TV8 laidoje Menų sala kaskart bus pristatomi vis kitos seniūnijos menininkai. Kiekvienoje laidoje bus apžvelgiama nauja tema, pateikiamos individualios menininkų įžvalgos.k.
VIASAT Nature
22:50
Žemės planeta   
Žemės ašigaliuose išlikti sunku. Čia didžiausias pokytis – ledo tirpimas ir susidarymas. Užšalus vandeniui Antarktidos plotas tampa dvigubai didesnis. Tuo laikotarpiu iš čia sprunka visi žinduoliai, išskyrus imperatoriškuosius pingvinus. O Arktyje, tirpstant ledui, baltieji lokiai priversti rizikuoti gyvybe. Jie plaukia didžiulius atstumus ir susiduria su mirtinais priešais.
Sony Entertainment
22:55
Nešvilis   
Medei panorus būti su Dykonu Tedis pasijaučia, kad jį iškeičia.
Fox Life
22:55
Grey´s anatomy   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
TV6
23:00
Vikingai   
Tai istorinė drama apie galinguosius skandinavų jūrininkus ir karius – vikingus. Serialą įkvėpė vienas geriausiai žinomų mitologinių herojų Ragnaras Lothbrokas, minimas senojoje skandinavų poezijoje ir keliose sagose. Jį šiame seriale įkūnija Australijoje gimęs aktorius Travis Fimmelis. Seriale vaizduojama Ragnaro jaunystė ir kelias į šlovę, jo begalinis turtų, galios ir vikingų genčių karaliaus titulo troškimas. Drauge su savo bendražygiais, broliu Rollo, sūnumi Bjornu ir žmonomis Lagertha bei princese Aslauge nuožmusis Ragnaras rengia reidus į Angliją, siekdamas ją užkariauti. Seriale, kuris buvo kurtas specialiai kanalui History Channel , atskleidžiamas vikingų žiaurumas, istoriniai faktai apie jų gyvenseną, tikėjimą ir tradicijas.
Ren Lietuva
23:00
КГБ в смокинге   
Сериал
Fox
23:00
The walking dead   
An apocalyptic drama that spotlights a world ravaged by a zombie overthrow. A group of survivors, led by police officer Rick Grimes, seek a safe haven. They struggle not only to control external threats but also vicious infighting. The series is based on the popular monthly comic book by Robert Kirkman.
Star!
23:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
RenTV Baltic
23:15
Инструктор   
Сериал
National Geographic Channel
23:15
Megafactories (Steel Spyda)   
From the hallmark matrix grille to the classic wooden interior, theres not much that changes in a Bentley from generation to generation. After all, its not often one messes with excellence.
Balticum TV
23:20
Edeno muziejus   
Detektyvinis serialas (1) (Kanada, 2010 m.) (N-14).
Fox Life
23:30
Grey´s anatomy   
Grey´s Anatomy is a drama about the intensity of medical training mixed with the funny, sexy, and sometimes painful lives of people who are about to discover that neither medicine nor relationships can be defined in black and white.
Star!
23:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
VIASAT Nature
23:45
Gamtos galiūnų anatomija   
Pabaisa pitonas. Kokiu būdu Pietryčių Azijos gyvatės atsirado ir puikiai gyvuoja Amerikos Evergleidse? Komanda nusprendžia atlikti dviejų pitonų skrodimą, kad surastų atsakymą.
Sony Entertainment
23:45
Nešvilis   
Fanų išpuolis prieš Džuljet nutraukia jos pasirodymą Music City” festivalyje.
Fox
23:45
The walking dead   
An apocalyptic drama that spotlights a world ravaged by a zombie overthrow. A group of survivors, led by police officer Rick Grimes, seek a safe haven. They struggle not only to control external threats but also vicious infighting. The series is based on the popular monthly comic book by Robert Kirkman.
Viasat History
23:50
Viduramžių numirėliai   
Ypatingas Anglijos riterių, sugrįžusių iš Aginkorto mūšio kapų, tyrimas, pasakojantis apie tai, kaip jie nulėmė Plantageneto laikų pradžią.
Ren Lietuva
23:55
КГБ в смокинге   
Сериал
2015.06.01 Pirmadienis
RenTV Baltic
00:10
Инструктор   
Сериал
Fox Life
00:19
Castle   
An interview with a high-profile federal law enforcement agency forces Beckett to reconsider what she wants out of her job and out of her relationship with Castle.
Balticum TV
00:20
Departamentas   
Kriminalinis veiksmo serialas (6) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
Fox
00:25
The walking dead   
With the world growing increasingly more dangerous and Lori’s pregnancy advancing, Rick discovers a potentially safe haven. But first he must secure the premises, pushing his group to its limit.
VIASAT Nature
00:35
Žuvis tavyje   
Your Inner Monkey. Our primate progenitors had bodies a lot like those of modern monkeys and spent tens of millions of years living in trees. Find out which traits they bequeathed us.
Sony Entertainment
00:35
Nešvilis   
Kylant paslaptims mirtis visiems laikams pakeičia gyvenimus; Skarlet ir Gunaras sulaukia Kelės Klarkson pasiūlymo.
Ren Lietuva
00:40
КГБ в смокинге   
Сериал
Viasat History
00:45
Biblijos medžiotojai   
Tarp XIX -XX a. atradimų Egipte buvo keisti zodiakai, Egipto saulės dievui skirti himnai ir eretiški Krikščionių tekstai. Šie atradimai kelia didelę grėsmę krikščionybės pagrindams.
TV6
00:55
Džo   
Šiame seriale pamatysite kitokį Paryžiaus veidą. Romantiškajame mieste taip pat vyksta nusikaltimai, mirtinos gaudynės ir amžini nesutarimai. Prancūzijos kino įžymybė Jean Reno, vaidinęs ir amerikietiškuose filmuose Misija neįmanoma , Da Vinčio kodas šiame seriale įkūnija detektyvą Džo SenKlerą. Žmogžudysčių tyrimų vadas turi išskirtinės patirties gaudant serijinius žudikus. Ypatingas intelektas padeda jam narplioti mistiškiausius nusikaltimus, nutikusius žymiausiose Paryžiaus vietose: Eifelio bokšto papėdėje, netoli Triumfo arkos, Notrdamo katedroje ar paslaptingose Paryžiaus katakombose. Tyrimuose Džo gelbsti netradicinė vienuolė Karyn. Žinoma, problemų nestinga ir asmeniniame detektyvo gyvenime, o didžiausias jo troškimas – susigrąžinti dukros Adelės meilę.
RenTV Baltic
00:55
Инструктор   
Сериал
Fox Life
01:04
Castle   
Picking up the morning after, Castle and Beckett now have to decide if they´re a couple or was it just a onetime deal. But before they can tackle that, they must deal with those responsible for Kate´s mother´s death who are now a threat to Beckett.
TV8
01:10
Inspektorius Morsas   
Serialas sukurtas pagal Coli‘o Dexter‘io detektyvines noveles. Irzlus, bet kultūringas inspektorius Morsas nagrinėja įvairiausias žmogžudystes, nutikusias Oksfordo apylinkėse. Po darbo jis mėgsta klausytis klasikinės muzikos, ypač – Vagnerio ir Mocarto, taip pat skaityti poeziją, spręsti kryžiažodžius ir gerti tikrą anglišką elį. Darbe jis skrupulingas ir itin atidus. Tiriant nusikaltimus inspektoriui Morsuei talkina šnekus ir labiau atsipalaidavęs seržantas Liuisas.k.
Fox
01:10
NCIS   
When NCIS agent Jack Patterson is killed, Abby feels responsible because she was supposed to meet with him. Using a painting he sent her and a business card of an NSA operative, the team discovers a woman in the desert who may have answers.
BTV
01:25
Jaunavedžiai   
Oskar Kuchera, Liubov Tihomirova, Ilja Oleinikov.
Da Vinci Learning
01:30
Это - цивилизация   
В первой передаче мы поговорим о религии - о том, как христианство, ислам и языческие верования древней Греции повлияли друг на друга.
National Geographic Channel
01:30
Megafactories   
The Ferrari FF is the most powerful road car the company has ever built. Its also the first car with four full seats. And it is absolutely beautiful! The FF is the first Ferrari ever built with four-wheel drive. The system is called 4FM, or 4 Ruote Motric
Viasat Explore
01:40
Louisas Therouxas: Majamio kalėjimai   
Louisas patenka į vieną pavojingiausių Majamio apygardos kalėjimo skyrių. Čia žiaurūs kaliniai gyvena pagal keistą kalėjimo kultūrą.
Viasat History
01:40
Inkvizicija   
Tyrinėsime didžiojo inkvizitoriaus Torkemado interesus žydų ir musulmonų atžvilgiu, jiems įgyjant didėjančią religinę įtaką, kurios pasekmės truko daugiau nei 400 metų.
TV6
01:45
Fox Life
01:45
Castle   
It´s Beckett´s first day back from suspension. When the local TV weather girl is murdered, she and Castle must forge a course through a world of backstabbing and ruthless ambition to solve the case, all while keeping their new relationship a secret.
Fox
01:50
NCIS   
Gibbs digs into Vance´s past after the Director borrows Gibbs´ team for an Investigation into a friend´s murder. It is revealed that Tony has been in a slump with women since his break-up with Jeanne Benoit.
BTV
01:55
Jaunavedžiai   
Oskar Kuchera, Liubov Tihomirova, Ilja Oleinikov.
Lietuvos ryto televizija
02:00
Daktaras Monro   
Draminis serialas. Vaid. James Nesbitt, Sarah Parish, Tom Riley. D. Britanija. 2012 m. N-14
Star!
02:00
Hollywood Girls Night   
Join The Alis as they get together with their girlfriends for an evening filled with surprises and uncensored girl talk. Nothing is off limits!
National Geographic Channel
02:15
Megafactories (Steel Spyda)   
From the hallmark matrix grille to the classic wooden interior, theres not much that changes in a Bentley from generation to generation. After all, its not often one messes with excellence.
Fox Life
02:19
Castle   
A repossessed storage unit, treasure seekers and Manhattan socialites all come together in the case of a woman inexplicably murdered. Castle decides to enter the storage unit auction to see if anything inside might have led to her killing.
Viasat History
02:30
Paryžius: sostinės istorija   
Sužinokite apie genialius XIX–XX a. architektus ir mokslininkus bei jų šedevrus, be kurių Paryžius šiais laikais būtų neatpažįstamas.
Fox
02:35
NCIS   
A revolver is found in the affairs of a son of a lieutenant commander in the Navy. Things get complicated when Abby finds brain matter on the weapon, revealing that it has been used in multiple murders, and the gun links itself back to the family.
TV6
02:40
Hubertas ir Staleris   
Policijos patruliai Hubertas ir Staleris stengiasi dirbti pagal tarnybines taisykles. Tačiau bylos dažnai būna tokios sudėtingos, kad policininkai priversti nepaisyti kai kurių oficialių reikalavimų. Tai ypač erzina nuovados vadovą Reimundą Girvidzą, siekiantį mero posto. Policininkų kasdienybėje tikrai netrūksta komiškų situacijų, kurios bus atskleistos šiame veiksmo ir komedijos mišinyje – seriale Hubertas ir Staleris .
Viasat Explore
02:45
Medienos karaliai   
Joel´is stato didžiulį namą tyrlaukiuose milijonieriui, kurio niekada nematė; Bryanas Sr. žada pagaminti rastinius baldus.
Star!
03:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Fox Life
03:09
Castle   
Escaping to the Hampton´s for a romantic weekend, Castle and Beckett end up in the middle of a murder investigation when a dying man falls into Castle´s pool.
Fox
03:15
NCIS   
Gibbs suffers temporary memory loss, and as he tries to remember details of the accident the team tries to prevent a terrorist attack.
Sony Entertainment
03:20
Aksomas. 2 sezonas   
1958 metais Ispanijoje yra vieta, kur visi norėtų apsipirkti nors kartą gyvenime - Aksominis mados centras. Jame galima rasti pačius elegantiškiausius, įmantriausius ir prabangiausius to laikmečio drabužius, tačiau po jais slepiasi nuostabi Anos ir Alberto meilės istorija.
Viasat Explore
03:30
Medienos karaliai   
Džoelis užsiima namo surinkimu privačioje milijonieriaus saloje Anglijoje. Bytas gauna sentimentalią užduotį, o Piterio atostogos neprasidės, kol jis nebaigs biuro rekonstrukcijos iki šefo sugrįžimo.
Viasat History
03:30
Laiko komanda   
Tvirtovės Durhemo grafystėje, šalia Hamsterlio – tikra archeologinė mįslė. Laiko komanda keliauja į šią paslaptingą vietovę, kad sužinotų jos tikrąją paskirtį ir amžių.
Star!
03:30
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Fox Life
03:54
Hot in Cleveland   
Melanie´s final attempt to break up with her new boyfriend leads to one really dead lover, and an amazing looking engagement ring
Da Vinci Learning
04:00
Что дала нам промышленная революция   
В этом выпуске передачи «Достижения индустриальной революции» Да Винчи Лёнинг расскажет об англичанах, придумавших машины, дороги и каналы.
Fox
04:00
NCIS   
As DiNozzo, McGee, Abby, Ducky and Gibbs each mourn the loss of Kate in their own way, Gibbs goes after Ari - the man he believes shot Cate--and we´re introduced to new NCIS Director Shepard.
Star!
04:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Viasat Explore
04:15
Hario Arkties herojai   
Vėluojančius dėl blogų oro sąlygų keliautojus malūnsparnis išlaipina už 257 km nuo Šiaurės ašigalio. Ekstremalios Arkties sąlygos – tikras iššūkis jų sveikatai.
LRT Lituanica
04:15
Giminės. Gyvenimas tęsiasi   
Daugiaserijinis vaidybinis filmas. Scen. aut. Bronius Bušma, rež. Saulius Vosylius. 2011 m.
Fox Life
04:15
Hot in Cleveland   
Victoria contacts her ex-husbands to assess their relationships when she´s stuck in the hospital on the day of her bachelorette party
LRT Televizija
04:20
Giminės. Gyvenimas tęsiasi   
Daugiaserijinis vaidybinis filmas. Scen. aut. Bronius Bušma, rež. Saulius Vosylius. 2011 m.
Viasat History
04:20
Muzejaus paslaptys   
Kalifornijos San Diego Natūraliosios Istorijos Muziejuje yra 52 paukščių kolekcija. Visi šie paukščiai yra paslaptingos epidemijos aukos. Kas galėjo nužudyti šiuos paukščius?
Da Vinci Learning
04:30
Как это построено   
В этой программе вы узнаете, как собирают самые сложные машины в мире.
National Geographic Channel
04:30
Megafactories   
The Ferrari FF is the most powerful road car the company has ever built. Its also the first car with four full seats. And it is absolutely beautiful! The FF is the first Ferrari ever built with four-wheel drive. The system is called 4FM, or 4 Ruote Motric
Star!
04:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Fox Life
04:34
Hot in Cleveland   
Elka and Mamie´s bowling team gets back together. Meanwhile, Joy dates a professor; Victoria goes out with a director; and Melanie has a fling with a surgeon
Sony Entertainment
04:40
Aksomas. 2 sezonas   
1958 metais Ispanijoje yra vieta, kur visi norėtų apsipirkti nors kartą gyvenime - Aksominis mados centras. Jame galima rasti pačius elegantiškiausius, įmantriausius ir prabangiausius to laikmečio drabužius, tačiau po jais slepiasi nuostabi Anos ir Alberto meilės istorija.
Fox
04:40
Numb3rs   
As Don and his team investigate the motive behind two students´ deadly school shooting, Charlie uses the school´s radio frequency identification system to track the shooters´ movements through the school´s hallways.
Fox Life
04:55
Hot in Cleveland   
The wedding day for Victoria and an imprisoned Emmet finally arrives, an occasion that brings Joy face-to-face with her son´s father for the first time in more than three decades
Star!
05:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Lietuvos ryto televizija
05:10
Daktaras Monro   
Draminis serialas. Vaid. James Nesbitt, Sarah Parish, Tom Riley. D. Britanija. 2012 m. N-14
Viasat Explore
05:10
Novatoriška tauta   
Sužinokite apie Noah Webster namą, kuriame buvo sudarytas pirmasis žodynas Amerikoje. Ir koks išradimas neršiančias lašišas iššauna per dirbtines užtvaras, kai šio žuvys plaukia prieš srovę.
National Geographic Channel
05:15
Megafactories (Steel Spyda)   
From the hallmark matrix grille to the classic wooden interior, theres not much that changes in a Bentley from generation to generation. After all, its not often one messes with excellence.
Fox
05:25
Numb3rs   
When an ATF agent is found dead amid questionable circumstances, Don demands to take on the case, which revolves around an elaborate bank heist, after he learns the victim is his ex-girlfriend.
Da Vinci Learning
05:30
Это - цивилизация   
Мэттью Коллинз исследует время, когда центром искусства стал человек – от итальянского Возрождения до французской революции.
Star!
05:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Viasat Explore
05:40
Novatoriška tauta   
Šioje serijoje rodomi geriausi Novatoriškos tautos pasakojimai! Dar kartą lankomės pas dumblių merginą, sužinome, kaip dėl Tomo Edisono išradimų vis dar atrodome kaip tinginiai ir daugiau įdomybių.
VIASAT Nature
06:00
Zoologijos sodo jaunikliai   
Mieli gyvūnų jaunikliai sušildo mūsų širdis ir sukelia norą juos apsaugoti. Šiame seriale matysime, kaip į pasaulį atkeliauja 14 įvairių gyvūnų jauniklių. Kalbinsime Berlyno zoologijos sodo prižiūrėtojus, sargus ir vadovus. Pamatysime, kaip jaunikliai prižiūrimi, ir kaip jie žengia pirmuosius žingsnelius.
Sony Entertainment
06:00
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
Star!
06:00
Trace Evidence   
Using documentary footage, first-person accounts and reconstructions of crime scenes and investigations, Dr. Henry Lee shows us how he solved some of his most intriguing cases during his 40 years as a forensic scientist.
Fox
06:05
Numb3rs   
After an unknown man opens fire in the FBI offices, Don and his team must investigate his motive and his connection to a dangerous arms dealer who is on trial.
Viasat Explore
06:10
Maisto varžybos   
Portsmutas. Adamas atvyksta į Portsmutą ragauti legendinių dešrainių, omleto su galybe priedų ir padėti Paului Chapmanui dalyvauti dar vienoje rungtyje.
TV1
06:25
Uždrausta meilė   
Beren Saat, Kivanc Tatlitug, Nebahat Cehre, Selcuk Yontem.
LNK
06:30
VIASAT Nature
06:30
Zoologijos sodo jaunikliai   
Žirafos jauniklė Džiulė vedžioja savo prižiūrėtoją už nosies, o beždžionėlė kapucinė nori, kad jos šeima ją priimtų. Raganosiukas Akilis pirmą kartą vyksta pasivaikščioti į lauką.
Sony Entertainment
06:30
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
Viasat Explore
06:35
Maisto varžybos   
Greitkelis 66. Adamas važiuoja 66 greitkeliu ir stoja valgyti kepsnių, deserto. Atvykęs į Talsą jis padeda buvusiam laivyno pareigūnui per pusantros valandos suvalgyti 23 meksikietiškus suktinukus.
Fox Life
06:49
Hot in Cleveland   
Victoria and Joy strive to make Wilbur´s first birthday a memorable one, but run into a series of obstacles along the way
Fox
06:50
Numb3rs   
An FBI investigation into a computer hacking scam which taps into a bank´s system to gain access to customer´s identities and financial assets, becomes personal for Don when the Russian mob threatens Don and his family.
Sony Entertainment
06:55
Vilas ir Greisė   
Išėjęs iš Gydytojai be sienų Leo depresuoja, tad Vilas bando jį pralinksminti, tačiau tik dar labiau priverčia ilgėtis to darbo.
BTV
07:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
RenTV Baltic
07:00
Газун   
Детский клуб. Мультсериал
Viasat History
07:00
Didžiosios kelionės geležinkeliu po Europą   
Michael Portillo keliauja po didžiulę Rusiją ir išmoksta gaminti virtinukus. Jis taip pat susitinka su keliautojais, kurie kartu keliaus net 64 valandas.
VIASAT Nature
07:00
Gyvūnų viltis   
Labai brangus daiktas. Du maži našlaičiai stengiasi išgyventi. Kai vieno iš jų paleidimas baigiasi nesėkme, Hope bando vėl. Ar jai pasiseks?
RenTV Baltic
07:05
Солдаты 16   
Сериал
Fox Life
07:10
Hot in Cleveland   
Distraught over her break-up with Alec, Melanie gets drunk and wakes up in bed with sleazy attorney Danny Doyle
Sony Entertainment
07:20
Vilas ir Greisė   
Greisė su Leo išvyko į užsienį. Vilas prižiūri susižalojusią motiną ir vaikščiodamas su ja parke susitinka vyrą vardu Tomas, kuris taip pat prižiūri motiną.
Fox
07:30
Scrubs   
Where Perry talks to his psychiatrist about how Jordan wanted him to bond with her family but instead he preferred to stay home and invite some of the guys at the hospital to his place to watch a game.
Fox Life
07:34
Hot in Cleveland   
The cast reflects on the events of the fourth season so far, and preview what´s to come in the final five episodes
Sony Entertainment
07:45
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
TV8
07:50
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.k.
LNK
07:50
Volkeris, Teksaso reindžeris   
Sheree J. Wilson, Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr..
Viasat Explore
07:50
Novatoriška tauta   
Šioje serijoje sužinome, kad dėl Edisono išradimų atrodome lyg kokie tinginiai, blusos dydžio vandens malūnėliai galėtų modernizuoti elektros energijos tiekimą, o paaugliai nevairuotų išsiblaškę.
VIASAT Nature
07:50
Gepardų dienoraščiai   
Keturi likę didžiaausiai lapiukai kovoja dėl išgyvenimo. Tuo metu gepardų atstovas Džozefas grasina niekais paversti ypatingą jaunuolio akimirką, nes atlieka svarbų vaidmenį sužadėtuvėse.
TV3
07:55
Moterys meluoja geriau   
Jau netrukus Robertėlis (akt. N. Gadliauskas) įsidarbins taksi vairuotoju pas Silvestrą (akt. Arūnas Storpirštis). Komiškai susiklosčius aplinkybėms Jūratė (akt. G. Latvėnaitė) ims įtarinėti vyrą darbe sukantį ne tik vairą, bet ir į kairę. Kostia (Dž. Siaurusaitis) ryšis svarbiems gyvenimo pokyčiams, net užsirašys į anoniminių alkoholikų draugiją. Už tai bus dosniai apdovanotas žmonos Galinos (akt. V. Mockevičiūtė), tik ar šįkart jos pamėgta taurelė neprives poros iki skyrybų? Medos (akt. I. Norkutė-Žvinienė) kelyje bus vyrų, nuotykių, vėl vyrų ir dar kartą nuotykių restoranuose, parkuose, ligoninėse ir net kapinėse... Vienas labai intriguojantis Medos meilės nuotykis atplauks tiesiai iš jūros. Meilės ieškos ir Donatas (akt. M. Jampolskis), o jo buvusi ir galbūt vėl – būsima – mylimoji Ugnė (akt. A. Šataitė) su tėvu Marijumi (akt. R. Rudoku) mėgins surasti pradangintą brangų paveikslą. Su šia brangenybe pasprukęs dailininkas Česlovas (akt. Sakalas Uždavinys) ims burti, pranašauti ateitį. Ar kortos jam parodys, kad su paveikslais vis dėlto teks išsiskirti? Septintąjį sezoną skaičiuosiančio žiūrimiausios televizijos TV3 serialo Moterys meluoja geriau žvaigždžių komandoje netrukus pasirodys ir daugiau žinomų aktorių. Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė vaidins Galinos draugę Oksaną. Rimantas Bagdzevičius – Edmundą, meno kolekcionuotoją. Medos bičiulio Vovkos vaidmeniu debiutuos Andrius Žiurauskas. Taip pat scenarijaus vingiai sugrąžins Jurijaus Smorigino personažą Feliksą − šis ir vėl taikysis užmesti meilės tinklus. Kuri serialo moteris į juos įsipainios? Ir kas vis dėlto meluoja geriau?
BTV
08:00
Star!
08:00
Hollywood Girls Night   
Join The Alis as they get together with their girlfriends for an evening filled with surprises and uncensored girl talk. Nothing is off limits!
Viasat History
08:05
Laiko komanda   
Laiko komandos ekspertai tyrinėja didžiulį miškingą pylimą golfo klube, kur prieš 90 metų buvo kulkosvaidžių šaudykla. Ten jie randa dešimtis tūkstančių panaudotų kulkų.
TV8
08:15
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.k.
TV3
08:25
Moterys meluoja geriau   
Jau netrukus Robertėlis (akt. N. Gadliauskas) įsidarbins taksi vairuotoju pas Silvestrą (akt. Arūnas Storpirštis). Komiškai susiklosčius aplinkybėms Jūratė (akt. G. Latvėnaitė) ims įtarinėti vyrą darbe sukantį ne tik vairą, bet ir į kairę. Kostia (Dž. Siaurusaitis) ryšis svarbiems gyvenimo pokyčiams, net užsirašys į anoniminių alkoholikų draugiją. Už tai bus dosniai apdovanotas žmonos Galinos (akt. V. Mockevičiūtė), tik ar šįkart jos pamėgta taurelė neprives poros iki skyrybų? Medos (akt. I. Norkutė-Žvinienė) kelyje bus vyrų, nuotykių, vėl vyrų ir dar kartą nuotykių restoranuose, parkuose, ligoninėse ir net kapinėse... Vienas labai intriguojantis Medos meilės nuotykis atplauks tiesiai iš jūros. Meilės ieškos ir Donatas (akt. M. Jampolskis), o jo buvusi ir galbūt vėl – būsima – mylimoji Ugnė (akt. A. Šataitė) su tėvu Marijumi (akt. R. Rudoku) mėgins surasti pradangintą brangų paveikslą. Su šia brangenybe pasprukęs dailininkas Česlovas (akt. Sakalas Uždavinys) ims burti, pranašauti ateitį. Ar kortos jam parodys, kad su paveikslais vis dėlto teks išsiskirti? Septintąjį sezoną skaičiuosiančio žiūrimiausios televizijos TV3 serialo Moterys meluoja geriau žvaigždžių komandoje netrukus pasirodys ir daugiau žinomų aktorių. Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė vaidins Galinos draugę Oksaną. Rimantas Bagdzevičius – Edmundą, meno kolekcionuotoją. Medos bičiulio Vovkos vaidmeniu debiutuos Andrius Žiurauskas. Taip pat scenarijaus vingiai sugrąžins Jurijaus Smorigino personažą Feliksą − šis ir vėl taikysis užmesti meilės tinklus. Kuri serialo moteris į juos įsipainios? Ir kas vis dėlto meluoja geriau?
Viasat Explore
08:35
Dekonstrukcija   
Šioje serijoje sužinosime, iš ko pagaminti atliekų smulkintuvai ir kaip jie tikrinami, taip pat apsilankysime vandens valymo įmonėje ir sužinosime, kaip mikrobai valo vandenį.
Sony Entertainment
08:35
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
TV8
08:40
Nanomeilė   
117 serija. Studentai mano, kad dėstytojai nesąžiningai nušalino Niną ir atleido Artiomą. Studentai eina pas rektorių. Dima dovanoja Dinai nanosagę, kuri turi užsidegti, kai šalia bus garbingas žmogus. Studentai filmuoja Skvorcovą palaikantį filmą ir parodo jį rektoriui. Kogutas nusprendžia sugrąžinti Artiomui darbą ir leisti Ninai perlaikyti egzaminus.
TV3
08:55
Meilės sūkuryje   
Daug meilės ir neapykantos, romantiškų akimirkų ir intrigų, draugystės, ištikimybės išbandymų patiria serialo herojai. Laukia ilgas, kartais skaudus tikrosios meilės paieškų kelias ”Meilės sūkuryje”.
Viasat Explore
08:55
Dekonstrukcija   
Statybų specialistas Mattas Blashaw sužino, kaip iš didelio akmens atskeliamas granito stalviršis, ir kokio meistriškumo reikia šiam svarbiam elementui pagaminti.
BTV
09:00
Laukinis   
Igor Lifanov, Artem Mazunov, Marija Bajeva.
Viasat History
09:00
II-asis Pasaulinis karas – spalvotai   
Artėjanti audra. Pirmoje serijoje nagrinėsime istorinį paradoksą – kaip I-ojo Pasaulinio karo pabaigoje pasiektas taikos susitarimas virto dar didesniu konfliktu ketvirtojo dešimtmečio pabaigoje. 1929-aisiais prasidėjusi Didžioji ekonominė krizė, dar vadinama Didžiąja depresija, užmerkė demokratiškųjų Vakarų valstybių akis ir leido iškilti diktatūrai Vokietijoje, Italijoje, Japonijoje bei Ispanijoje. Vakarų abejingumas sustiprino Hitlerį bei Musolinį ir atvedė pasaulį prie katastrofos ribos.
Star!
09:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
TV1
09:10
LRT Televizija
09:15
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Austrija. Pradėtas 1994 m. N-7.
VIASAT Nature
09:15
Šaltakraujų istorija   
Seras Davidas Attenboroughas vyksta į Galapagų salas stebėti jūrinių iguanų. Pamatysime, kaip šie ropliai kaitinasi saulėje ir šilumos suteiktą energiją naudoja nardymui. Kalifornijos pakrantėje driežai ieško kuo labiau įkaitusių akmenų, nes pagal akmens temperatūrą juos renkasi patelės.
Balticum TV
09:30
Trauma   
TV serialas (54) (Kanada, 2014 m.) (N-7).
Star!
09:30
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat Explore
09:35
Novatoriška tauta   
Šioje serijoje sužinome, kad dėl Edisono išradimų atrodome lyg kokie tinginiai, blusos dydžio vandens malūnėliai galėtų modernizuoti elektros energijos tiekimą, o paaugliai nevairuotų išsiblaškę.
TV8
09:40
Linksmieji draugai   
Muzikos ir nuotykių pripildytos animacinės serijos pasakoja apie penkis ikimokyklinio amžiaus draugus, kurių fantazija jiems dovanoja nepaprastus nuotykius kiekvieną dieną. Jie mažuosius žiūrovus įkvepia kurti, šokti ir dainuoti. Tai puiki mokomoji animacija patiems mažiausiems.
Viasat Explore
09:55
Sunkvežimiai gigantai   
Kad išsaugotų vertingą klientą, Jonas turi būti geriausias iš geriausių, netgi jei tai reiškia, kad jam pačiam teks pasiraitoti rankoves, sėstis į vairuotojo vietą ir pristatyti krovinį.
TV6
10:00
Porininkai   
Sunku būtų surasti skirtingesnius Vokietijos policijos pareigūnus. Markas – ramus šeimos vyras, dirbantis griežtai pagal įstatymus ir nuo pavojaus laikantis kuo toliau, o Karlas – jo priešingybė – pašėlęs viengungis, bylas sprendžiantis kartais ir labai rizikingais metodais. Visgi darbe jie puikūs porininkai, pasitelkę vienas kito skirtumus, sėkmingai išsprendžiantys net sudėtingiausias bylas. Seriale netrūksta nei netikėtų siužeto vingių, nei įspūdingų kaskadinių triukų. Be to sunkaus policininkų darbo kasdienybę praskaidrina nuolatiniai juokeliai ir vyriškas humoras. Šis vokiečių serialas lyginamas su Kobros vienuolika ir vadinamas linksmąja šio detektyvo versija.k.
BTV
10:00
Laukinis   
Igor Lifanov, Artem Mazunov, Marija Bajeva.
Viasat History
10:00
Tylusis karas: povandeniniai mūšiai   
Epizodas tyrinėja, kaip dešimtmečiais D. Britanijos bei Amerikos Šaltojo karo povandeniniai laivai slaptai šnipinėjo Sovietų karinį jūrų laivyną ir vykdė nuolatinį gaudynių žaidimą giliai vandenyne.
Star!
10:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
LRT Televizija
10:05
Senis   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 1977–2009 m. N-7.
TV8
10:10
VIASAT Nature
10:10
Povandeninis rojus   
Matysite Papua Naujosios Gvinėjos tolimąjį rytų smaigalį, palaikantį klestinčius įvairius rifus, kurie tarpsta greta vešliomis džiunglėmis apaugusių tamsaus aukso spalvos krantų.
Sony Entertainment
10:15
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
RenTV Baltic
10:20
Желанная   
Сериал
Viasat Explore
10:20
Leidimas gręžti   
Tuoj prasidės vasara, ir Albertos gręžimo bokštai pasirengę sumažinti darbus. Maikas jau išvyko, o Kelis žino, jog ateis ir jo eilė. Hačas priverstas priimti sunkų sprendimą: pasilikti ar vykti namo.
TV1
10:30
Mano puikioji auklė   
(Moya prekrasnaya nyanya (I-V))
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
Мы узнаем имена пятерых финалистов, которые будут бороться за право получить патент на свое изобретение.
Star!
10:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
VIASAT Nature
10:40
Povandeninis rojus   
Didysis barjerinis rifas - natūralus reiškinys, taip neaprėpiamas jis gali būti regimas iš kosmoso. Ši serija tyrinėja, kaip žmogus privertė šią imperiją susvyruoti ties išnykimo riba.
Sony Entertainment
10:40
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
TV6
11:00
Viasat History
11:00
Muziejaus paslaptys   
Don Wildman tiria žymios Holivudo filmo žvaigždės dėvėtą suknelę, pilko molio gumulą, augusį ant vieno iš ppuliariausių JAV žaislų, ir išblukusį rudą dokumentą iš žmogžudystės bylos.
Da Vinci Learning
11:00
Умелые пальчики   
Делаем часы и съедобные произведения искусства.
Star!
11:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Viasat Explore
11:05
Nuodėmingojo miesto automobiliai   
Senų automobilių mylėtojas paskatina Styvą 1931-ųjų Ford Model A paversti į druskos danga lenktyniaujantį automobilį, ir tai padaryti prieš klientui grįžtant į Vegasą Styvui prireiks stebuklo.
RenTV Baltic
11:30
Желанная   
Сериал
Star!
11:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Viasat Explore
11:50
Ratai iš ano pasaulio   
Markas ir komanda imasi restauruoti 1971-ųjų Plymouth Barracuda . Ar ją pavyks prikelti iš mirusiųjų, ar teks visiems laikams pasakyti sudie?
TV6
12:00
Kaulai   
Nors serialas Kaulai yra apie sudėtingas procedūras tiriant šiurpius nusikaltimus ir nelaimes, jo autoriai jį sugeba pateikti su saikinga humoro doze, įtaigiai ir įdomiai, iškart pagaudami žiūrovo dėmesį. Filme pasakojama apie daktarę Temperancę Brenan – nepaprastai gabią antropologijos specialistę – kuri kartu su specialiuoju ypatinguoju FTB agentu Syliu Būtu imasi tirti sunkiai išaiškinamų žmogžudysčių, kai policija įprastais metodais neįstengia net aukos tapatybės nustatyti.
VIASAT Nature
12:00
Laukinės gamtos apsėsti   
Vilkai. Menininkė Lauren´a Walker su vilkų ekspertu Peter´iu Dettling´u keliauja į Albertą Kanadoje, tikėdamasi sutikti laukinį vilką.
Da Vinci Learning
12:00
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
Star!
12:00
Trace Evidence   
Using documentary footage, first-person accounts and reconstructions of crime scenes and investigations, Dr. Henry Lee shows us how he solved some of his most intriguing cases during his 40 years as a forensic scientist.
TV1
12:05
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Sony Entertainment
12:10
Vilas ir Greisė   
Išėjęs iš Gydytojai be sienų Leo depresuoja, tad Vilas bando jį pralinksminti, tačiau tik dar labiau priverčia ilgėtis to darbo.
Sony Entertainment
12:35
Vilas ir Greisė   
Greisė su Leo išvyko į užsienį. Vilas prižiūri susižalojusią motiną ir vaikščiodamas su ja parke susitinka vyrą vardu Tomas, kuris taip pat prižiūri motiną.
Viasat History
12:40
Laiko komanda   
Laiko komandos ekspertai tyrinėja didžiulį miškingą pylimą golfo klube, kur prieš 90 metų buvo kulkosvaidžių šaudykla. Ten jie randa dešimtis tūkstančių panaudotų kulkų.
TV6
13:00
6 kadrai   
Iki ašarų juokingas rusų humoro serialas populiarus ne tik gimtojoje Rusijoje. Serialo herojai jau ne vienerius metus cituojami iš lūpų į lūpas, o kai kurie jų dialogai yra tapę visiems pažįstamais anekdotais. Kurią savaitės dieną galime sau leisti neiti į darbą? Kada verslas turi rimtą užnugarį? Kodėl žvejyba vyrams tampa svarbesnės nei moterys? Iš pirmo žvilgsnio paprasti ar rimti dalykai herojų galvose virsta tikra komedija. Žodžio kišenėje neieškantys, visuomet linksmai nusiteikę ir nebijantys pasijuokti iš savęs aktoriai privers nusišypsoti net didžiausią paniurėlį.k.
TV1
13:05
Melo pinklės   
David Zepeda, Mayrin Villanueva, Adriana Roel.
BTV
13:10
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
RenTV Baltic
13:10
Газун   
Детский клуб. Мультсериал
Balticum TV
13:15
Senovės civilizacijų paslaptys   
Dokumentinis serialas (5).
RenTV Baltic
13:25
Поцелуй   
ПРЕМЬЕРА. Сериал
TV6
13:30
Tėtušiai   
Viasat Explore
13:30
Medienos karaliai   
Šis vienos valandos filmas veda į pirmos serijos užkulisius, atskleisdamas neapdairias akimirkas ir apnuoginantis pirmuosius rastinius namus stačiusius vyrus ir moteris!
Viasat History
13:30
Edvardo laikų ūkininkai   
Žiūrovų ir kritikų pripažinimo sulaukusio dokumentinio serialo Karalienės Viktorijos epochos ūkininkai kūrėjai grįžta su nauju projektu, kuris padės įminti ūkininkavimo XX a. pradžios Anglijoje paslaptis. Istorikė Rūta Gudman bei archeologai Aleksas Langlendas ir Pyteris Ginas praleis metus Morvelemo fermoje, pietvakarių Anglijoje. Įsijausdami į XX a. pradžios ūkininkų vaidmenis, jie primins mums, kad tuo metu Britanijoje suklestėjo žemės ūkis, sodininkystė, daržininkystė, amatai bei žvejyba.
TV8
13:35
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.k.
LNK
13:45
VIASAT Nature
13:50
Povandeninis rojus   
Matysite Papua Naujosios Gvinėjos tolimąjį rytų smaigalį, palaikantį klestinčius įvairius rifus, kurie tarpsta greta vešliomis džiunglėmis apaugusių tamsaus aukso spalvos krantų.
Sony Entertainment
13:50
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
TV6
14:00
Tėtušiai   
Star!
14:00
Hollywood Girls Night   
Join The Alis as they get together with their girlfriends for an evening filled with surprises and uncensored girl talk. Nothing is off limits!
TV1
14:05
Akloji   
LNK
14:10
Bėgantis laikas   
Wilma Elles, Mine Tugay, Erkan Petekkaya.
Balticum TV
14:15
Piktoji planeta   
Dokumentinis serialas (11).
VIASAT Nature
14:20
Povandeninis rojus   
Didysis barjerinis rifas - natūralus reiškinys, taip neaprėpiamas jis gali būti regimas iš kosmoso. Ši serija tyrinėja, kaip žmogus privertė šią imperiją susvyruoti ties išnykimo riba.
TV3
14:30
Mažoji nuotaka   
Tai jausminga ir spalvinga istorija, kupina indiškų šokių, dainų ir skaudžių likimo išbandymų jos herojams. Būdama penkerių Sadna netenka mamos, o tėvas išvyksta užsidirbti pinigų svetur, palikęs ją pas žmonos gimines. Gražuolė baltaodė mergaitė auga su pussesere Ragne, kuri yra tamsi ir, indų supratimu, negraži. Nors mergaičių išvaizda skiriasi, jos viena kitą myli ir palaiko, tačiau Ragini mama Kaušalija niekina priglaustąją Sadną, pavydi jai grožio ir kilniadvasiškumo. Kaušalija bijo, kad Sadna nuvilios vyrus nuo dukters Ragnės. Tačiau Sadna siekia savo pusseserės gerovės – ji sutinka tekėti už psichiškai nestabilaus Aleko – su sąlyga, kad jo jaunesnis brolis, studijuojantis užsienyje, ves jos pusseserę Ragnę. Abi merginos karštai myli savo išrinktuosius, bet likimas joms paruošęs dar daug skaudžių sukrėtimų, išsiskyrimų ir kitokių išbandymų. Kaip viską ištverti, kaip išsaugoti tikėjimą ir meilę aplinkiniams? Serialo herojės įrodys, kad įmanoma.
TV8
14:30
Pamiršk mane   
Opias socialines problemas atskleidžiančiame seriale šį sezoną bus paliesta patyčių mokykloje tema. Ji egzistuoja ne tik tarp mokinių, bet ir jų bendravime su mokytojais ar socialiniais darbuotojais. Nuo pat pirmosios serijos visu gražumu sužydės praėjusiame Pamiršk mane sezone engta populiaraus laidų vedėjo Danieliaus (akt. Andrius Bialobžeskis) žmona Rūta (akt. Aldona Bendoriūtė). Įgavusi stiprybės moteris galiausiai pati taps savo gyvenimo ir likimo šeimininke.
Viasat History
14:35
Mokslo istorija   
Michaelas Mosley papasakos, kaip smegenų anatomija ir psichologija pateikė skirtingas mūsų egzistavimo vizijas.
VIASAT Nature
14:50
Laukiniai Vakarai su Ray´u Mears´u   
Puikus filmas apie Apalačus, Uolinius kalnus ir Siera Nevadą, kur nuo viršūnės prie viršūnės Ray´us keliauja medkirčių ir auksakasių pėdomis.
TV3
15:00
Mažoji nuotaka   
Tai jausminga ir spalvinga istorija, kupina indiškų šokių, dainų ir skaudžių likimo išbandymų jos herojams. Būdama penkerių Sadna netenka mamos, o tėvas išvyksta užsidirbti pinigų svetur, palikęs ją pas žmonos gimines. Gražuolė baltaodė mergaitė auga su pussesere Ragne, kuri yra tamsi ir, indų supratimu, negraži. Nors mergaičių išvaizda skiriasi, jos viena kitą myli ir palaiko, tačiau Ragini mama Kaušalija niekina priglaustąją Sadną, pavydi jai grožio ir kilniadvasiškumo. Kaušalija bijo, kad Sadna nuvilios vyrus nuo dukters Ragnės. Tačiau Sadna siekia savo pusseserės gerovės – ji sutinka tekėti už psichiškai nestabilaus Aleko – su sąlyga, kad jo jaunesnis brolis, studijuojantis užsienyje, ves jos pusseserę Ragnę. Abi merginos karštai myli savo išrinktuosius, bet likimas joms paruošęs dar daug skaudžių sukrėtimų, išsiskyrimų ir kitokių išbandymų. Kaip viską ištverti, kaip išsaugoti tikėjimą ir meilę aplinkiniams? Serialo herojės įrodys, kad įmanoma.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
TV6
15:00
Kovotojas nindzė   
Tai šou, kuriame vyksta atviros varžybos, siekiant rasti dešimt drąsiausių ir fiziškai stipriausių amerikiečių. Laimingieji keliauja į Japoniją, kad įveiktų Sasuke – pasaulyje sudėtingiausią ir žiauriausią kliučių kelią. Tas, kuris greičiausiai sėkmingai pereis visus keturis Sasuke etapus, laimės pagrindinį – Kovotojo nindzės vardą.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Учась кататься на серфе, четырнадцатилетняя Дженнифер придумала доску с маленькими двигателями, на которой будет проще поймать волну.
Star!
15:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
РТР Планета Балтия
15:05
Последний янычар   
Телесериал.
TV3
15:30
Laukinė Esmeralda   
Esmeralda – laukinė dvylikametė mergaitė, besibastanti Meksikos gatvėmis, neturi nei mamos, nei tėčio, nemoka nei rašyti, nei skaityti. Ją prižiūri, o tiksliau – išnaudoja, – Dona Rita. Ji verčia mergaitę gatvėje prašyti išmaldos ir pardavinėti smulkmenas. Esmeralda turi tik vieną tikrą draugą – bendraamžį Pablą, kuris vienintelis jos nepravardžiuoja ir nuoširdžiai ja rūpinasi. Deja, aukštesniam socialiniam sluoksniui priklausantys Pablo tėvai prieštarauja tokiai berniuko draugystei. Jis tėvų norams nepaklūsta ir vaikiška draugystė metams bėgant išauga į suaugusiųjų meilę. Tačiau likimas juos išskiria – Pablas išvyksta mokytis į Niujorką, o Esmeralda lieka Meksike. Tiesa, prieš Pablui išvykstant, prieš jo tėvų valią jaunuoliai susituokia. Tėvai, to nežinodami, verčia jį vesti savo socialinės klasės ir tokio pat išsilavinimo Moniką. Tėvas net bando suorganizuoti Esmeraldos pagrobimą. Likusi viena laukinukė susilaukia dvynukų – berniuko ir mergaitės, o neturėdama kaip gauti sergantiems mažyliams reikalingų vaistų sutinka tekėti už kito vyro. Pablas, manydamas, kad vaikai ne jo, rengiasi vesti Moniką. Tačiau stipri laukinės moters dvasia neleis Esmeraldai pasiduoti. Ji įrodys, kad gali būti išsilavinusi ir įdomi moteris, verta Pablo dėmesio! Vos pasirodęs šis filmas šovė į žiūrimiausių filmų trejetuką Meksikoje. Pagrindinį – Esmeraldos – vaidmenį atlieka Meksikos modelis, aktorė ir dainininkė, apdovanota Lotynų Amerikos Grammy statulėle. Lietuvos žiūrovams ji pažįstama iš serialų Maištingas angelas , Mano nuodėmė ir Meilės triumfas .
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Sony Entertainment
15:30
Vilas ir Greisė   
Karen mirtinai bijo važiuoti pas gydytoją pasitikrinti sveikatos. Vilas ir Džekas palaiko jai kompaniją.
Star!
15:30
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
TV1
15:40
Mentalistas   
Robin Tunney, Owain Yeoman, Simon Baker, Amanda Righetti.
Viasat History
15:40
Šiuolaikinė istorija. Branduolinio pasaulio projektas   
Nuo sprogimų Hirosimoje ir Nagasakyje prabėgo nemažai laiko, tačiau jų padariniai jaučiami iki šiol. Sužinosime, kaip panaudojama branduolinė energija ir aiškinsimės, ar ją galima kuo nors pakeisti. Žmonija susidūrusi su rimtu iššūkiu – atsisakyti pavojingiausio visų laikų ginklo.
VIASAT Nature
15:45
Laukinių gyvūnų priimamasis   
Pirmoje serijoje ligoninės komanda susiduria su didžiuliu iššūkiu. Po avarijos atvežama sužeista muntjaka. Medikai apžiūri lūžusią jos koją. Bet vėliau paaiškėja, kad patelė laukiasi. Komanda nusprendžia atlikti cezario pjūvį. tačiau nežinia, ar jauniklis išliks. Tuo tarpu slaugės bando padėti judriai varlei, kuri susilaužė koją. Komanda iškviečiama gelbėti voverės, pakliuvusios į žiurkių spąstus.
Viasat Explore
15:55
Dekonstrukcija   
Statybų specialistas Mattas Blashaw sužino, kaip iš didelio akmens atskeliamas granito stalviršis, ir kokio meistriškumo reikia šiam svarbiam elementui pagaminti.
Sony Entertainment
15:55
Vilas ir Greisė   
Vilas ir Greisė - nepaprastai juokingas serialas apie du geriausius draugus. Kabliukas tas, kad Vilas – gėjus, o Greisė – heteroseksuali interjero dizainerė. Jie daugiau nei draugai, tačiau mažiau nei meilužiai, o jų asmenybės papildo vienas kitą.
Star!
16:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
LRT Kultūra
16:10
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974–1983 m.
VIASAT Nature
16:10
Laukinių gyvūnų priimamasis   
Vienas iš ligoninės steigėjų Lesas Stockeris gelbsti didžiulį elnią, kurio ragai įstrigo į kriketo aikštės tinklą. Atvykęs Lesas randa sutrikusius policininkus ir ugniagesius. Sužinosime, kaip po Cezario pjūvio laikosi muntjaka Dona ir jos jauniklis. Slaugės moko laidos vedėją Kate, kaip padėti paukščiams.
Sony Entertainment
16:20
Vampyro dienoraščiai   
Penktasis ypatingai populiaraus jaunimo serialo sezonas.
LRT Televizija
16:25
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Austrija. Pradėtas 1994 m. N-7.
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
Star!
16:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Viasat History
16:35
Laiko komanda   
Laiko komandos ekspertai tyrinėja didžiulį miškingą pylimą golfo klube, kur prieš 90 metų buvo kulkosvaidžių šaudykla. Ten jie randa dešimtis tūkstančių panaudotų kulkų.
TV1
16:40
Mano gyvenimo šviesa   
Anas Rashid, Deepika Singh, Gautam Gulati.
VIASAT Nature
16:40
Laukinės gamtos apsėsti   
Vilkai. Menininkė Lauren´a Walker su vilkų ekspertu Peter´iu Dettling´u keliauja į Albertą Kanadoje, tikėdamasi sutikti laukinį vilką.
TV6
17:00
Porininkai   
Sunku būtų surasti skirtingesnius Vokietijos policijos pareigūnus. Markas – ramus šeimos vyras, dirbantis griežtai pagal įstatymus ir nuo pavojaus laikantis kuo toliau, o Karlas – jo priešingybė – pašėlęs viengungis, bylas sprendžiantis kartais ir labai rizikingais metodais. Visgi darbe jie puikūs porininkai, pasitelkę vienas kito skirtumus, sėkmingai išsprendžiantys net sudėtingiausias bylas. Seriale netrūksta nei netikėtų siužeto vingių, nei įspūdingų kaskadinių triukų. Be to sunkaus policininkų darbo kasdienybę praskaidrina nuolatiniai juokeliai ir vyriškas humoras. Šis vokiečių serialas lyginamas su Kobros vienuolika ir vadinamas linksmąja šio detektyvo versija.
LRT Kultūra
17:00
Nuodėminga meilė   
Serialas. Vokietija. 2012–2013 m. N-7. HD.
BTV
17:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Star!
17:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
Viasat Explore
17:05
Sunkvežimiai gigantai   
Kad išsaugotų vertingą klientą, Jonas turi būti geriausias iš geriausių, netgi jei tai reiškia, kad jam pačiam teks pasiraitoti rankoves, sėstis į vairuotojo vietą ir pristatyti krovinį.
TV1
17:10
Mano gyvenimo šviesa   
Anas Rashid, Deepika Singh, Gautam Gulati.
Sony Entertainment
17:10
Tikėk   
Teitas nuteistas mirties bausme, iki egzekucijos jam likę tik 30 minučių. Jį aplankęs kunigas pasako, kad gali padėti jam pabėgti, jei Teitas sutiks jam dirbti. Teitas sutinka ir netrunkus tampa kunigą vaidinusio Miltono Vinterio darbuotoju ir turi rūpintis mergaite Bo. Ji turi antgamtinių galių: jaučia greta esančių žmonių emocijas ir gali jas įtakoti. Tačiau yra galingų jėgų, kurios nori pasinaudoti Bo galiomis.
LRT Televizija
17:15
Didysis Gregas   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 2009 m. N-7.
Viasat Explore
17:30
Leidimas gręžti   
Kodžio, Kelio, Maiko ir Hačo pirmasis susitikimas su šaunia naftininkų komanda pietuose tampa purtančiu kaulus, taškančiu purvus, nafta permerktu nuotykiu.
Viasat History
17:30
Muziejaus paslaptys   
Don Wildman tiria žymios Holivudo filmo žvaigždės dėvėtą suknelę, pilko molio gumulą, augusį ant vieno iš ppuliariausių JAV žaislų, ir išblukusį rudą dokumentą iš žmogžudystės bylos.
Star!
17:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
RenTV Baltic
17:35
TV1
17:40
Ugnis ir Ledas   
Kivanc Tatlitug, Bugra Gulsoy, Oyku Karayel.
TV8
18:00
Kerštas   
TV6
18:00
Kaulai   
Nors serialas Kaulai yra apie sudėtingas procedūras tiriant šiurpius nusikaltimus ir nelaimes, jo autoriai jį sugeba pateikti su saikinga humoro doze, įtaigiai ir įdomiai, iškart pagaudami žiūrovo dėmesį. Filme pasakojama apie daktarę Temperancę Brenan – nepaprastai gabią antropologijos specialistę – kuri kartu su specialiuoju ypatinguoju FTB agentu Syliu Būtu imasi tirti sunkiai išaiškinamų žmogžudysčių, kai policija įprastais metodais neįstengia net aukos tapatybės nustatyti.
Balticum TV
18:00
Niagaros magija   
Komiškas fantastinis serialas (7) (Kanada, JAV, 2004 m.) (N-7).
Star!
18:00
Models, Misfits and Mayhem   
This show follows all the drama at Britain´s busiest modelling school, The London School of Modelling.
Ren Lietuva
18:15
Viasat Explore
18:15
Medienos karaliai   
Bytas pristato namą taupiam klientui iš Jutos, kuris viską nori daryti pats; Andrė ir Džoelis varžydamiesi stato prabangias vištides, o Andrė siekia atsidurti žurnalo viršelyje.
VIASAT Nature
18:20
Povandeninis rojus   
Matysite Papua Naujosios Gvinėjos tolimąjį rytų smaigalį, palaikantį klestinčius įvairius rifus, kurie tarpsta greta vešliomis džiunglėmis apaugusių tamsaus aukso spalvos krantų.
BTV
18:25
Juodasis sąrašas   
James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff, Harry Lennix.
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Изобретение Клои - помощник фермера: кормушка, перевозчик и мотоцикл в одном.
RenTV Baltic
18:40
VIASAT Nature
18:50
Povandeninis rojus   
Didysis barjerinis rifas - natūralus reiškinys, taip neaprėpiamas jis gali būti regimas iš kosmoso. Ši serija tyrinėja, kaip žmogus privertė šią imperiją susvyruoti ties išnykimo riba.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
TV6
19:00
CSI Majamis   
Vadovaujami leitenanto Horacijaus Keino (Davidas Caruso), Majamio-Deido kriminalistai dirba apsupti nuostabios atogrąžų gamtos ir Majamio kultūrinių skirtumų. Keinas, anksčiau Niujorke dirbęs išminuotojų būrio detektyvu, tirdamas bylas dažnai pasikliauja ir nuojauta, ir įkalčiais. Majamio-Deido kriminalistų komandai dar priklauso Kali Diukein (Emily Procter), dvikalbė pietietė gražuolė, kurios specializacija – balistika, Erikas Delkas (Adamas Rodriguezas), patyręs naras, puikiais pažįstantis visus Floridos vandens kelius, ir entuziastiškas buvęs patrulis Rajanas Vulfas, jaunesnysis komandos narys. Su jais kartu dirba Aleks Vuds (Khandi Alexander), atsidavusi teismo medicinos ekspertė, labai jautriai žiūrinti į savo mirusias aukas, Frenkas Tripas (Rexas Linnas), daug matęs seno kirpimo policininkas, neseniai paaukštintas į seržantus, ir Natalija Boa Vista, kurios neįprastas patekimas į laboratoriją komandoje sukėlė daug ginčų.
Balticum TV
19:00
Karamelė   
Komiškas romantinis serialas (1) (Rusija, 2011 m.).
Viasat History
19:10
Jeruzalė: Šventojo miesto iškilimas   
Simon pasineria į praeitį ir tyrinėja, kaip iškilo šis unikalus miestas. Simon aiškina, kaip jis tapo toks svarbus trims Abraomo tikėjimams.
VIASAT Nature
19:20
Šaltakraujų istorija   
Seras Davidas Attenboroughas vyksta į Galapagų salas stebėti jūrinių iguanų. Pamatysime, kaip šie ropliai kaitinasi saulėje ir šilumos suteiktą energiją naudoja nardymui. Kalifornijos pakrantėje driežai ieško kuo labiau įkaitusių akmenų, nes pagal akmens temperatūrą juos renkasi patelės.
Ren Lietuva
19:25
BTV
19:25
Policija ir Ko   
(Grosstadtrevier (Cops And Companions) XXV) Jan Fedder, Maria Ketikidou, Till Demtroder.
TV3
19:30
Moterų laimė   
Autentiškas, dramatiškas ir pamokančias gyvenimo istorijas perteiks talentingos Lietuvos aktorės – Gabija Ryškuvienė, Daiva Tamošiūnaitė, Vaida Būtytė, Goda Petkutė bei Akvilina Ubartaitė. Moterų laimės herojės – sostinėje gyvenančios keturios moterys. Visos jos – labai skirtingos. Skirtingi jų siekiai ir ieškojimai. Viena mėgina tapti laiminga, kita ieško meilės, trečia pradeda lipti karjeros laiptais, ketvirta visomis keturiomis kabinasi į gyvenimą. Šitame kelyje – daugybė kliūčių, kurias moterims teks įveikti. Penktoji, pagrindinė herojė patirs ir praradimo skausmą ir netikėto atradimo džiaugsmą.
Viasat Explore
19:50
Dekonstrukcija   
Šioje serijoje sužinosime, iš ko pagaminti atliekų smulkintuvai ir kaip jie tikrinami, taip pat apsilankysime vandens valymo įmonėje ir sužinosime, kaip mikrobai valo vandenį.
TV6
20:00
Tėtušiai   
TV1
20:00
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Sony Entertainment
20:00
Nešvilis   
Rajena paprašo Dykono padėti parašyti hitą jos naujam albumui.
Viasat History
20:05
Nuskendusių laivų paslaptys   
Šioje serijoje papasakosime apie neskęstantį” I-ojo pasaulinio karo laivą HMS Audacious , kurį prie šiaurinių Airijos krantų nuskandino jūrinė mina.
Viasat Explore
20:10
Novatoriška tauta   
Šioje serijoje sužinome, kad dėl Edisono išradimų atrodome lyg kokie tinginiai, blusos dydžio vandens malūnėliai galėtų modernizuoti elektros energijos tiekimą, o paaugliai nevairuotų išsiblaškę.
VIASAT Nature
20:10
Ryklių paplūdimio paslaptis   
Vidutiniškai 16 proc. ryklių aukų miršta. Tačiau Pietų Afrikoje esančiame Antrajame paplūdimyje šis rodiklis siekia 100 proc. Per penkerius metus čia rykliai užpuolė šešis žmones, visi jie mirė. Dabar miestelėnai išsigandę ir užduoda akivaizdų klausimą – kodėl? Ši keista statistika atkreipė ryklių biologo dr. Matt´o Dicken´o dėmesį. Jis leidžiasi į daug drąsos pareikalausiančią kelionę į Antrąjį paplūdimį, kad atskleistų užpuolimų priežastis. Turėdamas tik nedaug duomenų apie vietinę jūrų fauną, Metas turi imtis savarankiško tyrimo ir tiesiog paskęsta informacijos jūroje – nuo gandų apie raganystes iki miesto legendų. Norėdamas faktus atskirti nuo prasimanymų, Metas turi ryžtis tam, kas neišvengiama, – nerti į vandenis, kurie galbūt yra pati pavojingiausia vieta plaukioti, ir susidurti su rykliais jų teritorijoje.
BTV
20:25
Vedęs ir turi vaikų   
Ed O´Neill , Katey Sagal, David Faustino, Christina Applegate .
TV6
20:30
Tėtušiai   
Viasat Explore
20:30
Maisto varžybos   
Albukerkas. Adamas atvyksta į Albukerką Naujojoje Meksikoje. Jis ragauja sūrainius su aitriąja paprika ir didžiausią pasaulyje bandelę bei treniruoja buritų valgytojus.
TV8
20:35
Pamiršk mane   
Opias socialines problemas atskleidžiančiame seriale šį sezoną bus paliesta patyčių mokykloje tema. Ji egzistuoja ne tik tarp mokinių, bet ir jų bendravime su mokytojais ar socialiniais darbuotojais. Nuo pat pirmosios serijos visu gražumu sužydės praėjusiame Pamiršk mane sezone engta populiaraus laidų vedėjo Danieliaus (akt. Andrius Bialobžeskis) žmona Rūta (akt. Aldona Bendoriūtė). Įgavusi stiprybės moteris galiausiai pati taps savo gyvenimo ir likimo šeimininke.
LRT Kultūra
20:42
Aviukas Šonas   
Animacinis serialas. Didžioji Britanija. 2007 m.
Viasat Explore
20:50
Maisto varžybos   
Savana. Adamas atvyksta į Savaną ragauti keptos vištienos, krevečių ir krabų kojelių. Jis padeda dviems broliams dalyvauti aštraus sumuštinio valgymo rungtyje.
РТР Планета Балтия
20:55
Плюс Любовь   
РУССКАЯ СЕРИЯ. Евгения Осипова, Марина Могилевская, Илья Алексеев, Алиса Признякова, Александр Наумов и Олег Алмазов в телесериале
TV3
21:00
Tobula kopija   
Tobulos kopijos herojės – kone visą amžinybę nebendravusios sesės dvynės. Jos gyvena visiškai skirtingus gyvenimus. Brigita – buvusi narkomanė striptizo šokėja, kurios kasdienybės nepavydėtų niekas. Džaneta – elegantiška aukštuomenės dama, iš pažiūros gyvenanti idealų gyvenimą. Kai Brigita papuola į didžiulę bėdą, neturėdama kur prisiglausti atvyksta pas savo dvynę seserį, su kuria buvo siaubingai susipykus ir nebendravo metų metus. Priešingai, nei iki šiol balansavusi ties socialinio gyvenimo paraštėmis Brigita, Džaneta mėgaujasi daugelio svajones primenančia kasdienybe. Paaiškėja, jog Džanetos gyvenimas gal net baugesnis nei visko mačiusios Brigitos... Vaidmenis seriale kuria aktoriai Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Tomas Erbrėderis, Evita Malaškevičiūtė, Adrija Čepaitė, Vytautas Rašimas ir kiti.
TV8
21:00
Meilės šešėliai   
Nuostabaus grožio Škotijos apylinkėse viename didžiausių dvarų nuo seno gyvena garbinga Ardų šeima. Deja, prispaustas skolų dvaro šeimininkas pastatą perduos valdyti kitiems. O kai verslą imsis tvarkyti godumu pasižymintis Henrio žentas, visa giminė sunerims dėl turtų likimo. Ardų namus užgrius ne tik paveldėjimo, bet ir meilės problemos, Henrio dukrą Laurą kankins sielvartas ir slaptos abejonės dėl savo kilmės. Paslaptims anksčiau ar vėliau bus lemta atsiskleisti.
TV6
21:00
Naša Raša   
Ar žinote, kur iš tiesų dirba pigiausiai apmokami, bet užtat labai kūrybingi statybininkai? Kaip manote, kodėl didžiausioje Rytų valstybėje net ir vargšai valgo ne raudoną, o tik juodą ikrą? Futbolo gerbėjai čia atras dar vieną žvaigždžių komandą, kuriai niekaip nesiseka laimėti, o moterys sužinos, kodėl vyrai ne tik žiūri televizorių, bet su juo dar ir kalba. Tik čia galima pamatyti netradicinės orientacijos gamyklos darbuotoją, kuris neriasi iš kailio tam, kad viršininkas sutiktų už jo tekėti.
Viasat History
21:00
Karolio Didžiojo mitas   
Šioje serijoje atvaizduojama konflikto tarp frankų ir saksų pabaiga ir įvykiai, nulėmę Karolio Didžiojo paskelbimą šv. Romos imperatoriumi, taip pat pasakojama apie jo įvykdytas politines reformas.
Sony Entertainment
21:00
Ligoninės priimamasis   
Pratas ir Vyver bando padaryti Kalėdų stebuklą ir išgelbėti peršautą merginą.
Star!
21:00
Trace Evidence   
Using documentary footage, first-person accounts and reconstructions of crime scenes and investigations, Dr. Henry Lee shows us how he solved some of his most intriguing cases during his 40 years as a forensic scientist.
ПБК Литва
21:05
Взрослые дочери   
Многосерийный фильм
Viasat Explore
21:15
Ratai iš ano pasaulio   
Baigus restauruoti 1970-ųjų Plymouth Superbird ir pristačius jį namo, Markas prašomas atkurti 1969-ųjų Daytona Charger . Šio būklė Markui kelia klausimą, ar tai praktiška ir, netgi, ar tai legalu.
TV6
21:30
Naša Raša   
Ar žinote, kur iš tiesų dirba pigiausiai apmokami, bet užtat labai kūrybingi statybininkai? Kaip manote, kodėl didžiausioje Rytų valstybėje net ir vargšai valgo ne raudoną, o tik juodą ikrą? Futbolo gerbėjai čia atras dar vieną žvaigždžių komandą, kuriai niekaip nesiseka laimėti, o moterys sužinos, kodėl vyrai ne tik žiūri televizorių, bet su juo dar ir kalba. Tik čia galima pamatyti netradicinės orientacijos gamyklos darbuotoją, kuris neriasi iš kailio tam, kad viršininkas sutiktų už jo tekėti.
Da Vinci Learning
21:30
Человек против Земли   
Как можно контролировать лавины? Почему они случаются и каковы их последствия? Что делать, если ты попал под лавину?
Sony Entertainment
21:55
Peržengiant ribas   
Kai Sebastianas susieja kūną ir apleistą automobilį, Tarptautinis kriminalinis teismas aptinka pogrindinį sunkvežimių vairuotojų kovos klubą.
Viasat History
22:00
Viduramžių numirėliai   
Archeologai atranda ypatingų faktų apie 1385 m. įvykusį Portugalijos ir kastilijos gyventojų mūšį.
Star!
22:00
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
LRT Televizija
22:20
Šlovės dienos   
Serialas. Lenkija. 2008–2009 m. N-7. Rež. Michal Kwiecinski, Michal Rosa.
TV6
22:30
6 kadrai   
Star!
22:30
Fashion Television   
A unique look behind the scenes of fashion and design.
TV8
22:45
Kerštas