|   Tv24
|
Arrow Up
200 kanalų

quote Kiekvienas mąstantis žmogus yra ateistas. quote  E. Hemingway
Serialai Serialų sąrašas bei papildoma informacija
2014.07.30 Trečiadienis
LNK
13:20
TV6
13:30
Benas ir Keitė   
Exuberant dreamer Ben Fox returns to his hometown and reunites with his younger sister Kate, an overly responsible single mom raising her five-year-old daughter, Maddie. But when he arrives, he finds a sad state of affairs. For the first time in their lives, Kate needs Ben’s help, and he’s determined to bring some much-needed chaos into her stable world. In the series premiere, Kate enlists co-worker BJ to help her prepare for what turns out to be a disastrous first date, while Ben teams up with childhood pal Tommy to stop an ex from getting married.
LNK
13:30
Kaukė   
TV8
13:35
Apkabink mane   
Kristinos gyvenimas buvo nelengvas. Ji mylėjo savo tėvo samdinį, pagimdė dukrelę, ištekėjo už nemylimo vyro, per jį apako ir neteko vilties kada nors pamatyti savo mažylę. O Marija del Karmen suauga ir tampa tikra gražuole. Ją pamilsta jos motinos Kristinos skriaudėjo sūnėnas... Dramoje vaidina puikiai pažįstama aktorė Victoria Ruffo, matyta dramose ”Tiesiog Marija” ir ”Vargšė turtuolė”.
Ren Lietuva
13:40
Next 3   
Сериал
Sony Entertainment
13:50
Nešvilis, 1 sezonas   
Žiuljetė ir Dantė išsiruošė į namų medžioklę.
LNK
13:55
Pavogtas gyvenimas   
Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Luis Roberto Guzman.
TV6
14:00
Benas ir Keitė   
Kate, the ultimate rule follower, has been lying about where she lives so that Maddie can go to a school in a better district. But when Kate’s scheme starts unraveling and she must come clean with Maddie’s principal, Ben tries to teach her the value of facing her fears.
Star!
14:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
ПБК Литва
14:20
Ясмин   
Продолжение
TV8
14:30
Moterys meluoja geriau   
Šeštajame sezone jo herojai įsivels į ypatingus nuotykius, spręs gyvybės ir mirties klausimus, regs pabėgimus, vieni – netyčia įklius, tuo tarpu kiti – sudrebins žiūrovų širdis didžiausiais sugrįžimais.
Star!
14:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Sony Entertainment
14:40
Ligoninės priimamasis. 11 sezonas   
Padirbėjusi parduotuvėje netoli ligoninės Nyla pradeda dirbti priimamajame.
LNK
14:50
Be kaltės kalta   
Beren Saat, Engin Akyurek, Firat Celik.
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
TV6
15:00
Išlikimas   
20 of the most loved and most notorious players from the past nineteen seasons return to the South Pacific island of Samoa, some to seek revenge while others are looking for redemption. Some physical skirmishes at the reward challenge take their toll on the castaways.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
LRT Televizija
15:00
Puaro   
Detektyvas. Didžioji Britanija. 1989 m. N-7.
Star!
15:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Бриттани очень боялась звука пробки в ванне. Поэтому ее задача - придумать игрушку, которая будет работать как пробка и как глушитель.
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
TV1
15:30
Senosios Kristinos nutikimai   
Julia Louis-Dreyfus, Clark Gregg, Hamish Linklater.
Sony Entertainment
15:30
Kol mirtis mus išskirs   
Gimtadienio dovana parodo, kad Džefas netiki, jog Stef sugebės užbaigti savo magistrinį darbą, Edis prisipažįsta, kad Džoi dainuodama perlenkia lazdą, o ji pasiskundžia dėl jo banalių juokelių ir apimetinėjimo įžymybėmis.
Star!
15:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Делаем подставку для книг, украшаем сиденье унитаза и играем в летающий зефир.
TV1
15:55
Komisaras Aleksas   
Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Jakub Wesolowski, Janusz Chabior.
Sony Entertainment
15:55
Kol mirtis mus išskirs   
Seno kaimyno mirtis atskleidžia Edžio ir Džoi nuomonių dėl jų santykių su kitais kaimynais, skirtumus.
TV6
16:00
Vampyrų žudikė   
Serialas pasakoja apie Bafi – antgamtine jėga apdovanotą merginą, gyvenančią Samerdeile. Čia ji kovojan su vampyrais ir kitais blogio padarais. Sulaukusi penkiolikos Bafi buvo pasirinkta būti vampyrų, demonų ir kitų tamsos jėgų žudike. Kartu su savo draugais ji ne tik įveikia koledžo iššūkius, bet ir gelbsti pasaulį nuo blogio. Pagrindinė serialo aktorė – Sarah Michelle Gellar – šio vaidmens dėka užsitarnavo vienos gražiausių ir geidžiamiausių aktorių vardą Amerikoje.
TV8
16:00
Gydytojai   
1080 An apple a day keeps the doctor away, right? Sure, apples are good, but three medical exams are even better!
LRT Televizija
16:00
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Austrija. Pradėtas 1994 m. N-7.
Baltijos TV
16:00
Liežuvautoja   
Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley.
LRT Kultūra
16:15
Stebuklingi vaikai   
Animacinis serialas. Japonija. 2004-2005 m.
Sony Entertainment
16:20
Sukeisti gyvenimai   
Dafnė jaučiasi keistai būdama šalia Traviso, o Ketrin pasiūlo darbą Karltone.
RenTV Baltic
16:25
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет, как люди учат детенышей орангутанга, оставшихся сиротами, как выжить в джунглях.
TV6
17:00
Hubertas ir Staleris   
Policijos patruliai Hubertas ir Staleris stengiasi dirbti pagal tarnybines taisykles. Tačiau bylos dažnai būna tokios sudėtingos, kad policininkai priversti nepaisyti kai kurių oficialių reikalavimų. Tai ypač erzina nuovados vadovą Reimundą Girvidzą, siekiantį mero posto. Policininkų kasdienybėje tikrai netrūksta komiškų situacijų, kurios bus atskleistos šiame veiksmo ir komedijos mišinyje – seriale Hubertas ir Staleris .
Baltijos TV
17:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Star!
17:00
Models, Misfits and Mayhem   
This show follows all the drama at Britain´s busiest modelling school, The London School of Modelling.
Ren Lietuva
17:10
Sony Entertainment
17:15
Nešvilis, 1 sezonas   
Rajena ir Dykonas vėl kartu.
TV6
18:00
Pagrindinis įkaltis   
Trečiajame Pagrindinio įkalčio sezone bylos bus dar painesnės, o nusikaltėliai kur kas geriau apgalvoję kiekvieną žingsnį. Nemažai pasikeitimų bus ir tyrėjų komandoje – darbą paliks detektyvas Budas Morisas (John Carroll Lynch), žavusis Pyteris Danlopas (Nic Bishop) ir detektyvė Samanta Beiker (Sonja Sohn). Vietoj jų Megan bylas tirti padės nauji kolegos. Tai detektyvas Tomis Sulivanas Mark Valley), buvęs Niujorko policijos pareigūnas, kurį su Megan sieja romantinė praeitis. Ši jį paliko užklupusi su kita. Ar pavyks Tomiui įrodyti, kad juo galima pasitikėti? Taip pat prisijungs detektyvas Adamas Šeiferis – jaunas, originaliai mąstantis ir prieš garsų tėvą advokatą maištaujantis vyrukas. Šis kartais savimi per daug pasitikintis pareigūnas bus tikra rakštis jo partneriui Sulivanui. Kaip naujam duetui seksis narplioti sudėtingas bylas ir sutarti su Megan Hunt?
TV8
18:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Balticum TV
18:00
Objektas 11   
Fantastinis detektyvinis serialas (7) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
TV1
18:00
Didingasis amžius   
Halit Ergenc, Meryem Uzerli, Nebahat Cehre.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
Sony Entertainment
18:05
Draugai   
Fibė ir Maikas keičia nuomonę paaukoti visus vestuvių pinigus labdarai.
Ren Lietuva
18:10
Baltijos TV
18:25
Mentalistas   
Robin Tunney, Owain Yeoman, Simon Baker, Amanda Righetti.
LRT Televizija
18:30
Naisių vasara   
TV serialas. 2014 m. 35, HD. Rež. Raimundas Banionis, Violeta Banionienė.
Star!
18:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Какое изобретение лучше всех, кому достанется приз? Мы еще раз покажем вам все, что изобрели наши участники.
LRT Lituanica
18:30
Naisių vasara   
TV serialas. 2014 m. 35, Rež. Raimundas Banionis, Violeta Banionienė.
Sony Entertainment
18:35
Draugai   
Monika nesiveržė ruošti Padėkos dienos vakarienės, tačiau sutiko, kad pamalonintų Fibi. Jai padeda tik Čandleris, kurio kulinarinės žinios baigiasi nuplovus spanguoles.
TV6
19:00
CSI Majamis   
Populiariausio pasaulyje kriminalinio serialo CSI” kūrybinė grupė šį sezoną persikelia į egzotiškąjį Majamį. Suprantama, jog čia kriminalinių nusikaltimų tyrimo skyriuje dirba vietiniai agentai: balistikos, kriminalinės ekspertizės ir netgi povandeninių darbų specialistai. Tačiau nusikaltimų tyrimo metodika ta pati. Detalė po detalės, pasinaudojant moderniausiomis technologijomis, patirtimi bei nuojauta, lipdoma gija: nusikaltimo įkalčiai – galimi motyvai – nusikaltėlis”.
TV8
19:00
Apkabink mane   
Kristinos gyvenimas buvo nelengvas. Ji mylėjo savo tėvo samdinį, pagimdė dukrelę, ištekėjo už nemylimo vyro, per jį apako ir neteko vilties kada nors pamatyti savo mažylę. O Marija del Karmen suauga ir tampa tikra gražuole. Ją pamilsta jos motinos Kristinos skriaudėjo sūnėnas... Dramoje vaidina puikiai pažįstama aktorė Victoria Ruffo, matyta dramose ”Tiesiog Marija” ir ”Vargšė turtuolė”.
Balticum TV
19:00
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (18) (Rusija, 2011 m.).
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Делаем диджейский набор, самую классную в мире копилку и не только.
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
19:05
Projektas Podiumas: visos žvaigždės. 1 sezonas   
Projektas Podiumas”: visos žvaigždės” - mados dizainerių konkurso Projektas Podiumas” tęsinys, kuriame dalyvauja 13 dizainerių iš ankstesnių laidos sezonų. Sulaukę kassavaitinės užduoties dalyviai turi kurti mados kūrinius iš ypatingos medžiagos ar pagal vieną stilių. Trys geriausi dizaineriai turi sukurti penkis drabužių komplektus tik per keturias dienas.
Baltijos TV
19:30
Didžiojo sprogimo teorija (4, 5)   
Johnny Galecki , Jim Parsons, Kaley Cuoco.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
РТР Планета Балтия
19:50
Вчера закончилась война   
РУССКАЯ СЕРИЯ. Богдан Ступка, Анатолий Руденко и Николай Иванов в телесериале
TV6
20:00
Benas ir Keitė   
Ben and Kate discover an unopened envelope from 15 years ago that contains the yearly scavenger hunt their dad used to organize for them when they were kids. The find prompts them to complete the unfinished hunt, but raises old issues of sibling rivalry. Meanwhile, the scavenger hunt takes an unexpected detour for Kate when BJ enlists her to help get belongings back from an old fling.
Sony Entertainment
20:00
Detektyvė Rizoli. 3 sezonas   
Buvusios Vinco žmonos vyras netikėtai miršta kosėdamas krauju per Andželos vakarienę.
Da Vinci Learning
20:00
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет о виде летучих мышей, которые сосут кровь, как вампиры.
Star!
20:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
TV1
20:05
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
LNK
20:20
K11: Komisarai tiria. Pinigai iš dangaus   
Kriminalinės istorijos.. Edmantas Svirinavičius, Jonas Kalėda, Lina Lukoševičiūtė, Šarūnas Datenis, Arūnas Smailys.
TV6
20:30
Benas ir Keitė   
When Ben decides to throw a birthday party for Kate against her wishes, her frustration soon turns into excitement when she realizes that Ben invited Molly, Kate’s wild friend from high school, to her party. Meanwhile, Ben finds out that Darcy, the only woman he truly cared for, is moving into what used to be his and Darcy’s dream home with her new husband, and Tommy comes clean to Kate about why he hates Molly.
Baltijos TV
20:30
Star!
20:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
TV8
20:35
Moterys meluoja geriau   
Šeštajame sezone jo herojai įsivels į ypatingus nuotykius, spręs gyvybės ir mirties klausimus, regs pabėgimus, vieni – netyčia įklius, tuo tarpu kiti – sudrebins žiūrovų širdis didžiausiais sugrįžimais.
Balticum TV
20:50
Detektyvas Džo   
Kriminalinis serialas (1) (Prancūzija, D.Britanija, 2013 m.) (N-7).
Sony Entertainment
20:55
Primadonos mirtis   
Džein nerimauja, kad jos partneris, su kuriuo kartu duoda į teismą didelę farmacinę kompaniją, yra psichiškai nesveikas.
TV6
21:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
LRT Televizija
21:00
Lilehameris   
Serialas. Norvegija, JAV. 2013 m. N-7. HD.
ПБК Литва
21:05
Личная жизнь следователя Савельева   
ПРЕМЬЕРА. Многосерийный фильм
РТР Планета Балтия
21:50
Защитница   
Екатерина Климова, Сергей Горобченко, Ада Роговцева, Дмитрий Орлов, Екатерина Вуличенко, Василий Мищенко и Наталья Хорохорина в телесериале
Sony Entertainment
21:50
Ligoninės priimamasis. 11 sezonas   
Mes galime stebėti viską, kas nuo 11:22 iki 12:06 įvyksta Čarliui Metkalfui.
Star!
22:00
Dominick Dunne´s Power Privilege and Justice   
No one knows the dark side of the rich and famous better than Dominick Dunne.
LRT Kultūra
22:30
Viso gero, draugai partiniai!   
Dokumentinis serialas. Prancūzija, Vokietija. 2011 m. Rež. Andrej Nekrasov, Jens Becker.
TV1
22:40
Sony Entertainment
22:45
Vilkų žemė. 2 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
TV8
22:55
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Da Vinci Learning
23:00
Как это построено   
Гоночная команда Макларен строит дорожный автомобиль, используя технологии Формулы-1!
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
ПБК Литва
23:25
Развод   
Многосерийный фильм
LRT Televizija
23:30
Rojus Lietuvoj   
TV serialas. 2013 m. 2/33, Rež. Saulius Vosylius, Justinas Lingys.
Star!
23:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
LRT Lituanica
23:30
Rojus Lietuvoj   
TV serialas. 2013 m. 2/33, Rež. Saulius Vosylius, Justinas Lingys.
Baltijos TV
23:35
Vampyro dienoraščiai   
Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder.
TV1
23:35
Dūmas   
Kaya Scodelario, Nicholas Hoult, Joe Dempsie.
Ren Lietuva
23:50
Next 3   
Сериал
2014.07.31 Ketvirtadienis
Sony Entertainment
00:15
Draugai   
Fibė ir Maikas keičia nuomonę paaukoti visus vestuvių pinigus labdarai.
LRT Kultūra
00:25
Prokurorai   
TV detektyvinis serialas. 2002 m. Rež. Raimundas Banionis
LRT Televizija
00:30
Šnipai   
Kriminalinis serialas. Didžioji Britanija. 2002–2011 m. N-7.
Baltijos TV
00:30
Mentalistas   
Robin Tunney, Owain Yeoman, Simon Baker, Amanda Righetti.
Da Vinci Learning
00:30
Из истории великих научных открытий   
Захватывающий фильм расскажет об отце радиовещания Гульельмо Маркони и его беспроволочном телеграфе.
Star!
00:30
Get Out   
Join gorgeous hosts of today’s best travel series, as they take viewers to exciting locations to experience all of the local color, fun, and nightlife from famous cities.
РТР Планета Балтия
00:35
Семнадцать мгновений весны   
Вячеслав Тихонов, Леонид Броневой, Олег Табаков, Леонид Куравлев, Екатерина Градова, Ефим Копелян, Ростислав Плятт и Евгений Евстигнеев в цветной версии телефильма
Ren Lietuva
00:40
Next 3   
Сериал
TV6
00:45
CSI Majamis   
Populiariausio pasaulyje kriminalinio serialo CSI” kūrybinė grupė šį sezoną persikelia į egzotiškąjį Majamį. Suprantama, jog čia kriminalinių nusikaltimų tyrimo skyriuje dirba vietiniai agentai: balistikos, kriminalinės ekspertizės ir netgi povandeninių darbų specialistai. Tačiau nusikaltimų tyrimo metodika ta pati. Detalė po detalės, pasinaudojant moderniausiomis technologijomis, patirtimi bei nuojauta, lipdoma gija: nusikaltimo įkalčiai – galimi motyvai – nusikaltėlis”.
Sony Entertainment
00:45
Draugai   
Monika nesiveržė ruošti Padėkos dienos vakarienės, tačiau sutiko, kad pamalonintų Fibi. Jai padeda tik Čandleris, kurio kulinarinės žinios baigiasi nuplovus spanguoles.
Da Vinci Learning
00:45
Из истории великих научных открытий   
В сериале Из истории великих научных открытий» зрители узнают о научной и политической подоплеке некоторых великих изобретений и открытий.
ПБК Литва
00:50
Гоморра   
В фильме параллельно развиваются, ни разу не пересекаясь, несколько историй с героями разных поколений и разных сфер деятельности. Общее только одно: все они оказываются подчинены интересам преступного сообщества.
LNK
00:55
Nikita   
Lyndsy Fonseca, Shane West, Maggie Q, Aaron Stanford.
Sony Entertainment
01:10
Detektyvė Rizoli. 3 sezonas   
Buvusios Vinco žmonos vyras netikėtai miršta kosėdamas krauju per Andželos vakarienę.
Baltijos TV
01:25
Laukinis   
Igor Lifanov, Marija Bajeva, Artem Mazunov.
LRT Televizija
01:30
Senis   
Detektyvinis televizijos serialas. Vokietija. 1977–2009 m. N-7.
TV6
01:35
Mastrichto policija   
Amsterdamo policijos detektyvas Floris Volfsas perkeliamas dirbti į pasienio miestuko Mastrichto policijos departamentą. Ne vieni metai, Volfo praleisti didmiestyje, daro įspūdį vietos policininkams, todėl atvykėlis nesunkiai įsilieja į naują kolektyvą. Vis geriau pažindamas vietinius, Floris ima aiškintis nesuskaičiuojamus Mastrichto nusikaltimus, o visada greta jo – žavi ir labai kieta detektyvė Eva Dongen...
LNK
01:50
Išrinktieji   
Jim Beaver, Jensen Ackles, Jared Padalecki.
Sony Entertainment
02:00
Ligoninės priimamasis. 11 sezonas   
Mes galime stebėti viską, kas nuo 11:22 iki 12:06 įvyksta Čarliui Metkalfui.
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
ПБК Литва
02:20
Личная жизнь следователя Савельева   
Многосерийный фильм
TV6
02:30
Hubertas ir Staleris   
Policijos patruliai Hubertas ir Staleris stengiasi dirbti pagal tarnybines taisykles. Tačiau bylos dažnai būna tokios sudėtingos, kad policininkai priversti nepaisyti kai kurių oficialių reikalavimų. Tai ypač erzina nuovados vadovą Reimundą Girvidzą, siekiantį mero posto. Policininkų kasdienybėje tikrai netrūksta komiškų situacijų, kurios bus atskleistos šiame veiksmo ir komedijos mišinyje – seriale Hubertas ir Staleris .
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
LRT Lituanica
02:40
Naisių vasara   
TV serialas. 2014 m. 35, Rež. Raimundas Banionis, Violeta Banionienė.
Sony Entertainment
02:50
Vilkų žemė. 2 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
Star!
03:00
Las Vegas Confession   
Sometimes What happens in Vegas, stays in Vegas doesn´t apply. Join host Cindy Taylor as she hits Vegas hottest nightspots to find out what secrets people have to share.
Star!
03:30
Get Out   
Join gorgeous hosts of today’s best travel series, as they take viewers to exciting locations to experience all of the local color, fun, and nightlife from famous cities.
Star!
04:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
РТР Планета Балтия
04:10
Пока станица спит   
Телесериал.
Sony Entertainment
04:20
Detektyvė Rizoli. 3 sezonas   
Buvusios Vinco žmonos vyras netikėtai miršta kosėdamas krauju per Andželos vakarienę.
Star!
04:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Sony Entertainment
05:10
Primadonos mirtis   
Džein nerimauja, kad jos partneris, su kuriuo kartu duoda į teismą didelę farmacinę kompaniją, yra psichiškai nesveikas.
Da Vinci Learning
05:30
Как это построено   
Гоночная команда Макларен строит дорожный автомобиль, используя технологии Формулы-1!
RenTV Baltic
05:55
СЛЕДАКИ   
Сериал
Sony Entertainment
06:00
Kol mirtis mus išskirs   
Gimtadienio dovana parodo, kad Džefas netiki, jog Stef sugebės užbaigti savo magistrinį darbą, Edis prisipažįsta, kad Džoi dainuodama perlenkia lazdą, o ji pasiskundžia dėl jo banalių juokelių ir apimetinėjimo įžymybėmis.
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
06:25
Kol mirtis mus išskirs   
Seno kaimyno mirtis atskleidžia Edžio ir Džoi nuomonių dėl jų santykių su kitais kaimynais, skirtumus.
Da Vinci Learning
06:30
Из истории великих научных открытий   
Захватывающий фильм расскажет об отце радиовещания Гульельмо Маркони и его беспроволочном телеграфе.
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Da Vinci Learning
06:45
Из истории великих научных открытий   
В сериале Из истории великих научных открытий» зрители узнают о научной и политической подоплеке некоторых великих изобретений и открытий.
TV1
06:50
Mano tėtis kalba š...   
William Shatner, Jonathan Sadowski, Nicole Sullivan.
Sony Entertainment
06:50
Mediumas   
Su ungimi susijusių mirčių serija gali turėti ryšį su Elison sapnuojamomis liepsnomis.
Ren Lietuva
07:00
Бернард. Спорт   
Мультсериал
Baltijos TV
07:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
LNK
07:00
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
LNK
07:25
Star!
07:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
TV8
07:40
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Sony Entertainment
07:45
Nešvilis, 1 sezonas   
Rajena ir Dykonas vėl kartu.
LNK
07:50
Volkeris, Teksaso reindžeris   
Sheree J. Wilson, Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr..
Lietuvos ryto televizija
08:00
Stalino sūnus   
Draminis serialas. Rež. Sergejus Ginzburgas. Vaid. Gela Meschi, Vasilijus Prokoljevas, Ilja Ermolovas. Rusija. 2013 m. N-7
Baltijos TV
08:00
Star!
08:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
TV8
08:05
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
LRT Kultūra
08:05
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974–1983 m.
Ren Lietuva
08:10
Star!
08:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
TV8
08:35
Detektyvė Fišer   
Veiksmas vyksta Melburne, 1920-aisiais. Pagrindinė serialo herojė slapta atsiranda vis kitame džiazo klube, kur kovoja su piktadariais. Neteisybę ji aiškinasi savo išpuoselėtu, perlais inkrustuotu pistoletu. Aplodismentų vertas pagrindinės herojės, žaviosios aktorės Essie Davis, vaidmuo. Ji priverčia kristi ant žemės blogus vyrukus – ne tik savo ginklu, bet ir nepadoriu sąmoju.
TV1
08:35
Sony Entertainment
08:35
Sukeisti gyvenimai   
Dafnė jaučiasi keistai būdama šalia Traviso, o Ketrin pasiūlo darbą Karltone.
Ren Lietuva
09:00
LRT Televizija
09:00
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Austrija. Pradėtas 1994 m. N-7.
TV1
09:00
Krepšininkai   
Atlikėjas: Tony Parker.
РТР Планета Балтия
09:05
Хозяйка моей судьбы   
Галина Петрова, Эммануил Виторган, Ирина Бразговка и Анастасия Макеева в телесериале
Sony Entertainment
09:25
Mediumas   
Elison vizijos apie kaimynystėje gyvenantį seksualinį nusikaltėlį verčia ją abejoti jo kalte.
Balticum TV
09:45
Objektas 11   
Fantastinis detektyvinis serialas (7) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
TV6
10:00
Beverli Hilsas 90210   
Seriale nagrinėjamos šiuolaikinių paauglių problemos, rodomi stilingiausi vakarėliai, prabangus gyvenimas ir jaunatviškos viltys.
LRT Televizija
10:00
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974–1983 m.
Baltijos TV
10:00
Star!
10:00
Dominick Dunne´s Power Privilege and Justice   
No one knows the dark side of the rich and famous better than Dominick Dunne.
TV8
10:05
Lietuvos ryto televizija
10:10
Komisaras Megrė   
Detektyvinis serialas. Rež. E. Perieras. Vaid. B. Cremeras, M. Dubois, A. Ferreol. Prancūzija, Belgija, Šveicarija. 1993 m. N-7
Sony Entertainment
10:20
Kol mirtis mus išskirs   
Gimtadienio dovana parodo, kad Džefas netiki, jog Stef sugebės užbaigti savo magistrinį darbą, Edis prisipažįsta, kad Džoi dainuodama perlenkia lazdą, o ji pasiskundžia dėl jo banalių juokelių ir apimetinėjimo įžymybėmis.
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
Кайлу было жалко, что его рыбке приходится весь день торчать дома, поэтому он придумал пояс-аквариум.
TV8
10:45
Frosto prisilietimas   
Pagyvenęs, seno sukirpimo ir pažiūrų detektyvas nekaip sutaria su policijos vadovybe, tačiau bylas išnarplioja pavydėtinai profesionaliai. Frostas vis gauna jaunų asistentų, kurie skirtingai prisideda nagrinėdami bylas. Beje, debiutiniais vaidmenimis šiame seriale savo karjerą pradėjo daug žymių britų aktorių, o serialas apie šiurkštaus būdo, tiesmuką, tradicinių darbo metodų paisantį detektyvą yra labai populiarus ne tik gimtojoje D. Britanijoje, bet ir už jos ribų.
Balticum TV
10:45
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (18) (Rusija, 2011 m.).
TV1
10:45
Sony Entertainment
10:45
Kol mirtis mus išskirs   
Seno kaimyno mirtis atskleidžia Edžio ir Džoi nuomonių dėl jų santykių su kitais kaimynais, skirtumus.
TV6
11:00
Mastrichto policija   
Amsterdamo policijos detektyvas Floris Volfsas perkeliamas dirbti į pasienio miestuko Mastrichto policijos departamentą. Ne vieni metai, Volfo praleisti didmiestyje, daro įspūdį vietos policininkams, todėl atvykėlis nesunkiai įsilieja į naują kolektyvą. Vis geriau pažindamas vietinius, Floris ima aiškintis nesuskaičiuojamus Mastrichto nusikaltimus, o visada greta jo – žavi ir labai kieta detektyvė Eva Dongen...
LRT Televizija
11:00
Lilehameris   
Serialas. Norvegija, JAV. 2013 m. N-7. HD.
Baltijos TV
11:00
Laukinis   
Igor Lifanov, Marija Bajeva, Artem Mazunov.
Star!
11:00
Videofashion News   
Videofashion News tracks designer collections, the designers themselves, the models, and the behind-the-scenes celebrities of the fashion universe.
Da Vinci Learning
11:00
Умелые пальчики   
Мастерим фотоаппарат из двух спичечных коробков, цепочку на пояс и разноцветный сахар.
LNK
11:10
K11: Komisarai tiria. Pinigai iš dangaus   
Kriminalinės istorijos.. Edmantas Svirinavičius, Jonas Kalėda, Lina Lukoševičiūtė, Šarūnas Datenis, Arūnas Smailys.
Sony Entertainment
11:10
Draugai   
Fibė ir Maikas keičia nuomonę paaukoti visus vestuvių pinigus labdarai.
TV1
11:15
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Star!
11:30
Videofashion News   
Videofashion News tracks designer collections, the designers themselves, the models, and the behind-the-scenes celebrities of the fashion universe.
Sony Entertainment
11:40
Draugai   
Monika nesiveržė ruošti Padėkos dienos vakarienės, tačiau sutiko, kad pamalonintų Fibi. Jai padeda tik Čandleris, kurio kulinarinės žinios baigiasi nuplovus spanguoles.
TV6
12:00
Pagrindinis įkaltis   
Trečiajame Pagrindinio įkalčio sezone bylos bus dar painesnės, o nusikaltėliai kur kas geriau apgalvoję kiekvieną žingsnį. Nemažai pasikeitimų bus ir tyrėjų komandoje – darbą paliks detektyvas Budas Morisas (John Carroll Lynch), žavusis Pyteris Danlopas (Nic Bishop) ir detektyvė Samanta Beiker (Sonja Sohn). Vietoj jų Megan bylas tirti padės nauji kolegos. Tai detektyvas Tomis Sulivanas Mark Valley), buvęs Niujorko policijos pareigūnas, kurį su Megan sieja romantinė praeitis. Ši jį paliko užklupusi su kita. Ar pavyks Tomiui įrodyti, kad juo galima pasitikėti? Taip pat prisijungs detektyvas Adamas Šeiferis – jaunas, originaliai mąstantis ir prieš garsų tėvą advokatą maištaujantis vyrukas. Šis kartais savimi per daug pasitikintis pareigūnas bus tikra rakštis jo partneriui Sulivanui. Kaip naujam duetui seksis narplioti sudėtingas bylas ir sutarti su Megan Hunt?
Baltijos TV
12:00
Svotai   
Liudmila Artemjeva, Anatolij Vasiljev, Fiodor Dobronravov.
Da Vinci Learning
12:00
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет о величественных орланах-белохвостах.
TV1
12:10
Seserų mainai   
Kristina Orbakaitė, Marat Basharov, Dmitrij Pevcov.
Sony Entertainment
12:10
Project Runway All Stars (s1)   
Project Runway All Stars is a spin-off of Project Runway, a fashion design competition that features thirteen designers from previous Project Runway seasons. Contestants receive weekly challenges where they must design fashion creations from specific types of material, or in a particular style. The top three designers are then directed to design and create five outfits in just four days.
TV8
12:40
Gydytojai   
1080 An apple a day keeps the doctor away, right? Sure, apples are good, but three medical exams are even better!
Ren Lietuva
12:50
Next 3   
Сериал
ПБК Литва
12:55
Ясмин   
Многосерийный фильм
LNK
12:55
TV6
13:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
Lietuvos ryto televizija
13:00
Kaip užauginti planetą. Gyvybė iš šviesos   
Dokumentinis serialas. N-7
LRT Televizija
13:00
Rojus Lietuvoj   
TV serialas. 2013 m. 2/35, Rež. Saulius Vosylius, Justinas Lingys.
Baltijos TV
13:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Sony Entertainment
13:00
Sukeisti gyvenimai   
Dafnė jaučiasi keistai būdama šalia Traviso, o Ketrin pasiūlo darbą Karltone.
LRT Lituanica
13:00
Rojus Lietuvoj   
TV serialas. 2013 m. 2/35, Rež. Saulius Vosylius, Justinas Lingys.
TV1
13:05
Apgavystės   
Laura Carmine, Julian Gil, Lincoln Palomeque.
LNK
13:20
TV6
13:30
Benas ir Keitė   
Ben and Kate discover an unopened envelope from 15 years ago that contains the yearly scavenger hunt their dad used to organize for them when they were kids. The find prompts them to complete the unfinished hunt, but raises old issues of sibling rivalry. Meanwhile, the scavenger hunt takes an unexpected detour for Kate when BJ enlists her to help get belongings back from an old fling.
LNK
13:30
Kaukė   
TV8
13:35
Apkabink mane   
Kristinos gyvenimas buvo nelengvas. Ji mylėjo savo tėvo samdinį, pagimdė dukrelę, ištekėjo už nemylimo vyro, per jį apako ir neteko vilties kada nors pamatyti savo mažylę. O Marija del Karmen suauga ir tampa tikra gražuole. Ją pamilsta jos motinos Kristinos skriaudėjo sūnėnas... Dramoje vaidina puikiai pažįstama aktorė Victoria Ruffo, matyta dramose ”Tiesiog Marija” ir ”Vargšė turtuolė”.
Ren Lietuva
13:40
Next 3   
Сериал
Sony Entertainment
13:50
Nešvilis, 1 sezonas   
Rajena ir Dykonas vėl kartu.
LNK
13:55
Pavogtas gyvenimas   
Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Luis Roberto Guzman.
TV6
14:00
Benas ir Keitė   
When Ben decides to throw a birthday party for Kate against her wishes, her frustration soon turns into excitement when she realizes that Ben invited Molly, Kate’s wild friend from high school, to her party. Meanwhile, Ben finds out that Darcy, the only woman he truly cared for, is moving into what used to be his and Darcy’s dream home with her new husband, and Tommy comes clean to Kate about why he hates Molly.
Star!
14:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
Balticum TV
14:10
Įkalčiai   
Detektyvinis serialas (12) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
ПБК Литва
14:20
Ясмин   
Продолжение
TV8
14:30
Moterys meluoja geriau   
Šeštajame sezone jo herojai įsivels į ypatingus nuotykius, spręs gyvybės ir mirties klausimus, regs pabėgimus, vieni – netyčia įklius, tuo tarpu kiti – sudrebins žiūrovų širdis didžiausiais sugrįžimais.
Star!
14:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Sony Entertainment
14:40
Ligoninės priimamasis. 11 sezonas   
Mes galime stebėti viską, kas nuo 11:22 iki 12:06 įvyksta Čarliui Metkalfui.
LNK
14:50
Be kaltės kalta   
Beren Saat, Engin Akyurek, Firat Celik.
Lietuvos ryto televizija
14:55
Komisaras Megrė   
Detektyvinis serialas. Rež. C.Goretta. Vaid. B. Cremeras, M. Lonsdale´as, R. Faure. Prancūzija, Belgija, Šveicarija. 1991 m. N-7
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
TV6
15:00
Išlikimas   
20 of the most loved and most notorious players from the past nineteen seasons return to the South Pacific island of Samoa, some to seek revenge while others are looking for redemption. Some physical skirmishes at the reward challenge take their toll on the castaways.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
LRT Televizija
15:00
Puaro   
Detektyvas. Didžioji Britanija. 1989 m. N-7.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Какое изобретение лучше всех, кому достанется приз? Мы еще раз покажем вам все, что изобрели наши участники.
Star!
15:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
TV1
15:30
Mano tėtis kalba š...   
William Shatner, Jonathan Sadowski, Nicole Sullivan.
Sony Entertainment
15:30
Kol mirtis mus išskirs   
Džefas stengiasi išsaugoti reputaciją įstodamas į fakulteto lygos krepšinio komandą, o Edis nerimauja, kad jo klaidingi pranešimai, neva jis yra krepšinio žvaigždė netrukus išaiškės.
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Делаем диджейский набор, самую классную в мире копилку и не только.
Star!
15:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
TV1
15:55
Komisaras Aleksas   
Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Jakub Wesolowski, Janusz Chabior.
Sony Entertainment
15:55
Kol mirtis mus išskirs   
Džefas klausia Edžio patarimo, kai Stef pasiūlo jiems pasižiūrėti porno filmą, kad paįvairintų savo seksualinį gyvenimą.
TV6
16:00
Vampyrų žudikė   
Serialas pasakoja apie Bafi – antgamtine jėga apdovanotą merginą, gyvenančią Samerdeile. Čia ji kovojan su vampyrais ir kitais blogio padarais. Sulaukusi penkiolikos Bafi buvo pasirinkta būti vampyrų, demonų ir kitų tamsos jėgų žudike. Kartu su savo draugais ji ne tik įveikia koledžo iššūkius, bet ir gelbsti pasaulį nuo blogio. Pagrindinė serialo aktorė – Sarah Michelle Gellar – šio vaidmens dėka užsitarnavo vienos gražiausių ir geidžiamiausių aktorių vardą Amerikoje.
TV8
16:00
Gydytojai   
1082 Does cracking your knuckles give you arthritis? Do blondes really have more fun? Is a dog’s mouth actually cleaner than a human’s?
LRT Televizija
16:00
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Austrija. Pradėtas 1994 m. N-7.
Baltijos TV
16:00
Liežuvautoja   
Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley.
LRT Kultūra
16:15
Stebuklingi vaikai   
Animacinis serialas. Japonija. 2004-2005 m.
Lietuvos ryto televizija
16:20
Laukinis pasaulis   
Dokumentinis serialas. Australija. 2011 m
Sony Entertainment
16:20
Sukeisti gyvenimai   
Kurčiųjų studijų pamokoje Melodi agituoja už kurčiųjų pasididžiavimo idėją, o Dafnė mano, kad dėl kurtumo ją nusižiūrėjo plėšikai.
RenTV Baltic
16:25
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет о виде летучих мышей, которые сосут кровь, как вампиры.
TV6
17:00
Hubertas ir Staleris   
Policijos patruliai Hubertas ir Staleris stengiasi dirbti pagal tarnybines taisykles. Tačiau bylos dažnai būna tokios sudėtingos, kad policininkai priversti nepaisyti kai kurių oficialių reikalavimų. Tai ypač erzina nuovados vadovą Reimundą Girvidzą, siekiantį mero posto. Policininkų kasdienybėje tikrai netrūksta komiškų situacijų, kurios bus atskleistos šiame veiksmo ir komedijos mišinyje – seriale Hubertas ir Staleris .
Baltijos TV
17:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Star!
17:00
Dominick Dunne´s Power Privilege and Justice   
No one knows the dark side of the rich and famous better than Dominick Dunne.
Ren Lietuva
17:15
Sony Entertainment
17:15
Nešvilis, 1 sezonas   
Dantė pasiunčia Žiuljetei šantažuojantį reikalavimą. Žiuljetė prašo Eivri padėti jai kuriant naują dainą.
TV6
18:00
Pagrindinis įkaltis   
Trečiajame Pagrindinio įkalčio sezone bylos bus dar painesnės, o nusikaltėliai kur kas geriau apgalvoję kiekvieną žingsnį. Nemažai pasikeitimų bus ir tyrėjų komandoje – darbą paliks detektyvas Budas Morisas (John Carroll Lynch), žavusis Pyteris Danlopas (Nic Bishop) ir detektyvė Samanta Beiker (Sonja Sohn). Vietoj jų Megan bylas tirti padės nauji kolegos. Tai detektyvas Tomis Sulivanas Mark Valley), buvęs Niujorko policijos pareigūnas, kurį su Megan sieja romantinė praeitis. Ši jį paliko užklupusi su kita. Ar pavyks Tomiui įrodyti, kad juo galima pasitikėti? Taip pat prisijungs detektyvas Adamas Šeiferis – jaunas, originaliai mąstantis ir prieš garsų tėvą advokatą maištaujantis vyrukas. Šis kartais savimi per daug pasitikintis pareigūnas bus tikra rakštis jo partneriui Sulivanui. Kaip naujam duetui seksis narplioti sudėtingas bylas ir sutarti su Megan Hunt?
TV8
18:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Balticum TV
18:00
Detektyvas Džo   
Kriminalinis serialas (1) (Prancūzija, D.Britanija, 2013 m.) (N-7).
TV1
18:00
Didingasis amžius   
Halit Ergenc, Meryem Uzerli, Nebahat Cehre.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
Sony Entertainment
18:05
Draugai   
Reičel patvirtinus, kad Džo kur kas labiau subrendęs santykiams, Fibi jį supažindina su su kita drauge - Sara. Ji, deja, nepakankamai gerbia jo pirmykštę taisyklę paliesti maistą lėkštėje.
Ren Lietuva
18:10
LRT Kultūra
18:15
Prokurorai   
TV detektyvinis serialas. 2002 m. Rež. Raimundas Banionis.
Baltijos TV
18:25
Mentalistas   
Robin Tunney, Owain Yeoman, Simon Baker, Amanda Righetti.
LRT Televizija
18:30
Naisių vasara   
TV serialas. 2014 m. 37, HD. Rež. Raimundas Banionis, Violeta Banionienė.
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Мы объявим пятерку финалистов перед живой аудиторией. Кто получит первый приз и патент на свою придумку?
Star!
18:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
LRT Lituanica
18:30
Naisių vasara   
TV serialas. 2014 m. 37, Rež. Raimundas Banionis, Violeta Banionienė.
Sony Entertainment
18:35
Draugai   
Čandleris ir Monika nusprendžia, kad vaiką norėtų auginti užmiesčio name ir net randa idealų Vestčesteryje.
Lietuvos ryto televizija
18:45
Apaštalas   
Veiksmo serialas. Rež. G. Sidorovas. Vaid. J. Mironovas, N.Fomenko, D. Moroz. Rusija. 2008 m. N-7
TV6
19:00
CSI Majamis   
Populiariausio pasaulyje kriminalinio serialo CSI” kūrybinė grupė šį sezoną persikelia į egzotiškąjį Majamį. Suprantama, jog čia kriminalinių nusikaltimų tyrimo skyriuje dirba vietiniai agentai: balistikos, kriminalinės ekspertizės ir netgi povandeninių darbų specialistai. Tačiau nusikaltimų tyrimo metodika ta pati. Detalė po detalės, pasinaudojant moderniausiomis technologijomis, patirtimi bei nuojauta, lipdoma gija: nusikaltimo įkalčiai – galimi motyvai – nusikaltėlis”.
TV8
19:00
Apkabink mane   
Kristinos gyvenimas buvo nelengvas. Ji mylėjo savo tėvo samdinį, pagimdė dukrelę, ištekėjo už nemylimo vyro, per jį apako ir neteko vilties kada nors pamatyti savo mažylę. O Marija del Karmen suauga ir tampa tikra gražuole. Ją pamilsta jos motinos Kristinos skriaudėjo sūnėnas... Dramoje vaidina puikiai pažįstama aktorė Victoria Ruffo, matyta dramose ”Tiesiog Marija” ir ”Vargšė turtuolė”.
Balticum TV
19:00
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (19) (Rusija, 2011 m.).
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Мастерим зеркальный шар, делаем мелки для ванной и кое-что еще!
Sony Entertainment
19:05
Projektas Podiumas: visos žvaigždės. 1 sezonas   
Projektas Podiumas”: visos žvaigždės” - mados dizainerių konkurso Projektas Podiumas” tęsinys, kuriame dalyvauja 13 dizainerių iš ankstesnių laidos sezonų. Sulaukę kassavaitinės užduoties dalyviai turi kurti mados kūrinius iš ypatingos medžiagos ar pagal vieną stilių. Trys geriausi dizaineriai turi sukurti penkis drabužių komplektus tik per keturias dienas.
Baltijos TV
19:30
Didžiojo sprogimo teorija (6, 7)   
Johnny Galecki , Jim Parsons, Kaley Cuoco.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
РТР Планета Балтия
19:50
Вчера закончилась война   
РУССКАЯ СЕРИЯ. Богдан Ступка, Анатолий Руденко и Николай Иванов в телесериале
Lietuvos ryto televizija
19:50
Pragaras ant ratų   
Premjera. Epinis veiksmo serialas. Vaid. A. Mount, C.Meaney. Kanada. 2011 m. N-7
Init TV
20:00
Fortjė faktorius   
Detektyvinis serialas (33) (N-7) 45‘
TV6
20:00
Benas ir Keitė   
Now that Ben is living with Kate and Maddie, Kate wants Ben to be more responsible and prepared for potential emergencies, where Maddie is concerned. Of course, Ben thinks there isn’t a plan for everything. Meanwhile, Ben’s crazy ex-girlfriend Louise makes a surprise visit and BJ might actually be developing real feelings for her boss, bar owner Buddy.
Sony Entertainment
20:00
Detektyvė Rizoli. 3 sezonas   
Iš primo žvilgsnio pasikoręs žymus rašytojas, nuo stogo nukritęs vyras - dar viena paslapčių ir trukdžių kupina Džein ir Mauros tyrimų savaitė.
Da Vinci Learning
20:00
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет о том, как приручают диких мустангов.
Star!
20:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
TV1
20:05
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
TV6
20:30
Benas ir Keitė   
Kate gets invited to her hot neighbor’s Halloween party, so BJ tries to help Kate break free and be someone completely out-of-character for the night. Meanwhile, Ben and Tommy decide to stay home and hand out candy to the trick-or-treaters in hopes that they’ll meet some hot moms, but the night takes a turn when Tommy unknowingly eats some of BJ’s ”candy” from Amsterdam, and Kate bonds with Will, a single father.
Star!
20:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
TV8
20:35
Moterys meluoja geriau   
Šeštajame sezone jo herojai įsivels į ypatingus nuotykius, spręs gyvybės ir mirties klausimus, regs pabėgimus, vieni – netyčia įklius, tuo tarpu kiti – sudrebins žiūrovų širdis didžiausiais sugrįžimais.
LNK
20:35
Baisiausia mano gyvenimo savaitė   
Leonardas Pobedonoscevas, Arūnas Storpirštis, Larisa Kalpokaitė, Eglė Driukaitė, Asta Baukutė, Lina Rastokaitė.
Balticum TV
20:50
Trauma   
TV serialas (2) (Kanada, 2010 m.) (N-7).
Sony Entertainment
20:55
Primadonos mirtis   
Stengdamasi įtikinti draugą operuotis pavojingą smegenų auglį Džein privalo tuo pat metu susivokti, ką jaučia Greisonui.
TV6
21:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
LRT Televizija
21:00
Lilehameris   
Serialas. Norvegija, JAV. 2013 m. N-7. HD.
Star!
21:00
Rich and Reckless   
Get to know the greediest modern criminals - the ones who stop at nothing to get their slice of the pie.
ПБК Литва
21:05
Личная жизнь следователя Савельева   
ПРЕМЬЕРА. Многосерийный фильм
РТР Планета Балтия
21:50
Защитница   
Екатерина Климова, Сергей Горобченко, Ада Роговцева, Дмитрий Орлов, Екатерина Вуличенко, Василий Мищенко и Наталья Хорохорина в телесериале
Sony Entertainment
21:50
Ligoninės priimamasis. 11 sezonas   
Vos kalbėti galinti išprievartavimo auka daro viską, ką gali, kad padėtų policijai rasti užpuoliką.
Star!
22:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Balticum TV
22:05
Margaret Tečer: Geležinė ledi   
Dokumentinis filmas (JAV, D.Britanija, 2012 m.).
Star!
22:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Sony Entertainment
22:45
Vilkų žemė. 2 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
TV8
22:50
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
TV1
23:00
Sekso magistrai   
Michael Sheen, Lizzy Caplan, Caitlin FitzGerald.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
Balticum TV
23:05
Objektas 11   
Fantastinis detektyvinis serialas (7) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
ПБК Литва
23:20
Развод   
Многосерийный фильм
Baltijos TV
23:20
Vampyro dienoraščiai   
Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder.
LRT Televizija
23:30
Rojus Lietuvoj   
TV serialas. 2013 m. 2/37, Rež. Saulius Vosylius, Justinas Lingys.
Star!
23:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
LRT Lituanica
23:30
Rojus Lietuvoj   
TV serialas. 2013 m. 2/37, Rež. Saulius Vosylius, Justinas Lingys.
Lietuvos ryto televizija
23:45
Stalino sūnus   
Draminis serialas. Rež. Sergejus Ginzburgas. Vaid. Gela Meschi, Vasilijus Prokoljevas, Ilja Ermolovas. Rusija. 2013 m. N-7
Ren Lietuva
23:55
Next 3   
Сериал
2014.08.01 Penktadienis
Balticum TV
00:05
Įkalčiai   
Detektyvinis serialas (12) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
LNK
00:10
Havajai 5. 0   
Alex O´Loughlin, Scott Caan, Daniel Dae Kim, Grace Park.
Baltijos TV
00:15
Mentalistas   
Robin Tunney, Owain Yeoman, Simon Baker, Amanda Righetti.
Sony Entertainment
00:15
Draugai   
Reičel patvirtinus, kad Džo kur kas labiau subrendęs santykiams, Fibi jį supažindina su su kita drauge - Sara. Ji, deja, nepakankamai gerbia jo pirmykštę taisyklę paliesti maistą lėkštėje.
LRT Kultūra
00:25
Viso gero, draugai partiniai!   
Dokumentinis serialas. Prancūzija, Vokietija. 2011 m. Rež. Andrej Nekrasov, Jens Becker
LRT Televizija
00:30
Šnipai   
Kriminalinis serialas. Didžioji Britanija. 2002–2011 m. N-7.
Star!
00:30
Get Out   
Join gorgeous hosts of today’s best travel series, as they take viewers to exciting locations to experience all of the local color, fun, and nightlife from famous cities.
Da Vinci Learning
00:30
Из истории великих научных открытий   
Несмотря на глухоту, Томасу Эдисону удалось изобрести фонограф: машину для записи и воспроизведения звуковых волн.
РТР Планета Балтия
00:40
Семнадцать мгновений весны   
Вячеслав Тихонов, Леонид Броневой, Олег Табаков, Леонид Куравлев, Екатерина Градова, Ефим Копелян, Ростислав Плятт и Евгений Евстигнеев в цветной версии телефильма
Ren Lietuva
00:45
Next 3   
Сериал
Sony Entertainment
00:45
Draugai   
Čandleris ir Monika nusprendžia, kad vaiką norėtų auginti užmiesčio name ir net randa idealų Vestčesteryje.
Da Vinci Learning
00:45
Из истории великих научных открытий   
В сериале «Из истории великих научных открытий» зрители узнают о научной и политической подоплеке некоторых великих изобретений и открытий.
ПБК Литва
01:05
Гоморра   
В фильме параллельно развиваются, ни разу не пересекаясь, несколько историй с героями разных поколений и разных сфер деятельности. Общее только одно: все они оказываются подчинены интересам преступного сообщества.
LNK
01:05
Deksteris   
Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, David Zayas, Lauren Velez.
Baltijos TV
01:10
Laukinis   
Igor Lifanov, Marija Bajeva, Artem Mazunov.
Sony Entertainment
01:10
Detektyvė Rizoli. 3 sezonas   
Iš primo žvilgsnio pasikoręs žymus rašytojas, nuo stogo nukritęs vyras - dar viena paslapčių ir trukdžių kupina Džein ir Mauros tyrimų savaitė.
LRT Televizija
01:30
Senis   
Detektyvinis televizijos serialas. Vokietija. 1977–2009 m. N-7.
TV6
01:50
CSI Majamis   
Populiariausio pasaulyje kriminalinio serialo CSI” kūrybinė grupė šį sezoną persikelia į egzotiškąjį Majamį. Suprantama, jog čia kriminalinių nusikaltimų tyrimo skyriuje dirba vietiniai agentai: balistikos, kriminalinės ekspertizės ir netgi povandeninių darbų specialistai. Tačiau nusikaltimų tyrimo metodika ta pati. Detalė po detalės, pasinaudojant moderniausiomis technologijomis, patirtimi bei nuojauta, lipdoma gija: nusikaltimo įkalčiai – galimi motyvai – nusikaltėlis”.
Sony Entertainment
02:00
Ligoninės priimamasis. 11 sezonas   
Vos kalbėti galinti išprievartavimo auka daro viską, ką gali, kad padėtų policijai rasti užpuoliką.
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
TV6
02:35
Mastrichto policija   
Amsterdamo policijos detektyvas Floris Volfsas perkeliamas dirbti į pasienio miestuko Mastrichto policijos departamentą. Ne vieni metai, Volfo praleisti didmiestyje, daro įspūdį vietos policininkams, todėl atvykėlis nesunkiai įsilieja į naują kolektyvą. Vis geriau pažindamas vietinius, Floris ima aiškintis nesuskaičiuojamus Mastrichto nusikaltimus, o visada greta jo – žavi ir labai kieta detektyvė Eva Dongen...
ПБК Литва
02:40
Личная жизнь следователя Савельева   
Многосерийный фильм
LRT Lituanica
02:40
Naisių vasara   
TV serialas. 2014 m. 37, Rež. Raimundas Banionis, Violeta Banionienė.
Sony Entertainment
02:50
Vilkų žemė. 2 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
Star!
03:00
Las Vegas Confession   
Sometimes What happens in Vegas, stays in Vegas doesn´t apply. Join host Cindy Taylor as she hits Vegas hottest nightspots to find out what secrets people have to share.
Star!
03:30
Get Out   
Join gorgeous hosts of today’s best travel series, as they take viewers to exciting locations to experience all of the local color, fun, and nightlife from famous cities.
Star!
04:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
РТР Планета Балтия
04:10
Пока станица спит   
Телесериал.
Sony Entertainment
04:20
Detektyvė Rizoli. 3 sezonas   
Iš primo žvilgsnio pasikoręs žymus rašytojas, nuo stogo nukritęs vyras - dar viena paslapčių ir trukdžių kupina Džein ir Mauros tyrimų savaitė.
Star!
04:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Sony Entertainment
05:10
Primadonos mirtis   
Stengdamasi įtikinti draugą operuotis pavojingą smegenų auglį Džein privalo tuo pat metu susivokti, ką jaučia Greisonui.
Lietuvos ryto televizija
05:25
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
RenTV Baltic
05:55
СЛЕДАКИ   
Сериал
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
06:00
Kol mirtis mus išskirs   
Džefas stengiasi išsaugoti reputaciją įstodamas į fakulteto lygos krepšinio komandą, o Edis nerimauja, kad jo klaidingi pranešimai, neva jis yra krepšinio žvaigždė netrukus išaiškės.
Sony Entertainment
06:25
Kol mirtis mus išskirs   
Džefas klausia Edžio patarimo, kai Stef pasiūlo jiems pasižiūrėti porno filmą, kad paįvairintų savo seksualinį gyvenimą.
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Da Vinci Learning
06:30
Из истории великих научных открытий   
Несмотря на глухоту, Томасу Эдисону удалось изобрести фонограф: машину для записи и воспроизведения звуковых волн.
Da Vinci Learning
06:45
Из истории великих научных открытий   
В сериале «Из истории великих научных открытий» зрители узнают о научной и политической подоплеке некоторых великих изобретений и открытий.
TV1
06:50
Mano tėtis kalba š...   
William Shatner, Jonathan Sadowski, Nicole Sullivan.
Sony Entertainment
06:50
Mediumas   
Elison vizijos apie kaimynystėje gyvenantį seksualinį nusikaltėlį verčia ją abejoti jo kalte.
Ren Lietuva
06:55
Бернард. Спорт   
Мультсериал
Baltijos TV
07:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
LNK
07:00
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
LNK
07:25
Star!
07:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Sony Entertainment
07:45
Nešvilis, 1 sezonas   
Dantė pasiunčia Žiuljetei šantažuojantį reikalavimą. Žiuljetė prašo Eivri padėti jai kuriant naują dainą.
LNK
07:50
Volkeris, Teksaso reindžeris   
Sheree J. Wilson, Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr..
TV8
08:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Lietuvos ryto televizija
08:00
Stalino sūnus   
Draminis serialas. Rež. Sergejus Ginzburgas. Vaid. Gela Meschi, Vasilijus Prokoljevas, Ilja Ermolovas. Rusija. 2013 m. N-7
Baltijos TV
08:00
Star!
08:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
Ren Lietuva
08:05
LRT Kultūra
08:05
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974–1983 m.
TV8
08:25
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Star!
08:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
TV1
08:35
Sony Entertainment
08:35
Sukeisti gyvenimai   
Kurčiųjų studijų pamokoje Melodi agituoja už kurčiųjų pasididžiavimo idėją, o Dafnė mano, kad dėl kurtumo ją nusižiūrėjo plėšikai.
TV8
08:50
Detektyvė Fišer   
Veiksmas vyksta Melburne, 1920-aisiais. Pagrindinė serialo herojė slapta atsiranda vis kitame džiazo klube, kur kovoja su piktadariais. Neteisybę ji aiškinasi savo išpuoselėtu, perlais inkrustuotu pistoletu. Aplodismentų vertas pagrindinės herojės, žaviosios aktorės Essie Davis, vaidmuo. Ji priverčia kristi ant žemės blogus vyrukus – ne tik savo ginklu, bet ir nepadoriu sąmoju.
Ren Lietuva
09:00
LRT Televizija
09:00
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Austrija. Pradėtas 1994 m. N-7.
TV1
09:00
Krepšininkai   
Atlikėjas: Tony Parker.
Star!
09:00
Rich and Reckless   
Get to know the greediest modern criminals - the ones who stop at nothing to get their slice of the pie.
РТР Планета Балтия
09:05
Хозяйка моей судьбы   
Галина Петрова, Эммануил Виторган, Ирина Бразговка и Анастасия Макеева в телесериале
TV3
09:10
Vestuvių muzikantai   
Despite knowing better, Eddie is forced to enlist Tommy to watch his kids. Tommy´s planned activities include rock-star class, miniature golf and of course, a bachelor party for Rachel´s fiancé, Adam (guest star James Carpinello). She´s also enlisted Tommy to keep an eye on Adam because she doesn´t trust his best man, and Eddie is surprised to learn the best man is his co-worker and rival, Cooper (guest star Ryan Hansen).
Sony Entertainment
09:25
Mediumas   
Elison sapnuoja žmogžudystę, kurioje auką partrenkia traukinys. Tad kai žmogus žūsta kaip jos sapne, ji įsitikinusi, kad tai žmogžudystė.
Balticum TV
09:45
Detektyvas Džo   
Kriminalinis serialas (1) (Prancūzija, D.Britanija, 2013 m.) (N-7).
TV6
10:00
Beverli Hilsas 90210   
Seriale nagrinėjamos šiuolaikinių paauglių problemos, rodomi stilingiausi vakarėliai, prabangus gyvenimas ir jaunatviškos viltys.
LRT Televizija
10:00
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974–1983 m.
Baltijos TV
10:00
Star!
10:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Lietuvos ryto televizija
10:10
Komisaras Megrė   
Detektyvinis serialas. Rež. H. Kahakorpi. Vaid. B. Cremeras, H. Bennentas, E. Bourgine. Prancūzija, Belgija, Šveicarija. 1994 m. N-7
TV8
10:20
Sony Entertainment
10:20
Kol mirtis mus išskirs   
Džefas stengiasi išsaugoti reputaciją įstodamas į fakulteto lygos krepšinio komandą, o Edis nerimauja, kad jo klaidingi pranešimai, neva jis yra krepšinio žvaigždė netrukus išaiškės.
Da Vinci Learning
10:30
Клуб изобретателей   
Чистить дорожку от мха - работа Итана. Поэтому он сконструировал робота, который будет делать это за него.
Star!
10:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Balticum TV
10:45
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (19) (Rusija, 2011 m.).
TV1
10:45
Būrėja   
Sony Entertainment
10:45
Kol mirtis mus išskirs   
Džefas klausia Edžio patarimo, kai Stef pasiūlo jiems pasižiūrėti porno filmą, kad paįvairintų savo seksualinį gyvenimą.
TV6
11:00
Mastrichto policija   
Amsterdamo policijos detektyvas Floris Volfsas perkeliamas dirbti į pasienio miestuko Mastrichto policijos departamentą. Ne vieni metai, Volfo praleisti didmiestyje, daro įspūdį vietos policininkams, todėl atvykėlis nesunkiai įsilieja į naują kolektyvą. Vis geriau pažindamas vietinius, Floris ima aiškintis nesuskaičiuojamus Mastrichto nusikaltimus, o visada greta jo – žavi ir labai kieta detektyvė Eva Dongen...
LRT Televizija
11:00
Lilehameris   
Serialas. Norvegija, JAV. 2013 m. N-7. HD.
Baltijos TV
11:00
Laukinis   
Igor Lifanov, Marija Bajeva, Artem Mazunov.
Da Vinci Learning
11:00
Умелые пальчики   
Делаем домик для мышки, мастерим развлечение для купания и устраиваем вечеринку в древнеегипетском стиле.
Star!
11:00
Videofashion News   
Videofashion News tracks designer collections, the designers themselves, the models, and the behind-the-scenes celebrities of the fashion universe.
LNK
11:10
Baisiausia mano gyvenimo savaitė   
Leonardas Pobedonoscevas, Arūnas Storpirštis, Larisa Kalpokaitė, Eglė Driukaitė, Asta Baukutė, Lina Rastokaitė.
Sony Entertainment
11:10
Draugai   
Reičel patvirtinus, kad Džo kur kas labiau subrendęs santykiams, Fibi jį supažindina su su kita drauge - Sara. Ji, deja, nepakankamai gerbia jo pirmykštę taisyklę paliesti maistą lėkštėje.
TV1
11:15
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Star!
11:30
Videofashion News   
Videofashion News tracks designer collections, the designers themselves, the models, and the behind-the-scenes celebrities of the fashion universe.
Sony Entertainment
11:40
Draugai   
Čandleris ir Monika nusprendžia, kad vaiką norėtų auginti užmiesčio name ir net randa idealų Vestčesteryje.
TV6
12:00
Pagrindinis įkaltis   
Trečiajame Pagrindinio įkalčio sezone bylos bus dar painesnės, o nusikaltėliai kur kas geriau apgalvoję kiekvieną žingsnį. Nemažai pasikeitimų bus ir tyrėjų komandoje – darbą paliks detektyvas Budas Morisas (John Carroll Lynch), žavusis Pyteris Danlopas (Nic Bishop) ir detektyvė Samanta Beiker (Sonja Sohn). Vietoj jų Megan bylas tirti padės nauji kolegos. Tai detektyvas Tomis Sulivanas Mark Valley), buvęs Niujorko policijos pareigūnas, kurį su Megan sieja romantinė praeitis. Ši jį paliko užklupusi su kita. Ar pavyks Tomiui įrodyti, kad juo galima pasitikėti? Taip pat prisijungs detektyvas Adamas Šeiferis – jaunas, originaliai mąstantis ir prieš garsų tėvą advokatą maištaujantis vyrukas. Šis kartais savimi per daug pasitikintis pareigūnas bus tikra rakštis jo partneriui Sulivanui. Kaip naujam duetui seksis narplioti sudėtingas bylas ir sutarti su Megan Hunt?
Baltijos TV
12:00
Svotai   
Liudmila Artemjeva, Anatolij Vasiljev, Fiodor Dobronravov.
Da Vinci Learning
12:00
Марви Хаммер   
Этот выпуск передачи Да Винчи Лёнинг «Марви Хаммер» полностью посвящен таинственному миру вулканов.
TV1
12:10
Seserų mainai   
Kristina Orbakaitė, Marat Basharov, Dmitrij Pevcov.
Sony Entertainment
12:10
Projektas Podiumas: visos žvaigždės. 1 sezonas   
Projektas Podiumas”: visos žvaigždės” - mados dizainerių konkurso Projektas Podiumas” tęsinys, kuriame dalyvauja 13 dizainerių iš ankstesnių laidos sezonų. Sulaukę kassavaitinės užduoties dalyviai turi kurti mados kūrinius iš ypatingos medžiagos ar pagal vieną stilių. Trys geriausi dizaineriai turi sukurti penkis drabužių komplektus tik per keturias dienas.
Ren Lietuva
12:40
Next 3   
Сериал
TV8
12:40
Gydytojai   
1082 Does cracking your knuckles give you arthritis? Do blondes really have more fun? Is a dog’s mouth actually cleaner than a human’s?
ПБК Литва
12:55
Ясмин   
Многосерийный фильм
LNK
12:55
TV6
13:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
LRT Televizija
13:00
Rojus Lietuvoj   
TV serialas. 2013 m. 2/39, Rež. Saulius Vosylius, Justinas Lingys.
Baltijos TV
13:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
LRT Lituanica
13:00
Rojus Lietuvoj   
TV serialas. 2013 m. 2/39, Rež. Saulius Vosylius, Justinas Lingys.
Sony Entertainment
13:00
Sukeisti gyvenimai   
Kurčiųjų studijų pamokoje Melodi agituoja už kurčiųjų pasididžiavimo idėją, o Dafnė mano, kad dėl kurtumo ją nusižiūrėjo plėšikai.
TV1
13:05
Apgavystės   
Laura Carmine, Julian Gil, Lincoln Palomeque.
LNK
13:20
TV6
13:30
Benas ir Keitė   
Now that Ben is living with Kate and Maddie, Kate wants Ben to be more responsible and prepared for potential emergencies, where Maddie is concerned. Of course, Ben thinks there isn’t a plan for everything. Meanwhile, Ben’s crazy ex-girlfriend Louise makes a surprise visit and BJ might actually be developing real feelings for her boss, bar owner Buddy.
LNK
13:30
Kaukė   
Ren Lietuva
13:35
Next 3   
Сериал
TV8
13:35
Apkabink mane   
Kristinos gyvenimas buvo nelengvas. Ji mylėjo savo tėvo samdinį, pagimdė dukrelę, ištekėjo už nemylimo vyro, per jį apako ir neteko vilties kada nors pamatyti savo mažylę. O Marija del Karmen suauga ir tampa tikra gražuole. Ją pamilsta jos motinos Kristinos skriaudėjo sūnėnas... Dramoje vaidina puikiai pažįstama aktorė Victoria Ruffo, matyta dramose ”Tiesiog Marija” ir ”Vargšė turtuolė”.
Sony Entertainment
13:50
Nešvilis, 1 sezonas   
Dantė pasiunčia Žiuljetei šantažuojantį reikalavimą. Žiuljetė prašo Eivri padėti jai kuriant naują dainą.
LNK
13:55
Pavogtas gyvenimas   
Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Luis Roberto Guzman.
TV6
14:00
Benas ir Keitė   
Kate gets invited to her hot neighbor’s Halloween party, so BJ tries to help Kate break free and be someone completely out-of-character for the night. Meanwhile, Ben and Tommy decide to stay home and hand out candy to the trick-or-treaters in hopes that they’ll meet some hot moms, but the night takes a turn when Tommy unknowingly eats some of BJ’s ”candy” from Amsterdam, and Kate bonds with Will, a single father.
Star!
14:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
ПБК Литва
14:20
Ясмин   
Продолжение
TV8
14:30
Moterys meluoja geriau   
Šeštajame sezone jo herojai įsivels į ypatingus nuotykius, spręs gyvybės ir mirties klausimus, regs pabėgimus, vieni – netyčia įklius, tuo tarpu kiti – sudrebins žiūrovų širdis didžiausiais sugrįžimais.
Star!
14:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Sony Entertainment
14:40
Ligoninės priimamasis. 11 sezonas   
Vos kalbėti galinti išprievartavimo auka daro viską, ką gali, kad padėtų policijai rasti užpuoliką.
Balticum TV
14:50
Objektas 11   
Fantastinis detektyvinis serialas (7) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
LNK
14:50
Be kaltės kalta   
Beren Saat, Engin Akyurek, Firat Celik.
Lietuvos ryto televizija
14:55
Komisaras Megrė   
Detektyvinis serialas. Rež. C.Goretta. Vaid. B. Cremeras, M. Lonsdale´as, R. Faure. Prancūzija, Belgija, Šveicarija. 1991 m. N-7
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
TV6
15:00
Išlikimas   
20 of the most loved and most notorious players from the past nineteen seasons return to the South Pacific island of Samoa, some to seek revenge while others are looking for redemption. Some physical skirmishes at the reward challenge take their toll on the castaways.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
LRT Televizija
15:00
Puaro   
Detektyvas. Didžioji Britanija. 1989 m. N-7.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Мы объявим пятерку финалистов перед живой аудиторией. Кто получит первый приз и патент на свою придумку?
Star!
15:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
TV1
15:30
Mano tėtis kalba š...   
William Shatner, Jonathan Sadowski, Nicole Sullivan.
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Мастерим зеркальный шар, делаем мелки для ванной и кое-что еще!
Star!
15:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Sony Entertainment
15:30
Kol mirtis mus išskirs   
Edis ir Stef tampa jogos partneriai, o Džefas ir Džoi tampa teniso draugai,
TV1
15:55
Komisaras Aleksas   
Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Jakub Wesolowski, Janusz Chabior.
Sony Entertainment
15:55
Kol mirtis mus išskirs   
Kai Edis atsitiktinai padovanoja Džefui vertingą butelį per gimtadienį, jis su Džoi kuria planą,kaip atgauti tą butelį.
TV6
16:00
Vampyrų žudikė   
Serialas pasakoja apie Bafi – antgamtine jėga apdovanotą merginą, gyvenančią Samerdeile. Čia ji kovojan su vampyrais ir kitais blogio padarais. Sulaukusi penkiolikos Bafi buvo pasirinkta būti vampyrų, demonų ir kitų tamsos jėgų žudike. Kartu su savo draugais ji ne tik įveikia koledžo iššūkius, bet ir gelbsti pasaulį nuo blogio. Pagrindinė serialo aktorė – Sarah Michelle Gellar – šio vaidmens dėka užsitarnavo vienos gražiausių ir geidžiamiausių aktorių vardą Amerikoje.
TV8
16:00
Gydytojai   
1078 Can we learn health secrets from the dead? Dr. G: Medical Examiner says we can.
LRT Televizija
16:00
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Austrija. Pradėtas 1994 m. N-7.
Baltijos TV
16:00
Liežuvautoja   
Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley.
Star!
16:00
Rich and Reckless   
Get to know the greediest modern criminals - the ones who stop at nothing to get their slice of the pie.
Lietuvos ryto televizija
16:20
Laukinis pasaulis   
Dokumentinis serialas. Australija. 2011 m
Sony Entertainment
16:20
Sukeisti gyvenimai   
Policija nustato vieną iš Dafnę apiplėšusių vaikinų, tačiau Travisas nori konkretaus keršto, o ne padėti jį atpažinti.
RenTV Baltic
16:25
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет о том, как приручают диких мустангов.
TV6
17:00
Hubertas ir Staleris   
Policijos patruliai Hubertas ir Staleris stengiasi dirbti pagal tarnybines taisykles. Tačiau bylos dažnai būna tokios sudėtingos, kad policininkai priversti nepaisyti kai kurių oficialių reikalavimų. Tai ypač erzina nuovados vadovą Reimundą Girvidzą, siekiantį mero posto. Policininkų kasdienybėje tikrai netrūksta komiškų situacijų, kurios bus atskleistos šiame veiksmo ir komedijos mišinyje – seriale Hubertas ir Staleris .
Baltijos TV
17:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Star!
17:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Sony Entertainment
17:10
Nešvilis, 1 sezonas   
Rajena merginoms papasakoja, kad susitikinėja su Dykonu. Dykonas Žiuljetei pareiškia užuojautą dėl Džolyn mirties, o ši jį iškoneveikia.
Lietuvos ryto televizija
17:20
Pavojingiausi pasaulio gyvūnai   
Dokumentinis serialas. Didžioji Britanija. 2009 m
Ren Lietuva
17:25
Star!
17:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
TV6
18:00
Pagrindinis įkaltis   
Trečiajame Pagrindinio įkalčio sezone bylos bus dar painesnės, o nusikaltėliai kur kas geriau apgalvoję kiekvieną žingsnį. Nemažai pasikeitimų bus ir tyrėjų komandoje – darbą paliks detektyvas Budas Morisas (John Carroll Lynch), žavusis Pyteris Danlopas (Nic Bishop) ir detektyvė Samanta Beiker (Sonja Sohn). Vietoj jų Megan bylas tirti padės nauji kolegos. Tai detektyvas Tomis Sulivanas Mark Valley), buvęs Niujorko policijos pareigūnas, kurį su Megan sieja romantinė praeitis. Ši jį paliko užklupusi su kita. Ar pavyks Tomiui įrodyti, kad juo galima pasitikėti? Taip pat prisijungs detektyvas Adamas Šeiferis – jaunas, originaliai mąstantis ir prieš garsų tėvą advokatą maištaujantis vyrukas. Šis kartais savimi per daug pasitikintis pareigūnas bus tikra rakštis jo partneriui Sulivanui. Kaip naujam duetui seksis narplioti sudėtingas bylas ir sutarti su Megan Hunt?
TV8
18:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Balticum TV
18:00
Trauma   
TV serialas (2) (Kanada, 2010 m.) (N-7).
TV1
18:00
Didingasis amžius   
Halit Ergenc, Meryem Uzerli, Nebahat Cehre.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
Sony Entertainment
18:00
Draugai   
Fibi mergvakaryje nėra striptizo šokėjų, o Fibė nori, kad būtų.
Ren Lietuva
18:20
Baltijos TV
18:25
Šeimynėlė (19, 20)   
Šeimynėlė – serialas apie tai, kad kartais giminės būna per daug artimi. Maskvoje, Stalino laikų statybos trijų kambarių bute, gyvena jauna šeima: Kostia, jo žmona Vera ir jų vaikai – penkiametė dukra ir dvejų metukų dvyniai sūnūs. Jų gyvenimas puikiai klostytųsi, jei ne Kostios tėvai, kurie gyvena jų kaimynystėje – toje pačioje laiptinės aikštelėje.
LRT Televizija
18:30
Naisių vasara   
TV serialas. 2014 m. 39, HD. Rež. Raimundas Banionis, Violeta Banionienė.
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Восьмилетний Дилан изобрел кровать, которая сама разбудит его и соберет в школу.
LRT Lituanica
18:30
Naisių vasara   
TV serialas. 2014 m. 39, Rež. Raimundas Banionis, Violeta Banionienė.
Star!
18:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Sony Entertainment
18:30
Draugai   
Fibi vestuves planuojanti Monika veda nuotaką iš proto. Per vestuvių repeticiją Fibi atleidžia Moniką.
Lietuvos ryto televizija
18:45
Apaštalas   
Veiksmo serialas. Rež. G. Sidorovas. Vaid. J. Mironovas, N.Fomenko, D. Moroz. Rusija. 2008 m. N-7
TV6
19:00
CSI Majamis   
Populiariausio pasaulyje kriminalinio serialo CSI” kūrybinė grupė šį sezoną persikelia į egzotiškąjį Majamį. Suprantama, jog čia kriminalinių nusikaltimų tyrimo skyriuje dirba vietiniai agentai: balistikos, kriminalinės ekspertizės ir netgi povandeninių darbų specialistai. Tačiau nusikaltimų tyrimo metodika ta pati. Detalė po detalės, pasinaudojant moderniausiomis technologijomis, patirtimi bei nuojauta, lipdoma gija: nusikaltimo įkalčiai – galimi motyvai – nusikaltėlis”.
TV8
19:00
Apkabink mane   
Kristinos gyvenimas buvo nelengvas. Ji mylėjo savo tėvo samdinį, pagimdė dukrelę, ištekėjo už nemylimo vyro, per jį apako ir neteko vilties kada nors pamatyti savo mažylę. O Marija del Karmen suauga ir tampa tikra gražuole. Ją pamilsta jos motinos Kristinos skriaudėjo sūnėnas... Dramoje vaidina puikiai pažįstama aktorė Victoria Ruffo, matyta dramose ”Tiesiog Marija” ir ”Vargšė turtuolė”.
Balticum TV
19:00
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (20) (Rusija, 2011 m.).
Da Vinci Learning
19:00
Умелые пальчики   
Делаем колокольчики из всякого мусора и органайзер из старых джинсов.
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
19:05
Projektas Podiumas: visos žvaigždės. 1 sezonas   
Projektas Podiumas”: visos žvaigždės” - mados dizainerių konkurso Projektas Podiumas” tęsinys, kuriame dalyvauja 13 dizainerių iš ankstesnių laidos sezonų. Sulaukę kassavaitinės užduoties dalyviai turi kurti mados kūrinius iš ypatingos medžiagos ar pagal vieną stilių. Trys geriausi dizaineriai turi sukurti penkis drabužių komplektus tik per keturias dienas.
LNK
19:30
Policijos akademija (3, 4)   
Rod Crawford, Matthew Borlenghi, Jeremiah Birkett, Toby Proctor.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Lietuvos ryto televizija
19:50
Moterų daktaras   
Draminis serialas. Rež. Aleksandras Parchomenka. Vaid. Ilja Noskovas, Aliona Jakovleva, Andrėjus Finiaginas. Rusija. 2012 m. N-7
РТР Планета Балтия
20:00
Человек-приманка   
ПРЕМЬЕРА. Максим Аверин, Сергей Громов, Владимир Зайцев и Анна Якунина в фильме Фильм 1-й.
TV6
20:00
Benas ir Keitė   
With Career Day at Maddie’s school coming up, Ben wants to find an actual job as soon as possible so he can make Maddie proud. Meanwhile, Kate starts to develop a crush on her neighbor, Will, and BJ is facing backlash from a coworker at the bar for getting a raise.
Da Vinci Learning
20:00
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет, как люди учат детенышей белого медведя, как выжить в диких условиях.
Star!
20:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
Sony Entertainment
20:00
Detektyvė Rizoli. 3 sezonas   
Detektyvams kibererdvėje ieškant aludario žudiko jiems trukdo auklėjimo programa, gaisro signalizacija, dingusi Andželos piniginė ir jos skyrybos su leitenantu.
TV1
20:05
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
TV6
20:30
Benas ir Keitė   
When a high school reunion is held on the eve of Thanksgiving, Will encourages Kate to attend and stand up to the high school bully, Anna, for giving her an unforgettable nickname. Meanwhile, in the midst of the holiday season, Ben doesn´t think he can keep the huge secret that he and BJ have been hiding from Kate for much longer.
Star!
20:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
TV8
20:35
Moterys meluoja geriau   
Šeštajame sezone jo herojai įsivels į ypatingus nuotykius, spręs gyvybės ir mirties klausimus, regs pabėgimus, vieni – netyčia įklius, tuo tarpu kiti – sudrebins žiūrovų širdis didžiausiais sugrįžimais.
TV6
21:00
6 kadrai   
Iki ašarų juokingas rusų humoro serialas populiarus ne tik gimtojoje Rusijoje. Serialo herojai jau ne vienerius metus cituojami iš lūpų į lūpas, o kai kurie jų dialogai yra tapę visiems pažįstamais anekdotais. Kurią savaitės dieną galime sau leisti neiti į darbą? Kada verslas turi rimtą užnugarį? Kodėl žvejyba vyrams tampa svarbesnės nei moterys? Iš pirmo žvilgsnio paprasti ar rimti dalykai herojų galvose virsta tikra komedija. Žodžio kišenėje neieškantys, visuomet linksmai nusiteikę ir nebijantys pasijuokti iš savęs aktoriai privers nusišypsoti net didžiausią paniurėlį.
TV1
21:00
DETEKTYVO Detektyvas Kolambas. Mirtis roko žvaigždei   
Peter Falk, Shera Danese, Cheryl Paris.
Da Vinci Learning
21:00
Что дала нам промышленная революция   
В этом выпуске передачи «Достижения индустриальной революции» Да Винчи Лёнинг расскажет о прогрессе в области медицины.
Star!
21:00
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
TV8
21:05
Svajonių viešbutis. Karibai   
Markas Vinteris lankosi viešbutyje egzotiško grožio Dominikos respublikoje. Čia jisai sutinka savo mylimą krikštasūnį Sebastijaną, kuris į Karibus atvyksta tikėdamasis pagaliau įgyvendinti savo norus, o ne primestus tėvo reikalavimus. Markas krikštasūniui patiki vieno svarbaus renginio organizavimą. Sebastijanas jaučiasi pagaliau atradęs savo pašaukimą bei savo svajonių moterį – neseniai sutiktą dainininkę Mariją. Deja, ji nėra labai sąžininga ir neatskleidžia savosios praeities. Į viešbutį taip pat atvyksta išsiskyrusi Gabrielė su dukra Daniela. Jų planuotas atostogas sudrumsčia netikėtai prisijungęs 60-metis Danielos draugas Feris. Kol jaunoji Daniela laksto po banglentininkų pamokas ir naktinius klubus, laipioja į kalnus, jos partneriui Feriui draugiją palaiko Danielos mama Gabrielė. Ar mergina pastebės, kad šie du pagyvenę žmonės yra ideali pora? Ar leis jiems rasti bendrą laimę?
TV6
21:30
6 kadrai   
Iki ašarų juokingas rusų humoro serialas populiarus ne tik gimtojoje Rusijoje. Serialo herojai jau ne vienerius metus cituojami iš lūpų į lūpas, o kai kurie jų dialogai yra tapę visiems pažįstamais anekdotais. Kurią savaitės dieną galime sau leisti neiti į darbą? Kada verslas turi rimtą užnugarį? Kodėl žvejyba vyrams tampa svarbesnės nei moterys? Iš pirmo žvilgsnio paprasti ar rimti dalykai herojų galvose virsta tikra komedija. Žodžio kišenėje neieškantys, visuomet linksmai nusiteikę ir nebijantys pasijuokti iš savęs aktoriai privers nusišypsoti net didžiausią paniurėlį.
Star!
21:30
Hollywood´s 10 Best   
From the top Demanding Divas to the best College Stories, Hollywood´s 10 best counts down the most memorable moments in movie history.
Star!
22:00
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
Star!
22:30
The Role That Changed My Life   
Driven by star power and compelling human stories, this series dives into cinematic moments that became turning points for some of our most beloved modern movie icons.
TV8
22:45
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Sony Entertainment
22:50
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
TV6
23:00
Nepasitikėk bjaurybe iš 23 buto   
Labai atsargiai rinkitės kambario draugus, nes gali būti, kad pakliūsite pas tokią kaip Kloja – darančią ir imančią ką nori, amžinai besilinksminančią plevėsą. Tačiau Džiunė neturi iš ko rinktis – per dieną praradusi svajonių darbą ir prie jo žadėtą butą, dėl kurio važiavo per visą šalį, atvykėlė apsigyvena su Kloja jos 23-iame bute. Merginos iš pradžių visiškai nesutaria ir kaip išmanydamos gadina viena kitai gyvenimą. Visgi jos sušvelnės ir Džiunė net ištars Kloja, tu išgelbėjai mano gyvenimą . Beje, merginų bute dažnai trinasi seriale Dosono įlanka Dosoną įkūnijęs James Van Der Beek, kuris šioje komedijoje vaidina pats save.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
Sony Entertainment
23:25
Vilkų žemė. 2 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
TV6
23:30
Nepasitikėk bjaurybe iš 23 buto   
Labai atsargiai rinkitės kambario draugus, nes gali būti, kad pakliūsite pas tokią kaip Kloja – darančią ir imančią ką nori, amžinai besilinksminančią plevėsą. Tačiau Džiunė neturi iš ko rinktis – per dieną praradusi svajonių darbą ir prie jo žadėtą butą, dėl kurio važiavo per visą šalį, atvykėlė apsigyvena su Kloja jos 23-iame bute. Merginos iš pradžių visiškai nesutaria ir kaip išmanydamos gadina viena kitai gyvenimą. Visgi jos sušvelnės ir Džiunė net ištars Kloja, tu išgelbėjai mano gyvenimą . Beje, merginų bute dažnai trinasi seriale Dosono įlanka Dosoną įkūnijęs James Van Der Beek, kuris šioje komedijoje vaidina pats save.
Star!
23:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
2014.08.02 Šeštadienis
Da Vinci Learning
00:30
Из истории великих научных открытий   
Узнайте больше об истории паровой машины и ее изобретателе, а также о развитии железных дорог.
Star!
00:30
Get Out   
Join gorgeous hosts of today’s best travel series, as they take viewers to exciting locations to experience all of the local color, fun, and nightlife from famous cities.
Da Vinci Learning
00:45
Из истории великих научных открытий   
В сериале Из истории великих научных открытий» зрители узнают о научной и политической подоплеке некоторых великих изобретений и открытий.
LRT Kultūra
00:55
Prokurorai   
TV detektyvinis serialas. 2002 m. Rež. Raimundas Banionis
Sony Entertainment
00:55
Detektyvė Rizoli. 3 sezonas   
Detektyvams kibererdvėje ieškant aludario žudiko jiems trukdo auklėjimo programa, gaisro signalizacija, dingusi Andželos piniginė ir jos skyrybos su leitenantu.
Baltijos TV
01:20
Laukinis   
Igor Lifanov, Marija Bajeva, Artem Mazunov.
LRT Televizija
01:30
Senis   
Detektyvinis televizijos serialas. Vokietija. 1977–2009 m. N-7.
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
LRT Lituanica
02:40
Naisių vasara   
TV serialas. 2014 m. 39, Rež. Raimundas Banionis, Violeta Banionienė.
Star!
03:00
Las Vegas Confession   
Sometimes What happens in Vegas, stays in Vegas doesn´t apply. Join host Cindy Taylor as she hits Vegas hottest nightspots to find out what secrets people have to share.
Sony Entertainment
03:25
Vilkų žemė. 2 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
Star!
03:30
Get Out   
Join gorgeous hosts of today’s best travel series, as they take viewers to exciting locations to experience all of the local color, fun, and nightlife from famous cities.
Star!
04:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
РТР Планета Балтия
04:10
Пока станица спит   
Телесериал.
Star!
04:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Sony Entertainment
04:45
Detektyvė Rizoli. 3 sezonas   
Detektyvams kibererdvėje ieškant aludario žudiko jiems trukdo auklėjimo programa, gaisro signalizacija, dingusi Andželos piniginė ir jos skyrybos su leitenantu.
Lietuvos ryto televizija
05:25
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
Sony Entertainment
05:30
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose” neria į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Visi BAFTA apdovanojimą laimėję aktoriai ir režisieriai atsisėda prieš gyvą auditoriją ir duoda itin atvirą interviu nuo vaikystės iki pradžios kino industrijoje, apie karjeros sėkmes ir pralaimėjimus.
Sony Entertainment
06:00
Mediumas   
Elison netikėtai praranda galimybę suvokti girdimą kalbą ir susidraugauja su lingvistu.
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
LNK
06:30
Da Vinci Learning
06:30
Из истории великих научных открытий   
Узнайте больше об истории паровой машины и ее изобретателе, а также о развитии железных дорог.
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Da Vinci Learning
06:45
Из истории великих научных открытий   
В сериале Из истории великих научных открытий» зрители узнают о научной и политической подоплеке некоторых великих изобретений и открытий.
LNK
06:55
Sony Entertainment
06:55
Mediumas   
Su ungimi susijusių mirčių serija gali turėti ryšį su Elison sapnuojamomis liepsnomis.
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
Star!
07:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
ПБК Литва
07:50
Друзья ангелов 2   
Детский клуб: Мультсериал
Sony Entertainment
07:50
Kol mirtis mus išskirs   
Džoi turi pašalinių minčių po to, kai sutiko iškeisti atsakomybę už šeimos finansus į Edžio, kaip šeimos kapučino žinovo, darbą
Star!
08:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
ПБК Литва
08:05
LRT Kultūra
08:05
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974–1983 m.
LNK
08:10
Sony Entertainment
08:15
Kol mirtis mus išskirs   
Kai Džoi išvyksta į Floridą praleisti pavasario atostogas su Elison, Edis mėgaujasi galimybe praleisti savaitę vienas namuose - bent jau tol, kol nedingsta kabelinė TV.
RenTV Baltic
08:20
ТУРИСТЫ   
Россия отдыхает! Группа российских туристов отправляется на отдых в Турцию. Туда, где международным языком является русский, где курортные романы начинаются с каждым заходом солнца, где служащие отелей с улыбкой на устах делают на туристах свой бизнес, где базары кажутся бесконечными, а море такое голубое и время летит совсем незаметно. Все это и даже больше станет частью биографий персонажей лирической комедии «Туристы». А иначе и быть не может: русские уже давно превратили отдых в спорт и теперь ходят в победителях…
Star!
08:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Sony Entertainment
08:40
Kol mirtis mus išskirs   
Edis apstulbęs, kai Džoi superša savo seną koledžo draugą su Vebį su savo drauge Denise.
LRT Televizija
09:00
Haudis Gaudis   
Animacinis serialas. Ispanija, Didžioji Britanija. 2002–2003 m.
LNK
09:00
Star!
09:00
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
Sony Entertainment
09:05
Kol mirtis mus išskirs   
Edžio vasaros atostogų rūpesčiai prasideda, kai namo grįžta Elison ir jos nesivaržantis vaikinas.
Balticum TV
09:15
Margaret Tečer: Geležinė ledi   
Dokumentinis filmas (JAV, D.Britanija, 2012 m.).
LRT Televizija
09:25
Mažasis princas   
Animacinis nuotykių serialas. Prancūzija. 2010–2013 m. HD.
Sony Entertainment
09:30
Draugai   
Monika su jauduliu visiems praneša puikią naujieną apie savo sužadėtuves, tačiau ją užgožia vėl susibėgę Rosas ir Reičel. Čandleriui kyla sunkumų mylintis.
Star!
09:30
Hollywood´s 10 Best   
From the top Demanding Divas to the best College Stories, Hollywood´s 10 best counts down the most memorable moments in movie history.
LRT Televizija
09:50
Čaplinas   
Animacinis serialas. Prancūzija. 2011 m. HD.
Lietuvos ryto televizija
09:55
Orbita. Nepaprasta Žemės kelionė   
Dokumentinis serialas. N-7
Sony Entertainment
09:55
Draugai   
Džo sužino, kad Reičel skaito erotinį romaną. Monika išsiaiškina, kad jos vestuvėms skirtus pinigus tėvai išleido nameliui prie jūros.
TV8
10:00
Menų sala   
Laidos Menų sala idėja gimė Panevėžio rajono Naujamiesčio seniūnijoje įsikūrusioje to paties pavadinimo asociacijoje ir persikėlė į televizijos ekranus. TV8 eteryje bus pristatyti Panevėžio krašto kūrėjai. Šis kraštas turtingas menininkais – Panevėžį ir jo rajoną savaisiais namais vadina ne tik liaudies meno meistrai, bet ir tituluoti profesionalai. Jų visų kūrybos erdvės – plačios bei gilios, nuo pievos su molbertu iki modernių kalvių. Panevėžio rajone – dvylika seniūnijų. TV8 laidoje Menų sala kaskart bus pristatomi vis kitos seniūnijos menininkai. Kiekvienoje laidoje bus apžvelgiama nauja tema, pateikiamos individualios menininkų įžvalgos.
Star!
10:00
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
Balticum TV
10:15
Įkalčiai   
Detektyvinis serialas (12) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
Sony Entertainment
10:20
Sukeisti gyvenimai   
Bandydama pataisyti santykius su Emeto motina Bei pasisiūlo padėti Redžinai.
Star!
10:30
The Role That Changed My Life   
Driven by star power and compelling human stories, this series dives into cinematic moments that became turning points for some of our most beloved modern movie icons.
TV1
11:00
Gepardų dienoraščiai   
Vedėja: Annie Beckheling, Liesl Smith.
Star!
11:00
Videofashion News   
Videofashion News tracks designer collections, the designers themselves, the models, and the behind-the-scenes celebrities of the fashion universe.
Sony Entertainment
11:10
Sukeisti gyvenimai   
Paskelbęs Bei meno darbus jis sulaikomas už neteisėtą įsilaužimą ir turto sugadinimą.
РТР Планета Балтия
11:20
Море по колено   
Дарья Фекленко, Борис Шувалов, Сергей Колешня, Сергей Пиоро и Полина Ганшина в телесериале
Da Vinci Learning
11:30
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
Star!
11:30
Videofashion News   
Videofashion News tracks designer collections, the designers themselves, the models, and the behind-the-scenes celebrities of the fashion universe.
TV8
12:00
Linksmieji draugai   
Muzikos ir nuotykių pripildytos animacinės serijos pasakoja apie penkis ikimokyklinio amžiaus draugus, kurių fantazija jiems dovanoja nepaprastus nuotykius kiekvieną dieną. Jie mažuosius žiūrovus įkvepia kurti, šokti ir dainuoti. Tai puiki mokomoji animacija patiems mažiausiems.
Sony Entertainment
12:00
Nešvilis, 1 sezonas   
Kai Rajana pabeldžia į duris norėdama pranešti, kad dėl šeimos reikalų turi grįžti į Nešvilį, todėl keičiasi vakaro planai, Žiuljetė ir Dantė vis dar voliojasi lovoje.
Balticum TV
12:15
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (16) (Rusija, 2011 m.).
TV8
12:30
Linksmieji draugai   
Muzikos ir nuotykių pripildytos animacinės serijos pasakoja apie penkis ikimokyklinio amžiaus draugus, kurių fantazija jiems dovanoja nepaprastus nuotykius kiekvieną dieną. Jie mažuosius žiūrovus įkvepia kurti, šokti ir dainuoti. Tai puiki mokomoji animacija patiems mažiausiems.
Lietuvos ryto televizija
12:40
Froido metodas   
Detektyvinis serialas. Rež. M. Vainbergas. Vaid. I. Ochlabystinas, N. Antonova, P. Prilučnyjus. Rusija. 2012 m. N-7
Sony Entertainment
12:50
Nešvilis, 1 sezonas   
Žiuljetė ir Dantė išsiruošė į namų medžioklę.
TV8
13:00
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Balticum TV
13:15
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (17) (Rusija, 2011 m.).
TV8
13:30
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
LNK
13:30
Policijos akademija (3, 4)   
Rod Crawford, Matthew Borlenghi, Jeremiah Birkett, Toby Proctor.
Sony Entertainment
13:40
Nešvilis, 1 sezonas   
Rajena ir Dykonas vėl kartu.
TV6
14:00
Jokių kliūčių!   
Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
TV8
14:00
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Baltijos TV
14:00
Milijonieriai   
Violeta Mičiulienė, Raimondas Šilanskas, Laima Tamulytė.
Star!
14:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
Balticum TV
14:15
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (18) (Rusija, 2011 m.).
TV8
14:30
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Sony Entertainment
14:30
Projektas Podiumas: visos žvaigždės. 1 sezonas   
Projektas Podiumas”: visos žvaigždės” - mados dizainerių konkurso Projektas Podiumas” tęsinys, kuriame dalyvauja 13 dizainerių iš ankstesnių laidos sezonų. Sulaukę kassavaitinės užduoties dalyviai turi kurti mados kūrinius iš ypatingos medžiagos ar pagal vieną stilių. Trys geriausi dizaineriai turi sukurti penkis drabužių komplektus tik per keturias dienas.
Star!
14:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
TV8
15:00
Amazonės   
5 serija. Maskvoje virtinė bankų apiplėšimų. Nusikalteliai nepalieka pėdsakų. Neaiškus ir apiplėšimo būdas. Amazonės bando pasinaudoti patyrusio tyrėjo Bragino pagalba. Tarp Anios vyro ir Bragino įvyksta konfliktas, tačiau kaip tik Anios vyras pastebi tai, ką pražiūrėjo merginos.
Baltijos TV
15:00
Šeimynėlė (19, 20)   
Šeimynėlė – serialas apie tai, kad kartais giminės būna per daug artimi. Maskvoje, Stalino laikų statybos trijų kambarių bute, gyvena jauna šeima: Kostia, jo žmona Vera ir jų vaikai – penkiametė dukra ir dvejų metukų dvyniai sūnūs. Jų gyvenimas puikiai klostytųsi, jei ne Kostios tėvai, kurie gyvena jų kaimynystėje – toje pačioje laiptinės aikštelėje.
Da Vinci Learning
15:00
Клуб изобретателей   
Восьмилетний Дилан изобрел кровать, которая сама разбудит его и соберет в школу.
Star!
15:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
15:20
Projektas Podiumas: visos žvaigždės. 1 sezonas   
Projektas Podiumas”: visos žvaigždės” - mados dizainerių konkurso Projektas Podiumas” tęsinys, kuriame dalyvauja 13 dizainerių iš ankstesnių laidos sezonų. Sulaukę kassavaitinės užduoties dalyviai turi kurti mados kūrinius iš ypatingos medžiagos ar pagal vieną stilių. Trys geriausi dizaineriai turi sukurti penkis drabužių komplektus tik per keturias dienas.
LNK
15:25
Mano puikioji auklė (88, 89)   
(Moya prekrasnaya nyanya (I-V))
TV1
15:30
Nerami tarnyba   
William Simons, Nick Berry, Derek Fowlds, Mark Jordon, Frank Middlemass.
Da Vinci Learning
15:30
Умелые пальчики   
Делаем колокольчики из всякого мусора и органайзер из старых джинсов.
Star!
15:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
TV8
16:00
Frosto prisilietimas   
Pagyvenęs, seno sukirpimo ir pažiūrų detektyvas nekaip sutaria su policijos vadovybe, tačiau bylas išnarplioja pavydėtinai profesionaliai. Frostas vis gauna jaunų asistentų, kurie skirtingai prisideda nagrinėdami bylas. Beje, debiutiniais vaidmenimis šiame seriale savo karjerą pradėjo daug žymių britų aktorių, o serialas apie šiurkštaus būdo, tiesmuką, tradicinių darbo metodų paisantį detektyvą yra labai populiarus ne tik gimtojoje D. Britanijoje, bet ir už jos ribų.
Baltijos TV
16:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Star!
16:00
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
Sony Entertainment
16:10
Draugai   
Monika lyg apsėsta bando perprasti skaniųjų Fibi sausasinių paslaptį. Džo priima Reičel pagalbą buriuojant. Čandleriui nepavyko padaryti įspūdžio Monikos tėvui.
Lietuvos ryto televizija
16:20
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
LNK
16:30
Didingasis amžius   
Halit Ergenc, Meryem Uzerli, Nebahat Cehre.
Da Vinci Learning
16:30
Марви Хаммер   
В этом выпуске передачи «Марви Хаммер» Да Винчи Лёнинг расскажет, как люди учат детенышей белого медведя, как выжить в диких условиях.
Star!
16:30
Hollywood´s 10 Best   
From the top Demanding Divas to the best College Stories, Hollywood´s 10 best counts down the most memorable moments in movie history.
TV1
16:35
Dalasas   
Josh Henderson, Jordana Brewster, Julie Gonzalo, Brenda Strong.
Sony Entertainment
16:35
Draugai   
Samdydama naują padėjėją Reičel nori vietoje labiau kvalifikuotos moters pasirinkti žavų jaunuolį. Nutraukiamas Džo šou rodymas. Čandleris, Monika ir Rosas išpasakoja begėdiškas vienas kito paslaptis.
TV6
17:00
Jokių kliūčių!   
Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
Baltijos TV
17:00
Brolis už brolį   
Jaroslav Boiko, Vladimir Steklov, Konstantin Strelnikov.
Sony Entertainment
17:00
Draugai   
Džo stengiasi pamokyti Čandlerį, kaip šypsostis sužadėtuvių su Monika nuotraukoje. Fibi susitikinėja su besiskiriančiu vyru, o Rosas - su jo buvusia žmona. Džo išsiveda Tagą pasilinksminti.
Star!
17:00
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
Lietuvos ryto televizija
17:20
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
TV1
17:30
ROMANTIKA Švarcvaldo viešbutis   
Saskia Vester, Michael Hanemann, Oliver Stokowski.
Sony Entertainment
17:30
Primadonos mirtis   
Ouvenas, Kim ir Greisonas atstovauja spermos donorui, kuris nori išsaugoti savo tėvystės teises.
Star!
17:30
The Role That Changed My Life   
Driven by star power and compelling human stories, this series dives into cinematic moments that became turning points for some of our most beloved modern movie icons.
TV8
18:00
Detektyvė Fišer   
Veiksmas vyksta Melburne, 1920-aisiais. Pagrindinė serialo herojė slapta atsiranda vis kitame džiazo klube, kur kovoja su piktadariais. Neteisybę ji aiškinasi savo išpuoselėtu, perlais inkrustuotu pistoletu. Aplodismentų vertas pagrindinės herojės, žaviosios aktorės Essie Davis, vaidmuo. Ji priverčia kristi ant žemės blogus vyrukus – ne tik savo ginklu, bet ir nepadoriu sąmoju.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV6
18:20
6 kadrai   
Iki ašarų juokingas rusų humoro serialas populiarus ne tik gimtojoje Rusijoje. Serialo herojai jau ne vienerius metus cituojami iš lūpų į lūpas, o kai kurie jų dialogai yra tapę visiems pažįstamais anekdotais. Kurią savaitės dieną galime sau leisti neiti į darbą? Kada verslas turi rimtą užnugarį? Kodėl žvejyba vyrams tampa svarbesnės nei moterys? Iš pirmo žvilgsnio paprasti ar rimti dalykai herojų galvose virsta tikra komedija. Žodžio kišenėje neieškantys, visuomet linksmai nusiteikę ir nebijantys pasijuokti iš savęs aktoriai privers nusišypsoti net didžiausią paniurėlį.
Sony Entertainment
18:20
Primadonos mirtis   
Džein nerimauja, kad jos partneris, su kuriuo kartu duoda į teismą didelę farmacinę kompaniją, yra psichiškai nesveikas.
Lietuvos ryto televizija
18:25
Mirtis rojuje   
Detektyvinis serialas. Rež. R. Thorogoodas. Vaid. B. Milleris, S. Martins, D. John-Julesas, G. Carras, L. Chrichlow, E. Bougine, H. Speeras, D. Warringtonas. Didžioji Britanija. 2011 m. N-7
Da Vinci Learning
18:30
Клуб изобретателей   
Десятилетний Гэбриел скрестил бильярд и футбол: двое игроков загоняют шары в сетки, бегая по большому полю.
Star!
18:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
Balticum TV
19:00
Detektyvas Džo   
Kriminalinis serialas (1) (Prancūzija, D.Britanija, 2013 m.) (N-7).
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
19:10
Detektyvė Rizoli. 3 sezonas   
Frenkio paaukšinimas į detektyvus patenka pas žmogų, su kuriuo detektyvai turi praeitį.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Balticum TV
20:00
Titnagas   
Kriminalinis veiksmo serialas (1) (Rusija, 2012 m.) (N-7).
Star!
20:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
Sony Entertainment
20:05
Detektyvė Rizoli. 3 sezonas   
Buvusios Vinco žmonos vyras netikėtai miršta kosėdamas krauju per Andželos vakarienę.
Star!
20:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Lietuvos ryto televizija
20:35
Laukinis pasaulis   
Dokumentinis serialas. Australija. 2011 m
Balticum TV
21:00
Džentelmenas   
Kriminalinis serialas (1) (Kanada, 2009 m.) (N-14).
Da Vinci Learning
21:00
Человек против Земли   
Как можно контролировать лавины? Почему они случаются и каковы их последствия? Что делать, если ты попал под лавину?
Star!
21:00
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
Sony Entertainment
21:00
Diagnozė   
Keti nebenori būti ta, kuri už viską atsakinga ir viską prižiūri, ypač dabar, kai jai nustatė paskutinę melanomos stadiją.
Lietuvos ryto televizija
21:30
Merdoko paslaptys   
Detektyvinis serialas. Rež. L. Lynd. Vaid. Y. Bissonas, H. Joy, Th. Craigas. Kanada, Didžioji Britanija. 2012 m. N-7
Star!
21:30
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
TV8
21:35
Svajonių viešbutis. Karibai   
Markas Vinteris lankosi viešbutyje egzotiško grožio Dominikos respublikoje. Čia jisai sutinka savo mylimą krikštasūnį Sebastijaną, kuris į Karibus atvyksta tikėdamasis pagaliau įgyvendinti savo norus, o ne primestus tėvo reikalavimus. Markas krikštasūniui patiki vieno svarbaus renginio organizavimą. Sebastijanas jaučiasi pagaliau atradęs savo pašaukimą bei savo svajonių moterį – neseniai sutiktą dainininkę Mariją. Deja, ji nėra labai sąžininga ir neatskleidžia savosios praeities. Į viešbutį taip pat atvyksta išsiskyrusi Gabrielė su dukra Daniela. Jų planuotas atostogas sudrumsčia netikėtai prisijungęs 60-metis Danielos draugas Feris. Kol jaunoji Daniela laksto po banglentininkų pamokas ir naktinius klubus, laipioja į kalnus, jos partneriui Feriui draugiją palaiko Danielos mama Gabrielė. Ar mergina pastebės, kad šie du pagyvenę žmonės yra ideali pora? Ar leis jiems rasti bendrą laimę?
Sony Entertainment
21:35
Diagnozė   
Iš gydytojo Mauerio Keti sužino, kad gyventi jai liko mažiausiai metai, gal net šiek tiek daugiau. Tai leidžia jai paskaičiuoti, kiek turi laiko daryti tai, ką nori.
TV6
22:00
Tėvynė   
Dviem Auksiniais gaubliais apdovanota, susirinkusi šešias Emmy statulėles mįslių kupina kriminalinė drama – mėgstamiausias JAV prezidento Baracko Obamos serialas, įtrauks į sumaniai suregztą terorizmo temą plėtojančią istoriją. Užsienio kritikai sutartinai tikina: Tėvynė įgyvendina tai, kas kitiems serialams sunkiai pavyksta – kiekviena serija vis geresnė ir įdomesnė. CŽV agentė, išsiaiškina, jog vienas iš JAV karių buvo pagrobtas Al-Qaeda grupuotės ir priverstas perimti svetimą tikėjimą ir baisius siekius. Po kelerių metų į JAV sugrįžęs karo belaisvis – jūrų pėstininkų seržantas Nicholasas Brody – šalyje pasitinkamas kaip karo didvyris, tačiau agentei dieną naktį galvoje kirba mintis: ar jis – ne tas pats pagrobtasis? Čia nebus geriečių ir blogiečių stovyklų nei aiškaus charakterių pasiskirstymo. Praeities šešėliai, psichologinės herojų problemos ir po truputį ryškėjantys teroristinio tinklo kontūrai – šie elementai žiūrovams garantuos įtampos kupiną siužetą. Amerikos agentūrų vykdomo karo su terorizmu užkulisiai – tamsiosios ir šviesiosios karinių veiksmų pusės, kiekvienos serijos pabaigoje paruoštas netikėtumas, puiki vaidyba, sumanus scenarijus ir kaustanti įtampa šią dramą padarė vienu geriausiai vertinamų serialų pasaulyje.
Info TV
22:00
Star!
22:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
Sony Entertainment
22:10
Diagnozė   
Keti vis dar nenori įsileisti Polo atgal į namus ir į savo gyvenimą. Adamas vis dar pyksta ant jos ir vengia visais įmanomais būdais.
TV1
22:35
Dešimčia metų jaunesni   
(10 Years Younger IV, Bikini revisit (UK)).
Sony Entertainment
22:45
Labirintas   
Serialo veiksmas šokinėja tarp modernios ir viduramžių Prancūzijos ir pasakoja apie septyniolikmetę Eleiz Peletjė iš XIII amžiaus Karkasonės ir šių dienų daktarę Elis Taner, kurios patiria jų gyvenimus sujungiantį nuotykį, galintį nuvesti prie Šventojo Gralio…
TV6
23:00
Amerikietiška siaubo istorija   
Amerikietiška siaubo istorija buvo apdovanota Auksiniu gaubliu. Aktorių gretose – trims Emmy nominuota Connie Britton, dviejų Oskarų savininkė Jessica Lange ir Auksinio gaublio laimėtojas Dylanas McDermottas. Gyvenimo sukrėtimų paliesta serialo herojų Harmonų šeima persikelia gyventi į milžinišką senove dvelkiantį namą. Ir labai greit visi supranta, kad jame jie – ne vieni... Kad turistai ir vietiniai dvarą vadina Siaubo namu , herojai sužino gerokai per vėlai. Pasirodo, aštuonis dešimtmečius stovintis pastatas mena žiaurias ankstesnių gyventojų mirtis. Čia žmonėms tekdavo patirti protu sunkiai suvokiamų psichologinių išbandymų. Serialo kūrėjai pasistengė, kad kiekviena Amerikietiškos siaubo istorijos serija turėtų kabliuką” – intriguojančią detalę ar netikėtą buvusio namo gyventojo istoriją. Psichologinės įtampos, siaubo akimirkų, mistikos ir baugios atmosferos čia netrūks. Neįmanoma atitraukti akių , bene labiausiai gąsdinantis serialas televizijos istorijoje , pašėlusiai suregztas ir neįtikėtinai baugus siužetas – tai vos keli kritikų atsiliepimai apie serialą.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
Star!
23:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
Sony Entertainment
23:40
Vilkų žemė. 2 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
2014.08.03 Sekmadienis
Star!
00:30
Get Out   
Join gorgeous hosts of today’s best travel series, as they take viewers to exciting locations to experience all of the local color, fun, and nightlife from famous cities.
TV1
00:35
Nerami tarnyba   
William Simons, Nick Berry, Derek Fowlds, Mark Jordon, Frank Middlemass.
Da Vinci Learning
01:00
Человек против Земли   
Как можно контролировать лавины? Почему они случаются и каковы их последствия? Что делать, если ты попал под лавину?
Sony Entertainment
01:00
Vilkų žemė. 2 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
Lietuvos ryto televizija
01:20
Mirtis rojuje   
Detektyvinis serialas. Rež. R. Thorogoodas. Vaid. B. Milleris, S. Martins, D. John-Julesas, G. Carras, L. Chrichlow, E. Bougine, H. Speeras, D. Warringtonas. Didžioji Britanija. 2011 m. N-7
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
LRT Televizija
02:15
Senis   
Detektyvinis televizijos serialas. Vokietija. 1977–2009 m. N-7.
Sony Entertainment
02:20
Diagnozė   
Keti nebenori būti ta, kuri už viską atsakinga ir viską prižiūri, ypač dabar, kai jai nustatė paskutinę melanomos stadiją.
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Sony Entertainment
02:50
Diagnozė   
Iš gydytojo Mauerio Keti sužino, kad gyventi jai liko mažiausiai metai, gal net šiek tiek daugiau. Tai leidžia jai paskaičiuoti, kiek turi laiko daryti tai, ką nori.
Star!
03:00
New York Confession   
Each episode features candid interviews and confessions of the wild and sexy impact New York has on its visitors.
Sony Entertainment
03:20
Diagnozė   
Keti vis dar nenori įsileisti Polo atgal į namus ir į savo gyvenimą. Adamas vis dar pyksta ant jos ir vengia visais įmanomais būdais.
Star!
03:30
Get Out   
Join gorgeous hosts of today’s best travel series, as they take viewers to exciting locations to experience all of the local color, fun, and nightlife from famous cities.
Sony Entertainment
03:50
Labirintas   
Serialo veiksmas šokinėja tarp modernios ir viduramžių Prancūzijos ir pasakoja apie septyniolikmetę Eleiz Peletjė iš XIII amžiaus Karkasonės ir šių dienų daktarę Elis Taner, kurios patiria jų gyvenimus sujungiantį nuotykį, galintį nuvesti prie Šventojo Gralio…
Star!
04:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
Star!
04:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Sony Entertainment
04:40
Vilkų žemė. 2 sezonas   
Slėpdamiesi po bandymo apiplėšti banką Čezarė ir Romanas Bravo grįžta į gimtuosius kraštus. Aplūžusi lūšna, kurioje jie užaugo, – vienintelė vieta, kur jie gali pasislėpti nuo praeities ir pradėti naują gyvenimą. Tačiau jų planams trukdo nuskurdusius miesto žmones valdantis vietinis žemvaldys. Jam atrodo, kad broliai kelia grėsmę jo valdžiai.
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
06:00
Mediumas   
Elison vizijos apie kaimynystėje gyvenantį seksualinį nusikaltėlį verčia ją abejoti jo kalte.
LNK
06:30
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
RenTV Baltic
06:50
ХОЛОСТЯКИ   
Сериал
LNK
06:55
Sony Entertainment
06:55
Mediumas   
Elison sapnuoja žmogžudystę, kurioje auką partrenkia traukinys. Tad kai žmogus žūsta kaip jos sapne, ji įsitikinusi, kad tai žmogžudystė.
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
Star!
07:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
ПБК Литва
07:35
Друзья ангелов 2   
Детский клуб: Мультсериал
ПБК Литва
07:50
Смешарики. Пин-код   
Детский клуб
Sony Entertainment
07:50
Kol mirtis mus išskirs   
Gimtadienio dovana parodo, kad Džefas netiki, jog Stef sugebės užbaigti savo magistrinį darbą, Edis prisipažįsta, kad Džoi dainuodama perlenkia lazdą, o ji pasiskundžia dėl jo banalių juokelių ir apimetinėjimo įžymybėmis.
Baltijos TV
08:00
Galileo   
Dokumentika. Laidos vedėjas Raimondas Bingelis.
Star!
08:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
LRT Kultūra
08:05
Haudis Gaudis   
Animacinis serialas. Ispanija, Didžioji Britanija. 2002-2003 m.
LNK
08:10
Sony Entertainment
08:15
Kol mirtis mus išskirs   
Seno kaimyno mirtis atskleidžia Edžio ir Džoi nuomonių dėl jų santykių su kitais kaimynais, skirtumus.
LRT Kultūra
08:30
Mažasis princas   
Animacinis nuotykių serialas. Prancūzija. 2010–2013 m.
Star!
08:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Sony Entertainment
08:40
Kol mirtis mus išskirs   
Džefas stengiasi išsaugoti reputaciją įstodamas į fakulteto lygos krepšinio komandą, o Edis nerimauja, kad jo klaidingi pranešimai, neva jis yra krepšinio žvaigždė netrukus išaiškės.
LRT Televizija
09:00
Haudis Gaudis   
Animacinis serialas. Ispanija, Didžioji Britanija. 2002–2003 m.
Baltijos TV
09:00
Mitų griovėjai   
Jamie Hyneman, Adam Savage.
Star!
09:00
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
Sony Entertainment
09:05
Kol mirtis mus išskirs   
Džefas klausia Edžio patarimo, kai Stef pasiūlo jiems pasižiūrėti porno filmą, kad paįvairintų savo seksualinį gyvenimą.
LRT Televizija
09:25
Mažasis princas   
Animacinis nuotykių serialas. Prancūzija. 2010–2013 m. HD.
Star!
09:30
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
Sony Entertainment
09:30
Draugai   
Reičel ir Fibi varžosi, kuri bus Monikos vyriausioji pamergė, bet Monika nenori priimti sprendimo. Fibi galiausiai leidžia Reičel atlikti šią pareigą. Čandleris stengiasi atsiprašyti savo jaunystės merginos.
LRT Televizija
09:50
Čaplinas   
Animacinis serialas. Prancūzija. 2011 m. HD.
RenTV Baltic
09:55
НАВАЖДЕНИЕ   
В ролях: Татьяна Арнтгольц Андрей Чернышев Андрей Мерзликин Рэйзия Калныня Анатолий Белый Андрей Краско Наталья Гребенкина Нина Русланова Арнис Лицитис Вера, защищаясь от беглого солдата, который пытался ее изнасиловать, случайно застрелила его. Никто бы ничего не узнал, если бы не заколка. Следователь Соболь (бывший одноклассник матери Веры) обнаружил заколку на месте преступления, и начал шантажировать мать и дочь с целью переспать с ними. Добившись своего, он возвращает заколку Вере. Вера уезжает, а Светлана (мать Веры) добровольно продолжала спать с Соболем до тех пор, пока муж Светланы их не застукал и чуть не убил Соболя. За это Вериного отца посадили, а мать покончила жизнь самоубийством.
Sony Entertainment
09:55
Draugai   
Rosas atranda, kad jo disertacija yra tame bibliotekos skyriuje, kur studentai eina pasimylėti. Čandlerio buvusi mergina Dženis manipuliuoja Monika ir Čandleriu norėdama būti pakviesta į vestuves. Reičel ir Fibi kišasi į Džo ir Erin santykius.
Balticum TV
10:00
Objektas 11   
Fantastinis detektyvinis serialas (7) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
Star!
10:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
TV8
10:10
Inspektorius Mažylis   
Populiarus aktorius M. Jampolskis premjeroje atlieka pagrindinį – nedidelio miestelio policijos inspektoriaus Andriaus Mažylio – vaidmenį. Filme policininką visur lydi jo tarnybinis vokiečių aviganis, vardu Mažylis. Su šunimi į gimtąjį miestelį grįžęs dirbti Andrius po keleto metų, praleistų policijos akademijoje, randa labai pasikeitusią aplinką: dabar čia viską valdo nusikaltėliai ir korumpuoti vietos valdininkai. A. Mažyliui su bendravardžiu šunimi teks gerokai paplušėti, kad gimtinėje vėl viešpatautų tvarka ir ramybė. Filmo kūrėjai sako, kad šiame detektyve netrūks ir meilės istorijų, o siužetas bus įdomus visai šeimai: Inspektoriaus Mažylio nuotykiai pasakojami su ironijos gaidele, humoristiniais pasisakymais, su šypsena žvelgiant į šviesiąsias gyvenimo puses.
Sony Entertainment
10:20
Sukeisti gyvenimai   
Dafnė jaučiasi keistai būdama šalia Traviso, o Ketrin pasiūlo darbą Karltone.
TV1
11:00
Gepardų dienoraščiai   
Vedėja: Annie Beckheling, Liesl Smith.
Star!
11:00
Videofashion News   
Videofashion News tracks designer collections, the designers themselves, the models, and the behind-the-scenes celebrities of the fashion universe.
TV8
11:05
Obelis nuo obels   
Pagal legendinį britų pirmtaką Birds of Feather statomas lietuviškas humoro serialas įtrauks į dviejų seserų šeimų dramą ir privers kvatoti iš gyvenimiškų situacijų absurdo. Šeimyninės tragedijos ir komedijos pažįstamos bene kiekvienam lietuviui. Tačiau sunku įsivaizduoti dvi daugiau skirtumų turinčias seseris nei serialo Obelis nuo obels herojės: pasiturinti svajoklė Milda ir visų galų meistrė Gariūnų prekeivė Vaiva. Jas suvienija bendra nelaimė – kriminalinių žygdarbių pridirbę jų vyrai Arūnas ir Žygimantas. Kartu su pagrindinėmis serialo herojėmis žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovai galės stebėti, kaip dvi priešingybės sprendžia problemas, ir kartu išgyventi keblias bei tragikomiškas situacijas.
Sony Entertainment
11:10
Sukeisti gyvenimai   
Kurčiųjų studijų pamokoje Melodi agituoja už kurčiųjų pasididžiavimo idėją, o Dafnė mano, kad dėl kurtumo ją nusižiūrėjo plėšikai.
Balticum TV
11:30
Trauma   
TV serialas (2) (Kanada, 2010 m.) (N-7).
Da Vinci Learning
11:30
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
Star!
11:30
Videofashion News   
Videofashion News tracks designer collections, the designers themselves, the models, and the behind-the-scenes celebrities of the fashion universe.
TV8
12:00
Linksmieji draugai   
Muzikos ir nuotykių pripildytos animacinės serijos pasakoja apie penkis ikimokyklinio amžiaus draugus, kurių fantazija jiems dovanoja nepaprastus nuotykius kiekvieną dieną. Jie mažuosius žiūrovus įkvepia kurti, šokti ir dainuoti. Tai puiki mokomoji animacija patiems mažiausiems.
Sony Entertainment
12:00
Sukeisti gyvenimai   
Policija nustato vieną iš Dafnę apiplėšusių vaikinų, tačiau Travisas nori konkretaus keršto, o ne padėti jį atpažinti.
TV6
12:30
Topmodeliai   
Sonia Dara. Tyra mentors the girls on their ´fashion archetypes´ and dealing with fame. This weeks challenge involves interacting with the public at the Century City Mall. In their weekly photo shoot, with photographer Jonathan Mannion, the girls pose together wearing mud and little else. Supermodel Sonia Dara joins the judges´ panel this week to help decide which girl will be eliminated.
Sony Entertainment
12:50
Nešvilis, 1 sezonas   
Rajena ir Dykonas vėl kartu.
TV8
13:00
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Balticum TV
13:00
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (19) (Rusija, 2011 m.).
TV6
13:30
Jokių kliūčių!   
Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
TV8
13:30
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Sony Entertainment
13:40
Nešvilis, 1 sezonas   
Dantė pasiunčia Žiuljetei šantažuojantį reikalavimą. Žiuljetė prašo Eivri padėti jai kuriant naują dainą.
TV8
14:00
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Balticum TV
14:00
Kupidonas   
Komiškas romantinis serialas (20) (Rusija, 2011 m.).
LRT Televizija
14:00
Auksinė Agatos Kristi kolekcija. Puaro   
Detektyvas. Didžioji Britanija. 2000 m. N-7.
Star!
14:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
RenTV Baltic
14:05
НАВАЖДЕНИЕ   
В ролях: Татьяна Арнтгольц Андрей Чернышев Андрей Мерзликин Рэйзия Калныня Анатолий Белый Андрей Краско Наталья Гребенкина Нина Русланова Арнис Лицитис Вера, защищаясь от беглого солдата, который пытался ее изнасиловать, случайно застрелила его. Никто бы ничего не узнал, если бы не заколка. Следователь Соболь (бывший одноклассник матери Веры) обнаружил заколку на месте преступления, и начал шантажировать мать и дочь с целью переспать с ними. Добившись своего, он возвращает заколку Вере. Вера уезжает, а Светлана (мать Веры) добровольно продолжала спать с Соболем до тех пор, пока муж Светланы их не застукал и чуть не убил Соболя. За это Вериного отца посадили, а мать покончила жизнь самоубийством.
Ren Lietuva
14:15
Боец   
Сериал
TV8
14:30
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Sony Entertainment
14:30
Projektas Podiumas: visos žvaigždės. 1 sezonas   
Projektas Podiumas”: visos žvaigždės” - mados dizainerių konkurso Projektas Podiumas” tęsinys, kuriame dalyvauja 13 dizainerių iš ankstesnių laidos sezonų. Sulaukę kassavaitinės užduoties dalyviai turi kurti mados kūrinius iš ypatingos medžiagos ar pagal vieną stilių. Trys geriausi dizaineriai turi sukurti penkis drabužių komplektus tik per keturias dienas.
Star!
14:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
TV8
15:00
Amazonės   
6 serija. Kalėjimo administracija bando nutylėti kelių kalinių mirties aplinkybes. Bijodamas dėl savo gyvybės iš kalėjimo pasprunka Nikiforas – mažojo Maksimo tėvas. Berniukas pirmą kartą mato tėtį ir gali tuoj pat vėl jį prarasti. Lidija įkalba Nikiforą grįžti ir padėti tyrimui.
Star!
15:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Ren Lietuva
15:10
Боец   
Сериал
Sony Entertainment
15:20
Projektas Podiumas: visos žvaigždės. 1 sezonas   
Projektas Podiumas”: visos žvaigždės” - mados dizainerių konkurso Projektas Podiumas” tęsinys, kuriame dalyvauja 13 dizainerių iš ankstesnių laidos sezonų. Sulaukę kassavaitinės užduoties dalyviai turi kurti mados kūrinius iš ypatingos medžiagos ar pagal vieną stilių. Trys geriausi dizaineriai turi sukurti penkis drabužių komplektus tik per keturias dienas.
TV1
15:30
Nerami tarnyba   
William Simons, Nick Berry, Derek Fowlds, Mark Jordon, Frank Middlemass.
Da Vinci Learning
15:30
Марви Хаммер   
Марви и его друзья приглашают всю семью в увлекательное путешествие за знаниями! Кое-что новое о Земле и ее обитателях.
Star!
15:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
TV8
16:00
Frosto prisilietimas   
Pagyvenęs, seno sukirpimo ir pažiūrų detektyvas nekaip sutaria su policijos vadovybe, tačiau bylas išnarplioja pavydėtinai profesionaliai. Frostas vis gauna jaunų asistentų, kurie skirtingai prisideda nagrinėdami bylas. Beje, debiutiniais vaidmenimis šiame seriale savo karjerą pradėjo daug žymių britų aktorių, o serialas apie šiurkštaus būdo, tiesmuką, tradicinių darbo metodų paisantį detektyvą yra labai populiarus ne tik gimtojoje D. Britanijoje, bet ir už jos ribų.
Baltijos TV
16:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
LNK
16:00
Mano puikioji auklė   
(Moya prekrasnaya nyanya (I-V))
Star!
16:00
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
Ren Lietuva
16:05
Боец   
Сериал
Sony Entertainment
16:10
Projektas Podiumas: visos žvaigždės. 1 sezonas   
Projektas Podiumas”: visos žvaigždės” - mados dizainerių konkurso Projektas Podiumas” tęsinys, kuriame dalyvauja 13 dizainerių iš ankstesnių laidos sezonų. Sulaukę kassavaitinės užduoties dalyviai turi kurti mados kūrinius iš ypatingos medžiagos ar pagal vieną stilių. Trys geriausi dizaineriai turi sukurti penkis drabužių komplektus tik per keturias dienas.
LNK
16:30
Didingasis amžius   
Halit Ergenc, Meryem Uzerli, Nebahat Cehre.
Star!
16:30
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
TV1
16:35
Dalasas   
Josh Henderson, Jordana Brewster, Julie Gonzalo, Brenda Strong.
Ren Lietuva
16:55
Боец   
Сериал
РТР Планета Балтия
17:00
Мамина любовь   
Наталья Бортникова, Константин Соловьев и Анатолий Кот в фильме 2013 г.
TV6
17:00
Jokių kliūčių!   
Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
Baltijos TV
17:00
Brolis už brolį   
Jaroslav Boiko, Vladimir Steklov, Konstantin Strelnikov.
Sony Entertainment
17:00
Draugai   
Nepaaiškinama Čandlerio šunų baimė tampa problema, kai Fibi namuose priglaudžia mielą šunelį. Reičl padėjėjas per Padėkos dieną padovanoja jai netikėtą bučinį.
Star!
17:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
Sony Entertainment
17:25
Draugai   
Naminiai saldainiai Moniką išpopuliarina tarp kaimynų.
TV1
17:30
Viešbutis Grand Hotel   
Adriana Ozores, Amaia Salamanca, Yon Gonzalez.
Ren Lietuva
17:50
Боец   
Сериал
Sony Entertainment
17:50
Draugai   
Rosas apsirengia kalėdiniu šarvuočiu ir, padedamas Monikos, Čandlerio ir Džo, pasakoja Benui apie Chanuką. Fibi jaudinasi, kad Reičel labiau nori gyventi su Džo.
TV8
18:00
Detektyvė Fišer   
Veiksmas vyksta Melburne, 1920-aisiais. Pagrindinė serialo herojė slapta atsiranda vis kitame džiazo klube, kur kovoja su piktadariais. Neteisybę ji aiškinasi savo išpuoselėtu, perlais inkrustuotu pistoletu. Aplodismentų vertas pagrindinės herojės, žaviosios aktorės Essie Davis, vaidmuo. Ji priverčia kristi ant žemės blogus vyrukus – ne tik savo ginklu, bet ir nepadoriu sąmoju.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
RenTV Baltic
18:05
НИНА   
Сериал. 1-4 серии
TV6
18:20
6 kadrai   
Iki ašarų juokingas rusų humoro serialas populiarus ne tik gimtojoje Rusijoje. Serialo herojai jau ne vienerius metus cituojami iš lūpų į lūpas, o kai kurie jų dialogai yra tapę visiems pažįstamais anekdotais. Kurią savaitės dieną galime sau leisti neiti į darbą? Kada verslas turi rimtą užnugarį? Kodėl žvejyba vyrams tampa svarbesnės nei moterys? Iš pirmo žvilgsnio paprasti ar rimti dalykai herojų galvose virsta tikra komedija. Žodžio kišenėje neieškantys, visuomet linksmai nusiteikę ir nebijantys pasijuokti iš savęs aktoriai privers nusišypsoti net didžiausią paniurėlį.
Sony Entertainment
18:20
Primadonos mirtis   
Stengdamasi įtikinti draugą operuotis pavojingą smegenų auglį Džein privalo tuo pat metu susivokti, ką jaučia Greisonui.
LRT Televizija
18:30
Forsaitų saga   
Romantinis draminis mini serialas. Didžioji Britanija. 2002 m. N-7. 5,
Star!
18:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
Ren Lietuva
18:45
Боец   
Сериал
Balticum TV
19:00
Nelsonas Mandela   
Dokumentinis filmas (JAV, D.Britanija, 2012 m.).
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Sony Entertainment
19:10
Detektyvė Rizoli. 3 sezonas   
Iš primo žvilgsnio pasikoręs žymus rašytojas, nuo stogo nukritęs vyras - dar viena paslapčių ir trukdžių kupina Džein ir Mauros tyrimų savaitė.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Ren Lietuva
19:40
Боец   
Сериал
Balticum TV
20:00
Įkalčiai   
Detektyvinis serialas (13) (Rusija, 2011 m.) (N-7).
LNK
20:00
Velvet   
Paula Echevarria, Miguel Angel Silvestre, Aitana Sanchez Gijon.
Star!
20:00
5 Ingredient Fix   
Chef Claire Robinson proves that delicious dishes only need five ingredients or fewer to make cooking easier, faster and downright irresistible!
Sony Entertainment
20:05
Detektyvė Rizoli. 3 sezonas   
Detektyvams kibererdvėje ieškant aludario žudiko jiems trukdo auklėjimo programa, gaisro signalizacija, dingusi Andželos piniginė ir jos skyrybos su leitenantu.
Star!
20:30
Eat Street   
Eat Street is a lip-smacking celebration of North America´s tastiest, messiest, and most irresistible street food.
Ren Lietuva
20:35
Боец   
Сериал
TV1
21:00
SEKMADIENIO DETEKTYVAS Niro Vulfo mįslės. Nutildytas oratorius   
Timothy Hutton, Maury Chaykin, Bill Smitrovich.
Da Vinci Learning
21:00
Как это построено   
В этой программе вы узнаете, как собирают самые сложные машины в мире.
Star!
21:00
Hollywood Girls Night   
Join The Alis as they get together with their girlfriends for an evening filled with surprises and uncensored girl talk. Nothing is off limits!
Ren Lietuva
21:30
Боец   
Сериал
TV6
21:30
Bobo užkandinė   
Mėsaininė Bobo užkandinė” priklauso ponams Belčeriams – Bobui, Lindai, Tinai, Džinai ir Luizai. Nors Bobo mėsainiai tokie skanūs, kad galima liežuvį praryti, džiaugsmas dingsta, kai juos reikia parduoti lankytojams: šeimos vaikučiai atrodo nekokie pagalbininkai! Dar vienas galvos skausmas – Džimio Pesto restoranas, su kuriuo reikia be paliovos kautis konkurencijos mūšyje. Kurioziškų situacijų ir sarkastiškų dialogų čia tikrai gausu!
РТР Планета Балтия
21:50
Частный детектив Татьяна Иванова. Дорогая моя служанка   
Анна Тараторкина, Александр Пашков, Андрей Биланов и Максим Емельянов в фильме по мотивам романа Марины Серовой 2014 г.
TV6
22:00
Tėvynė   
Dviem Auksiniais gaubliais apdovanota, susirinkusi šešias Emmy statulėles mįslių kupina kriminalinė drama – mėgstamiausias JAV prezidento Baracko Obamos serialas, įtrauks į sumaniai suregztą terorizmo temą plėtojančią istoriją. Užsienio kritikai sutartinai tikina: Tėvynė įgyvendina tai, kas kitiems serialams sunkiai pavyksta – kiekviena serija vis geresnė ir įdomesnė. CŽV agentė, išsiaiškina, jog vienas iš JAV karių buvo pagrobtas Al-Qaeda grupuotės ir priverstas perimti svetimą tikėjimą ir baisius siekius. Po kelerių metų į JAV sugrįžęs karo belaisvis – jūrų pėstininkų seržantas Nicholasas Brody – šalyje pasitinkamas kaip karo didvyris, tačiau agentei dieną naktį galvoje kirba mintis: ar jis – ne tas pats pagrobtasis? Čia nebus geriečių ir blogiečių stovyklų nei aiškaus charakterių pasiskirstymo. Praeities šešėliai, psichologinės herojų problemos ir po truputį ryškėjantys teroristinio tinklo kontūrai – šie elementai žiūrovams garantuos įtampos kupiną siužetą. Amerikos agentūrų vykdomo karo su terorizmu užkulisiai – tamsiosios ir šviesiosios karinių veiksmų pusės, kiekvienos serijos pabaigoje paruoštas netikėtumas, puiki vaidyba, sumanus scenarijus ir kaustanti įtampa šią dramą padarė vienu geriausiai vertinamų serialų pasaulyje.
Info TV
22:00
Star!
22:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
Ren Lietuva
22:25
Боец   
Сериал
RenTV Baltic
22:30
НИНА   
Сериал. 5-8 серии
Sony Entertainment
22:40
Diagnozė   
Keti nebenori būti ta, kuri už viską atsakinga ir viską prižiūri, ypač dabar, kai jai nustatė paskutinę melanomos stadiją.
Balticum TV
22:55
Titnagas   
Kriminalinis veiksmo serialas (1) (Rusija, 2012 m.) (N-7).
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV6
23:05
Amerikietiška siaubo istorija   
Amerikietiška siaubo istorija buvo apdovanota Auksiniu gaubliu. Aktorių gretose – trims Emmy nominuota Connie Britton, dviejų Oskarų savininkė Jessica Lange ir Auksinio gaublio laimėtojas Dylanas McDermottas. Gyvenimo sukrėtimų paliesta serialo herojų Harmonų šeima persikelia gyventi į milžinišką senove dvelkiantį namą. Ir labai greit visi supranta, kad jame jie – ne vieni... Kad turistai ir vietiniai dvarą vadina Siaubo namu , herojai sužino gerokai per vėlai. Pasirodo, aštuonis dešimtmečius stovintis pastatas mena žiaurias ankstesnių gyventojų mirtis. Čia žmonėms tekdavo patirti protu sunkiai suvokiamų psichologinių išbandymų. Serialo kūrėjai pasistengė, kad kiekviena Amerikietiškos siaubo istorijos serija turėtų kabliuką” – intriguojančią detalę ar netikėtą buvusio namo gyventojo istoriją. Psichologinės įtampos, siaubo akimirkų, mistikos ir baugios atmosferos čia netrūks. Neįmanoma atitraukti akių , bene labiausiai gąsdinantis serialas televizijos istorijoje , pašėlusiai suregztas ir neįtikėtinai baugus siužetas – tai vos keli kritikų atsiliepimai apie serialą.
LRT Televizija
23:15
Auksinė Agatos Kristi kolekcija. Puaro   
Detektyvas. Didžioji Britanija. 2000 m. N-7.
Sony Entertainment
23:15
Diagnozė   
Iš gydytojo Mauerio Keti sužino, kad gyventi jai liko mažiausiai metai, gal net šiek tiek daugiau. Tai leidžia jai paskaičiuoti, kiek turi laiko daryti tai, ką nori.
Ren Lietuva
23:20
Боец   
Сериал
Star!
23:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
Sony Entertainment
23:50
Diagnozė   
Keti vis dar nenori įsileisti Polo atgal į namus ir į savo gyvenimą. Adamas vis dar pyksta ant jos ir vengia visais įmanomais būdais.
Balticum TV
23:55
Džentelmenas   
Kriminalinis serialas (1) (Kanada, 2009 m.) (N-14).
© 2009 TV24.LT    |    Apie projektą    |    Reklama    |    Atsiliepimai     |    D.U.K |    1.554   New

spacer
    
kanaly