|   Tv24
|
Arrow Up
200 kanalų

quote Tiesa kaip cukranendrė: saldi, kad ir kiek ją kramtytum. quote  Malagasių patarlė
Serialai Serialų sąrašas bei papildoma informacija
2015.08.03 Pirmadienis
РТР Планета Балтия
15:05
Последний янычар   
Не все спокойно в казачьем хуторе, из станицы начинают пропадать молодые девушки, выясняется, что их крадет неизвестный наездник. Этот мужчина хитер, пронырлив и безжалостен, он четко выполняет указания своего владельца, и верит только на слово хозяину. Он с легкостью справляется со всеми врагами, которые появляются на его пути, и одолеет любого, кто помешает выполнить ему поручение владельца. Но, каждый злодей должен быть наказан, и вскоре выясняется, что есть способ одолеть этого безбоязненного воина. Кто же остановит его? Будут ли продолжаться похищения или все-таки найдется тот, кто прекратит все происходящие в станице?
Viasat Explore
15:05
Gigantiškų objektų pervežimas   
Kanadoje specialistų komanda bando transportuoti 702 tonas sveriantį laivų pakrovimo prietaisą iš Vankuverio pakrantės į už 110 km esančią nedidelę kalnakasių salą.
Fox
15:10
Two And A Half Men   
Alan´s plan for a romantic overnight getaway with his girlfriend hits an unexpected snag, while Charlie has an unusual request for his overnight companion.
Fox Life
15:15
Devious Maids   
The women turn to one another for support when their friend and fellow maid Flora is brutally murdered at the home of her employers, Evelyn and Adrian Powell, at one of the largest society events of the year.
Viasat History
15:20
Dingęs Aleksandro Makedoniečio pasaulis   
Sekdamas senųjų tyrinėtojų pėdomis, Adamsas tikrina naująją teoriją apie Jasoną ir argonautus. Ar Kaspijos ir Juodoji jūros kadaise iš tikrųjų buvo sujungtos ir argonautai galėjo plaukti į rytus?
LRT Lituanica
15:21
Naisių vasara   
Naisiai pasitinka dar vieną karštą vasarą. Ypač karšta bus kaimo liežuvautojai Anelei, nes už dukros Mildos skolas antstolis sieks areštuoti jos namus. Iš pradžių nesileisdama į kalbas ir vaikydama antstolį su šluota, Anelė tik dar labiau sukomplikuos savo padėtį, bet ar gali būti, kad seną žmogų tikrai išmes į gatvę?
LRT Televizija
15:25
Naisių vasara   
Naisiai pasitinka dar vieną karštą vasarą. Ypač karšta bus kaimo liežuvautojai Anelei, nes už dukros Mildos skolas antstolis sieks areštuoti jos namus. Iš pradžių nesileisdama į kalbas ir vaikydama antstolį su šluota, Anelė tik dar labiau sukomplikuos savo padėtį, bet ar gali būti, kad seną žmogų tikrai išmes į gatvę?
VIASAT Nature
15:25
Gyvūnai visą parą   
Šioje serijoje gyvūnai gelbėjami iš avių augintojo narvo, taip pat susitinkame su mažu kačiuku, kurį ištiko šokas šiam perkandus elektros laidą.
TV3
15:30
Laukinė Esmeralda   
Esmeralda – laukinė dvylikametė mergaitė, besibastanti Meksikos gatvėmis, neturi nei mamos, nei tėčio, nemoka nei rašyti, nei skaityti. Ją prižiūri, o tiksliau – išnaudoja, – Dona Rita. Ji verčia mergaitę gatvėje prašyti išmaldos ir pardavinėti smulkmenas. Esmeralda turi tik vieną tikrą draugą – bendraamžį Pablą, kuris vienintelis jos nepravardžiuoja ir nuoširdžiai ja rūpinasi. Deja, aukštesniam socialiniam sluoksniui priklausantys Pablo tėvai prieštarauja tokiai berniuko draugystei. Jis tėvų norams nepaklūsta ir vaikiška draugystė metams bėgant išauga į suaugusiųjų meilę. Tačiau likimas juos išskiria – Pablas išvyksta mokytis į Niujorką, o Esmeralda lieka Meksike. Tiesa, prieš Pablui išvykstant, prieš jo tėvų valią jaunuoliai susituokia. Tėvai, to nežinodami, verčia jį vesti savo socialinės klasės ir tokio pat išsilavinimo Moniką. Tėvas net bando suorganizuoti Esmeraldos pagrobimą. Likusi viena laukinukė susilaukia dvynukų – berniuko ir mergaitės, o neturėdama kaip gauti sergantiems mažyliams reikalingų vaistų sutinka tekėti už kito vyro. Pablas, manydamas, kad vaikai ne jo, rengiasi vesti Moniką. Tačiau stipri laukinės moters dvasia neleis Esmeraldai pasiduoti. Ji įrodys, kad gali būti išsilavinusi ir įdomi moteris, verta Pablo dėmesio! Vos pasirodęs šis filmas šovė į žiūrimiausių filmų trejetuką Meksikoje. Pagrindinį – Esmeraldos – vaidmenį atlieka Meksikos modelis, aktorė ir dainininkė, apdovanota Lotynų Amerikos Grammy statulėle. Lietuvos žiūrovams ji pažįstama iš serialų Maištingas angelas , Mano nuodėmė ir Meilės triumfas .
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Sony Entertainment
15:35
Klaidusis Los Andželas   
Konoras padeda Rakelei, tačiau jos nesėkmės tęsiasi ir ji sulaukia žeminančio pasiūlymo. Po pašėlusios nakties su kartu vaidinančiais aktoriais Ebės meilės reikalai tampa dar komplikuotesni. Nikui galiausiai pradeda labiau sektis.
Fox
15:35
The Listener   
After shooting and killing a suspect, Toby struggles with PTSD as the IIB tries to stop an assassination.
Ren Lietuva
15:35
Marijampolės TV
15:40
Visa menanti   
Detektyvinis serialas. JAV.
Sony Turbo Baltic
15:40
Stunt Heroes   
Explosions, crashes, take a guided tour through the dangerous world of stuntmen and women. This exciting and highly entertaining series shows unique behind-the-scenes material of the people who are right in the middle of the action, and those who invent the action. Need a huge car crash? An exploding truck? A wild car chase? No problem! Spectacular stunts are not only their job but their passion! Accompany the Stunt Heroes as they go about their daily business, from the conception of action sequences to their realization in front of the cameras.
TV1
15:40
LRT Televizija
15:50
Puaro   
Kas nežino Erkiulio Puaro? Ekscentriškas, rafinuotas, savimyla belgas pamokė pasaulį judinti pilkąsias smegenų ląsteles ir pasitelkiant tik logiką, be ginklų ar raumenų jėgos, išaiškinti neįtikėtinus nusikaltimus.
Viasat Explore
15:55
Dekonstrukcija   
Viskonsino valstijoje, Kohleryje, statybų specialistas Mattas Blashaw susipažįsta su namų vandentiekio sistema ir sužino, kaip įrengiamas tualetas, ir kad ne viskas čia gražu.
TV6
16:00
Mastrichto policija   
Amsterdamo policijos detektyvas Floris Volfsas perkeliamas dirbti į pasienio miestuko Mastrichto policijos departamentą. Ne vieni metai, Volfo praleisti didmiestyje, daro įspūdį vietos policininkams, todėl atvykėlis nesunkiai įsilieja į naują kolektyvą. Vis geriau pažindamas vietinius, Floris ima aiškintis nesuskaičiuojamus Mastrichto nusikaltimus, o visada greta jo – žavi ir labai kieta detektyvė Eva Dongen...
Fox Life
16:00
Devious Maids   
Valentina´s plans to get closer to Remi continue to irritate Zoila. Rosie gets caught in the middle when Spence accuses Peri of cheating. Carmen takes advantage of Alejando and Odessa being out of the house, much to Sam´s dismay.
LRT Kultūra
16:10
Namelis prerijose   
Namelis prerijose . Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974-1983 m. 13 s.
Viasat History
16:10
Laiko komanda   
Tony Robinson ir komanda, prakasę 10 m smėlio turi tik tris dienas, kad nustatytų Kenfig miesto, kuris pradingo daugiau nei prieš 500 metų, dydį.
Sony Turbo Baltic
16:10
Hell On Wheels   
After tragedy strikes one of their own, Cullen must diffuse an internal threat to the railroad.
VIASAT Nature
16:15
Šunys patruliai   
Policijoje dirbantys Stu ir Linkas suseka grafičių piešėjus, įtariamus vandalizmu. MPI dirbantis šuo Eboni, pasinaudodamas savo uosle, suranda įtartiną paketą tarptautinio pašto centre.
Fox
16:15
Criminal Minds   
When the BAU travels to Atlanta to investigate the murders of women, the clues lead them to look for an unsub who is not working alone.
Kidzone Baltic
16:20
Monster Buster Club   
Three kids are charged with saving their town from alien invasions with the help of an alien girl named Cathy. Along with her grandfather, they reform a renegade alien hunter club that was founded centuries ago called the Monster Buster Club.
Sony Entertainment
16:25
Jaunasis vilkas   
Lėtapėdį paauglį užpuolęs vilkolakis perduoda savo prakeiksmą. Kartu vaikinas gauna ir priešų.
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
В этой серии Марви и репортеры увидят волков и загадочные египетские пирамиды.
VIASAT Nature
16:35
Šunys patruliai   
Denisas ir Maksas iš Vaikato delta kinologų komandos vejasi automobilių vagis, O MPI dirbantis skalikas Sargas atvykimo salėje užuodžia vištienos produktus.
Fox Life
16:40
Grey´s Anatomy   
A new medical professional enters the hospital, Arizona struggles with the emotional and physical pain of a phantom limb, and while battling pregnancy hormones, an overly-emotional Meredith is confronted with her worst fear.
National Geographic Channel
16:50
Nazi Megastructures   
In this episode, we explore one of the most technological advanced aeroplanes of World War II. A fighter jet that inspired a revolution in aerial warfare: the Messerschmitt Me 262. This is the remarkable story of an awe-inspiring aircraft, the subterranea
Balticum TV
16:55
Piktoji planeta   
Paskutiniais metais pasaulio klimatas darosi vis atšiauresnis – vis dažniau siaučia uraganai, tornadai, cunamiai, išsiveržia vulkanai. Šis unikalus dokumentinis serialas kviečia žiūrovus susipažinti su pačiais ekstremaliausiais ir pavojingiausiais gamtos fenomenais, kuriuos pavyko užfiksuoti laidos kūrybinei grupei, vadovaujamai programos vedėjo Džordžo Kuriniso.
Fox
16:55
Criminal Minds   
When married couples fostering young children end up being killed in Seattle, the BAU team looks for an unsub with a maternal-yet-murderous instinct. Also, Garcia fears a possible proposition from Kevin.
TV6
17:00
Kobra 11   
Pašėlusius geriausių greitkelio policijos detektyvų Tomo Kranicho ir Zemyro Grkhano nuotykius pamėgo ne tik 10 milijonų Vokietijos gyventojų, bet ir TV3 žiūrovai. Sudėtingos bylos, pašėlusios gaudynės, profesionaliai atlikti nutrūktgalviški triukai... Tačiau naujajame sezone Tomas ir Zemyras persekios ne tik eismo taisyklių pažeidėjus, žudikus ir šantažuotojus. Jie tirs banko apiplėšimą, paslaptingas avarijas ir netgi pateks į nusikaltėlių pinkles...
LRT Kultūra
17:00
Nuodėminga meilė   
Nuodėminga meilė . Serialas. Vokietija. 2012-2013 m. N-7. 11/109 s.
Viasat History
17:00
Muzejaus paslaptys   
Šis epizodas tiria JAV Pašto dėžutę, susijusią su didžiausiomis šaltojo karo šnipų bylomis, o taip pat ir antikinį vienratį, kuris buvo panaudotas baisiame nusikaltime.
VIASAT Nature
17:00
Gepardų dienoraščiai   
Emili plūkiasi su devyniais jaunikliais, kurie pešasi tarpusavyje ir laužo savo žaislus. Tuo metu Mersedesa atsiveda 14 mažylių! Ar visiems pavyks?
Viasat Explore
17:05
Didieji pardavimai   
Edmontono filiale darbų netrūksta, nes reikia ruoštis dar vienam rekordus mušančiam aukcionui. Pristatomas ir išskirtinis pirkinys – vienintelis toks pasaulyje Haglundo karinis automobilis.
Sony Turbo Baltic
17:05
Duck Commander   
Follows a wealthy Louisiana family known for their successful duck-hunting business.
Sony Entertainment
17:15
Sukeisti gyvenimai   
Šioje alternatyvios realybės serijoje Bei ir Dafnė užauga kartu.
Fox Life
17:25
Grey´s Anatomy   
As Derek and April work around the clock to find a solution for the hospital, Cristina struggles to respect the wishes of a family whose son is dying. Meanwhile, Arizona empathizes with a teenager who faces problems similar to her own.
Ren Lietuva
17:25
Солдаты   
ПРЕМЬЕРА. Сериал 21:25 ПРЕМЬЕРА. Сериал
Viasat Explore
17:30
Pakeltas!   
Jeremy´ui verkiant reikia darbo jėgos, todėl jis pasamdo du buvusius kalinius, tačiau ar pirmą jų darbo dieną nutikęs nelaimingas atsitikimas privers jį šiuos atleisti?
Sony Turbo Baltic
17:35
Duck Commander   
Follows a wealthy Louisiana family known for their successful duck-hunting business.
TV1
17:40
Fox
17:40
NCIS 7   
A Marine famous for pulling his original pranks is found murdered on the night of Halloween and the NCIS team uncovers that the victim´s pranks may have become a ghoulish retribution.
Kidzone Baltic
17:40
Stoked   
Stoked is a story about six teens and their not so wonderful summer jobs on the majestical Sunset Island. They spend their summer working at resort which turns out to be more than they bargained for, the hours are bad, the uniforms suck, and their manager isn´t the nicest of people, but they de-stress by surfing the choicest waves when they don´t have to work.
National Geographic Channel
17:40
Nazi Megastructures   
Hitlers megalomaniac impulses led him to demand the construction of the largest tank the world had ever seen a mobile fortress weighing 180 tons. But even this colossus couldnt satisfy Hitlers thirst for enormous weapons of war, as he went on to request a
Balticum TV
17:55
Lelijos   
Airisė, Mėja ir Rubė. Trys seserys, kurioms šeima - svarbiau už viską. Jos bręsta ne dienomis, o valandomis, nes gyvenimas negaili pamokų. Seserims tenka rūpintis psichologiškai palūžusiu broliu ir anksti našliu tapusiu tėvu. Jos kaip liūtės kaunasi už vietą po saule ir už seserų laimę.
TV6
18:00
Kaulai   
Nors serialas Kaulai yra apie sudėtingas procedūras tiriant šiurpius nusikaltimus ir nelaimes, jo autoriai jį sugeba pateikti su saikinga humoro doze, įtaigiai ir įdomiai, iškart pagaudami žiūrovo dėmesį. Filme pasakojama apie daktarę Temperancę Brenan – nepaprastai gabią antropologijos specialistę – kuri kartu su specialiuoju ypatinguoju FTB agentu Syliu Būtu imasi tirti sunkiai išaiškinamų žmogžudysčių, kai policija įprastais metodais neįstengia net aukos tapatybės nustatyti.
TV8
18:00
Kerštas   
Čia gražiausi paplūdimiai, brangiausios visoje Amerikoje vilos, rafinuotumas ir geras skonis. Keršto herojai mėgaujasi pasiplaukiojimais prabangiausiomis jachtomis, pasivažinėjimais vienetiniais automobiliais, popietėmis golfo aikštynuose, vakarienėmis nepriekaištinguose restoranuose, apsipirkinėjimu prie kiekvieno kampo esančiose garsiausių dizainerių parduotuvėse.
Sony Turbo Baltic
18:05
Buck Commander   
From batting practice to bow practice and outfield to in-the-field, every episode highlights the camaraderie, comedy and corporate antics of the six co-owners of the Buck Commander company.
Fox Life
18:05
Castle   
Castle & Beckett get an up-close-and-personal view of a ´Real Housewives´-esque reality TV series, ´The Wives of Wall Street´, when they investigate the murder of the show´s rising young star.
Sony Entertainment
18:10
Pagrobti vaikai   
Pagrobti vaikai” įkvėptas realių vaikų pagrobimų, kurie sukrėtė Ispaniją aštuntajame dešimtmetyje. Dvi jaunos moterys – Violeta ir Končita – gyvena toli viena kitos. Būti vienišomis motinomis aštuntojo dešimtmečio Ispanijoje - traumuojančiai sunku.
Viasat Explore
18:15
Medienos karaliai   
Sutrinka Byto Arkanzaso namo statybos, nes sunkvežimiai atvyksta ne pagal grafiką. Brajanas jaun. rekonstruoja šykščiam draugui priklausantį barą, Piteris tampa inventorizatoriumi ir sprendžia bėdas.
VIASAT Nature
18:20
Planeta Europa   
Koks gyvenimas lapės urve? Stebėkite kasdienę pūstauodegės veiklą, įdedančią daug energijos jaunikliams auginti, ir sužinokite, kaip ji gina savo vadą nuo laukinės katės užmačių.
Fox
18:20
NCIS 7   
Prompted by a murder investigation, Gibbs and his team need to play family counselor to Gibbs´ former mentor, Mike Franks, hoping to prevent an international conflict.
Ren Lietuva
18:25
Солдаты   
ПРЕМЬЕРА. Сериал 08:05 ПРЕМЬЕРА. Сериал
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Джастин и Брендан за 3 дня сделали шестиногую машину и испытали ее на главной улице города, чтобы доказать, что колеса - не такая уж необходимая деталь.
Sony Turbo Baltic
18:30
Buck Commander   
From batting practice to bow practice and outfield to in-the-field, every episode highlights the camaraderie, comedy and corporate antics of the six co-owners of the Buck Commander company.
National Geographic Channel
18:30
Perfect Storms   
The biggest and most consequential disasters of all time are captured in this documentary that investigates every angle of these events.
Kidzone Baltic
18:40
Team Galaxy   
What happens when three outrageous teenagers are thrown into the most eye-popping space adventures? Team Galaxy tells the story of friends like no others: Josh, Yoko and Brett. The three of them have been chosen to attend Galaxy High, the coolest high school on earth where they are trained to become space marshals.
Init TV
18:45
Gvineverė Džons   
(1-3)
Fox Life
18:50
Devious Maids   
Michael´s ex-wife drops a bomb about Taylor´s past, Adrian tries to cheer up his friend, Valentina and Genevieve try to get Remi to notice Valentina as more than a friend, Spence offers to help Rosie, Carmen gets a meeting with a music producer.
Sony Turbo Baltic
18:55
Smash Lab   
Smash Labs´ team of maverick engineers breaks down and examines existing technology and then applies what they discover in new, insane ways. You won´t believe the fireballs, collapses and collisions that crash through each explosive episode of this popular series!
TV6
19:00
CSI Majamis   
Vadovaujami leitenanto Horacijaus Keino (Davidas Caruso), Majamio-Deido kriminalistai dirba apsupti nuostabios atogrąžų gamtos ir Majamio kultūrinių skirtumų. Keinas, anksčiau Niujorke dirbęs išminuotojų būrio detektyvu, tirdamas bylas dažnai pasikliauja ir nuojauta, ir įkalčiais. Majamio-Deido kriminalistų komandai dar priklauso Kali Diukein (Emily Procter), dvikalbė pietietė gražuolė, kurios specializacija – balistika, Erikas Delkas (Adamas Rodriguezas), patyręs naras, puikiais pažįstantis visus Floridos vandens kelius, ir entuziastiškas buvęs patrulis Rajanas Vulfas, jaunesnysis komandos narys. Su jais kartu dirba Aleks Vuds (Khandi Alexander), atsidavusi teismo medicinos ekspertė, labai jautriai žiūrinti į savo mirusias aukas, Frenkas Tripas (Rexas Linnas), daug matęs seno kirpimo policininkas, neseniai paaukštintas į seržantus, ir Natalija Boa Vista, kurios neįprastas patekimas į laboratoriją komandoje sukėlė daug ginčų.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Balticum TV
19:00
Komanda Č   
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Делаем молоточек-крокодил, мелки, настольное торнадо и не только!
Sony Entertainment
19:00
Detektyvė Rizoli   
Džein ir Maura dirba priedangoje ir vyksta į sekso vakarėlį parduodamuose rūmuose ieškodamos su seksu siejamo nužudymo kaltininko.
Fox
19:05
NCIS 8   
The dismembered fingertips and teeth of a murdered Marine are discovered in the stolen purse of a pickpocketer, launching NCIS on a mission to find a cold-blooded killer.
Kidzone Baltic
19:05
Lego Ninjago   
Ninjago was created by the First Master of Spinjitzu using the Four Golden Weapons. Wu and Garmadon fought, and the older brother, Garmadon, was banished to the Underworld. Peace didn´t last for long, as Garmadon had sent Skeletons from the underworld to steal the four Weapons. Sensei Wu found four teenagers to train as ninja; Kai, Jay, Cole, and Zane, one of whom, Kai, had a sister, Nya, who had been captured by the Skeletons.
Lietuvos ryto televizija
19:25
Kulinaras   
Kriminalinis serialas. Rež.: A.Ivanovas. Vaid.: I.Botvinas, S.Gamovas, A.Žukova. Rusija
Dzūkijos TV
19:25
Kulinaras   
Kriminalinis serialas. Rež.: A.Ivanovas. Vaid.: I.Botvinas, S.Gamovas, A.Žukova. Rusija.
TV3
19:30
Moterų laimė   
Autentiškas, dramatiškas ir pamokančias gyvenimo istorijas perteiks talentingos Lietuvos aktorės – Gabija Ryškuvienė, Daiva Tamošiūnaitė, Vaida Būtytė, Goda Petkutė bei Akvilina Ubartaitė. Moterų laimės herojės – sostinėje gyvenančios keturios moterys. Visos jos – labai skirtingos. Skirtingi jų siekiai ir ieškojimai. Viena mėgina tapti laiminga, kita ieško meilės, trečia pradeda lipti karjeros laiptais, ketvirta visomis keturiomis kabinasi į gyvenimą. Šitame kelyje – daugybė kliūčių, kurias moterims teks įveikti. Penktoji, pagrindinė herojė patirs ir praradimo skausmą ir netikėto atradimo džiaugsmą.
Fox Life
19:30
Devious Maids   
The arrival of Genevieve´s brother complicates matters for Zoila, Rosie vows to help Spence with his marriage, Alejandro allows Carmen to be a guest at a party he´s hosting, Marisol offers to work at a fundraiser at the Powell house.
Kidzone Baltic
19:30
Monster Buster Club   
Three kids are charged with saving their town from alien invasions with the help of an alien girl named Cathy. Along with her grandfather, they reform a renegade alien hunter club that was founded centuries ago called the Monster Buster Club.
Sony Turbo Baltic
19:45
The IT Crowd   
Jen gets a promotion to be Douglas PA and Roy and Moss miss her.
Fox
19:45
How To Get Away With Murder   
Annalise takes on a tough case defending a minor who fatally shoots his police officer father. Meanwhile, Annalise and Sam continue to argue over his relationship with Lila.
Viasat Explore
19:50
Dekonstrukcija   
Slėgiu apdorojamos medienos tarnavimo laikas ilgesnis, ji atspari pelėsiui, puvimui ir vabzdžiams. Specialistas Mattas Blashaw sužino, kaip ji gaminama, ir kaip išsilaiko tikro pasaulio sąlygose.
TV6
20:00
Univeras   
Saša – garsaus magnato sūnus, kuris atsisako eiti savo tėvo pėdomis ir nusprendžia pradėti savarankišką gyvenimą. Jis viską meta ir įstoja į universitetą, astronomijos fakultetą. Saša įsikuria įprastame bendrabutyje, su įprastais jo gyventojais bei jų kasdienėmis problemomis, kurios praktiškai žinomos kiekvienam mūsų šalyje. Su juo viename bloke gyvena originalūs personažai – gražuolė blondinė Ala, protingoji Tania, šiek tiek apsnūdęs sportininkas Kuzia ir žigolo Goša. Jau vien šios kompanijos užtektų įdomiam ir juokingam siužetui. Tačiau į jų gyvenimą nuolat kišasi ir Sašos tėvas, kuris tikisi, kad jo sūnus apsigalvos ir sugrįš į, jo supratimu, normalų gyvenimą. Todėl jis nuolat nori jam padėti, bet slapta. Rūpestingas tėtušis vis įsivelia į kurioziškas situacijas, o jas sprendžia visi serialo herojai.
Da Vinci Learning
20:00
Марви Хаммер   
Вы видели летающую змею? Или слоновую корову? Марви проверит ваши знания о мире животных при помощи забавных конкурсов и увлекательных фактов.
Sony Entertainment
20:00
Ties riba   
Tirdama su eile žmogždusyčių siejamą psichine liga sergantį žmogų Olivija išsiaiškina keletą baugių sąsajų ir padaro šokiruojančių atradimų.
TV1
20:00
Karadajus   
Kidzone Baltic
20:00
Littlest Pet Shop   
Littlest Pet Shop - small pets are cute, colorful, cheerful, and fun for every child!
Viasat History
20:05
Noslēpumu mednieki   
Ar iš tiesų paslaptingas aukso ieškotojas, vadinamas Olandu, atrado turtingiausią aukso kasyklą Amerikoje? Jam mirus, kasyklos vieta liko nežinoma, o jaunas piemuo Dickas Holmesas vyksta jos ieškoti.
Sony Turbo Baltic
20:15
Hell On Wheels   
Cullen´s past haunts Hell on Wheels, leaving the fate of the railroad hanging in the balance.
Fox Life
20:15
Revenge   
As Emily and Victoria grieve, David springs into action to protect his loved ones.
Lietuvos ryto televizija
20:25
Anna German   
Biografinis serialas. Rež.: V.Kšistekas, A.Timenko. Vaid.: J.Moro, Š.Sendrovskis, J.Vasiljeva. Rusija
Dzūkijos TV
20:25
Anna German   
Biografinis serialas. Rež.: V.Kšistekas, A.Timenko. Vaid.: J.Moro, Š.Sendrovskis, J.Vasiljeva. Rusija.
TV6
20:30
Univeras   
Saša – garsaus magnato sūnus, kuris atsisako eiti savo tėvo pėdomis ir nusprendžia pradėti savarankišką gyvenimą. Jis viską meta ir įstoja į universitetą, astronomijos fakultetą. Saša įsikuria įprastame bendrabutyje, su įprastais jo gyventojais bei jų kasdienėmis problemomis, kurios praktiškai žinomos kiekvienam mūsų šalyje. Su juo viename bloke gyvena originalūs personažai – gražuolė blondinė Ala, protingoji Tania, šiek tiek apsnūdęs sportininkas Kuzia ir žigolo Goša. Jau vien šios kompanijos užtektų įdomiam ir juokingam siužetui. Tačiau į jų gyvenimą nuolat kišasi ir Sašos tėvas, kuris tikisi, kad jo sūnus apsigalvos ir sugrįš į, jo supratimu, normalų gyvenimą. Todėl jis nuolat nori jam padėti, bet slapta. Rūpestingas tėtušis vis įsivelia į kurioziškas situacijas, o jas sprendžia visi serialo herojai.
Balticum TV
20:30
Departamentas   
Rusijoje klesti nebaudžiamas nusikalstamumas ir korupcija. Valdžios atstovai ir policijos pareigūnai ištikimai tarnauja nerašytai taisyklei ranka ranką plauna . Įstatymų sargai bendradarbiauja su nusikaltėlių klanais, o kartais jiems net vadovauja. Žmogžudysčių tyrimai nurašomi už sutartą atlygį. Tačiau šioje supuvusioje sistemoje pasitaiko baltų varnų - sąžiningų krimiminalistų, kurie į kolegų nusižengimus nežiūri pro pirštus. Tokie dirba specialiame vidinių tyrimų skyriuje. Jų užduotis - išnarplioti painias korupcines schemas, į kurias įsivėlę teisėsaugos pareigūnai.
LRT Kultūra
20:30
Magiški fėjų Vinksių nuotykiai 5   
Magiški fėjų Vinksių nuotykiai 5 . Animacinis nuotykių serialas. Italija. 2012 m. 5/17 s.
Viasat Explore
20:30
Maisto varžybos   
Sent Polas. Adamas atvažiuoja į Sent Polą, Minesotos valstiją. Jis ragauja picas ir keptas bulves. Galiausiai Adamas ruošia Joną Wolfą valgymo rungčiai.
Kidzone Baltic
20:30
Stoked   
Stoked is a story about six teens and their not so wonderful summer jobs on the majestical Sunset Island. They spend their summer working at resort which turns out to be more than they bargained for, the hours are bad, the uniforms suck, and their manager isn´t the nicest of people, but they de-stress by surfing the choicest waves when they don´t have to work.
Fox
20:30
Two And A Half Men   
While Alan and Jake go to Sacramento to pick up a grandfather clock, Charlie gets a prescription for medical marijuana to help him sleep and forget about Chelsea.
TV8
20:35
Nemylimi   
Serialas sukurtas pagal pirmąjį Edvino Kalėdos romaną Nemylimi , kuris susilaukė didžiulio skaitytojų dėmesio ir vis dar leidžiamas pakartotinais tiražais. Pasakojamose istorijase kiekvienas žiūrovas galės rasti dalelytę savo paties gyvenimo, pamatyti veikėjų sprendimus, kokius ir pats kažkada yra padaręs. Tai istorija apie meilę – didelę, skausmingą. Vardan savo meilės pagrindinis herojus Viktoras Dragūnas paaukoja savo sąžiningumą ir laisvę, tačiau jo paties sąžinė išlieka kaip žiaurus priekaištas sau pačiam. Jis priverstas atlaikyti pačias didžiausias išdavystes ir išlikti žmogumi. Kita serialo pusė – visuomenės moralumas, tai, ko mums visiems labiausiai trūksta.
Viasat Explore
20:50
Maisto varžybos   
Talsa. Adamas Richmanas Talsoje, Oklahomos valstijoje, valgo neapsakomai gardų mėsainį ir padeda narsiam ugniagesiui dalyvauti aštrių picų valgymo rungtyje.
РТР Планета Балтия
20:55
Тайны следствия-14   
РУССКАЯ СЕРИЯ. Анна Ковальчук в детективном телесериале
Fox Life
20:55
Revenge   
Nolan hatches a plan to help a friend. David confides in Emily and she is concerned about the possible fallout. Malcolm Blacks´ appearance complicates life in the Hamptons.
Fox
20:55
Two And A Half Men   
Jake becomes Charlie´s driver after Charlie has his license suspended, and to Charlie´s chagrin, Alan makes plans to attend Chelsea´s birthday party.
TV6
21:00
Naša Raša   
Ar žinote, kur iš tiesų dirba pigiausiai apmokami, bet užtat labai kūrybingi statybininkai? Kaip manote, kodėl didžiausioje Rytų valstybėje net ir vargšai valgo ne raudoną, o tik juodą ikrą? Futbolo gerbėjai čia atras dar vieną žvaigždžių komandą, kuriai niekaip nesiseka laimėti, o moterys sužinos, kodėl vyrai ne tik žiūri televizorių, bet su juo dar ir kalba. Tik čia galima pamatyti netradicinės orientacijos gamyklos darbuotoją, kuris neriasi iš kailio tam, kad viršininkas sutiktų už jo tekėti.
Sony Entertainment
21:00
Žmogžudystės kodas   
Vyrui gavus paskyrimą Siuzan su šeima persikelia į Indiją.
Viasat History
21:05
Didieji žiaurūs mūšiai   
Mūšio rekonstruotojas Styvas bando atkurti žinomą mūšį, kai 1813 m. birželį Velingtono hercogas sutriuškino prancūzus ties Vitorija.
Kidzone Baltic
21:05
Horrid Henry   
It´s not easy being me!
Sony Turbo Baltic
21:10
Dexter   
Lt. Laguerta has decided to re-open the barrel girls murder case and assigns a reinstated Debra Morgan and Quinn to arrest Cole Harmon.
Viasat Explore
21:15
Didieji pardavimai   
Edmontono filiale darbų netrūksta, nes reikia ruoštis dar vienam rekordus mušančiam aukcionui. Pristatomas ir išskirtinis pirkinys – vienintelis toks pasaulyje Haglundo karinis automobilis.
Fox
21:15
NCIS 8   
NCIS discovers that one of its former investigative assistants found brutally stabbed to death was selling details for how to rob a warehouse full of valuable possessions belonging to a woman convicted of fraud. Meanwhile, a new special agent joins the office.
Viasat Explore
21:35
Didieji pardavimai   
Pradėdami Kanados aukciono sezoną Didžiojoje stepėje, Albertos provincijoje, Ritchie Bros. Auctioneers bando ieškoti galimybių sumušti savo Kanados padalinio 2012 metų milijardo dolerių rekordą.
Fox Life
21:40
Revenge   
In order to survive, Emily and Victoria must set aside their grudge, while Jack and David race to save them before they kill each other.
Viasat History
22:00
Kruviniausia Britanijos dinastija   
Danas Jonesas pradeda nuo pirmojo dinastijos karaliaus – Henriko II-ojo. Būdamas veržlus ir energingas karys, žiaurią ir įstatymų neturinčią Angliją Henrikas pavertė didžiausia Europos imperija.
Sony Entertainment
22:00
Nešvilis   
Žiuljetė ir Dantė išsiruošė į namų medžioklę.
Fox
22:00
The Whispers   
An unseen force is manipulating society´s most innocent-our children-to act in favor of its cause. As the kids unwittingly help this unknown enemy, the clock counts down in this suspenseful race to save humanity.
Sony Turbo Baltic
22:10
Underbelly   
Underbelly the true story of one of the bloodiest crime battles in Australian history, it follows the rise and fall of notorious career criminal Carl Williams who sought to be king of Melbourne´s underworld in the 1990s.
Lolo TV
22:15
Fox Life
22:20
Revenge   
Emily helps Nolan´s blushing bride deal with the skeletons in her closet while Victoria contends with a mysterious new socialite.
Lolo TV
22:24
TV6
22:30
6 kadrai   
Iki ašarų juokingas rusų humoro serialas populiarus ne tik gimtojoje Rusijoje. Serialo herojai jau ne vienerius metus cituojami iš lūpų į lūpas, o kai kurie jų dialogai yra tapę visiems pažįstamais anekdotais. Kurią savaitės dieną galime sau leisti neiti į darbą? Kada verslas turi rimtą užnugarį? Kodėl žvejyba vyrams tampa svarbesnės nei moterys? Iš pirmo žvilgsnio paprasti ar rimti dalykai herojų galvose virsta tikra komedija. Žodžio kišenėje neieškantys, visuomet linksmai nusiteikę ir nebijantys pasijuokti iš savęs aktoriai privers nusišypsoti net didžiausią paniurėlį.
Lolo TV
22:34
TV1
22:35
National Geographic Channel
22:40
Danger Decoded   
Caught-on-camera disasters range from a horrific incident at the Isle of Man Tourist Trophy Races to a spectacle at an air show.
Lolo TV
22:43
Fox
22:45
Criminal Minds   
When the BAU travels to Atlanta to investigate the murders of women, the clues lead them to look for an unsub who is not working alone.
РТР Планета Балтия
22:50
Чужое гнездо   
В многосерийном фильме мир крутится вокруг двух семей и любви их младших представителей.
VIASAT Nature
22:50
Gamtos galiūnų anatomija   
Paukštis-dinozauras. Kazuarai - tai didžiuliai siaubingą triukšmą keliantys Australijos atogrąžų paukščiai. Komanda atlieka vieno iš jų skrodimą, kad išsiaiškintų, kas gi slypi už jų garsaus poravimosi šauksmo.
Lolo TV
22:52
TV8
22:55
Kerštas   
Čia gražiausi paplūdimiai, brangiausios visoje Amerikoje vilos, rafinuotumas ir geras skonis. Keršto herojai mėgaujasi pasiplaukiojimais prabangiausiomis jachtomis, pasivažinėjimais vienetiniais automobiliais, popietėmis golfo aikštynuose, vakarienėmis nepriekaištinguose restoranuose, apsipirkinėjimu prie kiekvieno kampo esančiose garsiausių dizainerių parduotuvėse.
RenTV Baltic
22:55
Нам и не снилось   
(без публикации)
Sony Entertainment
22:55
Nuodėmingoji Kalifornija   
Sužinoję apie Karen avariją, Henkas, Marsė ir Čarlis ligoninėje laukia žinių apie jos sveikatos būklę.
Viasat History
23:00
II Pasaulinio karo aviakatastrofų sekliai   
Šiame epizode ieškoma tiesos apie įžymų Eagle Rock sudužimą, kurio metu žuvo Princas Jurgis, karaliaus Jurgio VI brolis.
Fox Life
23:00
Scandal   
Unable to believe Jake is guilty, Olivia seeks out Tom for more information; Huck plays with fire.
Lolo TV
23:01
Sony Entertainment
23:25
Nuodėmingoji Kalifornija   
Henkas ir Karen vakarieniauja drauge, o prie jų prisijungia keletas netikėtų svečių.
Fox
23:25
The Walking Dead   
Police officer Rick Grimes leads a group of survivors in a world overrun by zombies. The season picks up shortly after Season 4 left off. What follows is a story that weaves the true motives of the people of Terminus with the hopeful prospect of a cure in Washington, D.C., the fate of the group’s lost comrades, as well as new locales, new conflicts, and new obstacles in keeping the group together and staying alive.
Ren Lietuva
23:25
Солдаты   
Сериал 14:15 Сериал
Viasat Explore
23:30
Medienos karaliai   
Dviems statybininkams Albertoje – Džouliui ir jo dešiniajai rankai Šonui, – iššūkius kelia sulūžę rąstai. Tuo metu Piteris Nelei kuria Pioneer stiliaus kūdikio dovaną.
Balticum TV
23:40
Raudonasis progailis   
Slapta Anglijos drąsuolių brolija gelbsti nuo giljotinos prancūzų aristokratus. Narsuolių lyderis grafas Persis priešus gąsdina reto augalo - raudonojo progailio slapyvardžiu. Jam kelią pastojusiems niekšams yra dėl ko drebinti kinkas. Raudonasis progailis valdo špagą kaip Zoro, yra nepastebimas kaip Batmanas, išradingas kaip Džeimsas Bondas ir žino daug magiškų triukų, kurie padeda ištrūkti arba tiesiog išnykti.
VIASAT Nature
23:45
Pasivaikščiojimas po Žemę   
Andų papėdes galima pasiekti tik pavojingu keliu, bet vietos gyventojai ir tyrinėtojai čia praleidžia daugybę laiko. Ar pasinaudodami natūralia aplinka jie sukurs vaistus, skirtus vietos gyventojams?
Fox Life
23:45
Scandal   
Fitz and Jake continue to fight over Olivia, but Olivia needs them to focus on the real prize, taking down command. Meanwhile, Huck longs to connect with his family and Quinn continues tracking Kubiak. Back at the White House, Cyrus exploits finally catch up to him, but Elizabeth North´s plan is much bigger than anyone ever expected.
Viasat History
23:50
Mitų medžiotojai   
Nojaus arkos paieškos
BTV
23:50
Taikinys   
LNK
23:55
Visa menanti   
Serialas Visa menanti” pasakoja apie Keri Vels (Poppy Montgomery), paslaptingą buvusią policijos detektyvę, kamuojamą keisto sutrikimo – jos atmintis tokia nepriekaištinga, kad kiekviena vieta, kiekvienas pokalbis, kiekviena džiaugsmo ar širdgėlos akimirka amžinai įsirėžia jos atmintyje. Ne, ji ne šiaip sau nieko nepamiršta, ji tiesiog negali ir nesugeba nieko pamiršti net labai norėdama, išskyrus vienintelį dalyką: kas dėjosi tą dieną prieš daug metų, kai buvo nužudyta jos sesuo.
RenTV Baltic
23:55
Нам и не снилось   
(без публикации)
Sony Entertainment
23:55
Jaunasis vilkas   
Lėtapėdį paauglį užpuolęs vilkolakis perduoda savo prakeiksmą. Kartu vaikinas gauna ir priešų.
2015.08.04 Antradienis
Fox
00:05
The Whispers   
An unseen force is manipulating society´s most innocent-our children-to act in favor of its cause. As the kids unwittingly help this unknown enemy, the clock counts down in this suspenseful race to save humanity.
Sony Turbo Baltic
00:10
Smash Lab   
Smash Labs´ team of maverick engineers breaks down and examines existing technology and then applies what they discover in new, insane ways. You won´t believe the fireballs, collapses and collisions that crash through each explosive episode of this popular series!
TV1
00:25
Dūmas   
Fox Life
00:30
Castle   
In the first of a two-episode story arc, Castle & Beckett begin a murder investigation that also exposes a plot to kidnap the daughter of a wealthy Middle Eastern businessman.
TV3
00:35
Išdavystė   
Jauna ir talentinga fotografė Sara gyvena puikų gyvenimą, kuriame trūksta tik vieno – vyro dėmesio. Kartą, kaip visad atstumta dėl begalinių sutuoktinio reikalų, ji sutinka įtakingą advokatą Džeką. Šis vyras gali duoti kur kas daugiau nei jos vaikų tėvas. Ir nors Džekas taip pat turi žmoną, šių meilužių santykiai nėra vien aistra, juos sieja bendri interesai, švelnumo ilgesys, o galbūt net ir meilė. Vis dėlto tai išdavystė. Sarą kankina kaltės jausmas ir baimė. Abu jos vyrai netrukus įsitraukia į žmogžudystės teismo procesą ir atsiduria priešingose konflikto pusėse. Sudėtingi suaugusiųjų santykiai ir labai žmogiškos klaidos ir sudaro serialą Išdavystė .
LRT Televizija
00:35
Puaro   
Kas nežino Erkiulio Puaro? Ekscentriškas, rafinuotas, savimyla belgas pamokė pasaulį judinti pilkąsias smegenų ląsteles ir pasitelkiant tik logiką, be ginklų ar raumenų jėgos, išaiškinti neįtikėtinus nusikaltimus.
VIASAT Nature
00:40
Gyvūnai visą parą   
Šioje serijoje gyvūnai gelbėjami iš avių augintojo narvo, taip pat susitinkame su mažu kačiuku, kurį ištiko šokas šiam perkandus elektros laidą.
Viasat History
00:45
Pasakojimai apie Galipolį   
Galipolio mūšis prasidėjo ne sausumoje, o jūroje. Pagal pirminį sumanymą karo laivai turėjo praplaukti pro siaurą Dardanelų sąsiaurį iki pat Stambulo vartų ir Turkijai suduoti triuškinamą smūgį. Tačiau sąsiaurį saugoję turkų kariai pasitiko laivus ir patys juos sutriuškino. Tik vėliau Londone kilo mintis turkų įtvirtinimus paimti sausumoje. 1915 m. balandžio 25 d. Galipolio pusiasalyje išsilaipina sąjungininkų armija.
Sony Entertainment
00:45
Detektyvė Rizoli   
Džein ir Maura dirba priedangoje ir vyksta į sekso vakarėlį parduodamuose rūmuose ieškodamos su seksu siejamo nužudymo kaltininko.
BTV
00:45
LNK
00:50
Fox
00:55
NCIS 8   
NCIS discovers that one of its former investigative assistants found brutally stabbed to death was selling details for how to rob a warehouse full of valuable possessions belonging to a woman convicted of fraud. Meanwhile, a new special agent joins the office.
Sony Turbo Baltic
01:00
Hell On Wheels   
Cullen´s past haunts Hell on Wheels, leaving the fate of the railroad hanging in the balance.
Fox Life
01:10
Grey´s Anatomy   
A new medical professional enters the hospital, Arizona struggles with the emotional and physical pain of a phantom limb, and while battling pregnancy hormones, an overly-emotional Meredith is confronted with her worst fear.
TV3
01:35
Specialioji jūrų policijos tarnyba   
Filmas pasakoja apie specialaus policijos būrio narius. Ši tarnyba narplioja su Kariniu laivynu susijusias kriminalines paslaptis.
Sony Entertainment
01:35
Ties riba   
Tirdama su eile žmogždusyčių siejamą psichine liga sergantį žmogų Olivija išsiaiškina keletą baugių sąsajų ir padaro šokiruojančių atradimų.
Fox
01:35
NCIS 4   
After witnessing a Mossad agent perform an assassination, Ziva is suspected by the FBI to be a double agent. Now a fugitive and on the run, Ziva is forced to ask for help from Gibbs, who is in Mexico after retiring from NCIS.
LNK
01:45
Užribis   
Viasat Explore
01:55
Pakeltas!   
Jeremy´ui verkiant reikia darbo jėgos, todėl jis pasamdo du buvusius kalinius, tačiau ar pirmą jų darbo dieną nutikęs nelaimingas atsitikimas privers jį šiuos atleisti?
Fox Life
01:55
Grey´s Anatomy   
As Derek and April work around the clock to find a solution for the hospital, Cristina struggles to respect the wishes of a family whose son is dying. Meanwhile, Arizona empathizes with a teenager who faces problems similar to her own.
Lietuvos ryto televizija
02:00
Specialioji gelbėjimo tarnyba   
Australijos veiksmo serialas apie profesionalių gelbėtojų, paramedikų komandos darbą. Nepaisant kasdieninio susidūrimo su mirtimi darbe, jie nuolat žongliruoja savo jausmais, meile, karjera ir draugyste.
Dzūkijos TV
02:00
Specialioji gelbėjimo tarnyba   
Australijos veiksmo serialas apie profesionalių gelbėtojų, paramedikų komandos darbą. Nepaisant kasdieninio susidūrimo su mirtimi darbe, jie nuolat žongliruoja savo jausmais, meile, karjera ir draugyste.
Sony Turbo Baltic
02:00
Dexter   
Lt. Laguerta has decided to re-open the barrel girls murder case and assigns a reinstated Debra Morgan and Quinn to arrest Cole Harmon.
Fox
02:20
NCIS 4   
A man brought to justice by Gibbs and Fornell manages to escape from prison and manages to make his way to Fornell, to ask him to reopen his case. Fornell is not amused, as he has his little daughter with him at the time.
TV3
02:25
Detektyvė Fišer   
Veiksmas vyksta Melburne, 1920-aisiais. Pagrindinė serialo herojė slapta atsiranda vis kitame džiazo klube, kur kovoja su piktadariais. Neteisybę ji aiškinasi savo išpuoselėtu, perlais inkrustuotu pistoletu. Aplodismentų vertas pagrindinės herojės, žaviosios aktorės Essie Davis, vaidmuo. Ji priverčia kristi ant žemės blogus vyrukus – ne tik savo ginklu, bet ir nepadoriu sąmoju.
Sony Entertainment
02:25
Žmogžudystės kodas   
Vyrui gavus paskyrimą Siuzan su šeima persikelia į Indiją.
Viasat History
02:35
Dingęs Aleksandro Makedoniečio pasaulis   
Sekdamas senųjų tyrinėtojų pėdomis, Adamsas tikrina naująją teoriją apie Jasoną ir argonautus. Ar Kaspijos ir Juodoji jūros kadaise iš tikrųjų buvo sujungtos ir argonautai galėjo plaukti į rytus?
Fox Life
02:35
Jamie´s 30 Minute Meals   
Jamie cooks chicken skewers with amazing satay sauce, which he serves with a fiery noodle salad. Followed by fruit and mint sugar.
Viasat Explore
02:40
Paskutinis automobilis   
Penki pusiau kompaktinių automobilių savininkai susikaus dėl 10 000 dolerių čekio mašinos atnaujinimo darbams. Keturis iškritimo turus įveiks tik vienas automobilis.
Lietuvos ryto televizija
02:45
Gamtos pasaulis   
Dokumentinis f
Dzūkijos TV
02:45
Gamtos pasaulis   
Dokumentinis f
National Geographic Channel
02:50
Danger Decoded   
A street-racing event in Brazil ends in disaster and a burning car in Norway is set to cause chaos. Can you decode the danger?
Sony Turbo Baltic
03:00
Underbelly   
Underbelly the true story of one of the bloodiest crime battles in Australian history, it follows the rise and fall of notorious career criminal Carl Williams who sought to be king of Melbourne´s underworld in the 1990s.
Fox Life
03:00
Jamie´s 30 Minute Meals   
This time Jamie´s cooking piri piri chicken with dressed potatoes, rocket salad and quick Portuguese tarts.
Fox
03:00
The Walking Dead   
Police officer Rick Grimes leads a group of survivors in a world overrun by zombies. The season picks up shortly after Season 4 left off. What follows is a story that weaves the true motives of the people of Terminus with the hopeful prospect of a cure in Washington, D.C., the fate of the group’s lost comrades, as well as new locales, new conflicts, and new obstacles in keeping the group together and staying alive.
LRT Televizija
03:10
Naisių vasara   
Naisiai pasitinka dar vieną karštą vasarą. Ypač karšta bus kaimo liežuvautojai Anelei, nes už dukros Mildos skolas antstolis sieks areštuoti jos namus. Iš pradžių nesileisdama į kalbas ir vaikydama antstolį su šluota, Anelė tik dar labiau sukomplikuos savo padėtį, bet ar gali būti, kad seną žmogų tikrai išmes į gatvę?
VIASAT Nature
03:15
Šunys patruliai   
Policijoje dirbantys Stu ir Linkas suseka grafičių piešėjus, įtariamus vandalizmu. MPI dirbantis šuo Eboni, pasinaudodamas savo uosle, suranda įtartiną paketą tarptautinio pašto centre.
Sony Entertainment
03:20
Nešvilis   
Žiuljetė ir Dantė išsiruošė į namų medžioklę.
Viasat Explore
03:25
Ratai iš ano pasaulio   
A New Hope. The wrecked ´71 Cuda 440-6 is still in pieces, and the client is becoming unsure about the restoration. Is there really hope for the poor, forgotten ´Cuda?
Viasat History
03:25
Laiko komanda   
Tony Robinson ir komanda, prakasę 10 m smėlio turi tik tris dienas, kad nustatytų Kenfig miesto, kuris pradingo daugiau nei prieš 500 metų, dydį.
LRT Televizija
03:32
Naisių vasara   
Naisiai pasitinka dar vieną karštą vasarą. Ypač karšta bus kaimo liežuvautojai Anelei, nes už dukros Mildos skolas antstolis sieks areštuoti jos namus. Iš pradžių nesileisdama į kalbas ir vaikydama antstolį su šluota, Anelė tik dar labiau sukomplikuos savo padėtį, bet ar gali būti, kad seną žmogų tikrai išmes į gatvę?
National Geographic Channel
03:40
Nazi Megastructures   
April 1945. Hitler is in the center of Berlin, 30 feet (10 meters) underground, surrounded by 13-foot (4m)-thick concrete walls, safe from any attack the Allies can throw at him from the air. But the Russians are advancing on the ground the Red Army is li
VIASAT Nature
03:45
Šunys patruliai   
Denisas ir Maksas iš Vaikato delta kinologų komandos vejasi automobilių vagis, O MPI dirbantis skalikas Sargas atvykimo salėje užuodžia vištienos produktus.
Fox
03:45
Criminal Minds   
When married couples fostering young children end up being killed in Seattle, the BAU team looks for an unsub with a maternal-yet-murderous instinct. Also, Garcia fears a possible proposition from Kevin.
Viasat Explore
04:10
Prieš gamtos stichiją   
Kiekvieną pavasarį nuo Šiaurės poliaračio atskyla dangoraižio dydžio ledkalniai, plaukiantys į šiaurinį Atlanto vandenyną. Didžiausia ledkalnių koncentracija susidaro prie Niufaundlando salos krantų. Ledkalnių taku vadinamo Atlanto vandenyno ruožo vengia visi, kas tik gali. Susipažinkite su drąsiaisiais ledkalnių medžiotojais, kurie parplukdo ledkalnius į krantą bei paverčia juos geriamuoju vandeniu.
Viasat History
04:15
Muzejaus paslaptys   
Šis epizodas tiria JAV Pašto dėžutę, susijusią su didžiausiomis šaltojo karo šnipų bylomis, o taip pat ir antikinį vienratį, kuris buvo panaudotas baisiame nusikaltime.
VIASAT Nature
04:15
Gyvūnų viltis   
Hope susižeidžia, tačiau gyvenimas reabilitacijos centre turi tęstis, nes, įkvėptas jų darbo, atvyksta menininkas. Tuo metu į laisvę išleistą pelėdą pasitinka nemalonumai.
Fox Life
04:15
Private Practice   
Amelia, now sober for more than a year and on the mend emotionally, goes on a series of disastrous blind dates set up by the other doctors at the practice. After vowing to be alone indefinitely, she teams up with James on a medical procedure.
РТР Планета Балтия
04:25
Последний янычар   
Не все спокойно в казачьем хуторе, из станицы начинают пропадать молодые девушки, выясняется, что их крадет неизвестный наездник. Этот мужчина хитер, пронырлив и безжалостен, он четко выполняет указания своего владельца, и верит только на слово хозяину. Он с легкостью справляется со всеми врагами, которые появляются на его пути, и одолеет любого, кто помешает выполнить ему поручение владельца. Но, каждый злодей должен быть наказан, и вскоре выясняется, что есть способ одолеть этого безбоязненного воина. Кто же остановит его? Будут ли продолжаться похищения или все-таки найдется тот, кто прекратит все происходящие в станице?
Fox
04:25
The Listener   
After shooting and killing a suspect, Toby struggles with PTSD as the IIB tries to stop an assassination.
ПБК Литва
04:35
Осколки счастья   
Многосерийный фильм
Viasat Explore
04:35
Floridos pakrančių apsauga   
The Coast Guard stations of Florida prepare for incoming Hurricane Isaac. In an incredibly dangerous mission, Station Miami faces the weather to save a disabled vessel.
Lietuvos ryto televizija
04:50
Pragaras ant ratų   
Prestižiniam Emmy nominuotas serialas žiūrovus nukels į XIX a. 7-ojo dešimtmečio laukinius vakarus ir įtrauks į kvapą gniaužiančią kelionę po tikrą pragarą su vienišu prerijų kaubojumi. Jis – buvęs kareivis, kurio vienintelis tikslas gyvenime, vedantis jį į priekį, kerštas mylimos šeimos žudikams.
Dzūkijos TV
04:50
Pragaras ant ratų   
Prestižiniam Emmy nominuotas serialas žiūrovus nukels į XIX a. 7-ojo dešimtmečio laukinius vakarus ir įtrauks į kvapą gniaužiančią kelionę po tikrą pragarą su vienišu prerijų kaubojumi. Jis – buvęs kareivis, kurio vienintelis tikslas gyvenime, vedantis jį į priekį, kerštas mylimos šeimos žudikams.
Fox Life
04:55
Private Practice   
Addison attends Henry´s court date and realizes that the judge still has some concerns about Jake´s past, Sheldon introduces Miranda to his friends, and Cooper´s efforts to secure a dream house are put on hold when Charlotte goes into labor.
Sony Entertainment
05:00
Nuodėmingoji Kalifornija   
Sužinoję apie Karen avariją, Henkas, Marsė ir Čarlis ligoninėje laukia žinių apie jos sveikatos būklę.
Sony Turbo Baltic
05:00
Stunt Heroes   
Explosions, crashes, take a guided tour through the dangerous world of stuntmen and women. This exciting and highly entertaining series shows unique behind-the-scenes material of the people who are right in the middle of the action, and those who invent the action. Need a huge car crash? An exploding truck? A wild car chase? No problem! Spectacular stunts are not only their job but their passion! Accompany the Stunt Heroes as they go about their daily business, from the conception of action sequences to their realization in front of the cameras.
Viasat History
05:05
Pilies paslaptys   
Peter ir Tom kimba į darbą, perimdami senovinių viduramžių mūrininkų įgūdžius ir statydami nuostabius spiralinius laiptus. Tuo tarpu Ruth bando ištiesti grindis.
VIASAT Nature
05:10
Gyvūnų parkas laukinėje Afrikoje   
Pasiruoškite pašėlusiai kelionei į Afriką. Kate Humble ir Benas Fogle‘as vyksta į laukinių gyvūnų parką. Čia nėra jokių apsauginių tvorų nei aptvarų. Britai susitinka su parko prižiūrėtojais ir gamtininkais, kurie kasdien rizikuoja savo gyvybe prižiūrėdami laukinius gyvūnus. Jie dirba su liūtais, krokodilais, žirafomis, gepardais, leopardais ir raganosiais. Benas su Kate gaudys krokodilus sveikatos patikrinimui, seks pasprukusių liūtų ir raganosių pėdomis ir susipažins su brakonierių persekiotojais.
Fox
05:10
Numbers 1   
When new information on an old case comes to light, Don thinks he may have sent the wrong person to jail.
Viasat Explore
05:20
Techninio aptarnavimo komandos   
IHRA”. Drago reisingas trunka mažiau nei 10 sekundžių ir pasižymi neįtikėtinais greičiais. Gerbėjai mėgsta šias lenktynes dėl to, kad jos prasideda dieną ir trunka tol, kol išsiaiškinama laimėtojų komanda. Ir visai nesvarbu, kiek laiko tai beužimtų. Paton Top Fuel” techninio aptarnavimo komanda dirba sunkiai ir greitai, žinodama, kad net menkiausia klaida gali kelti pavojų vairuotojo gyvybei.
Sony Entertainment
05:30
Nuodėmingoji Kalifornija   
Henkas ir Karen vakarieniauja drauge, o prie jų prisijungia keletas netikėtų svečių.
Sony Turbo Baltic
05:30
The IT Crowd   
Jen gets a promotion to be Douglas PA and Roy and Moss miss her.
Fox Life
05:40
Cougar Town   
Bobby´s boat disappears, so he and Jules assume their crimefighting alter egos, Blacktop and Gumshoe, to find it
Fox
05:50
According to Jim   
When Cheryl wins two tickets to visit Hugh Hefner at the Playboy Mansion in a charity-raising contest that Jim secretly entered her in, she decides to take Dana instead of him.
Lietuvos ryto televizija
05:55
Specialioji gelbėjimo tarnyba   
Australijos veiksmo serialas apie profesionalių gelbėtojų, paramedikų komandos darbą. Nepaisant kasdieninio susidūrimo su mirtimi darbe, jie nuolat žongliruoja savo jausmais, meile, karjera ir draugyste.
Dzūkijos TV
05:55
Specialioji gelbėjimo tarnyba   
Australijos veiksmo serialas apie profesionalių gelbėtojų, paramedikų komandos darbą. Nepaisant kasdieninio susidūrimo su mirtimi darbe, jie nuolat žongliruoja savo jausmais, meile, karjera ir draugyste.
VIASAT Nature
06:00
Gyvūnų parkas laukinėje Afrikoje   
Pasiruoškite pašėlusiai kelionei į Afriką. Kate Humble ir Benas Fogle‘as vyksta į laukinių gyvūnų parką. Čia nėra jokių apsauginių tvorų nei aptvarų. Britai susitinka su parko prižiūrėtojais ir gamtininkais, kurie kasdien rizikuoja savo gyvybe prižiūrėdami laukinius gyvūnus. Jie dirba su liūtais, krokodilais, žirafomis, gepardais, leopardais ir raganosiais. Benas su Kate gaudys krokodilus sveikatos patikrinimui, seks pasprukusių liūtų ir raganosių pėdomis ir susipažins su brakonierių persekiotojais.
Sony Entertainment
06:00
Viešbutis Grand Hotel   
Šio serialo veiksmas vyksta XX a. pradžioje, karaliaus Alfonso XIII valdymo metais aristokratiškame viešbutyje. Siužetas sukasi aplink savininkės šeimos ir tarnų paslaptis.
Sony Turbo Baltic
06:00
Black Gold   
Wildcatters and their crews race each other from location to location as they try to be the first to tap into some of the last remaining oil reserves in Texas. The stakes are higher than they´ve ever been with the dwindling supply of oil and the risk involved in striking oil in Black Gold.
Fox Life
06:00
Cougar Town   
Chick´s Alzheimer´s symptoms prompt Jules to urge him to look for a house in her neighborhood, but Grayson´s inadvertent suggestion that Chick move in with them is one he regrets.
BTV
06:00
Policija ir Ko   
(Grosstadtrevier (Cops And Companions))
Viasat History
06:10
II Pasaulinio karo aviakatastrofų sekliai   
Šiame epizode ieškoma tiesos apie įžymų Eagle Rock sudužimą, kurio metu žuvo Princas Jurgis, karaliaus Jurgio VI brolis.
Fox
06:10
According to Jim   
Out-of-shape Jim enters a 10K marathon to teach Kyle, who wants to quit basketball, a lesson about not being a quitter -- but he cheats to get first to the finish line.
Viasat Explore
06:15
Medienos karaliai   
Beat´o statybai Arkanzase kyla rūpesčių, kai atvyksta netinkami autofurgonai; Bryanas Jr. perstato vietos barą šykščiam draugui, o Peter´is tampa išradėju, kad išspręstų statybų aikštelės problemas.
Fox Life
06:20
Cougar Town   
In the Season 5 finale, Tom wins Cul-de-Sac Crew Trivia, so he gets to pick the destination of the next group vacation, but they´re disappointed by his idea for a staycation
LNK
06:25
Garfildas   
TV1
06:25
Fox
06:35
Scrubs   
The perspective shifts between Jordan, Ted, and Todd, as they go about their day. Jordan messes with Elliot and Keith´s relationship and is disturbed when it doesn´t give her any satisfaction. Ted tries to settle a pay dispute between the nurses and Dr. Kelso. Todd has found his calling in plastic surgery, but must convince Turk not to interfere with a sixteen-year-old girl getting breast implants.
Lietuvos ryto televizija
06:40
Laukinis pasaulis   
Žinomas laukinės gamtos mylėtojas Corey Wild keliauja po pasaulį ir kiekvieno ciklo dalyje žiūrovus supažindina su daugybe pačių pavojingiausių, gražiausių, įstabiausių mūsų planetos laukinių gyvūnų.
Dzūkijos TV
06:40
Laukinis pasaulis   
Žinomas laukinės gamtos mylėtojas Corey Wild keliauja po pasaulį ir kiekvieno ciklo dalyje žiūrovus supažindina su daugybe pačių pavojingiausių, gražiausių, įstabiausių mūsų planetos laukinių gyvūnų.
LNK
06:40
Garfildas   
ПБК Литва
06:45
Маша и медведь   
Мультсериал
VIASAT Nature
06:50
Gyvūnų viltis   
Hope ir dr. Barry keliauja į Centrinę Ameriką susitikti su svarbiausiais laukinių gyvūnų gelbėtojais drėgnose Kosta Rikos džiunglėse!
TV3
06:55
Ponas Jangas   
Ponas Jangas – ne tik naujas paauglys mokykloje. Jis – mokytojas! Tai ne vienintelė staigmena šioje mokykloje. Kai kurie mokytojai čia taiko itin originalius mokymo ir auklėjimo metodus... Kaip moksleivius įkvėpti mylėti mokslą? Šis Disney kompanijos kuriamas serialas paaugliams į šį klausimą atsakys itin netikėtai!
Sony Turbo Baltic
06:55
Stunt Heroes   
Explosions, crashes, take a guided tour through the dangerous world of stuntmen and women. This exciting and highly entertaining series shows unique behind-the-scenes material of the people who are right in the middle of the action, and those who invent the action. Need a huge car crash? An exploding truck? A wild car chase? No problem! Spectacular stunts are not only their job but their passion! Accompany the Stunt Heroes as they go about their daily business, from the conception of action sequences to their realization in front of the cameras.
Fox
06:55
Scrubs   
When Keith leaves town for a few days, J.D. expects that he´ll finally be able to spend some quality time with Elliot. But he doesn´t anticipate Elliot´s old college friend dropping by. J.D. switches between hitting on her and competing with her for Elliot´s attention. Meanwhile, Turk and Dr. Cox volley a hypochondriac patient back and forth since there´s nothing wrong with him.
RenTV Baltic
07:00
Газун   
Детский клуб. Мультсериал (без публикации)
Viasat Explore
07:00
Gigantiškų objektų pervežimas   
Šioje serijoje aptarsime pasiruošimą perkelti du milžiniškus tiltus į naują vietą.
Viasat History
07:00
Iš Rytų į Vakarus   
Pasakojimas apie civilizacijos gimimą ir suklestėjimą Artimuosiuose bei Vidurio Rytuose bei milžinišką jos įtaką Vakarams. Dauguma istorinių įvykių Vakarų pasaulyje buvo tik meninės, religinės ir socialinės evoliucijos Rytuose atspindžiai. Svarbiausiais pasaulio istorijai momentais milžinišką vaidmenį atliko Vidurio Rytai – ypatingas regionas, tūkstantį metų buvęs politiniu, ekonominiu ir kultūriniu pasaulio centras bei tiltu tarp Azijos, Afrikos bei Europos. Mokslo, teisės, monoteizmo, verslo, žmogaus teisių ir meninės išraiškos ištakos taip pat glūdi Rytuose. Ką jau kalbėti apie tūkstančius likusių rankraščių, Osmanų imperiją, Šilko kelią, konkistadorus ar renesansą, kurių be Rytų suklestėjimo net nebūtų buvę...
RenTV Baltic
07:05
Солдаты   
Сериал
Fox
07:15
The Walking Dead   
Police officer Rick Grimes leads a group of survivors in a world overrun by zombies. The season picks up shortly after Season 4 left off. What follows is a story that weaves the true motives of the people of Terminus with the hopeful prospect of a cure in Washington, D.C., the fate of the group’s lost comrades, as well as new locales, new conflicts, and new obstacles in keeping the group together and staying alive.
Kidzone Baltic
07:20
Lego Ninjago   
Ninjago was created by the First Master of Spinjitzu using the Four Golden Weapons. Wu and Garmadon fought, and the older brother, Garmadon, was banished to the Underworld. Peace didn´t last for long, as Garmadon had sent Skeletons from the underworld to steal the four Weapons. Sensei Wu found four teenagers to train as ninja; Kai, Jay, Cole, and Zane, one of whom, Kai, had a sister, Nya, who had been captured by the Skeletons.
TV3
07:25
Čipas ir Deilas skuba į pagalbą   
Čipas ir Deilas – nuotaikingi ir gudrūs Disėjaus personažai. Du burundukai – puikūs komandos, išaiškinančios kebliausias detektyvines istorijas ir nusikaltimus, lyderiai. Jų gaujoje – ir dvi pelės bei namie zvimbianti musė. Burundukai, turintys uoslę patiems slapčiausiems nutikimams, įkuria savo detektyvų kontorą ir aiškinasi visus nusikaltimus, kurie policijos pareigūnams atrodo tiesiog per menki. Ši kompanija patenka į netikėčiausias situacijas. Nė viena serija nelieka be istorijos moralo, naudingo ne tik vaikams!
LNK
07:25
Sony Entertainment
07:25
Klaidusis Los Andželas   
Konoras padeda Rakelei, tačiau jos nesėkmės tęsiasi ir ji sulaukia žeminančio pasiūlymo. Po pašėlusios nakties su kartu vaidinančiais aktoriais Ebės meilės reikalai tampa dar komplikuotesni. Nikui galiausiai pradeda labiau sektis.
Sony Turbo Baltic
07:25
The IT Crowd   
Jen gets a promotion to be Douglas PA and Roy and Moss miss her.
TV6
07:30
Beverli Hilsas 90210   
Pagal kultinį serialą Beverli Hilsas 90210 sukurtas tęsinys pasakoja panašias istorijas. Į Holivudo pašonę iš atokaus Kanzaso atsikrausto Anė ir Deksteris Vilsonai su tėvais. Nors jų tėvas užaugęs Holivude, jaunuoliai jaučiasi svetimi ir turi pratintis prie nerašytų Beverli Hilso įstatymų. Seriale bus nagrinėjamos šiuolaikinių paauglių problemos, rodomi stilingiausi vakarėliai, prabangus gyvenimas ir jaunatviškos viltys. Serialo pradžioje pasirodys ir kelios aktorės iš serialo originalo, tapę žvaigždėmis ne tik Amerikoje: tai Brendą įkūnijanti Shannen Doherty, Kelę vaidinanti Jennie Garth ir Donos vaidmenį atliekanti Tori Spelling.
Fox Life
07:35
Jamie´s 30 Minute Meals   
This time Jamie´s cooking piri piri chicken with dressed potatoes, rocket salad and quick Portuguese tarts.
TV8
07:40
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.k.
VIASAT Nature
07:45
Gepardų dienoraščiai   
Emili plūkiasi su devyniais jaunikliais, kurie pešasi tarpusavyje ir laužo savo žaislus. Tuo metu Mersedesa atsiveda 14 mažylių! Ar visiems pavyks?
LNK
07:50
Volkeris, Teksaso reindžeris   
Volkeris su savo partneriu Trivette yra Teksaso reidnžeriai. Kartu jie kovoja prieš nusikaltimus Dalase ir visoje Teksaso valstijoje.
Viasat Explore
07:50
Dekonstrukcija   
Vedėjas Mattas Blashaw tyrinėja suvirinimo pasaulį. Jis įkaitina truputį padegamojo mišinio ir parodo, kaip suvirinimas buvo atliekamas iki elektros amžiaus, ir nagrinėja suvirinimo aparatų gamybą.
Kidzone Baltic
07:50
My Little Pony: Friendship Is Magic   
Fluttershy´s ill-considered offer to let the rambunctious Cutie Mark Crusaders sleep over at her house drives her to distraction and then danger.
Sony Turbo Baltic
07:55
Duck Commander   
Follows a wealthy Louisiana family known for their successful duck-hunting business.
BTV
07:55
Policija ir Ko   
(Grosstadtrevier (Cops And Companions)I)
Viasat History
08:00
Laiko komanda   
Laiko komanda keliauja į Pietų Velsą tyrinėti Romėnų legiono forto Caerleon - vieno įžymiausių ir geriausiai išsilaikiusių Romėnų vietų D. Britanijoje.
Fox Life
08:00
Private Practice   
Series will end its run with a special farewell to the beloved doctors of Seaside Health & Wellness. Naomi returns to Addison´s wedding, Cooper struggles with being a stay-at-home father, and Violet begins a new project close to her heart.
Fox
08:00
Numbers 1   
When new information on an old case comes to light, Don thinks he may have sent the wrong person to jail.
LRT Kultūra
08:05
Namelis prerijose   
Namelis prerijose . Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974-1983 m. 13 s.
TV8
08:10
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.k.
VIASAT Nature
08:15
Zoologijos sodo jaunikliai   
Mieli gyvūnų jaunikliai sušildo mūsų širdis ir sukelia norą juos apsaugoti. Šiame seriale matysime, kaip į pasaulį atkeliauja 14 įvairių gyvūnų jauniklių. Kalbinsime Berlyno zoologijos sodo prižiūrėtojus, sargus ir vadovus. Pamatysime, kaip jaunikliai prižiūrimi, ir kaip jie žengia pirmuosius žingsnelius.
Sony Entertainment
08:15
Jaunasis vilkas   
Lėtapėdį paauglį užpuolęs vilkolakis perduoda savo prakeiksmą. Kartu vaikinas gauna ir priešų.
Sony Turbo Baltic
08:25
Duck Commander   
Follows a wealthy Louisiana family known for their successful duck-hunting business.
TV6
08:30
Kovotojas nindzė   
Tai šou, kuriame vyksta atviros varžybos, siekiant rasti dešimt drąsiausių ir fiziškai stipriausių amerikiečių. Laimingieji keliauja į Japoniją, kad įveiktų Sasuke – pasaulyje sudėtingiausią ir žiauriausią kliučių kelią. Tas, kuris greičiausiai sėkmingai pereis visus keturis Sasuke etapus, laimės pagrindinį – Kovotojo nindzės vardą.k.
Kidzone Baltic
08:30
Monster Buster Club   
Three kids are charged with saving their town from alien invasions with the help of an alien girl named Cathy. Along with her grandfather, they reform a renegade alien hunter club that was founded centuries ago called the Monster Buster Club.
Ren Lietuva
08:30
Солдаты   
Сериал 00:35 Сериал
TV8
08:40
Nanomeilė   
36 serija. Nana ateina į ligoninę pas Darovą, ji šneka su profesoriumi ir supranta, kad buvo neteisi. Davickis ruošiasi persikėlimui į Nanos kūną, bet ji jam atsako. Nana nusprendžia viską ištaisyti, bet nespėja.
VIASAT Nature
08:40
Zoologijos sodo jaunikliai   
Mieli gyvūnų jaunikliai sušildo mūsų širdis ir sukelia norą juos apsaugoti. Šiame seriale matysime, kaip į pasaulį atkeliauja 14 įvairių gyvūnų jauniklių. Kalbinsime Berlyno zoologijos sodo prižiūrėtojus, sargus ir vadovus. Pamatysime, kaip jaunikliai prižiūrimi, ir kaip jie žengia pirmuosius žingsnelius.
Marijampolės TV
08:45
Skūbis Dū. Paslapčių biuras   
Animacinis serialas. JAV
Fox Life
08:45
Private Practice   
Addison made a decision between Jake & Sam. Violet fears the worst when Pete doesn´t show up. Charlotte swears Cooper to secrecy when she receives shocking news. Amelia celebrates one year of sobriety and Sheldon rekindles a romance with his ex-wife.
Fox
08:45
NCIS 4   
After witnessing a Mossad agent perform an assassination, Ziva is suspected by the FBI to be a double agent. Now a fugitive and on the run, Ziva is forced to ask for help from Gibbs, who is in Mexico after retiring from NCIS.
Lietuvos ryto televizija
08:50
Iššūkis   
Įtempto siužeto serialo epicentre – super tyrėjų trijulė. Patyręs profesionalas Aleksejus Chromovas, moterų numylėtinis Igoris Liaminas bei ekspertė Olga Baryševa – jų užduotis sekti dar karštais nusikaltėlių pėdsakais ir išaiškinti tas bylas, kurios kitiems yra neįkandamos.
Dzūkijos TV
08:50
Iššūkis   
Įtempto siužeto serialo epicentre – super tyrėjų trijulė. Patyręs profesionalas Aleksejus Chromovas, moterų numylėtinis Igoris Liaminas bei ekspertė Olga Baryševa – jų užduotis sekti dar karštais nusikaltėlių pėdsakais ir išaiškinti tas bylas, kurios kitiems yra neįkandamos.
TV3
08:55
Meilės sūkuryje   
Daug meilės ir neapykantos, romantiškų akimirkų ir intrigų, draugystės, ištikimybės išbandymų patiria serialo herojai. Laukia ilgas, kartais skaudus tikrosios meilės paieškų kelias ”Meilės sūkuryje”.
Viasat Explore
08:55
Dekonstrukcija   
Ar apsaugotas jūsų namas nuo plėšikų? Ardome namų aspaugos sistemas, įleistines spynas, langus ir duris, norėdami išsiaiškinti, kaip galėtumėte apsaugoti savo namus nuo įsibrovėlių.
Sony Turbo Baltic
08:55
Buck Commander   
From batting practice to bow practice and outfield to in-the-field, every episode highlights the camaraderie, comedy and corporate antics of the six co-owners of the Buck Commander company.
Kidzone Baltic
09:00
Stoked   
Stoked is a story about six teens and their not so wonderful summer jobs on the majestical Sunset Island. They spend their summer working at resort which turns out to be more than they bargained for, the hours are bad, the uniforms suck, and their manager isn´t the nicest of people, but they de-stress by surfing the choicest waves when they don´t have to work.
Sony Entertainment
09:05
Sukeisti gyvenimai   
Šioje alternatyvios realybės serijoje Bei ir Dafnė užauga kartu.
Marijampolės TV
09:10
Nenugalimieji. Kovos tęsiasi   
Animacinis serialas. JAV.
Viasat Explore
09:15
Novatoriška tauta   
Ar žinote, kad netrukus galėsite išsispausdinti blynų? Šioje serijoje sužinokite daugiau apie maistą ateityje, sraigtasparnio tėvą ir kaip galima įrašyti lapų skleidžiamus garsus.
Sony Turbo Baltic
09:20
Buck Commander   
From batting practice to bow practice and outfield to in-the-field, every episode highlights the camaraderie, comedy and corporate antics of the six co-owners of the Buck Commander company.
Balticum TV
09:30
Piktoji planeta   
Paskutiniais metais pasaulio klimatas darosi vis atšiauresnis – vis dažniau siaučia uraganai, tornadai, cunamiai, išsiveržia vulkanai. Šis unikalus dokumentinis serialas kviečia žiūrovus susipažinti su pačiais ekstremaliausiais ir pavojingiausiais gamtos fenomenais, kuriuos pavyko užfiksuoti laidos kūrybinei grupei, vadovaujamai programos vedėjo Džordžo Kuriniso.
Fox Life
09:30
Cougar Town   
Chick´s Alzheimer´s symptoms prompt Jules to urge him to look for a house in her neighborhood, but Grayson´s inadvertent suggestion that Chick move in with them is one he regrets.
Viasat Explore
09:35
Dekonstrukcija   
Statybų specialistas Mattas Blashaw nugriauna kelias sienas, kad sužinotų, kodėl jos stovi. Jis išsiaiškina, kodėl gipso-kartono siena išlieka sausa, ir kaip ji padeda saugoti aplinką.
Fox
09:35
NCIS 4   
A man brought to justice by Gibbs and Fornell manages to escape from prison and manages to make his way to Fornell, to ask him to reopen his case. Fornell is not amused, as he has his little daughter with him at the time.
TV8
09:40
Mano mažasis ponis   
Tai spalvingos, ryškios, pozityvios, šiltos mažųjų žiūrovų dievinamų herojų – ponių draugystės istorijos. Vaivorykštės spalvomis akį traukiantys poniai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, individualiais charakteriais, mėgsta diskutuoti ir mokosi priimti sprendimus. Jie puoselėja gražiausias vertybes, o savo magiškoje pasakų šalyje neria į neįtikėčiausius nuotykius ir išbandymus, todėl jais žavisi ne tik mergaitės, bet ir berniukai. Nors be galo mielas, šis animacinis filmukas nėra pernelyg sentimentalus. Pateiktas su puikiu humoru. Pasakiška spalvų karalystė, rodos, visai čia pat, prie mūsų, kur žavingieji poniai gyvena su savo broliais ir sesėmis, tėčiais ir mamomis, net seneliais – išmintingaisiais poniais, o jų kaimynystėje įsikūręs ir vienas kitas monstras.
Sony Turbo Baltic
09:45
Black Gold   
Wildcatters and their crews race each other from location to location as they try to be the first to tap into some of the last remaining oil reserves in Texas. The stakes are higher than they´ve ever been with the dwindling supply of oil and the risk involved in striking oil in Black Gold.
Lietuvos ryto televizija
09:50
Byla Gastronomas Nr. 1   
Istorinis kriminalinis serialas. Rež.: S.Aškenazi. Vaid.: S.Makoveckij, M.Porečenkov, M.Šukšina. Rusija
Dzūkijos TV
09:50
Byla Gastronomas Nr. 1   
Istorinis kriminalinis serialas. Rež.: S.Aškenazi. Vaid.: S.Makoveckij, M.Porečenkov, M.Šukšina. Rusija.
Viasat History
09:50
II Pasaulinio karo aviakatastrofų sekliai   
Šiame epizode ieškoma tiesos apie įžymų Eagle Rock sudužimą, kurio metu žuvo Princas Jurgis, karaliaus Jurgio VI brolis.
Sony Entertainment
09:55
Pagrobti vaikai   
Pagrobti vaikai” įkvėptas realių vaikų pagrobimų, kurie sukrėtė Ispaniją aštuntajame dešimtmetyje. Dvi jaunos moterys – Violeta ir Končita – gyvena toli viena kitos. Būti vienišomis motinomis aštuntojo dešimtmečio Ispanijoje - traumuojančiai sunku.
Fox Life
09:55
Cougar Town   
In the Season 5 finale, Tom wins Cul-de-Sac Crew Trivia, so he gets to pick the destination of the next group vacation, but they´re disappointed by his idea for a staycation
Marijampolės TV
10:00
Mano puikioji auklė   
Humoro serialas. JAV.
TV3
10:00
Virtuvė 3   
Susipykęs su virtuvės šefu Viktoru Petrovičiumi ir iš darbo išmestas Maksimas trečiajame serialo sezone vėl grįš į Claude Monet restoraną. Šį kartą – kaip padavėjas. Jam itin padės salės administratorė Viktorija Gončiarova, kurią Maksimas kažkada labai įskaudino. Dabar jis gali gauti antrą šansą meilei, jei vėl neiškrės kokios kvailystės. Konkurencija tarp Claude Monet ir Jelenos Pavlovnos vadovaujamo restorano tebesitęsia, Kostia ir Nastia džiaugiasi savo šeimyniniu gyvenimu, o kiti krečia aibes virtuvėje. Šiame sezone įsimylės net šefo pavaduotojas, su mama tebegyvenantis Liova, be to, bus daugybė juokingų netikėtumų, sudegusių patiekalų, grasinimų atleisti ir nesibaigiančių meilės nuotykių.
TV6
10:00
Kobra 11   
Pašėlusius geriausių greitkelio policijos detektyvų Tomo Kranicho ir Zemyro Grkhano nuotykius pamėgo ne tik 10 milijonų Vokietijos gyventojų, bet ir TV3 žiūrovai. Sudėtingos bylos, pašėlusios gaudynės, profesionaliai atlikti nutrūktgalviški triukai... Tačiau naujajame sezone Tomas ir Zemyras persekios ne tik eismo taisyklių pažeidėjus, žudikus ir šantažuotojus. Jie tirs banko apiplėšimą, paslaptingas avarijas ir netgi pateks į nusikaltėlių pinkles...k.
Balticum TV
10:00
Lelijos   
Airisė, Mėja ir Rubė. Trys seserys, kurioms šeima - svarbiau už viską. Jos bręsta ne dienomis, o valandomis, nes gyvenimas negaili pamokų. Seserims tenka rūpintis psichologiškai palūžusiu broliu ir anksti našliu tapusiu tėvu. Jos kaip liūtės kaunasi už vietą po saule ir už seserų laimę.
Viasat Explore
10:00
Didieji pardavimai   
Pradėdami Kanados aukciono sezoną Didžiojoje stepėje, Albertos provincijoje, Ritchie Bros. Auctioneers bando ieškoti galimybių sumušti savo Kanados padalinio 2012 metų milijardo dolerių rekordą.
VIASAT Nature
10:00
Planeta Europa   
Paminėkite Neusiedlo ežerą, ir daugelis žmonių įsivaizduos neaprėpiamus nendrynus bei druskos stepes, tačiau tai – žemė, teikianti prieglobstį netgi didžiuliams, nuodingiesiems tarantulams...
TV1
10:00
Mano puikioji auklė   
(Moya prekrasnaya nyanya)
TV8
10:05
Kidzone Baltic
10:10
Littlest Pet Shop   
Littlest Pet Shop - small pets are cute, colorful, cheerful, and fun for every child!
National Geographic Channel
10:10
Nazi Megastructures 2   
A secret headquarters of concrete and steel is the heart of Hitler’s plans for domination and the key to a Nazi conspiracy - the Wolf’s Lair.
RenTV Baltic
10:20
Поцелуй. Новая история   
Сериал (без публикации)
Fox Life
10:20
Trophy Wife   
Kate falls (literally) for Pete, and finds an instant family when she learns he has two ex-wives and three children. Kate makes her first solo attempt at parenting when she attends a teacher´s conference and things go from bad to worse
Viasat Explore
10:25
Pakeltas!   
Jeremy´ui verkiant reikia darbo jėgos, todėl jis pasamdo du buvusius kalinius, tačiau ar pirmą jų darbo dieną nutikęs nelaimingas atsitikimas privers jį šiuos atleisti?
Fox
10:25
According to Jim   
Cheryl, upset that Jim thinks her daily anecdotes are boring, steals Dana´s story about meeting Oprah. Jim, now determined to out-do Cheryl, makes up a story about his construction office catching fire.
TV3
10:30
Virtuvė 3   
Susipykęs su virtuvės šefu Viktoru Petrovičiumi ir iš darbo išmestas Maksimas trečiajame serialo sezone vėl grįš į Claude Monet restoraną. Šį kartą – kaip padavėjas. Jam itin padės salės administratorė Viktorija Gončiarova, kurią Maksimas kažkada labai įskaudino. Dabar jis gali gauti antrą šansą meilei, jei vėl neiškrės kokios kvailystės. Konkurencija tarp Claude Monet ir Jelenos Pavlovnos vadovaujamo restorano tebesitęsia, Kostia ir Nastia džiaugiasi savo šeimyniniu gyvenimu, o kiti krečia aibes virtuvėje. Šiame sezone įsimylės net šefo pavaduotojas, su mama tebegyvenantis Liova, be to, bus daugybė juokingų netikėtumų, sudegusių patiekalų, grasinimų atleisti ir nesibaigiančių meilės nuotykių.
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
Бен придумал, как можно спасать людей с помощью шара. Шарик на гелии поднимается в воздух, и его легко заметить команде спасателей. Задание Бена - потеряться в буше и найтись с помощью спасательного шара.
TV1
10:30
Mano puikioji auklė   
(Moya prekrasnaya nyanya)
Viasat History
10:40
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Hindenburgo dirižablio sudužimas tebėra viena iš labiausiai šokiruojančių katastrofų aviacijos istorijoje. Tačiau kodėl per kelias sekundes visą dirižablį apėmė liepsnos?
Sony Turbo Baltic
10:40
Stunt Heroes   
Explosions, crashes, take a guided tour through the dangerous world of stuntmen and women. This exciting and highly entertaining series shows unique behind-the-scenes material of the people who are right in the middle of the action, and those who invent the action. Need a huge car crash? An exploding truck? A wild car chase? No problem! Spectacular stunts are not only their job but their passion! Accompany the Stunt Heroes as they go about their daily business, from the conception of action sequences to their realization in front of the cameras.
Fox
10:45
According to Jim   
Jim helps Andy pick up a beautiful woman in a bar, but she turns out to be crazy -- and eventually leaves Andy and stalks Jim instead.
Fox Life
10:45
Trophy Wife   
When Kate asks for a chance to prove herself with the kids, Pete assigns her the simple task of putting Bert to bed. Pete then asks her to help coach Bert´s soccer team and her parenting skills soon reveal themselves
VIASAT Nature
10:50
Gepardų dienoraščiai   
Beginsui sunku atsispirti Legesei, kuriai, atrodo, prasidėjo ruja. Tuo metu Čiobės sveikatos problemos baigiasi, tačiau dabar Emilei tenka slaugyti du sergančius gepardo jauniklius.
Sony Entertainment
10:50
Viešbutis Grand Hotel   
Šio serialo veiksmas vyksta XX a. pradžioje, karaliaus Alfonso XIII valdymo metais aristokratiškame viešbutyje. Siužetas sukasi aplink savininkės šeimos ir tarnų paslaptis.
Lietuvos ryto televizija
10:55
Šerifas   
Kaderas Šarifas nuo vaikystės svajojo tapti policininku. Nusikaltimus jis narplioja savais – gatvės metodais. Jis turi puikų humoro jausmą, yra žavingas ir mąsto nestandartiškai.
Dzūkijos TV
10:55
Šerifas   
Kaderas Šarifas nuo vaikystės svajojo tapti policininku. Nusikaltimus jis narplioja savais – gatvės metodais. Jis turi puikų humoro jausmą, yra žavingas ir mąsto nestandartiškai.
TV6
11:00
CSI Majamis   
Vadovaujami leitenanto Horacijaus Keino (Davidas Caruso), Majamio-Deido kriminalistai dirba apsupti nuostabios atogrąžų gamtos ir Majamio kultūrinių skirtumų. Keinas, anksčiau Niujorke dirbęs išminuotojų būrio detektyvu, tirdamas bylas dažnai pasikliauja ir nuojauta, ir įkalčiais. Majamio-Deido kriminalistų komandai dar priklauso Kali Diukein (Emily Procter), dvikalbė pietietė gražuolė, kurios specializacija – balistika, Erikas Delkas (Adamas Rodriguezas), patyręs naras, puikiais pažįstantis visus Floridos vandens kelius, ir entuziastiškas buvęs patrulis Rajanas Vulfas, jaunesnysis komandos narys. Su jais kartu dirba Aleks Vuds (Khandi Alexander), atsidavusi teismo medicinos ekspertė, labai jautriai žiūrinti į savo mirusias aukas, Frenkas Tripas (Rexas Linnas), daug matęs seno kirpimo policininkas, neseniai paaukštintas į seržantus, ir Natalija Boa Vista, kurios neįprastas patekimas į laboratoriją komandoje sukėlė daug ginčų.k.
Da Vinci Learning
11:00
Умелые пальчики   
Мастерим чистозавра, делаем игру из пиццы и кое-что еще!
National Geographic Channel
11:00
Megafactories   
Our cameras go inside the Audi R8 factory in Neckarsulm, Germany and follow the crafting of a road car modeled after a champion racecar. With the introduction of the R8, Audi breaks out of its elegant sedan image to create a sportscar that rivals the like
Balticum TV
11:05
Komanda Č   
Fox Life
11:05
Trophy Wife   
When Hillary is grounded after being caught lying in order to hang out with a boy, Diane and Pete decide they must snoop in her room and on her Facebook page to find out more about the young man
Viasat Explore
11:10
Paskutinis automobilis   
Penki nerimti vairuotojai, turintys keturiais ratais varomus automobilius, rizikuoja viskuo ir kovoja keturiuose iškritimo turuose, o tai reiškia, kad keturi automobiliai atsidurs ant gėdos smaigalio.
Viasat History
11:10
Muzejaus paslaptys   
Vedėjas Don Wildman tiria miniatiūrinę žmogaus galvą, pargabentą iš Pietų Amerikos džiunglių.
Sony Turbo Baltic
11:10
Smash Lab   
Smash Labs´ team of maverick engineers breaks down and examines existing technology and then applies what they discover in new, insane ways. You won´t believe the fireballs, collapses and collisions that crash through each explosive episode of this popular series!
Fox
11:10
Scrubs   
J.D. tries to get together with Elliot´s sorority sister Melody, but she just wants to make out with him without going further. Keith re-proposes to Elliot after she gets to make everything perfect, while everyone has fantasies about being married to Elliot. Elliot and Carla are having problems figuring out what is wrong with two elderly patients, who show the same symptoms but have no obvious connection.
Kidzone Baltic
11:25
Team Galaxy   
What happens when three outrageous teenagers are thrown into the most eye-popping space adventures? Team Galaxy tells the story of friends like no others: Josh, Yoko and Brett. The three of them have been chosen to attend Galaxy High, the coolest high school on earth where they are trained to become space marshals.
Fox Life
11:25
Devious Maids   
The arrival of Genevieve´s brother complicates matters for Zoila, Rosie vows to help Spence with his marriage, Alejandro allows Carmen to be a guest at a party he´s hosting, Marisol offers to work at a fundraiser at the Powell house.
Fox
11:30
Scrubs   
J.D. and Turk go to a medical convention in Phoenix, Arizona, where they run into J.D.´s ex-girlfriend Dr. Kim Briggs, who has a surprise for J.D. Meanwhile at Sacred Heart, the janitor pretends to be the chief of medicine and Dr. Cox starts to put doubts about the wedding into Elliot´s mind.
Kidzone Baltic
11:50
The Adventures of Chuck & Friends   
He´s a little dump truck with a big sense of humor and lots of energy. Chuck is always curious and has a way of dreaming big -- then putting his dreams into action. He loves to go places and find out how things work, and he never backs away from anything new.
Viasat Explore
11:55
Ratai iš ano pasaulio   
Dokumentinis serialas apie keturis bičiulius ir jų verslą – klasikinių amerikietiškųjų MOPAR automobilių restauravimą. Antrajame serialo sezone Markas, Darenas, Joshas ir Royalas vėl imsis darbo. Dar daugiau klientų, didesni pelnai, trumpesni terminai, dar kietesni automobiliai ir dar daugiau beprotiškų nuotykių!
Fox
11:55
Criminal Minds   
When the BAU travels to Atlanta to investigate the murders of women, the clues lead them to look for an unsub who is not working alone.
Lietuvos ryto televizija
12:00
Klounas   
Vyras kovoja už teisingumą. Jis bebaimis superagentas, kuris perima bylas, kai policija jaučiasi bejėgė. Maksas, dar vadinamas KLOUNU, kovoja su tarptautiniais narkotikų prekeiviais, klastotojais, pagrobėjais ir mafijos bosais.
TV6
12:00
Kaulai   
Nors serialas Kaulai yra apie sudėtingas procedūras tiriant šiurpius nusikaltimus ir nelaimes, jo autoriai jį sugeba pateikti su saikinga humoro doze, įtaigiai ir įdomiai, iškart pagaudami žiūrovo dėmesį. Filme pasakojama apie daktarę Temperancę Brenan – nepaprastai gabią antropologijos specialistę – kuri kartu su specialiuoju ypatinguoju FTB agentu Syliu Būtu imasi tirti sunkiai išaiškinamų žmogžudysčių, kai policija įprastais metodais neįstengia net aukos tapatybės nustatyti.
Dzūkijos TV
12:00
Klounas   
Vyras kovoja už teisingumą. Jis bebaimis superagentas, kuris perima bylas, kai policija jaučiasi bejėgė. Maksas, dar vadinamas KLOUNU, kovoja su tarptautiniais narkotikų prekeiviais, klastotojais, pagrobėjais ir mafijos bosais.
VIASAT Nature
12:00
Šunys patruliai   
Polas ir Epikas iš policijos delta kinologų komandos sprendžia problemas po didžiulio skrydžio, o Springhilo kalėjimo darbuotojai lankytojo automobilyje randa šautuvą ir amunicijos.
Da Vinci Learning
12:00
Марви Хаммер   
Марви и его репортеры изучают жизнь индийских слонов и удивительные цветы, которые живут дольше, чем многие люди.
Sony Turbo Baltic
12:00
Duck Commander   
Follows a wealthy Louisiana family known for their successful duck-hunting business.
Balticum TV
12:05
Tėvai už borto   
Brokmenai - tipiška britiška vidutinės klasės šeima, gyvenanti Pietų Londone. Tėvai Pytas ir Sju kiekvieną dieną jaučiasi lyg mūšio lauke, kuriame pranašumą turi vaikai, nes jų yra trys. Septyniolikmetis Džeikas laido nepadorius juokelius, jo nedomina niekas, išskyrus merginas. Trylikametis Benas išradingai meluoja, krečia išdaigas ir apipila tėvus nepatogiais klausimais. Vienuolikmetė Karen mėgsta vaizduoti tai, ką matė per televiziją, ji viską ir visus kritikuoja kaip didžiausia ekspertė. Beribis mergaitės smalsumas tėvams tampa nepakeliamu galvos skausmu. Šioje šeimoje niekada neįsivyraus taika ir ramybė. Tėvų kaskart laukia vis nauji vaikų iššūkiai. Bet juk taip gyventi - labai smagu!
TV1
12:05
Karadajus   
Sony Entertainment
12:15
Detektyvė Rizoli   
Džein ir Maura dirba priedangoje ir vyksta į sekso vakarėlį parduodamuose rūmuose ieškodamos su seksu siejamo nužudymo kaltininko.
Kidzone Baltic
12:15
Horrid Henry   
It´s not easy being me!
VIASAT Nature
12:25
Šunys patruliai   
Springhilo ir Kristčurčo kalėjimų prižiūrėtojai susiduria su nenurimstančiais lankytojais, o paieškos ir gelbėjimo komandoje dirbantis šuo Gema turi išlaikyti išbandymą.
TV3
12:30
Transformeriai. Praimas   
Tolimose kosmoso platybėse, Kybertrono planetoje, tebuvo tik viena – mechaninė gyvybės forma: transformeriai – robotai, gebantys transformuotis į įvairiausius mechanizmus. Epas, prasidėjęs transformerių susiskaldymu į dvi priešiškas stovyklas – autobotus ir deceptionistus, dabar sulaukia kulminacijos: Optimusas Praimas vėl stoja į kovą su didžiausiu savo priešu – Megatronu! Pasiruoškite ne tik moderniausiai kompiuterinei animacijai, atėjusiai į televizijos ekranus, bet ir įspūdingiems didiesiems mūšiams: Megatronas kausis dviguba jėga, vėl siekdamas užimti Žemės planetą. Įvykių sūkuryje atsidurs trys Žemės paaugliai.
Sony Turbo Baltic
12:30
Duck Commander   
Follows a wealthy Louisiana family known for their successful duck-hunting business.
LNK
12:35
Na, palauk!   
Jau daug metų siaubingai rėkdamas vilkas vaikosi simpatišką zuikį, kuris visomis įmanomomis gudrybėmis pasprunka nuo savo persekiotojo, o šis dėl savo paties kaltės vis pakliūna į keblias situacijas.
Fox
12:35
Criminal Minds   
When married couples fostering young children end up being killed in Seattle, the BAU team looks for an unsub with a maternal-yet-murderous instinct. Also, Garcia fears a possible proposition from Kevin.
Viasat History
12:40
Laiko komanda   
Laiko komanda keliauja į Pietų Velsą tyrinėti Romėnų legiono forto Caerleon - vieno įžymiausių ir geriausiai išsilaikiusių Romėnų vietų D. Britanijoje.
Balticum TV
12:45
Trauma   
Trauma – tai staigus ir intensyvus kaip adrenalino dūris į širdį serialas apie vieną iš pavojingiausių profesijų pasaulyje – paramedikus. Greitosios medicinos pagalbos specialistų komanda iš San Francisko ligoninės skuba sausuma, oru ir vandeniu, kad kuo greičiau išgelbėtų žmonių gyvybes. Jie kasdien – tarp gyvenimo ir mirties.
VIASAT Nature
12:50
Zoologijos sodo jaunikliai   
Mieli gyvūnų jaunikliai sušildo mūsų širdis ir sukelia norą juos apsaugoti. Šiame seriale matysime, kaip į pasaulį atkeliauja 14 įvairių gyvūnų jauniklių. Kalbinsime Berlyno zoologijos sodo prižiūrėtojus, sargus ir vadovus. Pamatysime, kaip jaunikliai prižiūrimi, ir kaip jie žengia pirmuosius žingsnelius.
РТР Планета Балтия
12:55
Особый случай   
У любой невероятной истории всегда есть несколько объяснений: мистическое, фантастическое, рациональное. И только одно из них правильное. Охотники за неизвестным из Агентства чрезвычайно запутанных ситуаций распутают любой особый случай .
Fox Life
12:55
Jamie´s 30 Minute Meals   
Jamie cooks chicken skewers with amazing satay sauce, which he serves with a fiery noodle salad. Followed by fruit and mint sugar.
Lietuvos ryto televizija
13:00
Moterų daktaras   
Įžymus gydytojas grįžta į gimtąjį miestelį aplankyti sergančio tėvo. Naktį į ligoninę atvežama sunkios būklės nėščia mero dukra, Romanas išgelbėja jos gyvybę, o atsidėkodamas meras ligoninėje įkuria reprodukcijos centrą, kuriam vadovauti paskiriamas Romanas.
TV3
13:00
Čipas ir Deilas skuba į pagalbą   
Čipas ir Deilas – nuotaikingi ir gudrūs Disėjaus personažai. Du burundukai – puikūs komandos, išaiškinančios kebliausias detektyvines istorijas ir nusikaltimus, lyderiai. Jų gaujoje – ir dvi pelės bei namie zvimbianti musė. Burundukai, turintys uoslę patiems slapčiausiems nutikimams, įkuria savo detektyvų kontorą ir aiškinasi visus nusikaltimus, kurie policijos pareigūnams atrodo tiesiog per menki. Ši kompanija patenka į netikėčiausias situacijas. Nė viena serija nelieka be istorijos moralo, naudingo ne tik vaikams!
TV6
13:00
6 kadrai   
Iki ašarų juokingas rusų humoro serialas populiarus ne tik gimtojoje Rusijoje. Serialo herojai jau ne vienerius metus cituojami iš lūpų į lūpas, o kai kurie jų dialogai yra tapę visiems pažįstamais anekdotais. Kurią savaitės dieną galime sau leisti neiti į darbą? Kada verslas turi rimtą užnugarį? Kodėl žvejyba vyrams tampa svarbesnės nei moterys? Iš pirmo žvilgsnio paprasti ar rimti dalykai herojų galvose virsta tikra komedija. Žodžio kišenėje neieškantys, visuomet linksmai nusiteikę ir nebijantys pasijuokti iš savęs aktoriai privers nusišypsoti net didžiausią paniurėlį.
Dzūkijos TV
13:00
Moterų daktaras   
Įžymus gydytojas grįžta į gimtąjį miestelį aplankyti sergančio tėvo. Naktį į ligoninę atvežama sunkios būklės nėščia mero dukra, Romanas išgelbėja jos gyvybę, o atsidėkodamas meras ligoninėje įkuria reprodukcijos centrą, kuriam vadovauti paskiriamas Romanas.
Sony Turbo Baltic
13:00
Buck Commander   
From batting practice to bow practice and outfield to in-the-field, every episode highlights the camaraderie, comedy and corporate antics of the six co-owners of the Buck Commander company.
Marijampolės TV
13:05
Melo pinklės   
Telenovelė. Meksika.
TV1
13:05
VIASAT Nature
13:15
Zoologijos sodo jaunikliai   
Mieli gyvūnų jaunikliai sušildo mūsų širdis ir sukelia norą juos apsaugoti. Šiame seriale matysime, kaip į pasaulį atkeliauja 14 įvairių gyvūnų jauniklių. Kalbinsime Berlyno zoologijos sodo prižiūrėtojus, sargus ir vadovus. Pamatysime, kaip jaunikliai prižiūrimi, ir kaip jie žengia pirmuosius žingsnelius.
Fox
13:20
NCIS 7   
A Marine famous for pulling his original pranks is found murdered on the night of Halloween and the NCIS team uncovers that the victim´s pranks may have become a ghoulish retribution.
Fox Life
13:20
Jamie´s 30 Minute Meals   
This time Jamie´s cooking piri piri chicken with dressed potatoes, rocket salad and quick Portuguese tarts.
Sony Turbo Baltic
13:25
Buck Commander   
From batting practice to bow practice and outfield to in-the-field, every episode highlights the camaraderie, comedy and corporate antics of the six co-owners of the Buck Commander company.
TV6
13:30
Univeras   
Saša – garsaus magnato sūnus, kuris atsisako eiti savo tėvo pėdomis ir nusprendžia pradėti savarankišką gyvenimą. Jis viską meta ir įstoja į universitetą, astronomijos fakultetą. Saša įsikuria įprastame bendrabutyje, su įprastais jo gyventojais bei jų kasdienėmis problemomis, kurios praktiškai žinomos kiekvienam mūsų šalyje. Su juo viename bloke gyvena originalūs personažai – gražuolė blondinė Ala, protingoji Tania, šiek tiek apsnūdęs sportininkas Kuzia ir žigolo Goša. Jau vien šios kompanijos užtektų įdomiam ir juokingam siužetui. Tačiau į jų gyvenimą nuolat kišasi ir Sašos tėvas, kuris tikisi, kad jo sūnus apsigalvos ir sugrįš į, jo supratimu, normalų gyvenimą. Todėl jis nuolat nori jam padėti, bet slapta. Rūpestingas tėtušis vis įsivelia į kurioziškas situacijas, o jas sprendžia visi serialo herojai.k.
RenTV Baltic
13:30
Газун   
Детский клуб. Мультсериал (без публикации)
Viasat Explore
13:30
Medienos karaliai   
Sutrinka Byto Arkanzaso namo statybos, nes sunkvežimiai atvyksta ne pagal grafiką. Brajanas jaun. rekonstruoja šykščiam draugui priklausantį barą, Piteris tampa inventorizatoriumi ir sprendžia bėdas.
Viasat History
13:30
Pilies paslaptys   
Šį kartą komanda bando apsaugoti pilį. Ruth, Tom ir Peter tiria viduramžių mūšio meną ir kaip pastatomos šios pilies gynybinės struktūros.
TV8
13:35
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.k.
RenTV Baltic
13:35
VIASAT Nature
13:40
Planeta Europa   
Paminėkite Neusiedlo ežerą, ir daugelis žmonių įsivaizduos neaprėpiamus nendrynus bei druskos stepes, tačiau tai – žemė, teikianti prieglobstį netgi didžiuliams, nuodingiesiems tarantulams...
Kidzone Baltic
13:40
The Adventures of Chuck & Friends   
He´s a little dump truck with a big sense of humor and lots of energy. Chuck is always curious and has a way of dreaming big -- then putting his dreams into action. He loves to go places and find out how things work, and he never backs away from anything new.
Balticum TV
13:45
LNK
13:45
Sony Turbo Baltic
13:50
Black Gold   
Wildcatters and their crews race each other from location to location as they try to be the first to tap into some of the last remaining oil reserves in Texas. The stakes are higher than they´ve ever been with the dwindling supply of oil and the risk involved in striking oil in Black Gold.
Sony Entertainment
13:55
Sukeisti gyvenimai   
Šioje alternatyvios realybės serijoje Bei ir Dafnė užauga kartu.
TV6
14:00
Univeras   
Saša – garsaus magnato sūnus, kuris atsisako eiti savo tėvo pėdomis ir nusprendžia pradėti savarankišką gyvenimą. Jis viską meta ir įstoja į universitetą, astronomijos fakultetą. Saša įsikuria įprastame bendrabutyje, su įprastais jo gyventojais bei jų kasdienėmis problemomis, kurios praktiškai žinomos kiekvienam mūsų šalyje. Su juo viename bloke gyvena originalūs personažai – gražuolė blondinė Ala, protingoji Tania, šiek tiek apsnūdęs sportininkas Kuzia ir žigolo Goša. Jau vien šios kompanijos užtektų įdomiam ir juokingam siužetui. Tačiau į jų gyvenimą nuolat kišasi ir Sašos tėvas, kuris tikisi, kad jo sūnus apsigalvos ir sugrįš į, jo supratimu, normalų gyvenimą. Todėl jis nuolat nori jam padėti, bet slapta. Rūpestingas tėtušis vis įsivelia į kurioziškas situacijas, o jas sprendžia visi serialo herojai.k.
Fox
14:00
NCIS 7   
Prompted by a murder investigation, Gibbs and his team need to play family counselor to Gibbs´ former mentor, Mike Franks, hoping to prevent an international conflict.
Lietuvos ryto televizija
14:05
Išgyventi Afrikoje   
Greiti...Įniršę...Bebaimiai...Nuo vikriųjų surikatų iki agresyviųjų begemotų, nuo Kalahario dykumos iki Indijos vandenyno rifų. Pribloškianti dokumentika - kaip išgyventi Afrikoje?
Marijampolės TV
14:05
Akloji   
Dokumentinis serialas. Rusija.
Dzūkijos TV
14:05
Išgyventi Afrikoje   
Greiti...Įniršę...Bebaimiai...Nuo vikriųjų surikatų iki agresyviųjų begemotų, nuo Kalahario dykumos iki Indijos vandenyno rifų. Pribloškianti dokumentika - kaip išgyventi Afrikoje?
TV1
14:05
Akloji   
LNK
14:10
Ponia Dila   
Kidzone Baltic
14:10
My Little Pony: Friendship Is Magic   
The Cutie Mark Crusaders enter a talent contest, but their refusal to play their individual talents leads to a hilarious disaster.
TV3
14:30
Mažoji nuotaka   
Tai jausminga ir spalvinga istorija, kupina indiškų šokių, dainų ir skaudžių likimo išbandymų jos herojams. Būdama penkerių Sadna netenka mamos, o tėvas išvyksta užsidirbti pinigų svetur, palikęs ją pas žmonos gimines. Gražuolė baltaodė mergaitė auga su pussesere Ragne, kuri yra tamsi ir, indų supratimu, negraži. Nors mergaičių išvaizda skiriasi, jos viena kitą myli ir palaiko, tačiau Ragini mama Kaušalija niekina priglaustąją Sadną, pavydi jai grožio ir kilniadvasiškumo. Kaušalija bijo, kad Sadna nuvilios vyrus nuo dukters Ragnės. Tačiau Sadna siekia savo pusseserės gerovės – ji sutinka tekėti už psichiškai nestabilaus Aleko – su sąlyga, kad jo jaunesnis brolis, studijuojantis užsienyje, ves jos pusseserę Ragnę. Abi merginos karštai myli savo išrinktuosius, bet likimas joms paruošęs dar daug skaudžių sukrėtimų, išsiskyrimų ir kitokių išbandymų. Kaip viską ištverti, kaip išsaugoti tikėjimą ir meilę aplinkiniams? Serialo herojės įrodys, kad įmanoma.
TV8
14:30
Nemylimi   
Serialas sukurtas pagal pirmąjį Edvino Kalėdos romaną Nemylimi , kuris susilaukė didžiulio skaitytojų dėmesio ir vis dar leidžiamas pakartotinais tiražais. Pasakojamose istorijase kiekvienas žiūrovas galės rasti dalelytę savo paties gyvenimo, pamatyti veikėjų sprendimus, kokius ir pats kažkada yra padaręs. Tai istorija apie meilę – didelę, skausmingą. Vardan savo meilės pagrindinis herojus Viktoras Dragūnas paaukoja savo sąžiningumą ir laisvę, tačiau jo paties sąžinė išlieka kaip žiaurus priekaištas sau pačiam. Jis priverstas atlaikyti pačias didžiausias išdavystes ir išlikti žmogumi. Kita serialo pusė – visuomenės moralumas, tai, ko mums visiems labiausiai trūksta.k.
Viasat History
14:30
Nuslėptos istorijos   
Dramatiškai atskleidžiama tiesa apie Nostradamą ir jo prieštaringiausias pranašystes - nuo nusileidimo mėnulyje iki Prancūzijos karaliaus Henrio II mirties.
VIASAT Nature
14:30
Pasivaikščiojimas po Žemę   
Dėl kerinčių lagūnų Naujoji Kaledonija yra magiška vieta visiems, kurie tyrinėja neįtikėtiną fauną ir florą, ypač Mathieu Vidardui, čia jis pamatys didžiagalvį vėžlį ir keistus rožinius grybus.
Fox Life
14:35
Jamie´s 30 Minute Meals   
Jamie knocks up broccoli orecchiette with courgette and bocconcini salad, plus prosciutto and melon salad.
Fox
14:40
Two And A Half Men   
While Alan and Jake go to Sacramento to pick up a grandfather clock, Charlie gets a prescription for medical marijuana to help him sleep and forget about Chelsea.
Sony Entertainment
14:45
Pagrobti vaikai   
Pagrobti vaikai” įkvėptas realių vaikų pagrobimų, kurie sukrėtė Ispaniją aštuntajame dešimtmetyje. Dvi jaunos moterys – Violeta ir Končita – gyvena toli viena kitos. Būti vienišomis motinomis aštuntojo dešimtmečio Ispanijoje - traumuojančiai sunku.
Sony Turbo Baltic
14:45
Smash Lab   
Smash Labs´ team of maverick engineers breaks down and examines existing technology and then applies what they discover in new, insane ways. You won´t believe the fireballs, collapses and collisions that crash through each explosive episode of this popular series!
Lietuvos ryto televizija
14:55
Vandens žiurkės   
Mieste, kuriame vasara trunka ištisus metus, niekada nesibaigia nusikaltimų sezonas. Sidnėjaus uoste įkurta speciali uosto policija, kurios pareigūnai narsto visus šioje teritorijoje įvykusius nusikaltimus.
Dzūkijos TV
14:55
Vandens žiurkės   
Mieste, kuriame vasara trunka ištisus metus, niekada nesibaigia nusikaltimų sezonas. Sidnėjaus uoste įkurta speciali uosto policija, kurios pareigūnai narsto visus šioje teritorijoje įvykusius nusikaltimus.
TV3
15:00
Mažoji nuotaka   
Tai jausminga ir spalvinga istorija, kupina indiškų šokių, dainų ir skaudžių likimo išbandymų jos herojams. Būdama penkerių Sadna netenka mamos, o tėvas išvyksta užsidirbti pinigų svetur, palikęs ją pas žmonos gimines. Gražuolė baltaodė mergaitė auga su pussesere Ragne, kuri yra tamsi ir, indų supratimu, negraži. Nors mergaičių išvaizda skiriasi, jos viena kitą myli ir palaiko, tačiau Ragini mama Kaušalija niekina priglaustąją Sadną, pavydi jai grožio ir kilniadvasiškumo. Kaušalija bijo, kad Sadna nuvilios vyrus nuo dukters Ragnės. Tačiau Sadna siekia savo pusseserės gerovės – ji sutinka tekėti už psichiškai nestabilaus Aleko – su sąlyga, kad jo jaunesnis brolis, studijuojantis užsienyje, ves jos pusseserę Ragnę. Abi merginos karštai myli savo išrinktuosius, bet likimas joms paruošęs dar daug skaudžių sukrėtimų, išsiskyrimų ir kitokių išbandymų. Kaip viską ištverti, kaip išsaugoti tikėjimą ir meilę aplinkiniams? Serialo herojės įrodys, kad įmanoma.
TV6
15:00
Kovotojas nindzė   
Tai šou, kuriame vyksta atviros varžybos, siekiant rasti dešimt drąsiausių ir fiziškai stipriausių amerikiečių. Laimingieji keliauja į Japoniją, kad įveiktų Sasuke – pasaulyje sudėtingiausią ir žiauriausią kliučių kelią. Tas, kuris greičiausiai sėkmingai pereis visus keturis Sasuke etapus, laimės pagrindinį – Kovotojo nindzės vardą.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
LRT Televizija
15:00
Naisių vasara   
Naisiai pasitinka dar vieną karštą vasarą. Ypač karšta bus kaimo liežuvautojai Anelei, nes už dukros Mildos skolas antstolis sieks areštuoti jos namus. Iš pradžių nesileisdama į kalbas ir vaikydama antstolį su šluota, Anelė tik dar labiau sukomplikuos savo padėtį, bet ar gali būti, kad seną žmogų tikrai išmes į gatvę?
LRT Lituanica
15:00
Naisių vasara   
Naisiai pasitinka dar vieną karštą vasarą. Ypač karšta bus kaimo liežuvautojai Anelei, nes už dukros Mildos skolas antstolis sieks areštuoti jos namus. Iš pradžių nesileisdama į kalbas ir vaikydama antstolį su šluota, Anelė tik dar labiau sukomplikuos savo padėtį, bet ar gali būti, kad seną žmogų tikrai išmes į gatvę?
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Джастин и Брендан за 3 дня сделали шестиногую машину и испытали ее на главной улице города, чтобы доказать, что колеса - не такая уж необходимая деталь.
Kidzone Baltic
15:00
Littlest Pet Shop   
Littlest Pet Shop - small pets are cute, colorful, cheerful, and fun for every child!
Fox Life
15:00
Jamie´s 30 Minute Meals   
Jamie cooks up Thai red prawn curry with jasmine rice, cucumber salad and a papaya platter, in 30 minutes!
РТР Планета Балтия
15:05
Последний янычар   
Не все спокойно в казачьем хуторе, из станицы начинают пропадать молодые девушки, выясняется, что их крадет неизвестный наездник. Этот мужчина хитер, пронырлив и безжалостен, он четко выполняет указания своего владельца, и верит только на слово хозяину. Он с легкостью справляется со всеми врагами, которые появляются на его пути, и одолеет любого, кто помешает выполнить ему поручение владельца. Но, каждый злодей должен быть наказан, и вскоре выясняется, что есть способ одолеть этого безбоязненного воина. Кто же остановит его? Будут ли продолжаться похищения или все-таки найдется тот, кто прекратит все происходящие в станице?
Viasat Explore
15:05
Gigantiškų objektų pervežimas   
Šioje serijoje aptarsime pasiruošimą perkelti du milžiniškus tiltus į naują vietą.
Fox
15:05
Two And A Half Men   
Jake becomes Charlie´s driver after Charlie has his license suspended, and to Charlie´s chagrin, Alan makes plans to attend Chelsea´s birthday party.
Viasat History
15:20
Dingęs Aleksandro Makedoniečio pasaulis   
Afganistane Adamsas ieško dingusio Baktros miesto, vadovaudamasis senovės graikų pasakojimais. Jis vyksta į Talibano teritoriją, kur randa 2500 m. senumo apsauginių sienų ir tvirtovių likučius.
Fox Life
15:20
Devious Maids   
Michael´s ex-wife drops a bomb about Taylor´s past, Adrian tries to cheer up his friend, Valentina and Genevieve try to get Remi to notice Valentina as more than a friend, Spence offers to help Rosie, Carmen gets a meeting with a music producer.
LRT Lituanica
15:22
Naisių vasara   
Naisiai pasitinka dar vieną karštą vasarą. Ypač karšta bus kaimo liežuvautojai Anelei, nes už dukros Mildos skolas antstolis sieks areštuoti jos namus. Iš pradžių nesileisdama į kalbas ir vaikydama antstolį su šluota, Anelė tik dar labiau sukomplikuos savo padėtį, bet ar gali būti, kad seną žmogų tikrai išmes į gatvę?
LRT Televizija
15:25
Naisių vasara   
Naisiai pasitinka dar vieną karštą vasarą. Ypač karšta bus kaimo liežuvautojai Anelei, nes už dukros Mildos skolas antstolis sieks areštuoti jos namus. Iš pradžių nesileisdama į kalbas ir vaikydama antstolį su šluota, Anelė tik dar labiau sukomplikuos savo padėtį, bet ar gali būti, kad seną žmogų tikrai išmes į gatvę?
VIASAT Nature
15:25
Gyvūnai visą parą   
Šioje jaudinančioje serijoje du puikūs šunys moko kitą asocialų šunį gero elgesio, o Sant Tigivinklo darbuotojai turi gelbėti tvoroje įstrigusį elniuką.
Fox
15:25
The Listener   
Toby and Dev investigate a serial killer who leaves live snakes with his victims, echoing the calling card of a past culprit who Michelle may have wrongly put behind bars.
TV3
15:30
Laukinė Esmeralda   
Esmeralda – laukinė dvylikametė mergaitė, besibastanti Meksikos gatvėmis, neturi nei mamos, nei tėčio, nemoka nei rašyti, nei skaityti. Ją prižiūri, o tiksliau – išnaudoja, – Dona Rita. Ji verčia mergaitę gatvėje prašyti išmaldos ir pardavinėti smulkmenas. Esmeralda turi tik vieną tikrą draugą – bendraamžį Pablą, kuris vienintelis jos nepravardžiuoja ir nuoširdžiai ja rūpinasi. Deja, aukštesniam socialiniam sluoksniui priklausantys Pablo tėvai prieštarauja tokiai berniuko draugystei. Jis tėvų norams nepaklūsta ir vaikiška draugystė metams bėgant išauga į suaugusiųjų meilę. Tačiau likimas juos išskiria – Pablas išvyksta mokytis į Niujorką, o Esmeralda lieka Meksike. Tiesa, prieš Pablui išvykstant, prieš jo tėvų valią jaunuoliai susituokia. Tėvai, to nežinodami, verčia jį vesti savo socialinės klasės ir tokio pat išsilavinimo Moniką. Tėvas net bando suorganizuoti Esmeraldos pagrobimą. Likusi viena laukinukė susilaukia dvynukų – berniuko ir mergaitės, o neturėdama kaip gauti sergantiems mažyliams reikalingų vaistų sutinka tekėti už kito vyro. Pablas, manydamas, kad vaikai ne jo, rengiasi vesti Moniką. Tačiau stipri laukinės moters dvasia neleis Esmeraldai pasiduoti. Ji įrodys, kad gali būti išsilavinusi ir įdomi moteris, verta Pablo dėmesio! Vos pasirodęs šis filmas šovė į žiūrimiausių filmų trejetuką Meksikoje. Pagrindinį – Esmeraldos – vaidmenį atlieka Meksikos modelis, aktorė ir dainininkė, apdovanota Lotynų Amerikos Grammy statulėle. Lietuvos žiūrovams ji pažįstama iš serialų Maištingas angelas , Mano nuodėmė ir Meilės triumfas .
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Делаем молоточек-крокодил, мелки, настольное торнадо и не только!
Kidzone Baltic
15:30
Lego Ninjago   
Ninjago was created by the First Master of Spinjitzu using the Four Golden Weapons. Wu and Garmadon fought, and the older brother, Garmadon, was banished to the Underworld. Peace didn´t last for long, as Garmadon had sent Skeletons from the underworld to steal the four Weapons. Sensei Wu found four teenagers to train as ninja; Kai, Jay, Cole, and Zane, one of whom, Kai, had a sister, Nya, who had been captured by the Skeletons.
Ren Lietuva
15:35
Sony Entertainment
15:35
Klaidusis Los Andželas   
Naujų santykių, gašlių pagundų ir viskas arba nieko sprendimų kupiname seriale jaunuoliai grumiasi su gyvenimo sėkmę nulemiančiais iššūkiais šou pasaulio industrijos nerealybėje.
Marijampolės TV
15:40
Visa menanti   
Detektyvinis serialas. JAV.
Sony Turbo Baltic
15:40
Stunt Heroes   
Explosions, crashes, take a guided tour through the dangerous world of stuntmen and women. This exciting and highly entertaining series shows unique behind-the-scenes material of the people who are right in the middle of the action, and those who invent the action. Need a huge car crash? An exploding truck? A wild car chase? No problem! Spectacular stunts are not only their job but their passion! Accompany the Stunt Heroes as they go about their daily business, from the conception of action sequences to their realization in front of the cameras.
TV1
15:40
LRT Televizija
15:50
Puaro   
Kas nežino Erkiulio Puaro? Ekscentriškas, rafinuotas, savimyla belgas pamokė pasaulį judinti pilkąsias smegenų ląsteles ir pasitelkiant tik logiką, be ginklų ar raumenų jėgos, išaiškinti neįtikėtinus nusikaltimus.
Viasat Explore
15:55
Dekonstrukcija   
Slėgiu apdorojamos medienos tarnavimo laikas ilgesnis, ji atspari pelėsiui, puvimui ir vabzdžiams. Specialistas Mattas Blashaw sužino, kaip ji gaminama, ir kaip išsilaiko tikro pasaulio sąlygose.
Kidzone Baltic
15:55
Team Galaxy   
What happens when three outrageous teenagers are thrown into the most eye-popping space adventures? Team Galaxy tells the story of friends like no others: Josh, Yoko and Brett. The three of them have been chosen to attend Galaxy High, the coolest high school on earth where they are trained to become space marshals.
Fox Life
16:05
Devious Maids   
The arrival of Genevieve´s brother complicates matters for Zoila, Rosie vows to help Spence with his marriage, Alejandro allows Carmen to be a guest at a party he´s hosting, Marisol offers to work at a fundraiser at the Powell house.
Fox
16:05
Criminal Minds   
The BAU searches for a kidnapper after an emaciated boy is found in an Arizona desert and another boy disappears. Meanwhile, Morgan uses his own scarred past to bond with the rescued kid.
LRT Kultūra
16:10
Namelis prerijose   
Namelis prerijose . Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974-1983 m. 14 s.
Viasat History
16:10
Laiko komanda   
Laiko komanda keliauja į Pietų Velsą tyrinėti Romėnų legiono forto Caerleon - vieno įžymiausių ir geriausiai išsilaikiusių Romėnų vietų D. Britanijoje.
Sony Turbo Baltic
16:10
Hell On Wheels   
Cullen´s past haunts Hell on Wheels, leaving the fate of the railroad hanging in the balance.
VIASAT Nature
16:15
Šunys patruliai   
Polas ir Epikas iš policijos delta kinologų komandos sprendžia problemas po didžiulio skrydžio, o Springhilo kalėjimo darbuotojai lankytojo automobilyje randa šautuvą ir amunicijos.
Kidzone Baltic
16:20
Monster Buster Club   
Three kids are charged with saving their town from alien invasions with the help of an alien girl named Cathy. Along with her grandfather, they reform a renegade alien hunter club that was founded centuries ago called the Monster Buster Club.
Sony Entertainment
16:25
Jaunasis vilkas   
Lėtapėdį paauglį užpuolęs vilkolakis perduoda savo prakeiksmą. Kartu vaikinas gauna ir priešų.
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
Вы видели летающую змею? Или слоновую корову? Марви проверит ваши знания о мире животных при помощи забавных конкурсов и увлекательных фактов.
VIASAT Nature
16:35
Šunys patruliai   
Springhilo ir Kristčurčo kalėjimų prižiūrėtojai susiduria su nenurimstančiais lankytojais, o paieškos ir gelbėjimo komandoje dirbantis šuo Gema turi išlaikyti išbandymą.
Fox Life
16:45
Grey´s Anatomy   
Several of the doctors fight to become the new face of Seattle Grace, April brings in an emergency case, and Jackson and Alex work with a transgender teen couple. The hospital implements new policies which test the patience of the staff.
Fox
16:50
Criminal Minds   
The BAU team heads to Oregon to investigate a series of gothic, ritualistic murders.
National Geographic Channel
16:50
Nazi Megastructures   
April 1945. Hitler is in the center of Berlin, 30 feet (10 meters) underground, surrounded by 13-foot (4m)-thick concrete walls, safe from any attack the Allies can throw at him from the air. But the Russians are advancing on the ground the Red Army is li
TV6
17:00
Kobra 11   
Pašėlusius geriausių greitkelio policijos detektyvų Tomo Kranicho ir Zemyro Grkhano nuotykius pamėgo ne tik 10 milijonų Vokietijos gyventojų, bet ir TV3 žiūrovai. Sudėtingos bylos, pašėlusios gaudynės, profesionaliai atlikti nutrūktgalviški triukai... Tačiau naujajame sezone Tomas ir Zemyras persekios ne tik eismo taisyklių pažeidėjus, žudikus ir šantažuotojus. Jie tirs banko apiplėšimą, paslaptingas avarijas ir netgi pateks į nusikaltėlių pinkles...
LRT Kultūra
17:00
Nuodėminga meilė   
Nuodėminga meilė . Serialas. Vokietija. 2012-2013 m. N-7. 11/110 s.
Viasat History
17:00
Muzejaus paslaptys   
Vedėjas Don Wildman tiria miniatiūrinę žmogaus galvą, pargabentą iš Pietų Amerikos džiunglių.
VIASAT Nature
17:00
Gepardų dienoraščiai   
Beginsui sunku atsispirti Legesei, kuriai, atrodo, prasidėjo ruja. Tuo metu Čiobės sveikatos problemos baigiasi, tačiau dabar Emilei tenka slaugyti du sergančius gepardo jauniklius.
Kidzone Baltic
17:00
Horrid Henry   
It´s not easy being me!
Viasat Explore
17:05
Didieji pardavimai   
Pradėdami Kanados aukciono sezoną Didžiojoje stepėje, Albertos provincijoje, Ritchie Bros. Auctioneers bando ieškoti galimybių sumušti savo Kanados padalinio 2012 metų milijardo dolerių rekordą.
Sony Turbo Baltic
17:05
Duck Commander   
Follows a wealthy Louisiana family known for their successful duck-hunting business.
Sony Entertainment
17:15
Sukeisti gyvenimai   
Kol Regina prašo Andželos pagalbos, Tobis automobilių plovykloje nusprendžia imtis veiksmų.
Kidzone Baltic
17:15
My Little Pony: Friendship Is Magic   
Fluttershy´s ill-considered offer to let the rambunctious Cutie Mark Crusaders sleep over at her house drives her to distraction and then danger.
Ren Lietuva
17:20
Солдаты   
ПРЕМЬЕРА. Сериал 17:00 ПРЕМЬЕРА. Сериал
Fox Life
17:25
Grey´s Anatomy   
As the hospital spirals closer to financial ruin, Owen must make some tough decisions. Alex and Jo work together to save the life of an infant, and April asks Jackson for dating advice.
Balticum TV
17:30
Šalčio gniaužtuose   
Jeigu spaustų 40 laipsnių šaltukas, jūs į lauką nekištumėte nosies. O ką pasiūlytumėte Arkties gyventojams, kuriems tokios atšiaurios sąlygos yra kasdienybė. Jie privalo ne tik ištverti ledinį šaltį, bet ir keliauti į darbą kaip į šventę. Sunku patikėti, bet gyvenimas čia ne tik verda, jis tiesiog kunkuliuoja! Šunų lenktynės, automobilių testavimas, ledo viešbučių parodos.
Viasat Explore
17:30
Pakeltas!   
Šimtametis namas su dviem didžiuliais kaminais namų pakėlėjų komandai suteikia progą užsidirbti pinigų.
Sony Turbo Baltic
17:35
Duck Commander   
Follows a wealthy Louisiana family known for their successful duck-hunting business.
Fox
17:35
NCIS 7   
With the team´s help, Vance faces his demons while uncovering a complex relationship with a killer that puts his whole family in danger.
TV1
17:40
Kidzone Baltic
17:40
Stoked   
Stoked is a story about six teens and their not so wonderful summer jobs on the majestical Sunset Island. They spend their summer working at resort which turns out to be more than they bargained for, the hours are bad, the uniforms suck, and their manager isn´t the nicest of people, but they de-stress by surfing the choicest waves when they don´t have to work.
National Geographic Channel
17:40
Danger Decoded   
A collection of caught-on-camera disasters, including a motocross stunt that goes spectacularly wrong in front of a horrified audience.
TV6
18:00
Kaulai   
Nors serialas Kaulai yra apie sudėtingas procedūras tiriant šiurpius nusikaltimus ir nelaimes, jo autoriai jį sugeba pateikti su saikinga humoro doze, įtaigiai ir įdomiai, iškart pagaudami žiūrovo dėmesį. Filme pasakojama apie daktarę Temperancę Brenan – nepaprastai gabią antropologijos specialistę – kuri kartu su specialiuoju ypatinguoju FTB agentu Syliu Būtu imasi tirti sunkiai išaiškinamų žmogžudysčių, kai policija įprastais metodais neįstengia net aukos tapatybės nustatyti.
TV8
18:00
Kerštas   
Čia gražiausi paplūdimiai, brangiausios visoje Amerikoje vilos, rafinuotumas ir geras skonis. Keršto herojai mėgaujasi pasiplaukiojimais prabangiausiomis jachtomis, pasivažinėjimais vienetiniais automobiliais, popietėmis golfo aikštynuose, vakarienėmis nepriekaištinguose restoranuose, apsipirkinėjimu prie kiekvieno kampo esančiose garsiausių dizainerių parduotuvėse.
Balticum TV
18:00
Departamentas   
Rusijoje klesti nebaudžiamas nusikalstamumas ir korupcija. Valdžios atstovai ir policijos pareigūnai ištikimai tarnauja nerašytai taisyklei ranka ranką plauna . Įstatymų sargai bendradarbiauja su nusikaltėlių klanais, o kartais jiems net vadovauja. Žmogžudysčių tyrimai nurašomi už sutartą atlygį. Tačiau šioje supuvusioje sistemoje pasitaiko baltų varnų - sąžiningų krimiminalistų, kurie į kolegų nusižengimus nežiūri pro pirštus. Tokie dirba specialiame vidinių tyrimų skyriuje. Jų užduotis - išnarplioti painias korupcines schemas, į kurias įsivėlę teisėsaugos pareigūnai.
Sony Turbo Baltic
18:05
Buck Commander   
From batting practice to bow practice and outfield to in-the-field, every episode highlights the camaraderie, comedy and corporate antics of the six co-owners of the Buck Commander company.
National Geographic Channel
18:05
Danger Decoded   
Discover what went wrong in a series of caught-on-camera disasters. After analysing visual clues, can you spot the deadly danger about to unfold?
Sony Entertainment
18:10
Grynakraujai   
Serijoje pasakoja apie Grynakraujus vampyrus iš Vampyro dienoraščių”.
Fox Life
18:10
Castle   
In the first of a two-episode story arc, Castle & Beckett begin a murder investigation that also exposes a plot to kidnap the daughter of a wealthy Middle Eastern businessman.
Viasat Explore
18:15
Medienos karaliai   
Bytas ir Andrė tūkstančio metų senumo medį parduos ekscentriškam Arkanzaso milijonieriui, o Piteris tiek suerzins Brajaną jaunesnįjį, kad užvirs kova dėl naujos įrangos.
Fox
18:15
NCIS 7   
When an attempted robbery leaves a Lieutenant dead and the entire city without power, the team must figure out what happened through old fashion methods.
VIASAT Nature
18:20
Planeta Europa   
Paminėkite Neusiedlo ežerą, ir daugelis žmonių įsivaizduos neaprėpiamus nendrynus bei druskos stepes, tačiau tai – žemė, teikianti prieglobstį netgi didžiuliams, nuodingiesiems tarantulams...
BTV
18:25
Ren Lietuva
18:25
Солдаты   
ПРЕМЬЕРА. Сериал 18:05 ПРЕМЬЕРА. Сериал
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Бриттани очень боялась звука пробки в ванне, и она знает, что она такая не одна. Поэтому ее задача - придумать игрушку, которая одновременно будет работать как пробка и как глушитель.
Sony Turbo Baltic
18:30
Buck Commander   
From batting practice to bow practice and outfield to in-the-field, every episode highlights the camaraderie, comedy and corporate antics of the six co-owners of the Buck Commander company.
Kidzone Baltic
18:40
Team Galaxy   
What happens when three outrageous teenagers are thrown into the most eye-popping space adventures? Team Galaxy tells the story of friends like no others: Josh, Yoko and Brett. The three of them have been chosen to attend Galaxy High, the coolest high school on earth where they are trained to become space marshals.
Fox Life
18:50
Devious Maids   
A visitor from Carmen´s past appears at Alejandro´s house, Valentina tries to control her emotions, new information about Flora comes to light, Peri thinks Spence is having an affair, Evelyn and Adrian celebrate an important birthday.
Sony Turbo Baltic
18:55
Smash Lab   
Smash Labs´ team of maverick engineers breaks down and examines existing technology and then applies what they discover in new, insane ways. You won´t believe the fireballs, collapses and collisions that crash through each explosive episode of this popular series!
Init TV
19:00
Slaptieji agentai   
(23,24)
TV6
19:00
CSI Majamis   
Vadovaujami leitenanto Horacijaus Keino (Davidas Caruso), Majamio-Deido kriminalistai dirba apsupti nuostabios atogrąžų gamtos ir Majamio kultūrinių skirtumų. Keinas, anksčiau Niujorke dirbęs išminuotojų būrio detektyvu, tirdamas bylas dažnai pasikliauja ir nuojauta, ir įkalčiais. Majamio-Deido kriminalistų komandai dar priklauso Kali Diukein (Emily Procter), dvikalbė pietietė gražuolė, kurios specializacija – balistika, Erikas Delkas (Adamas Rodriguezas), patyręs naras, puikiais pažįstantis visus Floridos vandens kelius, ir entuziastiškas buvęs patrulis Rajanas Vulfas, jaunesnysis komandos narys. Su jais kartu dirba Aleks Vuds (Khandi Alexander), atsidavusi teismo medicinos ekspertė, labai jautriai žiūrinti į savo mirusias aukas, Frenkas Tripas (Rexas Linnas), daug matęs seno kirpimo policininkas, neseniai paaukštintas į seržantus, ir Natalija Boa Vista, kurios neįprastas patekimas į laboratoriją komandoje sukėlė daug ginčų.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Balticum TV
19:00
Komanda Č   
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Делаем коробку для завтрака в стиле сафари, ароматные камешки и не только!
Sony Entertainment
19:00
Detektyvė Rizoli   
Dviejų gydytojų nužudymo tyrimui trukdo teisėjas, kuris dėl asmeninių priežasčių nepasirašo kratos orderio.
Fox
19:00
NCIS 8   
NCIS discovers that one of its former investigative assistants found brutally stabbed to death was selling details for how to rob a warehouse full of valuable possessions belonging to a woman convicted of fraud. Meanwhile, a new special agent joins the office.
Kidzone Baltic
19:05
Lego Ninjago   
Ninjago was created by the First Master of Spinjitzu using the Four Golden Weapons. Wu and Garmadon fought, and the older brother, Garmadon, was banished to the Underworld. Peace didn´t last for long, as Garmadon had sent Skeletons from the underworld to steal the four Weapons. Sensei Wu found four teenagers to train as ninja; Kai, Jay, Cole, and Zane, one of whom, Kai, had a sister, Nya, who had been captured by the Skeletons.
Viasat History
19:15
II Pasaulinio karo aviakatastrofų sekliai   
Šiame epizode ieškoma tiesos apie įžymų Eagle Rock sudužimą, kurio metu žuvo Princas Jurgis, karaliaus Jurgio VI brolis.
Lietuvos ryto televizija
19:25
Kulinaras   
Kriminalinis serialas. Rež.: A.Ivanovas. Vaid.: I.Botvinas, S.Gamovas, A.Žukova. Rusija
Dzūkijos TV
19:25
Kulinaras   
Kriminalinis serialas. Rež.: A.Ivanovas. Vaid.: I.Botvinas, S.Gamovas, A.Žukova. Rusija.
BTV
19:25
Policija ir Ko   
(Grosstadtrevier (Cops And Companions)I)
TV3
19:30
Moterų laimė   
Autentiškas, dramatiškas ir pamokančias gyvenimo istorijas perteiks talentingos Lietuvos aktorės – Gabija Ryškuvienė, Daiva Tamošiūnaitė, Vaida Būtytė, Goda Petkutė bei Akvilina Ubartaitė. Moterų laimės herojės – sostinėje gyvenančios keturios moterys. Visos jos – labai skirtingos. Skirtingi jų siekiai ir ieškojimai. Viena mėgina tapti laiminga, kita ieško meilės, trečia pradeda lipti karjeros laiptais, ketvirta visomis keturiomis kabinasi į gyvenimą. Šitame kelyje – daugybė kliūčių, kurias moterims teks įveikti. Penktoji, pagrindinė herojė patirs ir praradimo skausmą ir netikėto atradimo džiaugsmą.
Fox Life
19:30
Devious Maids   
Zoila´s job is jeopardized when Genevieve has financial troubles, Marisol makes a discovery at the Powell house, Carmen is jealous when Sam starts dating, Valentina worries about Remi´s erratic behavior.
Kidzone Baltic
19:30
Monster Buster Club   
Three kids are charged with saving their town from alien invasions with the help of an alien girl named Cathy. Along with her grandfather, they reform a renegade alien hunter club that was founded centuries ago called the Monster Buster Club.
Fox
19:40
The Whispers   
An unseen force is manipulating society´s most innocent-our children-to act in favor of its cause. As the kids unwittingly help this unknown enemy, the clock counts down in this suspenseful race to save humanity.
Sony Turbo Baltic
19:45
The IT Crowd   
Moss is menaced by bullies, Roy is forced to lend Douglas £20, and Jen´s home is worked on by someone she suspects might be a Builder From Hell.
Viasat Explore
19:50
Dekonstrukcija   
Vedėjas Mattas Blashaw tyrinėja suvirinimo pasaulį. Jis įkaitina truputį padegamojo mišinio ir parodo, kaip suvirinimas buvo atliekamas iki elektros amžiaus, ir nagrinėja suvirinimo aparatų gamybą.
TV6
20:00
Univeras   
Saša – garsaus magnato sūnus, kuris atsisako eiti savo tėvo pėdomis ir nusprendžia pradėti savarankišką gyvenimą. Jis viską meta ir įstoja į universitetą, astronomijos fakultetą. Saša įsikuria įprastame bendrabutyje, su įprastais jo gyventojais bei jų kasdienėmis problemomis, kurios praktiškai žinomos kiekvienam mūsų šalyje. Su juo viename bloke gyvena originalūs personažai – gražuolė blondinė Ala, protingoji Tania, šiek tiek apsnūdęs sportininkas Kuzia ir žigolo Goša. Jau vien šios kompanijos užtektų įdomiam ir juokingam siužetui. Tačiau į jų gyvenimą nuolat kišasi ir Sašos tėvas, kuris tikisi, kad jo sūnus apsigalvos ir sugrįš į, jo supratimu, normalų gyvenimą. Todėl jis nuolat nori jam padėti, bet slapta. Rūpestingas tėtušis vis įsivelia į kurioziškas situacijas, o jas sprendžia visi serialo herojai.
Sony Entertainment
20:00
Ties riba   
Pyteris ir visa tyrėjų komanda - itin svarbių įvykių sūkuryje.
Kidzone Baltic
20:00
Littlest Pet Shop   
Littlest Pet Shop - small pets are cute, colorful, cheerful, and fun for every child!
TV1
20:00
Karadajus   
Viasat History
20:05
Noslēpumu mednieki   
Pasakojimas apie Rojaus sodą yra viena įspūdingiausių ir ilgiausiai išlikusių kada nors žmonijos sukurtų istorijų. Mokslininkas Juris Zarinsas bandys įrodyti, kad sodas iš tiesų egzistavo.
Sony Turbo Baltic
20:15
Hell On Wheels   
Durant must save the railroad while fighting for his own life. Meanwhile Cullen fights to save an old friend.
Fox Life
20:15
Scandal   
Unable to believe Jake is guilty, Olivia seeks out Tom for more information; Huck plays with fire.
Lietuvos ryto televizija
20:25
Anna German   
Biografinis serialas. Rež.: V.Kšistekas, A.Timenko. Vaid.: J.Moro, Š.Sendrovskis, J.Vasiljeva. Rusija
Dzūkijos TV
20:25
Anna German   
Biografinis serialas. Rež.: V.Kšistekas, A.Timenko. Vaid.: J.Moro, Š.Sendrovskis, J.Vasiljeva. Rusija.
TV6
20:30
Univeras   
Saša – garsaus magnato sūnus, kuris atsisako eiti savo tėvo pėdomis ir nusprendžia pradėti savarankišką gyvenimą. Jis viską meta ir įstoja į universitetą, astronomijos fakultetą. Saša įsikuria įprastame bendrabutyje, su įprastais jo gyventojais bei jų kasdienėmis problemomis, kurios praktiškai žinomos kiekvienam mūsų šalyje. Su juo viename bloke gyvena originalūs personažai – gražuolė blondinė Ala, protingoji Tania, šiek tiek apsnūdęs sportininkas Kuzia ir žigolo Goša. Jau vien šios kompanijos užtektų įdomiam ir juokingam siužetui. Tačiau į jų gyvenimą nuolat kišasi ir Sašos tėvas, kuris tikisi, kad jo sūnus apsigalvos ir sugrįš į, jo supratimu, normalų gyvenimą. Todėl jis nuolat nori jam padėti, bet slapta. Rūpestingas tėtušis vis įsivelia į kurioziškas situacijas, o jas sprendžia visi serialo herojai.
LRT Kultūra
20:30
Magiški fėjų Vinksių nuotykiai 5   
Magiški fėjų Vinksių nuotykiai 5 . Animacinis nuotykių serialas. Italija. 2012 m. 5/18 s.
Viasat Explore
20:30
Maisto varžybos   
Sinsinatis. Adamas aplanko Sinsinatį Ojaho valstijoje. Jis paragauja nuostabių keptų sumuštinių su sūriu, aštrios sriubos ir makaronų. Adamas padeda beisbolo treneriui dalyvauti sumuštinių valgymo rungtyje.
Kidzone Baltic
20:30
Stoked   
Stoked is a story about six teens and their not so wonderful summer jobs on the majestical Sunset Island. They spend their summer working at resort which turns out to be more than they bargained for, the hours are bad, the uniforms suck, and their manager isn´t the nicest of people, but they de-stress by surfing the choicest waves when they don´t have to work.
Fox
20:30
Two and a Half Men   
Alan unsuccessfully tries to keep Jake from finding out that he´s sleeping with his friend Eldridge´s mom, while Charlie contemplates giving up drinking after an unusually wild night he can´t remember.
TV8
20:35
Nemylimi   
Serialas sukurtas pagal pirmąjį Edvino Kalėdos romaną Nemylimi , kuris susilaukė didžiulio skaitytojų dėmesio ir vis dar leidžiamas pakartotinais tiražais. Pasakojamose istorijase kiekvienas žiūrovas galės rasti dalelytę savo paties gyvenimo, pamatyti veikėjų sprendimus, kokius ir pats kažkada yra padaręs. Tai istorija apie meilę – didelę, skausmingą. Vardan savo meilės pagrindinis herojus Viktoras Dragūnas paaukoja savo sąžiningumą ir laisvę, tačiau jo paties sąžinė išlieka kaip žiaurus priekaištas sau pačiam. Jis priverstas atlaikyti pačias didžiausias išdavystes ir išlikti žmogumi. Kita serialo pusė – visuomenės moralumas, tai, ko mums visiems labiausiai trūksta.
Da Vinci Learning
20:45
Марви Хаммер   
Марви и его друзья готовы к новым, увлекательным приключениям...
Viasat Explore
20:50
Maisto varžybos   
Mobilas. Adamas Richmanas gražiajame Mobile, Alabamos valstijoje, padeda buvusiam rekordininkui suvalgyti 422 austres ir susigrąžinti čempiono vardą.
РТР Планета Балтия
20:55
Тайны следствия-14   
РУССКАЯ СЕРИЯ. Анна Ковальчук в детективном телесериале
Fox Life
20:55
Scandal   
Fitz and Jake continue to fight over Olivia, but Olivia needs them to focus on the real prize, taking down command. Meanwhile, Huck longs to connect with his family and Quinn continues tracking Kubiak. Back at the White House, Cyrus exploits finally catch up to him, but Elizabeth North´s plan is much bigger than anyone ever expected.
Fox
20:55
Two and a Half Men   
When Lindsey asks Alan to move in with her, Charlie will do anything to get Alan to say yes.
TV6
21:00
Naša Raša   
Ar žinote, kur iš tiesų dirba pigiausiai apmokami, bet užtat labai kūrybingi statybininkai? Kaip manote, kodėl didžiausioje Rytų valstybėje net ir vargšai valgo ne raudoną, o tik juodą ikrą? Futbolo gerbėjai čia atras dar vieną žvaigždžių komandą, kuriai niekaip nesiseka laimėti, o moterys sužinos, kodėl vyrai ne tik žiūri televizorių, bet su juo dar ir kalba. Tik čia galima pamatyti netradicinės orientacijos gamyklos darbuotoją, kuris neriasi iš kailio tam, kad viršininkas sutiktų už jo tekėti.
Balticum TV
21:00
Transporteris   
Kultinio Transporterio įkvėptas serialas apie Franką Martiną – išskirtinių siuntų ir išskirtinių žmonių pervežėją. Jis nieko neklausinėja, vairuoja greitai ir manevringai, turi tris svarbiausias taisykles, kurias pats nuolat sulaužo, o jo paslaugos kainuoja atitinkamai.
Sony Entertainment
21:00
Žmogžudystės kodas   
Moterys praneša apie Jaspero žmogžudystę, tačiau kitą dieną Liusės kolega iš policijos praneša, kad kūnas - dingo.
VIASAT Nature
21:05
Serengenčio klajūnai   
Žmonijos lopšys. Ekspertas Jeanas Du Plessis keliauja į Mahalo kalnų nacionalinį parką, tikėdamasis šiek tiek laiko praleisti su laukinėmis šimpanzėmis, gyvenančiomis šioje nuošalioje saugomoje Tanzanijos vietovėje.
Kidzone Baltic
21:05
Horrid Henry   
It´s not easy being me!
Sony Turbo Baltic
21:10
Dexter   
Dexter and Lumen are trying to figure out how to get Jordan Chase but he catches on to the fact they have been under video surveillance.
Fox
21:15
NCIS 8   
Gibbs questions Vance´s motives when he is asked to interrogate a teenage boy accused of killing his retired Marine father.
Fox Life
21:40
Scandal   
Robin and Huck uncover West Angola conspiracy, Jake goes after Rowan, Cyrus´s explicit photos hit the internet and the President underestimated Andrew.
Viasat Explore
22:00
Medienos karaliai   
Pastatę puikų namą, Bytas ir Semas klientų padrąsinami žaisti dažasvydį šių valdose. Tuo metu Piteris perstato didžiulį draugo svirną, tačiau pirma jam reikia šį statinį išardyti!
Viasat History
22:00
Ilgas šešėlis   
I Pasaulinis karas suskaldė senąsias, Europą amžiais valdžiusias imperijas. David Reynolds keliauja į Čekiją ir Prancūziją ištirti 1919 m. drastiškai pasikeitusius centrinės Europos žemėlapius.
VIASAT Nature
22:00
Šaltakraujų istorija   
Sužinosime apie didžiausių ir įspūdingiausių roplių gyvenimą – krokodilų ir vėžlių. Juos dengia šarvai – stori žvynai. Tačiau nepaisant išvaizdos, šie gyvūnai kartais elgiasi labai šiltai.
Sony Entertainment
22:00
Nešvilis   
Rajena ir Dykonas vėl kartu.
Fox
22:00
Criminal Minds   
When frozen bodies are found in Nevada floating in water, the BAU’s investigation leads them to suspect that the victims were part of a cult that could be behind the deaths. Also, JJ confronts old demons from her abduction and torture last year.
Sony Turbo Baltic
22:10
Underbelly   
Welcome to the compelling world of Underbelly: Razor! Season four of Underbelly details the real life events that occurred in Sydney, Australia when organized crime began. Set in one of the city’s most colourful eras; 1927 to 1936. It was a time when the notorious vice queens, Tilly Devine and Kate Leigh battled for supremacy over an evil world built on illegal drugs, gambling, extortion and prostitution.
Fox Life
22:20
Scandal   
Olivia is kidnapped and held hostage in an unknown location.
Balticum TV
22:30
Komisaras Manara   
Į Toskanos provincijos miestelio policijos nuovadą netikėtai atvyksta neeilinis naujokas - komisaras Luka Manara. Čia savi įstatymai ir savos taisyklės. Pareigūnai nepasižymi ypatingu kruopštumu ir didele nuovoka. Bet atvykėlis neketina sėdėti sudėjęs rankų. Pokyčiai prasideda nuo paties komisaro kabineto. O čia, kur buvusios, kur nebuvusios užklumpa pirmosios bylos. Be to, Manara neatsigina žavingų moterų dėmesio. Belieka tik apsispręsti su kuria kolege užmegsti romanėlį. Ar įmanoma romantiškus santykius suderinti su įtemptu darbu?
TV1
22:40
Fox
22:40
Criminal Minds   
The BAU searches for a kidnapper after an emaciated boy is found in an Arizona desert and another boy disappears. Meanwhile, Morgan uses his own scarred past to bond with the rescued kid.
National Geographic Channel
22:40
Danger Decoded   
A street-racing event in Brazil ends in disaster and a burning car in Norway is set to cause chaos. Can you decode the danger?
Viasat Explore
22:45
Didieji pardavimai   
Edmontono filiale darbų netrūksta, nes reikia ruoštis dar vienam rekordus mušančiam aukcionui. Pristatomas ir išskirtinis pirkinys – vienintelis toks pasaulyje Haglundo karinis automobilis.
РТР Планета Балтия
22:50
Чужое гнездо   
В многосерийном фильме мир крутится вокруг двух семей и любви их младших представителей.
TV8
22:55
Kerštas   
Čia gražiausi paplūdimiai, brangiausios visoje Amerikoje vilos, rafinuotumas ir geras skonis. Keršto herojai mėgaujasi pasiplaukiojimais prabangiausiomis jachtomis, pasivažinėjimais vienetiniais automobiliais, popietėmis golfo aikštynuose, vakarienėmis nepriekaištinguose restoranuose, apsipirkinėjimu prie kiekvieno kampo esančiose garsiausių dizainerių parduotuvėse.
Sony Entertainment
22:55
Nuodėmingoji Kalifornija   
Henkas nežino kaip pasakyti namo grįžusiai Bekai, kad ji turi brolį.
LRT Televizija
23:00
Alisa   
Alisa . Fantastinė drama. Didžioji Britanija, Kanada. 2009 m. 1 s. Rež. Nick Willing.
Viasat History
23:00
Krikščionybės istorija   
Ši dalis tyrinėja Evangelinį protestantizmą, kuris paplito visame pasaulyje ir kurį paskatino gilaus ryšio su Dievu ieškojimas.
Viasat Explore
23:05
Didieji pardavimai   
Pradėdami Kanados aukciono sezoną Didžiojoje stepėje, Albertos provincijoje, Ritchie Bros. Auctioneers bando ieškoti galimybių sumušti savo Kanados padalinio 2012 metų milijardo dolerių rekordą.
Fox Life
23:05
Revenge   
In order to survive, Emily and Victoria must set aside their grudge, while Jack and David race to save them before they kill each other.
Sony Entertainment
23:25
Nuodėmingoji Kalifornija   
Ta diena galiausiai išaušo. Ar Marsė ir Čarlis bus stipresni nei Stju pasiūlymas?
Fox
23:25
The Walking Dead   
Police officer Rick Grimes leads a group of survivors in a world overrun by zombies. The season picks up shortly after Season 4 left off. What follows is a story that weaves the true motives of the people of Terminus with the hopeful prospect of a cure in Washington, D.C., the fate of the group’s lost comrades, as well as new locales, new conflicts, and new obstacles in keeping the group together and staying alive.
Balticum TV
23:30
Lelijos   
Airisė, Mėja ir Rubė. Trys seserys, kurioms šeima - svarbiau už viską. Jos bręsta ne dienomis, o valandomis, nes gyvenimas negaili pamokų. Seserims tenka rūpintis psichologiškai palūžusiu broliu ir anksti našliu tapusiu tėvu. Jos kaip liūtės kaunasi už vietą po saule ir už seserų laimę.
Viasat Explore
23:30
Gigantiški statiniai   
Šioje serijoje žiūrovams parodysime geriausiai išlikusius senovės plytinius statinius, taip pat pristatysime šiuolaikiškiausias technologijas, leidžiančias statyti ekologiškus pastatus.
National Geographic Channel
23:30
Air Crash Investigation 11   
Revealing how 273 people were killed when American Airlines Flight 191 lost its left engine in the deadliest aviation accident in US history.
VIASAT Nature
23:45
Pasivaikščiojimas po Žemę   
Dėl kerinčių lagūnų Naujoji Kaledonija yra magiška vieta visiems, kurie tyrinėja neįtikėtiną fauną ir florą, ypač Mathieu Vidardui, čia jis pamatys didžiagalvį vėžlį ir keistus rožinius grybus.
Fox Life
23:45
Revenge   
Emily helps Nolan´s blushing bride deal with the skeletons in her closet while Victoria contends with a mysterious new socialite.
BTV
23:45
Taikinys   
Sony Entertainment
23:55
Jaunasis vilkas   
Lėtapėdį paauglį užpuolęs vilkolakis perduoda savo prakeiksmą. Kartu vaikinas gauna ir priešų.
2015.08.05 Trečiadienis
Fox
00:05
Criminal Minds   
When frozen bodies are found in Nevada floating in water, the BAU’s investigation leads them to suspect that the victims were part of a cult that could be behind the deaths. Also, JJ confronts old demons from her abduction and torture last year.
Ren Lietuva
00:10
Солдаты   
Сериал 08:15 Сериал
Sony Turbo Baltic
00:10
Smash Lab   
Smash Labs´ team of maverick engineers breaks down and examines existing technology and then applies what they discover in new, insane ways. You won´t believe the fireballs, collapses and collisions that crash through each explosive episode of this popular series!
TV3
00:15
Išdavystė   
Jauna ir talentinga fotografė Sara gyvena puikų gyvenimą, kuriame trūksta tik vieno – vyro dėmesio. Kartą, kaip visad atstumta dėl begalinių sutuoktinio reikalų, ji sutinka įtakingą advokatą Džeką. Šis vyras gali duoti kur kas daugiau nei jos vaikų tėvas. Ir nors Džekas taip pat turi žmoną, šių meilužių santykiai nėra vien aistra, juos sieja bendri interesai, švelnumo ilgesys, o galbūt net ir meilė. Vis dėlto tai išdavystė. Sarą kankina kaltės jausmas ir baimė. Abu jos vyrai netrukus įsitraukia į žmogžudystės teismo procesą ir atsiduria priešingose konflikto pusėse. Sudėtingi suaugusiųjų santykiai ir labai žmogiškos klaidos ir sudaro serialą Išdavystė .
LRT Televizija
00:30
Puaro   
Kas nežino Erkiulio Puaro? Ekscentriškas, rafinuotas, savimyla belgas pamokė pasaulį judinti pilkąsias smegenų ląsteles ir pasitelkiant tik logiką, be ginklų ar raumenų jėgos, išaiškinti neįtikėtinus nusikaltimus.
Fox Life
00:30
Castle   
In the powerful conclusion of a two-episode story arc, when the FBI fails to get his daughter back, Castle takes matters into his own hands, reaching out to a shadowy fixer to help him recover Alexis.
TV1
00:30
Dūmas   
VIASAT Nature
00:40
Gyvūnai visą parą   
Šioje jaudinančioje serijoje du puikūs šunys moko kitą asocialų šunį gero elgesio, o Sant Tigivinklo darbuotojai turi gelbėti tvoroje įstrigusį elniuką.
BTV
00:40
Sony Entertainment
00:45
Detektyvė Rizoli   
Dviejų gydytojų nužudymo tyrimui trukdo teisėjas, kuris dėl asmeninių priežasčių nepasirašo kratos orderio.
Fox
00:50
NCIS 8   
Gibbs questions Vance´s motives when he is asked to interrogate a teenage boy accused of killing his retired Marine father.
LNK
00:55
Viasat History
00:55
II Pasaulinio karo aviakatastrofų sekliai   
Šiame epizode ieškoma tiesos apie įžymų Eagle Rock sudužimą, kurio metu žuvo Princas Jurgis, karaliaus Jurgio VI brolis.
TV6
01:00
Naša Raša   
Ar žinote, kur iš tiesų dirba pigiausiai apmokami, bet užtat labai kūrybingi statybininkai? Kaip manote, kodėl didžiausioje Rytų valstybėje net ir vargšai valgo ne raudoną, o tik juodą ikrą? Futbolo gerbėjai čia atras dar vieną žvaigždžių komandą, kuriai niekaip nesiseka laimėti, o moterys sužinos, kodėl vyrai ne tik žiūri televizorių, bet su juo dar ir kalba. Tik čia galima pamatyti netradicinės orientacijos gamyklos darbuotoją, kuris neriasi iš kailio tam, kad viršininkas sutiktų už jo tekėti.k.
Sony Turbo Baltic
01:00
Hell On Wheels   
Durant must save the railroad while fighting for his own life. Meanwhile Cullen fights to save an old friend.
Fox Life
01:10
Grey´s Anatomy   
Several of the doctors fight to become the new face of Seattle Grace, April brings in an emergency case, and Jackson and Alex work with a transgender teen couple. The hospital implements new policies which test the patience of the staff.
TV3
01:15
Specialioji jūrų policijos tarnyba   
Filmas pasakoja apie specialaus policijos būrio narius. Ši tarnyba narplioja su Kariniu laivynu susijusias kriminalines paslaptis.
Fox
01:30
NCIS 4   
Gibbs returns to NCIS and leads his team to investigate the kidnapping of a Navy Lieutenant, a computer specialist. They discover that the Lieutenant had used her military knowledge to profile potential husbands and was attending speed dating events.
Sony Entertainment
01:35
Ties riba   
Pyteris ir visa tyrėjų komanda - itin svarbių įvykių sūkuryje.
Lietuvos ryto televizija
01:50
Specialioji gelbėjimo tarnyba   
Australijos veiksmo serialas apie profesionalių gelbėtojų, paramedikų komandos darbą. Nepaisant kasdieninio susidūrimo su mirtimi darbe, jie nuolat žongliruoja savo jausmais, meile, karjera ir draugyste.
Dzūkijos TV
01:50
Specialioji gelbėjimo tarnyba   
Australijos veiksmo serialas apie profesionalių gelbėtojų, paramedikų komandos darbą. Nepaisant kasdieninio susidūrimo su mirtimi darbe, jie nuolat žongliruoja savo jausmais, meile, karjera ir draugyste.
LNK
01:50
Užribis   
Fox Life
01:50
Grey´s Anatomy   
As the hospital spirals closer to financial ruin, Owen must make some tough decisions. Alex and Jo work together to save the life of an infant, and April asks Jackson for dating advice.
Viasat Explore
02:00
Pakeltas!   
Šimtametis namas su dviem didžiuliais kaminais namų pakėlėjų komandai suteikia progą užsidirbti pinigų.
Sony Turbo Baltic
02:00
Dexter   
Dexter and Lumen are trying to figure out how to get Jordan Chase but he catches on to the fact they have been under video surveillance.
TV3
02:05
Detektyvė Fišer   
Veiksmas vyksta Melburne, 1920-aisiais. Pagrindinė serialo herojė slapta atsiranda vis kitame džiazo klube, kur kovoja su piktadariais. Neteisybę ji aiškinasi savo išpuoselėtu, perlais inkrustuotu pistoletu. Aplodismentų vertas pagrindinės herojės, žaviosios aktorės Essie Davis, vaidmuo. Ji priverčia kristi ant žemės blogus vyrukus – ne tik savo ginklu, bet ir nepadoriu sąmoju.
Fox
02:15
NCIS 4   
A Petty Officer is found dead in his car with NCIS written in blood on the seat. The investigation becomes complicated when Homeland Security claims that the Russian Spy suspected of killing the officer is working for them.
Sony Entertainment
02:25
Žmogžudystės kodas   
Moterys praneša apie Jaspero žmogžudystę, tačiau kitą dieną Liusės kolega iš policijos praneša, kad kūnas - dingo.
Lietuvos ryto televizija
02:35
Gamtos pasaulis   
Dokumentinis f
Dzūkijos TV
02:35
Gamtos pasaulis   
Dokumentinis f
Viasat History
02:35
Dingęs Aleksandro Makedoniečio pasaulis   
Afganistane Adamsas ieško dingusio Baktros miesto, vadovaudamasis senovės graikų pasakojimais. Jis vyksta į Talibano teritoriją, kur randa 2500 m. senumo apsauginių sienų ir tvirtovių likučius.
Fox Life
02:35
Jamie´s 30 Minute Meals   
Jamie knocks up broccoli orecchiette with courgette and bocconcini salad, plus prosciutto and melon salad.
Viasat Explore
02:45
Paskutinis automobilis   
Penki nerimti vairuotojai, turintys keturiais ratais varomus automobilius, rizikuoja viskuo ir kovoja keturiuose iškritimo turuose, o tai reiškia, kad keturi automobiliai atsidurs ant gėdos smaigalio.
National Geographic Channel
02:50
Danger Decoded   
Your chance to work out what went wrong when two dragsters line up against each other and a pilot struggles to control his hang glider.
Sony Turbo Baltic
03:00
Underbelly   
Welcome to the compelling world of Underbelly: Razor! Season four of Underbelly details the real life events that occurred in Sydney, Australia when organized crime began. Set in one of the city’s most colourful eras; 1927 to 1936. It was a time when the notorious vice queens, Tilly Devine and Kate Leigh battled for supremacy over an evil world built on illegal drugs, gambling, extortion and prostitution.
Fox Life
03:00
Jamie´s 30 Minute Meals   
Jamie cooks up Thai red prawn curry with jasmine rice, cucumber salad and a papaya platter, in 30 minutes!
Fox
03:00
The Walking Dead   
Police officer Rick Grimes leads a group of survivors in a world overrun by zombies. The season picks up shortly after Season 4 left off. What follows is a story that weaves the true motives of the people of Terminus with the hopeful prospect of a cure in Washington, D.C., the fate of the group’s lost comrades, as well as new locales, new conflicts, and new obstacles in keeping the group together and staying alive.
РТР Планета Балтия
03:05
Особый случай   
У любой невероятной истории всегда есть несколько объяснений: мистическое, фантастическое, рациональное. И только одно из них правильное. Охотники за неизвестным из Агентства чрезвычайно запутанных ситуаций распутают любой особый случай .
LRT Televizija
03:10
Naisių vasara   
Naisiai pasitinka dar vieną karštą vasarą. Ypač karšta bus kaimo liežuvautojai Anelei, nes už dukros Mildos skolas antstolis sieks areštuoti jos namus. Iš pradžių nesileisdama į kalbas ir vaikydama antstolį su šluota, Anelė tik dar labiau sukomplikuos savo padėtį, bet ar gali būti, kad seną žmogų tikrai išmes į gatvę?
VIASAT Nature
03:15
Šunys patruliai   
Polas ir Epikas iš policijos delta kinologų komandos sprendžia problemas po didžiulio skrydžio, o Springhilo kalėjimo darbuotojai lankytojo automobilyje randa šautuvą ir amunicijos.
Sony Entertainment
03:20
Nešvilis   
Rajena ir Dykonas vėl kartu.
Viasat History
03:25
Laiko komanda   
Laiko komanda keliauja į Pietų Velsą tyrinėti Romėnų legiono forto Caerleon - vieno įžymiausių ir geriausiai išsilaikiusių Romėnų vietų D. Britanijoje.
LRT Televizija
03:32
Naisių vasara   
Naisiai pasitinka dar vieną karštą vasarą. Ypač karšta bus kaimo liežuvautojai Anelei, nes už dukros Mildos skolas antstolis sieks areštuoti jos namus. Iš pradžių nesileisdama į kalbas ir vaikydama antstolį su šluota, Anelė tik dar labiau sukomplikuos savo padėtį, bet ar gali būti, kad seną žmogų tikrai išmes į gatvę?
Viasat Explore
03:35
Ratai iš ano pasaulio   
Dokumentinis serialas apie keturis bičiulius ir jų verslą – klasikinių amerikietiškųjų MOPAR automobilių restauravimą. Antrajame serialo sezone Markas, Darenas, Joshas ir Royalas vėl imsis darbo. Dar daugiau klientų, didesni pelnai, trumpesni terminai, dar kietesni automobiliai ir dar daugiau beprotiškų nuotykių!
Fox
03:40
Criminal Minds   
The BAU team heads to Oregon to investigate a series of gothic, ritualistic murders.
National Geographic Channel
03:40
Nazi Megastructures 2   
A secret headquarters of concrete and steel is the heart of Hitler’s plans for domination and the key to a Nazi conspiracy - the Wolf’s Lair.
VIASAT Nature
03:45
Šunys patruliai   
Springhilo ir Kristčurčo kalėjimų prižiūrėtojai susiduria su nenurimstančiais lankytojais, o paieškos ir gelbėjimo komandoje dirbantis šuo Gema turi išlaikyti išbandymą.
Fox Life
04:10
Private Practice   
Series will end its run with a special farewell to the beloved doctors of Seaside Health & Wellness. Naomi returns to Addison´s wedding, Cooper struggles with being a stay-at-home father, and Violet begins a new project close to her heart.
Viasat Explore
04:15
Prieš gamtos stichiją   
Ledkalnių medžiotojai (2 dalis). Susipažinkite su ledkalnių medžiotojais, kurie parplukdo nuo Šiaurės poliaračio atskilusius ledkalnius į krantą bei paverčia juos geriamuoju vandeniu.
Viasat History
04:15
Muzejaus paslaptys   
Vedėjas Don Wildman tiria miniatiūrinę žmogaus galvą, pargabentą iš Pietų Amerikos džiunglių.
VIASAT Nature
04:15
Gyvūnų viltis   
Hope ir dr. Barry keliauja į Centrinę Ameriką susitikti su svarbiausiais laukinių gyvūnų gelbėtojais drėgnose Kosta Rikos džiunglėse!
РТР Планета Балтия
04:25
Последний янычар   
Не все спокойно в казачьем хуторе, из станицы начинают пропадать молодые девушки, выясняется, что их крадет неизвестный наездник. Этот мужчина хитер, пронырлив и безжалостен, он четко выполняет указания своего владельца, и верит только на слово хозяину. Он с легкостью справляется со всеми врагами, которые появляются на его пути, и одолеет любого, кто помешает выполнить ему поручение владельца. Но, каждый злодей должен быть наказан, и вскоре выясняется, что есть способ одолеть этого безбоязненного воина. Кто же остановит его? Будут ли продолжаться похищения или все-таки найдется тот, кто прекратит все происходящие в станице?
Fox
04:25
The Listener   
Toby and Dev investigate a serial killer who leaves live snakes with his victims, echoing the calling card of a past culprit who Michelle may have wrongly put behind bars.
Lietuvos ryto televizija
04:30
Laukinis pasaulis   
Žinomas laukinės gamtos mylėtojas Corey Wild keliauja po pasaulį ir kiekvieno ciklo dalyje žiūrovus supažindina su daugybe pačių pavojingiausių, gražiausių, įstabiausių mūsų planetos laukinių gyvūnų.
Dzūkijos TV
04:30
Laukinis pasaulis   
Žinomas laukinės gamtos mylėtojas Corey Wild keliauja po pasaulį ir kiekvieno ciklo dalyje žiūrovus supažindina su daugybe pačių pavojingiausių, gražiausių, įstabiausių mūsų planetos laukinių gyvūnų.
Da Vinci Learning
04:30
Состояние нашей планеты   
Этот фильм исследует одни из важнейших проблем XXI в. Вы побываете в разных районах мира, где страдают от перенаселения, голода и отчаяния –где распространены болезни -, а также услышите истории о надежде и отваге.
Viasat Explore
04:35
Floridos pakrančių apsauga   
Gelbėtojai skuba gelbėti nelaimės ištiktų skęstančiųjų ir padeda susižeidusiam žvejui.
Lietuvos ryto televizija
04:50
Pragaras ant ratų   
Prestižiniam Emmy nominuotas serialas žiūrovus nukels į XIX a. 7-ojo dešimtmečio laukinius vakarus ir įtrauks į kvapą gniaužiančią kelionę po tikrą pragarą su vienišu prerijų kaubojumi. Jis – buvęs kareivis, kurio vienintelis tikslas gyvenime, vedantis jį į priekį, kerštas mylimos šeimos žudikams.
Dzūkijos TV
04:50
Pragaras ant ratų   
Prestižiniam Emmy nominuotas serialas žiūrovus nukels į XIX a. 7-ojo dešimtmečio laukinius vakarus ir įtrauks į kvapą gniaužiančią kelionę po tikrą pragarą su vienišu prerijų kaubojumi. Jis – buvęs kareivis, kurio vienintelis tikslas gyvenime, vedantis jį į priekį, kerštas mylimos šeimos žudikams.
Fox Life
04:55
Private Practice   
Addison made a decision between Jake & Sam. Violet fears the worst when Pete doesn´t show up. Charlotte swears Cooper to secrecy when she receives shocking news. Amelia celebrates one year of sobriety and Sheldon rekindles a romance with his ex-wife.
Viasat History
05:00
Pilies paslaptys   
Šį kartą komanda bando apsaugoti pilį. Ruth, Tom ir Peter tiria viduramžių mūšio meną ir kaip pastatomos šios pilies gynybinės struktūros.
Sony Entertainment
05:00
Nuodėmingoji Kalifornija   
Henkas nežino kaip pasakyti namo grįžusiai Bekai, kad ji turi brolį.
Sony Turbo Baltic
05:00
Stunt Heroes   
Explosions, crashes, take a guided tour through the dangerous world of stuntmen and women. This exciting and highly entertaining series shows unique behind-the-scenes material of the people who are right in the middle of the action, and those who invent the action. Need a huge car crash? An exploding truck? A wild car chase? No problem! Spectacular stunts are not only their job but their passion! Accompany the Stunt Heroes as they go about their daily business, from the conception of action sequences to their realization in front of the cameras.
VIASAT Nature
05:10
Gyvūnų parkas laukinėje Afrikoje   
Pasiruoškite pašėlusiai kelionei į Afriką. Kate Humble ir Benas Fogle‘as vyksta į laukinių gyvūnų parką. Čia nėra jokių apsauginių tvorų nei aptvarų. Britai susitinka su parko prižiūrėtojais ir gamtininkais, kurie kasdien rizikuoja savo gyvybe prižiūrėdami laukinius gyvūnus. Jie dirba su liūtais, krokodilais, žirafomis, gepardais, leopardais ir raganosiais. Benas su Kate gaudys krokodilus sveikatos patikrinimui, seks pasprukusių liūtų ir raganosių pėdomis ir susipažins su brakonierių persekiotojais.
Fox
05:10
Numbers 1   
Don and his team must stop a sniper who goes on a killing spree in Los Angeles.
Viasat Explore
05:20
Techninio aptarnavimo komandos   
Kanados supermoto čempionatas. Tai pačios paskutinės šios sporto šakos lenktynės Kanadoje. Nors Suzuki” komanda gali pasigirti viena profesionaliausių techninio aptarnavimo komandų šalyje, tačiau jos mechanikai tikrai nepajėgūs įveikti blogo oro.
Sony Entertainment
05:30
Nuodėmingoji Kalifornija   
Ta diena galiausiai išaušo. Ar Marsė ir Čarlis bus stipresni nei Stju pasiūlymas?
Sony Turbo Baltic
05:30
The IT Crowd   
Moss is menaced by bullies, Roy is forced to lend Douglas £20, and Jen´s home is worked on by someone she suspects might be a Builder From Hell.
Fox Life
05:35
Trophy Wife   
Kate falls (literally) for Pete, and finds an instant family when she learns he has two ex-wives and three children. Kate makes her first solo attempt at parenting when she attends a teacher´s conference and things go from bad to worse
Fox
05:50
According to Jim   
Cheryl, upset that Jim thinks her daily anecdotes are boring, steals Dana´s story about meeting Oprah. Jim, now determined to out-do Cheryl, makes up a story about his construction office catching fire.
Lietuvos ryto televizija
05:55
Specialioji gelbėjimo tarnyba   
Australijos veiksmo serialas apie profesionalių gelbėtojų, paramedikų komandos darbą. Nepaisant kasdieninio susidūrimo su mirtimi darbe, jie nuolat žongliruoja savo jausmais, meile, karjera ir draugyste.
Dzūkijos TV
05:55
Specialioji gelbėjimo tarnyba   
Australijos veiksmo serialas apie profesionalių gelbėtojų, paramedikų komandos darbą. Nepaisant kasdieninio susidūrimo su mirtimi darbe, jie nuolat žongliruoja savo jausmais, meile, karjera ir draugyste.
Viasat History
06:00
Krikščionybės istorija   
Ši dalis tyrinėja Evangelinį protestantizmą, kuris paplito visame pasaulyje ir kurį paskatino gilaus ryšio su Dievu ieškojimas.
VIASAT Nature
06:00
Gyvūnų parkas laukinėje Afrikoje   
Pasiruoškite pašėlusiai kelionei į Afriką. Kate Humble ir Benas Fogle‘as vyksta į laukinių gyvūnų parką. Čia nėra jokių apsauginių tvorų nei aptvarų. Britai susitinka su parko prižiūrėtojais ir gamtininkais, kurie kasdien rizikuoja savo gyvybe prižiūrėdami laukinius gyvūnus. Jie dirba su liūtais, krokodilais, žirafomis, gepardais, leopardais ir raganosiais. Benas su Kate gaudys krokodilus sveikatos patikrinimui, seks pasprukusių liūtų ir raganosių pėdomis ir susipažins su brakonierių persekiotojais.
Sony Entertainment
06:00
Viešbutis Grand Hotel   
Šio serialo veiksmas vyksta XX a. pradžioje, karaliaus Alfonso XIII valdymo metais aristokratiškame viešbutyje. Siužetas sukasi aplink savininkės šeimos ir tarnų paslaptis.
Sony Turbo Baltic
06:00
Black Gold   
Wildcatters and their crews race each other from location to location as they try to be the first to tap into some of the last remaining oil reserves in Texas. The stakes are higher than they´ve ever been with the dwindling supply of oil and the risk involved in striking oil in Black Gold.
Fox Life
06:00
Trophy Wife   
When Kate asks for a chance to prove herself with the kids, Pete assigns her the simple task of putting Bert to bed. Pete then asks her to help coach Bert´s soccer team and her parenting skills soon reveal themselves
BTV
06:00
Policija ir Ko   
(Grosstadtrevier (Cops And Companions))
Fox
06:10
According to Jim   
Jim helps Andy pick up a beautiful woman in a bar, but she turns out to be crazy -- and eventually leaves Andy and stalks Jim instead.
Viasat Explore
06:15
Medienos karaliai   
Byto grafikas žlunga Vokietijos muitinėje, bet viską galima išspręsti tik vienaip. Brajanas vyresnysis ir Piteris kerta didžiulius medžius, o Brajanas jaunesnysis bando tartis dėl žvejo namelio.
Fox Life
06:20
Trophy Wife   
When Hillary is grounded after being caught lying in order to hang out with a boy, Diane and Pete decide they must snoop in her room and on her Facebook page to find out more about the young man
LNK
06:25
Garfildas   
TV1
06:25
Fox
06:30
Scrubs   
J.D. tries to get together with Elliot´s sorority sister Melody, but she just wants to make out with him without going further. Keith re-proposes to Elliot after she gets to make everything perfect, while everyone has fantasies about being married to Elliot. Elliot and Carla are having problems figuring out what is wrong with two elderly patients, who show the same symptoms but have no obvious connection.
Lietuvos ryto televizija
06:40
Laukinis pasaulis   
Žinomas laukinės gamtos mylėtojas Corey Wild keliauja po pasaulį ir kiekvieno ciklo dalyje žiūrovus supažindina su daugybe pačių pavojingiausių, gražiausių, įstabiausių mūsų planetos laukinių gyvūnų.
Dzūkijos TV
06:40
Laukinis pasaulis   
Žinomas laukinės gamtos mylėtojas Corey Wild keliauja po pasaulį ir kiekvieno ciklo dalyje žiūrovus supažindina su daugybe pačių pavojingiausių, gražiausių, įstabiausių mūsų planetos laukinių gyvūnų.
LNK
06:40
Garfildas   
ПБК Литва
06:45
Маша и медведь   
Мультсериал
VIASAT Nature
06:50
Gyvūnų viltis   
Hope ir dr. Barry nuotykiai Kosta Rikoje tęsiasi. Jie susiduria su siaubinga problema, kai susikerta žmogaus ir beždžionės keliai.
TV3
06:55
Ponas Jangas   
Ponas Jangas – ne tik naujas paauglys mokykloje. Jis – mokytojas! Tai ne vienintelė staigmena šioje mokykloje. Kai kurie mokytojai čia taiko itin originalius mokymo ir auklėjimo metodus... Kaip moksleivius įkvėpti mylėti mokslą? Šis Disney kompanijos kuriamas serialas paaugliams į šį klausimą atsakys itin netikėtai!
Sony Turbo Baltic
06:55
Stunt Heroes   
Explosions, crashes, take a guided tour through the dangerous world of stuntmen and women. This exciting and highly entertaining series shows unique behind-the-scenes material of the people who are right in the middle of the action, and those who invent the action. Need a huge car crash? An exploding truck? A wild car chase? No problem! Spectacular stunts are not only their job but their passion! Accompany the Stunt Heroes as they go about their daily business, from the conception of action sequences to their realization in front of the cameras.
Fox
06:55
Scrubs   
J.D. and Turk go to a medical convention in Phoenix, Arizona, where they run into J.D.´s ex-girlfriend Dr. Kim Briggs, who has a surprise for J.D. Meanwhile at Sacred Heart, the janitor pretends to be the chief of medicine and Dr. Cox starts to put doubts about the wedding into Elliot´s mind.
RenTV Baltic
07:00
Газун   
Детский клуб. Мультсериал (без публикации)
Viasat Explore
07:00
Gigantiškų objektų pervežimas   
Pamatysite gigantiškus rusų gamybos krovininius lėktuvus, kuriuos naudoja NASA palydovus paleidžiančių Atlas raketų transportavimui.
Viasat History
07:00
Iš Rytų į Vakarus   
Pasakojimas apie civilizacijos gimimą ir suklestėjimą Artimuosiuose bei Vidurio Rytuose bei milžinišką jos įtaką Vakarams. Dauguma istorinių įvykių Vakarų pasaulyje buvo tik meninės, religinės ir socialinės evoliucijos Rytuose atspindžiai. Svarbiausiais pasaulio istorijai momentais milžinišką vaidmenį atliko Vidurio Rytai – ypatingas regionas, tūkstantį metų buvęs politiniu, ekonominiu ir kultūriniu pasaulio centras bei tiltu tarp Azijos, Afrikos bei Europos. Mokslo, teisės, monoteizmo, verslo, žmogaus teisių ir meninės išraiškos ištakos taip pat glūdi Rytuose. Ką jau kalbėti apie tūkstančius likusių rankraščių, Osmanų imperiją, Šilko kelią, konkistadorus ar renesansą, kurių be Rytų suklestėjimo net nebūtų buvę...
RenTV Baltic
07:05
Солдаты   
Сериал
Kidzone Baltic
07:20
Lego Ninjago   
Ninjago was created by the First Master of Spinjitzu using the Four Golden Weapons. Wu and Garmadon fought, and the older brother, Garmadon, was banished to the Underworld. Peace didn´t last for long, as Garmadon had sent Skeletons from the underworld to steal the four Weapons. Sensei Wu found four teenagers to train as ninja; Kai, Jay, Cole, and Zane, one of whom, Kai, had a sister, Nya, who had been captured by the Skeletons.
Fox
07:20
The Walking Dead   
Police officer Rick Grimes leads a group of survivors in a world overrun by zombies. The season picks up shortly after Season 4 left off. What follows is a story that weaves the true motives of the people of Terminus with the hopeful prospect of a cure in Washington, D.C., the fate of the group’s lost comrades, as well as new locales, new conflicts, and new obstacles in keeping the group together and staying alive.
TV3
07:25
Čipas ir Deilas skuba į pagalbą   
Čipas ir Deilas – nuotaikingi ir gudrūs Disėjaus personažai. Du burundukai – puikūs komandos, išaiškinančios kebliausias detektyvines istorijas ir nusikaltimus, lyderiai. Jų gaujoje – ir dvi pelės bei namie zvimbianti musė. Burundukai, turintys uoslę patiems slapčiausiems nutikimams, įkuria savo detektyvų kontorą ir aiškinasi visus nusikaltimus, kurie policijos pareigūnams atrodo tiesiog per menki. Ši kompanija patenka į netikėčiausias situacijas. Nė viena serija nelieka be istorijos moralo, naudingo ne tik vaikams!
LNK
07:25
Sony Turbo Baltic
07:25
The IT Crowd   
Moss is menaced by bullies, Roy is forced to lend Douglas £20, and Jen´s home is worked on by someone she suspects might be a Builder From Hell.
TV6
07:30
Beverli Hilsas 90210   
Pagal kultinį serialą Beverli Hilsas 90210 sukurtas tęsinys pasakoja panašias istorijas. Į Holivudo pašonę iš atokaus Kanzaso atsikrausto Anė ir Deksteris Vilsonai su tėvais. Nors jų tėvas užaugęs Holivude, jaunuoliai jaučiasi svetimi ir turi pratintis prie nerašytų Beverli Hilso įstatymų. Seriale bus nagrinėjamos šiuolaikinių paauglių problemos, rodomi stilingiausi vakarėliai, prabangus gyvenimas ir jaunatviškos viltys. Serialo pradžioje pasirodys ir kelios aktorės iš serialo originalo, tapę žvaigždėmis ne tik Amerikoje: tai Brendą įkūnijanti Shannen Doherty, Kelę vaidinanti Jennie Garth ir Donos vaidmenį atliekanti Tori Spelling.
TV8
07:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.k.
Sony Entertainment
07:30
Klaidusis Los Andželas   
Naujų santykių, gašlių pagundų ir viskas arba nieko sprendimų kupiname seriale jaunuoliai grumiasi su gyvenimo sėkmę nulemiančiais iššūkiais šou pasaulio industrijos nerealybėje.
Fox Life
07:35
Jamie´s 30 Minute Meals   
Jamie cooks up Thai red prawn curry with jasmine rice, cucumber salad and a papaya platter, in 30 minutes!
VIASAT Nature
07:45
Gepardų dienoraščiai   
Beginsui sunku atsispirti Legesei, kuriai, atrodo, prasidėjo ruja. Tuo metu Čiobės sveikatos problemos baigiasi, tačiau dabar Emilei tenka slaugyti du sergančius gepardo jauniklius.
LNK
07:50
Volkeris, Teksaso reindžeris   
Volkeris su savo partneriu Trivette yra Teksaso reidnžeriai. Kartu jie kovoja prieš nusikaltimus Dalase ir visoje Teksaso valstijoje.
Viasat Explore
07:50
Dekonstrukcija   
Statybų specialistas Mattas Blashaw nugriauna kelias sienas, kad sužinotų, kodėl jos stovi. Jis išsiaiškina, kodėl gipso-kartono siena išlieka sausa, ir kaip ji padeda saugoti aplinką.
Kidzone Baltic
07:50
My Little Pony: Friendship Is Magic   
The Cutie Mark Crusaders enter a talent contest, but their refusal to play their individual talents leads to a hilarious disaster.
Sony Turbo Baltic
07:55
Duck Commander   
Follows a wealthy Louisiana family known for their successful duck-hunting business.
BTV
07:55
Policija ir Ko   
(Grosstadtrevier (Cops And Companions)I)
TV8
08:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.k.
Viasat History
08:00
Laiko komanda   
Laiko komanda keliauja į Somersetą tyrinėti Castle Hill, kad nustatytų, ar ten kada nors egzistavo tikra pilis.
Fox Life
08:00
Private Practice   
The doctors join together for a celebration at Addison´s house and to reminisce about the past. Meanwhile, Sheldon counsels a suicidal patient who comes forward with a shocking confession.
Fox
08:00
Numbers 1   
Don and his team must stop a sniper who goes on a killing spree in Los Angeles.
LRT Kultūra
08:05
Namelis prerijose   
Namelis prerijose . Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974-1983 m. 14 s.
VIASAT Nature
08:15
Zoologijos sodo jaunikliai   
Mieli gyvūnų jaunikliai sušildo mūsų širdis ir sukelia norą juos apsaugoti. Šiame seriale matysime, kaip į pasaulį atkeliauja 14 įvairių gyvūnų jauniklių. Kalbinsime Berlyno zoologijos sodo prižiūrėtojus, sargus ir vadovus. Pamatysime, kaip jaunikliai prižiūrimi, ir kaip jie žengia pirmuosius žingsnelius.
Sony Entertainment
08:20
Jaunasis vilkas   
Lėtapėdį paauglį užpuolęs vilkolakis perduoda savo prakeiksmą. Kartu vaikinas gauna ir priešų.
Sony Turbo Baltic
08:25
Duck Commander   
Follows a wealthy Louisiana family known for their successful duck-hunting business.
Ren Lietuva
08:30
Солдаты   
Сериал 22:30 Сериал
TV6
08:30
Su Anthony Bourdainu be rezervacijos   
Šįkart keliautojas ir degustuotojas Anthony užsimoja aplankyti dar nematytas pasaulio įdomybes nuo Sidnėjaus iki Japonijos, nuo Izraelio iki Kinijos... Jis stačia galva neria į vietos kultūrą, nesvarbu ar tai būtų nuostabios Kroatijos pakrantės ar tai būtų paslaptingoji postkolonijinė Mozambiko respublika. Kiekvienoje savo kelionėje jis susitinka su nepaprastomis asmenybėmis, kartu su naujais draugais stengiasi aplankyti vietines užeigas bei paskanauti tradicinių valgių.k.
TV8
08:30
Kidzone Baltic
08:30
Monster Buster Club   
Three kids are charged with saving their town from alien invasions with the help of an alien girl named Cathy. Along with her grandfather, they reform a renegade alien hunter club that was founded centuries ago called the Monster Buster Club.
VIASAT Nature
08:40
Zoologijos sodo jaunikliai   
Mieli gyvūnų jaunikliai sušildo mūsų širdis ir sukelia norą juos apsaugoti. Šiame seriale matysime, kaip į pasaulį atkeliauja 14 įvairių gyvūnų jauniklių. Kalbinsime Berlyno zoologijos sodo prižiūrėtojus, sargus ir vadovus. Pamatysime, kaip jaunikliai prižiūrimi, ir kaip jie žengia pirmuosius žingsnelius.
Fox
08:40
NCIS 4   
Gibbs returns to NCIS and leads his team to investigate the kidnapping of a Navy Lieutenant, a computer specialist. They discover that the Lieutenant had used her military knowledge to profile potential husbands and was attending speed dating events.
Marijampolės TV
08:45
Skūbis Dū. Paslapčių biuras   
Animacinis serialas. JAV
Fox Life
08:45
Private Practice   
After hearing a patient´s chilling confession, Violet turns to Sheldon for advice. Meanwhile, Addison tries to keep her grief a secret, Cooper and Charlotte adapt to their new reality and Sam confronts Sheldon about his denial.
Lietuvos ryto televizija
08:50
Iššūkis   
Įtempto siužeto serialo epicentre – super tyrėjų trijulė. Patyręs profesionalas Aleksejus Chromovas, moterų numylėtinis Igoris Liaminas bei ekspertė Olga Baryševa – jų užduotis sekti dar karštais nusikaltėlių pėdsakais ir išaiškinti tas bylas, kurios kitiems yra neįkandamos.
Dzūkijos TV
08:50
Iššūkis   
Įtempto siužeto serialo epicentre – super tyrėjų trijulė. Patyręs profesionalas Aleksejus Chromovas, moterų numylėtinis Igoris Liaminas bei ekspertė Olga Baryševa – jų užduotis sekti dar karštais nusikaltėlių pėdsakais ir išaiškinti tas bylas, kurios kitiems yra neįkandamos.
Viasat History
08:50
Tylusis karas: povandeniniai mūšiai   
Epizodas tyrinėja, kaip dešimtmečiais D. Britanijos bei Amerikos Šaltojo karo povandeniniai laivai slaptai šnipinėjo Sovietų karinį jūrų laivyną ir vykdė nuolatinį gaudynių žaidimą giliai vandenyne.
TV3
08:55
Meilės sūkuryje   
Daug meilės ir neapykantos, romantiškų akimirkų ir intrigų, draugystės, ištikimybės išbandymų patiria serialo herojai. Laukia ilgas, kartais skaudus tikrosios meilės paieškų kelias ”Meilės sūkuryje”.
Viasat Explore
08:55
Dekonstrukcija   
Iš kur atiteka vandentiekio vanduo? Ir kaip jis tampa pakankamai švarus, kad būtų galima jį gerti? Šioje serijoje tai sužinosime, apsilankę vandens valymo stotyje.
Sony Turbo Baltic
08:55
Buck Commander   
From batting practice to bow practice and outfield to in-the-field, every episode highlights the camaraderie, comedy and corporate antics of the six co-owners of the Buck Commander company.
BTV
08:55
Laukinis   
Kidzone Baltic
09:00
Stoked   
Stoked is a story about six teens and their not so wonderful summer jobs on the majestical Sunset Island. They spend their summer working at resort which turns out to be more than they bargained for, the hours are bad, the uniforms suck, and their manager isn´t the nicest of people, but they de-stress by surfing the choicest waves when they don´t have to work.
Sony Entertainment
09:10
Sukeisti gyvenimai   
Kol Regina prašo Andželos pagalbos, Tobis automobilių plovykloje nusprendžia imtis veiksmų.
Viasat Explore
09:15
Novatoriška tauta   
Pažiūrėkite, kaip kuriami automatiniai automobiliai, susipažinkite su kompiuterio pelės išradėjais. Ar žinote, kad H. Fordas buvo automobilių gamybos iš sojų pradininkas? Sužinokite kaip ir kodėl!
Sony Turbo Baltic
09:20
Buck Commander   
From batting practice to bow practice and outfield to in-the-field, every episode highlights the camaraderie, comedy and corporate antics of the six co-owners of the Buck Commander company.
Fox
09:25
NCIS 4   
A Petty Officer is found dead in his car with NCIS written in blood on the seat. The investigation becomes complicated when Homeland Security claims that the Russian Spy suspected of killing the officer is working for them.
Fox Life
09:30
Trophy Wife   
When Kate asks for a chance to prove herself with the kids, Pete assigns her the simple task of putting Bert to bed. Pete then asks her to help coach Bert´s soccer team and her parenting skills soon reveal themselves
Viasat Explore
09:35
Dekonstrukcija   
Stogo reikia nuo lietaus apsisaugoti, tačiau kai kurie stogai saugo geriau nei kiti. Vedėjas Mattas Blashaw keliauja po šalį, norėdamas sužinoti, kaip technologijos padeda apsaugoti namus nuo audrų.
TV8
09:40
Mano mažasis ponis   
Tai spalvingos, ryškios, pozityvios, šiltos mažųjų žiūrovų dievinamų herojų – ponių draugystės istorijos. Vaivorykštės spalvomis akį traukiantys poniai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, individualiais charakteriais, mėgsta diskutuoti ir mokosi priimti sprendimus. Jie puoselėja gražiausias vertybes, o savo magiškoje pasakų šalyje neria į neįtikėčiausius nuotykius ir išbandymus, todėl jais žavisi ne tik mergaitės, bet ir berniukai. Nors be galo mielas, šis animacinis filmukas nėra pernelyg sentimentalus. Pateiktas su puikiu humoru. Pasakiška spalvų karalystė, rodos, visai čia pat, prie mūsų, kur žavingieji poniai gyvena su savo broliais ir sesėmis, tėčiais ir mamomis, net seneliais – išmintingaisiais poniais, o jų kaimynystėje įsikūręs ir vienas kitas monstras.
Viasat History
09:45
Krikščionybės istorija   
Ši dalis tyrinėja Evangelinį protestantizmą, kuris paplito visame pasaulyje ir kurį paskatino gilaus ryšio su Dievu ieškojimas.
Sony Turbo Baltic
09:45
Black Gold   
Wildcatters and their crews race each other from location to location as they try to be the first to tap into some of the last remaining oil reserves in Texas. The stakes are higher than they´ve ever been with the dwindling supply of oil and the risk involved in striking oil in Black Gold.
Lietuvos ryto televizija
09:50
Byla Gastronomas Nr. 1   
Istorinis kriminalinis serialas. Rež.: S.Aškenazi. Vaid.: S.Makoveckij, M.Porečenkov, M.Šukšina. Rusija
Dzūkijos TV
09:50
Byla Gastronomas Nr. 1   
Istorinis kriminalinis serialas. Rež.: S.Aškenazi. Vaid.: S.Makoveckij, M.Porečenkov, M.Šukšina. Rusija.
BTV
09:50
Laukinis   
Fox Life
09:55
Trophy Wife   
When Hillary is grounded after being caught lying in order to hang out with a boy, Diane and Pete decide they must snoop in her room and on her Facebook page to find out more about the young man
Marijampolės TV
10:00
Mano puikioji auklė   
Humoro serialas. JAV.
TV3
10:00
Virtuvė 3   
Bet pagrindinis įvykis bus kaip tik Virtuvės” virtuvėje. Ten pasirodys pirmoji moteris – šefo padėjėja Katia, labai populiarios molekulinės virtuvės specialistė. Ir nors ciniškas šefas Viktoras Barinovas ir toliau mano, kad moteris laive –tai yra virtuvėje – neša nelaimę , naują virėją įsimyli beveik visa restorano Klodas Mone komanda.
TV6
10:00
Kobra 11   
Pašėlusius geriausių greitkelio policijos detektyvų Tomo Kranicho ir Zemyro Grkhano nuotykius pamėgo ne tik 10 milijonų Vokietijos gyventojų, bet ir TV3 žiūrovai. Sudėtingos bylos, pašėlusios gaudynės, profesionaliai atlikti nutrūktgalviški triukai... Tačiau naujajame sezone Tomas ir Zemyras persekios ne tik eismo taisyklių pažeidėjus, žudikus ir šantažuotojus. Jie tirs banko apiplėšimą, paslaptingas avarijas ir netgi pateks į nusikaltėlių pinkles...k.
Balticum TV
10:00
Departamentas   
Rusijoje klesti nebaudžiamas nusikalstamumas ir korupcija. Valdžios atstovai ir policijos pareigūnai ištikimai tarnauja nerašytai taisyklei ranka ranką plauna . Įstatymų sargai bendradarbiauja su nusikaltėlių klanais, o kartais jiems net vadovauja. Žmogžudysčių tyrimai nurašomi už sutartą atlygį. Tačiau šioje supuvusioje sistemoje pasitaiko baltų varnų - sąžiningų krimiminalistų, kurie į kolegų nusižengimus nežiūri pro pirštus. Tokie dirba specialiame vidinių tyrimų skyriuje. Jų užduotis - išnarplioti painias korupcines schemas, į kurias įsivėlę teisėsaugos pareigūnai.
Viasat Explore
10:00
Didieji pardavimai   
Šioje serijoje Ritchie Bros komanda užsiima prekyba kelyje, vykdami į Drayton Valley, Albertos provinciją, kur ūkininkai Len ir Vicki Paulson mažina savo nuosavybę besirengdami pensijai.
VIASAT Nature
10:00
Planeta Europa   
Vandeninis kirstukas – vienintelis nuodingas žinduolis Europoje. Šioje serijoje vienas mitrus kirstukas atsiduria damboje: ar tai bus maloni staigmena, o gal nepageidaujamas šeimos vizitas?
Sony Entertainment
10:00
Grynakraujai   
Serijoje pasakoja apie Grynakraujus vampyrus iš Vampyro dienoraščių”.
TV1
10:00
Mano puikioji auklė   
(Moya prekrasnaya nyanya)
TV8
10:05
Fox
10:05
According to Jim   
Jim helps Andy pick up a beautiful woman in a bar, but she turns out to be crazy -- and eventually leaves Andy and stalks Jim instead.
Kidzone Baltic
10:10
Littlest Pet Shop   
Littlest Pet Shop - small pets are cute, colorful, cheerful, and fun for every child!
National Geographic Channel
10:10
Nazi Megastructures 2   
The Bismarck and Tirpitz were battleships of record breaking proportions, ultimate status symbols of the Third Reich and hunted by the Allies.
RenTV Baltic
10:20
Поцелуй. Новая история   
Сериал (без публикации)
Fox Life
10:20
Trophy Wife   
When Meg stays with Kate and Pete after a break-up, Kate is torn between her friendship and obligations as a wife and step-mom
Viasat Explore
10:25
Pakeltas!   
Šimtametis namas su dviem didžiuliais kaminais namų pakėlėjų komandai suteikia progą užsidirbti pinigų.
Fox
10:25
According to Jim   
To teach Jim the value of communication, Cheryl doesn´t speak to him for three days.
TV3
10:30
Virtuvė 3   
Susipykęs su virtuvės šefu Viktoru Petrovičiumi ir iš darbo išmestas Maksimas trečiajame serialo sezone vėl grįš į Claude Monet restoraną. Šį kartą – kaip padavėjas. Jam itin padės salės administratorė Viktorija Gončiarova, kurią Maksimas kažkada labai įskaudino. Dabar jis gali gauti antrą šansą meilei, jei vėl neiškrės kokios kvailystės. Konkurencija tarp Claude Monet ir Jelenos Pavlovnos vadovaujamo restorano tebesitęsia, Kostia ir Nastia džiaugiasi savo šeimyniniu gyvenimu, o kiti krečia aibes virtuvėje. Šiame sezone įsimylės net šefo pavaduotojas, su mama tebegyvenantis Liova, be to, bus daugybė juokingų netikėtumų, sudegusių patiekalų, grasinimų atleisti ir nesibaigiančių meilės nuotykių.
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
Мэтью всегда нравились воздушные подушки. Его задача - построить простой аппарат на такой подушке из воздуходувки для листьев. Но кто будет его испытывать? Добровольцем оказывается Сэм.
TV1
10:30
Mano puikioji auklė   
(Moya prekrasnaya nyanya)
Sony Turbo Baltic
10:40
Stunt Heroes   
Explosions, crashes, take a guided tour through the dangerous world of stuntmen and women. This exciting and highly entertaining series shows unique behind-the-scenes material of the people who are right in the middle of the action, and those who invent the action. Need a huge car crash? An exploding truck? A wild car chase? No problem! Spectacular stunts are not only their job but their passion! Accompany the Stunt Heroes as they go about their daily business, from the conception of action sequences to their realization in front of the cameras.
Viasat History
10:45
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Miestiečiai žino, kas yra smogas, tačiau 1948 m. dėl unikalių oro sąlygų ir ore esančių teršalų susidarė tirštas aitrus rūko debesys, kuris sukėlė mirtiną sumaištį Pensilvanijos mieste.
Fox Life
10:45
Trophy Wife   
Between everyone´s crazy schedules and activities, Pete and Kate are having a tough time finding any alone time, so at Diane´s 80s-themed school fundraiser event, they attempt a risque romantic romp inside the janitor´s closet
VIASAT Nature
10:50
Gepardų dienoraščiai   
Iš jauniklių gardo Emilė išveda jauniklius į pirmą jų pasivaikščiojimą. Didžiaausės lapės Bredas ir Džanetė pirmą kartą tampa tėvais, tačiau džiaugsmingą įvykį užtemdo tragedija.
Sony Entertainment
10:50
Viešbutis Grand Hotel   
Šio serialo veiksmas vyksta XX a. pradžioje, karaliaus Alfonso XIII valdymo metais aristokratiškame viešbutyje. Siužetas sukasi aplink savininkės šeimos ir tarnų paslaptis.
Fox
10:50
According to Jim   
Jim tries to blackmail Dana when he finds out she´s having erotic dreams about him.
Lietuvos ryto televizija
10:55
Šerifas   
Kaderas Šarifas nuo vaikystės svajojo tapti policininku. Nusikaltimus jis narplioja savais – gatvės metodais. Jis turi puikų humoro jausmą, yra žavingas ir mąsto nestandartiškai.
Dzūkijos TV
10:55
Šerifas   
Kaderas Šarifas nuo vaikystės svajojo tapti policininku. Nusikaltimus jis narplioja savais – gatvės metodais. Jis turi puikų humoro jausmą, yra žavingas ir mąsto nestandartiškai.
TV6
11:00
CSI Majamis   
Vadovaujami leitenanto Horacijaus Keino (Davidas Caruso), Majamio-Deido kriminalistai dirba apsupti nuostabios atogrąžų gamtos ir Majamio kultūrinių skirtumų. Keinas, anksčiau Niujorke dirbęs išminuotojų būrio detektyvu, tirdamas bylas dažnai pasikliauja ir nuojauta, ir įkalčiais. Majamio-Deido kriminalistų komandai dar priklauso Kali Diukein (Emily Procter), dvikalbė pietietė gražuolė, kurios specializacija – balistika, Erikas Delkas (Adamas Rodriguezas), patyręs naras, puikiais pažįstantis visus Floridos vandens kelius, ir entuziastiškas buvęs patrulis Rajanas Vulfas, jaunesnysis komandos narys. Su jais kartu dirba Aleks Vuds (Khandi Alexander), atsidavusi teismo medicinos ekspertė, labai jautriai žiūrinti į savo mirusias aukas, Frenkas Tripas (Rexas Linnas), daug matęs seno kirpimo policininkas, neseniai paaukštintas į seržantus, ir Natalija Boa Vista, kurios neįprastas patekimas į laboratoriją komandoje sukėlė daug ginčų.k.
Balticum TV
11:00
Komanda Č   
Da Vinci Learning
11:00
Умелые пальчики   
Делаем пляжный домик, подушки из футболок, рентгеновский телескоп и кое-что еще!
National Geographic Channel
11:00
Megafactories   
-
Fox Life
11:05
Trophy Wife   
Kate saves the day by getting the proper Halloween Iron Man costume for Bert, but manages to hurt Jackie in the process. Pete goes postal when he suspects a trick or treater of being the same boy who egged his house last year
Viasat Explore
11:10
Paskutinis automobilis   
Penki laimėtojai iš ankstesnių laidų grįžta varžytis dėl 50 000 dolerių čekio automobilio atnaujinimo darbams. Vienas laimingas nugalėtojas didžiuosis išskirtinio paskutiniojo automobilio titulu!
Viasat History
11:10
Muzejaus paslaptys   
Oaklando Kalifornijos muziejuje rasime marmurinę merginos statulą. Tai mergina, kadaise vadinta gražiausia valstijoje. Kaip toks jos pasiekimas galėjo privesti ją prie žlugimo?
Sony Turbo Baltic
11:10
Smash Lab   
Smash Labs´ team of maverick engineers breaks down and examines existing technology and then applies what they discover in new, insane ways. You won´t believe the fireballs, collapses and collisions that crash through each explosive episode of this popular series!
Fox
11:10
Scrubs   
Kim moves in with J.D.in order to raise their child together. J.D. learns from Turk and Dr. Cox that fatherhood changes the way of how to see things. Carla complains to Elliot about her being a control freak when they prepare the bachelorette party.
Kidzone Baltic
11:25
Team Galaxy   
What happens when three outrageous teenagers are thrown into the most eye-popping space adventures? Team Galaxy tells the story of friends like no others: Josh, Yoko and Brett. The three of them have been chosen to attend Galaxy High, the coolest high school on earth where they are trained to become space marshals.
Fox Life
11:25
Devious Maids   
A visitor from Carmen´s past appears at Alejandro´s house, Valentina tries to control her emotions, new information about Flora comes to light, Peri thinks Spence is having an affair, Evelyn and Adrian celebrate an important birthday.
Fox
11:30
Scrubs   
Kim moves in with J.D.in order to raise their child together. J.D. learns from Turk and Dr. Cox that fatherhood changes the way of how to see things. Carla complains to Elliot about her being a control freak when they prepare the bachelorette party.
Kidzone Baltic
11:50
The Adventures of Chuck & Friends   
He´s a little dump truck with a big sense of humor and lots of energy. Chuck is always curious and has a way of dreaming big -- then putting his dreams into action. He loves to go places and find out how things work, and he never backs away from anything new.
Viasat Explore
11:55
Ratai iš ano pasaulio   
Dokumentinis serialas apie keturis bičiulius ir jų verslą – klasikinių amerikietiškųjų MOPAR automobilių restauravimą. Antrajame serialo sezone Markas, Darenas, Joshas ir Royalas vėl imsis darbo. Dar daugiau klientų, didesni pelnai, trumpesni terminai, dar kietesni automobiliai ir dar daugiau beprotiškų nuotykių!
Sony Turbo Baltic
11:55
Duck Commander   
Follows a wealthy Louisiana family known for their successful duck-hunting business.
Fox
11:55
Criminal Minds   
The BAU searches for a kidnapper after an emaciated boy is found in an Arizona desert and another boy disappears. Meanwhile, Morgan uses his own scarred past to bond with the rescued kid.
Lietuvos ryto televizija
12:00
Klounas   
Vyras kovoja už teisingumą. Jis bebaimis superagentas, kuris perima bylas, kai policija jaučiasi bejėgė. Maksas, dar vadinamas KLOUNU, kovoja su tarptautiniais narkotikų prekeiviais, klastotojais, pagrobėjais ir mafijos bosais.
TV6
12:00
Kaulai   
Nors serialas Kaulai yra apie sudėtingas procedūras tiriant šiurpius nusikaltimus ir nelaimes, jo autoriai jį sugeba pateikti su saikinga humoro doze, įtaigiai ir įdomiai, iškart pagaudami žiūrovo dėmesį. Filme pasakojama apie daktarę Temperancę Brenan – nepaprastai gabią antropologijos specialistę – kuri kartu su specialiuoju ypatinguoju FTB agentu Syliu Būtu imasi tirti sunkiai išaiškinamų žmogžudysčių, kai policija įprastais metodais neįstengia net aukos tapatybės nustatyti.
Dzūkijos TV
12:00
Klounas   
Vyras kovoja už teisingumą. Jis bebaimis superagentas, kuris perima bylas, kai policija jaučiasi bejėgė. Maksas, dar vadinamas KLOUNU, kovoja su tarptautiniais narkotikų prekeiviais, klastotojais, pagrobėjais ir mafijos bosais.
VIASAT Nature
12:00
Šunys patruliai   
Džunioras ir Aikas iš delta kinologų komandos ieško vairuotojo, kuris sudaužė furgoną ir pradingo, o Kristčurčo vyrų kalėjimo prižiūrėtojai narplioja sudėtingą melų voratinklį.
Da Vinci Learning
12:00
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Удивительные съемки природы, фантастические кадры - тут каждый найдет для себя что-то новое о Земле и ее обитателях.
TV1
12:05
Karadajus   
Sony Entertainment
12:15
Detektyvė Rizoli   
Dviejų gydytojų nužudymo tyrimui trukdo teisėjas, kuris dėl asmeninių priežasčių nepasirašo kratos orderio.
Kidzone Baltic
12:15
Horrid Henry   
It´s not easy being me!
Sony Turbo Baltic
12:20
Duck Commander   
Follows a wealthy Louisiana family known for their successful duck-hunting business.
VIASAT Nature
12:25
Šunys patruliai   
Polas ir Epikas iš policijos delta kinologų komandos vejasi ieškomą nusikaltėlį, Flešas ieško narkotikų Springhilo kalėjime, o muitinės šuo Indija tikrina į Opua Marina atplaukusias jachtas.
TV3
12:30
Transformeriai. Praimas   
Tolimose kosmoso platybėse, Kybertrono planetoje, tebuvo tik viena – mechaninė gyvybės forma: transformeriai – robotai, gebantys transformuotis į įvairiausius mechanizmus. Epas, prasidėjęs transformerių susiskaldymu į dvi priešiškas stovyklas – autobotus ir deceptionistus, dabar sulaukia kulminacijos: Optimusas Praimas vėl stoja į kovą su didžiausiu savo priešu – Megatronu! Pasiruoškite ne tik moderniausiai kompiuterinei animacijai, atėjusiai į televizijos ekranus, bet ir įspūdingiems didiesiems mūšiams: Megatronas kausis dviguba jėga, vėl siekdamas užimti Žemės planetą. Įvykių sūkuryje atsidurs trys Žemės paaugliai.
Fox
12:35
Criminal Minds   
The BAU team heads to Oregon to investigate a series of gothic, ritualistic murders.
Viasat Explore
12:40
Pirmyn į Dakarą!   
Ralis tik prasidėjo, o Charley komanda jau susiduria su degalų trūkumo problema. Prieš akis 15 nepaprastai sunkių dienų. Ar vaikinams pavyks laiku spėti į Maroko keltą?
Sony Turbo Baltic
12:45
Buck Commander   
From batting practice to bow practice and outfield to in-the-field, every episode highlights the camaraderie, comedy and corporate antics of the six co-owners of the Buck Commander company.
Viasat History
12:50
Laiko komanda   
Laiko komanda keliauja į Somersetą tyrinėti Castle Hill, kad nustatytų, ar ten kada nors egzistavo tikra pilis.
VIASAT Nature
12:50
Zoologijos sodo jaunikliai   
Mieli gyvūnų jaunikliai sušildo mūsų širdis ir sukelia norą juos apsaugoti. Šiame seriale matysime, kaip į pasaulį atkeliauja 14 įvairių gyvūnų jauniklių. Kalbinsime Berlyno zoologijos sodo prižiūrėtojus, sargus ir vadovus. Pamatysime, kaip jaunikliai prižiūrimi, ir kaip jie žengia pirmuosius žingsnelius.
РТР Планета Балтия
12:55
Особый случай   
У любой невероятной истории всегда есть несколько объяснений: мистическое, фантастическое, рациональное. И только одно из них правильное. Охотники за неизвестным из Агентства чрезвычайно запутанных ситуаций распутают любой особый случай .
Fox Life
12:55
Jamie´s 30 Minute Meals   
Jamie knocks up broccoli orecchiette with courgette and bocconcini salad, plus prosciutto and melon salad.
Lietuvos ryto televizija
13:00
Moterų daktaras   
Įžymus gydytojas grįžta į gimtąjį miestelį aplankyti sergančio tėvo. Naktį į ligoninę atvežama sunkios būklės nėščia mero dukra, Romanas išgelbėja jos gyvybę, o atsidėkodamas meras ligoninėje įkuria reprodukcijos centrą, kuriam vadovauti paskiriamas Romanas.
TV3
13:00
Čipas ir Deilas skuba į pagalbą   
Čipas ir Deilas – nuotaikingi ir gudrūs Disėjaus personažai. Du burundukai – puikūs komandos, išaiškinančios kebliausias detektyvines istorijas ir nusikaltimus, lyderiai. Jų gaujoje – ir dvi pelės bei namie zvimbianti musė. Burundukai, turintys uoslę patiems slapčiausiems nutikimams, įkuria savo detektyvų kontorą ir aiškinasi visus nusikaltimus, kurie policijos pareigūnams atrodo tiesiog per menki. Ši kompanija patenka į netikėčiausias situacijas. Nė viena serija nelieka be istorijos moralo, naudingo ne tik vaikams!
TV6
13:00
6 kadrai   
Iki ašarų juokingas rusų humoro serialas populiarus ne tik gimtojoje Rusijoje. Serialo herojai jau ne vienerius metus cituojami iš lūpų į lūpas, o kai kurie jų dialogai yra tapę visiems pažįstamais anekdotais. Kurią savaitės dieną galime sau leisti neiti į darbą? Kada verslas turi rimtą užnugarį? Kodėl žvejyba vyrams tampa svarbesnės nei moterys? Iš pirmo žvilgsnio paprasti ar rimti dalykai herojų galvose virsta tikra komedija. Žodžio kišenėje neieškantys, visuomet linksmai nusiteikę ir nebijantys pasijuokti iš savęs aktoriai privers nusišypsoti net didžiausią paniurėlį.
Dzūkijos TV
13:00
Moterų daktaras   
Įžymus gydytojas grįžta į gimtąjį miestelį aplankyti sergančio tėvo. Naktį į ligoninę atvežama sunkios būklės nėščia mero dukra, Romanas išgelbėja jos gyvybę, o atsidėkodamas meras ligoninėje įkuria reprodukcijos centrą, kuriam vadovauti paskiriamas Romanas.
Marijampolės TV
13:05
Melo pinklės   
Telenovelė. Meksika.
TV1
13:05
RenTV Baltic
13:10
Лучиен   
Детский клуб. Мультсериал (без публикации)
Sony Turbo Baltic
13:10
Buck Commander   
From batting practice to bow practice and outfield to in-the-field, every episode highlights the camaraderie, comedy and corporate antics of the six co-owners of the Buck Commander company.
RenTV Baltic
13:15
VIASAT Nature
13:15
Zoologijos sodo jaunikliai   
Mieli gyvūnų jaunikliai sušildo mūsų širdis ir sukelia norą juos apsaugoti. Šiame seriale matysime, kaip į pasaulį atkeliauja 14 įvairių gyvūnų jauniklių. Kalbinsime Berlyno zoologijos sodo prižiūrėtojus, sargus ir vadovus. Pamatysime, kaip jaunikliai prižiūrimi, ir kaip jie žengia pirmuosius žingsnelius.
Fox Life
13:20
Jamie´s 30 Minute Meals   
Jamie cooks up Thai red prawn curry with jasmine rice, cucumber salad and a papaya platter, in 30 minutes!
Fox
13:20
NCIS 7   
With the team´s help, Vance faces his demons while uncovering a complex relationship with a killer that puts his whole family in danger.
TV6
13:30
Univeras   
Saša – garsaus magnato sūnus, kuris atsisako eiti savo tėvo pėdomis ir nusprendžia pradėti savarankišką gyvenimą. Jis viską meta ir įstoja į universitetą, astronomijos fakultetą. Saša įsikuria įprastame bendrabutyje, su įprastais jo gyventojais bei jų kasdienėmis problemomis, kurios praktiškai žinomos kiekvienam mūsų šalyje. Su juo viename bloke gyvena originalūs personažai – gražuolė blondinė Ala, protingoji Tania, šiek tiek apsnūdęs sportininkas Kuzia ir žigolo Goša. Jau vien šios kompanijos užtektų įdomiam ir juokingam siužetui. Tačiau į jų gyvenimą nuolat kišasi ir Sašos tėvas, kuris tikisi, kad jo sūnus apsigalvos ir sugrįš į, jo supratimu, normalų gyvenimą. Todėl jis nuolat nori jam padėti, bet slapta. Rūpestingas tėtušis vis įsivelia į kurioziškas situacijas, o jas sprendžia visi serialo herojai.k.
Viasat Explore
13:30
Medienos karaliai   
Bytas ir Andrė tūkstančio metų senumo medį parduos ekscentriškam Arkanzaso milijonieriui, o Piteris tiek suerzins Brajaną jaunesnįjį, kad užvirs kova dėl naujos įrangos.
TV8
13:35
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.k.
LNK
13:35
Viasat History
13:40
Pilies paslaptys   
Ruth, Peter ir Tom pasineria į spalvingą senovinio interjero dizaino pasaulį. Peter ir Tom tinkuoja saugojimo bokšto sienas, transformuodami tamsaus akmens sienas į šviesesnę erdvę.
VIASAT Nature
13:40
Planeta Europa   
Vandeninis kirstukas – vienintelis nuodingas žinduolis Europoje. Šioje serijoje vienas mitrus kirstukas atsiduria damboje: ar tai bus maloni staigmena, o gal nepageidaujamas šeimos vizitas?
Kidzone Baltic
13:40
The Adventures of Chuck & Friends   
He´s a little dump truck with a big sense of humor and lots of energy. Chuck is always curious and has a way of dreaming big -- then putting his dreams into action. He loves to go places and find out how things work, and he never backs away from anything new.
Balticum TV
13:50
Komisaras Manara   
Į Toskanos provincijos miestelio policijos nuovadą netikėtai atvyksta neeilinis naujokas - komisaras Luka Manara. Čia savi įstatymai ir savos taisyklės. Pareigūnai nepasižymi ypatingu kruopštumu ir didele nuovoka. Bet atvykėlis neketina sėdėti sudėjęs rankų. Pokyčiai prasideda nuo paties komisaro kabineto. O čia, kur buvusios, kur nebuvusios užklumpa pirmosios bylos. Be to, Manara neatsigina žavingų moterų dėmesio. Belieka tik apsispręsti su kuria kolege užmegsti romanėlį. Ar įmanoma romantiškus santykius suderinti su įtemptu darbu?
Sony Entertainment
13:55
Sukeisti gyvenimai   
Kol Regina prašo Andželos pagalbos, Tobis automobilių plovykloje nusprendžia imtis veiksmų.
TV6
14:00
Univeras   
Saša – garsaus magnato sūnus, kuris atsisako eiti savo tėvo pėdomis ir nusprendžia pradėti savarankišką gyvenimą. Jis viską meta ir įstoja į universitetą, astronomijos fakultetą. Saša įsikuria įprastame bendrabutyje, su įprastais jo gyventojais bei jų kasdienėmis problemomis, kurios praktiškai žinomos kiekvienam mūsų šalyje. Su juo viename bloke gyvena originalūs personažai – gražuolė blondinė Ala, protingoji Tania, šiek tiek apsnūdęs sportininkas Kuzia ir žigolo Goša. Jau vien šios kompanijos užtektų įdomiam ir juokingam siužetui. Tačiau į jų gyvenimą nuolat kišasi ir Sašos tėvas, kuris tikisi, kad jo sūnus apsigalvos ir sugrįš į, jo supratimu, normalų gyvenimą. Todėl jis nuolat nori jam padėti, bet slapta. Rūpestingas tėtušis vis įsivelia į kurioziškas situacijas, o jas sprendžia visi serialo herojai.k.
LNK
14:00
Ponia Dila   
Lietuvos ryto televizija
14:05
Išgyventi Afrikoje   
Greiti...Įniršę...Bebaimiai...Nuo vikriųjų surikatų iki agresyviųjų begemotų, nuo Kalahario dykumos iki Indijos vandenyno rifų. Pribloškianti dokumentika - kaip išgyventi Afrikoje?
Marijampolės TV
14:05
Būrėja   
Realybės dokumentika. Rusija.
Dzūkijos TV
14:05
Išgyventi Afrikoje   
Greiti...Įniršę...Bebaimiai...Nuo vikriųjų surikatų iki agresyviųjų begemotų, nuo Kalahario dykumos iki Indijos vandenyno rifų. Pribloškianti dokumentika - kaip išgyventi Afrikoje?
Fox
14:05
NCIS 7   
When an attempted robbery leaves a Lieutenant dead and the entire city without power, the team must figure out what happened through old fashion methods.
TV1
14:05
Būrėja   
Kidzone Baltic
14:10
My Little Pony: Friendship Is Magic   
When Rarity is kidnapped by Diamond Dogs, she makes them regret it even as her friends try to rescue her.
TV3
14:30
Mažoji nuotaka   
Tai jausminga ir spalvinga istorija, kupina indiškų šokių, dainų ir skaudžių likimo išbandymų jos herojams. Būdama penkerių Sadna netenka mamos, o tėvas išvyksta užsidirbti pinigų svetur, palikęs ją pas žmonos gimines. Gražuolė baltaodė mergaitė auga su pussesere Ragne, kuri yra tamsi ir, indų supratimu, negraži. Nors mergaičių išvaizda skiriasi, jos viena kitą myli ir palaiko, tačiau Ragini mama Kaušalija niekina priglaustąją Sadną, pavydi jai grožio ir kilniadvasiškumo. Kaušalija bijo, kad Sadna nuvilios vyrus nuo dukters Ragnės. Tačiau Sadna siekia savo pusseserės gerovės – ji sutinka tekėti už psichiškai nestabilaus Aleko – su sąlyga, kad jo jaunesnis brolis, studijuojantis užsienyje, ves jos pusseserę Ragnę. Abi merginos karštai myli savo išrinktuosius, bet likimas joms paruošęs dar daug skaudžių sukrėtimų, išsiskyrimų ir kitokių išbandymų. Kaip viską ištverti, kaip išsaugoti tikėjimą ir meilę aplinkiniams? Serialo herojės įrodys, kad įmanoma.
TV8
14:30
Nemylimi   
Serialas sukurtas pagal pirmąjį Edvino Kalėdos romaną Nemylimi , kuris susilaukė didžiulio skaitytojų dėmesio ir vis dar leidžiamas pakartotinais tiražais. Pasakojamose istorijase kiekvienas žiūrovas galės rasti dalelytę savo paties gyvenimo, pamatyti veikėjų sprendimus, kokius ir pats kažkada yra padaręs. Tai istorija apie meilę – didelę, skausmingą. Vardan savo meilės pagrindinis herojus Viktoras Dragūnas paaukoja savo sąžiningumą ir laisvę, tačiau jo paties sąžinė išlieka kaip žiaurus priekaištas sau pačiam. Jis priverstas atlaikyti pačias didžiausias išdavystes ir išlikti žmogumi. Kita serialo pusė – visuomenės moralumas, tai, ko mums visiems labiausiai trūksta.k.
VIASAT Nature
14:30
Pasivaikščiojimas po Žemę   
Lamantinai, gyvatės ir aligatoriai – vietiniai magiški Floridos gyventojai, su kuriais Mathieu Vidardas susipažins šioje laidoje. Kaip jų maisto grandinę veikia didžiulės sausros?
Fox Life
14:35
Jamie´s 30 Minute Meals   
Today Jamie makes smoked salmon accompanied by potato salad, beets and cottage cheese, with rye bread and homemade butter.
Viasat History
14:45
Šiuolaikinė istorija. Branduolinio pasaulio projektas   
Nuo sprogimų Hirosimoje ir Nagasakyje prabėgo nemažai laiko, tačiau jų padariniai jaučiami iki šiol. Sužinosime, kaip panaudojama branduolinė energija ir aiškinsimės, ar ją galima kuo nors pakeisti. Žmonija susidūrusi su rimtu iššūkiu – atsisakyti pavojingiausio visų laikų ginklo.
Sony Entertainment
14:45
Grynakraujai   
Serijoje pasakoja apie Grynakraujus vampyrus iš Vampyro dienoraščių”.
Fox
14:45
Two and a Half Men   
Alan unsuccessfully tries to keep Jake from finding out that he´s sleeping with his friend Eldridge´s mom, while Charlie contemplates giving up drinking after an unusually wild night he can´t remember.
Lietuvos ryto televizija
14:55
Vandens žiurkės   
Mieste, kuriame vasara trunka ištisus metus, niekada nesibaigia nusikaltimų sezonas. Sidnėjaus uoste įkurta speciali uosto policija, kurios pareigūnai narsto visus šioje teritorijoje įvykusius nusikaltimus.
Dzūkijos TV
14:55
Vandens žiurkės   
Mieste, kuriame vasara trunka ištisus metus, niekada nesibaigia nusikaltimų sezonas. Sidnėjaus uoste įkurta speciali uosto policija, kurios pareigūnai narsto visus šioje teritorijoje įvykusius nusikaltimus.
Fox Life
14:55
Jamie´s 30 Minute Meals   
Jamie makes roast beef with baby yorkies, little carrots, crispy potatoes and super-quick gravy, all, amazingly, in half an hour.
TV3
15:00
Mažoji nuotaka   
Tai jausminga ir spalvinga istorija, kupina indiškų šokių, dainų ir skaudžių likimo išbandymų jos herojams. Būdama penkerių Sadna netenka mamos, o tėvas išvyksta užsidirbti pinigų svetur, palikęs ją pas žmonos gimines. Gražuolė baltaodė mergaitė auga su pussesere Ragne, kuri yra tamsi ir, indų supratimu, negraži. Nors mergaičių išvaizda skiriasi, jos viena kitą myli ir palaiko, tačiau Ragini mama Kaušalija niekina priglaustąją Sadną, pavydi jai grožio ir kilniadvasiškumo. Kaušalija bijo, kad Sadna nuvilios vyrus nuo dukters Ragnės. Tačiau Sadna siekia savo pusseserės gerovės – ji sutinka tekėti už psichiškai nestabilaus Aleko – su sąlyga, kad jo jaunesnis brolis, studijuojantis užsienyje, ves jos pusseserę Ragnę. Abi merginos karštai myli savo išrinktuosius, bet likimas joms paruošęs dar daug skaudžių sukrėtimų, išsiskyrimų ir kitokių išbandymų. Kaip viską ištverti, kaip išsaugoti tikėjimą ir meilę aplinkiniams? Serialo herojės įrodys, kad įmanoma.
TV8
15:00
Gydytojai   
1029 Amy, 26, has her gallbladder removed via Natural Orifice Surgery. You have to see it to believe it! And, as childhood obesity skyrockets, more young kids are put on cholesterol medication. But does it do more harm than good?
LRT Televizija
15:00
Naisių vasara   
Naisiai pasitinka dar vieną karštą vasarą. Ypač karšta bus kaimo liežuvautojai Anelei, nes už dukros Mildos skolas antstolis sieks areštuoti jos namus. Iš pradžių nesileisdama į kalbas ir vaikydama antstolį su šluota, Anelė tik dar labiau sukomplikuos savo padėtį, bet ar gali būti, kad seną žmogų tikrai išmes į gatvę?
LRT Lituanica
15:00
Naisių vasara   
Naisiai pasitinka dar vieną karštą vasarą. Ypač karšta bus kaimo liežuvautojai Anelei, nes už dukros Mildos skolas antstolis sieks areštuoti jos namus. Iš pradžių nesileisdama į kalbas ir vaikydama antstolį su šluota, Anelė tik dar labiau sukomplikuos savo padėtį, bet ar gali būti, kad seną žmogų tikrai išmes į gatvę?
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Бриттани очень боялась звука пробки в ванне, и она знает, что она такая не одна. Поэтому ее задача - придумать игрушку, которая одновременно будет работать как пробка и как глушитель.
Kidzone Baltic
15:00
Littlest Pet Shop   
Littlest Pet Shop - small pets are cute, colorful, cheerful, and fun for every child!
РТР Планета Балтия
15:05
Последний янычар   
Не все спокойно в казачьем хуторе, из станицы начинают пропадать молодые девушки, выясняется, что их крадет неизвестный наездник. Этот мужчина хитер, пронырлив и безжалостен, он четко выполняет указания своего владельца, и верит только на слово хозяину. Он с легкостью справляется со всеми врагами, которые появляются на его пути, и одолеет любого, кто помешает выполнить ему поручение владельца. Но, каждый злодей должен быть наказан, и вскоре выясняется, что есть способ одолеть этого безбоязненного воина. Кто же остановит его? Будут ли продолжаться похищения или все-таки найдется тот, кто прекратит все происходящие в станице?
Viasat Explore
15:05
Gigantiškų objektų pervežimas   
Pamatysite gigantiškus rusų gamybos krovininius lėktuvus, kuriuos naudoja NASA palydovus paleidžiančių Atlas raketų transportavimui.
Fox
15:05
Two and a Half Men   
When Lindsey asks Alan to move in with her, Charlie will do anything to get Alan to say yes.
National Geographic Channel
15:10
Woman Raised By Monkeys (1x60 Cutdown)   
The epic story of four-year-old Marina, who was raised by monkeys after being kidnapped and abandoned in Colombia.
Fox Life
15:20
Devious Maids   
A visitor from Carmen´s past appears at Alejandro´s house, Valentina tries to control her emotions, new information about Flora comes to light, Peri thinks Spence is having an affair, Evelyn and Adrian celebrate an important birthday.
LRT Lituanica
15:22
Naisių vasara   
Naisiai pasitinka dar vieną karštą vasarą. Ypač karšta bus kaimo liežuvautojai Anelei, nes už dukros Mildos skolas antstolis sieks areštuoti jos namus. Iš pradžių nesileisdama į kalbas ir vaikydama antstolį su šluota, Anelė tik dar labiau sukomplikuos savo padėtį, bet ar gali būti, kad seną žmogų tikrai išmes į gatvę?
LRT Televizija
15:25
Naisių vasara   
Naisiai pasitinka dar vieną karštą vasarą. Ypač karšta bus kaimo liežuvautojai Anelei, nes už dukros Mildos skolas antstolis sieks areštuoti jos namus. Iš pradžių nesileisdama į kalbas ir vaikydama antstolį su šluota, Anelė tik dar labiau sukomplikuos savo padėtį, bet ar gali būti, kad seną žmogų tikrai išmes į gatvę?
VIASAT Nature
15:25
Gyvūnai visą parą   
RSPCA tiria dviejų triukšmingų, mažame bute gyvenančių šunų bylą; tuo metu Tomas Heapas prisijungia prie reido į pramoninę užtvanką, kur, kaip įtariama, žmogus neteisėtai prekiauja vėžliais.
Sony Turbo Baltic
15:25
Smash Lab   
Smash Labs´ team of maverick engineers breaks down and examines existing technology and then applies what they discover in new, insane ways. You won´t believe the fireballs, collapses and collisions that crash through each explosive episode of this popular series!
Ren Lietuva
15:25
TV3
15:30
Laukinė Esmeralda   
Esmeralda – laukinė dvylikametė mergaitė, besibastanti Meksikos gatvėmis, neturi nei mamos, nei tėčio, nemoka nei rašyti, nei skaityti. Ją prižiūri, o tiksliau – išnaudoja, – Dona Rita. Ji verčia mergaitę gatvėje prašyti išmaldos ir pardavinėti smulkmenas. Esmeralda turi tik vieną tikrą draugą – bendraamžį Pablą, kuris vienintelis jos nepravardžiuoja ir nuoširdžiai ja rūpinasi. Deja, aukštesniam socialiniam sluoksniui priklausantys Pablo tėvai prieštarauja tokiai berniuko draugystei. Jis tėvų norams nepaklūsta ir vaikiška draugystė metams bėgant išauga į suaugusiųjų meilę. Tačiau likimas juos išskiria – Pablas išvyksta mokytis į Niujorką, o Esmeralda lieka Meksike. Tiesa, prieš Pablui išvykstant, prieš jo tėvų valią jaunuoliai susituokia. Tėvai, to nežinodami, verčia jį vesti savo socialinės klasės ir tokio pat išsilavinimo Moniką. Tėvas net bando suorganizuoti Esmeraldos pagrobimą. Likusi viena laukinukė susilaukia dvynukų – berniuko ir mergaitės, o neturėdama kaip gauti sergantiems mažyliams reikalingų vaistų sutinka tekėti už kito vyro. Pablas, manydamas, kad vaikai ne jo, rengiasi vesti Moniką. Tačiau stipri laukinės moters dvasia neleis Esmeraldai pasiduoti. Ji įrodys, kad gali būti išsilavinusi ir įdomi moteris, verta Pablo dėmesio! Vos pasirodęs šis filmas šovė į žiūrimiausių filmų trejetuką Meksikoje. Pagrindinį – Esmeraldos – vaidmenį atlieka Meksikos modelis, aktorė ir dainininkė, apdovanota Lotynų Amerikos Grammy statulėle. Lietuvos žiūrovams ji pažįstama iš serialų Maištingas angelas , Mano nuodėmė ir Meilės triumfas .
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Делаем коробку для завтрака в стиле сафари, ароматные камешки и не только!
Kidzone Baltic
15:30
Lego Ninjago   
Ninjago was created by the First Master of Spinjitzu using the Four Golden Weapons. Wu and Garmadon fought, and the older brother, Garmadon, was banished to the Underworld. Peace didn´t last for long, as Garmadon had sent Skeletons from the underworld to steal the four Weapons. Sensei Wu found four teenagers to train as ninja; Kai, Jay, Cole, and Zane, one of whom, Kai, had a sister, Nya, who had been captured by the Skeletons.
Fox
15:30
The Listener   
A former colleague who mistrusts Toby returns to shake up the leadership of the IIB, jeopardizing the success of the entire team.
Sony Entertainment
15:35
Klaidusis Los Andželas   
Naujų santykių, gašlių pagundų ir viskas arba nieko sprendimų kupiname seriale jaunuoliai grumiasi su gyvenimo sėkmę nulemiančiais iššūkiais šou pasaulio industrijos nerealybėje.
Marijampolės TV
15:40
Visa menanti   
Detektyvinis serialas. JAV.
Viasat History
15:40
Dingęs Aleksandro Makedoniečio pasaulis   
Ar Aleksandras iš tiesų pastatė 16 miestų Azijoje? O gal jis buvo gerokai senesnės civilizacijos griovėjas? Pergalingu Aleksandro keliu Adamsas vyksta ieškoti įžymiausio iš šių miestų – Aleksandrijos.
TV1
15:40
LRT Televizija
15:50
Puaro   
Kas nežino Erkiulio Puaro? Ekscentriškas, rafinuotas, savimyla belgas pamokė pasaulį judinti pilkąsias smegenų ląsteles ir pasitelkiant tik logiką, be ginklų ar raumenų jėgos, išaiškinti neįtikėtinus nusikaltimus.
Viasat Explore
15:55
Dekonstrukcija   
Vedėjas Mattas Blashaw tyrinėja suvirinimo pasaulį. Jis įkaitina truputį padegamojo mišinio ir parodo, kaip suvirinimas buvo atliekamas iki elektros amžiaus, ir nagrinėja suvirinimo aparatų gamybą.
Kidzone Baltic
15:55
Team Galaxy   
What happens when three outrageous teenagers are thrown into the most eye-popping space adventures? Team Galaxy tells the story of friends like no others: Josh, Yoko and Brett. The three of them have been chosen to attend Galaxy High, the coolest high school on earth where they are trained to become space marshals.
TV6
16:00
Mastrichto policija   
Amsterdamo policijos detektyvas Floris Volfsas perkeliamas dirbti į pasienio miestuko Mastrichto policijos departamentą. Ne vieni metai, Volfo praleisti didmiestyje, daro įspūdį vietos policininkams, todėl atvykėlis nesunkiai įsilieja į naują kolektyvą. Vis geriau pažindamas vietinius, Floris ima aiškintis nesuskaičiuojamus Mastrichto nusikaltimus, o visada greta jo – žavi ir labai kieta detektyvė Eva Dongen...
Fox Life
16:00
Devious Maids   
Zoila´s job is jeopardized when Genevieve has financial troubles, Marisol makes a discovery at the Powell house, Carmen is jealous when Sam starts dating, Valentina worries about Remi´s erratic behavior.
LRT Kultūra
16:10
Namelis prerijose   
Namelis prerijose . Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974-1983 m. 15 s.
Sony Turbo Baltic
16:10
Hell On Wheels   
Durant must save the railroad while fighting for his own life. Meanwhile Cullen fights to save an old friend.
Fox
16:10
Criminal Minds   
Morgan´s sister sees a girl who looks like their presumed dead cousin. Morgan has to confess to his family about the lie he told, and the BAU re-opens her case.
VIASAT Nature
16:15
Šunys patruliai   
Džunioras ir Aikas iš delta kinologų komandos ieško vairuotojo, kuris sudaužė furgoną ir pradingo, o Kristčurčo vyrų kalėjimo prižiūrėtojai narplioja sudėtingą melų voratinklį.
Lietuvos ryto televizija
16:20
Tigrų sala   
Žiūrovų dėmesiui – realybės šou tigrų gyvenimas Whight saloje. Įvykių gausą, juoką iki ašarų ir susižavėjimą garantuojame. Pamatysite, kaip suaugę tigrai medžioja zebro muliažą ar rungtyniauja virvės traukimo varžybose.
Dzūkijos TV
16:20
Tigrų sala   
Žiūrovų dėmesiui – realybės šou tigrų gyvenimas Whight saloje. Įvykių gausą, juoką iki ašarų ir susižavėjimą garantuojame. Pamatysite, kaip suaugę tigrai medžioja zebro muliažą ar rungtyniauja virvės traukimo varžybose.
Kidzone Baltic
16:20
Monster Buster Club   
Three kids are charged with saving their town from alien invasions with the help of an alien girl named Cathy. Along with her grandfather, they reform a renegade alien hunter club that was founded centuries ago called the Monster Buster Club.
Sony Entertainment
16:25
Jaunasis vilkas   
Lėtapėdį paauglį užpuolęs vilkolakis perduoda savo prakeiksmą. Kartu vaikinas gauna ir priešų.
Viasat History
16:30
Laiko komanda   
Laiko komanda keliauja į Somersetą tyrinėti Castle Hill, kad nustatytų, ar ten kada nors egzistavo tikra pilis.
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
Марви оправляется к самому знаменитому в мире специалисту по шимпанзе - к Джейн Гудолл. И неужели львы живут только в Африке? Смотрите в нашей передаче!
VIASAT Nature
16:35
Šunys patruliai   
Polas ir Epikas iš policijos delta kinologų komandos vejasi ieškomą nusikaltėlį, Flešas ieško narkotikų Springhilo kalėjime, o muitinės šuo Indija tikrina į Opua Marina atplaukusias jachtas.
Fox Life
16:45
Grey´s Anatomy   
Catherine encourages Jackson to move to Boston, and the interns fear they might lose their jobs. Doctors meet with a potential investor in an effort to save the hospital, and Alex impresses Jo while caring for a patient.
National Geographic Channel
16:50
Nazi Megastructures 2   
A secret headquarters of concrete and steel is the heart of Hitler’s plans for domination and the key to a Nazi conspiracy - the Wolf’s Lair.
Fox
16:55
Criminal Minds   
After a serial killer is executed in Oklahoma, a copycat shows up and the FBI agents are called in to find him. Meanwhile, Prentiss gets nervous about a real estate purchase.
TV6
17:00
Kobra 11   
Pašėlusius geriausių greitkelio policijos detektyvų Tomo Kranicho ir Zemyro Grkhano nuotykius pamėgo ne tik 10 milijonų Vokietijos gyventojų, bet ir TV3 žiūrovai. Sudėtingos bylos, pašėlusios gaudynės, profesionaliai atlikti nutrūktgalviški triukai... Tačiau naujajame sezone Tomas ir Zemyras persekios ne tik eismo taisyklių pažeidėjus, žudikus ir šantažuotojus. Jie tirs banko apiplėšimą, paslaptingas avarijas ir netgi pateks į nusikaltėlių pinkles...
LRT Kultūra
17:00
Nuodėminga meilė   
Nuodėminga meilė . Serialas. Vokietija. 2012-2013 m. N-7. 11/111 s.
VIASAT Nature
17:00
Gepardų dienoraščiai   
Iš jauniklių gardo Emilė išveda jauniklius į pirmą jų pasivaikščiojimą. Didžiaausės lapės Bredas ir Džanetė pirmą kartą tampa tėvais, tačiau džiaugsmingą įvykį užtemdo tragedija.
Kidzone Baltic
17:00
Horrid Henry   
It´s not easy being me!
Viasat Explore
17:05
Didieji pardavimai   
Šioje serijoje Ritchie Bros komanda užsiima prekyba kelyje, vykdami į Drayton Valley, Albertos provinciją, kur ūkininkai Len ir Vicki Paulson mažina savo nuosavybę besirengdami pensijai.
Sony Turbo Baltic
17:05
Duck Commander   
Follows a wealthy Louisiana family known for their successful duck-hunting business.
Sony Entertainment
17:15
Sukeisti gyvenimai   
Bei panirusi į savo santykius, o Dafnė su Džeisu dirba kartu.
Kidzone Baltic
17:15
My Little Pony: Friendship Is Magic   
The Cutie Mark Crusaders enter a talent contest, but their refusal to play their individual talents leads to a hilarious disaster.
Ren Lietuva
17:20
Солдаты   
ПРЕМЬЕРА. Сериал 16:25 ПРЕМЬЕРА. Сериал
Balticum TV
17:20
Tėvai už borto   
Brokmenai - tipiška britiška vidutinės klasės šeima, gyvenanti Pietų Londone. Tėvai Pytas ir Sju kiekvieną dieną jaučiasi lyg mūšio lauke, kuriame pranašumą turi vaikai, nes jų yra trys. Septyniolikmetis Džeikas laido nepadorius juokelius, jo nedomina niekas, išskyrus merginas. Trylikametis Benas išradingai meluoja, krečia išdaigas ir apipila tėvus nepatogiais klausimais. Vienuolikmetė Karen mėgsta vaizduoti tai, ką matė per televiziją, ji viską ir visus kritikuoja kaip didžiausia ekspertė. Beribis mergaitės smalsumas tėvams tampa nepakeliamu galvos skausmu. Šioje šeimoje niekada neįsivyraus taika ir ramybė. Tėvų kaskart laukia vis nauji vaikų iššūkiai. Bet juk taip gyventi - labai smagu!
Viasat History
17:25
Muzejaus paslaptys   
Oaklando Kalifornijos muziejuje rasime marmurinę merginos statulą. Tai mergina, kadaise vadinta gražiausia valstijoje. Kaip toks jos pasiekimas galėjo privesti ją prie žlugimo?
Fox Life
17:25
Grey´s Anatomy   
The discord and chaos created by the hospital´s new management team causes one physician to question his future at Seattle Grace. The doctors and the interns must juggle several transplant surgeries at once, each coming with its own set of obstacles.
Viasat Explore
17:30
Pakeltas!   
Į tris dalis sulūžęs namas pastūmėja namų pakėlėjus į jų pačių lūžio tašką.
Sony Turbo Baltic
17:35
Duck Commander   
Follows a wealthy Louisiana family known for their successful duck-hunting business.
Fox
17:35
NCIS 7   
A dead Marine´s day job at a government think tank leads Gibbs and the team into the life of a 12-year-old prodigy who may be the killer´s next target.
Kidzone Baltic
17:40
Stoked   
Stoked is a story about six teens and their not so wonderful summer jobs on the majestical Sunset Island. They spend their summer working at resort which turns out to be more than they bargained for, the hours are bad, the uniforms suck, and their manager isn´t the nicest of people, but they de-stress by surfing the choicest waves when they don´t have to work.
TV1
17:40
National Geographic Channel
17:40
Dead End Express   
Jeff and Paul Hemann must race to deliver medicine to elderly off-gridders so they can meet an incoming train, but alpha dog refuses to cooperate.
TV6
18:00
Kaulai   
Nors serialas Kaulai yra apie sudėtingas procedūras tiriant šiurpius nusikaltimus ir nelaimes, jo autoriai jį sugeba pateikti su saikinga humoro doze, įtaigiai ir įdomiai, iškart pagaudami žiūrovo dėmesį. Filme pasakojama apie daktarę Temperancę Brenan – nepaprastai gabią antropologijos specialistę – kuri kartu su specialiuoju ypatinguoju FTB agentu Syliu Būtu imasi tirti sunkiai išaiškinamų žmogžudysčių, kai policija įprastais metodais neįstengia net aukos tapatybės nustatyti.
TV8
18:00
Kerštas   
Čia gražiausi paplūdimiai, brangiausios visoje Amerikoje vilos, rafinuotumas ir geras skonis. Keršto herojai mėgaujasi pasiplaukiojimais prabangiausiomis jachtomis, pasivažinėjimais vienetiniais automobiliais, popietėmis golfo aikštynuose, vakarienėmis nepriekaištinguose restoranuose, apsipirkinėjimu prie kiekvieno kampo esančiose garsiausių dizainerių parduotuvėse.
Sony Turbo Baltic
18:05
Buck Commander   
From batting practice to bow practice and outfield to in-the-field, every episode highlights the camaraderie, comedy and corporate antics of the six co-owners of the Buck Commander company.
Sony Entertainment
18:10
Grynakraujai   
Serijoje pasakoja apie Grynakraujus vampyrus iš Vampyro dienoraščių”.
Fox Life
18:10
Castle   
In the powerful conclusion of a two-episode story arc, when the FBI fails to get his daughter back, Castle takes matters into his own hands, reaching out to a shadowy fixer to help him recover Alexis.
Viasat Explore
18:15
Medienos karaliai   
Piteris vyksta į Škotiją ir sužino, kad čia atvyko ir bosas. Bytas ir Andrė turi reikalų su klientu, kuris gailisi nusprendęs pirkti, o Džoelis sutinka pastatyti įmantrų statinį – šuns būdą ir inkilą.
Ren Lietuva
18:20
Солдаты   
ПРЕМЬЕРА. Сериал 21:30 ПРЕМЬЕРА. Сериал
VIASAT Nature
18:20
Planeta Europa   
Vandeninis kirstukas – vienintelis nuodingas žinduolis Europoje. Šioje serijoje vienas mitrus kirstukas atsiduria damboje: ar tai bus maloni staigmena, o gal nepageidaujamas šeimos vizitas?
Fox
18:20
NCIS 7   
The body of the son of a retired Colonel-turned-preacher is found and the team have their suspicions that he may be the victim of a hate crime. Meanwhile, Gibbs gets a holiday visit from his father.
BTV
18:25
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Пробежимся по предыдущим выпускам! Какое изобретение лучше всех, кому достанется приз? Мы еще раз покажем вам все, что изобрели наши участники.
Sony Turbo Baltic
18:30
Buck Commander   
From batting practice to bow practice and outfield to in-the-field, every episode highlights the camaraderie, comedy and corporate antics of the six co-owners of the Buck Commander company.
National Geographic Channel
18:30
Wicked Tuna 4   
Last season TJ directed Dave to the spot where he just caught three tuna and now Dave is desperate to capitalize on the information.
Kidzone Baltic
18:40
Team Galaxy   
What happens when three outrageous teenagers are thrown into the most eye-popping space adventures? Team Galaxy tells the story of friends like no others: Josh, Yoko and Brett. The three of them have been chosen to attend Galaxy High, the coolest high school on earth where they are trained to become space marshals.
Fox Life
18:50
Devious Maids   
A former student recognizes Marisol, potentially blowing her cover. Meanwhile, Valentina makes a discovery about Remi and reaches out to Zoila for help, and Carmen and Sam clash over their relationship.
Sony Turbo Baltic
18:55
Smash Lab   
Smash Labs´ team of maverick engineers breaks down and examines existing technology and then applies what they discover in new, insane ways. You won´t believe the fireballs, collapses and collisions that crash through each explosive episode of this popular series!
Init TV
19:00
Slaptieji agentai   
(25,26)
TV6
19:00
CSI Majamis   
Vadovaujami leitenanto Horacijaus Keino (Davidas Caruso), Majamio-Deido kriminalistai dirba apsupti nuostabios atogrąžų gamtos ir Majamio kultūrinių skirtumų. Keinas, anksčiau Niujorke dirbęs išminuotojų būrio detektyvu, tirdamas bylas dažnai pasikliauja ir nuojauta, ir įkalčiais. Majamio-Deido kriminalistų komandai dar priklauso Kali Diukein (Emily Procter), dvikalbė pietietė gražuolė, kurios specializacija – balistika, Erikas Delkas (Adamas Rodriguezas), patyręs naras, puikiais pažįstantis visus Floridos vandens kelius, ir entuziastiškas buvęs patrulis Rajanas Vulfas, jaunesnysis komandos narys. Su jais kartu dirba Aleks Vuds (Khandi Alexander), atsidavusi teismo medicinos ekspertė, labai jautriai žiūrinti į savo mirusias aukas, Frenkas Tripas (Rexas Linnas), daug matęs seno kirpimo policininkas, neseniai paaukštintas į seržantus, ir Natalija Boa Vista, kurios neįprastas patekimas į laboratoriją komandoje sukėlė daug ginčų.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Balticum TV
19:00
Komanda Č   
Viasat History
19:00
Krikščionybės istorija   
Ši dalis tyrinėja Evangelinį protestantizmą, kuris paplito visame pasaulyje ir kurį paskatino gilaus ryšio su Dievu ieškojimas.
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Мастерим ловец снов, устраиваем внеземную вечеринку и не только!
Sony Entertainment
19:00
Detektyvė Rizoli   
Siaubinga nuotakos žmogžudystė ir pradingusi jos sesuo atveda Džein pas iki pamišimo pavydžią konkurentę ir prie dar siaubingesnio nusikalstamo sumanymo.
Kidzone Baltic
19:05
Lego Ninjago   
Ninjago was created by the First Master of Spinjitzu using the Four Golden Weapons. Wu and Garmadon fought, and the older brother, Garmadon, was banished to the Underworld. Peace didn´t last for long, as Garmadon had sent Skeletons from the underworld to steal the four Weapons. Sensei Wu found four teenagers to train as ninja; Kai, Jay, Cole, and Zane, one of whom, Kai, had a sister, Nya, who had been captured by the Skeletons.
Fox
19:05
NCIS 8   
Gibbs questions Vance´s motives when he is asked to interrogate a teenage boy accused of killing his retired Marine father.
Lietuvos ryto televizija
19:25
Kulinaras   
Kriminalinis serialas. Rež.: A.Ivanovas. Vaid.: I.Botvinas, S.Gamovas, A.Žukova. Rusija
Dzūkijos TV
19:25
Kulinaras   
Kriminalinis serialas. Rež.: A.Ivanovas. Vaid.: I.Botvinas, S.Gamovas, A.Žukova. Rusija.
BTV
19:25
Policija ir Ko   
(Grosstadtrevier (Cops And Companions)I)
TV3
19:30
Moterų laimė   
Autentiškas, dramatiškas ir pamokančias gyvenimo istorijas perteiks talentingos Lietuvos aktorės – Gabija Ryškuvienė, Daiva Tamošiūnaitė, Vaida Būtytė, Goda Petkutė bei Akvilina Ubartaitė. Moterų laimės herojės – sostinėje gyvenančios keturios moterys. Visos jos – labai skirtingos. Skirtingi jų siekiai ir ieškojimai. Viena mėgina tapti laiminga, kita ieško meilės, trečia pradeda lipti karjeros laiptais, ketvirta visomis keturiomis kabinasi į gyvenimą. Šitame kelyje – daugybė kliūčių, kurias moterims teks įveikti. Penktoji, pagrindinė herojė patirs ir praradimo skausmą ir netikėto atradimo džiaugsmą.
Kidzone Baltic
19:30
Monster Buster Club   
Three kids are charged with saving their town from alien invasions with the help of an alien girl named Cathy. Along with her grandfather, they reform a renegade alien hunter club that was founded centuries ago called the Monster Buster Club.
Fox Life
19:30
Devious Maids   
Genevieve lies to her new boyfriend about her age, much to Zoila´s dismay. Meanwhile, Rosie starts work at the Powell´s house, Carmen learns that Odessa is hiding something, and Marisol goes with Taylor to a fertility clinic.
Sony Turbo Baltic
19:45
The IT Crowd   
Roy and Moss´s attempt to bluff their way using geezer-talk goes catastrophically out of control. Meanwhile, Jen dates a man who looks like a magician.
Fox
19:45
Criminal Minds   
When frozen bodies are found in Nevada floating in water, the BAU’s investigation leads them to suspect that the victims were part of a cult that could be behind the deaths. Also, JJ confronts old demons from her abduction and torture last year.
Viasat Explore
19:50
Dekonstrukcija   
Statybų specialistas Mattas Blashaw nugriauna kelias sienas, kad sužinotų, kodėl jos stovi. Jis išsiaiškina, kodėl gipso-kartono siena išlieka sausa, ir kaip ji padeda saugoti aplinką.
TV6
20:00
Univeras   
Saša – garsaus magnato sūnus, kuris atsisako eiti savo tėvo pėdomis ir nusprendžia pradėti savarankišką gyvenimą. Jis viską meta ir įstoja į universitetą, astronomijos fakultetą. Saša įsikuria įprastame bendrabutyje, su įprastais jo gyventojais bei jų kasdienėmis problemomis, kurios praktiškai žinomos kiekvienam mūsų šalyje. Su juo viename bloke gyvena originalūs personažai – gražuolė blondinė Ala, protingoji Tania, šiek tiek apsnūdęs sportininkas Kuzia ir žigolo Goša. Jau vien šios kompanijos užtektų įdomiam ir juokingam siužetui. Tačiau į jų gyvenimą nuolat kišasi ir Sašos tėvas, kuris tikisi, kad jo sūnus apsigalvos ir sugrįš į, jo supratimu, normalų gyvenimą. Todėl jis nuolat nori jam padėti, bet slapta. Rūpestingas tėtušis vis įsivelia į kurioziškas situacijas, o jas sprendžia visi serialo herojai.
Da Vinci Learning
20:00
Марви Хаммер   
Этот выпуск посвящен очаровательным малышам и тюленям. Вы узнаете, в какую переделку попали репортеры!
Sony Entertainment
20:00
Ties riba   
Ties riba tyrėjai persekioja žudiką, kuris kėsinasi į meilę.
Kidzone Baltic
20:00
Littlest Pet Shop   
Littlest Pet Shop - small pets are cute, colorful, cheerful, and fun for every child!
TV1
20:00
Karadajus   
Viasat History
20:05
Noslēpumu mednieki   
Tai pasakojimas apie ūkininko Melo Fisherio misiją surasti dingusį pilną lobių Ispanijos galeoną. Savo paieškose jis rizikavo viskuo ir patyrė siaubingą asmeninę tragediją.
VIASAT Nature
20:10
Serengenčio klajūnai   
Žmonijos lopšys. Ekspertas Jeanas Du Plessis keliauja į Mahalo kalnų nacionalinį parką, tikėdamasis šiek tiek laiko praleisti su laukinėmis šimpanzėmis, gyvenančiomis šioje nuošalioje saugomoje Tanzanijos vietovėje.
Sony Turbo Baltic
20:15
Hell On Wheels   
Cullen seeks justice in the aftermath of tragedy.
Fox Life
20:15
Grey´s Anatomy   
Meredith tries to find a sitter so she can go visit Derek, Amelia and Stephanie work together on a case.
Lietuvos ryto televizija
20:25
Anna German   
Biografinis serialas. Rež.: V.Kšistekas, A.Timenko. Vaid.: J.Moro, Š.Sendrovskis, J.Vasiljeva. Rusija
Dzūkijos TV
20:25
Anna German   
Biografinis serialas. Rež.: V.Kšistekas, A.Timenko. Vaid.: J.Moro, Š.Sendrovskis, J.Vasiljeva. Rusija.
TV6
20:30
Univeras   
Saša – garsaus magnato sūnus, kuris atsisako eiti savo tėvo pėdomis ir nusprendžia pradėti savarankišką gyvenimą. Jis viską meta ir įstoja į universitetą, astronomijos fakultetą. Saša įsikuria įprastame bendrabutyje, su įprastais jo gyventojais bei jų kasdienėmis problemomis, kurios praktiškai žinomos kiekvienam mūsų šalyje. Su juo viename bloke gyvena originalūs personažai – gražuolė blondinė Ala, protingoji Tania, šiek tiek apsnūdęs sportininkas Kuzia ir žigolo Goša. Jau vien šios kompanijos užtektų įdomiam ir juokingam siužetui. Tačiau į jų gyvenimą nuolat kišasi ir Sašos tėvas, kuris tikisi, kad jo sūnus apsigalvos ir sugrįš į, jo supratimu, normalų gyvenimą. Todėl jis nuolat nori jam padėti, bet slapta. Rūpestingas tėtušis vis įsivelia į kurioziškas situacijas, o jas sprendžia visi serialo herojai.
LRT Kultūra
20:30
Magiški fėjų Vinksių nuotykiai 5   
Magiški fėjų Vinksių nuotykiai 5 . Animacinis nuotykių serialas. Italija. 2012 m. 5/19 s.
Viasat Explore
20:30
Maisto varžybos   
Gamyklinių automobilių lenktynės. Adamas atvyksta į Gleno trasą Niujorko valstijoje palaikyti vairuotojo Joey‘aus Logano lenktynėse ir valgymo turnyre.
Kidzone Baltic
20:30
Stoked   
Stoked is a story about six teens and their not so wonderful summer jobs on the majestical Sunset Island. They spend their summer working at resort which turns out to be more than they bargained for, the hours are bad, the uniforms suck, and their manager isn´t the nicest of people, but they de-stress by surfing the choicest waves when they don´t have to work.
Fox
20:30
Two and a Half Men   
After sleeping with Melissa, Alan carries on seeing her at Charlie´s house and acting as if he still lives there. Eventually, he takes advice from Charlie and ends it with Melissa by text message, causing her to take her anger out on Charlie.
TV8
20:35
Nemylimi   
Serialas sukurtas pagal pirmąjį Edvino Kalėdos romaną Nemylimi , kuris susilaukė didžiulio skaitytojų dėmesio ir vis dar leidžiamas pakartotinais tiražais. Pasakojamose istorijase kiekvienas žiūrovas galės rasti dalelytę savo paties gyvenimo, pamatyti veikėjų sprendimus, kokius ir pats kažkada yra padaręs. Tai istorija apie meilę – didelę, skausmingą. Vardan savo meilės pagrindinis herojus Viktoras Dragūnas paaukoja savo sąžiningumą ir laisvę, tačiau jo paties sąžinė išlieka kaip žiaurus priekaištas sau pačiam. Jis priverstas atlaikyti pačias didžiausias išdavystes ir išlikti žmogumi. Kita serialo pusė – visuomenės moralumas, tai, ko mums visiems labiausiai trūksta.
Viasat Explore
20:50
Maisto varžybos   
Meksikos įlanka. Adamas keliauja nuostabia Meksikos įlankos pakrante. Jis paragauja gardžių šonkauliukų ir jūros gėrybių. Vietiniam muzikantui Adamas padeda laimėti sumuštinių valgymo rungtį.
РТР Планета Балтия
20:55
Тайны следствия-14   
РУССКАЯ СЕРИЯ. Анна Ковальчук в детективном телесериале
Fox
20:55
Two and a Half Men   
After moving into Charlie´s house, Lyndsey, Alan, Jake and Eldridge face that they have lost everything with the house fire. Charlie makes fun of them, but forgets his cellphone in the ruin. Going there to get it he meets Lyndsey´s ex-husband Chris.
Fox Life
20:55
Grey´s Anatomy   
Maggie gets upset when Meredith dodges her questions about DC; Bailey and Ben become concerned about Ben’s brother after he is admitted to the hospital, and Dr. Herman starts to warm up to Arizona. Meanwhile, Richard feels manipulated by Catherine.
TV6
21:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
Balticum TV
21:00
Baimė mylėti 2   
Farmacijos imperijos prezidentas Stefano turėjo viską - gražuolę žmoną, du nuostabius vaikus ir tvirtą finansinį pagrindą. Bet viena vakarą negailestingas likimas jam kirto nepakeliamai skaudų smūgį.
Viasat History
21:00
Misija X   
Tai istorija apie Josefą Resselą, išradusį laivo vandensraigtį ir patobulintą plūgą artojams. O taip pat garo malūną, rutulinį guolį, garu varomą mašiną ir pneumatinę pašto pristatymo sistemą.
Sony Entertainment
21:00
Visas ratas   
Kiekvienoje serijoje išvysite dviejų personažų pokalbį restorane. Kitoje serijoje vienas iš jų kalbėsis su nauju personažu. Paskutinėje serijoje susitiks visi vienuolika serialo herojų ir paaiškės, kas juos visus sieja.