|   Tv24
|
Arrow Up
200 kanalų

quote Tiesą reikia gerti kaip vyną, o ne kalti sausais įrodinėjimais kaip visi į sieną. quote  A. Vaičiulaitis
Serialai Serialų sąrašas bei papildoma informacija
2014.10.23 Ketvirtadienis
Star!
07:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
VIASAT Nature
07:30
Gepardų dienoraščiai   
Šešios jauniklės susipažįsta su būsimu prižiūrėtoju Timu. Prižiūrėtoja Emili gauna baisią žinią: nugaišo vienas iš jos numylėtinių, Maklis, kuris išvyko tik prieš kelias savaites.
TV8
07:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Sony Entertainment
07:35
Visas ratas   
Kiekvienoje serijoje išvysite dviejų personažų pokalbį restorane. Kitoje serijoje vienas iš jų kalbėsis su nauju personažu. Paskutinėje serijoje susitiks visi vienuolika serialo herojų ir paaiškės, kas juos visus sieja.
TV1
07:45
Nugalėtoja   
Victoria Justice, Leon Thomas III, Matt Bennett, Elizabeth Gillies.
LNK
07:50
Volkeris, Teksaso reindžeris   
Sheree J. Wilson, Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr..
Viasat Explore
07:50
Medienos karaliai   
Andre reikia vykti į Ontariją vadovauti savo pirmoms statyboms per 6 metus; Beatas turi bendradarbiauti drožinėjant barzdotą draugą, o Peter´is gali bet ką padaryti, kad pailsėtų nuo Bryan´o Jr.
Lietuvos ryto televizija
07:55
Likvidacija   
Veiksmo serialas. Rež. S. Ursuliakas. Vaid. V. Maškovas, M. Porečenkovas, K. Lavronenko, K.Rappoport. Rusija. 2007 m. N-7
VIASAT Nature
08:00
Gyvūnų viltis   
Kažkas didelis ir rudas atgabenamas į Hope reabilitacijos centrą: tai juodasis lokys, supančiotas raudona juosta.
TV8
08:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Viasat History
08:00
Napoleonas   
Svaiginantis skrydis: nuo vaikystės Ajače iki vadovavimo Prancūzijos armijai.
Sony Entertainment
08:00
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose gilinasi į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Nuo vaikystės iki debiuto kino industrijoje, jų sėkmės (ir nesėkmės) – kiekvienas BAFTA laimėjęs aktorius ir režisierius duoda įdomų atvirą interviu prisėdęs prieš gyvą auditoriją.
TV8
08:30
Rutos Rendel detektyvai   
Didžiosios Britanijos rašytojos Ruth Rendell novelių pagrindu sukurtas detektyvinis serialas narplioja knygose aprašytas mistines istorijas. Tarp jų – paslaptingas paauglės dingimas, mirtinos meilės dramos, dviejų nuomininkių nuodėmės, šaltakraujiškos žmogžudystės ir kiti nusikaltimai. Kriminalus tiria inspektorius Regas Veksfordas ir detektyvas Maikas Burdenas.
Sony Entertainment
08:30
Draugai   
Monika, Čandleris ir Fibė išsiaiškina, kad gali girdėti per viešbučio kambario sienas.
LRT Kultūra
08:35
Mažasis princas   
Animacinis nuotykių serialas. Prancūzija. 2010 - 2013 m. HD
Viasat Explore
08:45
Gentis   
Bruce´as plaukia į Anutos salą - nedidukę tolimą tropinę salelę Ramiojo vandenyno pietuose. Dėl išskirtinės šios salos izoliacijos, Anuta yra viena labiausiai nepaliestų išlikusių Polinezijos kultūrų.
VIASAT Nature
08:55
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Gulbių būriui kelia pavojų į Temzę išsiliejęs dyzelinas. Joms padeda gelbėtojai, tačiau jų likimas neaiškus. Nežinia, ar jos vėl grįš į laisvę. Mattas su komanda gelbsti labiausiai saugomą Kanados gyvūną - Vankuverio salyno švilpiką.
LRT Televizija
09:00
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Italija, Austrija. 2009 m. N-7.
TV1
09:00
Zoro   
Viasat History
09:00
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Miestiečiai žino, kas yra smogas, tačiau 1948 m. dėl unikalių oro sąlygų ir ore esančių teršalų susidarė tirštas aitrus rūko debesys, kuris sukėlė mirtiną sumaištį Pensilvanijos mieste.
Sony Entertainment
09:00
Draugai   
Sužinojęs apie Reičel ir Džo santykius Rosas elgiasi taip pat, kaip sužinojęs apie Monikos ir Čandlerio santykius.
VIASAT Nature
09:20
Zoologijos sodo jaunikliai   
Žaidimai yra augimo dalis daugeliui gyvūnų rūšių, o dingų šeimyna mėgsta žaisti kartu. Tuo metu pekaris Zamukas gauna daug dėmesio iš savo prižiūrėtojo.
Sony Entertainment
09:25
Čakas. 4 sezonas   
Atvykus naujiems agentams Čakas nerimauja dėl savo darbo vietos.
TV8
09:30
Mano mažasis ponis   
Tai spalvingos, ryškios, pozityvios, šiltos mažųjų žiūrovų dievinamų herojų – ponių draugystės istorijos. Vaivorykštės spalvomis akį traukiantys poniai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, individualiais charakteriais, mėgsta diskutuoti ir mokosi priimti sprendimus. Jie puoselėja gražiausias vertybes, o savo magiškoje pasakų šalyje neria į neįtikėčiausius nuotykius ir išbandymus, todėl jais žavisi ne tik mergaitės, bet ir berniukai. Nors be galo mielas, šis animacinis filmukas nėra pernelyg sentimentalus. Pateiktas su puikiu humoru. Pasakiška spalvų karalystė, rodos, visai čia pat, prie mūsų, kur žavingieji poniai gyvena su savo broliais ir sesėmis, tėčiais ir mamomis, net seneliais – išmintingaisiais poniais, o jų kaimynystėje įsikūręs ir vienas kitas monstras.
Viasat History
09:30
Karalienės Viktorijos epochos ūkininkai   
Savanorių komanda atvyksta į Akton Skoto dvarą Šropšyro grafystėje, į daugiau nei penkiasdešimt metų nenaudotą nedidelį karalienės Viktorijos epochos ūkį. Pirmoji jų užduotis – sutvarkyti gyvenamąją ūkio dalį ir padėti apdirbti praėjusios vasaros kviečių derlių.
Viasat Explore
09:40
Išgelbėkite mūsų verslą   
Peteris lankosi Inglvude Kalifornijoje, kur apylinkės kovinių menų studijai niekaip nepavyksta gauti pelno po to, kai savininkas perdavė verslą savo sūnui.
Balticum TV
09:45
Nepažįstamoji iš Vaildfel-Holo   
Romantinė drama (2) (D.Britanija, 1996 m.) (N-7).
VIASAT Nature
09:50
Zoologijos sodo jaunikliai   
Zoologijos sode gyvena patys įvairiausi jaunikliai – nuo Kinijos leopardų dvynukų iki nedrąsaus okapijos jauniklio, nuo ilgaausių ožių iki Vengrijos avių. Zoologijos sodo žavesys slypi įvairovėje!
Star!
10:00
Dominick Dunne´s Power Privilege and Justice   
No one knows the dark side of the rich and famous better than Dominick Dunne.
LRT Televizija
10:00
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974–1983 m.
TV6
10:00
Gelbėtojai Havajuose   
Kultinis amerikiečių serialas, kurį pamėgo daugybė televizijos žiūrovų visame pasaulyje. Leitenanto Mičo vadovaujama pakrantės gelbėtojų tarnyba akylai stebi, kas vyksta auksiniuose paplūdimiuose ir vandenyno bangose. Pakrantė – šauniosios komandos veiklos zona. Svajonių rojuje – Havajuose – poilsiautojų laukia atostogų malonumai, tačiau tyko ir pavojai. Dailiai nuaugusios, seksualios, raudonais maudymosi kostiumėliais vilkinčios merginos ir sportiški, bronziniu įdegiu besipuikuojantys vyrukai - puiki komanda, pasirengusi bet kokiom ekstremaliom situacijom. Jie nuolat treniruojasi ir atlieka sudėtingas užduotis, reikalaujančias ypatingų įgūdžių – greitos reakcijos, fizinės jėgos, psichologinio tvirtumo. Ar bereikia priminti, kad visi jie – nepralenkiami vandens sporto šakų virtuozai – plaukia ir nardo lyg jūros gelmių gyventojai, jų banglentės tobulai gaudo vėjus, o kateriai skrodžia stačias vandenyno bangas. Seriale Gelbėtojai yra viskas, ko trokšta poilsio ir pramogų išsiilgę žiūrovai: nuostabi vandenyno pakrantė, gražios moterys, sportiški vyrai, nuotykiai, azartas, ekstremalūs įvykiai ir svaiginanti romantika.
TV8
10:00
Lietuvos ryto televizija
10:05
Komisaras Megrė   
Detektyvinis serialas. Rež. C.Goretta. Vaid. B. Cremeras, M. Lonsdale´as, R. Faure. Prancūzija, Belgija, Šveicarija. 1991 m. N-7
VIASAT Nature
10:20
Laukinis pasaulis   
Buvo manoma, kad raudonasis nykštukinis jūrų arkliukas išnykęs, tačiau mokslininkai iš naujo atrado šios smalsios žuvies populiaciją. Kiek dar išnykusių rūšių pasaulyje galėtų gyventi neatrastos?
Viasat Explore
10:25
Gigantiškų objektų pervežimas   
Specialioji komanda bando transportuoti penktojo dešimtmečio gamybos bombonešį B-25 iš jo sudužimo vietos Pietų Karolinoje į muziejų. Tačiau misija atsiduria pavojuje dėl artėjančio uragano bei ženklų, kad lėktuvas gali netrukus subyrėti.
Viasat History
10:35
Viduramžių monarchija: moterys valdžioje   
Kai Eduardas VI gulėjo mirties patale, moters viešpatavimas tapo tikrove, nes visos jo sosto paveldėtojos buvo moteriškos lyties. Sužinosime apie Džeinės Grei, Marijos Tiudor ir Elžbietos karaliavimą. Šios moterys pakeitė šalies valdovo sąvoką, o moters karaliavimas Anglijoje tapo liaudžiai priimtinas. Džeinė buvo jauna, nepatyrusi, tačiau protinga ir labai principinga. Per trumpą savo valdymo laikotarpį ji nesutiko dalintis aukščiausiąja valdžia su savo vyru. Marija buvo pirmoji savarankiškai sosto pasiekusi Anglijos karalienė. Tačiau šalį jai trukdė valdyti žmonos ir motinos pareigos. Po jos santuokos su Ispanijos karaliumi Pilypu Habsburgu tauta suprato, kokį pavojų kelia moteris soste, nes moteris turėtų būti pavaldi savo vyrui. Karalienė Elžbieta suprato ankstesnių valdovių klaidas ir suvokė, kad jų kartoti negalima. Jai pasisekė valdyti šalį savarankiškai, nepriklausant nuo vyro.
VIASAT Nature
10:45
Laukinis pasaulis   
Juodiesiems lokiams JAV, Džordžijos valstijoje, grėsmę kelia žmonės. Kaimo vietovėse suintensyvėjus eismui, biologai turi rasti būdą, kaip lokius apsaugoti keliuose.
Balticum TV
10:45
Baimė mylėti   
Romantinis serialas (1) (Italija, 2010 m.) (N-7).
TV1
10:45
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Star!
11:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV6
11:00
Dingusiųjų paieškos grupė   
Belgijos federalinės policijos dingusių žmonių skyrius imasi visų priemonių, kad reikiamu metu vaikui ar suaugusiam galėtų skubiai suteikti reikalingą pagalbą. Vienos komandos bylos – tiesiog šeimyniniai konfliktai ar klaidingi pavojaus signalai, o kitos – įvairūs nusikaltimai, pradedant šantažavimu ir terorizmo. Komandos nariams vos belieka laiko asmeniniam gyvenimui, todėl jų antrosios pusės turi išlikti labai kantrios...
Sony Entertainment
11:05
Visas ratas   
Kiekvienoje serijoje išvysite dviejų personažų pokalbį restorane. Kitoje serijoje vienas iš jų kalbėsis su nauju personažu. Paskutinėje serijoje susitiks visi vienuolika serialo herojų ir paaiškės, kas juos visus sieja.
VIASAT Nature
11:15
Gyvūnų viltis   
Kažkas didelis ir rudas atgabenamas į Hope reabilitacijos centrą: tai juodasis lokys, supančiotas raudona juosta.
Viasat Explore
11:15
Floridos pakrančių apsauga   
The Coast Guard stations of Florida prepare for incoming Hurricane Isaac. In an incredibly dangerous mission, Station Miami faces the weather to save a disabled vessel.
Star!
11:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Sony Entertainment
11:30
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose gilinasi į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Nuo vaikystės iki debiuto kino industrijoje, jų sėkmės (ir nesėkmės) – kiekvienas BAFTA laimėjęs aktorius ir režisierius duoda įdomų atvirą interviu prisėdęs prieš gyvą auditoriją.
TV1
11:40
Toks gyvenimas   
Galina Petrova, Irina Sidorova, Ramilya Iskander.
Viasat History
11:45
Motinos, žudikės ir meilužės: Senovės Romos imperatorės   
Profesorė Catharine Edwards tyrinėja nepaprastosios Livijos, imperatoriaus Augusto žmonos, istoriją. Šios moters įtaka daugiau nei 60 metų buvo jaučiama visame romėnų pasaulyje.
LNK
11:55
Gyvenimo receptai   
Donata Rinkevičienė, Inga Norkutė, Kristina Kazlauskaitė, Giedrius Arbačiauskas, Ridas Žirgulis, Lina Rastokaitė, Paulius Ignatavičius, Eglė Špokaitė.
TV6
12:00
Kastlas   
Rašytojas Ričardas Kastlas ne tik kuria detektyvines istorijas, bet ir su žavia partnere gaudo nusikaltėlius.
Sony Entertainment
12:00
Draugai   
Monika, Čandleris ir Fibė išsiaiškina, kad gali girdėti per viešbučio kambario sienas.
VIASAT Nature
12:10
Gepardų dienoraščiai   
Diena kupina emocijų, nes jaunikliai netrukus išvyks, kad taptų rūšies atstovais visame pasaulyje. Gepardų prieglaudos vadovė Annie apieško gyvūnų odų prekeivį, neteisėtai laikantį gepardo kailį.
Viasat Explore
12:25
Dekonstrukcija   
Kaip name taupome energiją ir pinigus? Šioje serijoje sužinosime, kaip veikia izoliacija, o energijos kontrolierius Dougas Parkeris parodys, kaip namuose energiją naudoti efektyviau.
Ren Lietuva
12:30
Следаки   
Сериал
TV3
12:30
Hantikas. Sekliai ir paslaptys   
Lok and Sophie happen upon a journal left by Lok´s father. The Organization, a group of evil Seekers, is after the book, and to survive they must join a group of good Seekers under master adventurer Dante and lone wolf Zhalia.
Sony Entertainment
12:30
Draugai   
Sužinojęs apie Reičel ir Džo santykius Rosas elgiasi taip pat, kaip sužinojęs apie Monikos ir Čandlerio santykius.
VIASAT Nature
12:35
Gepardų dienoraščiai   
Šešios jauniklės susipažįsta su būsimu prižiūrėtoju Timu. Prižiūrėtoja Emili gauna baisią žinią: nugaišo vienas iš jos numylėtinių, Maklis, kuris išvyko tik prieš kelias savaites.
ПБК Литва
12:35
Поцелуй   
Многосерийный фильм
TV1
12:40
Audra   
Ximena Navarette, Ivan Sanchez, William Levy.
Viasat Explore
12:50
Išgelbėkite mūsų verslą   
Peteris lankosi Inglvude Kalifornijoje, kur apylinkės kovinių menų studijai niekaip nepavyksta gauti pelno po to, kai savininkas perdavė verslą savo sūnui.
Viasat History
12:50
Gimimas, vedybos ir mirtis viduramžiais   
Istorikė Helena Castor atskleidžia, kad vedybas viduramžiais žmonės nebūtinai pasirinkdavo patys, o jaunikis ir nuotaka dažnai būdavo tik paskutinė jų tėvų dėliojamos dėlionės dalis.
LRT Televizija
13:00
Magiški fėjų Vinksių nuotykiai 5   
Animacinis nuotykių serialas. Italija. 2012 m. HD.
Ren Lietuva
13:00
Следаки   
Сериал
TV6
13:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
Baltijos TV
13:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Ren Lietuva
13:25
Солдаты   
Сериал
LNK
13:25
LRT Televizija
13:30
Aivenhas   
Animacinis istorinis nuotykių serialas. Prancūzija, Kanada. 1996 m.
TV6
13:30
Nevykėlių dalinys   
Brothers and Sister Pete runs into a woman he used to date, but never formally broke up with. Struggling, he seeks Jill´s advice. Randy and Derrick feud over being wingmen and decide to use their solo skills to meet women.
TV8
13:35
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
TV1
13:35
Pavogtas gyvenimas   
Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Luis Roberto Guzman.
Viasat Explore
13:35
Gentis   
Bruce´as Parry gyvena su Aki gentimi Tanzanijoje. Jam tenka nugalėti savo didžiausią baimę - įkišti savo ranką į bičių lizdą ir rinkti laukinių bičių medų.
VIASAT Nature
13:55
Šunys patruliai   
Kalėjime dirbantis šuo Barnis užuodžia tai, ko niekas nemato kosmetikos krepšelyje, o policijoje dirbantis šuo Dredas seka porelę blogiukų, mėginusių pabėgti per krūmynus.
Star!
14:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
TV6
14:00
Nevykėlių dalinys   
Parade Duty Pete is disgusted to learn his platoon has been assigned cleanup duty for the upcoming parade and he tries to inspire them to aspire for more.
Baltijos TV
14:00
RenTV Baltic
14:00
Бернард   
Детский клуб: Мультсериал
Viasat History
14:00
Mokslo istorija   
Mes esame labiausiai nuo energijos šaltinių priklausanti karta planetos istorijoje. Michaelas Mosley papasakos, kaip žmonės išmoko panaudoti vėjo, garų ir atominę energiją.
РТР Планета Балтия
14:05
Сердце звезды   
ПРЕМЬЕРА. Телесериал.
LNK
14:10
Ugnis ir Ledas   
Kivanc Tatlitug, Bugra Gulsoy, Oyku Karayel.
VIASAT Nature
14:20
Šunys patruliai   
Policijoje dirbantis šuo Dredas turi kęsti sierą ir garus Rotorua, kur seka pabėgusį vairuotoją, o didžiulės Hokės įlankos lentpjūvės darbuotojai kviečiasi į pagalbą narkotikų ieškančius šunis.
Ren Lietuva
14:20
Солдаты   
Сериал
Star!
14:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
TV8
14:30
Moterys meluoja geriau   
Jau netrukus Robertėlis (akt. N. Gadliauskas) įsidarbins taksi vairuotoju pas Silvestrą (akt. Arūnas Storpirštis). Komiškai susiklosčius aplinkybėms Jūratė (akt. G. Latvėnaitė) ims įtarinėti vyrą darbe sukantį ne tik vairą, bet ir į kairę. Kostia (Dž. Siaurusaitis) ryšis svarbiems gyvenimo pokyčiams, net užsirašys į anoniminių alkoholikų draugiją. Už tai bus dosniai apdovanotas žmonos Galinos (akt. V. Mockevičiūtė), tik ar šįkart jos pamėgta taurelė neprives poros iki skyrybų? Medos (akt. I. Norkutė-Žvinienė) kelyje bus vyrų, nuotykių, vėl vyrų ir dar kartą nuotykių restoranuose, parkuose, ligoninėse ir net kapinėse... Vienas labai intriguojantis Medos meilės nuotykis atplauks tiesiai iš jūros. Meilės ieškos ir Donatas (akt. M. Jampolskis), o jo buvusi ir galbūt vėl – būsima – mylimoji Ugnė (akt. A. Šataitė) su tėvu Marijumi (akt. R. Rudoku) mėgins surasti pradangintą brangų paveikslą. Su šia brangenybe pasprukęs dailininkas Česlovas (akt. Sakalas Uždavinys) ims burti, pranašauti ateitį. Ar kortos jam parodys, kad su paveikslais vis dėlto teks išsiskirti? Septintąjį sezoną skaičiuosiančio žiūrimiausios televizijos TV3 serialo Moterys meluoja geriau žvaigždžių komandoje netrukus pasirodys ir daugiau žinomų aktorių. Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė vaidins Galinos draugę Oksaną. Rimantas Bagdzevičius – Edmundą, meno kolekcionuotoją. Medos bičiulio Vovkos vaidmeniu debiutuos Andrius Žiurauskas. Taip pat scenarijaus vingiai sugrąžins Jurijaus Smorigino personažą Feliksą − šis ir vėl taikysis užmesti meilės tinklus. Kuri serialo moteris į juos įsipainios? Ir kas vis dėlto meluoja geriau?
TV1
14:30
Būrėja   
Viasat Explore
14:30
Ratai iš ano pasaulio   
Before the Grave. After an argument, Mark determines that the crew is dropping the ball on the history portion of the restorations. Now, he´s on the hunt for a permanent assistant to help with research.
VIASAT Nature
14:45
Laukinis pasaulis   
Buvo manoma, kad raudonasis nykštukinis jūrų arkliukas išnykęs, tačiau mokslininkai iš naujo atrado šios smalsios žuvies populiaciją. Kiek dar išnykusių rūšių pasaulyje galėtų gyventi neatrastos?
Sony Entertainment
14:50
Ligoninės priimamasis. 12 sezonas   
Pratas Darfure dirba kartu su Karteriu ir jo kolegomis, tačiau sunerimsta dėl itin didelio pagalbos norinčių žmonių skaičiaus, tad leidžiasi į pavojingą kelionę.
Lietuvos ryto televizija
14:55
Dingęs pasaulis   
Nuotykių serialas. Vaid.: P. McCauley, R.Blakely, J. O´Dell. JAV. 2000 m. N-7
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Balticum TV
15:00
Kontinentų kelionė   
Dokumentinis serialas (2).
Viasat History
15:10
Karolio Didžiojo mitas   
Šioje serijoje pasakojama apie Karolio Didžiojo sąjungą su Romos popiežiumi, padėjusią nugalėti Lombardijos karalystę. Vėliau jis įsiveržė į Ispaniją, bet pasiekęs Saragosą, patyrė pirmą pralaimėjimą.
VIASAT Nature
15:15
Laukinis pasaulis   
Juodiesiems lokiams JAV, Džordžijos valstijoje, grėsmę kelia žmonės. Kaimo vietovėse suintensyvėjus eismui, biologai turi rasti būdą, kaip lokius apsaugoti keliuose.
Viasat Explore
15:20
Gigantiškų objektų pervežimas   
Specialioji komanda bando transportuoti penktojo dešimtmečio gamybos bombonešį B-25 iš jo sudužimo vietos Pietų Karolinoje į muziejų. Tačiau misija atsiduria pavojuje dėl artėjančio uragano bei ženklų, kad lėktuvas gali netrukus subyrėti.
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
LRT Kultūra
16:00
Magiški fėjų Vinksių nuotykiai 5   
Animacinis nuotykių serialas. Italija. 2012 m. HD
TV6
16:00
Ryšys   
Dviems Emmy nominuoto režisieriaus Timo Kringo serialas su garsiuoju Emmy ir Auksinio Gaublio laimėtoju Kieferiu Sutherlandu priešakyje, pasakoja paslaptimis apipintą, mistinę, dramatišką istoriją. Išankstinė serialo premjeros peržiūra televizijų gigantės FOX eteryje sutraukė neįtikėtiną žiūrovų skaičių – net 12 milijonų! Tokių įspūdingų juostų, kaip Melancholija , Veidrodžiai , serialo ir filmo 24 valandos žvaigždė, talentingasis K. Sutherlandas vos pernai sukurtame seriale Ryšys vaidina našlį vienišą nebylio autizmu sergančio berniuko tėvą Martiną Bohmą, suvokiantį jog jo sūnus turi neįprastą gabumą susieti ir numatyti, regis, nieko bendro neturinčius įvykius. Nepaprastą dovaną turintį mažajį herojų Džeiką įkūnija dvylikametis aktorius Davidas Mazouzas. Berniukas jau yra nominuotas Jaunų Artisto apdovanojimui. Džeikas niekada nekalbėjo, tačiau visad sužavėjosi skaičiais ir jų kombinacijomis. Skaičius berniukas užsirašinėja kasdien savo užrašų knygelėje, kompiuterio planšetėje, o kartais skaičiavimais pasitelkia tai, kas pakliuvo po ranka – pavyzdžiui, kukurūzų spragėsiu. Ryžtingas, dėmesingas ir globėjiškas tėvas bando daryti viską, kad tik galėtų normaliai bendrauti su sūnumi, tačiau Džeikas neprataria nė žodžio. Martinas ima suprasti – sūnus su juo gali bendrauti tik per skaičius, kuriuos iššifravus galima padėti žmonėms visame pasaulyje, susietus ryšiais, apie kuriuos šie nė nenutuokia. Mes visi esame sujungti. Mūsų gyvenimai surišti nematomais saitais su tais, su kuriais nors kartą esame užmezgę bet kokį ryšį , – tokia pagrindinė naujojo TV3 serialo mintis.
Balticum TV
16:00
Departamentas   
Kriminalinis serialas (2) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
LRT Televizija
16:05
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Italija, Austrija. 2009 m. N-7.
Viasat History
16:10
Laiko komanda   
Tony Robinson ir komanda, prakasę 10 m smėlio turi tik tris dienas, kad nustatytų Kenfig miesto, kuris pradingo daugiau nei prieš 500 metų, dydį.
Viasat Explore
16:15
Floridos pakrančių apsauga   
Gelbėtojai skuba gelbėti nelaimės ištiktų skęstančiųjų ir padeda susižeidusiam žvejui.
Lietuvos ryto televizija
16:20
Laukinis pasaulis   
Dokumentinis serialas. Australija. 2011 m
RenTV Baltic
16:20
Sony Entertainment
16:25
Visas ratas   
Kiekvienoje serijoje išvysite dviejų personažų pokalbį restorane. Kitoje serijoje vienas iš jų kalbėsis su nauju personažu. Paskutinėje serijoje susitiks visi vienuolika serialo herojų ir paaiškės, kas juos visus sieja.
LRT Kultūra
16:30
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974-1983 m.
РТР Планета Балтия
16:30
Каменская   
Елена Яковлева в телесериале
VIASAT Nature
16:40
Pasivaikščiojimas po Žemę   
Mathieu Vidardas susitinka su Sabrina Krief, 10 metų gyvenusia su šimpanzėmis, ir seka mūsų neįtikėtino šeimos medžio šakomis iki šių itin protingų primatų.
Sony Entertainment
16:55
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose gilinasi į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Nuo vaikystės iki debiuto kino industrijoje, jų sėkmės (ir nesėkmės) – kiekvienas BAFTA laimėjęs aktorius ir režisierius duoda įdomų atvirą interviu prisėdęs prieš gyvą auditoriją.
Star!
17:00
Dominick Dunne´s Power Privilege and Justice   
No one knows the dark side of the rich and famous better than Dominick Dunne.
TV6
17:00
Kobra 11   
Daug veiksmo, dar daugiau automobilių, gaudynių ir susišaudymų, pavojų ir teroristų, sprogimų ir milžiniškų autokatasrofų, ir, žinoma, gražių aktorių. Serialą ”Kobra 11” vienu metu filmuoja net 16 vaizdo kamerų, o pagrindiniams veikėjams padeda beveik šimtas pagalbinio personalo darbuotojų. Bendras jų darbas ir nepriekaištinga aktorių vaidyba sukuria sunkiai nuo realybės atskiriamą vaizdą, įtraukiantį žiūrovus nuo pirmos iki paskutinės serijos minutės.
Baltijos TV
17:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Viasat History
17:00
Karalienės Viktorijos epochos ūkininkai   
Besibaigiąs ruduo įpareigoja projekto dalyvius tinkamai pasiruošti artėjančiai žiemai. Naudodama Viktorijos epochos techniką savanorių komanda pasirūpins, kad gyvuliai ir surinktas derlius būtų apsaugoti nuo šalčių. Be to, Rūta, Aleksas ir Pyteris ruošiasi sutikti Šv. Kalėdas ir prisiminti karalienės Viktorijos laikmečiui būdingas tradicijas.
LRT Televizija
17:10
Didysis Gregas   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 2005 m. N-7.
Ren Lietuva
17:10
LRT Kultūra
17:20
Neskubėk gyventi   
TV serialas. Rež. Balys Latėnas, Alvydas Šlepikas. 2008 m.
Viasat Explore
17:25
Dekonstrukcija   
Statybų specialistas Mattas Blashaw sužino, kaip namuose tiekiama elektros energija, ir kaip elektros įrenginių pramonė nuolat dirba kurdama kuo saugesnius elektros įrenginius.
Sony Entertainment
17:25
Draugai   
Įdegti bandnačiam Rosui nepasiseka. Reičel ir Džo bando pasiglamonėti nesijausdami keistai.
VIASAT Nature
17:35
Šunys patruliai   
Kalėjime dirbantis šuo Barnis užuodžia tai, ko niekas nemato kosmetikos krepšelyje, o policijoje dirbantis šuo Dredas seka porelę blogiukų, mėginusių pabėgti per krūmynus.
Viasat Explore
17:50
Gentis   
Bruce´as Parry keliauja į Himalajų kalnus Butane pagyventi su izoliuota lajapų gentimi. Jie - atsidavę budistai ir jakų augintojai, kurie pusę metų būna gilaus sniego atskirti nuo išorės pasaulio.
Sony Entertainment
17:55
Draugai   
Per pirmąjį Emos gimtadienį Reičel neleidžia pradėti švęsti, kol Ema neatsikėlusi.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
VIASAT Nature
18:00
Šunys patruliai   
Policijoje dirbantis šuo Dredas turi kęsti sierą ir garus Rotorua, kur seka pabėgusį vairuotoją, o didžiulės Hokės įlankos lentpjūvės darbuotojai kviečiasi į pagalbą narkotikų ieškančius šunis.
TV6
18:00
Kastlas   
Rašytojas Ričardas Kastlas ne tik kuria detektyvines istorijas, bet ir su žavia partnere gaudo nusikaltėlius.
TV8
18:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
TV1
18:00
Meilė ir bausmė   
Murat Yildirim, Nurgul Yesilcay , Tomris Incer.
Ren Lietuva
18:10
Viasat History
18:10
Rusijos istorija   
Volgogradas
Baltijos TV
18:25
Vedęs ir turi vaikų   
Ed O´Neill , Katey Sagal, David Faustino, Christina Applegate .
Star!
18:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Viasat Explore
18:45
Ratai iš ano pasaulio   
Mopar or No Car! The black Phantasm homage ´Cuda has been sitting for too long. It´s time to get that bad boy on the road. Mark and crew fight to get the drive train built and installed.
Lietuvos ryto televizija
18:50
Vangelija   
Biografinis serialas. Rež. Sergey Bochukov. Vaid. Elena Yakovleva, Irina Rakhmanova, Natalia Nikolaeva, Daria Otroshko. Rusija. 2013 m. N-7
Baltijos TV
18:55
Detektyvė Džonson   
Kyra Sedgwick, Corey Reynolds, J.K. Simmons, Robert Gossett.
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
TV6
19:00
CSI kriminalistai   
Detektyvinis veiksmo serialas, sukėlęs perversmą televizijoje. Vos pasirodęs CSI buvo nominuotas net keturiems prestižiniams Emmy apdovanojimams.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Balticum TV
19:00
Komisaras Manara   
Detektyvinis serialas (2) (Italija, 2009 m.) (N-7).
Viasat History
19:10
Mitų medžiotojai   
Tikrasis Eldoradas
VIASAT Nature
19:20
Gyvūnai visą parą   
Laidos vedėjas Tomas Heapas prisijungia prie pavojingus šunis gaudančių patrulių ir padeda iš gatvių pašalinti agresyvius ir bauginančius šunis. Kitus RSPCA gelbėja uoloje įstrigusią avį.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat Explore
19:35
Floridos pakrančių apsauga   
Pakrantės apsaugos tarnyba bando išgelbėti skęstantį laivą, o vėliau bando įtikinti jo kapitoną palikti laivą.
LRT Televizija
19:50
Meilė kaip mėnulis   
TV serialas. Rež. Kęstutis Jakštas. 2014 m. HD.
LRT Lituanica
19:50
Premjera. Meilė kaip mėnulis   
TV serialas. Rež. Kęstutis Jakštas. 2014 m. HD.
Lietuvos ryto televizija
19:55
Kulinaras   
Kriminalinis serialas. Rež.: A.Ivanovas. Vaid.: I.Botvinas, S.Gamovas, A.Žukova. Rusija. 2012 m. N-7
РТР Планета Балтия
20:00
Королева бандитов-2   
РУССКАЯ СЕРИЯ. ПРЕМЬЕРА. Екатерина Кузнецова, Елена Сафонова, Александр Дьяченко, Ольга Павловец, Анна Казючиц и Роман Полянский в телесериале
TV6
20:00
Nevykėlių dalinys   
Vets An unwanted assignment hosting Korean war vets becomes an epiphany for the Hill brothers when they realize they may be looking at their own futures.
TV1
20:05
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Viasat History
20:10
Muziejaus paslaptys   
Donas Wildmanas pasakoja apie 120 m. senumo puodą, kuris amžiams pakeitė Amerikos Sietlo miestą. Jis taip pat tyrinėja 2-ojo pasaulio ginklus, kurių buvo labiausiai bijomasi.
VIASAT Nature
20:15
Planeta Europa   
Filmuodami iš oro, ant žemės ir po vandeniu, filmo statytojai nepaliko neištirto nė vieno Vachau slėnio kampelio. Šis spalvingas regionas garsėja vynu, vaisių plantacijomis ir gausiomis žuvų rūšimis.
Balticum TV
20:20
Šalčio gniaužtuose   
Dokumentinis serialas (3).
Sony Entertainment
20:25
CSI: kriminalistai   
Išprievartavimo auka parodo užpuoliką atpažinimo eilėje. Prieš tai ji tyrėjams teisingai pasakė jo automobilio numerį, apibūdino išvaizdą.
TV6
20:30
Nevykėlių dalinys   
Paint Cart 5000 vs. The Mondo Spider The platoon begs Pete to convince Lt. Schneeberger to let them join the testing of his experimental vehicle, unaware of the Lt.´s ultimate plan. Meanwhile, Cody selects Derrick to take his portrait, but Cody too has ulterior motives.
TV8
20:35
Moterys meluoja geriau   
Jau netrukus Robertėlis (akt. N. Gadliauskas) įsidarbins taksi vairuotoju pas Silvestrą (akt. Arūnas Storpirštis). Komiškai susiklosčius aplinkybėms Jūratė (akt. G. Latvėnaitė) ims įtarinėti vyrą darbe sukantį ne tik vairą, bet ir į kairę. Kostia (Dž. Siaurusaitis) ryšis svarbiems gyvenimo pokyčiams, net užsirašys į anoniminių alkoholikų draugiją. Už tai bus dosniai apdovanotas žmonos Galinos (akt. V. Mockevičiūtė), tik ar šįkart jos pamėgta taurelė neprives poros iki skyrybų? Medos (akt. I. Norkutė-Žvinienė) kelyje bus vyrų, nuotykių, vėl vyrų ir dar kartą nuotykių restoranuose, parkuose, ligoninėse ir net kapinėse... Vienas labai intriguojantis Medos meilės nuotykis atplauks tiesiai iš jūros. Meilės ieškos ir Donatas (akt. M. Jampolskis), o jo buvusi ir galbūt vėl – būsima – mylimoji Ugnė (akt. A. Šataitė) su tėvu Marijumi (akt. R. Rudoku) mėgins surasti pradangintą brangų paveikslą. Su šia brangenybe pasprukęs dailininkas Česlovas (akt. Sakalas Uždavinys) ims burti, pranašauti ateitį. Ar kortos jam parodys, kad su paveikslais vis dėlto teks išsiskirti? Septintąjį sezoną skaičiuosiančio žiūrimiausios televizijos TV3 serialo Moterys meluoja geriau žvaigždžių komandoje netrukus pasirodys ir daugiau žinomų aktorių. Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė vaidins Galinos draugę Oksaną. Rimantas Bagdzevičius – Edmundą, meno kolekcionuotoją. Medos bičiulio Vovkos vaidmeniu debiutuos Andrius Žiurauskas. Taip pat scenarijaus vingiai sugrąžins Jurijaus Smorigino personažą Feliksą − šis ir vėl taikysis užmesti meilės tinklus. Kuri serialo moteris į juos įsipainios? Ir kas vis dėlto meluoja geriau?
Viasat Explore
20:45
Dekonstrukcija   
Šioje serijoje sužinosime, iš ko pagaminti atliekų smulkintuvai ir kaip jie tikrinami, taip pat apsilankysime vandens valymo įmonėje ir sužinosime, kaip mikrobai valo vandenį.
Balticum TV
20:50
Trauma   
TV serialas (17) (Kanada, 2011 m.) (N-7).
Star!
21:00
Rich and Reckless   
Get to know the greediest modern criminals - the ones who stop at nothing to get their slice of the pie.
TV6
21:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
TV1
21:00
KETVIRTADIENIO DETEKTYVAS Tiltas   
Sofia Helin, Kim Bodnia, Dag Malmberg.
Viasat History
21:00
Nindzės: nematomi kariai   
Pristatome jums pasakojimą apie nindzes – legendinius feodalinės Japonijos karius, garsėjusius unikaliais kariniais įgūdžiais, kovojusius prieš samurajų klanus ir bauginusius paprastus žmones. Spėjama, jog nindzės atsirado XV a. kalnuotuose Igos ir Kogos rajonuose kaip atsakas konfliktams tarp įvairių samurajų klanų. Nindzės specializavęsi žvalgyti, šnipinėti, vykdyti diversijas ir žudyti svarbius asmenis. Šioje programoje papasakosime intriguojančią nindzės Tanbos, kurį treniravo jo senelis, istoriją. Išvysite Tanbos gyvenimą nuo vaikystės iki senatvės. Įspūdį sustiprins istoriškai tiksliai atkurti nindzės gyvenimo etapai, įmantrūs kostiumai, originalūs ginklai bei kompiuterinė animacija.
ПБК Литва
21:10
Дом с лилиями   
Многосерийный фильм. Заключительные серии
Viasat Explore
21:10
Medienos karaliai   
Andre reikia vykti į Ontariją vadovauti savo pirmoms statyboms per 6 metus; Beatas turi bendradarbiauti drožinėjant barzdotą draugą, o Peter´is gali bet ką padaryti, kad pailsėtų nuo Bryan´o Jr.
Sony Entertainment
21:20
Viešbutis Grand Hotel, I sezonas   
Ispanija, 1905 metai. Norėdamas išsiaiškinti sesers dingimo priežastį jaunas vaikinas atvažiuoja į idilišką viešbutį. Čia jis įsimylį vieną iš viešbučio savininkės dukterų. Serialas pasakoja apie aristokratiško viešbučio, tarnų ir detektyvo gyvenimą Alfonso XIII karalystėje. Viešbutis Grand Hotel” sulaukė televizijos kritikų pripažinimo ir laimėjo keletą apdovanojimų.
Balticum TV
21:50
Trauma   
TV serialas (18) (Kanada, 2011 m.) (N-7).
Star!
22:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Viasat Explore
22:00
Ekstremalios kelionės   
Adrienas Brody´is drąsiai pasitinka sunkumus, keliaudamas sunkiausiai pravažiuojamu pasaulyje džiunglių keliu neįtikėtinai drėgname Malaizijos atogrąžų miške.
Viasat History
22:00
Mao: kiniška istorija   
1959-1969: Didysis badmetis ir Kultūrinė revoliucija
VIASAT Nature
22:05
Laukiniai Vakarai su Ray´u Mears´u   
Ray´us prisideda prie Juodakojų indėnų genties, kai šie demonstruoja jojimą nebalnotu žirgu ir ritualinę buivolo medžioklę. Keliautojas sužino, kaip jų protėvių išgyvenimas priklausė nuo buivolų.
Star!
22:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
TV8
22:40
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Viasat Explore
22:50
Nepaprastos gamyklos   
Apsilankysime Chrysler automobilių surinkimo gamykloje, kurioje žmonės ir robotai per dieną pagamina 1200 automobilių. O toliau jūsų laukia Oregon šaldytas maistas ir Ping golfo lazdos.
Sony Entertainment
22:50
Ligoninės priimamasis. 12 sezonas   
Pratui nesiseka sudėlioti logiškos istorijos, kai į ligoninės priimamąjį su tėvu ateina du išniekinti berniukai.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
VIASAT Nature
23:00
Pasivaikščiojimas po Žemę   
Mathieu Vidardas susitinka su Sabrina Krief, 10 metų gyvenusia su šimpanzėmis, ir seka mūsų neįtikėtino šeimos medžio šakomis iki šių itin protingų primatų.
Balticum TV
23:05
Transporteris   
Kriminalinis veiksmo serialas (3) (Kanada, Prancūzija, JAV, 2012 m.) (N-7).
TV1
23:15
Sekso magistrai   
Michael Sheen, Lizzy Caplan, Caitlin FitzGerald.
Baltijos TV
23:20
Vampyro dienoraščiai   
Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder.
Star!
23:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Sony Entertainment
23:45
Grožio peilis   
Kai virš Šono ir Kristiano praktikos tvenkiasi juodi debesys, jie atranda augančią nelegalią injekcinių” procedūrų rinką.
2014.10.24 Penktadienis
Balticum TV
00:05
Nepažįstamoji iš Vaildfel-Holo   
Romantinė drama (2) (D.Britanija, 1996 m.) (N-7).
Ren Lietuva
00:10
Солдаты   
Сериал
TV1
00:10
Užribis   
Michael Cudlitz, Shawn Hatosy, Regina King.
Baltijos TV
00:15
Detektyvė Džonson   
Kyra Sedgwick, Corey Reynolds, J.K. Simmons, Robert Gossett.
РТР Планета Балтия
00:35
Американская трагедия   
О судьбе молодого человека, который ради достижения успеха не останавливается перед преступлением. Герой фильма делает карьеру и продвигается по социальной лестнице. Его возлюбленная, девушка из низов , забеременела, и он решается убить ее.
Viasat Explore
00:35
Didieji pardavimai   
Stulbinantys vaizdai yra Ritchie Bros prekyvietės parašas Chilliwack´e, Britų Kolumbijoje. Čia darbuotojams pateikiamas išbandymas, kai pačiame aukciono įkarštyje rampoje užgęsta ekskavatorius.
Sony Entertainment
00:35
CSI: kriminalistai   
Išprievartavimo auka parodo užpuoliką atpažinimo eilėje. Prieš tai ji tyrėjams teisingai pasakė jo automobilio numerį, apibūdino išvaizdą.
VIASAT Nature
01:00
Gyvūnai visą parą   
Laidos vedėjas Tomas Heapas leidžiasi į misiją ieškoti nykstančios rūšies ryklio. Dar susitinkame su Rokiu – bejėgiu, badaujančiu šunimi, susidūrusiu su tikra kova dėl išgyvenimo. Ar jam pasiseks?
LRT Televizija
01:00
Senis   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 1977–2009 m. N-7.
Ren Lietuva
01:00
Солдаты   
Сериал
Viasat Explore
01:00
Didieji pardavimai   
Edmontono aukcionas siekia tapti didžiausiu rugsėjo mėnesio aukcionu. Čia galybė didelių agregatų: nuo vamzdžių klojimo iki vikšrinių traktorių, – šis pardavimas tikrai patenkins galybę pirkėjų.
Viasat History
01:00
Kovos klubas: smurto istorija   
Tiudorų epochos kovų klubas. Riterių kovose nugalėtojai gausiai apdovanojami, o pralaimėjusieji netenka savo žemių ir reputacijos.
RenTV Baltic
01:05
Следаки   
Сериал
TV6
01:15
CSI kriminalistai   
Detektyvinis veiksmo serialas, sukėlęs perversmą televizijoje. Vos pasirodęs CSI buvo nominuotas net keturiems prestižiniams Emmy apdovanojimams.
LNK
01:15
Farų šeima   
Donnie Wahlberg, Bridget Moynahan, Tom Selleck, Will Estes.
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
VIASAT Nature
02:00
Gepardų dienoraščiai   
Diena kupina emocijų, nes jaunikliai netrukus išvyks, kad taptų rūšies atstovais visame pasaulyje. Gepardų prieglaudos vadovė Annie apieško gyvūnų odų prekeivį, neteisėtai laikantį gepardo kailį.
Viasat History
02:00
Napoleonas   
Svaiginantis skrydis: nuo vaikystės Ajače iki vadovavimo Prancūzijos armijai.
Lietuvos ryto televizija
02:10
Pragaras ant ratų   
Epinis veiksmo serialas. Vaid. A. Mount, C.Meaney. Kanada. 2011 m. N-7
Viasat Explore
02:25
Floridos pakrančių apsauga   
Pakrantės apsaugos tarnyba bando išgelbėti skęstantį laivą, o vėliau bando įtikinti jo kapitoną palikti laivą.
Sony Entertainment
02:25
Čakas. 4 sezonas   
Atvykus naujiems agentams Čakas nerimauja dėl savo darbo vietos.
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
VIASAT Nature
02:30
Gepardų dienoraščiai   
Šešios jauniklės susipažįsta su būsimu prižiūrėtoju Timu. Prižiūrėtoja Emili gauna baisią žinią: nugaišo vienas iš jos numylėtinių, Maklis, kuris išvyko tik prieš kelias savaites.
VIASAT Nature
03:00
Šunys patruliai   
Kalėjime dirbantis šuo Barnis užuodžia tai, ko niekas nemato kosmetikos krepšelyje, o policijoje dirbantis šuo Dredas seka porelę blogiukų, mėginusių pabėgti per krūmynus.
Viasat History
03:00
Karolio Didžiojo mitas   
Šioje serijoje pasakojama apie Karolio Didžiojo sąjungą su Romos popiežiumi, padėjusią nugalėti Lombardijos karalystę. Vėliau jis įsiveržė į Ispaniją, bet pasiekęs Saragosą, patyrė pirmą pralaimėjimą.
LRT Lituanica
03:05
Meilė kaip mėnulis   
TV serialas. Rež. Kęstutis Jakštas. 2014 m. HD.
Viasat Explore
03:10
Gigantiškų objektų pervežimas   
Specialioji komanda bando transportuoti penktojo dešimtmečio gamybos bombonešį B-25 iš jo sudužimo vietos Pietų Karolinoje į muziejų. Tačiau misija atsiduria pavojuje dėl artėjančio uragano bei ženklų, kad lėktuvas gali netrukus subyrėti.
Sony Entertainment
03:10
Viešbutis Grand Hotel, I sezonas   
Ispanija, 1905 metai. Norėdamas išsiaiškinti sesers dingimo priežastį jaunas vaikinas atvažiuoja į idilišką viešbutį. Čia jis įsimylį vieną iš viešbučio savininkės dukterų. Serialas pasakoja apie aristokratiško viešbučio, tarnų ir detektyvo gyvenimą Alfonso XIII karalystėje. Viešbutis Grand Hotel” sulaukė televizijos kritikų pripažinimo ir laimėjo keletą apdovanojimų.
VIASAT Nature
03:25
Šunys patruliai   
Policijoje dirbantis šuo Dredas turi kęsti sierą ir garus Rotorua, kur seka pabėgusį vairuotoją, o didžiulės Hokės įlankos lentpjūvės darbuotojai kviečiasi į pagalbą narkotikų ieškančius šunis.
ПБК Литва
03:50
Дом с лилиями   
Многосерийный фильм
Lietuvos ryto televizija
03:55
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
VIASAT Nature
04:00
Gyvūnų viltis   
Kažkas didelis ir rudas atgabenamas į Hope reabilitacijos centrą: tai juodasis lokys, supančiotas raudona juosta.
Viasat Explore
04:00
Ratai iš ano pasaulio   
Mopar or No Car! The black Phantasm homage ´Cuda has been sitting for too long. It´s time to get that bad boy on the road. Mark and crew fight to get the drive train built and installed.
Viasat History
04:00
Muziejaus paslaptys   
Donas Wildmanas atskleidžia, kokie dramatiški įvykiai susiję su senovine gaisrine mašina ir Patty Hearst naudotu šautuvu.
РТР Планета Балтия
04:10
Пока станица спит   
Телесериал.
Sony Entertainment
04:20
Grožio peilis   
Kai virš Šono ir Kristiano praktikos tvenkiasi juodi debesys, jie atranda augančią nelegalią injekcinių” procedūrų rinką.
Lietuvos ryto televizija
04:25
Pragaras ant ratų   
Epinis veiksmo serialas. Vaid. A. Mount, C.Meaney. Kanada. 2011 m. N-7
Viasat Explore
04:50
Maisto varžybos   
Oahu. Adamas atvyksta į Oahu salą ragauti havajietiškų dešrainių ir aštrių krevečių. Jis padeda vietinei gyventojai ruoštis omleto valgymo rungčiai.
VIASAT Nature
05:00
Laukinis pasaulis   
Šiame filme trys unikalūs vandens keliai atskleidžia sudėtingą vandens prigimtį. Leiskitės į sraunią tėkmę ir nerkite į paslaptingas mėlynąsias skyles – pirmykščių šaltinių maitinamus urvus.
Sony Entertainment
05:10
Ligoninės priimamasis. 12 sezonas   
Pratui nesiseka sudėlioti logiškos istorijos, kai į ligoninės priimamąjį su tėvu ateina du išniekinti berniukai.
Viasat Explore
05:15
Maisto varžybos   
Charlotte. Adam tries a huge four tier burger and samples some local fried chicken. Adam coaches a guy taking part in the Big Eats Challenge.
VIASAT Nature
05:30
Laukinis pasaulis   
Filme nušviečiama pietinėje JAV pakrantėje ilgiausios barjerinės salos istorija bei šios nuostabi gamta. Ši nacionalinė pakrantė buvo beveik nustojusi vystytis.
Viasat Explore
05:40
Savamoksliai išradėjai   
Šios savaitės išradimai: 360 laipsnių žibintas, šunų maitinimo įranga ir lapų surinkimo prietaisas.
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
VIASAT Nature
06:00
Gyvūnai visą parą   
Šioje serijoje pasakojama nepaprasta istorija apie du šunis, kuriuos suvienijo 0,5 litro kraujo, taip pat apie brakonierių ieškančius kovos su nusikaltimais laukinei gamtai tarnybos pareigūnus.
RenTV Baltic
06:05
Следаки   
Сериал
Lietuvos ryto televizija
06:10
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
Viasat Explore
06:10
Floridos pakrančių apsauga   
Air Station Clearwater receives a report of a missing aircraft along the eastern shores of Florida, and later, the Coast Guard sectors in the Keys assists two distressed vessels during the pitch black night. Meanwhile, the Guards head west to Washington State on a special rescue training mission.
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
RenTV Baltic
06:50
Бернард   
Детский клуб: Мультсериал
Sony Entertainment
06:50
Čakas. 4 sezonas   
Atvykus naujiems agentams Čakas nerimauja dėl savo darbo vietos.
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
VIASAT Nature
07:00
Gepardų dienoraščiai   
Šešios jauniklės susipažįsta su būsimu prižiūrėtoju Timu. Prižiūrėtoja Emili gauna baisią žinią: nugaišo vienas iš jos numylėtinių, Maklis, kuris išvyko tik prieš kelias savaites.
Baltijos TV
07:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Viasat Explore
07:00
Ekstremalios kelionės   
Adrienas Brody´is drąsiai pasitinka sunkumus, keliaudamas sunkiausiai pravažiuojamu pasaulyje džiunglių keliu neįtikėtinai drėgname Malaizijos atogrąžų miške.
Viasat History
07:00
Rusijos istorija   
Maskva
Ren Lietuva
07:05
Вовочка   
Сериал
Star!
07:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
VIASAT Nature
07:30
Gepardų dienoraščiai   
Šešioms gepardų jauniklėms prasideda naujas gyvenimas, nes jos išvyksta su prižiūrėtoju Timu. Daugelį mėnesių auginusios jauniklius, gepardų prieglaudos komandos laukia graudus atsisveikinimas.
Sony Entertainment
07:35
Visas ratas   
Kiekvienoje serijoje išvysite dviejų personažų pokalbį restorane. Kitoje serijoje vienas iš jų kalbėsis su nauju personažu. Paskutinėje serijoje susitiks visi vienuolika serialo herojų ir paaiškės, kas juos visus sieja.
TV1
07:45
Nugalėtoja   
Victoria Justice, Leon Thomas III, Matt Bennett, Elizabeth Gillies.
LNK
07:50
Volkeris, Teksaso reindžeris   
Sheree J. Wilson, Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr..
Lietuvos ryto televizija
07:55
Likvidacija   
Veiksmo serialas. Rež. S. Ursuliakas. Vaid. V. Maškovas, M. Porečenkovas, K. Lavronenko, K.Rappoport. Rusija. 2007 m. N-7
Viasat Explore
07:55
Nepaprastos gamyklos   
Apsilankysime Chrysler automobilių surinkimo gamykloje, kurioje žmonės ir robotai per dieną pagamina 1200 automobilių. O toliau jūsų laukia Oregon šaldytas maistas ir Ping golfo lazdos.
VIASAT Nature
08:00
Gyvūnų viltis   
Mobiliuoju telefonu nufilmuojamas narsus elnio išgelbėjimas, ir neįtikėtinas savanoris pakartoja šį poelgį.
TV8
08:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Viasat History
08:00
Laiko komanda   
Laiko komanda keliauja į Pietų Velsą tyrinėti Romėnų legiono forto Caerleon - vieno įžymiausių ir geriausiai išsilaikiusių Romėnų vietų D. Britanijoje.
Sony Entertainment
08:00
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose gilinasi į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Nuo vaikystės iki debiuto kino industrijoje, jų sėkmės (ir nesėkmės) – kiekvienas BAFTA laimėjęs aktorius ir režisierius duoda įdomų atvirą interviu prisėdęs prieš gyvą auditoriją.
TV8
08:25
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Sony Entertainment
08:30
Draugai   
Įdegti bandnačiam Rosui nepasiseka. Reičel ir Džo bando pasiglamonėti nesijausdami keistai.
LRT Kultūra
08:35
Aivenhas   
Animacinis istorinis nuotykių serialas. Prancūzija, Kanada. 1996 m.
Viasat Explore
08:45
Gentis   
Bruce´as Parry gyvena su Aki gentimi Tanzanijoje. Jam tenka nugalėti savo didžiausią baimę - įkišti savo ranką į bičių lizdą ir rinkti laukinių bičių medų.
TV8
08:50
Rutos Rendel detektyvai   
Didžiosios Britanijos rašytojos Ruth Rendell novelių pagrindu sukurtas detektyvinis serialas narplioja knygose aprašytas mistines istorijas. Tarp jų – paslaptingas paauglės dingimas, mirtinos meilės dramos, dviejų nuomininkių nuodėmės, šaltakraujiškos žmogžudystės ir kiti nusikaltimai. Kriminalus tiria inspektorius Regas Veksfordas ir detektyvas Maikas Burdenas.
VIASAT Nature
08:55
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Michaela vyksta į Monterėjaus įlankos akvariumą Kalifornijoje apsaugoti jūrinės ūdros nuo mirtino parazito. Ji plaukia į vandenyną stebėti, kaip šie nuostabūs gyvūnai elgiasi laisvėje. Gyvūnų apsaugos tarnybos inspektorius Robertas Kenny randa sužeisto šuns šeimininkus.
Star!
09:00
Rich and Reckless   
Get to know the greediest modern criminals - the ones who stop at nothing to get their slice of the pie.
LRT Televizija
09:00
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Italija, Austrija. 2009 m. N-7.
TV1
09:00
Zoro   
Viasat History
09:00
Napoleonas   
Nuo santuokos su Džozefina iki sėkmingos kampanijos Italijoje ir žygio į Rytus.
Sony Entertainment
09:00
Draugai   
Per pirmąjį Emos gimtadienį Reičel neleidžia pradėti švęsti, kol Ema neatsikėlusi.
Balticum TV
09:15
Šalčio gniaužtuose   
Dokumentinis serialas (3).
VIASAT Nature
09:20
Zoologijos sodo jaunikliai   
Kiekvienas gyvūnas ypatingas: oranžinis langūrų kailis pritraukia lankytojus, leopardo jauniklis Timangas turi tvirtą charakterį, o beždžionė Ksena namo visada eina su savo prižiūrėtoju.
Sony Entertainment
09:25
Čakas. 4 sezonas   
Štabe radus nužudyto žmogaus kūną patikrinamos Čako lyderio savybės.
Viasat Explore
09:40
Išgelbėkite mūsų verslą   
Peteris keliauja į Berbanką Kalifornijoje padėti problemų turinčiai vintažinių rūbų bendrovei. Peterį šokiruoja neefektyvi užsakymų priėmimo ir sekimo sistema – apie tai jis šnekasi su savininku.
Balticum TV
09:45
Komisaras Manara   
Detektyvinis serialas (2) (Italija, 2009 m.) (N-7).
VIASAT Nature
09:50
Zoologijos sodo jaunikliai   
Zoologijos sodo jaunikliai mėgaujasi geriausios kokybės maistu ir paslaugomis – Zamukas maitinamas iš buteliuko prižiūrėtojų kambaryje, o hipopotamai turi didžiulį nuosavą baseiną.
TV8
09:55
Mano mažasis ponis   
Tai spalvingos, ryškios, pozityvios, šiltos mažųjų žiūrovų dievinamų herojų – ponių draugystės istorijos. Vaivorykštės spalvomis akį traukiantys poniai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, individualiais charakteriais, mėgsta diskutuoti ir mokosi priimti sprendimus. Jie puoselėja gražiausias vertybes, o savo magiškoje pasakų šalyje neria į neįtikėčiausius nuotykius ir išbandymus, todėl jais žavisi ne tik mergaitės, bet ir berniukai. Nors be galo mielas, šis animacinis filmukas nėra pernelyg sentimentalus. Pateiktas su puikiu humoru. Pasakiška spalvų karalystė, rodos, visai čia pat, prie mūsų, kur žavingieji poniai gyvena su savo broliais ir sesėmis, tėčiais ir mamomis, net seneliais – išmintingaisiais poniais, o jų kaimynystėje įsikūręs ir vienas kitas monstras.
Star!
10:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
LRT Televizija
10:00
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974–1983 m.
TV6
10:00
Gelbėtojai Havajuose   
Kultinis amerikiečių serialas, kurį pamėgo daugybė televizijos žiūrovų visame pasaulyje. Leitenanto Mičo vadovaujama pakrantės gelbėtojų tarnyba akylai stebi, kas vyksta auksiniuose paplūdimiuose ir vandenyno bangose. Pakrantė – šauniosios komandos veiklos zona. Svajonių rojuje – Havajuose – poilsiautojų laukia atostogų malonumai, tačiau tyko ir pavojai. Dailiai nuaugusios, seksualios, raudonais maudymosi kostiumėliais vilkinčios merginos ir sportiški, bronziniu įdegiu besipuikuojantys vyrukai - puiki komanda, pasirengusi bet kokiom ekstremaliom situacijom. Jie nuolat treniruojasi ir atlieka sudėtingas užduotis, reikalaujančias ypatingų įgūdžių – greitos reakcijos, fizinės jėgos, psichologinio tvirtumo. Ar bereikia priminti, kad visi jie – nepralenkiami vandens sporto šakų virtuozai – plaukia ir nardo lyg jūros gelmių gyventojai, jų banglentės tobulai gaudo vėjus, o kateriai skrodžia stačias vandenyno bangas. Seriale Gelbėtojai yra viskas, ko trokšta poilsio ir pramogų išsiilgę žiūrovai: nuostabi vandenyno pakrantė, gražios moterys, sportiški vyrai, nuotykiai, azartas, ekstremalūs įvykiai ir svaiginanti romantika.
Viasat History
10:00
Karalienės Viktorijos epochos ūkininkai   
Besibaigiąs ruduo įpareigoja projekto dalyvius tinkamai pasiruošti artėjančiai žiemai. Naudodama Viktorijos epochos techniką savanorių komanda pasirūpins, kad gyvuliai ir surinktas derlius būtų apsaugoti nuo šalčių. Be to, Rūta, Aleksas ir Pyteris ruošiasi sutikti Šv. Kalėdas ir prisiminti karalienės Viktorijos laikmečiui būdingas tradicijas.
Lietuvos ryto televizija
10:05
Komisaras Megrė   
Detektyvinis serialas. Rež. C.Goretta. Vaid. B. Cremeras, M. Lonsdale´as, R. Faure. Prancūzija, Belgija, Šveicarija. 1991 m. N-7
VIASAT Nature
10:20
Laukinis pasaulis   
Šiame filme trys unikalūs vandens keliai atskleidžia sudėtingą vandens prigimtį. Leiskitės į sraunią tėkmę ir nerkite į paslaptingas mėlynąsias skyles – pirmykščių šaltinių maitinamus urvus.
TV8
10:20
Viasat Explore
10:25
Gigantiškų objektų pervežimas   
Šioje serijoje analizuosime, kaip 40 tonų sveriantys granito blokai buvo atgabenti į Stounhendžą.
Star!
10:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
VIASAT Nature
10:45
Laukinis pasaulis   
Filme nušviečiama pietinėje JAV pakrantėje ilgiausios barjerinės salos istorija bei šios nuostabi gamta. Ši nacionalinė pakrantė buvo beveik nustojusi vystytis.
TV1
10:45
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Star!
11:00
Elements of Style   
How do you define style?
LRT Televizija
11:00
Meilė kaip mėnulis   
TV serialas. Rež. Kęstutis Jakštas. 2014 m. 25, 26, 27, HD
TV6
11:00
Dingusiųjų paieškos grupė   
Belgijos federalinės policijos dingusių žmonių skyrius imasi visų priemonių, kad reikiamu metu vaikui ar suaugusiam galėtų skubiai suteikti reikalingą pagalbą. Vienos komandos bylos – tiesiog šeimyniniai konfliktai ar klaidingi pavojaus signalai, o kitos – įvairūs nusikaltimai, pradedant šantažavimu ir terorizmo. Komandos nariams vos belieka laiko asmeniniam gyvenimui, todėl jų antrosios pusės turi išlikti labai kantrios...
Sony Entertainment
11:00
Visas ratas   
Kiekvienoje serijoje išvysite dviejų personažų pokalbį restorane. Kitoje serijoje vienas iš jų kalbėsis su nauju personažu. Paskutinėje serijoje susitiks visi vienuolika serialo herojų ir paaiškės, kas juos visus sieja.
Viasat History
11:10
Ledinis Mongolijos kapas   
Ledinių Mongolijos stepių centre Prancūzijos ir Mongolijos mokslinė ekspedicija ruošiasi atkasti skitų kario kapą, kuriam jau 2300 metų. Laiko liko nedaug, kadangi globalinis atšilimas gali visam laikui sunaikinti šio pirmojo kolonisto, atvykusio įsikurti Mongolijos teritorijoje su savo klanu, palaikus. Dėl mirusiųjų laidojimo giliai po žeme bei ekstremalių klimato sąlygų archeologams galbūt pavyks rasti laiko nepaliestą kapą, kurį išsaugojo šaltis. Pagrindinis Sirgalo kapas, kurio diametras 16 metrų, yra didžiausias Mongolijos Altajuje. Jį dengia tonos akmenų, kuriuos reikia nurinkti rankomis.
VIASAT Nature
11:15
Gyvūnų viltis   
Mobiliuoju telefonu nufilmuojamas narsus elnio išgelbėjimas, ir neįtikėtinas savanoris pakartoja šį poelgį.
Viasat Explore
11:15
Floridos pakrančių apsauga   
Gelbėtojai skuba gelbėti nelaimės ištiktų skęstančiųjų ir padeda susižeidusiam žvejui.
Sony Entertainment
11:25
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose gilinasi į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Nuo vaikystės iki debiuto kino industrijoje, jų sėkmės (ir nesėkmės) – kiekvienas BAFTA laimėjęs aktorius ir režisierius duoda įdomų atvirą interviu prisėdęs prieš gyvą auditoriją.
Star!
11:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
TV1
11:40
Toks gyvenimas   
Galina Petrova, Irina Sidorova, Ramilya Iskander.
LNK
11:50
K11: Komisarai tiria. Nesąžiningas lenktynininkas   
Kriminalinės istorijos.. Edmantas Svirinavičius, Jonas Kalėda, Lina Lukoševičiūtė, Šarūnas Datenis, Arūnas Smailys.
Sony Entertainment
11:55
Draugai   
Įdegti bandnačiam Rosui nepasiseka. Reičel ir Džo bando pasiglamonėti nesijausdami keistai.
TV6
12:00
Kastlas   
Rašytojas Ričardas Kastlas ne tik kuria detektyvines istorijas, bet ir su žavia partnere gaudo nusikaltėlius.
VIASAT Nature
12:10
Gepardų dienoraščiai   
Šešios jauniklės susipažįsta su būsimu prižiūrėtoju Timu. Prižiūrėtoja Emili gauna baisią žinią: nugaišo vienas iš jos numylėtinių, Maklis, kuris išvyko tik prieš kelias savaites.
Ren Lietuva
12:25
Следаки   
Сериал
LNK
12:25
K11: Komisarai tiria. Dešimt dievo įsakymų   
Kriminalinės istorijos.. Edmantas Svirinavičius, Jonas Kalėda, Lina Lukoševičiūtė, Šarūnas Datenis, Arūnas Smailys.
Viasat Explore
12:25
Dekonstrukcija   
Statybų specialistas Mattas Blashaw sužino, kaip namuose tiekiama elektros energija, ir kaip elektros įrenginių pramonė nuolat dirba kurdama kuo saugesnius elektros įrenginius.
Sony Entertainment
12:25
Draugai   
Per pirmąjį Emos gimtadienį Reičel neleidžia pradėti švęsti, kol Ema neatsikėlusi.
VIASAT Nature
12:35
Gepardų dienoraščiai   
Šešioms gepardų jauniklėms prasideda naujas gyvenimas, nes jos išvyksta su prižiūrėtoju Timu. Daugelį mėnesių auginusios jauniklius, gepardų prieglaudos komandos laukia graudus atsisveikinimas.
ПБК Литва
12:40
Поцелуй   
Многосерийный фильм
TV1
12:40
Audra   
Ximena Navarette, Ivan Sanchez, William Levy.
Balticum TV
12:45
Nepažįstamoji iš Vaildfel-Holo   
Romantinė drama (2) (D.Britanija, 1996 m.) (N-7).
Ren Lietuva
12:50
Следаки   
Сериал
Viasat Explore
12:50
Išgelbėkite mūsų verslą   
Peteris keliauja į Berbanką Kalifornijoje padėti problemų turinčiai vintažinių rūbų bendrovei. Peterį šokiruoja neefektyvi užsakymų priėmimo ir sekimo sistema – apie tai jis šnekasi su savininku.
LRT Televizija
13:00
Magiški fėjų Vinksių nuotykiai 5   
Animacinis nuotykių serialas. Italija. 2012 m. HD.
TV6
13:00
Rezidentai   
Nepatyrę medicinos praktikantai vis patenka į pačias kvailiausias situacijas, įtraukdami į jas ir savo vadovą Andrejų Bykovą bei visą ligoninės personalą.
Baltijos TV
13:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Viasat History
13:00
Karolio Didžiojo mitas   
Šioje serijoje pasakojama apie Karolio Didžiojo sąjungą su Romos popiežiumi, padėjusią nugalėti Lombardijos karalystę. Vėliau jis įsiveržė į Ispaniją, bet pasiekęs Saragosą, patyrė pirmą pralaimėjimą.
Ren Lietuva
13:20
Солдаты   
Сериал
LNK
13:25
LRT Televizija
13:30
Mažasis princas   
Animacinis nuotykių serialas. Prancūzija. 2010–2013 m. HD.
TV6
13:30
Nevykėlių dalinys   
Vets An unwanted assignment hosting Korean war vets becomes an epiphany for the Hill brothers when they realize they may be looking at their own futures.
TV8
13:35
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
TV1
13:35
Pavogtas gyvenimas   
Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Luis Roberto Guzman.
Viasat Explore
13:35
Gentis   
Bruce´as Parry keliauja į Himalajų kalnus Butane pagyventi su izoliuota lajapų gentimi. Jie - atsidavę budistai ir jakų augintojai, kurie pusę metų būna gilaus sniego atskirti nuo išorės pasaulio.
VIASAT Nature
13:55
Šunys patruliai   
Kevino ir Džončio iš Kristčurčo delta kinologų komandos operacija baigiasi reidu ieškant kanapių, o pasienyje MPI komanda sulaiko nuotykius mėgstantį medžiotoją, vežantį įtartinus trofėjus.
Star!
14:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
TV6
14:00
Nevykėlių dalinys   
Paint Cart 5000 vs. The Mondo Spider The platoon begs Pete to convince Lt. Schneeberger to let them join the testing of his experimental vehicle, unaware of the Lt.´s ultimate plan. Meanwhile, Cody selects Derrick to take his portrait, but Cody too has ulterior motives.
Baltijos TV
14:00
Viasat History
14:00
Mokslo istorija   
Michaelas Mosley papasakos, kaip mokslininkams, tyrinėjusiems žmogaus organizmą, sekėsi įminti gyvybės atsiradimo paslaptis.
РТР Планета Балтия
14:05
Сердце звезды   
ПРЕМЬЕРА. Телесериал.
RenTV Baltic
14:05
Бернард   
Детский клуб: Мультсериал
Ren Lietuva
14:10
Солдаты   
Сериал
LNK
14:10
Ugnis ir Ledas   
Kivanc Tatlitug, Bugra Gulsoy, Oyku Karayel.
VIASAT Nature
14:20
Šunys patruliai   
Maikas ir Tajus iš Rotoruos delta kinologų komandos seka įtariamus plėšikus, Taurangos uosto muitinė kviečiasi į pagalbą šunis, ieškančius sprogmenų ir narkotikų, mat reikia patikrinti krovinį.
Star!
14:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
TV8
14:30
Moterys meluoja geriau   
Jau netrukus Robertėlis (akt. N. Gadliauskas) įsidarbins taksi vairuotoju pas Silvestrą (akt. Arūnas Storpirštis). Komiškai susiklosčius aplinkybėms Jūratė (akt. G. Latvėnaitė) ims įtarinėti vyrą darbe sukantį ne tik vairą, bet ir į kairę. Kostia (Dž. Siaurusaitis) ryšis svarbiems gyvenimo pokyčiams, net užsirašys į anoniminių alkoholikų draugiją. Už tai bus dosniai apdovanotas žmonos Galinos (akt. V. Mockevičiūtė), tik ar šįkart jos pamėgta taurelė neprives poros iki skyrybų? Medos (akt. I. Norkutė-Žvinienė) kelyje bus vyrų, nuotykių, vėl vyrų ir dar kartą nuotykių restoranuose, parkuose, ligoninėse ir net kapinėse... Vienas labai intriguojantis Medos meilės nuotykis atplauks tiesiai iš jūros. Meilės ieškos ir Donatas (akt. M. Jampolskis), o jo buvusi ir galbūt vėl – būsima – mylimoji Ugnė (akt. A. Šataitė) su tėvu Marijumi (akt. R. Rudoku) mėgins surasti pradangintą brangų paveikslą. Su šia brangenybe pasprukęs dailininkas Česlovas (akt. Sakalas Uždavinys) ims burti, pranašauti ateitį. Ar kortos jam parodys, kad su paveikslais vis dėlto teks išsiskirti? Septintąjį sezoną skaičiuosiančio žiūrimiausios televizijos TV3 serialo Moterys meluoja geriau žvaigždžių komandoje netrukus pasirodys ir daugiau žinomų aktorių. Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė vaidins Galinos draugę Oksaną. Rimantas Bagdzevičius – Edmundą, meno kolekcionuotoją. Medos bičiulio Vovkos vaidmeniu debiutuos Andrius Žiurauskas. Taip pat scenarijaus vingiai sugrąžins Jurijaus Smorigino personažą Feliksą − šis ir vėl taikysis užmesti meilės tinklus. Kuri serialo moteris į juos įsipainios? Ir kas vis dėlto meluoja geriau?
TV1
14:30
Būrėja   
Viasat Explore
14:30
Ratai iš ano pasaulio   
Mopar or No Car! The black Phantasm homage ´Cuda has been sitting for too long. It´s time to get that bad boy on the road. Mark and crew fight to get the drive train built and installed.
Sony Entertainment
14:40
Ligoninės priimamasis. 12 sezonas   
Pratui nesiseka sudėlioti logiškos istorijos, kai į ligoninės priimamąjį su tėvu ateina du išniekinti berniukai.
VIASAT Nature
14:45
Laukinis pasaulis   
Šiame filme trys unikalūs vandens keliai atskleidžia sudėtingą vandens prigimtį. Leiskitės į sraunią tėkmę ir nerkite į paslaptingas mėlynąsias skyles – pirmykščių šaltinių maitinamus urvus.
Lietuvos ryto televizija
14:55
Dingęs pasaulis   
Nuotykių serialas. Vaid.: P. McCauley, R.Blakely, J. O´Dell. JAV. 2000 m. N-7
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Viasat History
15:10
Napoleonas   
Įsiveržimas į Rusiją, Vitebsko, Smolensko ir Maskvos mūšiai. Gėdingas prancūzų atsitraukimas.
VIASAT Nature
15:15
Laukinis pasaulis   
Filme nušviečiama pietinėje JAV pakrantėje ilgiausios barjerinės salos istorija bei šios nuostabi gamta. Ši nacionalinė pakrantė buvo beveik nustojusi vystytis.
Viasat Explore
15:20
Gigantiškų objektų pervežimas   
Šioje serijoje analizuosime, kaip 40 tonų sveriantys granito blokai buvo atgabenti į Stounhendžą.
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Balticum TV
15:30
Baimė mylėti   
Romantinis serialas (1) (Italija, 2010 m.) (N-7).
VIASAT Nature
15:45
Planeta Europa   
Giliai miške, toli nuo mūsų žvilgsnių, šeimininkauja aktyvūs gyvūnai. Šioje serijoje matysite laukinius šernus, besikaunančius kaip sumo imtynininkai, ir viskas meilės vardan.
Star!
16:00
Rich and Reckless   
Get to know the greediest modern criminals - the ones who stop at nothing to get their slice of the pie.
LRT Kultūra
16:00
Magiški fėjų Vinksių nuotykiai 5   
Animacinis nuotykių serialas. Italija. 2012 m. HD
TV6
16:00
Ryšys   
Dviems Emmy nominuoto režisieriaus Timo Kringo serialas su garsiuoju Emmy ir Auksinio Gaublio laimėtoju Kieferiu Sutherlandu priešakyje, pasakoja paslaptimis apipintą, mistinę, dramatišką istoriją. Išankstinė serialo premjeros peržiūra televizijų gigantės FOX eteryje sutraukė neįtikėtiną žiūrovų skaičių – net 12 milijonų! Tokių įspūdingų juostų, kaip Melancholija , Veidrodžiai , serialo ir filmo 24 valandos žvaigždė, talentingasis K. Sutherlandas vos pernai sukurtame seriale Ryšys vaidina našlį vienišą nebylio autizmu sergančio berniuko tėvą Martiną Bohmą, suvokiantį jog jo sūnus turi neįprastą gabumą susieti ir numatyti, regis, nieko bendro neturinčius įvykius. Nepaprastą dovaną turintį mažajį herojų Džeiką įkūnija dvylikametis aktorius Davidas Mazouzas. Berniukas jau yra nominuotas Jaunų Artisto apdovanojimui. Džeikas niekada nekalbėjo, tačiau visad sužavėjosi skaičiais ir jų kombinacijomis. Skaičius berniukas užsirašinėja kasdien savo užrašų knygelėje, kompiuterio planšetėje, o kartais skaičiavimais pasitelkia tai, kas pakliuvo po ranka – pavyzdžiui, kukurūzų spragėsiu. Ryžtingas, dėmesingas ir globėjiškas tėvas bando daryti viską, kad tik galėtų normaliai bendrauti su sūnumi, tačiau Džeikas neprataria nė žodžio. Martinas ima suprasti – sūnus su juo gali bendrauti tik per skaičius, kuriuos iššifravus galima padėti žmonėms visame pasaulyje, susietus ryšiais, apie kuriuos šie nė nenutuokia. Mes visi esame sujungti. Mūsų gyvenimai surišti nematomais saitais su tais, su kuriais nors kartą esame užmezgę bet kokį ryšį , – tokia pagrindinė naujojo TV3 serialo mintis.
LRT Televizija
16:05
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Italija, Austrija. 2009 m. N-7.
Viasat History
16:10
Laiko komanda   
Laiko komanda keliauja į Pietų Velsą tyrinėti Romėnų legiono forto Caerleon - vieno įžymiausių ir geriausiai išsilaikiusių Romėnų vietų D. Britanijoje.
Viasat Explore
16:15
Floridos pakrančių apsauga   
Pakrantės apsaugos tarnyba bando išgelbėti skęstantį laivą, o vėliau bando įtikinti jo kapitoną palikti laivą.
Sony Entertainment
16:15
Visas ratas   
Kiekvienoje serijoje išvysite dviejų personažų pokalbį restorane. Kitoje serijoje vienas iš jų kalbėsis su nauju personažu. Paskutinėje serijoje susitiks visi vienuolika serialo herojų ir paaiškės, kas juos visus sieja.
Lietuvos ryto televizija
16:20
Laukinis pasaulis   
Dokumentinis serialas. Australija. 2011 m
RenTV Baltic
16:25
LRT Kultūra
16:30
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974-1983 m.
РТР Планета Балтия
16:30
Каменская   
Елена Яковлева в телесериале
VIASAT Nature
16:40
Pasivaikščiojimas po Žemę   
Keliaudamas namuose ant kanojų ir pėsčiomis į nuostabius Gabono naktinių šikšnosparnių urvus, Mathieu Vidardas siekia daugiau sužinoti apie pavojingiausius virusus, galinčius nuniokoti visą planetą.
Sony Entertainment
16:40
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose gilinasi į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Nuo vaikystės iki debiuto kino industrijoje, jų sėkmės (ir nesėkmės) – kiekvienas BAFTA laimėjęs aktorius ir režisierius duoda įdomų atvirą interviu prisėdęs prieš gyvą auditoriją.
Star!
17:00
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
TV6
17:00
Kobra 11   
Daug veiksmo, dar daugiau automobilių, gaudynių ir susišaudymų, pavojų ir teroristų, sprogimų ir milžiniškų autokatasrofų, ir, žinoma, gražių aktorių. Serialą ”Kobra 11” vienu metu filmuoja net 16 vaizdo kamerų, o pagrindiniams veikėjams padeda beveik šimtas pagalbinio personalo darbuotojų. Bendras jų darbas ir nepriekaištinga aktorių vaidyba sukuria sunkiai nuo realybės atskiriamą vaizdą, įtraukiantį žiūrovus nuo pirmos iki paskutinės serijos minutės.
Baltijos TV
17:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Viasat History
17:00
Karalienės Viktorijos epochos ūkininkai   
Pasibaigus Naujųjų metų šventimui, ūkininkams vėl tenka kibti į darbus. Šįkart jų laukia – skubus remontas. Į pagalbą Rūta, Aleksas ir Pyteris kviesis medkirtį, kalvį ir krepšių pynėją.
Sony Entertainment
17:05
Draugai   
Monika ir Čandleris leidžia Džo parašyti rekomendacinį laišką įvaikinimo tarnybai, vėliau sužino, kad šis išsiuntė parkeriu parašytą laišką.
LRT Televizija
17:10
Didysis Gregas   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 2005 m. N-7.
LRT Kultūra
17:20
Neskubėk gyventi   
TV serialas. Rež. Balys Latėnas, Alvydas Šlepikas. 2008 m.
Lietuvos ryto televizija
17:20
Pavojingiausi pasaulio gyvūnai   
Dokumentinis serialas. D. Britanija. 2009 m. N-7
Viasat Explore
17:25
Dekonstrukcija   
Šioje serijoje sužinosime, iš ko pagaminti atliekų smulkintuvai ir kaip jie tikrinami, taip pat apsilankysime vandens valymo įmonėje ir sužinosime, kaip mikrobai valo vandenį.
Star!
17:30
South Beach Tow   
South Beach Tow chronicles the often hilarious and always unpredictable exploits of Tremont Towing, a business in the glamorous and chaotic surroundings of Miami´s South Beach.
Ren Lietuva
17:30
VIASAT Nature
17:35
Šunys patruliai   
Kevino ir Džončio iš Kristčurčo delta kinologų komandos operacija baigiasi reidu ieškant kanapių, o pasienyje MPI komanda sulaiko nuotykius mėgstantį medžiotoją, vežantį įtartinus trofėjus.
Sony Entertainment
17:35
Draugai   
Monika ir Reičel susiginčija, kuriai atiteks baisusis Fibi paveikslas. Džo supyksta ant Čandlerio, nes šis pamelavo, kad žiūrėjo jo perklausos vaizdajuostę.
Viasat Explore
17:50
Gentis   
Bruce´as Parry vyksta į Saravako džiungles Borneo saloje ieškoti paskutinių klajoklių Penanų - medžiotojų ir gamtos gėrybių rinkėjų, gyvenančių miškuose, kurie vis labiau iškertami.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
VIASAT Nature
18:00
Šunys patruliai   
Maikas ir Tajus iš Rotoruos delta kinologų komandos seka įtariamus plėšikus, Taurangos uosto muitinė kviečiasi į pagalbą šunis, ieškančius sprogmenų ir narkotikų, mat reikia patikrinti krovinį.
TV6
18:00
Kastlas   
Rašytojas Ričardas Kastlas ne tik kuria detektyvines istorijas, bet ir su žavia partnere gaudo nusikaltėlius.
TV8
18:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Balticum TV
18:00
Trauma   
TV serialas (17) (Kanada, 2011 m.) (N-7).
TV1
18:00
Meilė ir bausmė   
Murat Yildirim, Nurgul Yesilcay , Tomris Incer.
Viasat History
18:10
Rusijos istorija   
Maskva
Ren Lietuva
18:25
Star!
18:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Baltijos TV
18:30
Mitiajaus pasakėlės   
Nikolaj Dobrynin, Viktor Saraikin, Aleksandr Danilchenko.
Viasat Explore
18:45
Ratai iš ano pasaulio   
Phantasm ´Cuda! With the drivetrain in the Phantasm ´Cuda, the crew is ready to wrap it up. Some of the cast of the classic horror film Phantasm” is coming up to see the fished ride.
LRT Televizija
18:50
Kelias į laimę 2   
Draminis serialas. Didžioji Britanija. 2013 m. N-7.
Lietuvos ryto televizija
18:50
Vangelija   
Biografinis serialas. Rež. Sergey Bochukov. Vaid. Elena Yakovleva, Irina Rakhmanova, Natalia Nikolaeva, Daria Otroshko. Rusija. 2013 m. N-7
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
TV6
19:00
CSI kriminalistai   
Detektyvinis veiksmo serialas, sukėlęs perversmą televizijoje. Vos pasirodęs CSI buvo nominuotas net keturiems prestižiniams Emmy apdovanojimams.
TV8
19:00
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Balticum TV
19:00
Trauma   
TV serialas (18) (Kanada, 2011 m.) (N-7).
Baltijos TV
19:00
Mitiajaus pasakėlės   
Nikolaj Dobrynin, Viktor Saraikin, Aleksandr Danilchenko.
Viasat History
19:10
Mitų medžiotojai   
Naciai ir Tacito Germanija
VIASAT Nature
19:20
Geriausias šuns draugas   
Agresyvų olandų aviganį Safirą stebi šeškas Muna. Jie nuolat žaidžia, ir šuo niekada nekanda šeškui.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat Explore
19:35
Floridos pakrančių apsauga   
Maratono pakrantės apsaugos tarnyba vyksta ieškoti į vandenį išmestų paketų su narkotikais, taip pat penkių jūroje pasiklydusių žmonių ir dingusio nardytojo.
VIASAT Nature
19:45
Geriausias šuns draugas   
Susipažinkite su Indžiu ir auksaplauke retrivere Mia – dviem keistas draugystes užmezgusiais šunimis: Indis yra aviganio šuns Titano protežė, o Mia su draugu delfinu plaukioja beveik kiekvieną dieną!
РТР Планета Балтия
20:00
Королева бандитов-2   
РУССКАЯ СЕРИЯ. ПРЕМЬЕРА. Екатерина Кузнецова, Елена Сафонова, Александр Дьяченко, Ольга Павловец, Анна Казючиц и Роман Полянский в телесериале
TV6
20:00
Nevykėlių dalinys   
Prank War. When a prank war between Pete and Jill´s platoons reveals Pete´s hidden weakness, Derrick and Randy must help their brother maintain the respect of the platoon. Meanwhile, desk-bound Cody gets a chance to put his old soldier skills to work.
Sony Entertainment
20:00
Detektyvė Rizoli. 4 sezonas   
Pirmoje sezono serijoje bendruomenės paradas baigiasi mirtimi. Į paviršių kyla nesutarimai šeimoje ir politikoje.
TV1
20:05
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Viasat History
20:10
Muziejaus paslaptys   
Donas Wildmanas tyrinėja pirmą ir vienintelį pasaulyje komercinį viršgarsinį lėktuvą ir atskleidžia, kaip ši revoliucinė mašina virto tik praeities liekana.
VIASAT Nature
20:15
Parazitų antplūdis   
Net mūsų miestus puola vis didesni būriai kenkėjų, kaip antai blakės, kojotai ir tarakonai, tykojantys kiekviename kampe.
Balticum TV
20:20
Tėvai už borto   
Humoro serialas (3) (D.Britanija, 2007 m.).
TV6
20:30
Nevykėlių dalinys   
The General Inspection. Anticipating a visit by a General, Cody pushes Pete to maintain insanely high standards among the Rear D. Meanwhile, Jill gains newfound respect for Randy after she is paired with him to prepare for the inspection.
Viasat Explore
20:45
Dekonstrukcija   
Kiekvienam statybų ar rekonstrukcijos projektui įgyvendinti reikalingi sienojai, tačiau kaip mediena iš miško patenka į sienojų gamybos įmonę? Sužinosime, kaip medžiai tampa statybine medžiaga.
Star!
21:00
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
Balticum TV
21:00
Mergina iš Amerikos   
Pagaliau penktadienis! (2) (Italija, 2011 m.).
Viasat History
21:00
Istoriją nulėmusios moterys   
Ji valdė armijas, statė karo laivus ir buvo negailestinga su konkurentais. Kleopatra ir šiandien yra legenda, o jos istorija suteikė daug medžiagos nesuskaičiuojamiems romanams bei filmams.
VIASAT Nature
21:10
Planeta Europa   
Koks gyvenimas lapės urve? Stebėkite kasdienę pūstauodegės veiklą, įdedančią daug energijos jaunikliams auginti, ir sužinokite, kaip ji gina savo vadą nuo laukinės katės užmačių.
Viasat Explore
21:10
Nepaprastos gamyklos   
Apsilankysime Chrysler automobilių surinkimo gamykloje, kurioje žmonės ir robotai per dieną pagamina 1200 automobilių. O toliau jūsų laukia Oregon šaldytas maistas ir Ping golfo lazdos.
Star!
21:30
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
LRT Kultūra
21:30
Didžioji Lietuva   
Lietuvių kalbos istorija. Scen. aut. Mindaugas Sėjūnas, ved. Rimantas Bagdzevičius.
Star!
22:00
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
Viasat History
22:00
Slaptos draugijos   
Dr Marian Fussel ieško įkalčių apie legendinį iliuminatų ordiną, o taip pat tiria ir kitas slaptąsias draugijas, tariamai prasidėjusias antikos laikais.
VIASAT Nature
22:05
Gyvūnija ir augmenija   
Vabzdžiai – plačiausia gyvūnų grupė. Jų sėkmės paslaptis – ypatingas gebėjimas keisti pavidalą. Jie ginkluoti mirtinais ginklais ir dažnai demonstruoja protingą elgesį. Meksikoje skriesime kartu su milijonais drugelių. Pamatysime vabzdžius žudikus. Sužinosime, kodėl milžiniškų bičių patinėliai žūsta dėl patelių. Žygiuosime kartu su skruzdėmis. Ir leisimės į pavojingą kelionę su laumžirgiais.
Star!
22:30
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
Viasat Explore
22:45
FTB: kova su nusikalstamumu   
Čikagoje randami išprievartautų ir padegtų moterų lavonai. Praeis nemažai laiko, kol FTB agentai suvoks, jog žudikas maniakas veikė jiems prieš pat nosį.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
VIASAT Nature
23:00
Pasivaikščiojimas po Žemę   
Keliaudamas namuose ant kanojų ir pėsčiomis į nuostabius Gabono naktinių šikšnosparnių urvus, Mathieu Vidardas siekia daugiau sužinoti apie pavojingiausius virusus, galinčius nuniokoti visą planetą.
TV6
23:00
24 valandos   
9:00 A.M.-10:00 A.M.
Viasat History
23:00
Senovinės juodosios operacijos   
Sikarijai buvo specialiųjų pajėgų būrys, kovojęs prieš Romos įsibrovėlius Jeruzalėje. Šie kariai pabaigoje bus užguiti Masados tvirtovės kalvos viršūnėje.
TV8
23:10
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
Star!
23:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Viasat Explore
23:35
Nusikalstamas Azijos pasaulis   
Policija nustatė, kad 1,7 milijono Filipinų gyventojų yra priklausomi nuo narkotikų. Šį skaičių dar labiau didina narkotikų prekeiviai ir gamintojai, nuolat tiekiantys gyventojams šiuos nuodus ir turtėdami. Kasdien visoje šalyje parduodama narkotikų už beveik 20 milijonų JAV dolerių. Susipažinsime su tikrais narkotikų prekeiviais ir narkomanais, įsivėlusiais į šį pelningą pogrindinį verslą. Sužinosime, kodėl Šabu (metamfetamino hidrochloridas) yra populiariausias narkotikas Filipinuose, nepaisant jo žalingo poveikio žmogui.
Sony Entertainment
23:40
Grožio peilis   
Kristianą ir Šoną Los Andžele aplanko pikta ir kandi Džulija ir praneša gyvenimą aukštyn kojomis verčiančią naujieną. Apsilankymo metu ji atstumia abiejų meilikaujančių vyrų dėmesį.
2014.10.25 Šeštadienis
Sony Entertainment
00:30
Detektyvė Rizoli. 4 sezonas   
Pirmoje sezono serijoje bendruomenės paradas baigiasi mirtimi. Į paviršių kyla nesutarimai šeimoje ir politikoje.
Viasat Explore
00:50
Medienos karaliai   
Andre reikia vykti į Ontariją vadovauti savo pirmoms statyboms per 6 metus; Beatas turi bendradarbiauti drožinėjant barzdotą draugą, o Peter´is gali bet ką padaryti, kad pailsėtų nuo Bryan´o Jr.
VIASAT Nature
01:00
Gyvūnai visą parą   
Šioje serijoje pasakojama nepaprasta istorija apie du šunis, kuriuos suvienijo 0,5 litro kraujo, taip pat apie brakonierių ieškančius kovos su nusikaltimais laukinei gamtai tarnybos pareigūnus.
Viasat History
01:00
Kadaise buvom broliai   
Draženą Petrovičių ir Vladę Divacą nuo vaikystės siejo aistra krepšiniui. Drauge jie iškėlė nacionalinę Jugoslavijos rinktinę į neįtikėtinas aukštumas. Užkariavę Europą, Draženas ir Vlade patraukė į Ameriką, kur tapo pirmosiomis užsieninėmis NBA žvaigždėmis. Tačiau po Sovietų Sąjungos griūties per 1991-ųjų Kalėdas subyrėjo ir Jugoslavija. Prasidėjo karas tarp Petrovičiaus gimtosios Kroatijos ir Divaco tėvynės Serbijos. Ilgą laiką vyrų ignoruotas etninės įtampos klausimas iškilo į paviršių. Ir šie du draugai, kadaise buvę kone broliais, atsidūrė skirtingose pilietinio karo barikadų pusėse. Nors Petrovičius ir Divacas dar ne kartą susitiko krepšinio aikštelėje, jų tarpusavio ryšys galutinai nutrūko. Galiausiai lemtingąją 1993-ųjų birželio 7-osios naktį Draženas Petrovičius žuvo autoavarijoje. Tai jaudinantis pasakojimas apie vyrus, kurių draugystę išardė jiems nepavaldžios aplinkybės. Kaip Divacas priėmė žinią apie Petrovičiaus žūtį? Ar jį kankina sąžinės priekaištai, jog jis taip ir nespėjo susitaikyti su geru bičiuliu?
TV1
01:05
Sekso magistrai   
Michael Sheen, Lizzy Caplan, Caitlin FitzGerald.
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
VIASAT Nature
02:00
Gepardų dienoraščiai   
Šešios jauniklės susipažįsta su būsimu prižiūrėtoju Timu. Prižiūrėtoja Emili gauna baisią žinią: nugaišo vienas iš jos numylėtinių, Maklis, kuris išvyko tik prieš kelias savaites.
LRT Televizija
02:05
Senis   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 1977–2009 m. N-7.
Viasat Explore
02:25
Floridos pakrančių apsauga   
Maratono pakrantės apsaugos tarnyba vyksta ieškoti į vandenį išmestų paketų su narkotikais, taip pat penkių jūroje pasiklydusių žmonių ir dingusio nardytojo.
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
VIASAT Nature
02:30
Gepardų dienoraščiai   
Šešioms gepardų jauniklėms prasideda naujas gyvenimas, nes jos išvyksta su prižiūrėtoju Timu. Daugelį mėnesių auginusios jauniklius, gepardų prieglaudos komandos laukia graudus atsisveikinimas.
Viasat History
02:30
Napoleonas   
Nuo santuokos su Džozefina iki sėkmingos kampanijos Italijoje ir žygio į Rytus.
VIASAT Nature
03:00
Šunys patruliai   
Kevino ir Džončio iš Kristčurčo delta kinologų komandos operacija baigiasi reidu ieškant kanapių, o pasienyje MPI komanda sulaiko nuotykius mėgstantį medžiotoją, vežantį įtartinus trofėjus.
Viasat Explore
03:10
Gigantiškų objektų pervežimas   
Šioje serijoje analizuosime, kaip 40 tonų sveriantys granito blokai buvo atgabenti į Stounhendžą.
VIASAT Nature
03:25
Šunys patruliai   
Maikas ir Tajus iš Rotoruos delta kinologų komandos seka įtariamus plėšikus, Taurangos uosto muitinė kviečiasi į pagalbą šunis, ieškančius sprogmenų ir narkotikų, mat reikia patikrinti krovinį.
Viasat History
03:30
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Miestiečiai žino, kas yra smogas, tačiau 1948 m. dėl unikalių oro sąlygų ir ore esančių teršalų susidarė tirštas aitrus rūko debesys, kuris sukėlė mirtiną sumaištį Pensilvanijos mieste.
Sony Entertainment
03:45
Čakas. 4 sezonas   
Štabe radus nužudyto žmogaus kūną patikrinamos Čako lyderio savybės.
VIASAT Nature
04:00
Gyvūnų viltis   
Mobiliuoju telefonu nufilmuojamas narsus elnio išgelbėjimas, ir neįtikėtinas savanoris pakartoja šį poelgį.
Viasat Explore
04:00
Ratai iš ano pasaulio   
Phantasm ´Cuda! With the drivetrain in the Phantasm ´Cuda, the crew is ready to wrap it up. Some of the cast of the classic horror film Phantasm” is coming up to see the fished ride.
Viasat History
04:00
Muziejaus paslaptys   
Donas Wildmanas pasakoja apie 2-ojo pasaulinio karo metu Japonijos išrastą masinio naikinimo ginklą ir žymiausio pasaulyje iliuzionisto Harry´io Houdinio demaskavimą.
РТР Планета Балтия
04:10
Пока станица спит   
Телесериал.
Sony Entertainment
04:30
Grožio peilis   
Kristianą ir Šoną Los Andžele aplanko pikta ir kandi Džulija ir praneša gyvenimą aukštyn kojomis verčiančią naujieną. Apsilankymo metu ji atstumia abiejų meilikaujančių vyrų dėmesį.
Viasat Explore
04:50
Maisto varžybos   
Jackson. Adam is in Jackson, MS to help a vegetarian through a three-patty hamburger.
VIASAT Nature
05:00
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Michaela vyksta į Kaliforniją gelbėti sunkiai sužaloto jūrų liūto. O Bristolyje slaugomi trys poniai, išgelbėti iš siaubingų gyvenimo sąlygų.
Lietuvos ryto televizija
05:05
Gamtos pasaulis   
Dokumentinis f
Lietuvos ryto televizija
05:15
Pragaras ant ratų   
Epinis veiksmo serialas. Vaid. A. Mount, C.Meaney. Kanada. 2011 m. N-7
Viasat Explore
05:15
Maisto varžybos   
Albukerkas. Adamas atvyksta į Albukerką Naujojoje Meksikoje. Jis ragauja sūrainius su aitriąja paprika ir didžiausią pasaulyje bandelę bei treniruoja buritų valgytojus.
Sony Entertainment
05:15
Detektyvė Rizoli. 4 sezonas   
Pirmoje sezono serijoje bendruomenės paradas baigiasi mirtimi. Į paviršių kyla nesutarimai šeimoje ir politikoje.
VIASAT Nature
05:30
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Mattas stebi, kaip Kanadoje į laisvę paleidžiamas nepaprastas lokys. Anglijoje gelbėjami nykstantis plėšrūs paukščiai – javinės lingės. O veterinaras Jasonas padeda katinui Benui, kenčiančiam baisų skausmą.
Viasat Explore
05:40
Savamoksliai išradėjai   
Šioje serijoje pamatysite: plaukiojančią priešgaisrinę įrangą, kitokį vandens atšaldymo būdą bei inovatyvią dujų pompos valymo priemonę.
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
VIASAT Nature
06:00
Gyvūnų viltis   
Pirmasis žinduolių naujagimis šiais metais atvyksta anksčiau nei bet kada. Tačiau ši rūšis reabilitacijos centrui visuomet kelia vien tik galvos skausmą.
Viasat History
06:00
Karolio Didžiojo mitas   
Šioje serijoje pasakojama apie Karolio Didžiojo sąjungą su Romos popiežiumi, padėjusią nugalėti Lombardijos karalystę. Vėliau jis įsiveržė į Ispaniją, bet pasiekęs Saragosą, patyrė pirmą pralaimėjimą.
Sony Entertainment
06:00
Čakas. 4 sezonas   
Vėl surinkęs Saros buvusią komandą Čakas gauna daugiau nei tikėjosi. Į miestą grįžta buvusi Morgano mergina.
Viasat Explore
06:10
Floridos pakrančių apsauga   
Patruliai plaukia sulaikyti narkotikų gabentojų, gelbsti nelaimės ištiktą laivo įgulą ir padeda susižeidusiam nardytojui.
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Lietuvos ryto televizija
06:30
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
Sony Entertainment
06:45
Čakas. 4 sezonas   
Čako ir Saros Valentino dienos šventė atidedama, nes jiems reikia vyktį į Angliją saugoti naftos barono dukrą.
LNK
06:55
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
Baltijos TV
07:00
Viasat History
07:00
Vikingų istorijos   
Prieš šimtus metų tolimoje Islandijoje vikingai ėmė rašyti pasakojimus, vadinamus sagomis. Jos tapo unikaliu literatūriniu reiškiniu, kuriam sunku rasti analogų istorijoje. Šie pasakojimai – išskirtinė meno forma, atspindinti realiai egzistavusius žmones ir jų gyvenimus. Sagos kažkiek primena romanus, skirtumas tik tas, kad pastaruosius imta rašyti keliais šimtmečiais vėliau. Islandų sagos – ne tik meno kūriniai. Tai neįkainojami istoriniai dokumentai, kurie leidžia susipažinti su vikingų pasauliu. Šiandien Islandija – viena iš raštingiausių ir labiausiai literatūrą puoselėjančių šalių pasaulyje. Padedami istorikų, mokslininkų, burtininkų ir pasakotojų mes sužinosime apie unikalų santykį tarp islandų ir jų sagų – pasakojimų, kurie jiems padėjo ištverti ne vieną negandų ir kančių šimtmetį. Pasiruoškite odisėjai, padėsiančiai mums geriau suvokti, kodėl žmonės negali gyventi be pasakojimų.
RenTV Baltic
07:05
ТУРИСТЫ   
Россия отдыхает! Группа российских туристов отправляется на отдых в Турцию. Туда, где международным языком является русский, где курортные романы начинаются с каждым заходом солнца, где служащие отелей с улыбкой на устах делают на туристах свой бизнес, где базары кажутся бесконечными, а море такое голубое и время летит совсем незаметно. Все это и даже больше станет частью биографий персонажей лирической комедии «Туристы». А иначе и быть не может: русские уже давно превратили отдых в спорт и теперь ходят в победителях…
TV1
07:10
Lietuvos ryto televizija
07:20
Putinas. Valdžios perėmimas   
Dokumentinis serialas. N-7
LNK
07:20
Star!
07:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Viasat Explore
07:55
Techninio aptarnavimo komandos   
NASCAR”. Šioje serijoje lydėsime Hendricks Motorsport #5 Kellogg’s” automobilį, vairuojamą Kailo Bušo, 21-erių metų daug žadančio lenktynių naujoko. Jo komanda pradeda lenktynes Mičigane 5-oje vietoje, tačiau finišuoja užimdama visiškai kitą poziciją.
LRT Kultūra
08:05
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974-1983 m.
ПБК Литва
08:05
Viasat History
08:05
Laiko komanda   
Laiko komanda keliauja į Somersetą tyrinėti Castle Hill, kad nustatytų, ar ten kada nors egzistavo tikra pilis.
Lietuvos ryto televizija
08:40
Putinas. Grėsmės demokratijai   
Dokumentinis serialas. N-7
Viasat Explore
08:50
Paskutinis automobilis   
Penki nerimti vairuotojai, turintys keturiais ratais varomus automobilius, rizikuoja viskuo ir kovoja keturiuose iškritimo turuose, o tai reiškia, kad keturi automobiliai atsidurs ant gėdos smaigalio.
Star!
09:00
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
LRT Televizija
09:00
Šervudo padauža Robinas Hudas   
Animacinis nuotykių serialas. Prancūzija. 2014 m. 9, HD.
LNK
09:00
Viasat History
09:00
II-asis Pasaulinis karas – spalvotai   
Sovietų armija įgyja persvarą. 1943-ųjų liepą paaiškėjo, jog Hitlerio planas įsitvirtinti rytuose žlugo. Po nepavykusių Stalingrado ir Maskvos puolimų naciai, spaudžiami galingos Raudonosios armijos, traukėsi iš Rusijos teritorijos per Ukrainą, Lenkiją, Balkanų šalis ir Vengriją. Šioje serijoje kalbėsime ne tik apie milžinišką Raudonąją Armiją, triuškinusią nacius, bet ir apie nedideles rezistencines grupuotes, padėjusias išvyti Hitlerio kariuomenę iš rytų Europos.
LRT Televizija
09:25
Aivenhas   
Animacinis istorinis nuotykių serialas. Prancūzija, Kanada. 1996 m.
Star!
09:30
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
VIASAT Nature
09:30
Šunys patruliai   
Stu ir Linkas iš delta kinologų komandos sulaiko vairuotoją, pabėgusį per kriketo aikštelę, o muitinės šuniui Titanui Oklendo oro uoste įtartinas pasirodo medicininę marihuaną vartojantis asmuo.
LRT Televizija
09:50
Čaplinas   
Animacinis serialas. 2011 m. Prancūzija. HD.
VIASAT Nature
09:55
Šunys patruliai   
Stu ir Linkas iš Velingtono delta kinologų komandos susiduria su pažeidėjais, įsilaužusiais į kirpyklą ir pavogusiais pinigus.
Star!
10:00
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
TV6
10:00
Iš peties   
Lemare´s mechanic jury-rigs the skyline carriage, but the repair job fails and sends the crew back to grapple logging; Swamp Man targets a massive log that puts both the buggy and Shelby´s safety at risk; Dave´s late arrival at the Rygaard site and faulty cable-splicing escalate into a confrontation with Craig that sends him home; Jimmy returns to work at S&S, but James gets caught in some underwater deadwood during a dive; taking his first dive in over a year, Joe soon finds a fresh payload for Collins that needs some creative loosening; a drooping skyline threatens to bring down either Browning´s production target or its rigging crew.
Viasat History
10:00
Gandis – Mahatmos gimimas   
Šiame seriale išsamiai pasakojama apie Gandžio gyvenimą ir nagrinėjami jo santykiai su žmona, jo prieštaringas požiūris į rases ir jo vaidmuo siekiant Indijos nepriklausomybės. Pasauliniame lygmenyje Gandžio pėdomis sekė Martinas Liuteris Kingas, Dalai Lama ir galybė taikių judėjimų. Jis neginčytinai yra gerbiamas Indijos Tautos tėvas , tačiau egzistuoja ir kita, mažiau žinoma jo pusė. Šiame seriale detaliai pasakojama apie Gandžio iškilimą, įsitraukimą į politiką ir jo kampaniją siekti Indijos nepriklausomybės.
Sony Entertainment
10:00
Grynakraujai   
Serijoje pasakojama apie Grynakraujus vampyrus iš Vampyro dienoraščių”.
Viasat Explore
10:05
Dekonstrukcija   
Vedėjas Mattas Blashaw, tyrinėdamas dažų pasaulį, tepa juos gausiai. Šioje serijoje sužinome, kokia dažų sudėtis skardinėje, ir kaip kuriami dažai, kad būtų patvaresni ir kuo ilgiau išliktų ryškūs.
Balticum TV
10:15
Komisaras Manara   
Detektyvinis serialas (2) (Italija, 2009 m.) (N-7).
VIASAT Nature
10:20
Šunys patruliai   
Kevinas ir Džontris iš Kristčurčo delta kinologų komandos suseka pažeidėjus, o Pareigūnas Tedas pristatomas naujausiam kalėjimo kinologų komandos nariui.
Star!
10:30
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
VIASAT Nature
10:45
Šunys patruliai   
Policijos delta kinologų komanda suseka įsibrovėlius Kristčurčo raudonojoje zonoje, o kalėjime dirbantis šuo Tedas užuodžia narkotiką P kalėjimo lankytojo automobilyje.
Sony Entertainment
10:50
Grynakraujai   
Serijoje pasakojama apie Grynakraujus vampyrus iš Vampyro dienoraščių”.
Viasat Explore
10:55
Dekonstrukcija   
Kaip name taupome energiją ir pinigus? Šioje serijoje sužinosime, kaip veikia izoliacija, o energijos kontrolierius Dougas Parkeris parodys, kaip namuose energiją naudoti efektyviau.
Star!
11:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV6
11:00
Kovotojas nindzė   
Tai šou, kuriame vyksta atviros varžybos, siekiant rasti dešimt drąsiausių ir fiziškai stipriausių amerikiečių. Laimingieji keliauja į Japoniją, kad įveiktų Sasuke – pasaulyje sudėtingiausią ir žiauriausią kliučių kelią. Tas, kuris greičiausiai sėkmingai pereis visus keturis Sasuke etapus, laimės pagrindinį – Kovotojo nindzės vardą.
TV1
11:00
Gepardų dienoraščiai   
Vedėja: Annie Beckheling, Liesl Smith.
Viasat History
11:00
Tylusis karas: povandeniniai mūšiai   
Šis epizodas tyrinėja nuolatinę kovą tarp šalių, siekiančių technologinio pranašumo, nes Sovietai sukūrė povandeninius laivus, pranašesnius už bet kokius Vakarų sukurtus laivus.
РТР Планета Балтия
11:05
Море по колено   
Дарья Фекленко, Борис Шувалов, Сергей Колешня, Сергей Пиоро и Полина Ганшина в телесериале
VIASAT Nature
11:10
Nepaprasti Afrikos laukiniai gyvūnai   
Nuo zebro dryžių iki vadinamosios žirafos tylos – atraskite atsakymus į sunkiausius kada nors apie Afrikos gyvūnus užduotus klausimus.
Viasat Explore
11:20
Savamoksliai išradėjai   
Šios savaitės išradimai: 360 laipsnių žibintas, šunų maitinimo įranga ir lapų surinkimo prietaisas.
Star!
11:30
Fashion Television   
Fashion Television blends stunning visuals from over 100 designer collections a year, and delivers continuous reports on the latest trends.
Balticum TV
11:45
Kontinentų kelionė   
Dokumentinis serialas (3).
Viasat Explore
11:45
Savamoksliai išradėjai   
Šioje serijoje pamatysite: plaukiojančią priešgaisrinę įrangą, kitokį vandens atšaldymo būdą bei inovatyvią dujų pompos valymo priemonę.
TV8
12:00
Mano mažasis ponis   
Tai spalvingos, ryškios, pozityvios, šiltos mažųjų žiūrovų dievinamų herojų – ponių draugystės istorijos. Vaivorykštės spalvomis akį traukiantys poniai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, individualiais charakteriais, mėgsta diskutuoti ir mokosi priimti sprendimus. Jie puoselėja gražiausias vertybes, o savo magiškoje pasakų šalyje neria į neįtikėčiausius nuotykius ir išbandymus, todėl jais žavisi ne tik mergaitės, bet ir berniukai. Nors be galo mielas, šis animacinis filmukas nėra pernelyg sentimentalus. Pateiktas su puikiu humoru. Pasakiška spalvų karalystė, rodos, visai čia pat, prie mūsų, kur žavingieji poniai gyvena su savo broliais ir sesėmis, tėčiais ir mamomis, net seneliais – išmintingaisiais poniais, o jų kaimynystėje įsikūręs ir vienas kitas monstras.
Viasat History
12:00
Mitų medžiotojai   
Dingęs samurajaus kardas
VIASAT Nature
12:05
Laukinė Serbija   
Pačioje Balkanų regiono širdyje įsikūrusi Serbija vadinama Mažąja Europa . Šis pavadinimas visiškai tinka šaliai ir jos neįtikėtinai įvairiam kraštovaizdžiui bei gamtai. Kelionėje į gražiausias ir labiausiai nepaliestas laukinės Balkanų pusiasalio gamtos vietas pagrindinis dėmesys skiriamas didingiems, kvapą gniaužiantiems Serbijos apylinkių vaizdams ir unikaliam gyvūnijos pasauliui. Iki šiol niekas negalėjo visapusiškai apžvelgti šių neaprėpiamų teritorijų. Tačiau šiame dokumentiniame filme, pateikiančiame retus laukinių šakalų ir juodųjų gandrų kadrus, pirmą kartą pristatomas šis unikalus Europos regionas ir jame tarpstančių rūšių įvairovė.
Viasat Explore
12:10
Savamoksliai išradėjai   
Kokį išradimą Dougas pasirinks: vaikų skaitymo žaidimą, nešiojamą masažo prietaisą ar naująją užuolaidų tvirtinimo sistemą?
TV8
12:30
Mano mažasis ponis   
Tai spalvingos, ryškios, pozityvios, šiltos mažųjų žiūrovų dievinamų herojų – ponių draugystės istorijos. Vaivorykštės spalvomis akį traukiantys poniai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, individualiais charakteriais, mėgsta diskutuoti ir mokosi priimti sprendimus. Jie puoselėja gražiausias vertybes, o savo magiškoje pasakų šalyje neria į neįtikėčiausius nuotykius ir išbandymus, todėl jais žavisi ne tik mergaitės, bet ir berniukai. Nors be galo mielas, šis animacinis filmukas nėra pernelyg sentimentalus. Pateiktas su puikiu humoru. Pasakiška spalvų karalystė, rodos, visai čia pat, prie mūsų, kur žavingieji poniai gyvena su savo broliais ir sesėmis, tėčiais ir mamomis, net seneliais – išmintingaisiais poniais, o jų kaimynystėje įsikūręs ir vienas kitas monstras.
TV1
12:30
Viasat Explore
12:35
Savamoksliai išradėjai   
Paskutinėje serijoje Dougas rinksis tarp jaunuolio, patobulinusio dviratininkų apsaugas, dviejų vaikų tėvo, gaminančio pelėsius bei dievinančio alų, bei moters, paskelbusios karą smunkančioms liemenėlių petnešoms.
LRT Kultūra
12:45
Lietuviškų vaikų knygų iliustruotojai   
Birutė Žilytė. 2013 m.
Lietuvos ryto televizija
12:45
Vangelija   
Biografinis serialas. Rež. Sergey Bochukov. Vaid. Elena Yakovleva, Irina Rakhmanova, Natalia Nikolaeva, Daria Otroshko. Rusija. 2013 m. N-7
VIASAT Nature
13:00
Dėl dramblių meilės   
Persikelsime į Afriką ir pamatysime, kaip prižiūrimi našlaičiai drambliukai. Reabilitacijos centrą įsteigė ir jame darbuojasi Daphne Sheldrick su savo dukra Angela. Jos atsidavusios savo darbui ir su drambliukais dažnai užmezga ypatingą ryšį. Vieną gražią dieną į centrą atvežama drambliukė Sitė, kurios mamą nušovė brakonieriai. Tokiems jaunikliams pavojų kelia dehidratacija ir ligos. Prižiūrėti drambliukus ir paleisti juos į laisvę yra labai sunku, tačiau rezultatas visuomet paglosto širdį.
TV8
13:00
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Viasat History
13:00
Mitų medžiotojai   
Himmleris ir Šventasis Gralis
Viasat Explore
13:05
Kaip tapti išradėju milijonieriumi   
Shini suranda tai, kas, jos nuomone, galėtų būti tikras išsigelbėjimas šalies barams, o Jemas suranda ir savo apsilankymu nustebina išradėją, kuris išrado jus apsikabinantį pliušinį meškiuką.
Balticum TV
13:15
Gražuoliukas   
Komiškas romantinis serialas (4) (Rusija, 2011 m.).
TV8
13:30
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
TV1
13:30
TV6
13:35
Jokių kliūčių!   
Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
Viasat Explore
13:55
Sunkvežimiai gigantai   
Wayne´as paaukštinamas ir išsiunčiamas į 700 km kelionę pervežti gigantišką 300 t ekskavatorių į kasyklą šiaurės Kvinslende. Krovinys toks sunkus, kad jam pervežti prireikia 4 sunkvežimių konvojaus.
Star!
14:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Ren Lietuva
14:00
Секретные территории   
(с суб. на лит.яз.)
TV8
14:00
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Baltijos TV
14:00
Šeimynėlė   
Šeimynėlė – serialas apie tai, kad kartais giminės būna per daug artimi. Maskvoje, Stalino laikų statybos trijų kambarių bute, gyvena jauna šeima: Kostia, jo žmona Vera ir jų vaikai – penkiametė dukra ir dvejų metukų dvyniai sūnūs. Jų gyvenimas puikiai klostytųsi, jei ne Kostios tėvai, kurie gyvena jų kaimynystėje – toje pačioje laiptinės aikštelėje.
LNK
14:00
Mano puikioji auklė   
(Moya prekrasnaya nyanya (VI))
TV1
14:00
Griežčiausi tėvai   
(World´s Strictest Parents I, The (US)).
Viasat History
14:00
Mitų medžiotojai   
Prakeikimų knygos beieškant
Balticum TV
14:15
Baimė mylėti   
Romantinis serialas (1) (Italija, 2010 m.) (N-7).
Viasat Explore
14:25
Sunkvežimiai gigantai   
Pervežęs ekskavatorių 3800 km iš Melburno į Darviną, Brisbene Dave´as gabena paskutines milžiniško 2000 t svorio tunelių gręžimo įrenginio dalis.
Star!
14:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
TV8
14:30
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Baltijos TV
14:30
Šeimynėlė   
Šeimynėlė – serialas apie tai, kad kartais giminės būna per daug artimi. Maskvoje, Stalino laikų statybos trijų kambarių bute, gyvena jauna šeima: Kostia, jo žmona Vera ir jų vaikai – penkiametė dukra ir dvejų metukų dvyniai sūnūs. Jų gyvenimas puikiai klostytųsi, jei ne Kostios tėvai, kurie gyvena jų kaimynystėje – toje pačioje laiptinės aikštelėje.
LNK
14:30
Didingasis amžius   
Halit Ergenc, Meryem Uzerli, Nebahat Cehre.
VIASAT Nature
14:55
Žemės planeta   
Taiga – tai paslaptingas spygliuočių medžių pasaulis. Šių medžių juosta supa visą pasaulį, ją skiria tik vandenynas. Čia auga trečdalis visų pasaulio medžių. Gyvūnijos čia nedaug, nors galima pamatyti vieną kitą ernį arba lūšį. O Šiaurės Amerikos ir Europos lapuočių miškuose gyvūnijos gausu. Kas septyniolika metų čia galima išvysti stulbinamą reginį. Cikadų jaunikliai išlenda iš žemės ir sudaro didžiausią vabzdžių spiečių pasaulyje. Pamatysime milžiniškus Kalifornijos medžius ir jų gyventojus. Generolas Šermanas – tai didysis mamutmedis, dešimt kartų didesnis už mėlynąjį banginį. Netoliese auga ir pušys, senesnės už Egipto piramides.
Viasat Explore
14:55
Sunkvežimiai gigantai   
Atsiranda galimybė laimėti 100 mln. dolerių vertės kontraktą, kuris suteiktų Jono sunkvežimiams, priekaboms ir vairuotojams darbo kitiems 3 metams, bet ar Jono bendrovei pavyks jį laimėti?
LRT Lituanica
14:55
Meilė kaip mėnulis   
TV serialas. Rež. Kęstutis Jakštas. 2014 m. 25, HD.
TV3
15:00
Dauntono abatija   
Episode 7. As the residents try to return to normal life following the armistice, a new development stuns them. Meanwhile, Carlisle puts Anna in a difficult position, Bates reels from the news about Vera, and Thomas embarks on a new money-making scheme.
TV8
15:00
Agatos teisė   
Seriale pasakojama draudimo kompanijos teisės skyriaus vadovės trisdešimtmetį perkopusios Agatos Pšybyš istorija. Nepalankiai susiklosčius aplinkybėms moteris praranda prestižinį darbą ir turi vėl nuo nulio susikurti gyvenimą. Draugė Dorota pataria jai išsinuomoti patalpas ir jose įkurti savo teisės kontorą. Šis darbas bus didelis iššūkis, Agata supras kaip daug ko jinai nemoka ir kaip darbas kontoroje su įvairiomis bylomis ir įvairiais klientais skiriasi nuo darbo šiltoje juristės vietoje draudimo kompanijoje. Vis dėlto ši moteris pasiryžusi visko išmokti, susidoroti su naujovėmis, o gal net ir surasti tikrąją meilę...
Baltijos TV
15:00
Šeimynėlė   
Šeimynėlė – serialas apie tai, kad kartais giminės būna per daug artimi. Maskvoje, Stalino laikų statybos trijų kambarių bute, gyvena jauna šeima: Kostia, jo žmona Vera ir jų vaikai – penkiametė dukra ir dvejų metukų dvyniai sūnūs. Jų gyvenimas puikiai klostytųsi, jei ne Kostios tėvai, kurie gyvena jų kaimynystėje – toje pačioje laiptinės aikštelėje.
Viasat History
15:00
Mitų medžiotojai   
Tikrasis Eldoradas
Viasat Explore
15:25
Techninio aptarnavimo komandos   
NASCAR”. Šioje serijoje lydėsime Hendricks Motorsport #5 Kellogg’s” automobilį, vairuojamą Kailo Bušo, 21-erių metų daug žadančio lenktynių naujoko. Jo komanda pradeda lenktynes Mičigane 5-oje vietoje, tačiau finišuoja užimdama visiškai kitą poziciją.
Baltijos TV
15:30
Šeimynėlė   
Šeimynėlė – serialas apie tai, kad kartais giminės būna per daug artimi. Maskvoje, Stalino laikų statybos trijų kambarių bute, gyvena jauna šeima: Kostia, jo žmona Vera ir jų vaikai – penkiametė dukra ir dvejų metukų dvyniai sūnūs. Jų gyvenimas puikiai klostytųsi, jei ne Kostios tėvai, kurie gyvena jų kaimynystėje – toje pačioje laiptinės aikštelėje.
Sony Entertainment
15:40
Draugai   
Po nesėkmingų bandymų susilaukti vaikų Monika ir Čandleris nusprendžia pasidaryti tyrimus vaisingumo klinikoje, kur susitinka buvusią Čandlerio draugę Dženis.
VIASAT Nature
15:50
Laukiniai Vakarai su Ray´u Mears´u   
Ray´us prisideda prie Juodakojų indėnų genties, kai šie demonstruoja jojimą nebalnotu žirgu ir ritualinę buivolo medžioklę. Keliautojas sužino, kaip jų protėvių išgyvenimas priklausė nuo buivolų.
Star!
16:00
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
TV8
16:00
Inspektorius Morsas   
Serialas sukurtas pagal Coli‘o Dexter‘io detektyvines noveles. Irzlus, bet kultūringas inspektorius Morsas nagrinėja įvairiausias žmogžudystes, nutikusias Oksfordo apylinkėse. Po darbo jis mėgsta klausytis klasikinės muzikos, ypač – Vagnerio ir Mocarto, taip pat skaityti poeziją, spręsti kryžiažodžius ir gerti tikrą anglišką elį. Darbe jis skrupulingas ir itin atidus. Tiriant nusikaltimus inspektoriui Morsuei talkina šnekus ir labiau atsipalaidavęs seržantas Liuisas.
Baltijos TV
16:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Sony Entertainment
16:10
Draugai   
Daktaras Konelis Čandleriui ir Monikai siūlo bandyti susilaukti vaikų natūraliu būdu, tačiau realistiškai apsvarstyti surogatinės motinos galimybę, kas būtų tragedija Monikai, arba apvaisinimą donoro sperma. Čandleris pakviečia puikiai tinkantį kolegą Zaką vakarienės. Čandleris su Monika jį išgąsdina.
Lietuvos ryto televizija
16:20
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
Viasat Explore
16:20
Paskutinis automobilis   
Penki nerimti vairuotojai, turintys keturiais ratais varomus automobilius, rizikuoja viskuo ir kovoja keturiuose iškritimo turuose, o tai reiškia, kad keturi automobiliai atsidurs ant gėdos smaigalio.
Star!
16:30
Movie Talk   
A weekly interview show capturing engaging moments with some of the biggest stars as they discuss their movies, their work and career highlights.
LNK
16:35
Dvidešimt minučių   
Tuba Buyukustun, Ilker Aksum, Firat Celik.
TV1
16:35
Būrėja   
Sony Entertainment
16:40
Draugai   
Čandleris duoda Deividui patarimą ir tai priverčia Deividą pasipiršti Fibi. Ji, savo ruožtu, vis dar myli Maiką. Monika paskambina Maikui, šis pasirodo per patį piršlybų vidurį.
VIASAT Nature
16:50
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Tai pirmoji Paul´o savaitė šunų prieglaudoje, ir jo pastangoms priglausti kiekvieną sutiktą šunį nepadeda atvykusi puiki jauniklių vada.
Viasat History
16:50
Aš esu Putinas: portretas   
Vakarai laikosi kritiškos pozicijos Rusijos atžvilgiu. Manoma, kad tai atsispindi ir Vladimiro Putino požiūryje į Vakarus. Būdamas žinomiausiu Rusijos politiku, tuo pačiu metu jis yra mėgstamas Vakarų kritikos objektas. Žlugus Sovietų Sąjungai, jis tapo vienu svarbiausiu veikėju, todėl jo veikla leis mums apžvelgti Rusiją ir jos raidą per paskutinius 15 metų. Šiame dokumentiniame filme pažvelgsime į Putino jaunystę buvusioje Sovietų Sąjungoje ir sužinosime apie laiką, kurį jis praleido Vokietijos Demokratinėje Respublikoje. Kokia yra jo patirtis, susijusi su Sovietų Sąjungos žlugimu? Ir kaip jis atsidūrė Maskvoje Jelcino valdymo metu?
Star!
17:00
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
TV6
17:00
Jokių kliūčių!   
Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
Baltijos TV
17:00
Brolis už brolį   
Vladimir Steklov, Konstantin Strelnikov, Jaroslav Boiko.
VIASAT Nature
17:15
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šioje serijoje atvyksta mažutė čichuachua, vardu Burbonė, kurios rentgenograma rodo, jog ši laukiasi penkių šunyčių.
Star!
17:30
Movie Stars   
A series that celebrates some of cinemas leading actors working today. We look at their careers, films and approach to their art.
LNK
17:30
Dvidešimt minučių   
Tuba Buyukustun, Ilker Aksum, Firat Celik.
Viasat Explore
17:35
Dekonstrukcija   
Vedėjas Mattas Blashaw tyrinėja suvirinimo pasaulį. Jis įkaitina truputį padegamojo mišinio ir parodo, kaip suvirinimas buvo atliekamas iki elektros amžiaus, ir nagrinėja suvirinimo aparatų gamybą.
VIASAT Nature
17:40
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šunų elgesio psichologas Brianas paprašė Paul´o padėti dirbti su šunimi, kuris galėjo būti skriaudžiamas prieš atvykstant į prieglaudą, nes šis nepaprastai bijo žmonių.
Sony Entertainment
17:40
Draugai   
Monika, Čandleris ir Fibė išsiaiškina, kad gali girdėti per viešbučio kambario sienas.
Viasat History
17:50
Romanovai: carų šlovė ir žlugimas   
Žudynės užtruko 20 minučių. Caras Nikolajus II buvo nužudytas pirmas – pistoleto šūviu iš arti. Tuomet bolševikai nušovė jo žmoną Aleksandrą Fiodorovną, jo dukteris Olgą, Tatjaną, Mariją, Anastasiją, sosto įpėdinį Aleksejų ir keturis karališkosios šeimos tarnautojus. Romanovų mirtis reiškė dinastijos, kurios šaknys siekė 1613 m. liepos mėn., kai buvo karūnuotas Michailas Romanovas, pabaigą. Carai visuomet valdė savo didžiulę imperiją geležiniu kumščiu – kuris galiausiai tapo jų pražūtimi. Šioje dokumentinėje dramoje pristatoma niekuomet anksčiau nematyta archyvinė medžiaga, ji filmuota įspūdingose Maskvos ir Sankt Peterburgo vietovėse.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV6
18:00
6 kadrai   
Iki ašarų juokingas rusų humoro serialas populiarus ne tik gimtojoje Rusijoje. Serialo herojai jau ne vienerius metus cituojami iš lūpų į lūpas, o kai kurie jų dialogai yra tapę visiems pažįstamais anekdotais. Kurią savaitės dieną galime sau leisti neiti į darbą? Kada verslas turi rimtą užnugarį? Kodėl žvejyba vyrams tampa svarbesnės nei moterys? Iš pirmo žvilgsnio paprasti ar rimti dalykai herojų galvose virsta tikra komedija. Žodžio kišenėje neieškantys, visuomet linksmai nusiteikę ir nebijantys pasijuokti iš savęs aktoriai privers nusišypsoti net didžiausią paniurėlį.
Balticum TV
18:00
Protėvių šauksmas   
Nuotykių serialas (11) (JAV, 2000 m.).
VIASAT Nature
18:05
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šią savaitę darbuotojai veda šunis į ekskursiją, todėl Paul´ui teko pareiga prižiūrėti Marcelį – mėgstamiausią ir labiausiai užsispyrusį prieglaudos šunį.
TV8
18:05
Rutos Rendel detektyvai   
Didžiosios Britanijos rašytojos Ruth Rendell novelių pagrindu sukurtas detektyvinis serialas narplioja knygose aprašytas mistines istorijas. Tarp jų – paslaptingas paauglės dingimas, mirtinos meilės dramos, dviejų nuomininkių nuodėmės, šaltakraujiškos žmogžudystės ir kiti nusikaltimai. Kriminalus tiria inspektorius Regas Veksfordas ir detektyvas Maikas Burdenas.
Sony Entertainment
18:10
CSI: kriminalistai   
Komanda tiria trijų policijos pareigūnų mirtį per Las Vegaso policininkų maratoną, į kurį susirinko 20 tūkstančių pareigūnų.
Viasat Explore
18:25
Dekonstrukcija   
Statybų specialistas Mattas Blashaw nugriauna kelias sienas, kad sužinotų, kodėl jos stovi. Jis išsiaiškina, kodėl gipso-kartono siena išlieka sausa, ir kaip ji padeda saugoti aplinką.
Star!
18:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
VIASAT Nature
18:30
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Prieglaudos darbuotojai turi dirbti su čichuachua Bobiu, kuris yra labai agresyvus. Jie bando padėti jam susidoroti su šia elgesio problema, tačiau suvokia, jog perauklėti bus nelengva.
TV6
18:30
6 kadrai   
VIASAT Nature
18:55
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Paul´ui ši savaitė labai sunki: jis bejėgiškai stebi, kaip klinikos darbuotojai stengiasi išgelbėti į prieglaudą užtaisytoje dėžėje atvežtą leisgyvių šuniukų vadą.
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Balticum TV
19:00
Departamentas   
Kriminalinis serialas (3) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
Sony Entertainment
19:05
CSI: kriminalistai   
Šioje serijoje tiriami trys nusikaltimai.
Viasat Explore
19:15
Dekonstrukcija   
Stogo reikia nuo lietaus apsisaugoti, tačiau kai kurie stogai saugo geriau nei kiti. Vedėjas Mattas Blashaw keliauja po šalį, norėdamas sužinoti, kaip technologijos padeda apsaugoti namus nuo audrų.
VIASAT Nature
19:20
Parazitų antplūdis   
Net mūsų miestus puola vis didesni būriai kenkėjų, kaip antai blakės, kojotai ir tarakonai, tykojantys kiekviename kampe.
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Lietuvos ryto televizija
19:30
Laukinių kačių nuotykiai   
Dokumentinis serialas. Naujoji Zelandija
Viasat History
19:50
Iš Rytų į Vakarus   
Pasakojimas apie civilizacijos gimimą ir suklestėjimą Artimuosiuose bei Vidurio Rytuose bei milžinišką jos įtaką Vakarams. Dauguma istorinių įvykių Vakarų pasaulyje buvo tik meninės, religinės ir socialinės evoliucijos Rytuose atspindžiai. Svarbiausiais pasaulio istorijai momentais milžinišką vaidmenį atliko Vidurio Rytai – ypatingas regionas, tūkstantį metų buvęs politiniu, ekonominiu ir kultūriniu pasaulio centras bei tiltu tarp Azijos, Afrikos bei Europos. Mokslo, teisės, monoteizmo, verslo, žmogaus teisių ir meninės išraiškos ištakos taip pat glūdi Rytuose. Ką jau kalbėti apie tūkstančius likusių rankraščių, Osmanų imperiją, Šilko kelią, konkistadorus ar renesansą, kurių be Rytų suklestėjimo net nebūtų buvę...
Lietuvos ryto televizija
20:00
Iššūkis   
Detektyvinis serialas. Rež. A.Artamonovas. Vaid. D.Nazarovas, A.Šutovas, A.Zadorožnaja. Rusija. 2006 m. N-7
Sony Entertainment
20:00
CSI: kriminalistai   
Neoninių šviesų kapinyne randamas jauno lošėjo kūnas.
Viasat Explore
20:10
Laukinė Kanada su Ray‘umi Mearsu   
The Company That Built A Country. Travelling across land and by canoe Ray tells the tells history from creation to the present day story of one of the greatest companies the world has ever known - the Hudson’s Bay Company.
Balticum TV
20:30
Nepažįstamoji iš Vaildfel-Holo   
Romantinė drama (3) (D.Britanija, 1996 m.) (N-7).
Star!
21:00
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
Info TV
21:00
Viasat History
21:00
Nindzės: nematomi kariai   
Pristatome jums pasakojimą apie nindzes – legendinius feodalinės Japonijos karius, garsėjusius unikaliais kariniais įgūdžiais, kovojusius prieš samurajų klanus ir bauginusius paprastus žmones. Spėjama, jog nindzės atsirado XV a. kalnuotuose Igos ir Kogos rajonuose kaip atsakas konfliktams tarp įvairių samurajų klanų. Nindzės specializavęsi žvalgyti, šnipinėti, vykdyti diversijas ir žudyti svarbius asmenis. Šioje programoje papasakosime intriguojančią nindzės Tanbos, kurį treniravo jo senelis, istoriją. Išvysite Tanbos gyvenimą nuo vaikystės iki senatvės. Įspūdį sustiprins istoriškai tiksliai atkurti nindzės gyvenimo etapai, įmantrūs kostiumai, originalūs ginklai bei kompiuterinė animacija.
VIASAT Nature
21:10
Gyvūnija ir augmenija   
Vabzdžiai – plačiausia gyvūnų grupė. Jų sėkmės paslaptis – ypatingas gebėjimas keisti pavidalą. Jie ginkluoti mirtinais ginklais ir dažnai demonstruoja protingą elgesį. Meksikoje skriesime kartu su milijonais drugelių. Pamatysime vabzdžius žudikus. Sužinosime, kodėl milžiniškų bičių patinėliai žūsta dėl patelių. Žygiuosime kartu su skruzdėmis. Ir leisimės į pavojingą kelionę su laumžirgiais.
Viasat Explore
21:10
Ekstremalioji Kanada   
Jukonas garsėja kvapą gniaužiančiais ledynais, tad šioje serijoje pamatysime, kaip Charley sekasi stovyklauti ant milžiniškų ledo lyčių. Palikęs ledynus, Charley patrauks į miškus, ir padedamas vietinio eksperto, išsiaiškins, kaip įmanoma sugyventi su kaimynystėje gyvenančiais grizliais ir briedžiais. Kelionė artėja prie pabaigos, o Charley‘iui dar liko aplankyti paskutinę Kanados provinciją. Iki jos jis keliaus legendiniu Rocky Mountaineer traukiniu.
Star!
21:30
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
Balticum TV
21:30
Džentelmenas   
Kriminalinis serialas (15) (Kanada, 2011 m.) (N-14).
Lietuvos ryto televizija
21:30
Daktaras Monro   
Draminis serialas. Vaid. James Nesbitt, Sarah Parish, Tom Riley. D. Britanija. 2012 m. N-14
Info TV
21:30
Star!
22:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
TV6
22:00
Žmogžudystė   
Detektyvai Sara Linden ir Stivenas Holderis narplioja jaunos merginos dingimo priežastis.
Viasat Explore
22:00
Žmogus pries Žemę   
Sniegas gali būti visa griaunanti jėga. Tačiau ar įmanoma ją sušvelninti? Ar mums pavyks kada nors pažaboti gamtos reiškinius? Skamba nerealistiškai? Britų verslininko Richardo Bransono sūnus eko keliautojas Samas Bransonas susitinka su įvairių šalių mokslininkais, siekiančiais mokslinę fantastiką paversti tikrove. Šiuolaikinis mokslas suteikė žmogui beprecedentę galimybę apsisaugoti nuo gamtos išdaigų, ir šioje srityje pasiekiama vis daugiau kvapą gniaužiančių rezultatų. Ar gali būti, kad netolimoje ateityje mums pavyks kontroliuoti tai, apie ką mūsų protėviai galėjo tik svajoti?
Viasat History
22:00
Tylusis karas: povandeniniai mūšiai   
Šis epizodas tyrinėja nuolatinę kovą tarp šalių, siekiančių technologinio pranašumo, nes Sovietai sukūrė povandeninius laivus, pranašesnius už bet kokius Vakarų sukurtus laivus.
TV1
22:20
Atpildas   
Kenan Imirzalioglu, Nurhan Ozenen.
Balticum TV
22:30
Džentelmenas   
Kriminalinis serialas (16) (Kanada, 2011 m.) (N-14).
Viasat Explore
22:50
Ypatingosios operacijos   
Kai teroristai Limoje įsiveržia į Japonijos ambasadoriaus rezidencijoje vykstantį vakarą, paimdama 450 įkaitų, drąsioje specialiųjų pajėgų operacijoje komandosai iškasa tunelį po rezidencija.
Sony Entertainment
22:50
Grožio peilis   
Kimber savižudybė pribloškia Kristianą. Paguodos jis ieško pas nutolusią Kimber motiną Brendi, kuri atvyko į laidotuves Los Andžele.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
VIASAT Nature
23:00
Didžiųjų pandų dienoraštis   
1970 metais buvo kilusi baimė dėl pandų išnykimo. Dabar pandų jau 1600. Buvo įsteigti jų draustiniai ir sėkmingai taikoma veisimo programa. Kinijoje, Volonge, yra didžiųjų pandų tyrimų ir gamtosaugos centras. Čia užaugo apie 100 pandų, o 2006 metais pirmoji buvo paleista į laisvę. Specialus antkaklis leidžia stebėti jos judėjimą ir veiksmus. Šiame filme pasakojama apie pandos gimimą, jos paleidimą į laisvę ir gamtosaugininkų darbą.
TV6
23:00
24 valandos   
10:00 A.M.-11:00 A.M.
Viasat History
23:00
II-asis Pasaulinis karas – spalvotai   
Sovietų armija įgyja persvarą. 1943-ųjų liepą paaiškėjo, jog Hitlerio planas įsitvirtinti rytuose žlugo. Po nepavykusių Stalingrado ir Maskvos puolimų naciai, spaudžiami galingos Raudonosios armijos, traukėsi iš Rusijos teritorijos per Ukrainą, Lenkiją, Balkanų šalis ir Vengriją. Šioje serijoje kalbėsime ne tik apie milžinišką Raudonąją Armiją, triuškinusią nacius, bet ir apie nedideles rezistencines grupuotes, padėjusias išvyti Hitlerio kariuomenę iš rytų Europos.
Star!
23:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
Sony Entertainment
23:45
Grožio peilis   
Ieškodama atsakymų apie savo mirusį tėvą Eskobaro Galardo paauglė dukra susisiekia su Šonu ir Kristianu ir Šono viduje nubunda milžiniška kaltė.
TV8
23:50
Inspektorius Morsas   
Serialas sukurtas pagal Coli‘o Dexter‘io detektyvines noveles. Irzlus, bet kultūringas inspektorius Morsas nagrinėja įvairiausias žmogžudystes, nutikusias Oksfordo apylinkėse. Po darbo jis mėgsta klausytis klasikinės muzikos, ypač – Vagnerio ir Mocarto, taip pat skaityti poeziją, spręsti kryžiažodžius ir gerti tikrą anglišką elį. Darbe jis skrupulingas ir itin atidus. Tiriant nusikaltimus inspektoriui Morsuei talkina šnekus ir labiau atsipalaidavęs seržantas Liuisas.
2014.10.26 Sekmadienis
Sony Entertainment
00:35
Viešbutis Grand Hotel, I sezonas   
Ispanija, 1905 metai. Norėdamas išsiaiškinti sesers dingimo priežastį jaunas vaikinas atvažiuoja į idilišką viešbutį. Čia jis įsimylį vieną iš viešbučio savininkės dukterų. Serialas pasakoja apie aristokratiško viešbučio, tarnų ir detektyvo gyvenimą Alfonso XIII karalystėje. Viešbutis Grand Hotel” sulaukė televizijos kritikų pripažinimo ir laimėjo keletą apdovanojimų.
Viasat Explore
00:40
FTB: kova su nusikalstamumu   
FTB ir Citruso apygardos policijos detektyvai ieško 9-metės Džesikos, kuri viduryje nakties dingo iš savo lovos. Šalia namų jie aptinka siaubingą paslaptį.
Viasat History
00:50
Keno Folletto kelionė į viduramžius   
Kenas Follettas pasakoja apie maro įtaką Europos populiacijai. Jis domėsis dviejų seserų, gyvenusių Anglijos fermoje, Vinčesterio dvasininko ir drąsuolio gydytojo iš Florencijos likimais.
VIASAT Nature
01:00
Orangutanų dienoraštis   
Steve‘as su komanda gelbsti orangutanų jauniklę Elę. Žuvus jos motinai, žmonės ją augino neteisėtai. Sukrėsta mažylė nieko negeria ir neėda. Steve‘as ją parveža į Borneo orangutanų išlikimo fondo centrą, čia ji atsigaus.
Viasat Explore
01:30
FTB: kova su nusikalstamumu   
Robertas O´Dubaine´as randamas nušautas. Su nusikaltėlių pasauliu susijusi žmogžudystė virsta tragiška išdavystės byla – FTB ir Čikagos policija leidžiasi į mirtinai pavojingos viliotojos paieškas.
LRT Televizija
01:35
Senis   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 1977–2009 m. N-7.
Viasat History
01:50
Viduramžių monarchija: moterys valdžioje   
Kai Eduardas VI gulėjo mirties patale, moters viešpatavimas tapo tikrove, nes visos jo sosto paveldėtojos buvo moteriškos lyties. Sužinosime apie Džeinės Grei, Marijos Tiudor ir Elžbietos karaliavimą. Šios moterys pakeitė šalies valdovo sąvoką, o moters karaliavimas Anglijoje tapo liaudžiai priimtinas. Džeinė buvo jauna, nepatyrusi, tačiau protinga ir labai principinga. Per trumpą savo valdymo laikotarpį ji nesutiko dalintis aukščiausiąja valdžia su savo vyru. Marija buvo pirmoji savarankiškai sosto pasiekusi Anglijos karalienė. Tačiau šalį jai trukdė valdyti žmonos ir motinos pareigos. Po jos santuokos su Ispanijos karaliumi Pilypu Habsburgu tauta suprato, kokį pavojų kelia moteris soste, nes moteris turėtų būti pavaldi savo vyrui. Karalienė Elžbieta suprato ankstesnių valdovių klaidas ir suvokė, kad jų kartoti negalima. Jai pasisekė valdyti šalį savarankiškai, nepriklausant nuo vyro.
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
VIASAT Nature
02:00
Orangutanų dienoraštis   
Steve‘as padeda į centrą pargabenti patelę su mažyliu. Jų būklė sukrečianti, vieni kaulai ir oda. Norint išlikti jiems reikia priaugti svorio, todėl kitos dvi dienos bus itin svarbios.
Sony Entertainment
02:00
Viešbutis Grand Hotel, I sezonas   
Ispanija, 1905 metai. Norėdamas išsiaiškinti sesers dingimo priežastį jaunas vaikinas atvažiuoja į idilišką viešbutį. Čia jis įsimylį vieną iš viešbučio savininkės dukterų. Serialas pasakoja apie aristokratiško viešbučio, tarnų ir detektyvo gyvenimą Alfonso XIII karalystėje. Viešbutis Grand Hotel” sulaukė televizijos kritikų pripažinimo ir laimėjo keletą apdovanojimų.
Viasat Explore
02:20
FTB: kova su nusikalstamumu   
Dvi jaunos mergaitės dingsta iš nedidelio šiaurės Kalifornijos miestelio. FTB ir vietinė policija intensyviai ieško mergaičių ir seksualinio maniako, kol jis dar neįvykdė naujo nusikaltimo.
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
VIASAT Nature
03:00
Orangutanų dienoraštis   
Vienam didžiausių orangutanų, Zoro, šiandien šventė. Po trylikos metų jis pagaliau bus paleistas į laisvę. Steve‘as padeda jį nugabenti į salą, kuri taps naujais Zoro namais.
Viasat History
03:00
Vikingų istorijos   
Prieš šimtus metų tolimoje Islandijoje vikingai ėmė rašyti pasakojimus, vadinamus sagomis. Jos tapo unikaliu literatūriniu reiškiniu, kuriam sunku rasti analogų istorijoje. Šie pasakojimai – išskirtinė meno forma, atspindinti realiai egzistavusius žmones ir jų gyvenimus. Sagos kažkiek primena romanus, skirtumas tik tas, kad pastaruosius imta rašyti keliais šimtmečiais vėliau. Islandų sagos – ne tik meno kūriniai. Tai neįkainojami istoriniai dokumentai, kurie leidžia susipažinti su vikingų pasauliu. Šiandien Islandija – viena iš raštingiausių ir labiausiai literatūrą puoselėjančių šalių pasaulyje. Padedami istorikų, mokslininkų, burtininkų ir pasakotojų mes sužinosime apie unikalų santykį tarp islandų ir jų sagų – pasakojimų, kurie jiems padėjo ištverti ne vieną negandų ir kančių šimtmetį. Pasiruoškite odisėjai, padėsiančiai mums geriau suvokti, kodėl žmonės negali gyventi be pasakojimų.
Sony Entertainment
03:15
Viešbutis Grand Hotel, I sezonas   
Ispanija, 1905 metai. Norėdamas išsiaiškinti sesers dingimo priežastį jaunas vaikinas atvažiuoja į idilišką viešbutį. Čia jis įsimylį vieną iš viešbučio savininkės dukterų. Serialas pasakoja apie aristokratiško viešbučio, tarnų ir detektyvo gyvenimą Alfonso XIII karalystėje. Viešbutis Grand Hotel” sulaukė televizijos kritikų pripažinimo ir laimėjo keletą apdovanojimų.
Lietuvos ryto televizija
03:30
Magda M   
Melodrama. Rež. J.Borcuch, M.Dejczer. Vaid. J.Brodzik, P.Malaszynski. Lenkija. 2005 m. N-7
Viasat Explore
03:55
Techninio aptarnavimo komandos   
NASCAR”. Šioje serijoje lydėsime Hendricks Motorsport #5 Kellogg’s” automobilį, vairuojamą Kailo Bušo, 21-erių metų daug žadančio lenktynių naujoko. Jo komanda pradeda lenktynes Mičigane 5-oje vietoje, tačiau finišuoja užimdama visiškai kitą poziciją.
Sony Entertainment
04:30
CSI: kriminalistai   
Išprievartavimo auka parodo užpuoliką atpažinimo eilėje. Prieš tai ji tyrėjams teisingai pasakė jo automobilio numerį, apibūdino išvaizdą.
Viasat Explore
04:50
Paskutinis automobilis   
Penki nerimti vairuotojai, turintys keturiais ratais varomus automobilius, rizikuoja viskuo ir kovoja keturiuose iškritimo turuose, o tai reiškia, kad keturi automobiliai atsidurs ant gėdos smaigalio.
Star!
05:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
VIASAT Nature
05:00
Zoologijos sodo jaunikliai   
Kiekvienas gyvūnas ypatingas: oranžinis langūrų kailis pritraukia lankytojus, leopardo jauniklis Timangas turi tvirtą charakterį, o beždžionė Ksena namo visada eina su savo prižiūrėtoju.
Lietuvos ryto televizija
05:00
Gamtos pasaulis   
Dokumentinis f
Lietuvos ryto televizija
05:10
Pragaras ant ratų   
Epinis veiksmo serialas. Vaid. A. Mount, C.Meaney. Kanada. 2011 m. N-7
Viasat History
05:10
Gintaro kelias: nuo Dunojaus iki Adrijos   
Jis degus, sudarytas iš sustingusių spygliuočių sakų, gali būti įvairių spalvų bei formų ir yra priskiriamas mineralams. Gintaras plačiai žinomas nuo neolito laikų ir yra naudojamas ne tik juvelyrikoje, bet ir medicinoje. Ilgainiui išpopuliarėjo gintaro dirbiniai su inkliuzais – prie sakų prilipusiais vabzdžiais, kurie suteikia mokslininkams vertingų žinių apie floros ir faunos raidą. Dokumentinio filmo Gintaro kelias: nuo Dunojaus iki Adrijos kūrėjai leidžiasi į kelionę per Europą, kurios metu aplankys svarbiausias vietas, susijusias su gintaro istorija.
Sony Entertainment
05:15
Čakas. 4 sezonas   
Vivjan prisijungia prie komandos vienai misijai. Morganas ieško naujo kambario draugo.
Star!
05:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
VIASAT Nature
05:30
Zoologijos sodo jaunikliai   
Zoologijos sodo jaunikliai mėgaujasi geriausios kokybės maistu ir paslaugomis – Zamukas maitinamas iš buteliuko prižiūrėtojų kambaryje, o hipopotamai turi didžiulį nuosavą baseiną.
Star!
06:00
Elements of Style   
How do you define style?
VIASAT Nature
06:00
Gyvūnų viltis   
Pavasaris pačiame žydėjime, kai Hope pirmą kartą stengiasi išgelbėti ruonį.
Viasat History
06:00
Margato riteriai   
Po pirmųjų kryžiaus žygių XII ir XIII a. europiečiai įsikūrė Sirijos pakrantėje ir ten pastatė milžiniškas tvirtoves. Bene didžiausia iš jų buvo Margatas – Maltos ordino citadelė. Kas paskatino kryžiuočių riterius įsikurti tokioje milžiniškoje pilyje? Šis dokumentinis filmas pasakoja apie vengrų mokslininkus, tiriančius didingą Margato praeitį. Kompiuterinė animacija, ištraukos iš šiuolaikinių kronikų ir realistiškai atkurtos istorinės scenos padės žiūrovui keliauti į 800 metų praeitį bei susipažinti su kryžiaus žygių istorija.
Sony Entertainment
06:00
Čakas. 4 sezonas   
Atvykus naujiems agentams Čakas nerimauja dėl savo darbo vietos.
Viasat Explore
06:10
Prieš gamtos stichiją   
Havajai - tai rojus! Tačiau tai labiausiai izoliuotos salos pasaulyje. Įvykus nelaimei, yra tik viena vieta pagalbai gauti ir vienas būdas ten patekti, kad išgyventumėte - tai oro pagalbos tarnyba.
Star!
06:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
Viasat Explore
06:35
Prieš gamtos stichiją   
Havajai - tai rojus! Tačiau tai labiausiai izoliuotos salos pasaulyje. Įvykus nelaimei, yra tik viena vieta pagalbai gauti ir vienas būdas ten patekti, kad išgyventumėte - tai oro pagalbos tarnyba.
Sony Entertainment
06:40
Čakas. 4 sezonas   
Štabe radus nužudyto žmogaus kūną patikrinamos Čako lyderio savybės.
RenTV Baltic
06:45
Афромосквич   
Сериал
LNK
06:55
Viasat History
07:00
Ledinis Mongolijos kapas   
Ledinių Mongolijos stepių centre Prancūzijos ir Mongolijos mokslinė ekspedicija ruošiasi atkasti skitų kario kapą, kuriam jau 2300 metų. Laiko liko nedaug, kadangi globalinis atšilimas gali visam laikui sunaikinti šio pirmojo kolonisto, atvykusio įsikurti Mongolijos teritorijoje su savo klanu, palaikus. Dėl mirusiųjų laidojimo giliai po žeme bei ekstremalių klimato sąlygų archeologams galbūt pavyks rasti laiko nepaliestą kapą, kurį išsaugojo šaltis. Pagrindinis Sirgalo kapas, kurio diametras 16 metrų, yra didžiausias Mongolijos Altajuje. Jį dengia tonos akmenų, kuriuos reikia nurinkti rankomis.
LNK
07:20
ПБК Литва
07:50
Смешарики. Пин-код   
Детский клуб:
Viasat Explore
07:50
Techninio aptarnavimo komandos   
AMA”. Amerikos motociklininkų asociacija rengia vienas prestižiškiausių lenktynių Šiaurės Amerikoje. Hondos” komandai priklausantis motociklas, vairuojamas kanadiečio Migelio Duhamelio, gyvenančio Las Vegase, šįkart žiba išties puikiais rezultatais. Techninio aptarnavimo komanda tikisi, jog pirma vieta garantuota, tačiau be kovos jos tikrai nepasieksi.
RenTV Baltic
08:00
ЗОЛОТАЯ МЕДУЗА   
Сериал
Viasat History
08:00
Laiko komanda   
Laiko komanda keliauja į Šervudo mišką Notingamšyre, kur Clipstone kaimo gyventojai tiki, kad įspūdingi griuvėsiai vieno ūkininko laukuose suvaidinovaidmenį senoviniuose Robino Hudo pasakojimuose.
VIASAT Nature
08:40
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Tai pirmoji Paul´o savaitė šunų prieglaudoje, ir jo pastangoms priglausti kiekvieną sutiktą šunį nepadeda atvykusi puiki jauniklių vada.
Viasat Explore
08:50
Paskutinis automobilis   
Penki laimėtojai iš ankstesnių laidų grįžta varžytis dėl 50 000 dolerių čekio automobilio atnaujinimo darbams. Vienas laimingas nugalėtojas didžiuosis išskirtinio paskutiniojo automobilio titulu!
Star!
09:00
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
LRT Televizija
09:00
Šervudo padauža Robinas Hudas   
Animacinis nuotykių serialas. Prancūzija. 2014 m. 11, HD.
Viasat History
09:00
Napoleonas   
Įsiveržimas į Rusiją, Vitebsko, Smolensko ir Maskvos mūšiai. Gėdingas prancūzų atsitraukimas.
Sony Entertainment
09:00
Visas ratas   
Kiekvienoje serijoje išvysite dviejų personažų pokalbį restorane. Kitoje serijoje vienas iš jų kalbėsis su nauju personažu. Paskutinėje serijoje susitiks visi vienuolika serialo herojų ir paaiškės, kas juos visus sieja.
VIASAT Nature
09:05
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šioje serijoje atvyksta mažutė čichuachua, vardu Burbonė, kurios rentgenograma rodo, jog ši laukiasi penkių šunyčių.
LRT Televizija
09:25
Aivenhas   
Animacinis istorinis nuotykių serialas. Prancūzija, Kanada. 1996 m.
Sony Entertainment
09:25
Visas ratas   
Kiekvienoje serijoje išvysite dviejų personažų pokalbį restorane. Kitoje serijoje vienas iš jų kalbėsis su nauju personažu. Paskutinėje serijoje susitiks visi vienuolika serialo herojų ir paaiškės, kas juos visus sieja.
Star!
09:30
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
VIASAT Nature
09:30
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šunų elgesio psichologas Brianas paprašė Paul´o padėti dirbti su šunimi, kuris galėjo būti skriaudžiamas prieš atvykstant į prieglaudą, nes šis nepaprastai bijo žmonių.
LRT Televizija
09:50
Čaplinas   
Animacinis serialas. 2011 m. Prancūzija. HD.
Sony Entertainment
09:50
Visas ratas   
Kiekvienoje serijoje išvysite dviejų personažų pokalbį restorane. Kitoje serijoje vienas iš jų kalbėsis su nauju personažu. Paskutinėje serijoje susitiks visi vienuolika serialo herojų ir paaiškės, kas juos visus sieja.
Star!
10:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
VIASAT Nature
10:00
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Šią savaitę darbuotojai veda šunis į ekskursiją, todėl Paul´ui teko pareiga prižiūrėti Marcelį – mėgstamiausią ir labiausiai užsispyrusį prieglaudos šunį.
TV3
10:00
Virtuvės istorijos   
Laida kvies apsilankyti Lietuvos pramogų pasaulio atstovų namuose. Žiūrovai turės unikalią galimybę pamatyti, kaip gyvena ir kokius valgius savo šeimai gamina Lietuvos įžymybės. Čia netrūks geros nuotaikos, atvirų pokalbių su herojais ir jų artimaisiais bei ypatingų receptų, praversiančių virtuvėje.
Balticum TV
10:00
Kontinentų kelionė   
Dokumentinis serialas (3).
Viasat History
10:00
Iš Rytų į Vakarus   
Pasakojimas apie civilizacijos gimimą ir suklestėjimą Artimuosiuose bei Vidurio Rytuose bei milžinišką jos įtaką Vakarams. Dauguma istorinių įvykių Vakarų pasaulyje buvo tik meninės, religinės ir socialinės evoliucijos Rytuose atspindžiai. Svarbiausiais pasaulio istorijai momentais milžinišką vaidmenį atliko Vidurio Rytai – ypatingas regionas, tūkstantį metų buvęs politiniu, ekonominiu ir kultūriniu pasaulio centras bei tiltu tarp Azijos, Afrikos bei Europos. Mokslo, teisės, monoteizmo, verslo, žmogaus teisių ir meninės išraiškos ištakos taip pat glūdi Rytuose. Ką jau kalbėti apie tūkstančius likusių rankraščių, Osmanų imperiją, Šilko kelią, konkistadorus ar renesansą, kurių be Rytų suklestėjimo net nebūtų buvę...
Viasat Explore
10:05
Dekonstrukcija   
Statybų specialistas Mattas Blashaw sužino, kaip namuose tiekiama elektros energija, ir kaip elektros įrenginių pramonė nuolat dirba kurdama kuo saugesnius elektros įrenginius.
Sony Entertainment
10:15
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose gilinasi į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Nuo vaikystės iki debiuto kino industrijoje, jų sėkmės (ir nesėkmės) – kiekvienas BAFTA laimėjęs aktorius ir režisierius duoda įdomų atvirą interviu prisėdęs prieš gyvą auditoriją.
VIASAT Nature
10:30
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Prieglaudos darbuotojai turi dirbti su čichuachua Bobiu, kuris yra labai agresyvus. Jie bando padėti jam susidoroti su šia elgesio problema, tačiau suvokia, jog perauklėti bus nelengva.
LRT Kultūra
10:30
Didžioji Lietuva   
Lietuvių kalbos istorija. Scen. aut. Mindaugas Sėjūnas, ved. Rimantas Bagdzevičius.
Sony Entertainment
10:45
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose gilinasi į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Nuo vaikystės iki debiuto kino industrijoje, jų sėkmės (ir nesėkmės) – kiekvienas BAFTA laimėjęs aktorius ir režisierius duoda įdomų atvirą interviu prisėdęs prieš gyvą auditoriją.
VIASAT Nature
10:55
Paulas O’Grady´s. Už šunų meilę   
Paul´ui ši savaitė labai sunki: jis bejėgiškai stebi, kaip klinikos darbuotojai stengiasi išgelbėti į prieglaudą užtaisytoje dėžėje atvežtą leisgyvių šuniukų vadą.
Viasat Explore
10:55
Dekonstrukcija   
Šioje serijoje sužinosime, iš ko pagaminti atliekų smulkintuvai ir kaip jie tikrinami, taip pat apsilankysime vandens valymo įmonėje ir sužinosime, kaip mikrobai valo vandenį.
Star!
11:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV6
11:00
Kovotojas nindzė   
Tai šou, kuriame vyksta atviros varžybos, siekiant rasti dešimt drąsiausių ir fiziškai stipriausių amerikiečių. Laimingieji keliauja į Japoniją, kad įveiktų Sasuke – pasaulyje sudėtingiausią ir žiauriausią kliučių kelią. Tas, kuris greičiausiai sėkmingai pereis visus keturis Sasuke etapus, laimės pagrindinį – Kovotojo nindzės vardą.
TV1
11:00
Gepardų dienoraščiai   
Vedėja: Annie Beckheling, Liesl Smith.
Viasat History
11:00
Motinos, žudikės ir meilužės: Senovės Romos imperatorės   
Profesorė Catharine Edwards tyrinėja nepaprastosios Livijos, imperatoriaus Augusto žmonos, istoriją. Šios moters įtaka daugiau nei 60 metų buvo jaučiama visame romėnų pasaulyje.
Sony Entertainment
11:15
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose gilinasi į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Nuo vaikystės iki debiuto kino industrijoje, jų sėkmės (ir nesėkmės) – kiekvienas BAFTA laimėjęs aktorius ir režisierius duoda įdomų atvirą interviu prisėdęs prieš gyvą auditoriją.
VIASAT Nature
11:20
Geriausias šuns draugas   
Agresyvų olandų aviganį Safirą stebi šeškas Muna. Jie nuolat žaidžia, ir šuo niekada nekanda šeškui.
Star!
11:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
Ren Lietuva
11:40
Криминальные игры   
Документальный сериал
VIASAT Nature
11:45
Geriausias šuns draugas   
Susipažinkite su Indžiu ir auksaplauke retrivere Mia – dviem keistas draugystes užmezgusiais šunimis: Indis yra aviganio šuns Titano protežė, o Mia su draugu delfinu plaukioja beveik kiekvieną dieną!
TV8
12:00
Mano mažasis ponis   
Tai spalvingos, ryškios, pozityvios, šiltos mažųjų žiūrovų dievinamų herojų – ponių draugystės istorijos. Vaivorykštės spalvomis akį traukiantys poniai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, individualiais charakteriais, mėgsta diskutuoti ir mokosi priimti sprendimus. Jie puoselėja gražiausias vertybes, o savo magiškoje pasakų šalyje neria į neįtikėčiausius nuotykius ir išbandymus, todėl jais žavisi ne tik mergaitės, bet ir berniukai. Nors be galo mielas, šis animacinis filmukas nėra pernelyg sentimentalus. Pateiktas su puikiu humoru. Pasakiška spalvų karalystė, rodos, visai čia pat, prie mūsų, kur žavingieji poniai gyvena su savo broliais ir sesėmis, tėčiais ir mamomis, net seneliais – išmintingaisiais poniais, o jų kaimynystėje įsikūręs ir vienas kitas monstras.
VIASAT Nature
12:10
Padūkėliai. Kurį kelią pasirinkti?   
Keliausime prie Adatos kyšulio Pietų Afrikoje. Pamatysime, kaip dvi sardinių populiacijos veikia kitus gyvūnus, ypač padūkėlius. Rytuose sardinių daug, o vakaruose padūkėliai ir ruoniai dėl jų kovoja su komerciniais žvejybos laivais. Padūkėliai – nardymo specialistai. Jie skrodžia vandenį žaibišku greičiu. Pamatysime jų stulbinamus medžioklės įgūdžius ir gebėjimą prisitaikyti prie pavojingos aplinkos. Kada besaikė žūklė sužlugdys ekosistemą? Ar gamta įstengs apsiginti?
Viasat Explore
12:10
Kaip tapti išradėju milijonieriumi   
Jemą sužavi dviračio pedalai, kuriuos galima pritvirtinti prie bet kokio dviračio, kad šis taptų elektriniu. Tuo tarpu Shini padeda žmogui, išradusiam iš putplasčio pagamintas plaukimo rankoves.
Viasat History
12:10
Mitų medžiotojai   
Naciai ir Tacito Germanija
Ren Lietuva
12:30
Криминальные игры   
Документальный сериал
TV8
12:30
Mano mažasis ponis   
Tai spalvingos, ryškios, pozityvios, šiltos mažųjų žiūrovų dievinamų herojų – ponių draugystės istorijos. Vaivorykštės spalvomis akį traukiantys poniai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, individualiais charakteriais, mėgsta diskutuoti ir mokosi priimti sprendimus. Jie puoselėja gražiausias vertybes, o savo magiškoje pasakų šalyje neria į neįtikėčiausius nuotykius ir išbandymus, todėl jais žavisi ne tik mergaitės, bet ir berniukai. Nors be galo mielas, šis animacinis filmukas nėra pernelyg sentimentalus. Pateiktas su puikiu humoru. Pasakiška spalvų karalystė, rodos, visai čia pat, prie mūsų, kur žavingieji poniai gyvena su savo broliais ir sesėmis, tėčiais ir mamomis, net seneliais – išmintingaisiais poniais, o jų kaimynystėje įsikūręs ir vienas kitas monstras.
Balticum TV
12:30
Nepažįstamoji iš Vaildfel-Holo   
Romantinė drama (3) (D.Britanija, 1996 m.) (N-7).
TV1
12:30
ПБК Литва
12:35
Грач   
Многосерийный фильм
LRT Televizija
13:00
Auksinė Agatos Kristi kolekcija. Puaro 13   
Detektyvas. Didžioji Britanija. 2013 m. N-7. Numirėlio kvailystė (Dead Man‘s Folly).
TV8
13:00
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Lietuvos ryto televizija
13:00
Čiapajevas. Aistra gyventi   
Istorinis veiksmo serialas. Rež. S. Ščerbinas. Vaid. S. Strelnikovas, J. Galkina, J. Liutaja. Rusija. 2012 m. N-7
Viasat Explore
13:05
Kaip tapti išradėju milijonieriumi   
Jemas suranda ir nustebina žmogų, išradusį produktą, kuris galėtų pakeisti tai, kaip naudojamės lietsargiais. Tuo tarpu Shini bando išspręsti išradėjo ir žmonių, gaminančių prototipą, nesutarimus.
Viasat History
13:10
Muziejaus paslaptys   
Čikagos muziejuje demonstruojamos Sju , didžiausio kada nors atrasto tiranozauro, liekanos padės mums atsakyti į klausimą – koks buvo priešistorinės maisto grandinės karaliaus gyvenimas?
Ren Lietuva
13:20
Криминальные игры   
Документальный сериал
TV6
13:30
Jokių kliūčių!   
Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
TV8
13:30
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
LNK
13:55
Mano puikioji auklė   
(Moya prekrasnaya nyanya (VI))
Viasat Explore
13:55
Sunkvežimiai gigantai   
Laimėjęs tik kartą per gyvenimą pasitaikantį 100 mln. dolerių vertės kontraktą, dabar Jonas turės parodyti, ką gali.
Star!
14:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
VIASAT Nature
14:00
Gyvūnai visą parą   
Kalaitė Klio išgyvena gyvybiškai būtiną operaciją: iš jos skrandžio pašalinamas senas žaislas; laidos vedėjas Tomas Heapas susipažįsta su kailiniuotais įsibrovėliais, apsigyvenusiais bilietų aparate.
TV8
14:00
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Balticum TV
14:00
Šalčio gniaužtuose   
Dokumentinis serialas (3).
TV1
14:00
Griežčiausi tėvai   
(World´s Strictest Parents I, The (US)).
Viasat History
14:00
Muziejaus paslaptys   
Donas Wildmanas tyrinėja, kaip kažkada populiarus ir gydantis nuo visų ligų vaistas Radithor nužudė begalę žmonių, taip pat pasakoja apie Grynsboro užkandinę ir povandeninį laivą U-505.
Ren Lietuva
14:10
Криминальные игры   
Документальный сериал
LNK
14:25
Mano puikioji auklė   
(Moya prekrasnaya nyanya (VI))
Viasat Explore
14:25
Sunkvežimiai gigantai   
Jono firmos vairuotojai imasi didžiausio savo karjerose darbo. Tai tik antrasis pervežimas pagal 3 metų 100 mln. dolerių vertės kontraktą, tačiau tai pats didžiausias kada nors jų vykdytas pervežimas.
Star!
14:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
TV8
14:30
Ana ir meilė   
Drovuolė Ana dirba mamos restoranėlyje, bet svajoja apie karjerą reklamos agentūroje Broda Broda . Deja, Anos drovumas vis pakiša koją, nes ji taip jaudinasi prie svetimų žmonių, kad negali nė žodžio pratarti. Nereikia nė sakyti, kad visos pastangos susirasti trokštamą darbą eina niekais. Namie irgi ne pyragai – patėvis jaučia Anos meilę tikrajam tėvui ir dėl to nuolat viskuo nepatenkintas, o įseserė Katia iš pavydo vis erzina Aną. Kai Ana sutinka Broda Broda jaunesnįjį vadovą Joną, ji tetrokšta būti šalia jo ir dirbti išsvajotoje agentūroje. Tačiau Katia pavagia sesers idėją kvepalų reklamai ir nugvelbia darbą. Ana taip pat išsikovoja menką darbelį, bet ar to pakaks? Ar jai pavyks įrodyti savo talentą ir meilę Jonui?
Balticum TV
14:30
Departamentas   
Kriminalinis serialas (3) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
VIASAT Nature
14:50
Gyvūnai visą parą   
Laidos vedėjas Tomas Heapas prisijungia prie pavojingus šunis gaudančių patrulių ir padeda iš gatvių pašalinti agresyvius ir bauginančius šunis. Kitus RSPCA gelbėja uoloje įstrigusią avį.
TV3
14:50
Dauntono abatija   
Episode 8. The wedding approaches and excitement is in the air, but Branson´s plans could rattle everyone. Spanish flu reaches the house, and a decisive Anna forces Bates to think about their future.
Viasat History
14:50
Muziejaus paslaptys   
Donas Wildmanas susipažįsta su vienu pirmųjų kada nors pagamintų elektroninių instrumentų ir atskleidžia, kaip šis senovinis instrumentas prisidėjo prie vieno didžiausių šnipinėjimo skandalų.
Ren Lietuva
14:55
Криминальные игры   
Документальный сериал
Viasat Explore
14:55
Sunkvežimiai gigantai   
Vienam geriausių klientų vos per 4 dienas reikia pergabenti 2 lokomotyvus į Tasmaniją. Tai ne problema sunkvežimių gigantų vairuotojams – per praėjusius 12 mėn. jie į Pertą perkėlė jau 30 lokomotyvų.
LRT Lituanica
14:55
Meilė kaip mėnulis   
TV serialas. Rež. Kęstutis Jakštas. 2014 m. 27, HD.
TV6
15:00
Iš peties   
An inexperienced spotter quits Lemare after causing a near-miss accident and arguing with the landing crew; S&S´ deckhand quits when a communication problem with Jimmy and James puts his safety at risk; Shelby battles a stubborn log while taking a Swamp Man buyer´s talkative girlfriend on a tour of the swamp; Papac pulls logs across an access road, nearly smashing a passing truck in the process; Collins targets a log that cost Joe´s friend a finger two years earlier; the ongoing conflict between Craig and Dave drives Gabe to call an emergency Rygaard meeting.
TV8
15:00
Agatos teisė   
Seriale pasakojama draudimo kompanijos teisės skyriaus vadovės trisdešimtmetį perkopusios Agatos Pšybyš istorija. Nepalankiai susiklosčius aplinkybėms moteris praranda prestižinį darbą ir turi vėl nuo nulio susikurti gyvenimą. Draugė Dorota pataria jai išsinuomoti patalpas ir jose įkurti savo teisės kontorą. Šis darbas bus didelis iššūkis, Agata supras kaip daug ko jinai nemoka ir kaip darbas kontoroje su įvairiomis bylomis ir įvairiais klientais skiriasi nuo darbo šiltoje juristės vietoje draudimo kompanijoje. Vis dėlto ši moteris pasiryžusi visko išmokti, susidoroti su naujovėmis, o gal net ir surasti tikrąją meilę...
LNK
15:00
Didingasis amžius   
Halit Ergenc, Meryem Uzerli, Nebahat Cehre.
Lietuvos ryto televizija
15:20
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
Viasat Explore
15:25
Techninio aptarnavimo komandos   
AMA”. Amerikos motociklininkų asociacija rengia vienas prestižiškiausių lenktynių Šiaurės Amerikoje. Hondos” komandai priklausantis motociklas, vairuojamas kanadiečio Migelio Duhamelio, gyvenančio Las Vegase, šįkart žiba išties puikiais rezultatais. Techninio aptarnavimo komanda tikisi, jog pirma vieta garantuota, tačiau be kovos jos tikrai nepasieksi.
Balticum TV
15:30
Tėvai už borto   
Humoro serialas (3) (D.Britanija, 2007 m.).
TV1
15:30
Goko stiliaus paslaptys   
Vedėjas: Gok Wan.
Ren Lietuva
15:50
Криминальные игры   
Документальный сериал
Star!
16:00
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
TV8
16:00
Inspektorius Morsas   
Serialas sukurtas pagal Coli‘o Dexter‘io detektyvines noveles. Irzlus, bet kultūringas inspektorius Morsas nagrinėja įvairiausias žmogžudystes, nutikusias Oksfordo apylinkėse. Po darbo jis mėgsta klausytis klasikinės muzikos, ypač – Vagnerio ir Mocarto, taip pat skaityti poeziją, spręsti kryžiažodžius ir gerti tikrą anglišką elį. Darbe jis skrupulingas ir itin atidus. Tiriant nusikaltimus inspektoriui Morsuei talkina šnekus ir labiau atsipalaidavęs seržantas Liuisas.
Baltijos TV
16:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
RenTV Baltic
16:10
Эхо из прошлого   
Год выхода: 2008 Жанр: Криминальная драма Режиссер: Андрей Коршунов В ролях: Анатолий Белый, Евгений Дятлов, Екатерина Стриженова, Джордж Анисимов, Наталья Бурмистрова, Игорь Головин (II), Екатерина Горина, Николай Гравшин, Рина Гришина, Игорь Копылов, Сергей Мурзин, Кирилл Полухин, Тамара Уржумова, Наталья Щербакова
Lietuvos ryto televizija
16:20
Mikropasauliai   
Dokumentinis serialas. N-7
Viasat Explore
16:25
Paskutinis automobilis   
Penki laimėtojai iš ankstesnių laidų grįžta varžytis dėl 50 000 dolerių čekio automobilio atnaujinimo darbams. Vienas laimingas nugalėtojas didžiuosis išskirtinio paskutiniojo automobilio titulu!
Star!
16:30
Stafford Brothers   
A reality series where we follow the lifestyle, entourage, relationships and success of Australia´s most popular DJ´s, The Stafford Brothers.
TV1
16:35
Būrėja   
VIASAT Nature
16:40
Gyvūnija ir augmenija   
Vabzdžiai – plačiausia gyvūnų grupė. Jų sėkmės paslaptis – ypatingas gebėjimas keisti pavidalą. Jie ginkluoti mirtinais ginklais ir dažnai demonstruoja protingą elgesį. Meksikoje skriesime kartu su milijonais drugelių. Pamatysime vabzdžius žudikus. Sužinosime, kodėl milžiniškų bičių patinėliai žūsta dėl patelių. Žygiuosime kartu su skruzdėmis. Ir leisimės į pavojingą kelionę su laumžirgiais.
Ren Lietuva
16:45
Криминальные игры   
Документальный сериал
Viasat History
16:50
Iš Rytų į Vakarus   
Pasakojimas apie civilizacijos gimimą ir suklestėjimą Artimuosiuose bei Vidurio Rytuose bei milžinišką jos įtaką Vakarams. Dauguma istorinių įvykių Vakarų pasaulyje buvo tik meninės, religinės ir socialinės evoliucijos Rytuose atspindžiai. Svarbiausiais pasaulio istorijai momentais milžinišką vaidmenį atliko Vidurio Rytai – ypatingas regionas, tūkstantį metų buvęs politiniu, ekonominiu ir kultūriniu pasaulio centras bei tiltu tarp Azijos, Afrikos bei Europos. Mokslo, teisės, monoteizmo, verslo, žmogaus teisių ir meninės išraiškos ištakos taip pat glūdi Rytuose. Ką jau kalbėti apie tūkstančius likusių rankraščių, Osmanų imperiją, Šilko kelią, konkistadorus ar renesansą, kurių be Rytų suklestėjimo net nebūtų buvę...
Sony Entertainment
16:50
Draugai   
Sužinojęs apie Reičel ir Džo santykius Rosas elgiasi taip pat, kaip sužinojęs apie Monikos ir Čandlerio santykius.
Star!
17:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
TV6
17:00
Jokių kliūčių!   
Iš šios laidos herojų galite ne tik pasijuokti, bet ir pasimokyti - drąsos, pasitikėjimo savimi ir nutrūktgalviško požiūrio. Britai, kurie mums atrodo šalti ir rimti, taškosi purve, pūkši baseine ir aimanuoja bėgdami per kliūtis...
Baltijos TV
17:00
Brolis už brolį   
Vladimir Steklov, Konstantin Strelnikov, Jaroslav Boiko.
Viasat Explore
17:15
Ekstremalios kelionės   
Adrienas Brody´is drąsiai pasitinka sunkumus, keliaudamas sunkiausiai pravažiuojamu pasaulyje džiunglių keliu neįtikėtinai drėgname Malaizijos atogrąžų miške.
Sony Entertainment
17:15
Draugai   
Įdegti bandnačiam Rosui nepasiseka. Reičel ir Džo bando pasiglamonėti nesijausdami keistai.
VIASAT Nature
17:30
Gyvūnija ir augmenija   
Džiunglėse, laukuose, dykumose ir ledynuose plėšrūnai kasdien kovoja su savo aukomis. Pamatysime, kaip gepardai medžioja stručius. Kaip šermuonėlis puola dešimteriopai didesnį triušį. Kaip ruonio jauniklius grobsto orkos. Kaip voverės pergudrauja gyvates. Ir kaip kiškialūpiniai šikšnosparniai puola aukas skriedami 100 kilometrų per valandą greičiu.
Ren Lietuva
17:35
Криминальные игры   
Документальный сериал
Sony Entertainment
17:45
Draugai   
Per pirmąjį Emos gimtadienį Reičel neleidžia pradėti švęsti, kol Ema neatsikėlusi.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV6
18:00
6 kadrai   
Balticum TV
18:00
Protėvių šauksmas   
Nuotykių serialas (12) (JAV, 2000 m.).
Viasat Explore
18:00
Nepaprastos gamyklos   
Apsilankysime Chrysler automobilių surinkimo gamykloje, kurioje žmonės ir robotai per dieną pagamina 1200 automobilių. O toliau jūsų laukia Oregon šaldytas maistas ir Ping golfo lazdos.
Viasat History
18:00
Karolio Didžiojo mitas   
Šioje serijoje pasakojama apie Karolio Didžiojo sąjungą su Romos popiežiumi, padėjusią nugalėti Lombardijos karalystę. Vėliau jis įsiveržė į Ispaniją, bet pasiekęs Saragosą, patyrė pirmą pralaimėjimą.
TV8
18:05
Rutos Rendel detektyvai   
Didžiosios Britanijos rašytojos Ruth Rendell novelių pagrindu sukurtas detektyvinis serialas narplioja knygose aprašytas mistines istorijas. Tarp jų – paslaptingas paauglės dingimas, mirtinos meilės dramos, dviejų nuomininkių nuodėmės, šaltakraujiškos žmogžudystės ir kiti nusikaltimai. Kriminalus tiria inspektorius Regas Veksfordas ir detektyvas Maikas Burdenas.
Sony Entertainment
18:10
Draugai   
Monika ir Čandleris leidžia Džo parašyti rekomendacinį laišką įvaikinimo tarnybai, vėliau sužino, kad šis išsiuntė parkeriu parašytą laišką.
VIASAT Nature
18:25
Laukinė Serbija   
Pačioje Balkanų regiono širdyje įsikūrusi Serbija vadinama Mažąja Europa . Šis pavadinimas visiškai tinka šaliai ir jos neįtikėtinai įvairiam kraštovaizdžiui bei gamtai. Kelionėje į gražiausias ir labiausiai nepaliestas laukinės Balkanų pusiasalio gamtos vietas pagrindinis dėmesys skiriamas didingiems, kvapą gniaužiantiems Serbijos apylinkių vaizdams ir unikaliam gyvūnijos pasauliui. Iki šiol niekas negalėjo visapusiškai apžvelgti šių neaprėpiamų teritorijų. Tačiau šiame dokumentiniame filme, pateikiančiame retus laukinių šakalų ir juodųjų gandrų kadrus, pirmą kartą pristatomas šis unikalus Europos regionas ir jame tarpstančių rūšių įvairovė.
Ren Lietuva
18:25
Криминальные игры   
Документальный сериал
Star!
18:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
TV6
18:30
6 kadrai   
Sony Entertainment
18:40
Draugai   
Monika ir Reičel susiginčija, kuriai atiteks baisusis Fibi paveikslas. Džo supyksta ant Čandlerio, nes šis pamelavo, kad žiūrėjo jo perklausos vaizdajuostę.
Viasat Explore
18:45
Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų pakrantės apsauga   
Lūžtančios bangos ir besikeičiantys potvyniai gena laivus ant seklumų Kolumbijos upės seklumų ruože, sužalodami jūreivius ir smarkiai apgadindami laivus.
Star!
19:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Balticum TV
19:00
Komisaras Manara   
Detektyvinis serialas (3) (Italija, 2009 m.) (N-7).
Viasat History
19:00
Gandis – Mahatmos gimimas   
Šiame seriale išsamiai pasakojama apie Gandžio gyvenimą ir nagrinėjami jo santykiai su žmona, jo prieštaringas požiūris į rases ir jo vaidmuo siekiant Indijos nepriklausomybės. Pasauliniame lygmenyje Gandžio pėdomis sekė Martinas Liuteris Kingas, Dalai Lama ir galybė taikių judėjimų. Jis neginčytinai yra gerbiamas Indijos Tautos tėvas , tačiau egzistuoja ir kita, mažiau žinoma jo pusė. Šiame seriale detaliai pasakojama apie Gandžio iškilimą, įsitraukimą į politiką ir jo kampaniją siekti Indijos nepriklausomybės.
Sony Entertainment
19:10
Primadonos mirtis   
Džein gina bendraklasės nužudymu įtariamą paauglę ir iš užmaršties ištraukia paslaptis, daugelį metų gaubiančias merginos tėvo dingimą.
VIASAT Nature
19:20
Orangutanų dienoraštis   
Steve‘as su komanda gelbsti orangutanų jauniklę Elę. Žuvus jos motinai, žmonės ją augino neteisėtai. Sukrėsta mažylė nieko negeria ir neėda. Steve‘as ją parveža į Borneo orangutanų išlikimo fondo centrą, čia ji atsigaus.
Ren Lietuva
19:20
Криминальные игры   
Документальный сериал
Star!
19:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Lietuvos ryto televizija
19:30
Laukinių kačių nuotykiai   
Dokumentinis serialas. Naujoji Zelandija
Viasat Explore
19:30
Didieji pardavimai   
Stulbinantys vaizdai yra Ritchie Bros prekyvietės parašas Chilliwack´e, Britų Kolumbijoje. Čia darbuotojams pateikiamas išbandymas, kai pačiame aukciono įkarštyje rampoje užgęsta ekskavatorius.
Viasat Explore
19:55
Didieji pardavimai   
Edmontono aukcionas siekia tapti didžiausiu rugsėjo mėnesio aukcionu. Čia galybė didelių agregatų: nuo vamzdžių klojimo iki vikšrinių traktorių, – šis pardavimas tikrai patenkins galybę pirkėjų.
Balticum TV
20:00
Aivenhas   
Romantinis nuotykių serialas (1) (D.Britanija, JAV, 1997 m.) (N-7).
Viasat History
20:00
Tylusis karas: povandeniniai mūšiai   
Šis epizodas tyrinėja nuolatinę kovą tarp šalių, siekiančių technologinio pranašumo, nes Sovietai sukūrė povandeninius laivus, pranašesnius už bet kokius Vakarų sukurtus laivus.
Sony Entertainment
20:05
Primadonos mirtis   
Kartu su Greisonu prižiūrėdama teisės studentės darbą atstovaujant kompiuterių kompanijos darbuotojos interesus Džein stoja į kovą su buvusia savo mokytoja Stenfordo teisės mokykloje.
Ren Lietuva
20:10
Криминальные игры   
Документальный сериал
VIASAT Nature
20:15
Orangutanų dienoraštis   
Steve‘as padeda į centrą pargabenti patelę su mažyliu. Jų būklė sukrečianti, vieni kaulai ir oda. Norint išlikti jiems reikia priaugti svorio, todėl kitos dvi dienos bus itin svarbios.
RenTV Baltic
20:20
ТАЙНЫ СЛЕДСТВИЯ 9   
ПРЕМЬЕРА. Сериал. 1-4 серии
Viasat Explore
20:20
Medienos karaliai   
Andre reikia vykti į Ontariją vadovauti savo pirmoms statyboms per 6 metus; Beatas turi bendradarbiauti drožinėjant barzdotą draugą, o Peter´is gali bet ką padaryti, kad pailsėtų nuo Bryan´o Jr.
Star!
21:00
Hollywood Girls Night   
Join The Alis as they get together with their girlfriends for an evening filled with surprises and uncensored girl talk. Nothing is off limits!
Baltijos TV
21:00
Grubus žaidimas   
Scott Cohen, Callie Thorne, Mehcad Brooks.
Info TV
21:00
Viasat History
21:00
Slaptos draugijos   
Dr Marian Fussel ieško įkalčių apie legendinį iliuminatų ordiną, o taip pat tiria ir kitas slaptąsias draugijas, tariamai prasidėjusias antikos laikais.
Ren Lietuva
21:05
Криминальные игры   
Документальный сериал
VIASAT Nature
21:10
Orangutanų dienoraštis   
Vienam didžiausių orangutanų, Zoro, šiandien šventė. Po trylikos metų jis pagaliau bus paleistas į laisvę. Steve‘as padeda jį nugabenti į salą, kuri taps naujais Zoro namais.
Viasat Explore
21:10
Žmogus pries Žemę   
Sniegas gali būti visa griaunanti jėga. Tačiau ar įmanoma ją sušvelninti? Ar mums pavyks kada nors pažaboti gamtos reiškinius? Skamba nerealistiškai? Britų verslininko Richardo Bransono sūnus eko keliautojas Samas Bransonas susitinka su įvairių šalių mokslininkais, siekiančiais mokslinę fantastiką paversti tikrove. Šiuolaikinis mokslas suteikė žmogui beprecedentę galimybę apsisaugoti nuo gamtos išdaigų, ir šioje srityje pasiekiama vis daugiau kvapą gniaužiančių rezultatų. Ar gali būti, kad netolimoje ateityje mums pavyks kontroliuoti tai, apie ką mūsų protėviai galėjo tik svajoti?
TV6
21:30
Bobo užkandinė   
Mėsaininė Bobo užkandinė” priklauso ponams Belčeriams – Bobui, Lindai, Tinai, Džinai ir Luizai. Nors Bobo mėsainiai tokie skanūs, kad galima liežuvį praryti, džiaugsmas dingsta, kai juos reikia parduoti lankytojams: šeimos vaikučiai atrodo nekokie pagalbininkai! Dar vienas galvos skausmas – Džimio Pesto restoranas, su kuriuo reikia be paliovos kautis konkurencijos mūšyje. Kurioziškų situacijų ir sarkastiškų dialogų čia tikrai gausu!
Info TV
21:30
Ren Lietuva
21:55
Криминальные игры   
Документальный сериал
Star!
22:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
LRT Televizija
22:00
ImperijaIstorinis mini serialas   
JAV. 2005 m. N-7. 4, 5, Režisieriai: John Gray, Kim Manners, Greg Yaitenes.
TV6
22:00
Žmogžudystė   
Detektyvai Sara Linden ir Stivenas Holderis narplioja jaunos merginos dingimo priežastis.
Baltijos TV
22:00
Grubus žaidimas   
Scott Cohen, Callie Thorne, Mehcad Brooks.
Viasat Explore
22:00
Laukinė Kanada su Ray‘umi Mearsu   
The Company That Built A Country. Travelling across land and by canoe Ray tells the tells history from creation to the present day story of one of the greatest companies the world has ever known - the Hudson’s Bay Company.
Viasat History
22:00
Istoriją nulėmusios moterys   
Ji valdė armijas, statė karo laivus ir buvo negailestinga su konkurentais. Kleopatra ir šiandien yra legenda, o jos istorija suteikė daug medžiagos nesuskaičiuojamiems romanams bei filmams.
VIASAT Nature
22:05
Žemės planeta   
Taiga – tai paslaptingas spygliuočių medžių pasaulis. Šių medžių juosta supa visą pasaulį, ją skiria tik vandenynas. Čia auga trečdalis visų pasaulio medžių. Gyvūnijos čia nedaug, nors galima pamatyti vieną kitą ernį arba lūšį. O Šiaurės Amerikos ir Europos lapuočių miškuose gyvūnijos gausu. Kas septyniolika metų čia galima išvysti stulbinamą reginį. Cikadų jaunikliai išlenda iš žemės ir sudaro didžiausią vabzdžių spiečių pasaulyje. Pamatysime milžiniškus Kalifornijos medžius ir jų gyventojus. Generolas Šermanas – tai didysis mamutmedis, dešimt kartų didesnis už mėlynąjį banginį. Netoliese auga ir pušys, senesnės už Egipto piramides.
Star!
23:00
Elements of Style   
How do you define style?
VIASAT Nature
23:00
Nepaprasti Afrikos laukiniai gyvūnai   
Nuo zebro dryžių iki vadinamosios žirafos tylos – atraskite atsakymus į sunkiausius kada nors apie Afrikos gyvūnus užduotus klausimus.
TV6
23:00
24 valandos   
12:00 Noon-1:00 P.M.
Viasat Explore
23:00
Ekstremalioji Kanada   
Jukonas garsėja kvapą gniaužiančiais ledynais, tad šioje serijoje pamatysime, kaip Charley sekasi stovyklauti ant milžiniškų ledo lyčių. Palikęs ledynus, Charley patrauks į miškus, ir padedamas vietinio eksperto, išsiaiškins, kaip įmanoma sugyventi su kaimynystėje gyvenančiais grizliais ir briedžiais. Kelionė artėja prie pabaigos, o Charley‘iui dar liko aplankyti paskutinę Kanados provinciją. Iki jos jis keliaus legendiniu Rocky Mountaineer traukiniu.
Viasat History
23:00
Senovinės juodosios operacijos   
Sikarijai buvo specialiųjų pajėgų būrys, kovojęs prieš Romos įsibrovėlius Jeruzalėje. Šie kariai pabaigoje bus užguiti Masados tvirtovės kalvos viršūnėje.
Sony Entertainment
23:00
Grožio peilis   
Šonas ir Kristianas ima lankytis grupiniuose prichoterapijos užsiėmimuose, mėgindami išspręsti aštrėjančias savo problemas.
Balticum TV
23:10
Džentelmenas   
Kriminalinis serialas (15) (Kanada, 2011 m.) (N-14).
Star!
23:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
Lietuvos ryto televizija
23:30
Praeities šešėliai   
Detektyvinis serialas. Rež. J. Eastas. Vaid. R. Penry-Jonesas, Ph. Davisas, St. Pembertonas. D. Britanija. 2012 m. N-14
Ren Lietuva
23:35
Криминальные игры   
Документальный сериал
Sony Entertainment
23:55
Nip Tuck   
Kai virš Šono ir Kristiano praktikos tvenkiasi juodi debesys, jie atranda augančią nelegalią injekcinių” procedūrų rinką.
2014.10.27 Pirmadienis
TV8
00:10
Inspektorius Morsas   
Serialas sukurtas pagal Coli‘o Dexter‘io detektyvines noveles. Irzlus, bet kultūringas inspektorius Morsas nagrinėja įvairiausias žmogžudystes, nutikusias Oksfordo apylinkėse. Po darbo jis mėgsta klausytis klasikinės muzikos, ypač – Vagnerio ir Mocarto, taip pat skaityti poeziją, spręsti kryžiažodžius ir gerti tikrą anglišką elį. Darbe jis skrupulingas ir itin atidus. Tiriant nusikaltimus inspektoriui Morsuei talkina šnekus ir labiau atsipalaidavęs seržantas Liuisas.
Balticum TV
00:10
Džentelmenas   
Kriminalinis serialas (16) (Kanada, 2011 m.) (N-14).
TV1
00:35
Goko stiliaus paslaptys   
Vedėjas: Gok Wan.
Viasat Explore
00:40
FTB: kova su nusikalstamumu   
FTB specialusis agentas Mike´as Clarke´as imasi Albanijoje įvykdytos žmogžudystės tyrimo. Jo pastangos išnarplioti bylą atveda jį į Bronksą, kur vis dar neatskleista Mary Beal nužudymo paslaptis.
Sony Entertainment
00:45
Grožio peilis   
Kristianą ir Šoną Los Andžele aplanko pikta ir kandi Džulija ir praneša gyvenimą aukštyn kojomis verčiančią naujieną. Apsilankymo metu ji atstumia abiejų meilikaujančių vyrų dėmesį.
Viasat History
00:50
Viduramžių numirėliai   
Aginkorto mūšis. Nerasti negyvėliai. Kai 1415 metais anglų kariuomenė sutriuškino prancūzus, 7000 prancūzų kilmingųjų buvo palaidoti masinėse kapavietėse. Tačiau kodėl iki šiol nerasti karių palaikai?
VIASAT Nature
01:00
Dėl dramblių meilės   
Persikelsime į Afriką ir pamatysime, kaip prižiūrimi našlaičiai drambliukai. Reabilitacijos centrą įsteigė ir jame darbuojasi Daphne Sheldrick su savo dukra Angela. Jos atsidavusios savo darbui ir su drambliukais dažnai užmezga ypatingą ryšį. Vieną gražią dieną į centrą atvežama drambliukė Sitė, kurios mamą nušovė brakonieriai. Tokiems jaunikliams pavojų kelia dehidratacija ir ligos. Prižiūrėti drambliukus ir paleisti juos į laisvę yra labai sunku, tačiau rezultatas visuomet paglosto širdį.
Viasat Explore
01:30
FTB: kova su nusikalstamumu   
FTB specialusis agentas Mike´as Clarke´as imasi Albanijoje įvykdytos žmogžudystės tyrimo. Jo pastangos išnarplioti bylą atveda jį į Bronksą, kur vis dar neatskleista Mary Beal nužudymo paslaptis.
Sony Entertainment
01:35
Primadonos mirtis   
Džein gina bendraklasės nužudymu įtariamą paauglę ir iš užmaršties ištraukia paslaptis, daugelį metų gaubiančias merginos tėvo dingimą.
LRT Televizija
01:45
Senis   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 1977–2009 m. N-7.
Viasat History
01:50
Mao: kiniška istorija   
1959-1969: Didysis badmetis ir Kultūrinė revoliucija
Star!
02:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat Explore
02:20
Ypatingosios operacijos   
Kai teroristai Limoje įsiveržia į Japonijos ambasadoriaus rezidencijoje vykstantį vakarą, paimdama 450 įkaitų, drąsioje specialiųjų pajėgų operacijoje komandosai iškasa tunelį po rezidencija.
Sony Entertainment
02:25
Primadonos mirtis   
Kartu su Greisonu prižiūrėdama teisės studentės darbą atstovaujant kompiuterių kompanijos darbuotojos interesus Džein stoja į kovą su buvusia savo mokytoja Stenfordo teisės mokykloje.
Star!
02:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
LRT Televizija
02:45
Auksinė Agatos Kristi kolekcija. Puaro 13   
Detektyvas. Didžioji Britanija. 2013 m. N-7. Numirėlio kvailystė (Dead Man‘s Folly).
VIASAT Nature
03:00
Liūtų karalystės įstatymai   
Tanzanija, Serengečio nacionalinis parkas. Čia gyvena keturiasdešimties liūtų būrys. Liūtai sutrinka po karaliaus mirties. Motinos su jaunikliais pasišalina, nes naujai išrinktas vadas išskers ankstesniojo karaliaus palikuonis. Likusios patelės trokšta galingo valdovo, galinčio susilaukti stiprių palikuonių. Jos kviečia į savo teritoriją atsiskyrėlius patinus. Šie kaunasi tarpusavyje, kol išsiaiškinamas stipriausias. Karalių pasirenka patelės. Šiame filme atidžiai tiriamas atrankos procesas.
Viasat History
03:00
Ledinis Mongolijos kapas   
Ledinių Mongolijos stepių centre Prancūzijos ir Mongolijos mokslinė ekspedicija ruošiasi atkasti skitų kario kapą, kuriam jau 2300 metų. Laiko liko nedaug, kadangi globalinis atšilimas gali visam laikui sunaikinti šio pirmojo kolonisto, atvykusio įsikurti Mongolijos teritorijoje su savo klanu, palaikus. Dėl mirusiųjų laidojimo giliai po žeme bei ekstremalių klimato sąlygų archeologams galbūt pavyks rasti laiko nepaliestą kapą, kurį išsaugojo šaltis. Pagrindinis Sirgalo kapas, kurio diametras 16 metrų, yra didžiausias Mongolijos Altajuje. Jį dengia tonos akmenų, kuriuos reikia nurinkti rankomis.
Lietuvos ryto televizija
03:05
Praeities šešėliai   
Detektyvinis serialas. Rež. J. Eastas. Vaid. R. Penry-Jonesas, Ph. Davisas, St. Pembertonas. D. Britanija. 2012 m. N-14
Viasat Explore
03:55
Techninio aptarnavimo komandos   
AMA”. Amerikos motociklininkų asociacija rengia vienas prestižiškiausių lenktynių Šiaurės Amerikoje. Hondos” komandai priklausantis motociklas, vairuojamas kanadiečio Migelio Duhamelio, gyvenančio Las Vegase, šįkart žiba išties puikiais rezultatais. Techninio aptarnavimo komanda tikisi, jog pirma vieta garantuota, tačiau be kovos jos tikrai nepasieksi.
VIASAT Nature
04:00
Didžiaausės Namibijos lapės   
Šių lapių ilgos, didžiulės ausys iš toli išgirsta grobio skleidžiamus garsus. Didžiaausės lapės ėda tik vabzdžius, bet pastaruoju metu jų populiacija ėmė nykti. Margit Du Toit bando jas gelbėti. Ji aiškina ūkininkams, kad šios lapės jiems nepavojingos. Tačiau kilo nauja grėsmė – elektrinės tvoros. Kokia ateitis laukia šio nedidelio žinduolio? Lapės gyvena prie Namibijos ūkių, todėl nuotykių tikrai bus. Šio mielo padarėlio gyvenimas pradžiugins jūsų širdį.
Viasat Explore
04:50
Paskutinis automobilis   
Penki laimėtojai iš ankstesnių laidų grįžta varžytis dėl 50 000 dolerių čekio automobilio atnaujinimo darbams. Vienas laimingas nugalėtojas didžiuosis išskirtinio paskutiniojo automobilio titulu!
Viasat History
05:00
Čačapoja: kariai rūke   
Čačapojų kultūra suklestėjo 800-1500 mūsų eros metais Šiaurės Peru, daugiau nei 3000 metrų aukštyje virš jūros lygio. Iki šiol niekas negali pasakyti, ar čačapojai atkeliavo iš džiunglių ar kalnų, tačiau jie apsigyveno kalnuotuose Peru džiunglių pakraščiuose – vietovėje, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo visiškai nepritaikyta gyvenimui. Filmavimo grupė, kurią sudaro archeologai, speleologai, gelbėtojai ir ypatingai sunkiomis sąlygomis įpratę dirbti operatoriai, iškeliauja į Peru, kur domėsis čačapojų tradicijomis ir gyvenimo būdu. Ši specialistų grupė tyrinės legendines čiulpas – taip vadinamus čačapojų laidojimo bokštus, kuriuos buvo priimta įrengti ant pačių stačiausių uolų kraštų. Protu nesuvokiamos konstrukcijos, paslaptingi petroglifai, mumijos, slepiančios užkoduotas žinias ir paslaptingi, kalnuose paslėpti sarkofagai – visa tai slepia kadaise klestėjusi Čačapojos civilizacija. Šis dokumentinis filmas pasistengs įminti daugumą ikikolumbinės Peru kultūros paslapčių.
VIASAT Nature
05:00
Kroatijos vandens lobiai   
Pažiūrėkite, kaip įvairių rūšių gyvūnai ir augalai visus metus išgyvena Plitvicos girioje – saugomoje, ežerus supančioje miškingoje vietovėje, reguliuojančioje klimatines teritorijos sąlygas.
Sony Entertainment
05:10
Detektyvė Rizoli. 4 sezonas   
Pirmoje sezono serijoje bendruomenės paradas baigiasi mirtimi. Į paviršių kyla nesutarimai šeimoje ir politikoje.
Star!
06:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
Viasat History
06:00
Gimimas, vedybos ir mirtis viduramžiais   
Istorikė Helena Castor atskleidžia, kad vedybas viduramžiais žmonės nebūtinai pasirinkdavo patys, o jaunikis ir nuotaka dažnai būdavo tik paskutinė jų tėvų dėliojamos dėlionės dalis.
VIASAT Nature
06:00
Gyvūnai visą parą   
RSPCA inspektorė Emma Ellis išgelbėja du blusų ir erkių suerzintus šunis. Taip pat sekame Styvą ir Skvirtą – reabilituotus didžiagalvius vėžlius, išskraidintus į saulėtą Gran Kanarijos prieglobstį.
Viasat Explore
06:10
Prieš gamtos stichiją   
Havajai - tai rojus! Tačiau tai labiausiai izoliuotos salos pasaulyje. Įvykus nelaimei, yra tik viena vieta pagalbai gauti ir vienas būdas ten patekti, kad išgyventumėte - tai oro pagalbos tarnyba.
Star!
06:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat Explore
06:35
Prieš gamtos stichiją   
Havajai - tai rojus! Tačiau tai labiausiai izoliuotos salos pasaulyje. Įvykus nelaimei, yra tik viena vieta pagalbai gauti ir vienas būdas ten patekti, kad išgyventumėte - tai oro pagalbos tarnyba.
Sony Entertainment
06:45
Čakas. 4 sezonas   
Štabe radus nužudyto žmogaus kūną patikrinamos Čako lyderio savybės.
TV3
06:50
Slibinų dresuotojai   
Kai vikingų paauglys Hikupas drauge su slibinu Bedančiu išgelbėjo Berko kaimelio gyventojus, tai įkvėpė žmones ir drakonus pabandyti sugyventi santarvėje. Tačiau tai ne taip lengva – trukdo vikingų neišprusimas ir kartais labai pavojingi slibinų instinktai. Hikupo tėvas sumano įsteigti Berko Drakonų Akademiją, kurioje kiekvienas smalsuolis apie drakonus gali sužinoti viską ir net išmokti slibinų dresūros meno. Vikingų paaugliai, net ir neklaužados, pradeda lankyti originaliąją Akademiją. Serialas sukurtas pagal garsų, dviems Oskarams nominuotą filmą Kaip prisijaukinti slibiną .
Star!
07:00
Elements of Style   
How do you define style?
Viasat Explore
07:00
Laukinė Kanada su Ray‘umi Mearsu   
The Company That Built A Country. Travelling across land and by canoe Ray tells the tells history from creation to the present day story of one of the greatest companies the world has ever known - the Hudson’s Bay Company.
VIASAT Nature
07:00
Gepardų dienoraščiai   
Kartu su susijaudinusia Emili keliaujame pasiimti keturių naujų daug žadančių gepardų. Stebime vieno laikotarpio pabaigą, nes Angelas ir Melda pasitraukia iš Anatolijos šunų veisimo programos.
Baltijos TV
07:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Star!
07:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
VIASAT Nature
07:30
Gepardų dienoraščiai   
Gepardų prieglaudai suteikiama galimybė persikelti į naują vietą. Indijos prezidentas surengia specialų vizitą ir gauna galimybę akis į akį susitikti su populiariausia didžiąja kate Džozefu.
Sony Entertainment
07:35
Visas ratas   
Kiekvienoje serijoje išvysite dviejų personažų pokalbį restorane. Kitoje serijoje vienas iš jų kalbėsis su nauju personažu. Paskutinėje serijoje susitiks visi vienuolika serialo herojų ir paaiškės, kas juos visus sieja.
TV8
07:40
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
TV1
07:45
Nugalėtoja   
Victoria Justice, Leon Thomas III, Matt Bennett, Elizabeth Gillies.
TV3
07:50
Brazilijos aveniu   
Tai istorija apie ilgai planuotą kerštą ir seną neužmirštą meilę. Mažajai Ritai gyvenimą sugriovė godi, jokių skrupulų neturinti moteris, vardu Karmina. Ji pražudė mergytės tėvą, o sutikusi turtingą futbolininką suviliojo jį dėl turtų ir mažąją Ritą išvežė į sąvartyną. Skurde, tarp šiukšlių, Rita sutiko berniuką Batatą, šis prižadėjo ją globoti ir mylėti amžinai. Tačiau netrukus Ritą priglaudė nauja šeima ir pavadino Nina, o Batata tapo Chorche, ir taip vaikų porelė išsiskyrė. Po daugelio metų jiedu vėl susitiks, kai Rita grįš keršyti jai gyvenimą sugriovusiai Karminai. Ar įsimylėjėliai užaugę pažins vienas kitą, ar jų prisiektai meilei bus lemta gyvuoti intrigų kupiname pasaulyje?
LNK
07:50
Volkeris, Teksaso reindžeris   
Sheree J. Wilson, Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr..
Sony Entertainment
08:00
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose gilinasi į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Nuo vaikystės iki debiuto kino industrijoje, jų sėkmės (ir nesėkmės) – kiekvienas BAFTA laimėjęs aktorius ir režisierius duoda įdomų atvirą interviu prisėdęs prieš gyvą auditoriją.
Viasat Explore
08:00
Ekstremalioji Kanada   
Jukonas garsėja kvapą gniaužiančiais ledynais, tad šioje serijoje pamatysime, kaip Charley sekasi stovyklauti ant milžiniškų ledo lyčių. Palikęs ledynus, Charley patrauks į miškus, ir padedamas vietinio eksperto, išsiaiškins, kaip įmanoma sugyventi su kaimynystėje gyvenančiais grizliais ir briedžiais. Kelionė artėja prie pabaigos, o Charley‘iui dar liko aplankyti paskutinę Kanados provinciją. Iki jos jis keliaus legendiniu Rocky Mountaineer traukiniu.
Viasat History
08:00
Laiko komanda   
Laiko komandos ekspertai tyrinėja didžiulį miškingą pylimą golfo klube, kur prieš 90 metų buvo kulkosvaidžių šaudykla. Ten jie randa dešimtis tūkstančių panaudotų kulkų.
VIASAT Nature
08:00
Gyvūnų viltis   
Mobiliuoju telefonu nufilmuojamas narsus elnio išgelbėjimas, ir neįtikėtinas savanoris pakartoja šį poelgį.
TV8
08:05
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Sony Entertainment
08:25
Draugai   
Monika ir Čandleris leidžia Džo parašyti rekomendacinį laišką įvaikinimo tarnybai, vėliau sužino, kad šis išsiuntė parkeriu parašytą laišką.
TV8
08:30
Daktarės Zaicevos dienoraštis   
Aleksandra – herojė, kurią ką tik paliko jos sužadėtinis. Po eilinės verkimo ir besaikio šokolado valgymo rutinos morališkai palaužta mergina nusprendžia tapti… chirurge! Aleksandra pradeda naujas meilės paieškas ir atsiduria net tarp dviejų potencialių kandidatų į jos širdį – tarp chirurgo ir ginekologo. Tai subtili, ironiška komedija su juodojo humoro prieskoniu, televizijos kritikų vadinama Grei anatomijos , Sekso ir miesto bei Bridžitos Džouns dienoraščio mišiniu.
Viasat Explore
08:45
Gentis   
Bruce´as Parry keliauja į Himalajų kalnus Butane pagyventi su izoliuota lajapų gentimi. Jie - atsidavę budistai ir jakų augintojai, kurie pusę metų būna gilaus sniego atskirti nuo išorės pasaulio.
Sony Entertainment
08:55
Draugai   
Monika ir Reičel susiginčija, kuriai atiteks baisusis Fibi paveikslas. Džo supyksta ant Čandlerio, nes šis pamelavo, kad žiūrėjo jo perklausos vaizdajuostę.
TV3
08:55
Meilės sūkuryje   
Daug meilės ir neapykantos, romantiškų akimirkų ir intrigų, draugystės, ištikimybės išbandymų patiria serialo herojai. Laukia ilgas, kartais skaudus tikrosios meilės paieškų kelias ”Meilės sūkuryje”.
VIASAT Nature
08:55
Gyvūnų gelbėjimo būrys   
Vankuveryje į priemiesčio namo kiemą atklydo lokė su dviem lokiukais. Gamtosaugininkai surengia gelbėjimo operaciją ir perkelia šeimyną į jos gyvenamąją aplinką. Tą padaryti jiems padeda Mattas Bakeris. Niukaslyje veterinaras Jasonas Athertonas gydo triušiukę Gabrielę, susižeidusią ant batuto.
Star!
09:00
Hollywood Girls Night   
Join The Alis as they get together with their girlfriends for an evening filled with surprises and uncensored girl talk. Nothing is off limits!
LRT Televizija
09:00
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Italija, Austrija. 2009 m. N-7.
Viasat History
09:00
Napoleonas   
Maltos užkariavimas, Prancūzijos laivyno sutriuškinimas prie Abukyro ir grįžimas į Prancūziją. Karinė Napoleono nesėkmė, virtusi kultūriniu triumfu: šiuolaikinės egiptologijos gimimas.
Baltijos TV
09:00
Brolis už brolį   
Vladimir Steklov, Konstantin Strelnikov, Jaroslav Boiko.
TV1
09:00
Zoro   
РТР Планета Балтия
09:05
Кузькина мать. Итоги   
БАМ - молодец!.
Sony Entertainment
09:25
Čakas. 4 sezonas   
CŽV planuojant nužudyti Vivjen Volkov, netikėtu jos sąjungininku tampa ir apsaugoti bando Čakas.
TV8
09:30
Mano mažasis ponis   
Tai spalvingos, ryškios, pozityvios, šiltos mažųjų žiūrovų dievinamų herojų – ponių draugystės istorijos. Vaivorykštės spalvomis akį traukiantys poniai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, individualiais charakteriais, mėgsta diskutuoti ir mokosi priimti sprendimus. Jie puoselėja gražiausias vertybes, o savo magiškoje pasakų šalyje neria į neįtikėčiausius nuotykius ir išbandymus, todėl jais žavisi ne tik mergaitės, bet ir berniukai. Nors be galo mielas, šis animacinis filmukas nėra pernelyg sentimentalus. Pateiktas su puikiu humoru. Pasakiška spalvų karalystė, rodos, visai čia pat, prie mūsų, kur žavingieji poniai gyvena su savo broliais ir sesėmis, tėčiais ir mamomis, net seneliais – išmintingaisiais poniais, o jų kaimynystėje įsikūręs ir vienas kitas monstras.
Viasat Explore
09:40
Išgelbėkite mūsų verslą   
Peteris lankosi baldų su nuolaida parduotuvėje Santa Anoje Kalifornijoje, kur broliai Neitas ir Braisas nesutaria, kuris turėtų vadovauti verslui ir kaip reikėtų pasidalinti pelną.
Star!
10:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
LRT Televizija
10:00
Namelis prerijose   
Nuotykių serialas šeimai. JAV. 1974–1983 m.
TV3
10:00
Paskutinis iš Magikianų   
Naujojo serialo pagrindinis herojus Karenas – žmogus, kuris nenusilenkia besikeičiančiam pasauliui. Jo mobilusios telefonas monochrominis, jis neturi elektroninio pašto ir niekada nėra bendravęs per skaipą. Karenas visą gyvenimą svajojo apie sūnų, bet augina tris dukras. Jaunesnioji dukra žaidžia arkadinius žaidimus Ipad‘e, vidutinioji visą laiką sėdi internete, o vyresnioji išvis susiruošė tekėti. Karenas Magikianas – tikras armėnas ir jam svarbiausia – tradicijos. Todėl taikytis su progresyviu savo dukrų požiūriu į gyvenimą jis nesiruošia!
TV6
10:00
Gelbėtojai Havajuose   
Kultinis amerikiečių serialas, kurį pamėgo daugybė televizijos žiūrovų visame pasaulyje. Leitenanto Mičo vadovaujama pakrantės gelbėtojų tarnyba akylai stebi, kas vyksta auksiniuose paplūdimiuose ir vandenyno bangose. Pakrantė – šauniosios komandos veiklos zona. Svajonių rojuje – Havajuose – poilsiautojų laukia atostogų malonumai, tačiau tyko ir pavojai. Dailiai nuaugusios, seksualios, raudonais maudymosi kostiumėliais vilkinčios merginos ir sportiški, bronziniu įdegiu besipuikuojantys vyrukai - puiki komanda, pasirengusi bet kokiom ekstremaliom situacijom. Jie nuolat treniruojasi ir atlieka sudėtingas užduotis, reikalaujančias ypatingų įgūdžių – greitos reakcijos, fizinės jėgos, psichologinio tvirtumo. Ar bereikia priminti, kad visi jie – nepralenkiami vandens sporto šakų virtuozai – plaukia ir nardo lyg jūros gelmių gyventojai, jų banglentės tobulai gaudo vėjus, o kateriai skrodžia stačias vandenyno bangas. Seriale Gelbėtojai yra viskas, ko trokšta poilsio ir pramogų išsiilgę žiūrovai: nuostabi vandenyno pakrantė, gražios moterys, sportiški vyrai, nuotykiai, azartas, ekstremalūs įvykiai ir svaiginanti romantika.
TV8
10:00
Viasat History
10:00
Karalienės Viktorijos epochos ūkininkai   
Pasibaigus Naujųjų metų šventimui, ūkininkams vėl tenka kibti į darbus. Šįkart jų laukia – skubus remontas. Į pagalbą Rūta, Aleksas ir Pyteris kviesis medkirtį, kalvį ir krepšių pynėją.
Baltijos TV
10:00
Brolis už brolį   
Vladimir Steklov, Konstantin Strelnikov, Jaroslav Boiko.
VIASAT Nature
10:15
Kroatijos vandens lobiai   
Pažiūrėkite, kaip įvairių rūšių gyvūnai ir augalai visus metus išgyvena Plitvicos girioje – saugomoje, ežerus supančioje miškingoje vietovėje, reguliuojančioje klimatines teritorijos sąlygas.
Viasat Explore
10:25
Gigantiškų objektų pervežimas   
Žvilgsnis į du skirtingus gigantiškus mechanizmus, naudojamus Teksase krovininių traukinių perkėlimui.
TV3
10:30
Paskutinis iš Magikianų   
Naujojo serialo pagrindinis herojus Karenas – žmogus, kuris nenusilenkia besikeičiančiam pasauliui. Jo mobilusios telefonas monochrominis, jis neturi elektroninio pašto ir niekada nėra bendravęs per skaipą. Karenas visą gyvenimą svajojo apie sūnų, bet augina tris dukras. Jaunesnioji dukra žaidžia arkadinius žaidimus Ipad‘e, vidutinioji visą laiką sėdi internete, o vyresnioji išvis susiruošė tekėti. Karenas Magikianas – tikras armėnas ir jam svarbiausia – tradicijos. Todėl taikytis su progresyviu savo dukrų požiūriu į gyvenimą jis nesiruošia!
TV1
10:45
Karadajus   
Kenan Imirzalioglu, Berguzar Korel, Cetin Tekindor.
Sony Entertainment
11:00
Visas ratas   
Kiekvienoje serijoje išvysite dviejų personažų pokalbį restorane. Kitoje serijoje vienas iš jų kalbėsis su nauju personažu. Paskutinėje serijoje susitiks visi vienuolika serialo herojų ir paaiškės, kas juos visus sieja.
Star!
11:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV6
11:00
Dingusiųjų paieškos grupė   
Belgijos federalinės policijos dingusių žmonių skyrius imasi visų priemonių, kad reikiamu metu vaikui ar suaugusiam galėtų skubiai suteikti reikalingą pagalbą. Vienos komandos bylos – tiesiog šeimyniniai konfliktai ar klaidingi pavojaus signalai, o kitos – įvairūs nusikaltimai, pradedant šantažavimu ir terorizmo. Komandos nariams vos belieka laiko asmeniniam gyvenimui, todėl jų antrosios pusės turi išlikti labai kantrios...
Viasat Explore
11:15
Floridos pakrančių apsauga   
Pakrantės apsaugos tarnyba bando išgelbėti skęstantį laivą, o vėliau bando įtikinti jo kapitoną palikti laivą.
VIASAT Nature
11:15
Gyvūnų viltis   
Mobiliuoju telefonu nufilmuojamas narsus elnio išgelbėjimas, ir neįtikėtinas savanoris pakartoja šį poelgį.
Sony Entertainment
11:25
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose gilinasi į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Nuo vaikystės iki debiuto kino industrijoje, jų sėkmės (ir nesėkmės) – kiekvienas BAFTA laimėjęs aktorius ir režisierius duoda įdomų atvirą interviu prisėdęs prieš gyvą auditoriją.
Star!
11:30
Pop Profiles   
This series is dedicated to the most iconic pop stars of our time. Each star´s story is told chronologically through their major hit singles.
TV1
11:40
Toks gyvenimas   
Galina Petrova, Irina Sidorova, Ramilya Iskander.
Sony Entertainment
11:50
Draugai   
Monika ir Čandleris leidžia Džo parašyti rekomendacinį laišką įvaikinimo tarnybai, vėliau sužino, kad šis išsiuntė parkeriu parašytą laišką.
TV6
12:00
Kastlas   
Rašytojas Ričardas Kastlas ne tik kuria detektyvines istorijas, bet ir su žavia partnere gaudo nusikaltėlius.
Viasat History
12:10
Orai, kurie pakeitė pasaulį   
Daug kartų buvo bandoma paaiškinti Titaniko katastrofą, tačiau turbūt mažiausiai buvo tyrinėjamas galimas oro sąlygų poveikis. Ar oro sąlygos turėjo įtakos šiai mirtinai katastrofai?
VIASAT Nature
12:10
Gepardų dienoraščiai   
Kartu su susijaudinusia Emili keliaujame pasiimti keturių naujų daug žadančių gepardų. Stebime vieno laikotarpio pabaigą, nes Angelas ir Melda pasitraukia iš Anatolijos šunų veisimo programos.
Sony Entertainment
12:20
Draugai   
Monika ir Reičel susiginčija, kuriai atiteks baisusis Fibi paveikslas. Džo supyksta ant Čandlerio, nes šis pamelavo, kad žiūrėjo jo perklausos vaizdajuostę.
Viasat Explore
12:25
Dekonstrukcija   
Šioje serijoje sužinosime, iš ko pagaminti atliekų smulkintuvai ir kaip jie tikrinami, taip pat apsilankysime vandens valymo įmonėje ir sužinosime, kaip mikrobai valo vandenį.
VIASAT Nature
12:35
Gepardų dienoraščiai   
Gepardų prieglaudai suteikiama galimybė persikelti į naują vietą. Indijos prezidentas surengia specialų vizitą ir gauna galimybę akis į akį susitikti su populiariausia didžiąja kate Džozefu.
TV1
12:40
Audra   
Ximena Navarette, Ivan Sanchez, William Levy.
Viasat Explore
12:50
Išgelbėkite mūsų verslą   
Peteris lankosi baldų su nuolaida parduotuvėje Santa Anoje Kalifornijoje, kur broliai Neitas ir Braisas nesutaria, kuris turėtų vadovauti verslui ir kaip reikėtų pasidalinti pelną.
Viasat History
12:50
Viduramžių monarchija: moterys valdžioje   
Kai Eduardas VI gulėjo mirties patale, moters viešpatavimas tapo tikrove, nes visos jo sosto paveldėtojos buvo moteriškos lyties. Sužinosime apie Džeinės Grei, Marijos Tiudor ir Elžbietos karaliavimą. Šios moterys pakeitė šalies valdovo sąvoką, o moters karaliavimas Anglijoje tapo liaudžiai priimtinas. Džeinė buvo jauna, nepatyrusi, tačiau protinga ir labai principinga. Per trumpą savo valdymo laikotarpį ji nesutiko dalintis aukščiausiąja valdžia su savo vyru. Marija buvo pirmoji savarankiškai sosto pasiekusi Anglijos karalienė. Tačiau šalį jai trukdė valdyti žmonos ir motinos pareigos. Po jos santuokos su Ispanijos karaliumi Pilypu Habsburgu tauta suprato, kokį pavojų kelia moteris soste, nes moteris turėtų būti pavaldi savo vyrui. Karalienė Elžbieta suprato ankstesnių valdovių klaidas ir suvokė, kad jų kartoti negalima. Jai pasisekė valdyti šalį savarankiškai, nepriklausant nuo vyro.
LRT Televizija
13:00
Magiški fėjų Vinksių nuotykiai 5   
Animacinis nuotykių serialas. Italija. 2012 m. HD.
Baltijos TV
13:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
LRT Televizija
13:25
Mažasis princas   
Animacinis nuotykių serialas. Prancūzija. 2010–2013 m. HD.
LNK
13:25
TV3
13:30
Čipas ir Deilas skuba į pagalbą   
Čipas ir Deilas – nuotaikingi ir gudrūs Disėjaus personažai. Du burundukai – puikūs komandos, išaiškinančios kebliausias detektyvines istorijas ir nusikaltimus, lyderiai. Jų gaujoje – ir dvi pelės bei namie zvimbianti musė. Burundukai, turintys uoslę patiems slapčiausiems nutikimams, įkuria savo detektyvų kontorą ir aiškinasi visus nusikaltimus, kurie policijos pareigūnams atrodo tiesiog per menki. Ši kompanija patenka į netikėčiausias situacijas. Nė viena serija nelieka be istorijos moralo, naudingo ne tik vaikams!
TV6
13:30
Nevykėlių dalinys   
Prank War. When a prank war between Pete and Jill´s platoons reveals Pete´s hidden weakness, Derrick and Randy must help their brother maintain the respect of the platoon. Meanwhile, desk-bound Cody gets a chance to put his old soldier skills to work.
TV8
13:35
Laukinis angelas   
Dainininkė, nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui, aktorė ir dizainerė Natalia Oreiro pasaulinės šlovės sulaukė nusifilmavusi seriale Laukinis angelas , kuris buvo parodytas daugiau nei 80 šalių ir visur sulaukė puikių žiūrimumo reitingų. Pagrindinė Laukinio angelo herojė Milagros yra našlaičių prieglaudoje užaugusi našlaitė. Mama mirė ją gimdydama, o kas yra jos tėvas, mergina nežino iki šiol. Sulaukusi 18 metų ir negalėdama ilgiau likti prieglaudoje, Milagros įsidarbina tarnaite turtuolių Di Karlosų namuose. Čia ji įgyja naujų draugų ir naujų priešų. Šie nepakenčia jos netaktiškumo ir ūmaus būdo. Bet svarbiausia – šiuose namuose ji sutinka gyvenimo meilę – įtakingą paveldėtoją Ivo Di Karlosą. Ivo – tikras vėjavaikis, pasipūtęs, lengvabūdis nesubrendėlis. Milagros – priešingai – yra tikinti, ištikima ir žaisminga. Nieko nuostabaus, kad nepastovusis Ivo turi daug merginų. Gražiosios tarnaitės meilei trukdo Andrėja, Florencija ir Pilar. O ir pačiai tarnaitei netrūksta gerbėjų. Pagrindinių įsimylėjėlių santykiai nuolat kupini pykčio ir aistros, dėl senų jų tėvų klaidų kyla keršto, pavydo, godumo ir neišsipildžiusių ambicijų problemos. Taigi seriale atsiskleidžia labai aistringa meilės ir nuodėmingų praeities paslapčių istorija.
Viasat Explore
13:35
Gentis   
Bruce´as Parry vyksta į Saravako džiungles Borneo saloje ieškoti paskutinių klajoklių Penanų - medžiotojų ir gamtos gėrybių rinkėjų, gyvenančių miškuose, kurie vis labiau iškertami.
TV1
13:35
Pavogtas gyvenimas   
Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Luis Roberto Guzman.
VIASAT Nature
13:55
Šunys patruliai   
Maikas ir Tajus iš Rotoruos delta kinologų komandos seka įtariamus plėšikus, Taurangos uosto muitinė kviečiasi į pagalbą šunis, ieškančius sprogmenų ir narkotikų, mat reikia patikrinti krovinį.
Star!
14:00
I, Detective   
Armchair detectives and forensic science junkies get the opportunity to solve real cases.
TV3
14:00
Slibinų dresuotojai   
Kai vikingų paauglys Hikupas drauge su slibinu Bedančiu išgelbėjo Berko kaimelio gyventojus, tai įkvėpė žmones ir drakonus pabandyti sugyventi santarvėje. Tačiau tai ne taip lengva – trukdo vikingų neišprusimas ir kartais labai pavojingi slibinų instinktai. Hikupo tėvas sumano įsteigti Berko Drakonų Akademiją, kurioje kiekvienas smalsuolis apie drakonus gali sužinoti viską ir net išmokti slibinų dresūros meno. Vikingų paaugliai, net ir neklaužados, pradeda lankyti originaliąją Akademiją. Serialas sukurtas pagal garsų, dviems Oskarams nominuotą filmą Kaip prisijaukinti slibiną .
TV6
14:00
Nevykėlių dalinys   
The General Inspection. Anticipating a visit by a General, Cody pushes Pete to maintain insanely high standards among the Rear D. Meanwhile, Jill gains newfound respect for Randy after she is paired with him to prepare for the inspection.
Viasat History
14:00
Mokslo istorija   
Michaelas Mosley papasakos, kaip smegenų anatomija ir psichologija pateikė skirtingas mūsų egzistavimo vizijas.
Baltijos TV
14:00
РТР Планета Балтия
14:05
Сердце звезды   
Телесериал.
LNK
14:10
Ugnis ir Ledas   
Kivanc Tatlitug, Bugra Gulsoy, Oyku Karayel.
VIASAT Nature
14:20
Šunys patruliai   
Policijoje dirbanti vokiečių aviganė Hera ir jos šeimininkas Vorenas vejasi blogiukus Taupo gatvėmis. Vaikerijos kalėjimo darbuotojai atlieka atsitiktinę lankytojo apžiūrą.
Star!
14:30
LA Forensics   
Hollywood often does forensics. But this time, it´s for real.
Viasat Explore
14:30
Ratai iš ano pasaulio   
Phantasm ´Cuda! With the drivetrain in the Phantasm ´Cuda, the crew is ready to wrap it up. Some of the cast of the classic horror film Phantasm” is coming up to see the fished ride.
TV1
14:30
Būrėja   
Sony Entertainment
14:40
Ligoninės priimamasis. 12 sezonas   
Pratas Darfure dirba kartu su Karteriu ir jo kolegomis, tačiau sunerimsta dėl itin didelio pagalbos norinčių žmonių skaičiaus, tad leidžiasi į pavojingą kelionę.
VIASAT Nature
14:45
Kroatijos vandens lobiai   
Pažiūrėkite, kaip įvairių rūšių gyvūnai ir augalai visus metus išgyvena Plitvicos girioje – saugomoje, ežerus supančioje miškingoje vietovėje, reguliuojančioje klimatines teritorijos sąlygas.
Lietuvos ryto televizija
14:55
Dingęs pasaulis   
Nuotykių serialas. Vaid.: P. McCauley, R.Blakely, J. O´Dell. JAV. 2000 m. N-7
РТР Планета Балтия
15:00
Пока станица спит   
Телесериал.
TV8
15:00
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
Viasat History
15:10
II-asis Pasaulinis karas – spalvotai   
Sąjungininkų išsilaipinimas Normandijoje. Šiandien atrodo, kad D-diena buvusi iš anksto pergalei prieš nacius pasmerkta II-ojo Pasaulinio karo operacija. Tačiau tai netiesa. Šioje serijoje papasakosime apie kruopštų ruošimąsi D-dienai, sąjungininkų išsilaipinimą Normandijoje bei sunkiai JAV kariuomenės iškovotą pergalę Omahos paplūdimyje ir apie jos reikšmę II-ojo Pasaulinio karo eigai. Serijos pabaigoje – Paryžiaus išlaisvinimas, kuriam vadovavo prancūzų generolas Šarlis de Golis.
Viasat Explore
15:20
Gigantiškų objektų pervežimas   
Žvilgsnis į du skirtingus gigantiškus mechanizmus, naudojamus Teksase krovininių traukinių perkėlimui.
TV3
15:30
Nemylima   
Kai Akasijai Benaventei buvo dvylika, bejodinėdamas mirė jos tėvas. Paaiškėjo, kad jo valdyta ranča buvo įkeista. Siekdama padengti skolas, našle likusi Kristina (aktorė Viktorija Rufo) ketina parduoti rančą, tačiau Estebanas padeda prikelti ūkį naujam gyvenimui. Kristina greitai pajunta simpatiją jaunam ir darbščiam vyrui ir praėjus vos metams po sutuoktinio mirties, išteka dar kartą. Akasija negali su tuo susitaikyti, todėl persikrausto pas senelius. Praėjus dvylikai metų, ji vėl grįžta į Benavenčių rančą. Estebanas nematęs jos tiek metų, negali pažinti išgražėjusios merginos ir iškart pajunta jai simpatiją. Kai ši užmezga romaną su Ulisu, pavydo kamuojamas Estebanas daro viską, kad juos išskirtų. Galiausiai Ulisas netikėtai dingsta ir Estebanas gali guosti širdgėlos draskomą Akasiją. Netrukus ir pati Akasija pajunta savo įtėviui daugiau nei prielankumą. Labai sudėtingi santykiai ir jausmai bus sunkiai prognozuojami. Aistras seriale keis neapykanta, atsidavimą – pavydas, o ištikimybę – pagiežingas kerštas.
TV8
15:30
Žavūs ir drąsūs   
Foresteriai – mados pasaulio lyderiai, gyvenantys didžiuliuose namuose Beverli Hilse. Be grožybių ir prabangos, jie susiduria su sunkumais – skyrybomis, alkoholizmu ir netektimis. Seriale apie turtingus Foresterius ir nepasiturinčius Loganus pasakojama ir apie Los Andželo madas.
VIASAT Nature
15:45
Nepaprasti Afrikos laukiniai gyvūnai   
Nuo zebro dryžių iki vadinamosios žirafos tylos – atraskite atsakymus į sunkiausius kada nors apie Afrikos gyvūnus užduotus klausimus.
Star!
16:00
Hollywood Girls Night   
Join The Alis as they get together with their girlfriends for an evening filled with surprises and uncensored girl talk. Nothing is off limits!
TV6
16:00
Ryšys   
Dviems Emmy nominuoto režisieriaus Timo Kringo serialas su garsiuoju Emmy ir Auksinio Gaublio laimėtoju Kieferiu Sutherlandu priešakyje, pasakoja paslaptimis apipintą, mistinę, dramatišką istoriją. Išankstinė serialo premjeros peržiūra televizijų gigantės FOX eteryje sutraukė neįtikėtiną žiūrovų skaičių – net 12 milijonų! Tokių įspūdingų juostų, kaip Melancholija , Veidrodžiai , serialo ir filmo 24 valandos žvaigždė, talentingasis K. Sutherlandas vos pernai sukurtame seriale Ryšys vaidina našlį vienišą nebylio autizmu sergančio berniuko tėvą Martiną Bohmą, suvokiantį jog jo sūnus turi neįprastą gabumą susieti ir numatyti, regis, nieko bendro neturinčius įvykius. Nepaprastą dovaną turintį mažajį herojų Džeiką įkūnija dvylikametis aktorius Davidas Mazouzas. Berniukas jau yra nominuotas Jaunų Artisto apdovanojimui. Džeikas niekada nekalbėjo, tačiau visad sužavėjosi skaičiais ir jų kombinacijomis. Skaičius berniukas užsirašinėja kasdien savo užrašų knygelėje, kompiuterio planšetėje, o kartais skaičiavimais pasitelkia tai, kas pakliuvo po ranka – pavyzdžiui, kukurūzų spragėsiu. Ryžtingas, dėmesingas ir globėjiškas tėvas bando daryti viską, kad tik galėtų normaliai bendrauti su sūnumi, tačiau Džeikas neprataria nė žodžio. Martinas ima suprasti – sūnus su juo gali bendrauti tik per skaičius, kuriuos iššifravus galima padėti žmonėms visame pasaulyje, susietus ryšiais, apie kuriuos šie nė nenutuokia. Mes visi esame sujungti. Mūsų gyvenimai surišti nematomais saitais su tais, su kuriais nors kartą esame užmezgę bet kokį ryšį , – tokia pagrindinė naujojo TV3 serialo mintis.
LRT Televizija
16:05
Komisaras Reksas   
Detektyvinis serialas. Vokietija, Italija, Austrija. 2009 m. N-7.
Viasat History
16:05
Laiko komanda   
Laiko komandos ekspertai tyrinėja didžiulį miškingą pylimą golfo klube, kur prieš 90 metų buvo kulkosvaidžių šaudykla. Ten jie randa dešimtis tūkstančių panaudotų kulkų.
Viasat Explore
16:15
Floridos pakrančių apsauga   
Maratono pakrantės apsaugos tarnyba vyksta ieškoti į vandenį išmestų paketų su narkotikais, taip pat penkių jūroje pasiklydusių žmonių ir dingusio nardytojo.
Sony Entertainment
16:20
Visas ratas   
Kiekvienoje serijoje išvysite dviejų personažų pokalbį restorane. Kitoje serijoje vienas iš jų kalbėsis su nauju personažu. Paskutinėje serijoje susitiks visi vienuolika serialo herojų ir paaiškės, kas juos visus sieja.
РТР Планета Балтия
16:30
Каменская   
Елена Яковлева в телесериале
VIASAT Nature
16:40
Pasivaikščiojimas po Žemę   
Mathieu Vidardas susitinka su Sabrina Krief, 10 metų gyvenusia su šimpanzėmis, ir seka mūsų neįtikėtino šeimos medžio šakomis iki šių itin protingų primatų.
Sony Entertainment
16:45
Bafta: gyvenimas filmuose   
Gyvenimas filmuose gilinasi į garsiausių Holivudo žmonių gyvenimus ir filmus. Nuo vaikystės iki debiuto kino industrijoje, jų sėkmės (ir nesėkmės) – kiekvienas BAFTA laimėjęs aktorius ir režisierius duoda įdomų atvirą interviu prisėdęs prieš gyvą auditoriją.
Star!
17:00
Tori & Dean   
Tori & Dean follows Tori Spelling and husband, Dean McDermott, in Hollywood, as they try to manage their careers and children, while still finding time for eachother.
TV6
17:00
Kobra 11   
Daug veiksmo, dar daugiau automobilių, gaudynių ir susišaudymų, pavojų ir teroristų, sprogimų ir milžiniškų autokatasrofų, ir, žinoma, gražių aktorių. Serialą ”Kobra 11” vienu metu filmuoja net 16 vaizdo kamerų, o pagrindiniams veikėjams padeda beveik šimtas pagalbinio personalo darbuotojų. Bendras jų darbas ir nepriekaištinga aktorių vaidyba sukuria sunkiai nuo realybės atskiriamą vaizdą, įtraukiantį žiūrovus nuo pirmos iki paskutinės serijos minutės.
Viasat History
17:00
Karalienės Viktorijos epochos ūkininkai   
Atėjus pavasariui, Aleksas ir Pyteris susipažįsta su veterinarinės akušerijos paslaptimis ir ruošiasi priimti netrukus gimsiančius paršiukus bei ėriukus. O kur dar rūpesčiai dėl sunegalavusios avies ir raišo arklio. Naudodami Viktorijos epochos ūkininkų metodus, mūsų programos dalyviai bandys išgelbėti javų derlių. Jei jiems pavyks, jų laukia linksmybės gegužės 1-osios mugėje, jei ne – visas sunkus darbas bus nuėjęs šuniui ant uodegos.
Baltijos TV
17:00
Muchtaro sugrįžimas   
Oksana Stashenko, Konstantin Kostyshin, Oleg Maslennikov, Natalya Yunikova.
Sony Entertainment
17:10
Draugai   
Fibė ir Maikas keičia nuomonę paaukoti visus vestuvių pinigus labdarai.
LRT Televizija
17:10
Didysis Gregas 2   
Detektyvinis serialas. Vokietija. 2007 m. N-7.
LRT Kultūra
17:20
Neskubėk gyventi   
TV serialas. Rež. Balys Latėnas, Alvydas Šlepikas. 2008 m.
Viasat Explore
17:25
Dekonstrukcija   
Kiekvienam statybų ar rekonstrukcijos projektui įgyvendinti reikalingi sienojai, tačiau kaip mediena iš miško patenka į sienojų gamybos įmonę? Sužinosime, kaip medžiai tampa statybine medžiaga.
VIASAT Nature
17:35
Šunys patruliai   
Maikas ir Tajus iš Rotoruos delta kinologų komandos seka įtariamus plėšikus, Taurangos uosto muitinė kviečiasi į pagalbą šunis, ieškančius sprogmenų ir narkotikų, mat reikia patikrinti krovinį.
Sony Entertainment
17:40
Draugai   
Monika nesiveržė ruošti Padėkos dienos vakarienės, tačiau sutiko, kad pamalonintų Fibi. Jai padeda tik Čandleris, kurio kulinarinės žinios baigiasi nuplovus spanguoles.
Viasat Explore
17:50
Lenktynės plonu ledu   
Trys poliarinių kelionių naujokai vyksta į pirmuosius mokymus Norvegijoje. Čia jie pradeda mokytis esminių išlikimo šaltu oru įgūdžių, reikalingų norint išgyventi atšiauriomis Antarktikos sąlygomis.
Star!
18:00
Elements of Style   
How do you define style?
TV6
18:00
Kastlas   
Rašytojas Ričardas Kastlas ne tik kuria detektyvines istorijas, bet ir su žavia partnere gaudo nusikaltėlius.
TV8
18:00
Meilė gyventi   
Tarp nuostabaus grožio Bavarijos kalnų įsikūrusi ligoninė, kuriai vadovauja profesorė Joana Lindner , jos vyras Tomas – teisėjas, o sūnus Markas – irgi gydytojas. Šioje klinikoje, be Lindnerių, dirba daug profesionalių gydytojų ir slaugytojų, pacientai prižiūrimi itin rūpestingai. Tačiau darbas dar ne viskas – ligoninėje ūžia intrigos, kyla asmeninių santykių dramos.
VIASAT Nature
18:00
Šunys patruliai   
Policijoje dirbanti vokiečių aviganė Hera ir jos šeimininkas Vorenas vejasi blogiukus Taupo gatvėmis. Vaikerijos kalėjimo darbuotojai atlieka atsitiktinę lankytojo apžiūrą.
TV1
18:00
Meilė ir bausmė   
Murat Yildirim, Nurgul Yesilcay , Tomris Incer.
Baltijos TV
18:25